PDA

View Full Version : CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?



Leheküljed : [1] 2

vennike
22.04.09, 22:55
Milline neist saitidest sisaldab enim/kasulikumat vms informatsiooni ja õppevideosid NL10-NL50 FR mängude kohta ? Omad kogemused ?
Danke!

-andres-
22.04.09, 23:05
Mina valisin täna StoxPoker'i, aga seda suuresti tänu sellele, et sain FullTildi punktid ära kasutada. Kogemustest veel paraku rääkida ei oska, lähipäevil peaks kasutaja aktiveeruma.

ranka
22.04.09, 23:10
Olen kasutanud DC ja CR ning DC on minule parem tundunud - alates videode tehnilisest kvaliteedist, kui ka mängijate enda mängu kvaliteedile.

CR on end uuendanud ja uut poliitkat ma neil ei tea aga kui jätkavad vanaviisi, et break-even/losing mängijad jagavad tarkusi - siis kamoon. See muidugi näitab seda, et enne TR väljatulekut usuti break-even/loserite juttu ja kõik noogutasid, et jube hea coach - tegelikkuses video ei aidanud sittagi.

Põhimõtteliselt platseebo effekt :)

virx747
22.04.09, 23:37
Põhimõtteliselt platseebo effekt :)


Aga kui platseebo efekt toimib, siis miks mitte :D

Fortune
23.04.09, 00:31
Olen kasutanud DC ja CR ning DC on minule parem tundunud - alates videode tehnilisest kvaliteedist, kui ka mängijate enda mängu kvaliteedile.

CR on end uuendanud ja uut poliitkat ma neil ei tea aga kui jätkavad vanaviisi, et break-even/losing mängijad jagavad tarkusi - siis kamoon. See muidugi näitab seda, et enne TR väljatulekut usuti break-even/loserite juttu ja kõik noogutasid, et jube hea coach - tegelikkuses video ei aidanud sittagi.

Põhimõtteliselt platseebo effekt :)


Hmm, huvitav teada, ma olen juba 3 nädalat edutult üritand sinna kontot teha ( pole viitsind lihtsalt) ja tundub, et ega ei tahagi teha enam

jrgn hell
23.04.09, 01:01
nii plaju kui mule kõrva on jäänud, siis Dc-d kiidetakse sitaks rohkem

lenC
23.04.09, 01:05
DC-s fullringi kohta vist niipalju pole kui CR-s. Dunno, DC-l on 7-day trial ka, uuri.

ranka
23.04.09, 03:28
DC-s fullringi kohta vist niipalju pole kui CR-s. Dunno, DC-l on 7-day trial ka, uuri.


Aga DC full-ring on nuts ja juba ainuüksi Nolani videode pärast tasub seda vaadata.

vennike
23.04.09, 09:57
DC-s fullringi kohta vist niipalju pole kui CR-s. Dunno, DC-l on 7-day trial ka, uuri.


selle seitsmepäevase "free" triali saad siis kui kuuajase membershipi eest ära maksad.

lenC
23.04.09, 10:17
selle seitsmepäevase "free" triali saad siis kui kuuajase membershipi eest ära maksad.

wat

Saab 7ndal päeval enda subscribtioni katkestada ja ei pea ju pennigi maksma. Vähemalt omal ajal oli nii.

edit:*Get your FREE 7-day trial of DeucesCracked.com with a monthly subscription. Cancel at any time during the first seven days and you will not be billed. At the the end of the trial, your monthly subscription to DeucesCracked original poker programming will begin! One free trial per household, please.

Lutzky
23.04.09, 16:07
DC 6max videod - tõmbasin kõik alla sealt, mis kätte sain. Üldmulje on ok, aga nt tubasteve, kes seal peainsener on, on ka BE/kaotav mängija...

http://www.pokertableratings.com/overview/s-dubya'] (http://'http://www.pokertableratings.com/graph_profits.php?player=s-dubya&opponent=&site=fulltilt[/img]

ranka
23.04.09, 20:36
19,000 kätt :)

2ssapaar
23.04.09, 20:52
tahaks teada, kes cardrunnersist on losing player

ranka
23.04.09, 21:10
Selle jaoks on TR, lase aga coachide nimesid läbi ja tulevad väga väikese winratega mängijad päevavalgele.

Ma ei ütle, et nad halvad mängijad on aga nad ei ole ka nii head, et nende videosid päevad läbi vahtida. Kindlasti on paar pärli aga need on üksikud ja lusti jätkub paariks tunniks.

Selle raha eest ostke ESTPatrickule või lenC'ile paar õlli ning saate täpselt sama coachi. Samas kannatage aastake veel ja selle foorumi tase ületab keskmise CR pro taset.

Marks111
24.04.09, 12:51
Olen olnud ka Stoxpokeri liige (just sai aastane liikmeaeg läbi) Stoxpoker jättis iseenesest hea mulje.
Minumeelest pole eriti mõtet mingit aastast liikmeaega võtta kuna see videote vahtimine tüütas mind küll ära, algul vaatasin mingi 10 videot siis olis selline aeg kus pool aastat ei käinud ühtegi videot vahtimas. Aasta jooksul mingi 15-20 videot vaatasin mahavisatud raha polnud aga kõige mõtekam oleks osta neid 24h liikme staatuseid Full Tiltist siis tead et 24h aega vaadata ja vaatad selle ajaga ära mida sa õpida tahad.

marguzz22
24.04.09, 16:29
deuces cracked saab minu hääle

50CandyJoe
25.04.09, 09:34
...aga kõige mõtekam oleks osta neid 24h liikme staatuseid Full Tiltist siis tead et 24h aega vaadata ja vaatad selle ajaga ära mida sa õpida tahad.


Räägi lähemalt nendest 24h "pakketidest", palju plekivad või kas peab mingid punktid täis mängima?

Marks111
25.04.09, 09:38
Räägi lähemalt nendest 24h "pakketidest", palju plekivad või kas peab mingid punktid täis mängima?

Ise neid kasutanud pole aga Full Tiltist saab 24h cardrunnersi paketi osta

24 Hour Pass
3,000 Points

You've heard about CardRunners, but just how valuable is this service? Now you can find out for yourself, with a 24 hour day pass to the best poker training money can buy. The day pass gives you 24 hours to watch up to 50 videos of your choosing, browse the CardRunners poker forum, and see why we've produced thousands of success stories.

Please Note: You will receive two emails, one immediately from the Full Tilt Store confirming the purchase, and one within 72 hours from CardRunners Support with instructions how to activate your CardRunners subscription. If you have any questions regarding this purchase, please contact Support@Cardrunners.com

kilu6
25.04.09, 14:18
Ise neid kasutanud pole aga Full Tiltist saab 24h cardrunnersi paketi osta

24 Hour Pass
3,000 Points


See 3000 on siis mingi ca $15 eest punkte IMO.

camu
25.04.09, 14:27
3000 punkti eest saab laias laastus kuu aja kasutaja stoxis olla. Ise olin kuu aega kasutaja.
Ise olen sealt enamus micro 6max videosid ära vaadanud ning jätsid küll päris hea mulje. Ma küll ei ole kunagi vaadanud, kes neist seal võitev või kaotav mängija on, aga coachid nagu stoxtrader, leatherass, cottonseed, Ed Miller ning jason "code7654321" Ho jätsid küll hea mulje.
Pole teistega võrdlusi, aga stoxi soovitan küll.

Tigrano
26.04.09, 09:17
Ise kasutasin DC, aga kahjuks ei jõudnud eriti videosi poole aastaga vaadata, vähemalt nolani omad sai vaadatud ja need olid tõesti lahedad.

Tirisin muidugi palju videosi alla, ehk leian aega neid kunagi vaadata ;D

BuildUp
26.04.09, 11:26
ehk leian aega neid kunagi vaadata ;D


Ehk leiad kunagi aega neid mulle laenata. ;D ;D ;D

Provoker
26.04.09, 13:33
Ehk leiad kunagi aega neid mulle laenata. ;D ;D ;D


+1. Võin lubada, et edasi ei levita

Tigrano
26.04.09, 16:17
Ehk leiad kunagi aega neid mulle laenata. ;D ;D ;D




Annan endast parima ;D

tdx
07.05.09, 08:34
Soovitan DC'd, mina sain sealt hea boosti NL50 --> NL100 (6max). Kui sa saad ikka FTP (omal ajal) parima NL100 regulari mängu ghostida, siis see on uber +EV.

Videote tõmbamise ja tagantjärgi vaatamisega on see lugu, et mingi pool aastat vana video tarkuseterad tavaliselt enam eriti ei kehti :p

btw, videote levitamise jutt veits ebaeetiline pole siin?

Tigrano
08.05.09, 11:38
Soovitan DC'd, mina sain sealt hea boosti NL50 --> NL100 (6max). Kui sa saad ikka FTP (omal ajal) parima NL100 regulari mängu ghostida, siis see on uber +EV.

Videote tõmbamise ja tagantjärgi vaatamisega on see lugu, et mingi pool aastat vana video tarkuseterad tavaliselt enam eriti ei kehti :p

btw, videote levitamise jutt veits ebaeetiline pole siin?



Ei ole plaanis olnud levitada DC videosi neti kaudu ;D Aga mõne Pärnu pokkerisõbraga oli plaan küll kokku saada ja videosi vaadata ;)

BuildUp
08.05.09, 15:01
Ei ole plaanis olnud levitada DC videosi neti kaudu ;D Aga mõne Pärnu pokkerisõbraga oli plaan küll kokku saada ja videosi vaadata ;)


Mingi kuu jooksul võiks trefata tegelt. Selleks ajaks kool ka läbi ning saaks 100% pokkerile keskenduda. :)

vennike
03.06.09, 00:57
võtsin paar nädalat tagasi DC siis ette, tõmbasin seal alla kõik mis sealt tõmmata oli. väga kasulik kraam. Nolan seletab ikka krdi ilusti ja arusaadavalt ära, kes, kus, millal ja miks. Oleks ma varem teadnud...

pikk28
03.06.09, 11:35
plaan siis ka liituda DC-iga.
paar küsimust selle 7- days free triali kohta.
on seda keegi kasutanud?
mismoodi see katkestamine 7-ndal päeval käib?
või ei tasugi katkestada, vaid easylt see 23 daalapoissi ära tasuda ning nautida 1 kuu targemate videosid?

pastilaa
03.06.09, 12:00
Tervised,

alternatiivina DC, Stoxi tasulisele teenusele olen ise seni kasutanud näiteks 2+2 saidi vabalt saadavaid, kommentaaridega videosi (näiteks http://forumserver.twoplustwo.com/78/micro-stakes-full-ring/video-archive-thread-ii-274217/ ) . Kas oskab keegi tuua välja enda kogemustel tõsiseid eeliseid, et tasuks liituda tasulise saidiga, või on kodumaiste armsate videode ja 2+2 saadavaga piisavalt hea materjal olemas?

variatsioon
03.06.09, 12:03
CR sait on palju mõnsuam!

DC vist kvaliteetsemad videod.

vennike
03.06.09, 14:53
plaan siis ka liituda DC-iga.
paar küsimust selle 7- days free triali kohta.
on seda keegi kasutanud?
mismoodi see katkestamine 7-ndal päeval käib?
või ei tasugi katkestada, vaid easylt see 23 daalapoissi ära tasuda ning nautida 1 kuu targemate videosid?



just nii ma tegingi, tegelt on endal veist häbi, sest videod seal on suurepärased ja mingi kuu eest oleks võinud neile ikka maksta.

Liitud ja võid kolme minuti pärast katkestada, kasutada saad ikka nädala.

pikk28
03.06.09, 15:04
just nii ma tegingi, tegelt on endal veist häbi, sest videod seal on suurepärased ja mingi kuu eest oleks võinud neile ikka maksta.

Liitud ja võid kolme minuti pärast katkestada, kasutada saad ikka nädala.

ok, teen samamoodi ja kui tõesti winrate tõuseb :), siis teen kuuks ajaks kasutajaks ka.

Tarmonator
03.06.09, 20:11
võtsin ka DC'st 7-day triali ja vahin saateid nüüd.
kõik kiitsid siin nolani videoid, vaatan siis neid. panin ta rolli ka tähele, 42k$ ;)
ühesõnaga 7 päeva kavatsen ennast harida nüüd.

pikk28
03.06.09, 21:57
võtsin ka DC'st 7-day triali ja vahin saateid nüüd.
kõik kiitsid siin nolani videoid, vaatan siis neid. panin ta rolli ka tähele, 42k$ ;)
ühesõnaga 7 päeva kavatsen ennast harida nüüd.

saab neid videosid alla kõvakettale tirida või ainult lehel vaadata?

Tarmonator
03.06.09, 22:20
Just panin katsetuseks tirima ühe, alla tuleb. Eks vaatan kas saab vaadata ka hiljem

ranka
03.06.09, 22:22
DC-s saad allalaadidesd vaadata igalt poolt, kasvõi maalt oma vanamea arvutist.

camu
04.06.09, 18:01
6max videod mida kindlasti peaks DC-s vaatama?

rohelinekonn
04.06.09, 18:34
peab ka siis regama seal ära ja 7 päeva uurima. Samas kui seal ikka väärt FR õppe videosi on siis ma ühe kuu maksan heameelega ja laen omale arvutisse mõned videod vaatamiseks

vennike
04.06.09, 19:11
6max videod mida kindlasti peaks DC-s vaatama?


ma arvan, et kehva kraami seal just pole. Nolanil on sari "Movin' On Up" , ise vaatasin ära selle sarja FR jaoks. oli ka 6max ja HU kohta sama sari.

pikk28
04.06.09, 19:56
no seal on ikka hunnikute viisi head kraami. ma juba 50+ videot alla tirinud. vaatamist jätkub kuudeks

Mandre
04.06.09, 20:12
Triali ajal saab ka alla tõmmata neid videosi? ::)

pikk28
04.06.09, 20:52
jep

er1k
04.06.09, 20:56
Kas DC triali lõpetamisega mingeid komplikatsioone ei teki? St. et ei võeta labist ikka raha maha?

pikk28
04.06.09, 20:58
Kas DC triali lõpetamisega mingeid komplikatsioone ei teki? St. et ei võeta labist ikka raha maha?

seda nüüd öelda ei oska. pigem ei usu.

marguzz22
05.06.09, 09:18
EII kui sa ära katkestad ise

ESTPatrick
05.06.09, 09:22
kumbas paremad turna õpetuse videod on?

Tigrano
05.06.09, 09:25
kumbas paremad turna õpetuse videod on?


X-factorys peaks olema kõige paremad.

pikk28
05.06.09, 09:40
kumbas paremad turna õpetuse videod on?

DC-s tundus väga vähe materjali turnameestele

variatsioon
05.06.09, 09:55
liitusin stoxpokeriga ainult Jared Tendleri "anti-tilt" videode pärast.. SOOVITAN!

http://www.stoxpoker.com/viewvideos.php?langid=&author=16&game=&limit=&size=&srcvidnum=&gametype=&stakes=&ipod=&level=&keyword=&format=&sortby=&view=&subtitles=&my=

rohelinekonn
05.06.09, 10:51
kurat ma ei saagi mul pole krediit kaarti ja ei saa osasi lahtreid täita

variatsioon
05.06.09, 10:53
kurat ma ei saagi mul pole krediit kaarti ja ei saa osasi lahtreid täita

mul ei ole ka krediitkaarti kuigi olen CR/SP/DC liige...

googelda: CR moneybookers vms.

marguzz22
07.06.09, 14:07
tee unetis virtuaalne krediitkaart

rohelinekonn
10.06.09, 11:17
nii sai tehtud kasutaja sinna DC keegi annab mingeid viiteid ehk mis videod peaks kindlasti omale soetama.
Full ring kohtaNL25+
HU kohta
Ja ehk turnade omi

Tigrano
10.06.09, 11:22
Mul oli 6 kuud account ja vaatasin ainult nolani full ring videod, muud ei jõudnud. Need olid küll suht head.

marguzz22
10.06.09, 11:36
tõmba kõik alla mis huvi pakub

rohelinekonn
10.06.09, 15:39
tõmba kõik alla mis huvi pakub


ära aja mind tilti. Seal pole mitte ainult 1 video iga asja kohta, see pärast küsingi et need kes on kasutanud seda lehte saaks soovitada milliseid videosi kindlasti tasuks vaadata muidu jääb ehk kahesilma vahele.

pikk28
10.06.09, 15:41
ära aja mind tilti. Seal pole mitte ainult 1 video iga asja kohta, see pärast küsingi et need kes on kasutanud seda lehte saaks soovitada milliseid videosi kindlasti tasuks vaadata muidu jääb ehk kahesilma vahele.

ma tõmbasin enamus NLHE seeriad alla + Mathematics + +EVolution + enamus Omaha videod.
Kokku 100+ videot.
Kindlasti vaata Nolani videod ära. siinsed profid seda soovitanud.
edu!

rohelinekonn
10.06.09, 16:23
ma tõmbasin enamus NLHE seeriad alla + Mathematics + +EVolution + enamus Omaha videod.
Kokku 100+ videot.
Kindlasti vaata Nolani videod ära. siinsed profid seda soovitanud.
edu!


Tänud! Nolani videod olid esimesed mis tõmbasin ja paari juba vaadanud kah. Mathematicsi leidsin ka üles ning neid omahasi peaks kah tõmbama ehk kunagi tuleb vajadus.
100+ videot annab vaadata :D

variatsioon
11.06.09, 21:34
Mis leveli õppevideosi tasuks NL100 mängijal vaadata?
NL100? NL200?
NL400+ on mõtet vaadata?

Tigrano
11.06.09, 21:37
Mis leveli õppevideosi tasuks NL100 mängijal vaadata?
NL100? NL200?
NL400+ on mõtet vaadata?


Minumeelest on kõiki mõtet vaadata ;D Kui tahtmist jätkub.

Pahvak
10.08.09, 15:59
Kas deucescracked videod ongi nii kehva pildiga? Probleemiks on see, et state ei näe. Või on asi minu VLC playeris.

rohelinekonn
10.08.09, 16:03
Kas deucescracked videod ongi nii kehva pildiga? Probleemiks on see, et state ei näe. Või on asi minu VLC playeris.


ma ei tea mõnel ehk on pisut hägusemad need statid aga arusaadavad on küll kõik mul. Kasutan kah VLC.

Pahvak
10.08.09, 16:19
ma ei tea mõnel ehk on pisut hägusemad need statid aga arusaadavad on küll kõik mul. Kasutan kah VLC.


Ongi nii - osad on hägusemad. Näiteks Nolani Moving Up videod on esimesed väga uduste statidega, aga osad on jällegi kenamad. :)

alaska
10.08.09, 21:48
mul oli kah just VLC pilt hägune videotega, mis varem olid ilusad. Betsizinguid ei saanud üldse lugeda. Siis tõmbasin uuema versiooni ja kõik oli korras.

timukasr
11.08.09, 13:58
Sain ka täna 6 kuuse membershipi stox pokkerisse. NL HU videode valikus olen hetkel veits pettunud, aga pole neid lähemalt väga uurinud ka.

Pahvak
20.08.09, 19:09
Soovitan deucescracked liikmetel vaadata Tommy Angelo "The Eightfold Path to Poker enlightenment". Sisuliselt on tegu kahe mehe dialoogiga, mis keskendub põhiliselt õigele mindsetile. Tommy Angelol on suurepärane maailmavaade pokkerile ja tundub, et ka kogu elule üldiselt. Väga mõnus voodis lebades kuulata, kui mängida ei viitsi. Muhe mees!

P.S. Tommy Angelo on ka raamatu "Elements of Poker" autor, mille kohta olen 2p2-st ainult häid sõnu lugenud ja peaks vist isegi lugema.

VinQbator
08.11.09, 03:40
Millist saiti soovitate 6maxi jaoks nl20 kuni nl100?

Codecci
08.11.09, 14:53
olen olnud aasta CardRunnersi liige ja kuu-2 DeucesCrackedi liige ja minu arust DC sitaks parem

Rigged
16.11.09, 17:35
olen olnud aasta CardRunnersi liige ja kuu-2 DeucesCrackedi liige ja minu arust DC sitaks parem

Mis Sulle seal rohkem meeldib?

Pahvak
16.11.09, 17:39
Mis Sulle seal rohkem meeldib?


Videod.

Codecci
16.11.09, 18:27
Mis Sulle seal rohkem meeldib?

Tundub, nagu DC omad näeks rohkem vaeva, CR tundub rohkem kuidagi raha peal väljas... Ja CR-is aint 1 hea HU cashi mängija minu teada, Haseeb Qureshi aka INTERNETPOKERS/DOGISHEAD.

lenC
16.11.09, 18:50
internet pokers oli DC-s ka enne, tal 1 kõva seeria ka väljas seal(dogisheadsup)

Firzen
03.12.09, 10:45
kuidagi palju räägite siin DC-st ja CR-st. Keegi StoxPokeri kohta oskab midagi öelda? Hetkel siin kaalutlen kas CR või Stox, sest FTPs on liiga palju punkte.

kalkaan
03.12.09, 11:00
Endal lõppes Stoxi liikmestaatus eelmine kuu ära. Videote valik päris hea ning asjaga jäin rahule. Proovisin DeucesCracked ära, kuid Stox jättis kõvasti parema mulje.
Üks asi Stoxis häirib siiski. Nimelt mul meeldib vaadata videosid oma arvutist. Stoxis aga kontrollitakse liikmestaatust peale allatõmmatud video käima panemist. Seega kui on plaan sõita kuhugi leviauku, tuleb soovitud videod korra käima panna ning lasta kontrollida liikmelisust, muidu on puuks ning ei näe. Peale kontrollimist vist sai mingi aeg asja vaadata ja umbes nädala pärast kontrollis uuesti liikmelisust. Eks see muidugi piraatluse vastu tehtud, kuid häirib ikkagi.

pkmarek
09.12.09, 18:36
kas DC-s saab 7 päeva nö tasuta vaadata ainult siis kui plekid 29 doltsi ära, ja niisama 7 tasuta põeva välja võtta ei saa? (et teen 29 doltsise makse ja siis näen videoid kokku 5 nädalat?)

pikk28
09.12.09, 18:41
saad niisama ka vaadata, midagi plekkima ei pea. tee kasutaja, tiri huvipakkuvad videod alla ning hiljem peata liikmeks olek. legaalne moove btw., kuid mitte eriti ilus. ise tegin kunagi samamoodi. siimaani kahetsen

nikitheone
09.12.09, 21:27
kahetsed?

lenC
09.12.09, 21:30
Kuskilt lugesin DC bosside juttu, kus nad väitsid, et nad absoluutselt ei põe selle 7-days free või sellepärast, et neil pole signup feed. Nimelt, tugev enamus kasutajaid (nagu mina) tuleb mingi hetk jälle tagasi. Ehk ei tohi kahetseda/nõmedalt tunda ennast ainult sellepärast, et nemad ärilised geeniused on.

nikitheone
09.12.09, 21:31
kui mul kunagi suurem br on, siis ma küll liitun sellega - mul pole kahju hea asja eest maksta sellist raha

Pahvak
09.12.09, 21:35
Kuskilt lugesin DC bosside juttu, kus nad väitsid, et nad absoluutselt ei põe selle 7-days free või sellepärast, et neil pole signup feed. Nimelt, tugev enamus kasutajaid (nagu mina) tuleb mingi hetk jälle tagasi. Ehk ei tohi kahetseda/nõmedalt tunda ennast ainult sellepärast, et nemad ärilised geeniused on.


Ise tõmbasin ka hunniku videosid ja nüüd mõtlen, et tahaks mõndade järgesid näha ehk varsti olen tagasi.

pikk28
09.12.09, 21:45
jep ma ka varsti tagasi.

adam_q
19.12.09, 11:37
ma tirisin kõik SNG ja tourney videod alla DC-st tasuta aja jooksul ja kui unregisin, siis kirjutasin vendadele, et kui teil SNG/tourney sektsioon mahukamaks läheb, et siis liitun jälle.
Nad ütlesid et nad keskenduvad jah rohkem cashile, aga üritavad nüüd ka sngdele rõhku panna rohkem ja hirevad sng spetse ka.

Mandre
21.12.09, 17:29
Soovitage DC sngle mõeldud videoseeriaid :) (micro)

pikk28
21.12.09, 18:51
Soovitage DC sngle mõeldud videoseeriaid :) (micro)

NOLAN ftw

vapsik
21.12.09, 18:53
NOLAN ftw


Sitandgosid sooviti ju :-\

pikk28
21.12.09, 21:25
Sitandgosid sooviti ju :-\

my bad, ei lugenud korralikult. sng-dest ma ei tea muhvigi

Provoker
21.12.09, 22:16
Soovitage DC sngle mõeldud videoseeriaid :) (micro)


real life of sng grinder. peaosas vandweller

ranka
22.12.09, 02:06
http://www.bluefirepoker.com/

Olen seal vaadanud hetkel viite videot ja need mulle kõik meeldisid. PS! Kõik FR videosid seal ei ole ja kuumakse oli ka päris kallis.

0ttt
29.12.09, 12:41
Kiire küsimus Leggopokeri kohta: Tegin kasutaja täna ja esimene seitsmest tasuta päevast. Tirisin kõik videod alla mida vaadata tahan aga kas saan ka videosi vaadata, kui mul free trial läbi? Vaatamisel küsis kasutajat ja parooli.

mihke666
29.12.09, 15:00
Kiire küsimus Leggopokeri kohta: Tegin kasutaja täna ja esimene seitsmest tasuta päevast. Tirisin kõik videod alla mida vaadata tahan aga kas saan ka videosi vaadata, kui mul free trial läbi? Vaatamisel küsis kasutajat ja parooli.

siis vist mitte

Kotkas1000
29.12.09, 19:53
Palun, kas oskate soovitada microstakes FR mängijale DeucesCrackedist videosid, mida tasub vaadata. Seal valik jube suur ja ei oska sortida, mis hea, mis mitte. Esialgu tõmbasin Poker Mathematics seeriad ja Nolani videosid ka ühe portsu.

QKulgur
09.01.10, 21:32
Pokersavvy plus-is soovitan bond18 MTT videosi ja ama0013 sng videod

Pahvak
11.01.10, 23:07
Cardrunnersi pro ei suutnud flushdraw combosid õigesti arvutada ja pani neid vastase range 2x rohkem (90 vs 45). Stoxpokeris vaatasin täna kolme "pro" videosid ja kõik olid breakeven mängijad. Vot siis. :)

Keegi midagi head neist FR jaoks on leidnud või öelge mõni hea coach? Päris algajatele mõeldud kraami ei taha.

ment52
12.01.10, 05:25
Stoxis ricky mask ja cardrunnersis kush789 on solid.

McFoldberg
12.01.10, 17:56
Rick Maski videod stoxis on imo suht ületamatud nagu ment ütles. Ed Miller on teinud ka hästi palju loenguid Stoxi jaoks, mis hästi põhjalikult erinevaid teemasid käsitlevad.

pastilaa
12.01.10, 18:19
Vaadates Nolanit PTRist ja arvestades seda, kui hästi hästi tal ka jutt jookseb - siiani parimat FR kohta pole näinud. Mulle sobib ka tema rahulik stiil - osad vennad, kes mingit limiiti crushivad, on teinud seda videotes EstPatricku stiilis - st mäng ja postflop skill on jube hea aga liiga loose minusugusele fishile.

EDIT: Eelsoovitatud Ricky asja peab kohe uurima!

kuco
12.01.10, 23:00
Vaadates Nolanit PTRist ja arvestades seda, kui hästi hästi tal ka jutt jookseb - siiani parimat FR kohta pole näinud. Mulle sobib ka tema rahulik stiil - osad vennad, kes mingit limiiti crushivad, on teinud seda videotes EstPatricku stiilis - st mäng ja postflop skill on jube hea aga liiga loose minusugusele fishile.

EDIT: Eelsoovitatud Ricky asja peab kohe uurima!


EstPatrick peab seda kinnitama aga minuteada ta Nolani videotest oma stiili 6ppiski....

ranka
13.01.10, 00:02
EstPatrick peab seda kinnitama aga minuteada ta Nolani videotest oma stiili 6ppiski....


Nolani preflop raise range on suht tight 11% ja peamine edge tuleb sellest, et ta positsioonist callib väga laia rangega. Stattideks oligi miski 19/11/2.

IMO ja oma videodes oli ta isegi liiga loose.

ESTPatrick
13.01.10, 02:59
EstPatrick peab seda kinnitama aga minuteada ta Nolani videotest oma stiili 6ppiski....


suht palju võtsin temalt ideid üle jah, kui ranka toodud NOlani statsid on 19/11, siis minu lifetime FR vist oli 19/13

võib öelda et mängin suht samamoodi ka 6maxis, sobib kõikjale kuna põhimõte on ju sama, callid IP normal lehega jne

vonkartoffel
13.01.10, 07:00
suht palju võtsin temalt ideid üle jah, kui ranka toodud NOlani statsid on 19/11, siis minu lifetime FR vist oli 19/13

võib öelda et mängin suht samamoodi ka 6maxis, sobib kõikjale kuna põhimõte on ju sama, callid IP normal lehega jne

Millised need videod võiksid olla ja kus, mis sul veel 6maxis midagi head andsid või niiöelda head olid?

pastilaa
13.01.10, 07:46
Selge, jälle targem. Olen ise vaadanud Nolani videosi NL10-NL100. Sellise mängu pealt küll ei ütleks, et 19/11 võiks tulla, aga ju siis nii on!

ranka
14.01.10, 23:00
Selge, jälle targem. Olen ise vaadanud Nolani videosi NL10-NL100. Sellise mängu pealt küll ei ütleks, et 19/11 võiks tulla, aga ju siis nii on!


Minu arvates Nolan oma videodes mängib hoopis teisiti kui lauas. Videodes ta tundus üldse agrom, lauas tegelt väga passiivne.

EDIT: äkki leveldas oma videodes :) Sest ta ei ole never strateegiat avaldanud ja miks ta üldse need videod tegi.

ESTPatrick
15.01.10, 01:40
Millised need videod võiksid olla ja kus, mis sul veel 6maxis midagi head andsid või niiöelda head olid?


1 tüüp on veel kellelt õppisin limparite karistamise ära. tema nimi on eric liu ehk peacy_keen. olen vist 1 video tema kohta ainult vaadanud kuid see oli suht ebaoluline. lugesin vist tema blogist või kusagilt et tema terve mäng põhineb limparite karistamisel ja buttoni mängul ja nii sai ka see minu osaks, kuna oli ikka sitaks kasumlik.

ma polegi eriti videosid vaadanud. kunagi ammu vaatasin mingi portsu ehk 2aastat tagasi ja pärast seda mõne üksiku. Rohkem pakub pinget mõtete avastamine mingi idee kohta ja siis selle testimine ja enda mängu installeerimine.

KÕIGE PAREMAD ideed üldse oma mängu üle võtta on KÕIGE ROHKEM võitvatelt regularidelt, sest nad peavad ju midagi paremini tegema kui kõik ülejäänud. PTR annab selleks ideaalse võimaluse, nende selgitamiseks.

isutuba
23.01.10, 21:56
stoxpokeri

Skyline
30.09.10, 20:20
Palun soovitage DC 6max jaoks videode autoreid/seeriaid, kokku on neid päris palju, tahaks teada mida eelistada.

fyte
30.09.10, 20:32
Tahaks kangesti vaadata DCst balugawhale micro 6maxi coachimis-vide, kuid paraku puudub krediitkaart, et free trialit saada. Kas tõesti mingit alternatiivi pole? :/

raaids
04.10.10, 01:15
Mis ajal umbes need Nolani Movin up videod tal tehtud on?

mortalvombat
04.10.10, 06:26
endal ka küsimus, et kas kuidagi cardrunnersi tasuta nädalat ilma krediitkaardita kätte ei saa

variatsioon
04.10.10, 07:54
kui mängid FTPs siis saaksid.

nikitheone
04.10.10, 08:33
selgita palun

ristijeesus
04.10.10, 08:51
Mis ajal umbes need Nolani Movin up videod tal tehtud on?

Nov-dets 2008.

variatsioon
04.10.10, 09:21
selgita palun

http://www.trulyfreepokertraining.com/
regad, kogud kuus 5500 punkti ja saad tasuta videosi vaadata.

Timpz
04.10.10, 13:14
http://www.trulyfreepokertraining.com/
regad, kogud kuus 5500 punkti ja saad tasuta videosi vaadata.
mina sain 3k-ga tasuta

pastilaa
14.10.10, 20:11
Kas kellelgi on Cardrunnersi account? Ühte videot oleks hädasti vaja - äkki saame kaubale. PM.

EestiMats
18.10.10, 15:50
Kuna kasutajaks saab ainult läbi krediitkaardi ja mul seda pole, kas siis oleks kuidagi mingi teine võimalus? keegi sõber ostab võinii?

raaids
19.10.10, 01:34
kas sitngogrindersis pole võimalik kuidagi esimesed päevad tasuta videoid vaadata? või peab tegema ikka 3 kuu kasutaja 59$ eest

antnx
19.10.10, 23:13
Seb U-kaardi võimalus.

Kotkas1000
15.11.10, 20:50
Niisiiis - pääsen ka hetkel ligi cardrunnersi videotele. Oskab keegi soovitada, mis on kindlasti vaatamist väärt NL100-200 FR mehele? Lampi otsides maru raske see hea asi välja otsida ja võib juhtuda nii, et ei leiagi lõpuks.

Tigrano
15.11.10, 20:55
Keegi mainis eelnevalt, et kuch789 videod on okei.

variatsioon
16.11.10, 06:40
Niisiiis - pääsen ka hetkel ligi cardrunnersi videotele. Oskab keegi soovitada, mis on kindlasti vaatamist väärt NL100-200 FR mehele? Lampi otsides maru raske see hea asi välja otsida ja võib juhtuda nii, et ei leiagi lõpuks.

RASK

Pahvak
01.12.10, 02:31
RASK

+1, aga miks ma peaks alloleva mehe HU 4-tabling videot vaatama või miks ta üldse on cardrunnersis?

http://www.pokertableratings.com/fulltilt-player-search/chalminho10

con
01.12.10, 05:08
soovitan ratingu järgi sorteerimist kasutada, parim kraam on eesotsas.

no_limit
02.12.10, 10:46
Seal on ikka väga palju materjale. Oskab keegi soovitada full ring nl50 mängurile midagi head?
edit: unustasin mainida, et kasutaja on mul DC-s.

Mrt1989
23.12.10, 15:57
Proovisin Cardrunnersi trial accounti teha , alguses sujus kõik ladusalt kuni viimaks viskas errori ,et ei saa accounti teha palun võtke ühendust admin või supordiga. Krt kõik krediit andmed ,adress jne oli juba pandud ja viimaks see error siis kui tahtsin compleateda regamist. Loodan ,et mu kaardil mingit raha maha ei hakka minema , login ei tööta ja mingit maili pole ka tulnud :S

ziimukaz
23.12.10, 16:22
Proovisin Cardrunnersi trial accounti teha , alguses sujus kõik ladusalt kuni viimaks viskas errori ,et ei saa accounti teha palun võtke ühendust admin või supordiga. Krt kõik krediit andmed ,adress jne oli juba pandud ja viimaks see error siis kui tahtsin compleateda regamist. Loodan ,et mu kaardil mingit raha maha ei hakka minema , login ei tööta ja mingit maili pole ka tulnud :S
Sulle ju öeldi täpselt, mida teha. Milles probleem siis?

Spewmonkey
23.12.10, 16:56
Hirmul on suured silmad.

Rando
31.01.11, 09:12
Tegin DCsse kasutaja, milliseid NL5-10 videosid soovitaksite?
From the ground up on üks, veel?

Ints
01.03.11, 15:22
Mind ennast on selline sait nagu dragthebar huvitama hakanud, seal just nimelt micro limiitidele nlhe fullring videosi palju. Hetkel võimalik 7 päeva tasuta kasutada seda, kas hiljem jätkata on võimalik ainult makstes`?

inward
01.03.11, 15:48
Micro kohapealt imo väga vahet pole. Aga small stakes videod 6maxis leatherassi poolt on küll väärt vaatamist dtb's.

Tigrano
01.03.11, 17:56
Mind ennast on selline sait nagu dragthebar huvitama hakanud, seal just nimelt micro limiitidele nlhe fullring videosi palju. Hetkel võimalik 7 päeva tasuta kasutada seda, kas hiljem jätkata on võimalik ainult makstes`?

Ennem 7 päeva lõppedes pead ära tühistama pakkumise või siis maksma vastavalt, millise paketi valisid.
FR kohta oli discobisco-lt mingid seeriad ja kindlasti väga head FR videod nl100+ on Milwaukee2 omad.

Ints
01.03.11, 21:11
Kurat, ma eelnevalt ei pannudgi tähele, et krediitkaarti ka vaja siin.

Rigged
03.03.11, 08:37
BlueFire jättis väga soliidse mulje, ainult MTT videosid oli natuke liiga vähe.

Ints
03.03.11, 11:18
BlueFire jättis väga soliidse mulje, ainult MTT videosid oli natuke liiga vähe.

Seal sama süsteem, et saad tasuta 7 päeva kasutada, aga krediitkaardi andmed pead ikka alguses sisestama?

Rigged
04.03.11, 11:41
Jep, ma panin krediitkaardi andmed sisse, ja siis saatsin kohe kirja, et ei soovi memberiks teha, sest pole aega vaadata.

WIN
20.03.11, 17:57
mitte mingit muud võimalust pole DC jaoks kui krediitkaart sebida? nonsensss

ristijeesus
20.03.11, 18:10
Moneybookers ja Paypal on, aga nendega ei kaasne 7 päevane tasuta prooviperiood. MB kaart sebi endale.

Ints
20.03.11, 18:18
See MB kaart ongi mastercard vist jah ?

ristijeesus
20.03.11, 18:21
jep

kaval-ants
04.04.11, 15:42
Soovitaks DTBs värskeid Leatherassi videosi - FR, deep, 1/2 Starsis. Täiesti ulme minu jaoks - VÄGA pikk tee on veel minna....

variatsioon
05.04.11, 17:04
thanks.

aga
DTB - Drug and Therapeutics Bulletin?

edit: http://www.dragthebar.com

lollir
27.04.11, 01:00
Oskab keegi soovitada videosid mida Cardrunnersis kindlasti vaadata? Full ringi kohta.

Pahvak
27.04.11, 01:30
Oskab keegi soovitada videosid mida Cardrunnersis kindlasti vaadata? Full ringi kohta.

Oleneb limiidist. Rask NL100+ meestele. Discobisco NL50 ja alla? Viimast ise pole eriti viitsinud vaadata, sest midagi põnevat pole.

pastilaa
27.04.11, 08:35
Oleneb limiidist. Rask NL100+ meestele. Discobisco NL50 ja alla? Viimast ise pole eriti viitsinud vaadata, sest midagi põnevat pole.

Raski osas nõus, aga allapoole kindlasti Ronfar3 ja D_Smith77.

lollir
27.04.11, 11:20
Kas Discobisco mitte DragTheBar's pole?

Pahvak
27.04.11, 11:23
Kas Discobisco mitte DragTheBar's pole?

Jep, minu viga. Kell oli palju ka juba. :redface:

kjmrc
27.04.11, 11:31
Tervist!
Äkki keegi videode kogenuim vaataja oskaks öelda midagi Pokerstrategy kohta. Olen huvitatud NL10 / NL20 / NL30 SH videodest õppe eesmärgil. Et võib-olla oskab soovitada missuguseid vaadata sealt või siis millise kasutaja omi(kuna list oli päris laialdane). Kiiiitos!

ziimukaz
27.04.11, 12:54
Tervist!
Äkki keegi videode kogenuim vaataja oskaks öelda midagi Pokerstrategy kohta. Olen huvitatud NL10 / NL20 / NL30 SH videodest õppe eesmärgil. Et võib-olla oskab soovitada missuguseid vaadata sealt või siis millise kasutaja omi(kuna list oli päris laialdane). Kiiiitos!
PS coachidest niipalju, et
ge5sterne on ülipõhjalike seletustega, võibolla et isegi liiga analüüsiv igat kätt, aga tema terminaatori häält on lahe kuulata
TwiceT videod on huvitavad, hea humoorika jutuga ning agressiivse mängustiiliga
hasenbraten ka üks põhitegija seal, tema videod ka väga asjalikud ning põhjalikud

Nende kolme videosid olen pea kõiki vaadanud ning soovitan.

kjmrc
27.04.11, 13:57
Suured tänud, ziimukaz!

ropka11
28.04.11, 09:01
Oot kas cardrunnersil ja bluefirepokeril on lisaks kuumaksule ka liitumistasu 100$.
Deucescrackedil ei näinud liitumistasu kas on nii.
Kõige asjalikum tundus üldse dragthebar.Seal ma hindasid üldse ei näinud.Enne peab free accounti tegema vist, et näha
hindasid.Palju seal kuumaks muidu ja kas liitumistasu ka on

ropka11
30.04.11, 22:45
no tra vaatasin selle DiscoBisco DragthBaris nonstandard hands part 3 ära.
Ühegi käe mängimisega ei nõustunud.Ei tea kas purjus oli või ongi nii võimalik võita

rohelinekonn
02.05.11, 07:59
keegi oskab öelda millisel saidil on turnade videosi kõige rohkem või kus miskit asjaliku kraami turnade kohta on

Tigrano
02.05.11, 08:02
Ma tõmbasin Drag The Bar mtt videod aga pole jõudnud vaadata.

Seal kaks tegijat kes neid vorbivad, ühel neis päris head näitajad.

Ints
02.05.11, 11:21
no tra vaatasin selle DiscoBisco DragthBaris nonstandard hands part 3 ära.
Ühegi käe mängimisega ei nõustunud.Ei tea kas purjus oli või ongi nii võimalik võita

Millepärast siis asja nimi on nonstandard hands ?

ropka11
11.05.11, 10:34
DragthBaris ma ei saanudki FREE triali ajal videosid salvestada-vaadata sai.Kui ütles , et videos cant download free member maksin kohe ühe kuu membershipi ära ja ikka ei saanud 7 päeva salvestada.Nüüd kui 7 tasuta päeva möödas salvestamine töötab

pastilaa
17.05.11, 10:38
Selline mängija http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/bigchiefds tegi enda coaching lk ja pakub siin päris OK HH reviewsi tasuta vaadata. Eriti FR mikromeestele soovitaks - aktsent ja mitte kõige parem heli ei tohiks takistuseks olla :P. Rääkis, et tulevikus pidi sümboolse kuumaksu eest ($5-$15) hakkama pakkuma võimalust jälgida, kuidas ta mängib ja saab temalt reaalajas teda küsimustega pinnida. Kõlab suhteliselt ulme, aga võib olla täitsa huvitav.

Vandalar
17.05.11, 19:30
DC või DTB? Praegu mängin 6max ja fr microdes aga huvitun ka turnadest.

pikk28
17.05.11, 19:41
kokkutulekul Ranka ütles, et DC imeb :(. ofc mul subcription just seal. Usun, et mõlemad saidid improvevad su mängu tublisti. Ise olen DC-ga enam-vähem rahul

variatsioon
18.05.11, 00:49
1.5a tagasi oli DC best-site-ever.

edit: ja ka ranka jutu järgi imo ;)

Cash87
18.05.11, 16:06
heh, kumb siis parem kas DC või CR?

kuco
18.05.11, 16:18
heh, kumb siis parem kas DC või CR?

Oleneb, kumba eelistad ema või tütart?

Cash87
18.05.11, 17:20
lol wat?

Eelistan full ringi 50-100NL, ehk tahaks ema tarkust ja tütre välimust ;)

Romka
18.05.11, 18:32
Selline site soovitab neist 3'st hoopis Bluefire site.
http://www.pokertrainingreviews.net/guide/cardrunners-vs-deucescracked-vs-bluefire-poker

variatsioon
18.05.11, 18:35
ma küll sellist saiti ei usaldaks.

aga jmh.. eks nad kõik ole enam vähem sama head..

Pahvak
18.05.11, 18:39
lol wat?

Eelistan full ringi 50-100NL, ehk tahaks ema tarkust ja tütre välimust ;)

Cardrunners on FTP mängijatel tasuta, kes piisavalt palju seal mängivad. Vb mõni sõber on FTP-s?

Cash87
19.05.11, 16:47
Kahjuks ei ole kedagi, aga äkki on siin keegi lahke jagama? :P

Ja küsija pihta ei lööda ok? :P

Mrt1989
21.05.11, 18:09
Keegi DC memberit saab shareda v6i siis kusagile balugawhale videosi uploadida ? saaksin vastu anda CR

IsandJoberst
02.06.11, 21:45
Mis videosid soovitaksite micro grinderile DC-st ? Limiidiks siis nl10-nl25 full ring .

ziimukaz
02.06.11, 22:28
Mis videosid soovitaksite micro grinderile DC-st ? Limiidiks siis nl10-nl25 full ring .
Kõik Nolan'i seeriad peaksid sinu jaoks piibliks olema.

virukunn
07.06.11, 12:22
Aga CR-st midagi toredat NL25 FR mängijale ? Ronfar3 omad on läbi vaadatud.

Tigrano
07.06.11, 13:59
rask peaks olema hea igale limiidile.

pastilaa
07.06.11, 14:09
Aga CR-st midagi toredat NL25 FR mängijale ? Ronfar3 omad on läbi vaadatud.

d_smith ja rask nagu tigrano mainis

Romka
07.06.11, 14:23
Keegi TPE's omab kontot? Ehk teab ka midagi väga head soovitada.
Alustan vaikselt ise BigDogi videotega hetkel aga neid ka nii palju.

Cheating
07.06.11, 20:11
Tegin täna endale 30 päevase liitumise DC´ga.
Kas keegi oskab soovitada NL50 6max videosi mida kindlasti downloadida?


Olen nõus jagama ühele foorumi kasutajale DC andmeid videode vaatamiseks! PM

Edit: Pakkumine läks kasutajale fyte.

kjmrc
08.06.11, 12:06
Sama küsimus ka minul, missuguseid videosi soovitate vaadata @ DC ja limiidid NL25/NL40-50 6max, aitäh.

numnuts
08.06.11, 12:13
See ei ole 'Must et epab olema sama limiidi oma mida ise mängite. On täitsa ok ja isegi parem kui vaatate tiba kõrgema oma. Kuni 100NL it doesent matter anyway.

Aga ise vaadanud ja soovitan -

Esiteks kohe CrindCore - The thin red line. Olen seda kõigile soovitanud. Esimene osa katab väga hästi teooriat. Kuidas lugeda oma HUDi ja kuidas statse kasutada ära erinevate vastaste vastu. Imo see osa kui endale selgeks teha loob väga tugeva vundamendi. Ise vaadanud seda 2-3x Ülejäänud osad on live sessin alates vist(?) NL50 kuni 200+

* SSNL Disease
* Running the streets

Ja kindlasti ei soovita mitut seeriat kooraga vaadata. Võta üks ette. Mõtle kaasa ja töötle läbi ja liigu siis järgmise juurde kui mõikad läbinisti mida vaatasid.

GL.

kjmrc
08.06.11, 12:16
Tänud, postitasingi siia NL50 videode requesti ka, kuna ise pole veel sinnani jõudnud, imo õpidki rohkem kui vaadata 1 limiit kõrgemaid videosi no nt. oled nl25 reg aga vaatad nl50 videosi, arvan, et aitab rohkem.

Cheating
08.06.11, 17:31
Ma muidugi tõmbasin eile kõik(200h+) Micro/Small 6max videod ära ja üritan siis Crindcorest alustada:)

Ghost0
03.07.11, 09:12
Huvitav, CR videod ei toimi allatõmmates - heli pole ja mingid ruudud/triibud jooksevad video pealt ainult?
Mingid kodecid puudu? Isegi VLC'ga sama viga...

ristijeesus
03.07.11, 09:26
CR videosid saab vaadata ainult WMP11 või uuemaga.

Cash87
03.07.11, 09:59
ja siis ka parooli sisestama koos kasutajanimega ning kui parool ära muuta siis vaja uuesti sama läbi teha. Nats kurb aga samas turvaline süsteem.

Fabulous
03.07.11, 12:29
Kas keegi soovib 20$ eest 30. juulini DC kasutajat osta? Ma unustasin juuli lõpus kogemata subscriptioni õigel ajal ära katkestada ja kuna mul midagi enam tõmmata ei ole, siis ei taha täiesti raisku ka lasta seda.
DC supportile pole mõtet kirjutada, kuna ma proovisin seda ja nad ütlesid põhimõtteliselt, et katkestada ja raha tagastada pole võimalik.

con
04.07.11, 19:12
^^Võtsin ära talt.

Soovitage DeucesCracked'st nl50-nl100(nl25-200 võite ka) FR videosi(häid videosi leiab harva seega vaataks kõik soovitatutest.)

Panen siia viimased 90 FR videot, saavad ka teised huvilised pildi sellest mis saidil pakkuda on. Ehk saate viidata kõvematele nimedele/seeriatele. Alates 2010 algusest kõik FR videod:


esimesed 30
http://www.upload.ee/image/1467584/deuces1.JPG
30-60
http://www.upload.ee/image/1467586/deuces2.JPG
60-90
http://www.upload.ee/image/1467589/deuces3.JPG

pikk28
04.07.11, 19:55
newmanmi on nuts

Mr_Kenny
06.07.11, 18:07
Keegi tahab vahetada DC->CR kuu lõpuni? PM plz!

vonkartoffel
11.07.11, 19:21
Teab keegi soovitada DC või CR videosid kus oleks palju fishide vastu actionit, või lihtsalt mingi strat video fishidega mängust. 6max oma siis.

ristik
17.07.11, 00:22
miks cardrunners passi recoverida ei lase ?


Due to some internal error your request could not be processed please try again later

Vandalar
17.07.11, 10:29
miks cardrunners passi recoverida ei lase ?

Mul oli ka üks aeg sama asi vist ja kontakteerusin nende toega. Lihtsalt mingi kala on...

kjmrc
30.07.11, 23:34
Kelle poolt tehtud DC heads-up videosi/seeriaid tõmmata?

E: Täpsustan, et NLHE/PLO micro limiit.

Strateeg
04.08.11, 00:28
Kas DC videod on ka selle DRM vmt asjaga kaitstud, või saab arvuti nt kuu aega member olles head-paremat täis tirida ja mistahes ajal vaadata?

ziimukaz
04.08.11, 00:33
Kas DC videod on ka selle DRM vmt asjaga kaitstud, või saab arvuti nt kuu aega member olles head-paremat täis tirida ja mistahes ajal vaadata?
saad kõik parema alla tirida

Strateeg
04.08.11, 02:12
saad kõik parema alla tirida

OK tänud!

ropka11
04.08.11, 11:20
No ma ei tea LOL.Niikui õppevideosid vaatama hakkan vajub silm kinni.Ja vaatangi nii - paari jaotust näen siis paar jaotust silm kinni ja jälle paari jaotust näen...Pärast ilged süümekad, et pool nägemata, uuesti ka ei viitsi sama vaadata.
Ja kusjuures tavaliselt vaatan ikka päeval.
Saidiks siis Drag The Bar.Keegi rohtu oskab soovitada selle vastu või sellel DiscoBiscol ja Col ongi selline unejutu tämber.

taipupole
05.08.11, 07:16
Keegi rohtu oskab soovitada selle vastu või sellel DiscoBiscol ja Col ongi selline unejutu tämber.

Starsist saad tellida.
http://s6photos.tradeholding.com/attach/hash168/160424/but_plug.jpgÄra vaata videosid pikali olles vaid istudes. Mina ei suuda näiteks külili lugedes ärkvel püsida (käsi pead toetamas), kuid kõhul või istudes pole mingit probleemi.

Mrt1989
11.08.11, 15:09
Kellelgi DC shareda oleks ? sooviks 6max videosi leechida .

Rando
11.08.11, 22:11
Kellelgi DC shareda oleks ? sooviks 6max videosi leechida .
Endal sama soov.
A kuule kui videosi saab ilma limiidita alla laadida siis võiks mingi paari inimese peale võtta kuu aega. Mis arvad?

ranka
11.08.11, 22:19
Piraatlust levitage privaatsemalt.

suitsutihane
07.09.11, 14:18
kelle 6max videosi dc-s vaadata?

sinisebra
03.01.12, 03:33
Mida pokkeriprod arvavad Balugawhale'i videodest?
Tal paistab olevat hea reputatsioon.
Kõik kiidavad.

Minule kui microstakesi mängijale tunduvad tema nõuanded olema asjalikud.
Hea coach?
Väärt nõuanded?

Samas kui vaadata tema tulemusi siis on need paremal juhul "keskpärased."

PTR ütleb et Balugawhale ei ole viimased paar aastat mänge beatinud.

Kas tasub Balugawhaleilt õppida?
Või oleks kasulikum mõnda muud stiili järgida?
Õpetajana on ta ju ikkagi OK?

pokkerisheriff
03.01.12, 10:10
ma arvan, et võid vaadata kõiki videoid aga ära mängu üles ehita 100% kellegi pealt. isegi kui reaalselt mänge ei beati, siis teoreetiliselt võib tal (või kestahes teisel) olla häid nippe ja lähenemisi mängule. olen kindel, et ka selle Balugawhale videotest saad enda jaoks mida uut, aga ainult siis kui vaatad videoid mõttega ja natuke kriitilise pilguga aga mitte nii, et proovin nüüd lihtsalt ta videos näidatud mängu kopeerida.

Codecci
03.01.12, 12:53
ma arvan, et võid vaadata kõiki videoid aga ära mängu üles ehita 100% kellegi pealt. isegi kui reaalselt mänge ei beati, siis teoreetiliselt võib tal (või kestahes teisel) olla häid nippe ja lähenemisi mängule. olen kindel, et ka selle Balugawhale videotest saad enda jaoks mida uut, aga ainult siis kui vaatad videoid mõttega ja natuke kriitilise pilguga aga mitte nii, et proovin nüüd lihtsalt ta videos näidatud mängu kopeerida.
Ei oleks uskunud, et see kunagi juhtub, aga +1

tdx
04.01.12, 10:08
Balugal on head SSNL videod ja ta oskab algajatele fundamentaalseid asju väga lihtsalt ja loogiliselt seletada, mitte ei lasku 20 minutilistesse heietustesse. Üks huvitav seeria oli tal kus ta koolitas miski suht algaja NL10 6-max mängija --> NL200 paari kuu jooksul, see oli päris meelelahutuslik. Aga tema MSNL õpetustesse peaks igaks juhuks ettevaatlikult suhtuma imo... aga jah, use common sense.

iicacii
08.01.12, 01:53
Kas keegi viimase aasta DC MTT/SNG videosid on vaadanud? Kas on midagi head?
Huvi pakuvad just "the situation room", "the top 0,56 %" ja "that donkey ate... "

con
10.01.12, 15:10
olen huvitatud paarist videost DC's ja dailyvariance's.

con
14.01.12, 17:37
Kas keegi teab, kuidas bluefires saada 7p ilma maksmata? Jäi natuke segaseks see tekst.

https://www.bluefirepoker.com/signup

ristijeesus
14.01.12, 21:16
Täidad ära mis küsitud, annad krediitkaardi andmed ja ongi olemas. Enne nädala täitumist saadad kirja, et tahad ära katkestada ja ei võeta midagi. Vaadata saad piiramatult, aga tõmmata saad prooviajal ainult 10 videot, niiet vali hoolega :D

Vandalar
02.02.12, 12:07
Teadjamad soovitage mõnda head 6max mängijat/seeriat DC-s ja turnade kohta sama. Limiit pole oluline, peaasi, et on väga hea ja valdab asja, seletab hästi jne.

Jäämees
02.02.12, 12:42
Küsiks kah nüüd, et mis saidid on nö tasemel praegusel pokkeriajastul? Eriti SNG/MTT/6 Max NL cashi osas.

ropka11
10.03.12, 17:09
Hmmm deucescrackedil moneybookersiga maksevõimalust polegi.
Kas SEB Magnetiga triali ei anna sebida.Krediitkaardi tunnused olemas ju.

Vandalar
10.03.12, 17:42
Hmmm deucescrackedil moneybookersiga maksevõimalust polegi.
Kas SEB Magnetiga triali ei anna sebida.Krediitkaardi tunnused olemas ju.

On MB maksevõimalus. Vaata upgrade all on "prefer to pay with Paypal or Moneybookers...."

ropka11
10.03.12, 19:03
thx Vandalar.Pidin enne ennast tasuta kasutajaks regama.Muidu kui valida kohe kuu ajaline membership ja hakata siis kasutajaks regama annab ainukese valikuna Prefer to pay with PayPal.

ropka11
15.03.12, 08:11
On MB maksevõimalus. Vaata upgrade all on "prefer to pay with Paypal or Moneybookers...."
Krt ikka ei saa
Unfortunately, we are currently unable to accept Moneybookers payments. We can accept PayPal and credit cards currently. Sorry for any inconvenience.

kjmrc
23.04.12, 09:55
Keegi oskab öelda DC's mõnda solid 45 mehe/rush sng autorit/seeriat/videot?

Cash87
02.05.12, 17:50
Kas keegi DC 1h oma kontot ei soovi jagada? Ma tõmbaksin 4-5 videot ning rohkem ei puuduks.

E: Ma võin 5€ panka shippida.

privador
11.07.12, 18:55
Kas keegi CR teab midagi? Vaja oleks ühte videot ja seal küsitakse 30+100, mis tundub suht krõbe hind.


30.00

+ $100 SignUp Fee

phenomenon
11.07.12, 22:38
7 päeva on free trial seal , pead ainult ära lõpetama lepingu enne tähtaega sinna helistades või faksides ja kannavad raha tagasi. Mulle antti sinna üldse ilma sissemakseta free trial , ei tea kas see on standard või oli klienditoel lihtsalt hea tuju. Tasub küsida.

Jeebus
11.07.12, 22:46
Kas keegi CR teab midagi? Vaja oleks ühte videot ja seal küsitakse 30+100, mis tundub suht krõbe hind.
mis aastast see video on?
kui on <2012, siis leiab internetiavarustest

privador
11.07.12, 23:11
7 päeva on free trial seal , pead ainult ära lõpetama lepingu enne tähtaega sinna helistades või faksides ja kannavad raha tagasi. Mulle antti sinna üldse ilma sissemakseta free trial , ei tea kas see on standard või oli klienditoel lihtsalt hea tuju. Tasub küsida.
proovin jah seda free trialit kasutada

Robbbim
27.09.12, 14:28
DC'st mõnda uuemat 6max micro/small stakes videoseeriat oskab keegi soovitada ? the thin red line on vaadatud

BuildUp
28.09.12, 01:28
Yin & Yang on väga hea imo.

privador
11.10.12, 13:08
Ma tahaks CR subscriptionit lõpetada
emailidele ei vastata -ideid? Muidu pean kaardi sulgema

Fabulous
11.10.12, 13:22
Ma tahaks CR subscriptionit lõpetada
emailidele ei vastata -ideid? Muidu pean kaardi sulgema
Küsi 2+2 CR alafoorumis (http://forumserver.twoplustwo.com/120/cardrunners/)?

Ints
16.10.12, 13:07
Said ära lõpetatud, või jäid oma 130 ilma ?
Mõtlesin ka seda trialit kasutada, huvi pärast tahaks teada kuidas sujub.

privador
16.10.12, 13:26
lõpuks nad emailile(võttis aega 3-4 päeva) vastasid lubasid lõpetada, eks näeb kas järgmisel kuul on midagi võetud

Vahepeal helistasin ka swedi, et kas ma saan cR päringuid blokeerida-öeldi et ei saa. Ainuke võimalus on kaardi sulgemine
see raha pole seda väärt-vaatad videod korraga ära ja vsjo

Ints
16.10.12, 13:27
Kas DC on asi lihtsam, vaatan et DC vist ainuke sait kus pole seda 100 signup feed kah, 30 daalast poleks väga kahjugi.

mislinn
16.10.12, 13:29
Kust leiaks parima valiku fr videosi, nl100 ja up?

vonkartoffel
10.11.12, 10:38
Kus on kõige parem ipadiga videosid vaadata? Dragthebar ja bluefire trialitega ei õnnestunud.

pikk28
12.11.12, 10:40
DC-st suht mugav.

Mrt1989
22.12.12, 17:28
Keegi hea inimene saaks uploadida Fullring evolution 2 osasi DC st?

Intzsz
09.01.13, 21:20
Plaan Deucescrackedisse memership võtta, mis videosid soovitate NL50+ FR ja kas seal saab videosid allalaadida ka ?
Võite ka mõnda muud site soovitada, ei pea just DC olema.

Kakahirmutis
09.01.13, 23:18
Plaan Deucescrackedisse memership võtta, mis videosid soovitate NL50+ FR ja kas seal saab videosid allalaadida ka ?
Võite ka mõnda muud site soovitada, ei pea just DC olema.

lõpeta see õppimine ära plz :S

phenomenon
28.01.13, 15:15
Soovitage videosid DC-ist. Formaat ei ole oluline.

overbet
29.01.13, 21:25
Twee bets Nolani poolt väga hea, aga underrated seeria. 12 osa, iga osa umbes pool tundi ja igas osas vaadatakse ainult mõnda kätt, aga väga põhjalikult, iga võimalik otsus räägitakse läbi.

virukunn
29.01.13, 22:10
thin red line/grind by grindcore

phenomenon
30.01.13, 02:45
ty

donkament
31.01.13, 12:24
The Eightfold Path to Poker Enlightenment on parim seeria sealt ainec.

Mrt1989
31.01.13, 16:14
Kellelgi CR i on ja tahaks subscription fee pooleks teha ?

EestiAA
05.02.13, 22:22
DC-is ei saa MB kaudu maksta jah ?.
Mõtlen, et küsin igaks juhuks üle.

Kas Ühis või swedist saaks mingit kaarti võtta millega seal maksta saaks ?.

vonkartoffel
05.02.13, 22:49
Virtuaalne krediitkaart SEBst + siis igast plastikust kaardilahendused ja mb mastercardiga saab kah.
edit: prolly saad niisama mb kandega kah kui supporti kirjutad.

valgelendur
05.02.13, 23:32
keegi vaatab pokkeri õppevideosid google nexus 7ga? kuidas suurus on (ekraan)? tundub väike olevat, aga ehk täiesti normaalne vaadata? Ei saa kuskil katsetada kah, poes ei küsi ju ja logi DC/CR sisse :P
IPad vist normaalse suurusega nende videode jaoks?

vonkartoffel
05.02.13, 23:55
Reso oli mingi aeg kõigil nendel sitt, Ipadi see retina on hea aga teine jama on see et videote kvaliteet on kohati väga halb.

fyte
05.02.13, 23:55
ipadi 10" on piisav jah, aga flash playerit ta ei toeta standardsel moel, vb mingi spets äpiga saab neid vide vaadata kuidagi, aga ise pole proovinud..

vonkartoffel
05.02.13, 23:57
alla tuleb tõmmata videod, otse ei saa jah ipadiga.

Pokutaja
06.02.13, 00:04
Peaks vist saama flashi vaadata kui browserile see sisse ehitatud (Skyfire vms)...?

valgelendur
06.02.13, 00:04
apple 500eur, ei taha nagu niikallist osta, aga tundub et paremat varianti tõesti pole, kui tahad vähekenegi ka kvaliteeti, see nexus tundub pisike

vonkartoffel
06.02.13, 00:10
nexus 10 näiteks, oleneb kõik milleks kasutada ikka peamiselt, ma ise teist korda omale ostaks mingit siis ostaks ipadi asemel üldse mingi hiinaka mis kõrge resoga

camu
06.02.13, 02:51
keegi vaatab pokkeri õppevideosid google nexus 7ga? kuidas suurus on (ekraan)? tundub väike olevat, aga ehk täiesti normaalne vaadata? Ei saa kuskil katsetada kah, poes ei küsi ju ja logi DC/CR sisse :P
IPad vist normaalse suurusega nende videode jaoks?
See 7 tolline, eks? Mul analoog ja statse ja asju ei näe, eriti kui meeldivad videod kus näiteks 4 lauda korraga mängitakse. Et mugav pole just vaadata.

valgelendur
06.02.13, 02:59
See 7 tolline, eks? Mul analoog ja statse ja asju ei näe, eriti kui meeldivad videod kus näiteks 4 lauda korraga mängitakse. Et mugav pole just vaadata.

ty seda teada tahtsingi, enamus videos kus 4-6lauda mängitakse

Vandalar
19.04.13, 12:34
Kelle videoid soovitaksite vaadata või on mõni konkreetne seeria, mis on silma jäänud, bluefirepokeris ? Vahet pole, mis mängutüübiga tegu.

p0l1
22.04.13, 01:11
Ilmselt mitte ühtegi, kui niisama vaadata (ise läbi kogetud).

Valiks 1 formaadi ja jääks selle juurde.