PDA

View Full Version : Mission impossible



Yokker
25.10.08, 16:02
Mission impossible

...

broadcast
25.10.08, 16:16
Eesmärk on sul ikka väga suur ette seatud! Aga ainult edu! :)
Kuidagi ajaliselt ka oled piiritlenud eesmärki või lased ajal omasoodu kulgeda?

Yokker
25.10.08, 16:19
Kle mõtlesin jah,et ei hakka mingeid kuupäevi endale seadma...läheb kaua läheb peasi,et edukalt missioni lõpetan

Davy
25.10.08, 16:20
3:Total profit miinus 6200$

ei ole typot?

Yokker
25.10.08, 16:28
3:Total profit miinus 6200$

ei ole typot?

See miinus 6200$ on mu eelnevate deposiitide ja väljamaksete suhe

Tigrano
25.10.08, 16:45
Väga hea projekt, soovin ainult edu. Kui saad kokku 200$, siis jah mõistlik juba NL10 mängida ;)

Päeviku pidamine võib palju kasuks tulla kuna paljud loevad ja tahad alati anda endast parima, et rahvas ei peaks pettuma ;D Kindlasti saad ka palju tagasisidet, millest võib tihti palju abi olla.

Edu laudades,

Tigrano

Yokker
25.10.08, 17:41
Tänud...just selle pärast saigi päeviku pidamisega alustatud,et ennast vaos hoida ja teha ainult kasulike otsuseid mis poleks liialt ohtlikud bankrollile

Yokker
26.10.08, 13:31
25.19.2008 Stardin 20€-ga
Alustasin 20-ne venna sit and go-dega.

1.2.50+0.25$ sit and go-2 koht-võit 15$
2.2.50+0.25$ sit and go-7 koht-võit 0$
3.2.50+0.25$ sit and go-6 koht-võit 0$

Järgmised on 10-ne venna omad

4.2.50+0.25€ sit and go-1 koht-võit 12.50€

5.Multitable turnament Dash for cash 800€-buy in 1+0.10€+tegin ühe re-buy1€-224 osalejat-99 koht
Selle turniiri alg stack oli 500 ja blindid tõusid iga 2 min tagant ning rebuyd sai teha esimese 15 min jooksul...tegin kohe add on ja jäin kaarti ootama ...suht õnne mäng oli see AKs callisin all in ja vastu tulid KK ja JJ...flopist sain A-le pihta kui sain river killi ja langesin 99ndana välja...jube mõtetu turniir,rohkem seda ei mängi...ei teadnud ,et blindid aind 2 min :D

6.NLHE freezeout tournament 2k garateeritud,buy in 5+0.50$, 501 osalejat-177koht
Väga haige algus oli..tegin AK-ga 4x big blindi raisi ja üks short läks all in pre flop Q9-ga ja sai kaks paari..nii kautasin pea poole stackist ..alg stack oli 2000 siis jätkasin 1200-ga ning olin kuni esimese tunni lõpuni card dead..kõik käed foldisin peale AQ millega lükkasin pre flop all in aga kõik foldisid...esimese tunni lõpetasin 730-se stackiga ja olin tagant poolt viies...masendav :S...vähemalt sain tund aega foldimist harjutada :D..teisel tunnil midagi ei muutund..läksin big blindi ajal K10s all in ja sattusin pocket KK otsa 177 koht
7.peale pettumist turniirs tegin 5 venna turbo sit and go 5+0.50€ ja võitsin 16.25€.... sain tildist automaatselt lahti peale seda :D
8.NLHE freezeout tournament 1.5kilo garateeritud,-buy in 3+0.30$,-599 osavõtjat-
Teise tunni algul kadus lambist net ära..oli veits üle keskmise stacki kui net kadus...ja just oli jõudnud ennast ära regada 3+0.30 cash turnale :S...kuradi STV raisk, leidis just õige päeva mil trikke tegema hakata..kolm viimast kuud pole netiga probleeme olnd ja just siis kui ma alustasin oma missiont...Lisaks netile kadus ka sat ära,tähendab,et mingi suurem katkestus :S
Ülla ülla järgmise päeva lõunaks polnd ikka neti ega satti tagsi tulnd ja STv-st ei võta ka keegi telefoni vastu...nii väike tormike ja nii palju pahandust...jõle imelik ikka

Kokkuvõteks esimese päeva kohta:Tehniliste probleemide tõttu läks 6.6$ kaduma aga pole hullu jäin siiski plussi 19$-ga.
Peab tunnistama,et rikkusin ka veits enda poolt kehtestatud reegleid mängides ühte valet sit and god mille õnneks aga võitsin ning mängisin ka ühe tiiru cash lauda,et saada regitud jaotusi,et saaks ka freerollidelt lisa võtta ,kuna mu bankroll nii väike alles, mõtlesin et häkki saan mõnest freerollist lisa dollareid:D...Cash lauas läks üli hästi istusin 10€ sisse ja sain kohe esimese käega duubli ja teise käega veel 4€..kokku tegin 6 kätt aind cashi :D...Täna plaanis teha veel sit and gosi ja freezeoute kui üks kord net tagasi tuleb...Seda postitust kirjutasin kronoloogilises järjekorras ja lõpu 16.10.2008. lõunast...nüüd paradiisi ujuma kui tagasi siis loodetavasti saab mängima hakta ja ka oma esimese päeva kirjaära postitada:)

Yokker
27.10.08, 02:47
26.10.2008

Teist päeva alustan 39€-ga
Mängisin erinevaid sit and gosi...nii 20-ne venna omasi kui ka 5 ja 6 venna omasi ja paar 10-ne venna oma ka
Tundub,et minu mängu stiilile sobivad kõige paremini 5 ja 6 venna sit and god...
Lisaks muidugi ka freezeout tournamente:

1.5+0.50$ turbo cash turnament,166 mängiat-80 koht...AQs jooksi AK otsa..pre flop all in oli,sest olin short stack
2.$5kilo turbo garateeritud rebuy tournament-450 oselejat-280 koht...oi blaa mis turna see oli...kõik käed lasid üle...QQ,AA ja AK kaks korda..tegin ma ei tea mitu rebuy...ei tohi ikka reegleid eirata ja neid rebuy turnasi mängida:S

3.$2.75 kilo garateeritud(6handed)-140 osalejat-90 koht...jube haige teema oli...pocket 99 sain flopist kolmiku aga üks kaasvõitleja sai flopis AA-ga kolmiku ja kohe järgi sain pocket 77 kolmiku ja see lasti riveriga üle...poiss sai rea endale kokku...uskumatu...kongreetne tilt

12€ on järgi paistab ,et mission impossible on tõesti minu jaoks võimatu :S...
võtsin aja maha ja jätkan omme..ex näis misd saab
4.2.5 kilo garateeritud freezeout turnament-38koht-või 9$..sisse ost oli5,5$
Õhtul joppas veel 5 kaardi freerollis mille panin kinni -võit 25$
Joppas,sest oli bustoks minemise ääre peal :D

Tigrano
27.10.08, 03:12
Miks Sa väiksema sisseostuga turniire ei mängi, nii väikse rolliga ju puhas gamblemine praegu. Mängi ikka kindla peale, eesmärk on ju võimas, see on vaja lõpuni viia.

Yokker
27.10.08, 03:16
Jep..aga need turniirid jube ahvatlevad..peab tõesti hoogu maha võtma kui tahan eesmärgini jõuda

Tigrano
27.10.08, 03:20
Jep..aga need turniirid jube ahvatlevad..peab tõesti hoogu maha võtma kui tahan eesmärgini jõuda


Mõttetu, mängid neid x aja pärast, kui roll lubab. Natuke kannatust ja vaev tasub ennast ära ;)

Yokker
29.10.08, 21:41
Alates viimasest postitusest olen mängind turniire 3.3$ buy in-st kuni 27.5$ buy in-ni ning lisaks 5 inimese sit and gosi.Põhi raha aga tuli siiski cash lauas kuhu ma läksin plaaniga saada mõned regitud jaotused ,et saaks stg-de kõrval freerolle mängida.10€-ga istusin lauda ja max pool tundi ning mul oli 40€ juures.NL40 lauas kus inimesed lihtsalt tahtsid raha ära anda :D hetkel konto seis on sama millega alustasin 20€..tähendab ,et pean oma mängu süsteemis muutatusi tegema...plaanis siis selline ,et suurtest turniiridest mängin aind kahte, kus on väike sisse ost ja suur garateeritud fond ja loomulikult 5 inimese sit and gosi kust saab suht lihtsalt ja ohutult raha juurde..

Yokker
29.10.08, 22:55
Kle mõtlesin jah,et ei hakka mingeid kuupäevi endale seadma...läheb kaua läheb peasi,et edukalt missioni lõpetan
Vähemalt mõtlesin õigesti..kui mu mängu ajalugu vaadata siis võib järeldada,et mul on ikka jube kiire kuhugi :D...hea,et ise aru saan ja oskan ise ennest norida ;D

RudiTurbo
30.10.08, 09:43
27.5$ buy iniga tourneisi lol?

Sellise buy iniga tournasi tohixid teha põhimõtteliselt alles siis , kui Sul on kontol üle 1k$

Yokker
30.10.08, 14:59
27.5$ buy iniga tourneisi lol?

Sellise buy iniga tournasi tohixid teha põhimõtteliselt alles siis , kui Sul on kontol üle 1k$

Tean tean..olen kord juba selline ahnepäits...aga õnneks saan ise vaikselt aru ,et kiirustades ei jõua kuhugi...vaikselt sõuad kaugele jõuad

Yokker
01.11.08, 01:52
Mission eba õnnestus..faild :D
Olin liiga ahne ja mängisin üle oma bankrolli..liiga suurte sisseostudega turnasi mängisin ja reeglitest ei pidand kinni.Plaanis tuleb teha mingeid muutatusi...kuna hing ihaldab suurte turniiride järele ja cash lauas alla NL50 mängimine ei paku pinget pean tööle minema ja raha koguma ning vähe suurema deposiidi tegema ,et asi õnnestuks.Pean 30$ asemel vähemalt 300$ sissekandma ja siis turniire ja sit and gosi tegema hakkama ning vahelduseks ka cashi algul NL20-es..Vb kannan alles uue aasta algul sisse ja siis juba triosse kust saab ka rakebacki...ex näis mis saab...hetkel tõstan käed üles ja annan aasta lõpuni alla,sest vastik juba neid deposiite teha kui välja midagi ei kanna :-\..Aga igaljuhul jääb mission samaks ka järgmise deposiidi puhul,et ennem välja ei kanna kui vähemalt 30 000$ koos...Vb teen mingeid stradeegilisi muutatusi vahepeal aga sellest siis kui uue deposiidi aeg käes..seniks aga oma ja teiste vigadest õppima ja järeldusi tegema ning uut motivatsiooni otsima,et uuesti alustada..alla ma igal juhul nii lihtsalt ei anna ;D...ja võitvad mängiad peavad ju lõppude lõpuks kellegi pealt elama ju siis ma üks nende seast kelle pealt te elate..hetkel küll selline tunne... ;)

BuildUp
01.11.08, 02:02
Tee seda kindlasti. ;D

RaitS
01.11.08, 02:56
Suur tükk ajab suu lõhki

ja ahnus , ajab ahvi puuri tagasi ! :D

ranka
01.11.08, 11:17
Kahju, et kogu üritus vett vedama läks :(

Aga loodan, et sa tõused uuesti nagu Fööniks tuhast ja oled tugevam, kui kunagi varem. Ja niikaua, kui raha kogud, siis proovi igasugu Frerolle, et äkki hitid ja saad asja jooksma. Neid deposiite mina ei soovita, sest veel karmim on kaotada $300, $30 asemel.

Yokker
03.11.08, 01:05
Kahju, et kogu üritus vett vedama läks :(

Aga loodan, et sa tõused uuesti nagu Fööniks tuhast ja oled tugevam, kui kunagi varem. Ja niikaua, kui raha kogud, siis proovi igasugu Frerolle, et äkki hitid ja saad asja jooksma. Neid deposiite mina ei soovita, sest veel karmim on kaotada $300, $30 asemel.

Ja fööniks juba kergitabki pead :P..Nimelt sain Pokeriumis 1000€ Freerollil 14-nda koha ja võitsin 13€...Sellest 13€st tegin paari tunniga 40€ NL10-es...Mängin kolmes lauas korraga ja üritan võimalikult vähe bluffida ning ootan nagu hai ,et paksud soomlased oma lükkeid teeksid...nimelt see koht soomlasi täis...neil pappi on ja nad teada tuntud mängurid kellel pole mõnest eurost kahju ...nii,et uues kohas uue hooga ;D

ranka
03.11.08, 03:45
thumbs up!!!!

Timpz
03.11.08, 13:13
Edu Jokker, järsku seekord tuleb korralik br ära :D:D

RaitS
03.11.08, 15:27
kunagi ammu sai ka pokerium.com`s tehtud 0st 70 € :P

aga jah, läksin ahneks :) ja NL20 tegi tühjaks :)

Yokker
03.11.08, 17:39
Ei nu ma ei sa aru mis toimub nagu..kas ma olen tõesti mingi ühe päeva liblikas kes korraks särab ja siis kustub järgmine päev...täna on olnd ikka kongreetne nagu...5või 6 korda set vs set mul väiksem...kui leian KK on kellegil AA või saab kaks paari või tõmbab rida või masti...sellessuhtes vahet pole palju sa ennem flopi või pärast flopi surud,kui paksul sommil on masti või rea tõmme on ta valmis ilma pikema mõtlemiseta kogu oma stacki sisse lükkama...Ühesõnaga päev on alanud uskumatult kehvasti 60€-st on järgi 18€ ja ma ausalt öeldes ei julgegi enam mängida ,sest üks kõik mida teen kautan..
Mast nii maas,et mõtlesin,et sitta see 18€...regan ennest GT5000le..10€ on sisse ost ja ülejäänd 8€ annan mõnele sommile ;D.......

alaska
03.11.08, 18:21
Mismoodi sa paare mängid preflop? Tõstad või limbid? Mis sa siis teed, kui kolmiku saad? Sest vastast seti peale panna ei ole väga keeruline mõnikord, oma kolmiku foldimisega on muidugi teine lugu.

Yokker
03.11.08, 18:28
Pre flop raise pot...kui flopan seti surun veits alla poti või poti...kui keegi on raisind siis caalin 22-99 ja floppan raisin cbeti....kuiTT-AA siis rerasin(oleneb positsioonistTT-JJ puhul)...täna lihtsalt polnd minu päev iga kord kui sain seti sai keegi suurema...siin ei andud midagi teha
Kusjuures eile oli vastu pidi...ma ei tea mitu venda tegin bustoks set vs set..julm koht see Pokerium Bad Beat after bad beat...Bad beat Jackpotid lähevad ka seal kuus kolm neli korda välja :o

-andres-
03.11.08, 19:18
Statse või midagi pole panna? Micro limiidis ei saa ikka sujuvalt ühte auku koguaeg asi minna, kui kõik õieti teed :/.

Yokker
03.11.08, 19:24
Mul pole jah neid programme kahjuks..Mängisin täna Nl20-es kolmes lauas ja piisas 5 või 6 set vs set kautusest ning ridade ja flushide otsa komistamisest ning oligi roll läind....Hetkel on viimane lootus GT5000 mis varsdi hakkab...kui sealt lisa ei tule teen uninstalli ;D

Yokker
03.11.08, 19:25
sisse ostsin 10€ kaupa

-andres-
03.11.08, 19:28
Liiga kõrge limiit. Alusta NL5-st kasvõi ja kinnista kogu värki. NL20 jaoks oli sul vaid 3 buy-inni ju tagavaraks :/.

Timpz
03.11.08, 20:09
Hakkasid lahmima kui väike downswing tuli. tean omast käest, olen ise kunagi Starsis sama teinud, kuid Toweris downswingi ajal seda ei teinud ja see päästis mu reloadist :D

Tigrano
03.11.08, 20:41
Tere Yokker,

Sellise suhtumisega kaugele ei jõua, kindlasti ole lugupidavam bankrolli vastu. Mõtle nii nagu oleks elu ja surma küsimus, kui bustoks lähed.

Kuna nägin, et üldine profit on ka kõvas miinuses, siis mis tähendab on igav mängida madalamal, kui NL50. Siin on mõtlemise kohapeal kõva error sees arvan, kas tahad seda miinust, siis veel suuremaks, kui preagu.

Mindset ja plaanid paika ning pärast plaanist kinni pidada.


Parimat soovides,

Tigrano

Keiss
03.11.08, 22:33
Pokkerit ei tohi mängida ainult raha pärast, see peab meeldima. Ja mulle meeldib NL5 ka pokkrit taguda. Ei ole vaja ronida iga hinna eest NL50-sse hävima oma armetu BR-iga. Mängi mängu mängu pärast mitte raha nimel. Vaata tulemused tulevad siis iseenesest.

RudiTurbo
04.11.08, 02:50
Üldjuhul, mängijad, kes kurdavad, et aina biit after biit, siis pole mängija õppinud piisavalt panustama preflop ning ka hiljematel tänavatel tugeva käega tuleb ikka laxida.
Sest flush draw imemine on ikka 4:1'le ning kui Sa betid jõhkralt iga kord oma tugeva käega, siis 3 korda võidad, ühe korra donk imeb, seega kasum. Aga kui Sa iga kord betid liiga vähe, siis imetakse sealt üxkõik mida ja seda eriti multi way pottides, kui potis on 3-4 mängijat, siis fold või RAISE LIKE A TIGER! Ning enamustes Micro pottides on 3-4 või rohkem mängijaid, ERITI kui enne floppi liiga vähe tõstetakse. Ning set vs set aina tuleb samuti, kui limpida mingi 33'ga ja järgi tuleb 6 limpijat veel. 4x BB on miinimum raise ning seda üxkõik millega otsustad mängida. Ise ka kunagi seal sendilaudades mõtlesin , OMG mees tõstab aina nii palju, kuidas krt ta aina võidab. Aga point on selles, et tema on enamustes kätes heads up ning 50:50 võiduvõimalus + initsiatiiv. Need kes vähe tõstavad, on aina 3-4 inimest potis ja 33 või 25% võiduvõimalus. Ning pokker ongi mäng, mis põhineb võimalikult suurte võimaluste ära kasutamises :)

Lisaks uskumatu kui sõbralik see foorum on, nii palju julgustavaid ja abistavaid postitusi. Oleks kuskil delfis sellise teema teinud, siis olexid vist metsas köie otsas :D
Siit foorumist võib Eestile kasvada võimas pokkerikultuur ja kahurvägi pokkeri maailmapilti :)

Keiss
04.11.08, 17:43
Mhmh õiged mõtted kõik RudiTurbo, aga set vs set olukordadega nii, et vahet pole kas tõstad enne flpoi või mitte, paaridega tullakse ikka flopile ning kui mõlemad hitivad siis saab set vs set actionit nagunii. Odavates sendilaudades on jälle nii, et pea igas lauas on 1-2 fishi, kes mängivad iga kahe kaardiga ning samas kui hitivad oma 48s-iga kaks paari või auku rea ostu siis saab set tegevust temaga. Kui vähendad 55-ga vastaseid siis mõnikord paneb see fish oma kaardid preflop maha ja no action. Kaasa tuleb hoopis K9 ja Q10, kes hitivad oma 9-10 ära ja ei pane neid mitte kunagi maha.

Tigrano
06.11.08, 17:08
Mis Yokkeris saanud on ei kippu ega kõppu ::)

Yokker
06.11.08, 22:07
Mis Yokkeris saanud on ei kippu ega kõppu ::)

Yokker läks pankrotti ja jättis selle Pokeriumi sinna paika...Teisipäeval sain triosse 10€ mingilt imelikult freerollilt ning eile möllasin selle 10-ga...algul NL5 aga edu polnd,lõpetasin sealt kust alustasin...siis mõtlesin,et poh lähen mängin Omahad 10€-ga..läksingi NL20 mängima ja seda mida ma avastasin on lihtsalt uskumatu...inimesed lihtsalt lampi lükkavad nupud potti...hullumaja mis toimus..pre flop raise 4xBB oli ilmselgelt liiga vähe,sest kõik callisid(algul oli lauas 3-5 inimest)...lõpuks läksid vennad nii tilti,et tegin 4€ kaupa rebuysi ja kohe auto all in...üks oli erti hull kes surus 10€ kaupa...selleks ajaks olin 130€ tõusnud vaikselt mängides..muidugi kaart jooksis ka algul...Lõppstaadium oli mulle juba tuttav ja tavaline...nimelt kautasin pärise suure poti üle 150€ oli potis ja vist 5 venda samal ajal all inis aga just kõige suurema stackiga vend trumpas mu nut masti riveriga fulliga endale...peale seda hakkasin ise sama moodi hullu panema oma järele jäänud 30€ kuni 40€-ga kuni olin lõpuks tühi....Selles mõttes soovitan kõigile NL20 Omahad mängida kellel roll lubab ja skilli ja kannatust ja tildiga probleeme pole kui suure poti kautad riveriga.....kui vähegigi kaart jookseb ,siis kolme nelja venna vastu saab ilusti tightilt mängides bankrolli kasvatada ja seda võrreldes Holdemiga üli kiiresti...ühesõnaga avastasin Omaha rõõmud ning sain aru ,et skill lubab max 5 venna vastu mängida.,Fullringis olin Big BIg fish kes callis kõigega shortide preflop all ine ja tegin 5-10€ suurusi pre flop raise kui tundus õige hetk olevat kõik shordid ise all in panna preflopis...Ühesõnag päris põnev oli vahelduseks Omaha seltsis aega veeta...tagntjärgi tarkust sain küllaga mida vb tulevikus kasutan...selllesmõttes vb ,et minu puhul see tavaline ,et mängin terve päev norm ja võidan suurelt ja siis kautan paari käega kõik võidetu....oleks vaid selline võimalus ,et saaksin nt 100€-ga NL20-st lahkuda ja tulla samase lauda tagasi poole tunni pärast ,sellise summaga nagu tahan ,mitte sellega millega ennem lahkusin..ehk kui sa lahkud 100€ga pead sa sellega ka tagasi tulema kui tahad samas lauas peale pausi mängida...kui sellist süsteemi poleks oleksin rikas poiss ;D..ei aga ausalt mul jääb näppudest ja varvastest väheks ,et üles lugeda kordi kus olen suuremaid kui 5 kordsed buy in võidud peale pausi samasse lauda minnes maha mängind ???...AJU LÜNK ;D...


Tere Yokker,

Sellise suhtumisega kaugele ei jõua, kindlasti ole lugupidavam bankrolli vastu. Mõtle nii nagu oleks elu ja surma küsimus, kui bustoks lähed.

Kuna nägin, et üldine profit on ka kõvas miinuses, siis mis tähendab on igav mängida madalamal, kui NL50. Siin on mõtlemise kohapeal kõva error sees arvan, kas tahad seda miinust, siis veel suuremaks, kui preagu.

Mindset ja plaanid paika ning pärast plaanist kinni pidada.


Parimat soovides,

Tigrano

Pean veel PALJU PALJU PALJU vaeva nägema selle erroriga, mu peas, mis mu bankrolli stabiilselt kasvatada ei lase ...nagu eelnevalt juba ütlesin õpin ja teen järeldusi aasta lõpuni ja siis uuel aastal uue hooga pokerimaastikule tagasi...vb mingeid suuremaid freerolle kuskil mängin aga uut deposiiti ei kavatse ennem uut aastat teha...tähendab sis seda,et hiljemalt uuel aastal jätkan oma Missioniga ja siis juba uue ja paremaga...vahepeal püüangi seda Missionit korrigeerida ja reegleid siluda mis endale seatsin,et kus ja millega hakkan tegutsema

Yokker
06.11.08, 22:27
Hakkasid lahmima kui väike downswing tuli. tean omast käest, olen ise kunagi Starsis sama teinud, kuid Toweris downswingi ajal seda ei teinud ja see päästis mu reloadist :D

Kus juures ei lahmind aga beat after beat võttis tuju küll alla ning viimasest 18€ oli mul tõesti juba poh

Yokker
06.11.08, 22:28
Üldjuhul, mängijad, kes kurdavad, et aina biit after biit, siis pole mängija õppinud piisavalt panustama preflop ning ka hiljematel tänavatel tugeva käega tuleb ikka laxida.
Sest flush draw imemine on ikka 4:1'le ning kui Sa betid jõhkralt iga kord oma tugeva käega, siis 3 korda võidad, ühe korra donk imeb, seega kasum. Aga kui Sa iga kord betid liiga vähe, siis imetakse sealt üxkõik mida ja seda eriti multi way pottides, kui potis on 3-4 mängijat, siis fold või RAISE LIKE A TIGER! Ning enamustes Micro pottides on 3-4 või rohkem mängijaid, ERITI kui enne floppi liiga vähe tõstetakse. Ning set vs set aina tuleb samuti, kui limpida mingi 33'ga ja järgi tuleb 6 limpijat veel. 4x BB on miinimum raise ning seda üxkõik millega otsustad mängida. Ise ka kunagi seal sendilaudades mõtlesin , OMG mees tõstab aina nii palju, kuidas krt ta aina võidab. Aga point on selles, et tema on enamustes kätes heads up ning 50:50 võiduvõimalus + initsiatiiv. Need kes vähe tõstavad, on aina 3-4 inimest potis ja 33 või 25% võiduvõimalus. Ning pokker ongi mäng, mis põhineb võimalikult suurte võimaluste ära kasutamises

Lisaks uskumatu kui sõbralik see foorum on, nii palju julgustavaid ja abistavaid postitusi. Oleks kuskil delfis sellise teema teinud, siis olexid vist metsas köie otsas :D
Siit foorumist võib Eestile kasvada võimas pokkerikultuur ja kahurvägi pokkeri maailmapilti :)

Just nimelt üld juhul..preflop panustamine mul selge nagu seebi vesi millest sain ka tõestiust ranka poolt tehtud strateegia lõigust siin foorumis...probleemsed kohad on tõmbed ja reraisid mille peale ei leia foldi üles aga see kord polnd nendega pistmist vaid sattusin nagu eelnevalt ka kirjutasin setiga kõvema seti otsa liiga tihti..thats poker..päevad pole vennad

Tigrano
06.11.08, 22:35
Siis läks kehvasti ja probleemid ka ikka suured olid. Katsu kuidagi, siis uueks aastaks maidseti korda saada. Plaanid värgid paika ja raudpolt kõigest kinni hoida, siis on lootust kuhugi jõuda 8)

RaitS
07.11.08, 16:55
Tigranol õigus :)

pead kindla plaani paika panema, kuigi neid plaane sul juba olnud on :) siis tähtsi et pead ka kinni plaanist.

ja muidugi, ei tea, mida teha sellised iseloomu joonega, mida kutsutakse AHNUS :P

Yokker
08.11.08, 22:48
Vot tõesti ei tea mida selle ahnusega teha...täna siis nii ahne ,et Heads up freerollilt saadud 6€ eest otsustasin 175kilo garateeritud satikal mängida..10 min pärast hakkab..kui saan pileti sinna ja võidan omme midagi siis luban ,et mu ahnusel on lõpp ;D

ranka
08.11.08, 23:41
Vot tõesti ei tea mida selle ahnusega teha...täna siis nii ahne ,et Heads up freerollilt saadud 6€ eest otsustasin 175kilo garateeritud satikal mängida..10 min pärast hakkab..kui saan pileti sinna ja võidan omme midagi siis luban ,et mu ahnusel on lõpp ;D


Kui sul ei ole lisa $120 (rebuy+addon), siis ei ole mõtet $175k turniirile ronida.

Yokker
08.11.08, 23:51
isegi satikale pole mõtet ronida..kongreetsed fishid donkey hui teab kuidas neid nimetada on seal koos...üks tüüp kuresaarest nt kutt7 midagi oli nimi...mängis absoluutselt igat kätt ja oli nõus minema all in pea iga käega...kahjuks mul kaarti ei tulnd tema vastu..

algul sain küll duubli JQ-ga BB olin kui keegi tarkpea tegi UTG min raise AA-ga..ma floppasin kaks paari ja oligi duubel olemas...välja aga langesin QQvs KK..siin polnd midagi teha...

Aga jah nende satikatega pole mõtet närvi raisata..hullem veel kui freeroll ;D

ranka
08.11.08, 23:57
isegi satikale pole mõtet ronida..kongreetsed fishid donkey hui teab kuidas neid nimetada on seal koos...üks tüüp kuresaarest nt kutt7 midagi oli nimi...mängis absoluutselt igat kätt ja oli nõus minema all in pea iga käega...kahjuks mul kaarti ei tulnd tema vastu..

algul sain küll duubli JQ-ga BB olin kui keegi tarkpea tegi UTG min raise AA-ga..ma floppasin kaks paari ja oligi duubel olemas...välja aga langesin QQvs KK..siin polnd midagi teha...

Aga jah nende satikatega pole mõtet närvi raisata..hullem veel kui freeroll ;D


Ja satikaid soovitan mängida pühapäeval (kas miski 14.00 ja 16.00 ei hakanud) siis on satikatel 150-200 meest ja pileti saavad esimese 30-40 mängijat. Suht lihtne :)

Yokker
09.11.08, 00:00
Jätan meelde...siis vb tõesti..praegu oli 56 meest ja kui välja langesin ennem tunni lõpu veits sai esimesed 8 pileti ja 9 mingi raha

RudiTurbo
09.11.08, 01:46
Yep, samamoodi ka Extreme stackiga, laupäeval kaks viimast satti enne tourneyt on 40 - 50 meest ja kuskil 7-10 saavad pileti. Aga bubble on suht pikalt kestev ja peab lootma, et monsteritesse ei runni, kui short stackina aina all ini peab minema.

Yokker
09.11.08, 20:07
Külastasin täna pokerclub.ee-d kus viimati käisin aasta ja paar kuud tagasi .viimasest postitusest võib seda järeldada.Vanad head ajad tulid kohe meelde lugedes oma postitusi ja ka teiste omasi.

Nt vastus küsimusele:Kaua läks aega esimeste tulemusteni?

Mina alustasin umbes 8 kuud tagasi mängu raha mängu....algul eriti ästi ei läind aga umbes nädal hiljem püsisin juba päris kaua mängus..rekord mängu rahas on üle 100 000...aga see selleks..päris rahaga alustasin kolm kuud tagasi kui sain haiglas teada selliset võimalusest ühelt sõbralt..kohe kui haiglast välja sain alustasingi esimesel võimalusel mängima..esimene deposiid oli 200 eeku ehk 17$..sellest 17$ tegin 10/20 panustega 100$ni siis järgmine päev läksin 0,25/0,50 panustele üle ja tegin suht kiiresti 50$ist 260$..kohe samal päeval läksin üle 2/4 panustele ja mängisin maha selle Smile...kuna mul jalg oli siis haige ja liikuda ei saand polnd mul midagi targemat kodus teha ning mängisin päev otsa..lõpuks sattud ikka sellise mängu otsa kus oled kindel et võidad nt on sul maja ja lähed all iniga kaasa ja tuleb välja et vastasel on kõvem maja või isegi nelik jne...selliste bad beatide otsa satub suht lihsalt kui mängid 7-10 tundi järjest...peale seda 260$ maha mängimist olen deposiite teind 200 eegust kuni 5000 eeguni ja iga kord olen ennast üles töötan päris suurte summadeni...aga lõpuks olen ikka oma suured võidu maha mängind sest olen läind liiga ahneks minnes liiga suurte panuste juurde...ja teine miinus et mängin liiga pikalt järjest...aga nüüd olen asja anlüüsid ja palju infot kogunud ning olen endale kindla süsteemi loonud millest kinni pidada...süsteemi märksõnad on õiged panused vastavalt kreedidile..hea laua valik...ning sean omale aja ja võidu lemiidi millest tuleb kinni pidada......enda parimateks tulemusteks turniiridel pean:freeroll 6 kohta milles sai osaleda kui mängid kuu jooksul 500 regitud jautust...ja 12000 mängiaga freerolli kus tulin 14...säravamad kohad on siiani tulemata jäänud sest lõpus jääb lihtsalt õnnest puudu Smile...aga usun et minu säravamad ajad on alles ees.

Selline oli siis minu vastus 14 kuud tagasi :D

Mida järeldan:

Seda,et pole sittagi vahepeal õppind ja arenend ...ikka sama vana teema ,et istun lauda ja mängin nagu hull nii kaua kui busto..mitte mingit bankrolli austamist ega strateegiat,et tulemusi näitata
Loodan.et kui uuel aastal uuesti alustades olen piisavalt tark,kannatlik ,sihikindel ja teadlik mida ma teen kui lauda istun ja mängima asun.prioriteet number üks peab olema Bankrolli austamine ning õige majandamine.Tänu selle foorumi avastamisele olen piisavalt infot kogunud kuidas see välja peaks paistama...siin kohal suured tänud Trigrano õppe videotele ja loomulikult foorumi peakollile Rankale

Teiseks millele olin vastand: Suurimad võidud/kautused

onlines suurim välja võetud võid on 1700 eeku...aga suurim summa milleni küüdinud olen on 980$ 4/8 panustega aga läksin liiga ahneks ühepäevaga ikka rikkaks ei sa lol

Selline oli siis minu vastus...Samal aja nt ranka vastas:

Suurim võit: 330$ - Pacific Poker'i nitro turniiri esikoht. Ühtlasi oli see on mu pokkerikarjääri kõige tulutoovam päev Smile

Päevas kaotanud kõige rohkem 20$.

Mida siit võib järeldada:

Seda,et ma olen ikka kuradima ahne rsk...kogu bankrolliga NL800 juurde...võisin küll ühe päevaga 100$-st teha 980$ mis on siiani mu suurim bot mida olen võitnud aga mis kasu sest on kui sinna samasse lauda kadus ka kogu mu võidetud raha.Kongreetne gambler olin ja olen siiani,sest mingeid muutusi pole veel tulemustest näha.Aga jällegi eesmärk tuleval aastal seda muuta ja juba jäädavalt :)

ranka kohta aga ,et uskumatu areng ikka 14 kuuga :o ..samal ajal kui mina olen ühe koha peal tammund ilma abi otsimata raamatutest,foorumitest jne jne ..ok pokerstradegy.comis tegin testi ja vaatasin õppe videosi kust vähegi leitsin aga sellest on ilmselgelt väheks jäänd...Mängulise strateegia sain küll enam vähem selgeks , aga Bankrolliga majandamine on kahe silma vahale jäänd või lihtsalt pole kannatust ja tahtmis ja viitsimist seda jälgida olnd ???Siiani olen olen roninud järgmisesse levelisse juba siis kui mul on paar BI olemas...10 BI on olnd minu arvates juba ideaalne siiani...aga mis tegelt peab olema,et siin sõjas ellu jääda vähemalt 40 BI..vähemalt 40BI või rohkem....

Kokkuvõtteks:Kui ma ei hakka austama oma Bankrolli ning ronin ka edaspidi lemiititesse kuhu mul pole veel asja jätkub järmine aasta sama nali.

-andres-
09.11.08, 20:24
Oled ka siin teemas juba mitu korda öelnud, et nüüd hakkad BR managementi austama ja ilusti mängima, kuid vanad iseloomujooned on ikka tagant välja tulnud. Endal oli veel mõni kuu tagasi samamoodi, kuid lõpuks olen sellest üle saanud.
Seega, nüüd uuel aastal, kui karmilt oma eesmärki jälgida ja lõpuks see täita, siis usu mind, juba see fiiling annab parema naudingu, et oled lõpuks asjaga hakkama saanud ja biitinud, kui see, et tirid ühe 400$ poti kogemata koju :). Nii, et edu tulevikus.

Yokker
09.11.08, 20:35
Ega jah vanadest harjumustest on raske üle saada...vanale koerale uusi trikke ei õpeta või kuidas see oli
aga õnneks ma pole veel vana vaid piisavalt noor ja õppimisvõimeline ;)

BuildUp
09.11.08, 20:54
See on tegelikult väga oluline, et sa probleemist aru saad ja tead, mida tuleb teha. Muidugi teoorias on asjad alati lihtsamad kui praktikas.
Aga ma ei saa aru, miks sa koguaeg järgmisest aastast räägid? Kui sul on kindel soov ja plaan, et sa hakkad bankrolli mõistlikult jälgima ning ei trügi sinna kuhu pole vaja, siis miks mitte teha seda juba praegu? Sa ei pea ju kohe 300$ või rohkem sinna sisse lükkama. Pane praegu näiteks 100$ või 50$ ning proovi mängida nädala või isegi päeva kaupa( nii, et igapäev kui mängima hakkad ütled endale, et täna ma ei roni kuhugile kõrgemale limiiti. Ja nii ütled iga päev. Kui sa oled juba paar nädalat või kuu vastu pidanud, peaks see saama juba tavaliseks ning gamblemise vajadus on igaveseks kadunud.) :) Edu igastahes!

Kurat, peaks vist psühholoogiks hakkama. ;D ;D Jutt on küll selline..

RudiTurbo
09.11.08, 21:04
Kurat, peaks vist psühholoogiks hakkama. ;D ;D Jutt on küll selline..


Ei tea, mina Sind küll ei usu, NL400 isu tuli praegu ;D

Yokker
09.11.08, 21:25
See on tegelikult väga oluline, et sa probleemist aru saad ja tead, mida tuleb teha. Muidugi teoorias on asjad alati lihtsamad kui praktikas.
Aga ma ei saa aru, miks sa koguaeg järgmisest aastast räägid? Kui sul on kindel soov ja plaan, et sa hakkad bankrolli mõistlikult jälgima ning ei trügi sinna kuhu pole vaja, siis miks mitte teha seda juba praegu? Sa ei pea ju kohe 300$ või rohkem sinna sisse lükkama. Pane praegu näiteks 100$ või 50$ ning proovi mängida nädala või isegi päeva kaupa( nii, et igapäev kui mängima hakkad ütled endale, et täna ma ei roni kuhugile kõrgemale limiiti. Ja nii ütled iga päev. Kui sa oled juba paar nädalat või kuu vastu pidanud, peaks see saama juba tavaliseks ning gamblemise vajadus on igaveseks kadunud.) :) Edu igastahes!

Kurat, peaks vist psühholoogiks hakkama. ;D ;D Jutt on küll selline..

Miks järgmine aasta?

Sellepärast,et tahan teha järgmise deposiidi Starsi või FTP-se,sest Prima cash lauad on väljasuremas...aind turniire tasub seal mängida..aga mul on konto hetkel miinustes ja ei sa enda panga kontolt ülekannet teha..viimasel ajal olen sõbra abi kasutand kes on oma pangakontoga minu unibeti kontole või triosse Buddy ülekande teind....hetkel plaan inglismaale või soome tööle minna ja oma panga võlad kustutada ja alles siis tõsisemalt asja kallale asuda...selleks läheb ilmselt mõned head kuud aega kui saan enda kontolt deposiidi teha...

Aga jutt sul väga õige muidu ;)

ranka
09.11.08, 21:28
Sellepärast,et tahan teha järgmise deposiidi Starsi või FTP-se,sest Prima cash lauad on väljasuremas...


Tõsi jutt IMO.

alaska
09.11.08, 21:44
Ei tea, mina Sind küll ei usu, NL400 isu tuli praegu ;D



;D ;D ;D


Tõsisemalt rääkides paistab mulle siiski, et sul on omamoodi oskus olemas kiiresti summat kasvatada, ma usun, et sellise mängu kohta on kah võimalik positiivsed strateegiad välja mõelda. Üks sõber lammutab samamoodi, ronib järjest suuremasse limiiti, reraiseb UTG pealt julmalt suvaliste kätega. Alati pidi aega minema, kuni läbi hammustatakse blufid, aga üsna tihti folditakse tema liigse agressiivsuse peale, kuna ta selles limiidis tundmatu nimi ja statte kellelgi pole. Lõpp on muidugi alati ühesugune (busto) aga päris suurel limiidil käiakse ära. Kui äkki oskaks õigel ajal välja võtta, äkki võidaks?

Yokker
09.11.08, 22:28
;D ;D ;D


Tõsisemalt rääkides paistab mulle siiski, et sul on omamoodi oskus olemas kiiresti summat kasvatada, ma usun, et sellise mängu kohta on kah võimalik positiivsed strateegiad välja mõelda. Üks sõber lammutab samamoodi, ronib järjest suuremasse limiiti, reraiseb UTG pealt julmalt suvaliste kätega. Alati pidi aega minema, kuni läbi hammustatakse blufid, aga üsna tihti folditakse tema liigse agressiivsuse peale, kuna ta selles limiidis tundmatu nimi ja statte kellelgi pole. Lõpp on muidugi alati ühesugune (busto) aga päris suurel limiidil käiakse ära. Kui äkki oskaks õigel ajal välja võtta, äkki võidaks?


;D..6(max) lauas on tõesti UTG parem koht blindide varastamiseks iga kahe kaardiga kui nupp võo CO...ja üldse 6 max on jube lihtne kui keskenduda ühele lauale korraga ..selles mõttes kui vastane checkib siis tuleb betida ,kui betib siis tuleb raisida ,kui aga reraisib tuleb minna all in ;D..ning algul tuleb näitata ,et oled super tight ning siis kui mäng uinub tuleb tulistama hakata...ja kui tunned,et vastane üritab blinde varastada rerasisid..flopis tunned nõrkust check raise iga kahe kaardiga ..turnis sama lugu...riveril all in kasvõi...või siis üldse lükkad all ine lambi käega ja näitad teistele ning nad hakkavd sind callima QJ+ või veel sitemate kaartidega...selles mõttes igast huvitavid trikke on olemas aga need töötavad aind siis kui kaart jookseb ja mäng sujub ja lauas on max 4 venda ;)

NB! Ärge jumala pärast seda kodus järgi proovige... :D

Tigrano
10.11.08, 00:17
Hea lugeda viimast postitust ;D

Algus huvitav, keskel huvitav, hea lugemine. Alati tõsta vastane üle, mis polegi paha ;D

Muidugi lõpp on ka väga hästi paika pandud NB! Ärge jumala pärast seda kodus järgi proovige...

marguzz22
10.11.08, 09:25
yokkeri strateegiat tulge kõik kasutama triobetti, (ei tegelikult, ei soovita kellegil sellist strateegiat, kui busto ei taha minna:D) Eile oli 1 selline vend nl20 lauas, täiesti tiltis, raisis kõike ja kõiki- kadus alati 5min lauast ära chipe juurde ostma, mina sain vist mingi 700eek talt, teisi toitis ka... raisis mu KK rag flopil all in oma 88 ma wtf call, ship it.

CTXrix
10.11.08, 15:04
;D ;D ;D


Tõsisemalt rääkides paistab mulle siiski, et sul on omamoodi oskus olemas kiiresti summat kasvatada, ma usun, et sellise mängu kohta on kah võimalik positiivsed strateegiad välja mõelda. Üks sõber lammutab samamoodi, ronib järjest suuremasse limiiti, reraiseb UTG pealt julmalt suvaliste kätega. Alati pidi aega minema, kuni läbi hammustatakse blufid, aga üsna tihti folditakse tema liigse agressiivsuse peale, kuna ta selles limiidis tundmatu nimi ja statte kellelgi pole. Lõpp on muidugi alati ühesugune (busto) aga päris suurel limiidil käiakse ära. Kui äkki oskaks õigel ajal välja võtta, äkki võidaks?



Oi ma olen palju niimoodi mänginud, nädalaga tegin 18$-st 1200$...mis nädalaga tuleb, see kahe päevaga läheb, ütleme nii. ;D Selline mängimine on alati kahjulik, isegi lühemas perspektiivis, sest isegi kui võidad, rahuldad vaid oma gamblimisvajadust ja see läheb järjest suuremaks. Korralik kontrollitud grind on see, mis toidab ja inimese pea selgena hoiab.

Yokker
10.11.08, 16:11
Oi ma olen palju niimoodi mänginud, nädalaga tegin 18$-st 1200$...mis nädalaga tuleb, see kahe päevaga läheb, ütleme nii. ;D Selline mängimine on alati kahjulik, isegi lühemas perspektiivis, sest isegi kui võidad, rahuldad vaid oma gamblimisvajadust ja see läheb järjest suuremaks. Korralik kontrollitud grind on see, mis toidab ja inimese pea selgena hoiab.

Tõsi ta on...nii võib vahelduseks mängida nt siis kui oled NL400 regural ning oled tiltis või lihtsalt täis või sassis ja tahaks mängida ...siis võib vahelduseks NL10-NL50 vendadele korraliku actinit pakkuda ilma ,et tõsist kahju oma bankrollile teeksid ;)

Yokker
07.12.08, 18:22
No nii vahepeal pole netis mängid.Üldse pole viimasel ajal pokerit mängind.Eile aga sai üle pika aja sõbradega Live mängu teha.Tegime holdemit ja omahad segamini.Lõpuks läks suht omaha peale üle ,sest nii sai actionit rohkem ja potid läksid norm suureks.Algul mul kaart ei jooksnud ning olin sunnitud kaks rebuyd tegema 100 eegu kaupa.Aga siis ühemallt hakkas kaart jooksma ning suht mängu lõpus oli selline seis ,et mul oli võimalus kogu laud tühjaks teha.Sain kaks venda pre flop all ini ,pot oli üle 1200 eegu ja aga onu RIVER KILL viis poti minema.Vennal oli 5 auti...ehk tal oli nut masti tõmme aind...mul oli kolmik plus K high masti tõmme..ja kolmandal vennal kes all inis oli,oli Q high masti tõmme...aga kuradi river pidi ikka veel üks poti olema.Aga poh kohe järgmise käega sain talt lohutuseks üle 400 eegu tagasi :D ja peale seda lõpetasime mängu ,sest meid oli selleks ajaks aind kolm järgi kellel veel oli stacki.Mina lahkusin 1404 eeguga mis vist ongi mu suurim summa millega olen lahkund sealt.

Omahad mängides jõudsime poistega järeldusele ,et Holdem on mõeldud omaha õppimiseks :D

Tigrano
07.12.08, 18:24
Omahad mängides jõudsime poistega järeldusele ,et Holdem on mõeldud omaha õppimiseks :D


Selge, siis tean, et varsti olen omaha kunn ;D

Yokker
10.12.08, 21:33
Vaatasin eile oma pokerstradegy kontot ja avastasin ,et mul üks boonus pooleni seal.Nimelt mingi aasta tagasi tegin seal testi ja pidin siis saama 50$+100$ aga asi jäi poolikuks ,sest polnd 21.Nüüd aga viisin asja lõpuni saatsin vajalikud andmed ja sain partypoker kontole 50$

Tegin veits mängu ka juba ja hetke seis on 65$
Krt aga ma ei mäletagi enam palju ma neid punkte pean koguma ,et ülejäänut boonust kätte saada:S
Sellega läheb vist jõle kaua aega kui Nl5 mängida.Täna mängisin kahes lauas NL5 ja kahes NL10 ja punkte sain aind NL10 laudades.
Eks näis mis saab.Nüüd siis mul eesmärk see boonus kuidagi vabastada ja mitte bustoks minna :D
Nagu ennem sai öeldud ,et uuel aastal uue hooga ,loodan siis ,et uueks aastaks suudan norm hoo juba alustuseks sisse lükata.

Yokker
11.12.08, 03:30
No nii boonus siit ma tule:D
esimese õhtuga 23% boonusest vabastatud
Roll on 256$
Päris hea algus igal juhul ei sa kurta ,kui siis kurdaks seda ,et Partypokeris on jubedad nitid holdemis ja seal võimatu midagi võita.Pea iga ring kõik auto fold.No ei oska selliste vastasega midagi peale hakata.Aga Omaha selle eest on seal puhas kuld.Nl25 omahaga ma oma rolli kokku ajasingi .Neli tundi mängu 200$ plussis
Ei aga hüvasti holdem ,omaha siit ma tulen :P Tegelt ka ei viitsigi enam selle holdemiga jännata kui kõik nii prod ,et aind Aa ja KK mängivad ja abi progamme kasutavad.Omahas asi hoopis teine,mäng minu arust poole lihtsam ja arusaadavam.Seda selles mõttes ,et inimesi on minu arust lihtsam käte peale panna.Kohe on aru saada kes tõmbab masti ,kes mängib seti või kes lihtsab mängib oma suuri pocketit üle.Ise ma ei julgegi enam pocketitega suruda,sest üld juhul need lasevad üle kui ei hiti setti või maja või pocketi kõrval pole masti või rea tõmmet tuleb lihtsalt alla anda.Ja kahe paariga tuleb ka jõle ette vaatlik olla,kui turnist maja ei sa ja surutakse suurelt auto fold.Need on kaks kohta kus mul raha veel lekib.

Keiss
11.12.08, 11:45
Õigust räägid omaha kohta. Ma sain ka ps-is testid tehtud ja 50$ peaaegu kätte. Ehk siis hakati mingit id kaardi koopiat tahtma ja mina ei viitsi jännata sellistega lihtsalt. Hoidku omale see 50$.

Yokker
11.12.08, 12:15
Õigust räägid omaha kohta. Ma sain ka ps-is testid tehtud ja 50$ peaaegu kätte. Ehk siis hakati mingit id kaardi koopiat tahtma ja mina ei viitsi jännata sellistega lihtsalt. Hoidku omale see 50$.

Jep sellepärast mul jäi ka algul poolikuks ,et tahtsid ID-st pilti..nüüd saatsin ära ja olemas ja tundub usaldusväärne koht võrreldes teiste kohtadega kes tasuta stardi raha pakuvad.

Keiss
11.12.08, 12:16
Assoo nii, et ma polnud ainus siis. Vaatab vbolla teen ära kunagi selle ürituse. 100$ ka raha.

Yokker
11.12.08, 12:31
Assoo nii, et ma polnud ainus siis. Vaatab vbolla teen ära kunagi selle ürituse. 100$ ka raha.

Nagu ma aru olen saand siis 50$+100$ saab ja pluss veel kui top250 hulka saad mingi raha.
Nu kui omahad mängida siis on see isegi võimalik.Ma eile 4 h vabastasin 23% boonusest ära,kui nii jätkata saab 5 päevaga vabaks ja peaks sellise tempoga tabalisse ka jõudma.Holdemiga oleks see võimatu :D

rank
26.12.08, 15:03
Ma sain ka hiljuti Partysse 50$ Pokerstrategylt ja ongi täpselt nii, nagu sa ütled. nl5-nl10 - lihtsalt kõik on NITid. Panen preflop 3-4x bb ja kõik foldivad ja nii igas lauas ja kogu aeg. Vastu tulevad alates AK; JJ+.

taavi19
26.12.08, 15:25
Ma sain ka hiljuti Partysse 50$ Pokerstrategylt ja ongi täpselt nii, nagu sa ütled. nl5-nl10 - lihtsalt kõik on NITid. Panen preflop 3-4x bb ja kõik foldivad ja nii igas lauas ja kogu aeg. Vastu tulevad alates AK; JJ+.

Ise võtsin ka sama diili.
NIT-e tundub jah olevat suht palju, aga mind pole see väga häirinud, sest vastaseid on väga lihtne käte peale panna ja saab mõnusalt blinde stealida, CBET-i peale folditakse ka 90% kätest. Ma ei näe põhjust kurtmiseks, sest boonused saab tehtud ja kasum ka keskeltläbi 10BB/100.

kollane
26.12.08, 19:40
Õigust räägid omaha kohta. Ma sain ka ps-is testid tehtud ja 50$ peaaegu kätte. Ehk siis hakati mingit id kaardi koopiat tahtma ja mina ei viitsi jännata sellistega lihtsalt. Hoidku omale see 50$.



sorry OT aga sina ei teinud midagi ;D peale selle et õigeid vastuseid panid lihtsalt ;D

Yokker
26.12.08, 21:30
http://www.youtube.com/watch?v=FVqd91Pj6Eg

http://www.youtube.com/watch?v=huyxcv8Tf7M&feature=related

Yokker
30.12.08, 23:31
Sellised plaanid siis uueks aastaks...