PDA

View Full Version : Foorumimäng Libahunt 9. Mäng on läbi!



Leheküljed : 1 2 [3] 4

karupoeg
07.04.13, 18:32
eniveis ma võin putkimiesile ja taavile anda küll.

kuna mõlemad 50/50, siis annaks enne putkile kui taaavile, sest taavi oli hea hostˇˇ

q_q
07.04.13, 18:32
Ma ju ütlesin :biggrin:

enne seda kui ma taavi hääletasin luges tükk aega teemat

siis kadus ära vahepeal

panin hääle

tuli tagasi luges jälle 30min ja kirjutas 1 lause

Simmo
07.04.13, 18:34
mul reaalselt siuke tunne, et ranka üritab siin hundina leveldada. täpselt sama juttu ajas ta siis kui ma host olin.

ainuke erinevus, et siis ta oli tais

Jah ma ei oska hetkel ranka postidest väga palju välja lugeda aga eelmine mäng ma tegin selle vea kus ma ta külana surusin välja kuigi igatepidi oleks tast rohkem kasu olnud sees. Samas nagu sa ütlesid, kui me hääletaks aktiivseid mängijaid oleks meil kellad ja minu meelest tuleks vaadata ka passiivsete poole ja neid veidi survestada. Mõned hundid võivad vabalt vaikselt radari all üritada lennata.

OuMaiGaad
07.04.13, 18:35
Pigem Taaviga nõus

ranka
07.04.13, 18:40
taavi

q_q
07.04.13, 18:42
Unustasin lisada. Eelmine kord tegin päris mitu korda vea, kus postitasin liiga vara. Oleksin oodanud, oleksin parema info saanud. Lisaks veel väga palju kordi mõtlesin ümber, mis mulle ei meeldinud.

Seekord tulen konkreetse plaani ja konkreetse nimega enne päeva lõppu.

ranka sinu etteaste, palun

ranka
07.04.13, 18:43
ranka sinu etteaste, palun

Lähen kohe suitsu järgi?

q_q
07.04.13, 18:43
Lähen kohe suitsu järgi?

mida?

ranka
07.04.13, 18:43
Lihtsalt ei viitsi. Sorry minust suuremat kasu ei ole ning niisama diagonaalis ma ka ei viitsi pressida. Pea nii paks ja uimane otsas ning võin minna esimesena, sest tõsiselt tunnen, et ma see mäng kuidagi loid.

Siin on su vastus q_q

q_q
07.04.13, 18:44
ma sellest postist loen välja et sul nimi/plaan olemas juba aga ei taha avaldada liiga vara et paremat infot saada?

ranka
07.04.13, 18:45
ma sellest postist loen välja et sul nimi/plaan olemas juba aga ei taha avaldada liiga vara et paremat infot saada?

nope mitte midagi ei ole. lugesin esimesed 4-5 posti, läksin närvi ja lõpetasin ära.

ranka
07.04.13, 18:47
jka ega siin teised: camu, simmo, jmskn (sellest ei ole üldse kuulnud), omg, wow jne,. ei lahenda ka mängiu. see viiibki tegelt päris selleni: tegijal juhtub mõndagi, et kes aktiivselt lahendab võib vahepeal kamraadid miini otsa viia.

isiklikult läheksin jmsnks peale, sest ta ei ole üldse midagi postitanud ja gutfeelin ütleb, et midagi on temaga valesti. kogu aeg rääkinud, et nv-l saab ta olla rohkem aktiivne, aga mida ei ole, on tema.

taavist ma ei tea midagi, aga ei istu mulle ka simmo ning putkimies. omg ja wow. seega mu nimekiri on long.

karupoeg
07.04.13, 18:51
ma ka nõus jmskns69-ga. ühe korra peab ta ju joppama hundirolli ka

Simmo
07.04.13, 18:52
Jah su viimane post on põhimõtteliselt mitte midagi ütlev ranka.

Isiklikult mulle Putkimies ei tundu hundina üldse mitte, taavi tundub pigem hundisena küll. Samas võib veel arvamust muuta, tule räägi paar sõna.

q_q
07.04.13, 18:53
ma ka nõus jmskns69-ga. ühe korra peab ta ju joppama hundirolli ka

haha karupoeg ongi hunt

Simmo
07.04.13, 18:54
ma ka nõus jmskns69-ga. ühe korra peab ta ju joppama hundirolli ka

Kas ta midagi öelnud ka täna on? Või mainis juba, et loosiõnn ei olnud tema poolt jälle. Isiklikult arvan, et võib survestada.

Simmo
07.04.13, 18:55
haha karupoeg ongi hunt

Ma ei usu, et karupoeg hunt on.

q_q
07.04.13, 18:57
jsmks on 1% ajast hunt see mäng

WowAwiAA
07.04.13, 18:57
taavi


Ma ju ütlesin :biggrin:

Kuna mul esimene ring omal see 2silma vahele jäi siis mõtlesin välja tuua, et Taavi ka vahepeal postitanud.

IamAllin
07.04.13, 18:58
jmsnk69 on tõesti veidi vaiksem olnud kui muidu, aga ma ei hääletaks teda veel täna.

q_q
07.04.13, 18:58
enne seda kui ma taavi hääletasin luges tükk aega teemat

siis kadus ära vahepeal

panin hääle

tuli tagasi luges jälle 30min ja kirjutas 1 lause

vaata seda ka wow

WowAwiAA
07.04.13, 19:00
Aokei, 2st postist vaatasin mööda. Krt ma ei oska enam Taavist ka midagi arvata, tean et ta ei kaitse end ei ühes ei teises rollis.

Simmo
07.04.13, 19:00
jmsnk69 on tõesti veidi vaiksem olnud kui muidu, aga ma ei hääletaks teda veel täna.

Mul jäi kuskilt silma, et ta mainis, et nädala sees ei saagi väga active olla. Ma kardan, et seal homme ka väga palju poste tulemas pole. Võibolla üritas omale hundina varakult alibit teha aga samas tegi mõned ka, et "sööge ruttu ära siis ei saa jälle kaotada tema pärast" poste nii, et pigem lihtsalt laisk, rumal, külamees aga mõni kord tuleb ka neile 1 outer kokku ära. Vara pigem öelda vist.

karupoeg
07.04.13, 19:01
haha karupoeg ongi hunt

ütle kuhu hääl panna ja ma panen.

q_q
07.04.13, 19:02
ütle kuhu hääl panna ja ma panen.

hääleta ennast

karupoeg
07.04.13, 19:02
ja jmskns on minu jaoks kahtlane. sinu jaoks vb mitte (q_q), aga mis teha. arvamused erinevad ja keegi ei välista, et sina hunt. nii et back off

karupoeg
07.04.13, 19:03
hääleta ennast

kui arvate, et minu välja hääletamine teile midagi annab, siis nõus.

q_q
07.04.13, 19:03
Just unfucking unbelivable aga kellel ei vea sellel ei vea. Võid mu ära clearida külll !

Ma jätkuvalt külaloll ja pooge mind palun ennem üles kui jälle mängu tuksi keeran. Mul juba kaks lõppu tagumenti läinud.

:cool:

jsmks ei kirjuta hundina ever nii

q_q
07.04.13, 19:04
kui arvate, et minu välja hääletamine teile midagi annab, siis nõus.

nah see oli nali

ma võtaks taavi tbh maha

karupoeg
07.04.13, 19:05
miks taavi ja mitte putkimies nüüd

q_q
07.04.13, 19:07
#521

q_q
07.04.13, 19:09
ja vb ranka leveldas prgu ära mind aga ta viimased postid külased olnud

lubas reade anda ja siis ütles otse et ei viitsi kah

hunt vast pätsiks kokku midagi

niiet putki/ranka hunt/hunt on vähem tõenäoline nüüd mulle

karupoeg
07.04.13, 19:09
mõtlesin sama

q_q
07.04.13, 19:10
või siis hundid ongi precisely putki taavi ranka ja neil nii ****** et ranka ei viitsi enam :D

in that case pole vahet kes võtta :D

karupoeg
07.04.13, 19:12
rankale ei meeldi hundiroll jah ja siis ta ei viitsi väga

ranka
07.04.13, 19:15
ja vb ranka leveldas prgu ära mind aga ta viimased postid külased olnud

lubas reade anda ja siis ütles otse et ei viitsi kah

hunt vast pätsiks kokku midagi

niiet putki/ranka hunt/hunt on vähem tõenäoline nüüd mulle

võtame siis putki. mul on täiesti suva kelle. tõsiselt ma ei viitsi ja ma olin ainuke, kes tahtis päeva edasi lükata ja üleüldse mäng oleks võinud alata esmaspäeval, kui on foorumis peak-time ning ma olen taas töölainel.

ma ei ole kaua enam pokkerimängija olnud ja pigem tatsun E-R 08:00-17:00 radades ning muudel aegadel niisama lebotan. see on ka minu põhjus miks ma tõesti ei viitsi. ja nagu sa näed, siis on ka üleüldine mängu aktiivsus nii passiivne. sina ja KP postitate, teised vaikselt. minu jaoks on tegelt mäng mingil määral rikutud.

oleks alanud mäng esmaspäeval ja jõudnud siis nv mängu, kus on juba lõpukas ja vähem spämmi aitaksin rohkem kaasa.

ranka
07.04.13, 19:16
mul on ainult üks read, aga ma ei hakka seda välja ütlema ja teate isegi miks.

ranka
07.04.13, 19:21
ja nagu alati leitakse miski idiootne teooria. ütlesin ka eelmise mängu lõpus, et järgmine mäng ma ei spämma ning koheselt tullakse kallale. go with it, mul suva.

mina ajab marru just see, et hundid saavad olla vaikselt. miks keegi ei vaata camu? täiesti seosetu vend. "oh panen sinna hääle ja lähen kinno". hundina on megaeasy nii radaritelt kaduda.

ma olen alati selle poolt olnud, et esimestel päevadel survestada inactive vendi, ja kelelst ei ole lõpus anyway kasu. praegusel hetkel on hundikandiidadi siit läbi käinud: mina, q_q, KP ja veel mõned. ja see ei ole ühekordne vaid iga mängu pattern.

isegi kp ja q_q või kes iganes ütles tolles raha teemas, et mõttetu - mind võetakse esimes(tena) välja anyway. selle vältimiseks tulekski leida konsensus ja võtta välja inimesed, kellest ei ole kasu.

simmo rikkus sõna otseses mõttes eelmise mängu ära oma lollusega. jmskns on jooksupoiss. camu laob täiesti randomilt hääli
teiste kohta ma ei oska öelda, sest ma ei ole seda mängu nii aktiivselt öelnud. sellised asjad on mulle jäänud silma ning peaks hakkama neid alguses elimineerima.

peaklsime tegema kõik, et head mängijad saaksid lõpumängu, mis võrdub pokkeri bubblega ja kõige krtiilisem koht mängu võitmiseks. lisaks heade mängijate kohta saab reade öiste killide järgi mingil määral ja kui oleme kolmekesi hundid, siis küla peakski olema hukule määratud.

q_q
07.04.13, 19:26
ranka vaata kui palju vaiksed vendi aga ainult 3 hunti

praegu taavi ja putki mõlemad vaiksed ja probably üks neist välja ka läheb niiet kõik fine ju?

pole vaja marru minna

karupoeg
07.04.13, 19:27
kuule fine fine, ranka. aga sa ajad sitta praegu.

sa räägid, et sul on teooria. fine, kõva mees oled, aga kui sa oma teooriat teistele ei avalda, siis hundid söövad su öösel ära ja mis kasu su teooriast on?

Oletame, et mina, sina, simmo, q_q (aktiivsemad) ei ole hundid, siis 1 meist täna lendab.

Mis sa arvad, kes võetakse öösel välja meist neljast? Ma pakun, et sina, sest sul on mingi read, mida sa ei avalda ja see võib potentialli harmful olla neile.

karupoeg
07.04.13, 19:28
ja nagu alati leitakse miski idiootne teooria. ütlesin ka eelmise mängu lõpus, et järgmine mäng ma ei spämma ning koheselt tullakse kallale. go with it, mul suva.

mina ajab marru just see, et hundid saavad olla vaikselt. miks keegi ei vaata camu? täiesti seosetu vend. "oh panen sinna hääle ja lähen kinno". hundina on megaeasy nii radaritelt kaduda.

ma olen alati selle poolt olnud, et esimestel päevadel survestada inactive vendi, ja kelelst ei ole lõpus anyway kasu. praegusel hetkel on hundikandiidadi siit läbi käinud: mina, q_q, KP ja veel mõned. ja see ei ole ühekordne vaid iga mängu pattern.

isegi kp ja q_q või kes iganes ütles tolles raha teemas, et mõttetu - mind võetakse esimes(tena) välja anyway. selle vältimiseks tulekski leida konsensus ja võtta välja inimesed, kellest ei ole kasu.

simmo rikkus sõna otseses mõttes eelmise mängu ära oma lollusega. jmskns on jooksupoiss. camu laob täiesti randomilt hääli
teiste kohta ma ei oska öelda, sest ma ei ole seda mängu nii aktiivselt öelnud. sellised asjad on mulle jäänud silma ning peaks hakkama neid alguses elimineerima.

peaklsime tegema kõik, et head mängijad saaksid lõpumängu, mis võrdub pokkeri bubblega ja kõige krtiilisem koht mängu võitmiseks. lisaks heade mängijate kohta saab reade öiste killide järgi mingil määral ja kui oleme kolmekesi hundid, siis küla peakski olema hukule määratud.

öiste killidena võetakse head mängijad, kui nad on külad

eluvend
07.04.13, 19:29
Vote Count
(post #538 seisuga)

4 Taavi (Simmo, WowAwiAA, q_q, ranka)
3 Putkimies (karupoeg, camu, Maxi)
1 Maxi (OuMaiGaad)
1 WowAwiAA (taavi)
1 q_q (jmskns69)
1 Simmo (IamAllin)

Correct me if wrong!

Päev lõpeb ~30 minuti pärast.

q_q
07.04.13, 19:31
kõik võiks nüüd liikuga putki/taavi rongidele

ranka
07.04.13, 19:36
Kas keegi on hääletamata ka ?

OuMaiGaad
07.04.13, 19:37
Pigem nõus Taavi, nagu ennist öeldud.

q_q
07.04.13, 19:37
Kas keegi on hääletamata ka ?

putkimees ja keegi veel

q_q
07.04.13, 19:38
ja iamallin

IamAllin
07.04.13, 19:39
minu hääl on eilset peale Simmo peal olnud.

ranka
07.04.13, 19:39
ranka vaata kui palju vaiksed vendi aga ainult 3 hunti

praegu taavi ja putki mõlemad vaiksed ja probably üks neist välja ka läheb niiet kõik fine ju?

pole vaja marru minna

Kellele fine, kellele mitte.

Mul põhiliseks oligi see, et ei hakataks kolme-neljakesi rappima. See, et hääled nii on (ma enne ei teadnud) siis on obv. fine. Ja homme võiks iga mees põhjendada ka, et miks ta tegi.

Ma ise soovin seekord minna:
a) mõne rongi peale
b) postitada kindel nimi, kui mul on 100% kindel asitõend

Vastupidiselt (cleared küla) ma ei hakka postitama, sest ma arvan, et eelmise mängul see keeras nats perse, kui ma kirjutasin, et BDS ja KP on cleared külad. Ise muutusin ka rohkem enda readide põhiseks ning hakkasin BDS ning KP poste välistama. Lõpus sain aru, et KP on hunt, aga ise olin ka loll, et päeval niipalju ja otseselt postitasin. Oleksin võinud trapi teha.

q_q
07.04.13, 19:39
minu hääl on eilset peale Simmo peal olnud.

vali vagun putki/taavi imo

simmo ei lenda täna obv

taavi
07.04.13, 19:40
putkimees ja keegi veel
Iamallin pole ka hääletanud
Putkimies

Simmo
07.04.13, 19:40
Karupoeg kas sulle tundub suurem kandidaat hundiks Putkimies, kui Taavi? Viitsid mulle paari sõnaga öelda miks

IamAllin
07.04.13, 19:40
jah nagunii ei oleks simmot jätnud, aga teen oma valiku varsti.

IamAllin
07.04.13, 19:41
Iamallin pole ka hääletanud
Putkimies

olen küll hääletanud, tal viga sees.

taavi
07.04.13, 19:41
siiski on

karupoeg
07.04.13, 19:42
Karupoeg kas sulle tundub suurem kandidaat hundiks Putkimies, kui Taavi? Viitsid mulle paari sõnaga öelda miks

putkimies, tbh ei viitsi põhjendada, aga tema esimese päeva liin oli kahtlane. samas see teooria oli natukene ranka ja putki põhine. nüüd ranka tundub külane.

IamAllin
07.04.13, 19:43
Putkimes

karupoeg
07.04.13, 19:47
IamAllin

karupoeg
07.04.13, 19:47
IamAllin

miks nii hilja hääletasid, iam?

IamAllin
07.04.13, 19:48
miks nii hilja hääletasid, iam?

kolmas kord juba ütlen, et tal viga sees, ma olin juba enne ka hääletanud.

Simmo
07.04.13, 19:49
Lol nett kadus ka ära korra, oota aga mis siin nüüd toimub.

q_q
07.04.13, 19:51
putkimies

q_q
07.04.13, 19:52
taavi kaitse ennast

karupoeg
07.04.13, 19:54
võtame taavi. kui tema on hunt, siis ta on koos camu või maxiga ja gg

q_q
07.04.13, 19:55
ok

q_q
07.04.13, 19:56
kõik on jäätunud?

q_q
07.04.13, 19:57
mul liiga epic trapid, keegi ei julge hääli muuta

Jmskns69
07.04.13, 19:57
ma ka nõus jmskns69-ga. ühe korra peab ta ju joppama hundirolli ka

Juubelimängus loodetavasti saan !

:cool:

q_q
07.04.13, 19:57
jsmks vali vagun ASAP taavi/putki

q_q
07.04.13, 19:58
Ma sain asjast aru niiviisi, et ta nägi eile Gutterit ja läks jutuga, et pokkeriprode foorum on su fänniklubi ning ehk soovid rankaga koos üõhtust süüa loool.

q_q : villager olen.

彼は真実を話す

q_q
07.04.13, 19:59
taavi

karupoeg
07.04.13, 19:59
wp

Maxi
07.04.13, 19:59
. kui tema on hunt, siis ta on koos camu või maxiga ja gg

ma küla

taavi
07.04.13, 20:00
ma ka

q_q
07.04.13, 20:00
gl us

karupoeg
07.04.13, 20:00
ma KT, reade ple

eluvend
07.04.13, 20:01
Vote count


6 taavi (OuMaiGaad, Simmo, WowAwiAA, karupoeg, ranka, q_q)
4 Putkimies (IamAllin, taavi, camu, Maxi)
1 q_q (jmskns69)

5 minutit, et saata parandusi!

ON ÖÖ!

eluvend
07.04.13, 20:07
Üles poodi taavi
kes oli:

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT7fl4yTbR2JOvZZ5CauQ9W7tE_FDMWt 35_BIbE4dJcVpjOFoWXSg
libahunt!


Ootan kirja külatargalt ja huntidelt!
Homme algab päev kell 10.
ON ÖÖ!

eluvend
08.04.13, 09:09
Hommikut!

Hundid tapsid öösel:

karupoja
kes oli:

http://www.imagesofnorthcyprus.co/v/tp/345/107/4560743850_4_mersinlik-village-villager-man.jpg
külaelanik!




Mängijte nimekiri:

Simmo
WowAwiAA
q_q
ranka
camu
Putkimies
Jmskns69
Maxi
IamAllin
OuMaiGaad

ON PÄEV!

Öö saabub täna kell 21:00

ranka
08.04.13, 09:11
ma KT, reade ple

oli see hea või halb mäng? mulle tho ei meeldinud.

q_q
08.04.13, 09:12
camu

q_q
08.04.13, 09:13
ma magama

ranka
08.04.13, 09:16
camu

ma ärkasin

tegelt testi kohe see libahundi asi siin teemas ära viitsid?

q_q
08.04.13, 10:00
Hääled seisuga post 577 kuni 583
Öö saabub 10:00:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 camu ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=515972&postcount=583) (2), q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=515969&postcount=581) (2)
8 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), Simmo (0), Putkimies (0), OuMaiGaad (0), Maxi (0), Jmskns69 (0), IamAllin (0), camu (0)

Maxi
08.04.13, 11:11
Küla seisukohast hea, et esimene päev hunt kätte saadi, minu seisukohast muidugi veidi niru, et ma ka nüüd huntide grupis olen hääletustulemuste järgi, aga vähemalt peaks küla võitma.

camu

ranka
08.04.13, 11:15
Hääled seisuga post 577 kuni 583
Öö saabub 10:00:59 pärast
---


Hääli
Lynch
Hääletajad


2
camu
ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=515972&postcount=583) (2), q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=515969&postcount=581) (2)


8
ei ole hääletanud
WowAwiAA (0), Simmo (0), Putkimies (0), OuMaiGaad (0), Maxi (0), Jmskns69 (0), IamAllin (0), camu (0)




See updateb iga tund?

ranka
08.04.13, 11:16
Küla seisukohast hea, et esimene päev hunt kätte saadi, minu seisukohast muidugi veidi niru, et ma ka nüüd huntide grupis olen hääletustulemuste järgi, aga vähemalt peaks küla võitma.

camu

Tahtsingi eile uurida, et miks sa nii vaikne olid?

camu
08.04.13, 11:19
Kui juba kaks "arvmusliidrit" mind kütavad, siis peab asi tõsine olema. Võiks põhjendada ka muidugi.

Maxi
08.04.13, 11:20
Laupäeval oli quality time naisega ja pühapäeval tegin tööd :)
Natuke kahetsen et registreerisin mängu kuna 100% anda ei saa ja half-assida ei meeldi üldiselt.

Maxi
08.04.13, 11:27
Kui juba kaks "arvmusliidrit" mind kütavad, siis peab asi tõsine olema. Võiks põhjendada ka muidugi.

Kuna hundid oleksid saanud Putkimehe eile välja pushida. Seega meist neljast kes putkimiest hääletasid peaks olema vähemalt 2 hunti. 1 oli taavi ja teine selgub varsti.
See teooria ei tööta ainult juhul kui Putkimies on ka hunt, mis juhul hundid võisid ohverdada taavi, et clearida ülejäänud tiim.
KT aga peaks nüüd ühe hundi leidmisel välja tulema igaljuhul, see võimaldaks mängu ära solveda. Peekida võiks Putkimiest juhul kui seda pole varem tehtud või Camu ei ole hunt. Juhul kui Camu on hunt on Putkimies juba by default cleared küla

Maxi
08.04.13, 11:28
ja Camu ei ole hunt**

ranka
08.04.13, 11:29
Kui juba kaks "arvmusliidrit" mind kütavad, siis peab asi tõsine olema. Võiks põhjendada ka muidugi.

Sest sa ei oska mängida. Tegelikult ma lükkasin camu testimaks counterit. Millal sa aktiivseks muutud ja mängu hakkad lahendama või jätkad oma eelmiste mängudega, kus iga õhtul lähed kinno ja paned suvalise hääle ning aktiivsemaks muutud mullimängus?

Jmskns69
08.04.13, 11:30
Kuna hundid oleksid saanud Putkimehe eile välja pushida. Seega meist neljast kes putkimiest hääletasid peaks olema vähemalt 2 hunti. 1 oli taavi ja teine selgub varsti.
See teooria ei tööta ainult juhul kui Putkimies on ka hunt, mis juhul hundid võisid ohverdada taavi, et clearida ülejäänud tiim.
KT aga peaks nüüd ühe hundi leidmisel välja tulema igaljuhul, see võimaldaks mängu ära solveda. Peekida võiks Putkimiest juhul kui seda pole varem tehtud või Camu ei ole hunt. Juhul kui Camu on hunt on Putkimies juba by default cleared küla

Mina oma rumala aruga arvan, et oligi nii ja Putkimies on teine hunt !

camu
08.04.13, 11:32
ma KT, reade ple
Imelik, et karupoeg ennast ohverdas. Minu jaoks tegi mängu veidi lihtsamaks muidugi, sest ta suht tark ja hundina oleks väga ohtlik.

Maxi
08.04.13, 11:34
Meil ei ole mõtet hetkel Putkimiest ära tappa kuna KT peaks teda peekima hiljemalt täna. Kui KT saab teada, et Putkimies on hunt siis peaks ta 100% välja tulema, kui selgub et küla siis oleme õigel teel ja hääletame välja neid kes Putkimiest day1 hääletasid.
Hetkel on meil -1 päev BDS´i modkilli pärast ja me peame gameplani õigesti paika panema

camu
08.04.13, 11:37
Sest sa ei oska mängida. Tegelikult ma lükkasin camu testimaks counterit. Millal sa aktiivseks muutud ja mängu hakkad lahendama või jätkad oma eelmiste mängudega, kus iga õhtul lähed kinno ja paned suvalise hääle ning aktiivsemaks muutud mullimängus?
Igal õhtul lähen kinno? Sa ajad ka täis sitta.
Süüdistad teisi passiivsuses ja kui sinult küsitakse, et mis riidid on, siis sul "pea huugab" või tood näiteks eelmisi mänge, kus aitasid igati küla aga sind võeti ikka välja.
Viimane kord kui mind süüdistasid paar mängu tagasi olid ka passiivne ja hunt. Panin su riidide põhjal rongile ja riidid osutusid õigeks.
Oled selles mängus ka mu kahtlusaluste tipus.
Ranka

camu
08.04.13, 11:41
Keegi võiks ajaloos tuhnida, et kui mu mälu mind ei peta, siis mingis hundi mängus oli ka esimesel päeval kaks hunti hääletusnimekirja tipus. Mis seal sai?

q_q
08.04.13, 12:00
Hääled seisuga post 577 kuni 597
Öö saabub 08:00:58 pärast
---
HääliLynchHääletajad
3 camu Maxi (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516000&postcount=585) (5), ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=515972&postcount=583) (5), q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=515969&postcount=581) (3)
1 Putkimies Jmskns69 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516012&postcount=593) (1)
1 ranka camu (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516017&postcount=596) (4)
5 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), Simmo (0), Putkimies (0), OuMaiGaad (0), IamAllin (0)

camu
08.04.13, 12:03
Mis need sulgudes numbrid nimede taga tähendavad?

OuMaiGaad
08.04.13, 12:19
Mis need sulgudes numbrid nimede taga tähendavad?

Tänase päeva postituste arv siin teemas.

OuMaiGaad
08.04.13, 12:24
Täna ma hääletaks kedagi neist kes eile putkimies rongi peal olid. (IamAllin, camu, Maxi) Hetkel paremaid riide pole tekkinud, aga vaatame mis päev toob.

camu
08.04.13, 12:35
Mu eilse hääle põhjus oli selles, et kiirelt silmadega üle lastes, ei märganud, et taavi rong oli ka tekkinud ning eelneva info põhjal panin lihtsalt hääle sinna, kuhu panin.
Imo peaks putki olema cleared, sest taavi pane hääle tema peale, kui mäng suhteliselt viigis veel oli... Ma ei usu, et ta lambist nii teeks.
Teine cleared on wow minu silmis
Kolmas cleared vist q_q

ranka
08.04.13, 12:40
Igal õhtul lähen kinno? Sa ajad ka täis sitta.
Süüdistad teisi passiivsuses ja kui sinult küsitakse, et mis riidid on, siis sul "pea huugab" või tood näiteks eelmisi mänge, kus aitasid igati küla aga sind võeti ikka välja.
Viimane kord kui mind süüdistasid paar mängu tagasi olid ka passiivne ja hunt. Panin su riidide põhjal rongile ja riidid osutusid õigeks.
Oled selles mängus ka mu kahtlusaluste tipus.
Ranka

Kuule mees. Esiteks ma ei ole sinumoodi, et veedan 12h seda teemat refreshides ja ei ütle mitte ühtegi sõna. See pattern ei ole ühemänguline ja olen igas mängus sind töginud.

Mis riidide ja mis passiivne? Too päev, kui mind välja hääletati, siis käisin ainult hommikul netis. Siis kas kogu reisi vältel tegemata jäänud pealehe uudised, saidi hooldus oli ka sinu arvates seepärast, et ma hunt olin? Too päev, kui mind ära söödi panid sa lihtsalt rongi ja ma ei teinud mitte ühtegi posti, sest ma ei saanudki neid teha.

Seega su readid on bshit. Kobistasid ära, aga tõenäosus on tugevalt sinu kahjuks 3 - 10 ära arvata ja aastas 365 päevast, kui ma ei saa ühel päeval internetti. What the odds boy?

Sinu kasuks ei räägi mitte üheski mängus mitte ükski argument. Loe natuke eelmisi poste ja tule uuesti oma geniaalsete riididega lagedale.

ranka
08.04.13, 12:43
Mu eilse hääle põhjus oli selles, et kiirelt silmadega üle lastes, ei märganud, et taavi rong oli ka tekkinud ning eelneva info põhjal panin lihtsalt hääle sinna, kuhu panin.
Imo peaks putki olema cleared, sest taavi pane hääle tema peale, kui mäng suhteliselt viigis veel oli... Ma ei usu, et ta lambist nii teeks.
Teine cleared on wow minu silmis
Kolmas cleared vist q_q

ja tegelt huvi pärast küsin, et mis riidid sul siis tookord olid? ma ei viitsi teemat otsida, aga hiljem, kui seda lugesin siis 3 päeva järjest olid su readid sellised: ranka, ranka, ranka.

Sama kui lõuata iga 3beti saamisele: vastasel on ässad, ässad, ässad.

Jmskns69
08.04.13, 12:54
Kuule mees. Esiteks ma ei ole sinumoodi, et veedan 12h seda teemat refreshides ja ei ütle mitte ühtegi sõna. See pattern ei ole ühemänguline ja olen igas mängus sind töginud.

Mis riidide ja mis passiivne? Too päev, kui mind välja hääletati, siis käisin ainult hommikul netis. Siis kas kogu reisi vältel tegemata jäänud pealehe uudised, saidi hooldus oli ka sinu arvates seepärast, et ma hunt olin? Too päev, kui mind ära söödi panid sa lihtsalt rongi ja ma ei teinud mitte ühtegi posti, sest ma ei saanudki neid teha.

Seega su readid on bshit. Kobistasid ära, aga tõenäosus on tugevalt sinu kahjuks 3 - 10 ära arvata ja aastas 365 päevast, kui ma ei saa ühel päeval internetti. What the odds boy?

Sinu kasuks ei räägi mitte üheski mängus mitte ükski argument. Loe natuke eelmisi poste ja tule uuesti oma geniaalsete riididega lagedale.

Natuke kuidagi liiga närviline !

Tundub hundine !

Kui päeva lõpus paremaid ideid ei tule võib juhtuda, et võitsid mu hääle endale !

:cool:

ranka
08.04.13, 12:55
Natuke kuidagi liiga närviline !

Tundub hundine !

Kui päeva lõpus paremaid ideid ei tule võib juhtuda, et võitsid mu hääle endale !

:cool:

Obv, et närviline, sest eelmine kord ta rääkis ka oma readidest, kuigi tegelikult ei olnud ju mitte midagi. Foorumis sain käia ainult päeval-õhtul korra ja sedagi suht uimas peaga. Seega, mis readidest ta tuleb rääkima ja targutab ka veel tagantjärgi nagu oleks mängu ära lahendanud.

q_q
08.04.13, 13:00
Hääled seisuga post 577 kuni 606
Öö saabub 07:00:58 pärast
---
HääliLynchHääletajad
3 camu Maxi (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516000&postcount=585) (5), ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=515972&postcount=583) (8), q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=515969&postcount=581) (4)
1 Putkimies Jmskns69 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516012&postcount=593) (2)
1 Maxi OuMaiGaad (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516032&postcount=601) (2)
1 ranka camu (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516017&postcount=596) (6)
4 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), Simmo (0), Putkimies (0), IamAllin (0)

WowAwiAA
08.04.13, 13:08
q_q, milleks eile selle viimase manööverduse häältega tegid?

ranka
08.04.13, 13:14
Natuke kuidagi liiga närviline !

Tundub hundine !

Kui päeva lõpus paremaid ideid ei tule võib juhtuda, et võitsid mu hääle endale !

:cool:

Ja unustasin: sa võitsid mu hääle endale jmskn

Saan aru, et sul on igati põnev mängida, kui sa saad kogu aeg lõpumängu, aga seekord tee midagi kasulikku ka.

Mu point ongi see, et mäng võttis nüüd pöörde, kus teema sureb ja hakkavad tilkuma täiesti seosetud postid. Camu viskab oma häält, sina longid kaasa, simmo on täiesti vait, maxi oli terve nv kadunud.

Ma ei saanudki tegelikul hästi aru, et mille alusel taavi välja võeti? Miks mitte keegi teine? Ma tahaks, et kõik postitaks, või selle mängu lõpp on teada: mina, kp, q_q oleme läinud ja eelmine kord tuliu lausa nutt peale, kui nägin lõpumängu. anti ju readid ette, aga ikka keerati perse.

Seepärast ma ei soovi, et jõuaksid sinna passiivsed mängijad, samas on see lolluis selle järgi neid välja hääletada, kui nad on külad.

Eelmine kord simmo oli hea näide. Ta oli küla, aga ei suutnud end clearida kahe päeva vältel ja see keeras mängu nii perse. Kui soovid olla passiivne küla: ole, aga siis tuleks end võimalikul hästi ka selgeks teha.

Mina olen küla ja ma hakkan tõenäoliselt täna mängu lahendama. Aga ootan enne q_q ära.

Ma tean ka, et camul on väga tugevat potentsiaali. Esimene mäng ta oli väga aktiivne, aga millegipärast enam ei tee ühtegi sõna, vaid istub vaikuses. Ometi tema abi, kui ta on küla, on väärtuslikum, kui see kui ta niisama hääli loobib. See on täpselt samavõrdväärne, kui me hakkaks randomilt passiivseid mängijaid välja hääletama.

0 konstruktiivsust ja tõendeid.

WowAwiAA
08.04.13, 13:18
Camu ja kes te siin eile arutasite kähku sessioon aegub, q_q kadus praegu pärast 15 min, kui talt vastust tahtsin.

camu
08.04.13, 13:21
Tänan kiituse eest. Ootan mõne inimese, kes minu jaoks cleared mõtted ära ja siis vaatab edasi.

q_q hääle vangerdus huvitab mindki.

ranka
08.04.13, 13:24
Camu ja kes te siin eile arutasite kähku sessioon aegub, q_q kadus praegu pärast 15 min, kui talt vastust tahtsin.

puusalt tulistan, et q_q ilmub teemasse, kuna tal proge korjab andmeid.

ranka
08.04.13, 13:26
ja mina ei tea, aga ma tahaks survestada jmskn-d. ta ei ole kordagi hunt olnud, aga seekord tundub mulle natuke erineva stiiliga. teiseks ta peab hakkama mängu lahendama, ja kui on hundine, siis on see järgmistes mängudes abiks (just survestamisel saadav info)

WowAwiAA
08.04.13, 13:31
Ma tahan jubedalt q_q'ga nõustuda, et jmsknski tuleks hundina ütlema, et "pooge mind, muidu keeran jälle endgame tuksi". Samas, on olnud arusaada, et kui isiklikult kuti pihta tuld anda võib ta ka salvavaks muutuda ja siis võiks isegi uskuda, et ta sellise nahaalsusega siin välja tuleb. Ei tea, las postitab veel. Aga täna tahaks OMG'lt palju kuulda, ta mu #1 rong probably.

IamAllin
08.04.13, 13:35
ilus day1 hääletus, eks ma olen ka nüüd seal kahtlusaluste listis, kes putkiet hääletasid, aga no ei ole hunt, vaid küla jälle :/ Tunduks loogiline, et seal pundis on 2 hunti, aga ma olen rohkem kui kindel, et nii see ei ole. Vähemalt 1 hunt, kui mitte mõlemad olid just taavi peal.

q_q
08.04.13, 14:00
Hääled seisuga post 577 kuni 615
Öö saabub 06:00:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 camu Maxi (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516000&postcount=585) (5), q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=515969&postcount=581) (5)
1 Putkimies Jmskns69 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516012&postcount=593) (2)
1 ranka camu (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516017&postcount=596) (7)
1 Jmskns69 ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516047&postcount=609) (11)
1 Maxi OuMaiGaad (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516032&postcount=601) (2)
4 ei ole hääletanud WowAwiAA (3), Simmo (0), Putkimies (0), IamAllin (1)

Jmskns69
08.04.13, 14:03
ja mina ei tea, aga ma tahaks survestada jmskn-d. ta ei ole kordagi hunt olnud, aga seekord tundub mulle natuke erineva stiiliga. teiseks ta peab hakkama mängu lahendama, ja kui on hundine, siis on see järgmistes mängudes abiks (just survestamisel saadav info)

Tahad siis survesta !

:cool:

Ei mina saa kätt ette panna, survestamine igati loogilisem kui pidev nutt ja hala ...

Kord kärss kärnas kord maa külmand !!

:biggrin:

ranka
08.04.13, 14:08
Tahad siis survesta !

:cool:

Ei mina saa kätt ette panna, survestamine igati loogilisem kui pidev nutt ja hala ...

Kord kärss kärnas kord maa külmand !!

:biggrin:

Midagi asjalikku ka postitad? :D

Jmskns69
08.04.13, 14:19
Midagi asjalikku ka postitad? :D

Kust mine tean mis sinu jaoks asjalik on !

:cool:

OuMaiGaad
08.04.13, 14:42
Ma tahan jubedalt q_q'ga nõustuda, et jmsknski tuleks hundina ütlema, et "pooge mind, muidu keeran jälle endgame tuksi". Samas, on olnud arusaada, et kui isiklikult kuti pihta tuld anda võib ta ka salvavaks muutuda ja siis võiks isegi uskuda, et ta sellise nahaalsusega siin välja tuleb. Ei tea, las postitab veel. Aga täna tahaks OMG'lt palju kuulda, ta mu #1 rong probably.

Mis sa kuulda tahad ja mis põhjusel ma su esimene rong olen?

q_q
08.04.13, 15:00
Hääled seisuga post 577 kuni 620
Öö saabub 05:00:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 camu Maxi (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516000&postcount=585) (5), q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=515969&postcount=581) (6)
1 Putkimies Jmskns69 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516012&postcount=593) (4)
1 ranka camu (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516017&postcount=596) (7)
1 Jmskns69 ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516047&postcount=609) (12)
1 Maxi OuMaiGaad (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516032&postcount=601) (3)
4 ei ole hääletanud WowAwiAA (3), Simmo (0), Putkimies (0), IamAllin (1)

ranka
08.04.13, 15:46
Kuidas counter aru saab, et ma hääle jmskn peale panin. Ei kirjutanud häält pikalt väljagi.

q_q
08.04.13, 16:00
Hääled seisuga post 577 kuni 622
Öö saabub 04:00:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 camu Maxi (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516000&postcount=585) (5), q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=515969&postcount=581) (7)
1 Putkimies Jmskns69 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516012&postcount=593) (4)
1 ranka camu (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516017&postcount=596) (7)
1 Jmskns69 ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516047&postcount=609) (13)
1 Maxi OuMaiGaad (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516032&postcount=601) (3)
4 ei ole hääletanud WowAwiAA (3), Simmo (0), Putkimies (0), IamAllin (1)

q_q
08.04.13, 16:17
Kuidas counter aru saab, et ma hääle jmskn peale panin. Ei kirjutanud häält pikalt väljagi.

dunno :D

q_q
08.04.13, 16:17
anyway peaks nii olema

et hundipaarid on kas maxi/camu või putki/x

q_q
08.04.13, 16:19
karupoja peab rereadima

kas ta kirjutas midagi et hundid arvasid et ta kt?

WowAwiAA
08.04.13, 16:21
Ok Omg väga kriitilisel hetkel läksid Taavi peale, pole sa midagi #1 rong. Camu hääletus väga hundine, õhtu eel putkimiehe peale ja siis "kinno".

q_q
08.04.13, 16:21
oli see hea või halb mäng? mulle tho ei meeldinud.

hea

WowAwiAA
08.04.13, 16:21
q_q mis IamAllin'st arvad?

q_q
08.04.13, 16:23
Kui juba kaks "arvmusliidrit" mind kütavad, siis peab asi tõsine olema. Võiks põhjendada ka muidugi.

well mis põhjendust tahad

hääletasid valet venda eile

6 taavi (OuMaiGaad, Simmo, WowAwiAA, karupoeg, ranka, q_q)
4 Putkimies (IamAllin, taavi, camu, Maxi)

q_q
08.04.13, 16:25
jsmks vali vagun ASAP taavi/putki

jsmks miks sa ei hääletanud eile?

q_q
08.04.13, 16:30
q_q, milleks eile selle viimase manööverduse häältega tegid?

trap

WowAwiAA
08.04.13, 16:31
Sain aru jah, mõtlesin just kas peaks uuesti tähelepanu alla oma küsimuse teiste jaoks tooma ja ütlema, et sain aru jh.

q_q
08.04.13, 16:32
Ma tahan jubedalt q_q'ga nõustuda, et jmsknski tuleks hundina ütlema, et "pooge mind, muidu keeran jälle endgame tuksi". Samas, on olnud arusaada, et kui isiklikult kuti pihta tuld anda võib ta ka salvavaks muutuda ja siis võiks isegi uskuda, et ta sellise nahaalsusega siin välja tuleb. Ei tea, las postitab veel. Aga täna tahaks OMG'lt palju kuulda, ta mu #1 rong probably.

miks omg? ma kedagi taavi hääletajatest küll täna ei lynchiks

WowAwiAA
08.04.13, 16:33
Mkm ei ole Omg, ma suht mängin mälu järgi, panin võssa.

q_q
08.04.13, 16:33
maxi

WowAwiAA
08.04.13, 16:35
maxi

q_q
08.04.13, 16:38
Vote count


6 taavi (OuMaiGaad, Simmo, WowAwiAA, karupoeg, ranka, q_q)
4 Putkimies (IamAllin, taavi, camu, Maxi)
1 q_q (jmskns69)

5 minutit, et saata parandusi!

ON ÖÖ!

iamallin = külaelanik

putkimies = külaelanik

jmskns mu jaoks väga clear

hundid maxi/camu gg

ranka
08.04.13, 16:49
hea

ma arvan, et mitte. teema ilmselgelt sureb maha.

q_q
08.04.13, 16:50
ma arvan, et mitte. teema ilmselgelt sureb maha.

ega karupoeg tolle posti pärast ei surnud (ma loodan vähemalt)

karupoeg nii hea et võib igat pidi siin leveldada niiet hundid pidid enne arvama juba et ta kt

või siis tapsid ta mingil muul põhjusel

ranka
08.04.13, 16:51
ma arvan, et mitte. teema ilmselgelt sureb maha.

teine asi veel see, et kui karupoega ei oleks ära söödud, siis mis me oleks täna teinud? see tekjkitab mõttetul segadust ja seepärast ma ei poolda enne õhtut sellise postituse tegemist.

hmmm või hoopis oleks see ta clearinud külana?

q_q
08.04.13, 16:51
karupoeg kahtlusas jsmksd ka

q_q
08.04.13, 16:52
teine asi veel see, et kui karupoega ei oleks ära söödud, siis mis me oleks täna teinud? see tekjkitab mõttetul segadust ja seepärast ma ei poolda enne õhtut sellise postituse tegemist.

hmmm või hoopis oleks see ta clearinud külana?

not really sa peaksid lihtsalt ignoreerima kõike mis külatargaga seotud (kui sa külaelanik)

nope

ranka
08.04.13, 16:52
seda küll, aga mulle oleks meeldinud, et ta oleks selle posti teinud mõned tunnid enne ööd, aga vastuööd - ma ei oska öelda. tundub suht mõttetu moov ja kas sinu arvates ei või see tähendada seda, et KP ise avastas KT ära ning tahtis nii viia hundid valedele jälgedele?

täiesti non-sensse liigutus. sama nagu, kui ta tuli ükskord välja esimesel päeva su vastu ja seda liiga vara.

ranka
08.04.13, 16:53
not really sa peaksid lihtsalt ignoreerima kõike mis külatargaga seotud (kui sa külaelanik)

nope

ma saan aru, aga miks siis tema on hea, ja ma halb, kui ta teeb sellise liigutuse vastu ööd? aga las ta jääb, mis olnud see olnud.

OuMaiGaad
08.04.13, 16:53
anyway peaks nii olema

et hundipaarid on kas maxi/camu või putki/x


iamallin = külaelanik

putkimies = külaelanik

jmskns mu jaoks väga clear

hundid maxi/camu gg

Alles arvasid, et putki võib kellegiga koos hunt olla ja nüüd paned ta küla alla. Millest nii kiire ümber mõtlemine?

ranka
08.04.13, 16:53
üleeelviimane post oli mõeldud enne sind

q_q
08.04.13, 16:54
seda küll, aga mulle oleks meeldinud, et ta oleks selle posti teinud mõned tunnid enne ööd, aga vastuööd - ma ei oska öelda. tundub suht mõttetu moov ja kas sinu arvates ei või see tähendada seda, et KP ise avastas KT ära ning tahtis nii viia hundid valedele jälgedele?

täiesti non-sensse liigutus. sama nagu, kui ta tuli ükskord välja esimesel päeva su vastu ja seda liiga vara.

maybe

ma kusjuures tahtsin kirjutada karupojale vastu "ei, mina olen kt" aga ei hakanud :D

q_q
08.04.13, 16:54
ma saan aru, aga miks siis tema on hea, ja ma halb, kui ta teeb sellise liigutuse vastu ööd? aga las ta jääb, mis olnud see olnud.

miks sa halb peaksid olema?

Jmskns69
08.04.13, 16:55
jsmks miks sa ei hääletanud eile?

Olin üsna kindel, et päev lõpeb kell 23.00 siis kui kavatsesin hääletama hakata sain rõõmsa uudise osaliseks, et üks hunt juba käes ja päev läbi !!!

:cool:

Pealegi julgelt sinu hääletamine pidi külaks clearima !!!

:cool::cool:

q_q
08.04.13, 16:55
Alles arvasid, et putki võib kellegiga koos hunt olla ja nüüd paned ta küla alla. Millest nii kiire ümber mõtlemine?

nah see oli niisama

q_q
08.04.13, 16:56
Olin üsna kindel, et päev lõpeb kell 23.00 siis kui kavatsesin hääletama hakata sain rõõmsa uudise osaliseks, et üks hunt juba käes ja päev läbi !!!

:cool:

Pealegi julgelt sinu hääletamine pidi külaks clearima !!!

:cool::cool:

enam mitte sest taavi hääletas ka mind, remember

IamAllin
08.04.13, 16:56
Maxi, oled jälle hunt?

q_q
08.04.13, 16:59
yo camu

q_q
08.04.13, 17:00
Hääled seisuga post 577 kuni 654
Öö saabub 03:00:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
4 Maxi IamAllin (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516141&postcount=653) (2), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516121&postcount=637) (8), q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516120&postcount=636) (26), OuMaiGaad (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516032&postcount=601) (4)
1 Putkimies Jmskns69 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516012&postcount=593) (5)
1 ranka camu (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516017&postcount=596) (7)
1 camu Maxi (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516000&postcount=585) (5)
1 Jmskns69 ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516047&postcount=609) (18)
2 ei ole hääletanud Simmo (0), Putkimies (0)

q_q
08.04.13, 17:01
selle vote countiga saab hääletada "unvote" ka

mis lihtsalt võtab hääle maha

q_q
08.04.13, 17:01
unvote

ranka
08.04.13, 17:01
Kahtlustati eile putkimiest ja rongid hakkasid liikuma nende kahe peale. Putkmies ei andnud häält, taavi andis putkimehele hääle. Taavi oli hunt. Taaviga läks koheselt kaasa IamAllin ning karupoeg lükkas hääle IamAllin peale*. Samuti karupoeg kahtlustas jmsksn, kes on kahtlane mu jaoks.

* IamAllinil oli viga sees hääles ja seda rõhutas KOLM korda, aga ei selgitanud miks ta üldse Putkiet hääletab.

Üks asi, mis tekitas eile mulle seadust oli q_q post, kus ta pani hääle putkie peale ja ütles, et taavi kaitse end järgmises postis ning muutis 1 minut enne hääletamise lõppu taavi peale.

Tahaks väita, et too viimane clearib q_q, aga nagu ma ütlesin ma ei lase ennast enam ninapidi vidada wrong readidega. Teiseks miks taavi peaks panema hääle hundi peale? Üks loogika on: putkimies oli hunt ja taavi ka ning parem on kogenud mängijal jätkata, kui noobil, kes ei postita - aga ega taavi ka aktiivne ei olnud.

Ise olen täna: putkimies, allin ja jmskn vahel.

q_q
08.04.13, 17:01
Hääled seisuga post 577 kuni 657
Öö saabub 02:59:42 pärast
---
HääliLynchHääletajad
3 Maxi IamAllin (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516141&postcount=653) (2), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516121&postcount=637) (8), OuMaiGaad (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516032&postcount=601) (4)
1 Putkimies Jmskns69 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516012&postcount=593) (5)
1 ranka camu (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516017&postcount=596) (7)
1 camu Maxi (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516000&postcount=585) (5)
1 Jmskns69 ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516047&postcount=609) (18)
1 unvote q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516146&postcount=657) (29)
2 ei ole hääletanud Simmo (0), Putkimies (0)

q_q
08.04.13, 17:01
maxi

q_q
08.04.13, 17:04
Kahtlustati eile putkimiest ja rongid hakkasid liikuma nende kahe peale. Putkmies ei andnud häält, taavi andis putkimehele hääle. Taavi oli hunt. Taaviga läks koheselt kaasa IamAllin ning karupoeg lükkas hääle IamAllin peale*. Samuti karupoeg kahtlustas jmsksn, kes on kahtlane mu jaoks.

* IamAllinil oli viga sees hääles ja seda rõhutas KOLM korda, aga ei selgitanud miks ta üldse Putkiet hääletab.

Üks asi, mis tekitas eile mulle seadust oli q_q post, kus ta pani hääle putkie peale ja ütles, et taavi kaitse end järgmises postis ning muutis 1 minut enne hääletamise lõppu taavi peale.

Tahaks väita, et too viimane clearib q_q, aga nagu ma ütlesin ma ei lase ennast enam ninapidi vidada wrong readidega. Teiseks miks taavi peaks panema hääle hundi peale? Üks loogika on: putkimies oli hunt ja taavi ka ning parem on kogenud mängijal jätkata, kui noobil, kes ei postita - aga ega taavi ka aktiivne ei olnud.

Ise olen täna: putkimies, allin ja jmskn vahel.

ranka see on sama standard kui AA-ga 3betimine

kui lõpus sina oleks üks vagun siis tuleb alati teisele vagunile hääl anda ükskõik mis su roll on

kui taavi külatark siis tal tuleb putkimeest hääletada, et ennast päästa

kui taavi külaelanik siis tuleb ennast päästa

kui taavi hunt ja putkimees küla siis tuleb ennast päästa

kui taavi ja putkimees koos hundid siis tuleb neil mõlemal üksteist "tanki" panna

ranka
08.04.13, 17:05
miks sa halb peaksid olema?

Seda, et ma tegelikult nii väga kartsin, et KP ongi KT ja nüüd ta läheb. Sellele vihjasin ka oma postis, kus KP nõudis neid reade. See oli mu poolt IMO lollus, aga ma tahtsin sellega vihjata, et kui sa oled KT, siis backfoff. Ta oli ka ainus, kes nõudis teist päeva ja see pani mind kahtlustama, et tal on muu roll peale küla: kas hunt või KT.

See oli ka põhjus miks ma soovisin päeva pikendada. Üheltpoolt külale aegsa võita ja teiseltpoolt näha, kes muutub närvilisemaks, lootes, et seda KT ei tee ja õnneks ei teinud.

WowAwiAA
08.04.13, 17:07
Sellest IamallIn rõhutusest, et tema hääl valesti lisatud ma ei saanudki aru. Oli ta hääl ju kogu aeg Simmo peal olnud ja nii ka märgitud, kuniks ta päeva lõpus Putkimiehe peale tuli.

ranka
08.04.13, 17:08
jmsksn, camu, puti ja simmo postitage midagi.

q_q
08.04.13, 17:08
ja obv camu enam teemat ei loe

WowAwiAA
08.04.13, 17:08
maxi

Camu parem hääl

ranka
08.04.13, 17:09
Sellest IamallIn rõhutusest, et tema hääl valesti lisatud ma ei saanudki aru. Oli ta hääl ju kogu aeg Simmo peal olnud ja nii ka märgitud, kuniks ta päeva lõpus Putkimiehe peale tuli.

Ma sain aru, et ta hääl oli putkimehe peal, mitte simmo. Kui küsiti ,et milleks selline häälevahetus, sisi ta ütles:


kolmas kord juba ütlen, et tal viga sees, ma olin juba enne ka hääletanud.

ta pani siis hääle putkimehe peale.

q_q
08.04.13, 17:09
Camu parem hääl

mõlemad hundid nkn probably

IamAllin
08.04.13, 17:09
Sellest IamallIn rõhutusest, et tema hääl valesti lisatud ma ei saanudki aru. Oli ta hääl ju kogu aeg Simmo peal olnud ja nii ka märgitud, kuniks ta päeva lõpus Putkimiehe peale tuli.

ei olnud märgitud, loe poste. Esiteks ta parandas oma posti ja vähemalt 3 inimest ei saanud selelst aru ja pärisid minult miks ma pole hääletnaud. Loe poste jumal küll.

OuMaiGaad
08.04.13, 17:10
Camu parem hääl

Miks Camu parem? Ma oleks mõlemaga nõus, camu ja maxiga, aga ei teagi kumb parem variant oleks.

IamAllin
08.04.13, 17:10
Ma sain aru, et ta hääl oli putkimehe peal, mitte simmo. Kui küsiti ,et milleks selline häälevahetus, sisi ta ütles:



ta pani siis hääle putkimehe peale.

ei olnud, Simmo peal oli 2 päeva olnud. Esimesest päevast peale oli seal olnud kuni eilse õhtuni.

ranka
08.04.13, 17:10
aa minu paha. jup tal oli enen simmo, mitte putkimehe peal.

camu
08.04.13, 17:10
Ma pole hunt. maxi rong sobiks muidu.

q_q
08.04.13, 17:11
miks mul ei näita et camu teemat loeb

OuMaiGaad
08.04.13, 17:12
miks mul ei näita et camu teemat loeb

Ma sind ka ei näe teemat lugemas.

q_q
08.04.13, 17:13
Ma pole hunt. maxi rong sobiks muidu.

kes 2 hunti on

kui sa külaelanik peaks sul väga kerge olema öelda potensiaalsed hundid for obvious reasons

ranka
08.04.13, 17:14
Ma sind ka ei näe teemat lugemas.

Teema lugemine ei tohiks uueneda automaatselt ilmselgelt põhjustel.

ranka
08.04.13, 17:15
Ma pole hunt. maxi rong sobiks muidu.

miks

WowAwiAA
08.04.13, 17:16
ei olnud märgitud, loe poste. Esiteks ta parandas oma posti ja vähemalt 3 inimest ei saanud selelst aru ja pärisid minult miks ma pole hääletnaud. Loe poste jumal küll.


ei olnud, Simmo peal oli 2 päeva olnud. Esimesest päevast peale oli seal olnud kuni eilse õhtuni.
No seda ütlesin ka mina, et su hääl oli Simmo peal olnud? Mis krdi loe poste!

ranka
08.04.13, 17:17
mulle jmskn ei meeldi. see lause oli ka väga imelik, et nädala sees muutub tal raskeks. kas ta on enne ka seda öelnud või on see ainult selle mängu probleem?

q_q
08.04.13, 17:18
mulle jmskn ei meeldi. see lause oli ka väga imelik, et nädala sees muutub tal raskeks. kas ta on enne ka seda öelnud või on see ainult selle mängu probleem?

ta oli eelmine mäng ka suht ebaaktiivne

WowAwiAA
08.04.13, 17:19
No ta öelnud pole aga ta oli vist hiljuti saanud tööle vms, mida tal eelmiste mängude kõrval ei olnud?

IamAllin
08.04.13, 17:20
Sellest IamallIn rõhutusest, et tema hääl valesti lisatud ma ei saanudki aru. Oli ta hääl ju kogu aeg Simmo peal olnud ja nii ka märgitud, kuniks ta päeva lõpus Putkimiehe peale tuli.


No seda ütlesin ka mina, et su hääl oli Simmo peal olnud? Mis krdi loe poste!

Sellepärast ma rõhutasingi, et ei olnud nii märgitud ja vähemalt 3 inimest küsis minult miks ma ei ole siiamaani hääletanud. Sellepärast rõhutasingi, et ma olin juba ammu hääletanud, aga hostil oli see märkimata. Sellepärast ma ütlesingi, et loe poste, kus päriti mitu korda, et miks ma hääletanud ei ole.

q_q
08.04.13, 17:25
anyway kui jsmks peaks hunt olema siis ma oleks väga väga üllatunud

ma ei usu et ta ever on see mäng, vb 2% ajast

ranka
08.04.13, 17:25
Sellepärast ma rõhutasingi, et ei olnud nii märgitud ja vähemalt 3 inimest küsis minult miks ma ei ole siiamaani hääletanud. Sellepärast rõhutasingi, et ma olin juba ammu hääletanud, aga hostil oli see märkimata. Sellepärast ma ütlesingi, et loe poste, kus päriti mitu korda, et miks ma hääletanud ei ole.

Aga miks sa mitte kordagi ei toonud häält uuesti esile ?

ranka
08.04.13, 17:27
anyway kui jsmks peaks hunt olema siis ma oleks väga väga üllatunud

ma ei usu et ta ever on see mäng, vb 2% ajast

Miks? Tean, et see idiootne, aga ta ei ole kordagi veel hunt olnud, seega ühekorra peab ka tal «joppama» nagu ta nimetab hundiks olemist. Olengi järeldanud, et mängu ta mängibki seepärast, et hunt olla.

Tal on ka sitaks hea image hundi jaoks. Vaikselt omaette passib kuskil, jookseb kuskile rongi peale ja viskab paar emoticonit. Nagu ütlesin, et kui ta on hunt, siis kõik kellad tiksuvad tema kasuks.

camu
08.04.13, 17:28
kes 2 hunti on

kui sa külaelanik peaks sul väga kerge olema öelda potensiaalsed hundid for obvious reasons


miks
Kui mina küla, siis maxi ilmselt üks neist, kes hundine.
Ma mitte ei taha uskuda, et putkimies hunt on ning nad nii advanched mängu teevad, et kahtlusi hajutada. Samas sittagi kasu tast ka pole. Samamoodi nagu jmnsk, kes ka kasutu.
Minu jaoks suht cleared wow, q_q ja putki. ranka ka pigem küla.

Ei viitsi rohkem teemat refreshida.

ranka
08.04.13, 17:28
Aa ja ma ei cleariks teda nii. Kui sa oled kindel, et ta ei ole hunt, siis ma ei nimetaks seda. Mul on ta kohta ka üks read: kui teda suruda nats, siis selle asemel, et vastu hakata, ta hakkab kohe su poolt olema, et mitte ennast välja lasta süüa. Seepärast ma olekskki soovinud, et küla rohkem teda suruks.

ranka
08.04.13, 17:28
#688 post to q_q

q_q
08.04.13, 17:29
Miks? Tean, et see idiootne, aga ta ei ole kordagi veel hunt olnud, seega ühekorra peab ka tal «joppama» nagu ta nimetab hundiks olemist. Olengi järeldanud, et mängu ta mängibki seepärast, et hunt olla.

Tal on ka sitaks hea image hundi jaoks. Vaikselt omaette passib kuskil, jookseb kuskile rongi peale ja viskab paar emoticonit. Nagu ütlesin, et kui ta on hunt, siis kõik kellad tiksuvad tema kasuks.

kindlasti mitte

jah hea image obv aga tal täpselt sama liin/hääletoon mis külana olnud

ranka
08.04.13, 17:29
Kui mina küla, siis maxi ilmselt üks neist, kes hundine.
Ma mitte ei taha uskuda, et putkimies hunt on ning nad nii advanched mängu teevad, et kahtlusi hajutada. Samas sittagi kasu tast ka pole. Samamoodi nagu jmnsk, kes ka kasutu.
Minu jaoks suht cleared wow, q_q ja putki. ranka ka pigem küla.

Ei viitsi rohkem teemat refreshida.

Miks sa ei viitsi refreshida? Külana peaks just huvitama.

q_q
08.04.13, 17:29
Kui mina küla, siis maxi ilmselt üks neist, kes hundine.
Ma mitte ei taha uskuda, et putkimies hunt on ning nad nii advanched mängu teevad, et kahtlusi hajutada. Samas sittagi kasu tast ka pole. Samamoodi nagu jmnsk, kes ka kasutu.
Minu jaoks suht cleared wow, q_q ja putki. ranka ka pigem küla.

Ei viitsi rohkem teemat refreshida.

what? miks putki cleared su jaoks

q_q
08.04.13, 17:31
Kui mina küla, siis maxi ilmselt üks neist, kes hundine.
Ma mitte ei taha uskuda, et putkimies hunt on ning nad nii advanched mängu teevad, et kahtlusi hajutada. Samas sittagi kasu tast ka pole. Samamoodi nagu jmnsk, kes ka kasutu.
Minu jaoks suht cleared wow, q_q ja putki. ranka ka pigem küla.

Ei viitsi rohkem teemat refreshida.

????

putki ja taavi said mõlemad küla käest pwned

kui nad koos hundid siis mis siin advanced mäng on? see et taavi hääletas putki? see on standard

camu
08.04.13, 17:31
Miks sa ei viitsi refreshida? Külana peaks just huvitama.
dota mängude vahepeale viskan pilgu peale, kui aega saan.

ranka
08.04.13, 17:32
dota mängude vahepeale viskan pilgu peale, kui aega saan.

hahah. miks sa seda (dotat) rõhud?

camu
08.04.13, 17:32
????

putki ja taavi said mõlemad küla käest pwned

kui nad koos hundid siis mis siin advanced mäng on? see et taavi hääletas putki? see on standard
nojah, tegelt küll. No ja mis siis ülejäänud hääletajatest, sealhulgas minust arvata, kui putki ka hunt.

Jmskns69
08.04.13, 17:33
mulle jmskn ei meeldi. see lause oli ka väga imelik, et nädala sees muutub tal raskeks. kas ta on enne ka seda öelnud või on see ainult selle mängu probleem?

Miks sa ei võiks kirjutada, et Jmskns69 tundub hundine või on halb küla selle asemel, et kirjutada ta ei meeldi mulle.

Kas olen sulle kunagi isiklikult liiga teinud ?

:cool:

camu
08.04.13, 17:33
hahah. miks sa seda (dotat) rõhud?
Sest ma ei saa mängu ajal teemat refreshida. see pole civ

Jmskns69
08.04.13, 17:34
????

putki ja taavi said mõlemad küla käest pwned

kui nad koos hundid siis mis siin advanced mäng on? see et taavi hääletas putki? see on standard

Ma olen nõus teooriaga, et nad mõlemad on hundid küsimus, kes on siis kolmas ?

Maxi
08.04.13, 17:37
Minu hääletamine vist kõige obviousim jah, ise vist teeks ka nii.
Homme siis võtke Camu ja KT igaljuhul peeki Putkimiest. Ülehomme Iamallin ja siis Jmsk, peaks vist võit olema nii

q_q
08.04.13, 17:37
Ma olen nõus teooriaga, et nad mõlemad on hundid küsimus, kes on siis kolmas ?

see oleks kõige halvem varjant

siis viimast hunti väga raske leida

ranka
08.04.13, 17:37
Miks sa ei võiks kirjutada, et Jmskns69 tundub hundine või on halb küla selle asemel, et kirjutada ta ei meeldi mulle.

Kas olen sulle kunagi isiklikult liiga teinud ?

:cool:

Sõbralikus mängu teisele öelda, et ta ei oska mängida on liig. Sama nagu sõpradega jalgpalli mängides ei ole tähtis tulemus vaid osavõtt ning iga puujalg oodatud. Meistrivõistlustel mitteütlemine ja puujala platsile saatmine on teine äärmus.

Seega ma tõesti ei soovinud nii otse öelda, aga kuna sa küsisid, siis antud hetkel oled sa mõlemat: halb küla ja hundine ka.

Terve teema olen nammutanud: tulge kivi alt välja. Kui ei viitsi analüüsida ega olla aktiivne külaelanik siis tee selgeks, et sa oled küla ja jääd ju sisse.

ranka
08.04.13, 17:38
Sest ma ei saa mängu ajal teemat refreshida. see pole civ

Ma ei saa aru, et miks sa selle nüüd siia sisse tõid. Kui alguses võtsid seda, kui solvangut ning tõid hääle minu peale, siis nüüd nagu "teen seda mida ranka enne mainis", kui pead "kaduma".

ranka
08.04.13, 17:39
Minu hääletamine vist kõige obviousim jah, ise vist teeks ka nii.
Homme siis võtke Camu ja KT igaljuhul peeki Putkimiest. Ülehomme Iamallin ja siis Jmsk, peaks vist võit olema nii

Miks sa obvious? Miks Camu? Miks mitte täna Camu? Päästa end.

q_q
08.04.13, 17:39
camu ja maxi

kui te koos hundid siis peaksite praegu üksteist suruma

ranka
08.04.13, 17:40
camu ja maxi

kui te koos hundid siis peaksite praegu üksteist suruma

+1

Mina jätan hääle Camu peale. Ma arvan, et see clearib homseks paljutki.

q_q
08.04.13, 18:00
Hääled seisuga post 577 kuni 706
Öö saabub 02:00:58 pärast
---
HääliLynchHääletajad
4 Maxi camu (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516181&postcount=687) (12), q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516149&postcount=660) (43), IamAllin (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516141&postcount=653) (5), OuMaiGaad (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516032&postcount=601) (6)
3 camu ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516204&postcount=706) (36), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516156&postcount=666) (12), Maxi (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516000&postcount=585) (6)
1 Putkimies Jmskns69 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516012&postcount=593) (7)
2 ei ole hääletanud Simmo (0), Putkimies (0)

q_q
08.04.13, 18:19
kumma lynchime siis

camu
08.04.13, 18:26
No võtke mind siis täna.
Tahaks ka teada, mida perset see homseks clearib siis.

Maxi
08.04.13, 18:33
Kui suur oleks võimalus et Iamallin on hunt? Kuna mina ei ole ja hetkel tundub miskipärast et Camu ka ei pruugi olla

Maxi
08.04.13, 18:36
Aga homme ma olen soomes, seega homme ma ennast kaitsta ei saa väga. Hetkel tuleks kedagi Putkimehe hääletajate seast võtta ja kui mina minema pean, siis pole vast ka hullu

Simmo
08.04.13, 18:39
Ahhoi jõudsin ka kohale. Algselt mõtlesin, et see modkill võib ära midagi rikkuda aga vähemalt saime kiirelt tagasi raja peale! Pole teemat veel läbi vaadanud, häält kohe panna ei saa - andke veidi aega.

ranka
08.04.13, 18:42
Aga homme ma olen soomes, seega homme ma ennast kaitsta ei saa väga. Hetkel tuleks kedagi Putkimehe hääletajate seast võtta ja kui mina minema pean, siis pole vast ka hulluEDIT: ​putkimies

Jmskns69
08.04.13, 18:42
Kui suur oleks võimalus et Iamallin on hunt? Kuna mina ei ole ja hetkel tundub miskipärast et Camu ka ei pruugi olla

Kui sina ja Camu hundid ei ole siis IamAllinn tõenäoliselt on !

Jmskns69
08.04.13, 18:43
EDIT: ​putkimies

Rõõm Teiega õige rongi peal kohtuda söör !

:cool:

ranka
08.04.13, 18:44
Rõõm Teiega õige rongi peal kohtuda söör !

:cool:

irv

q_q
08.04.13, 18:44
miks putki

Simmo
08.04.13, 18:44
Mul on internetiga kerge probleem, tuleb ja läheb selliste 15 sekundiliste intervallidega (loe: suhteliselt tilti ajav on teema sirvimine). Keegi viitsib kerged cliffid visata miks üks rong on parem kui teine? Mõlemad nimed hääletasid putkimiest ka vist eile nagu ma aru saan?

ranka
08.04.13, 18:46
miks putki

Ainuke vend, kes tundub inactive hundine. Maxi tundub külane, Camu kohta ei oska veel midagi öelda ning kui ta on küla, siis on temast lõpumängus rohkem kasu, kui ta praegu välja hääletada.

Putki tundub minu jaoks võti nagu eelmisel mängul simmo.

ranka
08.04.13, 18:46
s.t. kui me hakkame nüüd iga päev putkied kahtlustama siis jõuamegi sinna, et lõpus on iga päev putki-putki-putki ning õigete huntidelt rajalt maas.

ranka
08.04.13, 18:47
Mul on internetiga kerge probleem, tuleb ja läheb selliste 15 sekundiliste intervallidega (loe: suhteliselt tilti ajav on teema sirvimine). Keegi viitsib kerged cliffid visata miks üks rong on parem kui teine? Mõlemad nimed hääletasid putkimiest ka vist eile nagu ma aru saan?

Vabandused.

q_q
08.04.13, 18:48
putki peaks suht kindlalt küla olema

ranka
08.04.13, 18:48
miks siis maxi teda käseb hirmsalt peakida? ma ei usu, et hunt võtaks sellise.

Jmskns69
08.04.13, 18:48
Mul on internetiga kerge probleem, tuleb ja läheb selliste 15 sekundiliste intervallidega (loe: suhteliselt tilti ajav on teema sirvimine). Keegi viitsib kerged cliffid visata miks üks rong on parem kui teine? Mõlemad nimed hääletasid putkimiest ka vist eile nagu ma aru saan?

Tule õige rongi peale, või otsusta oma peaga see sul üsna tubli !

:cool:

OuMaiGaad
08.04.13, 18:49
putki peaks suht kindlalt küla olema

Nõus, mulle tundub ka putki külasena pigem.

ranka
08.04.13, 18:49
seega kui putki küla = maxi küla. camu on kuidagi kahevahel ja minu jaoks on camu suurema kahtlusega, kui maxi ja putki ei ole kaitsnud end üldse. ehk ongi jälle inactive hundid mängus ?

OuMaiGaad
08.04.13, 18:50
Putkiga see jama ainult, et ta pole täna ühtegi postitust teinud ja kui ta enne päeva lõppu välja ei ilmu siis saab ta modkilli ??

ranka
08.04.13, 18:50
ja kui putki peaks vaikseks jääma, siis homme on jälle ta pildis. seega ma pushiks siiski teda. teeme kaks rongi putki ja näiteks camu või maxi?

Simmo
08.04.13, 18:50
Vabandused.

Ma ei tea, sulle alati mingisugused imelikud tellid hundised tundunud. Mul oli see probleem ka eelnev mäng ja kui viitsid detektiivi mängida siis näed, et ma mainisin seda seal ka. Mina ei ole kohe kindlasti hunt vaid tavaline külaelanik. Ise tood ka välja, kuidas eelmine mäng läks perse tänu valedele süüdistamistele ja ikka paned sama rajaga edasi. True story on mu netiga, lamp mis teha.

ranka
08.04.13, 18:50
Putkiga see jama ainult, et ta pole täna ühtegi postitust teinud ja kui ta enne päeva lõppu välja ei ilmu siis saab ta modkilli ??

seda enam putki peale hääle paneme siis.

q_q
08.04.13, 18:51
seda enam putki peale hääle paneme siis.

miks?

IamAllin
08.04.13, 18:52
Sellest IamallIn rõhutusest, et tema hääl valesti lisatud ma ei saanudki aru. Oli ta hääl ju kogu aeg Simmo peal olnud ja nii ka märgitud, kuniks ta päeva lõpus Putkimiehe peale tuli.


miks?

pole mõtet modkilliga minna lasta.

ranka
08.04.13, 18:52
miks?

kui ta läheb modkillina siis suure tõenäosusega on ta küla ja saame öise killi pealt infot. mina ei ole maxis ega camus kindel ning leian, et mõlemad oleksid lõpumängus kasulikumad, kui praegu neid ära süüa.

OuMaiGaad
08.04.13, 18:52
seda enam putki peale hääle paneme siis.

Ei taha väga häält sinna panna kui ta pigem küla tundub minule, aga kui ta välja ei ilmu siis vist see parim variant küla jaoks? Mis põhjustel teda hundiks pead ?

Jmskns69
08.04.13, 18:52
putki peaks suht kindlalt küla olema

Viitsid natuke rohkem põhjendada ? Ma hirmsasti ei tahaks jälle viga teha !

:confused:

IamAllin
08.04.13, 18:53
see wowi quote ei pidanud seal olema, ma ei tea kuidas ta sinna sattus.

ranka
08.04.13, 18:53
pole mõtet modkilliga minna lasta.

miks mitte? eelmine mäng oli just vastupidi! et võtame ise wowi, mitte ei lase kahel külal minna, sisi miks nüüd vastupidi? eelmine kord oleks tegelt parem olnud võtta simmo, sest siis oleks mängulõpp läinud kindlasti paremaks - oleks kadunud kahtlused.

miks on putki külane? see, et ta teinud paar posti?

q_q
08.04.13, 18:54
miks mitte? eelmine mäng oli just vastupidi! et võtame ise wowi, mitte ei lase kahel külal minna, sisi miks nüüd vastupidi? eelmine kord oleks tegelt parem olnud võtta simmo, sest siis oleks mängulõpp läinud kindlasti paremaks - oleks kadunud kahtlused.

miks on putki külane? see, et ta teinud paar posti?

praegu on juba 1 modkill olnud (bds) ja mäng tasakaalust väljas

praegu putki saaks modkilli oleks jälle balanced kõik

camu
08.04.13, 18:54
Ma putki rongiga ei liitu.
Enne panen omg või ranka.

camu
08.04.13, 18:56
või jmsk

ranka
08.04.13, 18:56
praegu on juba 1 modkill olnud (bds) ja mäng tasakaalust väljas

praegu putki saaks modkilli oleks jälle balanced kõik

mismõttes? kui putki on küla, hääletame välja küla ja süüakse ära öösel küla, kuidas siis mäng tasakaalus on? tasakaalu läheb siis, kui me sööme ära ju hundi - on kellegil 100% kindel kandidaat või kes midagi cleariks?

kas ei ole mõtet teha kaks rongi üks putki ja teine camu/maxi? ehk putki tuleb lõpus väljas?

Jmskns69
08.04.13, 18:56
Ma putki rongiga ei liitu.
Enne panen omg või ranka.

Oumaigaadi olen isegi kahtlustanud aga kui peaksid valima siis kumma sa valiksid ja miks ?

ranka
08.04.13, 18:57
aga selgitage seda balance osa. ma ei ole sellest siiani aru saanud.

ma isegi eelmine kord olin nõus, et wow las läheb modkillina ja me saame äkki hundile pihta, aga siis pöörati hoopis teistipidi. kuidas mäng tasakaalu läheb? kas see ei peaks olema hetkel nii, et kui hundile pihta ei saa läheb mäng veel rohkem tasakaalust välja?

q_q
08.04.13, 18:58
mismõttes? kui putki on küla, hääletame välja küla ja süüakse ära öösel küla, kuidas siis mäng tasakaalus on? tasakaalu läheb siis, kui me sööme ära ju hundi - on kellegil 100% kindel kandidaat või kes midagi cleariks?

kas ei ole mõtet teha kaks rongi üks putki ja teine camu/maxi? ehk putki tuleb lõpus väljas?

sec las ma mõtlen

q_q
08.04.13, 18:59
praegu 10 mängijat 2 hunti

kui poome küla ja küla sureb öösel siis 8 mängijat 2 hunti

poome küla, öökill 6 mängijat 2 hunti

poome hundi, öökill 4 mängijat 1 hunti ja on jälle lõpunelik

aga kui putki modkilli saab

siis homme 7 mängijat 2 hunti

poome küla, öökill 5 mängijat 2 hunti

poome hundi, öökill 3 mängijat 1 hunt ja mäng balanced

q_q
08.04.13, 19:00
Hääled seisuga post 577 kuni 745
Öö saabub 01:00:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
4 Maxi camu (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516181&postcount=687) (15), q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516149&postcount=660) (51), IamAllin (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516141&postcount=653) (7), OuMaiGaad (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516032&postcount=601) (9)
2 camu WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516156&postcount=666) (12), Maxi (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516000&postcount=585) (8)
1 Putkimies Jmskns69 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516012&postcount=593) (12)
2 ei ole hääletanud Putkimies (0), Simmo (3)
1 Viga ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=516217&postcount=713) (49)

q_q
08.04.13, 19:00
ehk siis külale on kasulik alati lõpukolmik mitte lõpunelik sest siis kergem 1 hunt leida

q_q
08.04.13, 19:01
ehk siis modkill ei võta külalt lisapäeva aga lõpus kergem 1 hunt leida, nii

ranka
08.04.13, 19:01
hetkel meil on võimalus, et putki on miski% ajast hunt. sel juhul me paneme täkesse ja süüakse ära öösel küla, ehk jääb 1:1. Kui putki on küla ja ta ära sööme, siis süüakse öösel ära üks küla ehk läheb 2:0 meie kahjuks.

kui aga võtame riski, et sööme ära kellegi veel, siis läheb välja 1 hunt vs 2 küla või 2 hunti vs 1 küla või 0 hunti vs 3 küla ju. Ainult keskmine variant, kus 2 hunti pihta saame on kõige parem, aga see eeldab, et putki on hunt. Kuna teie arvates putki ei ole hunt, siis me kaotame modkilliga putki, ööösel küla ja saame maksimaalselt ühele hundile pihta või paneme selle ka mööda.

minu arvates on see worst case scenario. ma ei saa aru, miks õrritate nüüd putkit mitte sööma, kui eelmisel mängul eelises olles (ei olnud modkillid) õrritasite sööma wowi. eelmine kord oleksime ju saanud võtta väga vabalt ekstra riski, täna ei saa! seega peame sööma modkilli inimese.

q_q
08.04.13, 19:02
ei ranka

loe mu poste