PDA

View Full Version : Foorumimäng Libahunt 9. Mäng on läbi!



Leheküljed : 1 [2] 3 4

karupoeg
06.04.13, 19:16
no kus

mõtle eelmise mängu arutelu peale esimesel päeval ning kuidas sa mind kahtlustasid ühe teatud asja pärast.

ja mõtle nüüd, kas sa ise mitte ei teinud seda praegu, mida mina tegin eelmine mäng (hundina)

Maxi
06.04.13, 19:17
Mis teoksil? Ja tere kõigile :)

Jmskns69
06.04.13, 19:19
Kuna päev lõpeb alles homme õhtul siis panen foorumi kinni ja enne homset lahti ei tee.

Proovin olla hiromant ja arvan, et hundid on Maxi oumaigaad ja kas Taavi või Wow (või keegi muu)


:cool:

q_q
06.04.13, 19:20
mõtle eelmise mängu arutelu peale esimesel päeval ning kuidas sa mind kahtlustasid ühe teatud asja pärast.

ja mõtle nüüd, kas sa ise mitte ei teinud seda praegu, mida mina tegin eelmine mäng (hundina)

ma mõtlesin kas teha see post või mitte aga jõudsin järeldusele et see fine ja pole fail

karupoeg
06.04.13, 19:22
miks ta fine on. mitte see esimene vaid teine, kus täpsustasid esimest...

q_q
06.04.13, 19:23
Nagu ütlesin siis kavatsen eirata su poste edaspidi.

Lühidalt: Kui oled küla, oled valedel jälgedel. Kui oled hunt, siis teed oma tööd hästi.

Nagu ütlesin, et ma olen nõus end ohverdama aga kui mina küla, siis homme võite kindel olla, et q_q on hunt.
Kes usaldab mind, kes mitte. Laske käia nüüd.

sellepärast

Maxi
06.04.13, 19:26
Kuna päev lõpeb alles homme õhtul siis panen foorumi kinni ja enne homset lahti ei tee.

Proovin olla hiromant ja arvan, et hundid on Maxi oumaigaad ja kas Taavi või Wow (või keegi muu)


:cool:

Ma pole hunt

q_q
06.04.13, 19:43
Fakkkk kui piinlik. Jmsmsms EI OLE MINU POOLT CLEAR KÜLA.
Midagi läks kuskil sassi. lmao.

Minu fail.

see post on väga kahtlane

ta quoteb mu posti siin kus ma mainin et simmol võisid read posti tehes nimed sassi minna (mis oli mu fail)

jääb lihtsalt selline mulje nagu ta mõtleks "oh fuck mida ma teen" siis näeb seda posti ja haarabki siit kinni ja leiab vabanduse et nimed läksid sassi

see kus ma ütlesin et ma ei viitsi selgitada polnud obv serious sest ma juba selgitasingi läbi oma küsimuste

praegu bdsil palju selgeid valesid ja ignoreerib mind ka niiet ma ei oska midagi teha

q_q
06.04.13, 19:47
miks ta fine on. mitte see esimene vaid teine, kus täpsustasid esimest...

veel selgitust et sa küsisid seda 2x, nagu näed esimene kord ma ignoneerisin aga sina kindlalt ei tohiks selliseid asju küsida, cmon

q_q
06.04.13, 19:47
niiet pigem failisid sina

VisaHing
06.04.13, 19:54
see post on väga kahtlane

ta quoteb mu posti siin kus ma mainin et simmol võisid read posti tehes nimed sassi minna (mis oli mu fail)

jääb lihtsalt selline mulje nagu ta mõtleks "oh fuck mida ma teen" siis näeb seda posti ja haarabki siit kinni ja leiab vabanduse et nimed läksid sassi

see kus ma ütlesin et ma ei viitsi selgitada polnud obv serious sest ma juba selgitasingi läbi oma küsimuste

praegu bdsil palju selgeid valesid ja ignoreerib mind ka niiet ma ei oska midagi teha

Ma võin soovitada. Jää endale kindlaks, kui readid on paigas siis mina enda häält ei muudaks? Milleks?


Aitäh.:cool:

Mina keskunduksin hoopis sellele postile ja unustaksin muu. Kas ma oleks seda hundina postinud? eriti lükanud :cool: ka veel taha.

Aga jmskns ma ei copynud sult, vaid kahjuks lugesin hoopis kellegi teise posti. Pärast läksin jmsks tehtud poste otsima ja ei leidnudki midagi, mille järgi saaks üldse mingi seisukoha võtta.

See selleks, tänaseks kõik mu poolt.

Lükkan hääle endalt Putkimehe peale tagasi.

OuMaiGaad
06.04.13, 19:56
jõudsin ilmselt liiga hilja! ei jõua läbi lugeda, kahju, perekondlikus põhjused. väljahääletamine õigstatud küla poolt!

q_q
06.04.13, 19:56
Ma võin soovitada. Jää endale kindlaks, kui readid on paigas siis mina enda häält ei muudaks? Milleks?



Mina keskunduksin hoopis sellele postile ja unustaksin muu. Kas ma oleks seda hundina postinud? eriti lükanud :cool: ka veel taha.

Aga jmskns ma ei copynud sult, vaid kahjuks lugesin hoopis kellegi teise posti. Pärast läksin jmsks tehtud poste otsima ja ei leidnudki midagi, mille järgi saaks üldse mingi seisukoha võtta.

See selleks, tänaseks kõik mu poolt.

Lükkan hääle endalt Putkimehe peale tagasi.

ega jah kui sa ei aita/vasta küsimustele

q_q
06.04.13, 19:56
jõudsin ilmselt liiga hilja! ei jõua läbi lugeda, kahju, perekondlikus põhjused. väljahääletamine õigstatud küla poolt!

what?

OuMaiGaad
06.04.13, 19:59
kell 21 läheb lukku ju, lampi ei hääleta

q_q
06.04.13, 19:59
bds miks mind hundiks pidasid? sest ma surusin sind?

tunnista siis vähemalt et see on fail su poolt


Ma olen nõus day 1 end ohverdama, kui homme hommikul lükkate kõik oma hääled Q_Q peale.

* q_q nägi et tähelepanu hakkab minema minu peale. Ja otsutas survestama hakata väga aggresiivselt.
* Mingil põhjusel häiris teda kohutvalt see, et ma clearisin Karupoja ja Jmsns nagu seda tegi temagi. Miks tekib küsimus?
* Ignoreeris minu postitust tuimalt ja jätkas oma intervjuu stiilis küsitlemist.

Pole erilised argumendid aga soovitan kõigil, et hoidke edaspidi q_q-l silm peal!!!!!!!!!!

sest see on lihtsalt selge vale

sul polnud absoluutselt tähelepanu, sul oli 0 häält. mina olin esimene kes su üldse pilti tõi

q_q
06.04.13, 20:00
kell 21 läheb lukku ju, lampi ei hääleta

päev lõpeb pühap 21:00

q_q
06.04.13, 20:01
omg noob clearis vist ennast :D

eluvend
06.04.13, 20:02
Votecount
(post #264 seisuga)

3 backdoorsex (Simmo, q_q, Putkimies)
2 Putkimies (WowAwiAA, backdoorsex)
1 ranka (karupoeg)
1 jmskns69 (ranka)
1 q_q (taavi)
1 Maxi (jmskns69)
1 Simmo (IamAllin)

Correct me if wrong!

Päev lõpeb 24 tunni pärast.

OuMaiGaad
06.04.13, 20:03
mis mõttes?

karupoeg
06.04.13, 20:05
mis ma olen tihti märganud, on see, et hundid esimesel päeval alguses postitavad, sest justkui peaks sees olema kuidagi.

aga siis päeva edenedes väga ei ütle enam midagi ja lasevad asjadel kulgeda ning õhtul tlevad ja ütlevad, kuidas nad kellegiga "Nõustuvad" ja panevad hääled ära.

Seda eriti "nõrgemate" huntide puhul, kes ei ole veel kindlat liini suutnud välja mõelda

q_q
06.04.13, 20:05
jõudsin ilmselt liiga hilja! ei jõua läbi lugeda, kahju, perekondlikus põhjused. väljahääletamine õigstatud küla poolt!


mis mõttes?

mitte otseselt aga ei usu et hunt nii kirjutaks

ja chance et teeksid enne skype lahti jne ja saaksid teada et pühap lõpeb huntidelt

q_q
06.04.13, 20:06
mis ma olen tihti märganud, on see, et hundid esimesel päeval alguses postitavad, sest justkui peaks sees olema kuidagi.

aga siis päeva edenedes väga ei ütle enam midagi ja lasevad asjadel kulgeda ning õhtul tlevad ja ütlevad, kuidas nad kellegiga "Nõustuvad" ja panevad hääled ära.

Seda eriti "nõrgemate" huntide puhul, kes ei ole veel kindlat liini suutnud välja mõelda

tihti yea

kes hundid selle teooria järgi oleks hetkel?

OuMaiGaad
06.04.13, 20:07
Vaatan, mis on toimunud

karupoeg
06.04.13, 20:11
tihti yea

kes hundid selle teooria järgi oleks hetkel?

camu, wow

q_q
06.04.13, 20:15
wowi postid mulle meeldisid

camu on role neutral so far

karupoeg
06.04.13, 20:16
just thinking out loud

camu
06.04.13, 20:16
Ise kirjutasid, et nõrgemad hundid. Kuidas mina sinna pilti sobin siis?

q_q
06.04.13, 20:18
just thinking out loud

me too

q_q
06.04.13, 20:20
Ise kirjutasid, et nõrgemad hundid. Kuidas mina sinna pilti sobin siis?

sa pole vist hunt olnud kunagi

võid vabalt raskustes olla

VisaHing
06.04.13, 20:29
q_q võta mu bet vastu ole hea.

Kui mina olen hunt, võlgnen 10 EUR sulle
Kui sina oled hunt, võlgned 10 EUR mulle

Tahaks näha mis vastad :rolleyes:

Simmo
06.04.13, 20:31
mitte otseselt aga ei usu et hunt nii kirjutaks

ja chance et teeksid enne skype lahti jne ja saaksid teada et pühap lõpeb huntidelt

Seda lugedes tuli kohe esimese asjana meelde, kuidas ranka eelmine mäng noob-clearis BDS'i tänu täpselt samale asjale põhimõtteliselt, et ta kirjutas kas päev on 24h või 48h ja isegi põhjendus oli sama, et noob oleks seda teinud wolf-chatis enne... Peale mängu BDS itsitas vägevalt pihku ja pani vastase sellele väga osavalt ära "haha oli oli siis kuskil mingi wolf-chat" nii, et selle alusel ei tasu clearima veel hakata. Nii hinge läks see eelmise mängu lõpp ikka ja paluks kõikidel külameestel vähe analüüsivamad see kord olla. :)

camu
06.04.13, 20:31
q_q võta mu bet vastu ole hea.

Kui mina olen hunt, võlgnen 10 EUR sulle
Kui sina oled hunt, võlgned 10 EUR mulle

Tahaks näha mis vastad :rolleyes:
KÕik irl betid on keelatud. Niiet võta oma post tagasi

Simmo
06.04.13, 20:32
vastuse*

VisaHing
06.04.13, 20:33
KÕik irl betid on keelatud. Niiet võta oma post tagasi

Saaksin modkilli kui tagasi võtaksin. Nice try bro.

camu
06.04.13, 20:40
sa pole vist hunt olnud kunagi

võid vabalt raskustes olla
Kusjuures jah, õige tähelepanek. 5 või 6 mängu (koos sellega) ja pole kordagi olnud.

camu
06.04.13, 20:41
Saaksin modkilli kui tagasi võtaksin. Nice try bro.
Siis mõtle ka veidi, mida sa ennist välja pakkusid?

ranka
06.04.13, 20:46
Modkill. Betid on keelatud.

ranka
06.04.13, 20:47
Saad anuway modika. Thanks dude, et möngu ära rikkusid

karupoeg
06.04.13, 20:49
juhul kui sa oled see, kelle nime me ei nimeta,siis tule parem kiirelt kapist välja enne modkilli.

(loodan, et keegi mind hundiks ei pea ja imo õige mõte mul)

ranka
06.04.13, 20:52
juhul kui sa oled see, kelle nime me ei nimeta,siis tule parem kiirelt kapist välja enne modkilli.

(loodan, et keegi mind hundiks ei pea ja imo õige mõte mul)

Ma ei saa hetkel aru. BDS lahkub anyway mängust. Minu jaoks on ta cleared küla, aga huntide seisukohast on see väga hull ning sellel mängul ei ole mõtet, kui tehakse sohki. Pm. sama, kui skypes rääkida.

ranka
06.04.13, 20:53
aa sain nüüd aru, et ta annaks peaki.

Simmo
06.04.13, 20:53
Ma lootsin, et saame modkillideta hakkama see kord...

ranka
06.04.13, 20:53
ja imo ta ei tohiks seda ka teha, sest hetkel ta mõjutab päris räigelt mängu. sama nagu enne pankroti rahade välja kandmine - teades, et läheb kõik, siis päästad midagi.

karupoeg
06.04.13, 20:55
ja imo ta ei tohiks seda ka teha, sest hetkel ta mõjutab päris räigelt mängu. sama nagu enne pankroti rahade välja kandmine - teades, et läheb kõik, siis päästad midagi.

ma ei saa aru, millest sa räägid praegu ja post 291-s

VisaHing
06.04.13, 20:56
Fakk ma ei teadnud, et betida ei tohi :D

Okei sorry hundid, ma muidu hunt :D.

Modkill õigustatud.

camu
06.04.13, 20:56
oh jah. Kahju.

VisaHing
06.04.13, 20:56
Reeglites polnud ka kirjas :(

eluvend
06.04.13, 20:57
Kasutaja backdoorsex on mängust eemaldatud reeglite rikkumise tõttu!

backdoorsex oli

http://www.imagesofnorthcyprus.co/v/tp/345/107/4560743850_4_mersinlik-village-villager-man.jpg
külaelanik!

camu
06.04.13, 20:57
Reeglites polnud ka kirjas :(
Kunagi mõned mängud oli sama asi, kui keegi bette pakkus.

VisaHing
06.04.13, 21:01
Sorry, et postitan veel aga for god sake. Reeglid - lisage see punkt sinna, sest ma ei teadnud seda.

q_q
06.04.13, 21:15
pole sõnu

ranka
06.04.13, 21:20
Kas ei oleks õiglane külaelaniku modkilli korral anda KT-le ka uus peak, et võrdustada mängu?

q_q
06.04.13, 21:22
Kas ei oleks õiglane külaelaniku modkilli korral anda KT-le ka uus peak, et võrdustada mängu?

ei

karupoeg
06.04.13, 21:22
Kas ei oleks õiglane külaelaniku modkilli korral anda KT-le ka uus peak, et võrdustada mängu?

külale hea. õiglane mitte. samahästi võiks lisakilli anda hundile kui 1 hunt modkillitakse.

q_q
06.04.13, 21:23
grrrrrrrrrrrrrrrrrr

q_q
06.04.13, 21:25
reeglites otseselt seda pole öeldud jah aga võiks mõelda ka natuke

see punkt katab selle


Libahunt on mäng, kus tõlgendatakse informatsiooni, mis on mänguteemasse postitatud. Seega ei ole oodatud, et mängijad tõestavad oma rolle postitades otsest tõendusmaterjali oma rollist (privaatsõnumist pilti tegemine, selle otsene tsiteermine, jne)

betid lähevad selle alla sest sa saad ennast lock clearida tänu nendele

nt obv hunt sellist beti ei teeks (ok 10 eur võibolla teeks aga teoorias sa võid 1000 eurot ka betida jne)

karupoeg
06.04.13, 21:27
q_q kes sa oled

q_q
06.04.13, 21:28
külaelanik

karupoeg
06.04.13, 21:30
praegu usun. 4. päeval enam mitte

VisaHing
06.04.13, 21:32
reeglites otseselt seda pole öeldud jah aga võiks mõelda ka natuke

see punkt katab selle



betid lähevad selle alla sest sa saad ennast lock clearida tänu nendele

nt obv hunt sellist beti ei teeks (ok 10 eur võibolla teeks aga teoorias sa võid 1000 eurot ka betida jne)

Jep. Palun vabandust kõigi ees. Läks veits opa-lappa-style-ima see teema mul.
Tagantjärgi väga obvious u lulz. :(

Aga jätkake mänguga ja gl kõgile.

q_q
06.04.13, 21:37
praegu usun. 4. päeval enam mitte

miks usud

ma pmslt tapsin backdoorsexi

ja ta oli küla :(

karupoeg
06.04.13, 21:51
miks usud

ma pmslt tapsin backdoorsexi

ja ta oli küla :(

mama always said have faith


aga tegelt ei ole väga vahet, mis ma usun või mitte, sest me ei võta sind esimestel päevadel välja nagunii.

q_q
06.04.13, 22:13
taavi

q_q
06.04.13, 22:15
tere hommikust taavi


Tere päevast donkament.

hundina spite vote tagasi nagu praegu mulle pani

q_q
06.04.13, 22:33
ok ma tegin researchi ja suht kindel et taavi on hunt :D

q_q
06.04.13, 22:34
see + ta hundi mäng väga sarnased

ja ta 2 küla mängu olid hoopis teistsugused

karupoeg
06.04.13, 22:38
mis erinevused on

eniveis homme lahkab, viskab sliipi täna ära

q_q
06.04.13, 22:39
mis erinevused on

eniveis homme lahkab, viskab sliipi täna ära

ma öösel lahedan mängu siis toon postid välja

karupoeg
06.04.13, 22:41
tänks

WowAwiAA
06.04.13, 22:47
Bääd q_q, kui tahad kedagi hakata hundi pähe tapma sellise reasoniga, et mängud on sarnased, siis tuleks oodata et kahtlusalune teeb rohkem poste, et saaks kindlamaks selle readi. Ei tasu nii vara rünnata. Seesugune rünnak viitab hundile, Will keep my eye on you!.!

q_q
06.04.13, 22:50
ta ei tee ju poste

WowAwiAA
06.04.13, 22:58
Ja kui nüüd tagasi mõelda, teda raske utsitada ka suurele aktiivsusele. Anyway, kõik su mõtted Taavi kohta mul juba ammu peas keerelnud, tundub sobilik rong Taavi

q_q
06.04.13, 23:40
esimene libahunt taavi küla

see esimene mäng tal ja üldse siin foorumis ja mängib rohkem kui praegu. pakub nimesi/teooriaid välja

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12113-Foorumim%C3%A4ng-Libahunt-%28werewolf%29-Ainult-m%C3%A4ngijad-v%C3%B5ivad-postitada!


Strawberry


Strawberry # wolf 3


IamAllin


Siis lenC on kolmas hunt?
Mina lenCi poolt hääletaks küll..


Parandasid camut oma esimeses postis, lisaks nii muuseas hääletasid vaarika vastu seal ja nüüd kus tema minek on kindel muutsid oma häält..


Kolm hunti ilusti reas.. või kaks..
isutuba

taavi küla, kül vähe poste aga palju paremad kui so far

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12212-***Libahunt-III-game-thread***


Kaardimajaga nõus. Tuleb teemat aktiivsemaks teha ja seega häletan suvalise poolt, kes pole veel postitanud. kaardimaja



Kardaaniristi ainuke postitus eile...


Seos v liiga obv...

taavi hunt

esimene post random küsimus nagu see mängki suht

spite voteb donkamenti kes oli lock clear jne

mängu ei lahenda

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12273-***Libahunt-4-game-thread***-Ainult-m%C3%A4ngijad-v%C3%B5ivad-postitada!


Kus koolitusel, kui küsida tohib?


Tere päevast donkament.

kardaanirist- küla
donkament- küla
q_q- küla/hunt
lenC- küla
Fortune- küla/hunt
Avicii- küla
eluvend- küla/hunt
inward- küla/hunt
isutuba- küla
WowAwiAA- küla
tiigikutsu- küla/hunt
karupoeg- küla
Jmskns69- küla
kaardimaja- küla/hunt


Ma lahendasin sudokusi vindis.
Teemat jälginud kõrvalt, tiigrikutsu näib hetkel hundisena...


Ma eile õhtul vaatasin, et hääled on luukil ja aviciil. Ei märganud, et ma ka flipis osalen, enne kui hilja ;)

see mäng


Tere

Oled kindel, et sa seda siin juba ei teinud? :biggrin:


q_q õpeta mind ka nii hästi readima. :redface:

Miks ma bdsi hääletama oleks pidanud, kui ma teda kahtlaseks ei pea.


Mina putki esimest posti küll kahtlaseks ei pea, alustas ta eelmises mängus sarnaselt ju.


Tahtsin näha, mis vastab.

q_q
06.04.13, 23:42
q_q õpeta mind ka nii hästi readima. :redface:


Miks ma bdsi hääletama oleks pidanud, kui ma teda kahtlaseks ei pea.


Mina putki esimest posti küll kahtlaseks ei pea, alustas ta eelmises mängus sarnaselt ju.


Tahtsin näha, mis vastab.

ma ei tea kas need ka vastuolus?

kui ma kelleltki midagi küsin et ta reaktsiooni näha siis ma tavaliselt ikka kahtlustan neid

ja mis vastus ta lootis saada üldse? sealt tuleb koguaeg sama vastus ju

q_q
06.04.13, 23:44
theory: kui taavi hunt siis kasutab smileysid

q_q
06.04.13, 23:47
ma ei tea mulle tundub see ja ta hundi mäng täpselt sama hääle toon

ja külamängud teistsugused

q_q
06.04.13, 23:50
theory: kui taavi hunt siis kasutab smileysid


Narriks jääte ja küla kaotab:frown:
gg gl


Minu sõulriid oli isutuba:redface:
Mis mõttes ettevaatlikuks?

Alguses mõtlesin pigem üle ...


Mis riid on? :)

nah need küla postid

q_q
07.04.13, 00:00
yo camu

taavi
07.04.13, 01:12
wp q_q, ühest külaelanikust said lahti ja nüüd kohe järgmise kallale.


Käitudes vastavalt mallile
WowAwiAA

:p

q_q
07.04.13, 01:14
yo taavi

miks sul umbes 30 minutit (1:30-2:00) näitas su profiilis "replying to this thread"?

mida sa nii kaua kirjutasid?

ja siis vahepeal kadusid ära siit teemast ja nüüd tuled tagasi ja kirjutad 2 rida?

q_q
07.04.13, 01:14
ja vaata post #325

plz seleta seda ka

q_q
07.04.13, 01:15
ja bds pmslt ise tappis ennast kuna valetas selgelt ja ei vastanud küsimustele

taavi
07.04.13, 01:20
Püüdsin su väidetel/küsimusdele vastust kirjutada, aga siis loobusin, sa ei usu mind nagunii ju ja mina tuule veskidega võidelda kahjuks ei suuda/taha.

q_q
07.04.13, 01:20
Püüdsin su väidetel/küsimusdele vastust kirjutada, aga siis loobusin, sa ei usu mind nagunii ju ja mina tuule veskidega võidelda kahjuks ei suuda/taha.

usun küll

q_q
07.04.13, 01:22
ja isegi kui mina ei usu sind siis wow ja vb keegi veel hääletab ka praegu sind

proovi plz mu meelt muuta

karupoeg
07.04.13, 01:31
post321
Bääd q_q, kui tahad kedagi hakata hundi pähe tapma sellise reasoniga, et mängud on sarnased, siis tuleks oodata et kahtlusalune teeb rohkem poste, et saaks kindlamaks selle readi. Ei tasu nii vara rünnata. Seesugune rünnak viitab hundile, Will keep my eye on you!.!

10 min hiljem post 323

Ja kui nüüd tagasi mõelda, teda raske utsitada ka suurele aktiivsusele. Anyway, kõik su mõtted Taavi kohta mul juba ammu peas keerelnud, tundub sobilik rong Taavi

wow

q_q
07.04.13, 01:35
meeeeeeh wow pole hundine imo

sellised ümbermõtlemised just külased

taavi
07.04.13, 01:53
ja isegi kui mina ei usu sind siis wow ja vb keegi veel hääletab ka praegu sind

proovi plz mu meelt muuta

Proovin.


Eelmine mäng sai first postiga juba peaaegu, et terve mäng pekki keeratud :D Enam seda ei teeks seega confirmed küla juba.
Otsige mujat hunte.


Tere



Oled kindel, et sa seda siin juba ei teinud? :biggrin:




kui ta juba tegi seda sinu arust miks sa ei hääleta teda?

ma tean mul endal oli hundina see komme et ei tahtnud vara hääletada ja siis lihtsalt tõin kahtlased postid välja aga ei hääletanud

võrdle nt bds toob välja et putkimehe post kahtlane ja insta paneb hääle

eelmine kord ta seda ei teinud vaid vihjas samamoodi wowile "õpeta mind ka nii readima" aga ei hääletanud
Ei olnud midagi kahtlast, hääletamiseks ei näinud põhjust ja sulle vastates püüdsin nalja rebida, aga keegi vist ei saanud aru.

q_q õpeta mind ka nii hästi readima. :redface:


Miks ma bdsi hääletama oleks pidanud, kui ma teda kahtlaseks ei pea.


Mina putki esimest posti küll kahtlaseks ei pea, alustas ta eelmises mängus sarnaselt ju.
Tegin täpselt nii nagu soovitasid.:rolleyes:



miks nii kirjutasid siis kui teda kahtlaseks ei pea muidu?
See oli põhjus miks ma sellise küsimuse talle esitasin, aga ei hakkanud teda kordama ja vastasin teisiti


Tahtsin lihtsalt disskussiooni alustada ei millestki. :D

q_q
07.04.13, 01:57
Q_Q

q_q
07.04.13, 01:59
Proovin.

Ei olnud midagi kahtlast, hääletamiseks ei näinud põhjust ja sulle vastates püüdsin nalja rebida, aga keegi vist ei saanud aru.

Tegin täpselt nii nagu soovitasid.:rolleyes:

See oli põhjus miks ma sellise küsimuse talle esitasin, aga ei hakkanud teda kordama ja vastasin teisiti

see ei meeldi üldse aga et ma niisama aega ei raiskanud sul siis võtan hääle ära

homme plz proovi aktiivselt postitada siis sind kergem readida, tnx

camu
07.04.13, 04:20
Panen enne magama minekut q_q peale. Ära võta isiklikult.

q_q
07.04.13, 04:26
ei võta

q_q
07.04.13, 05:22
ma magama

dunno keda lynchida hetkel tbh

tugevaim hundi read on taavi kui ta peaks küla olema siis tuleb väga raske mäng :(

eluvend
07.04.13, 11:43
Vote count
(post #344 seisuga)

2 WowAwiAA (karupoeg, taavi)
2 q_q (q_q, camu)
1 taavi (WowAwiAA)
1 jmskns69 (ranka)
1 Maxi (jmskns69)
1 Simmo (IamAllin)

Correct me if wrong!

Päev lõpeb ~8 tunni pärast.

ranka
07.04.13, 11:47
Panen enne magama minekut q_q peale. Ära võta isiklikult.

Palun hakka oma vastuseid põhjendama ka. Mind siiani häirib, kuidas sa eelmine kord tõstsid hääli täiesti lampi. Sinusuguse kaliibriga mehelt ootaks natuke priskemaid voldikuid.

karupoeg
07.04.13, 12:21
q_q

camu
07.04.13, 12:42
Palun hakka oma vastuseid põhjendama ka. Mind siiani häirib, kuidas sa eelmine kord tõstsid hääli täiesti lampi. Sinusuguse kaliibriga mehelt ootaks natuke priskemaid voldikuid.
Kuna ma ise ei tea, kes hunt võib olla, siis vaatasin, et q_q hääletas iseennast. Eeldasin, et tema peaks enda rolli ikkagi teadma, sest muidu ei saaks ta seda mängu mängida.

Jmskns69
07.04.13, 12:50
Kuna ma ise ei tea, kes hunt võib olla, siis vaatasin, et q_q hääletas iseennast. Eeldasin, et tema peaks enda rolli ikkagi teadma, sest muidu ei saaks ta seda mängu mängida.

Üks parimaid postitusi libahundi ajaloos +1

q_q

:cool:

ranka
07.04.13, 12:59
Kuna ma ise ei tea, kes hunt võib olla, siis vaatasin, et q_q hääletas iseennast. Eeldasin, et tema peaks enda rolli ikkagi teadma, sest muidu ei saaks ta seda mängu mängida.

Kas sa oled kogu teema läbi lugenud ja midagi endale kirja pannud ning hakanud tekkima mõndasid kahtlusi või hoopis kinnitusi kellegi rollis?

camu
07.04.13, 13:02
Kas sa oled kogu teema läbi lugenud ja midagi endale kirja pannud ning hakanud tekkima mõndasid kahtlusi või hoopis kinnitusi kellegi rollis?
Aga sina?

camu
07.04.13, 13:05
Tegelt mul on üks teooria olemas. Aga see hõlmab ainult ühte hunti.

q_q
07.04.13, 13:26
Kuna ma ise ei tea, kes hunt võib olla, siis vaatasin, et q_q hääletas iseennast. Eeldasin, et tema peaks enda rolli ikkagi teadma, sest muidu ei saaks ta seda mängu mängida.

omfg ma panin obv sellepärast enda peale sest ma tahtsin taavilt ära võtta aga ei teadnud kuhu panna

q_q
07.04.13, 13:28
Tegelt mul on üks teooria olemas. Aga see hõlmab ainult ühte hunti.

no räägi siis

ranka
07.04.13, 13:33
Aga sina?

Minu read`id tulevad alles õhtul.

ranka
07.04.13, 13:35
Kuna ma ise ei tea, kes hunt võib olla, siis vaatasin, et q_q hääletas iseennast. Eeldasin, et tema peaks enda rolli ikkagi teadma, sest muidu ei saaks ta seda mängu mängida.

Tekkis veel üks küsimus. Kas sa arvad, et q_q ei teagi oma rolli?

camu
07.04.13, 13:49
Tekkis veel üks küsimus. Kas sa arvad, et q_q ei teagi oma rolli?
Teab ikka.

q_q
07.04.13, 13:49
camu

camu
07.04.13, 13:49
Ta ju sai pm-iga mängujuhilt oma rolli teada.

q_q
07.04.13, 13:54
ah tegelt hui on camu hundine siin :(

q_q
07.04.13, 13:55
võtke nüüd hääled maha mu pealt ja teeks mingid reaalsed rongid

mis te nt taavist arvate?

q_q
07.04.13, 13:59
niihull,ranka kui GETTERI jaaniga juttu tahad,siis PM :D
aga ma kyla jälle,nii haige noh :)


kui teil on sellega probleemi: fine by me ja lükkan oma otsuse tagasi. lugesin PM-i alles täna hommikul suht süsis peaga ja loomulikult ma soovin, et oleks pidanud olema kahe päevane.

minu poolt: võtan oma soovi tagasi ja eluvend ise otsustab kas ta lõpetab täna või mitte, aga arvestage, et ühtegi asjalikku posti minult täna ei tule.

ei saanud chati tööle hundid? :D

q_q
07.04.13, 14:02
Püüdsin su väidetel/küsimusdele vastust kirjutada, aga siis loobusin, sa ei usu mind nagunii ju ja mina tuule veskidega võidelda kahjuks ei suuda/taha.

see on taavi ainuke hea post

hunt oleks probably midaig kokku valetanud mitte ausalt tunnistanud

sellepärast ma palusingi tal proovida seletada ja võtsin hääle ära ka

karupoeg
07.04.13, 14:04
miks keegi q_q rongiga kaasa ei tulnud :(

q_q
07.04.13, 14:06
putkimies

karupoeg
07.04.13, 14:07
putkimies

q_q
07.04.13, 14:07
nii haige noh

karupoeg
07.04.13, 14:09
mis

q_q
07.04.13, 14:10
niihull,ranka kui GETTERI jaaniga juttu tahad,siis PM :D
aga ma kyla jälle,nii haige noh :)


ei pööranud ise küll selle suuremat tähelepanu. mulle tundus purjus post.


Kui kylajoodik päeval koju sajab, viina pudel yhes käes, leib teises, siis mida sa ootad et ta kirjutaks ?
Kindlalt poleks hundina segast peksma hakkanud ja magama ära läinud !

too much information rankalt?

mulle see esimene post küll purjus ei tundu

tal oli eelmine mäng ka sama kirjastiil imo

q_q
07.04.13, 14:12
Appi Appi,mu naine söödi hundi poolt ära eile,siin kylas on hundid !!!

eelmine mäng first post

sama stiil imo

Maxi
07.04.13, 14:14
Sounds good

Putkimies

ranka
07.04.13, 14:18
too much information rankalt?

mulle see esimene post küll purjus ei tundu

tal oli eelmine mäng ka sama kirjastiil imo

Kas sa tema teisest võtme postitusest said aru? Mina ei saanud esimesest ega ka teisest.

Rongide peale ma veel ei tule. Tahan enne oma arvamuse kujundada.

q_q
07.04.13, 14:34
Kas sa tema teisest võtme postitusest said aru? Mina ei saanud esimesest ega ka teisest.

Rongide peale ma veel ei tule. Tahan enne oma arvamuse kujundada.

miks see oluline on?

q_q
07.04.13, 14:34
Sounds good

Putkimies

yo maxi

rohkem poste sult vaja, tnx

karupoeg
07.04.13, 14:35
q_q ega sa hunt ple.

karm kahtlus, et sa hunt.

q_q
07.04.13, 14:36
q_q ega sa hunt ple.

karm kahtlus, et sa hunt.

ma pole

q_q
07.04.13, 14:40
ranka pole midagi see mäng teinud

eile öösel ka lurkis teemat midagi taavi kohta öelda polnud tal

vb ongi putk/ranka/taavi? :D

karupoeg
07.04.13, 14:45
hommikul kell 5

Panen enne magama minekut q_q peale. Ära võta isiklikult.
no action peale seda, ainukesena ranka vingub, et camu ei põhjenda ennast

siis tulen mina q_q peale, sest tahan näha, kes selle rongiga kaasa tuleb.

q_q
mõni hetk hiljem jmksns69 viitab camu postile, kus ta ütleb:
Kuna ma ise ei tea, kes hunt võib olla, siis vaatasin, et q_q hääletas iseennast. Eeldasin, et tema peaks enda rolli ikkagi teadma, sest muidu ei saaks ta seda mängu mängida. ning jmskns vastab nii:

Üks parimaid postitusi libahundi ajaloos +1

q_q

:cool:

lootsin tbh, et keegi teine tuleb seal rongiga kaasa, keda võib hundiks pidada.

Seega saab vb välja lugeda, et jmskns69-l õnnestus seekord hundiroll saada.

Teine asi on see, et q_q on hunt ja sellepärast keegi teine huntidest ei tulnud kaasa.

karupoeg
07.04.13, 14:46
Sounds good

Putkimies

Maxi

väga hundine liin. Küla ei tule sellise stiiliga peale.

q_q
07.04.13, 14:47
jsmks pmslt lock clear

täpselt samad postid mis koguaeg

ja loe camu teisi mänge ta mängib koguaeg nii külana

q_q
07.04.13, 14:48
maxiga see teema et ta hundina alati aktiivne olnud

umbes sama teema mis sinuga

karupoeg
07.04.13, 14:50
jsmks pmslt lock clear

täpselt samad postid mis koguaeg

ja loe camu teisi mänge ta mängib koguaeg nii külana



mul camust suva. ma ei mõelnudki seda. Ma mõtlesin, et kui ma tulen ka sinu peale, siis on äkki lootus, et noobhundid tulevad selle rongiga mingil x põhjusel kaasa.

kuna ei tulnud, siis saab olla variant, et sina hunt pm.

aga mina olen nõus tulema Maxi või putkimiesi rolliga

karupoeg
07.04.13, 14:50
rongigaˇˇ

Maxi
07.04.13, 14:51
Maxi

väga hundine liin. Küla ei tule sellise stiiliga peale.


http://www.youtube.com/watch?v=NpCNgRn4S1g

Ma tööl ja ausalt öelda pole väga palju jõudnud läbi mõelda seda teemat siin. Day1 on suht savi keda välja võetakse tegelikult ja ma jätan rabelemise esialgu kellegi teise kanda.

karupoeg
07.04.13, 14:54
ranka mis loogika see on, et sa oled päev otsa vait ja siis tuled päeva lõpus oma readidega välja?

q_q
07.04.13, 14:55
mul camust suva. ma ei mõelnudki seda. Ma mõtlesin, et kui ma tulen ka sinu peale, siis on äkki lootus, et noobhundid tulevad selle rongiga mingil x põhjusel kaasa.

kuna ei tulnud, siis saab olla variant, et sina hunt pm.

aga mina olen nõus tulema Maxi või putkimiesi rolliga

http://i.imgur.com/rE43zDE.gif

q_q
07.04.13, 14:56
karupoeg mis sa oumaigaadist arvad?

q_q
07.04.13, 14:57
Ma tööl ja ausalt öelda pole väga palju jõudnud läbi mõelda seda teemat siin. Day1 on suht savi keda välja võetakse tegelikult ja ma jätan rabelemise esialgu kellegi teise kanda.

ok ma otsin mis maxi tavaliselt day1 teinud

karupoeg
07.04.13, 14:57
karupoeg mis sa oumaigaadist arvad?

ma ei oska tast midagi arvata. vaatan postitused üle siis.

Maxi
07.04.13, 14:58
Muide, viimane kord kui ma küla olin siis pandi mind pintsli esimesel ööl, aga enne seda proovis karupoeg koos mingi teise hundiga päeval ära lintšida, kusjuures väga sarnane oli mäng, ei tule meelde mitmes mäng oli ja ei viitsi otsida ka atm, aga see on päris hea niit. Jaa, täpselt tuleb meelde. Marcoloco oli see see teine vend ja pärast day2 söödi q_q ära, aga suht tühja koha pealt prooviti mulle samamoodi kotti pähe tõmmata

Seega Karupoeg hetkel 60% hunt minujaoks

Maxi
07.04.13, 15:02
game 7 oli see,

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12330-***Libahunt-7-registreerimise-teema***?p=501758&viewfull=1#post501758

suht copy-paste on selle mängu algusega karupoja postid ja olek, aga ma ei raiska hetkel aega sellele, kui kellelgi igav võib sealt uurida

ranka
07.04.13, 15:02
miks see oluline on?

Sama oluline kui esimene postitus ehk minu jaoks täiesti ebaolulised.


ranka pole midagi see mäng teinud

eile öösel ka lurkis teemat midagi taavi kohta öelda polnud tal

vb ongi putk/ranka/taavi? :D

Ei tulnud und ja telefoniga surfasin. Kirjutama sellega ei ole mõtet üritadagi.

camu
07.04.13, 15:03
Mulle tundub hetkel q_q hunt ja puhtalt selle pärast, et eile, kui bds oma lollusega hakkama sai ning mina ja ranka temaga mölisesime, siis q_q kadus vaikselt lihtsalt tunnikeseks ära. Enne seda oli alati kiiresti vastanud. See ei ole muidugi teraskindel alibi, aga silma peaks tal peal hoidma.

ranka
07.04.13, 15:04
ranka mis loogika see on, et sa oled päev otsa vait ja siis tuled päeva lõpus oma readidega välja?

Ütlesin eelmine mäng, et ma ei viitsi seekord enam spämmata. See töötab huntide kasuks.

Kirsiks tordi peal ei ole ma hetkel «mina ise». Eile oli pohmell ja nüüd nikotiinist võõrutusnähud.

q_q
07.04.13, 15:04
h


Yo.

Ranka ja Q_Q, get a room. Rikute mängualguse ära oma mingi semi-isikliku teemaga. Samas viimane kord kui Ranka hunt oli, siis ta oli samamoodi agressiivne.

Karupoeg lahmib jälle nagu eelmine mäng ja üritab arvamusliider or something olla. See on kahtlane.

Samas täna suht poh keda hääletame, day1 ikkagi. Peaasi et mäng perse ei lähe nagu eelmine

k


Hääletan Jmskns69 eelmise mängu bläkki ei andesta ja fakt on, et hundid jätavad ta ka nüüd lõppmängu alles kui ta küla ja parem on kohe see asi eos elimineerida. Kui küla siis on 0 EV või kergelt +EV ja kui hunt siis +EV igaljuhul.

Ez game

k


Hääletan WowAwiAA

postide:
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12301-***Libahunt-V-game-thread***-ainult-m%C3%A4ngijad-v%C3%B5ivad-postitada!?p=498416&viewfull=1#post498416

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12301-***Libahunt-V-game-thread***-ainult-m%C3%A4ngijad-v%C3%B5ivad-postitada!?p=498446&viewfull=1#post498446

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12301-***Libahunt-V-game-thread***-ainult-m%C3%A4ngijad-v%C3%B5ivad-postitada!?p=498529&viewfull=1#post498529

põhjal

h


Kurat ei oskagi midagi kohe öelda, aga proovime siis mängu käima tõmmata.

q_q oli eelmine mäng hunt ja ta oli suht hea maskeeringuga. Kui ta see mäng ka hunt on ja ta vigadest õppinud, siis võib ta päris ebamugav vastane olla. Seega suht safe on hääletada teda minu jaoks.

ise olen jälle fucking külaelanik, lootsin sarimõrvarit või midagi muud normaalset rolli, aga vähemalt ei ole see gay lover või midagi, siis ma oleks vaikselt kuhugi urgu suremist ootama läinud :D

q_q
07.04.13, 15:05
dunno kas saab siit midagi järeldada

väga ei meeldi see suhtumine either way "day1 nkn flip"

flip on siis kui kõik 5 posti teevad ja tööd ei tee

q_q
07.04.13, 15:05
Sama oluline kui esimene postitus ehk minu jaoks täiesti ebaolulised.

Ei tulnud und ja telefoniga surfasin. Kirjutama sellega ei ole mõtet üritadagi.

ma sain aru jah sellest postist muidu

Maxi
07.04.13, 15:06
Ei olegi minu jaoks flip, lähen karupoja välja võtmise peale täna

q_q
07.04.13, 15:07
Mulle tundub hetkel q_q hunt ja puhtalt selle pärast, et eile, kui bds oma lollusega hakkama sai ning mina ja ranka temaga mölisesime, siis q_q kadus vaikselt lihtsalt tunnikeseks ära. Enne seda oli alati kiiresti vastanud. See ei ole muidugi teraskindel alibi, aga silma peaks tal peal hoidma.

mul oli vaja väljas käia 40~ minutit

ma ei lähe kunagi afk mingi sellepärast, et ma midagi öëlda ei oska vms

q_q
07.04.13, 15:08
Ei olegi minu jaoks flip, lähen karupoja välja võtmise peale täna

nüüd jah aga enne ütlesid et sul savi kes välja läheb day1 ju

Maxi
07.04.13, 15:09
muide q_q sa veidi manipuleerid siin postidega,

praegu lampi sattusin peale 7 hundi posti peale kus ma küla olin


Mina ei kvalifitseeru selle alla? D:

Tänase kohta mul vahet pole keda hääletada, seega kuna niikuinii on lamp hääletus siis ma võtaks välja mõne kes eelmine mäng veidi feilis, jmsk69, timz natuke ka tiiger, marco või siis mõne venna kes on ülivaikne. Facepokeri rong läheks kah.

suht poh, esimene päev ju

ranka
07.04.13, 15:09
ranka mis loogika see on, et sa oled päev otsa vait ja siis tuled päeva lõpus oma readidega välja?

Unustasin lisada. Eelmine kord tegin päris mitu korda vea, kus postitasin liiga vara. Oleksin oodanud, oleksin parema info saanud. Lisaks veel väga palju kordi mõtlesin ümber, mis mulle ei meeldinud.

Seekord tulen konkreetse plaani ja konkreetse nimega enne päeva lõppu.

q_q
07.04.13, 15:10
muide q_q sa veidi manipuleerid siin postidega,

praegu lampi sattusin peale 7 hundi posti peale kus ma küla olin

ma vaatasin 1-3 esimest posti

q_q
07.04.13, 15:11
aga see on hea maxi, ma tahan et sa küla oleks

seda ma praegu välja selgitada proovingi

väga hea et aitad

q_q
07.04.13, 15:11
ranka sa downloadisid selle vote counteri? sa said sisse logida sinna?

q_q
07.04.13, 15:15
maxi ärme täna lynchi karupoega

kui ta küla siis tast palju kasu

kui ta liiga kaua elus püsib siis sureb anyway

Maxi
07.04.13, 15:18
no sellisel juhul Putkimies sobiks, aga Karupojal tuleb 100% silm peal hoida järgnevad päevad. Top1 hundikandidaat minu jaoks

karupoeg
07.04.13, 15:22
tänks, q_q

maxi, sa sellest muidu saad aru, et erinevates mängudes on erinev dünaamika ja pattern?

karupoeg
07.04.13, 15:22
no sellisel juhul Putkimies sobiks, aga Karupojal tuleb 100% silm peal hoida järgnevad päevad. Top1 hundikandidaat minu jaoks

miks putkimies sobib?

Maxi
07.04.13, 15:24
Teatud tasemeni muutub, aga mängijate mõtlemine ja stiil ikka suht sama. Hetkel oled minu jaoks hundine ja midagi pole parata.

q_q
07.04.13, 15:25
oletame et maxi ja karupoeg külad

Simmo
WowAwiAA
karupoeg
q_q
ranka
taavi
camu
Putkimies
Jmskns69
Maxi
IamAllin
OuMaiGaad

q_q
07.04.13, 15:28
putkimies

karupoeg
07.04.13, 15:28
Teatud tasemeni muutub, aga mängijate mõtlemine ja stiil ikka suht sama. Hetkel oled minu jaoks hundine ja midagi pole parata.

no sa räägid praegu stiilist. ma räägin sellest patternist, keda välja hääletada, mis on otseselt tulenev mängust ja mängijatest.

see, et ma ühe korra sind hääletasin ei tähenda, et ma teine kord sind hääletades hunt olen. aga targad arutelud sul

karupoeg
07.04.13, 15:28
ma vaatan oumaigaadi üle

q_q
07.04.13, 15:30
ta semi noob clearis ennast imo

nagu ma aru saan eelmine kord teil bdsiga polnud chati olemas veel kui bds ennast noob clearis?

aga 20:57 vms peaks chat ikka paigas olema juba

Maxi
07.04.13, 15:30
no sa räägid praegu stiilist. ma räägin sellest patternist, keda välja hääletada, mis on otseselt tulenev mängust ja mängijatest.

see, et ma ühe korra sind hääletasin ei tähenda, et ma teine kord sind hääletades hunt olen. aga targad arutelud sul

ei ei, sa ei mõista. Kuna ühe korra on analoogne juhtum minuga olnud, siis mul lihtsalt hästi meeles see.

karupoeg
07.04.13, 15:30
jõudsin ilmselt liiga hilja! ei jõua läbi lugeda, kahju, perekondlikus põhjused. väljahääletamine õigstatud küla poolt!


kell 21 läheb lukku ju, lampi ei hääleta

kindlasti mitte ei võta teda

ranka
07.04.13, 15:32
ranka sa downloadisid selle vote counteri? sa said sisse logida sinna?

Laadisin alla küll, aga ei ole veel tööle pannud.

karupoeg
07.04.13, 15:32
ta semi noob clearis ennast imo

nagu ma aru saan eelmine kord teil bdsiga polnud chati olemas veel kui bds ennast noob clearis?

aga 20:57 vms peaks chat ikka paigas olema juba

bds-ga chati ei olnud.

aga see "väljahääletamine on õigustatud" tundub kahtlane lause, millest ei oska midagi lugeda hetkel

q_q
07.04.13, 15:34
bds-ga chati ei olnud.

aga see "väljahääletamine on õigustatud" tundub kahtlane lause, millest ei oska midagi lugeda hetkel

ta probably küla

karupoeg
07.04.13, 15:46
ma arvan, et ranka ja putkimies on koos hundud.

täna putkimies ja homme ranka

karupoeg
07.04.13, 15:56
mul tunne, et me ei lähen agunii mujale täna kui putkimies, nii et kui tema on, siis saab homme ranka poole vaadata.

Simmo on ka kahtlane selle koha pealt, et eelmine mäng ta väga ei seletanud alguses üldse. Lõpus sai aru, et inimesi clearib see kui panna liste ning nüüd lendas kohe esimesel päeval mingi ulmeanalüüsiga letti, mis on minu arvates kahtlane. ma ei usu, et küla viitsiks esimesel päeval niimoodi overachievida

q_q
07.04.13, 15:57
mul tunne, et me ei lähen agunii mujale täna kui putkimies, nii et kui tema on, siis saab homme ranka poole vaadata.

Simmo on ka kahtlane selle koha pealt, et eelmine mäng ta väga ei seletanud alguses üldse. Lõpus sai aru, et inimesi clearib see kui panna liste ning nüüd lendas kohe esimesel päeval mingi ulmeanalüüsiga letti, mis on minu arvates kahtlane. ma ei usu, et küla viitsiks esimesel päeval niimoodi overachievida

haha mul oli sama tinfoil

q_q
07.04.13, 15:59
aga nüüd tuleta meelde mis sa pmisid mulle eelmine mäng kui küla wow-i lynchis :D

q_q
07.04.13, 16:00
st simmo ikkagi selge küla praegu

ranka
07.04.13, 16:01
ma arvan, et ranka ja putkimies on koos hundud.

täna putkimies ja homme ranka

minugipoolest. võtame täna putkimiehe ja siis saan koheselt lock cleared?

ranka
07.04.13, 16:01
aga nüüd tuleta meelde mis sa pmisid mulle eelmine mäng kui küla wow-i lynchis :D

?

rääkisite omavahel pm-ide teel?

q_q
07.04.13, 16:01
minugipoolest. võtame täna putkimiehe ja siis saan koheselt lock cleared?

come on sa tead et see nii ei tööta

ranka
07.04.13, 16:02
come on sa tead et see nii ei tööta

küsisin karupojalt, mitte sinult.

karupoeg
07.04.13, 16:02
?

rääkisite omavahel pm-ide teel?

q_q oli lennanud siis juba. präast seda rääkisime jah. aga see on okei.

ja q_q ma saan aru küll, mis sa mõtlesid praegu jah. nii on

q_q
07.04.13, 16:02
?

rääkisite omavahel pm-ide teel?

jah, kõik reeglitekohane

ma olin surnud juba, karupoeg pmis paar asja/mõtet

ranka
07.04.13, 16:03
Kas sellist infot ei peaks teised teadma? Sama nagu pokkeris, et kui näitad ühele/ühte siis näite mõlemat/kõigile.

q_q
07.04.13, 16:05
Kas sellist infot ei peaks teised teadma? Sama nagu pokkeris, et kui näitad ühele/ühte siis näite mõlemat/kõigile.

ei pea

karupoeg
07.04.13, 16:05
ei peaks

ranka
07.04.13, 16:06
Ja karupoeg ma ei viitsi enam kauem vastust oodata. Eelmine mäng läkski perse tänu sellele, et keegi oli lock cleared ja keegi jälle hundine. Külamehed ka ei kaitsnud end või ei viitsinud lahendada.

Sellele samal põhjusel ma ei hakka loopima lampi hääli ega tegema lock cleared/hundiseid liste. Inimesed, kes oma peaga ei mõtle võtavadki need listid omale ette ja lasevad selle järgi ning rikub kogu mängu ära.

ranka
07.04.13, 16:06
Kahtlaselt ühte ja sama juttu räägite

IamAllin
07.04.13, 16:08
Kasutan ka oma one time tuumapohmelli vabanduse ära, kurat lugeda ei suuda, silme eest virvendab :/

Ranka, olen sinuga rohkem kui nõus selle koha pealt, et neid lock clear t'nu "nubveale" vms öelda on suhteliselt bad, sest paljude jaoks võibki see tähendada, et näe q_q ütles, ja järelikult nii on.

karupoeg
07.04.13, 16:09
Ja karupoeg ma ei viitsi enam kauem vastust oodata. Eelmine mäng läkski perse tänu sellele, et keegi oli lock cleared ja keegi jälle hundine. Külamehed ka ei kaitsnud end või ei viitsinud lahendada.

Sellele samal põhjusel ma ei hakka loopima lampi hääli ega tegema lock cleared/hundiseid liste. Inimesed, kes oma peaga ei mõtle võtavadki need listid omale ette ja lasevad selle järgi ning rikub kogu mängu ära.

vastust millele? ei märganud küsimust.

ja sinu listiteooriaga olen täiesti nõus. Küll aga oli su suhtumine pigem selline, et päeval oled vait ja õhtul tuled ja lahendad ära. see ei ole hea liin. sest sa "lahendad" selle pealt, mis teised on rääkinud (nt mina ja q_q).

q_q
07.04.13, 16:09
Ja karupoeg ma ei viitsi enam kauem vastust oodata. Eelmine mäng läkski perse tänu sellele, et keegi oli lock cleared ja keegi jälle hundine. Külamehed ka ei kaitsnud end või ei viitsinud lahendada.

Sellele samal põhjusel ma ei hakka loopima lampi hääli ega tegema lock cleared/hundiseid liste. Inimesed, kes oma peaga ei mõtle võtavadki need listid omale ette ja lasevad selle järgi ning rikub kogu mängu ära.

siis tuleks lihtsalt rõhutada et see on ainult sinu arvamus vms

nii ka ei saa mängida et siis ei postitagi ühtegi readi

ranka
07.04.13, 16:12
vastust millele? ei märganud küsimust.

ja sinu listiteooriaga olen täiesti nõus. Küll aga oli su suhtumine pigem selline, et päeval oled vait ja õhtul tuled ja lahendad ära. see ei ole hea liin. sest sa "lahendad" selle pealt, mis teised on rääkinud (nt mina ja q_q).

obv, et ei ole hea liin ja ma ei ole mõelnudki, et ma nüüd igapäev passin niisama. ei passi. esimene päev on minu jaoks flipp ja mitte kõige paremini alanud nv. seega olen hetkel passiivsemas seisus. nii või naa mingit eelist ega miinust ei anna spammamine. lihtsalt kole keeruliseks läheb info ammendamine, kui jooskvalt tabelit ei pea.

karupoeg
07.04.13, 16:13
Kahtlaselt ühte ja sama juttu räägite


ma pm-sin q_q-le:

"t
egelt ajab tilti see, et kamoon, miljon muud võimalust on ning otsitakse kõige ebareaalsem välja, mis on wow ja minnakse sellega nii pöördesse." ehk siis teie eelmise mängu failid külana

ranka
07.04.13, 16:13
siis tuleks lihtsalt rõhutada et see on ainult sinu arvamus vms

nii ka ei saa mängida et siis ei postitagi ühtegi readi

ma ei olegi nii plaaninud. hetkel ma ei oel lihtsalt teemaga kursis. ma olen siit-sealt lugenud, paar kommi visanud aga mitte ühtegi korda ei ole viitsinudki mõelda, kes on hunt või kes ei ole. mul ei ole siiani ühtegi kandiaatigi, aga küll nad tulevad ning loomulikult põhjendan end ära.

ranka
07.04.13, 16:13
ma pm-sin q_q-le:

"t ehk siis teie eelmise mängu failid külana

see kinnitabki seda, et üks loll ees, terve küla järgi.

ranka
07.04.13, 16:13
antud kontekstis loll olin mina obv :D

karupoeg
07.04.13, 16:15
eelmine mäng oli wow nii cleared ja siis lihtsalt keegi tõstis näpu ülesse ja ütles wow ning terve küla jooksis mingil ajuvabal põhjusel kaasa.

täpselt sama rankaga ka, kes tegelikult oli väga külane. no ja külane olin ka mina.

kes ei olnud aga külane oli bds, kuid seal oli kogu suhtumine selline, et "q_q clearis bdsi" ära.

ehk ühesõnaga võetakse mingi lambiteooria õhust, mis tundub hea skilline ja minnakse sellega kaasa.

q_q
07.04.13, 16:16
see kinnitabki seda, et üks loll ees, terve küla järgi.

yea samas ma lock clearisin wow aga ikka sai lynched :D

ranka
07.04.13, 16:17
eelmine mäng oli wow nii cleared ja siis lihtsalt keegi tõstis näpu ülesse ja ütles wow ning terve küla jooksis mingil ajuvabal põhjusel kaasa.

täpselt sama rankaga ka, kes tegelikult oli väga külane. no ja külane olin ka mina.

kes ei olnud aga külane oli bds, kuid seal oli kogu suhtumine selline, et "q_q clearis bdsi" ära.

ehk ühesõnaga võetakse mingi lambiteooria õhust, mis tundub hea skilline ja minnakse sellega kaasa.

Seepärast ongi listid ja nende väljaütlemine, not so good. Ja mis on veel mõtlema hakatud: hunt ei tee kunagi listi, külad teevad ja siis, kes teeb listi on koheselt külane. Õnneks on see nüüd muutuma hakanud ja karupoeg asjast aru saanud. Ennist oli listi tegemine hundile ikka nii +EV, et sai külatempli ja vedas kamba endaga kaasa.

karupoeg
07.04.13, 16:17
mulle meeldiks kui mina, ranka ja q_q oleksime hundid.

3 hunti räägiks terve aeg ja "lahendaks mängu"

q_q
07.04.13, 16:23
wow ja omg

rääkige midagi

WowAwiAA
07.04.13, 16:24
Taavi on hea rong.

OuMaiGaad
07.04.13, 16:26
Ei saa hetkel kellegi peale näpuga näidata,et sina hunt. Külaks pean Rankat, Simmot ja ka QQ-D.

q_q
07.04.13, 16:28
https://lh3.ggpht.com/-eYq4PCRxrVo/UUbbJ5AP9-I/AAAAAAAAC0k/J1cDK3mZADI/s400/god-loves-you_1_.gif


wow ja omg

rääkige midagi


Taavi on hea rong.


Ei saa hetkel kellegi peale näpuga näidata,et sina hunt. Külaks pean Rankat, Simmot ja ka QQ-D.

WowAwiAA
07.04.13, 16:29
Kas ma olen pime või libahunt game 6 teema on puudu/kadunud?

q_q
07.04.13, 16:29
Kas ma olen pime või libahunt game 6 teema on puudu/kadunud?

selle nimi on libahunt 7 registeerimisteema

karupoeg
07.04.13, 16:32
wow

WowAwiAA
07.04.13, 16:34
wow

Su hääl juba hommikust saati minu peal ju?

q_q
07.04.13, 16:34
nii raske on mängida kui keegi midagi ei postita :(

mingist paarist postist pead readi välja "mõtlema"

WowAwiAA
07.04.13, 16:37
Jätkuvalt selle peal, et Taavi on hea rong. Putkimehele annaks võimaluse sirges seisundis postitada ja loeme sealt midagi välja. IamAllin kõige külasem minu silmis. The rest ... ???

q_q
07.04.13, 16:38
wow tegelt suht insta postitas "taavi on hea rong"

pigem hundina oleks mingi pikema posti valmis meisterdanud et rohkem impressive oleks?

WowAwiAA
07.04.13, 16:41
Pole mõtelt pikalt kirjutada, midagi uut mul öelda ei ole. Ei hakka Simmo moodi ka tegema suurt listi, et siis korrata kõike mis juba teemas öeldud. Ausõna praegu väga külased kõik, ka Bds oli külane.

karupoeg
07.04.13, 16:43
Pole mõtelt pikalt kirjutada, midagi uut mul öelda ei ole. Ei hakka Simmo moodi ka tegema suurt listi, et siis korrata kõike mis juba teemas öeldud. Ausõna praegu väga külased kõik, ka Bds oli külane.

okei, oled küla, aga nii sitt on see, et keegi ei kirjuta midagi "sest ple mõtet midagi kirjutada"

samahästi võiksime kõik vait olla ja õhtu lõpus münti visata.

kui sul mingeid mõtteid on kellegi kohta, sisi pöördu nende poole ja küsi/survesta jne.

q_q
07.04.13, 16:51
ranka võiksid oma readi vms sul oli nüüd avaldada?

OuMaiGaad
07.04.13, 16:51
Mina hääletaks praegu Max, suht sisetunde põhjalt küll.

karupoeg
07.04.13, 16:52
ma oleks maxiga in

WowAwiAA
07.04.13, 16:55
Maxi'l on mingi võime alati hundisena mõjuda. Üldse ei välista, et siin tema avataril oma roll on. Kõhutunde pealt halb valik, tõesõna iga game tundub ta mulle hundisena. Eelmine mäng kui ta Hunt oli(kord varem oli ka olnud vist, kohe uurin) oli väga ettevaatliku stiiliga. Ja vaadake nüüd praegust openit.

Maxi
07.04.13, 16:56
Et siis guthosti pealt hääletate mind?

http://cdn.uproxx.com/wp-content/uploads/2013/01/thanks-obama-01.gif


Karupoeg muidugi minu hääletamisega nõus.
hunt, hunt, HUNT MA ÜTLEN !!!!!!11 HUUUUNT

karupoeg
07.04.13, 16:57
Et siis guthosti pealt hääletate mind?

http://cdn.uproxx.com/wp-content/uploads/2013/01/thanks-obama-01.gif


Karupoeg muidugi minu hääletamisega nõus.
hunt, hunt, HUNT MA ÜTLEN !!!!!!11 HUUUUNT

see on väga kehv liin tulla mind ründama praegu

karupoeg
07.04.13, 16:58
ja Maxi. sa ise oled nõus teisi hääletama gutshoti pealt (oled seda varasemalt öelnud siin mängus) ja nüüd kui teised sinuga seda teevad, siis kuri?

anna oma input mängu kui tahad jääda.

Maxi
07.04.13, 16:59
Mkm, väga hea liin on, kuna küla lintšib su ära lõpuks kui nad aru saavad kellega tegu

karupoeg
07.04.13, 16:59
sest pohhui, esimene päev coin ju (nagu sa ütled). kui ei taha endaga coini, siis cleari ennast. ja mitte nii, et sa ründad karupoega, sest karupoeg ühes mängus hääletas varem sind esimesel päeval hundina.

karupoeg
07.04.13, 17:00
Mkm, väga hea liin on, kuna küla lintšib su ära lõpuks kui nad aru saavad kellega tegu

kui küla minu peale tuleb, siis küll ma kaitsen ennast. kui ma seda ei suuda, siis lendan, aga see on kehv külale.

camu
07.04.13, 17:01
Ma kinno ja hääletamise tulemuseks mind pole. Ma ei teagi, kelle rong praegu on. Aga tahan rongile.
putkimies

Maxi
07.04.13, 17:02
Minu väljavõtmine ka just +EV ei ole, kuna külana pole ma ühtegi otseselt halba mängu teinud ja samas hundina pole ma ühtegi mängu võitnud. -EV igaljuhul

karupoeg
07.04.13, 17:04
Minu väljavõtmine ka just +EV ei ole, kuna külana pole ma ühtegi otseselt halba mängu teinud ja samas hundina pole ma ühtegi mängu võitnud. -EV igaljuhul

hundina tegid väga hea mängu kui ma bani sain ja võit ei olnud kaugel.

ja liin oli sama. alguses ei postitanud väga midagi.

karupoeg
07.04.13, 17:07
aga Maxi. mind, q_qd ja rankat täna ei võeta.

kes oleksid su teised variandid peale mind? (rääkimata sellest, et minu kohta read sul kehv).

Maxi
07.04.13, 17:08
Mõttetu diskussioon, võiks siis juba keskenduda huntide otsimisele

Maxi
07.04.13, 17:10
aga Maxi. mind, q_qd ja rankat täna ei võeta.

kes oleksid su teised variandid peale mind? (rääkimata sellest, et minu kohta read sul kehv).

Putkimies, Jmskn69, Taavi, Simmo.
Anything goes pretty much. Selles mõttes, et kui mina peaks täna minema, siis ülejäänud tiim võiks oma peaga rohkem mõelda, mitte kuulata tuntud nägusid, arvamusliidreid. Sellest midagi head ei tule pikas perspektiivis

karupoeg
07.04.13, 17:10
Mõttetu diskussioon, võiks siis juba keskenduda huntide otsimisele

ma just küsisin, et kes oleksid su pakkumised?

karupoeg
07.04.13, 17:11
miks jmskns, miks taavi ja miks simmo

Maxi
07.04.13, 17:15
Kuna A. need on mängijad keda hundid niikuinii ei tapa

B. Nemad on veidi teise mänguplaaniga kui minule meelde eelmistest mängudest jäänud on.

C. Minu jaoks on neid raske readida, kas siis väikese sample pärast või seetõttu, et nad millegi erilisega silma jäänud pole

karupoeg
07.04.13, 17:16
davai putkimies

karupoeg
07.04.13, 17:16
A. meeldib

q_q
07.04.13, 17:33
taavi

q_q
07.04.13, 17:34
Unustasin lisada. Eelmine kord tegin päris mitu korda vea, kus postitasin liiga vara. Oleksin oodanud, oleksin parema info saanud. Lisaks veel väga palju kordi mõtlesin ümber, mis mulle ei meeldinud.

Seekord tulen konkreetse plaani ja konkreetse nimega enne päeva lõppu.

palju aega pole enam bro

taavi
07.04.13, 18:06
taavi
Ma ju ütlesin :biggrin:

ranka
07.04.13, 18:07
Pole mõtelt pikalt kirjutada, midagi uut mul öelda ei ole. Ei hakka Simmo moodi ka tegema suurt listi, et siis korrata kõike mis juba teemas öeldud. Ausõna praegu väga külased kõik, ka Bds oli külane.

Siis jälle loobitakse hääli lampi?


ranka võiksid oma readi vms sul oli nüüd avaldada?

Siiani ei ole.


Ma kinno ja hääletamise tulemuseks mind pole. Ma ei teagi, kelle rong praegu on. Aga tahan rongile.
putkimies

Üldse ei üllata

Nüüd ma busy, teen oma listid.

Simmo
07.04.13, 18:14
Hei külaelanikud sain ka ülesse. Lugesin kiiruga läbi need uued postid aga põhjalikult läbi uurinud pole. Märkasin, et mõnele oli kergelt meelt vastu minu listi tegemine aga miks ma viitsisin selle valmis teha? Kuna pidime ju esimese hääletuse juba tollel õhtul tegema ja kuna keegi mingit analüüsivamat infi polnud andnud siis midagi võiks ikka veidi all olla enne otsuse tegemist, et me lihtsaid külaelanike üles pooma ei hakkaks... Ja kuulge ma ei ole mingi hunt, see kord samuti külaelanik, kuid võiks ära võita seekord. :)

-Karupoeg sulle on ikka kuidagi vastu meelt mööda minu analüüsivam mäng aga ise mingeid väga asjalike argumente välja ei too.
-q_q eile panid vale rongi käima aga ütlen ausalt mullegi tundus bds kahtlane sellepärast kuidas ta vastuseid ei tahtnud anda.

ranka
07.04.13, 18:17
Lihtsalt ei viitsi. Sorry minust suuremat kasu ei ole ning niisama diagonaalis ma ka ei viitsi pressida. Pea nii paks ja uimane otsas ning võin minna esimesena, sest tõsiselt tunnen, et ma see mäng kuidagi loid.

ranka
07.04.13, 18:18
Aa ja mida ma teeksin: ma suruks kõik passiivsed välja. Lõpumängus ei ole jmsks sugustest mitte midagi kasu.

Simmo
07.04.13, 18:18
Tegelt karupoeg ei tundu hundine. Pigem tegu ikka külaga ja meil on temast hilisemas faasis palju rohkem kasu.

OuMaiGaad
07.04.13, 18:23
Karupoeg on karupoeg, tema on võimeline mängima nii ja naa, kasu temast alati.

karupoeg
07.04.13, 18:23
Hei külaelanikud sain ka ülesse. Lugesin kiiruga läbi need uued postid aga põhjalikult läbi uurinud pole. Märkasin, et mõnele oli kergelt meelt vastu minu listi tegemine aga miks ma viitsisin selle valmis teha? Kuna pidime ju esimese hääletuse juba tollel õhtul tegema ja kuna keegi mingit analüüsivamat infi polnud andnud siis midagi võiks ikka veidi all olla enne otsuse tegemist, et me lihtsaid külaelanike üles pooma ei hakkaks... Ja kuulge ma ei ole mingi hunt, see kord samuti külaelanik, kuid võiks ära võita seekord. :)

-Karupoeg sulle on ikka kuidagi vastu meelt mööda minu analüüsivam mäng aga ise mingeid väga asjalike argumente välja ei too.
-q_q eile panid vale rongi käima aga ütlen ausalt mullegi tundus bds kahtlane sellepärast kuidas ta vastuseid ei tahtnud anda.

teeme nii, et seekord vaidlema ei hakka.
kust kohast sa loed välja, et vastumeelt? mul on iga mängija kohta siin mingi mõte, ei ole väga mõtet pöördesse sattuda ja vastu süüdistama hakata. Su esimesest tekstiosast oleks piisanud. täpselt samale asjale juhtis tähelepanu ka q_q. Sorry, et eelmine mäng pähe said, aga ei ole mõtet järgmisse mängu isiklikku taaka tuua, eksole

karupoeg
07.04.13, 18:25
ma olen nõus passiivsete väljasurumisega, sest hundid neid öösel nagunii ei tapa ja kui me omavahel tapame aktiivsemaid, siis kellad.

Aga nagu eelminegi mäng. end games ei tohi sel juhul never hakata mingeid x teooriaid pilduma. Kui keegi pundist q_q, ranka, mina on endgames, siis on suht kindel värk, et tegemist on huntidega.

karupoeg
07.04.13, 18:26
ainuke probleem seal on see, et kui juhtub olema, et hundid on saanud eriti hea kombo. nt q_q ja ranka

Simmo
07.04.13, 18:27
teeme nii, et seekord vaidlema ei hakka.
kust kohast sa loed välja, et vastumeelt? mul on iga mängija kohta siin mingi mõte, ei ole väga mõtet pöördesse sattuda ja vastu süüdistama hakata. Su esimesest tekstiosast oleks piisanud. täpselt samale asjale juhtis tähelepanu ka q_q. Sorry, et eelmine mäng pähe said, aga ei ole mõtet järgmisse mängu isiklikku taaka tuua, eksole

Oleks ühe posti allapoole ka lugema pidanud. Mõistan sind jep. Tegelikult mõtlesingi, et kõik võiks ju veidi analüüsivamaid poste teha, et meil oleks kergem lahendada. Muidugi on täpselt nagu eelmine mäng, et viis venda panevad ühe posti ja kaks ei tee üldse ning lihtsalt toimub üks mündiviskamine.

OuMaiGaad
07.04.13, 18:28
Ei usu,et nii läks!

q_q
07.04.13, 18:28
tõmbame siis taavile või putkimehele kuuli näkku

Simmo
07.04.13, 18:29
ainuke probleem seal on see, et kui juhtub olema, et hundid on saanud eriti hea kombo. nt q_q ja ranka

Seda on esimesel päeval raske öelda, küll aga näeme me seda tulevastest öökillidest ära. Kombo oleks hea tõesti.

karupoeg
07.04.13, 18:31
mul reaalselt siuke tunne, et ranka üritab siin hundina leveldada. täpselt sama juttu ajas ta siis kui ma host olin.

ainuke erinevus, et siis ta oli tais

Simmo
07.04.13, 18:32
Täna täiesti mitte ühtegi sõna öelnud on ka keegi?