PDA

View Full Version : Libahundu XI MÄNGU TEEMA



Leheküljed : 1 2 3 4 5 [6] 7

q_q
28.04.13, 02:53
täna öösete postide põhjal paneks küll hundid timz simmo blizkaa

wow palju külasem

blizkaa kasuks räägib though camu peek :(

aga kahjuks maxi kill

q_q
28.04.13, 02:54
kui blizkaa hunt siis õnneks ma ei pea viimast otsust tegema f3-es sest öökillid lähevad kindlalt eluvend -> q_q

blizkaa
28.04.13, 02:55
Mulle meeldib Simmo ka juba...
Seega minu hundid
q_qwowjmsk49

WowAwiAA
28.04.13, 02:57
Mulle meeldib Simmo ka juba...
Seega minu hundid
q_qwowjmsk49

Huh?

WowAwiAA
28.04.13, 02:58
Hahaha

q_q
28.04.13, 02:59
ok timz simmo ja blizkaa hääletavad kindlalt siis mind :(

jmskns ka probably

kuigi ta ütles simmo ta teine hunt vist

WowAwiAA
28.04.13, 03:01
Ta hundid olid ma sain aru, et sina eluvend ja simmo. SIis vahepeal surus blizkaat. SO ma ei tea. Küla pole vist keegi tema jaoks.

q_q
28.04.13, 03:01
:D

q_q
28.04.13, 03:01
jokes aside me kaotame siis :(

blizkaa
28.04.13, 03:03
yepp, ma usun küll jah...

blizkaa
28.04.13, 03:04
1 out Teil on tglt, eluvend ära rääkida, kes on muideks q_q suur austaja

WowAwiAA
28.04.13, 03:04
EI tea midagi, mul on jäänud mulje, et tema külalolliks olemine on osalt tingitult sellest, et ta ei süvene mängu ja paneb suht huupi, aga kuna nii mitu mängu nahka läinud, siis ehk võtab vaevaks süvenenumalt töötada.

blizkaa
28.04.13, 03:05
sii saate stast saia küll veel teha...

timz0333
28.04.13, 03:06
ei võta wowi enne sind või simmot

plz saa aru. simmou loxck clear ju, wow najal saad übhe lisa päeva, et poste koguda siis tõmban su oksa piltlikult muidugi:)

q_q
28.04.13, 03:07
1 out Teil on tglt, eluvend ära rääkida, kes on muideks q_q suur austaja

kes siis su arust camu peekid

q_q
28.04.13, 03:07
plz saa aru. simmou loxck clear ju, wow najal saad übhe lisa päeva, et poste koguda siis tõmban su oksa piltlikult muidugi:)

mis moodi ta lock clear

plz seleta

q_q
28.04.13, 03:08
see mis täna juhtunud juhtub iga mäng kus ma üle 1 päeva elus pmslt

blizkaa
28.04.13, 03:08
ma räägin, et kutsu räppi saab siin veel kuulda...

blizkaa
28.04.13, 03:09
q_q-sa kordad ennast hirmsal kombel, nagu 8 mile filmis neegrid ei saanud aru kuidas jänkule 1:0 teha...

WowAwiAA
28.04.13, 03:10
Aaa btw, mu teooria, et võibolla kõik külad on nüüdseks ümber lükatud. blizkaa timz ja simmo kostavad ikka liialt ühest suust.

q_q
28.04.13, 03:10
libahunt 4


Okei, 3 küla teada: mina, inward ja karupoeg. Meid võetakse järgmiste öödega välja, seega laome oma strateegia lauale

Hääletame nüüd q_q välja palun - kui ta on hunt, siis on väga hea, kui ta on küla, siis on temast lahti saamine ka hea, kuna enamus inimesi siin ei otsusta midagi ise, vaid paneb täpselt nii, nagu q_q ütleb .. ja nagu me näeme, ei ole ta väga hästi öelnud. Saaks mängu ühe aju asemel vähemalt 3

Olete märganud, et q_q käeseb kõikidel hääletada? Nii eile kui üleeile olid hääletused suht üksmeelsed? Väga mugav hundile, ei pea lõpus ena higistama, sest viimase 20 minutga küll terve küla oma häält ei muuda

Mis on q_q mängustiil hundina? Ta teeb kõikidest oma sõbrad - paljud on tema arvates "kindlad külad" ja seega psühholoogiliselt ei olda ta vastu(arvatakse, et tema on ka küla, kui ta muudkui korrutab, et mina olen küla) ... ning kõige kindlamad külad, kelle vastu ta ei suudaks lõpus pöörata, sööb öösel ära. Vaadake neid kes öra on söödud, q_q oli hea sõber lenCi ja vapsikuga, söödi ära, kaitses day1st isutube'i ja seletas koguaeg, et avicii on kindel küla - söödi ära.

Ja ärge öege, et ta pole hunte kaitsnud, day1 ei tahtnud ta kohe üldse LuuKi alguses hääletada, lugege ise esimesi poste. q_q oli see, kes käskis inwardil avicii peale ära võtta, et 3 way flipp saada, tulles ettekäändeks, et "hundid ei laseks sellel juhtuda", kuigi see oli täpselt huntide plaan, võtta see 1:2le flip (sellepärast oligi flipis osalejatel võimalus end päästa, kuid seda ei tehtud). Day2 hoidis ta oma häält küll eluvenna peal, kuid ta pidi varem lahkuma. Ta oli arvestanud, et lenC hääletab nii nagu tema tahtis .. kuid lenC tõstis viimasel minutil hääle ümber ... pärast day2 q_q veel küsis lenCi käest, et miks ta eluvenda hääletas... look it up :)

q_q mängib head mängu ... kinnitad teile seda, mida te kuulda tahate, et te olete külad .. samas võtab "vähem külasid" välja ja kõik lähevad rõõmuga kaasa

ühesõnaga, võtame ta välja :) q_q

PS! nüüd te teate, et ma pole hunt, seega ma ei aja mingit lolli juttu :D


nõus! q_q


Andsin juba mõnda aega tagasi alla, kuna minu jaoks oli vaid must maa. Nüüd puhuvad tuuled selget suunda ja hääletan q_q

q_q
28.04.13, 03:11
obv ma küla

õnneks suutsin veenda ja võitsime mängu

niiet ma ilma võitluseta alla ei anna ja hundid outisid ennast täna

WowAwiAA
28.04.13, 03:11
Aaajh, me hoidsime sees kuna sa panid readidega puusse, lõpus oleksime võitnud kui final move oleks teinud.

blizkaa
28.04.13, 03:12
mind sa sellega ei veena...

WowAwiAA
28.04.13, 03:14
Praegu ma seda varianti ei usu, praegu on see, et oled kas hunt või oled siiani sees sellepärast, et tarka jahiti. Aga kuna ma juba olen eelnevalt rääkinud miks sa minu silmis hunt ei ole, siis on viimane variant.

blizkaa
28.04.13, 03:14
saa aru q_q-kui sa küla, siis mu meelest oled sa juba väga halvasti mänginud. Isegi külana sinu väljalendamine eile poleks olnud draama, küll aga on seda sinu sisse jäämine...

Suur ego?

blizkaa
28.04.13, 03:16
Sa saad ju ise ka aru, et arvestades kõike, sul lihcalt pole usalduskrediiti...

q_q
28.04.13, 03:17
blizkaa seleta nüüd täpselt uuesti miks ma su jaoks lock hunt

q_q
28.04.13, 03:18
miks ma halvasti mängind?

timz0333
28.04.13, 03:19
mis moodi ta lock clear

plz seleta

samamoodi nagu sinu jaoks jmsk mõne posti põhjal on ta minu jaoks, sest saab aru, et sa liidid küla hundina valedele radadele. ma sught väss juba ja promill korralik, aga küla ei anna alla ja mineks sul on! homme/ täna hiljem toon postid välja mis simmo clearivad pärios korralikult, imo oeld sa alati viimse veretilgani võidelnnud nbagu siiski kui ranjka su esimesel päeval poos. Hakka nüüd naljakaid gife ka panema, et enda nahka veel päästa :)

respect sa tõesti biidid ja oled kõva mängu teinud, et hundina nii kaua elus püsinud, aga küla peaks aru saama, et hundid ei laseks ever lahendada mängu nii kaua qq-il

q_q
28.04.13, 03:20
Praegu ma seda varianti ei usu, praegu on see, et oled kas hunt või oled siiani sees sellepärast, et tarka jahiti. Aga kuna ma juba olen eelnevalt rääkinud miks sa minu silmis hunt ei ole, siis on viimane variant.

libahunt 9

tapsin veel taavi seal day1 koos sinuga

ja mu kt peekid olid ka täpsed ja head ja ikkagi ei surnud

ja obv next day kohe hääled mulle

õnneks allinil oli simmo peek


Ranka moov oli muidugi täielik üllatus. Kas oli täiesti pohh või põhjustas sellise lükke suutmatus teise hundiga taktikat kokku leppida või on see väga peen taktika mis kooskõlastatud alles jäänud hundiga !

Mina pakun hundiks q_q ja kahtlustan veel camut ja iamallinn-i


Mis te q_q kohta arvate? Kuidagi kahtlane, et teda pole siiamaani ära söödud. Täitsa vabalt võisid ranka ja qq mängu alguses sellise taktikaga peale tulla, et lükkavad taavi tanki, ning clearivad ennast ära sellega.


võin q_q hääletada suvalt.

WowAwiAA
28.04.13, 03:22
No seda mõistab igaüks, et KT hiti value on üle iga playeri.

timz0333
28.04.13, 03:22
qq kus kandis oled ma teeks mõned shotid sulle välja nende pingutuste nimel.

q_q
28.04.13, 03:23
wow kui blizkaa hunt siis kes camu peekid

vaata post #1126

kas camu võis mind peekida?

kaks esimest posti tunduvad küll nii aga lõpus kirjutab kahtlaselt

q_q
28.04.13, 03:23
qq kus kandis oled ma teeks mõned shotid sulle välja nende pingutuste nimel.

f u ma ei taha mingeid shotte

timz0333
28.04.13, 03:25
:( oska kaotada hundu

ma finnaly afak prageu. pidu kutsub

timz0333
28.04.13, 03:26
wow kui blizkaa hunt siis kes camu peekid

vaata post #1126

kas camu võis mind peekida?

kaks esimest posti tunduvad küll nii aga lõpus kirjutab kahtlaselt

last post mult, kui sa camu peek, siis oleklks mäng juba läbi ja külal võit kotis:)

WowAwiAA
28.04.13, 03:27
wow kui blizkaa hunt siis kes camu peekid

vaata post #1126

kas camu võis mind peekida?

kaks esimest posti tunduvad küll nii aga lõpus kirjutab kahtlaselt

Mkm, ta day0 peek peaks maxi olema, see last day save.

WowAwiAA
28.04.13, 03:27
Day1 lõpu save see tähendab.

q_q
28.04.13, 03:29
suht jah

q_q
28.04.13, 03:30
me saame aint võita vist kui jmskns ümber veenda suudame

q_q
28.04.13, 03:30
mind ta ei kuula obv

eluvend ma 99% kindel küla

kui sa ka wow siis teie töö

q_q
28.04.13, 03:33
jmskns hääletab iga mäng mind kui ma üle 1 päeva elus pmslt

ffs

WowAwiAA
28.04.13, 03:33
Jah, ma juba tean ka mis esmane jutt, miski mis sind nüüd öö jooksul ainsa rohkem ja rohkem minu silmis ka külasemaks muudab. Küll ta õigele asjale pihta saab.

Simmo
28.04.13, 03:39
haha korraliku komöödiat ja paanikat siin ikka. Mina olen küla ja ei põe, kuna külamehed saavad aru sellest.
ja by the way mina hundina ei hakkaks kedagi kaitsma, clearima. Ei teinud seda enne, poleks hakanud tegema ka nüüd.


q_q sa oled ikka enam hunt. :P niigi said kaua mängida.

q_q
28.04.13, 03:41
Jah, ma juba tean ka mis esmane jutt, miski mis sind nüüd öö jooksul ainsa rohkem ja rohkem minu silmis ka külasemaks muudab. Küll ta õigele asjale pihta saab.

https://www.youtube.com/watch?v=xQsvX-rEBn8

q_q
28.04.13, 04:01
k ma magama

loodame et homme päike paistab

q_q
28.04.13, 04:01
Hääled seisuga post 824 kuni 1297
Öö saabub 14:59:15 pärast
---
HääliLynchHääletajad
4 q_q Jmskns69 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522478&postcount=1109) (15), Simmo (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522345&postcount=1019) (71), timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522246&postcount=935) (13), blizkaa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522108&postcount=830) (63)
1 Simmo eluvend (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522449&postcount=1087) (27)
2 ei ole hääletanud WowAwiAA (123), q_q (152)

Jmskns69
28.04.13, 08:19
Hommikust toredad külamehed !

Teen siis külameeste TOP 7 Kus mida kõrgemal edetabelikohal paiknel seda rohkem küla oled ühe külalolli arvates 8=)

1. Eluvend
2. Jmskns69
3. timz033
4. blizkaa
5. Simmo
6. WowAwiAA
7. q_q

Täna väga palju kommentaare teha ei saa. Ootamatult tekkis tööpäev mis sisaldab nõmedaid nõupidamisi !

Teemat vaatan ikka vahest ja proovin asjadega kursis olla !!

Olge siis mõnusad ja ärge laske meisterdemagoogil ennest kottida !!

8=)

eluvend
28.04.13, 09:24
jou tüübid! Te olete ööga märkimisväärse töö ära teinud, respekta!
Kuna mängijaid nii vähe, siis on huntidel väga raske rohkem kui 1 hundikandidaat välja tuua (the obv one). See mõistetav loomulikult, aga suht suur tell antud hetkel.

jmskns, kui sa küla, siis mõtle seis on 4 küla ja 3 hunti. See tähendab, et kui küla ühtsele seisukohale ei jõua, keda puua, siis saavad hundid oma tahtmise. Siis gameover, aga seda me ju ei taha!

eluvend
28.04.13, 09:25
Ehk siis jmskns, igaksjuhuks ära veel oma häält 100% kellelegi peale luba. Sinu hääl loeb täna päris palju

eluvend
28.04.13, 09:35
This pretty much sums it up:

HUvitav fakt:
Mina, q_q ja eeldades et eluvend juba enne meid 2 külaks luges siis ka tema, paneme huntideks SImmo, timz, blizkaa.
Nemad 3 minu, eluvenna ja q_q. Simmo, timz ja blizkaa claimivad üksteist clear küladeks aga mitte jmsknsk. Seetähendab nad ju võitlevad Jmsknsk kui küla hääle eest, aga ometi ei claimi teda clear külaks. Olemegi kõik külad w?

Jmskns69
28.04.13, 09:44
jou tüübid! Te olete ööga märkimisväärse töö ära teinud, respekta!
Kuna mängijaid nii vähe, siis on huntidel väga raske rohkem kui 1 hundikandidaat välja tuua (the obv one). See mõistetav loomulikult, aga suht suur tell antud hetkel.

jmskns, kui sa küla, siis mõtle seis on 4 küla ja 3 hunti. See tähendab, et kui küla ühtsele seisukohale ei jõua, keda puua, siis saavad hundid oma tahtmise. Siis gameover, aga seda me ju ei taha!

Ma panin oma nimekirja üles. Keskosa on suhteliselt segane minu jaoks. Aga ma sisimas loodan, et bpärast hunt q_q ülespoomist ja allesjäänud huntide öökilli on olukord juba parem.

Saan väga hästi aru mida sa silmas pead kuid minu arust ei ole ka külamehel lihtne kolme kandidaati välja pakkuda !

Muidex kes oleksid sinu kolm hunti ?

8=)

Jmskns69
28.04.13, 09:46
Ehk siis jmskns, igaksjuhuks ära veel oma häält 100% kellelegi peale luba. Sinu hääl loeb täna päris palju

Kui sul minu häält vaja peaks olema siis mõistlike argumentidega saab seda osta alati !1

8=)

eluvend
28.04.13, 09:57
Ma panin oma nimekirja üles. Keskosa on suhteliselt segane minu jaoks. Aga ma sisimas loodan, et bpärast hunt q_q ülespoomist ja allesjäänud huntide öökilli on olukord juba parem.

Saan väga hästi aru mida sa silmas pead kuid minu arust ei ole ka külamehel lihtne kolme kandidaati välja pakkuda !

Muidex kes oleksid sinu kolm hunti ?

8=)

Ma kijrutasin need eile ka mingi aeg. Ehk Simmo, timz ja blizka. Aga need on eeldusel, et kõik ülejäänud siis külad. Hetkel siis see teooria tundub paika pidavat ka, vähmalt osaliseltki.

Ja külamehel on lihtsam välja pakkuda kandidaate, kui hundil. Sest külamees võib eksida, talle antakse andeks (tema pakkumisel on enamasti mingi loogiline ja mõistuspärane selgitus ka juures).


Kui sul minu häält vaja peaks olema siis mõistlike argumentidega saab seda osta alati !1

8=)

Väga meeldiv. Aga pead siis ikkagi olemas olema õige hetk ja kaasa mõtlema :)

Jmskns69
28.04.13, 10:05
Ma kijrutasin need eile ka mingi aeg. Ehk Simmo, timz ja blizka. Aga need on eeldusel, et kõik ülejäänud siis külad. Hetkel siis see teooria tundub paika pidavat ka, vähmalt osaliseltki.

Ja külamehel on lihtsam välja pakkuda kandidaate, kui hundil. Sest külamees võib eksida, talle antakse andeks (tema pakkumisel on enamasti mingi loogiline ja mõistuspärane selgitus ka juures).



Väga meeldiv. Aga pead siis ikkagi olemas olema õige hetk ja kaasa mõtlema :)

Mul on täna raske õigel hetkel olemas olla. Kas saaksid minu veenmise eesmärgil kirja panna miks minu hindikandidaat nr. 1 q_q sinu hintide listis ei ole ?

Seni kuni me peamises küsimuses ühel meelel ei ole on raske ka ülejäänud variante analüüsida !

eluvend
28.04.13, 10:12
Mõtle nüüd loogiliselt, q_q claimib KT ja tänu sellele puuakse küla. Hundid söövad öösel õige KT (või kas või suvalise küla) ning jätavad q_q puutumata. Miks nii teha? 1. q_q on hunt ja päästis endale ühe päeva 2. q_q on küla ja huntidel on mugav teda nüüd tanki lükata, kui ilmselget kandidaati ja ei pea eriti muretsema et enda klemmide peale tuld võiks sattuda.
Mõlemad olukorrad on tõenäolised. Seetõttu pole võimalik kindlalt öelda, et q_q on hunt või q_q on küla. Pole mõistlik täna puua teda seetõttu.

eluvend
28.04.13, 10:14
Ehk siis ta ei ole nii kindel hunt midagi. Pigem tuleks anda benefit of doubt ja otsida muid variante

Kui q_q postituste järgi üldse saab midagi üldse välja lugeda, siis need ka ju pigem külased, ei?

Jmskns69
28.04.13, 10:17
Ehk siis ta ei ole nii kindel hunt midagi. Pigem tuleks anda benefit of doubt ja otsida muid variante

Kui q_q postituste järgi üldse saab midagi üldse välja lugeda, siis need ka ju pigem külased, ei?

Sorry eluvend. Kui sa ei oleks KT peakina minu listis kindlaim küla (kindlam isegi kui ma ise ;)) siis paneksin su selle posti põhjal hundiks. Kuidas kommenteerid öist vaidlust wow ja q_q vahel ? Kas nad saavad mõlemad hundid olla ?

Või on mõlemad külad ?

Kui nendest üks on hunt siis kumb ?

eluvend
28.04.13, 10:30
Kuidas kommenteerid öist vaidlust wow ja q_q vahel ? Kas nad saavad mõlemad hundid olla ?

Või on mõlemad külad ?

Kui nendest üks on hunt siis kumb ?

Huntide soov peaks olema hoida küla võimalikult suures segaduses või siis vaikuses. Seetõttu ei ole kunagi huntide huvides, kui palju postitatakse ja erinevaid versioone püstitatakse ja neid ümber tehakse. Miks peaks üks neist viitsima jaurata siin, kui nad mõlemad küla pole (tahavad lahendada mängu).
Ehk hetkel jah, ma oletaks, et külad.
Wow ei suuda ma küll kuidagi hundiks enam liigitada, et ta lihtsalt peab küla olema. q_q ka pigem minu silmis hetkel isegi küla. aga kui peab nendest kahest valima siis viimane.

eluvend
28.04.13, 10:53
timz0333, tere hommikust sulle!

timz0333
28.04.13, 11:08
Kuidas kommenteerid öist vaidlust wow ja q_q vahel ? Kas nad saavad mõlemad hundid olla ?

Või on mõlemad külad ?

Kui nendest üks on hunt siis kumb ?


Hommik ka minu poolt. Esiteks jmsk mida sa siin ajad nüüd, kõigepealt paned hääle qq ile lukku ja siis teed sellise posti?


eluvend sa küsisid miks blizka clearin

Vaata post 1235, teine quote camu clearib blizkaa pm 100% ehk peekd
Eluvend 60/40 hunt-küla
QQv 99/1 hunt-küla
simmo 90/10 küla-hunt
Jmsk 80/20 küla-hunt
wow 95/5 hunt küla
timz 100/ küla

Jmsk teeb mingi listi siin: (a muidu lõpeta see enda külalolliks tembeldamine)
Hommikust toredad külamehed !


Teen siis külameeste TOP 7 Kus mida kõrgemal edetabelikohal paiknel seda rohkem küla oled ühe külalolli arvates

1. Eluvend
2. Jmskns69
3. timz033
4. blizkaa
5. Simmo
6. WowAwiAA
7. q_q

Täna väga palju kommentaare teha ei saa. Ootamatult tekkis tööpäev mis sisaldab nõmedaid nõupidamisi !

Teemat vaatan ikka vahest ja proovin asjadega kursis olla !!

Olge siis mõnusad ja ärge laske meisterdemagoogil ennest kottida !!


Kui mul 1 hunt valesti siis pakun, et kui nad tahavd mängu veel venitada ja küla peale rongi teha ei ole võiamalust, pannakse wow tanki ja homme saab qq öelda näe 1 hunt läks täppi, teine on timz ja ongi gg

eluvend
28.04.13, 11:13
eluvend sa küsisid miks blizka clearin

Vaata post 1235, teine quote camu clearib blizkaa pm 100% ehk peekd
Eluvend 60/40 hunt-küla
QQv 99/1 hunt-küla
simmo 90/10 küla-hunt
Jmsk 80/20 küla-hunt
wow 95/5 hunt küla
timz 100/ küla



Kui Blizka on peek, siis pean mina olema täiesti kindlasti teine peek, kuidas ma siis 60% tõenäosusega hunt saaks olla?
JA kui mitte võtta q_q täna (ma teda tõesti ei võtaks täna), siis keda järgmisena? - see tegelt küsimus kõigile

timz0333
28.04.13, 11:16
Eluvend ma jätan võimaluse, et camu miss peekis sind, ehk pani selle ühe posti põhjal su külaks ja pärast seda löödi maha, minuga läks üks mäng sarnaselt KT-na

eluvend
28.04.13, 11:22
Eluvend ma jätan võimaluse, et camu miss peekis sind, ehk pani selle ühe posti põhjal su külaks ja pärast seda löödi maha, minuga läks üks mäng sarnaselt KT-na

Ta mind lock clearind vähemalt kahes postituses. Ja no võttes arvesse konteksti (ta KT), siis ilmselgelt jäetud vihje see.
Seega peaksid oma listi üle vaatama, vist.
Näiteks mille alusel Simmo 90% cleared ja mina 40% ja jmskns 80%? Mis Simmo rohkem külaseks teeb, kui jmsknsi?

eluvend
28.04.13, 11:31
Vaatasin seda post 1235 ka nüüd. Ja see Blizka clearimine on ikka üsna lambiselt. Mis huvi sul üldse lugeda välja sealt peek ja minust mitte? Ehk miks peaks keegi suht ebakindlat claimi tõepähe võtma, mis see motivatsioon võiks olla?

timz0333
28.04.13, 11:38
Ta mind lock clearind vähemalt kahes postituses. Ja no võttes arvesse konteksti (ta KT), siis ilmselgelt jäetud vihje see.
Seega peaksid oma listi üle vaatama, vist.
Näiteks mille alusel Simmo 90% cleared ja mina 40% ja jmskns 80%? Mis Simmo rohkem külaseks teeb, kui jmsknsi?

Tegin simmo kohta researchi ja ta on see mäng hoopis passiivsem kui, 1 mäng kus ta hunt oli oli ta väga lag ja lahendas ja tegi liste, ehk stiilipõhiselt+ usub, et qq hunt ja on nõus hääletama.

Jmsk
ajab suht om stnd joru qq hunt ja on valmis kellegagi kaasa jooksma, ei usu, et ta huninda nii advanced oleks küla teesklema. samas ei tohi alahinnata sest mänge tal juba piisavalt seljataga.



Long story short, simmo kohta readid ja neid usaldan rohkem kui jmsk clear imaget hetkel. Mäng on tõesti raske ja ma esimest korda nii kaugele jõudnud ja kui simmoga puuse panen siis tunnistan, et lasin ennast ära mässida.

blizkaa
28.04.13, 12:04
Vaatasin seda post 1235 ka nüüd. Ja see Blizka clearimine on ikka üsna lambiselt. Mis huvi sul üldse lugeda välja sealt peek ja minust mitte? Ehk miks peaks keegi suht ebakindlat claimi tõepähe võtma, mis see motivatsioon võiks olla?

Eluvend OMG-sind clearitakse 2 postis, mind 4s ja sa ikka töötad vastu veel. Camoon mees, lõpeta ära...

eluvend
28.04.13, 12:27
Eluvend OMG-sind clearitakse 2 postis, mind 4s ja sa ikka töötad vastu veel. Camoon mees, lõpeta ära...
Ahjaa, ma cleared küla, PHUK JUU, I WIN!!!!


Lol kamoon, peab ju mõtlema ja tuletama siin. Sa lõpeta ka one-linerite tootmine ja anna mingeid argumente, mis peaks näiteks ümberorienteeruma praeguselt teoorialt (q_q, wow, mina ja possibly jmskns külad ja ülejäänud hundid või siis vice versa)

eluvend
28.04.13, 12:27
*miks

eluvend
28.04.13, 12:45
Mind ei lasta nüüd paar tundi arvutisse, et panen siia arutlusele timzi persooni. Mis arvate? On hunt, on küla? Kui hunt, kellega seotud jne

Arvan, et tema peaks päeva lõpus võllas rippuma.

q_q
28.04.13, 13:42
timz ja simmo peavad olema hundid lihtsalt

viimases ma pole kindel

kui blizkaa peek siis peab wow olema :(

kui ei siis peaks blizkaa olema

q_q
28.04.13, 13:47
Hommikust toredad külamehed !

Teen siis külameeste TOP 7 Kus mida kõrgemal edetabelikohal paiknel seda rohkem küla oled ühe külalolli arvates 8=)

1. Eluvend
2. Jmskns69
3. timz033
4. blizkaa
5. Simmo
6. WowAwiAA
7. q_q

Täna väga palju kommentaare teha ei saa. Ootamatult tekkis tööpäev mis sisaldab nõmedaid nõupidamisi !

Teemat vaatan ikka vahest ja proovin asjadega kursis olla !!

Olge siis mõnusad ja ärge laske meisterdemagoogil ennest kottida !!

8=)

jmskns sa arvad simmo ja wow koos minuga hundid?

WowAwiAA
28.04.13, 13:52
Camu day2 postid.


Minu jaoks on huntide listis avicii, wow, timpz. Nendest peaks kolm hunti üles leidma küll. Kui pyta oma inactive teema ja pohmaka taha poeb, siis see muidugi jama. Ta peaks ka rohkem postitama.
Hetkel tundub visahing külane. Eluvend suht cleared küla minu silmis, sest mängis hundina hoopis teistmoodi. Blizkaa samuti cleared, oma esimese postiga. Qq paneb standardit. Võibolla üks ja teine.


Samas võiks Simmot ka tskekida täna. Mulle kuidagi meelde jäänud, et alati need, kes esimeses päevas pildis ja siis kudiagi pääsevad, osutuvad huntideks.


Ma oleks saand hundina eezilt ju maxi peale hüpata ning öösel kedagi teist tappa, mitte mingi süütu afkeri? Sa ei leia?


Sa ei saa nende hääeltuste järgi midagi teha. Blizkaa oli hääl oli maxi peal, qq oleks hääletand mina oleks, oleks tal 3 häält. Mis teeks tasa hhäletuse. Keegi veel ja olekski gg olnd? Mis vastu rääkimisest sa räägid. Imo tegid ennast kahtlaseks just.


blizkaa mu silmis clear. Ma usun, et tal algaja mistaked lihtsalt. Mängib faceup.
Hetke järgi tundub avicii ja wow ka külana, timpz samamoodi. Tahaks simmo või pyta rongi üles võtta.


Blizkaat ma ei hääleta. wow võin panna vist, samas ta tundub külane nüüd, aga pohhui. qq ka ei hääleta. Avicii on nii ja naa. Kõik, kes mind kahtlustand, on alati hundid olnd, mingis mängus ristik ja keegi veel surusid iga päev.
Timpz tundub küla aga pole kindel.
Läen korra välja ja mingi poole tunni pärast tulen tagasi ja vaatan kuhukohta on rong liikunud.


Simmo võib ka võtta, eile pääses. Aga see ka selline,et niikui hääled tema peale läksid hakkas ennast ilgelt kaitsma. TÄna pole mitte midagi postitand. kasu ka sittagi pole nii.


no minu pärast võib qq ka minna. Kui külaks osutub, siis avicii, timpz, wow hundid ja gg.


Avicii või simmo?

Ok loogika, kus kohast siin KT välja loeti? VÕi kellele sai camu ette üldse jääda?
Day1 oli camu'lt ainult see, et hoidis q_q poolele ja tahtis mind hääletada ning lõpuks kaitses maxit.

WowAwiAA
28.04.13, 13:53
Kui blizkaa ja Simmo on koos hundid. Camu jutt on: Simmo VÕIB KA võtta(nagu kui paremat pole), aga blizkaa ärme võta.

WowAwiAA
28.04.13, 13:54
Või siis need minu toodud postid 3 ja 4 andsid nii tugevalt välja, et maxi oli ta peek?

q_q
28.04.13, 13:56
Või siis need minu toodud postid 3 ja 4 andsid nii tugevalt välja, et maxi oli ta peek?

need kindlasti mitte

WowAwiAA
28.04.13, 13:56
NO mina aru ei saa mille põhjal ta välja võeti, kes ka hunt ei olnud.

q_q
28.04.13, 13:57
hoidis hääle wowi peal :D

WowAwiAA
28.04.13, 13:58
Ma võtaks hundina day1 sinu, sest ma ei lähe külaga ehku peale.

WowAwiAA
28.04.13, 13:58
s.t külatarka ehku peale jahtima.

q_q
28.04.13, 13:59
no nt karupoeg öelnud et ta ei võtaks day1 mind sest mäng läheks igavaks

ja bds ütles sarnaselt

niiet vb mõni mõtleb veel samamoodi

WowAwiAA
28.04.13, 14:00
Tahad nüüd öelda, et camu võeti sellepärast, et lihtsalt keegi clear küla võtta?

q_q
28.04.13, 14:04
Tahad nüüd öelda, et camu võeti sellepärast, et lihtsalt keegi clear küla võtta?

ma ei tea

camu oli suht clear jah

ju siis soul readiti et kt

see on tõestus et ma pole hunt sest ma alati camu valesti readinud (igamäng süüdistanud teda) :D

WowAwiAA
28.04.13, 14:04
Seda posti kus camu eluvend clear ütles, ma ei toonud. Aga vaata üldpilti, eluvend clear, blizkaa clear kõigi teiste kohta on külane. See on sama nagu eelmine mäng timz: Wow on 80% küla, BDS on 100% küla.

blizkaa
28.04.13, 14:04
ma arvan, et wow rong on ka enam vähem, keegi sinna pääle???

q_q
28.04.13, 14:07
ma arvan, et wow rong on ka enam vähem, keegi sinna pääle???

simmo ja timz võtame ma 99% kindel et saame lõpukolmikusse

ma arvan simmo/timz/(blizkaa/wow)

no kui nii halvasti läheb siis ma nõus pmslt ükskõik keda hääletama

sest eluvend ainult 99% küla ja jmskns 97% jne

aga enda rolli ma tean niiet mind lynchides 100% kaotame

aga siis vähemalt 1% võimalus :D

q_q
28.04.13, 14:12
kirjutage kõik oma lynch order

timz -> simmo -> (blizkaa/wow)

timz, simmo vahet pole järjekord

Jmskns69
28.04.13, 14:26
q_q - wow või simmo oleks järgmine paar kus minul hetkeseisuga vahet bpole kumb läheb ennem !

Kui külamees eluvend suudab mind veenda q_q osas võimalikud ka muud variandid !

:cool:


kirjutage kõik oma lynch order

timz -> simmo -> (blizkaa/wow)

timz, simmo vahet pole järjekord

WowAwiAA
28.04.13, 14:28
q_q - wow või simmo oleks järgmine paar kus minul hetkeseisuga vahet bpole kumb läheb ennem !

Kui külamees eluvend suudab mind veenda q_q osas võimalikud ka muud variandid !

:cool:

Mina ja q_q oleme mõlemad valmis täna SImmo tapma siis kuidas me 3si hundid?

q_q
28.04.13, 14:35
Hääled seisuga post 824 kuni 1340
Öö saabub 04:25:02 pärast
---
HääliLynchHääletajad
4 q_q Jmskns69 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522762&postcount=1339) (21), Simmo (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522345&postcount=1019) (71), timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522246&postcount=935) (16), blizkaa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522108&postcount=830) (65)
1 timz0333 eluvend (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522706&postcount=1311) (41)
2 ei ole hääletanud WowAwiAA (132), q_q (161)

q_q
28.04.13, 14:36
timz

q_q
28.04.13, 14:38
kus eluvend on :(

q_q
28.04.13, 14:46
Jah, ma juba tean ka mis esmane jutt, miski mis sind nüüd öö jooksul ainsa rohkem ja rohkem minu silmis ka külasemaks muudab. Küll ta õigele asjale pihta saab.

wow

WowAwiAA
28.04.13, 14:47
ELuvenna veenmist vaja. Ja see on üks väga esmane asi mida minu arust piisavalt ei arvestata siin.

WowAwiAA
28.04.13, 14:47
S.T jmsknsk veenmiseks pole see hea veel vähem kui minu suust, ootame eluvenda.

q_q
28.04.13, 14:47
räägi välja kõik ffs aega pole

WowAwiAA
28.04.13, 14:48
See on kaheldava väärtusega read.

blizkaa
28.04.13, 14:57
Vaatame tegevust I osa
Hundikandidaat nr. 1 q_q
Day 1
Möllab palju ringi, aga hääled liiguvad järgmiselt
QQ-mylolo (küla), wow (?), maxi (küla), timz (?), visahing (küla), wow (?), maxi (küla), mylolo (küla), visahing (küla)

Day 2
QQ-wow, tglt blizkaa, wow, algatab gamechanger avicii rongi, ütleb avicii enne kui wow.
day 2 lockclear eluvend hääletab q_q, meie buddy avicii-vaadake kes algatab minu rongi ja viitab varasemalt, et q_q on kahtlane, sõber Visahing surub sarnaselt q_q-d, ka camu viitab, et q_q õige asi ei ole.
Palju poste q_q-l, mida üleanalüüsida on lihtne. Samas jookseb 1 asi läbi, kus wow kaitseb q_q-d.

Külana näen ma selliseid variante-kui suurepäraseid ideid ei ole, siis kaotame üheskoos teiste küladega, kes on oudis ja hääletame q_q...

Lisa- q_q viimane hääl on liikunud timz peale, kus on ka 1 küla hääl (Eluvend my friend)

q_q
28.04.13, 15:01
blizkaa mis su lynch order

q_q -> ? -> ?

q_q
28.04.13, 15:08
ja blizkaa mis su posti mõte oli?

ma võin sama su kohta teha

võin veel poste otsida kus teised sind kahtlaseks peavad


timz033, visahing ja maxi on mu esimesed wild guess pakkumised...


muudan häält visahing Ei viici üksi maxi peal kükitada, kui ta on minu kandidaat nr.1 hundiks...


Camuga on selline põnev lugu, et ta on terane poiss. Eile võttis suht varakult positsiooni, et purjetab QQ tuules. Viimaks otsustas minna mylolo pääle, kelle postid mulle tundusid külased. Teisalt ei hüpanud ta maxi rongi pääle-advanced strateegia (öine kill+tunduks külane). Kolmas-ühes postisin pakkusin, et ta võiks olla 60-70% hunt. Tundes teda, oleks külana mind kohe peedistama hakanud, koos mõne viisaka mõnitusega. Lisaks viskas vihje, et ma tundun ka külane.
Camu


Avicii

ja üldse kõigi kohta sest guess what me pole ühtegi hunti lynchind veel

WowAwiAA
28.04.13, 15:12
Lükkan sellele raskele brainimisele ühe positiivsema noodi sisse. Kui ei eksi, siis endgame on 2 v 1 :) 3 v 1 on lausa jube.

q_q
28.04.13, 15:12
wow käi kõik välja mis sul on

Jmskns69
28.04.13, 15:14
Mina ja q_q oleme mõlemad valmis täna SImmo tapma siis kuidas me 3si hundid?

Eesti keeles või ei tähenda alati ja !

Küsimus oli lynch orderi ehk järjekorra kohta. Selge ju, et öökillid ja muud asjad orderit ajas mõjutavad. Samas valmisolek ja tegelik hääletamine on erinevad asjad. Kui kell 19.58 Teie hääled Simmo peal on siis see mind veenab senised lubadused ei veena.

8=)

q_q
28.04.13, 15:21
blizkaa ütleme mind ei saa täna lynchida

keda siis su järgmine hunt oleks

blizkaa
28.04.13, 15:24
q_q>>>>wow/Jmskns69 Sellest kolmikust ma 1 minema saadaksin...

blizkaa
28.04.13, 15:27
Mul 1 mudel, kus 1 nimi on igalpool sees, aga täna ma seda nime ei avalda...
Tuleb võtta gämbuul ja siis jookseb asi iseenesest paika...
Hundid domineerivad kenasti nagunii...

q_q
28.04.13, 15:29
Mul 1 mudel, kus 1 nimi on igalpool sees, aga täna ma seda nime ei avalda...
Tuleb võtta gämbuul ja siis jookseb asi iseenesest paika...
Hundid domineerivad kenasti nagunii...

miks

blizkaa
28.04.13, 15:30
Sa võid otsida kõik postid mu kohta, knock yourself out...
Mul on noobi kaitsekilp ees!

q_q
28.04.13, 15:30
Hääled seisuga post 824 kuni 1359
Öö saabub 03:30:21 pärast
---
HääliLynchHääletajad
4 q_q Jmskns69 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522762&postcount=1339) (22), Simmo (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522345&postcount=1019) (71), timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522246&postcount=935) (16), blizkaa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522108&postcount=830) (69)
2 timz0333 q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522767&postcount=1342) (171), eluvend (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522706&postcount=1311) (41)
1 ei ole hääletanud WowAwiAA (136)

WowAwiAA
28.04.13, 15:31
Eesti keeles või ei tähenda alati ja !

Küsimus oli lynch orderi ehk järjekorra kohta. Selge ju, et öökillid ja muud asjad orderit ajas mõjutavad. Samas valmisolek ja tegelik hääletamine on erinevad asjad. Kui kell 19.58 Teie hääled Simmo peal on siis see mind veenab senised lubadused ei veena.

8=)

Või ei tähenda kunagi ja. Aga jutt oli tapmise järjekorrast ja sa kirjutasid q_q/simmo või wow, ehk siis 3 hunti ja see või tähendas, et day2 tuleb tappa mind või SImmot.
VÕi on sinu arusaam, et praegu tapame q_q siis homse koha pealt teed otsuse kas simmo või mina ning ütleme, et otsustad mind tappa siis simmo on ülehomme clear? Ei ole ju. Seega loeb siit välja, et sinu 3 hunti on mina, q_q ja simmo.

blizkaa
28.04.13, 15:32
Sest hundid on väga head ja targad...
Korraldavad toorelt enda kasuks. Siin ju selgelt näha, kuidas varasemate mängude staatuse oreool mõjutab mängu kulgu...

WowAwiAA
28.04.13, 15:32
Mul 1 mudel, kus 1 nimi on igalpool sees, aga täna ma seda nime ei avalda...
Tuleb võtta gämbuul ja siis jookseb asi iseenesest paika...
Hundid domineerivad kenasti nagunii...

Ise ka aru saad kui väär see on?

WowAwiAA
28.04.13, 15:32
Sul on safe bet aga sa ei kasuta seda ja lähed ehku peale? Comeon Simmo.

Jmskns69
28.04.13, 15:35
Või ei tähenda kunagi ja. Aga jutt oli tapmise järjekorrast ja sa kirjutasid q_q/simmo või wow, ehk siis 3 hunti ja see või tähendas, et day2 tuleb tappa mind või SImmot.
VÕi on sinu arusaam, et praegu tapame q_q siis homse koha pealt teed otsuse kas simmo või mina ning ütleme, et otsustad mind tappa siis simmo on ülehomme clear? Ei ole ju. Seega loeb siit välja, et sinu 3 hunti on mina, q_q ja simmo.

Dammit ! Sinuga suht lootusetu arutleda. Ma tegin pingerea pannes ritta olemasoleva info põhjalt hundikandidaadid.

Hoiatasin, et endale ka tundub, et keskosa on segane. Infot tuleb kogu aeg peale. Mina tilt. Hääl jääb q_q ja homme vaatame kellel oli õigus ja mis edasi saab !!

blizkaa
28.04.13, 15:36
Täna ma hääletan nagunii külaga ühes paadis, sest vastasel juhul on game over nagunii...

Jmskns69
28.04.13, 15:36
Sest hundid on väga head ja targad...
Korraldavad toorelt enda kasuks. Siin ju selgelt näha, kuidas varasemate mängude staatuse oreool mõjutab mängu kulgu...

Sa juba teist korda kiidad hunte. Tõstan sind oma pingereas kõrgemale huntidele lähemale.

Wow hakkab pääsema jäävad q_q simmo ja blizkaa !!

blizkaa
28.04.13, 15:37
Jmskn69-sa oma häält enam ei muuda, lukus 100%???

q_q
28.04.13, 15:37
wow kui sa küla siis hundid simmo timz blizkaa ma suht kindel

ma tegelt ei usu et camu blizkaat peekis sest tal esimene mäng

ja ta võib vabalt kehv siin mängus olla ja räägib kiirelt sisse nagu taavi või siis külana noob clearib ennast vms

seega kedagi kes esimest mängu mängib pole tark peekida

WowAwiAA
28.04.13, 15:37
Hommikust toredad külamehed !

Teen siis külameeste TOP 7 Kus mida kõrgemal edetabelikohal paiknel seda rohkem küla oled ühe külalolli arvates 8=)

1. Eluvend
2. Jmskns69
3. timz033
4. blizkaa
5. Simmo
6. WowAwiAA
7. q_q

Täna väga palju kommentaare teha ei saa. Ootamatult tekkis tööpäev mis sisaldab nõmedaid nõupidamisi !

Teemat vaatan ikka vahest ja proovin asjadega kursis olla !!

Olge siis mõnusad ja ärge laske meisterdemagoogil ennest kottida !!

8=)

This? Ma arvan, et meie arutlused on lõpul :D Kui sa pead eluvenda rohkem külaks kui ise-ennast irv.

blizkaa
28.04.13, 15:38
wow, kui sa oled küla, siis paluna anna oma hääl kuhugi ära...

WowAwiAA
28.04.13, 15:39
wow, kui sa oled küla, siis paluna anna oma hääl kuhugi ära...

Sina räägi meile oma safe betist. Sellepärast ma veel häält polegi andnud, et püüan ise midagi sellist leida.

q_q
28.04.13, 15:40
no wow on kõige rohkem hundi listis vist

aga ma ei usu enam et ta hunt pole nõus hääletama

WowAwiAA
28.04.13, 15:41
Sa juba teist korda kiidad hunte. Tõstan sind oma pingereas kõrgemale huntidele lähemale.

Wow hakkab pääsema jäävad q_q simmo ja blizkaa !!

Hääleta siit kolmikust Simmot siis.

q_q
28.04.13, 15:42
jmskns su kõige clearim küla eluvend hääletab simmot

q_q
28.04.13, 15:43
tuleta varasemaid mänge meelde kus sa lõpus valesti oled hääletanud

ja mind süüdistanud iga mäng

eluvend hea mängija usalda teda vähemalt siis

blizkaa
28.04.13, 15:47
OMG!

Kaks grupijuhti, kõige teravamat pliiatsit, nuga, ja ketassaagi, mis sahtlist leida on, pole organiseerima hakanud kõige olulisemat.
Seda, et küla peab saama hääled ühtemoodi.

q_q=wow!!!

q_q
28.04.13, 15:47
mida ma organiseerin kui 4 häält minu peal ja me kaotame

q_q
28.04.13, 15:48
võta hääl mu pealt maha siis

blizkaa
28.04.13, 15:50
Kui sa oleksid küla, siis sa kakleksid teistmoodi...

q_q
28.04.13, 15:50
ja mu arust oletegi te simmo, timz ja blizkaa hundid niiet ma üritangi jmskns meelt muuta et kõik külad saaks koos hääle panna

WowAwiAA
28.04.13, 15:51
OMG!

Kaks grupijuhti, kõige teravamat pliiatsit, nuga, ja ketassaagi, mis sahtlist leida on, pole organiseerima hakanud kõige olulisemat.
Seda, et küla peab saama hääled ühtemoodi.

q_q=wow!!!

Sa saad aru, et sa selle postiga pigem cleanid mind ja q_q?

blizkaa
28.04.13, 15:54
Ei saa aru, aga etteruttavalt ütlen, et su selgitused mind ka ei huvita...

q_q
28.04.13, 15:56
Ei saa aru, aga etteruttavalt ütlen, et su selgitused mind ka ei huvita...

kui sa küla peaksid olema kuidagi siis oled küll suurepärane meeskonna liige

WowAwiAA
28.04.13, 15:57
Ei ole ta mingi küla ja hundid ongi timz, simmo ja blizkaa ei viitsi ka end enam üle leveldada

q_q
28.04.13, 15:58
Hääled seisuga post 824 kuni 1385
Öö saabub 03:02:51 pärast
---
HääliLynchHääletajad
4 q_q Jmskns69 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522812&postcount=1367) (24), Simmo (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522345&postcount=1019) (71), timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522246&postcount=935) (16), blizkaa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522108&postcount=830) (76)
2 timz0333 q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522767&postcount=1342) (180), eluvend (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522706&postcount=1311) (41)
1 Simmo WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522840&postcount=1385) (144)

blizkaa
28.04.13, 16:03
Jääme ootama eluvenna tulekut, palun tungivalt mitte ühelgi külal enne seda enam postida...

Jmskns69
28.04.13, 16:12
jmskns su kõige clearim küla eluvend hääletab simmot

Kust otsast ? Viimase vote counti järgi on Eluvenna hääl Timzi peal !

Jmskns69
28.04.13, 16:14
This? Ma arvan, et meie arutlused on lõpul :D Kui sa pead eluvenda rohkem külaks kui ise-ennast irv.

Eluvenna osas on teemas olemas tõendid KT peeki näol. Pealegi ei ole omaenese isiku igalepoole esimeseks toppimine minu loomuses/kasvatuses olen ni elt sellest east juba välja kasvanud !

:cool:

q_q
28.04.13, 16:15
Kust otsast ? Viimase vote counti järgi on Eluvenna hääl Timzi peal !

no enne oli simmo peal ja simmo oli ta hunt

Jmskns69
28.04.13, 16:15
Hääleta siit kolmikust Simmot siis.

Miks ma peaks ülemhunt q_q kaitseingli mahitusel oma hääle Simmole panema ?

Jmskns69
28.04.13, 16:18
no enne oli simmo peal ja simmo oli ta hunt

Kui õhtuks tekib olukord kus sinu ja eluvenna hääled on mõlemad ühes kohas siis ma mõtlen veel korra järgi seni võid konksu otsas vingerdada küll ja veel.

Sa oled hunt !

blizkaa
28.04.13, 16:21
Jääme ootama eluvenna tulekut, palun tungivalt mitte ühelgi külal enne seda enam postida...

q_q
28.04.13, 16:22
Jääme ootama eluvenna tulekut, palun tungivalt mitte ühelgi külal enne seda enam postida...

ära aja mind tilti mis loogika see on?

miks sa ei taha et külad mängu lahendaks

q_q
28.04.13, 16:23
Kui õhtuks tekib olukord kus sinu ja eluvenna hääled on mõlemad ühes kohas siis ma mõtlen veel korra järgi seni võid konksu otsas vingerdada küll ja veel.

Sa oled hunt !

ma pole hunt

täna välja lähen siis mäng lõpeb ja me kaotame

Jmskns69
28.04.13, 16:23
Jääme ootama eluvenna tulekut, palun tungivalt mitte ühelgi külal enne seda enam postida...

See on küll väga huvitav post ! Kas sul vaja temaga chattida vä?

Äkki ütleksid meile siis mis kellaks ta tuleb ?

blizkaa
28.04.13, 16:26
Jääme ootama eluvenna tulekut, palun tungivalt mitte ühelgi külal enne seda enam postida...

q_q
28.04.13, 17:16
eluvend ajab tilti juba mind

q_q
28.04.13, 17:17
MA OLEN KÜLAELANIK

MA OLEN KÜLAELANIK

MA OLEN KÜLAELANIK

LIBAHUNDID VÕIDAVAD MÄNGU

q_q
28.04.13, 17:37
fafdfawgfsdgfgds

q_q
28.04.13, 17:37
Hääled seisuga post 824 kuni 1400
Öö saabub 01:23:07 pärast
---
HääliLynchHääletajad
4 q_q Jmskns69 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522850&postcount=1391) (29), Simmo (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522345&postcount=1019) (71), timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522246&postcount=935) (16), blizkaa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522108&postcount=830) (79)
2 timz0333 q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522767&postcount=1342) (187), eluvend (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522706&postcount=1311) (41)
1 Simmo WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522840&postcount=1385) (144)

q_q
28.04.13, 17:42
simmo

q_q
28.04.13, 17:46
eluvendddddddd

blizkaa
28.04.13, 17:49
Tuleb oodata kannatlikult...

blizkaa
28.04.13, 17:53
Eluvennale

Väga palju taustal on müra ja tagumiku tunnet.
Me peame lähtume kõige tõenäolisematest faktidest, neid on vähe, aga siiski.
Camu=KT
Clearis oma postidest 2 nime-sina ja mina.
Seega oleme me seisus, kus meie hääled peavad olema 100% samal inimesel.
Mul ei ole selle vastu midagi, kui sina võtad vastutuse. Samale rongile peame saama 2 puuduolevat küla. Ma usun, et nad saavad aru, et meil ei ole teisi variante kui leida ühine nimi. Aga rongi peame alustama sina ja mina-muidu puudub usalduskrediit ja kaardimaja kukub vahvasti kokku.
No matter what-kuhu su hääl ka lõpuks jääb, olen mina samas paadis, sest vastasel juhul on game over ja gg.
Teine asi-üks meist kahest on ka homme elus... Sama loogika alusel tuleb toimetada homme, küladel ei ole absoluutselt teist varianti.
Ma usun, et loogika eelistamine on parem misiganest sisetundest...

blizkaa
28.04.13, 17:54
eluvend-nüüd algab sinu etteaste...

q_q
28.04.13, 17:54
100% nõus et eluvend peab alustama rongi sest ta kõige clearim ja seda ma ütlesin ka eile et eluvend peab vägesid juhtima

eluvend
28.04.13, 17:55
jou, tundub, et timzi peab välja saatma

eluvend
28.04.13, 17:56
camu peekid minu arvates ikkagi Maxi ja mina.

q_q
28.04.13, 17:57
camu peekid minu arvates ikkagi Maxi ja mina.

ma arvan sama

kui blizkaa peek siis peab hunt olema wow aga ma ei taha uskuda seda öö postide põhjal

WowAwiAA
28.04.13, 17:57
jou, tundub, et timzi peab välja saatma

Miks mitte Simmo?

eluvend
28.04.13, 17:57
Blizkaa, miks keelad inimestel postitamist? Külad just peavad palju rääkima ja end tõestama (nagu juba ütlesin, see pigem hundilik)

blizkaa
28.04.13, 17:57
Mulle isiklikult meeldiks, kui sa valiksid kolmikust wow, q_q või jmsk-a. Aga nagu ma ütlesin, võin rahus vastutuse sulle jätta...

q_q
28.04.13, 17:58
timz ja simmo ainukesed kes eluvenda ei cleari siis

niiet lynchime nemad järjest see on no brainer

eluvend
28.04.13, 17:58
Miks mitte Simmo?

Sest q_q surub pigem Simmot :D
Kui väike variant, et ta ikkagi hunt siis vast prooviks oma semu säästa?

blizkaa
28.04.13, 17:59
loe mu posti ja saada oma paranoia Antarktikasse puhkama palun...

eluvend
28.04.13, 17:59
Mulle isiklikult meeldiks, kui sa valiksid kolmikust wow, q_q või jmsk-a. Aga nagu ma ütlesin, võin rahus vastutuse sulle jätta...

Mis krdi vastandamine see on, raisk?
mina, q_q, wow vs timz, Simmo, blizkaa [ja kusagil tiirleb vahekohtunikuna jmskns]

q_q
28.04.13, 18:00
ma hääletan eluvennaga koos no matter what

blizkaa
28.04.13, 18:01
Sa eluvend saad ise ka aru, et me flipime siin suhteliselt vahvalt. Meil ei ole argumente ja neid ei teki ka juurde. Lugeda mingeid lambi poste ja sealt lahendada on error...

q_q
28.04.13, 18:01
Sest q_q surub pigem Simmot :D
Kui väike variant, et ta ikkagi hunt siis vast prooviks oma semu säästa?

mul täiesti savi kumb ennem mõlemad hundid nkn

asi selles et jmskn hundid on mina simmo ja wow

ja tema hääl minu peal praegu

blizkaa
28.04.13, 18:02
Küll aga 1 hundi kätte saamine lahendaks asja...

eluvend
28.04.13, 18:02
Sa eluvend saad ise ka aru, et me flipime siin suhteliselt vahvalt. Meil ei ole argumente ja neid ei teki ka juurde. Lugeda mingeid lambi poste ja sealt lahendada on error...

Mina siin hetkel lotot ei mängi.
See bande, kes jaburalt üksteist clearib ja ainult ühte nime sisuliselt surub on kahtlane, selge see, et kellegi sealt võtab.

eluvend
28.04.13, 18:04
Küll aga 1 hundi kätte saamine lahendaks asja...

hundi kättesaamine ei muuda mitte midagi tegelt. homme olen mina söödud ja seis sama segane. Seetõttu peakski praegu võtma natuke selgemad suunad. Paistab, et timz, Simmo gäng on hallivatimehed siis hetkel

q_q
28.04.13, 18:07
blizkaa hääleta siis eluvennaga koos ffs

q_q
28.04.13, 18:08
jmsks pole kohalgi praegu me ei saa 4 häält kokku muidu

q_q
28.04.13, 18:08
kui blizkaa nõus timz/simmo panema siis wow ka kambas ja vsjo

WowAwiAA
28.04.13, 18:09
Sest q_q surub pigem Simmot :D
Kui väike variant, et ta ikkagi hunt siis vast prooviks oma semu säästa?

Lol mul jäi just vastupidine mulje ja mõte oli täpselt sama :D

q_q
28.04.13, 18:11
mõlemad hundid nkn

mõlemad clearivad üksteist

kumbki ei cleari eluvenda

pole väga raske

eluvend
28.04.13, 18:11
Põhjused miks me ei hääleta täna q_q:

* Võib vabalt olla huntide gameplan (neil vaja ainult ühte küla veel tappa)
* tänane päev lahendanud mängu ja pakkunud võimalusi aktiivselt
* taotluslikult ja silmnähtavalt pole vett soganud
* on selge ja tugev surve temale (huntide grupp), mis võib näidata et me õigel teel
* me ei tohi eksida! Aga q_q hundilisus ei ole täiesti selge
* q_q mängiks külana ka samamoodi, seega ei ole mõtet kt claimi jms väga pikalt juurelda

eluvend
28.04.13, 18:13
mõlemad hundid nkn

mõlemad clearivad üksteist

kumbki ei cleari eluvenda

pole väga raske

See, et mind ei clearita on lihtsalt kummaline, aga enamat ei maksaks sellest lugeda. Ka wow alguses ju ei uskunud.
Aga see üsna ühel ajal, üsna sarnaste "readidega" lagedale tulek on veits kummaline küll

eluvend
28.04.13, 18:13
*veits hundine

q_q
28.04.13, 18:15
no nagu blizkaa ütles siis kõige clearimad peavad vaguni tegema ja külad peavad lihtsalt kaasa tulema muidu mäng läbi

kui nad sind ei cleari siis sellist cleared küla polegi ja kergem manipuleerida

eluvend
28.04.13, 18:18
no nagu blizkaa ütles siis kõige clearimad peavad vaguni tegema ja külad peavad lihtsalt kaasa tulema muidu mäng läbi

kui nad sind ei cleari siis sellist cleared küla polegi ja kergem manipuleerida

KAS PÄEVA PRAEGUSES FAASIS, SELLISES SEISUS TEEKS HUNT SELLISE POSTITUSE? neverever!

WowAwiAA
28.04.13, 18:20
OMG!

Kaks grupijuhti, kõige teravamat pliiatsit, nuga, ja ketassaagi, mis sahtlist leida on, pole organiseerima hakanud kõige olulisemat.
Seda, et küla peab saama hääled ühtemoodi.

q_q=wow!!!


Sa saad aru, et sa selle postiga pigem cleanid mind ja q_q?


Ei saa aru, aga etteruttavalt ütlen, et su selgitused mind ka ei huvita...


Jääme ootama eluvenna tulekut, palun tungivalt mitte ühelgi külal enne seda enam postida...

VÕi külana midagi sellist?

blizkaa
28.04.13, 18:20
teine valik, lähme wow peale...

WowAwiAA
28.04.13, 18:21
Kuidas saab mitte huvitada uus ja tulev informatsion mis lahendusele kaasa võib aidata.

blizkaa
28.04.13, 18:21
sinna rongile tulen ka kaasa...

q_q
28.04.13, 18:22
ma ei taha wow enne simmot ja timzi kes lock hundid

wow/blizkaa ma pole kindel aga 1 peab siit hunt olema ja pole aimugi

võtame timz ja simmo järjest siis öökillidest saame infot ja rohkem aega

muidu täna võib valesti minna ja mäng läbi

WowAwiAA
28.04.13, 18:23
ELuvend mis sa sellest arvad, et q_q mind clearida ei taha ja surub ühte punti simmo ja blizkaaga, kuigi ma viimase kahe vastu töötan?

eluvend
28.04.13, 18:24
teine valik, lähme wow peale...

Ütlen kohe ära, et Wow minumeelest kindel küla.

blizkaa
28.04.13, 18:24
IRW at wow-siin 72 lk. poste ja tulemus on clueless, sa arvad siin soigumine selgitab midagi? Huntide jaoks jah, küla seisukohast ma siin + ei näe...

blizkaa
28.04.13, 18:25
eluvend-aplaus sulle

Mul muid tegemisi kah, tõmba lotot ja hüppan kaasa kui su guess veidi loogiline...
Ma ei viici tuuleveskitega võidelda...

eluvend
28.04.13, 18:27
IRW at wow-siin 72 lk. poste ja tulemus on clueless, sa arvad siin soigumine selgitab midagi? Huntide jaoks jah, küla seisukohast ma siin + ei näe...

loomulikult selgitab! Hunt ei saa tõest informatsiooni edastad, samas kui külal on vabad käed igasugu erinevate teooriatega lagedale tulla ja vingerdada skeeme.
Seetõttu oletegi prime kahtlusalused: timz, Simmo, blizka. Üks teooria mida raiute ja kõik. Seejuures q_q surumine, mis suht läbinähtav skeem

eluvend
28.04.13, 18:29
Mul muid tegemisi kah, tõmba lotot ja hüppan kaasa kui su guess veidi loogiline...
Ma ei viici tuuleveskitega võidelda...

timzu peale jääb

Aplausi asemel võiks külameestega šampust limpsida, kui viimane hunt võllas ripub :)
Aga kui vastupidi läheb, siis tõmman mütsi silmini ja lähen häbenen nurgas, no worries!

q_q
28.04.13, 18:29
Hääled seisuga post 824 kuni 1444
Öö saabub 00:31:27 pärast
---
HääliLynchHääletajad
4 q_q Jmskns69 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522850&postcount=1391) (29), Simmo (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522345&postcount=1019) (71), timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522246&postcount=935) (16), blizkaa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522108&postcount=830) (90)
2 Simmo q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522878&postcount=1402) (201), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522840&postcount=1385) (149)
1 timz0333 eluvend (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522706&postcount=1311) (55)

q_q
28.04.13, 18:29
timz

q_q
28.04.13, 18:29
wow ja blizkaa kui te külad siis tulete kaasa

WowAwiAA
28.04.13, 18:31
Sest q_q surub pigem Simmot :D
Kui väike variant, et ta ikkagi hunt siis vast prooviks oma semu säästa?


Lol mul jäi just vastupidine mulje ja mõte oli täpselt sama :D

Aita eluvend, miks mul teistpidine arusaam jäi?

eluvend
28.04.13, 18:32
Aita eluvend, miks mul teistpidine arusaam jäi?

MA ei tea:D
no timz minumeelest nkn täiesti hunt, seega minule igati sobis niipidi :D

WowAwiAA
28.04.13, 18:32
ELuvend mis sa sellest arvad, et q_q mind clearida ei taha ja surub ühte punti simmo ja blizkaaga, kuigi ma viimase kahe vastu töötan?

Ja sellest ma ka aru ei saa, q_q äkki selgitad sina?

eluvend
28.04.13, 18:33
Ja sellest ma ka aru ei saa, q_q äkki selgitad sina?

lihtne ju, ta ei usu, et blizka hunt ja keegi peab olema :D

q_q
28.04.13, 18:34
Ja sellest ma ka aru ei saa, q_q äkki selgitad sina?

ma pole täiesti kindel lihtsalt

ma ütlesin enne timzi ja simmot ma ei võta sind

öökillid vast lahendavad asja ära

keegi peab hunt olema lihtsalt

kui blizkaa peek polnud siis ilmselt tema jah

blizkaa
28.04.13, 18:35
loomulikult selgitab! Hunt ei saa tõest informatsiooni edastad, samas kui külal on vabad käed igasugu erinevate teooriatega lagedale tulla ja vingerdada skeeme.
Seetõttu oletegi prime kahtlusalused: timz, Simmo, blizka. Üks teooria mida raiute ja kõik. Seejuures q_q surumine, mis suht läbinähtav skeem

OMG

q_q
28.04.13, 18:35
no kui camu poleks neid vihjeid jätnud blizkaa kohta oleks easy

aga ma enne kirjutasin ka et ma tegelt ei usu et camu uut mängijat peekiks

timz0333
28.04.13, 18:36
Tere :)
viimane päev siis mängul täna, pingutas see küla mis ta pingutas aga lkõpuks võtavad ikka kriimsilmad oma, gg

q_q
28.04.13, 18:37
kui blizkaa hunt

siis öökillid probably eluvend -> q_q

ei näe muid varjante

siis lõpp wow/blizkaa/jmksn ja kumb jsmksd paremini moosib pmslt

blizkaa
28.04.13, 18:37
timzi ja wow vahel on teatav connection muidugi olemas... See eeldab muidugi, et q_q on puhas poiss-so hard to believe...
Kui timz on hunt, siis seda on ka wow-sa eluvend sellest ikka saad aru???

blizkaa
28.04.13, 18:38
q_q-sa pead olema hunt, never-ever terve mõistusega külana sa mind jätkuvalt hundiks ei peaks...

m.o.t.t.
Eluvend, sinu asi on nyyd viimasena ümber reageerida...

blizkaa
28.04.13, 18:39
hääled liiguvad timzi pääle-ma loodan, et su terve mõistus on sinuga täna kaasas...

q_q
28.04.13, 18:39
q_q-sa pead olema hunt, never-ever terve mõistusega külana sa mind jätkuvalt hundiks ei peaks...

m.o.t.t.
Eluvend, sinu asi on nyyd viimasena ümber reageerida...

miks mitte

q_q
28.04.13, 18:40
Hääled seisuga post 824 kuni 1460
Öö saabub 00:20:45 pärast
---
HääliLynchHääletajad
4 q_q Jmskns69 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522850&postcount=1391) (29), Simmo (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522345&postcount=1019) (71), timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522246&postcount=935) (17), blizkaa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522108&postcount=830) (94)
2 timz0333 q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522933&postcount=1446) (208), eluvend (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522706&postcount=1311) (57)
1 Simmo WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522840&postcount=1385) (151)


:00 loeb :01 ei loe

q_q
28.04.13, 18:40
wow ja blizkaa

WowAwiAA
28.04.13, 18:40
Hääled seisuga post 824 kuni 1444
Öö saabub 00:31:27 pärast
---
HääliLynchHääletajad
4 q_q Jmskns69 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522850&postcount=1391) (29), Simmo (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522345&postcount=1019) (71), timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522246&postcount=935) (16), blizkaa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522108&postcount=830) (90)
2 Simmo q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522878&postcount=1402) (201), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522840&postcount=1385) (149)
1 timz0333 eluvend (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522706&postcount=1311) (55)



Tere :)
viimane päev siis mängul täna, pingutas see küla mis ta pingutas aga lkõpuks võtavad ikka kriimsilmad oma, gg

Niimoodi ütledki ära?

timz0333
28.04.13, 18:41
q_q-sa pead olema hunt, never-ever terve mõistusega külana sa mind jätkuvalt hundiks ei peaks...

m.o.t.t.
Eluvend, sinu asi on nyyd viimasena ümber reageerida...

Ma pole mdiagi ilusamat näinud.

eluvend
28.04.13, 18:42
Eluvend, sinu asi on nyyd viimasena ümber reageerida...

Miks ümber reageerida?
timz istunud terve mängu vaikselt ja jooksnud "under the radar"
öösel teeb posti kus üritab näidata, et ei tea täpselt mänguolukorda (päeva lõppu)
ja öösel tuleb mingi kahtalste kahtlustustega välja

hunt mis hunt, tuleb võlla tõmmata!

q_q
28.04.13, 18:42
Tere :)
viimane päev siis mängul täna, pingutas see küla mis ta pingutas aga lkõpuks võtavad ikka kriimsilmad oma, gg

kui sa küla oleksid siis su välja minnes me kaotame tead ikka seda?

ja sul savi suht? ei proovi võidelda ega midagi?

WowAwiAA
28.04.13, 18:42
Kuse see jmldfgfhdsaghgkm on nüüd.

blizkaa
28.04.13, 18:42
Savi kõik-võti on nuud jmsk, senikaua on asi flipis...

Eluvend-kui jmsnk viimase hetkel hääle ära vajutab, siis sul peab vastu käik olema võtta...

WowAwiAA
28.04.13, 18:43
ELuvend, kumb siis ikkagi timz või simmo?

q_q
28.04.13, 18:43
Savi kõik-võti on nuud jmsk, senikaua on asi flipis...

Eluvend-kui jmsnk viimase hetkel hääle ära vajutab, siis sul peab vastu käik olema võtta...

sa ei pane timz??

blizkaa
28.04.13, 18:44
Ma kannatan veel, siinne viimane info annab hääd asja...

eluvend
28.04.13, 18:44
Savi kõik-võti on nuud jmsk, senikaua on asi flipis...

Eluvend-kui jmsnk viimase hetkel hääle ära vajutab, siis sul peab vastu käik olema võtta...

vastukäik millele? Praegu ilmselge olukord, kus hundid on ühe nime taga ja küla teise nime taga.
Üks õnnetu külaelanik, peab võtma vaid vastutuse ja julguse ning otsustama kumba usub.

Pigem tundub see liiga ilus, et kas tõesti lahendamegi täna mängu ära, lol

eluvend
28.04.13, 18:45
ELuvend, kumb siis ikkagi timz või simmo?

timz

WowAwiAA
28.04.13, 18:45
timz0333

blizkaa
28.04.13, 18:45
pole ju palju enam jäänud...

q_q
28.04.13, 18:45
Hääled seisuga post 824 kuni 1475
Öö saabub 00:15:27 pärast
---
HääliLynchHääletajad
4 q_q Jmskns69 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522850&postcount=1391) (29), Simmo (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522345&postcount=1019) (71), timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522246&postcount=935) (18), blizkaa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522108&postcount=830) (97)
3 timz0333 WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522964&postcount=1474) (155), q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522933&postcount=1446) (212), eluvend (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522706&postcount=1311) (60)


:00 loeb :01 ei loe

WowAwiAA
28.04.13, 18:46
wow casts summon wrfrtyuiuiuytreadrytui

eluvend
28.04.13, 18:46
lol kui nüüd jmskns oleks hunt ja vaikselt ongi ära timminud oma hääle juba, oleks liiga epicccc

WowAwiAA
28.04.13, 18:47
Blizkaa ### sa küla oled tyule timz peale

q_q
28.04.13, 18:47
blizkaa timz hääletad oled homme lock clear

blizkaa
28.04.13, 18:48
ma ammu juba lock clear kulla noormees...

WowAwiAA
28.04.13, 18:49
wow casts summon wrfrtyuiuiuytreadrytui

#retry

q_q
28.04.13, 18:49
yea miks siis külad kaasa arvatud eluvend sind hundiks peavad

q_q
28.04.13, 18:50
blizkaa ma küla palun hääleta timz või see mäng läbi

blizkaa
28.04.13, 18:50
lollid olete...
Veel küsimusi??

eluvend
28.04.13, 18:50
kui jmskns peaks jõudma, palvetan et jõuaks, aga kardetavasti mitte :(


Põhjused miks me ei hääleta täna q_q:

* Võib vabalt olla huntide gameplan (neil vaja ainult ühte küla veel tappa)
* tänane päev lahendanud mängu ja pakkunud võimalusi aktiivselt
* taotluslikult ja silmnähtavalt pole vett soganud
* on selge ja tugev surve temale (huntide grupp), mis võib näidata et me õigel teel
* me ei tohi eksida! Aga q_q hundilisus ei ole täiesti selge
* q_q mängiks külana ka samamoodi, seega ei ole mõtet kt claimi jms väga pikalt juurelda

blizkaa
28.04.13, 18:51
kannata veel...

eluvend
28.04.13, 18:51
lollid olete...
Veel küsimusi??

jmskns, mõtle, miks ta nii rahuolev võiks olla hetkel?

q_q
28.04.13, 18:52
blizkaa

q_q
28.04.13, 18:52
plz

timz0333
28.04.13, 18:52
kui sa küla oleksid siis su välja minnes me kaotame tead ikka seda?

ja sul savi suht? ei proovi võidelda ega midagi?


Jep, tean kaotamegi aga tuleb uus mäng ja siis sa enam trummi ei löö!

WowAwiAA
28.04.13, 18:52
kui jmskns peaks jõudma, palvetan et jõuaks, aga kardetavasti mitte :(


Põhjused miks me ei hääleta täna q_q:

* Võib vabalt olla huntide gameplan (neil vaja ainult ühte küla veel tappa)
* tänane päev lahendanud mängu ja pakkunud võimalusi aktiivselt
* taotluslikult ja silmnähtavalt pole vett soganud
* on selge ja tugev surve temale (huntide grupp), mis võib näidata et me õigel teel
* me ei tohi eksida! Aga q_q hundilisus ei ole täiesti selge
* q_q mängiks külana ka samamoodi, seega ei ole mõtet kt claimi jms väga pikalt juurelda

Hundid on otsustaval momendil alati kindlad ja on selgelt näha, et nende jaoks oleks justkui asi kindel kuigi küla ei ole endas üldse kindel. Isegi kui mina hunt olin, Game4, ma tulin otsustav moment q_q surumisega. Samas kui mina, sina, eluvend ja maxi olime lõpp olin ma clueless ja seda selgelt näha.

q_q
28.04.13, 18:52
vaata ise timz isegi ei postita midagi mis moodi ta küla saab olla

q_q
28.04.13, 18:53
kui sa küla oleksid siis su välja minnes me kaotame tead ikka seda?

ja sul savi suht? ei proovi võidelda ega midagi?

blizkaa vaata seda

q_q
28.04.13, 18:53
Hääled seisuga post 824 kuni 1494
Öö saabub 00:07:17 pärast
---
HääliLynchHääletajad
4 q_q Jmskns69 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522850&postcount=1391) (29), Simmo (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522345&postcount=1019) (71), timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522246&postcount=935) (19), blizkaa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522108&postcount=830) (100)
3 timz0333 WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522964&postcount=1474) (159), q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522933&postcount=1446) (220), eluvend (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=522706&postcount=1311) (63)


:00 loeb :01 ei loe

blizkaa
28.04.13, 18:53
meil hääled puudu anyway...

WowAwiAA
28.04.13, 18:54
meil hääled puudu anyway...

Huh?

q_q
28.04.13, 18:54
meil hääled puudu anyway...

kuidas

WowAwiAA
28.04.13, 18:55
Kui sa oled küla ja meie olime, mina, sina, q_q, eluvend siis ei ole mingeid hääli puudu ju.

eluvend
28.04.13, 18:55
mis mõttega te üldse vaevute, ta ju claimind wolf sellise käitumisega.
Mis veel päästaks on jmsknsi saabumine :(