PDA

View Full Version : MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha



Toimetaja
17.04.13, 19:17
Märtsi lõpus avastasid maksu- ja tolliameti töötajad Tallinna kesklinna baaris kontrolli käigus ebaseadusliku hasartmängukoha, kus korraldati ilma vastava tegevusloata pokkeriturniire.

Kontrolli tulemusel võeti ära neli pokkerimängu lauda, žetoonid ja mängukaardid ning alustati väärteomenetlus ebaseadusliku hasartmängu korraldamise eest. Ebaseaduslike hasartmängude korraldamise eest karistatakse rahatrahviga kuni 800 eurot või arestiga, juriidiliste isikute puhul rahatrahviga kuni 2600 eurot.

Loe edasi ››› (http://www.pokkeriprod.com/2013/04/17/mta-tootajad-avastasid-ebaseadusliku-hasartmangukoha/)

Romka
17.04.13, 21:05
Pokerpub/pokerclub oli see?

Loksutaja
17.04.13, 21:46
Jep

ranka
17.04.13, 22:00
Pokerpub/pokerclub oli see?

Kas see sama, mis asus Tatari tänaval ja mille kohta paar nädalat tagasi OTs kõlakas käis?

rasmer
17.04.13, 22:00
Äriplaan oli, et äkki ei jäe vahele ? :D

Loksutaja
17.04.13, 22:46
Ranka see sama jah

Romka
17.04.13, 23:05
See ju tegelt üle aasta vähemalt lahti olnud? Või isegi 2 aastat+?

Pumper
17.04.13, 23:06
Ma olen kindlatelt allikatelt kuulnud mis show seal käis. Peksa sai, raha varastati mängudes, võõrastele ei makstud õigeid summasid, tüdrukud tegid seal minetti jne. Põhimõtteliselt Gomorra style.

Romka
17.04.13, 23:42
Me seltskonnaga korra mõtlesime sinna minna aga juba väljas ukse ees mõtlesime ümber pmts. Korra käisime all ja tegime ühe ringi ka aga nii peldik ja kahtlane koht tundus, et tulime ära kohe.

ranka
18.04.13, 00:24
Ma üleüldse ei saa aru, et miks peab käima underground urgastes pokkerit mängimas. Tallinnas on nüüd väga palju kasiinosid, kus on pokkerilauad ja igapäevased turniirid ning isegi cashgame. Lisaks turvalisus ning ausus on garanteeritud.

Kui Eestis oleks kasiinod keelatud või valik väga limiteeritud siis mõistaksin.

-andres-
18.04.13, 00:36
Underage gambling moodustas klientuurist suure osa, keegi teab?

privador
18.04.13, 00:45
Nu aga mõnus ju. Inimesed, kes lähevad mängima tahavad elamust.lol
Garanteeritud on "mingisse teemasse" saamine, purjuspäi jõmisemine, lõugasaamine v äkki ise tahad anda. Äkki on veel seal veel mingid 3/10 totsid, keda kohe peldikus põrutada saab, et tilti maandada
Kriminaalid ja noored koos-adrealiini metsikult!

Ausalt öeldes selelst rakest ei teeni ju mitte sittagi, hea kui diilerile saab midagi maksta. V mis on selle äriplaani mõte

ranka
18.04.13, 00:55
Nu aga mõnus ju. Inimesed, kes lähevad mängima tahavad elamust.lol
Garanteeritud on "mingisse teemasse" saamine, purjuspäi jõmisemine, lõugasaamine v äkki ise tahad anda. Äkki on veel seal veel mingid 3/10 totsid, keda kohe peldikus põrutada saab, et tilti maandada
Kriminaalid ja noored koos-adrealiini metsikult!

Ausalt öeldes selelst rakest ei teeni ju mitte sittagi, hea kui diilerile saab midagi maksta. V mis on selle äriplaani mõte

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m76ifjg3vk1r98rtso1_500.gif

vonkartoffel
18.04.13, 02:23
Põhi point imo on nendel kohtadel ikkagi see, et keskmine eestlane ei teeni niipalju et 1/1, 2/2 mängus kaotada pikalt. Seal kuskil 20 kaupa saab päris pikalt vast mängida.

Maheaatom
18.04.13, 08:18
Põhi point imo on nendel kohtadel ikkagi see, et keskmine eestlane ei teeni niipalju et 1/1, 2/2 mängus kaotada pikalt. Seal kuskil 20 kaupa saab päris pikalt vast mängida.
Grand Prix's on näiteks kolmapäeviti 0,5/0,5 cash ja buyin 20 eurot - legaalne ning väga korralik koht. Ok, selle pubi hiilgeaegadel sellisel tasemel jah vist kuskil ei mängitud, aga nüüd on näiteks võimalused täiesti olemas.

vsiu100
18.04.13, 08:37
Grand Prix's on näiteks kolmapäeviti 0,5/0,5 cash ja buyin 20 eurot - legaalne ning väga korralik koht. Ok, selle pubi hiilgeaegadel sellisel tasemel jah vist kuskil ei mängitud, aga nüüd on näiteks võimalused täiesti olemas.

sellest kinnipandud urkast tean nii palju, et seal sai käia valimatult iga-üks. oli aja küsimus, millala mta selga lendab.
samas on teisigi koht, kus käib madal(.25/.5) mäng. lisaks pakutakse palju kvaliteetsemat diilerit(vähemalt hetkel), vabamat ja turvalist õhkkonda ja ca 10 mänguga dealer choice.

lisaks on üks põhipont selles, et need kohad tekivad siis, kui on piisavalt inimesi, kellele ei meeldi olympic ja nende suhtumine.
kui oleks veel alternatiivseid kohti(näit grand prix), siis tekiks konkurents ja teenuse kvaliteet tõuseks.
hetkel on seis selline, et on ainult olympic(jah-ainult, sest grand prix ja cleopatra ei ole veel arvestatavad) ja need, kes seal käia ei taha, käivad underground kohtades.

mislinn
18.04.13, 09:26
Ma arvan, et sellistes kohtades hakkavad mängud pihta kõvasti varem kui olympicus, kes ikka tahab argipäeviti kell 23 olympsi pokkerit minna mängima, kui samal ajal on võimalik minna mängule mis hakkab nt kell 18.

vsiu100
18.04.13, 09:42
neil kohtadel on veel palju plusse.
suht ainuke miinus on, et ei ole nii "glamuurne" sisustus.

vsiu100
18.04.13, 09:45
Ma üleüldse ei saa aru, et miks peab käima underground urgastes pokkerit mängimas. Tallinnas on nüüd väga palju kasiinosid, kus on pokkerilauad ja igapäevased turniirid ning isegi cashgame. Lisaks turvalisus ning ausus on garanteeritud.

Kui Eestis oleks kasiinod keelatud või valik väga limiteeritud siis mõistaksin.


2+ korda väiksem rake, cap.
mäng algab varakult ja kestab kuni on mängijaid. ei visata välja kl 9 hommikul.
madalam mäng
väga head diilerid
vaba õhkkond
suur mängude valik DC-s
...

hrlohe
18.04.13, 09:51
jep, ilmselt on mislinnal õigus, isegi tahaks mõni õhtu mängida aga ei viitsi 23ni oodata. + veel selline suhtumine, 5 meest tahab mängida ja ei tehta uut lauda lahti sest mingi juhataja leiab et kasumlikum on kui diiler tagaruumis istub ja niisama üsna väikest tunnipalka täis tiksub. viimase 4 aasta jooksul (käisin vist esimest korda seal siis mängimas) pole suhtumine ja süsteem muutunud, igasuguseid jorsse ja jörisejaid aktsepteeritakse ja kõik on lihtsalt kohutav. ometi oleks süsteemi nii lihtne parandada mõlemale poolele tulusalt. ei kujuta üldse ette mille taga selline teenuse kvaliteet seisab ja miks pole lauad 24h lahti, neil oleks kasulik isegi diiler vs mängija flippe teha imo kui rohkem mängijaid pole, teeniks rake pealt endiselt

E: + kõige suurem miinus on see, et kui lauad pole lahti, siis keegi ei tulegi ju mängima. kui oleks korralik võimalus legaalselt pokkerit mängida, ei oleks sellistel kohtadel võimalustki

leits
18.04.13, 09:55
2+ korda väiksem rake, cap.
mäng algab varakult ja kestab kuni on mängijaid. ei visata välja kl 9 hommikul.
madalam mäng
väga head diilerid
vaba õhkkond
suur mängude valik DC-s
...

on selliseid kohti tlnas palju? mingeid turvalisuse issueid pole ever tekkinud?

ranka
18.04.13, 10:00
sellest kinnipandud urkast tean nii palju, et seal sai käia valimatult iga-üks. oli aja küsimus, millala mta selga lendab.
samas on teisigi koht, kus käib madal(.25/.5) mäng. lisaks pakutakse palju kvaliteetsemat diilerit(vähemalt hetkel), vabamat ja turvalist õhkkonda ja ca 10 mänguga dealer choice.

lisaks on üks põhipont selles, et need kohad tekivad siis, kui on piisavalt inimesi, kellele ei meeldi olympic ja nende suhtumine.
kui oleks veel alternatiivseid kohti(näit grand prix), siis tekiks konkurents ja teenuse kvaliteet tõuseks.
hetkel on seis selline, et on ainult olympic(jah-ainult, sest grand prix ja cleopatra ei ole veel arvestatavad) ja need, kes seal käia ei taha, käivad underground kohtades.

Kas sulle meeldib Olympic?

vsiu100
18.04.13, 10:45
on selliseid kohti tlnas palju? mingeid turvalisuse issueid pole ever tekkinud?

kas nüüd palju, aga on.
turvalisuse probleemi pole kunagi olnud.

vsiu100
18.04.13, 10:47
Kas sulle meeldib Olympic?


kokkuvõttes olen neutraalne. on asju, mis meeldib ja on asju(siingi välja toodud), mida saaks ja mida oleks väga kerge parandada.

aga tean suhteliselt palju inimesi, kellele mitte ei meeldiks, vaid kes eelistaks kliendisõbralikumat keskkonda.

Maxi
18.04.13, 10:57
neid .10/.10 mänge ikka palju ja suht tuntud kohtades lastakse ka tagaruumis cashi, aga enamuses on suletud FB grupid ja asjad kus neid kokku lepitakse.
See Pokkeripubi oli suht selline loll teema, et nad ise reklaamisid seda avalikult ja mingi hetk oli laksu oodata. Samas mina kuulsin ka väga usaldusväärsest allikast et see pokkeripubi oli suht lahja koht ja mingit erilist actionit seal ei käinud üldiselt.

ranka
18.04.13, 11:28
kokkuvõttes olen neutraalne. on asju, mis meeldib ja on asju(siingi välja toodud), mida saaks ja mida oleks väga kerge parandada.

aga tean suhteliselt palju inimesi, kellele mitte ei meeldiks, vaid kes eelistaks kliendisõbralikumat keskkonda.

Tegelikult küsimuse vastus on täiesti ebaoluline, aga tahan juhtida tähelepanu, et kui teenus ei meeldi, siis see ei õigusta mitte kuidagi seadusest kõrvalehiilimist ning protestiks suvalise urka püstipanemist, kus ei ole garanteeritud mitte ühtegi turvalise nõuet. Tean, et keegi ei ole õigustanud, aga tahan oma arvamuse siiski välja tuua.

Kui ettevõte on investeerinud miljoneid eurosid oma kaubamärki, teenusesse, garantiidesse, turvalisusesse, litsentsidesse jms. siis talle ei meeldi, et keegi tuleb ja lööb samasuguse äri püsti ning talle puuduvad igasugused piirangud. See on suur ebaõiglus nüüd Olympicu suhtes ja loomulikult ka väiksemate tegijate, kes on sarnased investeeringud läbi viinud.

Kui pokker oleks money-maker, siis hea äriplaaniga ei oleks raske leida kasvõi samast parki regularide pundist investoreid, et oma putka püsti lüüa. Loomulikult on see kulukas, aga tehtav. Me ei räägi siin tõesti enam sadadest tuhandetest eurodest, vaid miljonitest.

Seega kui pokker oleks money-maker ja Olympic oleks nii paha nagu kõik räägivad, siis oleks ammu tekkinud turule aastaid oodatud-arvatud tegija, kes oleks koha kätte näidanud. Seda ei ole tekkinud ja minu arvates ei tekigi. Teisisõnu Olympic pakub siiani turul parimat teenust. See kas seda saaks parendada on hoopis teine küsimus.

Olen mingil määral maailmas ringi reisinud, aga mu arvamus jääb subjektiivseks. Me ei saa võrrelda Tallinna sugust «kolgast» näiteks Las Vegasega, kus pokker on põhimõtteliselt rahvusmäng ning kasiinokultuur tolles linnas väga kõrgelt arenenud. See on täpselt sama võrdlus, kui võrrelda Eesti palku Norraga ja siis kiruda, et kui halb on ikka see meie riik.

Aga Euroopas käies või Aasias mõned mängud mängides ma ei ole näinud suurt erinevus. S.t. on asju, mis on paremad - diilerid, mängud jne. aga kokkuvõttes see taandub ka suurele reigile, mis on Olympicus võrrelds nende kohtadega ime väikene (vähemalt kunagi oli, nüüd ma ei oska enam kommenteerida).

Macau näite põhjal, kus on suured kasiinod, mida võib võrrelda Las Vegasesga on kogu kasiino peale võib-olla 5-6 pokkerilauda ja kõik ning sedagi kõigest mõnes üksikus kasiinos.

Tuleb leppida sellega, et pokker on kasiinode kogutulust peaaegu mitte midagi seda nii online kui ka live ning sellest kirjutas ka Camu (online näite põhjal) väga hea artikli: http://www.pokkeriprod.com/2012/11/08/netipokker-pisike-poisike-suurte-meeste-mangumaal/

Nüüd parendamise ja Olympicu suhtumise juurde

Mina olen Olympicu klient ja käin seal suhteliselt harva donkamas. Mina ei käi seal tihti ja seega mina end regulariks ei pea ja siinkohal ei tohiks sassi ajada tavaklienti ja püsiklienti (regular). Isegi online näite põhjal on regularid just need, kes tahavad rohkem ja reeglina oma mätta otsast vaadates. Kui pokkeritoad hakkaksid kuulama regulare siis mängud ei kestaks kaua. S.t. regular on siiski mängus raha, mitte meelelahutuse pärast. On ka muidugi donk-regulare.

Minul, kui tavakliendil, on Olympicule ette heita aeglased mängud ja seda seepärast, et mul on olemas parem kogemus. Teiseks ei meeldi mulle Eesti regularide suhtumine. Minule tundub, et enamus neist arvab, et kuna nad käivad seal tihti siis on neil eriõigused ja nad on natuke kõrgemad, kui teised. Eriti härib mind see, et regular saab üle suvalise fishi eelise, kui pitboss tuleb (anthony case oli, mida ma täpselt ei mäleta ja ilmselge keelebarjääri/arusaamatuse mänguviga) ning jäi oma stäkist ilma.

Samuti ei meeldi koomas seltskond. Miks lastakse üleüldse ilmselgelt purjus inimesi pokkerilauda. Las istuvad omaette slotis, kus nad kedagi ei häiri. Siinkohal tekibki erimeelsus: sinule meeldiks, kui purjus somm annetaks - minule ei meeldi, sest mäng jääb seisma.

Minu seisukoht on ka see, et ilmselgelt purjus inimesi ei tohiks üleüldse pokkerituppa lasta, vähemalt rahalauda või railima ning häirivad inimesed koheselt eemaldada lauast s.h. ka turniirilt. Seega, mis kliendivaenulikkusest ja mis vabamast ning turvalisestr õhkkonas sa räägid? Kui regularidel on väga-väga palju õigusi, iga kaltsakas saab tulla ja mängu seisma panna ning õhkkona ebamugavaks teha. Olen näinud, tean ja kuulnud ka sealseid semi-madinaid või suht sassis peaga laiamisi ning ülbamisi.

My 2 cents ja enne kui muruntau tuleb: aga sa ise ka alati koomas. Tean seda ja olekski tore, kui ma pokkerituppa ei saaks :)

PS! Pokkerituba, kus on karmid, aga õiglased reeglid ning kord majas ja pitboss ei pea purjus inimestega jaurama, kuulaks ta teid ehk rohkem.

ranka
18.04.13, 11:52
neid .10/.10 mänge ikka palju ja suht tuntud kohtades lastakse ka tagaruumis cashi, aga enamuses on suletud FB grupid ja asjad kus neid kokku lepitakse.
See Pokkeripubi oli suht selline loll teema, et nad ise reklaamisid seda avalikult ja mingi hetk oli laksu oodata. Samas mina kuulsin ka väga usaldusväärsest allikast et see pokkeripubi oli suht lahja koht ja mingit erilist actionit seal ei käinud üldiselt.

Usu mind, et suletud gruppe või isegi Kajamehe stiilis «once in week» turniirid ei koti mitte kedagi. See pigem on legaalsetele operaatoritele kasulik, et tehakse odavaid-tutvustavaid turniire korra nädalas ning maigu suhu saades proovitakse ka ehk legaalselt operaatorit, sest nädal aega oodata on kaua :)

vsiu100
18.04.13, 12:35
Ma tõesti loodan, et Grand Prixist saab arvestatav konkurent.
Mäng oleks kiire, viisakas, reguleeritud hästi diileri poolt, kui ta palk oleks nn tulemuspõhine(% rakest) ja tip.
Diiler oleks kiire, teaks reegleid une pealt, viisakas ja korrektne. See on kõige vundamentaalsem asi, mis mängijaid tagasi tooks.
Sõbra sõnud selline tasustamis-süsteem on Pariisi Aviationis ja mäng on väga-väga kiire ja hea.
Hetkel tunnipalgaga ei peagi diileril motivatsiooni olema, see on inimelik.

Ütlen ausalt, et ei tea Pargi seisu ise, kuna pole üle aasta käinud, kuid kui on kümnetes rahulolematuid kliente, siis ei saa see olla luulu.

eddi
18.04.13, 12:39
Ma tõesti loodan, et Grand Prixist saab arvestatav konkurent.
Mäng oleks kiire, viisakas, reguleeritud hästi diileri poolt, kui ta pank oleks nn tulemuspõhine(% rakest) ja tip.
Diiler oleks kiire, teaks reegleid une pealt, viisakas ja korrektne. See on kõige vundamentaalsem asi, mis mängijaid tagasi tooks.
Sõbra sõnud selline tasustamis-süsteem on Pariisi Aviationis ja mäng on väga-väga kiire ja hea.
Hetkel tunnipalgaga ei peagi diileril motivatsiooni olema, see on inimelik.

Ütlen ausalt, et ei tea Pargi seisu ise, kuna pole üle aasta käinud, kuid kui on kümnetes rahulolematuid kliente, siis ei saa see olla luulu.

Eile pargis. 3 kaardi holdem turniir pidavat olema. Kõik registreerisid ära mäng hakkas pihta ja üllatus kõigile mängijatele - KÕIK kolm kaarti mängivad. ehk võid lauast ainult kahte kaarti kasutada ja käest kolme. Kõigil oli täielik WTF.

Ma lendasin välja käega A K T vastas 3 4 6 (kõik potid) flop X 2 5 (potid) ja tüübil kohe straight flush and im out.

VisaHing
18.04.13, 13:57
Eile pargis. 3 kaardi holdem turniir pidavat olema. Kõik registreerisid ära mäng hakkas pihta ja üllatus kõigile mängijatele - KÕIK kolm kaarti mängivad. ehk võid lauast ainult kahte kaarti kasutada ja käest kolme. Kõigil oli täielik WTF.

Ma lendasin välja käega A K T vastas 3 4 6 (kõik potid) flop X 2 5 (potid) ja tüübil kohe straight flush and im out.

Because hold-em is too mainstream.

vsiu100
18.04.13, 14:06
Minu seisukoht on ka see, et ilmselgelt purjus inimesi ei tohiks üleüldse pokkerituppa lasta, vähemalt rahalauda või railima ning häirivad inimesed koheselt eemaldada lauast s.h. ka turniirilt. Seega, mis kliendivaenulikkusest ja mis vabamast ning turvalisestr õhkkonas sa räägid? Kui regularidel on väga-väga palju õigusi, iga kaltsakas saab tulla ja mängu seisma panna ning õhkkona ebamugavaks teha. Olen näinud, tean ja kuulnud ka sealseid semi-madinaid või suht sassis peaga laiamisi ning ülbamisi.



sittagi ei saanud selle lõigu poindist aru.

Ecuador13
18.04.13, 14:19
Ei lubatagi ilmselgelt purupurjus inimesi parki, mind olevat ka mitte sisse lastud üks kord... Ja pargis cash toimub ikka ainult nv, nädala sees võid seal näppu imeda..ja uusi laudu ei soovita tõesti ka nv avada, dunno why.samas kui nädala sees netis jama action, oleks just hea sinna onetablema minna. Grand Prix diilerid saab ainult kiita, suhteliselt kiired on nad arvestades nende vähest staaži ja mõned basic asjad pole selged, aga küll õpivad, viisakas place.

ranka
18.04.13, 16:08
sittagi ei saanud selle lõigu poindist aru.

Seda, et minule ei tundu park kliendivaenulik koht.

Põhimõtteliselt kõike võid seal teha, isegi karjuda, räusata, töötajaid mõnitada, täiesti kooma juua kõike. Pitboss teeb korra kurja nägu ja vanker läheb edasi ning mulle küll selline seltskond ei istu. Ei tahaks mitte kuidagi uskuda, et tolles ebaseaduslikus kohas midagi paremat oli.

Aga arvan, et igaüks defineerib kliendisõbralikkuse ja vaenulikkuse ise. Kellele on see kõrge rake, kellele on see koba diiler, kellele on see õhkkond, kellele üleüldse see mitme tolliselt telekalt turniiri blainde näeb. Minule on see õhkkond, sinule ehk misasi?

Niipalju, kui mina olen seal käinud, on kliendivaenulikud ainult regularid. Kohati lausa piinlik. Ülelaua mõnitatakse diilerit, räägitakse teisest mängijast ja tema mängust taga, et kui halvasti ta mängis. Sellisesse kohta ma ei lähe mitte seepärast, et seal on diiler halvem või rake suur, aga just, et sealsete regularide pärast, kelle pärast tõsiselt hakkab piinlik. WTF, kes ütleb diilerile halvasti? See teda paremini diilima ei pane ning tal ei olegi soovi paremaks saada.

Samas classicus meeldis käia. Mitte, et seal oleks parem reik või kõvem diiler olnud, aga õhkkond oli sõbralik ja meeldiv ning parki regulare seal ei näinud. Väga kodune tunne tekkis ning oli väga hea meelelahutus. Jood tsiviliseeritult õlut, mängid kaarte. Saad biidi, lahkud, mitte ei hakata dongiks sõimama. Seal käisin annetamas PLO mängus, mida ma ei oska. Parki ma ei lähe põhimõtte pärast annetama. Seega võib väita, et isegi käitu fishiga hästi, fish tuleb ja annab sulle raha ja hea meelega.

Oleks paar stoorit ka rääkida, aga ma ei räägi. Kes teab, see teab.

vonkartoffel
18.04.13, 16:28
Mis krdi regularidest alati räägitakse kui park jutuks on. Ainuke keda seal nii kutsuda saab on vb muru ja see on koguaeg umbjoobes ja ei saa mdiagi aru. Keegi mingit jama suust ajab või fishiga möliseb vms, siis see on alati mingi ehitustöölisest eesti fish.
Ma käin viimasel ajal mingi dunno, 3+ korda kuus seal joomas ja mängimas ja imo annab paremat klienditeenindust tahta.

ranka
18.04.13, 17:12
Mis krdi regularidest alati räägitakse kui park jutuks on. Ainuke keda seal nii kutsuda saab on vb muru ja see on koguaeg umbjoobes ja ei saa mdiagi aru. Keegi mingit jama suust ajab või fishiga möliseb vms, siis see on alati mingi ehitustöölisest eesti fish.
Ma käin viimasel ajal mingi dunno, 3+ korda kuus seal joomas ja mängimas ja imo annab paremat klienditeenindust tahta.

Ma nimesid ei nimeta. Nüüd ma ei ole kaua käinud, aga 1-2 aastat tagasi, kui sai tihedamini külastatud oli üks ja see sama punt päevas päeva sealt. Võib-olla nüüd kõik kadusid undergroundi :D

Codecci
18.04.13, 18:39
Mis krdi regularidest alati räägitakse kui park jutuks on. Ainuke keda seal nii kutsuda saab on vb muru ja see on koguaeg umbjoobes ja ei saa mdiagi aru. Keegi mingit jama suust ajab või fishiga möliseb vms, siis see on alati mingi ehitustöölisest eesti fish.
Ma käin viimasel ajal mingi dunno, 3+ korda kuus seal joomas ja mängimas ja imo annab paremat klienditeenindust tahta.
Jup, Parkis parim teenindus Eestis üldse.

Ma ei saa ka virinast aru. Need üksikud juhtumid, kus keegi sõimab dongiks või diilerit mõnitab, või siis mingi rotiturna kus wannabed vb, Parkis käies mul 90% kordadest küll midagi ette heita pole.

Ei saa ka aru, mida sa taotled, et purjus räuskavaid inimesed välja visataks? Tead sa, et kuskil sitaks kergemini välja visatakse kui Parkis? Minu arust igalpool samamoodi. UK-s jäi sitaks halvem mulje isegi nt, mingi reg sõimas Araabia nitti mingi rassistlike remarkidega ja diiler-floor ei öelnud midagi.

Codecci
18.04.13, 18:40
OP koha pealt - poleks uskunud, et nii leebed seadused. €800 eest võib ju korraldada küll, peakski Tallinna mingi home-casino püsti lööma :)

rahvavaenlane
18.04.13, 18:47
kui maksud laua kohta oleks reaalsed, oleks eestis korralikke pokkeripubisi ka rohkem.

qbj0hn
18.04.13, 19:25
Jup, Parkis parim teenindus Eestis üldse.



+1

Pumper
18.04.13, 19:34
No Pokkeripubis oli ikka parem kui seal minetti sai..

vilkar
19.04.13, 05:32
No Pokkeripubis oli ikka parem kui seal minetti sai..

roffel.


Eestis yldse suht poh kuskil juua, sest naljalt keegi v2lja ei viska. Aga siin Aussis mingi 5-6 6lle peale tullakse 2gisema juba ja v6idakse paluda viisakalt lahkuda.... kuigi endal alles kerge sumin sees... ysna rangelt j2lgitakse asju siin. Purjus inimesele ei tohi alkot myya baaris v6i klubis muidu saab koht trahvi.

ranka
19.04.13, 06:07
Mine ausalt perse Vsiu100. Ma vabandan su ees, kui asi vale.

Täna olukord. Ma läksn cashgame ja siis avasin AK-ga. Tuli 2-3 calli. Täpselt enam käekätt ei mäleta, aga sain top paarile pihta. Riveris vene regular bettis, siis ütlesin, et foldin, et 4 potit maas. Siis üks ütles lauas: pole ju 4 potit. Vaatasin, et ei olegi ja callisin.

See peale vene rex läks närvi, et tema pot ja anti talle kohe õigus. Ei viicinud isegi vaielda ja ütlesin take the pot. Ma ei pannud riveril kordagi kaarte üle joone ja olid käes. Anatoli Grinder tahtis isegi kaklema minna.

Mis fucking kliendisõbralikkusest sa räägid???!?!?! MINA OLENGI JU KLIENT?!

vsiu100
19.04.13, 07:56
Ma ei saa mitte midagi aru. Ära räuska.
Kus sa käisid ja selline asi juhtus?

privador
19.04.13, 09:00
Kes need vene reg-d on? Roma Ja Dima?

karupoeg
19.04.13, 09:06
wtf?

Kui sa ütled, et "fold, sest neli potit on maas", siis on loogish, et sul ei jää seal õigust. Natuke vale asi, mille peale vinguda imo. täpselt sama kui sa ütled "bet" või "raise" siis see jääb kehtima.

vsiu100
19.04.13, 09:09
wtf?

Kui sa ütled, et "fold, sest neli potit on maas", siis on loogish, et sul ei jää seal õigust. Natuke vale asi, mille peale vinguda imo. täpselt sama kui sa ütled "bet" või "raise" siis see jääb kehtima.

ma oleks ise ka selleni jõudnud, kuid tahtsin teada, mille pärast ta räuskab ja mida mina tegin? :biggrin:

Codecci
19.04.13, 11:28
Mine ausalt perse Vsiu100. Ma vabandan su ees, kui asi vale.

Täna olukord. Ma läksn cashgame ja siis avasin AK-ga. Tuli 2-3 calli. Täpselt enam käekätt ei mäleta, aga sain top paarile pihta. Riveris vene regular bettis, siis ütlesin, et foldin, et 4 potit maas. Siis üks ütles lauas: pole ju 4 potit. Vaatasin, et ei olegi ja callisin.

See peale vene rex läks närvi, et tema pot ja anti talle kohe õigus. Ei viicinud isegi vaielda ja ütlesin take the pot. Ma ei pannud riveril kordagi kaarte üle joone ja olid käes. Anatoli Grinder tahtis isegi kaklema minna.

Mis fucking kliendisõbralikkusest sa räägid???!?!?! MINA OLENGI JU KLIENT?!
Sa ei tea, et verbal action loeb?

Mulle tundub, et sa ise korraldad sellist küsitavat jama seal pidevalt ja sellest järeldadki, et sitt teenindus/regularid. Nt see kord kui täispeaga PLO-s oma kaarte iga kord nii vaatasid, et kõrval somm Aaro nägi ja viisakalt ütles, et "sir, please dont show me ur cards" ja sa vastu räuskasid, et shut up and take edge aru saamata sellest, et ülejäänud laua suhtes on see ka ebaaus kui üks vend 8-t kaarti näeb.

vsiu100
19.04.13, 11:33
kõigepealt tahaks teada, kus selline asi juhtus?

Pumper
19.04.13, 11:39
Riveris vene regular bettis, siis ütlesin, et foldin, et 4 potit maas. Siis üks ütles lauas: pole ju 4 potit. Vaatasin, et ei olegi ja callisin.

See peale vene rex läks närvi, et tema pot ja anti talle kohe õigus. Ei viicinud isegi vaielda ja ütlesin take the pot. Ma ei pannud riveril kordagi kaarte üle joone ja olid käes.

Minuarust sina ei pidanud seda potti ära andma, karistada oleks saanud see kes ütles, et pole 4 potit. Ise süüdi et raha jagad.

ranka
19.04.13, 12:40
Sa ei tea, et verbal action loeb?

Mulle tundub, et sa ise korraldad sellist küsitavat jama seal pidevalt ja sellest järeldadki, et sitt teenindus/regularid. Nt see kord kui täispeaga PLO-s oma kaarte iga kord nii vaatasid, et kõrval somm Aaro nägi ja viisakalt ütles, et "sir, please dont show me ur cards" ja sa vastu räuskasid, et shut up and take edge aru saamata sellest, et ülejäänud laua suhtes on see ka ebaaus kui üks vend 8-t kaarti näeb.

Jeesas.

Ei olnud sõna foldin, vaid kaotan.

Teist lõiku ma ei viitsi kommenteeridagi.

Teenindus? Kus ma olen öelnud, et teenindus on halb? Miks sa paned mulle sõnu suhu? Seda ütles vsiu! Ma ütlesin, et mulle ei meeldi sealsed regularid ja nende suhtumine ning eile sain jälle tunnistust.

Mina olen ainult ettepanekuid teinud, et raha vahetage mujal ja rohkem low-nominated chippe.

vsiu100
19.04.13, 12:43
sa räägid ikka Olympicust???

Ja ytlesid esimese spostis, et foldin!

Ja miks sa mind perse saadad, kui vene regsid sulle taha keeravad?

ranka
19.04.13, 12:45
sa räägid ikka Olympicust???

Ja ytlesid esimese spostis, et foldin!

Kui ma oleksin öelnud foldin, kas ma kirjutaks seda posti siia? Parkis.

vsiu100
19.04.13, 12:47
seleta nüüd minu süü või valesti asjadest rääkimine ära.

karupoeg
19.04.13, 12:48
Kui ma oleksin öelnud foldin, kas ma kirjutaks seda posti siia? Parkis.

kui sa ütled, et "kaotan, sest on 4 mastikaarti" ja sulle öeldakse kõrvalt, et "ei ole 4, 3 on", siis tekib küsimus, et miks sa üldse nõus olid oma raha ära andma?

inward
19.04.13, 13:21
Mis krdi regularidest alati räägitakse kui park jutuks on. Ainuke keda seal nii kutsuda saab on vb muru ja see on koguaeg umbjoobes ja ei saa mdiagi aru. Keegi mingit jama suust ajab või fishiga möliseb vms, siis see on alati mingi ehitustöölisest eesti fish.
Ma käin viimasel ajal mingi dunno, 3+ korda kuus seal joomas ja mängimas ja imo annab paremat klienditeenindust tahta.

Haha :D... hästi prindime mudas peaga.