PDA

View Full Version : Afinaf otsib stake'i NL10



Leheküljed : [1] 2

Afinaf
17.03.13, 14:53
Hei,

Kuna endal hetkel tööd ei ole ja kõik senine sissetulek läheb kohe välja, siis proovisin siit abi leida.
Olen proovinud pelada ja kiirelt midagi korda ajada aga oma rahadega pole see võimalik olnud - alati vaja välja tagasi kanda. Selline pressimine kaotab ka mängu kvaliteeti.
Tahaks võimalust arenemiseks ja bankrolli kasvatamiseks !

Mott on laes ja võtaks asja kui fulltime job'i :D kuna muud eluolud ei segaks põhimõtteliselt üldse ja lähiajalisi plaane ka pole, siis oleks aega lisa õppida ja tihedamalt vigu analüüsida ning 100 % mängule pühendada.

Diil:

Summa: 300$
Kestvus: kokkuleppeline
Limiit: nl10 6max
Kasumijaotus: 50/50, mis sisaldab RB'i + bonust ( kui pakutakse)

Kuna alatine lemmik on olnud 888's (rivokuusik) ja sealt kaotati igasugune RB ära, siis tegin uue kasutaja Muchos Merge Bulldogi (Afinaf). Juttude järgi pidi seal hetkel üpriski fishine olema ja RB on ka hea.

Kuna foorumi staatus on "Räme Fish" ja see ka mu esimene postitus siin, siis märgiks ära usaldusväärsust kinnitavad inimesed, kellega ka varem diile teinud. - Chaom1 ja TaistoJ.

Mõningad kohustuslikud vanad ja uued graafikud -

http://www.upload.ee/thumb/3154912/graff.png (http://www.upload.ee/image/3154912/graff.png)

Peaks nl6-10 segamini olema.

http://www.upload.ee/thumb/3154945/graff1.png (http://www.upload.ee/image/3154945/graff1.png)

Graafik ka viimasest tilgutamisest.

http://www.upload.ee/thumb/3154930/Amount_Won_in_USD_over_Hands_Played_for_rivokuusik .png (http://www.upload.ee/image/3154930/Amount_Won_in_USD_over_Hands_Played_for_rivokuusik .png)

Kuna läppar otsustas ükspäev totaalselt segaseks minna ja vajalik oli formatt, siis kahjuks pole just suurt valikut graafikutest ja need pmst kõik, mis netist või mälukatelt üles tuhrasin.

+ Siinseid postitusi lugedes, siis tehakse enamus diile osakutena - seega jagaks ka ise selle 300 $ 30 osakuks 10 $ osak.

Kui kellegile pakub huvi siis maksevõimalusteks oleks SEB ja ka MB ( hetkel küll pean seal juba teist korda isikut tuvastama ja lisaks veel pangast mingi kinnituse saama neile ). Eelistaks siiski SEB.

Loodetavasti leidub huvilisi ;)

Investorid:

ivar866 - 2 osakut Makstud
timz0333 - 15 osakut Makstud
M6niste - 13 osakut Makstud

Diil müüdud.

Kokku lepitud reeglid :

Stakejad võivad stake koheselt oma soovi järgi katkestada (igal investoril on õigus ennast mistahes seisus diilist välja osta)


Limiit: NL10
Üles liikumine: Toimub kui on koos järgmiseks limiidiks minimaalselt 40 BI.
Alla liikumine: Toimub, kui limiidis mängimiseks on alla 30BI
NL10-nes allaliikumist ei toimu kui investorid seda vajalikuks ei pea.
Kasumijaotus: 50/50 (ka rakeback ja boonused kuulub 50/50 jaotamisele)


¤ Diili esialgne pikkus on 2 kuud
¤ Diili lõppedes tagastatakse inevstoritele stake algsumma 100% Kui stake jääb miinusesse jagatakse alles olev summa investorite vahel vastavalt osakutele.
* Diili ajal ei toimu ühtegi cashoutimist ega sõbrakannet
* Ei mängi üle BRi
¤ Ei mängi muid formaate peale NL10 6 max raha laudade.
¤Annab teada oma tulemustest üle iga kahe päeva. Kui selle reegli vastu eksib 2 korda muutub kasumijaotus investorite kasuks 60/40%
¤ Ülelaskmise puhul omandab staketav avaliku staatuse petisena.
¤ Investoritel on õigus küsida live sesse (kuna staketav tahab ise ka areneda tuleb see ainult kasuks)

TaistoJ
18.03.13, 15:40
Tean teda IRL ja olen ka ise isegi vist paar diili teinud. CONFIRM.

Kui keegi lähiajal ära ei võta siis võtan ise võibolla.

timz0333
18.03.13, 15:55
Mitu lauda plaanid mängida ja kui suurt volüümi ühes kuus näitad?

Cash87
18.03.13, 17:26
Ma ei tea, kas keegi on tähele pannud, et alati on tehtud format just enne stake teema tegemist?

Afinaf
18.03.13, 17:41
Mitu lauda plaanid mängida ja kui suurt volüümi ühes kuus näitad?

Hea, et küsisid.
Mõtlesingi just, et midagi jäi lisamata.

Enamjaolt olen alati 4-6 lauda pelanud ja volüümi näitaks niipalju kui a'la 8h päevas vähemalt 5 päeva nädalas suudaks pakkuda. Eelkõige teen seda, et ise saaks mäele ja kuna investoritele ei tahaks ka halba muljet jätta ning sooviks siin foorumis ikka edaspidi positiivset külge hoida, siis annan ikka maksimumi. Aega on piisavalt ;)

hoss23
18.03.13, 17:42
Kas sa täis peaga ei kavatse mängida?

Afinaf
18.03.13, 17:47
Mainiks veel, et olen oma seisust nõus siin teemas täpselt nii tihti ette kandma kui vaja + blogi pidamine.

Afinaf
18.03.13, 18:01
Kas sa täis peaga ei kavatse mängida?

Pigem jahin laudades neid, kes seda ise teha kavatsevad.
Ma arvan, et ma ei tegele heategevusega, et investorite rahade eest teistele naeru näole tuua :D

qbj0hn
18.03.13, 18:31
Võtan ära kui digiallkirjastatud lepingu valmis vorbid.

Üle lask või diili reeglite rikkumine siis läheb FBs tiirlema nimi.


Kui nõus siis update sooviks siin teemas ainult, igat pisiasja ja swingi pole vaja rääkida.

Strateegilist nõu ei oska ise anda, pole 6maxi mees.

Afinaf
18.03.13, 19:22
Võtan ära kui digiallkirjastatud lepingu valmis vorbid....

Saatsin PM'i

qbj0hn
18.03.13, 23:59
Väike biitija ITT.

bi0hazard
19.03.13, 00:12
haha, tra hakkab jälle pihta see jutt, et pokkerit mängides, raamatut lugedes ja puravikku tagudes tuleb nädalas eazy 30bi kui biidid, lmao.
srry for OT.

edu sulle Afinaf!

Afinaf
19.03.13, 09:46
haha, tra hakkab jälle pihta see jutt, et pokkerit mängides, raamatut lugedes ja puravikku tagudes tuleb nädalas eazy 30bi kui biidid, lmao.
srry for OT.

edu sulle Afinaf!

Ja kust sa selle välja lugesid ? (retooriline küsimus) Teenin täpselt niipalju kui tuleb - sellest loed hiljem siin teemas.
GL sullegi ;)


Väike biitija ITT.

Saan aru, et vb siin Threadis küsitakse suuremaid summasi ja NL10 naerdakse enamuste poolt välja aga me kõik peame kunagi selles limiidis olema.

timz0333
19.03.13, 10:04
15 osakut.

Afinaf
19.03.13, 10:13
13 osakut veel õhus.

M6niste
19.03.13, 10:18
Võtan need 13 osakut ära, saada pm-ga mulle mitu € see teeb ja konto andmed ka. Täpsustada võiks siis diili pikkuse ka

Afinaf
19.03.13, 10:30
Hetkel diil bronnitud.
Osakute bronnijad saatke mulle PM'ga või lisage siia enda soovitud diili pikkus + muud soovitud tingimused.

M6niste
19.03.13, 10:52
Esialgu võiks minu pärast kuskil 2 kuud kesta, kui teistele sobib. Reaalne tingimus oleks see, et vähemalt üle päeviti midagi kribada siia, näiteks kasvõi, et võtad puhkepäeva vms. Lihtsalt, et me teaks, et probleeme pole. Rohkem lisada väga midagi ei oskaks.

timz0333
19.03.13, 11:43
Reeglid lisa esimesse posti.

Stakejad võivad stake koheselt oma soovi järgi katkestada (igal investoril on õigus ennast mistahes seisus diilist välja osta)


Limiit: NL10
Üles liikumine: Toimub kui on koos järgmiseks limiidiks minimaalselt 40 BI.
Alla liikumine: Toimub, kui limiidis mängimiseks on alla 30BI
NL10-nes allaliikumist ei toimu kui investorid seda vajalikuks ei pea.
Kasumijaotus: 50/50 (ka rakeback ja boonused kuulub 50/50 jaotamisele)


¤ Diili esialgne pikkus on 2 kuud (mõnistega nõus)
¤ Diili lõppedes tagastatakse inevstoritele stake algsumma 100% Kui stake jääb miinusesse jagatakse alles olev summa investorite vahel vastavalt osakutele.
* Diili ajal ei toimu ühtegi cashoutimist ega sõbrakannet
* Ei mängi üle BRi
¤ Ei mängi muid formaate peale NL10 6 max raha laudade.
¤Annab teada oma tulemustest üle iga kahe päeva. Kui selle reegli vastu eksib 2 korda muutub kasumijaotus investorite kasuks 60/40%
¤ Ülelaskmise puhul omandab staketav avaliku staatuse petisena.
¤ Investoritel on õigus küsida live sesse (kuna staketav tahab ise ka areneda tulebs ee aint kasuks)

Kui need reeglid sobivad siis kinnita ning saada oma andemd PS-i ja teen õhtul kande.

mortalvombat
19.03.13, 11:48
Kurat, hiljaks jäin. Oleks kõik ära võtnud.

Afinaf
19.03.13, 12:01
Minule isiklult sobivad timz'i reeglid ja kui ka teised 2 investorit kinnitavad neid, siis lendavad reeglid esimesse posti ning jagan õhtul andmed PM'ga laiali.
Siiski tahaks teada ka teie kõigi "finish line" soove.

Seniks põrutan vaikselt Võrust Tallinna kodu poole ja õhtul kohale jõudes tegutsen edasi. Kui kõik sobib ja laabub ilusti, siis annaks esimesel võimalusel stardipaugu.

VisaHing
19.03.13, 12:05
Edu siis stakega. Loodetavasti ei tule siit järgmist matkamisteemat. :)

Afinaf
19.03.13, 12:22
Mainiks investoritele ühe asja veel ära.

Jätaks võimalikult soovikorral veel lahtiseks Muchose mängukoha "Bulldog'i". Olen viimased päevad istunud ja jälginud aga pole sugugi meeldivaid laudu. Parema kasumi ja mängumugavuse huvides, uuriks õhtul kõik Muchose kohad läbi.
Kui teil on ka endal muchosega kogemusi, siis ootaks ka teie pakkumisi.

qbj0hn
19.03.13, 12:37
Saan aru, et vb siin Threadis küsitakse suuremaid summasi ja NL10 naerdakse enamuste poolt välja aga me kõik peame kunagi selles limiidis olema.

Keegi tegi ninja delete, see ei käinud sinu kohta vaid bentley ajas oma tavapärast 30bi per day juttu.

gl

M6niste
19.03.13, 13:07
Reeglid lisa esimesse posti.

Stakejad võivad stake koheselt oma soovi järgi katkestada (igal investoril on õigus ennast mistahes seisus diilist välja osta)


Limiit: NL10
Üles liikumine: Toimub kui on koos järgmiseks limiidiks minimaalselt 40 BI.
Alla liikumine: Toimub, kui limiidis mängimiseks on alla 30BI
NL10-nes allaliikumist ei toimu kui investorid seda vajalikuks ei pea.
Kasumijaotus: 50/50 (ka rakeback ja boonused kuulub 50/50 jaotamisele)


¤ Diili esialgne pikkus on 2 kuud (mõnistega nõus)
¤ Diili lõppedes tagastatakse inevstoritele stake algsumma 100% Kui stake jääb miinusesse jagatakse alles olev summa investorite vahel vastavalt osakutele.
* Diili ajal ei toimu ühtegi cashoutimist ega sõbrakannet
* Ei mängi üle BRi
¤ Ei mängi muid formaate peale NL10 6 max raha laudade.
¤Annab teada oma tulemustest üle iga kahe päeva. Kui selle reegli vastu eksib 2 korda muutub kasumijaotus investorite kasuks 60/40%
¤ Ülelaskmise puhul omandab staketav avaliku staatuse petisena.
¤ Investoritel on õigus küsida live sesse (kuna staketav tahab ise ka areneda tulebs ee aint kasuks)

Kui need reeglid sobivad siis kinnita ning saada oma andemd PS-i ja teen õhtul kande.

Nõus! Enda osa saaksin kanda ära kas 1h jooksul, või siis teine variant saaks kanda teha kuskil 20h pärast, ehk siis Eesti aja järgi kuskil 12 päeval. Seega, kui saan andmed lähima tunni jooksul, teen praegu ülekande, kui ei, siis homme kell 12

bi0hazard
19.03.13, 14:24
Keegi tegi ninja delete, see ei käinud sinu kohta vaid bentley ajas oma tavapärast 30bi per day juttu.

gl

yep, minu post oli ka bentley suunas, mitte sulle :)

Afinaf
19.03.13, 23:26
Jõudsin ka lõpuks tagasi aktiivseks.

Ootan siiski veel Ivar866 confirmi timz'i reeglitele.

Esialgse finishina lepime siis kokku 1 kuu ja siis vaatab mis edasi saab ?

Viskasin ka konto andmed PM'ga investoritele.
Hetkel Bulldog'i vaadata, siis leidsin 8 lauda, millest täpselt pooled on täiesti mängitavad. Ju ööga areneb veelgi. Viskan ennast öisesse vahetusse kui muud üle ei jää. Kui kõik korras ja arutatud, siis prooviks printeri tööle panna.

timz0333
20.03.13, 07:09
Checkisin su FB-d ja 2011 aastal oled mänginud Nl100 ja nl200, kuidas kommenteerid? Lisaks jäi silma 1 pilt kus on 12 tabletud 6 maxi
Mis tõttu tuleks reeglitele lsiada punkt, et ei mängi üle 5 laua.

ivar866
20.03.13, 08:54
Confirmin Timz reegleid, lisaks stake pikkuse osas 2 kuud kui sobib ja/ või >40000 kätt kuus. Kuuga vist võivad igasugu kõikumised tulemust veel mõjutada.
Üle limiitide hüppamist kindlasti ei tohi teha kui BI alammäär ei luba, vastasel korral raha tagasi. Üle 5 laua ei või mängida. Mitmel laual oled end mugavalt tundnud sobivas limiidis, mis setupiga lased?

Afinaf
20.03.13, 09:56
Jah, kunagi ammu sai tehtud chaomiga diil, mille tagajärjel tabasin 3 jackpot'i. Rõõmu kui palju ja sai võetud shotte suuremates laudades. Need olid ja jäid shottideks, kuigi jah NL100 sai vahel päris pikalt pelatud (madala winrate'ga). Ütleme nii, et tollel ajal ajas raha lolliks ning tõmbasin enamus raha välja ja elasin elu natuke. Tollel hetkel polnud ka pokker just kindel suund minu jaoks. Kuna oli Soome tööle minek ja seal lasti konkreetselt üle mind, siis läksid ka viimased kontod nulli kandmiseni. Suht häbine asi sellest rääkida, kuidas oma hea võimaluse konkreetselt käest lasin. Siiamaani kirun aga nüüd ma tean, mida ma enam teha ei taha.
Bustoks mängimine pole mul veel õnnestunud. See, mis oli kunagi 2011 aastal, oli ajalugu. Minu enda lõbu ja viga ning kõik muu jama.
12-tablemine oli hetkeline ühekordne asi enda kogemuseks ;)
Ma teadsin, et FB'ni te jõuate aga mul pole midagi salatseda.

Ma mängin nelja lauda - Panen kõik võimalikud nõutud andmed läbi PT3 siia - Skype vahendusle võite küsida mida soovite - Vajadusel kasutame teamviewerit. Ivar olen nõus sinuga ja timz'i sa võid alati istuda teamvieweris sees. Kuna ma pean hoidma teie usaldust ja mängin teie rahadega, siis kannan igast sammust ette ning reeglite rikkumisel pissin siiski ise enda liivakasti.

M6niste
20.03.13, 10:53
Minu poolt ülekanne tehtud ja roheline tuli mängimiseks antud, kui ka teiste rahad käes. Edu!

timz0333
20.03.13, 11:18
Teen kande õhtul 9 paiku.

Afinaf
20.03.13, 11:39
Okei, rääkisin muchose suppordiga ja ajasin paberimajanduse ka korda. Rahad üle tulnud ja edasi kantud, siis teavitan stardist.

Afinaf
20.03.13, 12:24
Kohale jõudnud siis M6niste 101 € ja ivari 15,5 €.

Afinaf
21.03.13, 11:53
Rahad käes ja edasi kantud Bulldog'i. 231€ kopikatega tuli kokku.
Tänud !
Tegin tunnise sessi, et seadistada PT3 (töötab ilusti) ja teha sait mugavaks. +1BI tiksus ka sisse.

Alustan mängimist kui sait muutub aktiivsemaks ;) Võib anda sellele stake'le stardipaugu.

Afinaf
23.03.13, 18:47
Ettekanne

Sait on uus ja testisin erinevatel kellaaegadel pelamist. Märgistan hoolega vastaseid ja kogun infot.
Siiamaani võib öelda, et hommikune ja päevane aeg pigem magan ja öösel annan tuld. Päeval on harv juhus leida kedagi 30/x suuremat + tableselecti võib kindlasti ära unustada + kõikides laudades samad näod ja ei viitsi solid/regularide vastu brainida. Õhtul/öösel on kõik juba huvitavam.

Esimese päevaga sain +3BI, samal ajal kui PT3'e ja saiti seadistasin.
Nüüdseks on seis +1.5BI + RB 20 $
Haledalt BE pelanud. Eks kodumaalt võõrasse riiki kolides peab ikka otsastpihta tasapisi punnitama :D

Nüüd peaks kõik testitud ja paigas olema ning proovin võtta ka boosti saamiseks coashingut + vahin videosi ja loen raamatuid (võite soovitada)

Pole vist mõtet hakata mingeid käsi ja graafikuid postitama veel :D Järgmises ettekandes kui olen rahulikult pelada saanud, siis panen ka graafiku (kui vaja, siis nüüd).

Sorry, et seni printerist ainult tolmu tuleb ja see paistab -
http://i150.photobucket.com/albums/s89/nyla_hos/mouse.jpg

timz0333
23.03.13, 18:58
Anna aga kuuma:=)

ivar866
23.03.13, 19:07
Jälgisin ühissessi ka, kõik kontrolli all, üle ei pinguta ja selectimine ja töö aktiivselt käib. Mulje asjalik.

timz0333
26.03.13, 09:28
Viska täna kogu mängitud kätte graafik siia.

Afinaf
26.03.13, 22:30
Hei,

Olin sessidesse ära süvenenud ja unustasin foorumisse piiluda. Täna ettekande päev tõesti.

Maadlen kehva jooksuga. Tegin ka timziga väikse ühisessi just.
Päeval sai coachingut võetud ja uusi tarkusi ning võtteid kogutud. Täna pelan veel 5-6h ja kunagi hommikul lõpetan. Vb annab coaching edusamme.

Saidi miinuse teeb taaskord tasa RB ja olen ikka veel BE, vb pisi miinus sees... o.0
Loodetavasti jookseb variatsioon paika või tuleb pisi hiitergi.

Peaks olema siis nädal aega mängitud ja jooks on kohutav imo.
http://www.upload.ee/image/3182519/Amount_Won_in_USD_over_Hands_Played_for_Afinaff.pn g

timz0333
27.03.13, 06:55
Nii palju kui jälgisin oli kõik chill ja usun, et pole hullu midagi, lihtsalt ise võrdlen starsiga ja action/lauad ülipasad.
Teen ettepaneku, et kui 30K käsi saab täis ja seis sama kolib staketav starsi ja biidib winratega :)

Seniks GL

Afinaf
27.03.13, 19:48
Tänud!

Ettepanek on hea - oleks ise ka poolt, kui seis tõesti ei taha paraneda siin ;)

Fluhsid ja setid on kaotavad asjad selles jooksus. Kuigi mootor vaikselt juba käivitub ja hetkel podiseb õrnalt. Vast lööb tahma välja ja tuurid üles.
Kui keegi vastu poleks, siis teeksin homme ja ülehomme poolikud päevad.
Siiamaani pikad päevad olnud ja laseks variatsioonil ning mõistusel paika loksuda.
See veel hetkel lihtne mõte muidugi.

Edit: vb üldse võtan ühe päeva puhkamiseks.

Afinaf
27.03.13, 22:06
Kas ma teen midagi valesti sellistes olukordades ?

http://www.pokerhand.org/?6552849

vastane on 25/22 ühe suureima käepagasiga reg ja foldib 3betile 75 %
Oleks ma pidanud kartma seal tema 55 või 33 ja mõtlema foldile ?

10 minutit hiljem jooksin nelikule otsa ja panin lauad kinni. Arvan, et teen homme kindla pausi.

Karina89
27.03.13, 22:37
Ma ei tea kui õige, aga ma ise bet-call' in turni, et bluffe elus hoida. Sest minu silmis ta 3bet call range, mis on 6% kätest on küll ainult set-mine ja mõned connectorid? Ja 4bet palju tal on, kas AK ka 4betib ? Turni re-raisida pole ju mõtet, sest tema re-re-bluff katseid jääb väga vähe sisse ja value-hande millele me ei kaota tal AK KQ ainult, harvem QQ. Minumeelest täiesti standard mäng majaga tema poolt. 33,55 liiga tihti. Halvemaga ta ju ei calliks nkn enam.

dabljuu
27.03.13, 22:42
Raise pre suuremalt - deebid mõlemad siis võiks ikka rohkem panna ( 4x ). Ise ei mõtleks foldida, tore et turnis sai nupud teha.

Karina89
27.03.13, 23:42
Ma vaatasin, et Afinaf kasutab PT3, kas selle fold to 3 bet näitaja on täpne? Mulle on õeldud, et see arvestab teisiti kui HEM või PT4 ja sellest erinevus.

sorm
28.03.13, 01:24
Ma paneks CB flopil rohkem ja turnil tema reisile otsa keeviatda küll enam mingit pointi ei näe...

Afinaf
31.03.13, 11:46
Tänan igasuguste soovituste eest. Usun, et sormil on õigus selle koha pealt. Poleks pidanud tõesti otsa keevitama.

Viimasest postitusest võtsin vaba päeva, mis venis siiamaani. Külalised ja käimised ning muud toredad asjad.
Täna alustan värske peaga ja uue hooga ning proovin teha pika nädalaga kadunud päevad tasa. Kui olen päeva või kaks korralikult asjaga tegeleda saanud, siis panen ka graafiku ;)

Häid pühi kõigile!

Afinaf
01.04.13, 16:08
Eile hakkas just hästi minema ja ärgates selline kiri Bulldog'i käivitamisel -
We are currently offline for schelduled maintence and apologize for any incovenience caused.

We expect to be back online in approximately 1day, 14 hours and 52 minutes.

...

Poke
01.04.13, 16:18
vau,

qbj0hn
01.04.13, 16:20
See on see kui kuskil urgastes mängida.

Afinaf
01.04.13, 16:52
See on see kui kuskil urgastes mängida.

Täpselt nii.. Ulme tsirkus. Ei julge edasi ka kanda rahasi teise muchose kohta - ei usu, et seegi toimib.
2 päeva hoida taolist saiti kinni paneb paanikaosakonna tööle vaikselt ja kolimisele mõtlema.

timz0333
01.04.13, 17:46
Eile hakkas just hästi minema ja ärgates selline kiri Bulldog'i käivitamisel -
We are currently offline for schelduled maintence and apologize for any incovenience caused.

We expect to be back online in approximately 1day, 14 hours and 52 minutes.

...

Oeh...

eks ootame siis

Afinaf
01.04.13, 18:04
Rääkisin muchose supportiga ja ülekanded pidid ilusti toimuma. Võin vabalt kanda kuhugi teise saiti edasi, et mitte päevi raisku lasta ja siis hiljem tagasi.
Nt. Poker Heavenisse. Lauad on € aga tunduvad kõvasti aktiivsemad ja neid on 2 x rohkem kui bulldog'is. Võin € laudade pärast ka NL4 lasta. Rakeback peaks ka toimima seal ja samasse patta jooksma.

Teie otsustada.

IsandJoberst
01.04.13, 18:47
Rääkisin muchose supportiga ja ülekanded pidid ilusti toimuma. Võin vabalt kanda kuhugi teise saiti edasi, et mitte päevi raisku lasta ja siis hiljem tagasi.
Nt. Poker Heavenisse. Lauad on € aga tunduvad kõvasti aktiivsemad ja neid on 2 x rohkem kui bulldog'is. Võin € laudade pärast ka NL4 lasta. Rakeback peaks ka toimima seal ja samasse patta jooksma.

Teie otsustada.
Imo mõistlik nii praeguse kui ka tuleviku suhtes Starsi liikuda.

VisaHing
01.04.13, 19:12
Imo mõistlik nii praeguse kui ka tuleviku suhtes Starsi liikuda.

Jep, kahjuks/õnneks maksab midagi ka hea soft, kvaliteetne klienditeenindus, kiired väljamaksed jne.
Varem olid päris paljud regularid veendumusel, et PokerStars pole koht, kus raha teha. Just rakebacki pärast, mis Starsis on olematu kui hagu ei anna just. Mingil põhjusel on nad kõik nüüd just nimelt PokerStarsis :)

Pumper
01.04.13, 19:13
Poker heaven on hea fishine

Afinaf
01.04.13, 19:26
Poker heaven on hea fishine

Sealne deposit on saidi sisene ja see kõik võtaks rohkem aega kui see maintence kestaks -.-


Imo mõistlik nii praeguse kui ka tuleviku suhtes Starsi liikuda.

Ka timzi mainis seda. Hetkel see sait RB genenud 85 €. Aga sellest pole tõesti kasu kui koguaeg mingi kammajaa ja mängimine on masendav. Tegin vist tõesti vale valiku selle Bulldogiga. Imo olen Starsi isegi 2 kasutajat kokku teinud ja kumbagi ma ei mäleta. Uurin midagi välja. Et tea kui uus kasutaja peale teha ja raha peale kanda, kas tekiks mingi tõsine probleem, kui dokid ja muud vajalikud paberid korda ajada ülekannete juures ?

mait47
01.04.13, 19:57
Kui ei mäleta kasutajanime siis saada supporti mail andmetega ja saad selle teada :)

Afinaf
01.04.13, 20:21
Kui ei mäleta kasutajanime siis saada supporti mail andmetega ja saad selle teada :)

Juba tegelen.

timz0333
02.04.13, 09:16
Kui ei mäleta kasutajanime siis saada supporti mail andmetega ja saad selle teada :)

Jep, ära jumala eest uut kasutajat tee!

Minu poolt siis roheline tuli starsile ja vaatab sealt edasi. Minul kiiret selle stakega kuhugi pole. Loodame, et lõpuks on lihtsalt kõik osapooled rahul.

M6niste
02.04.13, 11:03
Minu poolt ka roheline tuli starsile ja nagu juba ka mainitud, pole mõtet uut kasutajat kindlasti teha. Kuidas praegu üldse üldseis kokku on koos rb-ga?

V4LDO
02.04.13, 13:58
kui starsi kolid, siis sinna raha kandes kindlasti 1st deposit bonus, ++EV

Afinaf
02.04.13, 18:48
Minu poolt ka roheline tuli starsile ja nagu juba ka mainitud, pole mõtet uut kasutajat kindlasti teha. Kuidas praegu üldse üldseis kokku on koos rb-ga?

-125 $ on seis (144 € alles). Ise ca. 50 $ alla EV joosta ja samal ajal ainult teiste regularide vastu brainida on pisut tüütu. Coachingust oli palju kasu aga regide vahel biidib see, kellel ikka kaart rohkem jookseb... Imo. Aitab vabandustest, ma pole ka just vigadeta aga proovin alati paremaks saada.
RB on teenitud 85 € ehk siis 105-110 $. Saidi sees saan ka punktid rahaks vahetada ja sealt veel 15 $.

Seega ~BE

Tõsiselt masendav kogemus selle saidiga ja loodame, et Starsis tõestan vastupidist.
(hetkel ootan ikka veel kirjale vastust)

Afinaf
02.04.13, 18:49
kui starsi kolid, siis sinna raha kandes kindlasti 1st deposit bonus, ++EV

Yep, 100 % peaks olema 1st depo.

timz0333
02.04.13, 20:11
Teed ehk mingid arvutused palju sa jõuad seda boonust läbi grindida, vb oleks mõistlik depo summat suurendada, et võtta boonusest max value.

Afinaf
02.04.13, 22:05
Sain supportilt vastuse. Tegin uue konto ja vana tühistati ning ID-kaardi koopiad saadetud. Kontoga on kõik korras.
Ainuke probleem on see, et Bulldog'i cashier on suletud ja peab ca. 10h ootama enne kui saab cashout'i teha.


Teed ehk mingid arvutused palju sa jõuad seda boonust läbi grindida, vb oleks mõistlik depo summat suurendada, et võtta boonusest max value.

Imo, kui seal on tableselect lõpmatu ja laudadest puudu pole ning ei pea ootama ka mingeid kellaaegu, siis saaksin anda korraliku tambi.

Mida sa mõtled nende arvutuste all ? Bonus on up to 600 $
Tegin enda peaga midagi kokku:

1USD lahti mängimiseks on vaja 17 VVP'd. Seal oli ka kalkulaator ja kasutasin seda, et mängin NL10 a'la 45h nädalas ning 5'e lauaga. Vastuseks sain "Monthly VPP Total: 4,462" seega selle kalkulaatoriga teeks ~265 $ kuus. Kuigi see pole imo tõpne anyway.

Kasuks ka see lõik:
"Tee oma esimene deposiit ja PokerStars annab sulle 100% boonuse kuni $600. Sa võid 90 päeva jooksul teha kuni kolm kvalifitseeruvat deposiiti (kuni $600 ulatuses) - niimoodi saad maksimaalselt kasutada 100% boonust. Pärast deposiitide tegemist teenid boonuse PokerStarsis mängides ning kogudes VPP-sid, mille arv peab olema võrdne 17-kordse boonussummaga. Boonust vabastatakse $10 suurustes osades. Iga osa kantakse sinu kontole koheselt, kui oled teeninud nõutud arvu VPP-sid (170 VPP-d iga $10 kohta). Pärast kvalifitseeruvat deposiiti on sul 6 kuud vajaliku arvu VPP-de kogumiseks. "

"Pärast deposiidi tegemist on sul vajalike VIP mängija punktide kogumiseks kuus kuud."

Rohkem ma midagi lisada ei oska. Selle Bulldogiga tegin 55h 24k kätt. Tihti oli olukordi, kus istusid pool tundi 1-2 lauaga.

Edasised otsused on teie teha ja mul pole mitte midagi muud teha kui printerit putitada :D 45h nädalas on minimaalselt arvutatud. See kuu pean ainult võtma vabaks 2-3 päeva, kuna mul on haiglaga tähtaeg. Muud midagi...
Mõelge edasi ise ;)

ivar866
02.04.13, 22:54
Starsi kandmise poolt ma ka. Seal peaks kindlasti lihtsamalt olukorrad lahenema hakkama.
BE st võitvaks ei peaks raske olema saavutada, kuna regide vastu juba sellel saidil suutsid hästi mängida!
Edu siis! Kas sul on puuduolev summa et boonus täies osas vabastada?

Afinaf
02.04.13, 23:11
Starsi kandmise poolt ma ka. Seal peaks kindlasti lihtsamalt olukorrad lahenema hakkama.
BE st võitvaks ei peaks raske olema saavutada, kuna regide vastu juba sellel saidil suutsid hästi mängida!
Edu siis! Kas sul on puuduolev summa et boonus täies osas vabastada?

Mul pole enda poolt midagi pakkuda, sest selle kuu sissetulek läheb otse "survive'mise" peale.

TaistoJ
02.04.13, 23:50
Pole PS first depo vabastamise ega vpp süsteemiga kursis, kuid kas @nl10 ta suudaks 600$ first depot lahti mängida? Kahtlen. St tal pole mõtet seda max first depot ka sinna teha. Keegi targem võiks umbkaudselt välja arvutada, kui palju tal reaalselt seda first depot oleks võimaliks üldse lahti mängida.

sorm
03.04.13, 01:49
Nu kokku vaja siis koguda 6 kuu jooksul 10200 VPP (17x600), milleks tuleb $1844,55 rake maksta.

In PokerStars tournaments, you earn points based on the entry fee. You receive VPPs at the rate of 5.5 VPPs (and corresponding FPPs) for each $1.00 USD in fee paid.

Mina ise NL10 6maxi ei mängi ja ei oska öelda, mis volüümi sellise koguse rake maksmine nõuaks.

Kui vähegi võimalik, siis ma soovitaks võtta ikka maksimaalse boonuse. Seda saab lahti mängida ju osade kaupa ja kui ei jõua kõike lahti mängida, siis ei jõua ega midagi siis katki ei ole. Lihtsalt nõme oleks sellsiest võimalsuest loobuda.

Boonuse lahtimängimise ajal minuteada ei tohi cashoute teha, et siis oleks investorite raha päris pikalt kinni starsis, kui ainult NL10 mängida.

Üldiselt ma soovitaks teha algul see $300 depo ära ja hakata grindima. Siis näed ise ära, mis volüümi suudad anda ja kas biidid. Kui volmüüm OK ja profitit pritsib peale, siis kannavad investorid sulle veel $300 ja teed teise osa depo ära - saad täis boonuse. Võibolla diil venib siis pikemaks, aga see depo boonus on puhas raha, mida mudu ei saaks. Tõenäolislet rolli kasvades ja korralikke tulemusi näidates saad investoritega kokkuleppele ka ülesliikumise osas!

edu!

karupoeg
03.04.13, 01:54
mäletan, et 2 aastat tagasi u tegin 1 kuuga nl 10 1800 usd rake.

aga 10 table. ja mingi 130 h ehk kuuga?

seega 2 kuuga 4 table tuleks ilusti.

Afinaf
03.04.13, 02:39
Ma oleks sormi ja karupojaga ühel meelel. See jupi kaupa sisse kandmine oleks normaalne. Kuna ma pole ka ise just usaldusväärne isik siin, siis lihtsaim oleks see 300 $ peale kanda ja hilisemate tõestustega rohkem kanda, kui tekib lootus.
IMO see boouse lahti mängimine ei ole just raskeim asi karupoja tehnika järgi aga siiski vaataks ära, mis sellest esimesest 300 $ saab. Kui tekib isu rohkem toetada, siis saab seda pooleteise kuu jooksul ju teha. Mitte, et ma oma usaldust taunitaks aga lihtsalt, vaatame selle 300 $ ära ja kui sobib siis paneme otsa ;)

Fabulous
03.04.13, 02:53
mäletan, et 2 aastat tagasi u tegin 1 kuuga nl 10 1800 usd rake.

aga 10 table. ja mingi 130 h ehk kuuga?

seega 2 kuuga 4 table tuleks ilusti.
Kui sa selle $1.8k rake maksid, jagati ilmselt veel VPP'sid vana süsteemi järgi (kõigile lauas võrdselt) ning seetõttu läheb tänasel päeval suure tõenäosusega vajalike VPP'de tegemiseks rohkem aega.

karupoeg
03.04.13, 10:03
Kui sa selle $1.8k rake maksid, jagati ilmselt veel VPP'sid vana süsteemi järgi (kõigile lauas võrdselt) ning seetõttu läheb tänasel päeval suure tõenäosusega vajalike VPP'de tegemiseks rohkem aega.

võimalik. aaasta oli 2011 jaanuarikuu igastahes. et sellest infost lähtuvalt siis

V4LDO
03.04.13, 10:46
Boonuse lahtimängimise ajal minuteada ei tohi cashoute teha, et siis oleks investorite raha päris pikalt kinni starsis, kui ainult NL10 mängida.

Obv tohib teha cashoute. Võid kanda 600 taala kontole ja paari päeva pärast 500 sellest tagasi, boonus on ikka 600. Lihtsalt kui sa kannad ntx 300 taala kontole ja siis cashouti teed, ei ole enam võimalik selle järelejäänud 300 eest boonust saada. Kogu boonuse summa (600$) ärakasutamiseks tuleb lihtsalt 600 taala kolme (vist) kuu jooksul kuni 3 depositina kontole kanda vahepeal cashouti tegemata.

sorm
03.04.13, 11:13
Obv tohib teha cashoute. Võid kanda 600 taala kontole ja paari päeva pärast 500 sellest tagasi, boonus on ikka 600. Lihtsalt kui sa kannad ntx 300 taala kontole ja siis cashouti teed, ei ole enam võimalik selle järelejäänud 300 eest boonust saada. Kogu boonuse summa (600$) ärakasutamiseks tuleb lihtsalt 600 taala kolme (vist) kuu jooksul kuni 3 depositina kontole kanda vahepeal cashouti tegemata.

Reload boonustega on jah selline süsteem nüüd, aga seda, et deposiidi boonusega ka võib välja kanda ma ei teadnud. Kunagi, kui ma seda ise välja mängisin, siis ei tohtinud vahepeal cashoute teha..

ranka
03.04.13, 11:14
Pole PS first depo vabastamise ega vpp süsteemiga kursis, kuid kas @nl10 ta suudaks 600$ first depot lahti mängida? Kahtlen. St tal pole mõtet seda max first depot ka sinna teha. Keegi targem võiks umbkaudselt välja arvutada, kui palju tal reaalselt seda first depot oleks võimaliks üldse lahti mängida.



Boonuse vabastamiseks on vaja: $600 x 17 = 10 200 VPP
10NL saad $1 reigi eest 7 VPP-d. Täpsustamaks ütlen, et 5NL = 8.5 VPP, 2NL = 10VPP-d, kõrgema limiidi 6(7)-max: 5.5 VPP, 8-max+ 6VPP-d.
10 200 VPP jaoks on vaja maksta $1457.14 reiki
10NL 6-max maksab (PTR andmetel) iga käe kohta keskmiselt $1.02 reiki

Seega on vaja mängida 1457.14/1.02*100 = 142 857 kätt.

ranka
03.04.13, 11:14
Nu kokku vaja siis koguda 6 kuu jooksul 10200 VPP (17x600), milleks tuleb $1844,55 rake maksta.

In PokerStars tournaments, you earn points based on the entry fee. You receive VPPs at the rate of 5.5 VPPs (and corresponding FPPs) for each $1.00 USD in fee paid.

Mina ise NL10 6maxi ei mängi ja ei oska öelda, mis volüümi sellise koguse rake maksmine nõuaks.

Kui vähegi võimalik, siis ma soovitaks võtta ikka maksimaalse boonuse. Seda saab lahti mängida ju osade kaupa ja kui ei jõua kõike lahti mängida, siis ei jõua ega midagi siis katki ei ole. Lihtsalt nõme oleks sellsiest võimalsuest loobuda.

Boonuse lahtimängimise ajal minuteada ei tohi cashoute teha, et siis oleks investorite raha päris pikalt kinni starsis, kui ainult NL10 mängida.

Üldiselt ma soovitaks teha algul see $300 depo ära ja hakata grindima. Siis näed ise ära, mis volüümi suudad anda ja kas biidid. Kui volmüüm OK ja profitit pritsib peale, siis kannavad investorid sulle veel $300 ja teed teise osa depo ära - saad täis boonuse. Võibolla diil venib siis pikemaks, aga see depo boonus on puhas raha, mida mudu ei saaks. Tõenäolislet rolli kasvades ja korralikke tulemusi näidates saad investoritega kokkuleppele ka ülesliikumise osas!

edu!

10NL ei saa 5.5 VPP-d $1 reigi kohta vaid saad 7! 5NL saad 8.5 ja 2NL = 10!

http://www.pokkeriprod.com/2012/01/01/pokerstars-rakeback/

ranka
03.04.13, 11:18
Aa ja täpsema info saamiseks peaks keegi postitama 10NL suure sample (50 000 kätt+), kus on ka rake näha, et leida keskmine rake per hand.

nikitheone
03.04.13, 11:29
mul on nl10 33215 kätt. rake paid on 296.29 ehk 344.95 kätt et 1$ rake maksta.

ranka
03.04.13, 11:33
Ehk Sinu statistikale rajanedes oleks valem: 1457.14 / $0.89 * 100 = 163 724 kätt on vaja mängida, et boonus vabastada. Aega on 90 päeva ehk kolm kuud ning kuus peaks mängima ca 55 000 kätt.

E: ja arvan, et see suhtkoht täpne.

nikitheone
03.04.13, 11:34
jep, käed on mängitud eelmise aasta lõpp selle aasta algus

pikk28
03.04.13, 11:36
ja arvestage seda, et Niki on suht lagg player, kes mängib palju potte ja kes võtab vastu palju flippe.
160-200k võib arvestada.

ranka
03.04.13, 11:37
Siinkohal Niki võiks lisada oma VPIP ja 3beti ning afinaf oma. AF ja WTSD on ka siis juba.

nikitheone
03.04.13, 11:47
Siinkohal Niki võiks lisada oma VPIP ja 3beti ning afinaf oma. AF ja WTSD on ka siis juba.
vpip -24.3 pfr - 21.2 3b - 7,6 wtsd 26.7 af 3.06

e: ooot, mul oli seal FR ka sees, see ka mõjutab. üleval statid on aint 6maxi kohta ja sample 23587 kätt ja rake 217.26

ranka
03.04.13, 12:05
vpip -24.3 pfr - 21.2 3b - 7,6 wtsd 26.7 af 3.06

e: ooot, mul oli seal FR ka sees, see ka mõjutab. üleval statid on aint 6maxi kohta ja sample 23587 kätt ja rake 217.26

Seega saja käe kohta reiki $0.92

1457.14/0.92*100 = 142 857 kätt ehk ca. 160 000 kätt.

V4LDO
03.04.13, 13:23
Ehk Sinu statistikale rajanedes oleks valem: 1457.14 / $0.89 * 100 = 163 724 kätt on vaja mängida, et boonus vabastada. Aega on 90 päeva ehk kolm kuud ning kuus peaks mängima ca 55 000 kätt.

E: ja arvan, et see suhtkoht täpne.

Kui ma ei eksi, siis on ikka 6 kuud boonuse lahtimängimiseks aega mitte 3.

timz0333
03.04.13, 13:27
Ma oleks sormi ja karupojaga ühel meelel. See jupi kaupa sisse kandmine oleks normaalne. Kuna ma pole ka ise just usaldusväärne isik siin, siis lihtsaim oleks see 300 $ peale kanda ja hilisemate tõestustega rohkem kanda, kui tekib lootus.
IMO see boouse lahti mängimine ei ole just raskeim asi karupoja tehnika järgi aga siiski vaataks ära, mis sellest esimesest 300 $ saab. Kui tekib isu rohkem toetada, siis saab seda pooleteise kuu jooksul ju teha. Mitte, et ma oma usaldust taunitaks aga lihtsalt, vaatame selle 300 $ ära ja kui sobib siis paneme otsa ;)

Cool story,

Nii teemegi.

Ja boonuse koha pealt arvan, et üles liikumine on suhtkoht garanteeritud kui kutil aega veel teeb pokkerit rohkem veel.

ranka
03.04.13, 14:14
Kui ma ei eksi, siis on ikka 6 kuud boonuse lahtimängimiseks aega mitte 3.

Minu paha. 90d jooksul tuleb kõik depod ära teha ja 6 kuud vabastamiseks.

Afinaf
03.04.13, 18:35
vpip -24.3 pfr - 21.2 3b - 7,6 wtsd 26.7 af 3.06

e: ooot, mul oli seal FR ka sees, see ka mõjutab. üleval statid on aint 6maxi kohta ja sample 23587 kätt ja rake 217.26

Mu andmetest pole just kasu, sest mängitud on ainult regide vastu ja selle ka nitised statsid.
VPIP - 19.12, PFR - 12.86, 3Bet - 4.39, WTSD - 27.03, AF - 2.72, seda kõike 23,729 käe kohta siis. Usun, et VPIP ja PFR on starsis väga erinevad. 888sas pelades olid enamvähem samad, mis nikil.

timz0333
03.04.13, 18:37
Cap PFR ja VPIP vahel on kindlalt liiga suur, selle pead väiksemaks saama.

Afinaf
03.04.13, 19:17
Cap PFR ja VPIP vahel on kindlalt liiga suur, selle pead väiksemaks saama.

Jup, ehmusin isegi ära. Ei mäletagi, et kunagi oleks selline cap olnud. Vahe saab parandatud ;)

Afinaf
04.04.13, 02:07
Ärgates saati oli Bulldog'i "We expect to be back online in approximately 1 min...", nüüd ütleb, et 5h.
Ärkan korraks selleks ajaks üles, et kohe cashout ära teha.
Proovin mitte tühja panna see aeg ja õpin midagi uut või tuhnin välja vanad vead ja üritan nendest sotti saada.
Jama, et selline olukord on...

bluelite
04.04.13, 10:46
Riivab silma juba mitmes kohas siin foorumis:

Cap - müts, nokats, kork, kaas, sütik, ülempiir ; ületama
Gap - lünk, tühimik, vahe, ava, (mäe)kuru

Afinaf
04.04.13, 22:54
Ikka "1 minut uuenduse lõpuni" ...
Nad peavad küll hunnik "vabandus" turnasi ja boonuseid korraldama.

Pumper
04.04.13, 23:23
Ikka "1 minut uuenduse lõpuni" ...
Nad peavad küll hunnik "vabandus" turnasi ja boonuseid korraldama.

Natuke sinisilmne oled vist? Tavaliselt tähendab selline asi toa sulgemist .. loodame, et seekord nii pole.

Afinaf
05.04.13, 01:03
Natuke sinisilmne oled vist? Tavaliselt tähendab selline asi toa sulgemist .. loodame, et seekord nii pole.

Nad räägivad, et nad teevad uue outfit'i ja muudavad mõningaid asju vms. On ka näha juba, et mõningad updated on käinud läbi + on olemas juba uus sisselogimis screen. Lehe sulgemiseks vast ei tehta updatesi ja uusin logging screene. Aga kartma peab alati taolisi site ... fc it.

Afinaf
05.04.13, 22:16
Uurisin muchose supportist ja öeldi, et viimase teate järgi läheb 48h veel aega. Seega enne pühapäeva õhtud või esmaspäeva hommikut pole mul midagi teada anda...
Loodetavasti saab esmaspäeval asjad liikuma ja stake'i uuesti töösse panna. Täiesti *piip*'is...

Afinaf
08.04.13, 15:01
Üle nädala juba tühja passinud ja igavlenud... Selle käigus mõtlesin teha blogi.

Kes tahab see uurib (updaten nii tihti, kui tihti uudiseid tuleb) (http://afinafipokker.blogspot.com/)

Blogi teises postis on ka väike luckbox, millega poleks üldse osanud arvestada.
Seoses selle väikse võiduga, mõtlesin selle liita enda nime all stakele. Suurendaks staked kuskil 150 $'ga. Saaks Starsi first depot suuremaks. Kuna reeglid karmid, siis on see ikka lubatud ?

Vaatab, mõtleb ja arutab seda veel...
btw täna õhtus olla lubatud ka Bulldog avada ja vast saab asjad liikuma + ka rakeback tuli tunnike või kaks tagasi pangaarvele ära ;)

Junken
10.04.13, 10:09
mina lapiks selle 178 doltsi eest juba mingi NL6-NL10 oma rolliga... ei viitsiks küll võtta plekki juurde ja stake alla minna et seal pmts taguda NL5 sest pool profiti maksad nkn ära

timz0333
10.04.13, 10:23
mina lapiks selle 178 doltsi eest juba mingi NL6-NL10 oma rolliga... ei viitsiks küll võtta plekki juurde ja stake alla minna et seal pmts taguda NL5 sest pool profiti maksad nkn ära

Lapi siis!

Updates?

sorm
10.04.13, 10:57
Ma soovitaks ka igal juhul oma rahadega hakata grindima. Sest kui mängu biidid, siis $178 on piisav, et madalalt alustada ja ennast üles töötada. Saad ju pokerstarsi boonuse kakõik endale. Kui esimese poole oled välja mänginud, siis keegi ikka laenab sulle paariks päevaks $422, et teha viimane kvalifitseeruv deposiit ja nagu Ranka kirjutas või ju pärast seda kohe cashoudi teha (pärast 48h siis) ja tagasi maksta.

Afinaf
10.04.13, 12:50
...Updates?

Igapäev istunud ja ootanud lehe avamist...
http://www.upload.ee/image/3220728/Capture.PNG

Vähemalt pole enam mitmeid päevi " 1 minute remaining..." vms jama. Mingi ametlik teadaanne kindla kuupäevaga.
Ehk siis täna saab rahad välja kanda... väga tüütu passimine olnud.

timz0333
10.04.13, 12:55
Kui tahad stake lõpetada siis kõik fine minu poolt, lootuses, et rahad muidugi kätte saad.

Afinaf
10.04.13, 13:19
mina lapiks selle 178 doltsi eest juba mingi NL6-NL10 oma rolliga... ei viitsiks küll võtta plekki juurde ja stake alla minna et seal pmts taguda NL5 sest pool profiti maksad nkn ära

Vaata pisut teiste vaatest kah. Stake kestab ja ma tulin siia ise abipalvega. Sain lahkelt ja kiirelt vastukaja ning inimesed usaldasid mind (kuigi olin 0 postiga uus kasutaja). Nüüd kukkus mulle läbi juhuse mingi summa sülle ja saadan kohe kõik pikalt ? Pigem ma panen selle raha ka ise enda alla ja olen ka iseenda "stakeja" ja selle summa pealt saan ma 100 % kasu. Teiste stakejate summad on kinni olnud juba kuu aega ja keegi pole sellest ootamisest kasu saanud. Pigem kahju...

Muidugi mulle endale oleks see kasulik ja hea. Kui stakejad ongi tüdinenud juba ja tahavad ise lõpetada, siis ma ei ole vastu. Kui nad siiski tahavad veel edasi lasta, siis ma ei lõpeta midagi enda otsustega ära.


Ma soovitaks ka igal juhul oma rahadega hakata grindima. Sest kui mängu biidid, siis $178 on piisav, et madalalt alustada ja ennast üles töötada. Saad ju pokerstarsi boonuse kakõik endale. Kui esimese poole oled välja mänginud, siis keegi ikka laenab sulle paariks päevaks $422, et teha viimane kvalifitseeruv deposiit ja nagu Ranka kirjutas või ju pärast seda kohe cashoudi teha (pärast 48h siis) ja tagasi maksta.

Kui see $422 laenamine oleks nii kerge olnud, siis mida ma teen siin "Stake/Diili küsimine/Pakkumine" teemas $300 küsimisega ja olen nõus pool kasumist ära andma?

Eks see jääb lahtiseks kõik, kuniks stakejad ise otsustavad. Ei tea, mis nemad arvavad sellest ja kui tahavad jätkata, siis jätkame ning kui keegi tahab/tahavad välja osta, siis maksan kellegile tagasi/lõpetame.

Aega on mõelda... Cashout'ga läheb veel mõned päevad vast.

M6niste
10.04.13, 13:34
Minu poolest võib algse kokkulepitud aja ikkagi lõpuni lasta, kui sul endal kindlam suurema rolliga mängida. Seega, lase 1 kuu veel ma arvan ja siis vaatame, kuidas seisud on. Kui soov on enda rahaga edasi lasta, siis kätt ette ei pane loomulikult. Loodame, et selle steigi puhul kehtib ütlus: Algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama :D

Edu ja eks anna teada, mis otsusele jõuad.

Afinaf
10.04.13, 13:49
Kui tahad stake lõpetada siis kõik fine minu poolt, lootuses, et rahad muidugi kätte saad.


Minu poolest võib algse kokkulepitud aja ikkagi lõpuni lasta, kui sul endal kindlam suurema rolliga mängida. Seega, lase 1 kuu veel ma arvan ja siis vaatame, kuidas seisud on. Kui soov on enda rahaga edasi lasta, siis kätt ette ei pane loomulikult. Loodame, et selle steigi puhul kehtib ütlus: Algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama :D

Edu ja eks anna teada, mis otsusele jõuad.

Kuu ajaga 8 päeva ja 55h mängu ning ülejäänud aja ajus "paanikaosakond" ja ootamine :D Tõsine volüüm esimese kuu kohta ja seda muidugi tõsiselt korralikus saidis...

Eks vaatab, mis siit välja kujuneb. Stake lõpetamine oleks muidugi poolik matkamine mingis mõttes aga vähemalt oleks BE'ga lõppenud kõik. Ja mul endal pole mitte midagi selle vastu kui lasen Starsis ühe korraliku kuu edasi veel. Pigem pooldaks ise seda viimast varianti.

timz0333
10.04.13, 13:54
Minu poolest võib algse kokkulepitud aja ikkagi lõpuni lasta, kui sul endal kindlam suurema rolliga mängida. Seega, lase 1 kuu veel ma arvan ja siis vaatame, kuidas seisud on. Kui soov on enda rahaga edasi lasta, siis kätt ette ei pane loomulikult. Loodame, et selle steigi puhul kehtib ütlus: Algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama :D

Edu ja eks anna teada, mis otsusele jõuad.

Muidu mõnistele pluss üks, kinni keegi ei hoia.

Junken
10.04.13, 19:03
sain aru et pole veel stake rahadega mängima hakanud, kui oled, siis muidugi teine teema juba

sorm
12.04.13, 16:43
Kui otsustad diiliga jätkata, siis soovitaks seda natuke muuta.

Muuta nii, et saaks kogu rolliks $600 ja teha pokerstars max first deposiit kohe korraga ära. Siis võid teha diili nii pika kui ise/investorid tahavad, sest saad peale 48h teha väljakandeid.

Kui investorid ei taha sulle rolli juurde anda ja ei ole nõus, et sa omaltpoolt lisad rollile mingi summa, siis las nad "laenavad" sulle 48h selle summa, et saaks ikkagi teha korraga selle deposiidi ära ja pärast siis "üleliigse" välja kanda.

Soovitan diilis siis jagada kogu kasumit. Sealhulgas signup bonus, FPP ja VIP stellar revards.

Üldislet ma arvan, et kui mängija ise ka osa oma raha panustab siis see on väga hea. Roll peaks olema piisav ei teki scared money probleemi. Samas kui mängija võidab, siis saab suurema osa kasumist endale - motivatsioon peaks olema kõrgem. Väheneb ka oht, et härra gamblima hakkab, kuna oma raha ka ju sees!

Need lihtsalt minu mõtted. Räägin kuna olen ise palju steikidega tegelenud (nii andja kui ka saajana).

Edu!

Afinaf
13.04.13, 15:37
Asi venima jäänud.. Kirjutan lihtsalt, et keegi ei arvaks, et matkan vms. Bulldog on küll lahti aga just minu kontol ja vähestel veel on mingi rike, et kui sisse logid, siis refreshib ainult lehte aga logimist lõpuni ei vii (ei mingit errorit)

Tänud sorm! Mõtlen selle idee peale veel ja kirjutan õhtul hiljem selle kohta aga seniks ootan ja jaman kontoga ning rahadega.
http://24.media.tumblr.com/c14f1bbee210629979476c74d11fa5c7/tumblr_mf8uuzupom1qecr4go1_500.gif

Afinaf
14.04.13, 18:20
Hei,

Hetkel pole endiselt targemaks saanud, esmaspäeval hakkavad loodetavasti asjad liikuma. Kui mitte, siis proovin läbi kirja uurida mingit muud võimaliku cashout'i.

Mõtlesin sormi soovituse peale ja usun, et investoreid juurde võtta ei oleks mõtet. Kui vanad soovivad juurde panustada, siis okei. Lisaks ka ise hea meelega 150 $ otsa. Puhtalt max. boonuse suurendamiseks ja diilis midagi ei muudaks.
Kui tõesti saab 48h pärast cashouti teha ilma, et boonuse lahti mängimine lukku ei läheks, siis oleks ka see "laenamise" variant tõhus idee. Kui asi läheks laenamiseni, siis teeks ka selle pealt mingi võimaliku "diili", sest stake lõppeb kuu aja pärast ära (?).
Täpsustaks ka seda, et kuu võiks alata, siis kui saan Starsis pelamist alustada. Usun, et see oleks aus teiste suhtes.
Kui 888'st saan homseks rahad kätte, siis peaks venitama kokku 300 $ (koos minu lisatud summaga 150$). Kui jääb puudu, siis muretsen kuskilt juurde, et saaks homme alustada.

Stakejad mõelge kõik läbi ja teiste soovitusedki on teretulnud. Kui kõik klapib homme, siis heameelega alustaks 300 $'ga juba grindimist. Jääb veel max. boonuse saamiseks 2 x deposiidi jagu ruumi ning aega on mõelda.

Kohatu nagu see stake esimene kuu aga "vaala" koht on põhiline..

http://www.youtube.com/watch?v=qnydFmqHuVo&feature=player_embedded

Afinaf
15.04.13, 16:06
Congratulations to me!

300 $ sain kokku ja kandsin edasi pokerstarsi. Kõik seadistatud ja alustan kohe esimese sessiga üle pika aja ;)
Bulldogist pole muidugi endiselt vastust.. aga vähemalt saab alustatud.

Läks aega aga asja sai.
http://24.media.tumblr.com/471dd7966fb13bbbec098f825821b51e/tumblr_mky580Wz8z1s4ip83o1_400.gif

timz0333
15.04.13, 16:50
GL

M6niste
16.04.13, 11:26
Loodame parimat! Edu laudades!

Afinaf
17.04.13, 20:23
Nii...
Jooks on halb. Tähendab kätte jagab pidevalt action kaarte aga flop rikub ilusa ära ja turn/river on õudukad.
Hetkel -8BI. Kuskil -7BI peal lihtsalt hoidsin ennast eemal ja tiksusin tasapisi ikka ühe miinuse juurde.
Vajalikust 5119 VPP'st on olemas 319. Selle kuuga saan selle 300 $ lahti ära.
Täna grindin veel 5-6 tundi ja kahandan käte ranget, et vaikselt koguda ennast ja tasapisi kahju tasa teha või kasvõi BE olla.

Ma ei saagi aru, kas ma ise teen valesti asju või tõesti Bulldogist saati jätkub kehva jooks.
Lasin ka ühel teisel mängijal mängu pealt vaadata - põhimõttega, et ise korralikumalt mängiks ja vigu ei teeks.
Mingi päev tahaks kellegiga stakejatest ka ühissessi teha.
Viimasest coachist on näha kohe, et teen lolle käike kõvasti vähem ja võimalikud kaotused on olnud väiksemad, mitte shovega lõppenud.

Mõned käed ka, et oleks rohkem aimu...

Nii enamus QQ-AA'si ja ülejäänud otse mucki. (http://www.pokerhand.org/?6560793)

Shovesse saades mingi aktivisti vastu pidev imemine (http://www.pokerhand.org/?6560768)

Sai üks aktivist kinni püütud, kes pidevalt tegi samasi lükkeid ja ei tahtnud üldse uskuda, et tal alati mingi monster on, et raiseda ja shoveda pidevalt. (http://www.pokerhand.org/?6560270)

kala bettimist kasutades sai ka üks aktivist ära trikitatud. (http://www.pokerhand.org/?6559965)

Mott on olemas ja tuju hea. Kui ma oleksin kõik selle kahjumi oma lollusest tekitanud, siis laseksin pausi aga praegu ei oska kurvastada.
Starsiga igatepidi rahul ja proovin anda maximumi endast. Kahe päevaga selline miinus aga ees veel pikk aeg, et asja parandada.
Sry...

Ärgates, vaatan enamus kaotusi läbi, et mis ja kus ma valesti teen. Mingi dilemma tekib, siis viskan siia kah.

mikk2468
17.04.13, 23:23
Nii...
Jooks on halb. Tähendab kätte jagab pidevalt action kaarte aga flop rikub ilusa ära ja turn/river on õudukad.
Hetkel -8BI. Kuskil -7BI peal lihtsalt hoidsin ennast eemal ja tiksusin tasapisi ikka ühe miinuse juurde.
Vajalikust 5119 VPP'st on olemas 319. Selle kuuga saan selle 300 $ lahti ära.
Täna grindin veel 5-6 tundi ja kahandan käte ranget, et vaikselt koguda ennast ja tasapisi kahju tasa teha või kasvõi BE olla.

Ma ei saagi aru, kas ma ise teen valesti asju või tõesti Bulldogist saati jätkub kehva jooks.
Lasin ka ühel teisel mängijal mängu pealt vaadata - põhimõttega, et ise korralikumalt mängiks ja vigu ei teeks.
Mingi päev tahaks kellegiga stakejatest ka ühissessi teha.
Viimasest coachist on näha kohe, et teen lolle käike kõvasti vähem ja võimalikud kaotused on olnud väiksemad, mitte shovega lõppenud.

Mõned käed ka, et oleks rohkem aimu...

Nii enamus QQ-AA'si ja ülejäänud otse mucki.
PokerStars - Hold'em Cash Games - $0.05/0.10 Blinds - 6 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

WhamBam39 (BB): $10.60
Afinaf (UTG): $10
spoofy223 (UTG+1): $10.44
ProsHitFlops (BB): $10
LeoFara (BTN): $13.05
octavarium88 (SB): $8

Pre-flop: Dealt to Afinaf A:club: A:diamond:
Afinaf raises to $.40, (3 folds), octavarium88 calls $.35, (1 folds)

Flop: ($.90) T:club: 9:club: 6:spade: (2 Players)
octavarium88 checks, Afinaf bets $.60, octavarium88 calls $.60

Turn: ($2.10) 6:club: (2 Players)
octavarium88 checks, Afinaf bets $1.40, octavarium88 calls $1.40

River: ($4.90) 3:heart: (2 Players)
octavarium88 checks, Afinaf bets $3.40, octavarium88 calls $3.40
Afinaf Showed A:club: A:diamond:
octavarium88 Showed 7:diamond: 6:diamond:
octavarium88 wins $11.27 with three of a kind, Sixes

Shovesse saades mingi aktivisti vastu pidev imemine.
PokerStars - Hold'em Cash Games - $0.05/0.10 Blinds - 5 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

Mooseh81 (BB): $13.11
ebadia (UTG): $20.53
Thrakkar (CO): $10.09
sabljak 24 (BTN): $10
Afinaf (SB): $12.27

Pre-flop: Dealt to Afinaf K:diamond: K:heart:
(3 folds), Afinaf raises to $.30, Mooseh81 raises to $.90, Afinaf raises to $2, Mooseh81 raises to $6, Afinaf raises to $12.27 and is all-in, Mooseh81 calls $6.27

Flop: ($27.54) 7:heart: 3:heart: 4:heart: (2 Players)

Turn: ($27.54) Q:club: (2 Players)

River: ($27.54) Q:diamond: (2 Players)

Afinaf Showed K:diamond: K:heart:
Mooseh81 Showed A:spade: Q:spade:
Mooseh81 wins $23.44 with three of a kind, Queens

Sai üks aktivist kinni püütud, kes pidevalt tegi samasi lükkeid ja ei tahtnud üldse uskuda, et tal alati mingi monster on, et raiseda ja shoveda pidevalt.
PokerStars - Hold'em Cash Games - $0.05/0.10 Blinds - 6 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

WolfOnlce (BB): $11.05
deva8Maria (UTG): $20.23
kaffe13 (UTG+1): $7.77
futzati (CO): $12.44
dogylrawr (BTN): $10.25
Afinaf (SB): $10

Pre-flop: Dealt to Afinaf Q:diamond: A:heart:
(3 folds), dogylrawr raises to $.30, Afinaf calls $.25, (1 folds)

Flop: ($.70) 9:club: 6:spade: Q:club: (2 Players)
Afinaf bets $.50, dogylrawr raises to $1.75, Afinaf calls $1.25

Turn: ($4.20) 3:heart: (2 Players)
Afinaf bets $2, dogylrawr raises to $8.20 and is all-in, Afinaf calls $5.95 and is all-in, dogylrawr returns $.25

River: ($20.10) A:diamond: (2 Players)

Afinaf Showed Q:diamond: A:heart:
dogylrawr Showed T:heart: K:diamond:
Afinaf wins $19.20 with two pair, Aces and Queens

kala bettimist kasutades sai ka üks aktivist ära trikitatud.
PokerStars - Hold'em Cash Games - $0.05/0.10 Blinds - 6 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

aukx (CO): $3.85
DUMBOby (BTN): $10.10
mr.6igalo (SB): $4.05
Afinaf (BB): $10.43
maxpai (UTG): $14.53
Primicus (UTG+1): $10.95

Pre-flop: Dealt to Afinaf K:heart: A:diamond:
(3 folds), DUMBOby raises to $.30, (1 folds), Afinaf raises to $.80, DUMBOby calls $.50

Flop: ($1.65) A:club: Q:club: Q:spade: (2 Players)
Afinaf bets $1, DUMBOby calls $1

Turn: ($3.65) A:heart: (2 Players)
Afinaf bets $1, DUMBOby raises to $3, Afinaf calls $2

River: ($9.65) 9:spade: (2 Players)
Afinaf checks, DUMBOby bets $5.30 and is all-in, Afinaf calls $5.30
DUMBOby Showed J:diamond: J:club:
Afinaf Showed K:heart: A:diamond:
Afinaf wins $19.34 with a full house, Aces full of Queens

Mott on olemas ja tuju hea. Kui ma oleksin kõik selle kahjumi oma lollusest tekitanud, siis laseksin pausi aga praegu ei oska kurvastada.
Starsiga igatepidi rahul ja proovin anda maximumi endast. Kahe päevaga selline miinus aga ees veel pikk aeg, et asja parandada.
Sry...

Ärgates, vaatan enamus kaotusi läbi, et mis ja kus ma valesti teen. Mingi dilemma tekib, siis viskan siia kah.

FYP.

Samast converterist võta 2p2 ja copy tekst siia. Foorumis kõvasti mugavam lugeda ning saad kindlasti rohkem vaatamisi ja nõu käte suhtes.

Junken
18.04.13, 09:11
minu soovitus, tee lihtsalt nii head mängu kui saad ja aja ürita head winratet näidata, isegi kui see tähendab seda et käsi vähem tuleb, reeglina kui sa hakkad mingit boonust taga ajama siis on countdown to busto

Afinaf
18.04.13, 17:22
FYP.

Samast converterist võta 2p2 ja copy tekst siia. Foorumis kõvasti mugavam lugeda ning saad kindlasti rohkem vaatamisi ja nõu käte suhtes.
Okei, ei teadnud seda. Tänud seletamast!


minu soovitus, tee lihtsalt nii head mängu kui saad ja aja ürita head winratet näidata, isegi kui see tähendab seda et käsi vähem tuleb, reeglina kui sa hakkad mingit boonust taga ajama siis on countdown to busto
Tänud soovituse eest. Proovisingi seda hommikul ise juba. Sättida mõtted ainult mängule ja ei aja midagi taga. Mäng oli palju rahulikum. Lasen täna terve päev nii, suuremate pausidega ja nuppe vajutan ka 3 sekundilise mõtte pausiga. Ei vahi PT3'e ja starsi cashieris teenitud punkte pidevalt ;)
Vb tõesti peale seda pikka ootamist on liiga suur sügelemine peal ja igaltpoolt vaja maksimumi otsida.

K2snakas
21.04.13, 17:42
2 päeva möödas!

Afinaf
21.04.13, 20:14
Seis on jama.
Tegin eile ühe tunnise sessi stakejaga (ivariga).
Ei ole teisi stakejaid näinud ja sooviks ka nendega ühissessi teha.

Seis on -20BI
Bankroll 270$
Tegin eile ja täna ärgates korraliku analüüsi. Vastastel on küll luckboxi ja ei respecti mind callides iga tõmbe ja lowi või midllega callivad aga ma ise lasen leake sisse.
Maksan nende luckboxe kinni + teen liiga palju 2nd bulleteid + pf mäng on nõrk ja valedes kohtades olen actionit teinud.
Parandan neid kohti ja teen rohkem flate ja slowplayn rohkem. Viga ongi selles, et ma leadisin alati enamus ajast ja seega pot oli nendel hittides suur juba. Töötlen ümber ennast ja annan parandamisel parima osa. Tahan seda asja juba beatima hakata ja teen selleks maksimumi.
Teen ikka ise valet mängu siiamaani kuigi erilist super jooksu ka pole.
Tunnistan, et taktika on vale olnud ja võtan asja vaiksemalt. Kuigi ma ei panusta ju õhku vaid seti hittides teen actionit ja TPTK ei checki ka lõpuni ometigi -.-

Loodan, et sain aru oma leakidest ja nende parandamine aitab kaasa!

Kaotan enamusajast shortidele.

PokerStars - Hold'em Cash Games - $0.05/0.10 Blinds - 6 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

foryula (BB): $10
chicuelo0679 (UTG): $2.55
Afinaf (UTG+1): $10
3DMINSK (CO): $8.37
djerimi (BTN): $7.85
SERSHELL (SB): $5

Pre-flop: Dealt to Afinaf K:spade: A:club:
(1 folds), Afinaf raises to $.30, (1 folds), djerimi calls $.30, (2 folds)

Flop: ($.75) K:club: 8:diamond: 2:club: (2 Players)
Afinaf checks, djerimi checks

Turn: ($.75) T:diamond: (2 Players)
Afinaf bets $.50, djerimi calls $.50

River: ($1.75) 8:spade: (2 Players)
Afinaf bets $1.20, djerimi raises to $3.30, Afinaf calls $2.10
djerimi Showed Q:spade: 8:club:
Afinaf Mucks K:spade: A:club:
djerimi wins $7.97 with three of a kind, Eights
PokerStars - Hold'em Cash Games - $0.05/0.10 Blinds - 5 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

hankok111 (CO): $4.85
chicuelo0679 (BTN): $6.23
Afinaf (SB): $10.40
3DMINSK (BB): $5
djerimi (UTG): $4.01

Pre-flop: Dealt to Afinaf A:spade: A:diamond:
djerimi calls $.10, (2 folds), Afinaf raises to $.40, (1 folds), djerimi calls $.30

Flop: ($.90) 7:spade: T:diamond: 5:diamond: (2 Players)
Afinaf bets $.50, djerimi calls $.50

Turn: ($1.90) 5:heart: (2 Players)
Afinaf bets $1.30, djerimi raises to $3.11 and is all-in, Afinaf calls $1.81

River: ($8.12) 9:club: (2 Players)

Afinaf Showed A:spade: A:diamond:
djerimi Showed 9:heart: 5:club:
djerimi wins $7.75 with a full house, Fives full of Nines
PokerStars - Hold'em Cash Games - $0.05/0.10 Blinds - 5 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

daventi (UTG): $7.22
Jazoby (CO): $16.02
Bicusupsus (BTN): $5.77
POOPS1 (SB): $13.52
Afinaf (BB): $10

Pre-flop: Dealt to Afinaf Q:heart: Q:diamond:
(1 folds), Jazoby raises to $.30, Bicusupsus calls $.30, (1 folds), Afinaf raises to $1.20, (1 folds), Bicusupsus calls $.90

Flop: ($2.75) 6:spade: 6:heart: 8:club: (2 Players)
Afinaf bets $1.80, Bicusupsus calls $1.80

Turn: ($6.35) 7:heart: (2 Players)
Afinaf bets $3, Bicusupsus calls $2.77 and is all-in, Afinaf returns $.23

River: ($11.89) T:diamond: (2 Players)

Afinaf Showed Q:heart: Q:diamond:
Bicusupsus Showed 9:heart: 9:club:
Bicusupsus wins $11.35 with a straight, Six to Ten

Afinaf
21.04.13, 20:14
KK vs AA ja KK vs AK olukordades peaksin ma pf flopis foldima KK ? või proovima slowplayda ?
PokerStars - Hold'em Cash Games - $0.05/0.10 Blinds - 6 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

draggstar (BTN): $6.72
Afinaf (SB): $17.38
reloaded40 (BB): $8.32
Luis Ospino (UTG): $5.42
FutureKey444 (UTG+1): $10.37
PaRaNoYa01 (CO): $4.13

Pre-flop: Dealt to Afinaf K:club: K:heart:
(3 folds), draggstar raises to $.30, Afinaf raises to $.80, reloaded40 raises to $2, (1 folds), Afinaf raises to $5, reloaded40 raises to $8.32 and is all-in, Afinaf calls $3.32

Flop: ($19.59) A:club: 5:spade: 8:diamond: (2 Players)

Turn: ($19.59) 9:diamond: (2 Players)

River: ($19.59) 5:club: (2 Players)

Afinaf Showed K:club: K:heart:
reloaded40 Showed K:spade: A:spade:
reloaded40 wins $16.18 with two pair, Aces and Fives
PokerStars - Hold'em Cash Games - $0.05/0.10 Blinds - 6 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

davidbr4 (UTG+1): $10.20
Afinaf (CO): $10.10
DonTilt0 (BTN): $10
KeWm (SB): $3.55
drash1 (BB): $11.83
traffic3oha (UTG): $4.62

Pre-flop: Dealt to Afinaf K:club: K:diamond:
(2 folds), Afinaf raises to $.25, DonTilt0 raises to $1, (2 folds), Afinaf raises to $2, DonTilt0 calls $1

Flop: ($4.40) 5:spade: 3:diamond: 2:club: (2 Players)
Afinaf bets $3, DonTilt0 raises to $8 and is all-in, Afinaf calls $5

Turn: ($20.40) J:heart: (2 Players)

River: ($20.40) 2:diamond: (2 Players)

Afinaf Showed K:club: K:diamond:
DonTilt0 Showed J:diamond: J:spade:
DonTilt0 wins $19.24 with a full house, Jacks full of Deuces
PokerStars - Hold'em Cash Games - $0.05/0.10 Blinds - 6 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

seesternxxl (SB): $18.02
FunThomas82 (BB): $4.88
farohh (UTG): $6.30
Afinaf (UTG+1): $11.39
Betamies (CO): $14.86
Liloj88 (BTN): $12.93

Pre-flop: Dealt to Afinaf K:spade: K:heart:
(1 folds), Afinaf raises to $.30, (1 folds), Liloj88 calls $.30, (1 folds), FunThomas82 calls $.20

Flop: ($.95) 7:club: 9:club: Q:heart: (3 Players)
FunThomas82 checks, Afinaf bets $.60, (1 folds), FunThomas82 calls $.60

Turn: ($2.15) 9:diamond: (2 Players)
FunThomas82 checks, Afinaf bets $1.20, FunThomas82 raises to $3.98 and is all-in, Afinaf calls $2.78

River: ($10.11) Q:club: (2 Players)

FunThomas82 Showed 4:heart: Q:spade:
Afinaf Showed K:spade: K:heart:
FunThomas82 wins $9.66 with a full house, Queens full of Nines

Afinaf
21.04.13, 20:20
2 päeva möödas!

Su postituse ajal just kirjutasin posti...
Jah tean. Oskan arvutada küll. Tahtsin eile peale sesse postidada. Proovisin siiski leake otsida, et midagi targemat kirja panna ning vahepeal jõudsin magama jääda. Ok, loll, kes vabandust ei leia vms ... sry.

Anyway, mul poleks vastu ka kellegi teisega ühisessi teha, kes oskab hinnata 6maxi ja oskab vajadusel mingit nõu anda!

ivar866
21.04.13, 22:30
KK, QQ foldi peale mõelda küll ei tohikski! Ikka kõigis neis kätes rahad sisse saada, vahel isegi slowplaydes shorte.
Pärast neid kaotusi ei tohiks sa mängu muuta tightimaks, eile ühes kohas jäi sul ka value võtmata majaga. Riveris tuleks ikka suuremalt panna kui vastane kergelt callinud järgi. 6maxis ikka sa peaks mängu sisenema rohkemate lehtedega kui sa seda teed. Flopil peaks enam alla andma näiteks kui ei sobi flop, double barreldamine õhuga pole vajalik.
Saad sa keerulisemaid käsi ka panna koos vastase statsidega peale nende bäd biitide, neis tugevates mängisid lehed ise.

bi0hazard
22.04.13, 15:36
PokerStars - Hold'em Cash Games - $0.05/0.10 Blinds - 6 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

foryula (BB): $10
chicuelo0679 (UTG): $2.55
Afinaf (UTG+1): $10
3DMINSK (CO): $8.37
djerimi (BTN): $7.85
SERSHELL (SB): $5

Pre-flop: Dealt to Afinaf K:spade: A:club:
(1 folds), Afinaf raises to $.30, (1 folds), djerimi calls $.30, (2 folds)

Flop: ($.75) K:club: 8:diamond: 2:club: (2 Players)
Afinaf checks, djerimi checks

Turn: ($.75) T:diamond: (2 Players)
Afinaf bets $.50, djerimi calls $.50

River: ($1.75) 8:spade: (2 Players)
Afinaf bets $1.20, djerimi raises to $3.30, Afinaf calls $2.10
djerimi Showed Q:spade: 8:club:
Afinaf Mucks K:spade: A:club:
djerimi wins $7.97 with three of a kind, Eights
PokerStars - Hold'em Cash Games - $0.05/0.10 Blinds - 5 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

hankok111 (CO): $4.85
chicuelo0679 (BTN): $6.23
Afinaf (SB): $10.40
3DMINSK (BB): $5
djerimi (UTG): $4.01

Pre-flop: Dealt to Afinaf A:spade: A:diamond:
djerimi calls $.10, (2 folds), Afinaf raises to $.40, (1 folds), djerimi calls $.30

Flop: ($.90) 7:spade: T:diamond: 5:diamond: (2 Players)
Afinaf bets $.50, djerimi calls $.50

Turn: ($1.90) 5:heart: (2 Players)
Afinaf bets $1.30, djerimi raises to $3.11 and is all-in, Afinaf calls $1.81

River: ($8.12) 9:club: (2 Players)

Afinaf Showed A:spade: A:diamond:
djerimi Showed 9:heart: 5:club:
djerimi wins $7.75 with a full house, Fives full of Nines
PokerStars - Hold'em Cash Games - $0.05/0.10 Blinds - 5 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

daventi (UTG): $7.22
Jazoby (CO): $16.02
Bicusupsus (BTN): $5.77
POOPS1 (SB): $13.52
Afinaf (BB): $10

Pre-flop: Dealt to Afinaf Q:heart: Q:diamond:
(1 folds), Jazoby raises to $.30, Bicusupsus calls $.30, (1 folds), Afinaf raises to $1.20, (1 folds), Bicusupsus calls $.90

Flop: ($2.75) 6:spade: 6:heart: 8:club: (2 Players)
Afinaf bets $1.80, Bicusupsus calls $1.80

Turn: ($6.35) 7:heart: (2 Players)
Afinaf bets $3, Bicusupsus calls $2.77 and is all-in, Afinaf returns $.23

River: ($11.89) T:diamond: (2 Players)

Afinaf Showed Q:heart: Q:diamond:
Bicusupsus Showed 9:heart: 9:club:
Bicusupsus wins $11.35 with a straight, Six to Ten

1) bet flop, miks sa checkid ? betbetbet liin
2) flopil suuremalt, 70c on fine imo, turn sellest lähtuvalt ka suuremalt ja get it in, standard.
3) 3s standard badbeat,

timz0333
22.04.13, 17:20
Võime täna sessida kui mind skypes näed, küll saab käima, ma suht kindel kus põhi leak on. Mul endal ka sama leak poolenisti alles aga vb saan nüüd käima mootori.

Afinaf
22.04.13, 23:35
Võime täna sessida kui mind skypes näed, küll saab käima, ma suht kindel kus põhi leak on. Mul endal ka sama leak poolenisti alles aga vb saan nüüd käima mootori.

Saime timziga korraliku pika sessi teha. Tõsiselt palju julgust ja uut infot sain. Scared olukord oli mul vist tekkinud ja sellega hakkaski allapoole kiskuma ainult. Timzi tabas leakid ära ja loodan, et suudan hoida sellist mängu. Eks saab veel teha sesse ja kõik sisse harjutada, kui kisub mädaks. Tänud talle!
Nüüd miinust parandatud natukene ja seis -17BI

Kogu aja peale oli üks käsi, kus kumbki midagi teha ei osanud... vastane suht tight reg.
PokerStars - Hold'em Cash Games - $0.05/0.10 Blinds - 5 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

schlumpferix (CO): $8.14
Lucynka81 (BTN): $32.35
Gfoer (SB): $10.05
Afinaf (BB): $10.63
ilikesashimi (UTG): $16.82

Pre-flop: Dealt to Afinaf A:heart: Q:club:
ilikesashimi raises to $.30, (3 folds), Afinaf calls $.20

Flop: ($.65) A:diamond: 2:club: 9:heart: (2 Players)
Afinaf checks, ilikesashimi checks

Turn: ($.65) T:heart: (2 Players)
Afinaf bets $.40, ilikesashimi raises to $1.50, Afinaf calls $1.10

River: ($3.65) 4:diamond: (2 Players)
Afinaf checks, ilikesashimi bets $2.40, (1 folds), ilikesashimi returns $2.40
ilikesashimi Mucks
ilikesashimi wins $3.49

Ivar- ei oska panna nii, et statse näitaks. Ei leia ühtegi sellist optionit. Ja need käed olid kõik viimastest sessidest foorumi jaoks pandud kiirelt. Postitan edasi käsi, kus endal juhe kinni jookseb.

bi0hazard- 1) vastane oli vist suht agro ja tahtsin check-raiseda vist. Tänud soovituste eest!

timz0333
23.04.13, 09:23
Põhiline on ikka laudu selectida, ja valuebettida suuremalt just riveril kui vastase range ei muutu betsizest oluliselt.
Ja märkmeid märkmeid märkmeid vastaste kohta. Neljal laual action väike nagu näed ja saad rahulikult sirvida mis liinipdidi keegi mingit kätt mängib.

GL!

Afinaf
24.04.13, 02:06
Nii, kaks "poolikut" (enamus ajast võimalike parandamiste peale aega kulutatud) päeva leake otsitud ja parandatud ja selle väikse sample peale võib öelda, et edukalt. Mul pole kunagi jooksnud NL10's punane BE ja alla EV jooksuga pole ka rohelist üles upitanud. Profti oleks suuremgi aga nt. KK vs ATs ja QQ vs ATo sain full stackiga põske pf AI's. Ei foldi ka neid lehti pf kui vastane obv fish, kes shoveb pidevalt. Set vs set läks ka suure kaotusega. Aga jahm, that's poker!

Miinust parandatud, siis kahe pooliku päevaga -20BI'lt -12BI'le ja ilmselgelt ka palju leak'e likvideeritud.

Vana jooks leakide ja scared olekuga, mis ilmselgelt ka suunas valele teele.
http://www.upload.ee/image/3259246/asdasdasd_vana.png
Viimase kahe päeva punnituste ja paranduste tulemus.
http://www.upload.ee/image/3259244/asdaasdd.png
Üldine graph kah...
http://www.upload.ee/image/3259253/uldine.png
Vara veel hõisata aga ise olen rahul!
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mbc3p2IhdG1qzwa31o1_250.gif

Võtan veel päeva või kaks rahulikult, et anda kerget tajumist ja ei tee mingit rushi.

Afinaf
26.04.13, 21:17
Sai ka mainitud, et võtan tempot maha. Selle ajajooksul paar üllatust irl ette tulnud ja mäng ka see tõttu stopanud.
Ütleks, et pigem oli kasu sellest lõdvaks laskmisest ja selle ajaga pelatud ~10h
Koos boonustega, siis miinust parandatud veelgi ja hetke seis on PT3 järgi -8BI.
Alati PT3 järgi arvutanud aga Starsi järgi on siiski -10BI.
Peale leakide otsimist ja parandamist siis 12BI tagasi tehtud lühikese ajaga.

Asi paraneb hoogsasti ja nüüd annan uuesti rohkem volüümi :)
http://www.upload.ee/image/3266363/26.04.png

http://www.youtube.com/watch?v=PXeqgyAv6V8&list=PLlpsml439ze4FX22Vr9JJ9Hc0wv3HmvvZ&shuffle=3150

timz0333
26.04.13, 22:14
Väga ilus, esmasp õhtul võiks live sessi teha.

M6niste
27.04.13, 09:12
Tubli, jätka samas vaimus! Endal kahjuks aega ühissessi teha pole, kuna üsna kiire kogu aeg... Kui uuendad seisu siin aegajalt, siis võiksid steigi seisu dollarites ka lõppu lihtsalt kirjutada, siis parem ülevaade :) Edu laudades!

Afinaf
27.04.13, 20:45
Väga ilus, esmasp õhtul võiks live sessi teha.

Tänud, esmaspäeva õhtul võib sessi teha kindlasti! ;)


Tubli, jätka samas vaimus! Endal kahjuks aega ühissessi teha pole, kuna üsna kiire kogu aeg... Kui uuendad seisu siin aegajalt, siis võiksid steigi seisu dollarites ka lõppu lihtsalt kirjutada, siis parem ülevaade :) Edu laudades!

Tänud, proovin ikka parimat.
Hetke seis 436$ ning algselt oli 490$. Eile sai peale postitust viimase sessiga veel +4.5BI.
2 nädalat veel jäänud ja jõuab volüümi anda küll.

K2snakas
30.04.13, 14:40
¤Annab teada oma tulemustest üle iga kahe päeva. Kui selle reegli vastu eksib 2 korda muutub kasumijaotus investorite kasuks 60/40%

pikk28
30.04.13, 14:55
sa stakesid teda?

ivar866
30.04.13, 15:20
Stake plussis kuulduste kohaselt. Grind käib ja raha voolab, pole mõtet aega raisata postidele vast vägisi, pos postid ikka tulekul

timz0333
30.04.13, 16:00
Kahjuks ei jõudnud laivi aga saan alati rivolt skypes küsida mis seisus steik on, reegel sai kirja panud küll jep ja on eksind selle vastu aga ei rakenda hetkel mdiagi. Siiski hea oleks kui sa paneksid ikkagi kirja üle kahe päeva midagi, see parndab enda rutiini suurendab vastutustunnet investorite ees ja on foorumile plussiks kui steik teemas ei toimu vingumine "kus apdeitz on mees"?

K2snakas
30.04.13, 16:02
sa stakesid teda?

mis see siia puutub? Lampi tehti need reeglid?

J0kker
30.04.13, 17:33
Lampi prääksuma tulla on ka lamp.

Afinaf
01.05.13, 04:26
¤Annab teada oma tulemustest üle iga kahe päeva. Kui selle reegli vastu eksib 2 korda muutub kasumijaotus investorite kasuks 60/40%

Jah, sul on õigus. Aga sul tõesti muud teha pole, kui siin teemas tunde ja päevi lugeda ?

Olen haige. Öö ja päev vahetuvad pidevalt ja kuidagi väga pikad uneajad on olnud. Üleeile ärkasin kell 9 õhtul ja ei saanud terve öö ja hommik und. Eile päeval jäin alles magama, kui oleks pidanud tõesti posti kirjutama. Ärkasin kell 3 öösel...
Hetke olek on super, teen 2 tassi teed kõrvale ja alustan grindi.

Ma ei tea, kas see viimane sess kiskus haigusest nii või sain lihtsalt tõsist suckouti.
Obv. kui sain oma AA'ga flopi AQQ, siis vastane sai riverisse neliku + AQs sain masti ja vastane riverisse mastirea... Usun, et need on kohad, kus peaksin siiski nupud sisse ajama, mitte kartma mastirida või nelikut.
http://www.upload.ee/image/3277312/01.05.png

Pole ühtegi kätt kah salvestatud, kus on ? tekkinud. Siiski suurim pot ühe agro vastu, keda teadsin, et ta oma QQ või KK ei foldi. Kohe järgmine käsi kaotas samamoodi stacki KK vs AA vastu. Õnnetu tegelane...
See ka suurim pot, mis saadud.
PokerStars - Hold'em Cash Games - $0.05/0.10 Blinds - 6 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

hankyudensha (BB): $10
Afinaf (UTG): $21.67
SERSHELL (UTG+1): $5
svj888 (CO): $11.12
willyecuador (BTN): $6.07
hardouin (SB): $15.16

Pre-flop: Dealt to Afinaf A:club: A:heart:
Afinaf raises to $.30, SERSHELL calls $.30, svj888 calls $.30, (1 folds), hardouin raises to $1, (1 folds), Afinaf raises to $3, (2 folds), hardouin calls $2

Flop: ($7) 9:heart: J:club: 6:club: (2 Players)
hardouin checks, Afinaf bets $6.40, hardouin raises to $12.16 and is all-in, Afinaf calls $5.76

Turn: ($31.32) 3:club: (2 Players)

River: ($31.32) 7:heart: (2 Players)

hardouin Showed K:club: K:diamond:
Afinaf Showed A:club: A:heart:
Afinaf wins $29.62 with a pair of Aces

Tänu viimasele sessile BR 495 $
Proovin pead selgelt hoida ja asja chillilt võtta ;)

http://www.youtube.com/watch?v=X131EjpqWHc&list=UUKNsDstiqRemnQSpht7H0LA

Afinaf
01.05.13, 04:39
Eile õhtul tegin küll silmad lahti ja tahtsin posti kirjtuada aga jaksu oli ainult suuremasse voodisse roomata, et saaks välja magada ilusti. Aimasin juba, et selline ütlemine tuleb siin... sorry tõesti.

M6niste
01.05.13, 11:19
Väga häält selle hilinemise tõttu hetkel veel ei tõsta, kuigi ilmselt oleks aus kui edaspidi tõesti midagi 2 päeva tagant kirjutada, sest minu jaoks on see teema siin põhiline koht, kus näen, kuidas läheb.. Skype ma väga tihti ei jõua ja üleüldiselt ka on siin mugavam ära lugeda, mis toimub :) Aga töö käib ja tulemusi on ka näha! Selles osas ainult kiidusõnad!

Afinaf
03.05.13, 10:21
Pole midagi rõõmustavad. Eelmisest ettekandest olen jooksnud 14BI alla EV ja see on tõsine debiilsus, mis seal toimus. Pole vist näinudki selliseid suckoute varem.
Üldiselt sama jebla, et setiga saan shovesse rainbow kuival flopil ja keegi ülepoketiga hitib ära.
AA - QQ on igatepidi kaotavad...

PokerStars - Hold'em Cash Games - $0.05/0.10 Blinds - 6 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

MentorSC (UTG): $12.18
xilideyib (UTG+1): $21.31
Borshee87 (CO): $8.33
adam.dancer (BTN): $9.25
Afinaf (SB): $10.20
albog123 (BB): $5

Pre-flop: Dealt to Afinaf K:spade: K:diamond:
MentorSC raises to $.30, (2 folds), adam.dancer calls $.30, Afinaf raises to $1.40, (1 folds), MentorSC raises to $2.50, adam.dancer calls $2.20, Afinaf raises to $10.20 and is all-in, MentorSC raises to $12.18 and is all-in, adam.dancer calls $6.75 and is all-in, MentorSC returns $1.98

Flop: ($33.90) 8:club: A:heart: 7:club: (3 Players)

Turn: ($33.90) 6:spade: (3 Players)

River: ($33.90) 7:heart: (3 Players)

Afinaf Showed K:spade: K:diamond:
MentorSC Showed Q:club: Q:heart:
adam.dancer Showed A:spade: 8:spade:
Afinaf wins $1.81 with two pair, Aces and Eights
adam.dancer wins $26.60 with two pair, Aces and Eights
PokerStars - Hold'em Cash Games - $0.05/0.10 Blinds - 6 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

Piscivore (CO): $13.38
DEFENEP (BTN): $10.73
Afinaf (SB): $21.56
SeriogkaV (BB): $5.47
mafrendd (UTG): $10.01
Kunaxx7 (UTG+1): $11.53

Pre-flop: Dealt to Afinaf A:spade: A:diamond:
mafrendd raises to $.30, (1 folds), Piscivore calls $.30, DEFENEP calls $.30, Afinaf raises to $2, (1 folds), mafrendd raises to $10.01 and is all-in, (2 folds), Afinaf calls $8.01

Flop: ($21.02) 6:club: 3:heart: Q:heart: (2 Players)

Turn: ($21.02) 6:heart: (2 Players)

River: ($21.02) K:heart: (2 Players)

Afinaf Showed A:spade: A:diamond:
mafrendd Showed A:heart: A:club:
mafrendd wins $19.79 with a flush, Ace high
http://www.upload.ee/image/3282457/lolol.png

BR ~ 420$ - eile vaatasin, et lubab juba normaalsemat mängu, et v-b. hakkavad jooned tagasi kokku tõmbama ja saab asja uuesti tööle.

Pisut Obama tähtsaid sõnu saksofoni saatel kah...

http://www.youtube.com/watch?v=sDzLddGb_mI&list=PLlpsml439ze4y91RiWu5G7zEKzs7BfZ1f&shuffle=439

bluelite
03.05.13, 11:50
Tuttav jooks. Mul pm terve eelmine kuu selline oli ja osaliselt jätkub siiani. Tugevat mindsetti!!!

Afinaf
03.05.13, 13:05
Tuttav jooks. Mul pm terve eelmine kuu selline oli ja osaliselt jätkub siiani. Tugevat mindsetti!!!

jah tänud! Mindseti raske paigas hoida...

Väike kontroll, et teada kas olen liiga tightiks lasknud ja kas mõistus kohapeal.
Vastane 20/15 reg 800 käega
ja tegemist oli temapoolsete INSTA bettidega.

PokerStars - Hold'em Cash Games - $0.05/0.10 Blinds - 5 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

ValdemorS (SB): $15.45
/o\0\H/0/o\ (BB): $10
Perusmami (UTG): $9.40
Mefisto62 (CO): $4.92
Afinaf (BTN): $14.75

Pre-flop: Dealt to Afinaf Q:club: Q:diamond:
(2 folds), Afinaf raises to $.25, ValdemorS raises to $1, (1 folds), Afinaf calls $.75

Flop: ($2.10) 4:club: 8:spade: 6:club: (2 Players)
ValdemorS bets $1.50, Afinaf calls $1.50

Turn: ($5.10) 4:diamond: (2 Players)
ValdemorS bets $3.50, Afinaf ?

ranka
03.05.13, 14:10
Lampi prääksuma tulla on ka lamp.

Üks ja ehk ka Eesti pokkeriajaloo kurikuulsam stake tekkiski tänu sellele, et reegleid ei järgitud ja reeglid olid hägused. Samuti stake'ga mitteseonduvad inimesed tõid probleemi päevavalgele.

Seega minu arvates ei pea olema üks stake'jatest, et juhtida tähelepanu puudustele või pisiasjadele. Samamoodi nagu sa ei pea olema üks ohvritest, et teavitada politseid roolijoodikust, sissemurdmisest või avaliku korra rikkumisest.

timz0333
03.05.13, 15:07
Kui ta reg on siis ta seda nelja ei blufi, vaid betib ainult for value. Selleks, et teada mida ta siin valuebetib on vaja 3bet statti blindidelt.

ivar866
03.05.13, 15:51
seal võiks callida QQ veel ära, ei tea kas ta siseneks 3bet 4 holdides potti kui ta reg.
Riveril võib ka foldida suurele betile kui üldse. Vastane võib chekida ka ilmselt

Afinaf
03.05.13, 20:10
Üks ja ehk ka Eesti pokkeriajaloo kurikuulsam stake tekkiski tänu sellele, et reegleid ei järgitud ja reeglid olid hägused. Samuti stake'ga mitteseonduvad inimesed tõid probleemi päevavalgele.

Seega minu arvates ei pea olema üks stake'jatest, et juhtida tähelepanu puudustele või pisiasjadele. Samamoodi nagu sa ei pea olema üks ohvritest, et teavitada politseid roolijoodikust, sissemurdmisest või avaliku korra rikkumisest.

Kui tahta hakata väänama seda reeglit, siis üle iga kahe päeva...
ehk siis kolmas päev ja seda see ka oli. Okei ma saan igati aru sellest ja ma heameelega annaks igapäev teada. Lihtsalt esimene hilinemine ma tõesti tahtsin anda teada, kui olen leidnud üles leakid ja saanud midagi asjalikumat. Teine kord ma olin haige ja päev-öö olid sassis ning jäin tukkuma valel hetkel. Tõesti minu viga ja tunnistan neid asju igati. Lihtsalt sellest tegelasest jääb sügav mulje, et ta käibki siin päevi lugemas. Samas oleks pidanud tõesti ütlema, et seis selline ja otsin leake ning kirjutan hiljem pikemalt. Jah, tal on igati õigus ja seda ka sul. Reeglitest peab kinni pidama ;)

Afinaf
03.05.13, 20:20
Tegin täna ühe sessi niikauaks kuni lauad ilusad olid ja jooksu jätkus. Lõpus hakati koledalt suckoute tegema ja panin stopi.
Jäin sessiga siiski igati rahule ja +3.5BI
BR ~455 ja tsut tsut puudu ka boonuse avangust.

Ütleks, selle alla EV jooksu peale, et tegin pausi täna õhtuks ja tulin suvilasse. Homme bobi saatel kalale pooleks päevaks ja õhtul pitsitan kerge 5-6h välja ning edasi lasen nagu tavaliselt 7-10h päevas. Lihtsalt lasen lõdvaks korraks ja mõistusel taastuda.
2 nädalaga on +110h pelatud ja pea 2 nädalat on ka veel ees.
Loodan, et keegi sellele vastu pole ?

Timz ja Ivar - see reg polnud varem teinud taolisi asju ja ma pigem panin ta siin KK-AA peale. Sest korraliku kasumiga reg, ei teeks imo taolisi insta 3/4 bet´e. Samas ma oleks pidanud pf talle 3$ ette söötma ja oleks edasine paljugi rohkem selge olnud.

Konso
03.05.13, 20:25
Kui ta reg on siis ta seda nelja ei blufi, vaid betib ainult for value. Selleks, et teada mida ta siin valuebetib on vaja 3bet statti blindidelt.

800 kätt na vähe selle vaatamiseks. Samuti kas reg on võitev ja kui palju võitev on 800 kätt liiga vähe.

timz0333
04.05.13, 07:23
Tegin täna ühe sessi niikauaks kuni lauad ilusad olid ja jooksu jätkus. Lõpus hakati koledalt suckoute tegema ja panin stopi.
Jäin sessiga siiski igati rahule ja +3.5BI
BR ~455 ja tsut tsut puudu ka boonuse avangust.

Ütleks, selle alla EV jooksu peale, et tegin pausi täna õhtuks ja tulin suvilasse. Homme bobi saatel kalale pooleks päevaks ja õhtul pitsitan kerge 5-6h välja ning edasi lasen nagu tavaliselt 7-10h päevas. Lihtsalt lasen lõdvaks korraks ja mõistusel taastuda.
2 nädalaga on +110h pelatud ja pea 2 nädalat on ka veel ees.
Loodan, et keegi sellele vastu pole ?

Timz ja Ivar - see reg polnud varem teinud taolisi asju ja ma pigem panin ta siin KK-AA peale. Sest korraliku kasumiga reg, ei teeks imo taolisi insta 3/4 bet´e. Samas ma oleks pidanud pf talle 3$ ette söötma ja oleks edasine paljugi rohkem selge olnud.


Obv mine kalale, läbipõlemist pole ju kellegile tarvis.

110h kahe nädalaga on kreisi! Ja et tuleks nüüd 1 suur hiiter!

ranka
04.05.13, 21:45
Kui tahta hakata väänama seda reeglit, siis üle iga kahe päeva...
ehk siis kolmas päev ja seda see ka oli. Okei ma saan igati aru sellest ja ma heameelega annaks igapäev teada. Lihtsalt esimene hilinemine ma tõesti tahtsin anda teada, kui olen leidnud üles leakid ja saanud midagi asjalikumat. Teine kord ma olin haige ja päev-öö olid sassis ning jäin tukkuma valel hetkel. Tõesti minu viga ja tunnistan neid asju igati. Lihtsalt sellest tegelasest jääb sügav mulje, et ta käibki siin päevi lugemas. Samas oleks pidanud tõesti ütlema, et seis selline ja otsin leake ning kirjutan hiljem pikemalt. Jah, tal on igati õigus ja seda ka sul. Reeglitest peab kinni pidama ;)

Oma kommentaariga tahtsin juhtida tähelepanu, et ükski stake'i teema ei ole stake'tava(te) ja stake'ja(te) vaheline teema ning igaüks võib stake'i teemades sõna võtta ning oma arvamust avaldada.

Originaalpostis oleksin võinud täpsuse huvides hoopis tsiteerida pikka.


sa stakesid teda?

Afinaf
05.05.13, 17:11
Jah ranka, saan aru :)

Jõudsin eile suht hilja kalalt tagasi, kuna läksime kaugemaid kohti otsima ja alles õhtu poole sai actionit.
Koju tulles jõudsin miski tund aega teha sessi ja siis silm pressis kinni.
Hetke seis on ~475$

Lõõgastus oli hea ja kulus igati ära.
Loodetavasti mõjub see grindile ka paremini ;)

http://www.youtube.com/watch?v=oz_gZfZx2Wc&list=PLlpsml439ze4y91RiWu5G7zEKzs7BfZ1f&shuffle=439&index=64

Afinaf
07.05.13, 12:08
Ei hakka pikalt kirjutama.
Pmst AA vs ATo pf shoved saan ilmselgelt pähe ja umbes nii ta sujubki.
Rabeled väikeste võitudega üles ja siis saad shovesse korraliku seisuga ning vastane kakub oma 3% või runner runneriga midagi kokku ning oled jälle all tagasi. 12BI alla EV ja oleks nagu aeg hiiteri jaoks ja ise üle EV joosta -.-

Seis on 480$ ja tänased mängud on alles ees veel ;) Enesetunne hea ja loodan parimat!

timz0333
07.05.13, 12:10
Ei hakka pikalt kirjutama.
Pmst AA vs ATo pf shoved saan ilmselgelt pähe ja umbes nii ta sujubki.
Rabeled väikeste võitudega üles ja siis saad shovesse korraliku seisuga ning vastane kakub oma 3% või runner runneriga midagi kokku ning oled jälle all tagasi. 12BI alla EV ja oleks nagu aeg hiiteri jaoks ja ise üle EV joosta -.-

Seis on 480$ ja tänased mängud on alles ees veel ;) Enesetunne hea ja loodan parimat!

Jeei, küll minema hakkab mul mai miinuses alles:( Aga plaanin rekord volüümi/profitit

ivar866
07.05.13, 16:17
Hei, norm.
Kuule kui saad viska mõned deepimat mõtlemist nõudvad käed ka, mitte alati suuremad potid aga nö keerulised, kus polnud bäd biit vaid vastase dependent olukord ntx.
Tahaks ka kaasa mõelda, ilmselt saad head nõu ka. Neid käsi võid enamgi visata , sest a la AT vs AA tüüpi kätes pole midagi arutada, std bäd biit ja läheb edasi.

Afinaf
07.05.13, 17:36
Timzi edu sulle rekordiga, kui kuu juba miinuses on esimesel nädalal! Ega meil palju erinev seis polegi :D GL!

Ivar mul tõesti pole hetkel salvestatud selliseid olukordi ja tuhran kui leian mingi igava momendi. Hetkel, kui pausi teen sessist, siis tahaks ikka pokkerist eemal olla. Luban, et kui tekib "?" olukord, siis salvestan ära ja panen siia kohe ;)

E: see AA vs ATo oli lihtsalt kiire näide, et saaksid üldisest jooksust aimu.

BR ~500$

Afinaf
08.05.13, 01:06
Kolasin alles nüüd ringi "VIP stores" ja ei saa nii mõnestki asjast õigesti aru.
Kas ma saan osta need esimesed stellarid veel välja ?
http://www.upload.ee/image/3294797/Capture111.PNG
Ja kas ma saan iga auastme pealt osta neid välja ? ja kas mitu korda ka ühe auastme pealt ?
http://www.upload.ee/image/3294794/Capture.PNG
Ei julge omavoliliselt nuppe ka klickida :D Minu kiiks, kui tegemist on võõra rahaga/asjaga, siis olen oma tegemistes v-b liigagi ettevaatlik.

Roll on 520$ ja EV jooks on paigale jäänud. Kui need kõik saaks välja osta (oleks BR ligi 600$) ja jooks hakkaks pidama, siis kaaluksin ka shottide võtmist nt. NL16. Mõelge selle üle ;)



http://www.youtube.com/watch?v=BAvbysWm_ko&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=bgDsz96FK7Q&list=PLlpsml439ze4y91RiWu5G7zEKzs7BfZ1f&shuffle=4855

karupoeg
08.05.13, 01:44
1) spoiler 1-s välja toodu saad osta 1FPP eest välja. Kui avaneb uus, siis järgmise. Hetkel saad siis välja osta 3x 10 ehk 30 usd 3FPP eest.

2) spoiler 2-s saad välja osta vastavalt kogutud FPP-dele. Sul tundub olevat kogutud vähemalt 2250 FPP-d, sest 25 usd on "unlocked". Kui sa selle tellid, siis vahetad 2250 FPP 25 dollari vastu. Samas see on mõttetu, sest nt 6250FPP eest saad 75 $, mis on palju parema kursiga.

Seega tasub spoiler 2. oodata ning spoiler 1. võid välja osta. Tegelikult võid ju spoiler 1. asjadega ka oodata, sest hiljem on parem tunne osta suurem summa korraga välja ;)

timz0333
08.05.13, 07:40
Ma usun, et tal siiski üle 2250FPP kui siiani pole neid rahaks teinud. Jah kui oled silverstar ja sul ntks 10000FPP-d saad 4¤25$ osta, see ongi sinu teenitud RB

Huvitav, et sinu volüümiga goldiks ei saa?

timz0333
08.05.13, 07:45
Roll on 520$ ja EV jooks on paigale jäänud. Kui need kõik saaks välja osta (oleks BR ligi 600$) ja jooks hakkaks pidama, siis kaaluksin ka shottide võtmist nt. NL16. Mõelge selle üle ;)




Üles liikumine: Toimub kui on koos järgmiseks limiidiks minimaalselt 40 BI. Ehk BR peaks olema 640$ ja on roheline tuli minult olemas.

Ühtlasi on see hea võimalus korralikult vedama saada, sest tagasi alla võid liikuda alati varem (vastavalt enesetundele) aga oeld kohustatud kui BR langeb tagasi 480$ peale.

ivar866
08.05.13, 08:12
1 laua NL16 ma soovitaks kõrvale võtta (aga ei pea).Aga jah, käsi ka pane, siis saad ju tasuta nõu.

M6niste
08.05.13, 11:34
Tubli, tubli! Kõik laabub väga kenasti. Ülesliikumise osas timziga nõus, et kui 640$ olemas, siis võib shotte võtta küll, lihtsalt mingi stoplossiga. Ilusti oled uuendanud ka viimasel ajal, jätka samas vaimus! Edu.

Afinaf
08.05.13, 11:38
1) spoiler 1-s välja toodu saad osta 1FPP eest välja. Kui avaneb uus, siis järgmise. Hetkel saad siis välja osta 3x 10 ehk 30 usd 3FPP eest.

2) spoiler 2-s saad välja osta vastavalt kogutud FPP-dele. Sul tundub olevat kogutud vähemalt 2250 FPP-d, sest 25 usd on "unlocked". Kui sa selle tellid, siis vahetad 2250 FPP 25 dollari vastu. Samas see on mõttetu, sest nt 6250FPP eest saad 75 $, mis on palju parema kursiga.

Seega tasub spoiler 2. oodata ning spoiler 1. võid välja osta. Tegelikult võid ju spoiler 1. asjadega ka oodata, sest hiljem on parem tunne osta suurem summa korraga välja ;)

Tänud karupoeg korraliku seletuse eest! :)

4100 FPP on hetkel ja kohe kohe uus stellar ka lahti.
Jah, see goldstars oli juba 400FPP kaugusel aga tehti reset. Praegu küll kahetsen, et seda lõppu kuidagi ära ei pingutanud. Nüüd 1/3 puudu, et goldiks saada. Nõme oligi see, et poole kuupealt sai alustatud. Võime ka stake lõppu venitada, kui ma varem goldi täis ei saa. Saab selle 75$ korraga välja osta siis.

ivar866
08.05.13, 11:43
Kas peainvestorid pole nõus, et 1 laud NL16 stoplossiga kõrvale võtta. Steik mudu lõpeb enne ära kui BR sinnamaani tõuseb äkki. BR peaks koos boonustega seda lubama praktiliselt. Mis ise arvad?

timz0333
08.05.13, 11:52
Rahad käes ja edasi kantud Bulldog'i. 231€ kopikatega tuli kokku.
Tänud !
Tegin tunnise sessi, et seadistada PT3 (töötab ilusti) ja teha sait mugavaks. +1BI tiksus ka sisse.

Alustan mängimist kui sait muutub aktiivsemaks ;) Võib anda sellele stake'le stardipaugu.

Siit loeme steigi alanuks. esialgne tähtaeg siis 21 mai 2013. Edasine oleneb sellest millised on Rivo soovid. Ühel Nl16 laual ei näe pointi

ivar866
08.05.13, 11:56
ravib scare money vastu

timz0333
08.05.13, 11:59
Minupoolne soovitus oleks, et jätka seni kuni kasum pooleks on nii, et sul jääb Nl10nesse 40 buy ini ja saad rahulikult edasi grindida.

TaistoJ
08.05.13, 12:12
Pane graph ka alati, siis huvitavam jälgida ;)

Afinaf
08.05.13, 18:43
Pane graph ka alati, siis huvitavam jälgida ;)

Graafik kuidagi naljakas :D aga ma ei saa mitte midagi parata ka sinna.
Jooks on pidav hetkel, kui miski strong käsi on, siis ikka saab value kätte, mitte suckouti. Aga tõmbeid ei hiti endiselt ära.
Mingi seti hittimis boom on ka tulnud. Nagu kõik tuleks tagant järgi aga mure on selles, et valuet ei saa nii nagu vaja oleks.
http://www.upload.ee/image/3296322/Amount_Won_in_USD_over_Hands_Played_for_Afinaf.png

BR 550$ - ilma "VIP store" summadeta

qbj0hn
08.05.13, 18:49
idiootne fishi jutt

Afinaf
08.05.13, 18:54
idiootne fishi jutt

Mis ma siis peaksin vastama ? Et kõik on lilleline ja tore ja super ilus vastavalt selle graafika pildile ?
Väga terav, läbimõeldud ja super solid kommentaar :)

E: btw need olid retoorilised küsimused. Edasi võid mujal oma armuvalusi maandada :)

qbj0hn
08.05.13, 18:57
Puhka jalga oma armuvaludega.

Mingeid settide hittimised, kokkutõmbamised ja muud huumorid on täielik jama ju, esimest x mängiv kodanik ajab siukest asja.
Sa oma jutus ei saa long runist lihtsalt aru ja mis pokker on.

See graafik pole lihtsalt NL10s variatsioon, /thread.

Afinaf
08.05.13, 19:01
Puhka jalga oma armuvaludega.

Mingeid settide hittimised, kokkutõmbamised ja muud huumorid on täielik jama ju, esimest x mängiv kodanik ajab siukest asja.
Sa oma jutus ei saa long runist lihtsalt aru ja mis pokker on.

See graafik pole lihtsalt NL10s variatsioon, /thread.

Kas pokker on siis longrunis 60k bahtiga flippamine ?
Ja kuidas sinu arvates alla EV joostakse ? Enda lollusest ?
Otsi tõlget "retooriline küsimus"'le...

qbj0hn
08.05.13, 19:06
Ma ei saa aru miks sa asju isiklikule tasandile tood?

Mõtled liiga palju oma EV-le, kuidas sa aru ei saa, et see pole sinu teha kuidas sa jooksed, miks kassida asju mis pole meie endi teha.
Väidad, et antud graafik on halb jooks w?

Afinaf
08.05.13, 19:14
Ma ei saa aru miks sa asju isiklikule tasandile tood?

Mõtled liiga palju oma EV-le, kuidas sa aru ei saa, et see pole sinu teha kuidas sa jooksed, miks kassida asju mis pole meie endi teha.
Väidad, et antud graafik on halb jooks w?

Isiklukule tasandile tõid selle sina oma kommentaariga.
Väidan ainult seda, et üks osa graafikust on halb jooks.
Ja need selgitused graafiku juures olid nii positiivsed, kui ka negatiivsed. Rääkisin enda teada vägagi selgelt, kus mul läheb halvasti ja kus läheb hästi. Jutt ei olnud üldse masendav.
Lisaks ma kerkin ju üles ja kõik on siiamaani O ja K.
Ja absoluutselt sorry sinu elu puudutamisest aga ega sinu post ka polnud just kirss koogi tippu. Minu teada selle kommuuni eesmärk on pigem üksteist toetada, mitte otseselt halvustada. Sa pole teemas kaasa löönudki ja tuled kannapöördega näkku inimesele.

camu
08.05.13, 19:15
Kube! Su jutt vb iseensest õige ja nii. Aga pole mõtet tulla stake teemasse leelutama, mis kuidas miks, kui sina asjaga seotud ei ole.
Tõid teadaande teemas küll uhkelt välja oma õnnestunud stake fyte ja kompaniiga, aga kuskil pole sa mainind persse läinud staket.

kjmrc
08.05.13, 19:18
Kusjuures ise kah muigasin natuke, kui lugesin seda graafikuposti Sul :D Aga ei hakanud midagi kirjutama, kuna jah, reaalsus on see, et ei ole võimalik koguaeg "kokku midagi tõmmata" ja kui seda loodad, siis oled jah tõenäoliselt esimest korda mängiv kodanik, nagu qbj0hn ütles :P Np GL

qbj0hn
08.05.13, 19:18
Ma olen taolist juttu lihtsalt sadu kordi lugenud mis graafikuga postituses on ja ajas veits tilti.

Afinaf
08.05.13, 19:21
Kube! Su jutt vb iseensest õige ja nii. Aga pole mõtet tulla stake teemasse leelutama, mis kuidas miks, kui sina asjaga seotud ei ole.
Tõid teadaande teemas küll uhkelt välja oma õnnestunud stake fyte ja kompaniiga, aga kuskil pole sa mainind persse läinud staket.

rahvas, rahvas, rahvas.... tõesti ärme kordame eelmist stake teemat ja tegeleks siin minu stake tulemuste ja muu seonduvaga. Selge see, et inimestel on omad arvamused aga negatiivsuse võiks eemal hoida.
Seega peace! ja eelkõige relax...

http://www.youtube.com/watch?v=kCQ20oFfrMI&list=PLlpsml439ze4y91RiWu5G7zEKzs7BfZ1f&shuffle=485

Afinaf
08.05.13, 19:24
Foorumi õhkkond on kuidagi paks täna :D

pikk28
08.05.13, 19:25
jah, aga ranka lubas arvamust avaldada ka nendel, kes pole stakega seotud. ranka on boss

Afinaf
08.05.13, 19:34
http://i.imgur.com/8BqcV.gif
Jep, tunne ennast nagu kodus...õlled ja bob on minu poolt ...

ranka
08.05.13, 19:39
jah, aga ranka lubas arvamust avaldada ka nendel, kes pole stakega seotud. ranka on boss

Kas stake teema on siis kuidagi erinev päeviku postist või suvalisest OT postist, et ei tohiks arvamust avaldada?

To: sama küsimus läks ka Camule Skypes.

Afinaf
08.05.13, 19:43
Ei ole ja ma talun kriitikat ning ka laususin, et negatiivse arvamuse VÕIKS eemal hoida :)
Kas teil on vaja uut targetit ? Või pigem lõpetaks selle ja laseks teemas jätkuda asjal milleks see loodi ?

E: ofc., kui tegu on käe mängimis näidisega, siis on kõik negatiivsus kahe käega vastu võetud.

timz0333
08.05.13, 19:43
idiootne fishi jutt

Cool arvamus imo

redddman10
08.05.13, 19:45
Kas stake teema on siis kuidagi erinev päeviku postist või suvalisest OT postist, et ei tohiks arvamust avaldada?

To: sama küsimus läks ka Camule Skypes.

et võib siis käia igas teemas enda arvamust avaldamas iga mats ja pole siis teema risustamine? selge.

timz0333
08.05.13, 19:45
Päriselt camu või ranka kustutage see sitt ära siis ei saa internetis ruum otsa ka! Nahhui te torgite siin, torkige siis kui rivo matkale hakkab minema, seni võiks steikijate otsustada olla asjad.

Afinaf
08.05.13, 19:46
et võib siis käia igas teemas enda arvamust avaldamas iga mats ja pole siis teema risustamine? selge.

Deepis suhtes +1

pikk28
08.05.13, 19:52
Kas stake teema on siis kuidagi erinev päeviku postist või suvalisest OT postist, et ei tohiks arvamust avaldada?

To: sama küsimus läks ka Camule Skypes.
ofc tohib, ma ju pointisingi sellele.

ranka
08.05.13, 19:54
et võib siis käia igas teemas enda arvamust avaldamas iga mats ja pole siis teema risustamine? selge.

Sassi oled läinud w? Mida sa mind süüdistad? Hetkel on liiga hilja midagi teha ja teiseks ma ei saa siin poolt võtta, sest nagu näha on kõik nii õrnahingelised. Aga pohh ütlen välja, mis arvan.

qbj0hni ütlus oli täiesti mõttetus ja ma nüüd küll ei näinud, et afinaf midagi nii väga fishilikku ütles. Samas võib ka tal tõetera olla, et sellise graafiku saavutamiseks võib minna midagi rohkemat, kui halba jooksu, aga seda ei saa graafiku põhjal otsustada.

Saan aru, et qbj0hn tahtis rõhuda pikale perspektiivile ja sellele, et võib-olla ei ole kõige parem mäng graafikul, aga ta väljendas end way tooooo ning täiesti mõttetu on hakata siin postitusi kustutama, kui juba on arutelu lahti läinud ning ka moderaator teda tsiteerinud OP-d kaitsval toonil. Sellest peaks juba aru saama, mis suund võeti.

camu
08.05.13, 20:00
Mu suund oli isiklik, aga tnx, et backid.

Afinaf
08.05.13, 20:01
Ranka viimases lõigus on toodud välja reaalne arvamuse sisu. Nii peaks arvamust avaldama igaüks.
Ja uskuge mind, sellest "totaalne fishi jutt vms." kohast saaks vb mingi soovituse ja reaalset arvesse võetava arvamuse välja lugeda peale mitmeid tunde filosofeerimist. Muidugi negatiivne kommentaar aitab kaasa mingis mõttes ning on kohati vajalik aga selline äiksesähvatus selgest taevast, seda kohe kindlasti mitte ei tee.

pikk28
08.05.13, 20:01
inimene kukub nl10s 30 BI väga väheste kätega ja 60k peal on pmst -12Bi ja kirjutab sellist juttu :

Ivar mul tõesti pole hetkel salvestatud selliseid olukordi ja tuhran kui leian mingi igava momendi. Hetkel, kui pausi teen sessist, siis tahaks ikka pokkerist eemal olla. Luban, et kui tekib "?" olukord, siis salvestan ära ja panen siia kohe

60k käsi ja pole olukordi???
Krt mul 6k käsi ja miski 7 olukorda, kus palun targemalt abi.
Sry ma pole stakeja aga nu ei saa olla ju standard biidid päev otsa

redddman10
08.05.13, 20:02
sry for OT veel.ei süüdistanud absoluutselt.kusagilt naq meelde jäänud et rangem oli offtopicu postitamine stake, strateegia jne teemadesse va offtopic.GL Afinaf ja pane stake teemale ilus punkt:)

qbj0hn
08.05.13, 20:02
Mõtlesin, et see jutt oli lihtsalt liiga obvious.
Sama mis ma läksin täna poodi jala, kasutades tehnikat pannes ühe jala teise ette.

Käsi midagi ju ei ole, cool story bro, et tõmbed kokku ei tule igakord.

timz0333
08.05.13, 20:07
inimene kukub nl10s 30 BI väga väheste kätega ja 60k peal on pmst -12Bi ja kirjutab sellist juttu :

Ivar mul tõesti pole hetkel salvestatud selliseid olukordi ja tuhran kui leian mingi igava momendi. Hetkel, kui pausi teen sessist, siis tahaks ikka pokkerist eemal olla. Luban, et kui tekib "?" olukord, siis salvestan ära ja panen siia kohe

60k käsi ja pole olukordi???
Krt mul 6k käsi ja miski 7 olukorda, kus palun targemalt abi.
Sry ma pole stakeja aga nu ei saa olla ju standard biidid päev otsa


Ei ole muidugi. Siin ma 100% nõus sinuga, aga samas keegi ei kohusta ka mängu analüüsima (ise tahab kaugemale jõuda siis teeb seda), sellessuhtes olen 100% nõus, et ei ole ainult halb jooks ja muidugi on mängus leake, neist põhiline ongi vb liigne autopiloot ja puudulik süvaanalüüs erinevates olukordades.

Junken
08.05.13, 20:09
Ma ei saa aru miks sa asju isiklikule tasandile tood?

Mõtled liiga palju oma EV-le, kuidas sa aru ei saa, et see pole sinu teha kuidas sa jooksed, miks kassida asju mis pole meie endi teha.
Väidad, et antud graafik on halb jooks w?
EV kohta suht sama arvamus, tsiteerides soome crushereid. "jooned on pohhui, peaasi et võidad"

karupoeg
08.05.13, 20:09
oma arvamuse avaldamisel võiks olla mingi eesmärk.

qb, arvesta sellega, et kui mina olen fish ja sa tuled mulle ütlema, et "idiootne fishi jutt" ilma ennast selgitamata, siis see on solvava alatooniga. Kõik ei biidi nl 25 ja ei hiti one time wondereid.

Micro stake teema, kus inimene on veel kaotav ka, võiks olla teema, kus inimesed, kes pokkerist jagavad tulevad ja aitavad. Nagu ma aru olen saanud, siis see oli algselt ka selle foorumi eesmärk - arutleda pokkeri/pokkerivälise elu üle, mitte tulema oma ego uppima kehvema mängija najal.

See, et sa hiljem ennast täpsustasid on hea, ilmselt sa seda mõtlesid ka esimese postiga, kuid miks mitte öelda ilusti kohe? Nagu näha on tegemist ka uue kasutajaga, kes ei ole näinud seda, mida kõik igasse teise teemasse on postitanud samasuguste olukordade kohta.

P.S. Foorumi Boss Ranka luba igas stake teemas postitamiseks ja arvamuse avaldamiseks on olemas, sest see on hea detektiivitöö ja kasulik investoritele.

qbj0hn
08.05.13, 20:12
Kui sa minust midagi ei tea ja kutsud one time wonderiks või mida veel siis pane palun suu kinni, ei kannata siukest asja kuulata lihtsalt.
Kopp ees juba.

karupoeg
08.05.13, 20:14
Kui sa minust midagi ei tea ja kutsud one time wonderiks või mida veel siis pane palun suu kinni, ei kannata siukest asja kuulata lihtsalt.
Kopp ees juba.

no näed. sinu retoorika teiste suunas on ok, kuid teiste oma sinu suunas mitte? Ja ma ei kutsunud sind one time wonderiks (ja seda ma ka ei arva), vaid su kahte kahte suurvõitu. Mida ma arvan, et ka sina, olles kogenud pokkerimängija, tead, et ei juhtu kuigi tihti.

e: sorry Afinaf, rohkem ei risusta.

Afinaf
08.05.13, 20:14
Mõtlesin, et see jutt oli lihtsalt liiga obvious.
Sama mis ma läksin täna poodi jala, kasutades tehnikat pannes ühe jala teise ette.

Käsi midagi ju ei ole, cool story bro, et tõmbed kokku ei tule igakord.

Nii, selgitan ühekorra ainutl seda. Ma ei shove tõmmetega ega tee muid lollusi. See oli puhtalt öeldud sellespärast, et mu käed on väga kuivad. Kui maas on FD/SD, siis minule vajalike kaarte ei tule, et actionit tõsta. Ja selline run on olnud pikalt. Muud selle lause taga polnudki ja ei ole ka! Ma ei saa aru kuidas sa saad enda peas luuga mingi situatsiooni ja sellest nii kõvasti kinni hoida nagu oleksid ise läbi elanud selle ? ( RETOORILINE küsimus)


inimene kukub nl10s 30 BI väga väheste kätega ja 60k peal on pmst -12Bi ja kirjutab sellist juttu :

Ivar mul tõesti pole hetkel salvestatud selliseid olukordi ja tuhran kui leian mingi igava momendi. Hetkel, kui pausi teen sessist, siis tahaks ikka pokkerist eemal olla. Luban, et kui tekib "?" olukord, siis salvestan ära ja panen siia kohe

60k käsi ja pole olukordi???
Krt mul 6k käsi ja miski 7 olukorda, kus palun targemalt abi.
Sry ma pole stakeja aga nu ei saa olla ju standard biidid päev otsa

Pikk, sa oskad ju lugeda ? kõiki sõnu onju ? jah ? ei ? OFC PT3 salvestab kõike ju ja see on rohkem kui selge igaleühele või ei ?
Selle peaksid ilusti välja lugema, et mul pole visatud neid käsi kuhugi kõrvale või pokerhand.org'i, et hiljem neid siia postitada. Sellise kätte pagasi seest otsida käsi oleks suht tükk tööd onju ? ja sellelegi oli vastus sinu poolt välja toodud minu kirjas :) Igakjuhuks pointin ära, vb sa ei loe välja taaskord.

"Hetkel, kui pausi teen sessist, siis tahaks ikka pokkerist eemal olla. Luban, et kui tekib "?" olukord, siis salvestan ära ja panen siia kohe"
Ühtlasi on siin ka vastus, et ma tegelen sellega edaspidi või ei ole ?


Ilmselgelt on rahval nokkimis tuju ja kui keegi mõtleb, et ma varjan oma kätega midagi või põgenen oma lausetega reaalsuse eest, siis stakejad on alati saanud ühisessi teha ning jälginud mänug pealt :)

E: lisaks kui olen hädas olnud, siis olen pakkunud siin teemas välja ka teistel mu mängu jälgida ja analüüsida.

EE: Sellisel avalikul ja ametlikul tasemel on see minu esimene stake ja tõesti vabandan kui lausun midagi idiootset või ei tea mida rahvas näha tahab.

EEE: tänud pooldajatele ja tänud kriitikale. Tean, mida edasi teha!

pikk28
08.05.13, 20:21
Selle peaksid ilusti välja lugema, et mul pole visatud neid käsi kuhugi kõrvale või pokerhand.org'i, et hiljem neid siia postitada. Sellise kätte pagasi seest otsida käsi oleks suht tükk tööd onju ? ja sellelegi oli vastus sinu poolt välja toodud minu kirjas :) Igakjuhuks pointin ära, vb sa ei loe välja taaskord.


see on nagu tõsine jutt või tegid nalja?

Afinaf
08.05.13, 20:28
http://i.imgur.com/e74ht.gif

süvenen sessi nüüd.

Owner85
08.05.13, 20:30
60k sample seest leida kaotus käsi mis on suuremad kui 60+bb on VÄGA LIHTNE LEIDA,mõtetut ila tuleb ikka....

Afinaf
08.05.13, 20:32
60k sample seest leida kaotus käsi mis on suuremad kui 60+bb on VÄGA LIHTNE LEIDA,mõtetut ila tuleb ikka....
Badbeat käsi ilmselgelt aga jutt on kättest, kus on ? tekkinud või ei ole. Ma ei saa aru, kas teil kõigil on komme tulla ülepuusa heidetega siia ?

qbj0hn
08.05.13, 20:33
Selleks ma sõna võtsingi.
JOKK-ilt pole viga midagi teemal iseenesest, aga nagu enamus teemades siis üks ja sama jutt kumab läbi ja kedagi ei huvita.

Hea ongi, et see pood kinni pannakse, kahju hakkab nendest naiivsetest lihtsalt.

Afinaf
08.05.13, 20:34
PokerStars - Hold'em Cash Games - $0.05/0.10 Blinds - 5 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

Afinaf (BTN): $10
Cholgo (SB): $3.80
masino23 (BB): $3.84
ziv326 (UTG): $5.81
PintjeBier (CO): $9.85

Pre-flop: Dealt to Afinaf A:diamond: K:spade:
(2 folds), Afinaf raises to $.30, Cholgo calls $.25, masino23 calls $.20

Flop: ($.90) 6:spade: A:heart: 8:club: (3 Players)
Cholgo checks, masino23 bets $.40, Afinaf raises to $1, Cholgo calls $1, masino23 raises to $3.54 and is all-in, Afinaf ?

Sobib ?

Owner85
08.05.13, 20:36
Badbeat käsi ilmselgelt aga jutt on kättest, kus on ? tekkinud või ei ole. Ma ei saa aru, kas teil kõigil on komme tulla ülepuusa heidetega siia ?

no hard feelings aga ei tulnud üle puusa aga kuskil jäi silma et 30bi auku väikse arvu kätega nl10s on suht huvitav ei ütle et võimatu aga mina kui swingaments ise siis ma ei suudaks seda nl10s imo

Owner85
08.05.13, 20:37
PokerStars - Hold'em Cash Games - $0.05/0.10 Blinds - 5 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

Afinaf (BTN): $10
Cholgo (SB): $3.80
masino23 (BB): $3.84
ziv326 (UTG): $5.81
PintjeBier (CO): $9.85

Pre-flop: Dealt to Afinaf A:diamond: K:spade:
(2 folds), Afinaf raises to $.30, Cholgo calls $.25, masino23 calls $.20

Flop: ($.90) 6:spade: A:heart: 8:club: (3 Players)
Cholgo checks, masino23 bets $.40, Afinaf raises to $1, Cholgo calls $1, masino23 raises to $3.54 and is all-in, Afinaf ?

Sobib ?

pimesilmi ja igakell sellise olematu stäkiga tolvani vastu

Afinaf
08.05.13, 20:37
no hard feelings aga ei tulnud üle puusa aga kuskil jäi silma et 30bi auku väikse arvu kätega nl10s on suht huvitav ei ütle et võimatu aga mina kui swingaments ise siis ma ei suudaks seda nl10s imo

Oled ka kogenum ja parem järelikult.

Jäämees
08.05.13, 20:37
Postita oma käsi statsidega.

Vaakumis suht pointless micro cashi nõu anda IMO

Owner85
08.05.13, 20:39
Postita oma käsi statsidega.

Vaakumis suht pointless micro cashi nõu anda IMO

statsid on sellise stäkiga venna vastu overrated ja siin pole mingit vaakumit,arrigh,ilmselt kaotasid selle käe aga 10st 8 korda oled ees seal,

Afinaf
08.05.13, 20:39
pimesilmi ja igakell sellise olematu stäkiga tolvani vastu

Tegin sama, sain 2 calli ja set oli vastas. Minu arust ka ainuõige otsus. Näide sellest, et kui tekib tõsine olukord, kus ma lihtsalt ei tea ja ei oska midagi teha, siis panen midagi korraliku siia.

Afinaf
08.05.13, 20:40
Vot, nii on obv. juba etem käia ja lugeda seda teemat. Jäämees, oskaksid sa aidata ja öelda kuidas statse lisada ?

Owner85
08.05.13, 20:40
set oli SBl?

Afinaf
08.05.13, 20:42
set oli SBl?

PokerStars - Hold'em Cash Games - $0.05/0.10 Blinds - 5 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

Afinaf (BTN): $10
Cholgo (SB): $3.80
masino23 (BB): $3.84
ziv326 (UTG): $5.81
PintjeBier (CO): $9.85

Pre-flop: Dealt to Afinaf A:diamond: K:spade:
(2 folds), Afinaf raises to $.30, Cholgo calls $.25, masino23 calls $.20

Flop: ($.90) 6:spade: A:heart: 8:club: (3 Players)
Cholgo checks, masino23 bets $.40, Afinaf raises to $1, Cholgo calls $1, masino23 raises to $3.54 and is all-in, Afinaf calls $2.54, Cholgo calls $2.50 and is all-in

Turn: ($11.88) 8:heart: (3 Players)

River: ($11.88) 8:spade: (3 Players)

Cholgo Showed A:spade: 4:spade:
masino23 Showed K:heart: A:club:
Afinaf Showed A:diamond: K:spade:
Afinaf wins $.03 with a full house, Eights full of Aces
masino23 wins $.04 with a full house, Eights full of Aces
Cholgo wins $3.63 with a full house, Eights full of Aces
masino23 wins $3.63 with a full house, Eights full of Aces
Afinaf wins $3.63 with a full house, Eights full of Aces

Afinaf
08.05.13, 20:43
set oli SBl?

haha sorry :D preagu tuhrates ajasin errorisse ennast :D Setiga oli teine 1 vs 1 olukord. See teema on hetkel juhtme kokku ajanud...

Owner85
08.05.13, 20:45
split ju,pole kaotus käsi siin mängisid ju kõik õieti mõtetu käsi ;)

Afinaf
08.05.13, 20:46
Btw, süvenen sessidesse ja lõpetades annan uuesti märku. Ei taha aega raisku lasta. Keegi tore inimene võiks öelda kuidas statse lisada kätele. GL seniks!

timz0333
08.05.13, 20:47
See on ju täiesti ebaoluline mis vastasel siin käes on, olgu või nelik sellise vastu ei foldi siin kunagi.

Afinaf
08.05.13, 20:47
split ju,pole kaotus käsi siin mängisid ju kõik õieti mõtetu käsi ;)

jah, totaalne häbitoov error :D lihtsalt selle stake teema äkiline kirjuks ajamine tõmbab natuke pilti uduseks.

timz0333
08.05.13, 20:49
Btw, süvenen sessidesse ja lõpetades annan uuesti märku. Ei taha aega raisku lasta. Keegi tore inimene võiks öelda kuidas statse lisada kätele. GL seniks!

Ise teen nii, et parem klõps valitud käel ja copy with stats ja siis handconverter.com, aga pohh fishide vastu enivei samplet ei kogu, ehk pane neid käsi kus regid ülbitsevad parem

Afinaf
08.05.13, 20:54
Teed sa seda PT3'ga ? ma ei saa sellist optionit kuidagi kätte

reggie
08.05.13, 20:54
Võta pt3 lahti, sesside alt saad järjestada need võitude/kaotuste järgi, alla ilmuvad sessi jooksul mängitud käed, mida saad omakorda filtreerida kaotuste järgi. Minu arvates peaks see loomulik olema, et peale kaotatud sessi vaatad sealt käed üle ja kuna sa mängid võõra raha eest siis ei teeks paha nende käte siia postitamine. Lisaks saad sa küsitavaid käsi ära märkida lauas kohe kui need tekkivad, et siis hiljem üle vaadata. Kui su eesmärk on oma mängu parandamine siis võid ka statid positsioonide kaupa siia postitada.

rohelinekonn
08.05.13, 21:03
Hetkel on mulje et rahvas lendab teemalt teemale et saaks kellegi kaelas elada.

Ja sulle qbj0hn siiani on olnud kõik fun ja oled jätnud hea mulje. Aga tühja kohapeal tulla ja kedagi idiootseks fishiks sõimata. Nice one. Oma negatiivsuse eest loodan et saad väärilise tasu karmalt.

Afinaf
08.05.13, 21:16
:)

Minnes teemasse tagasi uuesti ...

PokerStars - $0.10 NL (6 max) - Holdem - 6 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

CO: $10.00
Hero (BTN): $10.70
SB: $10.41
BB: $4.20
UTG: $15.82
MP: $8.34

SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

Pre Flop: ($0.15) Hero has Q:club: A:club:

fold, fold, fold, Hero raises to $0.25, SB raises to $0.90, fold, Hero calls $0.65

Flop: ($1.90, 2 players) 3:club: Q:spade: 5:diamond:
SB bets $1.10, Hero calls $1.10

Turn: ($4.10, 2 players) T:club:
SB bets $2.00, Hero calls $2.00

River: ($8.10, 2 players) 7:spade:
SB bets $6.41 and is all-in, [b]Hero ?

Ei saanud statse paika ikka aga tegu on märgistatud fishiga. Olemas on ka note:
"AKo tegi pf 4bet - 6T5mastisel flopil checkisime ja turni K masti kaardi juures raises mind shoveni Full stackiga - TPTK oli piisav tal shoveks..."

Pole just parim notede tegija ja see on selle kuu eesmärkides kirjas, et õpin seda ja võtan vastavalt videot või lugemis materjali. Seega vabandan ette ära juba.

Afinaf
08.05.13, 21:21
Võta pt3 lahti, sesside alt saad järjestada need võitude/kaotuste järgi, alla ilmuvad sessi jooksul mängitud käed, mida saad omakorda filtreerida kaotuste järgi. Minu arvates peaks see loomulik olema, et peale kaotatud sessi vaatad sealt käed üle ja kuna sa mängid võõra raha eest siis ei teeks paha nende käte siia postitamine. Lisaks saad sa küsitavaid käsi ära märkida lauas kohe kui need tekkivad, et siis hiljem üle vaadata. Kui su eesmärk on oma mängu parandamine siis võid ka statid positsioonide kaupa siia postitada.

Tänud seletuse eest, uurin peale sessi ja su jutus on iva sees. Siiamaani olen v-b tõesti oma volüümi juures peale sessi insta pausi teinud. Peale esimest alla jooksu uurisin ja puurisin küll..

fyte
08.05.13, 21:24
Note'd muudab efektiivseks nende kompaktsus. Kui juba board oli T65mK, siis pole vaja korrata, et AK näol tegu TPTKga - seda teame juba niigi ja notebox ei ole selle jaoks.

Estpatrickul oli foorumis kuskil ka topic, kus seletas note'mise põhitõdesid - ilmselt leiad sealt omajagu kasulikku infi.

Simmo
08.05.13, 21:25
Pohhui pane all in teinekord flopis siis kergem.

Flopis oleks ise otsa pannud $2.70-$2.80 umbes.

Samas mida rohkem ma seda kätt siin vaatan siis võibolla pigem flat flopi ja turni's reraised 5.3+ ja callid shove maha.

Kui su note lugeda siis pigem tundub nagu seekord jooksid monstri otsa aga ma ei tea ma fish nii, et võin pigem mööda panna. :)

e: as played calliks maha vast ikka.

bluelite
08.05.13, 21:36
Estpatrickul oli foorumis kuskil ka topic, kus seletas note'mise põhitõdesid - ilmselt leiad sealt omajagu kasulikku infi.

Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt välja tuua - Priit „ESTPatrick“ Türner (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/3916-T%C3%A4htsad-aspektid-NOTE-de-kirjutamise-juures-ja-kuidas-neid-v%C3%B5imalikult-lihtsalt-v%C3%A4lja)

camu
08.05.13, 21:39
Kuskil olid EstPatrickul need paremad ka, aga ei viitsi otsida. A la "ma raisisin, ta foldis."

Afinaf
08.05.13, 21:48
Suured tänud suuna kätte andmisest! Homme võtan pikema pausi ja uurin lähemalt kõike :)

qbj0hn
08.05.13, 21:52
Hetkel on mulje et rahvas lendab teemalt teemale et saaks kellegi kaelas elada.

Ja sulle qbj0hn siiani on olnud kõik fun ja oled jätnud hea mulje. Aga tühja kohapeal tulla ja kedagi idiootseks fishiks sõimata. Nice one. Oma negatiivsuse eest loodan et saad väärilise tasu karmalt.

Läksin üle piiri jah, laadisin veits vales kohas ennast välja.
Ei salli mingit lolli illi lihtsalt ja ümber nurga jutustamist, konkreetselt sai karikas täis ja plahvatasin.
Tasu olen juba saanud.

Afinaf
08.05.13, 21:54
Uus tegelane 40 käe samplega aga tegi tihedat actionit. 38/29 ja 3bet 17 flopi cbet oli ka 80

PokerStars - $0.10 NL (6 max) - Holdem - 5 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

Hero (CO): $10.00
BTN: $11.02
SB: $10.00
BB: $12.91
UTG: $6.19

SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

Pre Flop: ($0.15) Hero has 6:heart: 6:club:

fold, Hero raises to $0.25, fold, fold, BB raises to $0.80, Hero calls $0.55

Flop: ($1.65, 2 players) 7:heart: 8:spade: 6:diamond:
BB bets $0.80, Hero raises to $2.00, BB raises to $12.11 and is all-in, Hero ?

Lisaks arvamusele - kas taolised käed on siis okei ?

VisaHing
08.05.13, 22:02
Seti ikka foldima ei hakka!!

CALL CALL CALL CALL :) :) :) PRINT $$$$4

Minu arvates ei ole väga OK selle käe post. Võib ju arutleda selle käe üle aga kui sa 3beti callisid, siis eks sa ju ainult setminema läksidki ju sisuliselt.

cpkr
08.05.13, 22:15
Seti ikka foldima ei hakka!!

CALL CALL CALL CALL :) :) :) PRINT $$$$4

Minu arvates ei ole väga OK selle käe post. Võib ju arutleda selle käe üle aga kui sa 3beti callisid, siis eks sa ju ainult setminema läksidki ju sisuliselt.

+1 jutt ,seal võib olla mida iganes ja sinu parim käsi mida võtma läksid

pikk28
08.05.13, 22:19
afinaf - ma ei taha sinuga midagi kiskiuda ja mul pole seda vaja ka. Mul kõik fine ja elu toimib kenasti.
Edu!

Afinaf
08.05.13, 22:24
Seti ikka foldima ei hakka!!

CALL CALL CALL CALL :) :) :) PRINT $$$$4

Minu arvates ei ole väga OK selle käe post. Võib ju arutleda selle käe üle aga kui sa 3beti callisid, siis eks sa ju ainult setminema läksidki ju sisuliselt.

Kuigi kahtlev mõttepaus oli aga callimata poleks tõesti jätnud.
Sain uue toreda vaala (loodetavasti), kes mängib isegi mitmel laual.
...
Flop: ($1.65, 2 players) 7:heart: 8:spade: 6:diamond:
BB bets $0.80, Hero raises to $2.00, BB raises to $12.11 and is all-in, Hero calls $7.20 and is all-in

Turn: ($20.05, 2 players) 7:spade:

River: ($20.05, 2 players) 5:heart:

[spoil]BB shows 5:club: A:club: (Two Pair, Sevens and Fives) (Pre 34%, Flop 24%, Turn 0%)
Hero shows 6:heart: 6:club: (Full House, Sixes full of Sevens) (Pre 66%, Flop 76%, Turn 100%)
Hero wins $19.15

Afinaf
08.05.13, 22:27
afinaf - ma ei taha sinuga midagi kiskiuda ja mul pole seda vaja ka. Mul kõik fine ja elu toimib kenasti.
Edu!

Eks ma kerisin ise ka vindi üle sinu koha pealt.
Peace! ;)

karupoeg
08.05.13, 22:34
Afinaf, kuna ma ise suvaline hobimängija, siis käte kohta nõu ei hakka andma, aga vähemalt eelpool toodud käed on väga standard ja nende üle pikalt juurelda ei tasu. Kas sa need käed oled võitnud või kaotanud (eriti see 66) on suhteliselt ebaoluline.


Pigem on sul vast targem postitada käsi, mis ei ole küll potina suured, kuid mis on n.ö. key kohad (a la blind vs blind või button). a la missuguse mängijatüübi vastu oleks mingi liin optimaalne sellistes olukordades. Mis boardil barreldada ja mitte jne-jne. gl!

BuildUp
08.05.13, 22:54
Tore kohe vaadata kuidas raha jagatakse. Edu!

Afinaf
08.05.13, 23:44
Tänud ja tänud!

Selline koht oli minu jaoks korralik pähkel.
Tegu 55/34 kahtlase väikse samplega tüübiga (56)
Tegu sessi lõpuga kah ja v-o. oli juhe juba liiga koos, et asja jagada.

PokerStars - $0.10 NL (6 max) - Holdem - 6 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

Hero (MP): $16.72
CO: $7.97
BTN: $10.10
SB: $9.25
BB: $2.81
UTG: $13.08

SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

Pre Flop: ($0.15) Hero has J:club: A:club:

fold, Hero raises to $0.30, CO calls $0.30, fold, fold, fold

Flop: ($0.75, 2 players) J:spade: 4:spade: 7:spade:
Hero bets $0.40, CO raises to $1.40, Hero ?

ivar866
08.05.13, 23:57
Ilmselt call ja vaatad edasi.

Foux
09.05.13, 02:45
Ilmselt call ja vaatad edasi.

Ei mängi 6maxi aga sellised vastused on imho debiilsed nagu "call ja vaatad edasi". Võiks ju pakkuda ka edaspidist liini võimalike turnide puhul. Call ja re-evaluate turn on kusi advice

supernova66666
09.05.13, 03:19
Ei mängi 6maxi aga sellised vastused on imho debiilsed nagu "call ja vaatad edasi". Võiks ju pakkuda ka edaspidist liini võimalike turnide puhul. Call ja re-evaluate turn on kusi advice

Ma lisasin kah enne selle vastuse peale kommentaari " suurepärane strateeg" vms, aga kustutasin selle ise ära.
Turnastrateegias kah vahepeal mõni postitab käe, et mis siin teha ja vastused on head, " fold " or " call "

E: Haha ja meenub sellega mingi tegelane siit foorumist, kelle viimased 9-10 postitust stradeegia foorumis olid sama sisuga. Nimelt " +1 ":DD

Provoker
09.05.13, 07:06
Call viimases käes ei sobi minuarust. Selline tõste pannakse üldjuhul enda ülepaari või kohati isegi seti protectimiseks järgneva mastikaardi eest. Samas annab seesama põhjendus sulle tegelikult juurde ka nn mastioudid niiet ei teagi nüüd.

timz0333
09.05.13, 07:12
Vaadates stacki siis ma olen nõus flopil selle käe ära lahendama, raise calliks.