PDA

View Full Version : ***Libahunt 8 game thread*** Mäng läbi!



Leheküljed : 1 2 [3] 4 5

VisaHing
01.04.13, 20:20
Ei jaganud matsugi, et miks KT välja löömine hea on.

Muidugi ma sain aru, et miks KT välja löömine hea on. Oma postis ma küsisin lihtsalt, et miks just Avicii ära söödi. Egas keegi ju ei teadnud, et ta KT on või wtf ma ei saa midagi aru :D

Simmo
01.04.13, 20:21
No ma arvan, et sul jäi Taavi spoiler kahesilma vahele lol

Simmo
01.04.13, 20:22
ajasid mul ka juhtme kokku. Aga sain nüüd lahti harutatud... unustagem ära see spoileri post

VisaHing
01.04.13, 20:22
Aga sellessuhtes olen stupid villager jah, et ma ei teadnudki et keegi üldse ära süüakse öösel. ( Sain reeglitest valesti aru ) Arvasin, et mäng käib lihtsalt tuimalt häälte põhjal. Aga mulle su kokkuvõtted meeldivad. Mõnusalt analüüsivad.

q_q
01.04.13, 20:25
bdsil oli üks post parem kui siin enamustel

kohe seletan

eluvend
01.04.13, 20:25
Sõbrad, räägime parem siis kes täna poomisele läheb

ranka
01.04.13, 20:26
KAHTLUALUSED

PUTKIMIES

Postitas teemasse esimesena
Enne eilse päeva lõppu oli uudhimulik, kes on YOLO
Postitas pärast päeva lõppu mõni minut
Läks YOLO peale.

Tundub külane, aga ka hunt võib nii käituda. Pigem küla.

IMALLIN

Oli alguses suhteliselt vaikne
Pakkus YOLO või TIIGRI huntideks
Pani YOLO peale hääle ning tuli välja ideega, et ta on uus ja ei julge postitada, kuna kaks teist hunti AFK
Rong oli SIMMO peal, aitas rongi viia YOLOLE
Uuris täna modkilli TIIGRIKUTSU kohta

Tundub külane, aga ei saa päris clearida.

JMSK

Täiesti selgusetu mängija. Longib teiste sabas nagu alati.
MÄRKAS, ET AVICII EI OLE AKTIIVNE!
Liitus YOLO rongiga

Kahtlane hunt, mõttetu küla IMO.

WOW

Esimeses postis pani kohe hääle YOLOLE
Peab ka mind hundiks
Vabandas, et ei saa X ajal tulla ja võib olla AFK. Milleks külana?
Hoidis pasiivset joont
MÄRKAS KA, ET AVICII EI OLE AKTIIVNE!
Pani hääle mu peale.

Väga hundine.

SIMMO

Ei ole kordagi võtnud ühtegi waterpoof line. Lonkinud teiste järgi ja proovinud mitte tähelepau tõmmata.
Jätkab hamatsemisega, aga samas midagi kindlat ei ütle. Proovis rongi viia minu ja Q_Q peale. Õigemini testis vett.
Staatuse jama.
Peab mind hundiks ja lükkas täna hääle minu peale. Kas hunt teeks nii, kui ta elas üle öö? Kas on despearete lolli hundi liigutus kiirustades või lihtsalt vihane, et teda hundiks peetakse.
Samas ei ole ikka oma staatuse jama ära parandanud.
Tegi nimekrija.

Halb hunt või Halb küla :(

q_q
01.04.13, 20:26
Sõbrad, räägime parem siis kes täna poomisele läheb

ma oleks aumees ja tiigrikutsu

ranka
01.04.13, 20:30
Ma sööks ära WOW. Kui ta on hunt, siis on game solved IMO.

VisaHing
01.04.13, 20:31
bdsil oli üks post parem kui siin enamustel

kohe seletan

milline post?

q_q
01.04.13, 20:35
kuna külatarga mäng siin foorumis kohutav olnud läbi aja siis väike coaching

esiteks nii ei või ever juhtuda et sa sured külatargana ja küla ei tea selgelt keda sa peekinud oled

tuleb jätta kas vihjeid mis on raskesti leitavad aga samas kui näha et sa külatark siis on külal selge pilt

nt see bdsi post, kui ta öösel tapetakse ja selgub et ta külatark siis obv ta on ranka külaelanikuks peekinud


Selle posti järgi mu jaoks Ranka confirmed küla.

või siis võib jätta lihtsalt väga otsese "vihje" aga siis sul peab range balanced olema et teed igas rollis nii


kui ma peaksin külatark olema siis ma peekisin avicii külaelanik

ärme teda hääleta

praegu avicii dead ja küla ei tea keda ta peekinud on

q_q
01.04.13, 20:36
Ma sööks ära WOW. Kui ta on hunt, siis on game solved IMO.

nope

väga unlikely praegu ja see oleks nö "hero-poomine"

Jmskns69
01.04.13, 20:39
Ma sööks ära WOW. Kui ta on hunt, siis on game solved IMO.

Ka mulle tundus see ainuke asjalik idee, kahjuks ei ole piisavalt toetajaid !

q_q
01.04.13, 20:41
.WOW

Esimeses postis pani kohe hääle YOLOLE
Peab ka mind hundiks
Vabandas, et ei saa X ajal tulla ja võib olla AFK. Milleks külana?
Hoidis pasiivset joont
MÄRKAS KA, ET AVICII EI OLE AKTIIVNE!
Pani hääle mu peale.

Väga hundine.

kui sa mõtled seda eilset siis ma ju ise ütlesin talle et plz postita palju (siis kergem readida) siis obv vastab mulle ju et ta ei saa vb/afk

q_q
01.04.13, 20:46
Ka mulle tundus see ainuke asjalik idee, kahjuks ei ole piisavalt toetajaid !

seleta plz miks wow sulle kahtlane

VisaHing
01.04.13, 20:52
q_q, kuna sa juhid seda asja siin siis mis su soov oleks? Ma valmis peaaegu ükskõik millise rongi peale hüppama. Endal ka kahtlused WoW peal aga et mäng püsiks huvitavamana, siis võiksime ju tiigrikutsu välja ära võtta? Ei näe pointi hoida ebaaktiivset mängijat sees. Kuid jään enda readile kindlaks, et kui tiigrikutsu oleks hunt, siis oleks ta aktiivsem. Näeb ehk mingit vastutust endal or somt.

Seega minuarvates hääletades tiigrikutsu langeb kahjuks ebaaktiivne küla :(

punkt

Simmo
01.04.13, 20:54
Kuigi ma olen ise ka kindel, et tegu on külaga.
tiigrikutsu

q_q
01.04.13, 20:54
q_q, kuna sa juhid seda asja siin siis mis su soov oleks? Ma valmis peaaegu ükskõik millise rongi peale hüppama. Endal ka kahtlused WoW peal aga et mäng püsiks huvitavamana, siis võiksime ju tiigrikutsu välja ära võtta? Ei näe pointi hoida ebaaktiivset mängijat sees. Kuid jään enda readile kindlaks, et kui tiigrikutsu oleks hunt, siis oleks ta aktiivsem. Näeb ehk mingit vastutust endal or somt.

Seega minuarvates hääletades tiigrikutsu langeb kahjuks ebaaktiivne küla :(

punkt

no tiigrikutsu, simmo ja iamallin mu jaoks kahtlased

kuna tiiger nkn afk ja saaks probably modkilled siis oleks honorable ta välja hääletada ja ehk on hunt

ja su post on bullshit, vastutust peab ta nägema igal juhul oma meeskonna eest (kui sa oled külaelanik siis teised külaelanikud on su meeskonna liikmed) ja see on false anyway, eelmine mäng luuk oli mu tiimis hunt ja 2 päeva afk ja sai modkilled

ranka
01.04.13, 20:58
no tiigrikutsu, simmo ja iamallin mu jaoks kahtlased

kuna tiiger nkn afk ja saaks probably modkilled siis oleks honorable ta välja hääletada ja ehk on hunt

ja su post on bullshit, vastutust peab ta nägema igal juhul oma meeskonna eest (kui sa oled külaelanik siis teised külaelanikud on su meeskonna liikmed) ja see on false anyway, eelmine mäng luuk oli mu tiimis hunt ja 2 päeva afk ja sai modkilled

Mida see «honorable» tähendab?

Hääletamise koha pealt on minul ükskõik. Sisimas me kõik soovime teha perfektset mängu. Kuna Simmol on suurem kahtluse vari, kui teistel ja Tiigrikutsul on tõenäoliselt modkillina minek, siis me peaks just Simmo peale oma jõuvarud suunama ja palvetama, et tiiger on ka hunt ning modkill läheb läbi. Oleks hommikuks mäng läbi.

ranka
01.04.13, 20:59
Rohkem mõeldes, siis ma nõustuks tiigrikutsu poomisega.

Siis me ei raiskaks külaelanikku, aga saame infot öise killiga.

tiigrikutsu

VisaHing
01.04.13, 20:59
no tiigrikutsu, simmo ja iamallin mu jaoks kahtlased

kuna tiiger nkn afk ja saaks probably modkilled siis oleks honorable ta välja hääletada ja ehk on hunt

ja su post on bullshit, vastutust peab ta nägema igal juhul oma meeskonna eest (kui sa oled külaelanik siis teised külaelanikud on su meeskonna liikmed) ja see on false anyway, eelmine mäng luuk oli mu tiimis hunt ja 2 päeva afk ja sai modkilled

Just nimelt peab nägema aga lihtsalt üritasin korraks tema silmadega asja vaadata.

q_q
01.04.13, 21:01
Rohkem mõeldes, siis ma nõustuks tiigrikutsu poomisega.

Siis me ei raiskaks külaelanikku, aga saame infot öise killiga.

tiigrikutsu

väga hea post, just nimelt sellepärast ongi tiiger +ev lynch

Jmskns69
01.04.13, 21:04
no tiigrikutsu, simmo ja iamallin mu jaoks kahtlased

kuna tiiger nkn afk ja saaks probably modkilled siis oleks honorable ta välja hääletada ja ehk on hunt

ja su post on bullshit, vastutust peab ta nägema igal juhul oma meeskonna eest (kui sa oled külaelanik siis teised külaelanikud on su meeskonna liikmed) ja see on false anyway, eelmine mäng luuk oli mu tiimis hunt ja 2 päeva afk ja sai modkilled

Honorable zestid ja vastutustunne küla võistkonna ees on kindlasti teineteisega vastuolus olevad mõisted. Vastutustunne küla võistkonna ees tähendab terve mõistusega külaelanikule, et puua tuleks kahtlusaluseid aga mitte laiba puu otsa riputamisega uhkeldada. Protestiks nii jabura vastuolu esitamisele panen oma hääle q_q peale.

Samas olen jätkuvalt nõus Wowd hääletama või äärmisel juhul Simmo või mõni muu hea kandidaat !

q_q
01.04.13, 21:07
Honorable zestid ja vastutustunne küla võistkonna ees on kindlasti teineteisega vastuolus olevad mõisted. Vastutustunne küla võistkonna ees tähendab terve mõistusega külaelanikule, et puua tuleks kahtlusaluseid aga mitte laiba puu otsa riputamisega uhkeldada. Protestiks nii jabura vastuolu esitamisele panen oma hääle q_q peale.

Samas olen jätkuvalt nõus Wowd hääletama või äärmisel juhul Simmo või mõni muu hea kandidaat !

omfg ma ei viitsi väga pikka posti teha miks see külale väga väga -ev on kui külaelanik modkilled saab

mõtle nii

siis on lõpukolmiku asemel lõpunelik

ehk mitte 2 küla, 1 hunt

vaid 3 küla, 1 hunt

igal juhul kui küla eksib on mäng läbi ja hundid võitnud

aga kui 2 küla/1 hunt siis statistiliselt suurem võimalus hundile pihta saada

nt 99 küla 1 hunt oleks väga väga raske hunti tabada

q_q
01.04.13, 21:09
kui on lõpukolmik siis külaelanik puuakse üles 1 hunt 1 küla alles ja hundid võitnud

kui lõpunelik siis külaelanik puuakse üles 1 hunt 2 küla alles aga hunt saab öösel külaelaniku ära tappa ja next day 1 küla 1 hunt ehk jälle gg ja hundid võitnud

niiet külaelanik modkilled saab see maksab lõpus kätte meile

q_q
01.04.13, 21:12
aga praegu hea chance et tiiger hunt niiet see on way to go either way

eluvend
01.04.13, 21:15
yeah! tahtsin ka öelda, et ma fairly kindel, et tiiger hunt.
Eks tunni pärast oleme targemad :)

eluvend
01.04.13, 21:17
Putkimies, mis piilud seal, tule ütle sõna sekka! Oled üldse täna midagi öelnud-hääletanud?

q_q
01.04.13, 21:21
putkimies pmslt lock clear

see :03 tehtud post eile

kui ta hunt siis ta teaks yolo rolli

niiet ainuke võimalus hundina selline post teha oleks mõelda "ok ma postitan öösel ja küsin yolo rolli kohta ja riskin modkilliga siis kõik arvavad et ma küla"

ta mängib fucking esimest korda, ever ei mõtle noob nii deepilt seal

Putkimies
01.04.13, 21:23
:D ja olen ikka ju kirjutanud täna

VisaHing
01.04.13, 21:23
Tema arvuti kell võis erineda ka foorumi omast, seega ma ei nõustuks 100% sellega.

eluvend
01.04.13, 21:24
Jah, aga sõna võib ikka öelda. See ülihaige kui kõik vait passivad ju. Mõtteid ja ideid võiks jagada siiski igaüks

taavi
01.04.13, 21:24
Vote count #529

7 tiigrikutsu(iam, elu, q_q, putki, ranka, bds, Simmo)
1 ranka(wow)
1 Simmo (karu)
1 q_q (jm69)

Parandage kui miskit mööda.

Jmskns69
01.04.13, 21:27
kui on lõpukolmik siis külaelanik puuakse üles 1 hunt 1 küla alles ja hundid võitnud

kui lõpunelik siis külaelanik puuakse üles 1 hunt 2 küla alles aga hunt saab öösel külaelaniku ära tappa ja next day 1 küla 1 hunt ehk jälle gg ja hundid võitnud

niiet külaelanik modkilled saab see maksab lõpus kätte meile

Kirjutanud siis kohe nii, et see on kasulik aga mitte ajanud mingit jura üllameelsusest mis kindlasti miinus EV tegevus on !

Tiigrikutsu

q_q
01.04.13, 21:28
Kirjutanud siis kohe nii, et see on kasulik aga mitte ajanud mingit jura üllameelsusest mis kindlasti miinus EV tegevus on !

Tiigrikutsu

ma ei viitsind pikalt kirjutada

VisaHing
01.04.13, 21:28
Sellega vist kõik öeldud. Kuna mul naine ja lapsed söödi eile magustoiduks ära eile, siis alles jäänud vaid 1 libu.
Kui tema ka ära süüakse, siis fak this game ja võite minu ka ära süüa. Pole lihtsalt enam, mille nimel elada.

Head ööd kõigile.

taavi
01.04.13, 21:47
Vote count

8 tiigrikutsu(IamAllin, eluvend, q_q, Putkimies, ranka, backdoorsex, Simmo, Jmskns69)
1 ranka(WowAwiAA)
1 Simmo (karupoeg)


Parandage kui miskit mööda.

VisaHing
01.04.13, 21:47
Aga enne magamaminekut tekkis üks väike idee, mida tahan kontrollida veel. Annan homme teada, kas pidas paika ka :D.

VisaHing
01.04.13, 21:48
Juhul kui muidugi ära ei sööda :(

q_q
01.04.13, 21:51
ilmselt süüakse :(

võitlesid vapralt bds, farewell

WowAwiAA
01.04.13, 21:52
Ma pole jah palju kaasa rääkinud, sest pole veel saanud kogu teemat ühes tükis läbi loetud ja siis väga tugevat analüüsivat posti teha ei õnnestu.Vääraid fakte mälu järgi ka kokku seadma ei hakka. Homme püüan enamat ära teha. Igatahes, see jutt, et putkimies on küla, kuna pärast päeva lõppu postitas, ei tähenda midagi. Game 5-s tegi Ranka hundina üleaja läinud posti.
MIks selle välja toon on see, et eilse hundi väljaminek jättis siiski mulje, et hundid tõenäoliselt olid siis kas afkid või oli sama case nagu Game 4 meil kui eluvend ja Luuk esimesel päeval olid tule all ja low lvl playeritena me kuidagi kaitsta ei osanud. Nii ei tasuks neid firsttimer playerid lock cleariks kuulutada. Firsttimeritele lisaks võivad olla seal ka kogemusega playerid, kes ometi iseseisvalt mõtlema ei vaevu.

q_q
01.04.13, 21:53
Ma pole jah palju kaasa rääkinud, sest pole veel saanud kogu teemat ühes tükis läbi loetud ja siis väga tugevat analüüsivat posti teha ei õnnestu.Vääraid fakte mälu järgi ka kokku seadma ei hakka. Homme püüan enamat ära teha. Igatahes, see jutt, et putkimies on küla, kuna pärast päeva lõppu postitas, ei tähenda midagi. Game 5-s tegi Ranka hundina üleaja läinud posti.
MIks selle välja toon on see, et eilse hundi väljaminek jättis siiski mulje, et hundid tõenäoliselt olid siis kas afkid või oli sama case nagu Game 4 meil kui eluvend ja Luuk esimesel päeval olid tule all ja low lvl playeritena me kuidagi kaitsta ei osanud. Nii ei tasuks neid firsttimer playerid lock cleariks kuulutada. Firsttimeritele lisaks võivad olla seal ka kogemusega playerid, kes ometi iseseisvalt mõtlema ei vaevu.

need on erinevad olukorrad (putk ja ranka)

q_q
01.04.13, 21:58
*** MEELDETULETUS, postid peale 23:00 ON KEELATUD!! ***

gl us

WowAwiAA
01.04.13, 21:58
MJmh, tru dat. Putkimies oli tõesti nagu tal polnud õrna aimugi kella kukkumisest või sellest kuidas sealt peale asi edasi läheb.

Putkimies
01.04.13, 21:59
ma motlesin et kui tuleb kiri ON ÖÖ siis ei tohi kirjutada,minu pask !

taavi
01.04.13, 22:01
ON ÖÖ

Vote count

8 tiigrikutsu(IamAllin, eluvend, q_q, Putkimies, ranka, backdoorsex, Simmo, Jmskns69)
1 ranka(WowAwiAA)
1 Simmo (karupoeg)


Parandage kui miskit mööda.

taavi
01.04.13, 22:05
Üles poodi tiigrikutsu, kes oli
küla!



Kirja ootan huntide tiimilt.
Homme algab päev ~9:30.

tiigrikutsu
01.04.13, 22:33
Ah wittu küll, sorry külad. Krdi väga busy elu on olnud ja polnud liht võimalik kuidagi netti pääseda.


Vabandan ka selle posti eest ette ära juba.

taavi
02.04.13, 08:29
Hundid hukkasid öösel q_q, kes oli küla!


Mängijate nimekiri:
karupoeg
WowAwiAA
Puktimies
ranka
Jmskns69
Simmo
backdoorsex
eluvend
IamAllin



ON PÄEV

VisaHing
02.04.13, 08:37
Aga enne magamaminekut tekkis üks väike idee, mida tahan kontrollida veel. Annan homme teada, kas pidas paika ka :D.

Idee seisnes muidu selles, et tahtsin jälgida taavi profiili. Eeldasin, et peale 23:00 lendavad hundid koheselt taavi profiili peale, et saata PM koos öökilli nimega. Aga krdi peavalu killis terve õhtu ja läks totaalselt meelest seda teha. Aga ilmselt see ei toimiks ka, PM võimalik saata ka ilma profiili peale minemata ju lulz :(

Epic öökill huntide poolt muidu :S :S Olin üsna kindel, et süüakse hoopis mind aga võta näpust.

eluvend
02.04.13, 08:47
Karupoeg, Wow, Ranka, backdoorsex - teid hetkel usun küladena ja teiega peame plaani pidama ja mitte üksteise vastu sõdima. Ülejäänutest ei julge midagi arvata.

eluvend
02.04.13, 09:05
Simmo või Ranka, üks teist peab olema hunt! :D Kuna minu jaoks Ranka küla, siis Simmo

Jmskns69
02.04.13, 09:16
no tiigrikutsu, simmo ja iamallin mu jaoks kahtlased

kuna tiiger nkn afk ja saaks probably modkilled siis oleks honorable ta välja hääletada ja ehk on hunt

ja su post on bullshit, vastutust peab ta nägema igal juhul oma meeskonna eest (kui sa oled külaelanik siis teised külaelanikud on su meeskonna liikmed) ja see on false anyway, eelmine mäng luuk oli mu tiimis hunt ja 2 päeva afk ja sai modkilled

Nõustun eluvenna poolt kahtlustatavate nimekirjaga tahan ainult tähelepanu juhtida sellele varalahkunu postitusele. Kui lisaks Simmole ka IamAllin hunt on siis saab minu jaoks põhjendatud miks hundid q_q enne Rankat ära sõid !

ranka
02.04.13, 09:16
Simmo või Ranka, üks teist peab olema hunt! :D Kuna minu jaoks Ranka küla, siis Simmo

Siis simmo.

Ma tean ka, miks q_q ära söödi. q_q ja karupoeg on cleared külad, mina ei ole ja seepärast loodeti nii külale kallale ässitada.

Simmo

karupoeg
02.04.13, 10:15
nüüd tuleb simmo rong ette võtta. Ma isiklikult kahtleksin natukene jmksns69 ka.

kuidagi rohkem on ta sees või üritab rohkem analüüsida. Samas see võib olla ka n.ö. mänguoskuse paranemine.

Samamoodi tuleb sissejätmise ja ärasöömise juures arvestada, et kes on n.ö. ohtlikud mängijad just sinu (hundi jaoks) ja kes süüdistanud. Rankat ma hetkel näiteks ei kahtleks hundina, sest ta ei oleks never q_q-d ära söönud täna. ma ei usu ka, et ta siin leveldama hakkaks.

ma eile läksin magama sellel ajal kui ütlesin ja ärkasin alles nüüd nii et sorry afk eest.

karupoeg
02.04.13, 10:21
bds imo cleared nüüd.

see tema teooria, et taavi kontot vaadata on arvestades seda, et ta mängib esimest korda, ülihea idee justnimel külaelanikuna. Mitmendat korda mängijatele jah, et "blaah", aga kui sa mängid esimest korda, siis sellise asja ütlemine on clear külaelaniku liin imo

VisaHing
02.04.13, 10:25
Ise küll antud momendil ei suuda kedagi clear küla enam liigitada. Paljud mängijad siin saanud tänu clear küla staatusele tähelepanu üldse endalt ära ja nii hea muidugi mingeid ronge hakata korraldama.

Krt kui WoW oleks hunt, kas ta oleks q_q ära söönud? Sellessuhtes, et paljud siin kahtlustasid WoWi aga q_q lükkas koguaeg erinevaid väiteid ümber ja üritas teda külana tõestada.

Enne õhtut ühegi rongi peale ei hüppa, error peas niigi xD

ranka
02.04.13, 10:42
Ise küll antud momendil ei suuda kedagi clear küla enam liigitada. Paljud mängijad siin saanud tänu clear küla staatusele tähelepanu üldse endalt ära ja nii hea muidugi mingeid ronge hakata korraldama.

Krt kui WoW oleks hunt, kas ta oleks q_q ära söönud? Sellessuhtes, et paljud siin kahtlustasid WoWi aga q_q lükkas koguaeg erinevaid väiteid ümber ja üritas teda külana tõestada.

Enne õhtut ühegi rongi peale ei hüppa, error peas niigi xD

Jah ta oleks. Nii nad saavad rongi minu peale ajada ja ma olen ainus, kes pidevalt WOW ja Simmot pushib. Väga ideaalne neile mind eemaldada mängust läbi küla ülespoomise.

IamAllin
02.04.13, 12:02
Üritan enda listi kokku panna. Enne seda üks väike mõte ka, mis eile õhtul kudiagi pähe hüppas, nimelt puudutab see yolonaatorit. ta tegi siia teemasse ühe posti ning see tundus üpriski entusiastlik ja pigem selline, et tahaks mängida ja asja veermea kuidagi lükata, lisaks tuli meelde selline pisiasi, et ta kirjutas LIBAHUNT 8 regamise teemasse, et teab mingit sarnast mängu teisel saidil ja on ise valmis grupi kokku panema ja orgunnima jne. EI TUNDU üldse sellise mängijane, kes peale sellist asja ei teeks 2 päeva mitte ühtegi posti olles ise foorumis ja mitte isegi peites seda. Ei taha uskuda, et ta meelega niiviisi tiimile keeraks. Järele jääb võimalus, et see oli huntide taktika, et ohverdada üks omadest, samal ajal ennast täiesti ära clearida sellega. Lisaks veel see, et kui hundid oleksid sellise strateegiaga tulnud, siis obv oleks see ohverdamisele kuulnud isik olnud uus mängija ehk yolonaator. Nüüd tuleks aga vaadata, kellele see tooks kasu? Wow oleks minu esimene kandidaat, samas kas ta oleks julgenud/tahtnud sellise strateegiaga välja tulla, kes üldse oleks julgenud sellise strateegia praegustest mängijatest välja tulnud? Kas see oleks üldse kasulik move huntide poolt?

Mängijate list:

karupoeg - ei viitsi piaklt ta häid poste välja otsima hakata, aga minu jaoks cleared küla, eriti meeldis see, et üritas hääli yolo peal hoida, mitte rutakalt simmo peale minna.


eluvend tundub ka cleared küla, sest tegi ju selle posti yolo kohta, kus ütles, et too on käinud mitu korda teemat vaatamas ja foorumis luusib ringi, aga sõna ei võta.

wowawiwa jällegi peaks ju tunduma cleared küla, kuna pushis yolot ja hoidis lõpuni häält tema peal. kahtlust tekitab see, et vahepeal juba tahtis loobuda yolo hääletamisest ja minna muud rada pidi.

putkimies nagu varem mitu korda q_q poolt sai mainitud, siis noobclearis ennast, aga ainult sellepõhjal ei taha ma teda täeisti clearida, eriti kui samamoodi "noobclearib" ka enanst teine mängija

backdoorsex põhjus peaks olema sama ehk noobclearis ennast, aga samadel põhjustel, mis putkiemehe puhul ei julgeks ma teda täiesti clearida

ranka 2 põhivenda keda ta pushiks oleks simmo ja wow ning täna simmo välja võttes (kui ta osutub hundiks) saaks ranka täiesti ära clearida. Samas wowi pushimise koha pealt ei oskagi nagu arvata, usun, et üks paarist ranka-wow on hunt.

simmo hetkel lihtsalt pean ta oma top kahtlusaluseks panema, kuna liiga palju on külakandidaate ja liiga vähe hundikandidaate + ikkagi pisut kahtlane, et pani staatuse mittenähtavaks ning ei andnud selgitust, samas tegi mängijate listi, kuid samas võis ta seda hundina väga vabalt teha, arvestades seda, et seal olid kõik tema jaoks suht külased.

jmsnk69 on ta tont või inimene, hunt või küla, öelda ma ei oska.


Nii, nagu sellest listist näha võib, on nagu q_q ütles, liiga palju külasid ja liiga vähe hunte. Ilmselt panevad enamus nüüd ka mind oma hundilisti, et seda kuidagimoodigi laiendada ning see on teie valik (allpool kirjutan miks ma ei ole hunt). Igatahes vahet pole, kas te hääletate mind välja täna, homme või ülehomme, pidage meeles, et sellest "cleared" listis, kus on 2 tükki cleared NOOBIKS olemise pärast ja rohkem kui kaks tükki YOLO pushimise pärast, peab olema ka hunt, kes mängis meelega "noobiks" tembeldamise peale või kes tõesti mängis seda YOLO strateegiat, mida ma üleval pool kirjeldasin.

Miks aga mina ei ole hunt?

1. q_q tembeldas mind hundiks puhtalt post #55 pärast ja putkimies sellepärast, et panin lihtsalt arutelu tekitamiseks hääle jmsnk69 peale, kes viisakausest laiatas selle minu peale tagasi. Imo ei ole need väga head põhjused, aga ok, kui nemad seda nii nägid/näevad, siis see on nende arvamus.
2. Ma tulin mitu korda Avicii kaitseks välja ja ütlesin, et ta on minu jaoks kõige külasem, sest ta ei oleks minu rongile kohe hundina hüpanud. Fair enough, et võibolla poleks pidanud nii aktiivselt kohe teda kaitsma, sest see võis huntidele mingisuguse otsa kätte anda ning nad elimneerisdki ta.
3, Minu kahest kahtlusalusest (yolo ja tiiger) oli 1 hunt, mis pole paha ju. Teine, aga oli afk mängija ja mina olin esimene, kes tõi hakkas rääkima, et tiiger on mõtekas kindlasti enne välja võtta, sest modkilliga võib ühe küla kaotama. Miks ma olek hundina sellele üldse tähelepanu hakanud juhtima, hundina oleks mul kasulikum olnud oodata kuni ta modkilli saab.

Ühesõnaga, kui arvate, et ma olen hunt, siis häälega mind välja, aga pange täehele, et keegi sellest täiesti cleared staatusest on ilmselt hunt. (muidugi on variandid, et 2 hunti ongi seltskonnas simmo-jmnks69-putkimies, aga ma kahtlen ja pigem arvan ,et 1 on on ennast VÄGA MUGAVALT mänginud ennast täiesti cleared listi, kas noobiks olemise abil või siis selle yolo strateegia pushimise strateegia abil, sest veelkord, yolost oli näha, et tahab mängida, oli ISE VALMIS orgunnima teises foorumis sarnast mängu. + nagu enne ütlesin, et kui hundid oleksid sellise strateegiaga tulnud, siis obv oleks see ohverdamisele kuulnud isik olnud uus mängija ehk yolonaator.

IamAllin
02.04.13, 12:02
ma ei tea, kes kui palju viitsib läbi lugeda, aga oleks tore kui loeksite terve asja läbi.

karupoeg
02.04.13, 12:20
olen nõus sinuga.

Ideaalis ma näen asja samamoodi ,kuid seal on see case, et ma ei tahaks rankat välja võtta pelgalt kahtluse peale ning hea meelega annaks talle benefit of a doubti. Mida ma teoorias näeksin on see, et Simmo tuleks välja võtta. Kui ta hunt, siis ranka cleared. Kui ta on küla, siis ranka rohkem hundine. Aga selle vastu räägib jälle see, et ta ei oleks hundina nii hullult simmo rongi vedanud. pigem oleks võtnud rahulikumalt, sest talle ei ole vahet, keda välja võtta.

Nüüd jällegi teistpidi, miks ranka peaks olema hunt, on see, et simmo rongi vedas ta puhtalt sellepärast, et mina ja teised vedasime yolo rongi, kes oli hunt... Ja ranka võis loota, et ta suudab kuidagi yolo ära kaitsta selles olukorras.
Ja nüüd olukord keerulisem.

Samas ranka pakub nii head arutelu, et kui ta küla on, siis ta on lihtsalt nii kasulik. Sellest kohast tingituna ka see benefit of a doubt. Ning kui ta end game jõudes on veel sees, siis saab ta vast suht kindlalt hundiks pidada.

ma ütlen veel, et jmskns tundub kahtlane (eelnevates postides põhjus)

Ja iamallin, sorry, aga kuna sa panid ise üsna palju selliseid hüpoteetilisi võimalusi, siis ma paneks ise sinu kohta ühe vastu.

Punkt 2 ütled, et sa mitu korda astusid Avicii kaitseks välja. Olukorras, kus avicii lendas, oleks sul hundina see perfect play, sest jagasid matsu lahti, et ta võib olla KT, kuna hunt ta olla ei saa. Siis lihtsalt tegid paar kaitsvat posti. Aga see on puhas teoreetiline arutelu, mida saaks ka näiteks öelda minu kohta nt Simmo puhul. lihtsalt thinking out loud. (p.s. mina muidugi ütlesin otse välja, et ta võib KT olla, mida hundina vast ei oleks teinud)

Mida võiks teha on järgnev:

Täna võtta Simmo. Kui simmo hunt= ranka cleared, kui simmo küla= ranka kahtlane

Kui simmo ei ole, siis võtta wow, sest sooviks jätta ranka sisse. Kui wow on, siis ranka cleared, sest ta on ainsana pm kahtlustanud wowi ja simmot.

Kui wow ka ei ole, siis ülehomme on juba kindel, et ranka. Meil peaks vist piisavalt aega olema ka, et nii talitleda..

IamAllin
02.04.13, 12:26
Jah, üldiselt see plaan tundub hea. Aga samuti peaks silma peal hoidma "noob" clearitutel ja sama põhimõtte järgi (pushin yolot ja tõmban talle tähelepanu) järgi ka eluvenda.

Mis puudutab seda punkt 2, siis tõesti ehk oleks hundina samamoodi käitunud. Võibolla ainult selle erinevusega, et poleks niipalju üroitanud teda kaitsta, vaid vaikselt asja ära ajanud, mitte liigselt tähelepanu tõmmanud, aga saan aru jah, et see võib tunduda natuke kahtlane minu poolt.

IamAllin
02.04.13, 12:27
ÜLdiselt ootaks ka teiste arvamust, et kuidas võiks täna-homme käituda, aga sinu plaan tundub hea.

VisaHing
02.04.13, 12:49
Naljakas on see, et oma nn '' noob-clearimis '' postis ma kirjutasin ka, et see post ei puutu mängu arutelu. ( Polnud kellegilt lihtsalt küsida infot ) Polnud õrna aimugi, et keegi haarab sellest postist kinni ja saan nn '' noob-cleared '' staatuse. Olen nõus, et pelgalt selle posti pärast mind cleared-küla staatuse alla päris liigitada ei saa. Sellegipoolest olen endaarvates end tõestanud külana päris mitmes postis.

Fakt on see, et 100% külana või hundina ei saa mitte kedagi confirmida enne mängu lõppu.

Lükkan esialgu oma hääle WoW ( ei oska pikalt kirjutada tema kasutajanime, sorry ) peale. Ehk õhtu toob selgust.
Kui vaja võin Simmo rongiga ka liituda, mul probleemi sellega pole.

VisaHing
02.04.13, 14:36
Täna võtta Simmo. Kui simmo hunt= ranka cleared, kui simmo küla= ranka kahtlane

Kui simmo ei ole, siis võtta wow, sest sooviks jätta ranka sisse. Kui wow on, siis ranka cleared, sest ta on ainsana pm kahtlustanud wowi ja simmot.

Kui wow ka ei ole, siis ülehomme on juba kindel, et ranka. Meil peaks vist piisavalt aega olema ka, et nii talitleda..

Selle postiga jõudsid mu huviorbiiti. Saan aru, et sa paljude silmis ilmselt cleared küla or whadever aga krdi hundine on su posti lõpp. Kui aega on, üritan põhjendada oma arvamust. Töö kõrvalt aega vähe.

VisaHing
02.04.13, 14:42
Fakk ei tahtnud boldida. I am so so so sorry :S. Ärge pahandage.

karupoeg
02.04.13, 14:42
ma võin su huviorbiidis hea meelega olla. tore, et kaasa mõtled, aga vales suunas hetkel.

minu mõte on see, et meil on mängijate mõttes ruumi veel kõvasti. hetkel 7 vs 2.

Ja loe eelnevat. Sa rebid kontekstist välja ühe lause, mis realiseerub ainult ühel hüpoteetilisel juhul.

taavi
02.04.13, 14:55
Fakk ei tahtnud boldida. I am so so so sorry :S. Ärge pahandage.
See sul juba kolmas kord viimasel kahel lehel, aga sa pole ainuke, ranka ka nii teinud ühes postis.
Ei märganud ennem seda.

Kasutage värvilist teksti või joon alla, kui tahate tekst eraldi välja tuua.

karupoeg
02.04.13, 15:00
kesse luusib siin peidetud staatusega?

hetkel 3 registreeritud kasutajat vaatamas ning ainult minu nimi all näha

IamAllin
02.04.13, 15:05
ranka on ilmselt 1, teine äkki simmo?

taavi
02.04.13, 15:06
Mina olen varjatud.

ranka
02.04.13, 15:14
See sul juba kolmas kord viimasel kahel lehel, aga sa pole ainuke, ranka ka nii teinud ühes postis.
Ei märganud ennem seda.

Kasutage värvilist teksti või joon alla, kui tahate tekst eraldi välja tuua.

Mis postituses ma tegin?

ranka
02.04.13, 15:15
ranka on ilmselt 1, teine äkki simmo?

Ma olen väsinud. Täna ma ei tee siin mitte midagi ja tehku teised. Minu hääl jääb simmo peale ning kui täna selle rongiga kaasa ei tulda annan mina täielikult alla.

IamAllin
02.04.13, 15:18
Ma olen väsinud. Täna ma ei tee siin mitte midagi ja tehku teised. Minu hääl jääb simmo peale ning kui täna selle rongiga kaasa ei tulda annan mina täielikult alla.

eiei, valesti said aru. karupoeg küsis, et kes on varjatud staatusega siin ja ma ütlesin, et sina ja simmo vist.

VisaHing
02.04.13, 15:29
See sul juba kolmas kord viimasel kahel lehel, aga sa pole ainuke, ranka ka nii teinud ühes postis.
Ei märganud ennem seda.

Kasutage värvilist teksti või joon alla, kui tahate tekst eraldi välja tuua.

Kolmas kord?

Enda meelest 2 korda läinud pange
http://img560.imageshack.us/img560/5733/dfdft.png
1 kord oli see, kus ma ruttu editisin tagasi bolded osa. Krt ma saan aru, et reeglid on reeglid, aga väiksed
inimlikud eksimised?

Proovib edaspidi postid läbi korralikult lugeda


Btw mina näen fontide kohapeal sellist asja üldse?

taavi
02.04.13, 15:43
Kolmas kord?

Enda meelest 2 korda läinud pange
http://img560.imageshack.us/img560/5733/dfdft.png
1 kord oli see, kus ma ruttu editisin tagasi bolded osa. Krt ma saan aru, et reeglid on reeglid, aga väiksed
inimlikud eksimised?

Proovib edaspidi postid läbi korralikult lugeda


Btw mina näen fontide kohapeal sellist asja üldse?

#468 (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12502-***Libahunt-8-game-thread***-ainult-m%C3%A4ngijad-v%C3%B5ivad-postitada!-ON-P%C3%84EV?p=512924&viewfull=1#post512924)
#521 (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12502-***Libahunt-8-game-thread***-ainult-m%C3%A4ngijad-v%C3%B5ivad-postitada!-ON-P%C3%84EV?p=513018&viewfull=1#post513018)
#565 (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12502-***Libahunt-8-game-thread***-ainult-m%C3%A4ngijad-v%C3%B5ivad-postitada!-ON-P%C3%84EV?p=513225&viewfull=1#post513225)



Mis postituses ma tegin?

#475 (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12502-***Libahunt-8-game-thread***-ainult-m%C3%A4ngijad-v%C3%B5ivad-postitada!-ON-P%C3%84EV?p=512939&viewfull=1#post512939)

Simmo
02.04.13, 15:49
Asi on selles, et kui mind täna üles puua oleks see huntidele ainult kasulik kuna nad saavad lahti kahest küla mängijast ja kuna meie külatark on ka ammu ära söödud siis meie mänguvõitmine läheb raskeks.

Karta oli, et q_q süüakse ära esimesel ööl - kuigi ausalt öeldes minu arust oleks huntidele palju kasulikum olnud ära süüa karupoeg, kes mõjutab teatud ronge kuna ta juhtis ära tule minult, kui külalt enne esimest ööd ja siiski saime jagu libahundist.

Kui mind täna ära süüakse - paneb see Rankale varju pea kohale, mu staatus varjatud või mitte usun, et foorumi logist on ka sul näha, et mul oli see peale pandud enne mängu algust. Samas see oleks cheatimine ja seda ei saa kasutada minu clearimisel.
Aga ma olen sellegipoolest tavaline külaelanik, esimesel päeval kui hakati mu rongi ajama siis läksin tilti ära ja mõtlesin tõesti, et pohhui lähen siis lähen aga nüüd tahaks juba võita ja me jäime ilma arukast külamehest nagu seda oli q_q.
Samas, jätab see huntidele ainult 2 võimalust keda täna öösel nahka pista. Ranka või Karupoeg.
Samas, sellest kuidas ranka mind pushib liigitaksin ma ta pigem ikka külameheks, kuna hundina see ei oleks talle üldsegi kasulik. Küll aga huntidele meeldiks kangesti, kui mind täna külamehena ära süüakse ja siis saab homme ranka peale varju ajada.. Ei tea, natuke segaduses.

Ei ole üldse välistatud, et üks huntidest võib olla keegi uus mängija ja sellega ongi väga hästi varju mu peale ajada samas on siin veel selliseid mitte aktiivseid vendi, kes viskavad paar lambi posti ja saavad cleared külaks... Aga üks mõtlev mängija peab olema hunt - kes jagas ära süüa Avicii ja pistis kohe q_q järele...

Jälgiksin eile olnud nimesi Ranka peal - mulle järgnesid WOW kes kusjuures on igapäev absoluutselt sama vastusega lagedale tulnud, et ala pole mängu süvenenud ja nüüd varsti vaatab üle ja teeb sisusrikka posti aga samas oleme me seda lugu juba kuulanud mitu päeva ja see tundub pigem siuke hundine käitumine. Teine vend kes mulle järgnes oli BDS aga kuna rankagi pani ta lolli külamehe rolli siis pigem lihtsalt mu toodud argumendid ja tema liigne pushimine minu poomisele peale seda kui Yolo rong tagasi hakkas tekkima oli tõesti äärmiselt kahtlane. Seega BDS jääb ka minu silmis tavaliseks külaks - samas see post kus ta küsis kas päev on 48h, hunt oleks seda teinud omavahelises chatis.

Putkimies - Ei ole ka väga palju argumente välja toonud, kes ta arust võiks hundid olla küll aga liigitas q_q ja ranka koheselt hundiks, kui nad minu rongi vedama üritasid saada - nagu ma oleksin tema silmis cleared küla. Teeb kavaleid poste ja mängib ullikest aga selle fassaadi all võib peituda midagi muud. Pealegi see post mis oli tehtud ..:03 hunt olekski ära kasutanud seda, et Taavi polnud kirjutanud on öö ja omale jällegi küla alibid tekitama hakanud. Esimene post esimesel päeval viimane post teisel päeval - Julge hundi rind on rasvane.

Eluvend tõi välja, et Yolonaator on aktiivne foorumis aga pole ühtegi sõna teinud ja sai cleared küla staatuse - Samas hundid omavahel chatis peale seda, kui tal oli kindel minek võisid ka kokku rääkida, et tavai ma teen sellise posti ja peale seda olen ma nende lollikeste keskel ilma igasuguste kahtlusteta.

Vaatan kohe, kuidas tiigrikutsu rongile mindi ja üritan sealt mingid järeldused ka teha...

Praeguseks mõtted on otsas ja minu jaoks on mu kaas külamehed -
Avicii
Tiigrikutsu
q_q
Karupoeg
Ranka
BDS

Ja kahtlaseks jäävad -

Eluvend
Putkimies
All-In
Jmskns69
WowAwiAA


Minu poomisega täna oleks see huntidele liiga kerge ja nad saaksid jälle kahest külamehest jagu ühe hoobiga...

VisaHing
02.04.13, 15:49
OK Taavi. No proovime siis edaspidi mitte eksida nende typo vigade vastu.

Simmo
02.04.13, 15:53
Ja enam ei olegi varjatud - seadetest on kadunud selline võimalus ka. Ranka mis tegid? :D

Simmo
02.04.13, 15:58
Lisaksin veel, et minu arust on kriitilise tähtusega täna ülesse leida vähemalt üks hunt ja ei saa lasta ennast lihtsalt ohverdada enam, kuna päris kindlalt pistetakse nahka üks argumenteerivatest mängijatest täna öösel...

taavi
02.04.13, 16:01
Vote count #579


3 Simmo (eluvend, ranka, karupoeg)
2 WowAwiAA (backdoorsex, Simmo)
1 IamAllin (Jmskns69)


Parandage kui valesti miskit.

eluvend
02.04.13, 16:04
Kindlasti peab minema täna Simmo. Häda on aga selles, et sellega clearib end Ranka 100%, mis tähendab et ta on vägagi tõenäoline öökill hundile.
Kui aga Simmo ei ole hunt, siis obv tuli Ranka peal ja me ilmselt karupojast ilma. Siis peavad teised step-up'ima (näiteks wow, iamallin, jmskns) ja saab toimeatud küll.

Pealegi pole meil peale Simmo ühtegi teist reaalset kandidaati hetkel. Kedagi sellist, kelle välja võtmine mingit kasu saaks anda, lihtsalt toorelt luckima minek ei ole vast kõige mõistlikum.
Praegu on ikkagi neid külasid üsna palju ja kahtlusaluste ring suht kitsas. Peamegi pigistama neid lihtsalt ;)

karupoeg
02.04.13, 16:06
ma tahaks teada, mis putkimies, jmskns69, wow arvavad/räägivad. Kuidagi maru kahtlaselt vaikselt nosivad seal.

jmskns69 eriti.

Simmo, su jutt tundub loogiline, ainuke tähelepanek see, et söömisel tuleb arvestada ka neid, keda on varem süüdistatud. nt q_q eile õhtul kahtlustas sind, iamallini ja tiigrikutsut.

tiigrikutsu lendas... ning seega suureneb tõenäosus, et q_q pani ühega ( või mõlemaga) täppi ning sina või iamallin hundid. ja nüüd pidite välja võtma, sest ei saanud lubada, et q_q jääb siia lahendama mängu. rääkimata sellest, et ta teiste jaoks lockclear

Simmo
02.04.13, 16:06
Kindlasti peab minema täna Simmo. Häda on aga selles, et sellega clearib end Ranka 100%, mis tähendab et ta on vägagi tõenäoline öökill hundile.
Kui aga Simmo ei ole hunt, siis obv tuli Ranka peal ja me ilmselt karupojast ilma. Siis peavad teised step-up'ima (näiteks wow, iamallin, jmskns) ja saab toimeatud küll.

Pealegi pole meil peale Simmo ühtegi teist reaalset kandidaati hetkel. Kedagi sellist, kelle välja võtmine mingit kasu saaks anda, lihtsalt toorelt luckima minek ei ole vast kõige mõistlikum.
Praegu on ikkagi neid külasid üsna palju ja kahtlusaluste ring suht kitsas. Peamegi pigistama neid lihtsalt ;)

Või mu post läks täppi eluvend? Oledki sina hoopis üks huntidest ja üritasid neid vägevaid tähelepanekuid kasutada oma usaldusväärsuse tekitamiseks?

Simmo
02.04.13, 16:08
ma tahaks teada, mis putkimies, jmskns69, wow arvavad/räägivad. Kuidagi maru kahtlaselt vaikselt nosivad seal.

jmskns69 eriti.

Simmo, su jutt tundub loogiline, ainuke tähelepanek see, et söömisel tuleb arvestada ka neid, keda on varem süüdistatud. nt q_q eile õhtul kahtlustas sind, iamallini ja tiigrikutsut.

tiigrikutsu lendas... ning seega suureneb tõenäosus, et q_q pani ühega ( või mõlemaga) täppi ning sina või iamallin hundid. ja nüüd pidite välja võtma, sest ei saanud lubada, et q_q jääb siia lahendama mängu. rääkimata sellest, et ta teiste jaoks lockclear

Ausalt, siis mina ei pannudki tähele kus q_q oleks allinni süüdistanud aga kuna sa tõid selle nüüd välja siis minu silmis tundub ka rohkem hunt. Samas seda ei saa päris tõetruuks võtta - kuna q_q oli põhimõtteliselt kõige aktiivsem küla siis tuli ta välja võtta.

Simmo
02.04.13, 16:09
Minu söömisega täna Ranka ei saa mitte kuidagi cleared olla kuna ma olen KÜLA.

karupoeg
02.04.13, 16:09
fuck it... jmskns69. esimene päev hunch yologa pidas paika, äkki nüüd ka

Simmo
02.04.13, 16:11
Ja ma tõin eile välja ka, kui bds ütles, et kaks hunti ebaktiivsed - See ei saanud mitte kuidagi õige olla ja ma poleks tiigrikutsut sööma hakanudki, kui oleks mõni teine võimalus olnud. Aga otsustati ju, et +EV lüke ja läksin kaasa.

karupoeg
02.04.13, 16:11
mina ei ole kunagi hundina aktiivsuse järgi võtnud nt. q_q on iga mäng aktiivne olnud, aga reaalsuses ta täppi pannud väga vähe. pm alati pigem nende vahel valinud hundina, kes on süüdistanud otseselt hunte. loomulikult säilitades võimaluse järgmine päev puhtaks pesta ennast

eluvend
02.04.13, 16:12
Enne seda üks väike mõte ka, mis eile õhtul kudiagi pähe hüppas, nimelt puudutab see yolonaatorit. ta tegi siia teemasse ühe posti ning see tundus üpriski entusiastlik ja pigem selline, et tahaks mängida ja asja veermea kuidagi lükata, lisaks tuli meelde selline pisiasi, et ta kirjutas LIBAHUNT 8 regamise teemasse, et teab mingit sarnast mängu teisel saidil ja on ise valmis grupi kokku panema ja orgunnima jne. EI TUNDU üldse sellise mängijane, kes peale sellist asja ei teeks 2 päeva mitte ühtegi posti olles ise foorumis ja mitte isegi peites seda. Ei taha uskuda, et ta meelega niiviisi tiimile keeraks. Järele jääb võimalus, et see oli huntide taktika, et ohverdada üks omadest, samal ajal ennast täiesti ära clearida sellega. Lisaks veel see, et kui hundid oleksid sellise strateegiaga tulnud, siis obv oleks see ohverdamisele kuulnud isik olnud uus mängija ehk yolonaator. Nüüd tuleks aga vaadata, kellele see tooks kasu? Wow oleks minu esimene kandidaat, samas kas ta oleks julgenud/tahtnud sellise strateegiaga välja tulla, kes üldse oleks julgenud sellise strateegia praegustest mängijatest välja tulnud? Kas see oleks üldse kasulik move huntide poolt?



See on mõte. Aga natuke vast liiga "vandenõuteooria".
No ei ole usutav, et esimese päeva esimene tõsisem "suspect" tuuakse huntide enda poolt välja ja lõpuni lastakse sellega.

Muidugi ei saa seda välistada, aga hetkel tundub see nats liiga lennukas idee, et rakendada. Samas 2-3 päeva pärast kui kimbatuses oleme, peab kaaluma ka seda varianti, tõesti.

Simmo
02.04.13, 16:15
Kui ma lähtun sinu loogikast siis jääks kahtlusaluseks ainult AllIn. Kuna tiigrikutsu söödi ära külana ja q_q tõmbas minu peale rongi aga ma olen siiski küla.

Olen valmis hääletama kas WOW, Allin'i või Jmksnk420 'i

Simmo
02.04.13, 16:20
See on mõte. Aga natuke vast liiga "vandenõuteooria".
No ei ole usutav, et esimese päeva esimene tõsisem "suspect" tuuakse huntide enda poolt välja ja lõpuni lastakse sellega.

Muidugi ei saa seda välistada, aga hetkel tundub see nats liiga lennukas idee, et rakendada. Samas 2-3 päeva pärast kui kimbatuses oleme, peab kaaluma ka seda varianti, tõesti.

Samas oleks see sulle ja WOW'ile väga kasulik ju lükata oma vend tanki ja ennast ära clearida sellega. Tema pani ratta veerema ja sina tõid välja, et mees on foorumis aktiivne. Samas kui keegi tuleb lagedale väitega, et see võibolla selline variant - siis sinu silmis pigem vandenõuteooria... Hmmmm

Simmo
02.04.13, 16:22
Jään oma häälele kindlaks WOW ja kui tuleb välja, et tegu oli hundiga siis on ei ole enam palju mõelda.

Simmo
02.04.13, 16:22
Kui on küla, ei ole väga aktiivne küla ja nagu ranka ütleks halb küla? :frown:

eluvend
02.04.13, 16:23
See postitus! Tegi kohe hommikul. Selle järgi on variant, et ta mõtleb kaasa ja leidis variandi q_q killile või siis proovib seda ette sööta, et öökilliga loodud image allin või Simmo hundistaatuses veenda meid. Puhtalt vaatenurga küsimus - võib mõlematpidi ju tõlgendada. Hetkel ei tahaks aga tema peale minna siiski.


Nõustun eluvenna poolt kahtlustatavate nimekirjaga tahan ainult tähelepanu juhtida sellele varalahkunu postitusele. Kui lisaks Simmole ka IamAllin hunt on siis saab minu jaoks põhjendatud miks hundid q_q enne Rankat ära sõid !

eluvend
02.04.13, 16:26
Samas oleks see sulle ja WOW'ile väga kasulik ju lükata oma vend tanki ja ennast ära clearida sellega. Tema pani ratta veerema ja sina tõid välja, et mees on foorumis aktiivne. Samas kui keegi tuleb lagedale väitega, et see võibolla selline variant - siis sinu silmis pigem vandenõuteooria... Hmmmm

Kui Sa oled küla siis, Sa ei mõtle hetkel küll külalikult. Hundida muidugi saan aru, igast õlekõrrest tuleks kinni haarata.

eluvend
02.04.13, 16:26
*Hundina

ranka
02.04.13, 16:29
ranka

olen väga confused hetkel

IamAllin
02.04.13, 16:29
Mina hundina poleks kindlasti q_q ära söönud, üldjuhul ta ta rongid veavad just külamehi timuka juurde ja paljud järgnevad, karupoeg oleks täeisti kindlasti mu valik olnud. Igatahes kell 8 pean kahjuks lahkuma (lähen vutti vaatama) ja enne seda võiks ära otsustada. Panen hetkel Simmo, aga ta postitus oli üpriski hea ning külane. Jmnks69 võin ka hääletada, wowi jätaks pigem homseks.

Simmo
02.04.13, 16:30
Võibolla, et ärritusin "Kindlasti peab täna minema..." lause peale kuna ma ei ole hunt. Nagu ma eelnev post mainis mina olin valmis minema Allin'i, Wow'i või Jmsnk peale. Aga ennast ära puua lasta tavalise külamehena enam ei saa - oleme niigi kaotanud 3.

ranka
02.04.13, 16:30
Mina hundina poleks kindlasti q_q ära söönud, üldjuhul ta ta rongid veavad just külamehi timuka juurde ja paljud järgnevad, karupoeg oleks täeisti kindlasti mu valik olnud. Igatahes kell 8 pean kahjuks lahkuma (lähen vutti vaatama) ja enne seda võiks ära otsustada. Panen hetkel Simmo, aga ta postitus oli üpriski hea ning külane. Jmnks69 võin ka hääletada, wowi jätaks pigem homseks.

+1

​IamAllin

Simmo
02.04.13, 16:33
Mina hundina poleks kindlasti q_q ära söönud, üldjuhul ta ta rongid veavad just külamehi timuka juurde ja paljud järgnevad, karupoeg oleks täeisti kindlasti mu valik olnud. Igatahes kell 8 pean kahjuks lahkuma (lähen vutti vaatama) ja enne seda võiks ära otsustada. Panen hetkel Simmo, aga ta postitus oli üpriski hea ning külane. Jmnks69 võin ka hääletada, wowi jätaks pigem homseks.

Mu post oli külane kuna ma olen küla, küll aga kui hakati välja tooma poste kus sina võid täitsa vabalt hunt olla - üritad kõige suurema rongi peale kohe vedama saada. Aega on tõesti veel muuta aga minu silmis kahtlust tekitav.

Kui ma peaksingi poodud täna sääma siis jääme ilma kahest külamehest küll aga on varjusi igal pool.

eluvend
02.04.13, 16:33
Võibolla, et ärritusin "Kindlasti peab täna minema..." lause peale kuna ma ei ole hunt. Nagu ma eelnev post mainis mina olin valmis minema Allin'i, Wow'i või Jmsnk peale. Aga ennast ära puua lasta tavalise külamehena enam ei saa - oleme niigi kaotanud 3.

Miks wow? Miks Allin? Miks jmskns?
Lihtsalt hea oleks ka põhjendusi lugeda :)

Simmo
02.04.13, 16:33
iAmAllin

IamAllin
02.04.13, 16:33
See on mõte. Aga natuke vast liiga "vandenõuteooria".
No ei ole usutav, et esimese päeva esimene tõsisem "suspect" tuuakse huntide enda poolt välja ja lõpuni lastakse sellega.

Muidugi ei saa seda välistada, aga hetkel tundub see nats liiga lennukas idee, et rakendada. Samas 2-3 päeva pärast kui kimbatuses oleme, peab kaaluma ka seda varianti, tõesti.

jah, see tõesti oli lihtalt mõte, aga enamjaolt küla meeskond võidab neid mänge ja vabalt võisid hundid mingisugust uut strateegiat proovida, eriti kui nende seas juhtub olema üks tugev mängija. Ja just sellepärast on kahtlane, et tolo oli nagu tahtmist täis ja ajas punti kokku, et teises foorumis sarnast mängu koos läbi viia. Tundub väga imelik, et see sama inimene ei vaevanud kahe päeva jooksul seda mängu kaasa mängida.

IamAllin
02.04.13, 16:34
iAmAllin

standard küsimus, eluvend ära närvi mine ;), aga miks mina sulle kahtlane olen? Sellepärast, et q_q kahtlustas mind ja ta öösel ära söödi? Sellepärast olen su kahtlusalune number 1?

eluvend
02.04.13, 16:36
ja vabalt võisid hundid mingisugust uut strateegiat proovida, eriti kui nende seas juhtub olema üks tugev mängija.

Jep, nii peab olema. No juhul kui see teooria on valid.
Hetkel aga ei ole vast vaja mõelda nii üle veel.

IamAllin
02.04.13, 16:36
Lisan veel, et kui te arvate õigeks olevat mind välja hääletada ja see peaks meile kuidagi kasulik olema (avoluutselt ei näe kuidas), siis hääletage mind välja, aga homme võtke arvesse minu posti #559 ning võtke tõsiselt võimalust, et keegi on ennast väga mugavalt ära "clearinud", kas noobcleariga või yolo pushimisega.

eluvend
02.04.13, 16:37
standard küsimus, eluvend ära närvi mine ;), aga miks mina sulle kahtlane olen? Sellepärast, et q_q kahtlustas mind ja ta öösel ära söödi? Sellepärast olen su kahtlusalune number 1?

Sa ei ole mul suspect nr 1
Aga keegi peab ju hunt olema :D:D

Ma mingi tunnipärast loodetavasti tagasi, siis pikemalt.

Simmo
02.04.13, 16:38
Miks wow? Miks Allin? Miks jmskns?
Lihtsalt hea oleks ka põhjendusi lugeda :)

WOW - Eelnevalt mainitud kuidas sai Yolo rong alustatud - oleks hea uusi mängijaid kohe survestama hakata aga samas ei usu, et see kõige parem valik on. Samas igaõhtu on tulnud samasuguse vabandusega välja, et pole eriti argumenteerida saanud jne ja homme teeb mingi sisurikka posti. Tundub päris hundine käitumine.

AllIn - Lähtudes karupoja loogikast, et q_q nimetas ära vähemalt ühe hundi ja pidi söönuks saama ja kuna ma pole hunt jääb vari ta pea kohale, nüüd kohesel kui sa hakkasid poste ta kohta välja tooma üritas kõige suurema rongi otsa hüpata.

Jmnks - Ei olnud jälginud ta poste enne väga lühidalt ja tundus nagu ei kirjutaks asjalike argumente. Küll aga sinu väljatoodud tsitaadi järel pean pigem külameheks.

IamAllin
02.04.13, 16:38
Mu post oli külane kuna ma olen küla, küll aga kui hakati välja tooma poste kus sina võid täitsa vabalt hunt olla - üritad kõige suurema rongi peale kohe vedama saada. Aega on tõesti veel muuta aga minu silmis kahtlust tekitav.

Kui ma peaksingi poodud täna sääma siis jääme ilma kahest külamehest küll aga on varjusi igal pool.

aga palun, too need postid siis välja.

IamAllin
02.04.13, 16:39
Sa ei ole mul suspect nr 1
Aga keegi peab ju hunt olema :D:D

Ma mingi tunnipärast loodetavasti tagasi, siis pikemalt.

ei vabandust, see küsimus ei olnud sinule. Lause esimene osa, et ära närvi mine oli sinule, aga küsimus oli Simmole. Sattusin pisut hoogu :)

IamAllin
02.04.13, 16:40
WOW - Eelnevalt mainitud kuidas sai Yolo rong alustatud - oleks hea uusi mängijaid kohe survestama hakata aga samas ei usu, et see kõige parem valik on. Samas igaõhtu on tulnud samasuguse vabandusega välja, et pole eriti argumenteerida saanud jne ja homme teeb mingi sisurikka posti. Tundub päris hundine käitumine.

AllIn - Lähtudes karupoja loogikast, et q_q nimetas ära vähemalt ühe hundi ja pidi söönuks saama ja kuna ma pole hunt jääb vari ta pea kohale, nüüd kohesel kui sa hakkasid poste ta kohta välja tooma üritas kõige suurema rongi otsa hüpata.

Jmnks - Ei olnud jälginud ta poste enne väga lühidalt ja tundus nagu ei kirjutaks asjalike argumente. Küll aga sinu väljatoodud tsitaadi järel pean pigem külameheks.

kas sa loed ka mu poste või? Tegin täna pika posti, kus ainukese punasena oli välja toodud Simmo ja paar posti hiljem nõustusin karupojaga, kus leidsime, et täna oleks mõistlik välja võtta Simmo. cmon, loe ikka postid läbi + ikka ootan veel neid poste, mis mind hundiseks teevad.

Simmo
02.04.13, 16:41
Küll aga ausalt see teooria mis allin yolo kohta välja toob tundub ka täitsa asjalik - hunt võiks sellise mõttega meid segadusse ajama hakata aga samas see võib ka olla väga asjalik post külamehe poolt ja sellest lähtudes oleksin ma ka pigem hääletanud WOW'i ja lihtsalt jäänud sellele arvamusele, et q_q visati välja kuna ta argumenteeris liiga asjalikult.

ranka
02.04.13, 16:42
karupoeg: küla
q_q: küla
bds: küla
eluvend: maybe küla
putkimies: pigem küla, kahtluis
imallin: tundub küla, kahtlus
jsmk: no idea
wow: väga hundine
simmo: halb hunt või halb küla

Need oli minu eilsed readid. Pakun, et hundipere tahtis ära süüa: q_q, karupoja või minu. Miks nad valisid q_q, mitte mind või karupoega? Kas mu readid on nii valed, et ma ei ole neile ohtlik või nii õiged, et nad ei taha kahtlust?

Minule tundub siiski nimekirjas kõige kahtlasem WOW. Ta ei lahenda korralikult, ta ei kaitse korralikult ja on under the radar. q_q minek oli natuke nuss, sest ta oli 100% cleared küla.

Ma usaldan oma readi ja lähen täna WOW peale. Ma arvan, et me peaksime leidma täna kindlasti ühise otsuse ja seda lähimate tundide jooksul. Järgi on veel 9 mängijat, kellest 2 hunti. Kui täna lähevad kaks küla, siis on homme seis 5 küla, kaks hunti.

Jmskns69
02.04.13, 16:43
fuck it... jmskns69. esimene päev hunch yologa pidas paika, äkki nüüd ka

Mina olin muideks ka see mees, kes ei jooksnud yolo pealt minema Simmo peale aga see on paljudele analüütikutele märkamatuks jäänud.

Soovitan soojalt uskuda, et mina bad run jätkub ja olen jätkuvalt küla nagu tavaliselt ja loll veel pealekauba mis külale kahjulik.

Aga ma püüan anda endast parimat seekord !

ranka
02.04.13, 16:43
Küll aga ausalt see teooria mis allin yolo kohta välja toob tundub ka täitsa asjalik - hunt võiks sellise mõttega meid segadusse ajama hakata aga samas see võib ka olla väga asjalik post külamehe poolt ja sellest lähtudes oleksin ma ka pigem hääletanud WOW'i ja lihtsalt jäänud sellele arvamusele, et q_q visati välja kuna ta argumenteeris liiga asjalikult.

Lisaks ta oli ainus cleared küla.

Simmo
02.04.13, 16:44
aga palun, too need postid siis välja.

mis ma selle all mõtlesin oli see välja toodud post Jmskn teooria kohta, et üks nimetatutest pidi olema hunt.

Jmskns69
02.04.13, 16:44
karupoeg: küla
q_q: küla
bds: küla
eluvend: maybe küla
putkimies: pigem küla, kahtluis
imallin: tundub küla, kahtlus
jsmk: no idea
wow: väga hundine
simmo: halb hunt või halb küla

Need oli minu eilsed readid. Pakun, et hundipere tahtis ära süüa: q_q, karupoja või minu. Miks nad valisid q_q, mitte mind või karupoega? Kas mu readid on nii valed, et ma ei ole neile ohtlik või nii õiged, et nad ei taha kahtlust?

Minule tundub siiski nimekirjas kõige kahtlasem WOW. Ta ei lahenda korralikult, ta ei kaitse korralikult ja on under the radar. q_q minek oli natuke nuss, sest ta oli 100% cleared küla.

Ma usaldan oma readi ja lähen täna WOW peale. Ma arvan, et me peaksime leidma täna kindlasti ühise otsuse ja seda lähimate tundide jooksul. Järgi on veel 9 mängijat, kellest 2 hunti. Kui täna lähevad kaks küla, siis on homme seis 5 küla, kaks hunti.

Võtan selle riski ja toetan sind WowAviAA välja hääletamisel.

ranka
02.04.13, 16:46
Tagantjärgi mõeldes oli siiski eilne tiigrikutsu hääletamine viga, sest me ei saanud rongidega erilist infot :(

IamAllin
02.04.13, 16:47
Tagantjärgi mõeldes oli siiski eilne tiigrikutsu hääletamine viga, sest me ei saanud rongidega erilist infot :(

jah, aga ta oleks ju modkilline nagunii läinud ehk lihtalt 1 küla oleks tasuta ära antud. Saime ju tänu sellele lisapäeva.

IamAllin
02.04.13, 16:49
Igatahes hääled on laialivalgunud ja nagu ranka ütles, siis võiksime enne õhtu kukumist kellegi valida. Minu 3 kandidaati kellele võiksin täna hääle panna on Simmo, Jmsnks ja Wow, kuigi eelistaksin wowi jätmist homseks.

Simmo
02.04.13, 16:49
Võtan selle riski ja toetan sind WowAviAA välja hääletamisel.

Ma tulen tagasi selle WOW rongi peale -

Mõtlev hunt olekski ära söönud q_q kuna 1. ta oli cleared küla. 2. argumenteeris hästi 3. Ta ei nimetanud välja ühtegi hunti aga teadis, et mängijatel tekib see kahtlus.

karupoeg
02.04.13, 16:49
Tagantjärgi mõeldes oli siiski eilne tiigrikutsu hääletamine viga, sest me ei saanud rongidega erilist infot :(

no karta on, et mind ajas hommikul tilti see. sa ise ka olid surebet simmo peal ning q_q ka. ma läksin siis magama ära ja ätsin hääle talle ning hommikul vaatan, et tiigrikutsu väljas.

kuigi ta mulle oli ka kahtlane, ei olnud ta first pick.

aga mis te arvate kui lõpetaks täna päeva kell 9?

Jalka on ning tahaks rahulikult õllet juua ja jalkat vaadata, mitte siin lahendada, kas jmskns69 on hunt, sest ta iga teine post toob välja, kuidas tal jälle ei vedanud

karupoeg
02.04.13, 16:50
ps. see tundub ka kahtlane, et ta varasemalt on n.ö. teistega suhelnud ka rohkem. a la "miks sa nii arvad" jne. v.a. too kord kui arvuti katki läks vms

Jmskns69
02.04.13, 16:52
no karta on, et mind ajas hommikul tilti see. sa ise ka olid surebet simmo peal ning q_q ka. ma läksin siis magama ära ja ätsin hääle talle ning hommikul vaatan, et tiigrikutsu väljas.

kuigi ta mulle oli ka kahtlane, ei olnud ta first pick.

aga mis te arvate kui lõpetaks täna päeva kell 9?

Jalka on ning tahaks rahulikult õllet juua ja jalkat vaadata, mitte siin lahendada, kas jmskns69 on hunt, sest ta iga teine post toob välja, kuidas tal jälle ei vedanud

Aga mis ma sinna parata saan kui no kohe üldse ei vea !

:cool:

Muideks olen sind kogu aeg kõige intelligentsemaks külameheks pidanud ära lase sellel arvamusel langeda !

:cool:

IamAllin
02.04.13, 16:54
no karta on, et mind ajas hommikul tilti see. sa ise ka olid surebet simmo peal ning q_q ka. ma läksin siis magama ära ja ätsin hääle talle ning hommikul vaatan, et tiigrikutsu väljas.

kuigi ta mulle oli ka kahtlane, ei olnud ta first pick.

aga mis te arvate kui lõpetaks täna päeva kell 9?

Jalka on ning tahaks rahulikult õllet juua ja jalkat vaadata, mitte siin lahendada, kas jmskns69 on hunt, sest ta iga teine post toob välja, kuidas tal jälle ei vedanud

mina oleks selle 9ga nõus, kuigi peaksin ise 8 lahkuma. Mis puutub jmskns69, siis ta iga mäng seda välja toonud, kudias tal selle rolli tõmbamisega ei vea, aga olen ka nõus teda välja võtma.

Aga miks sind tilti ajab see, et tiigrikutsu välja võtsime? Ta oleks kohe saanud kell 23:01 modkilli ja oleksime niisma ühe küla kaotanud ju.

VisaHing
02.04.13, 17:06
mina oleks selle 9ga nõus, kuigi peaksin ise 8 lahkuma. Mis puutub jmskns69, siis ta iga mäng seda välja toonud, kudias tal selle rolli tõmbamisega ei vea, aga olen ka nõus teda välja võtma.

Aga miks sind tilti ajab see, et tiigrikutsu välja võtsime? Ta oleks kohe saanud kell 23:01 modkilli ja oleksime niisma ühe küla kaotanud ju.

+1. See, et tiigrikutsu läks oli +EV külale igatepidi. Kahjuks läks mu read paika, et tegu oligi lihtsalt ebakatiivse külaga.

Kui poleks võtnud tiigrikutsut, oleks olnud suurem võimalus, et läheb mingi lambi küla või joppamise peale ehk hunt.
Seega tagantjärgi oligi tiigrikutsu väljahääletamine +EV, sest muidu oleksime täna olnud seisus 6:2 mitte 7:2.

VisaHing
02.04.13, 17:09
Lükkan esialgu oma hääle WoW ( ei oska pikalt kirjutada tema kasutajanime, sorry ) peale. Ehk õhtu toob selgust.
Kui vaja võin Simmo rongiga ka liituda, mul probleemi sellega pole.

Tahaks WoW mõistatuse lahendada, seega jääb mu hääl WoW peale ja ei viitsi enam täna kaasa mõelda.

Putkimies
02.04.13, 17:33
ma ei suuda väga kaasa mõelda hetkel,lugesin kõik läbi ja kui hakkasin mõtlema mis toimub siis ei tulnud ühtegi ideed pähe :D

Aga Usun et Simmo on hunt ja räägib täiega paska, mida hunt tegema peakski .
WoW on teine kuna see vend hoiab madalat profiili !
ylejäänud kylad,lets go ALL IN !
WowAviAA

Putkimies
02.04.13, 17:35
ma olen mitu korda clearitud kylaks juba ja ikka Simmo yritab rongi minu peale ka ajada,ehk ta yritab koguaeg kellegi peale rongi ajada,ehk loodab et inimesed hakkavad kinni millestki ykskord.
Aaa ma voin eksida ka ju,who knows :D

Simmo
02.04.13, 17:38
ma olen mitu korda clearitud kylaks juba ja ikka Simmo yritab rongi minu peale ka ajada,ehk ta yritab koguaeg kellegi peale rongi ajada,ehk loodab et inimesed hakkavad kinni millestki ykskord.
Aaa ma voin eksida ka ju,who knows :D

Miks nii änksi täis hundipoisike?? Ma ei hakanud ju tegelt mingit rongi su peale ajama vaid lihtsalt tõin välja oma mõtted. Minu teadmist mööda pole veel keegi sulle hääli loendama hakanud - küll aga võibolla on siit välja lugeda veidi hirmu, et su noobclear võibolla polegi nii noob. :P

IamAllin
02.04.13, 17:50
ma olen mitu korda clearitud kylaks juba ja ikka Simmo yritab rongi minu peale ka ajada,ehk ta yritab koguaeg kellegi peale rongi ajada,ehk loodab et inimesed hakkavad kinni millestki ykskord.
Aaa ma voin eksida ka ju,who knows :D

ei ütlesk, et sa täeisti clearitud poiss oleks.

VisaHing
02.04.13, 17:54
ma olen mitu korda clearitud kylaks juba ja ikka Simmo yritab rongi minu peale ka ajada,ehk ta yritab koguaeg kellegi peale rongi ajada,ehk loodab et inimesed hakkavad kinni millestki ykskord.
Aaa ma voin eksida ka ju,who knows :D

Ootan huviga vastuväited. Praegu tundub, et selle postiga tõmbasid küll vee peale endale.

eluvend
02.04.13, 17:56
Miks Simmo asemel nüüd Wow on ette võetud?
Eriti huvitab Ranka meelemuutus, kes siiani just Simmot surunud

karupoeg
02.04.13, 17:56
mina oleks selle 9ga nõus, kuigi peaksin ise 8 lahkuma. Mis puutub jmskns69, siis ta iga mäng seda välja toonud, kudias tal selle rolli tõmbamisega ei vea, aga olen ka nõus teda välja võtma.

Aga miks sind tilti ajab see, et tiigrikutsu välja võtsime? Ta oleks kohe saanud kell 23:01 modkilli ja oleksime niisma ühe küla kaotanud ju.

mind ei ajanud tilti see, et te tiigrikutsu välja võtsite, vaid see, et ranka sinna hüppas.

ma ju irjeldasin hommikust olukorda, kus ma vaatas alguses ainult seda, et tiigrikutsu on väljas. Pärast hiljem vaatasin üle kogu arutelu ning see oli õige otsus. ehk siis ma ei teadnud esimese infona, et tiigrikutsu saab bännitud

karupoeg
02.04.13, 17:57
Miks Simmo asemel nüüd Wow on ette võetud?
Eriti huvitab Ranka meelemuutus, kes siiani just Simmot surunud

ranka on koguaeg wowi ja simmot kahtlustanud

eluvend
02.04.13, 18:01
Aga annab Wowi väljavõtmine meile mingit kasu?

karupoeg
02.04.13, 18:02
ma olen mitu korda clearitud kylaks juba ja ikka Simmo yritab rongi minu peale ka ajada,ehk ta yritab koguaeg kellegi peale rongi ajada,ehk loodab et inimesed hakkavad kinni millestki ykskord.
Aaa ma voin eksida ka ju,who knows :D

call me stupid, aga miks sa clearitud olidki?

btw. see, et simmo üritab teiste peale rongi ajada on loogiline ning sellest ei saa järeldada ei seda, et ta on hunt ega ka seda, et ta küla. ainuke adekvaatne järeldus on see (mis on ka ainuke õige): ta on ise surve all ning obv ta ei tahaks ei külana ega ka hundina lennata, eksole. ja selles olukorras on vaja kedagi teist, keda süüdistada

eluvend
02.04.13, 18:03
Ma mõtlen, et kui Wow on hunt (ma pigem ka kahtlustan teda kui ta jätkab vaikimist, aga kas just piisavalt, et täna teda ette võtta?) siis nice hit ja kõik?
Ja kui ta küla, siis Ranka ja Simmo confirmed hundud?

karupoeg
02.04.13, 18:04
Aga annab Wowi väljavõtmine meile mingit kasu?

wowi väljavõtmine annab selle info, et kas ta üritas leveldada yologa või mitte. Samamoodi annab see infot ranka kohta.

Nagu ma varem ka ütlesin, siis ma ei tahaks rankat välja võtta enne kui ei ole 100% readi, sest ta on külana kasulik meile.

kui võtta wow ja ta hunt, siis oleme võidule väga lähedal ning ranka cleared. Kui wow ei ole hunt, siis ei tule seda "what if" teooriat enam sisse ning samuti on põhirõhk ranka ja simmo peal siis.

nt kui võtta täna a la jmskns69, keda ma pakkunud olen, siis oleks meil tegelikult sitem seis, sest kui ta ei ole, siis me oleme homme täpselt samasuguses olukorras kus me oleme praegu. ainukese vahega, et 2 venda vähem.

seega kusine olukord

karupoeg
02.04.13, 18:05
Ma mõtlen, et kui Wow on hunt (ma pigem ka kahtlustan teda kui ta jätkab vaikimist, aga kas just piisavalt, et täna teda ette võtta?) siis nice hit ja kõik?
Ja kui ta küla, siis Ranka ja Simmo confirmed hundud?

ranka ja simmo koos ei ole confirmed hundid kohe kindlasti. siis on üks neist VÄGA suure tõenäosusega lihtsalt.

eluvend
02.04.13, 18:06
Jep, tegelikult üsna mõistlik plaan, kui nii mõelda.
Ja kindlasti olen nõus ka sellega, et teeme otsuse ära kella 9ks ja siis jalkaaa!

ranka
02.04.13, 18:07
Ma mõtlen, et kui Wow on hunt (ma pigem ka kahtlustan teda kui ta jätkab vaikimist, aga kas just piisavalt, et täna teda ette võtta?) siis nice hit ja kõik?
Ja kui ta küla, siis Ranka ja Simmo confirmed hundud?

kuidas ma confirmed hunt olen? külana peaksid teadma, et wow on hunt või küla? wow-d kahtlustavad ju paljud ja pm. peaksid kõik siis olema confirmed hundid.

eluvend
02.04.13, 18:08
Sest, milleks võtta maha tuli Simmo pealt?

karupoeg
02.04.13, 18:09
ranka ja simmo ei ole siin koos never-ever.

karupoeg
02.04.13, 18:10
kui ranka oleks tahtnud siin leveldada esimesel päeval simmoga, siis ta ei oleks NII hullult surunud simmot lihtsalt. vähesemast oleks piisanud ning risk oleks palju väiksem

eluvend
02.04.13, 18:11
Okey. Tahad mulle selgitada ka?

eluvend
02.04.13, 18:11
Ok, selge :D

IamAllin
02.04.13, 18:12
pmst simmo hundiks olemisel saame ranka confirmida ja wowi hundiks osutumisel saame ranka confirmida. Võiksin mõlemaga minna ja kui enne arvasin pigem simmo, siis hetkel vb isegi wow, sest ta jälle ei ilmu kohale ja ütle ühtegi sõna sekka. Ranka-WOW paarist kumbki on hunt.

ranka
02.04.13, 18:12
Sest, milleks võtta maha tuli Simmo pealt?

Sest ma kahtlustan simmot algusest peale. Teie olite need, kes ei tulnud esimesel päeval ja teisel päeval tänu tiigrikutsu sitale läks kogu asi perse.

Täna ta on mind natukenegi veendnud, et ta ei ole hunt, küll aga WOW on mul kõige suuremas kahtlusaluste pundis üleüldse. Lisaks arvan, et kui mul oleksid olnud väga valed readid siis oleks mind öösel ära söödud, et nii paremini jälgi segada.

ranka
02.04.13, 18:12
Arvestage ka sellega, et kui me täna hundi välja hääletame siis olen ma öösel history anyway.

eluvend
02.04.13, 18:15
Jep, selge see, Ranka.
Kui Wow on küla, kas ka siis oleme millegi osas targemad?
Sama muidugi Simmo kohta.

Putkimies
02.04.13, 18:16
midagi ma ei karda, kui hääletate jääte pikka ninaga ilma kylamehete hunti otsima !

ranka
02.04.13, 18:19
Jep, selge see, Ranka.
Kui Wow on küla, kas ka siis oleme millegi osas targemad?
Sama muidugi Simmo kohta.

Elame päev korraga? Või on sul endal midagi välja pakkuda?

karupoeg
02.04.13, 18:21
Arvestage ka sellega, et kui me täna hundi välja hääletame siis olen ma öösel history anyway.

kas mina või sina jup

IamAllin
02.04.13, 18:22
pmst simmo hundiks olemisel saame ranka confirmida ja wowi hundiks osutumisel saame ranka confirmida. Võiksin mõlemaga minna ja kui enne arvasin pigem simmo, siis hetkel vb isegi wow, sest ta jälle ei ilmu kohale ja ütle ühtegi sõna sekka. Ranka-WOW paarist kumbki on hunt.

pean vist sõnad tagasi võtma, vaatasin korra veel historyt ja Ranka-WOW paarist ei pea tingimata 1 hunt olema.
Aga kell varsti 8 ja võiks kummagi suuna ära võtta, kas Simmo või Wow?

ranka
02.04.13, 18:23
No isegi, kui ei saa oleme.

ranka
02.04.13, 18:24
Ma jään wow peale. Äkki ongi mõtekam kaks rongi teha pinge lisamiseks?

VisaHing
02.04.13, 18:24
midagi ma ei karda, kui hääletate jääte pikka ninaga ilma kylamehete hunti otsima !

Umm.. Pole just kõige parem selgitus või mis?

Kas sa oled hunt Putkimies?
Ei ma ei ole hunt, hääletate mind siis jääte ilma ühest külast.

Nii me ju ei jõua kuhugi ju. Atm tundub, et sa kas väga väga loll hunt või väga väga mõttetu küla.

eluvend
02.04.13, 18:25
Elame päev korraga? Või on sul endal midagi välja pakkuda?

Mulle meeldiks, kui me teeks ikka otsuseid millel on mingi tagamõte ja ei lahmiks tühja.
Omastarust leidsin ma selle Simmo hääletamisega, aga see on vist ümber lükatud?

eluvend
02.04.13, 18:27
Ma jään wow peale. Äkki ongi mõtekam kaks rongi teha pinge lisamiseks?

Jah, see on muidugi variant. Et las kõik valivad, kumb neile rohkem hunt.. kas Simmo või Wow.
Paremat ei oska mõelda ja konsensusele ka vist ei jõua :D

ranka
02.04.13, 18:28
mul ei ole hetkel aega analüüsida: too siis välja need punktid.

Simmo
02.04.13, 18:29
Appi Appi,mu naine söödi hundi poolt ära eile,siin kylas on hundid !!!

Muidugi küla,hundina ei viiciks enne õhtat metsas väljagi piiluda !
Aga ikkagi,naine kadunud ,nii et mure õhus !




dvi taavi,lennuta vastus !
..:03

Näljased penid rsk,poome yles nad !!!
] q_q

Simmo, ära vaeva ennast minu hundiks tembeldamisega, sest ma piisavalt clearitud kyla juba, ei imesta isegi kui hundid mu nahka öösel panevad::)
tiigrikutsu[/B
aga super mäng oleks q_q ja ranka poolt kui nad hundiks osutuks :D

ma ei suuda väga kaasa mõelda hetkel,lugesin kõik läbi ja kui hakkasin mõtlema mis toimub siis ei tulnud ühtegi ideed pähe :D

Aga Usun et Simmo on hunt ja räägib täiega paska, mida hunt tegema peakski .
WoW on teine kuna see vend hoiab madalat profiili !
ylejäänud kylad,lets go ALL IN !
[B]WowAviAA

ma olen mitu korda clearitud kylaks juba ja ikka Simmo yritab rongi minu peale ka ajada,ehk ta yritab koguaeg kellegi peale rongi ajada,ehk loodab et inimesed hakkavad kinni millestki ykskord.
Aaa ma voin eksida ka ju,who knows :D

Simmo
02.04.13, 18:30
midagi ma ei karda, kui hääletate jääte pikka ninaga ilma kylamehete hunti otsima !

and this... ma ei tea ma olen ainuke kes natuke rohkem kahtleb nüüd?

eluvend
02.04.13, 18:35
mul ei ole hetkel aega analüüsida: too siis välja need punktid.

Mul oli miskipärast selline teooria, et see teeb minu külameeste nimekirja kindlamateks ja kui ta küla, siis peaks asju ümber vaatama. Tõttöelda pole ma kodus ja raske ka siin tõsiselt mõelda ja istuda foorumis

Putkimies
02.04.13, 18:37
Kuule keskendume hundile ikka, ma ei ole hunt ! aga ei oska tuua välja ka kes voiks olla,sest suckin siin mängus.

VisaHing
02.04.13, 18:41
Kuule keskendume hundile ikka, ma ei ole hunt ! aga ei oska tuua välja ka kes voiks olla,sest suckin siin mängus.

lol

VisaHing
02.04.13, 18:45
Nagu ranka ütles, et kaks rongi võib ka olla, miks mitte siis kolm juba.

Putkimies - ehk see annab inspiratsiooni sulle

taavi
02.04.13, 18:48
Vote count #669

4 WowAwiAA (Simmo, Putkimies, ranka, Jmskns69)
2 Simmo (eluvend, IamAllin)
1 Jmskns69 (karupoeg)
1 Putkimies (backdoorsex)


Parandage kui valesti miskit.

karupoeg
02.04.13, 18:51
taaavi. lõpetame kell 21.00 sobib? teised olid ka nõus

VisaHing
02.04.13, 18:54
Mulle ka sobiks see kell 2100 variant

eluvend
02.04.13, 18:54
lol Wow pole siiani ju postitanud... ähvardab järjekordne modkill? :D
See vaikimine on tavaliselt olnud Wowi puhul küll standardplay hundina.

IamAllin
02.04.13, 18:55
mind huvitaks ka, et kas ta saab modkilli tänase päeva lõpuks või mitte, kui jah, siis kas poleks mõtet rongi liigutada? Oleks ju küll. Taavi, palun vasta.

Simmo
02.04.13, 18:58
Mulle endale sobib ka kell 9.

Putkimies
02.04.13, 19:01
backdoorsex
Mix?
Ei meeldi joodikud külas :frown:

Putkimies
02.04.13, 19:02
Sest just joodikud on need kes öösiti libahundiks muutuvad ja hommikul ärgates midagi ei mäleta !

eluvend
02.04.13, 19:03
No ma pakun, et kui ta ongi hunt, siis ta istub eemal (heal juhul piilub natuke teemat) ja tuleb teeb õhtul "jubekiire on, ei ole jõudnud teemat vaadata" postituse. Ses mõttes tema suhtes ei oleks aus lõpetada päeva varem.
Ja ilmselt polegi mõtet seda paluda taavilt, vaid lõpetame ise arutelud ja hääletamise siin kell 9 ja vsjo!

IamAllin
02.04.13, 19:05
jup, kui modkilli tahta, siis peaks ilmelt 23:00 ootama, sest äkki ta tahtis just hiljem tulla, aga kui häälega välja, siis panen wowawiwa

karupoeg
02.04.13, 19:06
davai. teeme nii, et9 LÕPPEB ARUTELU ma arvan, et külaliikmetel ei saaks midagi selle vastu olla kui vastastikkune kokkulepe

eluvend
02.04.13, 19:09
Nõus

taavi
02.04.13, 19:14
Kui kaheksa mängijat avaldab soovib 21:00 lõpetada, siis teeme nii.

VisaHing
02.04.13, 19:17
backdoorsex
Mix?
Ei meeldi joodikud külas :frown:

Mul juba suht savi, kellega su puhul tegemist on. Just in case keegi peaks mu öösel ära sööma, siis palun lööge putkimies maha.

Kui sa mingeid normaalseid põhjendatud argumente välja ei hakka tooma, siis oled homme 100% läinud.

IamAllin
02.04.13, 19:19
mina In 9 lõpetamisele.

Putkimies
02.04.13, 19:30
Teeme siis kell 9 jah

noo eks ma yritan homme targemat juttu panna, kui just ära ei sööda !

karupoeg
02.04.13, 19:35
kuna wow ei vasta, siis kõige parem tema võtta jälle, sest modkill muidu.

eluvend
02.04.13, 19:39
Aga kui võtta wow ja Simmo "koos"? Saame mõlemast kahtlusalusest lahti lol

Jmskns69
02.04.13, 19:41
Kell 21.00 lõpp OK !

WowAwiAA on hunt !

ranka
02.04.13, 19:43
nõus, jään ka wow peale

VisaHing
02.04.13, 19:44
Mis juhtub muidu kui päeva lõpuks on kahel inimesel sama palju hääli?
Host ise valib või mis?

VisaHing
02.04.13, 19:45
a lulz host ikka valida ei saa. Aga mis saab :D ?

eluvend
02.04.13, 19:45
Loosiga otsustab host, jah

karupoeg
02.04.13, 19:46
ma oleks eluvenna teooriaga isegi nõus. kas on olulist vahet sel juhul? sest homme läheks liist nagunii simmo peale.

või no kas siin on nüüd vahet palju meid alles, sest simmo peab nagunii mingi hetk minema. pikendaksime lihtsalt mängu.


bds: siis host teeb loto

IamAllin
02.04.13, 19:50
ei ole hea mõte, ikka modkilli võimalusega mängija enne maha võtta, annab külale lisapäeva ju.

aga ok ma out ja minu hääl jääb wowi peale, eks te ise tehke siis lõppotsus, aga mina võtaks modkilli võimalusega mängija ikka enne.

Bye

taavi
02.04.13, 19:54
Vote count #694

5 WowAwiAA (Simmo, IamAllin, ranka, Jmskns69, karupoeg)
1 Simmo (eluvend)
1 backdoorsex (Putkimies)
1 Putkimies (backdoorsex)

Parandage kui valesti miskit.

VisaHing
02.04.13, 19:57
Taavi. Minu hääl on putkimehe peal aga see ei oma tähtsust tegelt.

Vahet pole.

VisaHing
02.04.13, 20:00
Panen ka ruttu WOW peale. Ehk jõuab . 21:00 . palun ära ole :01

taavi
02.04.13, 20:00
Vote count

6 WowAwiAA (Simmo, IamAllin, ranka, Jmskns69, karupoeg, backdoorsex)
1 Simmo (eluvend)
1 backdoorsex (Putkimies)


pm kui valesti miskit.

taavi
02.04.13, 20:02
ON ÖÖ

taavi
02.04.13, 20:08
Küla lõi maha WowAwiAA, kes olihttp://www.upload.ee/image/3199954/kula.jpg



Hundide tiimilt ootan kirja.
Homme algab päev u pool kümme.

taavi
03.04.13, 08:36
Öösel söödi ära IamAllin, kes oliküla!

Mängijate nimekiri:
karupoeg
Puktimies
ranka
Jmskns69
Simmo
backdoorsex
eluvend




ON PÄEV

VisaHing
03.04.13, 08:43
gg. pole sõnu

ranka
03.04.13, 08:49
Mina olen siis tänaseks cleared küla. Kahtlust äratab nüüd karupoeg ja on viimased päevad väga äratanud. Öökill pidi olema kas mina või karupoeg (eeldan). Mind jäeti alles, sest täna olen ma küla target, siis oleks pidanud ära söödama karupoeg. Miks seda ei tehtud?

karupoeg
03.04.13, 09:16
Mina olen siis tänaseks cleared küla. Kahtlust äratab nüüd karupoeg ja on viimased päevad väga äratanud. Öökill pidi olema kas mina või karupoeg (eeldan). Mind jäeti alles, sest täna olen ma küla target, siis oleks pidanud ära söödama karupoeg. Miks seda ei tehtud?

what?

miks peaksid sina olema kellegi öökill? kogu teooria kõigil baseerub sellele, et kas sina, wow või simmo on hundid ja nüüd tuled sina rääkima, et sina peaksid huntide öökill olema ja nüüd kui wow oli küla , siis sa clear??

ütle üks põhjus, miks oleks eile pidanud keegi sinu tapma?

ütle üks spõhjus, miks mina oleksin pidanud wowi tapma, kes oleks mu suurim liitlane olnud, sest clearis mind koguaeg.

ja kolmandaks. ainuke asi, mis on kahtlane, on see, et ma olen siiamaani mängus. Selle põhjus võib olla a) et ma ei ole õiget hunti pakkunud ja liitlaseks pidanud või b) ma olen passive olnud tulenevalt magamatusest viimased 2 päeva.


ja ranka, see, et sa hommikul otse mulle peale lendad ja isalikult "nüüd olen mina vast cleared, sest öökill oleks pidanud olema mina või karupoeg" on ikka suurim joke. Ise saad aru ka kui naeruväärsena see kõlab?

ootaks nüüd teistel külaliikmetelt kainet mõistust palun

ranka
03.04.13, 09:18
what?

miks peaksid sina olema kellegi öökill? kogu teooria kõigil baseerub sellele, et kas sina, wow või simmo on hundid ja nüüd tuled sina rääkima, et sina peaksid huntide öökill olema ja nüüd kui wow oli küla , siis sa clear??

ütle üks põhjus, miks oleks eile pidanud keegi sinu tapma?

ütle üks spõhjus, miks mina oleksin pidanud wowi tapma, kes oleks mu suurim liitlane olnud, sest clearis mind koguaeg.

ja kolmandaks. ainuke asi, mis on kahtlane, on see, et ma olen siiamaani mängus. Selle põhjus võib olla a) et ma ei ole õiget hunti pakkunud ja liitlaseks pidanud või b) ma olen passive olnud tulenevalt magamatusest viimased 2 päeva.


ja ranka, see, et sa hommikul otse mulle peale lendad ja isalikult "nüüd olen mina vast cleared, sest öökill oleks pidanud olema mina või karupoeg" on ikka suurim joke. Ise saad aru ka kui naeruväärsena see kõlab?

ootaks nüüd teistel külaliikmetelt kainet mõistust palun

Minu tapmiseks ei ole ühtegi põhjust, sest WOW külaks osutamine toob tänaseks küla silmad minu peale. Seega jäi järele Sinu tapmine, aga miks valiti allin sinu asemel? Oskad põhjendada?

karupoeg
03.04.13, 09:20
Minu tapmiseks ei ole ühtegi põhjust, sest WOW külaks osutamine toob tänaseks küla silmad minu peale. Seega jäi järele Sinu tapmine, aga miks valiti allin sinu asemel? Oskad põhjendada?

Ütlen ausalt, et ei oska, sest ei ole hunt.

nr 2 väga ebaloomulik lause sult. Kuidas ma peaksin oskama sellist asja põhjendada ning kes oled sina, et sa praegu mind survestama hakkab?

Praegu jääb selline tunne, et kes kõvemini ja esimesena karjub, see on õige mees. Reaalsuses nii aga ei ole.

Jmskns69
03.04.13, 09:25
Lugupeetud külaekanikud, mida arvate teooriast, et Karupoeg ja Ranka mõlemad hundid on ja väga ilusasti kohe hommikust peale leveldavad ?

:cool:

ranka
03.04.13, 09:34
Ütlen ausalt, et ei oska, sest ei ole hunt.

nr 2 väga ebaloomulik lause sult. Kuidas ma peaksin oskama sellist asja põhjendada ning kes oled sina, et sa praegu mind survestama hakkab?

Praegu jääb selline tunne, et kes kõvemini ja esimesena karjub, see on õige mees. Reaalsuses nii aga ei ole.

Kui sa oleksid hunt, kelle sa oleksid eemaldanud mängust? Mina oleks hundina eemaldanud sinu.

VisaHing
03.04.13, 09:39
Lugupeetud külaekanikud, mida arvate teooriast, et Karupoeg ja Ranka mõlemad hundid on ja väga ilusasti kohe hommikust peale leveldavad ?

:cool:


Lugupeetud külaekanikud, mida arvate teooriast, et Karupoeg ja Ranka mõlemad hundid on ja väga ilusasti kohe hommikust peale leveldavad ?

:cool:

Atm. ma ei välistaks ühtegi teooriat.

Krdi Putkimehe case pani natuke mõtlema eile mind.
*Hoidnud tahaplaanile
*Arvas, et on 100% cleared as küla
*Hüppab iga rongi peale, mis jaamast väljub
*Lükkasin oma hääle tema peale, millelt tuli insta vasturünnak. Ehk siis lükkas oma hääle minu peale.


Nagu keegi ütles kunagi, et huntide seas peab olema keegi mõtlev mängija järel, siis ehk tõesti on järelejäänud
Putkimies, Karupoeg/Ranka ?

Kuigi ma ei kujuta ette Rankat as hundinda eriti. Minu jaoks on ta ennast tõestanud

Alustan rongiga: Putkimies
Igal ajal valmis muutma häält!

Jmskns69
03.04.13, 09:46
+1

​IamAllin

Selle postituse alusel võtan vastu julge otsuse ja hääletan Ranka karupoeg kuis ei ole hunt pane palun oma hääl ka Rankale ja hoia koos minuga õhtuni välja !

:cool:

karupoeg
03.04.13, 09:50
Kui sa oleksid hunt, kelle sa oleksid eemaldanud mängust? Mina oleks hundina eemaldanud sinu.

ma saan aru jah. Aga samamoodi ma arvan, et sa saad ise ka aru, et mul ei ole praeguses olukorras võimalik midagi öelda? Tähendab, et ma ei oska siit sinu rünnaku alt kuidagi otseselt välja tulla ning selleks ei olegi vast moodust erilist.

Arusaadav, et see on kahtlane, et me sinuga sees, kuid 1 variant võib olla, et see ongi nii tahetud huntide poolt.

Ja kui me võtame konkreetselt praeguse seisu, siis mul oleks hundina väga-väga raske mingit otsust teha, sest ma saan aru, et minu killimine oleks kõige obviousim lahendus. Arvatavasti oleksingi tapnud IamAllini, sest kedagi muud väga võtta ei ole. there you go, aus vastus.

karupoeg
03.04.13, 09:52
Selle postituse alusel võtan vastu julge otsuse ja hääletan Ranka karupoeg kuis ei ole hunt pane palun oma hääl ka Rankale ja hoia koos minuga õhtuni välja !

:cool:

sorry, aga ma ei saa rankat pelgalt sellepärast hääletada ju, et tema mind hääletab. Samuti aega on veel. eesmärk on küladena võita. ja praegu olete te kõik minu jaoks pm samal pulgal. üks veidi rohkem, teine veidi vähem.

aga see on hea, et sa ise ka asju välja pakud ja arendad see mäng

Jmskns69
03.04.13, 10:09
sorry, aga ma ei saa rankat pelgalt sellepärast hääletada ju, et tema mind hääletab. Samuti aega on veel. eesmärk on küladena võita. ja praegu olete te kõik minu jaoks pm samal pulgal. üks veidi rohkem, teine veidi vähem.

aga see on hea, et sa ise ka asju välja pakud ja arendad see mäng

Ranka ei ole veel sind hääletanud !

Kahjuks kinnitasid oma väitega minu poolt välja pakutud teooriat ja seega minu jaoks täna vahet pole kas sina või Ranka !

Jmskns69
03.04.13, 10:12
ma saan aru jah. Aga samamoodi ma arvan, et sa saad ise ka aru, et mul ei ole praeguses olukorras võimalik midagi öelda? Tähendab, et ma ei oska siit sinu rünnaku alt kuidagi otseselt välja tulla ning selleks ei olegi vast moodust erilist.

Arusaadav, et see on kahtlane, et me sinuga sees, kuid 1 variant võib olla, et see ongi nii tahetud huntide poolt.

Ja kui me võtame konkreetselt praeguse seisu, siis mul oleks hundina väga-väga raske mingit otsust teha, sest ma saan aru, et minu killimine oleks kõige obviousim lahendus. Arvatavasti oleksingi tapnud IamAllini, sest kedagi muud väga võtta ei ole. there you go, aus vastus.

Variant kus hundid on Karpoeg ja Ranka ning mängijaid suhteliselt vähe järgi tekitab olukoora kus nad saavad kergelt kokku leppida, et tapame ühe tgevatest mängijatest kes IAmAllinn kahtlemata oli. Ja seejärel korraldame hommikuse omavahelise väitlse mille tulemusena vähemalt üks meist clearib ennast 100% külana kni mäng lõpuni on minu jaoks arvestatav teooria kahe tugeva mängija poolt mängu võitmiseks. Võin muidugi olla ka valedel jälgedel aga vähemalt üks teist on vast siiski hnt !

karupoeg
03.04.13, 10:17
Ranka ei ole veel sind hääletanud !

Kahjuks kinnitasid oma väitega minu poolt välja pakutud teooriat ja seega minu jaoks täna vahet pole kas sina või Ranka !

ma arvan, et sa saad ise ka aru, et ma mõtlesin hääletamise asemel üldist survestamist ja kahtluse esitamist

Simmo
03.04.13, 13:05
Mida vilet, see öökill ?!?!

Simmo
03.04.13, 13:15
Mina oleksin hundina ära söönud ranka või karupoja see on tõesti loogiline. Miks ära ei söödud?!
1. Mõlemad on hundid - vähe tõenäoline aga on võimalus.
2. Üks neist on hunt ja üritab jälgi segada - väga tõenäoline.
3. AllIn pani arvas ära kõik hundid eile ja oli kiirelt vaja tast lahti saada?

Jmskns69
03.04.13, 13:17
Mina oleksin hundina ära söönud ranka või karupoja see on tõesti loogiline. Miks ära ei söödud?!
1. Mõlemad on hundid - vähe tõenäoline aga on võimalus.
2. Üks neist on hunt ja üritab jälgi segada - väga tõenäoline.
3. AllIn pani arvas ära kõik hundid eile ja oli kiirelt vaja tast lahti saada?

Tugevamatest mängijatest on alles jäänud Ranka, Eluvend ja Karupoeg kuna ära söödi allinn siis mina oma lolli peaga otsiks hunte eelnimetatud kolme hulgast !

Pealegi kogu hommikuse omavahelise vaidluse jooksul ei hääletanud Karupoeg ja Ranka siiski kordagi teineteist ??

Simmo
03.04.13, 13:25
Tugevamatest mängijatest on alles jäänud Ranka, Eluvend ja Karupoeg kuna ära söödi allinn siis mina oma lolli peaga otsiks hunte eelnimetatud kolme hulgast !

Pealegi kogu hommikuse omavahelise vaidluse jooksul ei hääletanud Karupoeg ja Ranka siiski kordagi teineteist ??

Kumb sinu arust rohkem hunt on kas Ranka või Karupoeg?

Simmo
03.04.13, 13:27
Ranka'l oleks kasulik olnud AllIn nahka pista kuna siis tuleb suur vari karupoja pea kohale. Samas lendas laivi väitega, et tema on cleared küla - see tekitas veidi kahtlust. Samas lähtudes sellest, kuidas ta mind paar päeva surunud on jätaksin ma ta ikka külaks hetkel.
Karupoeg - clearis ennast Yolo rongiga väga hästi. Arukas hunt või nagu ranka tõi välja küla macho?

VisaHing
03.04.13, 13:32
Kumb sinu arust rohkem hunt on kas Ranka või Karupoeg?

atm ei oska ise ka kindlalt seisukohta võtta. Nagu ütlesin siis minusilmis on Ranka ennas clearinud minu silmis.
No ideas, kas Karupoeg võib tõesti olla väga hästi maskeerunud hunt?

Ei suuda välistada kumbagi aga vaadates historyt, siis ei suuda kumbagi ka hundiks arvata olevat.

Juhtmed :S.

VisaHing
03.04.13, 13:32
typo oli: Nagu ütlesin siis minusilmis on Ranka ennas clearinud. Nii on õige.

Simmo
03.04.13, 13:36
Mu küsimus oli suunatud Jmskn'ile muidu.

Samas AllIn tõi tema kohta kahtlusi ka veel eile välja kuna eelnevad mängud on vist aktiivsem olnud?

Simmo
03.04.13, 13:38
Putkimies mis sa luurad seal, ütle ka nüüd ära mis sa arvad sellest kompotist.

Simmo
03.04.13, 13:40
Järgmises mängus peaks mingi postide reegli ka äkki tegema - et iga mängija kohustatud tegema ala 5-10 posti päeva jooksul muidu saab modkilli... Ilmselgelt oleks palju lihtsam hunte otsida.

karupoeg
03.04.13, 13:40
Simmo, täiesti nõus, et üks kolmikust mina,ranka, eluvend peab olema. seda juba puhtalt statistiliselt...

väike kaitsekõne ka minult:

mulle isiklikult jääb selline mulje praegu, et kuulatakse seda, kes oskab mingi kõige ulmema teooria välja mõelda. Okei, ma saan aru, et see on kahtlane, et ma olen sees siiamaani ning cant blame any of you, aga reaalselt ka, miks ma peaks esimesel päeval ise yolonaatoriga peale minema?? Palju lihtsam ja arukam oleks olnud tolles olukorras tõesti yolo peale veidi näpuga näidata (arvestades, et kui hilisemas faasis peaks ta lendama, siis mul hea ennast kaista), kuid lõpus ikka sinu, Simmo peale minna. Eriti arvestades seda, et ranka ja q_q oleksid sellega nõus olnud.

Miks ma peaks hundina vabatahtlikult esimene päev täiega pressima teist hunti ning sattuma veel tohutusse vaidlusse sellepärast q_q ja rankaga? Kasvõi see, Simmo, kuidas ma nt sind kaitsesin too hetk (nt see KT teooria). Never ever hundina ma ei teeks seal seda ju. Viiks ainult minu kahtlusaluste hulka ning tekitaks lisapingeid, mida antud olukorras ei oleks vaja olnud. 10x lihtsam oleks hundina võtta sind välja 1 päev koos teistega ja teine päev süüdistada rankat, öeldes, et see, kuidas ta sind pressis, oli väga hundine.

Ja eelnev jutt on 10x loogilisem kui mis iganes vandenõuteooria, millega siin suudetakse välja lennata. Tundub aga, et kõlavad fancyd teooriad lähevad rahvale peale.

+ Ranka täna hommikul esimese asjana: "mina olen nüüd cleared" - no kust kohast see võimalik on? Tema on terve mäng surunud wowi ja Simmot. Wow osutus külaks... ja nüüd ta seepeale cleared ?

Mis puudutab teisi mängijaid, siis nt jmskns69 on ka enda kohta kahtlaselt aktiivne ja viskab teooriaid õhku, mida ta varasemalt teinud ei ole. Kuna ta aga koguaeg oma "ma noobküla", siis on justkui kõik korras. Sama lugu bds-ga, kuid tema kohta on paremad q_q poolt välja toodud clearivad asjaolud.

Mis puudutab sind, Simmo, siis esimeste päevade n.ö. vaiksest uustulnukast on saanud samamoodi analüüsiv mängija, kuid su jutt on külane

karupoeg
03.04.13, 13:40
ja putkimies on üldse ära unustatud kõigi poolt

VisaHing
03.04.13, 13:45
ja putkimies on üldse ära unustatud kõigi poolt

Mitte minu poolt.

Atm. ma ei välistaks ühtegi teooriat.

Krdi Putkimehe case pani natuke mõtlema eile mind.
*Hoidnud tahaplaanile
*Arvas, et on 100% cleared as küla
*Hüppab iga rongi peale, mis jaamast väljub
*Lükkasin oma hääle tema peale, millelt tuli insta vasturünnak. Ehk siis lükkas oma hääle minu peale.


Nagu keegi ütles kunagi, et huntide seas peab olema keegi mõtlev mängija järel, siis ehk tõesti on järelejäänud
Putkimies, Karupoeg/Ranka ?

Kuigi ma ei kujuta ette Rankat as hundinda eriti. Minu jaoks on ta ennast tõestanud

Alustan rongiga: Putkimies
Igal ajal valmis muutma häält!

VisaHing
03.04.13, 13:48
+ koguaeg käib ja luusib siin teemas aga ei ühtegi posti.

Simmo
03.04.13, 13:50
Karupoja jutt jällegist asjalik - Sina kaitsesid mind, ranka surus mind. Mõlemate mängijate poolt oleks hundina väga halb mäng. Mis see jätab nüüd järele siis eluvenna?

Simmo
03.04.13, 13:50
+ koguaeg käib ja luusib siin teemas aga ei ühtegi posti.

Minu meelest on ka tegu noob-hundiga. Külana oleks juba mingeid asju kirjutama hakanud.

Simmo
03.04.13, 13:54
Samas me ei saa lubada tänast päeva lihtsa külaelaniku üles poomisega. Seega on vaja hunt üles leida.

Simmo
03.04.13, 13:59
Samas see hetk, kui mina suunasin küsimuse Jmskn'ile, et kumb on temaarust rohkem hunt oli ta teemat luusimas. Samas vastust mulle ei andnud.

Jmskns69
03.04.13, 14:13
Kumb sinu arust rohkem hunt on kas Ranka või Karupoeg?

Ma olen sellele küsimusele täna juba vastanud !

Tähelepanelik lugeja leiab selle posti ülesw !

:cool:

Jmskns69
03.04.13, 14:16
Samas see hetk, kui mina suunasin küsimuse Jmskn'ile, et kumb on temaarust rohkem hunt oli ta teemat luusimas. Samas vastust mulle ei andnud.

Igaks juhkus vihjan ... vaata post #710 !

:cool:

Putkimies
03.04.13, 14:17
Nii ,lugesin veic algus poste ja mis ma alguses tähele panin oli see:
karupoeg : Kysis kysimusi KT kohta ja mainis et tal read kes voib see olla (eelmine mängu pelaja )
Ka esimeses hääletuses tegid karupoeg,simmo ja yolo,erinevatele inimestele hääled,mida jällegi alguses hundid teeksid !
See et karu simmot kaitses ja yritas välja yolo saada kes osutus hundiks on kahtlane, aga äkki tehtigi epic levelit et karu ja Simmo end puhtaks peale seda leveldavad ja edasi game easy,sest Avaicii võtmine on k6ige kahtlasem ja minujaoks on karu ainuke kes selle teha võis.

Ja Simmo oli end alguses ikka täiega sisse rääkinud ja q_q kes teda täielikult hundiks nimetas,ka külana ära söödi,nii et
Simmo on suht kindlalt hunt minu jaoks !

rohkem ei oska öelda hetkel ::)

Putkimies
03.04.13, 14:18
Hääle panen esialgu ka Simmo peale

Putkimies
03.04.13, 14:19
Rohkem siia täna vast ei kirjuta kuna paari tunnipärast kodust välja ja õhtul linna pokerit pelima/jalkat vaatama ,nii et koju jõuan vast õhtul hilja.

Simmo
03.04.13, 14:25
Ma ei tea minu meelest ei öelnud sa mitte midagi asjaliku ja üritad küla kaotama panna, kuna tõmbad külamehi oksa siin. Midagi targemaks ei saanud ja ootan veel variante, kes meil see potentsiaalne hunt on siiski..

Simmo
03.04.13, 14:29
Avicii ära söömine jätabki varju kas - Ranka, Eluvenna või Karupoja peale.

Kusjuures see, et Karupoeg uuris kas KT sai peek'ida on natuke kahtlane tõesti.

Simmo
03.04.13, 14:30
Kuid ta on juba sellest rääkinud ja minu jaoks ikkagi pigem küla.

VisaHing
03.04.13, 14:49
Avicii ära söömine jätabki varju kas - Ranka, Eluvenna või Karupoja peale.

Kusjuures see, et Karupoeg uuris kas KT sai peek'ida on natuke kahtlane tõesti.

Mis põhjusel see muidu kahtlane on? Ei saa aru sellest, seletage ullile :D
Krt ma magasin selle koha vist täiesti maha, kus see KT peek jutt käis.

Simmo
03.04.13, 14:56
Hunt oleks võinud sellise küsimuse esitada lootes, et külatark äkki tuleb ruttuga ja ütleb ära, et jah. Oleks näiteks uuem mängija saanud selle staatuse siis väga vabalt võinud kiiruga ennast välja reeta.

Simmo
03.04.13, 15:00
Ma praegu vaatan ja minu arust huntidel läheb suht keeruliseks selle mängu võitmine. Sest peale tänast öökilli peaks pilt väga selge juba olema. Kui peaks täna üles pooma küla ja hundid söövad ühe veel öösel ära jääb seisuks 3-2, homme vaja kindlalt siis hundile pihta saada, et viimasesesse päeva minna seisuga 2-1.

Simmo
03.04.13, 15:03
Kuid mina ei suudagi ära otsustada kelle peale see hääl täna panna...

Simmo
03.04.13, 15:07
Ranka

ranka
03.04.13, 15:10
Ma praegu vaatan ja minu arust huntidel läheb suht keeruliseks selle mängu võitmine. Sest peale tänast öökilli peaks pilt väga selge juba olema. Kui peaks täna üles pooma küla ja hundid söövad ühe veel öösel ära jääb seisuks 3-2, homme vaja kindlalt siis hundile pihta saada, et viimasesesse päeva minna seisuga 2-1.


Libahuntide meeskond võidab siis, kui nad moodustavad vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Külaelanikud (koos külatargaga) võidavad siis, kui kõik libahundid on surnud.

Meid on järgi 7 (karupoeg, Puktimies, ranka, Jmskns69, Simmo, backdoorsex, eluvend), kellest 2 on hundid ehk seis on 5:2.

Kui me täna hääletame välja küla on mäng läbi.

ranka
03.04.13, 15:11
Aa ei ole nii. Kahe hundi korral peab järgi olema 4 mängijat. S.t. kui täna sööme ära küla, hundid söövad ära küla on homme mängus 5 mängijat, kellest 2 on hundid. Seega ei ole veel läbi.

ranka
03.04.13, 15:31
Ranka

Kui sa oled hunt siis võta hääl minu pealt maha. Kui küla siis jäta.

Simmo
03.04.13, 15:36
Kui sa oled hunt siis võta hääl minu pealt maha. Kui küla siis jäta.

Variant b)
Olen küla ja jätan hetkel hääle ikka sinu peale.