PDA

View Full Version : Foorumimäng Libahunt 9. Mäng on läbi!



Leheküljed : [1] 2 3 4

eluvend
05.04.13, 22:10
Päev algab laupäeval kell 10 ja lõpeb pühapäeval 21:00.

Mängijate nimekiri:

Simmo
WowAwiAA
karupoeg
q_q
backdoorsex
ranka
taavi
camu
Putkimies
Jmskns69
Maxi
IamAllin
OuMaiGaad


Reeglid

Foorumimäng LIBAHUNT (käitumis)REEGLID

Seni, kuni mäng käib, on lubatud mängust rääkimine ainult mänguteemas

Millegist rääkimine väljaspool mänguteemat, mis võib mõjutada mängutulemust on reeglitevastane ja üldiselt peaksid üldse hoiduma käimasoleva mängu mainimisest väljaspool mänguteemat. Pea meeles, et mäng käib seni, kuni mängu moderaator on teatanud, et mäng on läbi

Foorumi tarkvara lubab lisada pilte, videosid ja linke teistele lehtedele. Nende postitamine on üldiselt lubatud aga pole mõeldud, et need on peamised suhtlusvahendid. Nende kasutamine info peitmiseks või maskeerimiseks on keelatud. Piltide, videote või helide kasutamine eesmärgiga oma poste varjata otsingu eest on keelatud. Endast video või helide postitamine on keelatud

Postitamine on lubatud ainult siis, kui on päev

Kuna öö algab 23:00 siis postid seisuga 23:00 on OK ja hääled sel ajal loevad

Keelatud on postitamine ja hääletamine 23:01, hääled :01 ei loe ja postid loetakse vigasteks

Kogemata ööpostitamist vahetevahel juhtub aga sinult oodatakse, et püüad ööpostitamist vältida

Postitamine on lubatud ainult siis, kui oled elus

Kui sul on roll, mis lubab suhelda mänguteemaväliselt siis võid seda teha ainult siis kui su roll seda lubab. Ja ainult isikutega, kellega su roll seda lubab

Hundid võivad üksteisega suhelda 24h päevas

Postide muutmine on keelatud, ükskõik mis põhjusel

Isegi kirjaviga, katkist tagi, jne (nt pilti postidades läheb [img] tag valesti) EI TOHI parandada

Postide muutmine tekitab ebatasakaalus oleva olukorra, nt keegi näeb su orginaal- ja muudetud posti ja see tekitab probleeme mängu aususega. See puudutab kõiki poste, kaasaarvatud neid, mis on tehtud kogemata öösel, valedes teemades, valede kasutajatega, jne

Keelatud on postitada pilti ja tsiteerida oma rolli privaatsõnumit, külatarga peeke ja muud mänguga seotud suhtlust, mis on toimunud väljaspool mänguteemat

Libahunt on mäng, kus tõlgendatakse informatsiooni, mis on mänguteemasse postitatud. Seega ei ole oodatud, et mängijad tõestavad oma rolle postitades otsest tõendusmaterjali oma rollist (privaatsõnumist pilti tegemine, selle otsene tsiteermine, jne)

Keelatud on postitada pilt või otsetsiteerida mängumoderaatori privaatsõnumeid. Kõik informatsioon, mida soovid edasi anda, tuleb panna oma sõnadesse

Võltsitud piltide ja tsitaatide postitamist koheldakse samamoodi nagu päris piltide, tsitaatide postitamist

Kui sa pole kindel, mida postitada võib, konsulteeru mängu moderaatoriga

Kui sa oled liitunud mänguga siis sinult oodatakse selles osalemist

Minimaalselt oodatakse, et postitad vähemalt üks kord iga päev

Kui juhtub midagi, et pead olema away from keyboard ja sa ei saa enam edasi mängida siis tuleb mängu moderaatorile saata privaatsõnum ja paluda oma kohale asendusmängija. Koheselt tuleb lõpetada mänguteemas postitamine. Mänguteemas kirjutamine, et sa otsid asendusmängijat on keelatud

Sinult oodatakse viisakat käitumist

Libahunt on mäng, kus valetamine on lubatud ja isegi oodatud ning on mängijate asi välja selgitada, kes räägib tõtt. Seega vaidlused mängijate vahel on loomulikud aga jälgige, et te üle piiri ei lähe ning kedagi ei solva. Samuti on oodatud, et iga mängija mängib võidu nimel ja oma meeskonda tahtlikult saboteerida ei või

Ülesehitus
Mängul on kaks osapoolt.
3 libahunti, kes kõik teavad üksteist ja võivad teemaväliselt omavahel suhelda.
9 tavalist külaelanikku, kes üksteist ei tea ning kes teemaväliselt ühegi teise mängijaga suhelda ei või ja võivad teemas ainult postitada kui on päev.
1 külatark, kes igal öösel (kaasaarvatud öö enne esimest mängupäeva) saadab mängujuhile (mulle) ühe mängija nime ning saab teada, kas tegemist on libahundi või külaelanikuga.

Libahuntide meeskond võidab siis, kui nad moodustavad vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Külaelanikud (koos külatargaga) võidavad siis, kui kõik libahundid on surnud.

Mängul on kaks faasi:
1. Päev, millal kõik elusolevad mängijad võivad teemas postitada ja hääletada ühe mängija vastu. Päev algab tavaliselt kell 10:00, aga postitada ei või enne kui ma olen selleks loa andnud. Päev lõppeb 23:00 ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust.
2. ÖÖ, mille ajal libahundid saavad endiselt üksteisega suhelda ja peavad mulle saatma ühe mängija nime, keda nad öösel tappa soovivad. Samuti peab külatark saatma mulle igal öösel ühe elusoleva mängija nime, kelle rolli ta soovib teada. Öö algab 23:01 ja öösel keegi teemas postitada ei tohi.


Hääletamine: Igal päeval on mängijatel võimalus hääletada ühe mängija vastu. Mängija, kellel on enim hääli mängupäeva lõppedes eemaldatakse mängust. Hääletada võib nii palju kordi kui mängija soovib ning arvesse läheb ainult kõige viimane hääl. Mängija vastu hääle andmiseks postita mängija nimi boldis. Näiteks, kui pastilaa oleks mänguks ja Sa soovid tema vastu hääletada, siis näeb välja nii:
Pastilaa

Bold kirja võib kasutada AINULT hääletamiseks.


ON ÖÖ!

eluvend
06.04.13, 10:00
ON PÄEV!

VisaHing
06.04.13, 10:52
Backdoorsex - seekord küla palun

Aitäh.:cool:

Jmskns69
06.04.13, 11:06
Aitäh.:cool:

Pärast eelmise teema suurepärast posti mina sind küll enam ei usu !!

:cool:

VisaHing
06.04.13, 11:23
Eelmine mäng sai first postiga juba peaaegu, et terve mäng pekki keeratud :D Enam seda ei teeks seega confirmed küla juba.
Otsige mujat hunte.

Jmskns69
06.04.13, 11:41
Eelmine mäng sai first postiga juba peaaegu, et terve mäng pekki keeratud :D Enam seda ei teeks seega confirmed küla juba.
Otsige mujat hunte.

Mina sind ei usu, aga ma ennemgi valesti arvanud seega ma sind veel ei hääleta !

:cool:

Putkimies
06.04.13, 13:53
niihull,ranka kui GETTERI jaaniga juttu tahad,siis PM :D
aga ma kyla jälle,nii haige noh :)

camu
06.04.13, 14:25
hommikust ka minu poolt.

taavi
06.04.13, 14:36
Tere


Eelmine mäng sai first postiga juba peaaegu, et terve mäng pekki keeratud :D Enam seda ei teeks seega confirmed küla juba.
Otsige mujat hunte.

Oled kindel, et sa seda siin juba ei teinud? :biggrin:

IamAllin
06.04.13, 14:50
Tere hommikust külad ja fake külad.

VisaHing
06.04.13, 14:52
Tere



Oled kindel, et sa seda siin juba ei teinud? :biggrin:

100%, pole kahtlustki. Tahtsin lihtsalt disskussiooni alustada ei millestki. :D

ranka
06.04.13, 15:59
Miks camu ​mängu lasti?

ranka
06.04.13, 15:59
Vean kihla, et see hommikune tere hommikust on tal selle päeva esimene ja viimane post.

WowAwiAA
06.04.13, 16:01
Camu on norms 1st day rong, so i join.

VisaHing
06.04.13, 16:03
niihull,ranka kui GETTERI jaaniga juttu tahad,siis PM :D
aga ma kyla jälle,nii haige noh :)

Esimesed hundid leitud. Thx Putkimies, came solved.

Putkimies

VisaHing
06.04.13, 16:04
game* typo

WowAwiAA
06.04.13, 16:06
üüü, see "nii haige noh" on tõeliselt haige asi mida lisada, prolly hunt tõesti. Putkimies

camu
06.04.13, 16:21
Miks camu ​mängu lasti?
Tahad rongi peale vä?
Ära vihka.

karupoeg
06.04.13, 16:23
wow kas sa oled hunt või üritadki see mäng rohkem aktiivsem olla?

miks camu rong hea on

camu
06.04.13, 16:24
wow kas sa oled hunt või üritadki see mäng rohkem aktiivsem olla?

miks camu rong hea on
Mind huvitaks ka.

ranka
06.04.13, 16:43
Tahad rongi peale vä?
Ära vihka.

Mu point on see, et eelmine kord sa olid inactive ja sittagi ei teinud ning hääletasid mu välja. Tahtsin enne öelda, et miks sa üleüldse registreerid mängule, kui sa tead, et ei mängi.

ranka
06.04.13, 16:43
wow kas sa oled hunt või üritadki see mäng rohkem aktiivsem olla?

miks camu rong hea on

sest siis ta saab dotat mängima minna!

karupoeg
06.04.13, 16:45
sry ei mäletanud seda

karupoeg
06.04.13, 16:45
mis see dota on

IamAllin
06.04.13, 16:48
mis see dota on


http://www.youtube.com/watch?v=c_cCsFU6pak

IamAllin
06.04.13, 16:48
aga hold your horses, camust võib ju kasu olla, kui ta küla on.

ranka
06.04.13, 16:49
mis see dota on

Nagu Texas Holdem, aga sitaks populaarsem ja fishisem.

q_q
06.04.13, 16:56
yo bitches

IamAllin
06.04.13, 16:56
yo bitches

norm, kindel hunt leitud.

q_q
06.04.13, 16:57
niihull,ranka kui GETTERI jaaniga juttu tahad,siis PM :D
aga ma kyla jälle,nii haige noh :)


Tere



Oled kindel, et sa seda siin juba ei teinud? :biggrin:


sry ei mäletanud seda


mis see dota on

kehvad postid

karupoeg hunt jälle aga day1 ei lynchi teda igaks juhuks anyway

karupoeg
06.04.13, 16:58
putkimies

q_q
06.04.13, 16:59
taavi

ranka
06.04.13, 16:59
mõnus fail su poolt :D

ranka
06.04.13, 17:00
oi perse. ise failisin. lugesin just seda registreerimisteemat teises tabis ja siis arvasin, et karupoeg postitas hääle sinna teemasse.

q_q
06.04.13, 17:01
Tere



Oled kindel, et sa seda siin juba ei teinud? :biggrin:

kui ta juba tegi seda sinu arust miks sa ei hääleta teda?

ma tean mul endal oli hundina see komme et ei tahtnud vara hääletada ja siis lihtsalt tõin kahtlased postid välja aga ei hääletanud

võrdle nt bds toob välja et putkimehe post kahtlane ja insta paneb hääle

eelmine kord ta seda ei teinud vaid vihjas samamoodi wowile "õpeta mind ka nii readima" aga ei hääletanud

karupoeg
06.04.13, 17:01
kehvad postid

karupoeg hunt jälle aga day1 ei lynchi teda igaks juhuks anyway

mina ei ole hunt, q_q. seekord mitte ja.... "nii haige noh"

karupoeg
06.04.13, 17:02
millest te räägite praegu?

q_q
06.04.13, 17:04
karupoeg miks need postid tegid?

tead et vabandamine on hundi tell?

ja küsid off topic asja kohta, see pole üldse olulinegi

praegu näeb mulje nagu tahad post counti üleval hoida samas ei oska midagi tarka öelda


sry ei mäletanud seda


mis see dota on

ranka
06.04.13, 17:04
üks pask nüüd. enne oli näha, kes teemat olid lugenud, enam ei näe.

q_q
06.04.13, 17:07
wow kas sa oled hunt või üritadki see mäng rohkem aktiivsem olla?

miks camu rong hea on

wow ongi külana palju aktiivsem

mine loe seda mängu kus sa kt olid

eelmine mäng tal olid lihtsalt real life issues

ranka
06.04.13, 17:07
karupoeg miks need postid tegid?

tead et vabandamine on hundi tell?

ja küsid off topic asja kohta, see pole üldse olulinegi

praegu näeb mulje nagu tahad post counti üleval hoida samas ei oska midagi tarka öelda

saan aru, et peaks kogu aeg suruma, aga ma suruks vähem aktiivseid mängijaid. pärast tekibki loll olukord, et miski 2-3 inimest pildis ja rongid liiguvad nende peale.

eelmisel mängul ilmselgelt oli väga vähe aktiivsust külapoolt. parem mingu passiivne, kui aktiivne küla.

üks, kes mind häirib mängus on jmskns. räme jooksupoiss

karupoeg
06.04.13, 17:07
karupoeg miks need postid tegid?

tead et vabandamine on hundi tell?

ja küsid off topic asja kohta, see pole üldse olulinegi

praegu näeb mulje nagu tahad post counti üleval hoida samas ei oska midagi tarka öelda

VABANDAN

VisaHing
06.04.13, 17:10
VABANDAN

Jälle vabandand. Kolmas hunt leitud.

Lahendasin mängu just
Ranka
Putkimies
Karupoeg.

Epic setup

ranka
06.04.13, 17:10
LÕPETAGE SEE VAIDLEMINE ja pange hääl kuskile ära. Ma ise proovin ka natuke vähem postitada, sest eelmine kord spämmimerest reade võtta on väga tülikas.

Minu hääl: Jmskns69

Eemaldan, kui hakkad mängu lahendama.

karupoeg
06.04.13, 17:11
Jälle vabandand. Kolmas hunt leitud.

Lahendasin mängu just
Ranka
Putkimies
Karupoeg.

Epic setup


ei saanud naljast hästi aru?

q_q
06.04.13, 17:12
LÕPETAGE SEE VAIDLEMINE ja pange hääl kuskile ära. Ma ise proovin ka natuke vähem postitada, sest eelmine kord spämmimerest reade võtta on väga tülikas.

Minu hääl: Jmskns69

Eemaldan, kui hakkad mängu lahendama.

see ongi mängu mõte bro

q_q
06.04.13, 17:13
karupoeg sa teed ka midagi või komenteerid niisama

sul kõik postid 0 content

ranka
06.04.13, 17:13
Jälle vabandand. Kolmas hunt leitud.

Lahendasin mängu just
Ranka
Putkimies
Karupoeg.

Epic setup

Miks putkimies? Ma saan aru, et minu ja karupoja nimeks on silp «ka», mis on ühine nimetaja aga putkimies on üleliigne. oleks putkamies siis sobiks.

Mina paneksin kandidaatieks: backdoorsex, maxi ja all-in. See tähendab siis võetakse anaalseksis maksimum ja minnakse/lükatakse lõpuni (all-in) välja.

Üldiselt minu jaoks soft lahendused viitavad KT-le või hundile, kes ei soovi tähelepanu. S.t esitatakse hüpotees, aga oma uskumuste kinnituseks ei panda häält. Nagu kombitakse maad, et äkki tullakse kaasa.

karupoeg
06.04.13, 17:14
eniveis mina lähen putkimiesi ´peale wow ja q_q poolt väljatoodud põhjustel.

q_q-le vastuseks, et mina ei ole hunt. ja ma arvan, et sa tead küll, et mul ei ole erilist raskust antud mängus postcounti üleval hoida ühegi rolliga. Dota kohta googeldasin ära juba. Aga ma käisin eile üle pika aja väljas ja siuke pohmell praegu, et ei viitsinud mingit erilist lahendust siia pressida.

ranka
06.04.13, 17:14
see ongi mängu mõte bro

See oleks fine, kui kõik seda teevad, aga teema liigub jälle selles suunas, et enamus päeva contentist on meie postid, ülejäänud käiva luuramas ja häält panemas. See mingil määral varjutab IMO.

VisaHing
06.04.13, 17:16
Ranka loe leht 1. Putkimies andis päris korralikke telle sellest, et ta hunt. Tõi sinu ka välja mingil X põhjusel, et sa saadaks talle PM. ( mis keelatud ju kui te olete külad )

Karupoeg kukkus niisama vabandama lihtsalt.

q_q
06.04.13, 17:17
Ranka loe leht 1. Putkimies andis päris korralikke telle sellest, et ta hunt. Tõi sinu ka välja mingil X põhjusel, et sa saadaks talle PM. ( mis keelatud ju kui te olete külad )

Karupoeg kukkus niisama vabandama lihtsalt.

bro sul teine mäng elus

kus sa tead et see hundi tell on? sest mina ütlesin?

äkki ma ise hunt ja mõtlesin välja selle?

VisaHing
06.04.13, 17:18
lol. Lähtusingi sinu sõnadest.

karupoeg
06.04.13, 17:18
Ranka loe leht 1. Putkimies andis päris korralikke telle sellest, et ta hunt. Tõi sinu ka välja mingil X põhjusel, et sa saadaks talle PM. ( mis keelatud ju kui te olete külad )

Karupoeg kukkus niisama vabandama lihtsalt.

kui ma oleks rankaga koos hunt, siis ma ei vabandaks tema ees ja ma ei küsiks seda tema käest siin vaid küsiksin wolf chatis.

ranka
06.04.13, 17:19
Ranka loe leht 1. Putkimies andis päris korralikke telle sellest, et ta hunt. Tõi sinu ka välja mingil X põhjusel, et sa saadaks talle PM. ( mis keelatud ju kui te olete külad )

Karupoeg kukkus niisama vabandama lihtsalt.

ei pööranud ise küll selle suuremat tähelepanu. mulle tundus purjus post.

IamAllin
06.04.13, 17:19
mis värk selle putkimehe postiga üldse on? See kus ta kutsub rankat getter jaaniga rääkima ja PM saatma vms? Seligtad äkki putkimies.

VisaHing
06.04.13, 17:20
Eelmine mäng sain noob-cleared tänu sellele, et arvati ka, et oleksin wolf-chatis küsinud.
Hui oligi mingi wolf-chati kuskil tegelt :D :D :D

q_q
06.04.13, 17:20
lol. Lähtusingi sinu sõnadest.

see on hundi tell ja teine väga suur hundi tell on hakata off topic asjadest rääkima

karupojal 1 legid sorry see teine caps locked vabandan oli obv nali

ja see dota küsimus

karupoeg probably hunt

ranka
06.04.13, 17:21
küsimus: kui ma külana saadan pmi talle, kas see on reeglite rikkumine?

q_q
06.04.13, 17:22
küsimus: kui ma külana saadan pmi talle, kas see on reeglite rikkumine?

mängust rääkimine on keelatud

pm-e võid saata obv nt rakeback pakkumisi vms

aga mängu mainida ei tohi

VisaHing
06.04.13, 17:22
Ei oska öelda, sest kujutan ette mõned ajavad ka muud bisnessi peale libahundi mängu läbi PM ilmselt.

WowAwiAA
06.04.13, 17:23
eniveis mina lähen putkimiesi ´peale wow ja q_q poolt väljatoodud põhjustel.

q_q-le vastuseks, et mina ei ole hunt. ja ma arvan, et sa tead küll, et mul ei ole erilist raskust antud mängus postcounti üleval hoida ühegi rolliga. Dota kohta googeldasin ära juba. Aga ma käisin eile üle pika aja väljas ja siuke pohmell praegu, et ei viitsinud mingit erilist lahendust siia pressida.

Weird post. Esiteks sa mängid hästi hundina, mitte külana. Sp ma q_q esimest rünnakut su halva alguse pärast tõsiselt ei võtnud. Aga nüüd see vabandus, et oih tuumakas ja ei jaksa mõelda. No ei tea...

WowAwiAA
06.04.13, 17:24
Probably hundipoeg :D:D:D:D

q_q
06.04.13, 17:25
ma tahaks jm69 juba peale kahte posti külaks clearida

aga samas pole ta kunagi hunt olnud

aga need 2 posti küll täpselt sama tooniga mis muidu tal

q_q
06.04.13, 17:26
ranka ka probably küla

ranka
06.04.13, 17:27
ma tahaks jm69 juba peale kahte posti külaks clearida

aga samas pole ta kunagi hunt olnud

aga need 2 posti küll täpselt sama tooniga mis muidu tal

kas ma olen pime, aga jms pole postitanudki ju.

karupoeg
06.04.13, 17:27
aga siis go for it.

hundina mängin hästi sellepärast, et ma tahan seda gloryt, mis võites tuleb.

külana on suhteliselt pohh, sest endgame ma ei jõua nagunii ja ei viitsi siin väga diipi ajada, sest nii hundina kui külana kui hostina olen näinud, kui mõttetud need "teooriad" inimestel on

VisaHing
06.04.13, 17:27
kas ma olen pime, aga jms pole postitanudki ju.

lol. Loe leht 1 uuesti läbi

q_q
06.04.13, 17:27
Pärast eelmise teema suurepärast posti mina sind küll enam ei usu !!

:cool:


Mina sind ei usu, aga ma ennemgi valesti arvanud seega ma sind veel ei hääleta !

:cool:

you just might be

karupoeg
06.04.13, 17:28
oli mõeldud wowile

q_q
06.04.13, 17:28
lol. Loe leht 1 uuesti läbi

pange omale foorumi seadetest 100 posts per page

palju palju parem mängida

ranka
06.04.13, 17:29
pange omale foorumi seadetest 100 posts per page

palju palju parem mängida

mul 20 aasiast saadik, sest net oli pask ja nii loadis kiiremini.

aga mina küll pärast kahte posti ei paneks teda külaks. pigem esimene post on kahtlane, sest muidu mängu alustanud "ma olen süütu külamees" aga nüüd tuli välja hoopis teise stiiliga.

karupoeg
06.04.13, 17:31
mul 20 aasiast saadik, sest net oli pask ja nii loadis kiiremini.

aga mina küll pärast kahte posti ei paneks teda külaks. pigem esimene post on kahtlane, sest muidu mängu alustanud "ma olen süütu külamees" aga nüüd tuli välja hoopis teise stiiliga.

ka minu jaoks oli see teistsugune stiil. ja fu q_q iga jumala mäng lendad mulle peale. "vabandan, sest on tuumakas"

q_q
06.04.13, 17:31
mul 20 aasiast saadik, sest net oli pask ja nii loadis kiiremini.

aga mina küll pärast kahte posti ei paneks teda külaks. pigem esimene post on kahtlane, sest muidu mängu alustanud "ma olen süütu külamees" aga nüüd tuli välja hoopis teise stiiliga.

mul tekkis sama mõte aga ma just vaatasin kõik mängud mis ta mänginud first postid ja ta mingi paar korda seda süütu külamees first posti teinud

obv ma ei cleari teda lihtsalt ütlesin et praegu tal täpselt sama hääletoon ja tahaks clearida

q_q
06.04.13, 17:33
ka minu jaoks oli see teistsugune stiil. ja fu q_q iga jumala mäng lendad mulle peale. "vabandan, sest on tuumakas"

see on vale

karupoeg
06.04.13, 17:33
see on vale

k. siis ma hunt jeap.

q_q
06.04.13, 17:34
aga siis go for it.

hundina mängin hästi sellepärast, et ma tahan seda gloryt, mis võites tuleb.

külana on suhteliselt pohh, sest endgame ma ei jõua nagunii ja ei viitsi siin väga diipi ajada, sest nii hundina kui külana kui hostina olen näinud, kui mõttetud need "teooriad" inimestel on

see on väga lame suhtumine :(

q_q
06.04.13, 17:35
karupoeg ma ütlesin et either way täna sind ei lynch

niiet hakka mängima ja otsi hunte

VisaHing
06.04.13, 17:35
OKei Karupoeg ilmselt küla siiski. Hundina käitus ikka way teistmoodi.

q_q
06.04.13, 17:37
kui ma külatark siis peekisin iamallini

iamallin, avaldad ise teistele oma rolli?

VisaHing
06.04.13, 17:37
Miks ta peaks :D hundid sööks ära ju kohe ta või mis.

ranka
06.04.13, 17:39
Miks ta peaks :D hundid sööks ära ju kohe ta või mis.

wut=?

q_q
06.04.13, 17:41
yay putkimees on teemas

seleta oma esimest posti plz

Putkimies
06.04.13, 17:43
kuule ma olen suht küla ja ranka poole pöördusin kuna tema teeb jutte ju kuulsustega, miks ma selle välja
tõin oli see et teil kõigil getteri pildid ja ma lendasin peale talle eile et see foorum su fan et oleks tore õhtusöögilauas
arutada juttu noh. See mind kyll nyyd hundiks ei tee kohe

q_q
06.04.13, 17:44
sa oled suht küla?

ranka
06.04.13, 17:44
kuule ma olen suht küla ja ranka poole pöördusin kuna tema teeb jutte ju kuulsustega, miks ma selle välja
tõin oli see et teil kõigil getteri pildid ja ma lendasin peale talle eile et see foorum su fan et oleks tore õhtusöögilauas
arutada juttu noh. See mind kyll nyyd hundiks ei tee kohe

misasja? irv lendasid kuskil lambikohas getterile peale ja ütlesid, et prodes kari online nolaifereid fännavad sind? ta kindlasti üllatus?

VisaHing
06.04.13, 17:45
kuule ma olen suht küla ja ranka poole pöördusin kuna tema teeb jutte ju kuulsustega, miks ma selle välja
tõin oli see et teil kõigil getteri pildid ja ma lendasin peale talle eile et see foorum su fan et oleks tore õhtusöögilauas
arutada juttu noh. See mind kyll nyyd hundiks ei tee kohe

Ma ei saanud midagi aru :(

q_q
06.04.13, 17:46
:D

ootame uut selgitust

VisaHing
06.04.13, 17:47
Putkimies. Tore oleks kui kasutaksid aegajalt suuri tähti, komasid ja punkte.

IamAllin
06.04.13, 17:49
Ma sain asjast aru niiviisi, et ta nägi eile Gutterit ja läks jutuga, et pokkeriprode foorum on su fänniklubi ning ehk soovid rankaga koos üõhtust süüa loool.

q_q : villager olen.

Putkimies
06.04.13, 17:49
noo suht lamp ju

Putkimies
06.04.13, 17:50
eieiei mina ikka lähen õhtusöögile, pärast võite hundid syya teda !

Ja jällegi ei kiida oma olekut,pole maganud veel nii et arvta on et oma komasi ja täht iei kontrollli kuna lihtsalt
kirjutan siiia järjest !

VisaHing
06.04.13, 17:51
gtfo Putkimies. Mu hääl lukus tänaseks.

q_q
06.04.13, 17:54
putkimees sul võib täna raskeks minna

vaja oleks et sa palju postitaks nüüd

saad teha seda?

IamAllin
06.04.13, 17:55
camu, mis luuard, tule ütle ka sõna sekka.

Putkimies
06.04.13, 17:57
pffff noo ma varsti jooma peale, nii et ei usu :D
nii kaua kirjutan kui kodus olen ja ei usu et koju jään :D
backile ei oska vastata ,ei usu et ta hundiselt lykkab mind, vaid tal lihtsalt mingi egotrippervimm mu vastu.
eks esimene päev ole koige flipim anyway

q_q
06.04.13, 18:00
mul gut feeling et putkimees küla

ranka
06.04.13, 18:01
putkimees sul võib täna raskeks minna

vaja oleks et sa palju postitaks nüüd

saad teha seda?

päev homme ei lõppe?

VisaHing
06.04.13, 18:02
Eih. Täna lõpeb. Homme teine päev

q_q
06.04.13, 18:02
päev homme ei lõppe?

eluvend küsis kõigilt kas sobib et laupäev ja pühapäev eraldi päevad ja kõik tahtsid et eraldi kuna op-s kirjas nii, ehk siis täna lõpeb

ranka
06.04.13, 18:03
mina tahtsin, et lõppeks homme.

q_q
06.04.13, 18:05
mina tahtsin, et lõppeks homme.

siis tehti liiga sulle

Jmskns69
06.04.13, 18:06
ma tahaks jm69 juba peale kahte posti külaks clearida

aga samas pole ta kunagi hunt olnud

aga need 2 posti küll täpselt sama tooniga mis muidu tal

Just unfucking unbelivable aga kellel ei vea sellel ei vea. Võid mu ära clearida külll !

Ma jätkuvalt külaloll ja pooge mind palun ennem üles kui jälle mängu tuksi keeran. Mul juba kaks lõppu tagumenti läinud.

:cool:

ranka
06.04.13, 18:07
siis tehti liiga sulle

kõigile. ma ei ole isegi viitsinud poste läbi lugeda ja kasutan seda teema pm. chatina.

q_q
06.04.13, 18:11
Just unfucking unbelivable aga kellel ei vea sellel ei vea. Võid mu ära clearida külll !

Ma jätkuvalt külaloll ja pooge mind palun ennem üles kui jälle mängu tuksi keeran. Mul juba kaks lõppu tagumenti läinud.

:cool:

lock clear imo

Jmskns69
06.04.13, 18:11
Kui jälgida seda vana avapäeval vaikimise teooriat on hundid Simmo oumaigaad ja Maxi kelledelt seni zero postitusi !

:cool:

WowAwiAA
06.04.13, 18:14
Taavi, tule paku mõni hunt välja.

Jmskns69
06.04.13, 18:17
Taavi, tule paku mõni hunt välja.

Kas oled mures, et muidu jääb kaashunt vahele vä ?

WowAwiAA
06.04.13, 18:18
Olen mures, et päev saab enen õhtule, kui kõik on arvamust avaldanud. Btw ei saanud arugi, kes kelle kaashunt olema pidi.

WowAwiAA
06.04.13, 18:18
Aok sain aru, nice theory :D

q_q
06.04.13, 18:20
wow probably küla

taavi
06.04.13, 18:21
q_q õpeta mind ka nii hästi readima. :redface:

kui ta juba tegi seda sinu arust miks sa ei hääleta teda?

ma tean mul endal oli hundina see komme et ei tahtnud vara hääletada ja siis lihtsalt tõin kahtlased postid välja aga ei hääletanud

võrdle nt bds toob välja et putkimehe post kahtlane ja insta paneb hääle

eelmine kord ta seda ei teinud vaid vihjas samamoodi wowile "õpeta mind ka nii readima" aga ei hääletanud

Miks ma bdsi hääletama oleks pidanud, kui ma teda kahtlaseks ei pea.


Mina putki esimest posti küll kahtlaseks ei pea, alustas ta eelmises mängus sarnaselt ju.

q_q
06.04.13, 18:23
taavi just lock clearis ennast imo

ei usu et ta oleks julgend mind hääletada hundina

karupoeg
06.04.13, 18:23
taavi, simmo, maxi

karupoeg
06.04.13, 18:23
ei näinud taavi post 112

q_q
06.04.13, 18:25
Tere



Oled kindel, et sa seda siin juba ei teinud? :biggrin:

miks nii kirjutasid siis kui teda kahtlaseks ei pea muidu?

Jmskns69
06.04.13, 18:26
taavi, simmo, maxi

Ja miks Oumaigaad ei ole ?

Simmo
06.04.13, 18:27
Hei küla ärkasin ka just ülesse ma juba eelnevalt mainisin, et ma olen ajaliselt teist 7 tundi taga ja ei ole vaja mind jälle mingite "rumalate" tellidega hundiks tembeldama hakata. Igatahes loen need 6 lehte läbi nüüd ja siis kirjutan mingi analüüsivama posti. Aga mis siis toimub on päeva lõpp täna või homme??

Jmskns69
06.04.13, 18:27
taavi just lock clearis ennast imo

ei usu et ta oleks julgend mind hääletada hundina


Ma siis clearin ennast ka ära q_q

q_q
06.04.13, 18:28
Ma siis clearin ennast ka ära q_q

juba olid lock clear ju :D

Jmskns69
06.04.13, 18:28
Ja kuna ma kaua ei julge q_q peal häält hoida isegi külamehena mitte siis pakun Oumaigaad

karupoeg
06.04.13, 18:29
ma clearin ka ennast ära ja q_q

VisaHing
06.04.13, 18:34
Ma siis ei cleari end ja jään ikka Putkimehe peale.

taavi
06.04.13, 18:36
miks nii kirjutasid siis kui teda kahtlaseks ei pea muidu?

Tahtsin näha, mis vastab.

camu
06.04.13, 18:40
camu, mis luuard, tule ütle ka sõna sekka.
Ma ei luura. Foorum ja see teema taustaks lahti lihtsalt.

q_q
06.04.13, 18:41
Ma ei luura. Foorum ja see teema taustaks lahti lihtsalt.

sa pead ikkagi refreshima et koguaeg näitaks et sa online

q_q
06.04.13, 18:42
putkimees kui küla oled siis palun postita rohkem

camu
06.04.13, 18:44
sa pead ikkagi refreshima et koguaeg näitaks et sa online
Kindel?
Kuna ma offline lähen? Selles mõttes kaua see ajaliselt aega võtab, kui ma ei refreshi, et mind offline näitaks.

q_q
06.04.13, 18:44
Kindel?
Kuna ma offline lähen? Selles mõttes kaua see ajaliselt aega võtab, kui ma ei refreshi, et mind offline näitaks.

kindel jah sest sessioon aegub (nagu netipankades jne)

ma ei tea täpset aega

q_q
06.04.13, 18:46
karupoeg otsi hunte plz

karupoeg
06.04.13, 18:46
ma pakun, et runkle on hunt,

mis arvad, q_q

q_q
06.04.13, 18:47
kes see on

karupoeg
06.04.13, 18:47
runkle on hank moody parim sõber ranka

q_q
06.04.13, 18:48
mul oli tinfoil teooria ranka kohta aga oota 10 min ma semi-busy praegu

camu
06.04.13, 18:48
ranka kuidagi vaikne täna. Eelmises mängus külana tegi maru palju analüüsivaid postitusi.

q_q
06.04.13, 18:49
ranka kuidagi vaikne täna. Eelmises mängus külana tegi maru palju analüüsivaid postitusi.

ta ütles enne mängu et either way on pasiivsem

aga mul parem teooria oodake nats

q_q
06.04.13, 18:54
küsimus: kui ma külana saadan pmi talle, kas see on reeglite rikkumine?


kas ma olen pime, aga jms pole postitanudki ju.


päev homme ei lõppe?

liiga palju noobi ranka poolt

nt see viimane, eelmine mäng ta nägi et ma väga väga lightilt noob-clearin inimesi selliste küsimuste pärast

vb üritab seda ära kasutada siin

though nagu öeldud see väga tinfoil

q_q
06.04.13, 18:55
ja karupoja kohta niipalju et see mäng ta ei tee lihtsalt mitte midagi

mis oleks muidu hundina aga ta hundi mäng on just teistsugune, mängu lahendav

vb nüüd küla ja raskem postitada sest tal pole perfektset infot mängijate rollide kohta?

q_q
06.04.13, 18:55
oleks ükskõik kes pmslt karupoja asemel need postid teinud oleks ammu lendand juba

VisaHing
06.04.13, 18:56
Kui Putkimies hunt, siis on 100% Ranka ka. Krt, miks ta pidi Ranka välja tooma esimeses postis, ma ei saa aru.

q_q
06.04.13, 18:56
backdoorsex

VisaHing
06.04.13, 18:57
Mulle meeldib :D Keegi tahab veel rongile tulla ?

Putkimies
06.04.13, 18:58
sest ta on selle fooorumi pea !
ja tema teeb ju intervjuusi !
Nii et seda ära seosta kyll mingise kokkumänguhundiseeeriaga

VisaHing
06.04.13, 18:58
Aga q_q, sa alati küsinud põhjendust, et küsin ka. Millest järeldad, et ma hunt või tahtsid reaktsiooni lihtsalt näha?

q_q
06.04.13, 18:59
Kui Putkimies hunt, siis on 100% Ranka ka. Krt, miks ta pidi Ranka välja tooma esimeses postis, ma ei saa aru.

miks ranka 100% hunt?

VisaHing
06.04.13, 19:01
miks ranka 100% hunt?

* Putkimehe post oli väga kahtlane. Loe ise ka see läbi paar korda ja saad aru.
* Eelmisel korral kui Ranka küla, siis ta oli kõvasti analüüsivam kui praegu. Praegu teeb mingeid imelikke noobposte ja nagu ei saaks aru, et mis siin üldse toimub.

q_q
06.04.13, 19:02
* Putkimehe post oli väga kahtlane. Loe ise ka see läbi paar korda ja saad aru.
* Eelmisel korral kui Ranka küla, siis ta oli kõvasti analüüsivam kui praegu. Praegu teeb mingeid imelikke noobposte ja nagu ei saaks aru, et mis siin üldse toimub.

ei ma küsin sult

"loe ise saad aru" ei ole vastus

teine punk ei ole üldse seotud putkimehe hundiks olekuga

kui putkimees hunt siis miks ranka 100% ka?

q_q
06.04.13, 19:04
sest ta on selle fooorumi pea !
ja tema teeb ju intervjuusi !
Nii et seda ära seosta kyll mingise kokkumänguhundiseeeriaga

postita rohkem

otsi hundiseid poste. too need välja

kes su arust hundid?

eluvend
06.04.13, 19:04
Vote count
(post #145 seisuga)

2 Putkimies (WowAwiAA, backdoorsex)
2 q_q (Karupoeg, taavi)
1 backdoorsex (q_q)
1 jmskns69 (ranka)
1 OuMaiGaad (jmskns69)

Correct me if wrong!

Päev lõpeb 2 tunni pärast.

VisaHing
06.04.13, 19:05
ei ma küsin sult

"loe ise saad aru" ei ole vastus

teine punk ei ole üldse seotud putkimehe hundiks olekuga

kui putkimees hunt siis miks ranka 100% ka?

Oma postis kirjutas, et Ranka talle PM saadaks. Väga imelik mu meelest?

Minu jaoks praegu clear-külad: Karupoeg, Jmsknsns69.

karupoeg
06.04.13, 19:05
minu mõte runkle kohta on see, et ta oli vähem active hundina eelmised korrad (nagu ka praegu)

tema see "seekord postitan vähem" lause oli talle perfektne alibi freerollida. Kui saab hundirolli, siis saabki vaikselt nokitseda ja viidata oma varasemale lausele. Kui saab külarolli, siis on aktiivsem ja ütleb, et tahab siiski rohkem vms.

karupoeg
06.04.13, 19:06
Oma postis kirjutas, et Ranka talle PM saadaks. Väga imelik mu meelest?

Minu jaoks praegu clear-külad: Karupoeg, Jmsknsns69.

miks ma sinu jaoks cleared olen.

q_q
06.04.13, 19:06
Oma postis kirjutas, et Ranka talle PM saadaks. Väga imelik mu meelest?

Minu jaoks praegu clear-külad: Karupoeg, Jmsknsns69.

miks see imelik?

kui ranka/putkimees hunt/hunt siis miks putkimees peaks kirjutama teemas et saada mulle pm?

kus see loogika on?

ta võiks ise rankale pm saata kui rääkida tahaks

Pumper
06.04.13, 19:06
karupoeg on hunt

Putkimies
06.04.13, 19:07
kindlalt pole hunt nii et näksi muru !
backdoorsex
Why ? Et oleks 2-2-2 ja et ta jälle mind maha tahab saada,nagu last game !

IamAllin
06.04.13, 19:07
karupoeg on hunt

bännige, juba mitmendat korda postitab lubahundi teemasse.

q_q
06.04.13, 19:08
ignoreeriga teda

Simmo
06.04.13, 19:09
Nii sai see teema läbi loetud ja minu arust sai saatuslikuks eelmine mängi mingeid esimesei postitajaid clearima kohe hakata samas näen, et keegi pole veel analüüsivamat posti teinud ka seega tõmban otsa lahti:

BDS on laivisi esimesena ja koheselt hakkab välja tooma poste, et tema on lock clear küla ja viitab oma registreerimise teema postidele. Veidi kahtlust tekitav, kuid hundiks koheselt lugema ei hakkaks. Lihtsalt eelnevalt õpitud tarkusest ei tasu iga lolluse pärast clearima kedagi hakata, sain juba üks kord ninast tõmmatud bds'ilt teist korda ei taha! Nii, et minu jaoks arvatavasti seni kahtlusalune, kuni mängus püsib. Mis veel täheldasin, et eelmine mängki üritas ennast varjata kellegi taga jooksmisega? Ja siin kohe alustab seda q_q lähtudes tema sõnadest jne.

Jm69 - Toob välja, et tema ei usu BDS'i. Samas häält panema veel ei hakka. Q_q toob välja, et see võib olla hunditell, kuid minu arust JM postitab samas stiilis nagu eelmine mängki ja toob välja, et loodetavasti lendab kiiruga välja, et mitte endgame'i "tuksi" keerata. Samas on palju aktiivsem, kui ta seda oli eelmine mäng külana. Võibolla õpitud tarkus ja loodab mängu süvenedes vähem vigu teha, võibolla sai lihtsalt hundiks seekord - minu arust on vara veel hundiks nimetada.

Putkimies - Väga teistsugune lähenemine, kui eelmises mängus. Kui eelmine kord külana alustas raudse külamehe postina siis seekord paneb mingit kelbast, samas erilist põhjendust ei toonud - küll aga pakkus mingi utoopilise seletuse, et lendas Getterile kuskil peale fänniklubi jutuga... Oleksid sa öelnud, et laulsid Nimetas Getteri taustale karaoket oleksin küla joodikuks pidanud. Eelmine mäng clearisin sind enda jaoks külaks ära varakult ja palun too mõni asjalikum argument nüüd miks sa külamees olema peaksid ja too mõni kandidaat välja ja äkki vahetan hääle ära.

Camu - Vist on muidu teinud ainult ühe posti? Nüüd veidi rohkem. Pole kunagi koos mänginud ja postid pole väga sisusrohked nii, et midagi arvata on veel vara.

Ranka - Üritas mingit rongi tööle panna kohe algusest, samas toob välja argumenteerivamaid poste ja uurib teistelt külameestelt miks keegi ikka hea valik oleks. On passiivsem, kui muidu - samas mainis seda juba registreerides. Igatepidi praegu pean pigem külaks, kui hundiks.

Karupoeg - Nagu ennegi mainitud, väga sisuta postid on see kord ja pigem natuke kahtlust tektiavad. Samas on teada, et teeb asjalike analüüse nii, et igatepidi on mängus alguses hoida kasulikum. Muidugi üks asi mida ta ka hundina tegi oli vabandamine ja see sai talle eelmine mäng saatuslikuks, kui Putkimies ta ära readis. Hoian silma peal sul karupoeg, eelmine kord said liiga kergelt meie sekka loetuks. Sa oled ikka kuidagi väga teistsuguse liiniga muidugi, analüüsivamaid poste paluks või kardad, et readin ära su kohe? :D

IAmAllIn - Tegi paar sisutut posti mängu alguses, üritas kohe hundivarju kellegile heitma hakata ilma mingeid põhjuseid andmata. Siis, kui rahvas veidi Putkimiehe rongi alustama hakkas, hüppas peale ja küsib küsimusi talt - pigem külamees või lihtsalt noor hundikutsikas, hetkel veel ei cleari.

q_q - analüüsib samamoodi nagu alati, mingeid reade ta kohta ei oleks hetkel millena peaks hundiks. Igatepidi kasulik mängija, hetkel ei hakka ei clearima ega varju peakohale heitma.

taavi - Pole väga palju poste teinud, q_q tõi välja et ka nendes ainult pakkus kandidaate aga hääletada kedagi ei julgenud - peaks olema nagu hundimäng samas siis pani hääle kõige suuremale külakandidaatile q_q'le ja ma ei usu, et ta sellist liigutust hundina teinud oleks. Täiesti clearima ei hakka samas väga külane mäng.

WOW - aktiivsem kui eelmine mäng, postid suhteliselt sisutud. Mingeid aimdusi veel ei ole tekkinud.

MAXI - pole midagi öelnud?

OuMaiGaad - Pole midagi öelnud?

Praeguseks rohkem mõtteid pole.

q_q
06.04.13, 19:09
miks ma sinu jaoks cleared olen.

ja miks jsmks

too välja need postid mis ta clearivad

VisaHing
06.04.13, 19:10
kindlalt pole hunt nii et näksi muru !
backdoorsex
Why ? Et oleks 2-2-2 ja et ta jälle mind maha tahab saada,nagu last game !

Putkimies sa oled täiesti mõttetu mängija. Nii külana kui hundina. Igatepidi sinust pole tolku mitte sittagi ega kellegile.
Juba sellepärast hääletaks su välja hea meelega.

Igakord kui hääle sinu peale lükkan, siis lükkad vastu. noob-hunt actionis.

Simmo
06.04.13, 19:12
* Putkimehe post oli väga kahtlane. Loe ise ka see läbi paar korda ja saad aru.
* Eelmisel korral kui Ranka küla, siis ta oli kõvasti analüüsivam kui praegu. Praegu teeb mingeid imelikke noobposte ja nagu ei saaks aru, et mis siin üldse toimub.

Samas sina olid ka palju passiivsem ja tegid noob-poste. :)

q_q
06.04.13, 19:12
jess simmo ka küla nüüd ma veel enesekindlam bds-is

Putkimies
06.04.13, 19:12
Kui kylajoodik päeval koju sajab, viina pudel yhes käes, leib teises, siis mida sa ootad et ta kirjutaks ?
Kindlalt poleks hundina segast peksma hakkanud ja magama ära läinud !

VisaHing
06.04.13, 19:13
miks ma sinu jaoks cleared olen.

See post mis tegid, kus kirjutasid, et lõpuni ei pea vastu jms. Ei viitsi otsida praegu. Aga hundina sa käitusid iga way teistmoodi.

Simmo
06.04.13, 19:13
Putkimies sa oled täiesti mõttetu mängija. Nii külana kui hundina. Igatepidi sinust pole tolku mitte sittagi ega kellegile.
Juba sellepärast hääletaks su välja hea meelega.

Igakord kui hääle sinu peale lükkan, siis lükkad vastu. noob-hunt actionis.

BDS mitte, et ma sind nüüd raudselt hundiks jälle pean aga aggressiivsus on pigem kasulik ju ainult hundile. Samas külamehena sul oleks rohkem pohhui, täheldasin seda ka eelmsies mängus kus mind "retardiks" kutsuma hakkasid. Oledki jälle hundiks sattunud??

ranka
06.04.13, 19:14
Kindel?
Kuna ma offline lähen? Selles mõttes kaua see ajaliselt aega võtab, kui ma ei refreshi, et mind offline näitaks.

Samamoodi kaud inactivina ära foorumi pealehelt. Aega ei tea ega viitsi vaadata.


ranka kuidagi vaikne täna. Eelmises mängus külana tegi maru palju analüüsivaid postitusi.

Ütlesin, et ma ei viitsi spämmata, sest eelmises mängus analüüsides oli ikka väga palju sitta ja see segab. Teiseks on pohmakas.

Putkimies
06.04.13, 19:14
ja saan ise ka aru et oleks pidanud getteri teemat mitte siia postitama, vaid mujale !
Kuna siin koguaeg ta face igalpool, mõtlesingi sheerida oma kohtumist taga eile öösel.

VisaHing
06.04.13, 19:14
jess simmo ka küla nüüd ma veel enesekindlam bds-is

Q_Q - Huvitav lähenemine sinult.

Palusin, et tooksid oma argumendid välja, et miks ma hunt? Sa ei teinud seda.

Ega sina ometi hunt pole?

Simmo
06.04.13, 19:15
Kui kylajoodik päeval koju sajab, viina pudel yhes käes, leib teises, siis mida sa ootad et ta kirjutaks ?
Kindlalt poleks hundina segast peksma hakkanud ja magama ära läinud !

Noo see on juba rohkem sinu stiilis post ka . Ja mulle tundub hetkel BDS juba suurema hundile endalegi, ootan mingeid häid argumente backdoor.

q_q
06.04.13, 19:15
Q_Q - Huvitav lähenemine sinult.

Palusin, et tooksid oma argumendid välja, et miks ma hunt? Sa ei teinud seda.

Ega sina ometi hunt pole?

mul on selline luksus et ma ei pea seda tegema kui ma ei viitsi

vasta nüüd mu küsimusele miks jsmks clear küla

too ta postid välja mis clearivad ta su jaoks ja highlighti need, tnx

ranka
06.04.13, 19:16
Kui Putkimies hunt, siis on 100% Ranka ka. Krt, miks ta pidi Ranka välja tooma esimeses postis, ma ei saa aru.

võtame siis putkimehe välja. ma ei tea, kas ta on hunt, aga ma olen küla. mul ei ole hetkel ühtegi kandidaati, sest ma olen teema diagonaalis üle lugenud ja ei viitsigi täna mõelda, sest päev lõppeb ära homme.

IamAllin
06.04.13, 19:16
Simmo, väänab siin tõde.

Simmo
06.04.13, 19:16
Q_Q - Huvitav lähenemine sinult.

Palusin, et tooksid oma argumendid välja, et miks ma hunt? Sa ei teinud seda.

Ega sina ometi hunt pole?

BACKDOORSEX Sorri aga isegi, kui sa peaksid küla olema siis kuidagi liiga aggressiivselt lähened. Aega on veel muuta nii, et seda lukku ma ka panema ei hakka aga Putkimies tundub ikka rohkem küla vend oma viimaste postidega.

q_q
06.04.13, 19:16
Simmo, väänab siin tõde.

mida täpsemalt

eluvend
06.04.13, 19:17
TEADAANNE!

Päev lõpeb PÜHAPÄEVAL 21:00

karupoeg
06.04.13, 19:17
rankat, q_q-d, Simmot ei võta esimesed 2 päeva kindlasti.

Kui endgames keegi neist sees, siis pm võib nende lauseid ja mõtteid ignoreerida, sest nad hundid. Täpselt sama nagu minuga eelmine mäng.

q_q
06.04.13, 19:17
Vote count
(post #145 seisuga)

2 Putkimies (WowAwiAA, backdoorsex)
2 q_q (Karupoeg, taavi)
1 backdoorsex (q_q)
1 jmskns69 (ranka)
1 OuMaiGaad (jmskns69)

Correct me if wrong!

Päev lõpeb 2 tunni pärast.

ranka

Simmo
06.04.13, 19:17
Simmo, väänab siin tõde.

Ma ei tea, kui mängu analüüsimist pead tõe väänamiseks siis see tundub ka rohkem kasulik mäng ainult hundile. Mis moodi me peaksime kellegi üles leidma, kui kõik istuvad vaikselt ja mingeid argumente välja ei too. Ütle parem midagi kasuliku, mis mind hundiks täpselt teeb?

Putkimies
06.04.13, 19:18
Back tootis samat sitta eelmine mäng mu vastu ja oli hunt !
Nii et minu hääl jääb lukku !

VisaHing
06.04.13, 19:18
mul on selline luksus et ma ei pea seda tegema kui ma ei viitsi

vasta nüüd mu küsimusele miks jsmks clear küla

too ta postid välja mis clearivad ta su jaoks ja highlighti need, tnx

Q_Q. Kui sa kasutad sellist luksust, kus sa ei pea vajalikuks vastata minu küsimustele. Siis vastan sulle samaga.
Respekt su vastu on kadunud igatahes.

q_q
06.04.13, 19:18
bds slippis suht kindlalt

karupoeg
06.04.13, 19:18
ma ei usu, et bds on hunt, sest hundina ta oli väga rahuliku liiniga alguses ja ei tahtnud midagi kompromiteerivat öelda.

praegu laksib suht tühjalt igas suunas.

Samas see kerge ärritumine tuli nähtavale tal ka eelmine mäng kui olukord hakkas tema jaoks kiiva kiskuma.

q_q
06.04.13, 19:18
Q_Q. Kui sa kasutad sellist luksust, kus sa ei pea vajalikuks vastata minu küsimustele. Siis vastan sulle samaga.
Respekt su vastu on kadunud igatahes.

vasta ma küsimusele

ma küsisin enne

miks sa jsmks clearid külaks

VisaHing
06.04.13, 19:20
vasta ma küsimusele

ma küsisin enne

miks sa jsmks clearid külaks

gtfo q_q. Ei kavatse vastata sellele küsimusele.

Mulle survestamine meeldib ja ootan, et seda teeksid siis kõik hundid mu vastu juba :D :D

IamAllin
06.04.13, 19:21
mida täpsemalt

ütles, et üritan hundivarju inimestele heita ja hüppasin putkimehe rongi peale ja hakkasin talt küsimusi küsima. Pole hundivarje heitnud, putkiemeest pole hääletanud ja küsimusi pole küsinud. Alatu laim tema poolt.

ranka
06.04.13, 19:21
omg, taavi ja maxi on vaiksed. pöörame päid sinnapoole ka.

ma teen ettepaneku hääled tõsta pasiivsete peale.

q_q
06.04.13, 19:22
gtfo q_q. Ei kavatse vastata sellele küsimusele.

Mulle survestamine meeldib ja ootan, et seda teeksid siis kõik hundid mu vastu juba :D :D

see polnud obv serious mult kui ma ütlesin et ei viitsi

sa saad kõigele vastuse kui vastad mu küsimustele

asi selles sa ei saa vastata sellele et miks jsmks cleared sest sa slippisid

mina saan ta clearida sest ma temaga mingi 7 mängu mänginud ja tean ta hääle tooni

sa ei saa seda teha

sul 0 põhjust miks jsmks clear küla

täpselt nagu enne võtsid minu pealt selle sorry hundi telli, nüüd tegid samamoodi temaga

Simmo
06.04.13, 19:22
norm, kindel hunt leitud.

AllIn ma lugesin siit välja hundivarju ja sellele ma oma postis vihjasengi. Mainisin ka ära, et kindel pole - samas külameest väikse kahtluse pärast hundiks tembeldama küll ei tasu hakata...

VisaHing
06.04.13, 19:23
Back tootis samat sitta eelmine mäng mu vastu ja oli hunt !
Nii et minu hääl jääb lukku !

Loe palun mu postitused läbi korralikult ja too välja siis need kohad, kus pead mind hundiks. Sama ootan q_q-lt.
Miks sa paned end kirja mängule, kus sa ei viitsi isegi natukene analüüsida olukorda.

q_q
06.04.13, 19:24
ütles, et üritan hundivarju inimestele heita ja hüppasin putkimehe rongi peale ja hakkasin talt küsimusi küsima. Pole hundivarje heitnud, putkiemeest pole hääletanud ja küsimusi pole küsinud. Alatu laim tema poolt.

tal võis need readid sassi minna nimedega

sest jsmks kohta on ka obv vale read

q_q
06.04.13, 19:24
tal võis need readid sassi minna nimedega

sest jsmks kohta on ka obv vale read

or not vist, my bad

Simmo
06.04.13, 19:25
ütles, et üritan hundivarju inimestele heita ja hüppasin putkimehe rongi peale ja hakkasin talt küsimusi küsima. Pole hundivarje heitnud, putkiemeest pole hääletanud ja küsimusi pole küsinud. Alatu laim tema poolt.

Tõin välja quotetud posti, küll aga miks paned mulle laimu nagu ma laimaks sind, kui räägin ju tõtt - post on sinu poolt tehtud.

q_q
06.04.13, 19:25
Loe palun mu postitused läbi korralikult ja too välja siis need kohad, kus pead mind hundiks. Sama ootan q_q-lt.
Miks sa paned end kirja mängule, kus sa ei viitsi isegi natukene analüüsida olukorda.

enne juba olid kahtlane kui mu pealt võtsid selle sorry hundi telli

nüüd see kahtlane et kui putkimees hunt siis ranka ka, see on vigane loogika

sul 0 põhjust miks jsmks clear küla

there you go, sellepärast oled hunt

IamAllin
06.04.13, 19:25
AllIn ma lugesin siit välja hundivarju ja sellele ma oma postis vihjasengi. Mainisin ka ära, et kindel pole - samas külameest väikse kahtluse pärast hundiks tembeldama küll ei tasu hakata...

aap, tahtsin ka ükskord ära panna selle kindel hunt, kui keegi teeb esimene päev sellise posti :(

q_q
06.04.13, 19:26
enne juba olid kahtlane kui mu pealt võtsid selle sorry hundi telli

nüüd see kahtlane et kui putkimees hunt siis ranka ka, see on vigane loogika

sul 0 põhjust miks jsmks clear küla

there you go, sellepärast oled hunt

+ kui küsisin miks ranka siis hunt kui putkimees ka

siis su teine punkt polnud üldse sellega seotud

VisaHing
06.04.13, 19:27
tal võis need readid sassi minna nimedega

sest jsmks kohta on ka obv vale read

Fakkkk kui piinlik. Jmsmsms EI OLE MINU POOLT CLEAR KÜLA.
Midagi läks kuskil sassi. lmao.

Minu fail.

q_q
06.04.13, 19:27
HAHAHA yea right

q_q
06.04.13, 19:28
lynchime bds onju :D

VisaHing
06.04.13, 19:28
Ootan värskeid hundijälgi, senikaua lükkan hääle endale: backdoorsex

q_q
06.04.13, 19:29
ma teadsin et see oli slip talt

võttis mu pealt selle readi liiga kiiruga kui ma lock clearisin jsmks

bdsil läks meelest see tal teine mäng ja ta ei saaks eluski sellist readi teha

unless ta teaks et ma küla, siis ta saaks võtta mu pealt reade

praegu tal cleared küla ainult karupoeg

VisaHing
06.04.13, 19:30
Slip jah.. kurb. Ma ei tea mis ma nüüd teen.

Simmo
06.04.13, 19:31
Jah pole ka minu arvamust ta veel suutnud muuta. Küll aga on sul veel aega bds ja kui sa siiski küla oled siis mõtled välja kuidas meid veenda.

VisaHing
06.04.13, 19:32
Sek. Minu meelest slippisid sina q_q

karupoeg
06.04.13, 19:34
Sek. Minu meelest slippisid sina q_q

q_q ei slipi

karupoeg
06.04.13, 19:36
mille jaoks on vaja päev lõpetada homme?

need, kes inactive, niele ban.

Praegu on selline tunne, et kolmikust, kes inactive, on keegi hundid ja nüüd teised hundid palunud hostil edasi lükata päeva

kui kokku sai lepitud, et päev lõppeb laup, siis päev lõppeb laup. sest päeva lõppemine mõjutab ka actionit.

q_q
06.04.13, 19:38
mille jaoks on vaja päev lõpetada homme?

need, kes inactive, niele ban.

Praegu on selline tunne, et kolmikust, kes inactive, on keegi hundid ja nüüd teised hundid palunud hostil edasi lükata päeva

kui kokku sai lepitud, et päev lõppeb laup, siis päev lõppeb laup. sest päeva lõppemine mõjutab ka actionit.

ranka tahtis enne pühapäeval lõppu juba

tegelt on nii et by default on laup-pühap 1 mängupäev

et need eraldi päevadeks muuta peavad kõik selle poolt olema

kui kasvõi 1 soovib teistmoodi siis on weekend 1 mängupäev

IamAllin
06.04.13, 19:39
ranka tahtis enne pühapäeval lõppu juba

tegelt on nii et by default on laup-pühap 1 mängupäev

et need eraldi päevadeks muuta peavad kõik selle poolt olema

kui kasvõi 1 soovib teistmoodi siis on weekend 1 mängupäev

mis reegel see nüüd on?

VisaHing
06.04.13, 19:41
Ma olen nõus day 1 end ohverdama, kui homme hommikul lükkate kõik oma hääled Q_Q peale.

* q_q nägi et tähelepanu hakkab minema minu peale. Ja otsutas survestama hakata väga aggresiivselt.
* Mingil põhjusel häiris teda kohutvalt see, et ma clearisin Karupoja ja Jmsns nagu seda tegi temagi. Miks tekib küsimus?
* Ignoreeris minu postitust tuimalt ja jätkas oma intervjuu stiilis küsitlemist.

Pole erilised argumendid aga soovitan kõigil, et hoidke edaspidi q_q-l silm peal!!!!!!!!!!

karupoeg
06.04.13, 19:42
ranka

q_q
06.04.13, 19:42
karupoeg miks need postid tegid?

tead et vabandamine on hundi tell?

ja küsid off topic asja kohta, see pole üldse olulinegi

praegu näeb mulje nagu tahad post counti üleval hoida samas ei oska midagi tarka öelda


Ranka loe leht 1. Putkimies andis päris korralikke telle sellest, et ta hunt. Tõi sinu ka välja mingil X põhjusel, et sa saadaks talle PM. ( mis keelatud ju kui te olete külad )

Karupoeg kukkus niisama vabandama lihtsalt.


bro sul teine mäng elus

kus sa tead et see hundi tell on? sest mina ütlesin?

äkki ma ise hunt ja mõtlesin välja selle?


lol. Lähtusingi sinu sõnadest.


liiga palju noobi ranka poolt

nt see viimane, eelmine mäng ta nägi et ma väga väga lightilt noob-clearin inimesi selliste küsimuste pärast

vb üritab seda ära kasutada siin

though nagu öeldud see väga tinfoil


Kui Putkimies hunt, siis on 100% Ranka ka. Krt, miks ta pidi Ranka välja tooma esimeses postis, ma ei saa aru.


miks ranka 100% hunt?


* Putkimehe post oli väga kahtlane. Loe ise ka see läbi paar korda ja saad aru.
* Eelmisel korral kui Ranka küla, siis ta oli kõvasti analüüsivam kui praegu. Praegu teeb mingeid imelikke noobposte ja nagu ei saaks aru, et mis siin üldse toimub.

+ nüüd võttis jsmks readi mu pealt aga backed down kui sai aru et see slip

lock wolf

karupoeg
06.04.13, 19:44
Ma olen nõus day 1 end ohverdama, kui homme hommikul lükkate kõik oma hääled Q_Q peale.

* q_q nägi et tähelepanu hakkab minema minu peale. Ja otsutas survestama hakata väga aggresiivselt.
* Mingil põhjusel häiris teda kohutvalt see, et ma clearisin Karupoja ja Jmsns nagu seda tegi temagi. Miks tekib küsimus?
* Ignoreeris minu postitust tuimalt ja jätkas oma intervjuu stiilis küsitlemist.

Pole erilised argumendid aga soovitan kõigil, et hoidke edaspidi q_q-l silm peal!!!!!!!!!!

1) q_q ei survestanud agressiivselt
2)see, et sa minu ja jmskns69 clearisid on VÄGA kahtlane. Ja selle põhjust küsisin ka mina. Esimesel peäval ei saa mitte kedagi pm clearida

q_q
06.04.13, 19:44
Ma olen nõus day 1 end ohverdama, kui homme hommikul lükkate kõik oma hääled Q_Q peale.

* q_q nägi et tähelepanu hakkab minema minu peale. Ja otsutas survestama hakata väga aggresiivselt.
* Mingil põhjusel häiris teda kohutvalt see, et ma clearisin Karupoja ja Jmsns nagu seda tegi temagi. Miks tekib küsimus?
* Ignoreeris minu postitust tuimalt ja jätkas oma intervjuu stiilis küsitlemist.

Pole erilised argumendid aga soovitan kõigil, et hoidke edaspidi q_q-l silm peal!!!!!!!!!!

kindlasti ei lenda hääled mu peale whatever su roll on

tekib selline küsimus sest see oli slip nagu ma enne ütlesin

ja kuna sa taganesid oma jsmks readist siis järelikult mul oli õige küsimus ju?

q_q
06.04.13, 19:45
backdoorsex


Ma olen nõus day 1 end ohverdama, kui homme hommikul lükkate kõik oma hääled Q_Q peale.

* q_q nägi et tähelepanu hakkab minema minu peale. Ja otsutas survestama hakata väga aggresiivselt.
* Mingil põhjusel häiris teda kohutvalt see, et ma clearisin Karupoja ja Jmsns nagu seda tegi temagi. Miks tekib küsimus?
* Ignoreeris minu postitust tuimalt ja jätkas oma intervjuu stiilis küsitlemist.

Pole erilised argumendid aga soovitan kõigil, et hoidke edaspidi q_q-l silm peal!!!!!!!!!!

ma panin esimesena su peale hääle

too postid välja kus "tähelepanu hakkas sinu peale minema"

ranka
06.04.13, 19:46
mille jaoks on vaja päev lõpetada homme?

need, kes inactive, niele ban.

Praegu on selline tunne, et kolmikust, kes inactive, on keegi hundid ja nüüd teised hundid palunud hostil edasi lükata päeva

kui kokku sai lepitud, et päev lõppeb laup, siis päev lõppeb laup. sest päeva lõppemine mõjutab ka actionit.

miks sul selle päeva lõpetamisega nii kiire on? see on kasulik ainult huntidele...

karupoeg
06.04.13, 19:48
miks sul selle päeva lõpetamisega nii kiire on? see on kasulik ainult huntidele...

ranka

q_q
06.04.13, 19:49
karupoeg ärme rankat täna lynchi plz

VisaHing
06.04.13, 19:49
ma panin esimesena su peale hääle

too postid välja kus "tähelepanu hakkas sinu peale minema"

Nagu ütlesin siis kavatsen eirata su poste edaspidi.

Lühidalt: Kui oled küla, oled valedel jälgedel. Kui oled hunt, siis teed oma tööd hästi.

Nagu ütlesin, et ma olen nõus end ohverdama aga kui mina küla, siis homme võite kindel olla, et q_q on hunt.
Kes usaldab mind, kes mitte. Laske käia nüüd.

karupoeg
06.04.13, 19:50
karupoeg ärme rankat täna lynchi plz

ei lynchigi. olen seda öelnud juba

karupoeg
06.04.13, 19:50
miks sul selle päeva lõpetamisega nii kiire on? see on kasulik ainult huntidele...

mul tekib küsimus, miks sul on raske talitleda kokku lepitud reeglite järgi?
Kas ei ole ühendust saanud veel kahe hundiga, kes praegu inactive?

q_q
06.04.13, 19:51
päris naljakas mis see bds siin korraldab

karupoeg äkki küsid talt ise mõned küsimused kuna ta obv ignoreerib mind, tnx

karupoeg
06.04.13, 19:51
bds, miks sa mind clearisid?

q_q
06.04.13, 19:52
bds, miks sa mind clearisid?

see on halb küsimus ja sa tead miks

küsi parem jsmks kohta

q_q
06.04.13, 19:53
sellesmõttes ma arvan keegi siin ei peekiks jsmksd n0

VisaHing
06.04.13, 19:53
Ootan, et teised ka postiks, kuna 1h mängu lõpuni.

VisaHing
06.04.13, 19:54
day1 lõpuni*

karupoeg
06.04.13, 19:56
päev lõppeb homme

VisaHing
06.04.13, 19:56
Mis asja? Kes seda muutis?

Ei ole nõus sellega ja soovin, et päev lõpeks täna.

Simmo
06.04.13, 19:58
Mis postcount on hetkel üldse? Kes on hääletanud kes mitte? Maxi ja OUmaigaad pole ikka veel midagi öelnud nagu ma aru saan, kas nad foorumis on laivis üldse olnud?

Simmo
06.04.13, 19:58
Ja palun keegi võiks ära clearida selle ka kas päev lõppeb siis täna või homme.

q_q
06.04.13, 19:59
TEADAANNE!

Päev lõpeb PÜHAPÄEVAL 21:00

pühap lõpeb

ranka
06.04.13, 20:00
mul tekib küsimus, miks sul on raske talitleda kokku lepitud reeglite järgi?
Kas ei ole ühendust saanud veel kahe hundiga, kes praegu inactive?

sest nv-d ei ole foorumis eriti aktiivsed ja milleks võtta modkille?

hundina ma käituks vastupidi, sest saaks tasuta mängijaid vähemaks.

VisaHing
06.04.13, 20:00
Ma ei saa nüüd aru. Enne mängu pandi reeglid kirja, küsiti kas kellegil probleeme sellega? Ei olnud.

Nüüd siis hakatakse muutma?

VisaHing
06.04.13, 20:01
Võtke seda kui hunditelli mu poolt aga siis ma enam täna postitada ei viitsi, sest arvasin, et päev lõpeb täna.

Edu kõigile :) Q_Q sa oled hunt.

ranka
06.04.13, 20:02
Ma ei saa nüüd aru. Enne mängu pandi reeglid kirja, küsiti kas kellegil probleeme sellega? Ei olnud.

Nüüd siis hakatakse muutma?

kui teil on sellega probleemi: fine by me ja lükkan oma otsuse tagasi. lugesin PM-i alles täna hommikul suht süsis peaga ja loomulikult ma soovin, et oleks pidanud olema kahe päevane.

minu poolt: võtan oma soovi tagasi ja eluvend ise otsustab kas ta lõpetab täna või mitte, aga arvestage, et ühtegi asjalikku posti minult täna ei tule.

ranka
06.04.13, 20:06
ja postitanud ei ole või on vähe. camu, putki, maxi, iamallin, omg vist ei ole üldse. 13-nest nimest läheb täna keegi kindlalt välja ja homme postitab vähem või on väiksema analüüsivõimega, mis kokkuvõttes on kahjulik.

ma ei saa aru miks tahetakse, et päev lõppeks täna. see on hea ainult huntidele ja iga külaelanik peaks aru saama, et külale on parem, et päev lõppeks homme!

Simmo
06.04.13, 20:08
Isiklikult jagan seda arvamust, et päeva lõpetamine varem ei ole külale kasulik ja kui see tähendab, et me kaotame täna mängijaid modkilliga siis pigem jätaks päeva lõpu homse peale.

q_q
06.04.13, 20:08
kui teil on sellega probleemi: fine by me ja lükkan oma otsuse tagasi. lugesin PM-i alles täna hommikul suht süsis peaga ja loomulikult ma soovin, et oleks pidanud olema kahe päevane.

minu poolt: võtan oma soovi tagasi ja eluvend ise otsustab kas ta lõpetab täna või mitte, aga arvestage, et ühtegi asjalikku posti minult täna ei tule.

nüüd liiga hilja tagasi võtta don't do it

vb mõni läks afk juba sest mod ütles et pühap lõpeb

nii ei saa 1h enne end of day aegu muuta

ära võta tagasi plz see toob ainult segadust

eluvend
06.04.13, 20:09
PÄEV LÕPEB PÜHAPÄEVAL 21:00

Sellel teemal arutlemine palun lõpetada. Kõigile saadetud pm-s oli selgelt väljendatud tingimused. Mingit ümberotsustamist ma samuti ei tolereeri. Õigusselguse huvides jääb nii ja edasi mängida!

Simmo
06.04.13, 20:09
Eelmise mängu rikkusid modkillid ära päris tugevalt ja ei tahaks, et sellepärast jälle suhu saame.

karupoeg
06.04.13, 20:09
samahästi võid sa öelda, et kasulik oleks kui päev lõppeb ülehomme.

ma saan su loogikast aru, kuid kokkulepe oli mängu alguses, et päev lõppeb laup ning selles valguses on toimunud ka kogu action.

praegu lihtsalt muudeti sellega mängu dünaamikat.

Simmo
06.04.13, 20:10
nüüd liiga hilja tagasi võtta don't do it

vb mõni läks afk juba sest mod ütles et pühap lõpeb

nii ei saa 1h enne end of day aegu muuta

ära võta tagasi plz see toob ainult segadust

jep +1 ja eluvend ütles ka ära, et pühapäev lõpeb.

karupoeg
06.04.13, 20:10
ja ma ei räägi seda hundina, vaid lihtsalt ei viitsi 2 päeva oodata. olen kärsitu

q_q
06.04.13, 20:11
in other news

bds on ikka veel hunt

karupoeg
06.04.13, 20:12
q_q-d täna ei võta, aga sa failisid imo ühes kohas

Jmskns69
06.04.13, 20:12
TEADAANNE!

Päev lõpeb PÜHAPÄEVAL 21:00

Et siis tehti päev pikaks ....

Kahju mul nädala sees keerulisem active olla. Aga mis teha !

:cool:

ranka
06.04.13, 20:12
See rikkus ainult huntide dünaamikat. Ja õigluse huvides olex mäng võinud alata esmasp

Simmo
06.04.13, 20:12
samahästi võid sa öelda, et kasulik oleks kui päev lõppeb ülehomme.

ma saan su loogikast aru, kuid kokkulepe oli mängu alguses, et päev lõppeb laup ning selles valguses on toimunud ka kogu action.

praegu lihtsalt muudeti sellega mängu dünaamikat.

No aga see poleks ka ju vale, iga öö kus hundid kedagi nahka pista ei saa on meile kasulik. Samas ma saan aru su dünaamika märkusest aga sa tõesti oled valmis täna kaotama 2 "potentsiaalset" külameest, kes pole midagi öelnud ja laskma huntidel veel ühe nahka pista, lihtsalt sellepärast, et järgida mängu dünaamikat? See ei tundu küll külale kuidagi kasulik lüke karupoeg... kahtlust veidi tekitav küll.

karupoeg
06.04.13, 20:14
No aga see poleks ka ju vale, iga öö kus hundid kedagi nahka pista ei saa on meile kasulik. Samas ma saan aru su dünaamika märkusest aga sa tõesti oled valmis täna kaotama 2 "potentsiaalset" külameest, kes pole midagi öelnud ja laskma huntidel veel ühe nahka pista, lihtsalt sellepärast, et järgida mängu dünaamikat? See ei tundu küll külale kuidagi kasulik lüke karupoeg... kahtlust veidi tekitav küll.

arusaadav.

q_q
06.04.13, 20:15
q_q-d täna ei võta, aga sa failisid imo ühes kohas

no kus

karupoeg
06.04.13, 20:15
olen kärsitu lihtsalt. eiviitsi nii pikka mängu. ei ole eriline põhjus, aga see on tõde.

ja ma ikkagi arvan, et q_q failis.