PDA

View Full Version : Bad Beat Jackpot naaseb homme Triobeti laudadesse



Toimetaja
18.03.13, 17:35
http://www.pokkeriprod.com/wordpress/wp-content/uploads/2013/03/triobet-uus-bad-beat-jackpot.jpg (http://affiliates.triobetpartners.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_7009b_12863)

Bad Beat Jackpot (BBJ) naaseb Triobeti laudadesse uuenenud kujul juba homme, 19. märtsil.

Uuenduste hulka kuuluvad:

BBJ on võimalik võita ükskõik millises €0.10/€0.20 või suurtemate panustega Texas Hold’em rahalauas. Võitmiseks on vajalik mängijapoolne kinnitus (opt-in) ning 2 sendise osamakse tasumine.
Enam ei võta mängu korraldaja administreerimistasu – kogu Jackpot läheb väljamakseteks mängijatele.
BBJ makstakse välja juhul kui kaotav kombinatsioon on vähemalt kahtede nelik. Varem pidi kaotav kombinatsioon olema vähemalt kaheksate nelik.
Kui jackpot võidetakse siis auhinnafond jaguneb: 40% kaotajale, 20% võitjale, 10% samas lauas olevatele mängijatele ja 10% samal panuste tasemel olevatele mängijate. Ülejäänud 20% läheb järgmise Jackpot`i põhjaks.

TÄHELEPANU: Kui mängija ei ole valinud «opt-in» võimalust, siis ta ei saa võita ühtki osa Jackpot`ist. BBJ kampaanias osalemiseks ning võitmiseks peab olema kampaaniale registreeritud (opt-in).




Vana pakkumine

Uus pakkumine



Kvalif. kombinatsioon

Kaheksate nelik

Kahtede nelik



Osamakse

€0.5 igast pangast

€0.02 iga jaotuse kohta



Lauad & Panused

Hold`em, €0.50/€1.00 või kõrgem

Hold`em, €0.10/€0.20 või kõrgem



Väljamaksed

Mängijad kindlal laual

Mängijad võitval panuste tasemel




Hetkel on Triobeti Bad Beat Jackpot kasvanud €922 000 suuruseks. Kui soovid osaleda Jackpot`i loosis ja sul puudub Triobeti konto, siis selle saad luua SIIN (http://affiliates.triobetpartners.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_7009b_12863).

Olgu öeldud, et 2009. aastal osales eestlane «peokuningas» Bad Beat Jackpot`i loosis (http://www.pokkeriprod.com/2009/04/19/13-ja-reede/)Merge pokkerivõrgustikus. Toona läks loosi 1 192 000 suurune auhinnafond, millest peokuningas sai omale 41 739.62 dollarit. Tegu oli 13. ja reedese päevaga.

Tarq666
18.03.13, 17:52
Samas jäeti nii mõnedki küsimused õhku. Näiteks, kui bad beadi saaja on opt-in ja käe võitja ei ole opt-in, kas siis tema 20% läheb mängijate vahel jagamisee või uue jackpoti seemneks või peab bad beat opt-in mängijate vahel toimuma?

ranka
18.03.13, 18:01
Samas jäeti nii mõnedki küsimused õhku. Näiteks, kui bad beadi saaja on opt-in ja käe võitja ei ole opt-in, kas siis tema 20% läheb mängijate vahel jagamisee või uue jackpoti seemneks või peab bad beat opt-in mängijate vahel toimuma?

Uue jackpoti seemneks.

phenomenon
18.03.13, 23:56
Aga kuidas siis jagatakse kui on nelik vs nelik vs str8 flush vs Royal Flush? : )

qbj0hn
19.03.13, 00:01
Kahju, et triobet lifetime banni all on.

Potsataja
19.03.13, 00:05
Ise pandud bännidest pidavat kergelt lahti saama.

qbj0hn
19.03.13, 00:06
Ma 1x panin juba lifetime banni, burgeti abiga sain maha.

Siis panin teist x veel, vaevalt enam maha saan ja ei tahagi saada tbh.

qbj0hn
19.03.13, 00:08
Ise lasin panna fwiw.

overbet
19.03.13, 00:19
BBJ opt-iniga mängimine on siis hetkel +EV kõrge jackpoti tõttu?

ranka
19.03.13, 08:00
Aga kuidas siis jagatakse kui on nelik vs nelik vs str8 flush vs Royal Flush? : )

Kõik on ju kirjas.


kaotaja saab 40%
võitja saab 20%
kõik lauas olijad saavad 10%
kõik samal limiidil mängijad saavad 10%
20% läheb järgmise jackpoti põhjaks

Kõik, kes tahavad tükikest saada peavad olema registreeritud kampaanial (opt-in). Kui näiteks käe kaotaja ei ole registreerinud, siis seda ei loosita välja ja läheb ka jackpoti põhjaks. Kui käe võitja ei ole reganud, siis tema 20% läheb põhjaks. Kui lauas ei ole ühtegi mängijat opt-in pannud, siis 10% läheb jackpoti põhjaks. Kui ei ole ka limiidi peal ühtegi opt-ini läheb ka 10% põhjaks.

Ütleme mängid $25/$50 limiiti. Oled ainus, kellel on opt-in peal kogu limiidi peale, siis 40% saad sina omale. Ülejäänud 60% läheb jackpoti põhjaks.

Rigged
19.03.13, 08:12
Sellest saan õigesti aru et, kui €0.02 iga jaotuse kohta ja ma foldin näiteks 100 kätt järjest, siis maksan 2€ lisaks blindidele?

phenomenon
19.03.13, 09:05
Promo reklaamib ,et kaotus vähemalt 2tede nelikuga garanteerib BBJ peaauhinna.Kui ma nüüd 3de nelikuga kaotan mastireale aga võidan 2de nelikut siis saan 10% ainult? Ometi olen nelikuga kaotanud ju ja tahaks peavõittu nagu lubatud.

ranka
19.03.13, 09:49
Sellest saan õigesti aru et, kui €0.02 iga jaotuse kohta ja ma foldin näiteks 100 kätt järjest, siis maksan 2€ lisaks blindidele?

Jään vastuse võlgu.


Promo reklaamib ,et kaotus vähemalt 2tede nelikuga garanteerib BBJ peaauhinna.Kui ma nüüd 3de nelikuga kaotan mastireale aga võidan 2de nelikut siis saan 10% ainult? Ometi olen nelikuga kaotanud ju ja tahaks peavõittu nagu lubatud.

Ehk siis board on 2:club: 2:diamond: 3:club: 3:diamond: 4:diamond:. Ühel on käes 22, teisel 33, ja kolmandal 56? Jään ka vastuse võlgu. Sama olukord ju sai tekkida vanas süsteemis T:club: T:diamond: J:club: J:diamond: Q:diamond:. Ühel TT, teisel JJ ja kolmandal AK ruutud.

Puusal tulistan, kaotajaks jääks antud näidetes 33 ja JJ, võitjaks mastirida ning nõrgim nelik saab tavalise käe või siis splititakse kaotus: 20% mõlemale nelikule ja 20% võitjale.

Rigged
19.03.13, 14:00
Sellest saan õigesti aru et, kui €0.02 iga jaotuse kohta ja ma foldin näiteks 100 kätt järjest, siis maksan 2€ lisaks blindidele?

Ise küsin, ise vastan.

Iga käsi, kus kaardid saad, maksad 0.02€, ehk siis mängid näiteks 1000 kätt päevas, maksad 20€ lisaks muule rakele.

//Sõber testis Ladis

Paned tuimalt 50k kätt kuus, jackpotist osa ei saa, aga maksad 1000€ lisaks. Suht loto.

ranka
25.03.13, 19:49
Jackpot läinud loosi juba kolmel korral: http://www.pokkeriprod.com/2013/03/25/bad-beat-jackpot/

harryahven
25.03.13, 20:50
tundub üsna ebaaus reg-bbj genejatele, kes päevast päeva bbj laudades istusid ja 900k€ kokku genesid, kuna varem oli bbj lauad ainult nl100+ ja neid olid kokku paarkend, siis hittida oli lõpuks võimalus ikka sadu kordi suurem kui peale muudadust. ise pole seal genenud ja tundub, et siiski -ev kogu see jant, a kuidagi ebaaus ikka lol. +ev oleks olnud kindlasti esimestel päevadel võtta igast erinevast limiidist 1 laud lahti ja vaikselt toksida, oleks sidepoti ikka hittinud. üsna fishy jutt, saan aru :)