PDA

View Full Version : ***Libahunt 8 game thread*** Mäng läbi!



Leheküljed : 1 2 3 [4] 5

Simmo
03.04.13, 15:36
või see vist c

ranka
03.04.13, 15:39
Ma mõtlesin vastupidi....

Kui sa oled küla siis võta maha. Kui hunt jäta peale.

Simmo
03.04.13, 15:50
Huvitav, et kasutad samat manöövrit mis Jmskns kus ta andis Karupojale ala samas stiilis variandid.

ranka
03.04.13, 15:51
Miks sa ära ei vahetanud? Häält oleks saanud ju hiljem muuta...

Simmo
03.04.13, 15:54
Minu arust oleks pigem see lüke kasulik ainult hundile, oma häält muutma hakata, kui antakse selline variant.

ranka
03.04.13, 16:00
Minu arust oleks pigem see lüke kasulik ainult hundile, oma häält muutma hakata, kui antakse selline variant.

Mis mõttes kasulik ainult hundile. Kas häälemuutjale kui hundile või häälesaajale kui hundile?

VisaHing
03.04.13, 16:00
Kindel, et te 2 ei levelda meid siin praegu xD ?
http://i.minus.com/ibevUM7M82TB5M.gif

Simmo
03.04.13, 16:03
Mis mõttes kasulik ainult hundile. Kas häälemuutjale kui hundile või häälesaajale kui hundile?

Just nimelt häälemuutjale kui hundina.


Kindel, et te 2 ei levelda meid siin praegu xD ?
http://i.minus.com/ibevUM7M82TB5M.gif

BDS Ei levelda. Olen küla ja üritan mingit disskussiooni tekitada, kuna kõik käivad ja vahivad seda teemat aga mingeid ideid sekka ei poeta - ma aga tahaksin siiski võita!

VisaHing
03.04.13, 16:06
Hea küll. Aga õhtul arutame siis ja üritaks mõelda 2 sammu kindalalt ära ette.
ehk just in case kui täna läheb küla, mis saab homme ja vastupidi.

ranka
03.04.13, 16:06
Simmo

Liigakauaks mängujäänud ja kui ta on hunt siis ta clearib ära paljusid, mis teeb homse otsuse lihtsamaks. Külana häälemuutmine oleks olnud ka täiesti ükskõik. Küla ei pea ega ei ole eriti suurt motivatsiooni väljahääletamist karta. Hunt peab.

Mu hääl on õhtuni lukus.

Simmo
03.04.13, 16:07
Jätan oma hääle lukku Ranka peale, ei tasu liiga palju leveldada enam.

ranka
03.04.13, 16:10
See tundub minule uskumatuna, kui simmo täna sisse jääb ja kui ta on hunt siis meil peaks olema häbi, et me esimesel päeval teda välja ei võtnud. Muidugi mul peaks olema ka suur häbi, sest ma ise muutsin oma häält.

Simmo
03.04.13, 16:11
Su kogu loogikas on üks viga, ma ei ole hunt.

ranka
03.04.13, 16:12
Sa oled kolm päeva tules olnud, aga sa ei ole kordagi suutnud end clearida v.a. oma nimekirjaga, mida võib teha igaüks.

eluvend
03.04.13, 16:12
http://ohmyfunny.browntechnolimit.netdna-cdn.com/pictures/3c947bc2f7ff007b86a9428b74654de5.jpg

jeebusfuck, mis toimub ikka

Simmo
03.04.13, 16:15
Sa oled kolm päeva tules olnud, aga sa ei ole kordagi suutnud end clearida v.a. oma nimekirjaga, mida võib teha igaüks.

Olgu Ranka, ei jaksa suga vaielda ka enam. Sellepärast, et sina olid hidetud, kui sa olid hunt ei tee minust hunti. Iga külamees otsustab enda eest, kui mina saan poodud. Saab keegi targem küla söödud olgu selleks siis kas karupoeg, eluvend või ranka - aga üks teist on hunt ja teine on noob-hunt kes praegusel hetkel tundub olevat Putkimies - kes mugavalt lükkas oma hääle minu peale teades, et kaashundud hakkavad mu rongi jälle õhtueel üles tooma. Võin eksida aga ei hakka enam midagi muutma.

eluvend
03.04.13, 16:15
Ma ei suuda näha eriti suurt pilti hetkel vist. Neid "uusi mängijaid" peab vist hakkama reevalueatema.
Aga Simmo aktiivsus mulle tegelikult meeldib hetkel (seetõttu nagu võiks kahtlust vähemaks võtta?).
Ranka, karupoeg, mina võrdluses ei suuda ma näha, et karupoeg oleks hunt ja kuna mina ka seda pole... siis Ranka?

eluvend
03.04.13, 16:17
Ahjaa, kui Ranka on hunt, siis võib vabalt olla Putkimies kaa. Ranka, targa ja kavala mängijana, andis nipi kuidas algaja saaks end "clearida".

ranka
03.04.13, 16:18
Olgu Ranka, ei jaksa suga vaielda ka enam. Sellepärast, et sina olid hidetud, kui sa olid hunt ei tee minust hunti. Iga külamees otsustab enda eest, kui mina saan poodud. Saab keegi targem küla söödud olgu selleks siis kas karupoeg, eluvend või ranka - aga üks teist on hunt ja teine on noob-hunt kes praegusel hetkel tundub olevat Putkimies - kes mugavalt lükkas oma hääle minu peale teades, et kaashundud hakkavad mu rongi jälle õhtueel üles tooma. Võin eksida aga ei hakka enam midagi muutma.

Aga palun siis selgita, miks pärast sa ei ole siiani oma staatuse hidemist selgitanud? Mis saladus see siis oli või on? Ma juba sellepärast ei muuda ära, et kui sa oledki reaalselt küla, siis sa oled kolm päeva järjest meid saboteerinud ja täna alles jäädes saboteerid sa ka neljandal, kuna sa ei ole tahtnud põhjust avaldada.

Miks üks aus külamees peaks tahtma külale nii käru keerata? Miks? Palun ütle mulle seda.

Simmo
03.04.13, 16:19
Ahjaa, kui Ranka on hunt, siis võib vabalt olla Putkimies kaa. Ranka, targa ja kavala mängijana, andis nipi kuidas algaja saaks end "clearida".

+1

Putkimies tegi täna posti kus peab mind ja karupoega huntideks ja karupoeg olevat see vend kes Avicii ära tajus süüa. Pigem tundub see Ranka vee segamisena, et AllIn ära pureda öö enne karupoega.

ranka
03.04.13, 16:20
Ahjaa, kui Ranka on hunt, siis võib vabalt olla Putkimies kaa. Ranka, targa ja kavala mängijana, andis nipi kuidas algaja saaks end "clearida".

Kui mina olen hunt, siis teine hunt on Simmo. Olen lasknud tal kaks päeva ära liikuda ning suunanud hääled tiigrikutsu, kui wow peale. Esimene oleks saanud modkilli ja miks ma hundina tahan seda? Oleksin võinud ju võtta sellel päeval välja nii tiigri, kui ka simmo.

Seega ainuke: olen mina hunt ja on ka simmo hunt. see on ainus, mis mind hetkel seob hundina. Simmo väljaminnes clearin ma end. S.t. kui ta on hunt olen ma küla, kui ta on küla olen mina hunt.

Kuna simmol on ainukesena olnud väga palju tuld peal, siis tema väljavõtmine toob selgust ja eile wow hääletamine oli siiski väga ränk viga.

ranka
03.04.13, 16:21
Kui ta on küla, olen ka mina küla...

ranka
03.04.13, 16:21
+1

Putkimies tegi täna posti kus peab mind ja karupoega huntideks ja karupoeg olevat see vend kes Avicii ära tajus süüa. Pigem tundub see Ranka vee segamisena, et AllIn ära pureda öö enne karupoega.

Mis +1? Palun vasta mu eelmisele kommentaarile.

Sa oled hunt või küla saboteerija. Sa peaksid saama modkilli.

Simmo
03.04.13, 16:21
Aga palun siis selgita, miks pärast sa ei ole siiani oma staatuse hidemist selgitanud? Mis saladus see siis oli või on? Ma juba sellepärast ei muuda ära, et kui sa oledki reaalselt küla, siis sa oled kolm päeva järjest meid saboteerinud ja täna alles jäädes saboteerid sa ka neljandal, kuna sa ei ole tahtnud põhjust avaldada.

Miks üks aus külamees peaks tahtma külale nii käru keerata? Miks? Palun ütle mulle seda.

Ei jaksa enam. Pea mind kelleks tahad.

Simmo
03.04.13, 16:23
Mis +1? Palun vasta mu eelmisele kommentaarile.

Sa oled hunt või küla saboteerija. Sa peaksid saama modkilli.

lol at küla saboteerija. Hunt oled.

ranka
03.04.13, 16:24
Ei jaksa enam. Pea mind kelleks tahad.

appi! täiesti haige inimene oled ju :)

miks sa ei või sellele küsimusele vastata? miks sa saboteerid küla? selle asemel, et natukenegi põhjendada, sa vastad nii.

ranka
03.04.13, 16:25
lol at küla saboteerija. Hunt oled.

aga miks sa ei vasta siis?

eluvend
03.04.13, 16:26
Besides see "hide" teema, on veel miski, millepärast Simmo hunt on? ei pea vastama vaid Ranka, pigem loodangi et kõik külamehed avaldaks arvamust

ranka
03.04.13, 16:28
Besides see "hide" teema, on veel miski, millepärast Simmo hunt on? ei pea vastama vaid Ranka, pigem loodangi et kõik külamehed avaldaks arvamust

Ei viitsi reade enam otsidagi. Mul lihtsalt sisimas kahju, et wow läks eile simmo asemel. Seda ma tean, et üks hunt on siin noob. Jsmk on ka kole vaikne.

ranka
03.04.13, 16:39
Simmo jup hunt. Eelmine kord oli ta küla ja siis ei pannud hide peale. Teine hunt tundub olevat eluvend.

Jmskns69
03.04.13, 17:01
Ei viitsi reade enam otsidagi. Mul lihtsalt sisimas kahju, et wow läks eile simmo asemel. Seda ma tean, et üks hunt on siin noob. Jsmk on ka kole vaikne.

Ma olen jah täiesti vait ja rahulik. :cool:

Seni pole ilmnenud ühtegi põhjust, miks oma hääl sinult ära võtta nii, et prae aga hundike !!

:cool:

karupoeg
03.04.13, 17:11
Kui mina olen hunt, siis teine hunt on Simmo. Olen lasknud tal kaks päeva ära liikuda ning suunanud hääled tiigrikutsu, kui wow peale. Esimene oleks saanud modkilli ja miks ma hundina tahan seda? Oleksin võinud ju võtta sellel päeval välja nii tiigri, kui ka simmo.

Seega ainuke: olen mina hunt ja on ka simmo hunt. see on ainus, mis mind hetkel seob hundina. Simmo väljaminnes clearin ma end. S.t. kui ta on hunt olen ma küla, kui ta on küla olen mina hunt.

Kuna simmol on ainukesena olnud väga palju tuld peal, siis tema väljavõtmine toob selgust ja eile wow hääletamine oli siiski väga ränk viga.

võtan järjest postid, mida tahan kommenteerida nii, et sorry, kui vana info baasil.

Aga jällegi ranka, kuidas sa küll sellise loogika peale tuled, et kui sina hunt, siis simmo hunt. absoluutselt ei saa sellest aru.

karupoeg
03.04.13, 17:12
Kui ta on küla, olen ka mina küla...

kui Simmo on küla, oled sina 100% hunt.

karupoeg
03.04.13, 17:14
eniveis tundub, et see mäng on omadega õhtal.

ranka. kui sa oled küla, siis sa ajad külana sellist jama praegu. Ma ei saa aru, mis su masterplan antud olukorras külana on?

ranka
03.04.13, 17:31
Ma olen jah täiesti vait ja rahulik. :cool:

Seni pole ilmnenud ühtegi põhjust, miks oma hääl sinult ära võtta nii, et prae aga hundike !!

:cool:

Ma ei pea praadima :)

ranka
03.04.13, 17:32
eniveis tundub, et see mäng on omadega õhtal.

ranka. kui sa oled küla, siis sa ajad külana sellist jama praegu. Ma ei saa aru, mis su masterplan antud olukorras külana on?

See mäng ei ole õhtal. Jätkame palun oma plaaniga ja eemaldame täna simmo. Me oleks pidanud seda tegema eile, sest see clearib palju.

taavi
03.04.13, 17:34
Vote count #785

2 ranka (jm69, simmo)
2 Simmo (putki, ranka)
1 Putkimies (bds)

Parandage kui valesti mõni hääl.

karupoeg
03.04.13, 17:42
See mäng ei ole õhtal. Jätkame palun oma plaaniga ja eemaldame täna simmo. Me oleks pidanud seda tegema eile, sest see clearib palju.

ma tahaks ennem teada, mis imeloogika järgi sa saad öelda, et kui simmo küla, siis sa ka küla. kui simmo hunt, siis sa ka hunt.

aitäh

Simmo
03.04.13, 17:44
Miks Ranka on suurem kriimsilm kui mina?

Nii, kui q_q toob välja, et ma olen hidetud leiab põhjuse Yolo rongi langudama hakata ja on surm kindel, et ma olen hunt.
Üritab Yolo rongi tulihingeliselt laiali ajada öeldes, et minu võtmine oleks palju mõistlikum.
AllIn toob välja, et näiteks paar võiks olla Ranka-Wow aga pärast võtab sõnad tagasi, et ei pea olema paar aga
üks neist võiks olema. *AllIn söödi ära* *Wow oli küla*
Toob välja fakti, et tema oli hidetud kuna oli hunt ja nüüd terve küla peaks sellest lähtuma.
Mina ei suuda ennast kuidagi clearida ja teen liste mida võib igaüks teha.
Tulevad sisse kerged loogikavead, ühes postis ütleb, et kui mina olen küla siis tema on küla. Pärast väidab ümber.

Miks ma peaksin kriimsilm olema?

Kuna olin hidetud ja üldse saboteerin küla, kuna ei avalda oma põhjuseid mis ei puutu üldsegi siia teemasse.

eluvend
03.04.13, 17:47
Ranka

VisaHing
03.04.13, 18:11
Rohkem siia täna vast ei kirjuta kuna paari tunnipärast kodust välja ja õhtul linna pokerit pelima/jalkat vaatama ,nii et koju jõuan vast õhtul hilja.

Huvi pärast. Kell 7 ja sa online ikka veel? Pidid ju ära minema.

VisaHing
03.04.13, 18:14
Üritan lähima poole tunni-tunni jooksul ka siis q_q ja ranka stiilis listi teha. Mitte listi, keda pean huntideks ja keda küladeks. Vaid lihtsalt mõned argumendid, mis neid clearib ja mis mitte. Lappan vähe teemat.

ranka
03.04.13, 18:35
ma tahaks ennem teada, mis imeloogika järgi sa saad öelda, et kui simmo küla, siis sa ka küla. kui simmo hunt, siis sa ka hunt.

aitäh

Kuna editida ei saa siis panin teise posti järgi.

Kui Simmo on hunt, siis miks ma peaksin hundina teda pushima? Kui Simmo on küla -seda enam ei mäleta. Paar õlli all juba :D

ranka
03.04.13, 18:38
Ma võin täna minna, sest mul ükskõik. Aga simmo on hunt ja hoidke silma peal ka eluvennal. Ei suuda seda mängu anyway viisakalt mängida enne kui simmo mängust eemaldatud. Seega ma ei hakka ennast kaitsma ka.

PS! Ta hääle endale panek, kui yolo oli hunt ja minek + ta hide oli välja tulnud siis see näitas täpselt sama, mida ma teha hetkel tahan. Alla andmist. Külana tal oleks olnud pohhui, sest ta ei võta mängu tõsiselt.

Esimene kord külana ta üldse ei ilmunud kohale ja asendati synfoniga.

ranka
03.04.13, 18:38
Ja karupoeg, kui sa oled küla, siis lase end täna clearida. Üks meist jääb alles. Pane hääl simmo peale. Kui sa paned minu peale, siis sa ei cleari end mitte kuidagi, sest ma olen küla.

VisaHing
03.04.13, 18:59
Üritan lähima poole tunni-tunni jooksul ka siis q_q ja ranka stiilis listi teha. Mitte listi, keda pean huntideks ja keda küladeks. Vaid lihtsalt mõned argumendid, mis neid clearib ja mis mitte. Lappan vähe teemat.

Fak it. Informatsiooni on nii faking palju, mis siin teemas on, et ei suuda seda lihtsalt objektiivselt analüüsida. Kahjuks ei suuda seda listi koostada.

Putkimies ja Jmskns69. WTF te mängu alguses korraldasite? Alguses clearite üksteist ära, siis suunate hääled üksteise peale mingi hetk ja lõpus lähete mõlemad YOLO rongi peale. Umm..

Okei Ranka, ma olen nõus tulema sinuga samale rongile aga kui homme selgub, et Simmo=küla, siis minujaoks on Ranka=Vägavägahästimaskeerunudhunt. Sa algusest peale Simmot pushinud, et saagu sinu tahtmine siis

karupoeg
03.04.13, 19:01
Ja karupoeg, kui sa oled küla, siis lase end täna clearida. Üks meist jääb alles. Pane hääl simmo peale. Kui sa paned minu peale, siis sa ei cleari end mitte kuidagi, sest ma olen küla.

Simmo

karupoeg
03.04.13, 19:01
aga ranka, kui simmo ei ole, siis on ilmselge, et sina oled.

karupoeg
03.04.13, 19:01
õigemini see oli suunatud teistele mängijatele. homseks

ranka
03.04.13, 19:03
Simmo

Thanks.

ranka
03.04.13, 19:04
aga ranka, kui simmo ei ole, siis on ilmselge, et sina oled.

Ei ole. Vannun kõige nimel, mis mul, et ma ei ole hunt (see on lubatud, sest valetada võib, aga nii ma ei valetaks never) ehk ma olen küla. Mängu lõpus saad anyway teada.

VisaHing
03.04.13, 19:15
just so u know. Igaüks vannub ilmselt viimase sekundini meist,et ta ei ole hunt. Vannub oma ema nimel, isa nimel ja jumal teab veel kelle nimel. Aga noh see ongi selle mängu põhimõte, nii et cant blame ya.

Simmo
03.04.13, 19:19
Kes see tõi enne välja, et karupoeg ja ranka võivad mõlemad hundid olla. Alles jäänud külamehed peavad ära jagama homme mis toimub hetkel juba tundub endalegi vaikselt, et see võib täitsa võimalik olla ja süüdistasime Putkimiest niisama - samas välistama hetkel ei hakka.

Simmo
03.04.13, 19:22
Jälgige öökilli. Sellest tuleb kindel järeldus teha, kui täna saame lubada omale külamehe poomist siis homme seda viga enam teha ei saa!

karupoeg
03.04.13, 19:28
aah ma ei tea. jalgpall hakkab ka varsti.

taavi
03.04.13, 19:29
Vote count #807

3 ranka (jm69, simmo, elu)
3 Simmo (putki, ranka, bds)
1 Putkimies (karu)


Parandage kui valesti mõni hääl.

karupoeg
03.04.13, 19:31
eniveis.

ma vist lähen oma esimese peäva "teooriaga", et simmo ei ole hunt. käsi kullas või perse mullas.

Ta ei ajaks hundina nii adekvaatset juttu lihtsalt ning ainuke asi, mis temas on kahtlan on just nimelt see hide- asi.

kui me täna võtame putkimiesi, siis homme oleneb kõik juba öisest killist

ja sorry, ma ei viitsi enam tuhlama hakata, kas keegi oskab peast öelda, miks see eluvend nii cleared oli?

karupoeg
03.04.13, 19:32
nüüd juba ranka peal teised?

Simmo
03.04.13, 19:34
Nad on seal päev otsa olnud, ainult bds vahetas oma hääle putkimiehelt minu peale.

karupoeg
03.04.13, 19:34
ok, my bad

karupoeg
03.04.13, 19:34
eluvend. kus sa oled???

Simmo
03.04.13, 19:35
Eluvend cleariti sellega, et ta tõi välja, et Yolo on foorumis aktiivne...

karupoeg
03.04.13, 19:37
hmm. no siis praeguses faasis see selline semi-clear juba, mitte confirmed. aga samas ei ole vist millestki muust kaväga kinni hakata või arvata. nii et ta vast küla siis

Simmo
03.04.13, 19:38
semi-clear on minu jaoks olnud juba eilsest saati, kus ma tõin välja et seeo leks huntidele olnud kasulik aga samas ma ei usu, et ta on hunt.

karupoeg
03.04.13, 19:43
jmskns.... minu ainuke read on see, et tema pattern on teistsugune kui varasemas 4s mängus. samas ei tea, kas see jällegi piisav

ranka
03.04.13, 19:49
jälgige tänaseid hääli ka kindlalt.

Vote count #807

3 ranka (jm69, simmo, elu)
3 Simmo (putki, ranka, bds)
1 Putkimies (karu)


ja karu häälemuutus kahtlane.

ranka
03.04.13, 19:49
ranka

VisaHing
03.04.13, 19:50
Hetkel 3:3 ranka/simmo..
ideid?

ranka
03.04.13, 19:50
eluvend pane hääl putki peale. siis on 4, 2, 2 ja ma tõstan oma hääle õhtul. seega hundid ei saa rohkem vangerdada ja saab flipi, kelle üle otsustan mina.

VisaHing
03.04.13, 19:51
Ranka, kui sina lähed enda peale. Tekib 4:2, seega otsutan mina hüpata Simmo peale. Siis taas 3:3

ranka
03.04.13, 19:52
eluvend pane hääl putki peale. siis on 4, 2, 2 ja ma tõstan oma hääle õhtul. seega hundid ei saa rohkem vangerdada ja saab flipi, kelle üle otsustan mina.

isegi eluvend, kui sa oled küla, siis sa saad nii rohkem infot just häälte jagamisel, sest tõenäoliselt üks neist on hunt: ranka, putki või simmo. mina ei ole ja kui ei ole on huntidel tänu karupojale raskem hääli edasi anda ja saate häältest infot.

karupoeg
03.04.13, 19:52
ei jõua su teooriate üle enam arutleda, ranka, sorry.

ranka
03.04.13, 19:53
Ranka, kui sina lähed enda peale. Tekib 4:2, seega otsutan mina hüpata Simmo peale. Siis taas 3:3

ei ära sina hüppa. saad aru - ma saan teha 3way flipi! kui on 4:2:2 (juhul kui eluvend hääletab). siis ma saan lõpus ühe hääle ümber tõsta ja tuleb minu + X vahel flip.

seda, kelle vahel flip tuleb otsustagu küla ja andku siin teada.

ranka
03.04.13, 19:53
ja bds. kui sa arvad, et ma olen hunt, siis ma tõstan ju hääle ümber simmo peale ning ei tule ühtegi flippi ja päästan hundina oma naha.

karupoeg
03.04.13, 19:53
see viimane lause oli siis su post 816 kohta

VisaHing
03.04.13, 19:53
Ranka ära jama. Lükka oma hääl Simmo peale ja korras. Minu soov oleks, et sina kohe kindlasti välja ei läheks.

VisaHing
03.04.13, 19:54
ja bds. kui sa arvad, et ma olen hunt, siis ma tõstan ju hääle ümber simmo peale ning ei tule ühtegi flippi ja päästan hundina oma naha.

Kusjuures ei pea sind hundiks. Ma sind clearinud endapoolt päris pikka aega.

VisaHing
03.04.13, 19:55
Aga sa oled kurdima hea mängija, oskad manipuleerida, seega igatepidi ma ei tea, mis saab :D :D

ranka
03.04.13, 19:55
las mu hääl olla enda peale, ma muudan, kui viitsin.

Simmo
03.04.13, 19:56
Sinu hääl oli minu peal juba enne bds nii, et see ei muuda counti. Küll aga su liigutused on kahtlust tekitavad.

Simmo
03.04.13, 19:58
ah ma ei viitsi enam saab mis saab

VisaHing
03.04.13, 19:59
Ranka. Teeme siis asja huvitavaks kui soovid. Kuhu ma oma hääle lükkama pean, et tekis see seis, kus sina õhtul viimase häälena otsustad lõpp-seisu?

VisaHing
03.04.13, 20:04
Aga lähme peole siis Putkimies?

ranka
03.04.13, 20:04
Sa ei saa kuskile tõsta. Hetkel:

4 ranka (jm69, simmo, elu, ranka)
2 Simmo (putki, bds)
1 Putkimies (karu)

Kui keegi tõstab hääle minu peale lähen ma ja saate häältega infot. Kui ei siis ma võtan kindlasti flipi (see viimane ei anna mingit infot, sest täpselt sama teeksin ka hundina)

ranka
03.04.13, 20:05
Tähendab BDS. Sa saad tõsta oma hääle sinna, kellele tahad flippi.

karupoeg
03.04.13, 20:06
jalka hakkab 21.45. lõpetaks selleks ajaks selle pulli ära

Jmskns69
03.04.13, 20:07
jmskns.... minu ainuke read on see, et tema pattern on teistsugune kui varasemas 4s mängus. samas ei tea, kas see jällegi piisav

Vaata keda ma hääletanud olen ja saad aru, et ma küla seekord jälle !

:cool:

ranka
03.04.13, 20:07
jalka hakkab 21.45. lõpetaks selleks ajaks selle pulli ära

nõus

Jmskns69
03.04.13, 20:08
jalka hakkab 21.45. lõpetaks selleks ajaks selle pulli ära

Sellega olen nõus. Hakkan sõitma kodu poole ,et jalkat näha ja olen nüüdsest online. Ärge hakake tõmblema poome Ranka üles ja mäng lahendatud !

karupoeg
03.04.13, 20:08
Vaata keda ma hääletanud olen ja saad aru, et ma küla seekord jälle !

:cool:

vist nõus jah, kuid lihtsalt mõtlesin

eluvend
03.04.13, 20:08
Ma ei suuda hetkel näha, et jmskns või Simmo oleks hunt tbh. Ülejäänute suhtes ei suuda ma kindel olla... ehk karupoeg oleks ka natuke ebaloogiline (või siis just vägahea?) hunt.
Ranka loogikat ma ei suuda üldse mõista kohati ja seepärast ka hääl tema peal. No ei saa olla küla nii ju :S

VisaHing
03.04.13, 20:09
jalka hakkab 21.45. lõpetaks selleks ajaks selle pulli ära

Pole vb väga aus nendele, kes arvavad et mäng käib 11ni ja on näiteks mingi 10neni afk.
Aga ise olen nõus sellega muidu 2145 võiks jah lõpetada.

ranka
03.04.13, 20:10
Kui kõik ütlevad, et 21:45 nõus, siis lõppeb 21:45.

karupoeg
03.04.13, 20:10
bds, kes sa oled?

ranka
03.04.13, 20:11
Aa üks küsimus külale lihtsalt spekuleerimiseks.

Kui ma jätan hääle enda peale, kas mu ohverdamine annaks miski plussi ja tooks selgust majja homseks?

VisaHing
03.04.13, 20:12
Kaspar Uba, võid facebookis sõbraks panna.

karupoeg
03.04.13, 20:16
su ohverdamine annaks selle, et siis on teada, et simmo on hunt. ja sama on ka vastupidiselt

ranka
03.04.13, 20:18
pange siis hääled nii, et oleks kolm flippamist s.t. et 2 2 3 ja ma mängin ühe häälega (aga võin jätta ka enda peale). See võib hunte tuua urust välja + häälte jagamien annab homseks rohkem infot. Hundid peavad sammu ette mõtlema ,et kellele hääl panna, aga küla ei pea - nemad saavad tagantjärgi vaadata.

VisaHing
03.04.13, 20:20
Sek teen kohe listi, mis seis on häältega.

VisaHing
03.04.13, 20:23
4 ranka (jm69, simmo, elu, ranka)
1 Simmo (putkimies)
2 Putkimies (karu, bds)

Eluvend?jm69? muudke enda hääl palun

eluvend
03.04.13, 20:23
Milleks muuta?

VisaHing
03.04.13, 20:24
kumbki teist tähendab Simmo peale.

ranka
03.04.13, 20:25
Ja enne, kui ma lahkun tahan öelda, et järgmistes mängudes ma olen väga vähese postitusega (parandamaks mu küla/hundi alibiti)

eluvend
03.04.13, 20:25
Ma ei usu, et Simmo on hunt hetkel. Ja anda Rankale otsustusõigus? Milleks?

VisaHing
03.04.13, 20:27
Milleks muuta?

Kui tahad Rankat saata välja, siis ei peagi muutma. Sellessuhtes my bad.

Mu poolt täna viimane post.. Vabandust aga tahaks sessiga pihta hakata.

Simmo
03.04.13, 20:28
Ma ei saa üldse aru mis selle BDS'iga nüüd juhtus, või äkki me leidsimegi oma noob-hundi.

karupoeg
03.04.13, 20:29
ma ausalt ei tea enam, mida panna, tegelt ka.

putkimies tundub 3st kõige sitem valik vast.

kuidas ma nüüd panema peaks, et see süsteem jääks loogiline teil

karupoeg
03.04.13, 20:29
rankale eei ole vajagi otsustusõigust

Simmo
03.04.13, 20:29
Minu poolest võib ka lõpetada :45

karupoeg
03.04.13, 20:30
mina näen täna lahkumas kas ranka või simmoga. ning kuna eluvend on siin kõige clearim, siis ma hääletan selle, mis tema

karupoeg
03.04.13, 20:30
ranka

Simmo
03.04.13, 20:31
Putkimies on sitt valik täna juba sellepärats, et kui ta peaks küla olema siis ta pole siin, et midagi oma argumentideks välja tuua.

eluvend
03.04.13, 20:37
Ma ei saa aru, mida see BDS siis korraldab täna :S

Kuna ma hetkel tundun kõige clearim küla (no pole lihtsalt põhjust, ega näitajat millepärast ma peaks hunt olema), siis ilmselt öösel minek ka. Siis ärge metat tehke, vaadake kogu eelnev teema üle värske pilguga. Prolly joonistuvad enamvähem siiski välja, et kes võiks olla hundid. Saame hakkama KINDLALT!

VisaHing
03.04.13, 20:39
Ma ei saa üldse aru mis selle BDS'iga nüüd juhtus, või äkki me leidsimegi oma noob-hundi.

Tahtsin anda Rankale otsutamisõigust sel põhjusel, et:
minujaoks on ta clear-küla
Analüüsinud seda mängu kõige põhjalikumalt ja usaldan tema reade.

karupoeg
03.04.13, 20:41
Tahtsin anda Rankale otsutamisõigust sel põhjusel, et:
minujaoks on ta clear-küla
Analüüsinud seda mängu kõige põhjalikumalt ja usaldan tema reade.

kui ranka hunt, siis siit leidsime enda teise hundi

VisaHing
03.04.13, 20:42
Läksin veits äksi täis vb aga okei pole probleemi. Nagu keegi ütles, et liiga palju külasid ja liiga vähe hunte. Võtke siis mind ka ette aga täna mul enam võimalus ennast clearida pole. Sry aga 8 table kõrvalt väga raske praegu.

Simmo
03.04.13, 20:42
Sa oled naljakas vend, ja ta oleks ilusasti oma flip hääle minu peale visanud ja külana oleks mul minek olnud.

karupoeg
03.04.13, 20:44
davai. gl siis kõigile.

kui ranka hunt, siis bds vast teine.

kui ranka küla , siis homme kindlalt Simmo!

minul või eluvennal igastahes minek. adjöö

eluvend
03.04.13, 20:46
Karupoeg... sa võiks ka edaspidi (kui võimalus antakse) natuke aktiivsemalt lahendada ja proovida suspecte välja tuua :S Imo viimasel ajal kuidagi passiivne sa ja ei paku lahendusi

ranka
03.04.13, 20:47
davai. gl siis kõigile.

kui ranka hunt, siis bds vast teine.

kui ranka küla , siis homme kindlalt Simmo!

minul või eluvennal igastahes minek. adjöö

Teed suure vea.

Palun hoidke karupojal ka silma peal.

karupoeg
03.04.13, 20:51
2 venda üle 45. postitanud. kas me mitte ei lõpetanud siis?

ranka, kui sa käid mingeid lauseid välja a la " sa teed suure vea" siis võiksid ennast natukene põhjendada ka. absoluutselt puusse oled täna pannud igas olukorras oma mõtetega ning loogika on täiesti mööda.

sina oled vs simmo olnud alati. kui sa nüüd hunt, siis simmo küla. Kui sa ei ole hunt, siis simmo suure tõenäosusega võib ka olla.

bds pani lõpus veidi pange, sellepärast kiire kõne enne lõppu

karupoeg
03.04.13, 20:51
aga teeme nii, et peale 22:00 enam ei postita siis keegi.

n.ö. vastastikune kokkulepe, sest Taavit ei ole

eluvend
03.04.13, 20:52
diil!

ranka
03.04.13, 20:52
2 venda üle 45. postitanud. kas me mitte ei lõpetanud siis?

ranka, kui sa käid mingeid lauseid välja a la " sa teed suure vea" siis võiksid ennast natukene põhjendada ka. absoluutselt puusse oled täna pannud igas olukorras oma mõtetega ning loogika on täiesti mööda.

sina oled vs simmo olnud alati. kui sa nüüd hunt, siis simmo küla. Kui sa ei ole hunt, siis simmo suure tõenäosusega võib ka olla.

bds pani lõpus veidi pange, sellepärast kiire kõne enne lõppu

hallo

ma ei viitsi ka siin poste üles otsida ja igat sõna muukida, kui keegi midagi ei tee.

sa teed vea, sest ma olen küla (vea teed juhul, kui sa oled ka küla)

ranka
03.04.13, 20:54
panen teema siis 21:59 lukku ja see ka tõestab, et ma ei ole hunt - hundina ma ei nõustuks selle diiliga, kui ma kaotusseisus. ja ma ei viitsi oma häält ümber ka tõsta. olen solvunud natuke külade peale, kes hundid nende peale obv mitte.

aga palun jälgige karupoega. ta ei ole nii rumal midagi ja ta saaks aru, et ma olen cleared küla eelnevate jutu jms. põhjal.

ööd.

karupoeg
03.04.13, 20:54
vea tegemine ei tähenda, et ma hunt

karupoeg
03.04.13, 20:55
või et mind peaks kahtlustama nii nagu sa teed. ja su arutelu ei ole midagi nii ekstravaganza olnud. oma simmo rongiga oled läinud koguaeg ja wowi ka veidi.

wowiga panid puusse ka veel

eluvend
03.04.13, 20:56
aga palun jälgige karupoega. ta ei ole nii rumal midagi ja ta saaks aru, et ma olen cleared küla eelnevate jutu jms. põhjal.



Sellega ma nõus, juhul kui sa ei osutu hundiks. Aga ma ütlen, siis tuleb siiski KÕIK üle vaadata. ja algusest peale!

eluvend
03.04.13, 20:57
Ranka ära pane kinni teemat (ei tea kas taavil üldse modemisõigus) Aga pohh ju, ausõna peal saab ka toimetatud vast

karupoeg
03.04.13, 20:58
ranka, sa ei saa olla cleared küla.

ütle üks adekvaatne põhjus miks?? mis sind on ära clearinud? see, et sa oled surunud wowi, kes küla? või simmot, kelle kohta me ei tea??see, et sa ütled, et sa küla, ei ole päris adekvaatne

taavi
03.04.13, 21:18
ON ÖÖ

taavi
03.04.13, 21:21
Häälte seis:
5 ranka (jm69, simmo, elu, ranka, karu)
1 Simmo (putkimies)
1 Putkimies (bds)

Poodi üles ranka, kes oliküla!

Homme algab päev u 11:00

taavi
04.04.13, 09:59
Öösel söödi ära eluvend, kes oli

küla!


Mängijate nimekiri:
karupoeg
Puktimies
Jmskns69
Simmo
backdoorsex





ON PÄEV

VisaHing
04.04.13, 10:10
Seis üsna nutune nüüd juba aga:

Mina clearisin Rankat enamvähem viimase minutini, mis tekitas obv kõigis kahtlusi minu staatuses.
Ma arvan, et olen end igatepidi tõestanud ja kes teisiti arvab, siis bring it on. Tahtsin lõpus anda Rankale valimisõigust, sest
olin 100% kindel, et läheb Simmo ( Et sellessuhtes oli sul Simmo õigus eile :) ) ja oleks game solved.

Minu hääl jääb täna päeva lõpuni kasutaja Simmo peale. See ei muutu, ei muutu ka
juhul kui keegi lükkab vote/alustab rongi mu peale .

Tunnen endal väiksemat sorti süüd ka selles, et Simmo elus veel.
Mängu alguses kui rong oli liikumas Yolo pealt Simmo peale Ranka algatusel aitasin kaasa sellele, et
ikka Yolo saaks väljalöödud mitte Simmo.


Teine oleks minuarvates Putkimies. Liiga obv, et sees on 1 mõtlev mängija ( Simmo ) ja 1 noobhunt ( Putkimies ).
Tema pole suutnud ennast minu silmis mitte kui kuidagi tõestada. Postid stiilis: '' Tapate mind, tapate süütu külaelaniku''
pole mingi eriline vastuargument või mis?


Ootan nüüd meeleldi, et Karupoeg, Jmskns69, Simmo ja Putkimies mulle peale lendaks.

Jmskns69
04.04.13, 11:08
Seis üsna nutune nüüd juba aga:

Mina clearisin Rankat enamvähem viimase minutini, mis tekitas obv kõigis kahtlusi minu staatuses.
Ma arvan, et olen end igatepidi tõestanud ja kes teisiti arvab, siis bring it on. Tahtsin lõpus anda Rankale valimisõigust, sest
olin 100% kindel, et läheb Simmo ( Et sellessuhtes oli sul Simmo õigus eile :) ) ja oleks game solved.

Minu hääl jääb täna päeva lõpuni kasutaja Simmo peale. See ei muutu, ei muutu ka
juhul kui keegi lükkab vote/alustab rongi mu peale .

Tunnen endal väiksemat sorti süüd ka selles, et Simmo elus veel.
Mängu alguses kui rong oli liikumas Yolo pealt Simmo peale Ranka algatusel aitasin kaasa sellele, et
ikka Yolo saaks väljalöödud mitte Simmo.


Teine oleks minuarvates Putkimies. Liiga obv, et sees on 1 mõtlev mängija ( Simmo ) ja 1 noobhunt ( Putkimies ).
Tema pole suutnud ennast minu silmis mitte kui kuidagi tõestada. Postid stiilis: '' Tapate mind, tapate süütu külaelaniku''
pole mingi eriline vastuargument või mis?


Ootan nüüd meeleldi, et Karupoeg, Jmskns69, Simmo ja Putkimies mulle peale lendaks.

Tore on lugeda hommikuti asjalikke postitusi !

:cool:

Toetan sind sinu raskes töös ja hääletan Simmo.

Täna tuleb pikk ja töine päev võib juhtuda, et ka mina rohkem postitusi täna ei tee !

karupoeg
04.04.13, 11:15
arvata oli, et mina või eluvend lähme. Kuna eile tundus rohkem clearim eluvend ning Simmot olen mina "kaitsnud" ka, siis tundub loogiline, et simmo võttis välja eluvenna ning üritab siin mingit muud plaani välja luua.

seega peab ranka ees vist vabandama ja ütlema, et ta esialgne read oli õige. Kui simmo on väljas (ja hunt), siis vaataks putkimiesi ja jmskns69 poole

karupoeg
04.04.13, 11:15
jmskns69. leidsid uue töö ?

karupoeg
04.04.13, 11:16
sorry for OT

Jmskns69
04.04.13, 12:27
jmskns69. leidsid uue töö ?

Peaaegu

Putkimies
04.04.13, 13:45
Peaaegu

mingi irl semud või viimaselajal lihtsalt skypes suhtlend ?

Jmskns69
04.04.13, 13:54
mingi irl semud või viimaselajal lihtsalt skypes suhtlend ?

See küsimus oli siin jutuks paar mängu tagasi sama mängu threadis täiesti avalikult !

:cool:

VisaHing
04.04.13, 14:01
Karupoeg, Putkimies, Simmo . Võtke ka mingi seisukoht.

karupoeg
04.04.13, 14:33
mingi irl semud või viimaselajal lihtsalt skypes suhtlend ?

2 mängu tagasi ta ütles, et läks töölt ära vms.

nüüd ütles, et täna tleb pikk töine päev. Seega mõtlesin, et mis case on

karupoeg
04.04.13, 14:37
Karupoeg, Putkimies, Simmo . Võtke ka mingi seisukoht.

minu seisukoht on, et ainuke variant on Simmo. ega midagi muud teha ei ole ja tuleb luckboxile loota.

natuke piinlik on tegelt, et Simmo olukord nii kaugele on üldse jõudnud ja eile ranka välja hääletasime.

VisaHing
04.04.13, 15:42
minu seisukoht on, et ainuke variant on Simmo. ega midagi muud teha ei ole ja tuleb luckboxile loota.

natuke piinlik on tegelt, et Simmo olukord nii kaugele on üldse jõudnud ja eile ranka välja hääletasime.

Ranka hääletas iseennast välja. Ohverdas end, kuna ta ei viitsinud enam kellegile midagi tõestada. Kurb jah, ütlesin küll talle, et võta hääl ära endalt wtf sa teed.

Vaatan, et enamus vist kogunenud Svenza teemasse, et üritage õhtul olla ikka aktiivsed. Tahaks Simmolt ja Putkimehelt ka mingit arvamust kuulda.

Simmo
04.04.13, 15:46
No küla saigi suhu kuna vennad ei mõtle kastist välja, oleksin ma hunt poleks ma rankat välja suruma hakanud selleks, et täna omale kindlat tuld saada. Sorri ranka, et ma rongi su peale tõmbasin aga olen täpselt samamoodi küla.

Täpselt nagu Rankagi ütles eile, et hoidke Karupojal silma peal ja nüüd on väga selge miks. Ilmselgelt pidi üks hunt olema mõtlev mängija, kes jagas ära süüa Avicii - mina poleks seda saanud kuidagi välja mõelda juba puht sellepärast, et ma pole ühtegi mängu kaasa varem mänginud. Esimene mäng kus olin registreeritud võttis niikaua aega, et ma unustasin lausa ära ja jõudsin foorumisse päev peale seda, kui olin asendatud. Samas sina Karupoeg olid esimene vend kes uuris kas KT sai peakida ja q_q tõi välja, et sa peaksid seda oma peaga teadma, kuna oled ise külatark varem olnud - pigem lootsid, et see roll on sattunud kellegi uustulnuka peale ja üritasid neid haneks tõmmata.

Esimene vend kes oma hääle eile Ranka peale pani oli Jmskn, kes oli ka üpriski kindel, et ranka on hunt. Täna tuleb sama rõõmsalt lendab laivi ja hakkab järgmisi külaelanike pooma kohe.

Samas, kui panete tähele siis eluvend oli see kes mind clearis eile ja oli põhimõtteliselt ainuke kes mainis, et minult võiks kahtlusi vähemaks võtta seega mina hundina poleks ilmselgelt teda sööma hakanud, küll aga oleksin ma ära söönud Karupoja.

SEEGA KÜLA MA PALUN TEIL NATUKENE ROHKEM ANALÜÜSIDA SEDA KOGU TEEMAT SIIN JA MÕELGE KAS MA OLEKSIN HUNDINA RANKAT PUSHINUD JA AINUKEST VENDA KES MIND CLEARIB ÄRA SÖÖMA HAKKANUD.

Minu raamatus on hetkel peamised kahtlusalused Karupoeg, Putkimies ja Jmskn (puht sellepärast, et sa olid esimene vend kes ranka peale hääle eile pani ja kuidagi liiga rahulikult võtad seda kogu teemat siin - oled juba kindel, et huntidena tegitegi ära?

Seega veelkord kutsun üles kõiki külamehi veelkord läbi analüüsima ja oma hääled mu pealt ära võtma, kuna muidu olemegi kaotanud.

Simmo
04.04.13, 15:51
arvata oli, et mina või eluvend lähme. Kuna eile tundus rohkem clearim eluvend ning Simmot olen mina "kaitsnud" ka, siis tundub loogiline, et simmo võttis välja eluvenna ning üritab siin mingit muud plaani välja luua.

seega peab ranka ees vist vabandama ja ütlema, et ta esialgne read oli õige. Kui simmo on väljas (ja hunt), siis vaataks putkimiesi ja jmskns69 poole

Selle posti pärast panen ma hääle Karupoeg sinu peale. Sina kui kõige analüüsivam mängija tead vägahästi, et kui küla täna üles puuakse ja üks öösel ära süüakse on seis 2-1 ja hundid on võitnud samas üritad teisi mängijaid ninast tõmmata, et tavai hääletame Simmo välja ja homme vaatame kes järgmine on. BUSTED

Simmo
04.04.13, 15:55
Huvitav, et nii Jmskn kui BDS olid teemat lugemas, kui ma oma postitused tegin aga mõlemad sujuvalt panid minema ilma mingeid mõttedi välja ütlemata....... ?

VisaHing
04.04.13, 15:56
Huvitav, et nii Jmskn kui BDS olid teemat lugemas, kui ma oma postitused tegin aga mõlemad sujuvalt panid minema ilma mingeid mõttedi välja ütlemata....... ?

Ma olen siiamaani teemas.

karupoeg
04.04.13, 15:57
Selle posti pärast panen ma hääle Karupoeg sinu peale. Sina kui kõige analüüsivam mängija tead vägahästi, et kui küla täna üles puuakse ja üks öösel ära süüakse on seis 2-1 ja hundid on võitnud samas üritad teisi mängijaid ninast tõmmata, et tavai hääletame Simmo välja ja homme vaatame kes järgmine on. BUSTED

absoluutselt mitte. eile ei olnud kedagi teist võtta peale sinu või ranka. nii et ära tule palun rääkima, et "sa ei oleks teda surunud". Keda teist sul võtta oleks olnud? Vaikselt üritasid küll putkimiehest rääkida, kuid said aru, et keegi kaasa ei tule ja loobusid sellest.

Eluvenna väljavõtmine oli sul ainus variant, sest tema ei uskunud sind kõige rohkem. Ja mina olin sind pigem kaitsnud.

Pealegi, minu sisse jätmine annaks sulle võimaluse ajada täpselt seda juttu, mida sa rääkisid viimases kahes postituses. Ehk siis suunata rambituli minu peale. Kellegi teise peale ei oleks see lihtsalt võimalik ning sellepärast jätsidki minu mängu, et sul oleks vähemalt mingigi lootus.

Ja kui me vaatame fakte, siis faktid räägivad sinu kahjuks. q_q tõi sinu välja, q_q lendas. Ranka oli sinu peal, ranka lendas. Eluvend oli sinu peal, eluvend lendas. Ja mis on kõik ka loogiline, kuid nüüd eile mängisid ennast nurka ja sul ei jäänud enam muud üle kui loota, et suudad kuidagi minu peale asja veeretada.

Sorry, aga see ei ole lihtsalt võimalik. Ja piinlik on, et sind kaitsesin

Simmo
04.04.13, 15:57
Või logisite välja hundikesed ja nüüd loodate, et ma ajan oma karupoja rada edasi?

Minu jaoks on tõesti kõige suurema mõtleva mängijana kahtlus sinu peal karupoeg aga see kuidas BDS ja Jmskn siit teemast lahkusid on tõsiselt kahtlust tektiav. Samas tekkisid juurde hoopis 3 külalist, äkki logisid välja ja luusivad mis juhtuma hakkab....

karupoeg
04.04.13, 15:58
vabandust, natuke eksisin.

eluvenna eemaldamine oli sulle kasulik eelkõige see tõttu, et ta oli ise cleared küla. Seega kui sina oleks minu eemaldanud, oleks sul täna olnud täeisti kellad, sest sul ei oleks hundina mitte kedagi teist süüdistada

VisaHing
04.04.13, 15:59
Või logisite välja hundikesed ja nüüd loodate, et ma ajan oma karupoja rada edasi?

Minu jaoks on tõesti kõige suurema mõtleva mängijana kahtlus sinu peal karupoeg aga see kuidas BDS ja Jmskn siit teemast lahkusid on tõsiselt kahtlust tektiav. Samas tekkisid juurde hoopis 3 külalist, äkki logisid välja ja luusivad mis juhtuma hakkab....

wtf, kas sa oled retard? Miks sa arvad, et ma lugesin viimaseid poste? Selle peale ei tule, et ma võisin lapata teemat läbi praegu?

Simmo
04.04.13, 16:02
Ma ei suuda näha eriti suurt pilti hetkel vist. Neid "uusi mängijaid" peab vist hakkama reevalueatema.
Aga Simmo aktiivsus mulle tegelikult meeldib hetkel (seetõttu nagu võiks kahtlust vähemaks võtta?).
Ranka, karupoeg, mina võrdluses ei suuda ma näha, et karupoeg oleks hunt ja kuna mina ka seda pole... siis Ranka?


Ma ei suuda hetkel näha, et jmskns või Simmo oleks hunt tbh. Ülejäänute suhtes ei suuda ma kindel olla... ehk karupoeg oleks ka natuke ebaloogiline (või siis just vägahea?) hunt.
Ranka loogikat ma ei suuda üldse mõista kohati ja seepärast ka hääl tema peal. No ei saa olla küla nii ju :S

Kus sa väidad, et ta ei uskunud mind, siit tuleb välja küll midagi muud?

Simmo
04.04.13, 16:02
Ma ei suuda näha eriti suurt pilti hetkel vist. Neid "uusi mängijaid" peab vist hakkama reevalueatema.
Aga Simmo aktiivsus mulle tegelikult meeldib hetkel (seetõttu nagu võiks kahtlust vähemaks võtta?).
Ranka, karupoeg, mina võrdluses ei suuda ma näha, et karupoeg oleks hunt ja kuna mina ka seda pole... siis Ranka?


Ma ei suuda hetkel näha, et jmskns või Simmo oleks hunt tbh. Ülejäänute suhtes ei suuda ma kindel olla... ehk karupoeg oleks ka natuke ebaloogiline (või siis just vägahea?) hunt.
Ranka loogikat ma ei suuda üldse mõista kohati ja seepärast ka hääl tema peal. No ei saa olla küla nii ju :S

Kus sa väidad, et ta ei uskunud mind, siit tuleb välja küll midagi muud?


Sorri bds mingi lag oli vist

karupoeg
04.04.13, 16:03
ja simmo, see sinu "karupoeg kui mõtlev mängija"... ise oled siin rohkem analüüsinud asja kui mina.

Ja veelkord, minu kaitsekõne kõige tugevam osa on see:

1) eile sa üritasid natukene ringi vaadata ja maad kuulata, et kas saaks kedagi peale ranka. Kuna see ei olnud võimalik, siis sa ei saanud kedagi teist ka suruda, sest sa oleksid hundina täiesti face up.

2) eluvenna eemaldamine oli AINUKENE variant, mis sul alles oli jäänud, sest tema oli cleared küla. Kui sa minu oleks eemaldanud, siis keda sa oleksid täna hakanud suruma??? täiesti 0 varianti oleks olnud, et keegi oleks läinud kellegi teise peale kui sina. Eluvend, targa mängijana, oleks peale minu eemaldamist instantselt sinu peale tulnud ning absoluutselt kõik külad koos huntidega samamoodi.

3) Mina sissejätmine oli su AINUKENE võimalus midagi päästa ja loota, et suudad ennast olukorrast välja mängida. Täpselt seda sa siin teedki. Kuigi see on väga raske võimalus, on see su ainuke ning sellepärast ma veel sees olengi.

karupoeg
04.04.13, 16:04
ma juba täiendasin oma eluvenna juttu. läks korra sassi mõte peas, kuna olukord nii keeruline

karupoeg
04.04.13, 16:04
ja teised mängijad. PALUN LUGEGE MINU POSTITUSE nr 906 kolme punkti!

VisaHing
04.04.13, 16:04
Üritan söögitegemise/ahju kütmise kõrvalt natuke lugeda teemat. Anna aega. Kui sind clearib midagi, siis ma leian selle aga oma lubadusest ma taganeda ei tahaks.

VisaHing
04.04.13, 16:05
Kus sa väidad, et ta ei uskunud mind, siit tuleb välja küll midagi muud?


Sorri bds mingi lag oli vist

Ei ole hullu :) Sorry, et retardiks kutsusin. Vabandan vastu.

Simmo
04.04.13, 16:05
No täna peale poomist tuleb välja kes on hundid ja kui sa tõesti pole üks neist siis Sorri aga minu peale hääle panekuga tõmbad omale kui külana vee peale kuna mäng saab lihtsalt läbi.

Ei saagi külamatšoga siin sõdida, teised ullikesed jooksevad sul järel niikuinii.


GG_AWP

Simmo
04.04.13, 16:06
No täna peale poomist tuleb välja kes on hundid ja kui sa tõesti pole üks neist siis Sorri aga minu peale hääle panekuga tõmbad omale kui külana vee peale kuna mäng saab lihtsalt läbi.

Ei saagi külamatšoga siin sõdida, teised ullikesed jooksevad sul järel niikuinii.


GG_AWP

karupoeg
04.04.13, 16:06
kordan veel!!!

Ma saan aru, et ma võin tunduda siin kahtlane, kuid Simmol ei jäänud muud lihtsalt üle. Ja siin ei saa otsida mingit muud leveldamist. Ma pean nüüd minema, loodetavasti jõuan veel kodus enne ära minekut korra sisse logida.

Simmo
04.04.13, 16:07
**** see nett nussib ka ja double postid...

Simmo
04.04.13, 16:09
Siin kohal külamehed kutsuks ülesse mõtlema stiilis, et "kõik mis hiilgab, ei ole kuld." ;)

Simmo
04.04.13, 16:16
Ja su väide, et mul polnud mingeid muid ronge võtta ei ole ka päris õige. Putkimiehe oleks väga vabalt saanud eile ära süüa, kuna BDS ta rongi alustas. Mina puht sellepärast ei tahtnud teda sööma hakata, kuna ta ei olnud online ja külana poleks saanud ennast kaitsa. Ranka rongis olen täiesti süüdi aga ei olnud ma ka esimene kes ta peale oma hääle tõstis. Samas nüüd on see juba läinud, pole midagi teha - vabandust veelkord Ranka, ilmselgelt polnud sa hunt.

Egas tundub, et polegi vahet kuhu poole ma hääletan.. Saime suhu, ehk €10vahel oleks siis mõtleks küla välja, et miskit on siin mäda. Ei oleks eluvenda sööma hakanud hundina, sinu oleks nahka pistnud "küla"hunt-matšo.

VisaHing
04.04.13, 16:17
Ma mõneks ajaks afk. Tulen umbes pooleteisetunni pärast tagasi.

omfg ma ei tea, mis kuradi arvutuse ma oma peas tegin, et arvasin, et homme käib mäng edasi isegi kui läheb küla.

Simmo
04.04.13, 16:23
Ei kui te mu täna külana üles poote siis homme me enam ei mängi seega keegi võiks Thread 9 juba lahti teha, küll aga saame teada kes on hundid...

Simmo
04.04.13, 16:56
ja simmo, see sinu "karupoeg kui mõtlev mängija"... ise oled siin rohkem analüüsinud asja kui mina.

Ja veelkord, minu kaitsekõne kõige tugevam osa on see:

1) eile sa üritasid natukene ringi vaadata ja maad kuulata, et kas saaks kedagi peale ranka. Kuna see ei olnud võimalik, siis sa ei saanud kedagi teist ka suruda, sest sa oleksid hundina täiesti face up.

- Vaatasin ringi kuna kahtlesin, et Ranka on hunt väga tugealt sellepärast kuidas ta mind surus. Lõpus leveldasin ennast üle ja tegin halva küla otsuse, et järgnesin Ranka rongi peale ja hakkasin üldse paralleele tooma miks peaks tema suurem hunt olema. Külamehe ego või puht algaja lollus aga viga ta oli. Mul oli valikuid veel ja oleksin väga vabalt saanud Putkimiehe oksa tõmmata ja vaadata mis ta ikkagi olnud oleks. Samas ranka oli see vend kes talle nö. noob-cleari andis nii, et tegu võib siiski olla pigem külamehega.

2) eluvenna eemaldamine oli AINUKENE variant, mis sul alles oli jäänud, sest tema oli cleared küla. Kui sa minu oleks eemaldanud, siis keda sa oleksid täna hakanud suruma??? täiesti 0 varianti oleks olnud, et keegi oleks läinud kellegi teise peale kui sina. Eluvend, targa mängijana, oleks peale minu eemaldamist instantselt sinu peale tulnud ning absoluutselt kõik külad koos huntidega samamoodi.

- Eluvenna eemaldamine ei oleks mulle mitte kuidagi kasulik juba puht sellepärast, kuna tema luges mu postidest kindlalt välja, et ma olen küla. Küll aga mainis, et tuleks uusi mängijaid re-evaluate'ida. Mis jätaks hetkel kahtluse Putkimiehe, BDS'i peale ja kohati ka minu, kuid selles kontekstis ta seda ei mõelnud.

3) Mina sissejätmine oli su AINUKENE võimalus midagi päästa ja loota, et suudad ennast olukorrast välja mängida. Täpselt seda sa siin teedki. Kuigi see on väga raske võimalus, on see su ainuke ning sellepärast ma veel sees olengi.

- Kindlasti kohe mitte, kui ma oleksin hunt siis ma oleksin ilmselgelt ära söönud Küla-Matšo ja täna Eluvenda surunud, et uued mängijad ongi hundid. Ning üpriski kindlalt poleks mingi raskus täna nahka pista olnud Putkimies, kuna BDS on teda juba päris pikalt kahtlustanud ja minu jaoks hetkel ongi tema ainuke cleared külavend. Eluvend oleks ka meile järgnenud, kuna sinu söömine poleks olnud kuidagi moodi kahtlane. Sinul eluvend aga ära süüa kasulik, kuna tema uskus mind juba külana ja arvatavasti oleks täna vaadanud teiste mängijate poole.


Jmskn sa loed seda teemat siin kohati aga ei ütle midagi sekka, see on veidi kahtlust tekitav ja seda on kõik mängijad välja toonud. Praegu ei olegi väga palju valikuid alles enam hundid on kas.
Mõtlev hunt kes sõi ära Avicii: Karupoeg või Jmskn - kuid sina karupoeg oled ilmselgelt suurem kahtlusalune oma päev 1 KT peaki küsimusga ja noob hundiks jääks Putkimies.

Samas Jmskn + Putkimies kombo ei oleks üldse välistatud, kuna kuidagi liiga vaikne.
Samas see, et sina Karupoeg kes mu poste eelnevalt ka pigem külaks pidanud nüüd mind raudseks hundiks tembeldad on veidi teistmoodi ja kusjuures agreessiivsemalt, kui varasemaid kandidaate on vähe kahtlust tekitav.

Minu mõtted on öeldud. Seega ootaks külameestelt ikka mingit tulekese põlema süttimist ja ära näha kes on need kaks salakavalat hundut meil alles jäänud siin, muidugi kui kopp on ees ja tahaks huntide söögiks jääda siis laske ära puua ja ongi mäng läbi homseks. Palun Taavi ära hommikuni siis oota ja võid kohe ära öelda kes need hundid olid, kuna nende öökill ei muuda ka midagi sest mäng oleks läbi.

Ei oska enam midagi sellel teemal rääkida.

Simmo
04.04.13, 16:58
Bljät vaadake Mu vastused läksid Quote iga rea alla peale " - "

Simmo
04.04.13, 17:02
ja simmo, see sinu "karupoeg kui mõtlev mängija"... ise oled siin rohkem analüüsinud asja kui mina.

Ja veelkord, minu kaitsekõne kõige tugevam osa on see:

1) eile sa üritasid natukene ringi vaadata ja maad kuulata, et kas saaks kedagi peale ranka. Kuna see ei olnud võimalik, siis sa ei saanud kedagi teist ka suruda, sest sa oleksid hundina täiesti face up.

- Vaatasin ringi kuna kahtlesin, et Ranka on hunt väga tugealt sellepärast kuidas ta mind surus. Lõpus leveldasin ennast üle ja tegin halva küla otsuse, et järgnesin Ranka rongi peale ja hakkasin üldse paralleele tooma miks peaks tema suurem hunt olema. Külamehe ego või puht algaja lollus aga viga ta oli. Mul oli valikuid veel ja oleksin väga vabalt saanud Putkimiehe oksa tõmmata ja vaadata mis ta ikkagi olnud oleks. Samas ranka oli see vend kes talle nö. noob-cleari andis nii, et tegu võib siiski olla pigem külamehega.

2) eluvenna eemaldamine oli AINUKENE variant, mis sul alles oli jäänud, sest tema oli cleared küla. Kui sa minu oleks eemaldanud, siis keda sa oleksid täna hakanud suruma??? täiesti 0 varianti oleks olnud, et keegi oleks läinud kellegi teise peale kui sina. Eluvend, targa mängijana, oleks peale minu eemaldamist instantselt sinu peale tulnud ning absoluutselt kõik külad koos huntidega samamoodi.

- Eluvenna eemaldamine ei oleks mulle mitte kuidagi kasulik juba puht sellepärast, kuna tema luges mu postidest kindlalt välja, et ma olen küla. Küll aga mainis, et tuleks uusi mängijaid re-evaluate'ida. Mis jätaks hetkel kahtluse Putkimiehe, BDS'i peale ja kohati ka minu, kuid selles kontekstis ta seda ei mõelnud.

3) Mina sissejätmine oli su AINUKENE võimalus midagi päästa ja loota, et suudad ennast olukorrast välja mängida. Täpselt seda sa siin teedki. Kuigi see on väga raske võimalus, on see su ainuke ning sellepärast ma veel sees olengi.

- Kindlasti kohe mitte, kui ma oleksin hunt siis ma oleksin ilmselgelt ära söönud Küla-Matšo ja täna Eluvenda surunud, et uued mängijad ongi hundid. Ning üpriski kindlalt poleks mingi raskus täna nahka pista olnud Putkimies, kuna BDS on teda juba päris pikalt kahtlustanud ja minu jaoks hetkel ongi tema ainuke cleared külavend. Eluvend oleks ka meile järgnenud, kuna sinu söömine poleks olnud kuidagi moodi kahtlane. Sinul eluvend aga ära süüa kasulik, kuna tema uskus mind juba külana ja arvatavasti oleks täna vaadanud teiste mängijate poole.


Jmskn sa loed seda teemat siin kohati aga ei ütle midagi sekka, see on veidi kahtlust tekitav ja seda on kõik mängijad välja toonud. Praegu ei olegi väga palju valikuid alles enam hundid on kas.
Mõtlev hunt kes sõi ära Avicii: Karupoeg või Jmskn - kuid sina karupoeg oled ilmselgelt suurem kahtlusalune oma päev 1 KT peaki küsimusga ja noob hundiks jääks Putkimies.

Samas Jmskn + Putkimies kombo ei oleks üldse välistatud, kuna kuidagi liiga vaikne.
Samas see, et sina Karupoeg kes mu poste eelnevalt ka pigem külaks pidanud nüüd mind raudseks hundiks tembeldad on veidi teistmoodi ja kusjuures agreessiivsemalt, kui varasemaid kandidaate on vähe kahtlust tekitav.

Minu mõtted on öeldud. Seega ootaks külameestelt ikka mingit tulekese põlema süttimist ja ära näha kes on need kaks salakavalat hundut meil alles jäänud siin, muidugi kui kopp on ees ja tahaks huntide söögiks jääda siis laske ära puua ja ongi mäng läbi homseks. Palun Taavi ära hommikuni siis oota ja võid kohe ära öelda kes need hundid olid, kuna nende öökill ei muuda ka midagi sest mäng oleks läbi.

Ei oska enam midagi sellel teemal rääkida.

VisaHing
04.04.13, 17:42
Simmo. 2 viimast posti muidugi väga head sinu poolt aga, kas sul juhtus midagi? Eelmisel lehel lugesin ära, siis tulin siia lehele. Oleks nagu sama jutt aga samas nagu ei ole ka.

Natuke segaduses. Vabandust kui minu post on ka segadust tekitav.

-------

Ranka eneseohverdus oli siis täiest ilmaasjata, kui ma peaksin oma hääle lükkama nüüd Karupoja peale. Kes tõsi küll on samuti hakanud kahtlust äratama. Just nimelt näidete põhjal mida teised toonud.

Keegi pani muidu tähele, et Putkimies on ka teemas käinud aga ei ole veel julgenud oma häält kuhugi poole liigutada. Kuna at the moment on seis 3:1, siis ma ootaks, et Putkimies ka seisukoha võtaks.

Putkimies - Kui oled hunt, lükka hääl Karupoja peale. Kui oled küla, lükka hääl Simmo peale. Tahaks näha, mis liini sa võtad.

----------

Otsin kohe üles posti, mis Karupoja puhul äratas mul juba ammu kahtlust. Sek.

taavi
04.04.13, 17:42
Vote count #921

3 Simmo (bds, jm69, karu)
1 karupoeg (simmo)

Simmo
04.04.13, 17:44
BDS viimase posti ma copyisin üle kuna enne läks karupoja quote aga ma ei muutnud neist midagi.

Simmo
04.04.13, 17:46
Kuna ma olen Küla ja BDS sa oled cleared küla juba ammu siis ongi ainult 1 külaelanik puudu hetkel meil aga ma ausalt ei viitsiks kaotada, tunnen süüd peale ranka välja söömist - kuna ilmselgelt oleks sa ranka otsuses kindel olnud. Sellegipoolest oleks võinud ta saada huntide söögiks öösel...

Simmo
04.04.13, 17:58
Sellest lähtudes, et Putkimies ei ole oma sõna veel kuhugi pannud võibolla, et kas hundid hoiavad oma häält viimaseni või ta ka külamehena saab aru, et ei saa eksimust lubada kuna muidu oleks kaotatud...

VisaHing
04.04.13, 17:58
olen nõus sinuga.

Ideaalis ma näen asja samamoodi ,kuid seal on see case, et ma ei tahaks rankat välja võtta pelgalt kahtluse peale ning hea meelega annaks talle benefit of a doubti. Mida ma teoorias näeksin on see, et Simmo tuleks välja võtta. Kui ta hunt, siis ranka cleared. Kui ta on küla, siis ranka rohkem hundine. Aga selle vastu räägib jälle see, et ta ei oleks hundina nii hullult simmo rongi vedanud. pigem oleks võtnud rahulikumalt, sest talle ei ole vahet, keda välja võtta.

Nüüd jällegi teistpidi, miks ranka peaks olema hunt, on see, et simmo rongi vedas ta puhtalt sellepärast, et mina ja teised vedasime yolo rongi, kes oli hunt... Ja ranka võis loota, et ta suudab kuidagi yolo ära kaitsta selles olukorras.
Ja nüüd olukord keerulisem.

Samas ranka pakub nii head arutelu, et kui ta küla on, siis ta on lihtsalt nii kasulik. Sellest kohast tingituna ka see benefit of a doubt. Ning kui ta end game jõudes on veel sees, siis saab ta vast suht kindlalt hundiks pidada.

ma ütlen veel, et jmskns tundub kahtlane (eelnevates postides põhjus)

Ja iamallin, sorry, aga kuna sa panid ise üsna palju selliseid hüpoteetilisi võimalusi, siis ma paneks ise sinu kohta ühe vastu.

Punkt 2 ütled, et sa mitu korda astusid Avicii kaitseks välja. Olukorras, kus avicii lendas, oleks sul hundina see perfect play, sest jagasid matsu lahti, et ta võib olla KT, kuna hunt ta olla ei saa. Siis lihtsalt tegid paar kaitsvat posti. Aga see on puhas teoreetiline arutelu, mida saaks ka näiteks öelda minu kohta nt Simmo puhul. lihtsalt thinking out loud. (p.s. mina muidugi ütlesin otse välja, et ta võib KT olla, mida hundina vast ei oleks teinud)

Mida võiks teha on järgnev:

Täna võtta Simmo. Kui simmo hunt= ranka cleared, kui simmo küla= ranka kahtlane

Kui simmo ei ole, siis võtta wow, sest sooviks jätta ranka sisse. Kui wow on, siis ranka cleared, sest ta on ainsana pm kahtlustanud wowi ja simmot.

Kui wow ka ei ole, siis ülehomme on juba kindel, et ranka. Meil peaks vist piisavalt aega olema ka, et nii talitleda..

Nagu varem kirjutasin, siis see post äratas kergelt kahtlusi Karupojas. Unustasin selle posti vahepeal sootuks.


Miks?

Külaelanikud elavad ju päev korraga. Ma pole veel kedagi näinud, kes kirjutaks 2 või lausa 3 sammu ette ja samas ütleks, et: '' Meil peaks aega olema küll, et talitada nõnda ''
Aega on ainult sellel, kes suutnud saada clear-küla staatuse samas olles ise hunt.

Aga siis on üks post, mis minu silmis jälle clearib Karupoega mingil määral. Kohe otsin.

Simmo
04.04.13, 18:03
mingi irl semud või viimaselajal lihtsalt skypes suhtlend ?

ma cleariks Putkimiehe selle postiga kolmandaks külaks BDS.

VisaHing
04.04.13, 18:04
ranka, sa ei saa olla cleared küla.

ütle üks adekvaatne põhjus miks?? mis sind on ära clearinud? see, et sa oled surunud wowi, kes küla? või simmot, kelle kohta me ei tea??see, et sa ütled, et sa küla, ei ole päris adekvaatne

Eile lõppes mäng 22:00. Post tehtud 21:58 ehk siis kui sisuliselt enam mitte kui midagi ei oleks saanud muuta ja Ranka oli 100% confirmed ülespoodud.

Kui ta oleks hunt, siis oleks tal täiesti pohhui olnud ja oleks oma tegemisi läinud tegema.

Pean jälle lahkuma mõneks ajaks. Varsti back.

karupoeg
04.04.13, 18:08
ma pean nüüd minema kodust. ma ei jaksa leveleid mõelda. olen oma asja öelnud ning loogiline on, et ka minu kohta saab kahtluse esitada.

Kuid Simmo. Sina räägid praegu, et kui sina oleksid hunt, siis sa oleksid eluvennaga läinud teiste peale.

Miks sa nüüd minuga sellsit teooriat ei rakenda, kuigi ma sinu jaoks terve mäng clear olnud?

aga gl ja sorry kui sa küla oled, mida ma ei usu, sest teised ei oleks suutnud vb nii välja mängida, kuid sina oled ennast praegu tõestanud targa mängijana ja võiksid selle peale tulla.

Simmo
04.04.13, 18:09
Tegelt see quote mis ma putkimiehe kohta tõin - ma ei tea kas selle alusels cleariks teda.

Kui sa clearid karupoja külaks jääb ainult Putkimies ja Jm69
Kui putkimies oleks pigem küla siis Karupoeg + Jm69

Putkimies+Karupoeg tundub kõige ebaadekvtaasem kombo. Ma ei tea anna veel oma mõtteid, meil on võimalik veel võita, kui me õige otsuse ühtse külana ära teeme...

karupoeg
04.04.13, 18:09
seega on üks huntidest n.ö. kõrvalt vaadates kas sina või mina.

Mina ei oleks never võtnud yolonaatorit esimesena välja, sest see ei ole esimesel päeval kasulik.

Kuna alguses oli turmtuli sinu ja yolonaatori peal, siis pidi kellegi kasuks otsustama ning te omavahel otsustasite, et yolonaator läheb. Mõlemat te päästa ei oleks suutnud. Ja nüüd oled sa kuidagi ikka siiamaani sees.

Simmo
04.04.13, 18:10
Muidugi olen ma küla, mul tekkis lihtsalt kahtlus kuna eluvend pisteti nahka eile, et sina pead olema. Ma ei välista üldse, et Jm69 pani selle kogu masterplänni kokku aga ausalt tundub, et ma ei suuda sind enam ümber veenda - kuna põikpäine küla-matšo või lihtsalt hunt. Ma ei tea, hea mäng oli igatahes...

Simmo
04.04.13, 18:12
Samas Jm69 oli esimene vend kes pani oma hääle ranka peale ja ei hakanud seda kordagi muutma, samas tõi välja näite kus sina ja ranka võiksid koos olla hundud.. Üks tuli välja, et on küla. Sulle ei tundu, et Jm võib olla suurem hunt? Ja Putkimies hoiab oma häält igaksjuhuks, etm idagi päästa kui valesti läheb?

Simmo
04.04.13, 18:12
seega on üks huntidest n.ö. kõrvalt vaadates kas sina või mina.

Mina ei oleks never võtnud yolonaatorit esimesena välja, sest see ei ole esimesel päeval kasulik.

Kuna alguses oli turmtuli sinu ja yolonaatori peal, siis pidi kellegi kasuks otsustama ning te omavahel otsustasite, et yolonaator läheb. Mõlemat te päästa ei oleks suutnud. Ja nüüd oled sa kuidagi ikka siiamaani sees.

Siin on sul õigus, sina päästsid mu tulest ära ja hundina ma ei usu, et sa seda teinud oleks.

TILT'i ajab see mäng... :)

karupoeg
04.04.13, 18:13
ja fakt on see, et hundina sa ei võtaks mind välja, sest eluvend hammustaks KOHE läbi, et kui mina ei ole, siis oled sina kohe kindlasti.

karupoeg
04.04.13, 18:14
sorry Simmo, aga praegu oled kõige likelim hunt sina. vaatamata sellele, et sa ajad tarka juttu, aga ma ei saa ju lasta ennast ära rääkida. Ma arvan, et sa saad ise ka aru.

ma ei usu, et jmskns69, kes suht inactive, oleks suutnud sellisel moel olukorda lahendada.

Simmo
04.04.13, 18:14
Eluvend hakkas uskuma mind külas olemises, mul ei oleks loogiline ta söömine olnud ja ma tõin need selgitused juba välja...

Simmo
04.04.13, 18:15
Ah olgu peale.


Good Game Küla.

Simmo
04.04.13, 18:16
sorry Simmo, aga praegu oled kõige likelim hunt sina. vaatamata sellele, et sa ajad tarka juttu, aga ma ei saa ju lasta ennast ära rääkida. Ma arvan, et sa saad ise ka aru.

ma ei usu, et jmskns69, kes suht inactive, oleks suutnud sellisel moel olukorda lahendada.

Võite mõlemad ka hundud olla aga ei ole vahet, eks me täna õhtul näeme ära kellel oli õigus ja kes lihtsalt puusalt lahmis.

Simmo
04.04.13, 18:21
Kui sa BDS siiski lõpuks järeldusele jõuad, et ma olen küla - tule mulle järele. Mulle tundub peale karupoja poste, et tema ja Jm ongi koos hundid - mõlemad ka pidasid oluliseks vastata putkimiehe küsimusele, et "mingid irl sõbrad või viimasel ajal liht skypes suhelnud".

Kui Putkimies on küla tuleb ta meile järele, kui ei ole - polegi mingit vahet kuna peale minu poomist on mäng läbi.

Samas on karupoeg kuidagi üpris kindel, kuidas Eluvend mõelnud oleks ja nagu oleks tal kahesilma vahele postid jäänud kus ta mind pidas rohkem külaks juba.

karupoeg
04.04.13, 18:29
Kui sa BDS siiski lõpuks järeldusele jõuad, et ma olen küla - tule mulle järele. Mulle tundub peale karupoja poste, et tema ja Jm ongi koos hundid - mõlemad ka pidasid oluliseks vastata putkimiehe küsimusele, et "mingid irl sõbrad või viimasel ajal liht skypes suhelnud".

Kui Putkimies on küla tuleb ta meile järele, kui ei ole - polegi mingit vahet kuna peale minu poomist on mäng läbi.

Samas on karupoeg kuidagi üpris kindel, kuidas Eluvend mõelnud oleks ja nagu oleks tal kahesilma vahele postid jäänud kus ta mind pidas rohkem külaks juba.

kindel olen ma sellepärast, et lihtsalt ei ole ühtegi muud alternatiivi. Siis ei ole väga raske.

Ehk siis minu mõttekäik: "miks ma sees olen veel ja eluvend väljas?.... ahaaa eluvend oli cleared küla ja minu peale saaks panna kahtluse. Kui mina oleks väljas, siis eluvend ei usuks simmot, et sellises olukorras oleks jmskns ja putkimies või bds koos hundid. Samuti mõtleks, et eluvend, et "oot-oot... simmo siiamaani sees. see on küll maru kahtlane ja tema peab olema, sest karupoeg lendas öösel!"

karupoeg
04.04.13, 18:31
ühesõnaga. Simmo.

kui sa ütled praegu, et sa oleks hundina minu võtnud, siis sa valetad. sa oled tark mees ja külana saaksid aru, et never ever ei saa praeguses olukorras võtta välja mind ja jätta sisse clearitud eluvenda.

Ega eluvend ei oleks käitunud selle järgi, mis sina räägid või ütled, vaid selle järgi, milline on olukord. Ja olukord ilma minuta oleks olnud see, et sees on Simmo, bds, putkimies ja jmskns69.

Never ever ei oleks eluvend seal sinu, kes sa terve mäng olnud kahtluse all, uskunud.

karupoeg
04.04.13, 18:32
pesema nüüd

Simmo
04.04.13, 18:34
kindel olen ma sellepärast, et lihtsalt ei ole ühtegi muud alternatiivi. Siis ei ole väga raske.

Ehk siis minu mõttekäik: "miks ma sees olen veel ja eluvend väljas?.... ahaaa eluvend oli cleared küla ja minu peale saaks panna kahtluse. Kui mina oleks väljas, siis eluvend ei usuks simmot, et sellises olukorras oleks jmskns ja putkimies või bds koos hundid. Samuti mõtleks, et eluvend, et "oot-oot... simmo siiamaani sees. see on küll maru kahtlane ja tema peab olema, sest karupoeg lendas öösel!"

Miks ma peaksin hundina sööma venda kes ainukesena on mind külaks pidanud eelnevalt - ehk kui oleks läinud sina. Ma ei usu never, et eluvend oleks pidanud mind kahtluseks söömaks sind kuna sa pidasid mind külaks. Küll aga tundub see üha rohkem kasulik lüke sulle.

Simmo
04.04.13, 18:35
Oled hunt well played karupoeg, oled küla siis sa hetkel ei näe kastist välja samamoodi aga mis me enam vaidleme. Las ta jääb ja viimased vennad otsustavad ise. Ma jätan oma hääle sinu peale täpselt nagu sina jätad selle minu peale.

karupoeg
04.04.13, 18:46
Miks ma peaksin hundina sööma venda kes ainukesena on mind külaks pidanud eelnevalt - ehk kui oleks läinud sina. Ma ei usu never, et eluvend oleks pidanud mind kahtluseks söömaks sind kuna sa pidasid mind külaks. Küll aga tundub see üha rohkem kasulik lüke sulle.

üks sama mantra ju. sul hundina ei ole tähtis see, kes sind usub või mitte vaid see, kuidas sa võita saaksid. ja lõppfaasis on tähtis, et oleks sees piisavalt teisi kahtlustavaid. Eluvend ei ole kuidagi moodi kahtlustatav, aga mina oleks.

ma ütlengi, et see on longshot, aga see on ainuke võimalus, kuidas sina oleks saanud hundina mängida. saad sellest aru?

Eluvend võis EILE sind pidada külaks, kuid täna, kui mina oleks ära läinud ja sina oleksid ikka sees, siis ta oleks kohe kindlasti teistmoodi arvanud!

karupoeg
04.04.13, 18:46
aga jah, ei ole mõtet siin vast pikemat dialoogi pidada

VisaHing
04.04.13, 19:28
Minu probleem on selles, et ma ei suuda Karupoega panna kellegagi combosse ja kahjuks ma ei saa üle sellest, et Ranka on sind algusest peale pushinud ja sa oled ikka veel elus. Jätan ka hääle samaks. Kui tõesti oled küla, siis........gg hundid....

( taavi koheselt kui päev läbi ja tõesti hundid võidavad, siis postitada ka nende nimed pliis, ei viitsi hommikuni oodata )


Sellel mängul on olnud tegelikult algusest peale üks teine probleem ka, milleks on - ebaaktiivsed mängijad. Esimesed 2 kes välja hääletati ei teinud ju sisuliselt mitte ühtegi posti. Oleks Yolo rohkem postitanud, oleks ehk mingid riidid saanud sealt kätte.

Sama seis on praegu. Jm6 ja Putkimies. Teevad 1 posti päevas nagu reeglid ette näevad aga fak sa selle järgi mingi riidi saad.

Simmo
04.04.13, 19:29
kindel olen ma sellepärast, et lihtsalt ei ole ühtegi muud alternatiivi. Siis ei ole väga raske.

Ehk siis minu mõttekäik: "miks ma sees olen veel ja eluvend väljas?.... ahaaa eluvend oli cleared küla ja minu peale saaks panna kahtluse. Kui mina oleks väljas, siis eluvend ei usuks simmot, et sellises olukorras oleks jmskns ja putkimies või bds koos hundid. Samuti mõtleks, et eluvend, et "oot-oot... simmo siiamaani sees. see on küll maru kahtlane ja tema peab olema, sest karupoeg lendas öösel!"

Sinu loogika järgi peaks olema üldse öösel söödud siis mina ju. Kuna eluvend on cleared küla ja sina oled küla. Kui ma oleksin hunt olnud, siis olekski nahka pistnud sinu ja täna hakkanud putkimiehe rongi ajama nagu ma juba ütlesin. Kuna aga söödud sai hoopis eluvend siis ma enam ei tea kes teist hunt on ja kes mitte aga tundub, et siin enam palju päästa ei anna ka.

Simmo
04.04.13, 19:30
Simmo Tavai Taavi lükka lukku ära lõpeta ära see päev meil mäng läbi.

Simmo
04.04.13, 19:33
ooot oot oot tagasi karupoeg


MA JUST NÄGIN, ET PUTKIMEIS ON TEINUD VEA JA KOGEMATA BLOGISSE POSTITANUD
PÄEV
Rate this Entry
0 Comments
by Putkimies , Täna at 17:14 (0 Vaatamised)

Krt ma ei oska ikka seisukohta võtta hetkel,kella 11 aega mul nagu aru saan ?
Tean et votame kyla,on mang ****** ja ei suuda valida kas karu voi simmmo,molemad hundised ja molemad jallegi kylased..... Tahaks teada pigem kes veel voib hunt olla,ise turniiril nii et ei jaksa kaasa moelda teiega,breaki ajal loen labi jalle ja ennem 11 panen hääle ka !
Kategooriad ‎ Uncategorized

Simmo
04.04.13, 19:34
Ma ei tea äkki mõtled ikka ümber veel BDS.

Ranka surus mind põhimõtteliselt ainult sellepärast, et ma olin hidetud. Aga ei tee see must veel hunti...

Simmo
04.04.13, 19:35
Mina clearin enda jaoks putkimiehe külaks ära ja bds oled ka küla siis ongi kombo Karupoeg ja Jm69.

VisaHing
04.04.13, 19:36
Ma ei tea äkki mõtled ikka ümber veel BDS.

Ranka surus mind põhimõtteliselt ainult sellepärast, et ma olin hidetud. Aga ei tee see must veel hunti...

Simmo - Kust kohast sa selle posti veel leidsid? Miks Putkimies seda posti siia teemase ei teinud?

Simmo
04.04.13, 19:37
Vaatasin foorumi pealehelt mängijaid kes on online ja siis all oli märge, et viimane kanne oli tehtud Putkimehe poolt, kui lahti tegin viskas ta blogisse. Ma arvan, et ta telefoniga või millegiga sees ja siis turniiri kõrval vajutas valele nupule or something. Ma näen siin all on blog this post nupud jne.

Simmo
04.04.13, 19:38
Blogid 127 Postitused 1 310 Viimased 24 tundi 2
Viimane blogi postitus, ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV kasutaja Putkimies poolt

karupoeg
04.04.13, 19:39
Sinu loogika järgi peaks olema üldse öösel söödud siis mina ju. Kuna eluvend on cleared küla ja sina oled küla. Kui ma oleksin hunt olnud, siis olekski nahka pistnud sinu ja täna hakkanud putkimiehe rongi ajama nagu ma juba ütlesin. Kuna aga söödud sai hoopis eluvend siis ma enam ei tea kes teist hunt on ja kes mitte aga tundub, et siin enam palju päästa ei anna ka.

sa oled targem sellest, mis sa eelpool kirjutasid (millele viitan).

Ja sa saad aru, et kui sa oleksid jätnud elumehe sisse, siis ta ei oleks sinuga mingit rongi moodustanud. see ongi kogu case. Ja teised oleksid kuulanud elumeest, sest ta cleared küla, mitte sind.

karupoeg
04.04.13, 19:40
Mina clearin enda jaoks putkimiehe külaks ära ja bds oled ka küla siis ongi kombo Karupoeg ja Jm69.

hea loogika, et sina clearid ära ja siis on.

täpselt sama ütlen ma, et ma clearin ära need ja need ning simmo on hunt nii et külad tulge palun kaasa.

Simmo
04.04.13, 19:41
sa oled targem sellest, mis sa eelpool kirjutasid (millele viitan).

Ja sa saad aru, et kui sa oleksid jätnud elumehe sisse, siis ta ei oleks sinuga mingit rongi moodustanud. see ongi kogu case. Ja teised oleksid kuulanud elumeest, sest ta cleared küla, mitte sind.

Su loogika on vägev karupoeg ainuke probleem on see, et ma pole hunt nii, et ma ei tea mis sa jahud. Küll aga tundub, et Putkimies clearis end mu jaoks nüüd ära ja BDS on ilmselgelt küla ja kuna mina postkastis olev kiri viitab ka sellele, et ma olen Külaelanik ja võidan ainult siis kui kõik hundid on üles poodud siis ma selle poole püüdlengi. Aga ma ei hakka suga enam vaidlema, me oleme juba kaks lehekülge omavahel disskuteerinud. :)

Simmo
04.04.13, 19:43
Teed suure vea.

Palun hoidke karupojal ka silma peal.

THIS

karupoeg
04.04.13, 19:44
mulle tundub jah, et me ei leia siinkohal üksmeelt.

kuna sa tundud sümpaatne vend, siis ma arvan, et meil ei ole mõtet siin laskuda edaspidisesse arutellu.

ma jõudsin just preili juurde ka ja ausalt öeldes väga ei viitsi ka siin enam üksinda lahendada. või noh, tähendab kahekesi, aga me erineval arvamusel.

minu poolest võib päeva lõpetada kui teised nõus.

Simmo
04.04.13, 19:45
davai. gl siis kõigile.

kui ranka hunt, siis bds vast teine.

kui ranka küla , siis homme kindlalt Simmo!

minul või eluvennal igastahes minek. adjöö

Siin ka hea ju kõik külamehed orki tõmmata.

Simmo
04.04.13, 19:45
Putkimies pole hääletanud, ei saa lõpetada ja võibolla mõni vend loeb veel midagi muud siit välja hiljem aga ärme enam vaidle jep. :)

karupoeg
04.04.13, 19:46
THIS

lõpetame palun. minu teooria on end of the day tugevam. Sa ei saa mitte kuidagi lihtsalt väita, et "kui sa oleks hunt, siis sa võtaks minu". Sest see oleks kõige sitem strateegia üldse. Ja sa oled piisavalt tark, et seda läbi näha ja ma loodan, et teised saavad minust aru.

Simmo
04.04.13, 19:54
Ma ei näe, et Putkimiehel tekkiks dillema kuhu oma hääl panna, kui ta oleks hunt.

VisaHing
04.04.13, 19:56
Ei lõpeta päeva enne kui Putkimies ka suvatseb seisukoha ja vote kellegile lükata.
Ehk muutub ka Jm aktiivseks.

2300 võiks olla tänase päeva lõpp.

Jmskns69
04.04.13, 19:57
Simmo ja Karupoeg !

Oletame, met Teie ja mina oleme külad kes on siis hundid ?

:cool:

Simmo
04.04.13, 19:59
Simmo ja Karupoeg !

Oletame, met Teie ja mina oleme külad kes on siis hundid ?

:cool:

Ei näe, et combo BDS, Putkimies ja Yolonaator kolmekesti hundid on ja taipasid ära süüa Avicii.

VisaHing
04.04.13, 19:59
Siis on hundid backdoorsex ja putkimies.

VisaHing
04.04.13, 20:00
Suht ulme combo aga hea, et lahendusi pakud :D

Simmo
04.04.13, 20:01
Simmo ja Karupoeg !

Oletame, met Teie ja mina oleme külad kes on siis hundid ?

:cool:

Miks sa eile esimesena hääle Ranka peale panid?

karupoeg
04.04.13, 20:05
Ei näe, et combo BDS, Putkimies ja Yolonaator kolmekesti hundid on ja taipasid ära süüa Avicii.

kui võtta iamallini teooria, et yolo oli huvitatud ja postitas teise teemasse jne, siis võib eeldada, et tegemist on varem mänginud mängijaga (mitte siin), kes nähes, et mina või teised pressivad nii yolot taipas, et ei ole mõtet lasta bds-l ja jmsknsil vastu hakata.

Samamoodi võis ta Avicii ära lugeda.

aga see on juba ulmevaldkond. täpselt sama nagu see ,et ma hunt. sest simmo, sa mõtled praegu ainult sellele, et ranka ütles nii ja ründad mind, sest mina ründan sind.

aga kui sa vaatad eelnevat mängu, siis no kamoon. ei saa ju tulla sellise asja peale. Kuna ma olen küla, siis minu jaoks on loogiline, et keegi teine peab siin leveldama nii hullult. Ja ma näen, et see oled pigem sina, kui teised. sorry kui ma eksin. tõesti.

Putkimies
04.04.13, 20:06
Tegin posti omaarust aga laks blogi....palun vaadake seda sealt !
Tableti peal olen nii et ei saa copyda, samsung sux :redface:

karupoeg
04.04.13, 20:06
ma unustasin enda läpaka laadija koju.

vaatan, kas saan preili venna arvutisse. kui ei saa, siis loodan, et usaldatakse mind.

Simmo
04.04.13, 20:07
kui võtta iamallini teooria, et yolo oli huvitatud ja postitas teise teemasse jne, siis võib eeldada, et tegemist on varem mänginud mängijaga (mitte siin), kes nähes, et mina või teised pressivad nii yolot taipas, et ei ole mõtet lasta bds-l ja jmsknsil vastu hakata.

Samamoodi võis ta Avicii ära lugeda.

aga see on juba ulmevaldkond. täpselt sama nagu see ,et ma hunt. sest simmo, sa mõtled praegu ainult sellele, et ranka ütles nii ja ründad mind, sest mina ründan sind.

aga kui sa vaatad eelnevat mängu, siis no kamoon. ei saa ju tulla sellise asja peale. Kuna ma olen küla, siis minu jaoks on loogiline, et keegi teine peab siin leveldama nii hullult. Ja ma näen, et see oled pigem sina, kui teised. sorry kui ma eksin. tõesti.

Võib ju tõesti nii tunduda aga ma olen küla.

Putkimies
04.04.13, 20:08
Nooooo ffs,arvan et simmmo hunt aga karu mangib liiiga tagasihoidlikut oma sorrydega,nii et
karupoeg

Sry kyla kui paha teen

Simmo
04.04.13, 20:08
Su väljapakutud variant võib olla ka tõsi ja ma ootan ikka veel Jm69 vastust, et miks ta esimesena kohe ranka rongi lahti tegi eile.

Jmskns69
04.04.13, 20:08
Miks sa eile esimesena hääle Ranka peale panid?

Pidin valima tema ja Karupoja vahel kahjuks valisin valesti :frown:

Simmo
04.04.13, 20:12
Pidin valima tema ja Karupoja vahel kahjuks valisin valesti :frown:

Aga mis puhul ma siis täna suurem kandidaat olen, kui eile valisid nende kahe vahel?

taavi
04.04.13, 20:13
Tegin posti omaarust aga laks blogi....palun vaadake seda sealt !
Tableti peal olen nii et ei saa copyda, samsung sux :redface:

http://www.upload.ee/image/3204978/untitled.bmp

Simmo
04.04.13, 20:16
Vote count on 3-2 hetkel eks?

karupoeg
04.04.13, 20:17
ok gg kutid. ma ei jõua enam simmo teooriaga vaielda ja tõesti usun, et minu oma on parem. simmo vastulaused neile on bs ning ebaloogilised.

ja putkimies lol at tagasihoidlikult oma sorridega. ei viitsi tülli minna lihtsalt ja halvasti öelda.

eniveis im out ja minu poolest võib päeva lukku panna. well played siis simmo ja kes iganes

taavi
04.04.13, 20:22
Vote count #983

3 Simmo (bds, jm69, karu)
2 karupoeg (simmo, putki)

VisaHing
04.04.13, 20:32
Nooooo ffs,arvan et simmmo hunt aga karu mangib liiiga tagasihoidlikut oma sorrydega,nii et
karupoeg

Sry kyla kui paha teen

Nojah solid post. Mulle meeldib.
Arvata oli, et selle liini valisid. Ei mõista su häält hukka aga minujaoks confirmed hunt koos Simmoga.
Well played :)

Simmo
04.04.13, 20:34
Tavai taavi, kui BDS paneb oma hääle 100% lukku mu peale siis võid päeva ära lõpetada ja anna meile huntide nimed.

Simmo
04.04.13, 20:34
Oleks raha peale mäng läheks tilti sellistest valikutest.

Jmskns69
04.04.13, 20:35
Paistab, et hundid on kas Karupoeg ja BDS
või Simmo ja putki.

Vaatan kogu teema läbi eesmärgiga analüüsida kumb on hunt kas BDS või Putkimies !

VisaHing
04.04.13, 20:36
Simmo. Oled sa kindel, et tahad lõpetada enne 2300 ?

karupoeg
04.04.13, 20:37
sorry no ei saa vaiki olla veel.

Jmskns. tuleta palun meelde paar mängu tagasi, kus lõpus taheti ka mingit ulmeplayd teha ja läks kõik pekki.

Simmo
04.04.13, 20:37
Palun tee seda, ma andsin juba alla ausalt öeldes...

Simmo
04.04.13, 20:38
sorry no ei saa vaiki olla veel.

Jmskns. tuleta palun meelde paar mängu tagasi, kus lõpus taheti ka mingit ulmeplayd teha ja läks kõik pekki.

Kuule sa pidid üldse ära minema juba mingi aeg tagasi ju. Mis toimub? :)

karupoeg
04.04.13, 20:38
kumba sa nüüd usud selles olukorras, kas seda, et Simmo, kes alguses pani hide staatuse ja ei ole siiamaani öelnud miks või mind, kes ma ESIMESEL PÄEVAL eemaldasin hundi olukorras, kus kõik teised tahtsid simmot.

karupoeg
04.04.13, 20:39
Kuule sa pidid üldse ära minema juba mingi aeg tagasi ju. Mis toimub? :)

jah, ma tulin naise juurde ja siis sai aku tühjaks. nüüd ta venna arvutis ja ma ei suuda uskuda, et jmskns69 on nüüd see, kes küla võidu üle otsustab.

ja mitte ei saa lasta sul teda ära leveldada.

Simmo
04.04.13, 20:39
Simmo. Oled sa kindel, et tahad lõpetada enne 2300 ?

Jm69 ütles, et ta tahab midagi üle vaadata las ta vaatab ja ütleb oma mõtted välja.

VisaHing
04.04.13, 20:39
Jm69 ütles, et ta tahab midagi üle vaadata las ta vaatab ja ütleb oma mõtted välja.

Selle pärast ma küsisingi sult seda. Mina sooviks lasta ikka 2300 välja.

Simmo
04.04.13, 20:40
jah, ma tulin naise juurde ja siis sai aku tühjaks. nüüd ta venna arvutis ja ma ei suuda uskuda, et jmskns69 on nüüd see, kes küla võidu üle otsustab.

ja mitte ei saa lasta sul teda ära leveldada.

Et siis ta pani täppi oledki BDS'iga koos hundikutsu? Saad aru kui sa oled küla siis sa saad minu poomisega suhu niikuinii, ja ma ei näe, et Jm69 hundina siin sellist levelit paneb hetkel.

Simmo
04.04.13, 20:41
Vaatame mis variandid ta välja toob.

Simmo
04.04.13, 20:41
jah, ma tulin naise juurde ja siis sai aku tühjaks. nüüd ta venna arvutis ja ma ei suuda uskuda, et jmskns69 on nüüd see, kes küla võidu üle otsustab.

ja mitte ei saa lasta sul teda ära leveldada.

Aga kust sa üldse kuulsid, et siin foorumis mingi leveldamine käib muidu?

karupoeg
04.04.13, 20:42
Et siis ta pani täppi oledki BDS'iga koos hundikutsu? Saad aru kui sa oled küla siis sa saad minu poomisega suhu niikuinii, ja ma ei näe, et Jm69 hundina siin sellist levelit paneb hetkel.

MIS ma tegema pean sellises olukorras kus ma ise küla ja olen su poolt outplayed???

Panema oma hääle lampi nüüd mujale kuskile või? Isegi kui sa ei ole hunt, siis lendan mina naguniii ja siis hundid ikkagi võidavad. ffs. seda üritadki praegu saavutada?