PDA

View Full Version : NL25, turned combodraw 3bet potis fishi vastu



overbet
28.08.13, 21:09
Villain 62/34/1,7 30 käe peale.

Party No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Party Converter Tool from http://www.flopturnriver.com/

saw flop | saw showdown

BB ($41.79)
MP2 ($40.93)
UTG ($49.10)
UTG+1 ($10.92)
Button ($7.12)
SB ($34.94)
CO ($9.35)
Hero (MP3) ($28.19)
MP1 ($25)

Preflop: Hero is MP3 with Q:heart:, A:spade:
UTG calls $0.25, UTG+1 calls $0.25, 1 fold, MP2 raises $1.35, Hero raises $4, 6 folds, MP2 calls $2.65

Flop: ($8.85) 10:club:, 8:spade:, K:spade: (2 players)
MP2 checks, Hero checks

Turn: ($8.85) 5:spade: (2 players)
MP2 bets $5, Hero?

kardaanirist
28.08.13, 21:13
call?

Ermii
29.08.13, 06:33
cbet, shove turn, aga praeguses seisus ka calliks

HerrJanks
01.09.13, 10:44
IP peaks küll flop cbet olema. JA siis bet/call või shove turn.

Praegu call...

kjmrc
01.09.13, 11:17
Praegu kisub calli poole, outse palju.
Cbetiks kindlasti IP seda floppi.

overbet
01.09.13, 13:41
Kui suurelt me cbetime floppi? Kui villain callib flopis, mida blank turnil teeme?

kjmrc
01.09.13, 14:05
Paneks flopil ~6. Blank turni puhul on meil alati võimalus saada tasuta river kuna oleme IP. Blank turnil ei paugutaks vist edasi, tho oleneb vastasest.

q_q
01.09.13, 14:20
check back on ok

overbet
01.09.13, 14:50
Paneks flopil ~6. Blank turni puhul on meil alati võimalus saada tasuta river kuna oleme IP. Blank turnil ei paugutaks vist edasi, tho oleneb vastasest.

6 vähe palju ei ole? Turnil meil siis alla PSB järgi.

kjmrc
01.09.13, 15:06
6 vähe palju ei ole? Turnil meil siis alla PSB järgi.

No tegelikult võib 5-6 panna (sellepärast ka see kuni/ligikaudu märk seal ees).

overbet
01.09.13, 15:35
Palju selline fish siin üldse cbetile foldib? Paari/flushdrawd/straightdrawd ta cbetile siin ever ei foldi, mis on sellel boardil enamus ta rangest.

kjmrc
01.09.13, 15:39
Palju selline fish siin üldse cbetile foldib? Paari/flushdrawd/straightdrawd ta cbetile siin ever ei foldi, mis on sellel boardil enamus ta rangest.

Nõustun, et neid ta ei foldi, aga on ka muid käsi, mis tal võivad olla (kuna tegu siiski fishiga) kuid siiski mina cbetiksin seda floppi.
Saame tasuta turni (IP) ja kui riveriks ei complete siis saame beti peale foldida. Kas mu mõttekäik on loogiline?

q_q
01.09.13, 15:49
Nõustun, et neid ta ei foldi, aga on ka muid käsi, mis tal võivad olla (kuna tegu siiski fishiga) kuid siiski mina cbetiksin seda floppi.
Saame tasuta turni (IP) ja kui riveriks ei complete siis saame beti peale foldida. Kas mu mõttekäik on loogiline?

miks sa arvad et sa midagi tasuta saad tema vastu

AQ on literally parim non pair käsi sellel boardil niiet kui sa betid as bluff siis sa arvad et see vastane foldib paari su betile


miks sa ei taha tagasi checkida flopi? sa saad callida any brick/t/8/k/spade/q/a/j

viimastega on väga easy call down riveris

ja kui board jookseb nt t8k ko 2o siis samuti easy call down jne

flopi cbet tundub nii waste siin sest kui hitid paari bluffib probably suht tihti oma stacki sulle ja isegi kui ei hiti saad nii paljudel rundownidel aq highga maha callida olles suht comfortable

obv ma ei tea kuidas ta varasmaid käsi mänginud aga ma pakun et ta mingi nit pole :)

HerrJanks
01.09.13, 16:00
lol, AQo on pigem ta rangest ees ja cbet flop oleks for value, hea equityga turne saab väga julgelt mängida(J,9,Q,K,A,any spade).

Mulle väga siin check back flop ei meeldi, kuidagi halva maiguga, nagu tasuta equity andmine talle, mingid weak käed mille vastu flip võib ta vabalt foldida ja suht alati oleme sellel flopil heas seisus.

Muidugi kui tahta võib seda safe mängida ja check back, aga ma arvan et tema vastu kaotab see pigem valuet.

kjmrc
01.09.13, 16:02
Trademaaaaaa, miks ma üldse kommenteerin siin FR mängu ? :D Ma ei tea sellest tuhkagi :D

q_q
01.09.13, 16:11
lol, AQo on pigem ta rangest ees ja cbet flop oleks for value, hea equityga turne saab väga julgelt mängida(J,9,Q,K,A,any spade).

Mulle väga siin check back flop ei meeldi, kuidagi halva maiguga, nagu tasuta equity andmine talle, mingid weak käed mille vastu flip võib ta vabalt foldida ja suht alati oleme sellel flopil heas seisus.

Muidugi kui tahta võib seda safe mängida ja check back, aga ma arvan et tema vastu kaotab see pigem valuet.

of course :)

lihtsalt kohe tulid 3 posti et cbet flop ja tahtsin et op teaks et check back on samuti ok option siin

ja mängu formaat selles käes ei tohiks mingit rolli mängida otsuseid tehes, poker on poker

kjmrc
01.09.13, 16:13
of course :)

lihtsalt kohe tulid 3 posti et cbet flop ja tahtsin et op teaks et check back on samuti ok option siin

ja mängu formaat selles käes ei tohiks mingit rolli mängida otsuseid tehes, poker on poker

Dunno, minuarvates on ikkagi 6max ja FR natuke teistsugune. Vähemalt minu jaoks. Seega ei julge siin mingit kommentaare anda rohkem :D

q_q
01.09.13, 16:15
preflop ranged on erinevad aga antud käes fishi vastu ei oma see tähtsust

HerrJanks
01.09.13, 16:16
preflop ranged on erinevad aga antud käes fishi vastu ei oma see tähtsust

täiesti nõus :)

HerrJanks
01.09.13, 16:18
Samas siin mingeid väga hirmsaid vigu teha ei saa kui just ei cbeti flopi ja ei tulista mingit blank turni või siis uisapäisa oma Ahigh'd foldima ei kipu ta vastu hiljem kui back checkid.

kjmrc
01.09.13, 16:19
Dunno, mina igastahes cbetin floppi ja asi mutt :) Ma ei ütlegi, et check on vale, lihtsalt see on liin, kuidas mina mängiksin seda kätt.

HerrJanks
01.09.13, 16:35
Tahtsin veel natuke seletada, miks cbet on hea.

Me oleme IP ja saame suht tihti vajadusel järgi checkida. Heade turnide korral jätkata ja sundida vastast foldima või siis isegi eduseisus või hea equityga nupud sisse saada. - selleks ei pea ilmselt geenius olema.

Fish küll aga kui vaadata mingitki range'i siis -

Drawd obvious ei foldi, aga päris paljudest neist oleme siiski ees.

22-77 võib vabalt foldida. Kui checkime, siis neil on meie vastu tegelt decent equity, mida fishile anname.

Mingi täielik rääbis, ilmselt suht tihti suudab foldida.

8x pigem ei foldi, aga samas ei välista et vahepeal/aegajalt täitsa võib, järgi checkides on samuti tal meie vastu decent equity.

Tx ja Kx obv ei foldi. Samuti tugevamad käed.

Nii et cbettides saab päris palju head tulla.


Teisalt check back pole samuti üldse halb, sest väga tihti korjame turnis väga palju equityt, ja kui tunda end limiidil ebakindlalt siis võib see õige lahendus olla meelekindluse huvides.

Aga sellega me anname ära initsiatiivi, ja halb on see, et me ei tea mida fish bluffida võib, või millega bettida ja me hakkaksime siinkohal arvama, mis ei ole väga tore, kui ta otsustab 2 järgmist tänavat välja bettida ja me missime, mis on vägagi tõenäoline suure osa range puhul, mille ta oleks cbetile foldinud. Ta võib ka bettida turni ja riveri 22-77, 8x, Tx või ka 92o - me ei tea lihtsalt seda, vahest on meie busted draw hea, ja me teeme riveril foldides vea.

overbet
01.09.13, 19:10
Ok, ty, väga loogiline. Ma pole varem fishide vastu sellises kohas cbetile eriti mõelnudki, arvasin, et checkback on suht standard.