PDA

View Full Version : hugeego ja rohelisekonna stake



hugeego
20.04.09, 12:54
Saime rohelisekonnaga jutule.

Hakkan tänasest mängima Full Ring cashi pokerstarsis, ihavehugeego nime all.
Rohelinekonn stakeb mind 200 daalaga ja alglimiidiks on NL5.
Üles liikumine toimub kokkuleppel.
Tulud lähevad jagamisele 50-50.
Diili ajal ma mingeid buddy transfereid ega cashoute teha ei tohi.
Diili esiaglne kestvus on 100 000 kätt ja kui läheb hästi, siis ehk isegi rohkem.
Kui peaksin reegleid rikkuma, on konnal õigus diil katkestada.

Postitan siis iga nädala tagant ka graafikuid ja huvitavamaid olukordi.

RudiTurbo
20.04.09, 13:19
Konn värvab siin omale suuremat grinderite meeskonda ma vaatan, ise juba pensionile? :D

pikk28
20.04.09, 13:26
täpselt minu mõte :)
ja edu sulle huge ego

hugeego
20.04.09, 13:49
Tänud :)

vapsik
20.04.09, 14:09
Edu diiliga!

Vaadates Su eelnevaid sõnavõtte, siis usun, et oled nii mängulise kui ka mentaalse poole pealt parem staketav kui mina.

rohelinekonn
20.04.09, 14:17
Konn värvab siin omale suuremat grinderite meeskonda ma vaatan, ise juba pensionile? :D


Kuna Vapsikuga kahjuks diil ei jõudnud eriti kaugele siis oli ju raha veel alles ja kuna ise starsis käin auru välja laskmas ja gamblimas siis sealne roll seisab nagunii niisama.
hugeego tuli mult küsima kas on võimalik stakei saada ja siis natuke arutasime asja ja jõudsime kokkuleppele. Miks mitte toetada uusi ettevõtjaid ja siis selle pealt veel teenida kah. Mäletan et kui ise alustasin siis kraapisin viimased 40$ kokku et alustada ja siis oli kah suht niru olukord.
Pealegi vaadates seda olenematut sampleit mis hugeego mulle saatis ja juttu siis usun et minule väga kasulik stake. Eks näis kuis asjad lähevad.

vapsik
25.04.09, 17:13
Kuidas siis Sul läinud on?

hugeego
26.04.09, 14:13
254.64$ on bankroll

Aga mänginud olen pea 20k kätt.

Ei ole eriti rahul kui aus olla. Algus oli vägagi palju lubav, esimese 2k käega 10 bi plussis, aga siis tabas mind väike downswing, pea 9k kätt... :) ja otsustasin laudu vähemaks võtta, alustasin kuue kuni kaheksa lauaga ja hiljem panin 18 lauda, mis tundus olevat siiski liig. Graafikutega peate ka veel nati kannatama, kuna oma arvutil põles mingi jurakas läbi ja häält enam sisse ei võta :S :D. Viin arvuti esmaspäeval ordisse.

Järgmine nädal mängin tõenäoliselt vähem käsi, kvantiteet < kvaliteet.

Ja eesmärgiks on järgmiseks pühapäevaks roll 400$.

rohelinekonn
05.05.09, 19:05
Tahaks juba nädala kokkuvõtet ja kuulda kuidas siis asjad on edenenud