PDA

View Full Version : HUDist



surka
21.04.09, 01:16
mul on HUDiga kaks v'a'ikest probleemi
I starsis m'a'ngides istun igas lauas sama koha peale ning muutes kohta kuvab HUD statsid lauda justkui eeldades, et ma istun algse koha peal, mis lauda istudes vaba oli. Suht segadusse ajab, kui n'a'itab, et empty seat statsid on 80/23.
II HUD ei kuva yhtki statsi lauda, kui mul on antud m'a'ngija kohta alla 25 k'a'eline sample.

lenC
21.04.09, 01:23
mul on HUDiga kaks v'a'ikest probleemi
I starsis m'a'ngides istun igas lauas sama koha peale ning muutes kohta kuvab HUD statsid lauda justkui eeldades, et ma istun algse koha peal, mis lauda istudes vaba oli. Suht segadusse ajab, kui n'a'itab, et empty seat statsid on 80/23.
II HUD ei kuva yhtki statsi lauda, kui mul on antud m'a'ngija kohta alla 25 k'a'eline sample.

Mis programmi HUD-ist jutt käib?

Istumise kohta niipalju, et tuleb "eelistatud istekoht" sünkroniseerida pokkerikliendi ja HUD-i vahel, selleks on 2 varianti:
1) Võta Starsist prefered seat maha - selle tulemusel jäädki istuma sinna, kus lauda istudes vaba koht on.
2) Otsi HUD-i settingutest prefered seat ja pane sinna vastav märge(kui visuaalselt valida ei saa, siis kellasuunas lähevad lauas numbrid 1-2-3 alustades diilerikoha paremalt poolt(sinu pidi paremalt).

Käte kohta niipalju, et ka see peaks su HUD-i settingutes kuskil olema a la "min hands needed" vms.

surka
21.04.09, 02:10
jutt k2ib poker ace HUDist.
proovisin synkroniseerida preffered seati, kui siiski ei toimi.

surka
21.04.09, 02:44
sain t'o''o'le nyyd.
t'a'nud

kusjuures preferred seating asi ei t'o''o'danud kuna kodukal seisis...

You need to download and install Beta version 1.19.1+ for preferred seating to work correctly with PokerAce Hud. Stats will not shift until you have been dealt into a completed hand
seda betat mul obv ei olnud ;D - sain selle v6rra targemaks, et enne tasub probleemiga ise tegeleda, kui lasta teistel sellega tegeleda ;)