PDA

View Full Version : aidake



Oinas
04.08.13, 13:54
Natuke mängitud ja ülesse all ülesse alla...

milles on nipp ? viimasel ajal on olnud suuri pott kus olen pidanud palju minema viskama suuri käsi seega on ka punne jutt mehiselt alla suundumas ... on mingeid mõtteid kust võiks alustada mida võiks muuta ...

ehk märkate midagi mis on obv ja annate nõu kuidas ei peaks olema

http://imgur.com/2xn3mei,qfZyXcl,oyAuMkg,xHd42PK,eMf4xw3

kjmrc
04.08.13, 13:59
Natuke mängitud ja ülesse all ülesse alla...

milles on nipp ? viimasel ajal on olnud suuri pott kus olen pidanud palju minema viskama suuri käsi seega on ka punne jutt mehiselt alla suundumas ... on mingeid mõtteid kust võiks alustada mida võiks muuta ...

ehk märkate midagi mis on obv ja annate nõu kuidas ei peaks olema

http://imgur.com/2xn3mei,qfZyXcl,oyAuMkg,xHd42PK,eMf4xw3

Quit poker.

See on suhteliselt sama soovitus Sinu küsimise peale, kus pole ühtegi statti/limiiti peale graafiku lolz.

Punane jutt :D

bluelite
04.08.13, 14:13
Mida mängid?
Mis limiitidel mängid?
Mis stattidega mängid?

Oinas
04.08.13, 14:44
vabandan väga aga antud lingi juures on 5 pilti kust võib lugeda välja kõik võimalikke state jms

mängin NL 50 6 max aga ülduselt on piltidel rohkem infi

üleval ääres linki vajutades saate vaadata erinevadi pilte

kjmrc
04.08.13, 14:47
Minupoolsed vabandused siis, ei märganud.

Muide punane jutt on edaspidi nonSD ja sinine jutt SD.

HerrJanks
04.08.13, 14:54
W$WSF 39? ja 6max? See vist ütleb kõik mis vaja öelda.

Sampel pole küll teab mis suur, aga ilmselt on see ikkagist väga madal ka suurema sample peale.

Uuri mis see tähendab, kui ei tea ja kuidas seda tõsta.

Oinas
04.08.13, 15:15
win dol when seen flop --- on seda võimalik kuidagi üldiselt ja lihtsalt sõnadesse panna kuidas seda viga kõige lihtsamal viisilvähendada ... mis see nr olema peaks ? väiksed soovitused ? teised arvavad sama ?

uurin ise ka muidugi

reggie
04.08.13, 21:00
Rohkem state, stealid, cbetid jne. ei teeks ka paha.

timz0333
04.08.13, 21:53
vabandan väga aga antud lingi juures on 5 pilti kust võib lugeda välja kõik võimalikke state jms

mängin NL 50 6 max aga ülduselt on piltidel rohkem infi

üleval ääres linki vajutades saate vaadata erinevadi pilte

Minu küsimus oleks kas sa Nl10 ja Nl25 biidid, et mängid Nl50?

timz0333
04.08.13, 22:00
vabandan väga aga antud lingi juures on 5 pilti kust võib lugeda välja kõik võimalikke state jms

mängin NL 50 6 max aga ülduselt on piltidel rohkem infi

üleval ääres linki vajutades saate vaadata erinevadi pilte

Minu küsimus oleks kas sa Nl10 ja Nl25 biidid, et mängid Nl50?

Põhi leak ilmselt, et mängid regularide vastu ja saad owni kuna ei vali piisavalt häid laudu ja regid sõidavad sust üle, Non sd järgi oled liiga fit/fold tänapäeva Nl50 6 maxis. Soovitan minna mängu õppima madalamale. Nl10 on paras kui kooliraha on olemas.

edit: Märkasin, et 20K kätt kaotavana lastud Nl25 ja siis mindud Nl50. Pokker ei ole ez money!

Kotkas1000
04.08.13, 22:20
WTSD ka 22% ainult ja seda on ikka kuradima vähe. Ühesõnaga need kaks asja kokku panna (madal wtsd ja madal w$wsf), siis selgub, et sa oled postflop ülinitt ja annad kohe alla, kui sul ei ole nutsi käes. Uuri, milliseid boarde cbettida, milliseid barreldada, milliseid mitte jne.
Ja esimeseks soovituseks oleks see, et LIIGU ALLA.

Oinas
04.08.13, 22:33
selged pildid ;) aga alla ma ei liigu aga usun et teil on õigus ... eks ma hoian teid kursis oma suurepäraste tegudega ...

Romka
04.08.13, 23:15
selged pildid ;) aga alla ma ei liigu aga usun et teil on õigus ... eks ma hoian teid kursis oma suurepäraste tegudega ...

Oeh...kui juba mitu head mängijat annavad sulle sellise soovituse siis miks mitte kuulata? Kõigepealt tehakse mäng ikka madalamas limiidis omale selgeks ja siis minnakse kõrgemale, milleks taguda raha auku limiidis kus sa võita veel ei suuda?

inward
05.08.13, 01:28
WTSD ka 22% ainult ja seda on ikka kuradima vähe. Ühesõnaga need kaks asja kokku panna (madal wtsd ja madal w$wsf), siis selgub, et sa oled postflop ülinitt ja annad kohe alla, kui sul ei ole nutsi käes. Uuri, milliseid boarde cbettida, milliseid barreldada, milliseid mitte jne.
Ja esimeseks soovituseks oleks see, et LIIGU ALLA.

Palju see WTSD peaks olema siis ? Mul mingi 25% ja WWSF ka üsna nõrk 40,5. Aastaid võitlen selle madala statsiga.

Kakahirmutis
05.08.13, 04:56
Oeh...kui juba mitu head mängijat annavad sulle sellise soovituse siis miks mitte kuulata? Kõigepealt tehakse mäng ikka madalamas limiidis omale selgeks ja siis minnakse kõrgemale, milleks taguda raha auku limiidis kus sa võita veel ei suuda?

Kui ta huvi pärast mängib siis miks mitte?

Oinas
05.08.13, 07:22
ärge muretsege härrased

timz0333
05.08.13, 08:16
Mis siin muretseda, teada kuidas see kõik lõppeb.
Kui rahas pole küsimus siis võta parem kohe coach ja usun, et säästad rohkem kui 500$ long run.

Oinas
05.08.13, 09:46
kõik ei ole nii lihtne kui te võite arvata ... kas coachi on võimalik võtta nii et see toimub minigl võimalusel läbi interneti ?

Char
05.08.13, 09:54
kõik ei ole nii lihtne kui te võite arvata ... kas coachi on võimalik võtta nii et see toimub minigl võimalusel läbi interneti ?

enamus juhtudel ongi coachimine läbi interneti.

VisaHing
05.08.13, 13:15
Oinas :D

Oinas
05.08.13, 13:49
Oinas :D

on ju kaasahaarav

Romka
05.08.13, 17:12
Kui ta huvi pärast mängib siis miks mitte?

Kui ta huvi pärast mängiks, kas ta küsiks siin siis abi?

bluelite
05.08.13, 20:48
Kui ta huvi pärast mängiks, kas ta küsiks siin siis abi?

Miks mitte? Ka hobi korras mängides tahaks, et asjal oleks jumet ju.

timz0333
05.08.13, 21:37
Muuda pealkiri ära: "Aidake oinast"

Müüb paremini

Oinas
05.08.13, 22:21
Muuda pealkiri ära: "Aidake oinast"

Müüb paremini

liiga oinas selle jaoks ...

mul on see hetkel hobi korras aja viide ... midagi ei ole muud teha aga siiski soovisin teada mida te arvate ja hetkel mulle endale vähemalt tundub, et viga oli tõesti selles et oli liiga nitt postflopis ... aga eks elu näitab hoian teid kursis ;)

SANGPOMM
14.08.13, 01:58
Mina soovitaks üldse fullringi sul üle kolida. Väiksem varitatsioon ja saad kinnisema rangega rohkem mängida. Table select ja color code'imine peaks olema järgmine samm kui varem pole teinud

Mr_Kenny
14.08.13, 11:11
+1 coachile

kardaanirist
16.08.13, 21:01
kõik ei ole nii lihtne kui te võite arvata ... kas coachi on võimalik võtta nii et see toimub minigl võimalusel läbi interneti ?

üldiselt ongi läbi interneti. samuti on mitmeid tasulisi coaching saite, kus on pokkerivideosid igale maitsele. sealt õpiksid samamoodi.