PDA

View Full Version : Male. (rahapeale male ruumid)



Blacktor
16.05.13, 23:13
Nimelt on mul sõbranna kes on väga hea male käpp mitmeid kordi ka eesti meistriks tulnud noor tüdruk.
Tuli mõte ,et oleks ehk võimalik tema teadmisi kasutada ka võimalik ära netis? On ehk kohti kus oleks võimalik mängida malet raha peale ? Kui jah siis oleks tänulik kui jagaksite neid ;). Kui kelelgil on kogemusi siis ka kommentaare.

gamblingFTW
16.05.13, 23:30
Pole otseselt netis raha peale võimalik mängida minu teada. Live turniiridel võimalik raha võita.

Kakahirmutis
17.05.13, 03:00
Google?

fyte
17.05.13, 03:19
Maleprogrammide olemasolu teeks cheatimise ju imelihtsaks, seega sügavalt kahtlen, et taoline võimalus olemas on. Vähegi arvestavate summade peale vähemalt.

nikitheone
17.05.13, 07:02
Pmst what fyte said. Pealeg, teades eesti naiste taset, siis ta ilmselt väga ei oska mängida

Strawberry
17.05.13, 07:38
wiki ütleb, et 2005 a. saadik pole ükski inimene enam arvutit võitnud. Interneti teel raha peale mänguks ilmselt inimvõimetest ei piisaks.

vennike
17.05.13, 08:37
Pmst what fyte said. Pealeg, teades eesti naiste taset, siis ta ilmselt väga ei oska mängida

made me LOL

Maxi
17.05.13, 08:56
Pmst what fyte said. Pealeg, teades eesti naiste taset, siis ta ilmselt väga ei oska mängida

Kägar

Male muidugi ka selline kihvt mäng kus dead money pm 0%. Pm sama mis pokkeris ainult regularidega mängida. Miks keegi seda üldse soovitada tahaks?

timz0333
17.05.13, 09:00
Pmst what fyte said. Pealeg, teades eesti naiste taset, siis ta ilmselt väga ei oska mängida

:D hea!

gamblingFTW
17.05.13, 11:12
Pmst what fyte said. Pealeg, teades eesti naiste taset, siis ta ilmselt väga ei oska mängida

Jep, +1 :D

tolmuahv
17.05.13, 11:51
Minu arust on juba see fakt parajalt traagiline, et kellelgi tuleb mõte, et rahvusvahelisel skaalal keskpärase malemängu oskusega tütarlaps võiks netis raha teenida sellega. Meenutab natuke poste stiilis "Mul üks sõbra sõber võitis pokkeris tuhandeid eurosid ja ma otsustasin hakata ka pokkeriga pappi kokku lükkama. Kas te oskate soovitada, kuidas ma seda teha võiks?"

nikitheone
28.01.14, 08:53
Carlsen biidib Bill Gatesi males (http://www.youtube.com/watch?v=84NwnSltHFo)

Kakahirmutis
28.01.14, 09:22
Minu arust on juba see fakt parajalt traagiline, et kellelgi tuleb mõte, et rahvusvahelisel skaalal keskpärase malemängu oskusega tütarlaps võiks netis raha teenida sellega. Meenutab natuke poste stiilis "Mul üks sõbra sõber võitis pokkeris tuhandeid eurosid ja ma otsustasin hakata ka pokkeriga pappi kokku lükkama. Kas te oskate soovitada, kuidas ma seda teha võiks?"

irw tuleb meelde kuidas keegi küsis mult et kas saaksin pokkeri selgeks õpetada et tal järgmine kuu raha vaja :D

qbj0hn
28.01.14, 12:06
irw tuleb meelde kuidas 10+ inimest küsinud mult et kas saaksin pokkeri selgeks õpetada et tal järgmine kuu raha vaja :D
FYP

estdonk
28.01.14, 12:08
.