PDA

View Full Version : omaha turna 1R1A 10$ riveriotsus kahepaariga laual



surka
23.04.09, 09:23
PokerStars Pot-Limit Omaha, $10+$1 Tournament, 400/800 Blinds (8 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

BB (t24888)
UTG (t48120)
UTG+1 (t23200)
MP1 (t11235)
MP2 (t10385)
CO (t19240)
Button (t32325)
Hero (SB) (t74010)

Hero's M: 61.67

Preflop: Hero is SB with 5 :diamond:, K :diamond:, K :spade:, 6 :spade:
5 folds, Button bets t2400, Hero calls t2000, BB calls t1600

Flop: (t7200) 10 :club:, J :diamond:, 10 :diamond: (3 players)
Hero checks, BB checks, Button checks

Turn: (t7200) 7 :diamond: (3 players)
Hero bets t4000, BB calls t4000, 1 fold

River: (t15200) 7 :heart: (2 players)
Hero checks, BB bets t11200, [color=#666666][i]Hero ???

vastane tundus igati solid

pikk28
23.04.09, 09:45
ma oleks veidi teistmoodi mänginud. suht hea käsi. mitte päris premium, kuid hästi mängitav.
1. raise preflop
kuid as played ma foldiks riveril. ma ei näe, mida me beatiks.

EGERT
23.04.09, 15:41
liiga spekulatiivne käsi, ma oleks PF foldinud, eriti veel turnal. Sa betid second nutflushiga paardunud laual?

ma olen turni checkinud ja riveril mingi väikese panuse veel maha callinud, eriti kui solid vastasest jutt käib. Enamasti oleme siin taga.

Underfull on raudselt vastas.

surka
24.04.09, 00:24
ma ise ka foldisin ehkki mulle ei meeldi v2ga foldimine, peale seda k2tt olin turnal veel chipleader, kuid see otsus ajas mind t2iega tilti ning jargminse 20-30 k2e jooksul annetasin kogu st2ki 2ra...enam turnasi ei m2ngi kaa ilmselt, aja ja n2rvi raiskamine tundub olevat minu jaoks :(

EGERT
24.04.09, 02:48
ma ise ka foldisin ehkki mulle ei meeldi v2ga foldimine, peale seda k2tt olin turnal veel chipleader, kuid see otsus ajas mind t2iega tilti ning jargminse 20-30 k2e jooksul annetasin kogu st2ki 2ra...enam turnasi ei m2ngi kaa ilmselt, aja ja n2rvi raiskamine tundub olevat minu jaoks :(

Päris huvitavad mõtted ;D
Mismõttes ei meeldi foldimine? Omahas peab sul olema võime flopatud nuts ka vajadusel maha visata. Sellisel boardil on suht spekulatiivse käe loovutamine standardlüke - lauas on 2 paari + flush + rida (89) ja sa ei soovi oma ülepaari foldida? Kujutan ette et isegi holdemis ehk suudaks oma kunnid foldida sellisel laual.

Tilti ei ole absoluutselt mõtet minna, sa ei saanud oma kunnidele ega ka teisejärgulistele mastitõmmetele pihta, seega ei tasu rohkem pappi potti panna, et kaheoudist sikutada. Iisi fold solid vastase vastu. Vaevalt ta selliselt boardil sind vähem kui poti suuruse panusega bluffida üritaks. Usun, et olid juba flopist päris taga.

Tegid ju täiesti õige otsuse ja chipleaderina jätkates peaks suht savi olema, vb vähendasid oma vahet, aga PLO volatiilsus peaks piisava eelise andma, kui natukenegi halli kahe kõrva vahel on.

Ja PLO turkse tasub alati mängida, sest ikka kohutavalt palju donke eksib nendesse ära :heart:

PS. Ja ma ei saa aru, miks sa seda kätt üldse SB'lt mängisid, DS kõrge paar kahe järjestikkuse madala kaardiga oleks eht BTN või CO veel mõeldav, aga SB'l oled sa ju järgmised tänavad kõige haigemas positsioonis. PLO on puhtalt implied oddside peale mängimine ja OOP spekulatiivse saastaga on seda raske teha.

pikk28
24.04.09, 09:11
tark jutt!
kle võiks mingil ajal ühissessi teha omahas? Ja egert kust sa põhitarkusi omaha mängimiseks omandad?
Ma hetkel loen Omaha raamatut (nuts), kuid äkki viitsid visata paar head linki :)

EGERT
24.04.09, 12:44
tark jutt!
kle võiks mingil ajal ühissessi teha omahas? Ja egert kust sa põhitarkusi omaha mängimiseks omandad?
Ma hetkel loen Omaha raamatut (nuts), kuid äkki viitsid visata paar head linki :)

Mina oleks jumala käpp, saab koos muljeid vahetada.

Ega ma otseselt kuskilt ei omandagi, lihtsalt mängu käigus hakkad järjest rohkem boardi lugema ja vastaseid kätele panema. Pool aastat tagasi oli mul korduvalt pangesi, kui arvasin et kolme taskukaardiga mast või maja on ja ridasi mööda vaatasin, aga eks ma ole just mängides omale miskit kahe kõrva vahele saanud. Pluss siis võib-olla see, et ma suudan loogiliselt ja matemaatiliselt üsna kiirelt mõelda/peastarvutada, mis ka ehk aitab, kuna PLO's outside lugemine on tihtipeale üsna raske, sest pead vaatama outse ja siis outse, millega tõmbad nutsi.

Mul omal ainult Jeff Hwangi "Pot Limit Omaha" loetud, mis annab ka üsna palju juurde, kui veel hai ei ole. Minu uim kasvas kohe kõvasti, kui sellega ühelepoole sain. Siis 2+2 foorumeid olen ka lugenud, sealt ka ühtteist ikka vahest külge on jäänud. Ahjaa, mingeid Marty Smyth'i (2008 PLO bracelet) videosi olen ka vaadanud, aga krt ei mäleta kustkohast. Enivei, need viimased ei andnud palju juurde, kuna mängis hi/lo'd ja vaatas pea iga käega flopi, et kommenteerida postflop mängu, mis aga jäi üsna passiivseks. Seega, positsioonist, poti suuruse tähtsusest ja semibluffist PLO's, mis on ehk tähtsaimad asjad, ei rääkinud.

jrgn hell
24.04.09, 15:01
Omaha jaoks tasub 2+2s möllata. Nlhe foorumites väiksematse limiitides saadetakse ***** või ei vastata üldse, aga vähemalt O8 foorum on küll sõbralik nagu teine kodu. Ma teen mingi PLO8 PL10 teema ja vastavad vennad , kes mänivad sitaks kõrgemaid limiite. Ja vastakse sisukalt ja tehakse puust ja punaseks.

näiteks : http://forumserver.twoplustwo.com/44/omaha-8/plo8-2way-non-nut-hand-facing-massive-raise-461213/

pikk28
24.04.09, 17:02
Omaha jaoks tasub 2+2s möllata. Nlhe foorumites väiksematse limiitides saadetakse ***** või ei vastata üldse, aga vähemalt O8 foorum on küll sõbralik nagu teine kodu. Ma teen mingi PLO8 PL10 teema ja vastavad vennad , kes mänivad sitaks kõrgemaid limiite. Ja vastakse sisukalt ja tehakse puust ja punaseks.

näiteks : http://forumserver.twoplustwo.com/44/omaha-8/plo8-2way-non-nut-hand-facing-massive-raise-461213/

tnx dude! teen oma second homeks sealsed omaha foorumid.