PDA

View Full Version : Late registration: mis ajani mõttekas teha?



ranka
08.05.13, 09:32
Hei!

Ma ise olen hilist registreerumist kasutanud ainult siis, kui saan omale vähemalt 50BB stäki. Aga kas üleüldse on mõtet seda teha või just peaks tegema?

Olen kuulnud vastakaid arvamusi ning mõlemal pool on oma loogika. Ühelt poolt on turniiride alguses rohkem donke, kes annetavad stäki, aga samas võid bustida. Teiselt poolt, kui sa registreerud turniirle, kust on juba 10% fieldist kadunud ehk rahadele lähemal ning kui saad piisava stäki, et mitte olla desperate staadiumis, siis tundub seegi pluss.

Seega kumb oleks õigem? Kui veel võtame väga deep turniirid. Näiteks OO iPOPS põhiturniir, kus oli late regamine 3 tundi ning isegi siis saaksid omale 60-70BB stäki. Siis mulle isegi tundub, et just sellel turniiril oleks viimaste minutite regamine suurema EV-ga, sest alguses 300BB deep stäkkidega muututakse kole-kole nitiks ning tean, et ma teen tõenäoliselt 300BB rohkem vigu, kui 100BB. Jääb bet tegemata või liiga loose call.

Rigged
08.05.13, 09:38
Kui ollakse õitev mängija tasuks praktiliselt alati late reg teha. Nagu öeldakse, siis turniire ei võideta esimestel levelitel, push fold mäng selge ja läksime. 1 duubel ja juba normaalne stack.

ranka
08.05.13, 10:33
Kui ollakse õitev mängija tasuks praktiliselt alati late reg teha. Nagu öeldakse, siis turniire ei võideta esimestel levelitel, push fold mäng selge ja läksime. 1 duubel ja juba normaalne stack.

Kas see siis tähendab, et kui võimalik tuleks teha late regamine, mitte registreeruda kohe?

Rigged
08.05.13, 10:45
Mida suurem stack heal mängijal on, seda rohkem chippe saab ta akumuleerida, eriti cashi taustaga turniirimängijad, kes oskavad suure stackiga paremini ümber käia. Ehk siis, mida varem registreerida saad, seda rohkem chippe tõenäoliselt ka late regi lõppedes on.

Küsimus oli just selles, kas tasuks üldse late regi teha, kui saadakse short stack, vastus...jah, kui osatakse selle short stackiga mängida.

Kakahirmutis
08.05.13, 13:55
Tähtsamatele turniiridele ma üritan ikka alati kohe jõuda,ainult sellepärast et rohkem aega teiste vigu ära kasutada :) Microdele on savi kas joinin kohe või siis kui 10bb

privador
08.05.13, 14:32
vaatsin kunagi cr ühe mtt pro videosi tegi kõik sisseostud late reg. Põhjendus oli see, et esimese tunniga sa ei kogu nii palju cev, mis kompenseeriks kaotatud tunni.
Samas kui nüüd on 9-handed lauad, kus on 9 reg-i ja kõigi vpp on 15%. Siis tundub küll suht pointless blinde varastada

Rigged
08.05.13, 15:31
Selliseid turnasid pole olemas, kui just high stakes six maxi ei tee.

ranka
08.05.13, 15:35
Siis üks küsimus veel: kuidas üleüldse suhtute late regamisse? Minu arvates on see jaburdus, et late regamise kestavad tunni. Veel hullem - 3 tundi suurtel turniiridel. Ühest levelist peaks piisama.

vsiu100
08.05.13, 15:57
Siis üks küsimus veel: kuidas üleüldse suhtute late regamisse? Minu arvates on see jaburdus, et late regamise kestavad tunni. Veel hullem - 3 tundi suurtel turniiridel. Ühest levelist peaks piisama.

teatud turniiridel suhtun väga hästi.
näiteks trio 3r satikas 215€ 75kg-le.
rebuy ajal lõpus annab sisseost 3bb, topelt sisseost siis 6bb. add on aga 30bb, st tehes late regi, saad alginvesteeringu eest 36bb.
Selleks ajaks on ca 10-15% fiendist väljas ja cl-l ca 60bb vs sinu 36bb.
Hoiad kokku 1h, ei riski rohkemaga kui vaja, saad väga vähe väiksema stacki kui kohe alustanutel keskmiselt, mängid juba quittinute panka pandud rahale.

reggie
08.05.13, 16:07
Imo deep suure fieldiga turnadel a la scoop vms. peaks kindlasti vältima late regi, sest neid mängib tonnide kaupa tegelasi, kes on saanud pileti satikalt, tahavad "niisama" proovida suurema sisseostuga turnat jne. ehk siis seltskond, kes tihti ei jagad ööd ega mütsi. Näiteks tegelased, kes üritavad badugis nelikuid saada või studis razzi mängida, kes callivad A2ga utg 4bette jne. Late reg. lõpuks on nende hulk ikkagi tunduvalt väiksem, lisaks on sul palju rohkem infot.
Ma samuti ei salli neid 3 tundi kestvaid sisseostu perioode. Kunagi oli minted pokkeris omaha turniir, kus ma jõudsin 7 korda ühe turna jooksul finaallauda. Olenevalt struktuurist on late reg fine, selle ajuvabalt pikaks venitamine, et tuleks võimalikult suur summa kokku on lollus, sest need vähesed, kes liituvad seetõttu, et leidsid juhuslikult turna, ei mõjuta eriti üldse auhinna fondi ja ülejäänud, kes mängida tahavad, mängivad niikuinii. Idiootsuse piire ületav 888 garant. turna, kus late regi pikendati pool tundi lihtsalt seetõttu, et lubatud summa ei tiksunud muidu täis. Kas saad late reg. lõpus 2 või 200bb, ei oma tähtsust, oluline on selle suhe keskmisse stäcki.

privador
08.05.13, 16:16
Tegelikult sellsied eksootilistel mängudel on parem alguses alustada, sest leidub igasuguseid tegelasi(mõni ei tea reegleidki).V kui late reg siise tuled siis näed enda vastas regidel monster stakke ja fishipuhastus juba tehtud-pole just hea mängida

ranka
08.05.13, 16:52
teatud turniiridel suhtun väga hästi.
näiteks trio 3r satikas 215€ 75kg-le.
rebuy ajal lõpus annab sisseost 3bb, topelt sisseost siis 6bb. add on aga 30bb, st tehes late regi, saad alginvesteeringu eest 36bb.
Selleks ajaks on ca 10-15% fiendist väljas ja cl-l ca 60bb vs sinu 36bb.
Hoiad kokku 1h, ei riski rohkemaga kui vaja, saad väga vähe väiksema stacki kui kohe alustanutel keskmiselt, mängid juba quittinute panka pandud rahale.

See obv. Ma pean silmas tavaturniire.

supernova66666
11.05.13, 03:07
Mina eelistan küll alati ikka turniirile kohe sisse osta, mitte kasutada late reg varianti. Seda pealmiselt selle, et mulle meeldib deep olla, mitte turniirile minna 10-30bbb-ga vms. Ning võib ju loota, et turniiri alguses sattud idioodiga samasse lauda, kes sulle kergelt stacki loovutab. Loomulikult võib idioodiga kokku sattuda ka late regist kus tal meiby juba 4-5x algstäkk.. Kuid siiski... imo kohe sisse minna.
Eriti mõttetuks pean näiteks turbo knock turnadele regamist ca 40-60 min hiljem.. siis su stäkk juba 6-10bb.

Ei saa sellest väitest aru, et kui oled võitev mängija, tasub hiljem sisse regada. Vaadake häid turniirimängijaid... kui kellegil on sess juba lahti ja on algamas mingi turniir millest ta tahab osa võtta.. ta ei oota kuni see on tunnike juba käinud, vaid regab ikkagist kohe sisse.

Bassleader
11.05.13, 14:03
Ma ei ütleks et late reg on jaburus. see on rexidele ainult kasumlik... fishid ostavad ka alla 10BB sisse ja maksavad selle eest buy in-i price pooli. selle 10BB-ga peab neil ikka kõvasti õnne olema et sellest turnast nende jaoks asja saaks.
30-50 BB-ga juba ostaks sisse, alla selle mitte

MrRiver
11.05.13, 16:03
Mida varem sisse ostad, seda +ev'm sulle. Ja kui võitev oled, siis tasub late regi lõpuni sisse osta, v.a. võibolla hyperturbo turniirid.

Kakahirmutis
11.05.13, 16:11
Late reg võiks üldse ära kaduda :/ Aga PSile oleks see -ev

ranka
11.05.13, 16:40
Late reg võiks üldse ära kaduda :/ Aga PSile oleks see -ev

Kahe käega poolt.

Õigemini late reg võiks olla. Aga tavaturniiridel ühe leveli jagu, suurtematel turniiridel siis tunnike. Aga loomulikult -EV neile, sest auhinnafondid lähevad väiksemaks ja vähem osalejaid ning ka vähem reiki.

Teine jabur asi, mis netipokkeris on - cashgame waiting listid. Wtf nagu? Ma saan aru, et Lives on piiratud koguses ruumi-laudu ja siis tuleb teha ootenimekiri. Online ei ole piirangut ning waiting listi kaotamine võib isegi olla +EV pokkeritoale, sest mängijad on sunnitud tegema rohkem laudu ning samuti bumhuntimine läheb keerulisemaks. Ei saa panna waiting listi igasse lauda ja siis laua poppides vaadata, kas OK laud.

vsiu100
13.05.13, 09:56
trio 3r satikal nädala 75k-le on uus struktuur.
2k algstack, rebuy 2k, add on 4k. level 6min.
varem: algstack 3k, rebuy 3k, add on 30k, level 3min.

meeldib isegi uus stuktuur rohkem. rebuy aja lõpus ostes alustad 26bb-ga vs varasem 36bb. Levelid on aga 2x pikemad(6min vs 3min), mis reaalselt annab rohkem ruumi mängida.

Kakahirmutis
13.05.13, 10:37
Kahe käega poolt.

Õigemini late reg võiks olla. Aga tavaturniiridel ühe leveli jagu, suurtematel turniiridel siis tunnike. Aga loomulikult -EV neile, sest auhinnafondid lähevad väiksemaks ja vähem osalejaid ning ka vähem reiki.

Teine jabur asi, mis netipokkeris on - cashgame waiting listid. Wtf nagu? Ma saan aru, et Lives on piiratud koguses ruumi-laudu ja siis tuleb teha ootenimekiri. Online ei ole piirangut ning waiting listi kaotamine võib isegi olla +EV pokkeritoale, sest mängijad on sunnitud tegema rohkem laudu ning samuti bumhuntimine läheb keerulisemaks. Ei saa panna waiting listi igasse lauda ja siis laua poppides vaadata, kas OK laud.


Cashis võiks waiting listid olla piiranguga et ~ala 2 inimest max vms,jube vaadata mõnel päeval kuidas waiting listid 15 inimesega.

Turnadel see on lihtsalt väga väga tüütu kui oled 2.5h turnal olnud ja siis hakkab veel hunnik inimesi regama

vsiu100
13.05.13, 10:57
turnadel võiks siiski olla, 1h max, sest need aitavad guaranteed fondi nr-t suurt hoida, mis omakorda kutsub lisamängijaid suurde.

Kakahirmutis
13.05.13, 11:53
turnadel võiks siiski olla, 1h max, sest need aitavad guaranteed fondi nr-t suurt hoida, mis omakorda kutsub lisamängijaid suurde.

Samas paljud kes muidu late reg teeksid liituksid lihtsalt varem

ranka
16.05.13, 01:30
4,4-dollarilise osalustasuga «The Big» on huvitav.

Kaks tundi on hilist registreerimist. Kokku regas 6380 inimest ja täpselt late regamise lõppedes on järgi 2200 mängijat. Raha saavad 810.

Ka üks turniir, kus on mõtekas teha late regamine, saad 30BB stäki, mis on täiesti piisav.

OuMaiGaad
16.05.13, 02:37
4,4-dollarilise osalustasuga «The Big» on huvitav.

Kaks tundi on hilist registreerimist. Kokku regas 6380 inimest ja täpselt late regamise lõppedes on järgi 2200 mängijat. Raha saavad 810.

Ka üks turniir, kus on mõtekas teha late regamine, saad 30BB stäki, mis on täiesti piisav.

Ei saa ju 30bb stacki, kui regada viimasel hetkel enne 2h late regi täissaamist. Peale 2h mängu blind 150/300 ja algstack 3k, ehk 10bb saaks.

ranka
16.05.13, 02:58
Ei saa ju 30bb stacki, kui regada viimasel hetkel enne 2h late regi täissaamist. Peale 2h mängu blind 150/300 ja algstack 3k, ehk 10bb saaks.

My bad siis. Vaatasin valesti.

marxx762
19.05.13, 11:43
Pole tähele pannud palju eelnevatel SCOOP turnadel on late reg olnud, aga tänastel igatahes 180min, no tule taevas appi. Ma ei tea miks mul selline tunne on, aga kohe alguses pole vist pointi ikkagi sinna sisse ronida, vaid esimese tunni lõpu poole 45+ kuni teise tunni keskpaigani?

ranka
19.05.13, 12:09
Pole tähele pannud palju eelnevatel SCOOP turnadel on late reg olnud, aga tänastel igatahes 180min, no tule taevas appi. Ma ei tea miks mul selline tunne on, aga kohe alguses pole vist pointi ikkagi sinna sisse ronida, vaid esimese tunni lõpu poole 45+ kuni teise tunni keskpaigani?

Enamustel on 180 minutit.

MaPa
31.12.13, 11:00
Mina olen vaadanud keskmist stäkki. Kui keskmine pole kahekordselt eest ära pannud, siis olen julgelt registreerinud.
Üldiselt, viisaka tütarlapsena, olen üritanud õigeks ajaks lauda istuda:redface:, kuigi siis on lotomängijate hulk suurem ja mõnikord tahaks ka appi karjuda, sest on ette tulnud ka selliseid päevi, kui esimese paarikümne käe jooksul ma ei näe taskus ühtegi pilti isegi :D

Aga noh, it's just the game :P

karupoeg
31.12.13, 11:04
Mina olen vaadanud keskmist stäkki. Kui keskmine pole kahekordselt eest ära pannud, siis olen julgelt registreerinud.
Üldiselt, viisaka tütarlapsena, olen üritanud õigeks ajaks lauda istuda:redface:, kuigi siis on lotomängijate hulk suurem ja mõnikord tahaks ka appi karjuda, sest on ette tulnud ka selliseid päevi, kui esimese paarikümne käe jooksul ma ei näe taskus ühtegi pilti isegi :D

Aga noh, it's just the game :P

q_q-l on dibs

MaPa
31.12.13, 11:27
äkskjuus mi, karupoeg. Nagu näed, on mul alles kaks postitust, mina veel ei mõika seda foorumikeelt nii hästi :D

Trapface
31.12.13, 11:48
Selgitan:
q_q on Pokkeriprod kasutaja
Dibs- an informal convention where one declares a first claim to something.

MaPa
31.12.13, 11:54
Kuskohas te seda foorumi ÕSsi hoiate? :P

rahvavaenlane
31.12.13, 11:57
Kuskohas te seda foorumi ÕSsi hoiate? :P


sinu üüratute tisside vahel

MaPa
31.12.13, 12:02
Ma raamatust lugesin, et pokker on ajalooliselt härrasmeeste mäng. Sinu vastust lugedes võiks eeldada, et sa taod kodus hoopis õhtuti solitairi :D

timz0333
31.12.13, 12:31
Ma raamatust lugesin, et pokker on ajalooliselt härrasmeeste mäng. Sinu vastust lugedes võiks eeldada, et sa taod kodus hoopis õhtuti

Kaldkirjas on lause väga hea, lause lõpp aga täielik pettumus :(