PDA

View Full Version : Unibet naasis Eesti turule



Toimetaja
17.07.13, 13:04
Euroopa suurimate online-hasartmängu operaatorite hulka kuuluv Unibet naasis kahe aasta järel Eesti turule.

Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2013/07/17/unibet-naasis-eesti-turule/

phenomenon
17.07.13, 14:25
Huvitav kas Unibetis saab rakebacki samal ajal kui liitumisboonust lahti mängin?

JohnnyDolce
17.07.13, 14:33
Kas hetkel pole ühtegi affiliate pakkumist või puuduvad ainult Eesti omad? Ja kas eestlased üldse saavad ka välis-affiliate'de kaudu registreerida?

ranka
17.07.13, 14:46
Kas hetkel pole ühtegi affiliate pakkumist või puuduvad ainult Eesti omad? Ja kas eestlased üldse saavad ka välis-affiliate'de kaudu registreerida?

Puuduvad ainult Eesti omad. Väljapoolt liitudes suunatakse sind unibet.ee lehele ja seetõttu ei saa ka trackitud. Testisime unibet.co.uk linkidega ning tracking ei läinud läbi. Seega, kui tahad tulevikus kindlasti affiliatet, siis ei maksa praegu kontot teha.

rahvavaenlane
17.07.13, 20:44
keegi on mu nime tuuri pannud. häbitu lugu.

privador
17.07.13, 21:02
logisin sisse ja mind ootas 11 taaala. Mäletan et seal oli selgelt 100+ kui see suleti...ja accoundile ligi ei saanud. Huvitav aks seal on mingi inactive fee

ranka
17.07.13, 21:07
logisin sisse ja mind ootas 11 taaala. Mäletan et seal oli selgelt 100+ kui see suleti...ja accoundile ligi ei saanud. Huvitav aks seal on mingi inactive fee

Seepärast ma ootakski veel natuke - liiga palju on seal jamasid. Nädal-paar, siis tolm settib ja süsteemi parendatud.

kjmrc
18.07.13, 09:33
Mul oli kunagi Unibeti konto, enne seda, kui Eesti turult ära kadus.
Kas see konto on endiselt alles? Ma ei mäleta andmeid ega midagi selle konto kohta. Uue konto teeks, siis oleks tegu topeltkontoga ja võib sekeldusi tekkida, mida teha siis selles olukorras? Kas on üldse reaalne, et see vana konto on mul alles?

valustyng
18.07.13, 09:46
endal sama mure

rahvavaenlane
18.07.13, 10:12
ma sain nii aru, et tulebki uus konto teha. aga keegi on kurat rahvavaenlase nime ära näpanud rsk.

ranka
18.07.13, 12:20
Mul oli kunagi Unibeti konto, enne seda, kui Eesti turult ära kadus.
Kas see konto on endiselt alles? Ma ei mäleta andmeid ega midagi selle konto kohta. Uue konto teeks, siis oleks tegu topeltkontoga ja võib sekeldusi tekkida, mida teha siis selles olukorras? Kas on üldse reaalne, et see vana konto on mul alles?


endal sama mure


ma sain nii aru, et tulebki uus konto teha. aga keegi on kurat rahvavaenlase nime ära näpanud rsk.

Kui vanal kontol on raha, siis tuleb need välja kanda. Selleks logige vana kontoga sisse. Siis tuleb teha uus konto => aga see ongi hetkel pudelikael.

sorm
23.07.13, 22:38
logisin sisse ja mind ootas 11 taaala. Mäletan et seal oli selgelt 100+ kui see suleti...ja accoundile ligi ei saanud. Huvitav aks seal on mingi inactive fee

Kontole sai koguaeg ligi ja vahendeid välja kanda.

ranka
25.07.13, 17:15
Unibeti affiliate link ka nüüd olemas. Kõik peavad uued kontod tegema, kes tahavad mängida:

Selleks:

kustuta brauserist küpsised
klõpsa siin (http://adserving.unibet.com/redirect.aspx?pid=18805&bid=3222)
loo uus konto (boonuskoodi ei ole vaja)
laadi alla tarkvara

Kõik mängijad saavad 30% rakebacki ja REGISTREERUMIS (mitte sissemakse!) boonus €100 - €500.

kjmrc
25.07.13, 17:40
Unibeti affiliate link ka nüüd olemas. Kõik peavad uued kontod tegema, kes tahavad mängida:

Selleks:

kustuta brauserist küpsised
klõpsa siin (http://adserving.unibet.com/redirect.aspx?pid=18805&bid=3222)
loo uus konto (boonuskoodi ei ole vaja)
laadi alla tarkvara

Kõik mängijad saavad 30% rakebacki ja REGISTREERUMIS (mitte sissemakse!) boonus €100 - €500.

Piiratud aeg pakutakse sellist affiliate teenust?

ranka
25.07.13, 17:58
Piiratud aeg pakutakse sellist affiliate teenust?

Ei

kjmrc
27.07.13, 11:23
Kas RB ja boonus saavad samal ajal joosta?

J0kker
27.07.13, 12:32
Vaatasin et saada 30% rakebacki , pead üldse 2000 punkti koguma nädalas. Keegi teab palju 1€ makstud raket = LP?

Edit sain: Iga rake´iks oleva US dollari kohta teenid 10 Lojaalsuspunkti.

kjmrc
27.07.13, 12:46
Mhm, seega, et olla Platinum tier tuleb koguda 200$ reiki nädalas. Võin sellest suu puhtaks pühkida micros :D

J0kker
27.07.13, 13:45
Mis boonuse võtsid ? Ja oled arvutanud kaua umbes lahti mängid seda ?

kjmrc
27.07.13, 14:04
Mis boonuse võtsid ? Ja oled arvutanud kaua umbes lahti mängid seda ?

Võtsin 300€ boonuse, seda peaks jõudma lahti mängida Micros. 500€ on ilmselge overkill kui oled täiskohaga tööl :D Arvutasin jah palju reiki peaksin maksma ja noo ehk õnnestub see boonus täies ulatuses välja võtta, kui ei siis pole ka miskit vast hullu. Lihtsalt 500€ on niiehknaa võimatu.

kjmrc
27.07.13, 17:42
Kas tõepoolest on praegusel kellaajal ja laupäeva õhtul NL10-s 2 täis lauda ainult?
Või on mu sätted paigast?
Sest tundub, et ta näitab ainult Unibeti laudu, mitte neid mis on MG-s üldiselt sest Triobetis on hetkel 13 täis lauda ja Unibetis 2 tk.

Marek K.
27.07.13, 17:59
nii on, anonymous laudu on rohkem aga muude laudadega on mingi kasjakk, st võrgutoad puuduvad

kjmrc
27.07.13, 18:04
Väga imelik jah. Võtsin kõik filtrid ära ja uurisin natuke.
NL100+ on nö. ühised lauad teiste tubadega. Alla selle on Unibeti mingid enda lauad.
Miks niimodi? Mingi softi kala st. nad pole veel oma asju päris täpselt paika saanud?
Kui nii jääbki siis cashout ja byebye :D

E: Anon. laudades ma ei mängi. 2 aktiivset lauda laupäeva õhtul on naeruväärsuse tipp :D

StarStrukk
27.07.13, 18:15
Uue e-maili pean ka tegema? Ütleb, et vana kasutusel ja isikukood ütleb, et on ka vale kuigi kõik õige..

kjmrc
27.07.13, 18:25
Seda meiliaadressi ei saa kasutada, millega sul kunagi Unibetis konto oli muarust.

Marek K.
27.07.13, 18:35
pead saatma neile kirja, et soovid vana konto/e-maili deaktiveerida info@unibet.ee vms, siis peaksid saama vana e-maili registreerimisel kasutada.

kjmrc
27.07.13, 18:36
Marek, kas sul on infot v tead miks ei näita ühiseid laudu Unibetis?
Väga rigged imho, tegin juba cashouti, ei viitsi vastuseid oodata ja klienditugi on ka offline esmaspäevani.

harryahven
27.07.13, 18:38
oskab keegi öelda mis aja jooksul ja kui palju peab rakei maksma, et 500€ lahti mängida? Seisab boonus ikka rakebackist eraldi ja mitu % lisa rakebacki annab?!

kjmrc
27.07.13, 18:42
oskab keegi öelda mis aja jooksul ja kui palju peab rakei maksma, et 500€ lahti mängida? Seisab boonus ikka rakebackist eraldi ja mitu % lisa rakebacki annab?!

Rakebacki süsteem on üldse selline (mitte nagu trios):

https://www.unibet.ee/poker/loyalty/poker-club/about-poker-club

Arvutasin mingiaeg, et tuleb reiki maksta ~2,3k€, et 500€ boonus lahti mängida, 60 päeva on aega.

E: Mis limiiti mängida kavatsed seal?

Marek K.
27.07.13, 18:56
Ei ole infi miks neid laudu pole, ise ka vaatasin tükk aega tagasi, aga pole uurinud suppordist kuna mängin anon laudu enamasti. Kuigi tbh anon. laudu on ka vähem kui muidu micro networkis muudel saitidel. Igatahes neil täiesti töötav eestikeelne livechat support olemas nädala sees - iga päev.

Boonusega on nii, et ise võtsin näiteks 300 boonuse, €30 vabaneb iga 1500 punkti tagant. Ehk siis kogu boonuse vabastamiseks tuleb teenida kokku 15000 punni = $1500 rake

$1500 = ~€1200, mis tähendab et konkreetne 300-ne boonus annab rb-le 25%-27% lisa olenevalt valuutakursist.

Pole viitsinud arvutada, aga 500 eurine boonus tundub seejuures isegi paar % kehvem, kuna iga €50 vabastamiseks on vaja teenida 3000 punkti. Kogu 500 vabastamiseks seega 30k punkti.

Marek K.
27.07.13, 19:02
Aa btw, mulle tundub et kui unibet pole ise sihilikult eraldanud enda softist osasid "võrgulaudu", siis on täiesti võimalik variant et kasutavad veel nö vana softi. Kuigi UI tundub nagu uuema softi oma, aga toon näiteks, et kui microgamingus jooksis flush promotion - siis osad väiksemad, kuid toimivad saidid nagu pokertime etc, neil puudusid vastavad promotion lauad, samal ajal kui teistes olid olemas. - ja oli tunduvalt vähem laudu.

Ei tahaks eriti uskuda, et unibet kui suht suur microtuba jookseb vanemal softil, pigem arvan et nende endapoolne aretis. A ja näiteks unibetis on olemas veel toasisesed nl40 lauad, mida muidu üldiselt micros enam ammu ei eksisteeri.

ranka
27.07.13, 19:12
Unibetis on kogu aeg olnud eraldi lauad, sest nad on suhteliselt suur tuba.

Marek K.
27.07.13, 19:13
Jah seda ei vaidlegi, näiteks nagu ladbrokesil on eraldi naelalauad - küsimus pigem selles, et miks puuduvad ülevõrgulised lauad vms.

ranka
27.07.13, 19:22
Jah seda ei vaidlegi, näiteks nagu ladbrokesil on eraldi naelalauad - küsimus pigem selles, et miks puuduvad ülevõrgulised lauad vms.

Vot seda ma ei tea. Ju Unibet peab end piisavalt suureks toaks, et suudab hoida trafficut ja ju on neile majanduslikult nii mõttekam.

Suure toana ma ei sooviks ise ka deposiitor mängijaid jagada predaatorlike rakeback skini mängijatega.

Marek K.
27.07.13, 19:24
Jah tundub loogiline, et nad sihilikult võrgutoad eemaldanud nagu alguses arvasin.

kjmrc
27.07.13, 19:27
Mnjaa, siis on eriti pointless mul seal miskit geneda.
Ei saa 4 laudagi kokku ndvsel :D Tegin cashouti ja suundun mujale :)