PDA

View Full Version : Heads-up rahamängud: 888poker loobus HU rahalaudadest, Pokerstars tegemas muudatusi



Toimetaja
26.08.13, 07:18
888poker andis teada, et eemaldas kõik heads-up rahalauad. Põhjuseks toodi, et see on äriline otsus ja samas soovitakse hoida pokkeritoa õhkkond sõbralikum.

Samuti Pokerstars on andnud teada, et nad soovivad oma heads-up mängude valikus läbi viia muudatusi. Praeguseks Pokerstars on välja töötanud kaks valikut, millest tõenäoliselt üks läheb kasutusse juba selle aasta sees.

Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2013/08/26/heads-up-rahamangud-888poker-loobus-hu-rahalaudadest-pokerstars-tegemas-muudatusi/

muttaja
26.08.13, 11:55
HU bumhunterid peavad oma elu ümber korraldama, aga kogu netipokkeri mõttes on tegu hädavajalike muutustega.

Cash87
26.08.13, 12:34
Eks nad siis liiguvad 6max laudu alustama, mis tõstab sealset taset ning fishid tehakse tühjaks juba enne kui laud täis saab.

muttaja
26.08.13, 12:40
Eks nad siis liiguvad 6max laudu alustama, mis tõstab sealset taset ning fishid tehakse tühjaks juba enne kui laud täis saab.

Hmm, kui tihti ikka fišš ühe käega tühjaks tehakse? Need lauad kipuvad täituma kaunis kiiresti.

TaistoJ
26.08.13, 12:43
@888poker saab 6max laud peale fishi sisseistumist max 10 sekundiga täis. st HUd @6max laudades mängida pmst ei saa

HerrJanks
26.08.13, 13:43
Play limit full ring on selline, kus kaua saab ja highstakes fr ka ilmselt, aga need suht fishivaesed imo.

Cash87
26.08.13, 14:07
Highstakes peaks just see kõik sekunditega toimuma kui fish lauda satup. Kuna laudu nii vähe siis kõik jälgivad ja nii kus tundmatu nägu istub lauda lendab laud täis või ma eksin?

HerrJanks
26.08.13, 14:12
Ei tea, aga tundub et kõrgemal alati ei täitu, vahest nl600 mul on fr lauas 3 suurt fishi ja laud täis ei tule, mingi 6-7kesi saab rahulikult mängida, siis kui enamus fishid bustod, siis tuleb regulare juurde. PL lauas võib vahest rahulikult isegi 15min HU'd lasta fishi vastu, ennem kui keegi märkab.

6max täitub ilmselt oluliselt kiiremini.

fyte
26.08.13, 17:38
6maxis nl400-600 olen vahepeal lobbyst näinud, et fish oli just HUsse istunud ning pärast istekohale vajutamist hiljaks jäädes on juba laud täis ja 3-5 mängijat waitinglistis. Loodan, et Stars suudab end kokku võtta ja ette võtta midagi nende scripteritega.

ranka
26.08.13, 23:35
6maxis nl400-600 olen vahepeal lobbyst näinud, et fish oli just HUsse istunud ning pärast istekohale vajutamist hiljaks jäädes on juba laud täis ja 3-5 mängijat waitinglistis. Loodan, et Stars suudab end kokku võtta ja ette võtta midagi nende scripteritega.

Selle jaoks on tablestarters, mida nad vaikselt arendavad.

Kuna PokerStars 7 client delayb, siis tõenäoliselt suuri muudatusi enne oodata ei ole ja tehakse ainult hädavajalik ära.ö

HerrJanks
27.08.13, 07:30
6maxis nl400-600 olen vahepeal lobbyst näinud, et fish oli just HUsse istunud ning pärast istekohale vajutamist hiljaks jäädes on juba laud täis ja 3-5 mängijat waitinglistis. Loodan, et Stars suudab end kokku võtta ja ette võtta midagi nende scripteritega.

Selleks ei pea scripti olema, et väga kiirelt väga hea koht saada. Võtad lihtsalt lauad lahti kus regular ootab ja nagu keegi tundmatu maha istub, istud talle kohe kõrvale. Mingile massmultitablerile ilmselt raske aga kellel väiksem laudade arv, saab edukalt nii teha. Seepärast ongi üldiselt ise halvem oodata vastast, kuna ei pruugi positsiooni saada fishi vastu.

leits
27.08.13, 07:44
Selleks ei pea scripti olema, et väga kiirelt väga hea koht saada. Võtad lihtsalt lauad lahti kus regular ootab ja nagu keegi tundmatu maha istub, istud talle kohe kõrvale. Mingile massmultitablerile ilmselt raske aga kellel väiksem laudade arv, saab edukalt nii teha. Seepärast ongi üldiselt ise halvem oodata vastast, kuna ei pruugi positsiooni saada fishi vastu.

noo see on midagi muud millest sa räägid. imo fyte pidas silmas neid scripte mis istutavad inimesed ala millisekundiga maha ja teise millisekundga pannakse juba waiting listi .. ssee on kinda ridic küll

qbj0hn
27.08.13, 07:59
2p2 mitmeid teemasid tehtud juba scriptidega seoses.
Starsi repid öelnud, et pole reeglite vastane see ja kõik õige.

HerrJanks
27.08.13, 10:00
See toimub siis meie jaoks rohkem õhtusel/öisel ajal?

Kotkas1000
27.08.13, 10:20
Ausalt öeldes mina ei ole küll mingeid millisekundimehi märganud starsis. Kui keegi mingeid scripte kasutab, siis on need megaaeglased ja pigem olen ise esimeste seas, kes fishile kõrvale hiilib ja seda ilma igasuguste abivahenditeta. Tuleb lihtsalt valvel olla ja kiirelt tegutseda. 24 tablemise kõrval lootusetu üritus obv.

Vandalar
27.08.13, 12:04
Ma tegin kunagi full tiltis wsop freerollidele regamiseks scripti. Seal oli nii, et iga natukese aja tagant ilmus uus sng lobbysse ja need täitusid ülikiiresti ja inimsilm/käsi ei jõua nii kiirelt reageerida. See, kes scripti aga kasutab, saab vägagi ebaausa eelise, scripti automatiseerituse ja kiiruse tõttu :D

muttaja
28.08.13, 20:17
nl400-s sain vähem kui sekund pärast laua viimase koha fiššiga töitumist järjekorrras 7. koha...

ranka
28.08.13, 20:24
Ausalt öeldes mina ei ole küll mingeid millisekundimehi märganud starsis. Kui keegi mingeid scripte kasutab, siis on need megaaeglased ja pigem olen ise esimeste seas, kes fishile kõrvale hiilib ja seda ilma igasuguste abivahenditeta. Tuleb lihtsalt valvel olla ja kiirelt tegutseda. 24 tablemise kõrval lootusetu üritus obv.

Niipalju, kui mina olen viimase kuue kuu jooksul laudu alustanud, siis regulariga võid mängida pool tundi heads-upi. Nii, kui fish tuleb on laud täis vähem kui minutiga. Tihti peale fish ei ole saanud isegi stäkki osta, kui juba kõik kohad reserveeritud.

E: kogemus pärineb 100 ja 200NL full-ring laudadest

mislinn
28.08.13, 21:06
Full ringis saab hakkama, aga 6max seis on palju nutusem. 100-200 fr on natuke rohkem rege lihtsalt, 400+ on suhteliselt lihtne häid kohti saada imo

HerrJanks
01.09.13, 16:46
Niipalju, kui mina olen viimase kuue kuu jooksul laudu alustanud, siis regulariga võid mängida pool tundi heads-upi. Nii, kui fish tuleb on laud täis vähem kui minutiga. Tihti peale fish ei ole saanud isegi stäkki osta, kui juba kõik kohad reserveeritud.

E: kogemus pärineb 100 ja 200NL full-ring laudadest

100 ja 200 ongi hullumaja

400 juba on palju rahulikum

ranka
01.09.13, 18:12
kas 400-as table-starter ei ole? või saab ise ka alustada?

HerrJanks
02.09.13, 08:28
On küll table starter ja ise saab ka alustada ühte lauda.

ranka
03.09.13, 06:42
UPDATE

PokerStars Nick kirjutab:

Thanks for the discussion so far everyone. It's been very productive.

I will post a more thorough response soon, but I wanted to clarify a couple of things in the meantime:


We are not going to implement a system that treats players differently based on how many VPPs they earn or hands they play.
If a forced play option is implemented, it is likely that only the first player sitting at the table would be required to play the full number of hands, and if a player loses their entire stack they would also not be required to play more hand.