PDA

View Full Version : Fishise laua varakult avastamine



Wolferk
06.03.13, 22:34
Tere taas!

Üks küsimus on mind juba pikka aega vaevanud.Mingil põhjusel aga ei ole seda varem söandanud küsida...aga nüüd küsin, kuna Internetist ise vastust ei leidnud.Mängin pokkerit Triobetis, mis on üks fishisemaid pokkeritubasid, kus Eestis mängida saab.Ma ei mängi pokkerit 10 tundi päevas ja 10 lauas korraga, nagu seda teevad elukutselised pokkerimängijad(profimängijad).Ma mängin tihti vaid 1-3 tundi päevas(mõni päev vaid mõned minutit ja mõni päev ei mängi üldse) ja mängin vaid fishistes laudades(kõrge keskmise potiga laudadses), kus laua keskmise pot`i suurus on vähemalt pool laua maksimaalsest sisseostu summast. Nt. max.10 EUR sisseostuga lauas peab keskmine pot olema vähemalt 5, , max 20 EUR sisseostuga lauas vähemalt 10, max 50 sisseostuga lauas vähemalt 25 jne.Suurem osa ajast selliseid laudasid ei ole...välja arvatud max. 2 EUR ja max. 4 EUR sisseostuga lauad...aga nendes ma mängida ei viitsi.Eelistan mängida kõrgematel panustel, kui on mõni fishine laud.Paraku on aga nii, et mida kõrgemate panustega lauad,seda harvem fishid nendes mängivad.Kontrollin küll regulaarselt(umbes iga 15 minuti järel) erinevate panustega laudasid, et leida fishiseid(kõrge keskmise potiga) laudasid,aga see on suhteliselt tüütu ja mõnikord unustan kontrollida ning mõnikord on fish lauda läinud just peale seda, kui ma olin lauda kontrollinud.ja tavaliselt on fish lauas ainult mõne minuti.Ja iga minut ei klõpsi ju kah neid laudasid, et fishist lauda leida.Paraku olengi tihti fishisesse lauda jõudnud alles siis, kui mõni mängija on fishi arvelt oma sisseostu summa juba 10-kordistanud ja fish on lauast mõne minuti pärast juba lahkunud ning mina ei saanudki fishi käest raha:( Sellepärast oleks
vaja, et arvuti annaks häälega märku, kui on tekkinud mõni fishine rahalaud.Ehk siis süsteem annaks märku, kui on tekkinud piisavalt kõrge keskmise potiga laud.Seda, kui kõrge peab keskmine pot mingi panustega laudadel olema, et süsteem häälega märku annaks, peaks mängijad ise saama seadistada.Siis jõuaks võimalikult varakult lauda mängima ja teeniks kiiremini raha:) Kas selline häälega märku andev süsteem on olemas?

Cypher0
06.03.13, 22:46
Muidugi on olemas. Ainult see probleem on et kui fish ka seda kasutama hakkab siis talle antakse temast veel fishimate mängijatega laud eksole, ja kui kõige fishim fish üldse selle käima paneb, siis süsteem saab aru et temast fishimaid enam ei olegi, ring hakkab otsast peale ja ta pannakse hoopis kõige paremate mängijatega lauda. Ma arvan et sul on seesama probleem võibolla kiire tekkima.

Btw, sama programmi loojad hetkel tegelevad uhiuue ideega, see küll alles arenemisjärgus aga point siis selles et arvuti annaks häälega ka siis märku kui sul fishist parem käsi on, et sa kogemata ei foldiks. Ootan igatahes huviga, sellega ju teeniks raha isegi veel kiiremini!

Maxi
06.03.13, 22:57
Posting in a potentially epic thread.

http://img.pr0gramm.com/2013/03/j7ibuaa.gif

Kotkas1000
06.03.13, 23:02
Mul ostsin egiptusest ühe neegripoisi selle jaosk, kes istub mu kõrval ja tableselectib teisel monitoril. Annan süüa-juua. Miinus sess tuleb, siis läheb koerapuuri. Pmst toimib asi nii, et kui hea laud ilmub, siis insta teeb häält. Õpetasin eesti keelt ka natuke ja üldiselt üsna muhe kaaslane. Mul korra kuus on koolinädal ja siis ta pmst vaba mees. Helista, saame kokkuleppele selleks perioodiks.

Nii see eluke veereb meil.

http://ionenewsone.files.wordpress.com/2010/07/black-techonolgy.jpg

Codecci
06.03.13, 23:41
Muidugi on olemas. Ainult see probleem on et kui fish ka seda kasutama hakkab siis talle antakse temast veel fishimate mängijatega laud eksole, ja kui kõige fishim fish üldse selle käima paneb, siis süsteem saab aru et temast fishimaid enam ei olegi, ring hakkab otsast peale ja ta pannakse hoopis kõige paremate mängijatega lauda. Ma arvan et sul on seesama probleem võibolla kiire tekkima.

Btw, sama programmi loojad hetkel tegelevad uhiuue ideega, see küll alles arenemisjärgus aga point siis selles et arvuti annaks häälega ka siis märku kui sul fishist parem käsi on, et sa kogemata ei foldiks. Ootan igatahes huviga, sellega ju teeniks raha isegi veel kiiremini!
level?

JumalSander
06.03.13, 23:52
nagu enamus kui mitte kõik, kes siia teemasse on postitanud on bumhunterid/tabelselecterid ja siis peab mingit iba tootma endasugusele

p0l1
07.03.13, 01:21
Minu eest tegi seda asja elukaaslane (märgistas kalad ära), selleks pidi oskama programmis nimega hõuldem mänedžer kõik mängijad kuvada, kelle vastu mänginud olin ja siis ritta panna mingi kriteeriumi alusel, näiteks VPIP. Palka küll otseselt ei maksnud, aga hourly kasvas imo küll. Videod leiad netist.

Nüüd kui lauad avasin, siis osa mängijaid olid kala märgistusega (rohelised) ja osad olid manjakid (lillad). Need mängijad üritasin saada oma paremale käele või 1-2 kohta sealt edasi. Lihtsuse mõttes alustuseks nii sobib küll. Mina teistmoodi ei oska.

qbj0hn
07.03.13, 01:42
http://www.upload.ee/image/3127348/zebradance2.gif

pikk28
07.03.13, 09:17
nagu enamus kui mitte kõik, kes siia teemasse on postitanud on bumhunterid/tabelselecterid ja siis peab mingit iba tootma endasugusele
kaasa arvatud sina?

JumalSander
07.03.13, 09:25
kaasa arvatud sina?
Jep, ma olen ka hakanud tabelselectima, mis on suht hale.

lenC
07.03.13, 09:43
lõigud tekstis - kuidas nad töötavad?

qbj0hn
07.03.13, 10:46
Jep, ma olen ka hakanud tabelselectima, mis on suht hale.

Wtf?!?
Siukse mindsetiga inimesed ei saa ikka mitte sittagi aru miks üldse grind käib, unreal.
Hommikul ärgates siukest saasta lugeda.

V4LDO
07.03.13, 10:46
Mul ostsin egiptusest ühe neegripoisi selle jaosk, kes istub mu kõrval ja tableselectib teisel monitoril. Annan süüa-juua. Miinus sess tuleb, siis läheb koerapuuri. Pmst toimib asi nii, et kui hea laud ilmub, siis insta teeb häält. Õpetasin eesti keelt ka natuke ja üldiselt üsna muhe kaaslane. Mul korra kuus on koolinädal ja siis ta pmst vaba mees. Helista, saame kokkuleppele selleks perioodiks.


level??? või päriselt????

timz0333
07.03.13, 10:48
http://www.upload.ee/image/3127348/zebradance2.gif

+1

JumalSander
07.03.13, 11:00
Wtf?!?
Siukse mindsetiga inimesed ei saa ikka mitte sittagi aru miks üldse grind käib, unreal.
Hommikul ärgates siukest saasta lugeda.
Arvan, et pokkerit mängides peaks eesmärk raha teenimise kõrval olema saada paremaks. Ja sa ei arene niiväga endal elu võimalikult lihtsaks tehes ja ainult fishe biitides. Näiteks, ma tõesti ei saa aru HU bumhunteritest, kes ei anna üldse actionit regularidele ja mängivad vaid idiootidega. Arvan, et lühiajaliselt -EV mäng vs endast parimaga on kokkuvõttes +EV kuna saad seeläbi paremaks.

timz0333
07.03.13, 11:04
Arvan, et pokkerit mängides peaks eesmärk raha teenimise kõrval olema saada paremaks. Ja sa ei arene niiväga endal elu võimalikult lihtsaks tehes ja ainult fishe biitides. Näiteks, ma tõesti ei saa aru HU bumhunteritest, kes ei anna üldse actionit regularidele ja mängivad vaid idiootidega. Arvan, et lühiajaliselt -EV mäng vs endast parimaga on kokkuvõttes +EV kuna saad seeläbi paremaks.


Sa ära arva vaid arvuta

qbj0hn
07.03.13, 11:05
Paremaks saamiseks tuleks eraldi aeg pühenduda ja ka HU mehed teevad aegajalt reg batteleid jms, ise mängid ju FR-i, lauad on koguaeg reg filled anyway.
Siukse lambise mindseti pärast kaotad korralikult wrist.

Ja üldse kuhu maani sa 24/7 regularidega ainult mängid, till the end of time? Mõtled, et lahendad mängu ära ja hakkad selectima?
Ei saa mina aru siuksest asjast, aga gl.

leits
07.03.13, 11:12
Paremaks saamiseks tuleks eraldi aeg pühenduda ja ka HU mehed teevad aegajalt reg batteleid jms, ise mängid ju FR-i, lauad on koguaeg reg filled anyway.
Siukse lambise mindseti pärast kaotad korralikult wrist.

Ja üldse kuhu maani sa 24/7 regularidega ainult mängid, till the end of time? Mõtled, et lahendad mängu ära ja hakkad selectima?
Ei saa mina aru siuksest asjast, aga gl.

rakebacki saab ju ..

qbj0hn
07.03.13, 11:14
:heart:

Kotkas1000
07.03.13, 11:19
level??? või päriselt????

Mis see level tähendab? Et mis kategooria või mitmes tase vms?

qbj0hn
07.03.13, 11:22
Mis see level tähendab? Et mis kategooria või mitmes tase vms?

http://www.upload.ee/image/3127839/lolz.JPG

JumalSander
07.03.13, 11:24
Paremaks saamiseks tuleks eraldi aeg pühenduda ja ka HU mehed teevad aegajalt reg batteleid jms, ise mängid ju FR-i, lauad on koguaeg reg filled anyway.
Siukse lambise mindseti pärast kaotad korralikult wrist.

Ja üldse kuhu maani sa 24/7 regularidega ainult mängid, till the end of time? Mõtled, et lahendad mängu ära ja hakkad selectima?
Ei saa mina aru siuksest asjast, aga gl.

No ma arvan, et kui sa ei suuda micro/small stakesis regulare korraliku winratega biitida, siis sul polegi võimalik kuskile jõuda.

Ja endast paremate mängijatega mängides, märkad lihtsamini enda lekkeid jne siis oskadki enda mängu kallal tööd teha. Kui Lebron mängiks Tartu Rockis ta poleks nii hea kui ta praegu on, isegi kui ta samapalju vaeva näeks.

qbj0hn
07.03.13, 11:27
Eks mõtted ja plaanid erinevad, ei viitsi vaielda.
Kindlasti on HUs regulare kes teevad miski midstakes kümneid tuhandeid kuus, aga ei biidi häid NL50 regulare, aga neid ei koti see absoluutselt.

Kuhu jõuda ma ei mõista?

Priidix
07.03.13, 11:33
No ma arvan, et kui sa ei suuda micro/small stakesis regulare korraliku winratega biitida, siis sul polegi võimalik kuskile jõuda.

Ja endast paremate mängijatega mängides, märkad lihtsamini enda lekkeid jne siis oskadki enda mängu kallal tööd teha. Kui Lebron mängiks Tartu Rockis ta poleks nii hea kui ta praegu on, isegi kui ta samapalju vaeva näeks.
wrong

qbj0hn
07.03.13, 11:35
FRis on regularidega piisavalt actionit anyway, ega see eraldi aint reg filled laudades istumine ei anna mitte midagi juurde.
Normi laua selectid siis anyway miski 6-7 kohta hõivatakse ära kohe.

JumalSander
07.03.13, 11:50
Mu jutt käis tegelt rohkem HU kohta, kus ma lihtsalt ei mõista, et miks ainult 10 lauda mängivad ja 100 venda ootavad fishi - senikaua kui ootad oma fishi mängi teiste regularidega imho. Ma ei olegi mõelnud, et FR peaks endale meelega raskeid laudu selectima :D Pigem mõtlen, et lihtsalt istu ja mängi vahet pole kes vastas.

Priidix
07.03.13, 11:52
Suurendad variatsiooni - why?

JumalSander
07.03.13, 12:06
HU-s kuna sa arened nii ja suudad ehk lõpux regularid enda fishideks teha. MONEY. FR on tableselectimine rohkem maitseasi, mis mulle pm ei meeldi, kuigi ma seda ise ka teen.

BuildUp
07.03.13, 12:08
Pigem mõtlen, et lihtsalt istu ja mängi vahet pole kes vastas.

Kui jumal on sul lähedases tutvusringkonnas, siis muidugi istu ja lihtsalt mängi. Kõigile aga ei ole antud seda võimalust.

K2okfor_Mey
07.03.13, 12:49
OK räägin siis asjast- fishise laua leiad siis kui sinna istud teine asi võimalus minna partypokkerisse seal selekteeritakse kohe ära mis mängija oled ja viiakse fishisesse lauda!

bauss
07.03.13, 12:50
Ja endast paremate mängijatega mängides, märkad lihtsamini enda lekkeid jne siis oskadki enda mängu kallal tööd teha. Kui Lebron mängiks Tartu Rockis ta poleks nii hea kui ta praegu on, isegi kui ta samapalju vaeva näeks.
aasta võrdlus

Vandalar
07.03.13, 13:06
Vahet pole kellega sa mängid, kui sa sellest midagi ei õpi. Paljud ei õpi fishiga mängides ka midagi juurde, siis ei ole ka raskemate mängude valimisel mingisugust arendavat väärtust.

ropka11
07.03.13, 13:14
FR mängu dünaamika on ka teine kui ühtegi fishi lauas pole.Ainult meta käib kui nähakse, et free money pole.
Vot võta sa nüüd kinni kas õpid sellest rohkem...

2ssapaar
07.03.13, 14:36
Mu jutt käis tegelt rohkem HU kohta, kus ma lihtsalt ei mõista, et miks ainult 10 lauda mängivad ja 100 venda ootavad fishi - senikaua kui ootad oma fishi mängi teiste regularidega imho. Ma ei olegi mõelnud, et FR peaks endale meelega raskeid laudu selectima :D Pigem mõtlen, et lihtsalt istu ja mängi vahet pole kes vastas.
kas päriselt ei mõista või lihtsalt on bumhuntimise vastu mingi negatiivne hoiak? mis siin mõista siis - bumhunt võrdub raha. Kõik inimesed pole ühesugused, mõnele ei sobi mängida regidega senikaua kui fishi ootad. Variatsioon võib mängutuju ära võtta

See sinu strateegia, et mängid kõikidega, et kiiresti areneda, sobib siis, kui sul on hetkel sitta kanti pappi ja tahad kunagi mid-high stakes'i crushida.

qbj0hn
07.03.13, 14:40
Aega ka.
Kui elukutseliselt mängida siis ei saa siukseid eksperimente endale lubada eriti, minnakse kindla raha peale välja ikka.

peete82
07.03.13, 15:24
Mu jutt käis tegelt rohkem HU kohta, kus ma lihtsalt ei mõista, et miks ainult 10 lauda mängivad ja 100 venda ootavad fishi - senikaua kui ootad oma fishi mängi teiste regularidega imho. Ma ei olegi mõelnud, et FR peaks endale meelega raskeid laudu selectima :D Pigem mõtlen, et lihtsalt istu ja mängi vahet pole kes vastas.

JumalSander paneb nüüd siia oma (võitva) graafiku, muidu on rohkem BM teema
las ma arvan - ei tule mingit graafikut

JumalSander
07.03.13, 16:21
JumalSander paneb nüüd siia oma (võitva) graafiku, muidu on rohkem BM teema
las ma arvan - ei tule mingit graafikut
Kuidas ma graafik asjasse puutub? Ma ei räägi endast.
Kuid säh.. mu selle aasta FR graph(sisaldab ka osasid NL10 käsi, kuid neid on ca 10k vist). Winrate 9,5bb/sajale
http://www.upload.ee/image/3128546/graph.jpg

qbj0hn
07.03.13, 16:35
Number of players on 7 to 10 sätitud või saan valesti aru?

Strawberry
07.03.13, 16:45
HU-s kuna sa arened nii ja suudad ehk lõpux regularid enda fishideks teha. MONEY. FR on tableselectimine rohkem maitseasi, mis mulle pm ei meeldi, kuigi ma seda ise ka teen.

Kui sa arened nii kaugele, et teiste regularide vastu enam ei kaota raha vaid võidad raha, siis need regularid lihtsalt ei mängi enam sinuga. Ehk siis kokkuvõttes täna kaotad.. homme kaotad.. ülehomme kaotad.. järgmine nädal breakeven.. breakeven.. ülejärgmine nädal võidad.. regular sits out ja enam ei mängi mitte ühtegi handi sinuga. Kokkuvõttes jäid tema vastu miinusesse ja no rematch.

JumalSander
07.03.13, 17:08
Number of players of 7 to 10 sätitud või saan valesti aru?
Jep, kirjutasin ka, et mu FR graph. Aasta alguses mängisin 6maxi ka, kust tuli väike -, kuid ma ei oska/sa hemis valida kas FR/6max.. ja kuna ma FR shorthanded eriti ei mängi, siis see peaks suht õige olema.

Kuid ma ei too ennast näiteks vms. Ma ise ka tableselectin vahest. Lihtsalt ma arvan et kui tahad olla/saada tõeliselt heaks milleski, siis pead endast parematega mängima, kuni neid biidid.

2ssapaar
07.03.13, 17:50
Kuid ma ei too ennast näiteks vms. Ma ise ka tableselectin vahest. Lihtsalt ma arvan et kui tahad olla/saada tõeliselt heaks milleski, siis pead endast parematega mängima, kuni neid biidid.
see on obv et pead endast parematega mängima, et paremaks saada... see vastasseis sinu vastu tekkis just sellest lausest:

Jep, ma olen ka hakanud tabelselectima, mis on suht hale.
Ma arvan sa saad nüüd aru ise ka, et see suht lollus tglt:) (no offense)

V4LDO
07.03.13, 21:43
väga hästi teemasse
http://i.imgur.com/bHCQqlf.png

p0l1
07.03.13, 23:44
Teemakohane laul @1:25


http://www.youtube.com/watch?v=_ovdm2yX4MA

virukunn
08.03.13, 00:50
Ega Sanderi jutt siis vale ei ole. Oleneb mis eesmärgid sul long runis on. Isildurid ja vennad kõik ju oma limiidi rexid maa alla tampind, enne kui üles liiguvad. Aga igaüks ei hakkagi jalgevahelt pealt panema.

Tbh olenemata eesmärkidest, 25nl fr-is meelega regide vastu mängimine on wrong imo.

Priidix
08.03.13, 05:30
NL10s rexide pealt õppimine on ka wrong imo :)

nikitheone
08.03.13, 07:53
NL10s rexide pealt õppimine on ka wrong imo :)
täpselt. milleks õppida madalate limiitide rexe biitima, kui fishe on nii palju? näita volüümi, tee füüri ja kõrgemal hakka õppima inimestelt, kellelt on midagi õppida. see pärast nad nl10 rexid ongi, et hullud leakid sees

Pelaja
08.03.13, 08:36
Teoorias on võimalik ka nii, et biidid vastaseid, aga ei biidi rake. See tähendab vastased kaotav rohkem kui sina, aga ilma rakebackita on winrate sul miinuses. Koguaeg raha kaotades võid ennast lohutada, et "õpid" mängu, kuid juurde depomiseks pead tööle minema :)

vennike
08.03.13, 10:44
Madalal eraldi pöörata rõhku rexi'de lahendamisele on rumalus.

Kuid, kui võtta mõiste 'biitima limiiti', siis kehtib reegel - ei biidi rexe, ei biidi limiiti.
Seega võitev "mängin ainult fishiga" tüüpi mängija ei ole limiidi biitija, senikaua kuni on tõestatud vastupidist.

Kuid igaljuhul madalal sihilikult rexidega mängimine on ajaraisk. Raha liigub üleval, samamoodi on seal ka kellelt õppida.

Ja mis põhiline, kui sa biiditki regulari, siis ta lihtsalt ei anna enam soovitud actionit(sit out või adjusted(vältiv) play.

Ja õppimine peaks käima ikka suures osas mänguaja väliselt, mitte enda bankrolli arvelt rexe huntides.

solid 2nd post. sul on palju õppida, kallis räme fish.

leits
08.03.13, 10:47
tavliselt need "kõige suuremad biitijad" on kõigest "teooria biitijad" :(

Sheik(se7en)
15.03.13, 16:47
Kui tahad midagi noppida siis mine lurista Fifty50-t starsis.