PDA

View Full Version : Libahunt raha peale



ranka
03.04.13, 17:06
Näide: 13 inimest ja kõik tasuvad sisseostu (näiteks €10).

Prizepool on €130. Võitja võiskonna allesjäänud liikmete vahel jagatakse raha. Näiteks jäi 2 hunti alles saab igaüks €65. Jäi 4 külaelanikku saab €33.25.

Mängija, kes ei tee päevajooksul ühtegi posti eemaldatakse mängust ja loetakse surnuks mängijaks. Asendajat ei otsita.

Kokkumängu takistamiseks saavad osaleda natuke vanemad kasutajad, kes on end foorumis tõestanud. Kokkumängu tuvastamisel mängija ees ja perenimi jms. lisatakse scammerite listi. See klausel tuleb ka enne raha saatmist ja osalemise kinnitust.

Iga mängija, kes saab osa kätte peab hostile saatma koheselt ühe nime, keda ta välja hääletaks. Host teeb hääled selgeks esimesel päeval teemat avades - et tõsta koheselt inimeste aktiivsust. Hääled on ka näha, et kes kellele pani.

Kui väidate, et skill-game, siis need peaksid nägema siin +EV-d, sest raket ei ole (v.a. ülekande teenustasu, mis te mulle saadate. Mul ei ole ülekande tasu ja saadan alati õige summa).

Mis arvate? Kas oleks mõtet?

Ma näeks, et siis inimesed rohkem postitaks ja mõtleks. BI ei pea olema €10.

ranka
03.04.13, 17:07
Aa ja kui asjal oleks mõtet ja oleks see popp, siis saaks teha ka priskemaid. Näiteks €50 oma ja oleksid satikad.

€10 sisseost, €130BI ja kui võimalik siis anda võitjatele €50, ülejäänutele raha. Kui ei ole võimalik saavad kõik raha nagu ta pidi olema.

Fabulous
03.04.13, 17:12
Ma olen huviline ja võtaksin üsna kindlalt osa.

karupoeg
03.04.13, 17:15
ma oleks ka in, aga mitte 50se buy iniga. kuskil 5-10 oleks vast sobivam

ranka
03.04.13, 17:18
Aa ja tegelt üks aga tekkis.

Näiteks selge on see, et q_q või karupoeg ei jõua lõpumängu ning neid söövad hundiud ära ennem, ehk neile muutub üritus -ev-ks.

Siis ainus võimalus raha jagada on: võitja võiskonna kõik registreerunud (v.a. modkillitud) liikmete vahel jagatakse ära auhinnafond.

Külaelanik saan €0.8 senti kasumit, hunt €33 (võidu korral). Kui on random ehk skilli ei ole, ei kaota long-runnis keegi. Kui on skill tekib eelis sellel võistkonnal, kummal rohkem skilli. On ka lucki osakaal sees obv.

Kui asi popp võib olla SNG stiilis. Üks mäng hakkab, hakkab kohe teisele regamine ja algab siis kui osalejad täis.

ranka
03.04.13, 17:18
mõelge veel pudelikaelu.

karupoeg
03.04.13, 17:47
1 võimalus selle vastu oleks teha nii, et mängu jaoks teeme uue kasutaja.

Kuigi seal on võimalik readida n.ö. postituste sisu ja kirjapildi järgi (nt q_q paneb enamasti erinevad mõtted erinevate postitustega, ranka jällegi kirjutab pikalt jne).

Aga siis oleks vähemalt võimalus soovi korral muuta oma stiili.


teine (ma ei tea kui hea) mõte on see, et .... vaevalt keegi meist olulist kaifi sellest 10st eurist saab, vaid pigem on asi glorys. Seega nt 20€ võiks olla n.ö. BI, mis tagastatakse juhul kui oled täitnud kõiki mängu reegleid (nt teatud postituste arv jne).

q_q
03.04.13, 17:54
terrible idea

karupoeg
03.04.13, 17:57
terrible idea

elaborate?

q_q
03.04.13, 18:00
elaborate?

ma ei võidaks kunagi raha lol

saan alati night killed ja kui ma liiga kaua sees siis obv hunt (kui enne peeked ei saa mis tavaliselt juhtub)

karupoeg
03.04.13, 18:05
no aga see variant, mis ma välja pakkusin?

q_q
03.04.13, 18:05
ok lugesin op-d aint ranka sai ise ka aru sellest

q_q
03.04.13, 18:06
no aga see variant, mis ma välja pakkusin?

see on ikka lame

sest nt külatark ei võida kunagi raha kuigi küla mvp

ja huntidel strateegiad/ohverdamised jne

q_q
03.04.13, 18:07
ja see on nii raske nö teises stiilis kirjutada

keegi ei postita nii palju kui mina/selles stiilis niiet mind oleks suht obv readida

karupoeg
03.04.13, 18:08
idee nr 2 oli parem.

et raha ei maksta mitte võitjale vaid raha makstakse tagasi mängijale kui on reeglid täitnud. Reeglid peab lihtsalt üle vaatama ja täpselt kooskõlastama.

Kui keegi saab banned, siis läheb raha ühisesse patta või ma ei tea. kokkutuleku alko jaoks, mis iganes

q_q
03.04.13, 18:09
mingit moodi võib see võimalik olla aga peab mõtlema

nii kindlasti mitte et ainult ellu jäänud mängijad võidavad imo

karupoeg
03.04.13, 18:11
need, kes reeglid täitnud lihtsalt.

ehk siis raha on reeglite täitmise peale. mis läheb küll vastuollu ranka plaaniga.

q_q
03.04.13, 18:11
idee nr 2 oli parem.

et raha ei maksta mitte võitjale vaid raha makstakse tagasi mängijale kui on reeglid täitnud. Reeglid peab lihtsalt üle vaatama ja täpselt kooskõlastama.

Kui keegi saab banned, siis läheb raha ühisesse patta või ma ei tea. kokkutuleku alko jaoks, mis iganes

ei näe pointi sellel

karupoeg
03.04.13, 18:12
aga viimane mäng oli niigi raske mängijaid kokku saada ning ma arvan, et kui mingite rahade vahetamiseks läheb, siis on wolfgame matused

timz0333
03.04.13, 18:14
Tiim on tiim, kõik peaks ikka medali ja preemia saama ja see punkt, et reeglites oleks rangelt kirjas kuidas buy ini läheb poti ja mis tingimustel mängija potis ei osale, olgu siis kokkumäng või null aktiivsus

vapsik
03.04.13, 18:26
Sellest tuleb tüli rohkem, kui see on raha väärt. Peale kauba on raskusi mängijaid kokku saada + veel oleks vaja leida mängujuht, kes asja tunneks. Hetkel tihti "ah pohh teeme seekord nii" suhtumine.

ranka
03.04.13, 18:34
Sellest tuleb tüli rohkem, kui see on raha väärt. Peale kauba on raskusi mängijaid kokku saada + veel oleks vaja leida mängujuht, kes asja tunneks. Hetkel tihti "ah pohh teeme seekord nii" suhtumine.

Sa libahunti nõksa rohkem mänginud kui teised. Kas siis keegi ei ole korra rahapeale mänginud?

vapsik
03.04.13, 18:47
Sa libahunti nõksa rohkem mänginud kui teised. Kas siis keegi ei ole korra rahapeale mänginud?

2+2s mitte, minu teada teistes kohtades ka ei mängita. Ilma rahatagi on igasugu pettureid olnud.

q_q
03.04.13, 19:02
üks mõte

sarnane mäng nagu lenc tegi

neutraalne serial killer ja hundid mängivad oma vahel raha peale, et kes võidab

külaelanikud raha ei maksa

(maksmine toimub peale rollide saamist obv)

q_q
03.04.13, 19:08
nah see sucks, hundid saaksid nii vähe raha

Simmo
03.04.13, 23:32
Ega suhteliselt raske oleks seda täpselt välja mõelda - süsteemis, et varem välja langenud külamees saab ala 70% tagasi küla võidu puhul ülejäänud raha jääb fondi ja jagatakse järelejäänud vendade vahel ära. Mingi taolises süsteemis saaks kuidagi vast välja mõelda. €10-€20 mäng võiks toksida küll.

ranka
04.04.13, 06:52
Üks variant oleks teha nii.

Võitja meeskonna kõik liikmed saavad BI tagasi ning ülejäänud raha jagatakse võitja meeskonna mängijate vahel, kes jäid alles.

VisaHing
04.04.13, 08:01
Üks variant oleks teha nii.

Võitja meeskonna kõik liikmed saavad BI tagasi ning ülejäänud raha jagatakse võitja meeskonna mängijate vahel, kes jäid alles.

i approve this message :)

Strawberry
04.04.13, 09:17
Kui mäng on balanced, et eeldatav lõpptulemus on 50/50. Siis on ebamõistlik, et võidetav summa on meeskondadel erinev.

Küla mängija --- 50% win chance. Kaotuse korral -10€, võidu korral +3€
Hundi mängija --- 50% win chance. Kaotuse korral -10€, võidu korral +30€

Obv imbalance ju.

ranka
04.04.13, 09:58
Kui mäng on balanced, et eeldatav lõpptulemus on 50/50. Siis on ebamõistlik, et võidetav summa on meeskondadel erinev.

Küla mängija --- 50% win chance. Kaotuse korral -10€, võidu korral +3€
Hundi mängija --- 50% win chance. Kaotuse korral -10€, võidu korral +30€

Obv imbalance ju.

Kui mängid miljon mängu, siis oled sa sama tihti küla kui hunt. Seega EV jookseb nulli.