PDA

View Full Version : NL50 Zoom 3-barrel w/97s



Potik
30.07.13, 11:59
Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2271320 (http://www.handconverter.com/hands/2271320)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN: $40.40 25/25/0 att to steal 1/1; 4 kätt
Hero (SB): $51.00
BB: $65.86
UTG: $50.00
UTG+1: $20.14
UTG+2: $26.06
MP1: $52.18
MP2: $61.52
CO: $23.50

Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with 7 :spade: 9 :spade:
6 folds, BTN raises to $1, Hero raises to $3.50, 1 fold, BTN calls $2.50

Flop: ($7.50) 4 :diamond: 2 :spade: 8 :spade: (2 players)
Hero bets $4.50, BTN calls $4.50

Turn: ($16.50) T :club: (2 players)
Hero bets $11, BTN calls $11

River: ($38.50) Q :club: (2 players)
Hero bets $22 (BTN-il $21.4 alles)

Vastane tundmatu, kuid põhinedes stacki suurusele ning asjaolule, et mängib ühel laual, käsitlesin teda kui pigem fishi.
Flop/turn imo std, pole mingit põhjust suuremalt bettida või checkida. Riveri ship, kuna villani range on riveriks nõrk - kõiksugu missed drawd + one-pair tüüpi käed (millele on hirmutavad turn ja river tulnud). Loomulikult oleme fucked vs twopair/sets.

Preflop 3-bet on pigem ebatavaline seal, kuna 2/3 kordadest seal flatin (ja 1/3 kordadest 3-bet) vs eeldatavalt nõrga mängija minopen. Võimalik, et antud puhul on ka 1/3 liiga tihti.

Aga muidu huvi postflop liini vastu siiski.

Roomet
30.07.13, 12:31
ma jätaks riveris panemata, kuna pool potti ei tekita piisavalt fold equytit. Arvan, et vb isegi saaksime riveris foldima suht sama range retarded gay betiga.
Selline bluff regsi vastu, kes herocallida ei armasta, on okei ma usun. Samas mõtleva mängiva vastu ma tahaks samuti riveril alla anda, kuna ideaalne koht herocallimiseks.

Pre mulle tundub loogilisem flattida, ei näe põhjust 3b, kui me vastase kohta sisuliselt mitte midagi ei tea.

timz0333
30.07.13, 12:33
Liiga suur dobble barrel.

Mrt1989
30.07.13, 21:30
Stacki põhjal tundub fishisem vend olema, seega pre foldiks sellise marginaalse käe OOP. Samas kui otsustasid kätt pelada siis 3bet meeldib kindlasti rohkem kui flat. As played paneks turnis 9$ ja check foldiks riveri.

rollkopter
30.07.13, 21:45
imo wp

Roomet
31.07.13, 02:29
Hero ju OOP, siis muidugi 3b parem, sain ennem valesti aru.

Owner85
31.07.13, 11:01
Kui selline triple barel stack off plaan oli siis,turni barrel liiga suur, 7-8 pannud ja siis shovenud riveri!

HerrJanks
31.07.13, 12:02
Kui vastane on tõenäoliselt fish ja unknown, siis ma küll teda selle käega ei 3beti(stack on veel shallow).

99% ajast flatin. Foldides annab valuet ära päris mängitava käega.

Pole mõtet mängida suurt potti OOP fishi/unknowni vastu, kelle kohta midagi ei tea.

As played, flop ja turn betiksin samuti. Ja nagu ma juba ennist mainisin, siis riveri annan lihtsalt alla, ei hakka bluffima sellist vastast sellises olukorras. Vabalt võib ta sind third pair ka herocallida(eriti veel riveri barrel on liiga thin, et teda ära hirmutada).

Samahästi võid riveri paar blindi bettida - oli draw, siis foldib suht sama suure osa rangest, kui teeb seda shove.



Enamustest eelnevatest kommentaaridest said hüva nõu kuidas regulari vastu mängida selles olukorras.

Kuna turnis on nii hea equity, siis fishi vastu ma küll väiksema betiga ei piirduks, et riverisse suurem shove ehitada.

Fish ei loe sind nagunii ja ei arenda mingeid reade.

Riveril võid täiesti rahulikult alla anda, sest enamus fishid callivad nagunii väga lightilt flopi ning annavad alla hilisematel tänavatel suurematele bettidele. Kui turnis juba calli said, siis võid olla kindel et tal midagi seal on, mida ta käest ei lase(va kui draw ja siis töötabki paari blindine bet tihti). Flop ja turn suht perfektselt mängitud imo.

Krt ma suht kordasin rohkemate ridadega Roometi sõnu, aga äkki on mõttekäigule kasu :)