PDA

View Full Version : NL20 KK line check turnis



inward
09.07.13, 22:32
Vastane 26/20/3.6 , 3bet 10%, btn call open 18%, r-cb 20% (15) 353 kätt. Stackis 3b potis mu vastu KJga J9x rainbow flopil. Kas c-c liin turnis oleks parem ?

$0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2255602 (http://www.handconverter.com/hands/2255602)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

CO: $27.15
BTN: $20.00
SB: $17.58
BB: $23.29
UTG: $20.94
Hero (MP): $20.00

Pre Flop: ($0.30) Hero is MP with K :diamond: K :heart:
1 fold, Hero raises to $0.60, 1 fold, BTN calls $0.60, 2 folds

Flop: ($1.50) 7 :heart: 6 :club: 5 :diamond: (2 players)
Hero bets $0.92, BTN raises to $2.13, Hero calls $1.21

Turn: ($5.76) 2 :club: (2 players)
Hero checks, BTN bets $4.32, Hero raises to $17.27

Aime
10.07.13, 09:06
Calli puhul on pangas 14.40 ja villasel seljataga 12.95. Kui agressiivne ta varem turnil ja riveril on olnud?

Mind huvitab hoopis turni käik. Kas turnil ise välja bettida on vale? Halb on küll see, et siis ta blufid jäävad ära ja näiteks ülekaartidega võibolla rohkem ta ei betiks ja foldib hoopis. Samas on flop üsna drawine, mistõttu 8 või 4 on ka väga vastikud kaardid. Ning ilmselt ka 3 ja 9 pole kõige parem kaardid, seega põhimõtteliselt ju vastikult palju kaarte, mis on scarecardid (ristid ka). Seepärast küsingi, et kuna tunnen vajadust kätt kaitsta, siis tahaks hoopis turnil ise välja bettida. Kas see on vale?
Kui siis raise saaks ja mingid varasemat sarnast riidi pole, siis küll hakkaks juba foldi kaaluma.

donkament
10.07.13, 10:12
shove mõttetu, vastane saab su vastu 100% perfektselt mängida pärast su shove. Kui arvad et blufib piisavalt, siis call down, kui mitte, siis fold.

vsiu100
10.07.13, 10:31
aime ideed on pm worst line possibru imo.

timz0333
10.07.13, 10:37
aime ideed on pm worst line possibru imo.

Donkamenti oma selle ees jälle parim AINEC.

Aime
10.07.13, 10:52
Oma arust ei käinud välja ühtegi ideed, vaid esitasin kaks küsimust (kui agro on vastane olnud turnil ja riveril ning kas turnis liidida käe kaitsmise eesmärgil on vale).
Kui need küsimused on nii hullud, et kõigil hakkab paha, siis olgu ignoreerige neid, aga analüüsige siis parem inwardi kätt.
PS! Kõigi tervise huvides ma parem ei esita enam küsimusi ka.

donkament
10.07.13, 10:56
shove mõttetu, vastane saab su vastu 100% perfektselt mängida pärast su shove. Kui arvad et blufib piisavalt, siis call down, kui mitte, siis fold.

as played kui on piisavalt barrel happy, siis puhtalt tekstuuri pärast calliks selle maha. St kui floppi ip palju raisetakse, siis suur osa peab olema bluff ning see on tekstuur, mida palju blufitakse.

vsiu100
10.07.13, 11:11
Oma arust ei käinud välja ühtegi ideed, vaid esitasin kaks küsimust (kui agro on vastane olnud turnil ja riveril ning kas turnis liidida käe kaitsmise eesmärgil on vale).
Kui need küsimused on nii hullud, et kõigil hakkab paha, siis olgu ignoreerige neid, aga analüüsige siis parem inwardi kätt.
PS! Kõigi tervise huvides ma parem ei esita enam küsimusi ka.

ära ole selline drama queen.


lisaks käe kohta - imo oleks vastase betsize nutsiga(read, setid, top2) flopil ja turnil suurem, et oleks riveris mugavam shippida. ei?

inward
10.07.13, 20:26
shove mõttetu, vastane saab su vastu 100% perfektselt mängida pärast su shove. Kui arvad et blufib piisavalt, siis call down, kui mitte, siis fold.

Mkei. Lauas olles olin vist ise liiga biased selle eelmise olukorra tõttu, kus vend looselt stackis mu vastu. Mõtlesin oma faulted loogikaga, et äkki callib halvemaga (kuigi neid combosid peaks üsna vähe olema) + kaitsen oma kätt, sest turnis tuli tõmbeid veel juurde.

donkament
11.07.13, 01:40
See board on palju vähem "tõmbene" kui pealt vaadates tundub. Reg ei flati siin 3bb raise vastu random 8x või 4x. Suur osa legit tõmbeid on tal mingi sd valuega, mis ei võta ip ever sellist liini. backdoor fd on ka üsna haruldane kõikide kombode seast.

onuark
14.07.13, 16:24
flopi raise on kahtlaselt small, eeldaks et ta 2PAIR/SET type handiga tõstab rohkem..
AGA kuna turni bet on nii strong, siis mina annan alla. (c-F turn)
Ainus asi, millega ta semi bluffida siin saab on A8, palju ta sind sellega seal pre ikka callib. deathwish imo