PDA

View Full Version : kummaline tähelepanek pokerstarsis



Bikewarrior
22.04.09, 00:23
Mängin limiiti NL5 starsis ja tähelepanek selline, et vahest kohtab sendilaudades platinum star mehi, kelle bankroll ilmselt nii suur, et sendikaid mängima ei peaks. WTF nad seal sendikates passivad? :D Et rollile 5senti lisa teenida ? igatahes imelik. kui oleksin platinum star mängiksin ilmselt juba NL100s

kivisaba
22.04.09, 00:32
nl10-s üks regular vabsjee supernova ei tea mis keiss oli mingit nit stiili kh veel mängis

surka
22.04.09, 00:53
ma trios k2isin tihti tiltis peaga PLO4ja lammutamas, vb on asi sellega seotud

vapsik
22.04.09, 01:00
Mängin limiiti NL5 starsis ja tähelepanek selline, et vahest kohtab sendilaudades platinum star mehi, kelle bankroll ilmselt nii suur, et sendikaid mängima ei peaks. WTF nad seal sendikates passivad? :D Et rollile 5senti lisa teenida ? igatahes imelik. kui oleksin platinum star mängiksin ilmselt juba NL100s


Mõni vend on võib-olla bustoks läinud ja üritab nullist alustada, samuti on võimalik seal odavalt tilti maandada ning mõni kolmas jälle tahab näiteks sit and go-de pealt cashi üle minna ning kohe alguses ei taha kõrgeid limiite võtta.

RudiTurbo
22.04.09, 01:36
Olen samuti NL2's donkineerimas käinud ja olen Platinum :)

Vahel juhtub ikka experimente, kui võib ka täiesti korralikku pokkerit mängida kuskil madalal :)

Nagu ntx ESTPatricku videote seeria!

levis
22.04.09, 02:06
Ma olen kohanud supernovat 3$ SnG lauas, aga see oli muidugi suur haruldus :)

Booyaka
22.04.09, 03:36
SNE nl50es, semi regular ja puha. kusagil teises teemas oli temast isegi juttu :P mingi china nimega. statsid olid midagi 4/3/x ja kui ma ei eksi siis shortis ka obv.

ranka
22.04.09, 03:48
SNE nl50es, semi regular ja puha. kusagil teises teemas oli temast isegi juttu :P mingi china nimega. statsid olid midagi 4/3/x ja kui ma ei eksi siis shortis ka obv.


hongzhong?

Vastus on imelihtne: Te kohtate tihti Platinium või parema leveliga mängijaid mikro limiitides, kuna väga väikese IQ-ga vennad roboteerivad Starsis! See tähendab seda, et nad on nullis või väheselt kaotavad mängijad, kes elatuvad 100% rakebackist (Loe: FPP-dest, on FPP-Prod)

Codecci
22.04.09, 09:21
Äkki tüübid jagavad oma kontot korterinaabritega, üks on NL100 regular, teine NL10 :P

Tigrano
22.04.09, 12:39
Starsis ju mingid turnad olid ka, kus saab supernovaks ja supernova-elite staatuse, kui turnalt hittida.

Helmps
22.04.09, 12:51
Starsis ju mingid turnad olid ka, kus saab supernovaks ja supernova-elite staatuse, kui turnalt hittida.


wtf? mingit viidet on v?

Tigrano
22.04.09, 12:52
wtf? mingit viidet on v?


Need olid juba mingi x aeg tagasi. Kindlasti mõni õnnelik võis kuskilt madalast limiidist olla.

ranka
22.04.09, 18:42
Starsis ju mingid turnad olid ka, kus saab supernovaks ja supernova-elite staatuse, kui turnalt hittida.


See SNE (IntenseDawg), kes oli minuga SCOOP $1050 ME lauas oli üks kahest õnnelikust, kes sai omale SNE staatuse tänu tollele turniirile.