PDA

View Full Version : NL25 - oled BB ning näed tasuta flopi. Kuidas käitud edasi?



SpreeXXL
22.04.09, 13:22
Taas kord vabandan mitte-konvertimise pärast, kuid vaja saada infot vigade vältimiseks. Loodetavasti mõistate.

PokerStars Game #27302776321: Hold'em No Limit ($0.10/$0.25) 9-max
Seat #5 is the button
Seat 3: EDM73 ($26.50 in chips)
Seat 4: DawsonS64 ($27.20 in chips)
Seat 5: karman265 ($8.15 in chips)
Seat 6: ruthless_ftw ($23.10 in chips)
Seat 7: SpreeXXL ($5 in chips)
Seat 8: sirtoff ($14.95 in chips)
Seat 9: Petruch0 ($7.15 in chips)
ruthless_ftw: posts small blind $0.10
SpreeXXL: posts big blind $0.25
Sir_Philllll: sits out
Macros909: sits out
*** HOLE CARDS ***
Dealt to SpreeXXL [4c 3h]
sirtoff: folds
Petruch0: folds
EDM73: folds
DawsonS64: calls $0.25
karman265: folds
ruthless_ftw: folds SpreeXXL: checks
*** FLOP *** (POT - $0.60)
[Ad 3d 4d]
SpreeXXL: bets $0.50
DawsonS64: calls $0.50
*** TURN *** (POT $1.60)
[Ad 3d 4d] [8s]
SpreeXXL: bets $1.50
DawsonS64: raises $1.50 to $3

Kuidas ise mänginud oleksid ja mida teeksid pärast raise?

Fortune
22.04.09, 13:24
Ei mõista kahjuks, konverteeri käsi ära, muidu ei vaevu keegi seda hindama.

http://www.thehandconverter.com/

SpreeXXL
22.04.09, 13:31
Ei mõista kahjuks, konverteeri käsi ära, muidu ei vaevu keegi seda hindama.

http://www.thehandconverter.com/


Oleks seda hea meelega teinud, aga mingil põhjusel ei konverteerita mulle ära seda kätt. Lasin omale PokerStarsist hand history saata mailile ning sealt kopeerides kahjuks ei konverteeri.

antnx
22.04.09, 13:57
Ma ei soovitan nl25 shortyda üldse. Ja kui shortyda siis mingi 10$. 5 on ikka ülivähe!

RudiTurbo
22.04.09, 14:23
Ma ei tea shortstacki mõttemaailma, aga ma tõstan suure stackina Su all ini siin peaaegu any acega

muhkLionu
22.04.09, 17:12
Kui pot on juba kaks korda nii suur kui su järelejäänud stäck, siis läheb shortstäcker all-ini ka palju kehvema käega, kui kaks paari.

EGERT
22.04.09, 19:53
Shortstackina sul ju väga palju ruumi mängimiseks ei olegi. Kui maha callid, siis riveril on ikka eriti donk foldida, kui just teine 8 lauda ei tule ja su kahte paari ei counterfeit'i. Pane all-in ja vsjoo, kaks paari on ikka kaks paari ja shordile on see nuts igasuguse suure stacki vastu, kellele shorte meeldib pigistada. Ja minraise on ka ikka eriti kahtlane, seega shove callitakse siin igaljuhul ära. Saad duubli ja lased järgmisesse lauda shortstackima ;D

Rahapada
22.04.09, 20:02
Shortstackina sul ju väga palju ruumi mängimiseks ei olegi. Kui maha callid, siis riveril on ikka eriti donk foldida, kui just teine 8 lauda ei tule ja su kahte paari ei counterfeit'i. Pane all-in ja vsjoo, kaks paari on ikka kaks paari ja shordile on see nuts igasuguse suure stacki vastu, kellele shorte meeldib pigistada. Ja minraise on ka ikka eriti kahtlane, seega shove callitakse siin igaljuhul ära. Saad duubli ja lased järgmisesse lauda shortstackima ;D


+1
v.a see osa, et short, noh, pagan noh, miks, noh, aga see selleks, ma lükkaks ja calliks su any ace'iga ära pm

antnx
22.04.09, 20:20
Mulle meeldib shortyde vastu mängida. Eriti kui neid palju on. Teed tühjaks ükshaaval ära ja nad kaovad lauast. Peale seda tulevad uued asemele. Minujaoks on ssh vastu mängimine +ev. Laske edasi

muhkLionu
22.04.09, 20:25
Ega see, et mängija shortstäkiga lauda tuleb, ei tähenda veel et ta SSS-i mängija on. Õige shortstäkk lahkub lauast, kui saab double-upi, mitte siis kui bustoks tehakse.

Rahapada
22.04.09, 20:30
Mulle meeldib shortyde vastu mängida. Eriti kui neid palju on. Teed tühjaks ükshaaval ära ja nad kaovad lauast. Peale seda tulevad uued asemele. Minujaoks on ssh vastu mängimine +ev. Laske edasi


täpselt, selles mõttes, et enamasti ikka mina nemad tühjaks, ja kui nad ka saavad midagi, siis mingi osa lambaid jääb endiselt sisse ja annab raha pluss algosa tagasi ka, ei raske nende vastu mängida ei ole, teinekord lithsalt tüütu, kui saad vaid mingi 20-40BB'd erit hea käega

pikk28
22.04.09, 20:31
Ega see, et mängija shortstäkiga lauda tuleb, ei tähenda veel et ta SSS-i mängija on. Õige shortstäkk lahkub lauast, kui saab double-upi, mitte siis kui bustoks tehakse.

+1

SpreeXXL
23.04.09, 07:50
+1


Ise kasutan 25 BB reeglit - kui saanud vähemalt 25 BB suuruse stacki, lahkun lauast. Siiani töötab kenasti ning bankroll liigub ikka ülespoole.

Igatahes tänud igasuguste kommentaride eest!

K2snakas
23.04.09, 07:54
Ise kasutan 25 BB reeglit - kui saanud vähemalt 25 BB suuruse stacki, lahkun lauast. Siiani töötab kenasti ning bankroll liigub ikka ülespoole.

Igatahes tänud igasuguste kommentaride eest!


et kui võidad 1.25$ lahkud lauast?:O
v2hemalt hea et pokerstarsis laudade valikut on:)

SpreeXXL
23.04.09, 08:17
et kui võidad 1.25$ lahkud lauast?:O
v2hemalt hea et pokerstarsis laudade valikut on:)


Jah. Asi kisuks aravatavasti keeruliseks, kui mängida 12-l laual korraga, aga ma rohkem selline pühapäeva pokerdaja - 4 lauda lahti ning 2-3 tundi mängimist. Selisel juhul väga keeruline PokerStarsis laudu vahetada pole. Õhtuti valik üsna suur.

Teema kisub juba vaikselt offtopicucs ära. Ma usun, et võib selle sulgeda, kuna sain vajaliku info juba kätte.

Tänud!

RudiTurbo
23.04.09, 11:17
Shortstackerist pühapäeva pokerdaja :-X

rrrr
23.04.09, 12:29
Shortstacki reegel BB-lt 2 paari saades on trikitamata all-in minna või siis üle poole oma järgijäänud stackist sisse uhada, et siis turnis all-in minna. Been there, done that.

EGERT
24.04.09, 03:52
Nonah... aga ma endiselt ei saa aru, miks seda SSS'i üldse mängida on vaja. Põhiliselt ju postflop mängu oskused on peaaegu null. Eesmärk on neil siis nagu flippida, kui neil hea käsi on ja loota, et suure sämpli peale jäävad kasumisse? Ja kui natukene on juba juurde jahvatatud, siis kibekiirelt lauast lahkuda, sest muidu võib kogemata tekkida situatsioon, kus peab juba päris postflop pokkerit mängima?

SpreeXXL
24.04.09, 09:42
Nonah... aga ma endiselt ei saa aru, miks seda SSS'i üldse mängida on vaja. Põhiliselt ju postflop mängu oskused on peaaegu null. Eesmärk on neil siis nagu flippida, kui neil hea käsi on ja loota, et suure sämpli peale jäävad kasumisse? Ja kui natukene on juba juurde jahvatatud, siis kibekiirelt lauast lahkuda, sest muidu võib kogemata tekkida situatsioon, kus peab juba päris postflop pokkerit mängima?



Tegelikult on SSS kasumlik, olgugi et postflopi mäng nullilähedane. Ei vaidle vastu, et suure stackiga mängides on kasumid suuremad, kuid alustavale pokkeri mängijale on SSS hea viis tutvust teha pokkeriga - õpetab preflop mängu, distsipliini, bankroll management'i ja swingid ka väiksemad.

Võib-olla tõesti oleks aeg big stackile üle minna...

antnx
24.04.09, 09:58
Swingid suuremad imo

EGERT
24.04.09, 11:52
kuid alustavale pokkeri mängijale on SSS hea viis tutvust teha pokkeriga - õpetab preflop mängu, distsipliini, bankroll management'i ja swingid ka väiksemad.

Võib-olla tõesti oleks aeg big stackile üle minna...

Tahaks sulle siinkohal siiski vastu vaielda. Kõige olulisemat oskust ta pokkeris ei õpeta ja see ongi postflop mäng. Swingid on, nagu Anton ütles, suuremad, sest rohkem flippamisi on. Ilma flippideta ei oleks see SSS üldse kasumlik.

Ja fullstäkk koguaeg. Postflop mängus on stacki suurus sama oluline, kui su kaartide väärtus. Shordina oled sa pideva surve all.

vapsik
24.04.09, 12:00
Tegelikult on SSS kasumlik, olgugi et postflopi mäng nullilähedane. Ei vaidle vastu, et suure stackiga mängides on kasumid suuremad, kuid alustavale pokkeri mängijale on SSS hea viis tutvust teha pokkeriga - õpetab preflop mängu, distsipliini, bankroll management'i ja swingid ka väiksemad.

Võib-olla tõesti oleks aeg big stackile üle minna...


Tule parem NL-5te. Tase seal pole väga kõva ja kui distsipliin ja preflop mäng on paigas, siis Sa peaks seal ilusti hakkama saama.

SpreeXXL
24.04.09, 13:04
Foorumisse lisandus üks fullstäkker.

pikk28
24.04.09, 13:06
Foorumisse lisandus üks fullstäkker.

edu!

EGERT
24.04.09, 13:55
Foorumisse lisandus üks fullstäkker.

Sa oled oma tee leidnud!

antnx
24.04.09, 14:00
Robustne usku pööramine käis. Drop the limit and buy in full.

BTW. Nüüd kui sa full stackina mängid siis soovitan sul ühte asja veel. Alati ostad maximumini. Ehk siis kui juhtud kaotama 5$ 25.c siis ostad ennast 5$ peale tagasi. Thats what pro's do.

EGERT
24.04.09, 15:46
Robustne usku pööramine käis. Drop the limit and buy in full.

BTW. Nüüd kui sa full stackina mängid siis soovitan sul ühte asja veel. Alati ostad maximumini. Ehk siis kui juhtud kaotama 5$ 25.c siis ostad ennast 5$ peale tagasi. Thats what pro's do.

AAMEN !

K2snakas
05.05.09, 01:18
Alati ostad maximumini. Ehk siis kui juhtud kaotama 5$ 25.c siis ostad ennast 5$ peale tagasi. Thats what pro's do.


pokerstarsis on autorebuy, mis v6iks igal saidil olla....