PDA

View Full Version : Libahunt 9 registreerimise teema



eluvend
04.04.13, 23:02
Registreerimiseks postitage oma nõusolek siia teemasse. Mängu jaoks tuleb uus teema.


Nimekiri:
1. Simmo
2. WowAwiAA
3. karupoeg
4. q_q
5. backdoorsex
6. ranka
7. taavi
8. camu
9. Putkimies
10. Jmskns69
11. Maxi
12. IamAllin
13. OuMaiGaad


Reeglid

Foorumimäng LIBAHUNT (käitumis)REEGLID

Seni, kuni mäng käib, on lubatud mängust rääkimine ainult mänguteemas

Millegist rääkimine väljaspool mänguteemat, mis võib mõjutada mängutulemust on reeglitevastane ja üldiselt peaksid üldse hoiduma käimasoleva mängu mainimisest väljaspool mänguteemat. Pea meeles, et mäng käib seni, kuni mängu moderaator on teatanud, et mäng on läbi

Foorumi tarkvara lubab lisada pilte, videosid ja linke teistele lehtedele. Nende postitamine on üldiselt lubatud aga pole mõeldud, et need on peamised suhtlusvahendid. Nende kasutamine info peitmiseks või maskeerimiseks on keelatud. Piltide, videote või helide kasutamine eesmärgiga oma poste varjata otsingu eest on keelatud. Endast video või helide postitamine on keelatud

Postitamine on lubatud ainult siis, kui on päev

Kuna öö algab 23:00 siis postid seisuga 23:00 on OK ja hääled sel ajal loevad

Keelatud on postitamine ja hääletamine 23:01, hääled :01 ei loe ja postid loetakse vigasteks

Kogemata ööpostitamist vahetevahel juhtub aga sinult oodatakse, et püüad ööpostitamist vältida

Postitamine on lubatud ainult siis, kui oled elus

Kui sul on roll, mis lubab suhelda mänguteemaväliselt siis võid seda teha ainult siis kui su roll seda lubab. Ja ainult isikutega, kellega su roll seda lubab

Hundid võivad üksteisega suhelda 24h päevas

Postide muutmine on keelatud, ükskõik mis põhjusel

Isegi kirjaviga, katkist tagi, jne (nt pilti postidades läheb [img] tag valesti) EI TOHI parandada

Postide muutmine tekitab ebatasakaalus oleva olukorra, nt keegi näeb su orginaal- ja muudetud posti ja see tekitab probleeme mängu aususega. See puudutab kõiki poste, kaasaarvatud neid, mis on tehtud kogemata öösel, valedes teemades, valede kasutajatega, jne

Keelatud on postitada pilti ja tsiteerida oma rolli privaatsõnumit, külatarga peeke ja muud mänguga seotud suhtlust, mis on toimunud väljaspool mänguteemat

Libahunt on mäng, kus tõlgendatakse informatsiooni, mis on mänguteemasse postitatud. Seega ei ole oodatud, et mängijad tõestavad oma rolle postitades otsest tõendusmaterjali oma rollist (privaatsõnumist pilti tegemine, selle otsene tsiteermine, jne)

Keelatud on postitada pilt või otsetsiteerida mängumoderaatori privaatsõnumeid. Kõik informatsioon, mida soovid edasi anda, tuleb panna oma sõnadesse

Võltsitud piltide ja tsitaatide postitamist koheldakse samamoodi nagu päris piltide, tsitaatide postitamist

Kui sa pole kindel, mida postitada võib, konsulteeru mängu moderaatoriga

Kui sa oled liitunud mänguga siis sinult oodatakse selles osalemist

Minimaalselt oodatakse, et postitad vähemalt üks kord iga päev

Kui juhtub midagi, et pead olema away from keyboard ja sa ei saa enam edasi mängida siis tuleb mängu moderaatorile saata privaatsõnum ja paluda oma kohale asendusmängija. Koheselt tuleb lõpetada mänguteemas postitamine. Mänguteemas kirjutamine, et sa otsid asendusmängijat on keelatud

Sinult oodatakse viisakat käitumist

Libahunt on mäng, kus valetamine on lubatud ja isegi oodatud ning on mängijate asi välja selgitada, kes räägib tõtt. Seega vaidlused mängijate vahel on loomulikud aga jälgige, et te üle piiri ei lähe ning kedagi ei solva. Samuti on oodatud, et iga mängija mängib võidu nimel ja oma meeskonda tahtlikult saboteerida ei või

Ülesehitus
Mängul on kaks osapoolt.
3 libahunti, kes kõik teavad üksteist ja võivad teemaväliselt omavahel suhelda.
9 tavalist külaelanikku, kes üksteist ei tea ning kes teemaväliselt ühegi teise mängijaga suhelda ei või ja võivad teemas ainult postitada kui on päev.
1 külatark, kes igal öösel (kaasaarvatud öö enne esimest mängupäeva) saadab mängujuhile (mulle) ühe mängija nime ning saab teada, kas tegemist on libahundi või külaelanikuga.

Libahuntide meeskond võidab siis, kui nad moodustavad vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Külaelanikud (koos külatargaga) võidavad siis, kui kõik libahundid on surnud.

Mängul on kaks faasi:
1. Päev, millal kõik elusolevad mängijad võivad teemas postitada ja hääletada ühe mängija vastu. Päev algab tavaliselt kell 10:00, aga postitada ei või enne kui ma olen selleks loa andnud. Päev lõppeb 23:00 ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust.
2. ÖÖ, mille ajal libahundid saavad endiselt üksteisega suhelda ja peavad mulle saatma ühe mängija nime, keda nad öösel tappa soovivad. Samuti peab külatark saatma mulle igal öösel ühe elusoleva mängija nime, kelle rolli ta soovib teada. Öö algab 23:01 ja öösel keegi teemas postitada ei tohi.


Hääletamine: Igal päeval on mängijatel võimalus hääletada ühe mängija vastu. Mängija, kellel on enim hääli mängupäeva lõppedes eemaldatakse mängust. Hääletada võib nii palju kordi kui mängija soovib ning arvesse läheb ainult kõige viimane hääl. Mängija vastu hääle andmiseks postita mängija nimi boldis. Näiteks, kui pastilaa oleks mänguks ja Sa soovid tema vastu hääletada, siis näeb välja nii:
Pastilaa

Bold kirja võib kasutada AINULT hääletamiseks.


ENNE MÄNGIMIST TUTVU KINDLASTI MÄNGU REEGLITEGA!

Simmo
04.04.13, 23:03
I am in

WowAwiAA
04.04.13, 23:03
Hi.

karupoeg
04.04.13, 23:05
karupoeg

eluvend
04.04.13, 23:10
Päev võiks minu arvates olla 10-22 näiteks. Kui on muid arvamusi, siis võtan arvesse

q_q
04.04.13, 23:11
jääkarupoeg

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m1i26m1hRe1qa87ubo1_500.jpg

karupoeg
04.04.13, 23:11
imo võiks päev olla mingi 16:00 alates ka, sest nagunii päeval ei toimu midagi

VisaHing
04.04.13, 23:12
Backdoorsex - seekord küla palun

q_q
04.04.13, 23:13
imo võiks päev olla mingi 16:00 alates ka, sest nagunii päeval ei toimu midagi

sest ma ärkan ~17:00 enne seda actionit pole kui q_q kohal :D

q_q
04.04.13, 23:15
eluvend küsi rankalt ajutised mode õigused saad teemat sulgeda insta

need kogemata öö postid reedavad liiga palju uute mängijate rolle

ranka
04.04.13, 23:18
ranka

rõhutan: postitan külana/hundina passiivselt

ranka
04.04.13, 23:18
Saab mode õigused ja mäng ei tohiks kesta kellaajast kellaajani vaid lukust-lukuni ja host annab umbkaudse kellaaja.

ranka
04.04.13, 23:19
imo võiks päev olla mingi 16:00 alates ka, sest nagunii päeval ei toimu midagi

See päeva algus pohhui. Vahet pole, mis kell keegi ärkab, aga lõpp võiks olla varem miski 21:00? Siis jalku ja joomapoistel ka lihtsam.

q_q
04.04.13, 23:19
Saab mode õigused ja mäng ei tohiks kesta kellaajast kellaajani vaid lukust-lukuni ja host annab umbkaudse kellaaja.

nope see on väga halb idee

viimased 10-15 minutit just kõige olulisemad ja peab olema täpselt paigas kuna päev lõppeb

WowAwiAA
04.04.13, 23:20
Selline lõuna ajast kuni keskööni või kauem oleks võibolla tõesti hea variant.

karupoeg
04.04.13, 23:22
keskööni ? ei.

lõpus on alati palju arutelu ning vaevalt iga mängija tahab oma õhtuid kinni panna mängu alla.

ranka pakutud 21:00 peaks tegelikult ideaalselt sobima.

WowAwiAA
04.04.13, 23:23
No siis ei oleks ju mõtet sinu öeldul, et 16:00 alates. Sest päeva lühemaks kiskumine nüüd küll mõtekas ei ole.

karupoeg
04.04.13, 23:26
ei seda küll, aga päeval lihtsalt ei ole tihti actionit.

samas vb see ongi slelepärast, et päev lõppeb hiljem ning varasem lõpuaeg tooks actioni päevasele ka?

taavi
04.04.13, 23:30
Osalen.

q_q
04.04.13, 23:31
ei seda küll, aga päeval lihtsalt ei ole tihti actionit.

samas vb see ongi slelepärast, et päev lõppeb hiljem ning varasem lõpuaeg tooks actioni päevasele ka?

probably enamus tööl/koolis päeval

öö on niigi piisavalt pikk

isegi kui 10-16 vähe poste siis võib ikkagi päev alata kuna pole põhjust lihtsalt et nii hilja hakkab

eluvend
04.04.13, 23:33
eluvend küsi rankalt ajutised mode õigused saad teemat sulgeda insta

need kogemata öö postid reedavad liiga palju uute mängijate rolle

Mul ükskõik, ei ole vaja neid modemisõigusi ka. Saan vabalt ilma hakkama. Kui arvate, et ikka vaja, siis andke aga :D


See päeva algus pohhui. Vahet pole, mis kell keegi ärkab, aga lõpp võiks olla varem miski 21:00? Siis jalku ja joomapoistel ka lihtsam.

Okei. Ettepanek oli siis 10-21, teeme nii. Hiljem kui kell 22 päeva lõpetada on minule natuke keeruline.

Hoiatan kohe ära kaa, et kõik peaksite ikka reeglitest kinni! Plaanin võtta range liini ja kõik editimised, vale-boldimised ja kellaaja rikkumised karistan hoiatamata modkilliga! Rõhutan seda kindlasti veel korra, kui nimekiri koos!

Simmo
04.04.13, 23:36
Ja siis ma olen 7 tundi teist taga ka veel... :)

WowAwiAA
04.04.13, 23:41
Ja siis ma olen 7 tundi teist taga ka veel... :)

Last game oli aru saada jah, et tiba pikaldane.

Simmo
04.04.13, 23:41
No jep, kui luugid 12-1 lahti teha on teil juba õhtu täies hoos lol.

ranka
04.04.13, 23:42
nope see on väga halb idee

viimased 10-15 minutit just kõige olulisemad ja peab olema täpselt paigas kuna päev lõppeb

Ma mõtlen seda, et mode ei ole robot. Ärkab, avab teema ja siis ütleb orienteeruva sulgemiskellaaja.

q_q
04.04.13, 23:45
Ma mõtlen seda, et mode ei ole robot. Ärkab, avab teema ja siis ütleb orienteeruva sulgemiskellaaja.

ok sain teistmoodi aru veits

aga fixed time ikkagi parem imo

kui eluvend ei saa 21:00 kohal olla võib pmi sulle saata et sa ise sulged teema 21:01 ja siis pärast eluvend avaldab lynched mängija rolli

eluvend
05.04.13, 00:11
Aeg kindlasti fixed. Ilmselt siis 21:00 (aga päeva alguses annan ka kindlasti teada). Ja isegi kui ei jõua täpselt 21:00 ma siia, siis ei tähenda see, et postitada võiks (postitamine lõppeb ikka 21:00 või misiganes aeg öö algab). Tulen siis veidi hiljem ja eemaldan kõik rikkujad. St et ise peate ka hoolikad olema.

eluvend
05.04.13, 00:13
Ja hide teema? Et pole soovitatav seda kasutada siis. Annab eelise rankale vist.

camu
05.04.13, 01:12
ma ka võtaks osa. Paar tükki vahele jäänud.

q_q
05.04.13, 04:57
hmm võiks laupäeval alustamiseks homme kokku saada muidu ma pean outima vist

next teisip kuni reede probably afk :(

Putkimies
05.04.13, 09:27
Noo liitun ka siis,ega muudmoodi paremaks saa kui mitu korda mangides

Jmskns69
05.04.13, 10:28
Loodan, et on veel üks koht alles külalolli tarbeks !

:cool:

eluvend
05.04.13, 10:32
Vakantseid kohti on veel tervelt 3. Rabage nüüd!

Maxi
05.04.13, 13:01
Tulen teen ka ühe mängu

09.04 olen välismaal ja ei garanteeri et aktiivne olen, ülejäänud päevad saab 3 posti päevas kindlasti teha

IamAllin
05.04.13, 13:27
kui tahate homme laustada ja 1 on puudu, siis tulen.

eluvend
05.04.13, 13:43
1 koht veel!

Muidu, kuidas osalejatele tundub? Kas laupäev-pühapäev teeme ühe päevana või eraldi?

karupoeg
05.04.13, 13:46
teeme ühe päeva äkki ja lõpetamie lihtsalt varem?

viimases mängus see esimene päev oli maru veniv ja kõigil laupäeval suva, sest p. ka ees

eluvend
05.04.13, 14:06
Kuidas siis? Et alustame laupäeval aga lõpetame pühapäeval näiteks kell 15:00 w?

Kui te tunnete, et suudate aktiivsed olla mõlemal päeval, siis võiks ju ka teha et laupäev day1 ja pühapäev day2. Lõpeb ju 21 ära, siis peaks jõudma igalepoole veel. Pluss see, et osad siin kahtlevad, kas saavad lõpuni mängida, siis neile võiks huvi pakkuda just eraldi päevadena teha. Eks te arvake midagi, muidu by default on laup-pühap üks päev.

eluvend
05.04.13, 14:08
Praegune osalejate nimekiri (nähtav ka esimeses postis)

Nimekiri:
1. Simmo
2. WowAwiAA
3. karupoeg
4. q_q
5. backdoorsex
6. ranka
7. taavi
8. camu
9. Putkimies
10. Jmskns69
11. Maxi
12. IamAllin
13.

OuMaiGaad
05.04.13, 14:25
in

karupoeg
05.04.13, 14:34
päris tugev line up. Ülisuper oleks kui vapsik ja lenc viitsiksid ka osaleda, siis oleks 3-4 päev ka veel tugevaid mängijaid sees ning readida raskem. Muidu standard, et kui q-q küla, siis ta kohe lendab ka.

nii et lenc ja vapsik, liituge!

q_q
05.04.13, 15:04
Kuidas siis? Et alustame laupäeval aga lõpetame pühapäeval näiteks kell 15:00 w?

Kui te tunnete, et suudate aktiivsed olla mõlemal päeval, siis võiks ju ka teha et laupäev day1 ja pühapäev day2. Lõpeb ju 21 ära, siis peaks jõudma igalepoole veel. Pluss see, et osad siin kahtlevad, kas saavad lõpuni mängida, siis neile võiks huvi pakkuda just eraldi päevadena teha. Eks te arvake midagi, muidu by default on laup-pühap üks päev.

see mõttetu

kas

1) eraldi päevad

2) üks päev

kui kõik nõus et eraldi päevad siis võiks nii teha aga kui kasvõi üks inimene laupäev peab afk olema siis pole mõtet

ma võiks eraldi päevad teha

q_q
05.04.13, 15:05
1. Simmo
2. WowAwiAA
3. karupoeg
4. q_q
5. backdoorsex
6. ranka
7. taavi
8. camu
9. Putkimies
10. Jmskns69
11. Maxi
12. IamAllin
13. OuMaiGaad

eluvend
05.04.13, 15:09
13 mängijat koos! Teeme, et kella 20:30ni täna ootan veel, kas saame 15 (või isegi 17?) mängijat kokku.
Igatahes 8-9 ajal õhtul loosin rollid, avan teema ja saadan välja teated.
Ootan ka arvamusi selle laupäeva ja pühapäeva kohta! :)

Homsest algab!

q_q
05.04.13, 15:10
15 sucks ärme seda tee

day1 väga igav sest kt ei saa peekida

OuMaiGaad
05.04.13, 15:27
Laup ja pühap eraldi päevadena poolt.

karupoeg
05.04.13, 15:28
15 sucks ärme seda tee

day1 väga igav sest kt ei saa peekida

no las ta peegib, ei ole nii hull drama ju kui teistmoodi teeme veidi

q_q
05.04.13, 15:30
no las ta peegib, ei ole nii hull drama ju kui teistmoodi teeme veidi

ei, on küll

karupoeg
05.04.13, 15:32
ei, on küll

ei suutnud välja mõelda igastahes, mis vahe on. äkki ütled?

q_q
05.04.13, 15:34
ei suutnud välja mõelda igastahes, mis vahe on. äkki ütled?

külal liiga suur edge

12 küla 3 hunti ja kt saab pregame peekida = huntidel väga raske võita

karupoeg
05.04.13, 15:35
külal liiga suur edge

12 küla 3 hunti ja kt saab pregame peekida = huntidel väga raske võita

ei ole kui esimesel päeval KT-le pihta saad

q_q
05.04.13, 15:35
siis jah ei ole

karupoeg
05.04.13, 15:38
siis jah ei ole

eniveis lenc ja vapsik võiksid osaleda eniveis. suva see esimene päev

q_q
05.04.13, 15:39
nad ei oskale nkn

karupoeg
05.04.13, 15:40
nad ei oskale nkn

pohh yolo ju

e: sry ma lihtsalt kogun poste,

q_q
05.04.13, 15:42
ma ka

tahaks 3k juba

lenC
05.04.13, 15:43
mul pole momendil piisavalt aega ja halfassida ei taha

Avicii
05.04.13, 17:27
rohkem ei võta?

IamAllin
05.04.13, 18:18
15 või 17 võib vabalt teha. 15 KT ei saa pregame ja 17 puhul saab. iisi.

Simmo
05.04.13, 20:08
Teeme eraldi päevad ja kuulge ei ole vaja mingeid jalgrattaid leiutada, 13 hea küll.

IamAllin
05.04.13, 20:34
Teeme eraldi päevad ja kuulge ei ole vaja mingeid jalgrattaid leiutada, 13 hea küll.

ei pea midagi leiutama, siin kõik kirjas + oleme teinud siin foorumis 15 mängijaga ja 17 mängijaga ka ning funioli isegi rohkem imo.

http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=32574812&postcount=7

eluvend
05.04.13, 20:54
Teeme, et kella 20:30ni täna ootan veel, kas saame 15 (või isegi 17?) mängijat kokku.


Kell kukkus. Sai vist kokku 14 huvilist? Nii, et sorry Avicii, pead järgmist mängu ootama :(

Hakkan kohe rolle loosima jne.

Simmo
05.04.13, 21:19
ei pea midagi leiutama, siin kõik kirjas + oleme teinud siin foorumis 15 mängijaga ja 17 mängijaga ka ning funioli isegi rohkem imo.

http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=32574812&postcount=7

Hästi. Näen jep - Kuna on nädalavahetus ja me teeme kaks eraldi päeva vist? Võiks ju äkki esimese öö ka jutustamisele lahti jätta, kuu paistel on ikka kergem alkohoolikust libahunte otsida... ja homme õhtul teeb siis esimese hääletuse, kui muidugi eluvend otsutas üldsegi kahe eraldi päeva kasuks?

eluvend
05.04.13, 21:53
Loosisin kõik paika. Saatsin sõnumid rollidega ära ka, kontrollige kas kõik on ok!

Nagu näete, siis planeerisin, et laupäev on 10-21 (ja seega pühapäev samamoodi 10-21: teine päev). Kui kellelegi ei sobi selline variant, siis palun anda KOHESELT teada mulle. Pikendan siis homme algava päeva pühapäeva õhtuni!

Mäng ise uues teemas, mille kohe teen!