PDA

View Full Version : Pokkeripetturite arsenali on lisandunud uus relv - DOS rünnak



Toimetaja
21.05.13, 21:30
Häkkerite ja pokkeripetturite arsenali on lisandunud uus relv – DOS rünnak, millega kaotatakse ära ohvri internetiühendus ja nii võetakse vastaselt pank või võidetakse heads-up turniir.

Loe edasi ››› (http://www.pokkeriprod.com/2013/05/21/dos-runnak-pokkeris/)

VisaHing
21.05.13, 22:08
Päris korralik teema siis. Aga ilmselt on sellistespuhkuteks enamik high-stakeseritel ka netipulk alati tagataskust võtta?

Regularidel i mean.

Maxi
21.05.13, 22:09
Alati backup nett ka igaks juhuks. Ja kasutatakse tavaliselt DDOS rünnakut. DOS pole üldiselt piisavalt tugeva uploadiga ning kergesti blokitav.

LordC
21.05.13, 22:55
Paljud pettasaanud inimesed kindlasti rõõmustavad selle uudise üle, et asi ainult turvalisemaks muutub! Olen näinud starsis,ja igal pool mujal, kuidas kõrgematel või keskmistel limiitidel mängija istub väljas, ja siis teine rängalt panustab. :D Kui pokkeriga kõik hästi peaks minema, siis kindel, et turvalisem edasi liikuda! Kõige rohkem, olen seda just tähele pannud Merge networkis...Eks seal ole alati asi, veits läägisem ka lol Ning merge ongi üks paras saast.

tiigrikutsu
21.05.13, 23:49
Ärge siis jagage oma IP-d igale tondile, ärge klikkige suvalistele linkidele ja ärge lisaga random inimesi oma skype.

Nii ei saa keegi teid ddos-ida.

Ghost0
22.05.13, 00:35
Ärge siis jagage oma IP-d igale tondile, ärge klikkige suvalistele linkidele ja ärge lisaga random inimesi oma skype.

Nii ei saa keegi teid ddos-ida.
Sitt päev?
Kus sa näed, et nad jagasid oma IP-d igale tondile, klikkisid suvalisi linke ja lisasid random inimesi oma skype?

Artiklis selgelt kirjas ju, et lihtsalt skype username teadmisest piisas.

q_q
22.05.13, 02:17
Sitt päev?
Kus sa näed, et nad jagasid oma IP-d igale tondile, klikkisid suvalisi linke ja lisasid random inimesi oma skype?

Artiklis selgelt kirjas ju, et lihtsalt skype username teadmisest piisas.

polegi vaja oma username igale ühele jagada/seda avalikuks kuskil teha

Codecci
22.05.13, 02:22
Ei peagi igale ühele jagama... Mul nt enamus Eesti paremad mängijad Skypes või saaks nende aadressi suht lihtsalt prolly, otsin kuskilt Rootsist koostööpartneri ja hakkan printima. Edu selle väljanuputamisega, kes su 100-st kontaktist scammer on.

Edit: tegelikult ei pea isegi Skype nime teadma, piisab sellest, kui oskad pokkeritoa screenname ja pärisnime kokku viia (paljude puhul Google aitab). Skypes saab pärisnime järgi otsida.

q_q
22.05.13, 02:32
Ei peagi igale ühele jagama... Mul nt enamus Eesti paremad mängijad Skypes või saaks nende aadressi suht lihtsalt prolly, otsin kuskilt Rootsist koostööpartneri ja hakkan printima. Edu selle väljanuputamisega, kes su 100-st kontaktist scammer on.

Edit: tegelikult ei pea isegi Skype nime teadma, piisab sellest, kui oskad pokkeritoa screenname ja pärisnime kokku viia (paljude puhul Google aitab). Skypes saab pärisnime järgi otsida.

kui niimoodi "scami" saad oled lihtsalt rumal

ranka
22.05.13, 06:16
Alati backup nett ka igaks juhuks. Ja kasutatakse tavaliselt DDOS rünnakut. DOS pole üldiselt piisavalt tugeva uploadiga ning kergesti blokitav.

Õigus

fyte
22.05.13, 06:41
Ärge siis jagage oma IP-d igale tondile, ärge klikkige suvalistele linkidele ja ärge lisaga random inimesi oma skype.

Nii ei saa keegi teid ddos-ida.
tänan, et harisid meid, isand.

Kakahirmutis
22.05.13, 06:47
kui niimoodi "scami" saad oled lihtsalt rumal

vaatavad et su pokkeri nick läheb redtube kasutajaga kokku ja gg,hf;gl

ranka
22.05.13, 06:59
Arvan, et suurel osal mängijatele jääb see pseudoprobleemiks - keegi ei tule teie $100 ära varastama. Põhiliseks sihtmärgiks on siiski high-stakes mängijad (näiteks Codecci, kui istub $50/$100 lauas, andu_andu kui regab $1000 HUSNG-le). Kui peaks antud rünnak toimuma, siis seda ei teha iga päev vaid harva või üleüldse ainult korra. Seega kaotus on minimaalne.

Teiseks high-stakes mängijatel ei tee kunagi paha, kui kodus on olemas teine internetiühendus ja arvuti, MIDA KASUTATAKSE AINULT POKKERI mängimiseks. Kõik muud asjad (veeb, skype, jne) on kinni ja ei ole üleüldse arvutisse installeeritud. Nii ei saa keegi IP-d teada ja kui peaks tähtsalt hetkel üks internetiühendus alt vedama, saab alati kasutada teist.

Vandalar
22.05.13, 12:00
Yeah, selleks on UPS (Uninterrupted Power Supply) ehk sisuliselt varutoide elektrikatkestuse üleelamiseks. GG.

ranka
23.05.13, 14:10
Siuke variant on ka, et näiteks ma mängin Codecciga 10K$ bi heads-up-i. Saadan sõbra ta korteri juurde, kellega olen pidevas telefonikontaktis. Kui tekib suur pot, ütlen sõbrale, et ta elektri codecci korteris välja lülitaks ja jooksu paneks. Ja nii uuesti ja uuesti :D.

// Töötaks kui Codecci-l oleks lauaarvuti.

// Ranka lõi korra majja, ilmselgelt paha tuju kellegil.

Ma ei pea tulema foorumisse ja nägema, et sinu sitta on terve foorum täis. Hetkel on nats teha, aga kui pärast seda posti näen veel ühte su mõttetu pasaajamist tõsistest teemades puhka selle kuu lõpuni.

Fuzzy
23.05.13, 14:10
Päris karmiks kisub asi siin foorumis :)

Eat a snickers.