PDA

View Full Version : SVENZA teema



pafka666
14.08.13, 19:17
Pole Svenzaga suhelnud peale viimaseid meistrikaid. Kuniks sain paar ööd tagasi huvitava sõnumi ja arenes allpool tulev vestlus. Enda arust pole talle kuidagi kunagi liiga teinud ja nii mõnegi asja koha pealt silma kinni pigistanud. Svenza ise enam läbi Facebooki ei suhtle ning olen rohkem kui hea meelega nõus arutama siin oma pattusid. Kuna vabandust ja selgitust ei tulnud siis kõigepealt vestlus ja kunagi hiljem siis konkreetne skämm, millega härra hakkama sai.
Let the shithawks fly, nagu härrale meeldib öelda. :cool:

Teisipäev

3:59
Sven Reimaa
kle situ verd ****** perselakkuja

3:59
Paavo Korkka
?

3:59
Sven Reimaa
ORI

4:00
Paavo Korkka
Kyll sa rott veel urust välja poed ja oma sõnade eest vastutad

4:01
Sven Reimaa
irwwwww

4:01
Paavo Korkka
Seniks mõnusat tiksumist

4:01
Sven Reimaa
kuradi kusik raisk
fucking ori raisk
lõpetad samamoodi nagu ***** oma teemadega
kinnimajas

4:02
Paavo Korkka
Kuule sa väike rott, mine piiksu nujal

4:02
Sven Reimaa
vaatame seda veel asja, pugeja rott
väga palju sitta ajad suust välja
sihukesed vennad karistatakse ära
joonelt

4:03
Paavo Korkka
Kuule keri *****

4:03
Sven Reimaa
vabalt
kui sa näitad teed
**** see ****** on sul ajud nii läbi nussind
sa ei tea ise ka enam kes sa oled
varem olid normaalne vend

4:04
Paavo Korkka
Sinusugusele rotile oleks pidand panema tule otsa panema juba peale ando teemat

4:05
Sven Reimaa
aga müüdav nagu vana lits

4:05
Paavo Korkka
Aga reaalselt mulpeale selliseid sõnu savi
Kuluta oma energia mujale

4:05
Sven Reimaa
mul sinust ammu savi
kui sa ennast ******** maha müüsid
südant ei ole
orja mentaliteet

4:06
Paavo Korkka
Lol
Edu
Ja ära tyyta

4:07
Sven Reimaa
ära muretse paul

4:12
Sven Reimaa
****, sul ei olnud eestikate ajal 300 anda??? samal ajal võtsid cashi 1000ga sisse... sellepärast et ***** ütles et ei tohi anda
well played nahui

4:12
Paavo Korkka
lol
nii kaua kogusid hoogu ?

4:13
Sven Reimaa
ei noh, mul oleks paljustki muust rääkida
if you know hat i mean

4:13
Paavo Korkka
lol

4:13
Sven Reimaa
aga sul oli vaja mingi nilbe postitus panna
ja minu nime mainida

4:13
Paavo Korkka
?
mis kus

4:14
Sven Reimaa
shithawks are flying...
whatever is meant, its coming

4:14
Paavo Korkka
kuule
maga v2lja

4:15
Sven Reimaa
lihtsalt võta teadmiseks
sitaveskid jahvatavad
kõik sitt mida sa kükvad
ükskord jõuab su oma õuele tagasi
ma olen sinu koha pealt igati vonks vonks olnud ja lõuad kinni hoidnud

4:16
Paavo Korkka
ei m6ista mida sa virised nagu eit seal?
mis sulle tehtud siis on?

4:17
Sven Reimaa
no kui ei mõista siis ei mõista

4:17
Paavo Korkka
ei m6ista?
pane faktid lauale, mitte 2ra lahmi seal

4:18
Sven Reimaa
tra, mina ei lahmi
sa oled 3 x eesti meister
peaksid läbi ampsmaa kui keegi lahmib blufiga

4:19
Paavo Korkka
?
lol
kuule maga v2lja

4:19
Sven Reimaa
shithawks are flying
and they are coming to get you

4:19
Paavo Korkka
lol

4:20
Sven Reimaa
naera vello
mulle meeldib kui vastas alahinnatakse

4:20
Paavo Korkka
kuule sitavikat
aitab
kao 2ra

4:21
Sven Reimaa
tubli poiss
hea vastus

kardaanirist
14.08.13, 19:22
http://www.upload.ee/image/3512897/popcornmj.gif

pastilaa
14.08.13, 19:36
http://31.media.tumblr.com/tumblr_mehg0gh0Jc1ri78hlo1_500.gif

harryahven
14.08.13, 19:40
finally, visah*nge sitast kopp ees juba

VisaHing
14.08.13, 19:43
finally, visahinge sitast kopp ees juba

ah :D ? Mis krdi asi see nüüd oli?
Mu nime mitte kasutada ilma põhjuseta palun.
--

Aga Svenza poolt ju standard käitumine, varsti tuleb ja vabandab et oli mudasegi jms.

EestiAA
14.08.13, 19:51
Sven Reimaa
shithawks are flying
and they are coming to get you

http://unjouravec.net/wp-content/uploads/2010/03/horatio.jpg
http://static.comicvine.com/uploads/original/5/59115/2740760-1735968_csi_miami_yeah_super.jpg

SANGPOMM
14.08.13, 20:04
Kunagi oli sellest vennast foorumi põhjal hoopis teine arvamus, aga nüüd kui siukest ossi möla lugeda ja härra vanust arvestada, siis GG. Aja küsimus kui keegi kannaga näkku saab :)

harryahven
14.08.13, 20:09
ah :D ? Mis krdi asi see nüüd oli?
Mu nime mitte kasutada ilma põhjuseta palun.

kui põhjusest ise aru ei saa, pole midagi teha. ära võta südamesse, muudan esimese postituse ära, sry for ot

$Lauri$
14.08.13, 20:09
Wow, mul on nii kahju Paavo, et sa sellist jama pead lugema. :(

ranka
14.08.13, 20:11
Kunagi oli sellest vennast foorumi põhjal hoopis teine arvamus, aga nüüd kui siukest ossi möla lugeda ja härra vanust arvestada, siis GG. Aja küsimus kui keegi kannaga näkku saab :)

Sama mõte.

OP-st:
sa ei tea ise ka enam kes sa oled
varem olid normaalne vend

Enne oli entertainment, aga viimasel ajal on asjad läinud üle käte. Svenza ei ole nii puhas poiss nagu ta väidab, aga oma nihverdamistega oskab ta väga hästi valida kohti, kus pm. ei saa midagi avalikuks teha. Vastasel juhul risikid ka oma mainega.

EDIT:

Parim muidugi

Sven Reimaa
****, sul ei olnud eestikate ajal 300 anda??? samal ajal võtsid cashi 1000ga sisse... sellepärast et ***** ütles et ei tohi anda
well played nahui

Potsataja
14.08.13, 20:27
Kas rahvas ikka mäletab, mis eelmisest analoogsest teemast sai?

kjmrc
14.08.13, 20:31
Läkski juba maru igavaks siin foorumis...

$Lauri$
14.08.13, 20:32
Jep, pannakse kinni ja Svenza võib valimatult kõiki edasi sõimata ja õigust jääb ülegi.

pafka666
14.08.13, 20:39
shithawks are flying nagu härra ütles ja kinni ei panda siin midagi. homseks kunagi kirjutan selle skämmi ka siia

Matu
14.08.13, 21:26
http://www.youtube.com/watch?v=ql23VN7rs8Y

yolpa
14.08.13, 22:56
Kunagi oli sellest vennast foorumi põhjal hoopis teine arvamus, aga nüüd kui siukest ossi möla lugeda ja härra vanust arvestada, siis GG. Aja küsimus kui keegi kannaga näkku saab :)

ma olen inimistele ca 6-7 aastat üritand selgeks teha, et sel vennal pole kõik korras kupli all. Viimaks jõuab rahulolu.

bauss
14.08.13, 23:17
http://0-media-cdn.foolz.us/ffuuka/board/wsg/image/1359/17/1359170471922.gif

ranka
15.08.13, 03:35
Järgmine vend kes trollib saab nac coachi aga tingimusel et ei trolli

MartinGarcia
15.08.13, 13:28
Siiralt kahju svenza emast ja isast, et selline madalalaubaline valmis treitud sai.

VisaHing
15.08.13, 14:40
Alguses ei tajunud ära, et mis põhjusel on see case siin Pettused/Petturite all aga mingi lugu on siis veel tulemas nagu aru saan?


Svenza ise enam läbi Facebooki ei suhtle ning olen rohkem kui hea meelega nõus arutama siin oma pattusid.

Kas see irooniaga öeldud või Pafka sul endal ka osalus kuskil skeemis?

tiigrikutsu
15.08.13, 16:27
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQdBRwG9BAs3OzjN5vqG01oCPpP54FZc 7CuyLrg52pWsYcpz2yy1A

pls

leits
15.08.13, 19:44
3.59 .. ehk hommiku 4? prolly täis äs meremiin .. but still shithawks are flying ;)

e: pafka suht lihtsalt pääsesid veel tundes svenza sõnavara imo .. seems like level 1

rohelinekonn
15.08.13, 20:19
http://i.qkme.me/3pwekz.jpg

Priito
15.08.13, 23:48
3.59 .. ehk hommiku 4? prolly täis äs meremiin .. but still shithawks are flying ;)

e: pafka suht lihtsalt pääsesid veel tundes svenza sõnavara imo .. seems like level 1

Svenza sõnavara arvestades läks hästi, et niigi palju jutust aru oli saada. Mees nagu neljanda klassi kaak, kes mõned roppused on selgeks saanud.

Jään põnevusega homset ootama.

pafka666
16.08.13, 00:17
Alguses ei tajunud ära, et mis põhjusel on see case siin Pettused/Petturite all aga mingi lugu on siis veel tulemas nagu aru saan?



Kas see irooniaga öeldud või Pafka sul endal ka osalus kuskil skeemis?

iroonia obv

pafka666
16.08.13, 00:18
3.59 .. ehk hommiku 4? prolly täis äs meremiin .. but still shithawks are flying ;)

e: pafka suht lihtsalt pääsesid veel tundes svenza sõnavara imo .. seems like level 1

tunnen teda enda arust suht hsti ja tean et see ei ole öeldud naljaviluks

pafka666
16.08.13, 00:33
Aasta 2009 ja svenza tuleb ideega, et davai teeme rahavahetusäri, teemal tundus jumet ja ütlesin et davai teeme. sättisin talle 30000 krooni ja plaan oli printima hakata http://svenza.pokkeriprod.com/?p=125.
Kuniks juhtus see, et ta hittis mingilt delfi freerollilt pileti ja sõitis võrkpallikoondisega türki ja sellel ajal polnud tal võimalik rahavahetusega tegeleda. Türgist tagasi tulnud soovisin teada raha seisu ja palju on kasumit teenitud. Reaalselt hakkas ta imelikult käituma, kuniks selgus et ta oli konkreetse raha 30k maha gämblinud ja ära kulutanud. Mingit mõistlikku selgitust ei tulnud, lihtsalt oli vaja ja kulus ära jne. Kuna lubadus oli et klaarib sita ära siis ei pannud asja kella külge. Reaalselt võttis kangelasel aega 2 aastat et oma sitt ära klaarida ja seda ka sisuliselt ainult põhisumma. Sellel ajal vaatasin ainult kerge muigega kuidas Svenza ise kõiki skämmereid foorumis sõimas ja kõigile molli lubas kogu aeg panna, kuigi tal endal selline asi oli korda saadetud.

overbet
16.08.13, 00:36
oh snap

ninasarvik11
16.08.13, 00:41
gg

privador
16.08.13, 03:23
rotlus-ühine nimetaja

Kulud on suured-elada vaja. Kohati hoiavad "hitid" ja "runnid" vee peal. Siis tuleb downswing ja ollakse p-ses. Imestan, et nii kergekäeliselt laenu antakse jms kui inimese ainuke lahendus oleks tööle minna ja igasugused "easy money" unustada

PS praegu lahendan probleemi, kus tuttav 4-lapse isa on kõik pere rahad hakkama pannud(stars)

Potsataja
16.08.13, 05:28
Prvador, sa oled silmitsi probleemiga, mida isegi eksperdid ei suuda sageli lahendada.

MartinGarcia
16.08.13, 10:20
rotlus-ühine nimetaja

Kulud on suured-elada vaja. Kohati hoiavad "hitid" ja "runnid" vee peal. Siis tuleb downswing ja ollakse p-ses. Imestan, et nii kergekäeliselt laenu antakse jms kui inimese ainuke lahendus oleks tööle minna ja igasugused "easy money" unustada

PS praegu lahendan probleemi, kus tuttav 4-lapse isa on kõik pere rahad hakkama pannud(stars)

WP

Provoker
16.08.13, 15:43
rotlus-ühine nimetaja

Kulud on suured-elada vaja. Kohati hoiavad "hitid" ja "runnid" vee peal. Siis tuleb downswing ja ollakse p-ses. Imestan, et nii kergekäeliselt laenu antakse jms kui inimese ainuke lahendus oleks tööle minna ja igasugused "easy money" unustada

PS praegu lahendan probleemi, kus tuttav 4-lapse isa on kõik pere rahad hakkama pannud(stars)

sellega tuleb kohe meelde üks discovery saade Jungle gold kus kaks usa tüüpi on endale kinnisvarabuumi järgselt kokku 1M$ augu kaevanud. Minnakse Ghanasse kulda otsima kuna pidi tänapäevane goldrush olema seal ning tulevad tagasi lõpuks 250K$ suuremas augus. Kurb on see, et mõlemal on perekonnad ning sellele asjale on käimas teine hooaeg ka kus tüübid uuesti tagasi läksid.

tolmuahv
16.08.13, 15:49
Provoker - Sinu kirjeldatud tegevust võib nimetada ettevõtluseks. Kui seal riskid realiseeruvad, pole see kaugeltki nii traagiline. Kel on mune minna Ghanasse äri tegema, on tõenäoliselt piisavalt ettevõtlikust ka oma pere ära toitmiseks kui kogu seni teenitu allavett läheb.

Hoopis teine lugu on tegelastega, kelle ainsaks saavutuseks on kogu enda ja perekonna raha maha gamblimine. See on juba sotsiaalne ja meditsiiniline probleem.

Jäämees
16.08.13, 15:55
Ettevõtlus ei saa olla gamblimine? Kes nüüd otsustab kas nö persekukkunud ettevõtmine oli kalkuleeritud risk või lihtsalt gamblimine.

tolmuahv
16.08.13, 16:20
Ettevõtlus ei saa olla gamblimine? Kes nüüd otsustab kas nö persekukkunud ettevõtmine oli kalkuleeritud risk või lihtsalt gamblimine.
Kui sa iseenda teenitud rahaga lähed aktiivselt äri tegema, et väärtust luua, siis on see igal juhul ettevõtmine, isegi kui ta väga riskantne on. Kui sa oma BRi maha gambled Pokerstarsis, siis pole see praktiliselt ühelgi juhul ettevõtmine. BR on võimalik maha gambleda ainult väga selgeid reegleid ja enda võimeid ignoreerides, seega pokkeris bustoks minek on põhimõtteliselt süsteemne riskivaba tegevus.

privador
16.08.13, 20:18
Inimesed, kes on ummikus võiks minna lihtsalt tööle. Tööandja kulul nn freerollimine ei pruugigi nii mitteatraktiivne olla. Süüakse sisse, saadakse kogemused ja ei pruugi ka "pereheitmised" jms kaugel olla.

alaska
16.08.13, 20:57
Inimesed, kes on ummikus võiks minna lihtsalt tööle. Tööandja kulul nn freerollimine ei pruugigi nii mitteatraktiivne olla. Süüakse sisse, saadakse kogemused ja ei pruugi ka "pereheitmised" jms kaugel olla.

Inimloomus ei ole nii lihtne, et selliste algeliste valemitega elukvaliteeti tõstetakse.
Siin üks artikkel seletab vähe lahti teemat, miks "mine lihtsalt tööle" enamasti ei toimi.

http://www.epl.ee/news/arvamus/gestur-gudmundsson-ei-ole-oige-ennast-tootuses-suudistada.d?id=66365910

Naxer
17.08.13, 21:06
Privador, kuda Sa seda pereisa probleemi siis lahendad? Pritsid talle nuppe peale, et äkki hitib ve? Või pead loenguid investeerimisest ja sellest, et pokker on rotlus, kuid börsil ju liiguvad miljardid:confused:

TaistoJ
18.08.13, 03:11
Stake obv.

leits
19.08.13, 15:33
svenza ka matkamas hetkel?

tiigrikutsu
26.08.13, 18:49
Siiamaani ootan mürtsu ja pauku. Ime, et Svenza kaliibriga tank ei ole seda teemat oma jalaga pooleks peksnud juba. :O

Jäämees
27.08.13, 13:17
Ime, et Svenza kaliibriga tank ei ole seda teemat oma kannaga pooleks peksnud juba. :O

FYP

overbet
27.08.13, 14:00
Siiamaani ootan mürtsu ja pauku. Ime, et Svenza kaliibriga tank ei ole seda teemat odaga kõrva peksnud juba. :O

FYP vol.2

pokkerisheriff
27.08.13, 14:37
inimene säilitab lihtsalt oma väärikust ja ei lange teie tasemele, kes te siin provotseerite.

Trapface
27.08.13, 15:08
inimene säilitab lihtsalt oma väärikust ja ei lange teie tasemele, kes te siin provotseerite.
http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2013/04/celebrate.gif

Svenza
27.08.13, 16:37
Mõtlesin, et ei pea siia foorumisse enam postitama, aga ikka kaevatakse olematud teemad ülesse. Milles probleem on üldse??? Võlg on ammu tasutud, maksin isegi 5% intresse kuus kogu summa pealt. Korgi-Paavo oli isegi nii kõva vend, et müüs oma osaluse maha ja see keevitati minu võlale otsa. Siis ähvardati kantpeadega ja muidu füüsilise vägivallaga. Lõpuks sai kogu summa tasutud koos intressidega (mida polnud üldse vähe). Probleemi püstitusest ei saa aru… järjekordselt eraisikute vaheline laen, kõik osapooled on oma rahad kätte saanud, mingit huiamist pole toimunud.

Rahavahetus toimis nagu kellavärk, kõik inimesed said oma raha 15 minuti jooksul kätte, ühtegi probleemi ei olnud. Ainuke koht kus ma oma süüd näen, on see, et koomas peaga rahad mutiauku panin. Varsti peale seda kaotas PokerStars buddy transferid, nii et teemaga oli suht jokk anyway.
Mul oleks sellest teemast täiesti pohui olnud, aga mingi anonüümne suslik pidi ikka torkima hakkama. Pühapäeval või esmaspäeval kustutas Korgi-Paavo mind oma Facebooki sõbralistist (mille üle mul on nii kahju, et nutsin lausa terve päeva) ja siis täna hommikul oli keegi „kõva mees“ mu postkasti sellise kirja postitanud. Seost leiame, ei leia???
Härra FB nimeks on Teeme Lööme 

No kusik, odav madalalaubaline 4 klassi haridusega scammer
Sõimad teisi ise samal ajal prolly suuremaid summasid völgu olles
Nahhui sa nüüd urus teed??
Postita siia kusik, kui pasaks ei löö http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12876-SVENZA-teema?p=540420#post540420
Vöi mine loobi soomes telliseid edasi
Kätte saaks tömbaks kannaga näkku sulle

Kuradi anonüümne ahv, kui nii kõva vend oled, kommenteeri oma nime alt. Ma võtan heameelega need tellised Soomest kaasa ja löön su kolba puruks nende vahel.
Mis puutub Korgi-Paavosse, siis see vend on ikka täiesti alla käinud. Ta on sõber ainult siis, kui sul on raha ja feimi. 5 aasta pärast kui Coca peaks 180kg kaaluv busto vend olema, kes käib K-arvutisalongi tagant arvutijuppe nillimas ja neid kodus kokku treib, et elatist teenida, siis Pafkin ei tea tema perekonna nimegi, sünnipäevast rääkimata. Kork on täiesti lükata-tõmmata vend, kes müüb su maha esimesel hetkel ja lööb noa selga.
Ma tõesti lootsin, et ei pea siia foorumisse tagasi tulema enam, pole siin ei nalja ega kalja, ainult intriigid. Ise töötan välismaal, teenin korralikku raha, pokkerit sisuliselt ei mängi ( vahel üliharva donkan tunnikese). Närvid puhkavad, stabiilne sissetulek, rahulik elu… Ja siis tulevad mingid ussid maa alt ja hakkavad sitta ventikasse viskama. Mõtlesin, et panen ka Pafkini kohta teema püsti kui korralik pereisa ja aus ärimees ta on, aga las ta olla. Shithawks are flying, Bubbles, big shithawks!

pokkerisheriff
27.08.13, 17:41
kui ori ära confirmib, et kõik ok on, siis peaks selle teema lukku panema, et edasist asjatut fleimi vältida.

leits
27.08.13, 19:48
Shithawks are flying, Bubbles, big shithawks!


mmmmm.. love it

hotcocacola
27.08.13, 20:56
Lol, miks sa mind siia teemasse segad?

privador
27.08.13, 21:03
krt peaks selle teema vist kinni panema, piinlik hakkab. Pole vaja kõigi luukeresi kapist välja tuua:)

leits
27.08.13, 21:06
Lol, miks sa mind siia teemasse segad?

stfu shithawk..

karupoeg
27.08.13, 21:36
lol hea teema küll. Üks mees ründab teist verbaalselt viisil, mis tsoonivennale kohane ning teine vend jookseb online vanu lahendatud asju avalikuks tegema. Ja ühel hetkel oldi veel sõbrad... normaalsetes väärtussüsteemides opereeritakse ikka. Piinlik peaks mõlemal olema.

Svenza
27.08.13, 21:58
Lol, miks sa mind siia teemasse segad?
Lol, aga miks mind siia teemasse segati? 2010 a. kõik kinni tambitud, räigete intressidega veel. Hakkame kõikide vanu võlgu üles loetlema. Petturite teema küll väga vale koht selle jaoks.
Sinu tõin lihtsalt illustreerivaks näiteks, ma ei tea ju täpselt millal sa bustosse lähed, kahe või viie aasta pärast. Olete ju bestikad praegu Pafkiniga, aga peale bustorit unustab ta su ära ja tagatipuks kustutab veel feissarist ka ära :D

pafka666
27.08.13, 22:17
Mõtlesin, et ei pea siia foorumisse enam postitama, aga ikka kaevatakse olematud teemad ülesse. Milles probleem on üldse??? Võlg on ammu tasutud, maksin isegi 5% intresse kuus kogu summa pealt. Korgi-Paavo oli isegi nii kõva vend, et müüs oma osaluse maha ja see keevitati minu võlale otsa. Siis ähvardati kantpeadega ja muidu füüsilise vägivallaga. Lõpuks sai kogu summa tasutud koos intressidega (mida polnud üldse vähe). Probleemi püstitusest ei saa aru… järjekordselt eraisikute vaheline laen, kõik osapooled on oma rahad kätte saanud, mingit huiamist pole toimunud.

Mitte keegi ei andnud sulle intressiga laenu kaheks aastaks, vaid see oli äri, kuhu mina investeerisin. Sind ähvardati kantpeadega? roffle. Maksid koos intressiga???? Sinu valedel vist ei tule kunagi lõppu.



Rahavahetus toimis nagu kellavärk, kõik inimesed said oma raha 15 minuti jooksul kätte, ühtegi probleemi ei olnud. Ainuke koht kus ma oma süüd näen, on see, et koomas peaga rahad mutiauku panin. Varsti peale seda kaotas PokerStars buddy transferid, nii et teemaga oli suht jokk anyway.
Mul oleks sellest teemast täiesti pohui olnud, aga mingi anonüümne suslik pidi ikka torkima hakkama. Pühapäeval või esmaspäeval kustutas Korgi-Paavo mind oma Facebooki sõbralistist (mille üle mul on nii kahju, et nutsin lausa terve päeva) ja siis täna hommikul oli keegi „kõva mees“ mu postkasti sellise kirja postitanud. Seost leiame, ei leia???
Härra FB nimeks on Teeme Lööme 

No kusik, odav madalalaubaline 4 klassi haridusega scammer
Sõimad teisi ise samal ajal prolly suuremaid summasid völgu olles
Nahhui sa nüüd urus teed??
Postita siia kusik, kui pasaks ei löö http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12876-SVENZA-teema?p=540420#post540420
Vöi mine loobi soomes telliseid edasi
Kätte saaks tömbaks kannaga näkku sulle



Selline suhtlemise stiil on omane ainult sulle, loodan et sa nii sassis veel pole et Kingpoole moodi endale kirju oled saatma hakanud.



Kuradi anonüümne ahv, kui nii kõva vend oled, kommenteeri oma nime alt. Ma võtan heameelega need tellised Soomest kaasa ja löön su kolba puruks nende vahel.
Mis puutub Korgi-Paavosse, siis see vend on ikka täiesti alla käinud. Ta on sõber ainult siis, kui sul on raha ja feimi. 5 aasta pärast kui Coca peaks 180kg kaaluv busto vend olema, kes käib K-arvutisalongi tagant arvutijuppe nillimas ja neid kodus kokku treib, et elatist teenida, siis Pafkin ei tea tema perekonna nimegi, sünnipäevast rääkimata. Kork on täiesti lükata-tõmmata vend, kes müüb su maha esimesel hetkel ja lööb noa selga.
Ma tõesti lootsin, et ei pea siia foorumisse tagasi tulema enam, pole siin ei nalja ega kalja, ainult intriigid. Ise töötan välismaal, teenin korralikku raha, pokkerit sisuliselt ei mängi ( vahel üliharva donkan tunnikese). Närvid puhkavad, stabiilne sissetulek, rahulik elu… Ja siis tulevad mingid ussid maa alt ja hakkavad sitta ventikasse viskama. Mõtlesin, et panen ka Pafkini kohta teema püsti kui korralik pereisa ja aus ärimees ta on, aga las ta olla. Shithawks are flying, Bubbles, big shithawks![/QUOTE]

See viimane lõik on liiga ajuvaba et kommenteerida.

Godspeed_EJ
27.08.13, 22:23
krt peaks selle teema vist kinni panema, piinlik hakkab. Pole vaja kõigi luukeresi kapist välja tuua:)

Naljakamatest otsingusõnadest, kuidas meid leiti (300 enim otsitud sõna hulgas):

4. privador erootiline (549. koht, 67 korda otsitud)

http://home.in.tum.de/~paula/mwc/pic/623e.jpg

Svenza
27.08.13, 22:35
Maksid koos intressiga???? Sinu valedel vist ei tule kunagi lõppu.


5% kuus maksin intressi A-le. See näitabki kui pohui sul omal asjadest oli. Saaks kiirelt raha sisse ja välja, ise lillegi liigutamata.

Kotkas1000
27.08.13, 22:45
Kõik on tore ja jama lugu, et võlgu jäädi, aga miks OP siia FOORUMISSE hädaldama tuli, kui omavahel ütlemiseks läks, aru ma ei mõista. Üsna pussy moove imo sellisel moel oma asju klaarida.

pafka666
27.08.13, 22:47
Minu jaoks on teema vähemalt siin maas. Sai vähemalt osaliselt näidata, et vana hea shithawk- svenza, pole lihtsalt ropu suu ja olematute maneeridega, vaid ka tavaline skämmer.
Edu.

Svenza
27.08.13, 23:03
Minu jaoks on teema siin maas. Sain näidata mihuke pugeja ja kitsepanija on korgipaavo. Jah, minu bläkk, et rahad maha donkasin. Investeeringust sai võlg, mille tampisin kinni intressidega. Millest sinul polnud muidugi õrna aimugi, sest pesid käed kiirelt puhtaks ja tegid nahad. Scamist oli asi kaugel, ebajopp lihtsalt. Ja ütle oma jüngritele, et nad ei tüütaks mind FB-s, ei viitsi idiootidega jännata. Ja sellest foorumist on mul ka räige koll ees. Kuradi huiar

kallekusta
27.08.13, 23:30
Ma ei saa ka sellest teemast mitte muhvigi aru. Nagu mingi armukolmnurk oleks ja Svenza oleks kettas, et teda maha jäeti ja, et KorgiPaavo (meenub muidugi ka BaariPaavo) nüüd tema asemel HotCocaga hängimas käib.

Samas teades päris hästi neid KorgiPaavo ärisid ja ka seda, et kes on see härra A , kes 5% sai siis Svenza poolsed memuaarid oleksid küll tore lugeda.

Lähen tanklasse krõpsude järgi

leits
28.08.13, 00:37
http://i259.photobucket.com/albums/hh295/merbunny/tumblr_lo6p21F77s1qbitts.gif

overbet
28.08.13, 00:39
Seda lahendab ainult HU4ROLLZ või street fight.

kallekusta
28.08.13, 01:03
See läheb ka vist teemasse kui õppematerjal

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?28,12513679

ranka
28.08.13, 02:34
Minu jaoks on teema siin maas. Sain näidata mihuke pugeja ja kitsepanija on korgipaavo. Jah, minu bläkk, et rahad maha donkasin. Investeeringust sai võlg, mille tampisin kinni intressidega. Millest sinul polnud muidugi õrna aimugi, sest pesid käed kiirelt puhtaks ja tegid nahad. Scamist oli asi kaugel, ebajopp lihtsalt. Ja ütle oma jüngrit-s, ei viitsi idiootidega jännata. Ja sellest foorumist on mul ka räige koll ees. Kuradi huiar

Trykin teluga ja vabandan halva lause ehituse eest.

Su eraelu võlad on niikaua sinu asi kui sa igas foorumis stake ei nuia. Kui korkka olex su transferi teema aastaid tagasi üles tõmmanud ei olex sa yhtegi staket saanud.

Ja su stake küsimine on sellega anyway tugevas seoses.

Ja obv foorum muutub halvax neile kes ise halvad on. Samal põhjusel kasutades su sõnu kuse erit ka enam siin ei käi.

Ja kui sa arvad et ma laiman sind. Go ahead. Ma ei laima ja sa oled paras molkus anyway. Miskud netimolkused võivad su sind karta aga mina mitte. Naersin tartu meistrikatel kui seal vanahärra kallal ülbasid ja pärast kui asi tõsine pugesid peitu. Piinlik. pole sa parem kui su sõps kuse erit. Mõlemad jooxite. 1 perusse ja teine ehk sina kuskile perseauku nii et keegi ei teadnud. Tulid tagasi siis kui võlad suure intressiga maxtud sai. Wp.

Ma olen siin ja loonud selle foorumu õigluse mitte rahategemise ja pugemise eest. Võta end kokku ja saan aru et olid valede inimestega suhtes aga palun ära solva ega kasuta hapusid viinamarju ettekäändena

EDIT: ei hakka originaalteksti muutma, aga igaks juhuks selgituseks: trükkisin telefoniga ja seetõttu tekst keerulisemalt loetavam. Kui kellegil küsimusi või probeeme - selgitan.

ranka
28.08.13, 02:44
Minu jaoks on teema siin maas. Sain näidata mihuke pugeja ja kitsepanija on korgipaavo. Jah, minu bläkk, et rahad maha donkasin. Investeeringust sai võlg, mille tampisin kinni intressidega. Millest sinul polnud muidugi õrna aimugi, sest pesid käed kiirelt puhtaks ja tegid nahad. Scamist oli asi kaugel, ebajopp lihtsalt. Ja ütle oma jüngritele, et nad ei tüütaks mind FB-s, ei viitsi idiootidega jännata. Ja sellest foorumist on mul ka räige koll ees. Kuradi huiar

Lisan veel niipalju, et kui lõigus on sõna "pugeja" ja "kits", siis on alati seal ka keegi "patuoinas", kes on teinud midagi halba või liiga. Selgitama ma vist ei pea, kes on kes?

$Lauri$
28.08.13, 02:46
Trykin teluga ja vabandan halva lause ehituse eest.

Naersin tartu meistrikatel kui seal vanahärra kallal ülbasid ja pärast kui asi tõsine pugesid peitu.

Keegi võiks lähemalt rääkida.

ranka
28.08.13, 02:52
Keegi võiks lähemalt rääkida.

Ofcourse. Toona (2 kuud tagasi) kui Svenza mind väga räigelt ähvarda, siis Eesti politsei ei võtnud kahjuks mind kuulda (ca 30 d paärast tuli tagasi kiri, et me ei alusta uurimist). Siis seega teen ka oma kohut, kuna Eesti riigist siinkohal selliste ähvardajate vastu abi ei ole.

Tartu meistrikatel oli üks vanahärra (2-3 aastat tagasi, esiemsed tartu mesitrikad), kes crackis ära Svenza kunnid. Svenza lubas talle lõuga anda ja ütles, et davai pausi aeg väljas näeme (oli väga tõsine selle koha peal. Võõra inimesena oleks ma kartnud ohtu oma elule või tervisele). Vanahärra kutsus kaks sõpra kohale ja Svenza sõna otseses mõttes muutus väikeseks tüdrukuks. «Mina ei ole midagi öelnud jne».

Vanahärra muidugi kutsus oma sõprad seepärast, et tõenäoliselt oli tal tõesti hirm, et noorem poiss ta segi peksab väljas, aga kui sellised turskemad onud kohal, siis jutuke Svenzakesele muutus. Nendel vendadel ei olnud muidugi teipi ninakülge kleebitud kui härra Svenzal, ja ütlesid ilusti (mida mäletan sõna sõnalt): kui kaotada ei oska, siis ära mängi selliseid mänge ja läksid välja suitsu tegema.

Ega neil mingeid suuri kurjasid plaane polnudki vaid lihtsalt vanahärrale tuge pakkuda, et tõesti Svenza 1:0 ei teeks. Nagu vanasõna: nõrgem lööb alati nõrgemat.

Vanahärra oli tõesti väga vana, aga ju Svenza sai täpselt samasuguse üllatuse osaliseks, kui meie eestiaja esimestel aastatel Kinder Surpise avades, kui see maksis täpselt 6 krooni ja 90 senti.

EDIT: sellistel hetkedel ma tunnen, et ma teeks kõik foorumid privaatseks. jõhkralt on inimesi, kes loevad ja nõustuvad, aga avalikult ei julge sõnagi öelda.

overbet
28.08.13, 02:58
Toona (2 kuud tagasi) kui Svenza mind väga räigelt ähvardas

Pane see lugu ka.

ranka
28.08.13, 03:00
Pane see lugu ka.

Siin:


[0:14:48] Svenza: kle ********
[0:14:54] Svenza: kontrolli bazaari raisk
[0:15:08] Svenza: tõmba halvustav artikkel sekundiga maha raisk
[0:15:22] Svenza: muidu lähed kohe listi kes hakkavad kuuli saama
[0:15:30] Svenza: see pole sulle mingi kannaga pähe nali enam
[0:15:47] Svenza: jah, olen inimestele võlgu
[0:15:55] Svenza: nahui sa sellest artikli kirjutad?
[0:16:12] Svenza: pole midagi head targemat, tähtsamat enam kirjutada?
[0:16:15] Svenza: jah, olen välismaal
[0:16:20] Svenza: tulin tööle
[0:16:24] Svenza: teenin raha ja maksan ära
[0:16:42] Svenza: *****, sa paned suure kella külge nagu mingid miljonid oleksin võlgu
[0:17:26] Svenza: tra, mis see sinu asi on kellelele ma võlgu olen ???
[0:18:04] Svenza: *****, angu kollane ajakirjandus, kogud klikke juba
[0:21:07] Svenza: said aru türahiinlane??
[0:21:13] Svenza: olgu maha võetud artikkel
[0:50:50] Svenza: ja pea meeles munnikubrik
[0:51:08] Svenza: selle laimu eest oled kõrilõikamislistis
[0:51:14] Svenza: ja see pole naljaasi
[0:51:21] Svenza: watch your fucking step
[0:51:55] Svenza: ja õhtul pimedas kui kuuled selja taga kiirelt lähenevaid samme, siis karda!
[0:51:59] Svenza: tõsiselt
[0:55:26] Svenza: ****, kuda sa saad üldse artiklit kirjutada enne kui minu käest midagi küsinud pole???
[0:55:34] Svenza: mida ***** sa tead minu korteri teemast ah?
[0:55:47] Svenza: kust kohast sa oma informatsiooni said?
[0:56:06] Svenza: tra, ära loobi paska raibe
[0:56:24] Svenza: kui midagi ei tea, ole parem vait
[2:36:29] Svenza: ****, kuna sa mulle midagi vastanud ei ole, jääd ise mulle kogu selle summa võlgu
[2:36:57] Svenza: kõik, kellel mingid pretensioonid on, panen sinu arvele

Selle kommentaariga tunnen end küll veitsa ohustatud ja lähen politseissse.

EDIT: sõna kuul ja kõrilõikamis on minu jaoks liig. saaks aru, et niisama "saad lõuga vms", aga see on juba liiga räige. kahjuks mitte midagi ei tehta, aga vähemalt märkme sain maha jätta.

$Lauri$
28.08.13, 03:22
Hehe, panen enda oma ka siis.
http://www.upload.ee/image/3543578/svenzaaa.jpg
In b4 haamriga mehed on ukse taga(isa soovitusel).

EestiAA
28.08.13, 03:29
=D...See vend ei ole normaalne.

karupoeg
28.08.13, 06:56
kuskil 7 aastat tagasi toimusid tartus pubi trehvi tagatoas pokkerimängud (oli vist NL 100 eek).

Paar sõpra kutsusid ka mind mängima. Kuna enda pokkerikogemus piirdus tol ajal telekast WSOP vaatamisega, siis võis arvata, et ma paras donk (mitte et praegu kuigi palju parem oleks). Seega on loogiline, et runner runnereid imesin korralikult. Üks neist sattus olema u 150 eeguses potis svenza vastu, kus tõmbasin gutshoti ära. Järgnev sõim ja karjumine oli ebareaalne ning kuna ma olin siis 16 aastane, võttis parasjagu värisema küll. Kui ikka täisjõus mees lubab sind mingi kaardimängu pärast veriseks tampida siis.....

Igastahes otsustasin seepeale mängult lahkuda oma õllerahadega (ja svenza livelihoodiga).

Mis on loo point?

Loo point on see, et piisas ühest kogemusest, et aru saada, et svenza on täielik idioot kloun ning sellise inimesega ma ühes seltskonnas viibida ei soovi. Küll aga ei ole ma enam 16 ning järgmine kord kui svenza mind ründas (siin foorumis), pakkusin välja, et saame kokku. Mille peale järgnes vaikus, aga see selleks...

Mis ma tahan öelda on see, et mehed, te kõik teatsite millised svenza on. Kuna teiega oldi sõbralikud, siis pigistasite ta käitumisele silma kinni ja pöörasite selja. Kui see asi nüüd teile backfires, siis ma ütlen ausalt, et kuramuse paras teile silmakirjateenritele.

Godspeed_EJ
28.08.13, 10:01
EDIT: sellistel hetkedel ma tunnen, et ma teeks kõik foorumid privaatseks. jõhkralt on inimesi, kes loevad ja nõustuvad, aga avalikult ei julge sõnagi öelda.

Mida siin ikka öelda vaja on. Mõistusega inimesed peaks juba ammu teadma, et Svenzal kõik kupli all korras ei ole. Jah, varem pidasin teda lihtsalt rullnokaks, nüüd tuli pettuse osa juurde.

Antud teemat foorumis lahata on minu jaoks ka suhteliselt douche move. Paavo oleks võinud selle teema juba ammu avalikuks teha (Svenza stake on küsinud, teisi skämmereid sõimanud jne) mitte aastaid hiljem, kui tekkis endale sobiv moment. Praegu pestakse lihtsalt oma musta pesu avalikult, kuna tekkis ärapanemise vajadus ning võimalus.

privador
28.08.13, 10:04
Mis ma tahan öelda on see, et mehed, te kõik teatsite millised svenza on. Kuna teiega oldi sõbralikud, siis pigistasite ta käitumisele silma kinni ja pöörasite selja. Kui see asi nüüd teile backfires, siis ma ütlen ausalt, et kuramuse paras teile silmakirjateenritele.+1Kas kergem poleks igasugustrele sõnumitele DELETE teha, kui kuskil avaldusi käia tegemas ja tolmu üles trampida. Ta stiil on ju teada. Muidu on nagu fun, aga kui sõim pöödub te endi vastu siis enam pole?

anatoli grinder
28.08.13, 14:45
Tartu meistrikatel oli üks vanahärra (2-3 aastat tagasi, esiemsed tartu mesitrikad), kes crackis ära Svenza kunnid. Svenza lubas talle lõuga anda ja ütles, et davai pausi aeg väljas näeme



::) norm

LuuK
28.08.13, 17:07
millal svenzal viimane avalik stake küsimine oli?

Strawberry
28.08.13, 20:23
in b4


http://www.youtube.com/watch?v=WtRsdiAqSDg

pokkerisheriff
28.08.13, 21:29
in b4


http://www.youtube.com/watch?v=WtRsdiAqSDg

soorituste arv svenza poolt tema unistustes: 10000+
soorituste arv svenza poolt reaalses elus: 0

Potsataja
29.08.13, 15:18
EDIT: sõna kuul ja kõrilõikamis on minu jaoks liig. saaks aru, et niisama "saad lõuga vms", aga see on juba liiga räige. kahjuks mitte midagi ei tehta, aga vähemalt märkme sain maha jätta.

Omal ajal töötas see ähvardamine hästi ehk teema sai foorumist maha võetud ja artikkel vist samuti. Miks küll?

kallekusta
29.08.13, 16:47
Maha võeti selle pärast, et rankale lõi hirmupiss pähe ja suures kuuli ja kõrilõikamise hirmus jooksis politseisse kaebama ja kui ka sealt abi ei saanud siis sai aru, et elu on kallim kui heinad ja võttis teema maha.

ranka
29.08.13, 16:50
Omal ajal töötas see ähvardamine hästi ehk teema sai foorumist maha võetud ja artikkel vist samuti. Miks küll?

Ma ei viitsi OT kommentaari otsida, aga maha võeti teema, kuna pooled said kokkuleppele ja tingimusel, et enam jamasid ei tule. Tuletasidki meelde, et tegelt on see tingimuste rikkumine ja oleks õige teema avada. Teema on täiesti olemas.

Lisaks teemat ei pidanudki maha võtma, vaid lubasin eemaldada pärisnimed, aga kuna igas postis oli täisnimi ja teemas oli päris palju poste, oli suht võimatu nimesid eemaldada ning tegin teema nähtamatuks.

ranka
29.08.13, 16:50
Ja kommentaar ei olnudki OT-s,vaid samas teemas:


Rääkisime Svenzaga lõpuks inimese moodi. Lubas kõik võlad tasuda niipea kui võimalik ehk siis kui saab tööle.


kaotan FB posti
eemaldan pealehelt uudise (inactive)
siit teemast eemaldan nimed ning see teema läheb lukku orienteeruvalt keskööl või homme hommiku varajastel tundidel või kaob sootuks hoopis alafoorumisse.

Kui pärast seda intsidenti peaks üks pretensioon Svenza suunas tulema mistahes pokkerimängijalt, kus ta ei ole suutnud ära tasuda praegusi võlgu mõistliku aja vältel ja hoidnud nendega ühendust või tekitanud uusi, siis teema läheb taas lahti ja taastub nii FB kui ka pealehe post.

Arvan, et see on parim lahendus antud olukorras.

Konso
30.08.13, 18:16
Kunagi Tartu piljardiklubis cash käis, siis Svenza vajus kah sisse. Hüppas lauda, 6max vast oli. Mul sõber mängis esimest korda raha peale väljaspool homegame for fun ning oli kah samas lauas ning Svenzast ei teadud ta sittagi. Paar coolerit Svenzale ning hakkas kõiki fishideks ja donkideks sõimama. Mul sõber selline 100kg ja 1,92 pikk jõujuurikas ütles Svenzale, et tõmmaku hoogu maha. Natuke hiljem tuletas veel käitumisnorme meelde ning rohkem tol korral probleeme ei olnud. Lasime suht kiiresti jalga kah sealt muidugist, sest oli vaja peole minna vms.
Ei tohi lasta endale pähe istuda, muud midagi.

yolpa
31.08.13, 00:27
No minu lugu on sama nagu karupojal, olin 16 ja trehvis mängisin, kui lambi vend lubas kannaga näkki anda kuna mina diilerina talle sita kaardi riverisse panin. Arvata on, et alguses härma tõmbas. Ma läksin muidugi igakord tagasi ja selliseid situatsioone oli küll. Mäletan, et keegi vanem tüüp mainis ala "ärge pange tähelegi teda ja et ta pole kedagi varem löönud". Paari aasta pärast rääkisin svenza vennaga, kes naeris ta käitumise üle ja täpselt küll ei mäleta, mida ta ütles, aga andis mõista, et svenza ongi türapea.
Huvitav seik juhtus muidugi tuttavatega, kui ma laup. hommikul 5-6 aeg kodus rahulikult magasin ja tuli kõne sõbralt, kes olid svenza omaga kasinnist kaasa tirinud. Muidugi ühele suurele jõmmile ei meeldinud svenza suuvärk väga ja üritas teda peadpidi auto summutisse toppida.
Igatahes jh, tüüp on eluaeg selline tuss olnud, julgebki ainult 1.60m, prillidega, 16 aastaste poistega või vanakestega ülbitseda.

$Lauri$
31.08.13, 00:34
Muidugi ühele suurele jõmmile ei meeldinud svenza suuvärk väga ja üritas teda peadpidi auto summutisse toppida. ülbitseda.

http://s3.amazonaws.com/rapgenius/michael-jordan-laugh.gif

yolpa
31.08.13, 00:40
nojah, minu paha, ülbitsema on küll jh liiga liiga pehme sõna svenza puhul.

TaistoJ
31.08.13, 15:35
Villase enda asemel oleks minul küll häbi sellist asja siit lugeda.

RudiTurbo
01.09.13, 00:29
Kannaga näkku lööb ainult Chuck Norris, ülejäänud kusikud ainult räägivad :D

sorm
01.09.13, 12:53
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/a5dZzwL_460sa.gif

alaska
01.09.13, 13:37
Mis selle teema eesmärk muidu on? Internetikiusamiseks on vanust enamusel nagu liiga palju juba.

Junken
01.09.13, 15:31
ei tea kui ma svenzalt olympsis 60% stacki ära tõmbasin turkal, ka vist kerge suckoudiga, siis küll kannaga ei lubatud anda.

Fabulous
01.09.13, 15:54
ei tea kui ma svenzalt olympsis 60% stacki ära tõmbasin turkal, ka vist kerge suckoudiga, siis küll kannaga ei lubatud anda.
Ilmselt märkas ta su õlgasid mida on treenitud seitset harjutust kasutates ning ei julgenud seetõttu midagi ütlema hakata.

kjmrc
01.09.13, 16:07
Ilmselt märkas ta su õlgasid mida on treenitud seitset harjutust kasutates ning ei julgenud seetõttu midagi ütlema hakata.

lmao

Junken
01.09.13, 17:03
ma ise jõudsin ka sellele järelduseni

Godspeed_EJ
01.09.13, 17:49
Ilmselt märkas ta su õlgasid mida on treenitud seitset harjutust kasutates ning ei julgenud seetõttu midagi ütlema hakata.

:heart:

privador
01.09.13, 18:17
krt on veel highrolleri emv videoid kuskil, kus svenza kommneteerib-suht epic. Ei leidnud ülesse

eddi
01.09.13, 21:56
krt on veel highrolleri emv videoid kuskil, kus svenza kommneteerib-suht epic. Ei leidnud ülesse

Haha, paras huumor oleks jah uuesti kuulata :D kui on sitt päev selja taga, paned selle emv video käima

runnar
01.09.13, 22:24
http://www.youtube.com/watch?v=vnJX2QFBMSQ

Junken
01.09.13, 23:05
irw 1:09 hakkab pihta vist... lamba-ants