PDA

View Full Version : Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?



Leheküljed : 1 [2]

Maxi
20.03.13, 15:31
Palun kustuta see postitus ära! Googlist minu nime otsides on see postitus näha.

.

Wolferk
20.03.13, 15:45
Te olete head inimesed, et viitsite fishi, piinliku järjekindlusega aidata.

Miks sa mind fishiks nimetad??? Fish on halb ja liiga agressiivne mängija, kes tõstab, callib, läheb all-in tihti nõrkade "kätega". http://en.wikipedia.org/wiki/Fish_(poker)

Mina olen tavaliselt mänginud vaid häid kaarte.Pigem olen ma mänginud nagu nitt, aga kindlasti mitte nagu fish.Nüüdseks olen aru saanud, et ka nitine mängustiil ei ole hea.Parim mängustiil on tight-agressive.

Tõesti ei saa aru, mille alusel sa mind fishiks tembeldad(valetad)??? Minu mängustiil on olnud täielik vastand fishide omale.

phenomenon
20.03.13, 15:55
Kas sa lugesid selle Wikipedia lingi üldse ise läbi? Seal ei ole kusagil öeldud, et fish peab just megaagressivne olema, on ka teistsuguseid fishe. Umbes pool sinu postituste sisust on mingite terminite lahtiseletused, mis korduvad postitusest postiusse ja ei ole kõik päris täpsed.

Nozzu
20.03.13, 15:59
Miks sa mind fishiks nimetad??? http://en.wikipedia.org/wiki/Fish_(poker) Tõesti ei saa aru, mille alusel sa mind fishiks tembeldad(valetad)???

Samalt, sinu poolt viidatud lingilt:
* A fish is someone who doesn't really know how to play poker well.
* Fish can sometimes be easily outplayed.
* Fishes can easily be spotted after playing a few hands with them.
* Also, Fishes would sometimes rely solely on luck and wouldn't really care how he/she has played a hand in poker.
* There are different kinds of fishes out there. Once you spot them, you have to know how he/she plays because they usually have just one playing style.
* A fish is also weak when it comes to bluffing and you can also easily see the tells they are showing.

Vastavus fishile - 98 %.

leits
20.03.13, 16:04
ah see l2heb liiga leveliks juba ära .. raudselt mingi bently salakonto vms ..

eddi
20.03.13, 16:49
ment oled või?

Pigem tundub, nagu maksuamet

wolferkisober
20.03.13, 17:19
Nii ei teagi kohe kust alustada.Olen seda teemat järginud oma teise kontoga juba pikka aega ja alguses eriti ei huvitanud ,kui minu nime mainiti ,hiljem mõtlesin ,et mainin talle pokkeriõhtul ,et võtaks maha ja nüüd siis ei jää mul muud üle kui siia postitada.Kuna soovi liita enda online kasutajanime ja päris nime ja hoian üldse madalat profiili ja mulle ka meeldib nii,siis postitan uue kasutaja alt.
Oleme juba pikka aega korraldanud minu kodus live pokkeriõhtuid ja teistele on see rohkem meelelahutus kuna summad on väiksed ja tavaliselt tarbitakse ka alkoholi.Wolferk käib muidugi raha pärast mängimas ja ega mina tavaliselt ei kutsugi inimesi vaid üks mu tuttavatest helistab ja tema ka kutsub.Kuna oleme endised koolikaaslased ,siis on hakkanud veidi kahju iga pokkeriõhtu tema bad biite onlines kuulata ja proovisin teda veidi aidata ,sest huvi tundus suur netipokkeri vastu.Rääkisin kümneid kordi,et tuleb alustada kõige väiksemast limiidist ja peaks olema vähemalt 25 sisseostu.Mind naerdi wolferki poolt välja.Siis näitasin talle PTRis ühte enda graafikut ja ta isegi kuulas mind veidi.Proovisin kül seletada,et kogu rahaga ühte lauda ei tohi istuda kuid kui mainisin kasvõi 20 buy in ,siis talle ei meeldinud see.Soovitasin talle milliseid strateegiaartikleid läbi lugeda.Paigaldasin talle pokertracker 3 läpaka peale ja õpetasin kuidas postitada käsi siia foorumisse ja kasutasime kas ranka tabelit või pokerstrategyst.Ei mäleta täpselt.Tegime koos ühissessi ja õpetasin teda veidi.Iseseisvalt läks ta paari päeva pärast bustosse ja degenis sama moodi edasi.see oli äkki umbes 2 kuni 3 aastat tagasi.MA EI TEA kust ta võttis selle ,et mängi ainult aa-tt ja ma pole talle seda õpetanud ega mängi ise ka niimoodi.Pigem arvan seda ,et wolferk oli joonud liiga palju säästu kanget(ta väidab ,et hinna ja kvaliteedi suhe on hea) ja sai aru kui ma soovitasin fishi vastu all in minna tt-aa preflop.Oleks võinud ju minu teisi õpetusviise ka mainida või mis?
Wolferk sa nimetad siin mind enda sõbraks.Ometi postitasid siia minu nime mõtlemata ,et kui ma tahan näiteks kuhugi tööle minna ,siis tööandja võib googeldada ja mind pidada hasartmängu sõltlaseks.Lisaks sellel oled sa oksendanud minu juures diivani täis ja mina pidin koristama umbes 30 minutit seda jama.Kas sa arvad ,et ma tahan olla sinu sõber ,kui sa käitud minuga niimoodi?Pane ennast korraks minu olukorda.
Kui sa räägid teemal ,mida sa ise ei valda eriti ja vaidled eesti parimatega ,siis milleks on sul vaja enda kaitseks kellegi teise nime siia tuua?

Ühesõnaga lugu lihtne.Kui tahad tulla laupäeval pokkeriõhtule ,siis olgu minu nimi googlest foorum.pokkeriprod.com alt kadunud.Ise tead kuidas sa saad teised nõusse ,et nemad ära kustutaksid.Lisaks sellele kui sul ei õnnestu see ,siis tulevad googlesse esilehele sinu eluloost kõige kirkamad asjad.

Käin kül pokkerikõrvalt tööl ,aga ei ole kaotav mängija.tõestuseks selle aasta graph
http://www.upload.ee/image/3164341/graph_pokkeriprodesse.png

rohkem postitusi minu poolt ei tule.

Kotkas1000
20.03.13, 17:20
Fish on puuduliku teoreetilise baasiga kaotav mängija. Vabanda mind, aga just just see sa ju momendil oled.

pikk28
20.03.13, 17:23
tra see kisub ikka epic teemaks juba
oksendasid mu diivani täis. wtf. lol

Kotkas1000
20.03.13, 17:27
No mulle ka ei mahu pähe, mis sõber sa selline oled, et jumala maapealse asemiku, hr. ... diivani täis ropsisid? Nalja teed või?
Epic

qbj0hn
20.03.13, 17:29
Wolferk sa nimetad siin mind enda sõbraks.Ometi postitasid siia minu nime mõtlemata ,et kui ma tahan näiteks kuhugi tööle minna ,siis tööandja võib googeldada ja mind pidada hasartmängu sõltlaseks.Lisaks sellel oled sa oksendanud minu juures diivani täis ja mina pidin koristama umbes 30 minutit seda jama.Kas sa arvad ,et ma tahan olla sinu sõber ,kui sa käitud minuga niimoodi?Pane ennast korraks minu olukorda.


Pole see aasta veel ühtegi korda nii palju naernud, omg.

Kui tõsiselt rääkida siis sinu päris nime mainimine oli tõesti täiesti ebaoluline.

Kahjuks praeguseks hetkeks on sinu nimi juba ennast talletanud pokkeriprode foorumi folkloori ja 5a prst tehakse ka veel neid nalju.
Ütle oma sõbrale aitäh.


Lisaks juurde ka klassikaline küsimus, mitu õlle oled BBde eest ostnud?
$$$ graph or g...

leits
20.03.13, 17:33
googlest vist kaob mingi paari nädala jooksult ise ära kui siit ära kustutada vms ..

Wolferk
20.03.13, 17:36
Leidsin googeldades enda jaoks väga kasuliku lingi, mida lugedes mõistsin, et ma tõesti olengi mingil määral mänginud nagu fish:( Vastupidist kinnitasid ainult 1, 3 ja 9 küsimus, millele võin julgelt eitavalt vastata.Kõikide teiste küsimuste vastu olen vähemal või rohkemal määral eksinud(vastasin jaatavalt).

Sain alles nüüd teada, mida mõiste "fish" tegelikult tähendab ja, et fishile omaste vigade tõttu olengi raha kokkuvõttes ära kaotanud.

Et pokkeris mingit edu saavutada, olen otsustanud, et edaspidi järgin rangelt neid reegleid(ega mängi nagu fish).

leits
20.03.13, 17:38
plz see on ju level eks? kui on siis ikka väga peenelt pandud, wp

Wolferk
20.03.13, 17:42
Leidsin googeldades enda jaoks väga kasuliku lingi, mida lugedes mõistsin, et ma tõesti olengi mingil määral mänginud nagu fish:( Vastupidist kinnitasid ainult 1, 3 ja 9 küsimus, millele võin julgelt eitavalt vastata.Kõikide teiste küsimuste vastu olen vähemal või rohkemal määral eksinud(vastasin jaatavalt).

Sain alles nüüd teada, mida mõiste "fish" tegelikult tähendab ja, et fishile omaste vigade tõttu olengi raha kokkuvõttes ära kaotanud.

Et pokkeris mingit edu saavutada, olen otsustanud, et edaspidi järgin rangelt neid reegleid(ega mängi nagu fish).

Unustasin lingi postitada: http://www.areyouapokerfish.com/#

q_q
20.03.13, 17:44
ma pole veel näind, et keegi sellises stiilis kirjutab

Nii.Et ei pane peale punkti tühikut.Jne

mõlemal sama kirjastiil

jarlop
20.03.13, 17:53
Nii ei teagi kohe kust alustada.Olen seda teemat järginud oma teise kontoga juba pikka aega
ei saa aru palju neid erinevaid kontosid siin on

ANz
20.03.13, 18:40
plz see on ju level eks? kui on siis ikka väga peenelt pandud, wp

Arvasin sama. Või ehk pigem lootsin. Aga ilmselt on see for real.

Strawberry
20.03.13, 18:48
Järgmine #naine , kes postitab ainult siia #threadi ja on täiesti #uhiuus kasutaja.

Siin teemas on rohkem leveleid kui libahundi mängus.

Edit: ah, too late, juba kustutati karina postitus ära

Vandalar
20.03.13, 18:51
http://i.imgur.com/b82eW.gif

Wolferk
20.03.13, 19:10
... imo

Palun see ära kustutada.

Wolferk
20.03.13, 19:14
ütle ... edasi, et ta võib jalga puhata

edit: LOLOL

...

Wolferk kumb teist pudi on?

Palun ... ära kustutada siit.

Wolferk
20.03.13, 19:17
samad küsimused tekivad ... kohta..?

Palun ... siit ära kustutada.

ranka
20.03.13, 19:18
Otsi kõik postid üles ja hommikul teen selle ära. S.h. kustutan ära ka sinu viimased postid, mis sisaldavad ta nime.

Wolferk
20.03.13, 19:19
Et ... nimega seoses ei tohi see teeme googlest leitav olla, küll aga pole probleemi kui sinu sõbra ... nime puhul see teema ette viskab?

double standards much?

Palun kustuta ... siit ära.

Wolferk
20.03.13, 19:36
..."Süsteem" ...?

Palun see ära kustutada.

Karina89
20.03.13, 19:37
ma pole veel näind, et keegi sellises stiilis kirjutab

Nii.Et ei pane peale punkti tühikut.Jne

mõlemal sama kirjastiil

Sel juhul pole sa tähelepanelik olnud .

Wolferk
20.03.13, 19:37
nice 1 :D

Palun minu nimi ära kustutada.

Wolferk
20.03.13, 19:43
Et ... nimega seoses ei tohi see teeme googlest leitav olla, küll aga pole probleemi kui sinu sõbra ... nime puhul see teema ette viskab?

double standards much?

Palun minu nimi siit ära kustutada.

q_q
20.03.13, 19:45
Sel juhul pole sa tähelepanelik olnud .

sebid mind juba v?

Timpz
20.03.13, 19:56
võitle ... võitle!

Wolferk
20.03.13, 20:00
võitle ... võitle!

Palun minu nimi siit ära kustutada.

hakkameimema
20.03.13, 20:04
.

hakkameimema
20.03.13, 20:04
Wolferk, sa sellest diivanist ei taha rääkida, mis juhtus ja kelle soovitusel?

massacre84
20.03.13, 20:13
.

Wolferk
20.03.13, 20:15
Palun kustutada KÕIK postitustes olevad minu ja klassikaaslase nimed või koguni terved postitused, kus need nimed sees on.Minust oli rumal neid nimesid foorumis mainida.

Tänan!

Wolferk
20.03.13, 20:18
....

Palun see postitus kustutada.

karupoeg
20.03.13, 20:18
xxxxxxxxx soovitusel, soovitan teil kõigil enam .... nime mitte mainida! Siin toimus arusaamatus...

ma saan aru, et imema hakkajal on suur soov nalja teha. E.B. on selle ise ka esile kutsunud ja ära teeninud, kuid esimesena mainitud isiku näol on siiski tegemist pigem õnnetu kaasosalisega, kes sattunud E.B. lolluse kaasosaliseks.

Ma saan aru, et empaatiavõime on haruldane nähtus ning paljudel seda ei ole. Kuid kas sa ise sooviks, et Sinu nime sellises kontekstis esile toodaks?

besides. see ei ole isegi naljakas, vaid labane.

ristijeesus
20.03.13, 20:18
tra pange lukku või veel parem kustutage ära kogu see teema, aitab küll.

Oliverk
20.03.13, 20:23
Kui Rainer aega saab tuleb puhastus. Ülejänud foorumis antud teemal edasi jauramine toob kaasa väikese puhkuse.

Edit -andres-// Kõik nimed peaks olema kustutatud, kui kuhugi jäi ja keegi märkab, siis pm any mode.