PDA

View Full Version : Optimaalne ajagraafik? Kui tihti? Palju tunde?



sinisebra
27.07.13, 11:39
Milline oleks teie meelest parim ajagraafik pokkeri mängimise jaoks?
Millised on personaalsed eelistused? Kas selle kohta on kuskil (teaduslikku) infot?

Kas parem on mängida iga päev X tundi või ülepäeviti 2X tundi?
Või hoopis nädalas mängida 1 päev, aga 7X tundi järjest?

Mina mängin iga päev. Viimasel ajal olen mõelnud, et äkki oleks tulemuslikum selle asemel mängida 3-4 päeva nädalas, aga need oleksid siis "pokkeripäevad" mil lihtsalt hommikust õhtuni rabada.

totaldonk
27.07.13, 12:03
nädalas võiks kindlasti 1 vaba päev olla
ja hommikust õhtuni lihtsalt rabamine = sitt mäng
mängutunnid sea sellisele ajale, mil on kõige paremad lauad
imo hea graafik oleks 6 päeva nädalas, pärast puhkepäeva teha vähe lihtsam päev ning antud nädala lõpu poole teha pikemad päevad, ehk siis kui nv parimad lauad siis esmaspäev vaba.
ise olen kahjuks volüümi ja graafiku osas epic fail

privador
27.07.13, 12:48
Päris huvitav graafik oleks nt hommikul 5-st kelle 2-ni vms, mis koosneb 2-st v 3-st sessioonist ja 10 magama. Ta ühilduks veidigi nn "valge inimeste " eluga. Reede-pühap kahjuks kõige fishsiemad lauad ükskõik, mis formaatides ja natuke on sellest nn kvaliteetajast kahju
Kuus võks olla äkki mingi 5-6 vaba päeva. Mingit sunniviisiist puhkust pole ka mõtet teha, kui mindset laes.

Ametlikuks puhkepäevadeks võiks kuulutada esm-teisipäev lol
Kuu detsember võiks olla kõige intensiivsem-eriti kuu lõpp-ajalooliselt kõige fishisem kuu

vapsik
27.07.13, 14:11
Kus kohast te selle võtate, et pühapäev on fishised lauad?

$Lauri$
27.07.13, 14:30
Iga päev on fishised lauad, mõni päev vaalased. Tunde järgi nii palju A-game, kui jõuad. Kui A-game ei tee või on mindseti probleeme, pole mõtet mängida.

ranka
27.07.13, 19:41
Mina olen teinud omale sellise tabeli, leidmaks omale parimaid aegu mängimiseks.
http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/ajad.jpg


Roheline: hea
Kollane: käib kah
Punane: halb


Tabel ei ole kuld. Kellele ema, kellele tütar. Mõni inimene on rohkem hommikute inimene, teisel meeldib öösiti konutada. See mõjutab suuremal või vähemal määral ka mängu ning iga üks peaks ise sellise tabeliu omale tegema leidmaks oma parimad ajad.

Minu tabelist lähtub, et mulle sobivad kõige paremini HT HUSNG-des hommikused ajad: 05.00 - 11.00 ning õhtupoolikud 18.00 - 01.00. Päeval 11.00-17.59 võiksin parem laudades eemal olla. Tabelis on ka moonutatud andmeid, sest nagu näha olengi oma suuremad sessioonid teinud just hommikuti ehk olnud kõige paremas vormis.

Isegi, kui tabel on accurate, on see alles täistõest osake. Sa võid näidata näiteks 08.00 - 08.59 parimat profitit, aga kui saad tunnis kolm mängu, samas 13.00 - 13.59 näitad viisakat profitit, aga saad tunnis 30 mängu, siis ilmselgelt on viimane parim.

Kuna mulle meeldib varahommikuti mängida, siis tahtsin veenduda, et kas see on ikka kõige-kõige parem aeg mulle ning tabelist selgub, et nii see on.

Siis kõik PT4 mehed võite üle vaadata oma profiti graafikud by hour and by weekday. Selleks:

PT4 > Graphs > Personal Results by Time
Valida Hour of Day või Day of Week

Graafikul kuvatakse AINULT profitit ja seega graafik on suht useless, aga annab mingigi common sense. Kui sa tead, et suurem osa volüümist tuleb sul just NV-l, aga profit on siiski väiksem kui muudel päevadel, siis võib järeldada, et NV-l mängimine ei pruugigi just sinu jaoks olla parim aeg mängimiseks.

Täpsemate filtrite tegemiseks peab manuaalselt kõik tunnid ja päevad läbi käima. Siis saad winrate või ROI ning see iseloomustab antud ajaperioodil toimunut paremini.

ranka
27.07.13, 19:44
Aa ja miks seda vaja? Nii saaksid leida omale parima aja mängimiseks ning koostada graafiku: mis kellaajast kellaajani on sessioon. Mis kellaaegadel ma pokkerit ei puutu. Millal on vabad päevad jne jne. Minu arvates väljaspool lauda mänguga töötamine on sama tähtis, kui mängusees.

Võib-olla isegi tähtsam, sest korras, terve ja balanseeritud graafik viib parema ja distsplineeritud volüümini ning tulemusteni, samuti on omal kohal aeg endale, perele kui hobidele (sotsiaalelu)

See omakorda parendab üldist rahuolu, hoiab kõrgel motivatsiooni ja aitab paremini seada eesmärgid ning tuleviku plaanid.

ranka
27.07.13, 20:07
Tegin ka päevade graafiku:
http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/days.jpg

Suht kindel, et NV-d ülehindan. Kui ma mängin NV-l, siis on alati pikemad sessioonid ning rohkem keskendunulkt, et kui nüüd välja ei lähe, siis võtan pokkerist maksimumi. Teistel päevadel on jällegi nii, et ah ei viitsigi mängida või hüppan lauda, mängin paar mängu pool tildise peaga ja siis lõpetan.

EDIT: oleks huvitav näha, kui keegi HT HUSNG mees teeks samasuguse data.

Junken
27.07.13, 20:53
Tegin ka päevade graafiku:
http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/days.jpg

Suht kindel, et NV-d ülehindan. Kui ma mängin NV-l, siis on alati pikemad sessioonid ning rohkem keskendunulkt, et kui nüüd välja ei lähe, siis võtan pokkerist maksimumi. Teistel päevadel on jällegi nii, et ah ei viitsigi mängida või hüppan lauda, mängin paar mängu pool tildise peaga ja siis lõpetan.

EDIT: oleks huvitav näha, kui keegi HT HUSNG mees teeks samasuguse data.
Tabel väljendab turniiride tulemusi päevade suhtes. Tabelis on selgelt näha, et tulemused langevad päevade lõikes esmaspäevast pühapäevani. Pühapäevane ROI veel eriti kehva võrreldes esmaspäevaga. Minu proffessionaalne hinnang on, et mängi pokkerit E-R ja joo L, P samal ajal ära mängi. Nagu tabelist näha siis joomise ajal küll positiivne ROI, kuid selle energia võiksid kulutada näiteks K-R suurendades ROI-d ja raiskaks vähem aega pokkerile L-P

Char
28.07.13, 09:10
selle graafiku järgi tundub just, et sul on 06.00 - 11.00 kehvemad ajad ja 23.00 - 06.00 paremad

sest winrate on sul seal kõige parem, ehk chippides võidad kõige rohkem
see, et sul seal roi kehva on, tähendab seda, et sa lihtsalt oled suuremates rohkem kaotanud, ehk seda ei tohiks arvestada, roi annab valet infot seal:

mängid 100*1$, võidad kõik on sul roi 100%

nüüd teed 1*100$, kaotad, on roi 0%, rakega natuke miinuses

kui sa iga mäng turna teed 10 kätt, siis on su winrate hetkel massive 20-40bb/100

ja ITM on 99%, ehk tegelikult on lauad sel kella ajal paremad

sinu puhul pole küll lauad 1$ ja 100$ vahed, vaid pigem 60$ ja 100$, aga mõte on sama

ranka
28.07.13, 14:21
selle graafiku järgi tundub just, et sul on 06.00 - 11.00 kehvemad ajad ja 23.00 - 06.00 paremad

sest winrate on sul seal kõige parem, ehk chippides võidad kõige rohkem
see, et sul seal roi kehva on, tähendab seda, et sa lihtsalt oled suuremates rohkem kaotanud, ehk seda ei tohiks arvestada, roi annab valet infot seal:

mängid 100*1$, võidad kõik on sul roi 100%

nüüd teed 1*100$, kaotad, on roi 0%, rakega natuke miinuses

kui sa iga mäng turna teed 10 kätt, siis on su winrate hetkel massive 20-40bb/100

ja ITM on 99%, ehk tegelikult on lauad sel kella ajal paremad

sinu puhul pole küll lauad 1$ ja 100$ vahed, vaid pigem 60$ ja 100$, aga mõte on sama

Ei saa hetkel midagi aru. Selgituseks: vasakpoolne tabel on HTHUSNG ja parempoolne HUCASH

Char
28.07.13, 14:38
ok nevermind siis, arvasin, et mõlemad husng, tunduski imelik veits :cool:

simenkon
24.08.13, 23:10
Ehk sobib siia see, mitmeid kordi on foorumis räägitud erinevatest magamisrütmidest/plaanidest/harjumustest. Magage öösiti ikka kui võimalik:p.

http://www.ted.com/talks/russell_foster_why_do_we_sleep.html

Karelkorm
25.08.13, 01:07
Ma arvan, et pole mitte mingit vahet, kas magada öösel või päeval, kui luua täpselt samad tingimused mõlemal puhul. St pime tuba magamiseks, sisseharjutatud reziim, tervislik eluviis jne. Talvel me ei näe valget anyway peaaegu kunagi, miks siis suval nägema peab v ma ei saa aru. Vaatasin selle loengu ka ära. Kõik keerles pigem selle ümber, et peab piisavalt magama.