PDA

View Full Version : Pokerstars App



Ano Nyymus
06.05.13, 21:57
Tere,

Selline lihtne kysimus seoses pokerstars app-iga:
Kas seda on voimalik mingi ntks emulaatori abil kaima lykkata pannkoogis mille resolutioon on vaiksem kui 800x480 ?

Yritasin netist juba leida kasulikku infot aga ei midagi, nii et loodan et ehk on kellelgi siin kogemus sama murega...

Kahtlustan ise et tuleb ikkagi uus pannkook soetada ! D:

kuco
06.05.13, 22:56
Tere,.,.

Minule väga meeldib teha pühapäeva hommikul pannkooke. Panen sinna jahu, muna ja piima. Veidi lisan ka soola ning suhkurt, vastavalt maitsele ja kui magusaid või soolaseid pannkooke tahan. Praadimisel tuleb kindlasti tuleb kasutada õli, sest ilma tehtud pannkookidel pole seda õiget maitset.

Kui pannkoogid valmis ja tornis saab alustada söömist. Tavaliselt läheb kõrvale väga hästi kodune moos aga vahest peab ka leppima poemoosiga.

Varasemate kogemuste põhjal julgen väita, et pannkoogil on täiesti arvestatav resolutsioon aga pokerstarsi appi pole ma seal püüdnud käima ajada. Pampli moosi äpp läks lihtsalt käima aga oli liiga magus.

On serious note:
Pokerstarsi kodukal on kirjas
Minimum system configuration (Yes, we tested it. Not too fast, but still playable):

100 MHz Pentium (800 Mhz for Windows Vista)
64 MB RAM (Windows 95, Windows 98, Windows ME) or
96 MB RAM (Windows NT 4 , Windows 2000, Windows XP) or
512 MB RAM (Windows Vista)
800x600 screen resolution with 16-bit color depth (High Color)
20MB of free disk space for download
56k dialup Internet connection

Recommended system configuration:

333 MHz or faster CPU (800 MHz for Windows Vista)
128 MB of RAM or more (256 MB or more for best performance)
512 MB of RAM minimum on Windows Vista (1 GB or more for best performance)
800x600 or 1024x768 screen resolution with 16-bit color depth (High Color)
60MB of free disk space for poker download installation
128kbps or faster DSL or Cable Internet connection

Mr_Kenny
06.05.13, 23:06
Ona Neerus

gamblingFTW
06.05.13, 23:52
Onane Erus

Ano Nyymus
07.05.13, 00:01
Tere,.,.

Minule väga meeldib teha pühapäeva hommikul pannkooke. Panen sinna jahu, muna ja piima. Veidi lisan ka soola ning suhkurt, vastavalt maitsele ja kui magusaid või soolaseid pannkooke tahan. Praadimisel tuleb kindlasti tuleb kasutada õli, sest ilma tehtud pannkookidel pole seda õiget maitset.

Kui pannkoogid valmis ja tornis saab alustada söömist. Tavaliselt läheb kõrvale väga hästi kodune moos aga vahest peab ka leppima poemoosiga.

Varasemate kogemuste põhjal julgen väita, et pannkoogil on täiesti arvestatav resolutsioon aga pokerstarsi appi pole ma seal püüdnud käima ajada. Pampli moosi äpp läks lihtsalt käima aga oli liiga magus.

On serious note:
Pokerstarsi kodukal on kirjas
Minimum system configuration (Yes, we tested it. Not too fast, but still playable):

100 MHz Pentium (800 Mhz for Windows Vista)
64 MB RAM (Windows 95, Windows 98, Windows ME) or
96 MB RAM (Windows NT 4 , Windows 2000, Windows XP) or
512 MB RAM (Windows Vista)
800x600 screen resolution with 16-bit color depth (High Color)
20MB of free disk space for download
56k dialup Internet connection

Recommended system configuration:

333 MHz or faster CPU (800 MHz for Windows Vista)
128 MB of RAM or more (256 MB or more for best performance)
512 MB of RAM minimum on Windows Vista (1 GB or more for best performance)
800x600 or 1024x768 screen resolution with 16-bit color depth (High Color)
60MB of free disk space for poker download installation
128kbps or faster DSL or Cable Internet connection



Ok jah, see pannkoogi teema on vaga solid muide. Kellele pyhapaeva hommikul pannkook, ja moned teised ilmselgelt veedavad selle aja pihku pextes.

Aga tagasi teema juurde, pannkook = telefon, ehk siis tahaxin teada kas keegi on kursis kas on voimalik telefoni peal, mille reso tunduvalt vaiksem kui starsi poolt ette antud 800x480, app kaima saada...

Ehk leidub moni kaine inimene kes oskab contributida...

gamblingFTW
07.05.13, 00:17
Praegu esmaspäeva õhtu

e: /öö

vilistaja
07.05.13, 09:09
Mul ka loll komme üritada pidevalt sitast saia toota, aga minu meelest siin see ei õnnestu. Igasugused minimaalsed tehnilised nõuded pole tavaliselt nalja pärast välja mõeldud. Kui tõesti vajadus suur, siis tuleb uus telefon valida ja osta omale ikkagi telefon mitte asi, mida kohe pannkoogiks kutsud. Mõttetu on kokku osta poolkõva sodi, mida iga natukese aja tagant välja vahetama peab.

btw

Varasemate kogemuste põhjal julgen väita, et pannkoogil on täiesti arvestatav resolutsioon aga pokerstarsi appi pole ma seal püüdnud käima ajada. Pampli moosi äpp läks lihtsalt käima aga oli liiga magus.
Solid huumor :biggrin:

Ano Nyymus
07.05.13, 10:43
Mul ka loll komme üritada pidevalt sitast saia toota, aga minu meelest siin see ei õnnestu. Igasugused minimaalsed tehnilised nõuded pole tavaliselt nalja pärast välja mõeldud. Kui tõesti vajadus suur, siis tuleb uus telefon valida ja osta omale ikkagi telefon mitte asi, mida kohe pannkoogiks kutsud. Mõttetu on kokku osta poolkõva sodi, mida iga natukese aja tagant välja vahetama peab.

btw

Solid huumor :biggrin:

Vana tel andis otsad ja ostsin esimese ette juhtuva, ei oskand nagu arvatagi et starsi jaox selline reso vajalik...
Ei tahax kohe ndl hiljem minna jalle uut pannkooki kypsetama, sellest ka selline huvi kas on mingi backdoor variant.

Aga tundub jh et see ikkagi ei onnestu :*(

adam_q
07.05.13, 11:12
telefonist on räme keblakas ja tahvliga muutub ka peale poolt tundi ebamugavaks. Statsionaarne istumiskoht on kõige parem/distsiplineerivam ja eriti hea on sihuke pleiss, kus ei saa eriti lamaskleda ka :)

ok hyper 6max SNGsid võib tablast ka lasta pool tundi..

Ano Nyymus
07.05.13, 11:48
telefonist on räme keblakas ja tahvliga muutub ka peale poolt tundi ebamugavaks. Statsionaarne istumiskoht on kõige parem/distsiplineerivam ja eriti hea on sihuke pleiss, kus ei saa eriti lamaskleda ka :)

ok hyper 6max SNGsid võib tablast ka lasta pool tundi..

Just neid ma tahaxingi tulistada on the road, kunas hetkel pea iga paev mingi 3h eestimaad tundma oppimas...

Ja muide stationaarne pleiss peab ikka nii mugav olema et hommikul argates 10 lauda kinni paned!!!

brunn
12.06.13, 12:29
üks noob küssa,
kas need pokerstarsi appis olevad cash game lauad on samad mis arvutis we?
see mu esimene postitus siin foorumis :)

ranka
12.06.13, 12:53
üks noob küssa,
kas need pokerstarsi appis olevad cash game lauad on samad mis arvutis we?
see mu esimene postitus siin foorumis :)

Jah on samad

MartinGarcia
10.07.13, 13:54
Miks app laseb regada rohkem kui 4 turniiri/lauda, kui maximum mida näitab ja reaalselt mängida saab on 4 ?