PDA

View Full Version : ***Libahunt 8 game thread*** Mäng läbi!



Leheküljed : [1] 2 3 4 5

taavi
29.03.13, 21:07
Esimene päev algab homme(30.03.13) 10:00 ja lõpeb pühapäeval 23:00

Mängijate nimekiri:
karupoeg
WowAwiAA
tiigrikutsu
Avicii
Puktimies
ranka
Jmskns69
Simmo
backdoorsex
eluvend
Yolonaator
IamAllin
q_q

Reeglid

Foorumimäng LIBAHUNT (käitumis)REEGLID

Seni, kuni mäng käib, on lubatud mängust rääkimine ainult mänguteemas

Millegist rääkimine väljaspool mänguteemat, mis võib mõjutada mängutulemust on reeglitevastane ja üldiselt peaksid üldse hoiduma käimasoleva mängu mainimisest väljaspool mänguteemat. Pea meeles, et mäng käib seni, kuni mängu moderaator on teatanud, et mäng on läbi

Foorumi tarkvara lubab lisada pilte, videosid ja linke teistele lehtedele. Nende postitamine on üldiselt lubatud aga pole mõeldud, et need on peamised suhtlusvahendid. Nende kasutamine info peitmiseks või maskeerimiseks on keelatud. Piltide, videote või helide kasutamine eesmärgiga oma poste varjata otsingu eest on keelatud. Endast video või helide postitamine on keelatud

Postitamine on lubatud ainult siis, kui on päev

Kuna öö algab 23:00 siis postid seisuga 23:00 on OK ja hääled sel ajal loevad

Keelatud on postitamine ja hääletamine 23:01, hääled :01 ei loe ja postid loetakse vigasteks

Kogemata ööpostitamist vahetevahel juhtub aga sinult oodatakse, et püüad ööpostitamist vältida

Postitamine on lubatud ainult siis, kui oled elus

Kui sul on roll, mis lubab suhelda mänguteemaväliselt siis võid seda teha ainult siis kui su roll seda lubab. Ja ainult isikutega, kellega su roll seda lubab

Hundid võivad üksteisega suhelda 24h päevas

Postide muutmine on keelatud, ükskõik mis põhjusel

Isegi kirjaviga, katkist tagi, jne (nt pilti postidades läheb [img] tag valesti) EI TOHI parandada

Postide muutmine tekitab ebatasakaalus oleva olukorra, nt keegi näeb su orginaal- ja muudetud posti ja see tekitab probleeme mängu aususega. See puudutab kõiki poste, kaasaarvatud neid, mis on tehtud kogemata öösel, valedes teemades, valede kasutajatega, jne

Keelatud on postitada pilti ja tsiteerida oma rolli privaatsõnumit, külatarga peeke ja muud mänguga seotud suhtlust, mis on toimunud väljaspool mänguteemat

Libahunt on mäng, kus tõlgendatakse informatsiooni, mis on mänguteemasse postitatud. Seega ei ole oodatud, et mängijad tõestavad oma rolle postitades otsest tõendusmaterjali oma rollist (privaatsõnumist pilti tegemine, selle otsene tsiteermine, jne)

Keelatud on postitada pilt või otsetsiteerida mängumoderaatori privaatsõnumeid. Kõik informatsioon, mida soovid edasi anda, tuleb panna oma sõnadesse

Võltsitud piltide ja tsitaatide postitamist koheldakse samamoodi nagu päris piltide, tsitaatide postitamist

Kui sa pole kindel, mida postitada võib, konsulteeru mängu moderaatoriga

Kui sa oled liitunud mänguga siis sinult oodatakse selles osalemist

Minimaalselt oodatakse, et postitad vähemalt üks kord iga päev

Kui juhtub midagi, et pead olema away from keyboard ja sa ei saa enam edasi mängida siis tuleb mängu moderaatorile saata privaatsõnum ja paluda oma kohale asendusmängija. Koheselt tuleb lõpetada mänguteemas postitamine. Mänguteemas kirjutamine, et sa otsid asendusmängijat on keelatud

Sinult oodatakse viisakat käitumist

Libahunt on mäng, kus valetamine on lubatud ja isegi oodatud ning on mängijate asi välja selgitada, kes räägib tõtt. Seega vaidlused mängijate vahel on loomulikud aga jälgige, et te üle piiri ei lähe ning kedagi ei solva. Samuti on oodatud, et iga mängija mängib võidu nimel ja oma meeskonda tahtlikult saboteerida ei või

Ülesehitus
Mängul on kaks osapoolt.
3 libahunti, kes kõik teavad üksteist ja võivad teemaväliselt omavahel suhelda.
9 tavalist külaelanikku, kes üksteist ei tea ning kes teemaväliselt ühegi teise mängijaga suhelda ei või ja võivad teemas ainult postitada kui on päev.
1 külatark, kes igal öösel (kaasaarvatud öö enne esimest mängupäeva) saadab mängujuhile (mulle) ühe mängija nime ning saab teada, kas tegemist on libahundi või külaelanikuga.

Libahuntide meeskond võidab siis, kui nad moodustavad vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Külaelanikud (koos külatargaga) võidavad siis, kui kõik libahundid on surnud.

Mängul on kaks faasi:
1. Päev, millal kõik elusolevad mängijad võivad teemas postitada ja hääletada ühe mängija vastu. Päev algab tavaliselt kell 10:00, aga postitada ei või enne kui ma olen selleks loa andnud. Päev lõppeb 23:00 ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust.
2. ÖÖ, mille ajal libahundid saavad endiselt üksteisega suhelda ja peavad mulle saatma ühe mängija nime, keda nad öösel tappa soovivad. Samuti peab külatark saatma mulle igal öösel ühe elusoleva mängija nime, kelle rolli ta soovib teada. Öö algab 23:01 ja öösel keegi teemas postitada ei tohi.


Hääletamine: Igal päeval on mängijatel võimalus hääletada ühe mängija vastu. Mängija, kellel on enim hääli mängupäeva lõppedes eemaldatakse mängust. Hääletada võib nii palju kordi kui mängija soovib ning arvesse läheb ainult kõige viimane hääl. Mängija vastu hääle andmiseks postita mängija nimi boldis. Näiteks, kui pastilaa oleks mänguks ja Sa soovid tema vastu hääletada, siis näeb välja nii:
Pastilaa

Bold kirja võib kasutada AINULT hääletamiseks.



ON ÖÖ

taavi
30.03.13, 09:59
ON PÄEV

Putkimies
30.03.13, 10:06
Appi Appi,mu naine söödi hundi poolt ära eile,siin kylas on hundid !!!

VisaHing
30.03.13, 10:23
Appi Appi,mu naine söödi hundi poolt ära eile,siin kylas on hundid !!!

confirmed Ranka oli see. Saatsin just libu ära koju nii, et päev on juba hästi alanud.

Putkimies
30.03.13, 10:44
Nii et külamehed rappivad ringi ? :confused:

WowAwiAA
30.03.13, 10:44
Rõõm, et rahva kokku sai. Aga ok, tühje sõnu tegema ei hakka Yolonaator

VisaHing
30.03.13, 11:47
Rõõm, et rahva kokku sai. Aga ok, tühje sõnu tegema ei hakka Yolonaator

Õpeta mind ka nii hästi readima.

Jmskns69
30.03.13, 12:14
Tervitused kõigile külameestest kaasvõitlejatele ka minu poolt !

8=)

IamAllin
30.03.13, 12:39
sup küla?

tiigrikutsu
30.03.13, 13:45
lols, hakkab pihta see möll jälle :D
ärge haiget tehke mulle, küla jälle :)

Avicii
30.03.13, 13:59
eile öösel q_q ga ymber lõkke tantsides jõudsin lahenduseni, et tiigrikutsu võib olla hundikutsu hoopis : )

karupoeg
30.03.13, 14:07
hey.

IamAllin
30.03.13, 14:13
hey.

I just met you

VisaHing
30.03.13, 14:15
I just met you

and this is crazy

Simmo
30.03.13, 14:25
and this is crazy

but are you libahunt maybe?

ranka
30.03.13, 14:51
Unustasin mängu sootuks ja seega on see esimene read, mis kinnitab, et ma olen küla.

ranka
30.03.13, 14:53
ma ei viitsi tegelt eriti metat aretada aga siiski panen lukku q_q. Tean, et sellest võib tulla nüüd väga räige sõda ja kui q_q osutub külaks, siis üks meist sureb ilmaasjata.

lukku panin q_q, et ta teeks esimesed sõnad.

eluvend
30.03.13, 15:00
jmskns69 - seekord ta lihtsalt peab olema hunt.
ja isegi kui ei ole, ei kaota me paljut

karupoeg
30.03.13, 16:10
ranka

viimased korrad kui ta oma "unustasin mängu sootuks" jutuga on tulnud, siis ta on hundu olnud.

ranka
30.03.13, 16:17
ranka

viimased korrad kui ta oma "unustasin mängu sootuks" jutuga on tulnud, siis ta on hundu olnud.

Absoluutselt vale read. Lisaks loed sa mu kommentaari väga valesti. Isegi, kui ma oleksin hunt, oleksin mängu ära unustanud ja kirjutanud täpselt samasuguse postituse. Seega mu kommentaar on mitte midagi ütlev ehk teisisõnu tahan omale väga-väga kiirelt tekitada küla alibi, et külal läheks paremini.

Mina olen küla ja esimesel päeval ma olen nõus välja minema, sest nii või naa on suur-suur flip. Aga kuna ma olen küla, siis ei ole mõtet mind välja hääletada. Parem flipata ülejäänute peale: suurem tõenäosus, et hititakse ära hunt.

Mu kommentaar võib tunduda hundisena, aga paluks 1. leveli mõtlemist. Hundina ma ei kaitseks end selliste argumentidega, sest ma tean, et inimesed hakkavad leveldama ja hääled tulevad mu peale.

Teiseks, kui ma olen hunt, siis ma ei hääletakse never-ever q_q-d, sest väga kindlalt tuleb meie vaheline sõda ja hundina ma seda ei tahaks. Ainus võimalus on, et kui q_q oleks ka hunt, et siis lihtsalt võtta sama line, mis eelmises mängus, aga nagu ma olen rõhutanud: ei ole mõtet minna liiga deepiks.

Küla ma arvan oskan mängida, hunti mitte ja see tuleks kohe-kohe välja, järgmistel päevadel.

Seega ma olen cleared küla ja kõik peaks sellest aru saama ning mu postitus aitab koheselt ka q_q rolli paremini mõista, kui ta aktiivseks muutub.

Jmskns69
30.03.13, 16:20
ma ei viitsi tegelt eriti metat aretada aga siiski panen lukku q_q. Tean, et sellest võib tulla nüüd väga räige sõda ja kui q_q osutub külaks, siis üks meist sureb ilmaasjata.

lukku panin q_q, et ta teeks esimesed sõnad.

Tänan positiivse arvamuse eest. Kahjuks ei ole mul vedanud ning olen jälle külaelanik (see foorum on rigged). Aga kui minu võistkond seeläbi võitma peaks olen nõus saama üles poodud varajases staadiumis. Lõppmängus ma pole seni eriti terav pliiats olnud.

8=)

karupoeg
30.03.13, 16:26
fair enough, ranka.

sinu eemaldamine esimesel päeval tegelt -EV küll. Sama on q_q-ga. backdoorsex tundub kahtlane ning avicii kirjeldus tiigrikutsu kohta ka.

ranka
30.03.13, 16:29
Teeks sellise inside reegli, et hääle vahetades või lisades põhjendada väga selgelt miks sa seda teed. Siis sel juhul saab külatark anda välja iga päev reade ja ta on täielikult või osaliselt maskeeritud, kui valib õige aja ja koha ning kui peaks juhtuma, et teda ära süüakse on meil alati konkreetne info olemas.

karupoeg
30.03.13, 16:31
Teeks sellise inside reegli, et hääle vahetades või lisades põhjendada väga selgelt miks sa seda teed. Siis sel juhul saab külatark anda välja iga päev reade ja ta on täielikult või osaliselt maskeeritud, kui valib õige aja ja koha ning kui peaks juhtuma, et teda ära süüakse on meil alati konkreetne info olemas.

nõus

q_q
30.03.13, 17:41
ranka miks sa arvad et ma mingit sõda tahan?

see et keegi mind hääletab ei tee temast hunti

q_q
30.03.13, 17:43
ma loodan et karupoeg on küla

q_q
30.03.13, 17:45
Rõõm, et rahva kokku sai. Aga ok, tühje sõnu tegema ei hakka Yolonaator

wow

q_q
30.03.13, 17:47
Õpeta mind ka nii hästi readima.

see post on kahtlane

nagu annab mõista et ?? hääl sest yolonaator pole postitanudki

ma hääletasin sellepärast wowi aga bds nagu ei julge siin hääletada

q_q
30.03.13, 17:49
Unustasin mängu sootuks ja seega on see esimene read, mis kinnitab, et ma olen küla.

kuidas see kinnitab et sa küla oled?

q_q
30.03.13, 17:51
unustasin mängu sootuks ja just kainenen, õigemini täiesti sodi veel.


küla elimineeris ranka

Kes on:
http://img-cache.cdn.gaiaonline.com/3f4c4be2401d38eb5dae685316ae2da2/http://i268.photobucket.com/albums/jj25/WolfenAkari/Wolf_puppy_near_den_Canada-1024x768.jpg

heh ranka

q_q
30.03.13, 17:52
Absoluutselt vale read. Lisaks loed sa mu kommentaari väga valesti. Isegi, kui ma oleksin hunt, oleksin mängu ära unustanud ja kirjutanud täpselt samasuguse postituse. Seega mu kommentaar on mitte midagi ütlev ehk teisisõnu tahan omale väga-väga kiirelt tekitada küla alibi, et külal läheks paremini.

saaksid tõlkida selle lause?

q_q
30.03.13, 17:56
rankal on nõrgad postid ja kehv loogika


Seega ma olen cleared küla ja kõik peaks sellest aru saama ning mu postitus aitab koheselt ka q_q rolli paremini mõista, kui ta aktiivseks muutub.

sa pole mitte mingit moodi cleared küla peale 25-e posti

ja ma olen tavaliselt tõesti vaikselt nurgas istunud onju

q_q
30.03.13, 17:57
ma arvan et jsmks on küla jälle

q_q
30.03.13, 17:58
simmo, eluvend ja iamallin kõik 0 content ja nõrgad postid so far

ranka
30.03.13, 18:00
ranka miks sa arvad et ma mingit sõda tahan?

see et keegi mind hääletab ei tee temast hunti

Eeldasin eelmisest sõjast.

q_q
30.03.13, 18:02
Eeldasin eelmisest sõjast.

eelmist sõda polnud

karupoeg peekis mind hundiks

ranka
30.03.13, 18:03
pidasin silmas kogu episoodi eelarutlus teemast alates.

q_q
30.03.13, 18:04
ok

saad seda punaseks märgitud lauset komenteerida?

ranka
30.03.13, 18:07
saaksid tõlkida selle lause?

s.t. et mäng, kui selline pakub mulle täpselt samapalju pinget olenemata rollist. teine osa on lollus ja konfliktis esimesega, sest esimeses lauses ütlesin ära, et ma oleksin anyway samamoodi actinud.

ma ei viitsi siin pikka sõnasõda pidada, sest ma tõesti olen küla ja lahendan mängu küla kasuks.

ja jällegi: mõtle, kui ma oleks hunt, kas ma hakkaks siin veel edasi keerutama tolmu? hetkel toon omale tähelepanu ja hundina ma seda ei sooviks. külana miks mitte, kui see aitab midagi üles harutada, eriti kui ollakse vaakumis.

Jmskns69
30.03.13, 18:09
ma arvan et jsmks on küla jälle

Tore on sinult kuulda midagi tarka !

Kui suudad mulle tõestada, et ka sina oled küla võid minu häälega edaspidi arvestada !

q_q
30.03.13, 18:11
sa ei lahenda mängu kui minu peale hääle lukku paned enne kui ma isegi postitada jõuan

w/e ma ei viitsi ka vaielda, hoia hääl mu peal siis

ma ei lase ennast ever lynchida nagu ma ükskord ütlesin

unless külatark peekind mind hundina aga see pole võimalik see kord

ma väga loodan et karupoeg ja ranka külad tegelt

ranka
30.03.13, 18:13
sa ei lahenda mängu kui minu peale hääle lukku paned enne kui ma isegi postitada jõuan

w/e ma ei viitsi ka vaielda, hoia hääl mu peal siis

ma ei lase ennast ever lynchida nagu ma ükskord ütlesin

unless külatark peekind mind hundina aga see pole võimalik see kord

ma väga loodan et karupoeg ja ranka külad tegelt

sa mõtlesid mu häält? tähendab ma lukku ei pannud vaid panin hääle su peale, et sõna võtaksid. seda sa tegid ja päev peaks lõppema ju alles homme õhtul ning häält saab muuta.

q_q
30.03.13, 18:15
sa mõtlesid mu häält? tähendab ma lukku ei pannud vaid panin hääle su peale, et sõna võtaksid. seda sa tegid ja päev peaks lõppema ju alles homme õhtul ning häält saab muuta.

ma olen koguaeg üks aktiivsemaid olnud miks sa arvad et ma sinu hääleta osa ei võtaks?

q_q
30.03.13, 18:16
putkimies esimene post mulle väga meeldib ta probably küla

karupoeg
30.03.13, 18:40
putkimies esimene post mulle väga meeldib ta probably küla

mm... miks?

eluvend
30.03.13, 18:41
Tore on sinult kuulda midagi tarka !

Kui suudad mulle tõestada, et ka sina oled küla võid minu häälega edaspidi arvestada !

Kui Sa juhtudki küla olema, siis palun üks kordki mõtle oma peaga kaasa ja ära jookse enda jaoks "confrimitud" liidriga kaasa. See teeb Sinust mõttetu ja manipuleeritava külaliikme, kes töötab sisuliselt oma meeskonna vastu.

q_q
30.03.13, 18:46
mm... miks?

pmslt insta peale päeva algust selline tähelepanu tõmbav comment uuelt mängijalt unlikely et hunt

karupoeg
30.03.13, 18:48
pmslt insta peale päeva algust selline tähelepanu tõmbav comment uuelt mängijalt unlikely et hunt

mm... uuel mängijal just imo see, et ta ei ole päris kursis vähemalt selle foorumi varasema dünaamikaga, kus esimesed postitajad luuki saanud. Seega teoorias siiski võimalik, et hundina tuli kohe nuuskima ja tahtis osa saada vms.

(nt LuuK esimestes mängudes hundina oli samasugune imo)

karupoeg
30.03.13, 18:49
aga see on selline 50-60 teooria

q_q
30.03.13, 18:51
mm... uuel mängijal just imo see, et ta ei ole päris kursis vähemalt selle foorumi varasema dünaamikaga, kus esimesed postitajad luuki saanud. Seega teoorias siiski võimalik, et hundina tuli kohe nuuskima ja tahtis osa saada vms.

(nt LuuK esimestes mängudes hundina oli samasugune imo)

ok aga ma ütleks et ta praegu 50+% küla

q_q
30.03.13, 18:52
just see et insta postitas pmslt

hunt küsiks kaasmängijatelt üle jne

nt isutuba üks mäng 1 minut peale päeva algust, ma andsin talle selle eest mingi 80% küla leani


Hommik,
Ma olen libahunt.
Hääletan Isutuba

Putkimies
30.03.13, 19:14
Muidugi küla,hundina ei viiciks enne õhtat metsas väljagi piiluda !
Aga ikkagi,naine kadunud ,nii et mure õhus !

Simmo
30.03.13, 19:33
Olen ka mina täitsa tavaline külamees ja hommikul seltsimehed Puhh, Äll ja sex hakkasid akna taga tuttavaid meloodiad laulma ja hakkasin kaasa ümisema samas andsin märku, et olen laivis... Üks neist võib olla ka täitsa vabalt libahunt aga readid hetkel veel suhteliselt olematud.

q_q
30.03.13, 19:35
Olen ka mina täitsa tavaline külamees ja hommikul seltsimehed Puhh, Äll ja sex hakkasid akna taga tuttavaid meloodiad laulma ja hakkasin kaasa ümisema samas andsin märku, et olen laivis... Üks neist võib olla ka täitsa vabalt libahunt aga readid hetkel veel suhteliselt olematud.

mingeid reade peaks ikka olema

me rankaga palju postitanud/vaielnud

mis minust ja rankast arvad?

IamAllin
30.03.13, 19:50
q_q ja ranka panid siin väikese show, tegelikult on mõlemad hundid hehe :)

Pole üle vaadanud, kas kõik on üldse postitanud juba või äkki mõni ei ole mängu tähele pannud, sest regamine oli tegelt juba ammu.

q_q
30.03.13, 19:53
kõik on kohal

WowAwiAA
30.03.13, 20:14
Minu kandidaat Yolo pole kohal käinud, prolly hunt. Ranka ka suht confirmed hunt. Tahaks perfect play seekord teha.

q_q
30.03.13, 20:20
miks ranka confirmed hunt

VisaHing
30.03.13, 20:32
woot q_q ka hiliselt ärganud nagu ühele korralikule hundimoluskile kohane. Arvestades seda, et Teil Rankaga mingi oma case siin pureda, siis ilmselt üritavad kokkumängu teha. Keegi ju ei kahtlustaks, et mõlemad karvased hundid tegelt.
Kuna ma suht newb selles mängus, siis enda nö. ''esimeste readide'' puhul panustaksin q_q.

Usun, et siin on 50/50 ranka/qq küsimus. Nii, et loodetavasti flippab õigesti.

q_q
30.03.13, 20:35
väga tore

q_q
30.03.13, 20:37
woot q_q ka hiliselt ärganud nagu ühele korralikule hundimoluskile kohane. Arvestades seda, et Teil Rankaga mingi oma case siin pureda, siis ilmselt üritavad kokkumängu teha. Keegi ju ei kahtlustaks, et mõlemad karvased hundid tegelt.
Kuna ma suht newb selles mängus, siis enda nö. ''esimeste readide'' puhul panustaksin q_q.

Usun, et siin on 50/50 ranka/qq küsimus. Nii, et loodetavasti flippab õigesti.

mille põhjal siis täpselt mind mitte rankat paned? kui 50/50

too postid/laused välja

WowAwiAA
30.03.13, 20:40
miks ranka confirmed hunt

Muudkui räägib kuidas küla peaks esimesel levelil mõtlema ja siis teeb poste, mis kutsuvad leveldama. Vaata või avaposti. Suht arusaamatult üks-ühele eelmise mänguga ka. Muid pisi nüansse veel, mis ei sobi külamehele.

q_q
30.03.13, 20:42
hääleta rankat siis wow

su hääl yolo peal on naljakas ta pole postitanudki veel

VisaHing
30.03.13, 20:43
mille põhjal siis täpselt mind mitte rankat paned? kui 50/50

too postid/laused välja

NB! See mul esimene mäng ja ma pole kursis, mis siin varasemalt toimunud on.

Puhtalt sisetunde järgi. Sa ainuke, kes hakkas määrama ''staatus''i koheselt kõikidele mängijatele. Võib-olla oled sa seda iga mäng teinud, no ideas, aga usun et väga kaval viis endalt tähelepanu juhtida teistele neid kaardistades.
:confused:

Yolonaator
30.03.13, 20:58
Oi kus külapeal lõkke ümber vanamemmed tantsu alles löövad. Aga nagu siin pop ja noortepärane ning näpuga näidatakse, hääletaksin samuti q_q

q_q
30.03.13, 21:00
bring it on

VisaHing
30.03.13, 21:22
bring it on

Kuna ma newb, siis tagantjärgi mõeldes unsure kui hea lüke see q_q hääletamine on. Kui q_q puhul selgub, et tegu oli külaga, siis kaotab väga tugeva mängija :( Häält siiski muutma ei hakka aga väike mõttehetk siiski tekkis.

Simmo
30.03.13, 21:24
Ma polnudki ainuke kellele tundus see Ranka ja q_q postitamine nagu ühest suust tulnuna... Samas see ranka üleskutse mõtlema +1 levelil oli ka veidi kahtlustäratav. Aga ma ei ole milleski veel kindel ja ei hakka puusalt laksima, õhtul lähen teen naabri Putkimehe hoovis paar kõssi ja siis nuputame välja kes see ikka ta naise kadumises süüdi olla võib. Homne päev veel pikk ja aega vähemalt see ükski hunt üles leida küll ja küll.

karupoeg
30.03.13, 21:50
q_q rong on mõttetu. sama nagu ranka rong. Ainuke põhjus, miks ma enne panin ranka peale oli tema q_q ründamine, mis ei ole loogiline.

miks ta on mõttetu, te küsite? sellepärast, et tegemist ainsate vendadega (peale minu ofc :), kes reaalselt viitsivad mängu arendada ja toovad sisse sisulist analüüsi. Seega esimestel päevadel, kus kõik on puhas air, ei ole never mõtet võtta välja tugevaid mängijaid. v.a. siis kui on KT peek.

ranka ja q_q omavahelisest suhtlusest ei ole varasemate mängude põhjal mõtet midagi välja lugeda. Ma esimene mäng arvasin q_q kohta täpselt samamoodi, kuid reaalsuses ta stiil ongi selline.

VisaHing
30.03.13, 21:58
+1 sellessuhtes karupoeg. Jäin peale vote andmist tegelikult sama asja mõtlema. Umm keeruline olukord sellega.

taavi
30.03.13, 22:02
Häälte seis (#68)

1 Yolonaator
3 q_q
1 jmsk69
2 tiigrikutsu
1 wow

Päev lõpeb ~25 tunni pärast.

karupoeg
30.03.13, 22:05
ma lihtsalt annan teada, et mul on homme üks deadline ja vb ei saa homme väga arvutis olla.

q_q
30.03.13, 22:30
q_q rong on mõttetu. sama nagu ranka rong. Ainuke põhjus, miks ma enne panin ranka peale oli tema q_q ründamine, mis ei ole loogiline.

miks ta on mõttetu, te küsite? sellepärast, et tegemist ainsate vendadega (peale minu ofc :), kes reaalselt viitsivad mängu arendada ja toovad sisse sisulist analüüsi. Seega esimestel päevadel, kus kõik on puhas air, ei ole never mõtet võtta välja tugevaid mängijaid. v.a. siis kui on KT peek.

ranka ja q_q omavahelisest suhtlusest ei ole varasemate mängude põhjal mõtet midagi välja lugeda. Ma esimene mäng arvasin q_q kohta täpselt samamoodi, kuid reaalsuses ta stiil ongi selline.

yea this

eluvend
30.03.13, 22:40
Päris nii ei nõustuks. Iga rong on kasulik ja annab infot. Ok mõni rong vähem, mõni rohkem, aga kindlasti edasiseks mänguks see kasulik. Teine teema, et kas sellised tüübid nagu q_q või ranka kohe alguses üles peaks poodama.
See, et alguses välja lendaks mitteaktiivsed ja suvalised, kes lahendamisele kaasa ei aita - oleks minu ettepanek.

eluvend
30.03.13, 22:43
miks ta on mõttetu, te küsite? sellepärast, et tegemist ainsate vendadega (peale minu ofc :), kes reaalselt viitsivad mängu arendada ja toovad sisse sisulist analüüsi.


Nüüd teed küll liiga külale :) Nimekirjas on vähemalt pooled vennad, kellega siin mängu easylt ära lahendaks.

Jmskns69
30.03.13, 22:45
Päris nii ei nõustuks. Iga rong on kasulik ja annab infot. Ok mõni rong vähem, mõni rohkem, aga kindlasti edasiseks mänguks see kasulik. Teine teema, et kas sellised tüübid nagu q_q või ranka kohe alguses üles peaks poodama.
See, et alguses välja lendaks mitteaktiivsed ja suvalised, kes lahendamisele kaasa ei aita - oleks minu ettepanek.

+1 Eluvenna poolt öeldule. Ka Karupoeg üsna külane. Minu hääl läheb esialgu Avicii peale. Kes muidu tavaliselt väga aktiivne ja sooviks, et ta rohkem sõna võtaks !

karupoeg
30.03.13, 22:50
Nüüd teed küll liiga külale :) Nimekirjas on vähemalt pooled vennad, kellega siin mängu easylt ära lahendaks.

rahu-rahu.

ei olnud päris nii mõeldud jah. mõtlesin siiski et "peamiste" mitte "ainsate". Sellega vast nõustud :)

q_q
30.03.13, 22:53
karupoeg sa küla ikka v

karupoeg
30.03.13, 22:54
karupoeg sa küla ikka v

jup

karupoeg
30.03.13, 22:55
+1 Eluvenna poolt öeldule. Ka Karupoeg üsna külane. Minu hääl läheb esialgu Avicii peale. Kes muidu tavaliselt väga aktiivne ja sooviks, et ta rohkem sõna võtaks !

jmskns clearis mind ära

q_q
30.03.13, 22:55
i fucking hope

q_q
30.03.13, 22:55
eluvend ja jsmks probably külad

q_q
30.03.13, 22:58
iamallin võib vabalt hunt olla

karupoeg
30.03.13, 22:59
kas KT sai eile peekida

q_q
30.03.13, 23:01
kas KT sai eile peekida

ma ei tea

karupoeg
30.03.13, 23:07
taavi võiks vastata, sest reeglites ei ole kirjas. muidu võib valesti mõelda

q_q
30.03.13, 23:08
KARUPOEG

ärge vastake talle mingil juhul mitte keegi

q_q
30.03.13, 23:08
jah külatargal on pregame peek

ärge rääkide külatargast see on ainult huntidele kasulik

karupoeg
30.03.13, 23:09
lol what?

q_q
30.03.13, 23:09
sa just ütlesid kõigile et sa pole külatark (muidu sa teaksid vastus ju)

gg

karupoeg
30.03.13, 23:11
q_q?

ma siiralt loodan, et keegi ei vasta mulle midagi. See ei olnud üldse sellepärast mõeldud küsimus. Mul on read, et üks varem mänginud mängija on KT (ütlen nii, et siis keegi ei saa aru) ning enne kui ma lähen edasi, lootsin teada saada, kas eile oli ikka KT peek. obv ma ei suunanud seda küsimust mängijatele otseselt vaid taavile. Või no ka sulle, kuna praegu on siin toimunud teatud vestlus meievahel.

ma arvan, et sa tead, et ma piisavalt decent mängija, et sellist eksimust ei teeks. eriti pärast eelmise mängu varajast väljatulekut KT-na

q_q
30.03.13, 23:11
*** JAH, KT SAI PEEKIDA ***

lõpetame nüüd külatargast rääkimise

q_q
30.03.13, 23:13
q_q?

ma siiralt loodan, et keegi ei vasta mulle midagi. See ei olnud üldse sellepärast mõeldud küsimus. Mul on read, et üks varem mänginud mängija on KT (ütlen nii, et siis keegi ei saa aru) ning enne kui ma lähen edasi, lootsin teada saada, kas eile oli ikka KT peek. obv ma ei suunanud seda küsimust mängijatele otseselt vaid taavile. Või no ka sulle, kuna praegu on siin toimunud teatud vestlus meievahel.

ma arvan, et sa tead, et ma piisavalt decent mängija, et sellist eksimust ei teeks. eriti pärast eelmise mängu varajast väljatulekut KT-na

jah sa võid leveldada igat pidi

aga mõtle kui mingi noob sulle vastab nt "mind huvitaks ka, jäi arusaamatuks" siis huntidel kohe aru saada et 1 võimalik kt vähem jne

q_q
30.03.13, 23:13
iamallin

karupoeg
30.03.13, 23:15
*** JAH, KT SAI PEEKIDA ***

lõpetame nüüd külatargast rääkimise

lõpetame.

ootaks sinult veidi impulsivabamat mängu, btw

karupoeg
30.03.13, 23:16
jah sa võid leveldada igat pidi

aga mõtle kui mingi noob sulle vastab nt "mind huvitaks ka, jäi arusaamatuks" siis huntidel kohe aru saada et 1 võimalik kt vähem jne

ok, nõus, tõsi.

karupoeg
30.03.13, 23:18
iamallin


mis põhjusel tema?

avicii on endale mitteomaselt väga tasa

q_q
30.03.13, 23:21
2 esimest posti on nõrgad


q_q ja ranka panid siin väikese show, tegelikult on mõlemad hundid hehe :)

Pole üle vaadanud, kas kõik on üldse postitanud juba või äkki mõni ei ole mängu tähele pannud, sest regamine oli tegelt juba ammu.

aga see on väga hundine post

umbes et tuleb teemasse ja mõtleb et midagi vaja kirjutada aga ei tea täpselt mida

lihtsalt see teine lause kuidagi ülikahtlane

q_q
30.03.13, 23:25
avicii on w/e

täna on double day ei loeks midagi sealt välja veel

karupoeg
30.03.13, 23:35
no nagu ma varem ka öelnud, et sõltub mindsetist lause lugemisel.

kui sa otsid hundist posti, siis sa ka leiad selle. aga seda iamallini lauset saab võtta täpselt samamoodi, et "päev algas, tahaks külana midagi öelda nii et ei kõla hundina" ja siis kribab midagi.

q_q
30.03.13, 23:41
no nagu ma varem ka öelnud, et sõltub mindsetist lause lugemisel.

kui sa otsid hundist posti, siis sa ka leiad selle. aga seda iamallini lauset saab võtta täpselt samamoodi, et "päev algas, tahaks külana midagi öelda nii et ei kõla hundina" ja siis kribab midagi.

selle loogika järgi ei saagi kedagi hääletada

karupoeg
31.03.13, 00:01
true

taavi
31.03.13, 00:05
kas KT sai eile peekida


taavi võiks vastata, sest reeglites ei ole kirjas. muidu võib valesti mõelda
On kirjas.


1 külatark, kes igal öösel (kaasaarvatud öö enne esimest mängupäeva) saadab mängujuhile (mulle) ühe mängija nime ning saab teada, kas tegemist on libahundi või külaelanikuga.

.

karupoeg
31.03.13, 00:09
vabandan

IamAllin
31.03.13, 01:29
iamallin

ei ole hunt, aga arutelu on vaja tekitada ja hea, et pakud kandidaate.

Ei saanud täna väga aktiivne olla ja homme ka jõuan alles õhtupoole. Praegu panen lihtsalt ilu pärast jmnghjk69, homme aega asja parandada.

q_q
31.03.13, 04:36
ei ole hunt, aga arutelu on vaja tekitada ja hea, et pakud kandidaate.

Ei saanud täna väga aktiivne olla ja homme ka jõuan alles õhtupoole. Praegu panen lihtsalt ilu pärast jmnghjk69, homme aega asja parandada.

hmm ok

q_q
31.03.13, 04:36
muidu avicii käis vahepeal teemat lugemas

Avicii
31.03.13, 10:36
muidu avicii käis vahepeal teemat lugemas
Yeah, unustasin eile sootuks ära, et mäng jälle, kuna pole nii ammu siin midagi toimunud, siis olingi juba öösel õhinas, et et fakk meelest läks äkki hääletati juba välja ära :D aga õnneks lõppeb päev alles täna õhtul seega joppas.

Sind ja rankat ma liigutaks küla alla, te ei teeks huntidena sellist showd isegi kui ainult üks teist oleks hunt. karupoeg on 50/50 hakkasin teda juba hundi alla panema aga siis tegi ühe hea posti, mis tõukas ta küla alla tagasi, hetkel muidugi 100% ei confiks aga esimesel päeval teda välja ka ei võtaks. Samuti on mõned uued näod mängus nagu yolo, simmo, bds ja putkimies ( ta vist tegelikult kuskil mängus imo juba on olnud??? ), nendel kuttidel võiks natuke silma peal hoida, kuna omavaheliselt on meil siin ja reada aga neine poiste kohta ei ole midagi, seega võiks jälgimise alla võtta. Alguses hääletasin küll tiigrikutsut, kuid nüüd liigutaks ta ka hetkel rohkem küla alla, kuid seda mitte püsivalt.

iamallin

VisaHing
31.03.13, 12:10
Hommik.

Päris korralik unenägu oli. Sai unes nähtud, et host viskaks vimpka seekord mängu ja kõik on külad. Polegi ühtegi hunti tegelikult :D. Wierd stuff i kno

Jmskns69
31.03.13, 14:34
ei ole hunt, aga arutelu on vaja tekitada ja hea, et pakud kandidaate.

Ei saanud täna väga aktiivne olla ja homme ka jõuan alles õhtupoole. Praegu panen lihtsalt ilu pärast jmnghjk69, homme aega asja parandada.

Olen olnud sinu suhtes alati positiivselt meelestatud aga ilmselgelt on parim kaitse rünnak. Nii et vahetan oma hääle IamAllin

Putkimies
31.03.13, 14:37
äkki jmsk ja iamallin on mölemad hundid ?
Ma arvan hundid algul hääletavad kindlalt üksteist ,et teised ei arvaks et tiimi teevad !

Jmskns69
31.03.13, 14:51
äkki jmsk ja iamallin on mölemad hundid ?
Ma arvan hundid algul hääletavad kindlalt üksteist ,et teised ei arvaks et tiimi teevad !

Iseenesest hea pakkumine, Putkimies. Aga kuna mina kindlasti hunt ei ole siis tegid halva moovi. Kui õhtuks on sinul piisavalt teiste hääli saad üles poodud, sest minu jaoks on see sinu post#111 kõige hundisem senise mängu käigu jooksul.

:cool:

Putkimies
31.03.13, 15:06
noo siis poote küla üles,mul pole varjata midagi !

eluvend
31.03.13, 15:22
tiigrikutsu

Jmskns69
31.03.13, 15:23
noo siis poote küla üles,mul pole varjata midagi !

Lepime siis avalikult kokku, et meie oleme mõlemad külad ja no offense anymore !

Mis ei tähenda seda, et IamAllin hunt ei võiks olla !

:cool:

Jmskns69
31.03.13, 15:23
tiigrikutsu

Mõni hea põhjendus selle häälele ?

eluvend
31.03.13, 15:26
Kahtlaselt vaikne ta. Ühe lambiposti viskas kohe alguses ja edasi vaikus.
Tema tavapärane liin on olnud way lahmivam(, kui see midagi see mäng määrab).

Simmo
31.03.13, 17:14
Jmskns69

ranka
31.03.13, 17:30
backdoorsex - täpselt pätijutt, kes on varastanud rahakoti, ja nüüd aitab teistel otsida ning teeb seminalju ehk ei ütle midagi konkreetselt ja samas ei soovi hoida ka väga madalat profiili, et kahtlust äratada.

Jmskns69
31.03.13, 17:44
Jmskns69

Kas tohiks argumentatsiooni ka küsida ? Või olen sulle kuidagi lihtsalt ebameeldiv ?

karupoeg
31.03.13, 17:51
Avicii,

kas sa tegid eile hommikul ühe posti (post 11) ja siis pärast seda unustasid ära, et siin mäng on? Natuke kahtlane liin mängijalt, kes varasemalt tõsiselt võtnud

ranka teooria sobib, kuid lihtsalt meeldetuletusena, et esimene mäng praegu tal. jmsksns69 on juba mitmendat mängu u. samasuguse stiiliga. Kui esimeses mängus peeti ka teda alguses üheks hundiks imo just tulenevalt tema stiiilist, siis hilisemalt mitte.

eluvenna loogika tiigrikutsu kohta tundub hetkel ka legit rong.

wow tuleb juba mitmendat mängu mingit jama ajama (no offence), kuidas see mäng plaanis tõsiselt võtta ja mäng kiirelt ära lahendada, kuid siis kaob ära. Eks saab kuulda varsti jälle standard vabandust, kuidas ei õnnestunud ikka ajaliselt ning ei olnud midagi tarka ka öelda. Ainuke probleem, et kui ta enne on vist (?) olnud sellise stiiliga küla, siis nüüd juhul kui ta hunt, on tal hea ja pigem tark mõte hoida samat stiili. Sest kui ta praegu seletama hakkaks, siis oleks ta insta väga hundine (based on varasemad mängud).

Avicii
31.03.13, 17:54
Avicii,

kas sa tegid eile hommikul ühe posti (post 11) ja siis pärast seda unustasid ära, et siin mäng on? Natuke kahtlane liin mängijalt, kes varasemalt tõsiselt võtnud

ranka teooria sobib, kuid lihtsalt meeldetuletusena, et esimene mäng praegu tal. jmsksns69 on juba mitmendat mängu u. samasuguse stiiliga. Kui esimeses mängus peeti ka teda alguses üheks hundiks imo just tulenevalt tema stiiilist, siis hilisemalt mitte.

eluvenna loogika tiigrikutsu kohta tundub hetkel ka legit rong.

wow tuleb juba mitmendat mängu mingit jama ajama (no offence), kuidas see mäng plaanis tõsiselt võtta ja mäng kiirelt ära lahendada, kuid siis kaob ära. Eks saab kuulda varsti jälle standard vabandust, kuidas ei õnnestunud ikka ajaliselt ning ei olnud midagi tarka ka öelda. Ainuke probleem, et kui ta enne on vist (?) olnud sellise stiiliga küla, siis nüüd juhul kui ta hunt, on tal hea ja pigem tark mõte hoida samat stiili. Sest kui ta praegu seletama hakkaks, siis oleks ta insta väga hundine (based on varasemad mängud).

no saa ise ka aru, laupäeva hommikul ( kell1 päeval ärkad ) jubesitt olla, magad enamus aja ja kassid teskiall, väga ei tule sellised asjad meelde, eile öösel tuli kell 2 aga siis vaatasin, et täna läheb päev edasi ja kirjutan siis.

karupoeg
31.03.13, 17:54
ehk siis mina kahtlustaks Avicii, bds, tiigrikutsu ja wowi vahel. Samas oleks imo hea kui avicii oleks küla ning pigem jätaks ta veel sisse, sest end game-s kasulik. Karta on, et hundid hakkavad ükshaaval paremaid lahendajaid eemaldama

taavi
31.03.13, 17:55
Vote count #120

3 IamAllin (q_q, Avicii, Jmskns69)
2 tiigrikutsu (karupoeg, eluvend)
2 Jmskns69 (IamAllin, Simmo)
2 q_q (backdoorsex, Yolonaator)
1 backdoorsex (ranka)
1 Yolonaator (WowAwiAA)

Parandage kui miskit mööda.

karupoeg
31.03.13, 17:55
no saa ise ka aru, laupäeva hommikul ( kell1 päeval ärkad ) jubesitt olla, magad enamus aja ja kassid teskiall, väga ei tule sellised asjad meelde, eile öösel tuli kell 2 aga siis vaatasin, et täna läheb päev edasi ja kirjutan siis.

lihtsalt kirjutan välja oma mõtteid.

ranka
31.03.13, 17:57
Ma lisan ka avicii kahtlusaluste hulka

Avicii
31.03.13, 17:57
ehk siis mina kahtlustaks Avicii, bds, tiigrikutsu ja wowi vahel. Samas oleks imo hea kui avicii oleks küla ning pigem jätaks ta veel sisse, sest end game-s kasulik. Karta on, et hundid hakkavad ükshaaval paremaid lahendajaid eemaldama

põhjenda palun, mis alustel sa eelmainitud nimesi hundilahtrisse tõukad?

Simmo
31.03.13, 18:00
Tegelikult tahtsin lihtsalt näha kuidas reageerid, kuna Allini vastu rünnak tundus algselt kuidagi hundiliselt. Suhteliselt neutraalse vastuse koha pealt enam ma sind hundiks ei pea. Samas esimene maskeeritud post oli mõeldud nagu küsimusena bds'ile - algselt juba mõtlesin, et hunt pigem jätaks kahesilma vahele nagu lauluna aga külamees oleks mingi kommentaari sealt vastu pannud. Nüüd kus ranka tõi veel välja mõne näite - panen oma hääle bds'i peale. Samas võibolla lihtsalt uue mängijana ei taha passiivsena tunduda aga vaatame mis saab.
backdoorsex

karupoeg
31.03.13, 18:01
põhjenda palun, mis alustel sa eelmainitud nimesi hundilahtrisse tõukad?

what? sa ise kopeerisid mu teksti


Avicii,

kas sa tegid eile hommikul ühe posti (post 11) ja siis pärast seda unustasid ära, et siin mäng on? Natuke kahtlane liin mängijalt, kes varasemalt tõsiselt võtnud

ranka teooria sobib, kuid lihtsalt meeldetuletusena, et esimene mäng praegu tal. jmsksns69 on juba mitmendat mängu u. samasuguse stiiliga. Kui esimeses mängus peeti ka teda alguses üheks hundiks imo just tulenevalt tema stiiilist, siis hilisemalt mitte.

eluvenna loogika tiigrikutsu kohta tundub hetkel ka legit rong.

wow tuleb juba mitmendat mängu mingit jama ajama (no offence), kuidas see mäng plaanis tõsiselt võtta ja mäng kiirelt ära lahendada, kuid siis kaob ära. Eks saab kuulda varsti jälle standard vabandust, kuidas ei õnnestunud ikka ajaliselt ning ei olnud midagi tarka ka öelda. Ainuke probleem, et kui ta enne on vist (?) olnud sellise stiiliga küla, siis nüüd juhul kui ta hunt, on tal hea ja pigem tark mõte hoida samat stiili. Sest kui ta praegu seletama hakkaks, siis oleks ta insta väga hundine (based on varasemad mängud).

teised olid need mõtted juba välja käinud, seega viitasin ka neile, millega nõustun ning tõin välja ka sinu. mida ma veel põhjenmdama pean?

karupoeg
31.03.13, 18:02
ehk siis bds ranka poolt toodud põhjustel. tiigrikutsu eluvenna toodid põhjustel ning ise lisasin juurde sinu ja wowi (põhjused lisatud). funktsionaalne lugemisoskus not much?

Avicii
31.03.13, 18:03
mis alustel sa eluvenna külaks clearid ja tema rongi tiigrikutsu vastu legitiks pead?

ranka
31.03.13, 18:07
mis alustel sa eluvenna külaks clearid ja tema rongi tiigrikutsu vastu legitiks pead?

Miks nii närviline? Kui mu nimi oleks seal nimekirjas siis ma küll nii ei käituks. Tundub nagu jagaksid laksmata karu nahka.

Avicii
31.03.13, 18:14
Miks nii närviline? Kui mu nimi oleks seal nimekirjas siis ma küll nii ei käituks. Tundub nagu jagaksid laksmata karu nahka.
haha, ei ole närviline, üritan siin rahulikult mõttetööd teha : )

TO KARUPOEG:

ehk siis bds ranka poolt toodud põhjustel. tiigrikutsu eluvenna toodid põhjustel ning ise lisasin juurde sinu ja wowi (põhjused lisatud). funktsionaalne lugemisoskus not much?

eluvend hääletab tiigrikutsut põhjustel:


Kahtlaselt vaikne ta. Ühe lambiposti viskas kohe alguses ja edasi vaikus.
Tema tavapärane liin on olnud way lahmivam(, kui see midagi see mäng määrab).

Tiigrikutsu oli foorumis viimati: Eile 13:46

Seetõttu ei tundu see argument legit ja ei tundu ka see, et sina seda confid.

karupoeg
31.03.13, 18:19
mida ma ütlema pean?

Ma olen ise mõelnud nende isikute kohta sama. Põhjusel, et keegi on varasemalt selle juba välja toonud, siis olen ma nende nime toonud ka sisse. täpselt sama nagu ranka nime bds-i teooria puhul.

ma ei ole kedagi clearinud ega confinud. lihtsalt need on mu 4 ainukest kahtlusalust hetkel. Keegi ei saagi olla day 1 cleared küla või cleared hunt, aga kuskilt peab alustama.

tiigrikutsu kohta su välja toodud kellaaja asi võtab talt kahtlust maha, olen nõus jah. Sorry, ma ei ole viitsinud day 1mingit james bondi ka siin mängida.

Avicii
31.03.13, 18:23
No kui need olid su 4 hundikandidaati siis kes oleks sinu 4 külakandidaati hetkel?

IamAllin
31.03.13, 18:24
Mina täna Aviciid ei hääletaks, hüppas kohe peale peale q_q häält minu rongi peale ja ma ei usu, et hunt seda niimodi teeks, pigem laseks asjal teise päeva jõuda ja siis vaadata, kuhu saaks vaikselt see hääl panna. Tiigrikutsu on tõesti tavaliselt rohkem jutukas olnud, vaatame-ootame kuni ta välja ilmub.

karupoeg
31.03.13, 18:28
No kui need olid su 4 hundikandidaati siis kes oleks sinu 4 külakandidaati hetkel?

neid hundikanditaate võib mul 10 ka olla, see ei tähenda, et mul külakandidaate 10 oleks.

pigem külased ranka ja q_q. teisi lahterdaks praegu somewhere in the middle.

IamAllini ma hundi alla ei paneks, nagu osad seda teevad, sest ma ei näe tema lauseid nii nagu nt q_q arvas.

aga tiigrikutsu võib hetkel sealt 4 seast julgelt maha vist tõmmata sinu väljatoodud põhjustel.

q_q
31.03.13, 18:46
hey

Putkimies
31.03.13, 18:47
Hääletan siis Jmskns69
jään enda juurde kindlaks,et sina ja AllIn ehk hundud !

VisaHing
31.03.13, 18:49
backdoorsex - täpselt pätijutt, kes on varastanud rahakoti, ja nüüd aitab teistel otsida ning teeb seminalju ehk ei ütle midagi konkreetselt ja samas ei soovi hoida ka väga madalat profiili, et kahtlust äratada.

Ranka. Arva mis tahad aga tegelikult ma lihtsalt ei oska seda mängu kaasa mängida. Ei ürita kuidagi tahaplaanile ennast peita aga ei oska ka kahjuks midagi asjalikku postitada. Tubli töö sellessuhtes kõigile, kes lahendavad ja erinevaid diskussioone tekitavad. Ma fish lihtsalt :(

Anyways ära põe, ma küla.

q_q
31.03.13, 18:49
tegin veits researchi ja iamallinile võib ühe päeva anda, äkki suudab clearida ennast

q_q
31.03.13, 18:50
jsmksn ka probably küla hääled tema peal ei meeldi

IamAllin
31.03.13, 18:51
tegin veits researchi ja iamallinile võib ühe päeva anda, äkki suudab clearida ennast

millest ma ennast clearime peaks? too nüüd välja oma põhjused, miks ma peaksin libahunt olema ja ma üritan ennast siis clearida :)

q_q
31.03.13, 18:53
millest ma ennast clearime peaks? too nüüd välja oma põhjused, miks ma peaksin libahunt olema ja ma üritan ennast siis clearida :)

tõlgenda mu posti nii

"kahtlustan et iamallin ikkagi hunt aga mitte enam nii väga ja ei taha teda täna enam hääletada"

ja clearida saad nt nii kui mõne hundi leiad ja ta üles pood

IamAllin
31.03.13, 18:56
okei eks ma üritan täna hundile pihta saada, aga kui ei saa, siis homset päeva vist üle ei ela. aga ikkagi, miks ma üks peamiseid kahtlusaslusi sinu arust olen? Sama küsimus ka putkimehele.

WowAwiAA
31.03.13, 19:04
Noh, mu hääl yolo peal midagi ei anna. Arvasin, et mõnd firsttimerit parim survestama algul hakata, jäi poolikuks ning ranka pihta rünnak jäi samuti poolikuks minu poolt. Ja nüüd ongi varsti juba õhtu käes ja peab kandidaadi leidma, niiet võtaksin siiski selle järgi, kellest kui palju varasemates mängudes tolku olnud, ehk siis hääletaks täna kas Tiigrikutsu või jmsknsk69.
Mingi avapostide järgi midagi võtma hakata on kõige lollim. Nagu siin oli juttu backdoor avangust, et raudne küla jne. Ja kedagi avaposti järgi hundiks toppida ja siis välja täna hääletada ei ole ka minu arvates väga tark.

q_q
31.03.13, 19:06
wow palun postita palju täna

q_q
31.03.13, 19:07
ja mul on liiga palju külasid ja liiga vähe hunte

WowAwiAA
31.03.13, 19:07
Ma parasjagu külapeal ja õhtu pundiga teleri ees, aga annan oma parima.

Jmskns69
31.03.13, 19:11
okei eks ma üritan täna hundile pihta saada, aga kui ei saa, siis homset päeva vist üle ei ela. aga ikkagi, miks ma üks peamiseid kahtlusaslusi sinu arust olen? Sama küsimus ka putkimehele.

Putkimies lihtsalt ajab oma jonni. Mul heameel, et rumala külamehe tiitlile on tekkimas konkurent !

:cool:

q_q
31.03.13, 19:14
puktimies ja jsmks te olete mõlemad külad jfc

Putkimies
31.03.13, 19:15
Esimene päev ja kui ma teie kahevahelist vestlust kohe algul nägin siis esimese asjana motlesin ehk ajate meelega siukest teemat,kui hundid oleksite siis siuke asi toidaks .
Nii et esimese päeva ma teen nii nagu algul arvasin ja homme vaatan edasi !

q_q
31.03.13, 19:17
ma vaatan kuna tiigrikutsu last online oli

IamAllin
31.03.13, 19:18
Esimene päev ja kui ma teie kahevahelist vestlust kohe algul nägin siis esimese asjana motlesin ehk ajate meelega siukest teemat,kui hundid oleksite siis siuke asi toidaks .
Nii et esimese päeva ma teen nii nagu algul arvasin ja homme vaatan edasi !

kelle vahelisest vestlusest sa räägid? Miks mina sulle hunt tundun, samuti ootan q_q vastust samale küsimusele.

q_q
31.03.13, 19:18
Yesterday 13:46

arghhh ei saa teda hääletada ju

q_q
31.03.13, 19:18
kelle vahelisest vestlusest sa räägid? Miks mina sulle hunt tundun, samuti ootan q_q vastust samale küsimusele.

ma seletasin juba ju

IamAllin
31.03.13, 19:20
ma seletasin juba ju

post #55 pärast siis?

eluvend
31.03.13, 19:21
Muidu, olen täna nii 3-4 korda käinud teemat vaatamas. Ja vist iga kord on Yolonaator ka siin uurimas, samas postitanud pole veel midagi. Liigutan tema kahtlaseks.
Täna saan osaleda arutelus vaid kella 22ni. Et palun teeme suuremad mõtlemised selleks ajaks ära. Viimase minuti rapsimist tuleks igal juhul vältida!

q_q
31.03.13, 19:21
post #55 pärast siis?

yea

q_q
31.03.13, 19:22
Muidu, olen täna nii 3-4 korda käinud teemat vaatamas. Ja vist iga kord on Yolonaator ka siin uurimas, samas postitanud pole veel midagi. Liigutan tema kahtlaseks.
Täna saan osaleda arutelus vaid kella 22ni. Et palun teeme suuremad mõtlemised selleks ajaks ära. Viimase minuti rapsimist tuleks igal juhul vältida!

tnx for info

yolonaator hakka postitama või lendad ka varsti

q_q
31.03.13, 19:22
aga ma ei hääleta sind enam iamallin

mul hääl sinu peal veel? q_q there you go

IamAllin
31.03.13, 19:25
Okei, vb näed hunti seal, kus seda pole (badumtss), aga tegelt pole väga selline post, mille järgi kedagi hundiks tembeldada, kuid pole hullu. Nüüd, putkimies, miks mina sulle hundina tundun ja kellevahelisest vestusest sa rääkisid? Mina olen praegu vestluses olnud ainult q_q ja sinuga.

Putkimies
31.03.13, 19:31
ei ole hunt, aga arutelu on vaja tekitada ja hea, et pakud kandidaate.

Ei saanud täna väga aktiivne olla ja homme ka jõuan alles õhtupoole. Praegu panen lihtsalt ilu pärast jmnghjk69, homme aega asja parandada.



Olen olnud sinu suhtes alati positiivselt meelestatud aga ilmselgelt on parim kaitse rünnak. Nii et vahetan oma hääle IamAllin

puhtalt sellepärast :rolleyes:

Putkimies
31.03.13, 19:32
Miks ?
Sest kui te oleksite hundid siis täpselt nii te teeksite !
Ja ykski teine minujaoks veel hundine ei tundu ja pakkuma peab ! :)

karupoeg
31.03.13, 19:33
yolonaator tundub ka kahtlane jah. krt liiga palju uusi mängijaid, raske telle leida.

võtaks siis tiigrikutsult "ametlikult" kahtluse maha.

yolonaatori asi tundub ka kahtlane.

Seega bds, yolonaator, wow ja avicii mulle kahtlased ning neile rongidele nõus hüppama.

VisaHing
31.03.13, 19:34
Järgnev ei puutu mängu arutelu:
-----------------------------
Kas libahundi mängu 1 päev on 48h ? Või kuna see öö ja kuna on päev ?
-----------------------------

q_q
31.03.13, 19:34
kui ma peaksin külatark olema siis ma peekisin avicii külaelanik

ärme teda hääleta

q_q
31.03.13, 19:35
Järgnev ei puutu mängu arutelu:
-----------------------------
Kas libahundi mängu 1 päev on 48h ? Või kuna see öö ja kuna on päev ?
-----------------------------

nädalavahetus laupäev-pühapäev on tavaliselt "üks mängupäev"

ülejäänud päevad päev algab kell 10 hommikul ja lõpeb 23

kõik reeglites kirjas loe uuesti üle

ja bds on lock clear tänu sellele postile

karupoeg
31.03.13, 19:35
ok, nõus

IamAllin
31.03.13, 19:35
Panin täiesti ilu pärast jmsknsi nime, samahästi oleksin võinud panna yolo, tiigrikutsu, backdoorsexi jne. Lihstalt veidi elevuse tekitamiseks. Eelmistes mängudes on päris palju olnud nii, et keegi paneb "viisakusest" vastu oma hääle lol, aga tavaliselt pole kumbki neist huntideks osutunud (vb keegi mäletab teisiti?), samas ma praegu jmsnk ka ei cleari.

Tegelikult ei cleari kedagi hetkel, samas Avicii tundub KÜLA, sest ma ei usu, et ta oleks kohe minu rongi peale hüpanud esimese mängupäeva esimesel päeval. Ka sina hüppasi minu rongi peale ning ma üldse ei usu, et hunt seda teeks, samas oled uus mängija ning võisid vabalt sellise kahtlase liigutuse teha.

karupoeg
31.03.13, 19:36
kui ma peaksin külatark olema siis ma peekisin avicii külaelanik

ärme teda hääleta


ok, nõus

ˇˇ

q_q
31.03.13, 19:36
ranka on väga likely hunt btw

aga ärme teda hääleta täna ikkagi

Jmskns69
31.03.13, 19:37
Kas tohiks argumentatsiooni ka küsida ? Või olen sulle kuidagi lihtsalt ebameeldiv ?

Simmo ei ole oma argumente esitanud kuigi teemas oli diil, et külad põhjendavad oma seisukohti !

q_q
31.03.13, 19:37
ranka/yolo/x hundid? maybe

q_q
31.03.13, 19:38
Simmo ei ole oma argumente esitanud kuigi teemas oli diil, et külad põhjendavad oma seisukohti !

mingit diili pole

IamAllin
31.03.13, 19:38
Karupoeg, kas sa arvad, et Avicii oleks kohe esimese mängupäeva esiemses pooles rongi peale hakanud hüppama, kui ta hunt oleks? MA usun, et võiks talle täna passi anda ja kedagi muud valida.

karupoeg
31.03.13, 19:38
ranka rongile pigem ei tuleks. vähemalt täna. minu varasemalt toodud põhjustel. yologa lendaks punti

q_q
31.03.13, 19:38
Karupoeg, kas sa arvad, et Avicii oleks kohe esimese mängupäeva esiemses pooles rongi peale hakanud hüppama, kui ta hunt oleks? MA usun, et võiks talle täna passi anda ja kedagi muud valida.

yea let's do this

q_q
31.03.13, 19:39
ranka rongile pigem ei tuleks. vähemalt täna. minu varasemalt toodud põhjustel. yologa lendaks punti

yea nõus

VisaHing
31.03.13, 19:39
ranka on väga likely hunt btw

aga ärme teda hääleta täna ikkagi

q_q, kas sa lockisid mu hundi või külana :D ?
Ei saanud su postist aru.

q_q
31.03.13, 19:39
q_q, kas sa lockisid mu hundi või külana :D ?
Ei saanud su postist aru.

külana

karupoeg
31.03.13, 19:40
Karupoeg, kas sa arvad, et Avicii oleks kohe esimese mängupäeva esiemses pooles rongi peale hakanud hüppama, kui ta hunt oleks? MA usun, et võiks talle täna passi anda ja kedagi muud valida.

seda küll. no see ongi see esimese päeva asi, et medalil on lisaks ühele küljele ka teine ning serv. samas minu jaoks tundub lihtsalt see, et ta varasemalt üliaktiivne ning nüüd väga mitte, kahtlane. Üks kõik, mis see põhjendus ka ole eksole.

aga sinu mõte ka õige jah

IamAllin
31.03.13, 19:40
PRaegu jäävad minu sõelale yolonaator ja tiigrikutsu (see, et ta foorumis pole käinud ei tähenda, et ta külalisena ringi ei või luusida).

q_q
31.03.13, 19:41
see küsimus mis bds esitas

kui ta oleks hunt ta küsiks seda wolf chatis

nüüd yea obv vastus et ta võib leveldada nii aga mul alust arvata et see pole case praegu

ta võib hunt olla aga ta siiski way more likely küla et täna teda hääletada on halb

q_q
31.03.13, 19:43
ja ma arvasin enne ka et bds pigem küla niiet see nice nice

q_q
31.03.13, 19:44
Oi kus külapeal lõkke ümber vanamemmed tantsu alles löövad. Aga nagu siin pop ja noortepärane ning näpuga näidatakse, hääletaksin samuti q_q

yolo ainuke post?

makes sense et nad rankaga hunt/hunt

kuna meie vahel vaidlus oli

q_q
31.03.13, 19:45
ah fuck it let's go YOLO

karupoeg
31.03.13, 19:47
võtame yolo ja kui see confirmed, siis ranka.

ainuke asi, mis selle vastu räägib on see, et ranka oleks yolole öelnud, et ära jumala eest q_q peale lenda wolf chatis.

Aga siin võib olla see, et esimesel päeval chat ei olnud veel tehtud või oldi n.ö. stand by peal

IamAllin
31.03.13, 19:47
yolo võib olla küll hunt. Ta on uus mängija ja kui teised 2 hunti on pigem afk, siis yolo ei julgegi üksinda siis hundina väga postitada, sest kardab nende jaoks asja rikkuda.

karupoeg
31.03.13, 19:47
ma mõtlen vastu sellele, et nad koos.

ma ei oska muud varianti praegu leida. sest see yolonaatori lause on pigem selline nagu sinu kahtlustus iamallini kohta eile

ranka
31.03.13, 19:47
ranka/yolo/x hundid? maybe

nope ei ole. ma ei ole ise veel mängu lahendama hakanud: eile pidu päev ja täna natuke uimane. teen kohvi ja suitsu ning koostan oma esimesed readid enne, kui mind välja hääletakse. mine tea äkki on abi.

rikun võib-olla oma tulevasi mänge, aga hundina enne post nuppu vajutamist natukene rohkem mõtleks. külana nagu praegu suht palju emotsioonide pealt lasknud ning alles õhtul tulevad mõttega postid.

VisaHing
31.03.13, 19:50
Nagu ma eile mainisin, siis enda hääl q_q peale sai suunatud ilmselt liiga rutukalt. Yolo tundub tõesti kahtlaselt ebaaktiivne. Kardan, et ise ei jõua Yolonaator-i vastuposte ära oodata ja ilmselt afk täna peale 8-sat, siis vahetab hääle ümber.

ranka
31.03.13, 19:50
võtame yolo ja kui see confirmed, siis ranka.

ainuke asi, mis selle vastu räägib on see, et ranka oleks yolole öelnud, et ära jumala eest q_q peale lenda wolf chatis.

Aga siin võib olla see, et esimesel päeval chat ei olnud veel tehtud või oldi n.ö. stand by peal

ma ei saa mitte kuidagi hunt olla. see on täiesti välistatud. poste lugedes nägin sõna yolo, siis mõtlesin, et miks kõik seda napakat sõna kasutavad ja alles siis sain aru, et ta on mängija.

tho mängijate nimekirja üldse ei tea ja seepärast ma ei anna ka oma viimast häält veel, sest aktiivseid mängijaid välja hääletades toetab väga hästi huntide standard-strateegiat, sama nagu pokkeris bluffimine callingstationi stratti.

q_q
31.03.13, 19:50
ma mõtlen vastu sellele, et nad koos.

ma ei oska muud varianti praegu leida. sest see yolonaatori lause on pigem selline nagu sinu kahtlustus iamallini kohta eile

ja eluvend ütles et ta mitu korda teemat lugemas käinud

yolo most likely hunt praegu imo

q_q
31.03.13, 19:51
ma ei saa mitte kuidagi hunt olla. see on täiesti välistatud. poste lugedes nägin sõna yolo, siis mõtlesin, et miks kõik seda napakat sõna kasutavad ja alles siis sain aru, et ta on mängija.

tho mängijate nimekirja üldse ei tea ja seepärast ma ei anna ka oma viimast häält veel, sest aktiivseid mängijaid välja hääletades toetab väga hästi huntide standard-strateegiat, sama nagu pokkeris bluffimine callingstationi stratti.

ok see post mulle meeldib

ranka
31.03.13, 19:52
huvitav, kas sellest ei leiaks telli, et kes kasutab sõna yolo või yolonator? ma ise arvaks, et hundid kasutaksid most likely yolo, sest skype grupis neil arutelus ei viitsi keegi välja kirjutada, et hey yolonator ära sina seda tee vaid öeldakse pigem: "hey yolo...". slängid jäävad külge ja hunt likely kirjutaks just yolo.

ise ka irvitan, mis seoseid välja mõtlen :D

IamAllin
31.03.13, 19:54
huvitav, kas sellest ei leiaks telli, et kes kasutab sõna yolo või yolonator? ma ise arvaks, et hundid kasutaksid most likely yolo, sest skype grupis neil arutelus ei viitsi keegi välja kirjutada, et hey yolonator ära sina seda tee vaid öeldakse pigem: "hey yolo...". slängid jäävad külge ja hunt likely kirjutaks just yolo.

ise ka irvitan, mis seoseid välja mõtlen :D

eelmistes mängudes wowawiwa asemele kirjutanud wow ja seekord yolo, sest lühem ja kõik saavad aru, kellest jutt.

q_q
31.03.13, 19:54
huvitav, kas sellest ei leiaks telli, et kes kasutab sõna yolo või yolonator? ma ise arvaks, et hundid kasutaksid most likely yolo, sest skype grupis neil arutelus ei viitsi keegi välja kirjutada, et hey yolonator ära sina seda tee vaid öeldakse pigem: "hey yolo...". slängid jäävad külge ja hunt likely kirjutaks just yolo.

ise ka irvitan, mis seoseid välja mõtlen :D

ei

ma kirjutan koguaeg lühemalt

wowawiaa > wow jne

q_q
31.03.13, 19:55
lol nice iamallin :D

ranka
31.03.13, 19:55
ja mängu saab lahendada kahte pidi: otsides hunte või/ja clearides külasid/ennast. millegipärast keskendutakse hundi otsingule rohkem, kui enda clearimisele.

ranka
31.03.13, 19:56
eelmistes mängudes wowawiwa asemele kirjutanud wow ja seekord yolo, sest lühem ja kõik saavad aru, kellest jutt.

miks sellised vabandused? ma ei suunanud seda mitte kellegile...

VisaHing
31.03.13, 19:57
huvitav, kas sellest ei leiaks telli, et kes kasutab sõna yolo või yolonator? ma ise arvaks, et hundid kasutaksid most likely yolo, sest skype grupis neil arutelus ei viitsi keegi välja kirjutada, et hey yolonator ära sina seda tee vaid öeldakse pigem: "hey yolo...". slängid jäävad külge ja hunt likely kirjutaks just yolo.

ise ka irvitan, mis seoseid välja mõtlen :D

Selle posti järgi mu jaoks Ranka confirmed küla.

IamAllin
31.03.13, 19:58
miks sellised vabandused? ma ei suunanud seda mitte kellegile...

ei vabandanud, lihtsalt ütlesin, et niiviisi kirjutatakse.

q_q
31.03.13, 19:58
yea bds ranka viimased postid väga külased

või vähemalt nad pole yologa hunt/hunt probably

IamAllin
31.03.13, 20:00
minu 2 peamsit kahtlusalust on yolo ja tiigrikutsu ning panen praegu yolo, sest vb ei saa päris lõpuni olla.

Jmskns69
31.03.13, 20:02
ja mängu saab lahendada kahte pidi: otsides hunte või/ja clearides külasid/ennast. millegipärast keskendutakse hundi otsingule rohkem, kui enda clearimisele.

See enda clearimine on kuradi keeruline. Ma esimestes mängudes proovisin ja jäi selline mulje, et mida rohkem üritad seda rohkem sind tahetakse üles puua .

Simmo
31.03.13, 20:09
Simmo ei ole oma argumente esitanud kuigi teemas oli diil, et külad põhjendavad oma seisukohti !

Post #128 seltsimees, kus ma ka oma hääle ära vahetasin. Ma olen täiesti tavaline külamees ja minu vastu hääletades raiskad ainult oma häält ja annad huntidele võimalust radari alt meid vaikselt nahka pista.

q_q
31.03.13, 20:13
simmo vasta palun ausalt

kuna ja mis põhjusel sa oma foorumi online staatuse varjat panid?

q_q
31.03.13, 20:13
varjatud*

Jmskns69
31.03.13, 20:15
Post #128 seltsimees, kus ma ka oma hääle ära vahetasin. Ma olen täiesti tavaline külamees ja minu vastu hääletades raiskad ainult oma häält ja annad huntidele võimalust radari alt meid vaikselt nahka pista.

Vastus vastu võetud no offense liitun Yolonaatori fännklubiga !

Simmo
31.03.13, 20:18
simmo vasta palun ausalt

kuna ja mis põhjusel sa oma foorumi online staatuse varjat panid?

Paar kolm päeva enne mängu aga põhjendus on zaladuz.

q_q
31.03.13, 20:20
Simmo

q_q
31.03.13, 20:20
simmo just claimis wolf :D

ranka
31.03.13, 20:20
eile öösel q_q ga ymber lõkke tantsides jõudsin lahenduseni, et tiigrikutsu võib olla hundikutsu hoopis : )

Avicii küla


jmskns69 - seekord ta lihtsalt peab olema hunt.
ja isegi kui ei ole, ei kaota me paljut


Kui Sa juhtudki küla olema, siis palun üks kordki mõtle oma peaga kaasa ja ära jookse enda jaoks "confrimitud" liidriga kaasa. See teeb Sinust mõttetu ja manipuleeritava külaliikme, kes töötab sisuliselt oma meeskonna vastu.

Eluvend Küla


mm... uuel mängijal just imo see, et ta ei ole päris kursis vähemalt selle foorumi varasema dünaamikaga, kus esimesed postitajad luuki saanud. Seega teoorias siiski võimalik, et hundina tuli kohe nuuskima ja tahtis osa saada vms.

(nt LuuK esimestes mängudes hundina oli samasugune imo)

Kahtlane


Muudkui räägib kuidas küla peaks esimesel levelil mõtlema ja siis teeb poste, mis kutsuvad leveldama. Vaata või avaposti. Suht arusaamatult üks-ühele eelmise mänguga ka. Muid pisi nüansse veel, mis ei sobi külamehele.


hääleta rankat siis wow

su hääl yolo peal on naljakas ta pole postitanudki veel

Hundine. Pani hääle Yolole, sõimas mind ja jättis hääle sinna. Tundub nagu tegi kavala liigutuse, et lükkab hääle hundi peale, et hiljem muuta arvestades, et kaks päeva aega ja nii clearida ennast.


Kuna ma newb, siis tagantjärgi mõeldes unsure kui hea lüke see q_q hääletamine on. Kui q_q puhul selgub, et tegu oli külaga, siis kaotab väga tugeva mängija :( Häält siiski muutma ei hakka aga väike mõttehetk siiski tekkis.


Järgnev ei puutu mängu arutelu:
-----------------------------
Kas libahundi mängu 1 päev on 48h ? Või kuna see öö ja kuna on päev ?
-----------------------------

Liiga tihti rõhub sõnale newb ja vabandused, et kui teeb vigu. Tundus algul hundine, siis aga ei tea kuupäevi, mida hunt teaks 100% ja küsiks seda enne skype chatist. Seega kahtlused vähenevad.


Ma polnudki ainuke kellele tundus see Ranka ja q_q postitamine nagu ühest suust tulnuna... Samas see ranka üleskutse mõtlema +1 levelil oli ka veidi kahtlustäratav. Aga ma ei ole milleski veel kindel ja ei hakka puusalt laksima, õhtul lähen teen naabri Putkimehe hoovis paar kõssi ja siis nuputame välja kes see ikka ta naise kadumises süüdi olla võib. Homne päev veel pikk ja aega vähemalt see ükski hunt üles leida küll ja küll.




KARUPOEG

ärge vastake talle mingil juhul mitte keegi

Küla

Lukku: YOLONATOR

Yolo seepärast, et on väga vaikne ja nagu ütlesin WOW postid on sitaks kahtlased.

Minu jaoks tänasel päeval cleared külad:

eluvend
q_q
avicii
ranka

Likely külad:

jmskn

Kahtlased

karupoeg
simmo
bds
iamallin

Pigem hundid:

wow
yolo

Unknown:

tiigrikutsu
Puktimies

q_q
31.03.13, 20:22
õu ranka

q_q
31.03.13, 20:22
vaata üks mäng kui sa panid oma staatuse varjatud

ma küsisin sult ka selle kohta

sa panid sellepärast et hunt said? või oleksid külana ka pannud?

Simmo
31.03.13, 20:22
Algselt mõtlesin, et AllIn võib olla hunt aga siis lugesin poste ja ikkagi üritab rohkem mängijaid clearida kes võiks olla külad ja #170 post kaotas minu jaoks tema kahtlused aga kuna BDS cleariti ka paar lehte tagasi ära siis lähen üldsusega kaasa ja panen Yolo

ranka
31.03.13, 20:24
Tegelikult tahtsin lihtsalt näha kuidas reageerid, kuna Allini vastu rünnak tundus algselt kuidagi hundiliselt. Suhteliselt neutraalse vastuse koha pealt enam ma sind hundiks ei pea. Samas esimene maskeeritud post oli mõeldud nagu küsimusena bds'ile - algselt juba mõtlesin, et hunt pigem jätaks kahesilma vahele nagu lauluna aga külamees oleks mingi kommentaari sealt vastu pannud. Nüüd kus ranka tõi veel välja mõne näite - panen oma hääle bds'i peale. Samas võibolla lihtsalt uue mängijana ei taha passiivsena tunduda aga vaatame mis saab.
backdoorsex


Post #128 seltsimees, kus ma ka oma hääle ära vahetasin. Ma olen täiesti tavaline külamees ja minu vastu hääletades raiskad ainult oma häält ja annad huntidele võimalust radari alt meid vaikselt nahka pista.

Peaks mainima, et Simmo on tõesti kahtlane.

Simmo
31.03.13, 20:25
simmo just claimis wolf :D

Sul on ennegi kombeks olnud täiesti tavalisi külamehi rongi etteotsadesse paigutada ja, kui sa mind hundiks pead siis su detektor on hetkel jälle paigast ära.

ranka
31.03.13, 20:25
vaata üks mäng kui sa panid oma staatuse varjatud

ma küsisin sult ka selle kohta

sa panid sellepärast et hunt said? või oleksid külana ka pannud?

panin seepärast, et olin hunt. külana ei oleks viitsinud :D

q_q
31.03.13, 20:26
panin seepärast, et olin hunt. külana ei oleks viitsinud :D

yea ma ei näe põhjust külal panna

ainult hundil

gogo simmo siis ranka

q_q
31.03.13, 20:26
simmo see invisible mode siin foorumis täis mõttetu

kohe näeb ära either way kui sa teemat lurkid


There are currently 10 users browsing this thread. (6 members and 4 guests)
q_q,
isutuba,
Putkimies,
Jmskns69

nagu näed siis foorum ütleb et 6 liiget vaatab teemat aga annab ainult 4 nime, ehk siis 2 inimest kellel invisible vaatavad ka teemat

ranka
31.03.13, 20:26
liitun simmo ​klubiga.

Simmo
31.03.13, 20:28
Ennast nähtamatuks muuta hundina ärataks ilmselgelt liiga palju tähelepanu ja see poleks kõige mõistlikum lähenemine mängule.

q_q
31.03.13, 20:28
Ennast nähtamatuks muuta hundina ärataks ilmselgelt liiga palju tähelepanu ja see poleks kõige mõistlikum lähenemine mängule.

ütle miks panid siis

mis saladus?

ranka
31.03.13, 20:31
Ennast nähtamatuks muuta hundina ärataks ilmselgelt liiga palju tähelepanu ja see poleks kõige mõistlikum lähenemine mängule.

Tagant järele tarkus :)

karupoeg
31.03.13, 20:31
ma läheks siiski yolonatori peale.

p.s., ranka, ma saan aru, miks ma kahtlane olen, no worries.

aga sinu minek simmo peale tundub praegu väga imelik.

q_q toob alguses välja, et sa võid olla yolonaatoriga koos hunt. siis q_q toob välja, et ka simmo kahtlane. ning siis sa otsid välja simmo postitused ja ütled, et "see on kahtlane" isegi ennast põhjendamata (mida sa alati teed umbes a4) ja paned veidi hiljem oma hääle (pärast q_q-d) ka simmo peale. sealjuures viies yolonaatori pealt kenasti tule ära

karupoeg
31.03.13, 20:33
enne seda poed muidugi q_q-le mõnusalt külje alla ka, clearides ta külaks.

ma arvan, et q_q on piisavalt hea vend ja ta oleks hundina seal täpselt samamoodi teinud.

q_q
31.03.13, 20:33
ma läheks siiski yolonatori peale.

p.s., ranka, ma saan aru, miks ma kahtlane olen, no worries.

aga sinu minek simmo peale tundub praegu väga imelik.

q_q toob alguses välja, et sa võid olla yolonaatoriga koos hunt. siis q_q toob välja, et ka simmo kahtlane. ning siis sa otsid välja simmo postitused ja ütled, et "see on kahtlane" isegi ennast põhjendamata (mida sa alati teed umbes a4) ja paned veidi hiljem oma hääle (pärast q_q-d) ka simmo peale. sealjuures viies yolonaatori pealt kenasti tule ära

ma ei toonud välja et simmo kahtlane

lihtsalt küsisin talt staatuse kohta

see on hunti tell usu mind, simmo on hunt

Putkimies
31.03.13, 20:35
Hetkel karu räägib kõige targemat minuarust !
yolonaator

q_q
31.03.13, 20:35
simmo ei suuda isegi põhjust tuua miks ta varjatud pani

"saladus" yea right

tahtsid hundina lurkida aga ei arvestanud kui hea detektiiv q_q on :D

karupoeg
31.03.13, 20:35
sorry, aga ranka käitumine on praegu palju suurem tell.

ma olen nõus minema täna yolonaatori peale ja kui ta on hunt, siis on ranka ka ja solved.

ranka
31.03.13, 20:35
ma läheks siiski yolonatori peale.

p.s., ranka, ma saan aru, miks ma kahtlane olen, no worries.

aga sinu minek simmo peale tundub praegu väga imelik.

q_q toob alguses välja, et sa võid olla yolonaatoriga koos hunt. siis q_q toob välja, et ka simmo kahtlane. ning siis sa otsid välja simmo postitused ja ütled, et "see on kahtlane" isegi ennast põhjendamata (mida sa alati teed umbes a4) ja paned veidi hiljem oma hääle (pärast q_q-d) ka simmo peale. sealjuures viies yolonaatori pealt kenasti tule ära

Arvasin, et kommentaarid ongi selgituseks. Ta on teinud iga päev poste, aga alati proovinud jääda teiste seljataha ning vabandanud. Teiseks on tal peas oma posti number (#128) ehk teisisõnu nagu oleks soovinud leida oma selgitusi ehk kontrollis enne fakte.

Nüüd tuli välja ka ta hidemine ja see on mu jaoks strong read. Olen seda ise teinud ja muud põhjust ei ole hidemiseks. See saladus peab tal olema siis tõesti piinlik saladus, et umbes ema ei tohi teada tööjuures, et ta foorumis käib ja seepärast peitis ära.

Yolo peale hääle lisamine on ka natuke kahtlane. Äkki arvas, et nüüd on tal perses ja läheb kiirelt massiga kaasa. S.t. yolol või temal on anyway minek ehk mõlemad hundid. Seega peab üks-teist ära clearima, aga see ei ole parim strateegia huntide poolt.

Putkimies
31.03.13, 20:36
Ja kui Simmo peaks kukkuma ja hunt ei ole siis q_q ja ranka hundud ka imo

karupoeg
31.03.13, 20:36
lol putkimies. sinu jutt kõlab praegu täpselt nii nagu me oleksime koos hundid

karupoeg
31.03.13, 20:37
su post nr234

q_q
31.03.13, 20:37
karupoeg praegu sa eksid imo

Simmo
31.03.13, 20:38
Aga kui üles puuakse ja olen küla, kas see teeb q_q 'st hundi?

q_q
31.03.13, 20:38
ma ei saa mitte kuidagi hunt olla. see on täiesti välistatud. poste lugedes nägin sõna yolo, siis mõtlesin, et miks kõik seda napakat sõna kasutavad ja alles siis sain aru, et ta on mängija.

ma ei usu et ranka suudab sellise posti välja mõelda nii kiirelt kui ta yologa koos hunt

ranka
31.03.13, 20:38
sorry, aga ranka käitumine on praegu palju suurem tell.

ma olen nõus minema täna yolonaatori peale ja kui ta on hunt, siis on ranka ka ja solved.

kui yolo on hunt, siis miks mina hunt olen?

karupoeg
31.03.13, 20:39
Arvasin, et kommentaarid ongi selgituseks. Ta on teinud iga päev poste, aga alati proovinud jääda teiste seljataha ning vabandanud. Teiseks on tal peas oma posti number (#128) ehk teisisõnu nagu oleks soovinud leida oma selgitusi ehk kontrollis enne fakte.

Nüüd tuli välja ka ta hidemine ja see on mu jaoks strong read. Olen seda ise teinud ja muud põhjust ei ole hidemiseks. See saladus peab tal olema siis tõesti piinlik saladus, et umbes ema ei tohi teada tööjuures, et ta foorumis käib ja seepärast peitis ära.

Yolo peale hääle lisamine on ka natuke kahtlane. Äkki arvas, et nüüd on tal perses ja läheb kiirelt massiga kaasa. S.t. yolol või temal on anyway minek ehk mõlemad hundid. Seega peab üks-teist ära clearima, aga see ei ole parim strateegia huntide poolt.

veidi imelik on see teooria hidemise kohta.

kui simmo oleks hidenud hundina, siis ta oleks lihtsalt vastanud, et "ei ole hidetud" ja kõik. ning öelnud, et "ma olen üks neist külastajatest" mis iganes.

q_q
31.03.13, 20:40
Aga kui üles puuakse ja olen küla, kas see teeb q_q 'st hundi?

ei

üks mäng tegi sama asja ranka hundina ja ma ka küsisin talt selle kohta

ja lõpus see oligi põhjus miks ta välja hääletasin ja ta osutus külaks

praegu sa ei suuda isegi põhjust välja mõelda miks sa varjatud panid

kui su põhjus "saladuseks" jääb siis usu mind täna sa lendad

q_q
31.03.13, 20:41
veidi imelik on see teooria hidemise kohta.

kui simmo oleks hidenud hundina, siis ta oleks lihtsalt vastanud, et "ei ole hidetud" ja kõik. ning öelnud, et "ma olen üks neist külastajatest" mis iganes.

seda näeb kas sul on hidden või ei

mul oli screenshot olemas

q_q
31.03.13, 20:41
ei

üks mäng tegi sama asja ranka hundina ja ma ka küsisin talt selle kohta

ja lõpus see oligi põhjus miks ta välja hääletasin ja ta osutus külaks

praegu sa ei suuda isegi põhjust välja mõelda miks sa varjatud panid

kui su põhjus "saladuseks" jääb siis usu mind täna sa lendad

osutus hundiks* lol

ranka
31.03.13, 20:41
Aga kui üles puuakse ja olen küla, kas see teeb q_q 'st hundi?

ebaoluline.

tahad end päästa? kirjuta kõik osalejate nimed ning igaühe taha kirjuta, et kui me selle inimese poome, siis mis infot me saame. siis leiame ehk nimekirjast uue kandidaadi poomiseks, et mängu solveda.

nimekirja lisa ka faktid (postid)

q_q
31.03.13, 20:42
ebaoluline.

tahad end päästa? kirjuta kõik osalejate nimed ning igaühe taha kirjuta, et kui me selle inimese poome, siis mis infot me saame. siis leiame ehk nimekirjast uue kandidaadi poomiseks, et mängu solveda.

nimekirja lisa ka faktid (postid)

JAH tee seda + ütle miks varjatud panid

kui ei siis lendad täna

ranka
31.03.13, 20:42
veidi imelik on see teooria hidemise kohta.

kui simmo oleks hidenud hundina, siis ta oleks lihtsalt vastanud, et "ei ole hidetud" ja kõik. ning öelnud, et "ma olen üks neist külastajatest" mis iganes.

võimatu

karupoeg
31.03.13, 20:42
kui yolo on hunt, siis miks mina hunt olen?

step1:q_q avaldas ühes postituses arvamust, et ta võib olla variant, et yolo ja ranka koos hundid.

step2:siis q_q sai simmo kohta readi (mis minu arvates vale based on mu postitus 241).

step3: sina kirjutad oma listi, kus sa clearid q_q kenasti ära (hence the poed külje alla viide)

step4: sa avaldad arvamust, et simmo on kahtlane

step5: q_q paneb hääle simmo peale

step6: sa paned hääle simmo peale

outcome: yolonaatori pealt on tuli ära, mis sobib väga hästi q_q esialgse teooriaga, et sina ja yolo koos äkki hundid. samal ajal oled sina oma silmis q_q ära clearinud ja kenasti pugenud, sellega, et sa panid ta selle KARUPOEG postituse peale külaks (mida ta imo teeks täpselt samamoodi hundina, sest ta on väga hea mängija)

Simmo
31.03.13, 20:43
ei

üks mäng tegi sama asja ranka hundina ja ma ka küsisin talt selle kohta

ja lõpus see oligi põhjus miks ta välja hääletasin ja ta osutus külaks

praegu sa ei suuda isegi põhjust välja mõelda miks sa varjatud panid

kui su põhjus "saladuseks" jääb siis usu mind täna sa lendad

Minu arust see ei ole ikka veel mingi tell aga hundina võiks ju seda hästi ära kasutada ja teisi eksiteele ajada? Kuna vend hides siis ta peab hunt olema

ranka
31.03.13, 20:44
hidemise kohta veel: alates järgmine mäng peavad olema kõik unhiden. sest ma ei mõelnudki selle peale, et tegelt oleks mul selles mängus eelis. ma näen inimesi, kes on hidden (kollane punkt offline/online staatuses, kui teeb posit) võib-olla näevad ka tavakasutajad.

õnneks või kahjuks ei ole seda kunagi kasutanud ega selle peale tulnudki.