PDA

View Full Version : Sunday 1/4 Million: Kuidas käituda blindi vargaga?



lauriiii
27.04.09, 03:00
PokerStars Game #27527783547: Tournament #157110461, $10+$1 Hold'em No Limit - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

SB ($78844)
Hero (BB) ($38398)
UTG ($23408)
UTG+1 ($84943)
MP1 ($99503)
MP2 ($51408)
MP3 ($72228)
CO ($40556)
Button ($44755)

Preflop: Hero is BB with 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
6 folds, Button bets $44355, 1 fold, Hero ???

Vastane 25/25/67

Tüüp elas põhiliselt blindi vargustest ja tegi see pidevalt. Ise olen tunni jooksul suhteliselt carddead olnud ja stack kokkukuivand. Oleks callimine õigustatud, teades, et vastane pushib anytwoga?
Turniir oli ka suhteliselt keskfaasis(bubble tükemat aega möödas)
Ootaks arvamusi :)

ment52
27.04.09, 03:52
Ma ei näe blindide suurust kuskil.

lauriiii
27.04.09, 09:04
blindid 2k/4k ante 400

RudiTurbo
27.04.09, 10:21
Kui Ta iga kord Buttonilt või CO'lt ka lükkab nii, et ei anna Sulle võimalust pushida, siis vist võib callida küll, aga flip on see nagunii, halvemal juhul oled perserses.

Tarq666
27.04.09, 10:26
Raske call aga arvan, et antud juhul õigustatud.

lauriiii
27.04.09, 11:30
Otsustasin siis ägisedes selle calli vastu võtta, mõttega, et kes ei riski, see šampust ei joo. Lisaks oli muidugi räme tüdimus tema vargustest.

Vastane näitas mulle siis 33 ja minul jäi šampus joomata :-\

RudiTurbo
27.04.09, 11:55
Aga minul tavaliselt sellistes olukordades siiski rahulolu, et lausa nii hea flipi sai :P
Alati kui mingi ägisedes A7 vms all ini ära callid ja näed, et Sul kaks ülekaarti, siis misiganes on tulemus, jään oma mänguga rahule 8)

muruntau
28.04.09, 05:43
Sõtlub, kui tüüp ikka 100% vajutab kui temani on folditud ja ta on CO/BTN/SB, siis oleks lihtne call, kui pushib umbes kolmandiku kätest, ma foldiks. A4 on pushimis, mitte callimiskäsi.

Edit: ja nii suure fieldiga turnat ei soovitaks turniirimängijal alla $1500-2000 rolliga üldse mängida, sest võimalus midagi korralikumat hittida on ikka väga väike.

Cremer
28.04.09, 09:48
Sõtlub, kui tüüp ikka 100% vajutab kui temani on folditud ja ta on CO/BTN/SB, siis oleks lihtne call, kui pushib umbes kolmandiku kätest, ma foldiks. A4 on pushimis, mitte callimiskäsi.

Edit: ja nii suure fieldiga turnat ei soovitaks turniirimängijal alla $1500-2000 rolliga üldse mängida, sest võimalus midagi korralikumat hittida on ikka väga väike.



See, et antud olukorras flipi said on muidugi eriti hea - aga üldiselt jah eelpool mainitud gap concept - pushida saad, aga callimine on väga borderline

aga see turniir toimub ainult korra nädalas ja võimalus teenida 24K 11 dollarilise buyinni eest. Ehk siis aasta lõikes paned sisse 572$

lauriiii
28.04.09, 18:19
Antud mängija tõesti pushis igas võimalikus olukorrad buttonilt, see oli üks põhjus miks otsustasin callida. Ja no miks mitte mängida? Antud eventile on ju 70fpp-d maksvad satikad, kus ei ole raske piletit saada. olen 3korda mängind, ühel korral rahadest väljas, teisel korral 350nes ja nüüd jäin 1050ndaks. Aga jah, sellisest fieldist läbi murdmine nõuab parajat luckboxi :P

muruntau
29.04.09, 01:08
kui tüüp ikka 100% pushib ollakse A4ga tavaliselt ees ja suure fieldiga turnal, kus tõsisemad summad ikka kaugel on see instacall BB'lt.

Miks mitte mängida? variatsioon oleks esimene märksõna. Teiseks, algaja turnamängija, kelle eesmärk on rolli ehitada ei peaks mitte mängima +25k osalejaga turnasid, kus isegi ülikõva luckboxiga on võimalik 5-6 tunni järel kusagil $100 kandis teenida. Need on pigem special evendid, pühapäeval õlle kõrvale kambaga chillimiseks poole silmaga või siis +5 lauda multitablejale turnamängijale. MTT tüüpidel on min 100 korda buyin, mis eeldaks ka korra 100 mängu jooksul ft'sse jõudmist, kas siin on see reaalne?

Cremer, kas aastas 572 taala eest on 24k garanteeritud? Ega sa regulaarne lotomängija ei ole? ;)

Cremer
29.04.09, 08:45
kui tüüp ikka 100% pushib ollakse A4ga tavaliselt ees ja suure fieldiga turnal, kus tõsisemad summad ikka kaugel on see instacall BB'lt.

Miks mitte mängida? variatsioon oleks esimene märksõna. Teiseks, algaja turnamängija, kelle eesmärk on rolli ehitada ei peaks mitte mängima +25k osalejaga turnasid, kus isegi ülikõva luckboxiga on võimalik 5-6 tunni järel kusagil $100 kandis teenida. Need on pigem special evendid, pühapäeval õlle kõrvale kambaga chillimiseks poole silmaga või siis +5 lauda multitablejale turnamängijale. MTT tüüpidel on min 100 korda buyin, mis eeldaks ka korra 100 mängu jooksul ft'sse jõudmist, kas siin on see reaalne?

Cremer, kas aastas 572 taala eest on 24k garanteeritud? Ega sa regulaarne lotomängija ei ole? ;)


Garanteeritud on ainult maksud ja surm siin ilmas. Ja ei ole regulaarne lotomängija, pigem pool-regulaarne pokkerimängija :p

70 FPP eest on valuet kui palju seal turniiril tiksuda, eeldusel et sateliidi kinni paned, mis pole teab mis raske ettevõtmine.

Edit: lihtsalt siin mängib rolli see vana hea nali. Mees palub jumalalt, et ole hea lase mul võita üks suur lotovõit. Jumal vastab siis talle, et kuidas ma seda sulle seda anda saan, kui sa pilet ei osta...