PDA

View Full Version : 100NL retarded spot PF



lenC
22.04.09, 02:11
MP-ga history, et iga sess koos on hullem 3-bet war :D Vaatab mind kui LAG-i kindlasti, samas on ta MP range suht lai. CO on Prantsuse LAGtard fish, kellele ma enne stacki suudsin anda 4-bet potis AQ vs AK, oli mitmeid kordi 3-bettinud, aga shovenud polnud. Button on fish, kes topib dead money siia potti. Basically oli $100 callida $200 potti.



No-Limit Hold'em, $1.00 BB (6 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop

MP ($107)
CO ($137.30)
Button ($40.45)
Hero (SB) ($127.15)
BB ($100)
UTG ($158.45)

Preflop: Hero is SB with Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
1 fold, MP bets $4, CO calls $4, Button calls $4, Hero raises $21.50, 2 folds, CO raises $133.30 (All-In), Button calls $36.45 (All-In), Hero says: wat

your_naked_mom
22.04.09, 07:08
seal shovetakse tavaliselt AQ(J)+ ikkagi. ja praegu tundub olevat standard "haa, sitakotid, flatin praegu siin kunnide või ässadega, las värdjad squeezevad"(ma ei tea kui antud fish niimoodi mõtleb, aga võib mõelda küll, kui sa teda pre nu**inud oled) pm on su stackist alles viiendik sees ja fold on minu arust sitaks iisi otsus siin. samas võib asja vaadata ka teisest suunast; AK-ga sa ilmselt snapcalliksid siin ja flipiksid päris tihti paaridega ... seega on võibolla just tegu spotiga, kus saad oma raha sisse JJ-77 vastu.

lenC
22.04.09, 07:33
Selleks "squueze me plz" playks antud villain võimeline ei ole (senise sessi hinnangul).

Aga tänud vastamast.

ranka
22.04.09, 08:02
Ei viitsi stoveda aga mulle tundub, et üle 20% equityt siin ei ole. QK on kõige rõvedam käsi millega all-in callidaa.

Muideks squeeze ka üldse ei meeldi, sellise eelneva history ja mängijate juures. Kui MP lolliks ei lähe, siis keegi neist ikka nuusutab floppi.

Davy
22.04.09, 15:09
Wat???

Kui sul spemonkey history on, siis miks sellist playd teha OOP? Huge -EV . Siin on case juba selles, et (tänu historile) isegi kui 1st raiser foldib, siis võivad teised mehed igat paari ja AT+ shovema hakata ja kas sa raisesid QK selleks, et neid shovesid callida siin?

lenC
22.04.09, 16:32
Wat???

Kui sul spemonkey history on, siis miks sellist playd teha OOP? Huge -EV . Siin on case juba selles, et (tänu historile) isegi kui 1st raiser foldib, siis võivad teised mehed igat paari ja AT+ shovema hakata ja kas sa raisesid QK selleks, et neid shovesid callida siin?

No MP on ometi teadlik, et kui ma sellise squeeze'i teen, siis ma võin vabalt 4-beti maha callida/5-bet shoveda, seega enamus rangest ta kindlasti dropib. Ja CO&BTN lihtsalt annavad dead money potti(no 5-l juhul 6-st :D ). Selles suhtes ei ole nõus, et "huge -EV", olenemata outcomest saan selle imidzi tulemusel mitu stacki tulevikus sisse lightimalt.

lenC
22.04.09, 16:49
Või vaatame teise nurga alt, ma pean miski 60+% poti maha võtma kohe, et move kasulik oleks. Arvate, et tuleb 4-bet tihedamini kui 40% kordadest? Ja selleks on KQ awesome käsi, kuna AQ+,QQ,KK kombod vähenevad 44-lt 30-le, seega eelistan seda igakell mingile 76s junkile. Nii et squeeze'i pärast ikka häbi ei tunne, häbi on sellepärast, et "gut" ütles valesti ja ei saanudki flippi :D

Davy
22.04.09, 16:54
Või vaatame teise nurga alt, ma pean miski 60+% poti maha võtma kohe, et move kasulik oleks. Arvate, et tuleb 4-bet tihedamini kui 40% kordadest? Ja selleks on KQ awesome käsi, kuna AQ+,QQ,KK kombod vähenevad 44-lt 30-le, seega eelistan seda igakell mingile 76s junkile. Nii et squeeze'i pärast ikka häbi ei tunne, häbi on sellepärast, et "gut" ütles valesti ja ei saanudki flippi :D


Ära nüüd kurjusta ;)

Ise kirjutad , et history 3bet war jne käimas. Normaalsetes tingimustes on tegelikult 60% sellles kohas ok. Aga nagu alati, käsi tuleb ise ikkagi läbi mängida.

Davy
22.04.09, 16:58
Minul endal sinu vastu selle MP asemel fold nupp puuduks, kui sul midagi paremat oleks kui J9s, siis ütleks endale cooler ja mängiks rahulikult edasi ;)

CTXrix
22.04.09, 17:38
Ma ei näe, et sa siin millestki ees oleksid.

alaska
22.04.09, 21:54
Ma usun küll, et sa saad siin enamasti coinflipi ja see call oleks +ev.

lenC
22.04.09, 23:37
Ma ei näe, et sa siin millestki ees oleksid.

mhh, kui ma saan 1:2 callile, siis ma ju ei peagi ees olema vaid 33+:67