PDA

View Full Version : Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!



Leheküljed : 1 2 [3] 4 5 6

Char
24.09.13, 17:21
pmst on 2 paari tekkinud, kes võivad olla hundid

q_q ja wow
avicii ja bwg

need kombinatsioonid. viimane võimalus kogu oma arsenaliga välja tulla.

Char
24.09.13, 17:27
vaatasin eelnevaid poste ja nende vahel käib sõdimine koguaeg.

samas avicii ja bwg pole ühtegi "faili" teinud

samas q_q ajas eile õhtul iba ja suht hea read on tema kohta, miks ta võiks hunt olla, story ei klapi lihtsalt
wow feilis täna külatarga postitusega, et nägi esimene öö hunti ja see ei saa olla näpukas.

hetkel q_q kaitseb ka wowi täiega, et wow on külatark ja wow ütleb, et q_q on hunt ja nägi teda täna öösel

ilmselt skypes kokku lepitud, et q_q on isegi liiga sees, et tuleb tema üles puua ja wow lõpuni võidukas.
kui wow saab q_q maha võetud, siis pmst täiesti clear on wow ja rahulikult laseb lõpuni.

samuti q_q postid wowi kohta alguses..mängu algus



õu mu hääl on üldse wowi peal ju :D


wow mis sa arvad

sa pole hääletanudki veel


mul oli enne notepadis umbes sama

ja nüüd wow tegi ühe väga külase posti

alguses ründab wowi, et nende partnerlust peita ja pärast clearib.

ainuke probleem on see, et kas tõesti 2. päeval võtab oma sõbra maha mängu hüveks? kas nad suudaks nii hästi?


jääb hääl q_q peale, ning ühe ma teist täna õhtul üles poon!!!

Avicii
24.09.13, 17:27
WoW ei ole hundina sellist postitusterida enne KT claimi välja endast pigistanud

Avicii
24.09.13, 17:28
ei oleks*

Avicii
24.09.13, 17:30
Looper võiks ka tänane target olla samas

q_q
24.09.13, 17:34
samas q_q ajas eile õhtul iba ja suht hea read on tema kohta, miks ta võiks hunt olla, story ei klapi lihtsalt

selgitad seda?

mis iba ma ajasin?

mis read sul on?

mis story ei klapi?

Looper
24.09.13, 17:35
Looper võiks ka tänane target olla samas

whay?

Char
24.09.13, 17:36
krt q_q storys on viga selles, et kui ta ütles päeva lõpus, et ta KT, ja ta tapetakse, siis me peaksime lynchima karupoja.

kui q_q ei oleks hunt, siis 2 hunti vaataks pealt, et okei, q_q tapame ära, ja karupoja lynchivad külaelanikud, sest q_q viitas enne surma tema peale, ise ei pea teda öösel tapmagi.

q_q üritas näidata, et ta KT, ja et ta nägi esimesel öösel, et mina olen talunik, sest ma olin kõige safem bet.

q_q võlla ja sul on õigus, ma ei hakka ennast leveldama ja ei muuda oma vote päeva jooksul ära ja õhtul poon su üles

wowil peab parem hea selgitus olema, miks ta ütles, et pregame peek on q_q

Avicii
24.09.13, 17:40
whay?

Oled päev otsa suht vaikne olnud? Huntidel taktika otsas vä?

q_q
24.09.13, 17:40
ma ei üritanud näidata et ma kt

ma teen seda iga mäng igas rollis: kirjutan "kui ma kt siis peek [mu tugevaim read kes on küla] külaelanik]"

sa võid järgi kontrollida seda, mine vaata vanu mänge

ma teen seda sellepärast et ma saan tihti esimene või teine öö surma kui ma külaelanik olen

ja pmslt balancin oma ranget sellega et kui ma päriselt külatark olen siis ma saan oma peeki jätta nii et küla peale mu surma saab selgelt aru kes mu peek oli ja ei teki vaidlust

sest kt peab jätma vihjeid et peale tema surma saaks küla aru mis ta peekid olid

kõik siin mängus võivad confirmida seda, kellega ma koos mängind olen (wow juba tegi seda)

q_q
24.09.13, 17:43
seda et tapke karupoeg day3 kui ma surnud kirjutasin sellepärast et eelmine mäng oligi selline olukord et ma sain esimene öö kohe surma

ja siis küla lasi lencil lõpuni tegutseda kuigi oleks pidanud aru saama et lenc ei saa külaelanikuna nii kaua elus olla

mine vaata libahunt 10 teemat et confirmida

sellepärast tahtsin et sellist olukorda ei tekiks enam

(mind, karupoega, vapsikut ja lenci peetakse siin foorumis top tier mängijateks, sellepärast on kahtlane kui me kaua elame külaelanikena)

q_q
24.09.13, 17:44
pmslt sama jutt mis wow sulle rääkis

aga noh kui sa arvad me wowiga koos hundid siis w/e

Looper
24.09.13, 17:45
Oled päev otsa suht vaikne olnud? Huntidel taktika otsas vä?

Pole midagi rääkida. Üks mõte on aga see kahtlane.

Ehk on Char Hunt?

Peale seda ,kui ma selle random hundi süsteemiga välja tulin. Sai ta enneast self clearyda väga lihtsalt??

Avicii
24.09.13, 17:46
http://www.upload.ee/image/3601561/Gold_Medal_2_Vector_Clipart.png

lenC
24.09.13, 18:00
Hääled seisuga post 354 kuni 514
Öö saabub 03:00:58 pärast
---
HääliLynchHääletajad
3 q_q Avicii (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544604&postcount=484) (19), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544511&postcount=402) (20), Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544440&postcount=361) (7)
1 WowAwiAA BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544469&postcount=373) (28)
1 BlackWerewolfGenie q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544586&postcount=468) (37)
1 unvote VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544610&postcount=489) (31)
1 Viga Looper (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544531&postcount=421) (11)

Char
24.09.13, 18:17
lugesin teema läbi wow pani q_q libahundiks, teine hunt kohe võlla tõmmata 2. päeval ei ole kuidagi moodi +EV, seega nad koos ei saa olla...

lugesin wowi postid üle.

WowAwiAA

1. ta jäi oma peekimisele kindlaks, enne kui busted sai, ehk see polnud näpuvääratus, et ta pregame sai libahundi peaki


Mis siin huiata. q_q kuigi eelnevalt oli BWG kes minujaoks niisama kindel hunt kui peekitud hunt.

2. visa ei ole tiimis, sest eile 30 minni enne lynchi küsis, et äkki läheks tema peale hoopis....aga miks ta seda tegi, kas ta partner oli hädas? timzil 3 häält, visal 2, aviciil 2.

keegi ei võtnud vedu siis muutis hääle timzile, et asi kindel oleks.

seega aviciil võis olla riski peal, kui keegi häält muudab, siis avicii lendab välja. + ta pole ühtegi posti olnud avicii suunas suunatud, et mis teed või, et kas sina hunt, ühtegi arutelu pole nendel olnud.

ning täna feil KT pani, et avicii külaelanik.


3. täna on avicii ja wowi mõlemad q_q peal, sest paljud olid q_q vastu täna.

lugesin avicii postid ka läbi

1. mitte ühtegi posti eile wowi suunas, väga vaikne

täna kui wow feilis, siis tulid postid.


ma ei usu, et wow KT on aga mina teda nüüd väga hääletada ei taha, sest kui isegi kui ta peaks olema siis hundid söövad ta öösel ära


vahet pole kes on KT, olengi mina mis siis?

pigem on küsimus kes on hundid?


WoW ei ole hundina sellist postitusterida enne KT claimi välja endast pigistanud



ehk siis wow ja aviicii hundipaar

q_q
24.09.13, 18:20
jah aga wowi kohta see kus ta vaatas et bwg oli privaatsõnumit saatnud

see on väga väga külane sest hundid nii ei viitsi vaadata ja detektiivi mängida

mis sa sellest arvad?

unless ta kogemata misclickis bwg nime peal ja siis bwg räägib tõtt et saatis mingi sõbrale pmi jne jne mis on väga unlikely ja jabur :D

Char
24.09.13, 18:26
see kahtlane ka, aga aviciile hagu alla.

igakord(2 kindlasti) kui sa ütled et looper ja char clear, siis ta ikka vaidleb vastu vaikselt, et ei saa kunagi kindel olla.
ehk tahab optioneid lahti hoida, et rohkem hundikahtlusaluseid oleks.

kõik teavad, et ei saa kindel olla kunagi, aga ta koguaeg nagu nokib selle kallal.


ma mõtlen veel veits bwg asja.

Avicii
24.09.13, 18:26
mina wowi täna ikkagi ei hääletaks, ei tundu üldse hundine vs looper/char või q_q ikkagi

Avicii
24.09.13, 18:27
see kahtlane ka, aga aviciile hagu alla.

igakord(2 kindlasti) kui sa ütled et looper ja char clear, siis ta ikka vaidleb vastu vaikselt, et ei saa kunagi kindel olla.
ehk tahab optioneid lahti hoida, et rohkem hundikahtlusaluseid oleks.

kõik teavad, et ei saa kindel olla kunagi, aga ta koguaeg nagu nokib selle kallal.


ma mõtlen veel veits bwg asja.

kuidas mine hundine olen? too põhjuseid palun?

q_q
24.09.13, 18:29
ta just tõi seal postis :)

Avicii
24.09.13, 18:30
mina valiks tegelikult veel optioni q_q ja char hundid, esiteks see, et q_q noobclearis chari on ta sama asja teinud ka kord visahingega!

q_q
24.09.13, 18:31
karupoeg noobclearis chari

ma clearisin sellepärast et see teooria et rand rigged oleks unreal esimeses mängus hundil välja mõelda

VisaHing
24.09.13, 18:51
Muidu Chari post meeldis. Suht asjalik teine. Aga krt WoW tõesti hunt? Kas WoW teeks seda hundina day2 keset päeva, heat polnud isegi mitte tema peal ju. Tavaliselt on KT-d faketud siis kui tuli enda peal ja vaja kuidagi päästa end enne päeva lõppu. Korra seda teinud küla( vist Aviici ), korra hunt ( Q_Q ).

VisaHing
24.09.13, 18:53
Looper ja Avicii possible hundupaar muidu. :)

Ma muidu tunnen juba, kuidas mind/meid on ära leveldatud hundude pooolt :D

Avicii -le siiski tuli peale. Kuigi ma ei ole väga kindel, kas see õige move.

WowAwiAA
24.09.13, 18:54
Hi

VisaHing
24.09.13, 18:55
Hi

nonii. Räägi millega hakkama said.

WowAwiAA
24.09.13, 18:55
Ups

q_q
24.09.13, 18:56
UPS JAH

WowAwiAA
24.09.13, 18:56
Mul ilge laiv kass + väsimus ja ei jaksa mõelda kaasa.
Mingi ilge pläust tuli nüüd kokku.

Avicii
24.09.13, 18:57
Avicii -le siiski tuli peale. Kuigi ma ei ole väga kindel, kas see õige move.

3 head põhjust miks ma hunt peaks olema?

WowAwiAA
24.09.13, 18:58
Külatarga parandus
Pregame peek oli Looper - küla ning teine peek oli Avicii - küla

q_q
24.09.13, 18:58
LOL

WowAwiAA
24.09.13, 18:59
Tegin Typo :D

q_q
24.09.13, 18:59
kes siis hundid on

lenC
24.09.13, 19:00
Hääled seisuga post 354 kuni 535
Öö saabub 02:00:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 q_q Avicii (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544604&postcount=484) (23), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544511&postcount=402) (25)
2 WowAwiAA Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544665&postcount=516) (9), BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544469&postcount=373) (28)
1 Avicii VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544683&postcount=525) (34)
1 BlackWerewolfGenie q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544586&postcount=468) (43)
1 Viga Looper (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544531&postcount=421) (11)

WowAwiAA
24.09.13, 19:00
Ma tahtsin sinu ja visa rolle selgemaks. Nüüd tulin vaatama kuhu mida. Külade poolt mingi pläust kokku keerutatud, et ma teen hundina sellist fake claimi wut?

Avicii
24.09.13, 19:00
sina oled üks ma arvan :)

char/visa kumbki neist teine

VisaHing
24.09.13, 19:00
3 head põhjust miks ma hunt peaks olema?

Enne lugesin teema läbi ja üritasin minuarvates külad ära märgistada ja järgi jaid 2 nime notepadi

Looper ja sina. Põhjendused toodi juba ülevalpool välja. Looper/wow/Avicii tänased top3 kahtlusalust
http://gyazo.com/2d64887b4acc2778915d4c169d98b8b4.png

WowAwiAA
24.09.13, 19:01
Aga ma natuke toibun ja turgutan end siis vaatab üle kas sai ka midagi kasulikku esialgsest vigasest peekide claimist.
Aga BWG on endiselt hunt.

q_q
24.09.13, 19:01
bwg on raudselt hunt siis pmslt

+ see pmi saatmine

tema on safe täna

q_q
24.09.13, 19:01
wow
looper
avicii

char
visa
bwg

pmslt siis

WowAwiAA
24.09.13, 19:01
q_q vasta mu post #375

WowAwiAA
24.09.13, 19:02
Sick slip sellega, et pregame peek tuleb külaelanik, mõtlesin ka et saadetakse suvaline player.

Avicii
24.09.13, 19:03
Sick slip sellega, et pregame peek tuleb külaelanik, mõtlesin ka et saadetakse suvaline player.

kusjuures ma mõtlesin et sa tegid selle meelega, et ehk sain mind esimesel päeval küla ja siis peeksid q_q hundina ja tahtsid lihtsalt fake claim muljet tõmmata

WowAwiAA
24.09.13, 19:08
Meh. Liiga ligadi-logadi selle mängu algusest seekord, et paremini oleksin skeemitanud. Vähemalt kellegil usku minusse :D

q_q
24.09.13, 19:10
q_q vasta mu post #375

oota ma semi busy quote see siia plz

Char
24.09.13, 19:13
mina wowi täna ikkagi ei hääletaks, ei tundu üldse hundine vs looper/char või q_q ikkagi

mina valiks tegelikult veel optioni q_q ja char hundid, esiteks see, et q_q noobclearis chari on ta sama asja teinud ka kord visahingega!

sina oled üks ma arvan :)
char/visa kumbki neist teine

looper ja mina tundume hundised?
suht lühikese ajaga tulevad sinu poolt looper, char, q_q, visa hundicallid
hetkel tundud, et litid lambist tagasi lihtsalt, kui hädas oled




Külatarga parandus
Pregame peek oli Looper - küla ning teine peek oli Avicii - küla

kuidas nii suur eksimus? nimi vale, roll vale.


bwg on raudselt hunt siis pmslt
+ see pmi saatmine
tema on safe täna

krt no võiks nagu olla, aga kellega ta chatib PMi teel. miks mitte skype? kas tõesti oleme üle leveldanud ennast ja külaelanikke bashima hakkanud lambist?


wow
looper
avicii

char
visa
bwg

pmslt siis

mis loogika see on? üleval clear ja all kahtlusalused? või tiimid?

Char
24.09.13, 19:13
mina wowi täna ikkagi ei hääletaks, ei tundu üldse hundine vs looper/char või q_q ikkagi

mina valiks tegelikult veel optioni q_q ja char hundid, esiteks see, et q_q noobclearis chari on ta sama asja teinud ka kord visahingega!

sina oled üks ma arvan :)
char/visa kumbki neist teine

looper ja mina tundume hundised?
suht lühikese ajaga tulevad sinu poolt looper, char, q_q, visa hundicallid
hetkel tundud, et litid lambist tagasi lihtsalt, kui hädas oled




Külatarga parandus
Pregame peek oli Looper - küla ning teine peek oli Avicii - küla

kuidas nii suur eksimus? nimi vale, roll vale.


bwg on raudselt hunt siis pmslt
+ see pmi saatmine
tema on safe täna

krt no võiks nagu olla, aga kellega ta chatib PMi teel. miks mitte skype? kas tõesti oleme üle leveldanud ennast ja külaelanikke bashima hakkanud lambist?


wow
looper
avicii

char
visa
bwg

pmslt siis

mis loogika see on? üleval clear ja all kahtlusalused? või tiimid?

WowAwiAA
24.09.13, 19:14
vaadake registeermisteemas kirjutas



vaadake registeermisteemas kirjutas

"Kusjuures vabalt v6in LuuK olla aga tegelt pole
kasutas 6y2 jne äüõ asemel"

kasutas 6y2 jne äüõ asemel

ehk nimelt kirjutab teises stiilis kui praegu

"no ma ei tea ei viitsi jälle hakata pihta.

Ma arvan mingi asjalikumad külakaaslased jagasid ära ka kes ma olen tegelt."

CONFIRMED VAPSIK



CONFIRMED VAPSIK


Miks ta selle 2 erineva stiili pärast just Vapsik pidi olema?
Ning miks arvadid, et ta võib nimelt kirjutada registreerimisteemas ja mänguteemas erinevalt.


Ma ei tea mis pudru ja kapsad siit quotest nüüd tuli :D

Punases kirjas BWG postid mida q_q quotes ja Boltis on q_q oma tekst.

Btw... Kuidas ma quoten quotetavas postis olevaid quotesi :D

Char
24.09.13, 19:17
q_q tõesti arvad, et wow räägib tõtt, et KT? seega võib pmst 100% panna täna bwg ja homme visa, kui nii.

aga mõtleme, et kui bwg täna lynchitakse, ei ta ei ole hunt. ning öösel süüakse sind ära.

alles jääb:

wow
looper
avicii

char
visa

kus 2 hunti elus..wow looper või avicii..wow seega ei olnud KT ja tõmbame oksa tema.

pmst on siis võimalus võita veel, kui suudab ära otsustada kas avicii või looper.

q_q
24.09.13, 19:18
see vapsiku värk oli niisama

teema oli vaikne niisama funisin

Char
24.09.13, 19:18
Ma ei tea mis pudru ja kapsad siit quotest nüüd tuli :D

Punases kirjas BWG postid mida q_q quotes ja Boltis on q_q oma tekst.

Btw... Kuidas ma quoten quotetavas postis olevaid quotesi :D

käsitsi pead tõstma ühe quote teise sisse.

q_q
24.09.13, 19:18
ma busy ei saa prgu vastata väga

WowAwiAA
24.09.13, 19:19
käsitsi pead tõstma ühe quote teise sisse.
Aga seal ei ole ju eelneva quote tage?

Char
24.09.13, 19:20
ok pmst on nii, et kui wow on hunt, siis on ka avicii suht 90%.

seega. kui täna poome üles bwg, siis kui ta pole hunt, siis wow polnud KT ja on hunt. poome tema üles ja avicii järgi.

VisaHing
24.09.13, 19:20
q_q tõesti arvad, et wow räägib tõtt, et KT? seega võib pmst 100% panna täna bwg ja homme visa, kui nii.



imo pole Wow väitnud peale jama avalikukstulekut, et ta KT vaid ütles, et sitasti kukkus välja see kõik :D

Avicii
24.09.13, 19:22
ok pmst on nii, et kui wow on hunt, siis on ka avicii suht 90%.

seega. kui täna poome üles bwg, siis kui ta pole hunt, siis wow polnud KT ja on hunt. poome tema üles ja avicii järgi.
kas sa oled loll või mängid lolli?

WowAwiAA
24.09.13, 19:26
Char täiega props sulle aktiivse kaasa mängimise eest. PS! Chari iga post on eelnevates mängudes toimuva ja loogikaga ebakõlas. Vaevalt nad BWG-ga seal 2si igakord mõtlevad seesuguseid skeeme.
Varasema Sample puhul : Kõik kes vandunud end külaks on ka külanud olnud. K.a Ranka, usuks siin visa. Mina ja mu 2 peeki. Hundid peavad olema BWG ja q_q

WowAwiAA
24.09.13, 19:27
Obv on see kas külaelaniku või külatarga claim, mitte hundi.... comeon Simmod

WowAwiAA
24.09.13, 19:28
Ilma kogemusteta, toodadki mingit ulmet siin :D Ei pea loll olema.

q_q
24.09.13, 19:32
wow on kt jah

sest keegi pole counterclaiminud

VisaHing
24.09.13, 19:33
Ma ei mäletagi, et kunagi mäng nii raske ja samas ka huvitav oleks olnud. Ei oska kuhugi poole oma häält lükata, heameelega hüppaks mingi rongi peale. WoWi fake claim ajas mängu ikka päris sassi :D

Char
24.09.13, 19:33
kas sa oled siis KT või lambist võtsid need nimed siis?

BlackWerewolfGenie
24.09.13, 19:34
Char täiega props sulle aktiivse kaasa mängimise eest. PS! Chari iga post on eelnevates mängudes toimuva ja loogikaga ebakõlas. Vaevalt nad BWG-ga seal 2si igakord mõtlevad seesuguseid skeeme.
Varasema Sample puhul : Kõik kes vandunud end külaks on ka külanud olnud. K.a Ranka, usuks siin visa. Mina ja mu 2 peeki. Hundid peavad olema BWG ja q_q

Ma vannun, et olen külaelanik.

Ja sina tood mingeid fake KT claime välja ja igas postis lähened vaatevinklist "hunt nii ei teeks ja hunt teeks nii" tõin need postid juba välja ka.

Ja nüüd on sul juba pre-game 2 peaki olnud? Ma ei tea mulle tundub siin hetkel väga kahtlased

WoW
Q_Q
looper.
Visa.
Avicii

Häälega veel otsustan, praegu tundub ikka wow kõige kahtlasem.

Avicii
24.09.13, 19:36
wowi kindlasti täna ei hääleta! see, et see sulle kathalne on tundub hundine imo

BlackWerewolfGenie
24.09.13, 19:37
Ma lugesin ainult viimase poste, olin eemal ma ei tea mul ikka vana info siis.

VisaHing
24.09.13, 19:37
1 põhjus, miks ma WoWi ei julge hääletada on see, et kuigi ta fakes enda olemuse, siis kas tõesti ta oleks seda hundina teinud selles spotis? blääd ma ei usu. Kogu tähelepanu sai ta sellega ju endale.

q_q
24.09.13, 19:37
wowi kindlasti täna ei hääleta! see, et see sulle kathalne on tundub hundine imo

yep

WowAwiAA
24.09.13, 19:37
BWG on selge hunt. See post ka mis päeva alguses kirjutasin kus BWG pani hääle Visahinge peale.

Avicii
24.09.13, 19:38
Keegi viitsik selgitada kuidas pannkooke teha pliis? täiega tahaks teha aga pole kunagi teinud :E

WowAwiAA
24.09.13, 19:40
Blackwerewolfgenie

BlackWerewolfGenie
24.09.13, 19:42
Ma ei saa aru.

WOW parandas ennast, et looper oli pre-game peek ja külaelanik.

Ja kui char talt küsis, kuidas nimi valesti läks jne?

Vastust ei andnud ju.

Ma ei saa pihta mis toimub.

Ja ma siiski arvan, et kõik hundid suhtlevad skaibi teel nii, et see ei saa olla. Hundina ma usun oleks öelnud ju wowile, et valetad ma ei saatnud vms, mingit tõestust pole? Aga polnud midagi varjata ütlesingi nii, kuidas oli.

BlackWerewolfGenie
24.09.13, 19:45
Pooge ülesse mind täna siis aga

Pre-game peek oli Avicii ja külaelanik.
Teise päeva peek oli Char külaelanik.

Gg im out.

VisaHing
24.09.13, 19:47
Pooge ülesse mind täna siis aga

Pre-game peek oli Avicii ja külaelanik.
Teise päeva peek oli Char külaelanik.

Gg im out.

lol wut?

VisaHing
24.09.13, 19:48
Kuulge ma olen KT. ütlen ausalt.

Pregame peek WoW - küla , day 1 peek Q_Q - libahunt

VisaHing
24.09.13, 19:49
ja im out :)

Avicii
24.09.13, 19:52
lol trollid

Avicii
24.09.13, 19:52
ma ei ole hunt, gg out

Char
24.09.13, 19:53
Pooge ülesse mind täna siis aga

Pre-game peek oli Avicii ja külaelanik.
Teise päeva peek oli Char külaelanik.

Gg im out.

väga tahaks, et tõsi oleks, siis oleks mu esimesed readid paika pidanud. et wow on hunt.

aga nimed tunduvad liiga kahtlased. esiteks...avicii panid selle pärast, et wow pani ka avicii külanikuks ja ei ole hullu

aga for real peekisid mind esimene päev? tõesti ei usu.
kui ma olen õigesti aru saanud, siis ainult eraoludel on random peek, muidu on peek ise valitav.

q_q
24.09.13, 19:54
hääletage bwg

Char
24.09.13, 19:56
Blackwerewolfgenie

oled siis KT või mitte? teeme mängule lõpu peale. pmst kõik olemas ju.

wow - KT
looper - peeked küla
avicii - peeked küla
char - küla

visa
bwg - täna poome üles.
q_q

WowAwiAA
24.09.13, 19:59
oled siis KT või mitte? teeme mängule lõpu peale. pmst kõik olemas ju.

wow - KT
looper - peeked küla
avicii - peeked küla
char - küla

visa
bwg - täna poome üles.
q_q - homme poome üles

Editisin su post.

WowAwiAA
24.09.13, 19:59
Muidugi kui BWG ei ole hunt 1 in a trillion chance selleks. Siis on küla fucked :D

lenC
24.09.13, 20:00
Hääled seisuga post 354 kuni 584
Öö saabub 01:00:58 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 WowAwiAA Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544665&postcount=516) (17), BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544469&postcount=373) (32)
2 BlackWerewolfGenie WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544732&postcount=572) (39), q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544586&postcount=468) (51)
1 Avicii VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544683&postcount=525) (41)
1 q_q Avicii (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544604&postcount=484) (30)
1 Viga Looper (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544531&postcount=421) (11)

Char
24.09.13, 20:04
BlackWerewolfGenie



aga nimed tunduvad liiga kahtlased. esiteks...avicii panid selle pärast, et wow pani ka avicii külanikuks ja ei ole hullu

aga for real peekisid mind esimene päev? tõesti ei usu.
kui ma olen õigesti aru saanud, siis ainult eraoludel on random peek, muidu on peek ise valitav.


tundus viimane häda KT mängimine, ja pani külaks kõige safemad niiöelda. avicii pole küll "safe", aga kuna wow pani ta ise ka külaks, siis hea kandidaat.

Avicii
24.09.13, 20:11
BlackWerewolfGenie

Looper
24.09.13, 20:16
BlackWerewolfGenie

q_q
24.09.13, 20:25
Editisin su post.

miks mind

q_q
24.09.13, 20:27
http://i.imgur.com/IiEwMkE.jpg

WowAwiAA
24.09.13, 20:28
miks mind


Char täiega props sulle aktiivse kaasa mängimise eest. PS! Chari iga post on eelnevates mängudes toimuva ja loogikaga ebakõlas. Vaevalt nad BWG-ga seal 2si igakord mõtlevad seesuguseid skeeme.
Varasema Sample puhul : Kõik kes vandunud end külaks on ka külanud olnud. K.a Ranka, usuks siin visa. Mina ja mu 2 peeki. Hundid peavad olema BWG ja q_q

Sina jääd üle.

q_q
24.09.13, 20:29
kui ma vannun et ma küla siis ei poo mind v

lenC
24.09.13, 20:30
Hääled seisuga post 354 kuni 592
Öö saabub 00:30:58 pärast
---
HääliLynchHääletajad
5 BlackWerewolfGenie Looper (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544752&postcount=588) (12), Avicii (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544751&postcount=587) (31), Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544749&postcount=586) (18), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544732&postcount=572) (40), q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544586&postcount=468) (54)
1 Avicii VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544683&postcount=525) (41)
1 WowAwiAA BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544469&postcount=373) (32)

VisaHing
24.09.13, 20:33
Ma juhin tähelepanu sellele, et 1 kui BWG on hunt, siis 1 hunt hääletab praegu hunti.

WowAwiAA
24.09.13, 20:35
kui ma vannun et ma küla siis ei poo mind v
Aitad praegu otsust veel lihtsamaks teha ju :D.
Võiks kohe teema kinni lükata ja uue peale pista.

Looper
24.09.13, 20:36
Ma juhin tähelepanu sellele, et 1 kui BWG on hunt, siis 1 hunt hääletab praegu hunti.

Ja, kui ei ole siis oled sina Hunt :D lolz

Looper
24.09.13, 20:37
Tähendab ,et kui on siis oled :D

q_q
24.09.13, 20:38
Aitad praegu otsust veel lihtsamaks teha ju :D.
Võiks kohe teema kinni lükata ja uue peale pista.

annakski prolly kui ma hunt oleks

no ma saan aru et ma saan lynched ja täna nkn bwg niiet mida ma ikka kirjutan siia

VisaHing
24.09.13, 20:40
Noo nii võib tunduda jah aga sellel kuhu ma oma hääle lükkan enam tähtsust ei oma. Ma muretsen sellepärast, et BWG on lukus ja mingit sõida ei toimugi enam? Kahtlaselt rahul on kõik selle otsusega. Midagi on siin valesti.

Ma väga loodan, et BWG on hunt, tõsiselt loodan, kuna ma ei taha kaotada hundudele.

q_q
24.09.13, 20:40
ma ei näegi võimalust hundina võita siin :D

niiet ma annakski alla

ma ei raiskaks teie aega siin ja saaks uue mänguga juba alustada

ma ei hakka lynchi võitlema ma saan aru et ma pean surema aga ma pole hunt niiet kasutage aega et re readida teemat jne sest ma pole hunt

Looper
24.09.13, 20:40
krt ,kui wow ja q_q tuleb välja ,et te hoopis hundid siis wp

VisaHing
24.09.13, 20:43
Ütlen kohe, et ei usalda eriti kedagi siin praegu. Tänane päev olnud paras rollercoster.

Fakkk ma ütlen, et siin on midagi valesti. BWG ei pruugi olla nii hundu kui Teile tundub.

q_q
24.09.13, 20:44
Ütlen kohe, et ei usalda eriti kedagi siin praegu. Tänane päev olnud paras rollercoster.

Fakkk ma ütlen, et siin on midagi valesti. BWG ei pruugi olla nii hundu kui Teile tundub.

bwg on lock hunt juba

lenC
24.09.13, 20:45
Hääled seisuga post 354 kuni 603
Öö saabub 00:15:58 pärast
---
HääliLynchHääletajad
5 BlackWerewolfGenie Looper (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544752&postcount=588) (15), Avicii (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544751&postcount=587) (31), Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544749&postcount=586) (18), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544732&postcount=572) (41), q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544586&postcount=468) (57)
1 Avicii VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544683&postcount=525) (44)
1 WowAwiAA BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544469&postcount=373) (32)


:00 loeb :01 ei loe

q_q
24.09.13, 20:45
Pooge ülesse mind täna siis aga

Pre-game peek oli Avicii ja külaelanik.
Teise päeva peek oli Char külaelanik.

Gg im out.

wulf

VisaHing
24.09.13, 20:46
Ainuke, miks ma BWG-d täna hääletaks on see, et ta saatis PM samal ajal kui luges seda teemat vms. Samas trr mulle ei meeldi Q_Q käitumine viimase 2h jooksul. Kahtlaselt rahul endaga...

Kutid mul tunne, et meid leveldati ära taaskord.

q_q
24.09.13, 20:47
Ainuke, miks ma BWG-d täna hääletaks on see, et ta saatis PM samal ajal kui luges seda teemat vms. Samas trr mulle ei meeldi Q_Q käitumine viimase 2h jooksul. Kahtlaselt rahul endaga...

Kutid mul tunne, et meid leveldati ära taaskord.

vaata ülesse see on wulf claim

lenC
24.09.13, 20:50
Hääled seisuga post 354 kuni 607
Öö saabub 00:10:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
5 BlackWerewolfGenie Looper (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544752&postcount=588) (15), Avicii (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544751&postcount=587) (31), Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544749&postcount=586) (18), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544732&postcount=572) (41), q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544586&postcount=468) (59)
1 Avicii VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544683&postcount=525) (45)
1 WowAwiAA BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544469&postcount=373) (32)


:00 loeb :01 ei loe

Looper
24.09.13, 20:50
Ainuke, miks ma BWG-d täna hääletaks on see, et ta saatis PM samal ajal kui luges seda teemat vms. Samas trr mulle ei meeldi Q_Q käitumine viimase 2h jooksul. Kahtlaselt rahul endaga...

Kutid mul tunne, et meid leveldati ära taaskord.

Mul täpselt sama tunne, tõmbame parem siis juba q_q oksa ja homme vaatame edasi.

VisaHing
24.09.13, 20:50
vaata ülesse see on wulf claim

Juhe nkn koos tänusele. Kui BWG hunt siis
Looper (15) - võib vabalt olla koos BWG-ga.
, Avicii (31) võib vabalt olla koos BWG-ga.
, Char (18), - ei usu hästi. kas väga hästi maskeerunud hunt või well played külamees :)
WowAwiAA (41) ei usu..pushinud siin BWG-d edasi ja tagasi.
, q_q (57) - kahtlustasin juba päeva algul, et vabalt võivad koos olla. See, et BWG ära ohverdatakse praegu pole ka mingi ime. Kui ta hunt, siis teine hunt sai aru et ta paraja jama siin kokku keeranud.

Avicii
24.09.13, 20:51
q_Q sobib ka jah

q_q
24.09.13, 20:51
WTF :D

WowAwiAA
24.09.13, 20:52
Ainuke, miks ma BWG-d täna hääletaks on see, et ta saatis PM samal ajal kui luges seda teemat vms. Samas trr mulle ei meeldi Q_Q käitumine viimase 2h jooksul. Kahtlaselt rahul endaga...

Kutid mul tunne, et meid leveldati ära taaskord.


vaata ülesse see on wulf claim

Sa kuulutasid ju BWG juba enne tema seda postitust hundiks ja hääletasid?

VisaHing
24.09.13, 20:52
Q_Q

q_q
24.09.13, 20:52
Sa kuulutasid ju BWG juba enne tema seda postitust hundiks ja hääletasid?

jah

aga vh-le polnud see piisav nagu välja tuleb

q_q
24.09.13, 20:52
Q_Q

q_q
24.09.13, 20:53
bwg claimis wolf oma ädise kt claimi ja "gg im out"

ma pole midagi claimind miks mind võtate täna

VisaHing
24.09.13, 20:53
Sa kuulutasid ju BWG juba enne tema seda postitust hundiks ja hääletasid?

jep nii ta oli... fakk ma ei taha leveldatud saada.. jobimaitse tuleb suhu igakord kui kott pähe tõmmatakse siin mängus.

WowAwiAA
24.09.13, 20:54
simmo kasutaja

Viimase tegevuse aeg Eile 18:35

oleks see nt 14:30 vms täna siis oleks bwg obv hunt

praegu vb ei viitsind relogida vms

muidu üks mäng ma failisin simmoga selle hide teema pärast niiet ma ei tea


1. Samas ei saa karu eilseid poste võtta 100 tõena, kuna tegemist on väga aruka mängijana, isegi kui ta ei saanud ühelegi hundile pihta, oma kaitseks juba ette ära süüa.
2. Wowil oli kihtne KT claimida, kuna iga päev q_q rohkem sees = hundine // siinkohal see et kindel oli, et esimesel päeval läheb karu või q_q
3. Jätke see gimlick wannabe rahule, on kes ta on seal ei ole olulist vahet. Siin tekibki olukord miks see vend selle kasutaja on teinud kuna enamus meist on niipalju mänge juba koos teinud ja oskab riidida ühtteist või hundina kustutab lihtsalt ohu ära. Siin kohal siiski vähemäärav ja pigem teemast kõrvalekalduv uurimine, tähtis pole ju see kes ta on vaid kas on hunt või mitte?


Looper ja Avicii possible hundupaar muidu. :)

Ma muidu tunnen juba, kuidas mind/meid on ära leveldatud hundude pooolt :D


okei

hundid on bwg ja avicii


bwg claimis wolf oma ädise kt claimi ja "gg im out"

ma pole midagi claimind miks mind võtate täna

Vot siin

Avicii
24.09.13, 20:54
BlackWerewolfGenie ikka bljääd

lenC
24.09.13, 20:55
Hääled seisuga post 354 kuni 620
Öö saabub 00:05:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
4 BlackWerewolfGenie Avicii (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544788&postcount=620) (33), Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544749&postcount=586) (18), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544732&postcount=572) (43), q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544586&postcount=468) (63)
2 q_q VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544782&postcount=614) (48), Looper (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544777&postcount=609) (16)
1 WowAwiAA BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544469&postcount=373) (32)


:00 loeb :01 ei loe

q_q
24.09.13, 20:55
ma ütlesin jah ammu et bwg hunt

siis visahing prgu ütles et hääletab ainult selle pm-i pärast

ja siis ma ütlesin et bwg claimis wolf juba

Avicii
24.09.13, 20:56
samas ta ei proovi end päästa ja ta hääl on wowi peal -.- mis on kahtlane veits

Char
24.09.13, 20:56
bwgl oli see private message asi all ja nüüd claimis, et on KT.
aga kui kogenud mängija oli, siis ei usu, et mind tsekkis esimesel ööl.

ehk tundub hundine.

kõige parem kandidaat tänaseks.

Looper
24.09.13, 20:56
krt, kui bwg oleks hunt siis ta ei annaks nii lihtsalt alla???

Avicii
24.09.13, 20:57
ja kuna on tegemist vana mängija aga lihtsalt uue nimega siis hundina ta ei teeks vist nii? samas külana on ka kahtlane : (

WowAwiAA
24.09.13, 20:57
mulle tundub, et

looper ja q_q võib ka täitsa hea paar olla.


VisaHing mis sa arvad selline kombo on normaalne?


Tegelt ma hetkel ei mõtlegi midagi rohkemat välja, mulle tundub siiski see wow'i KT post liiga slip. Kuna pre-game ei saanud peek hunt olla.


Char
Looper

WowAwiAA
VisaHing

Avicii
BlackWerewolfGenie

char ja looper on clear sest see rigged randi teooria on liiga deep esimeses mängus hundi jaoks välja mõelda uskuge mind

wow on clear sest see profiili vaatamine bwg-l on way külane ja unlikely et hundina üldse nii mõtleb

visahinges olen kõige vähem kindel aga see kt reaktsioon ja tänased postid külased

BlackWerewolfGenie

Siin siis tegid otsuse, et BWG on hunt? Kui see PM saatmine sinu jaoks midagi ei tähendanud.

Looper
24.09.13, 20:57
ah vahet pole BlackWerewolfGenie , taipohh, kui kyla

VisaHing
24.09.13, 20:57
OKei no läheb siis BlackWerewolfGenie . Mul ausaltöeldes suht savi juba. See krdi hundumäng tekitab suurema tildi kui Starsis ühe sessiga 20bi aukutõmbamine.


Kui küla eksis täna, siis WP HUNDID ja muud tarzanid kes siin tsirkust korraldasid.

q_q
24.09.13, 20:58
Siin siis tegid otsuse, et BWG on hunt? Kui see PM saatmine sinu jaoks midagi ei tähendanud.

mida sa öelda tahad

Avicii
24.09.13, 20:58
q_q tahaks ikka täna ära võtta siiski, maitea raisk

lenC
24.09.13, 20:58
Hääled seisuga post 354 kuni 631
Öö saabub 00:02:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
5 BlackWerewolfGenie Looper (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544796&postcount=628) (18), VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544797&postcount=629) (49), Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544749&postcount=586) (19), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544732&postcount=572) (44), q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544586&postcount=468) (65)
1 WowAwiAA BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544469&postcount=373) (32)
1 q_q Avicii (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544799&postcount=631) (36)


:00 loeb :01 ei loe

Char
24.09.13, 20:58
ah vahet pole BlackWerewolfGenie , taipohh, kui kyla

:D

WowAwiAA
24.09.13, 20:58
mulle tundub, et

looper ja q_q võib ka täitsa hea paar olla.


VisaHing mis sa arvad selline kombo on normaalne?


Tegelt ma hetkel ei mõtlegi midagi rohkemat välja, mulle tundub siiski see wow'i KT post liiga slip. Kuna pre-game ei saanud peek hunt olla.

Minu postitatud #386 on igavesti mõjuv ju imo.

WowAwiAA
24.09.13, 20:59
FUck ikka tuli mingi multy quote :D,.ölä
ölghklöds

Looper
24.09.13, 20:59
ei rsk läheb q_q , guys tundub ,et saame üle selle bwg-ga

lenC
24.09.13, 20:59
Hääled seisuga post 354 kuni 636
Öö saabub 00:01:58 pärast
---
HääliLynchHääletajad
4 BlackWerewolfGenie VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544797&postcount=629) (49), Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544749&postcount=586) (20), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544732&postcount=572) (46), q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544586&postcount=468) (65)
2 q_q Looper (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544804&postcount=636) (19), Avicii (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544799&postcount=631) (36)
1 WowAwiAA BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544469&postcount=373) (32)


:00 loeb :01 ei loe

VisaHing
24.09.13, 20:59
KAS TE SAATE ARU, ET SIIN ON MIDAGI VALESTI????

Joppvõtimattt.:S :S:S:S:S:S

WowAwiAA
24.09.13, 20:59
Siis lisaks minu tobe ründamine, KT claim. Never ei ole küla, kui on siis irl hukka sellise lolluse pärast.

q_q
24.09.13, 20:59
:D

:D

:D

WowAwiAA
24.09.13, 20:59
Kui q_q ei ole on visa.

lenC
24.09.13, 20:59
Hääled seisuga post 354 kuni 640
Öö saabub 00:01:15 pärast
---
HääliLynchHääletajad
4 BlackWerewolfGenie VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544797&postcount=629) (50), Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544749&postcount=586) (20), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544732&postcount=572) (47), q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544586&postcount=468) (66)
2 q_q Looper (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544804&postcount=636) (19), Avicii (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544799&postcount=631) (36)
1 WowAwiAA BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544469&postcount=373) (32)


:00 loeb :01 ei loe

Looper
24.09.13, 21:00
kuuu kuu :D

VisaHing
24.09.13, 21:00
Ma ei ole hunt, srsly kutid... Mõelge kellega BWG Koos siis on? ah

VisaHing
24.09.13, 21:00
Q_Q

lenC
24.09.13, 21:00
Hääled seisuga post 354 kuni 645
Öö saabub 00:00:35 pärast
---
HääliLynchHääletajad
3 q_q VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544813&postcount=645) (52), Looper (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544804&postcount=636) (20), Avicii (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544799&postcount=631) (36)
3 BlackWerewolfGenie Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544749&postcount=586) (20), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544732&postcount=572) (48), q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544586&postcount=468) (66)
1 WowAwiAA BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544469&postcount=373) (32)


:00 loeb :01 ei loe

Char
24.09.13, 21:00
KAS TE SAATE ARU, ET SIIN ON MIDAGI VALESTI????

Joppvõtimattt.:S :S:S:S:S:S

ise kaevas endale auku..pm, mida ei seleta

+ mõttetu KM claim. team süü, kui küla on.

q_q
24.09.13, 21:00
WTF

WowAwiAA
24.09.13, 21:00
msi teete

lenC
24.09.13, 21:01
Hääled seisuga post 354 kuni 649
On öö
---
HääliLynchHääletajad
3 q_q VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544813&postcount=645) (52), Looper (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544804&postcount=636) (20), Avicii (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544799&postcount=631) (36)
3 BlackWerewolfGenie Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544749&postcount=586) (21), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544732&postcount=572) (49), q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544586&postcount=468) (67)
1 WowAwiAA BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544469&postcount=373) (32)

lenC
24.09.13, 21:03
5 minutit aega, et saata privaatsõnumiga parandusi, kui mõni häält valesti on

lenC
24.09.13, 21:11
Kasutasin random.org-i, et selgitada, kumb q_q ja BlackWerewolfGenie vahel üles puuakse.

q_q on üles poodud, ta oli libahunt

Öökäikude tähtaeg 10:00

lenC
25.09.13, 09:43
Vabandan hilinemise eest.

Hunt sõi öösel WowAwiAA, ta oli külatark

On päev!

lenC
25.09.13, 09:44
Hääled seisuga post 654 kuni 0
Öö saabub 11:16:27 pärast
---
HääliLynchHääletajad
5 ei ole hääletanud VisaHing (0), Looper (0), Char (0), BlackWerewolfGenie (0), Avicii (0)

VisaHing
25.09.13, 09:48
CHAR

VisaHing
25.09.13, 09:48
Tänud Looper (20), Avicii (36)!! Tõeliselt suured tänud, et lõpus mõtlema hakkasite. Küla päästetud.
Tänu Teile tuli flip ka ära ilusti lõpus.


Char on kaashunt 85% Q_Q-l või on BlackWerewolfGenie mis väga väike tõenäosus.

VisaHing
25.09.13, 09:51
Jep Looper ja Aviici ei saa hundid olla, sest nad poleks Q_Q rongile hüpanud viimasel minutil. No way. WoW söödi ära. BWG andis lambist alla, kas Q_Q ja BWG tegid diili, et BWG ohverdab end ja Q_Q on safe?

Võib ka BWG olla hunt. Fakk.

VisaHing
25.09.13, 09:53
Tvai Looper ja Aviici. Paneme pead kokku ja vaatame asja üle. Kumb on most likely hunt, kas BWG või Char? Kindlasti tuleb see kuskil välja.

Looper
25.09.13, 09:54
Pigem Char

Looper
25.09.13, 09:57
Ehk on Char Hunt?

Peale seda ,kui ma selle random hundi süsteemiga välja tulin. Sai ta enneast self clearyda väga lihtsalt??

Ja ta clearys ennast seal ja q_q kohe oli sellega nõus ja hakkas tänu sellele Chari ja mind kaitsma.

Char
25.09.13, 09:58
bwg obvious võlla ju. ma küla..loe mu tekst läbi, ma tahtsin eile hommikul isegi q_q võlla tõmmata, aga siis suudeti mind ümber veenda.

BlackWerewolfGenie

tüha ma olen suht palju vaeva näinud siin oma teooriatega, et küla võidaks, kuidas sa mind saad hundiks panna.

Char
25.09.13, 10:00
ou for real..eile õhtul tegi black ju fake KT kuulutuse..what was that about?

VisaHing
25.09.13, 10:01
5 mängijat . 4 küla 1 hunt .
täna eksib: 2 küla 1 hunt

Kui BWG oli küla = Char on hunt. Kui Char oli küla = BWG on hunt.

Külal on see mäng lukus ka ju igatepidi!!! :D :D

VisaHing
25.09.13, 10:03
Küla ei saa kaotada isegi siis kui täna pange paneme, on ju nii? Homme on asi juba obvious kuna 3 100% küla on teada.
VisaHing (52), Looper (20), Avicii (36)

Char
25.09.13, 10:03
5 mängijat . 4 küla 1 hunt .
täna eksib: 2 küla 1 hunt

Kui BWG oli küla = Char on hunt. Kui Char oli küla = BWG on hunt.

Külal on see mäng lukus ka ju igatepidi!!! :D :D

sellesmõttes sul on õigus, aga et mäng oleks võimalikult "perfektne", siis pole ju mõtet päeva otsa seda kauem venitada.

tõmbab kohe bwg oksa ära ja korras. kui ma hunt oleks, siis mis mõttega ma praegu siin timmiks

ma ei kirjutaks siin mingeid masterplane ja koguaeg tuleks uute teooriate ja targetitega välja. hundina jääks ju ma oma liinile kindlaks.

Looper
25.09.13, 10:05
Kui bwg oleks Hunt, miks siis q_q seal peal rahulikult istus?

VisaHing
25.09.13, 10:08
Kui bwg oleks Hunt, miks siis q_q seal peal rahulikult istus?

Q_Q kaval..Ta võib kuni 21:59 ka kaashundi peal istuda ja 22:00 muuta hääle ära. Aga analüüsime asja. Võtab asja ette varsti ja loeb ilusti läbi. :)

Char
25.09.13, 10:10
no üritasid leveldada ilmselt. tal oli 4 häält juba ja teistel oli ainult 1.

aga no ei tulnud välja eriti.

Looper
25.09.13, 10:10
sellesmõttes sul on õigus, aga et mäng oleks võimalikult "perfektne", siis pole ju mõtet päeva otsa seda kauem venitada.

tõmbab kohe bwg oksa ära ja korras. kui ma hunt oleks, siis mis mõttega ma praegu siin timmiks

ma ei kirjutaks siin mingeid masterplane ja koguaeg tuleks uute teooriate ja targetitega välja. hundina jääks ju ma oma liinile kindlaks.

Pole jah enam peale Bwg sulle ühtegi targetit jäänud, sest teised obv külad. Ennast oleks ka nõme süüdistada.

Looper
25.09.13, 10:12
Ootaks BWG enda kommentaare ka eilse kohta...

Char
25.09.13, 10:14
ma ei usu, et q_q esimene juba clearib ära oma kaashundi?

isegi siis, kui ma mängin esimest korda, kamoon. ei cleari nii obv kohe ära ju teist hunti.

Looper
25.09.13, 10:16
Visahing wp hunt!

VisaHing
25.09.13, 10:18
ise kaevas endale auku..pm, mida ei seleta

+ mõttetu KM claim. team süü, kui küla on.

hahah..Char ikka jamh :)

Sorry düüd aga täna lähed ikkagi sina.

VisaHing
25.09.13, 10:19
Visahing wp hunt!

Sa teed nalja või serious?

VisaHing
25.09.13, 10:19
Looper kui sa srsly arvad, et ma wp hunt, siis vaata eilset päeva lõppu???

BWG oli 100% minemas. Ma ainsana hakkasin ajama, et asi pole õige.

Char
25.09.13, 10:20
5 mängijat . 4 küla 1 hunt .
täna eksib: 2 küla 1 hunt

Kui BWG oli küla = Char on hunt. Kui Char oli küla = BWG on hunt.

Külal on see mäng lukus ka ju igatepidi!!! :D :D



Küla ei saa kaotada isegi siis kui täna pange paneme, on ju nii? Homme on asi juba obvious kuna 3 100% küla on teada.
VisaHing (52), Looper (20), Avicii (36)

looperil võib point olla, miks visahing hetkel 2 korda seda pidi välja tooma nagu mäng solved. liiga libe liin?

kui bwg täna ei ole, siis homme visa.

VisaHing
25.09.13, 10:20
Kas ma paneks 22:00 Q_Q ehk oma kaashundi peale, et siis flipata BWG ja Q_Q vahel?

VisaHing
25.09.13, 10:21
Looper kui sa tõesti oled nii loll, et Chari juttu uskuma jääd, siis wp. Kui täna BWG ja homme mina, siis olete gg ka.

Tra päästa veel küla ära ja saa endale pasarahe kaela.

Looper
25.09.13, 10:22
Kas ma paneks 22:00 Q_Q ehk oma kaashundi peale, et siis flipata BWG ja Q_Q vahel?

Ma tegin nalja. obv pole see võimalik. :D

Char
25.09.13, 10:23
Looper kui sa srsly arvad, et ma wp hunt, siis vaata eilset päeva lõppu???

BWG oli 100% minemas. Ma ainsana hakkasin ajama, et asi pole õige.

siin on point sees...miks teha selline riski seis, et selle asemel, et jätta sisse

3 küla ja 2 hunti

jätab ta hoopis

4 küla ja 1 hunt.

liiga on the edge.

VisaHing
25.09.13, 10:24
Noo nii võib tunduda jah aga sellel kuhu ma oma hääle lükkan enam tähtsust ei oma. Ma muretsen sellepärast, et BWG on lukus ja mingit sõida ei toimugi enam? Kahtlaselt rahul on kõik selle otsusega. Midagi on siin valesti.

Ma väga loodan, et BWG on hunt, tõsiselt loodan, kuna ma ei taha kaotada hundudele.


ma ei näegi võimalust hundina võita siin :D

niiet ma annakski alla

ma ei raiskaks teie aega siin ja saaks uue mänguga juba alustada

ma ei hakka lynchi võitlema ma saan aru et ma pean surema aga ma pole hunt niiet kasutage aega et re readida teemat jne sest ma pole hunt


Ütlen kohe, et ei usalda eriti kedagi siin praegu. Tänane päev olnud paras rollercoster.

Fakkk ma ütlen, et siin on midagi valesti. BWG ei pruugi olla nii hundu kui Teile tundub.


bwg on lock hunt juba


wulf


Ainuke, miks ma BWG-d täna hääletaks on see, et ta saatis PM samal ajal kui luges seda teemat vms. Samas trr mulle ei meeldi Q_Q käitumine viimase 2h jooksul. Kahtlaselt rahul endaga...

Kutid mul tunne, et meid leveldati ära taaskord.


vaata ülesse see on wulf claim


jep nii ta oli... fakk ma ei taha leveldatud saada.. jobimaitse tuleb suhu igakord kui kott pähe tõmmatakse siin mängus.


OKei no läheb siis BlackWerewolfGenie . Mul ausaltöeldes suht savi juba. See krdi hundumäng tekitab suurema tildi kui Starsis ühe sessiga 20bi aukutõmbamine.


Kui küla eksis täna, siis WP HUNDID ja muud tarzanid kes siin tsirkust korraldasid.


KAS TE SAATE ARU, ET SIIN ON MIDAGI VALESTI????

Joppvõtimattt.:S :S:S:S:S:S


Ma ei ole hunt, srsly kutid... Mõelge kellega BWG Koos siis on? ah


Q_Q

Ja ma olen Q_Q-ga kaashunt v?

Char
25.09.13, 10:24
Looper kui sa tõesti oled nii loll, et Chari juttu uskuma jääd, siis wp. Kui täna BWG ja homme mina, siis olete gg ka.

Tra päästa veel küla ära ja saa endale pasarahe kaela.

sorri ma lasin ennast looperil ära leveldada :D

bwg on hunt. game solved.

Looper
25.09.13, 10:25
Lolz :D

Char
25.09.13, 10:27
ei aga point on selles, et kui ma q_qga oleks , siis ma ei kirjutaks siin mingeid oma teooriaid ja asju mida sülg suhu toob

esimene mäng, ma olen üsna passiivne ja kõik liigutused läbi arutatud q_qga

mõelge kamoon.

Char
25.09.13, 10:27
esimene mäng hunt, kui oleks.

Looper
25.09.13, 10:27
Samas BWG tundub mõistlik, kuna kõik olid juba tema peal ja q_q nägi sellest võimalust ,et yhineda ja järgmised päevad poleks keegi aimanud ,et ta on hunt.

Looper
25.09.13, 10:29
Suht vahet pole tegelt. Läheb BWG, siis Char ja , kui juhuslikult peaks hoopis 100% küladest wolf olemas siis oleme fucked ja kogu moos.

Looper
25.09.13, 10:30
Avicii , mis arvad ? :D

Looper
25.09.13, 10:31
Ja ma olen Q_Q-ga kaashunt v?

Solvusid?

VisaHing
25.09.13, 10:32
Looper ja Avicii. See post Teile!

Kui Te eile poleks tänu mulle kaasahakanud mõtlema, siis kus te praegu oleks? 2 hunti ja 3 küla. Te oleksite dead ju pmst.


ise kaevas endale auku..pm, mida ei seleta

+ mõttetu KM claim. team süü, kui küla on.

See post on nii mõnuga wolfi täis kui veel olla saab.


Looper ja Avicii. Talitame nõnda. Ja kui nii teete siis on mäng kotis ka.


Täna läheb CHAR ja kui me tõesti peaksime pange panema, siis homme BWG. Seda mängu EI OLE võimalik kaotada kui nii mängida.

Char
25.09.13, 10:32
pärast wow feikis ja karu oli KT :D

Char
25.09.13, 10:34
Looper ja Avicii. See post Teile!

Kui Te eile poleks tänu mulle kaasahakanud mõtlema, siis kus te praegu oleks? 2 hunti ja 3 küla. Te oleksite dead ju pmst.



See post on nii mõnuga wolfi täis kui veel olla saab.


Looper ja Avicii. Talitame nõnda. Ja kui nii teete siis on mäng kotis ka.


Täna läheb CHAR ja kui me tõesti peaksime pange panema, siis homme BWG. Seda mängu EI OLE võimalik kaotada kui nii mängida.

tüha mis char, täna BWG ja homme mina, aga sinna ei jõuagi, sest mäng võidetud.

vend ise ei tule foorumisse kirjutamagi, fakk kamoon noh.

oodake ära ta post vähemalt. mis KT claim eile õhtu oli?

VisaHing
25.09.13, 10:34
Miks täna Char pigem kui BWG?

Kui Täna lükkame BWG ja ta oli küla. Siis homme on Charil juba lihtsam meid veenda nagu täna.

Kui täna lükkame Char ja ta oli küla. Siis homme BWG ei tee sittagi ära. Sest ta koguaeg tule all olnud.

Looper
25.09.13, 10:34
pärast wow feikis ja karu oli KT :D

mida sa ajad? :D

Looper
25.09.13, 10:35
Char

Char
25.09.13, 10:36
Char täiega props sulle aktiivse kaasa mängimise eest. PS! Chari iga post on eelnevates mängudes toimuva ja loogikaga ebakõlas. Vaevalt nad BWG-ga seal 2si igakord mõtlevad seesuguseid skeeme.
Varasema Sample puhul : Kõik kes vandunud end külaks on ka külanud olnud. K.a Ranka, usuks siin visa. Mina ja mu 2 peeki. Hundid peavad olema BWG ja q_q


siin pole mõtet mu poste lugeda, ma lihtaslt olen aus külamees, kes mängib mängu esimest korda, ja ükski post ei ole 33 korda huntidega läbi mõeldud

te ei saa sellest järeldada, et ma hunt.

Char
25.09.13, 10:36
mida sa ajad? :D

a wowi roll tuli välja. okei no siis bwg või mina. aga ma olen külamees.

VisaHing
25.09.13, 10:38
Aviici tee ka mõni post ole hea.

Char
25.09.13, 10:39
vastus, miks bwg alguses alustas valjult ja siis shuttis downi on see, et nad hakkasid timmima q_q-ga et mida kirjutada ja nii.

aga ma pmst olin päev otsa foorumis, lugesin kõikide poste ja teemasid mitu korda läbi ja aretasin skeeme

mis mõttega teha mäng päev otsa pikemaks?

Looper
25.09.13, 10:42
Tavai ma out, Charil on point sees(miks teha päev pikemaks ja miks ta kaitseb ennast nii hullult). Tulen õhtu vaatan mis toimub.

VisaHing
25.09.13, 10:44
WoWi kaks peaki, kes need olid? 1 oli ilmselt Avicii aga teine?

Char
25.09.13, 10:45
WoWi kaks peaki, kes need olid? 1 oli ilmselt Avicii aga teine?

looper ju.

Avicii
25.09.13, 10:47
visa / char on hunt ! mai usu, et q_q ja bwg metagame oli nii hundine? sest q_q pushis bwg all the way ja tema hääl oli ka lõpus bwg peal

Char
25.09.13, 10:49
visa / char on hunt ! mai usu, et q_q ja bwg metagame oli nii hundine? sest q_q pushis bwg all the way ja tema hääl oli ka lõpus bwg peal

vaata eile õhtust mängu, bwg oli kindel mineja, ma ei usu, et visa oma kaaslase niimoodi hukka saaatis, kui 0% oli vajadust selle jaoks.

q_q hääl oli terve päev bwg peal ja ta ei saanud lambist storyt hakata muutma.

bwg võlla!

Avicii
25.09.13, 10:50
kui me oleks bwg eile võtnud oleks q_q täna anyway läinud! see on nosense lihtsalt,et bwg hunt oleks!

VisaHing
25.09.13, 10:55
kui me oleks bwg eile võtnud oleks q_q täna anyway läinud! see on nosense lihtsalt,et bwg hunt oleks!

Kuidas sa mind hundiks saad pidada? Te nagu ei mängiks kaasa üldse..

VisaHing
25.09.13, 10:56
q_q, sest liiga agaralt kirjutas siin


kusjuures ma mõtlesin sama, et mulle ei antudki võimalust hunt olla, sest mode meelega ei taha mingi lühikest mõttetut mängu. ma isegi mõtlesin, et kirjutan modele vastu, et rigged, aga PMi ei tohtinud saata, siis jätsin saatmata

Looper küla




see on külane loogika

hunt vaevalt mõtleks sellise skeemi välja esimeses mängus

"ma teesklen et ma arvasin et rand oli rigged ja noobid said küladeks muidu oleks igav mäng"

lihtsalt ei usu et esimene mäng hundina niimoodi mõtleb keegi

http://gyazo.com/937a0d2b0c2264643b37dc86ff6bfe33.png

VisaHing
25.09.13, 10:57
Q_Q üritas Chari ära noobclearida vms, et Char ei saa ollla hunt. :D
Listis on Char ilusti top1 safe ka btw.

VisaHing
25.09.13, 10:57
Aviici ja Looper. Teid kahte ma usaldan 100% ja ootaks sama vastu.

Võtame CHAR ja mäng on kotis.

lenC
25.09.13, 11:00
Hääled seisuga post 654 kuni 709
Öö saabub 10:00:57 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 Char VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544927&postcount=709) (21), Looper (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544909&postcount=695) (15)
1 BlackWerewolfGenie Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544873&postcount=661) (17)
2 ei ole hääletanud BlackWerewolfGenie (0), Avicii (2)

Char
25.09.13, 11:02
Q_Q üritas Chari ära noobclearida vms, et Char ei saa ollla hunt. :D
Listis on Char ilusti top1 safe ka btw.


ta ei mängiks nii nii OBVIOUS. paneb kaashundi esimeseks for real listis??? plus lisaks noobclearis mind kohe alguses?
PLUS vaata esimese päeva enne ööd, ta ütles "kui ma KT , siis char küla"

kas sa ise teeks nii?? ei ole, ta üritaks jälgi segada. nagu bwg-ga timmis siin, sest ta on hunt

Avicii
25.09.13, 11:03
ise kaevas endale auku..pm, mida ei seleta

+ mõttetu KM claim. team süü, kui küla on.
Chari hundiks räägib see post täielikult, proovis q_q päästa, et me ikka BWG hääletaks?


Q_Q
See visa viimase sekundi hääl in ka veits 50/50, q_q´le kui hundile oleks flip olnud 50/50 imo natuke, see et lenc ära flippis ja hundi kätte saime oli pure luck! Ning nüüd saab Visa omale aluspõhja, et on küla.


Tvai Looper ja Aviici. Paneme pead kokku ja vaatame asja üle. Kumb on most likely hunt, kas BWG või Char? Kindlasti tuleb see kuskil välja.
Ning see post on ka selline, et "ok kutid ma küla koos teiega võtame nüüd viimase hundi välja" "TEGELT KA KUTID MA MEGAKÜLA" - tundub veits fake claimina.


Küla ei saa kaotada isegi siis kui täna pange paneme, on ju nii? Homme on asi juba obvious kuna 3 100% küla on teada.
VisaHing (52), Looper (20), Avicii (36)
Jälle jõhker claim mis teeb asja veel kahtlasemaks??!?


Q_Q kaval..Ta võib kuni 21:59 ka kaashundi peal istuda ja 22:00 muuta hääle ära. Aga analüüsime asja. Võtab asja ette varsti ja loeb ilusti läbi. :)
See post on õige muidugi, kui me eile 2 hundi vahel flippisime siis on muidugi nutune, samas kogu mäng on q_q BWG´d pressinud, et kes ta ikka on ja kas on hunt või mitte? Just selle pärast ma ei usu, et BWG hunt on.


Kas ma paneks 22:00 Q_Q ehk oma kaashundi peale, et siis flipata BWG ja Q_Q vahel?
See ongi see, et flip on nii 50/50 ja peseb Visa jube puhtaks aga vabalt võib olla undercoverhunt!

// Samas ta eile brainis välja, et BWG rong on liiga easy ja ta ei pruugi olla hunt! Seega ma ei teagi nüüd!


Samas BWG tundub mõistlik, kuna kõik olid juba tema peal ja q_q nägi sellest võimalust ,et yhineda ja järgmised päevad poleks keegi aimanud ,et ta on hunt.
q_q more days in = more wulf , seega kui me eile poleks teda välja saanud siis täna oleks tal kindel minek olnud.

Avicii
25.09.13, 11:04
Ma ütlen endiselt veel, et Char/Visa on hunt, nüüd on lihtsalt valik, et kumb neist täna oksa läheb!

Avicii
25.09.13, 11:07
Char

Arvan, et sööks ära täna tema ja siis homme mõtleks edasi juhul kui tuleb välja, et pole hunt!

// Samas ootaks BWG mõtteid ka

VisaHing
25.09.13, 11:16
Noo ma sattusin hoogu oma postidega, kuna reaktsioon oli taaskord 100% aus. Heameel oli lihtsalt selleüle et 1 hundi kätte saime. Kes tähele on pannud, siis ma satungi hoogu. Nagu ennegi. Arvasin, et Avici ja Looper saavad aru, et me 3 oleme 100% clear külad.

Miks eile hakkasin kahtlema?

5 häält BWG-l ,1h päeva lõpuni ja kõik on sellega rahul? Isegi Q_Q kes analüüsib alati viimase hetkeni.

Kui eile oleks BWG läinud, kes ütleme on küla. Oleks olnud 2 hunti ja 3 küla täna. Kas Q_Q oleks mulle öelnud, et õu pushi mind viimasel hetkel, et siis äkki tuleb FLIP ära ja oled sa ka puhas poiss aga vb kukun mina välja.

Q_Q ei oleks elusees ka seda öelnud mulle ja hundina poleks ka seda teinud.

3 küla ja 2 hunti oleks olnud täna.. Nii on ju kordades lihtsam huntidel võita kui 4 vs 1.

VisaHing
25.09.13, 11:17
Loodan, et mu point oli arusaadav.

VisaHing
25.09.13, 11:20
3 küla vs 2 hunti tähendab seda, et 2 hunti peavad ainult 1 liitlase endale saama, kes nende stoorit usuks ja olekski gg.

Char
25.09.13, 11:25
wtf. ma tean, et ma pole hunt, ma sain postkasti posti, et ma külamees.

kui tõesti kahtlustad visat ka, siis mind üles puua on kõige halvem variant. bwg oksa ja siis visa.

kui teil on mingeid küsimusi veel, siis võin ausalt ja pikalt rääkida, aga hetkel on see, et ...

kui tõesti on minu ja bwg vahel 50-50...siis ma tean, et tema läheb täna ja mina homme..okei...ma lihtsalt venitaks mängu 1 päev pikemaks..ma tahaks ju lihtsalt uut mängu alustada?!?!


avicii. kui visa arvab, et mina ja bwg on coinflip, siis kuna ma siin vaidlen vastu, ta võiks ju minu alles jätta. aga hetkel ta vaidleb vastu, ehk hoida seda arutelu üleval, et liiga "lihtne" poleks see asi ja külaelanikud kahtlustama ei hakkaks.

pmst kui visa on hunt, siis täna char ja okei tuleb välja, oli küla...no siis tõesti oli bwg, aga kui visa on hunt, siis on gege juba.

hetkel tuleks kindlalt bwg välja võtta.

VisaHing
25.09.13, 11:27
wtf. ma tean, et ma pole hunt, ma sain postkasti posti, et ma külamees.

kui tõesti kahtlustad visat ka, siis mind üles puua on kõige halvem variant. bwg oksa ja siis visa.

kui teil on mingeid küsimusi veel, siis võin ausalt ja pikalt rääkida, aga hetkel on see, et ...

kui tõesti on minu ja bwg vahel 50-50...siis ma tean, et tema läheb täna ja mina homme..okei...ma lihtsalt venitaks mängu 1 päev pikemaks..ma tahaks ju lihtsalt uut mängu alustada?!?!


avicii. kui visa arvab, et mina ja bwg on coinflip, siis kuna ma siin vaidlen vastu, ta võiks ju minu alles jätta. aga hetkel ta vaidleb vastu, ehk hoida seda arutelu üleval, et liiga "lihtne" poleks see asi ja külaelanikud kahtlustama ei hakkaks.

pmst kui visa on hunt, siis täna char ja okei tuleb välja, oli küla...no siis tõesti oli bwg, aga kui visa on hunt, siis on gege juba.

hetkel tuleks kindlalt bwg välja võtta.

haha srsly? Tahad öelda, et kui sa OLED Q_Qga tiimis, siis sa annakasid lihtsalt alla?

ära tee nalja

VisaHing
25.09.13, 11:29
See oli küll korralik bs praegu.

Char
25.09.13, 11:31
visa, ütle mulle, ma olen praegu küla, kas ma peaks edasi vaidlema või laskma ennast üles puua?

ma olen hommik otsa üritanud veenda, aga ei tundu mõjuvat. ma eriti ei poolda alla andmist nagu timz tegi esimesel päeval, aga ma väga kaua ei viitsi siin timmida.

ma lihtsalt ei saa aru, sa jätad ellu selle venna, kes ei ütle ühtegi sõna, aga inimene kes kaitseb ennast, pood üles.

Avicii
25.09.13, 11:32
Tundub üha rohkem hundisena Char ikkagi! Bwgd ma lihtsalt ei suuda hääletada ikkagi kogu selle jama q_q ja tema vahel mis oli + q_q hääl oli tema peal ikkagi lõpus. q_q pressis teda eile ikka päris terve päeva ja ma ei usu, et ta vs kasshunt niimoodi teeks, sest ta ise teab ka seda, et mida kauem on ta mängus sees seda rohkem on ta hunt.

// pluss mul on ikkagi tell vs q_q, kuna on ta Sind Char, terve mäng suht noobclearinud jne siis on ta teinud seda ka ühes teises mängus bdsiga imo, kui bds oli hunt.

VisaHing
25.09.13, 11:34
Sissetunne ütleb, et lükka BWG kuigi tahaks Char. Päev noor, vaatab mis toob. Praegu häält ei muuda aga ma olen siiski kahtleval seisukohal.

VisaHing
25.09.13, 11:36
hea post Avicii :)

Char
25.09.13, 11:48
avicii, kui täna mina, siis homme kes?

VisaHing
25.09.13, 11:55
avicii, kui täna mina, siis homme kes?

siis enam homset ei tule :D

VisaHing
25.09.13, 11:56
Loomulikult, et täna peab täppi ära saama aga kui Chariga eksib, siis ainuke variant homme BWG.

Char
25.09.13, 11:56
siis enam homset ei tule :D

no bwg ja mina ju coinflip, ehk 50% et tuleb sinu arvates
lisaks ma tean, et homne tuleb, ehk tuleb mingi 60% kokkuvõttes
+ ta kahtlustab sind for some reason

ehk ta täna feilib, kas tal on homseks mingi kindel gameplan

VisaHing
25.09.13, 12:01
WoW arvas muidu ka, et BWG peab olema hunt. Krdi kas tõesti Q_Q plaan oli ohverdada kaashunt ehk BWG ja siis puhta poisina mäng kinni panna? Kahtlaselt riskantne plaan. Midagi on valesti siin.. :S

Char
25.09.13, 12:06
no bwg sai nagunii täiega tina, kuidas ta oleks teda kaitsma pidanud sel hetkel? keeruline

ainuke parim kaitse on rünnak tol hetkel. et kaitsta ennast siis vähemalt

BlackWerewolfGenie
25.09.13, 12:15
no bwg sai nagunii täiega tina, kuidas ta oleks teda kaitsma pidanud sel hetkel? keeruline

ainuke parim kaitse on rünnak tol hetkel. et kaitsta ennast siis vähemalt

Sul on päris huvitavad teooriad, q_q hakkas mind suruma üldsegi pea, et koheselt. Kui ma oleksin hunt olnud siis see oli täiesti mõttetu ju, kedagi teist oleks parem survestada olnud.

Mu fake KT-claim oli plaan päästa WoW aga ilmselgelt ei läinud läbi.

Ma ei tea külamehed, kas ma tõesti oleksin hundina niimoodi alla andnud?

Praegu tuleks vaadata neid vendi keda q_q clearis ma usun ja me leiame ka kaashundi ülesse. See ei ole ka tõsi, et q_q poleks oma kaashunti proovinud päästa. Ta on kaval ja ükskõik mis olukorras alati midagi välja nuputanud. Ta surus mind põhimõtteliselt iga päev ja mina olen temaga hunt? Hea stoori Char

Avicii
25.09.13, 12:25
Midagi ei klapi siin raisk :D

Avicii
25.09.13, 12:27
// pluss mul on ikkagi tell vs q_q, kuna on ta Sind Char, terve mäng suht noobclearinud jne siis on ta teinud seda ka ühes teises mängus bdsiga imo, kui bds oli hunt.

see tell on vale btw. see oli ikka karupoeg kes clearis bdsi mitte q_q

BlackWerewolfGenie
25.09.13, 12:27
Jah ei klapi, et ükski teine külamees ei plaaninud wow'ile katet kuidagi teha. Ma näen VisaHing tegi ühe posti peale mind aga ta eriti ei läinud sellega edasi.

Oleks hundid ära söönud minu või visa siis oleks wowil mäng täna lahendatud olnud.

Avicii
25.09.13, 12:28
Jah ei klapi, et ükski teine külamees ei plaaninud wow'ile katet kuidagi teha. Ma näen VisaHing tegi ühe posti peale mind aga ta eriti ei läinud sellega edasi.

Oleks hundid ära söönud minu või visa siis oleks wowil mäng täna lahendatud olnud.

Jeah see läks veits nihu, oleks pidanud claimima kohe kõik koos, aga noh tagantjärgi tarkus

BlackWerewolfGenie
25.09.13, 12:29
Vaatan korra day 1/day 2 poste äkki jääb midagi huvitavat silma.

BlackWerewolfGenie
25.09.13, 12:31
q_q, sest liiga agaralt kirjutas siin

LOL kas tõesti nii obvious, kohe noobhunt pani hääle suurele hundile? Mõlemad olid onlain ka sama aeg.

Võibolla ju kohe esimene proov jälgi segada?

BlackWerewolfGenie
25.09.13, 12:32
a onlain comment on vale, mu paha.

VisaHing
25.09.13, 12:37
a onlain comment on vale, mu paha.

Simmo, kuule eile kui sa ütlesid tavai ma out? Kas sa siis ei tulnud enam kordagi online siia foorumisse või tulid?

BlackWerewolfGenie
25.09.13, 12:38
no ma ütlesin et visahinges kõige vähem kindel

mulle tunduvad vh postid külased

hundina ta teaks et wowi claim on fake kas ta oskaks kohe mingi 3-4 posti teha selliseid? ma arvan mitte

tahad öelda hundid siis bwg ja vh? või sa pole nõus et char/looper/wow on külad?

Wow oli küla, Looper?, Char?.

Mina ja VH tules, pean teda pigem külaks hetkel.

Char
25.09.13, 12:38
vaatasin poste ja pmst ma terve mäng clear olnud ja koguaeg siin chattinud ja mõelnud.

kui ma oleks hunt, võtaks vähe(kasvõi hästi natuke) rahulikumalt imo, et liiga tähelepanu ei tõmbaks.
q_q oleks lasknud mul siin niimoodi laaberdada, first time player?

werewolf oli koguaeg vait pmst, haudusid plaani q_q
kamoon, blackwerewolfi konto on ainult werewolf topicusse kirjutanud, ja ta PMis kellegile, meie külatark ütles seda, et nägi seda. kellele ta PMis, ikka q_q, et kui ta foorumisse mingi hetk satub, siis näeb seda ja loeb sõnumit.

isegi mina, PMin kellegile pmst HEAL juhul kord kuus? pigem harvem isegi, aga just selle mängu ajal, see kutt PMib kellegile, ei usu

BlackWerewolfGenie
25.09.13, 12:39
Simmo, kuule eile kui sa ütlesid tavai ma out? Kas sa siis ei tulnud enam kordagi online siia foorumisse või tulid?

Siis kui oli öö alles.

VisaHing
25.09.13, 12:39
looper küla, wow KT. char i dunno.

BlackWerewolfGenie
25.09.13, 12:40
vaatasin poste ja pmst ma terve mäng clear olnud ja koguaeg siin chattinud ja mõelnud.

kui ma oleks hunt, võtaks vähe(kasvõi hästi natuke) rahulikumalt imo, et liiga tähelepanu ei tõmbaks.
q_q oleks lasknud mul siin niimoodi laaberdada, first time player?

werewolf oli koguaeg vait pmst, haudusid plaani q_q
kamoon, blackwerewolfi konto on ainult werewolf topicusse kirjutanud, ja ta PMis kellegile, meie külatark ütles seda, et nägi seda. kellele ta PMis, ikka q_q, et kui ta foorumisse mingi hetk satub, siis näeb seda ja loeb sõnumit.

isegi mina, PMin kellegile pmst HEAL juhul kord kuus? pigem harvem isegi, aga just selle mängu ajal, see kutt PMib kellegile, ei usu

Sa ei arvesta kõige suuremat fakti siin jutus, et ma pole üldse Eestiski ja minu jaoks PM'i saatmine tuttavatele kellega pole ammu suhelnud ei ole küll midagi ülemõistuse.

Sinu nähe selles hunti on küll kahtlane, kuna ma olen ikka suht kindel, et q_q oma kaashundiga kasutab Skaipi.

BlackWerewolfGenie
25.09.13, 12:42
Praegu mulle tundub, et Char üritad kuskilt mingitest otsadest kinni haarata ja veel välja ujuda.

Ma ei ole hunt ja ma poleks kunagi hundina q_q'l niimoodi ennast lasknud suruda, siin palju paremaid strate kuidas seda mängu mängida kui sul oleks 2 head hunti. Hetkel suht kindel, et q_q abihunt on noobhunt.

Char
25.09.13, 12:42
oot tsekin, kuidas q_q selle PMimisele peale reageeris.

Char
25.09.13, 12:45
q_q ei öelnud ühtegi PMimise kohta.

ehk sujuvalt ignoreeris seda...täpselt sama nagu eile hommikul..mina ja visahing panime täiega q_q peale tule ja kutt täiesti ignoreeris ja hakkas muud juttu rääkima.

Char
25.09.13, 12:46
kas nii kogenud mängija nagu tema, tõesti sellist telli nagu PMimine kellegile täiesti pohhuilt overlookib?

isegi ei maini.

BlackWerewolfGenie
25.09.13, 12:46
q_q ei öelnud ühtegi PMimise kohta.

ehk sujuvalt ignoreeris seda...täpselt sama nagu eile hommikul..mina ja visahing panime täiega q_q peale tule ja kutt täiesti ignoreeris ja hakkas muud juttu rääkima.

SLIP! Tuli ära kohe toon posti välja.

BlackWerewolfGenie
25.09.13, 12:46
bwg on raudselt hunt siis pmslt

+ see pmi saatmine

tema on safe täna

Char, kuidas kommenteerid?