PDA

View Full Version : pokeranalytic.com



meesmetsast
07.03.13, 21:12
Tere,

oleme arendanud online-pokkeri abimeest, mis oleks lihtne ja arusaadav ning sobiks ka algajatele online pokkerimängijatele. Ootaksin teie mõtteid selle veebirakenduse kohta, mis mulje jätab, kas kasutaksite? Hea, halb, kole, ilus?

http://www.pokeranalytic.com/

ESTPatrick
07.03.13, 21:20
mida see programm pakub, mida PT või HEM ei tee?

meesmetsast
07.03.13, 21:28
Idee ja plaan on meil see, et me teeme tarkvara, mis on lihtsam ja arusaadavam kui PT või HEM. Plaan on lisada ka õpetused, mis aitavad algajaid pokkerimängijaid aru saada, mille jaoks mingid statistilised näitajad head on ning kuidas neid lugeda ja milliseid järeldusi neist teha.

Ise otsisin kunagi tarkvara, mis töötaks Triobeti hand-history failidega ja tookord ei leidnud töötavat programmi. Sealt sain motivatsiooni, kuid nüüdseks on fookus nihkunud just lihtsusele.

jrgn hell
08.03.13, 10:11
Idee ja plaan on meil see, et me teeme tarkvara, mis on lihtsam ja arusaadavam kui PT või HEM. Plaan on lisada ka õpetused, mis aitavad algajaid pokkerimängijaid aru saada, mille jaoks mingid statistilised näitajad head on ning kuidas neid lugeda ja milliseid järeldusi neist teha.

Ise otsisin kunagi tarkvara, mis töötaks Triobeti hand-history failidega ja tookord ei leidnud töötavat programmi. Sealt sain motivatsiooni, kuid nüüdseks on fookus nihkunud just lihtsusele.

Kui recplayeritele tahad pakkuda, sest mingi vähegi juba rakeback pro või lihtsalt grinderist kaotav mängija nagunii HEMist PTst ei vaheta, siis ma kaotaks ülevaadetes kõik punased sessid jne ära nii-öelda imagoloogiliselt.
See üsna lühikene ajaaken, kui rec player hakkab statistika vastu huvi tundma, enne kui saab aru, et on sitt mängija.
Heaks ka obv enamus ei muutu, aga siis enam selle toote klient ei oleks ka.

Praegu vihjab otseselt üsna lollile mängijale, et liitu ja näe kui s*tt sa tegelikult oled ja vaevalt selle toote sihtgrupp seda teada tahab kas või alateadlikult - "Aga palju sa kaotanud oled?"

Võib-olla liiga far fetched, aga sellest hetkest , kui see lause reaalselt "Learn from your mistakes" mängija poolt kasutusse läheb, siis oled sa kliendi kaotanud suure tõenäosusega.
Ma pige mkaustaks midagi sellist, et "Bad beats happen to everybody, but with PA.com you will know how much you really won!"
või ükskõik mis moodi sõnastatud "Join and start tracking your winnings!"

VisaHing
08.03.13, 13:12
Tundub huvitav. Proovin õhtul järgi selle teema.

marcoloco
08.03.13, 17:50
Olge ettevaatlik oma handhistory uploadimisega. Sisuliselt annate oma strateegia/m2ngustiili kirjelduse tasuta 2ra t2iesti tundmatule kasutajale, kes v6ib lihtsalt counterstrateegia koostada ja lauas teid abuseda m6nuga.

Natuke rohkem avatust v6iks saidil olla, kelle tehtud, mis firma, aadress jne.

meesmetsast
08.03.13, 18:14
Olge ettevaatlik oma handhistory uploadimisega. Sisuliselt annate oma strateegia/m2ngustiili kirjelduse tasuta 2ra t2iesti tundmatule kasutajale, kes v6ib lihtsalt counterstrateegia koostada ja lauas teid abuseda m6nuga.

Natuke rohkem avatust v6iks saidil olla, kelle tehtud, mis firma, aadress jne.

Tegelt need DEMO kontol näidatud andmed on väga ammusest ajast ja on minu enda omad. Ja väga väike andmehulk. Muidu ikka kõik andmed ainult kasutajatele endile näha.

Fabulous
08.03.13, 18:17
Tegelt need DEMO kontol näidatud andmed on väga ammusest ajast ja on minu enda omad. Ja väga väike andmehulk. Muidu ikka kõik andmed ainult kasutajatele endile näha.
Kui HH tuleb omaniku serverisse üles laadida, siis mis takistab omanikku failidele ligi pääsemast?

meesmetsast
08.03.13, 18:28
Kui HH tuleb omaniku serverisse üles laadida, siis mis takistab omanikku failidele ligi pääsemast?

Jah, loomulikult on seda võimalik teha, kuid siin pannakse asjad paika kasutustingimustes (ja ka tehniliselt on võimalik see nii ära lahendada, et ka serveri omanik ei saa andmeid näha). Aga kas neid käte andmeid ei ole võimalik juba täna osta? (HandHQ ja muud sellised?) Igatahes hea point, mille pärast kasutajad võiksid muretseda ja ma mõtlen lahenduse peale...

ok, ma vaatan, et need lehed, kust saab käte ajalugu osta, ei sisalda siiski full-tilti ja pokerstars-i (mis vist on suurimad)...

...ok ja väga kallid ka...

valid point sir!

eddi
08.03.13, 18:38
Saan ma õigesti aru, et programmi alla laadima ei pea jah? Minu, kui Linuxi kasutajale nuts võimalus kerge ülevaate saamiseks

meesmetsast
08.03.13, 19:26
Saan ma õigesti aru, et programmi alla laadima ei pea jah? Minu, kui Linuxi kasutajale nuts võimalus kerge ülevaate saamiseks

Jah, ei pea midagi alla laadima. Aga kas mitte pea kõik pokkeri klientprogrammid ei nõua windowsi? Või kuidas Linuxi peal mängid?

valgelendur
08.03.13, 20:30
Jah, loomulikult on seda võimalik teha, kuid siin pannakse asjad paika kasutustingimustes (ja ka tehniliselt on võimalik see nii ära lahendada, et ka serveri omanik ei saa andmeid näha). Aga kas neid käte andmeid ei ole võimalik juba täna osta? (HandHQ ja muud sellised?) Igatahes hea point, mille pärast kasutajad võiksid muretseda ja ma mõtlen lahenduse peale...

ok, ma vaatan, et need lehed, kust saab käte ajalugu osta, ei sisalda siiski full-tilti ja pokerstars-i (mis vist on suurimad)...

...ok ja väga kallid ka...

valid point sir!

Arvan et eelnev kasutaja mõtles probleemi natukene sügavamalt kui need sited kus saab handhistoryt osta, ehk siis, sina saad enda valdusse käed, kus sa näed ka iga käe hold kaarte, ehk ka käsi mis showdownile ei jõua. Nii on ülimalt lihtne vastase strateegiast täieliku pilti saada.

Üldiselt su suhtumine tundub hea olevat, arvatavasti sa ei plaaninudki sellest niimoodi kasu lõigata, aga parem on kui need probleemid eos kustutatud, edu.

meesmetsast
13.03.13, 16:34
Tänud kõigile, kes viitsisid kommenteerida! Üritame need probleemid ära lahendada, mis siin välja toodi.