PDA

View Full Version : Pikka aega eemal, kust alustada?



OldFish
02.05.13, 22:13
Olen mõnda aega pokkerist eemal olnud, nüüd tekkis huvi uuesti proovida. Varem sai mängitud lock pokkeris, aga sinna depomine hetkel ei ole vist kõige parem mõte.
Küsimus olekski selline, et kust oleks hea uuesti alustada ja bankrolli üles grindida? Kuskil turvalisemas kohas sellist rackebacki nagu lockis ka pakutakse?

ranka
02.05.13, 23:11
IMO on hetkel 6 solid valikut: Stars, Party, 888, OO, Triobet, Paf (suvalises järjekorras). Kui mängid Eestis väljaspool siis ka FTP.

Anna rohkem lisainfot, et mida mängid (cash), mis mängu (6m, FR, HU) jne. ning saame arvendada pokkeritube. Stars on alati safe bet.

OldFish
03.05.13, 21:04
Eestis ikka. Peamiselt cash ja 6max, alustaks nl10-st. Party kohta lugesin midagi, et eraldab fishised lauad. Kunagi mitu aastat tagasi sai seal konto tehtud, ei mäletagi, mis kasutaja ja parool seal oli. Huvitav kas lasevad uuesti regada ja saab fishistes laudades grindida?

VisaHing
03.05.13, 21:12
Eestis ikka. Peamiselt cash ja 6max, alustaks nl10-st. Party kohta lugesin midagi, et eraldab fishised lauad. Kunagi mitu aastat tagasi sai seal konto tehtud, ei mäletagi, mis kasutaja ja parool seal oli. Huvitav kas lasevad uuesti regada ja saab fishistes laudades grindida?

Never ei ütle ükski tuba ära uuest potentsiaalsest rake-tootjast. Kui vajalik siis taastavad su vana konto ja patsutavad õlale ka.

Aga miks mitte PokerStars? Solid first depo bonus , hea soft, kiired väljamaksed etc. fishe vb vähem kui Partys aga tasub proovida :).

ranka
04.05.13, 21:24
Eestis ikka. Peamiselt cash ja 6max, alustaks nl10-st. Party kohta lugesin midagi, et eraldab fishised lauad. Kunagi mitu aastat tagasi sai seal konto tehtud, ei mäletagi, mis kasutaja ja parool seal oli. Huvitav kas lasevad uuesti regada ja saab fishistes laudades grindida?

Soovitan alustada Pokerstarsis. Saad Partyst paremat rakeback'i, mängude valik parem ja palju muud. Teise võimalusena ehk Triobet. Miinuseks väiksem mängude valik, aga veits suurem ja otsene rakeback.

OldFish
07.05.13, 21:15
Soovitan alustada Pokerstarsis. Saad Partyst paremat rakeback'i, mängude valik parem ja palju muud. Teise võimalusena ehk Triobet. Miinuseks väiksem mängude valik, aga veits suurem ja otsene rakeback.

Et kumb siis pokerstars või party? :D

mislinn
07.05.13, 21:30
Et kumb siis pokerstars või party? :D

Ta ütles Pokerstars ju, mis on ka obv valik.

robert
27.10.13, 14:29
Upitan vana teemat natuke ja loodan abi saada.
Nimelt, tahan lähiajal välja kolida Carbon pokkerist ja ümber kolida kuhugi mujale. Hetkel mõtlen küll Pokerstarsi peale, mingi vana kasutaja ka olemas.
Mängin ma Cash 6max-i. Alustada tahaks ma kõige madalamast limiidist, ehk siis NL2 ja sealt, siis nii kõrgele kui minu ajurakud seda suudavad. Hetkel mängin 4 lauada korraga, aga ilmselt, lisan juurde vaikselt laudu.
Nüüd olekski vaja teada saaad, milline see kõige parem koht on, kus oleks minu jaoks hea rakeback ja piisavalt võimalust areneda. Kes teab äkki ma jõuan kunagi nl100 ja, siis võiks olla ka piisavalt mängijaid.
On see kõigekõige ikkagist Pokerstars, või peaksin ma veel mingit varianti kaaluma?
Tänud

VisaHing
27.10.13, 17:24
Mis sa kardad seda Starsi.. Nii hea softiga liigud paari päevajooksul 4tablemisest-24 tablemise peale.

robert
28.10.13, 21:48
Starsi kardan ma sellepärast, et seal on tase suhteliselt kõrge, mulle hetkel tundub, et vb. ei ole kõige parem valik. Meeldiks mängida ipokeri võrgustikus, aga Eestis elav inimene ei saa, või on äkki mingi variant olemas?

Edit: Näitek täna tegin päris mitu korda suvalt lahti PS ja triobeti 6max nl50 laudu. PS 80% ajast ei näinud floppi. Triobetis 80% ajast nägin floppi. Tükk aega ikka valisin erinevaid laudasid ja vaatasin, mis toimub. Triobetis tundub kõvasti softim mäng. Partys tsekkisin ka ringi, seal tundus selline vahepealne variant.
Või keegi väidab vastupidist?

qbj0hn
29.10.13, 02:14
Starsi kardan ma sellepärast, et seal on tase suhteliselt kõrge, mulle hetkel tundub, et vb. ei ole kõige parem valik.


Su #1 prioriteet peaks olema mängu õppida ja areneda mitte raha teenida kui algaja, raha tuleb iseenesest protsessi käigus juba.
Lähed starsi, lased üle endast sõita siis lased, hakkad järjest leake lappima, mitte ei lase ennast urkasaitidel ära hellitada fishide poolt, et siis hiljem kõrgemal leida, et "wow enam ei biidigi, seal x kohas läks nii hästi".