PDA

View Full Version : Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!



Leheküljed : 1 2 3 4 5 [6]

Char
26.09.13, 21:25
lihtsalt sick :D

mille järgi sa minu kasuks otsustasid siis? :D päris huvitav on teada, mis sul mõttes oli

BlackWerewolfGenie
26.09.13, 21:25
Isegi täna oleks see kõige mõjuvam fakt olnud miks looper oleks chari hääletanud mitte mind aga ei läinud läbi :(

BlackWerewolfGenie
26.09.13, 21:27
mille järgi sa minu kasuks otsustasid siis? :D päris huvitav on teada, mis sul mõttes oli

Ma olin nii kindel, et hääletab sind kui ütles "makes sense" peaaeguuuuuuuuuuu sain leveldatud

Looper
26.09.13, 21:31
mille järgi sa minu kasuks otsustasid siis? :D päris huvitav on teada, mis sul mõttes oli

Lõpp läks ikka väga käest ära, liigapalju infot igaltpoolt. Lugesin päeval terve teema läbi ja no fakk ei mõtle välja , kurat kumb see nüüd siis on hunt??

BWG mängis oma lahkumisi ja enda hääletamisi väga hästi välja.

Olin veel viimastel sec valmis panema CHARI hundiks.

Kui ausalt öelda siis see BWG valimine oli suht flip ja palju tuli kasuks ,et char enda kaitsmises alla ei andnud.

BWG poolt üli hea töö

BlackWerewolfGenie
26.09.13, 21:33
Lõpp läks ikka väga käest ära, liigapalju infot igaltpoolt. Lugesin päeval terve teema läbi ja no fakk ei mõtle välja , kurat kumb see nüüd siis on hunt??

BWG mängis oma lahkumisi ja enda hääletamisi väga hästi välja.

Olin veel viimastel sec valmis panema CHARI hundiks.

Kui ausalt öelda siis see BWG valimine oli suht flip ja palju tuli kasuks ,et char enda kaitsmises alla ei andnud.

BWG poolt üli hea töö

So close, yet so far. Ma tunnen ikka, et võitsime kuna ma eile lynchitud ei saanud :D Päevavõit oli nii hea.

BlackWerewolfGenie
26.09.13, 21:34
Lootsin tegelt, et saan chari eile välja hääletatud ja öösel looperi ära süüa ja siis Aviciile pläusti ajada, et ma ei jätaks elusees tugevamat mängijat mängu ja visahing peab hunt olema LOL.

VisaHing
26.09.13, 21:35
Faking hell :D See PM teema oligi õige ja see kui Q_Q ja MWG samal ajal online tulid irww :D

VisaHing
26.09.13, 21:35
viimane võis olla kokkusattumus muidugi.

Looper
26.09.13, 21:35
Epic vaidlus käis koguaeg ja kumbki alla ei andnud. Ise ka aru saite vahepeal mis jahute w?? :D

BlackWerewolfGenie
26.09.13, 21:35
See onlain teema ei olnud üldse seotud, PM oli õige küll muidu.

BlackWerewolfGenie
26.09.13, 21:36
Epic vaidlus käis koguaeg ja kumbki alla ei andnud. Ise ka aru saite vahepeal mis jahute w?? :D

Ausalt öeldes mul oli eile raskem Charile arukaid põhjendusi anda, kui seda oli täna. Tal oli selliseid imelike poste päris palju ja siis q_q lihtsalt kuidagi oli teda natukene noobitanud terve mäng mul oli väga kerge nende postidega mängida :D

BlackWerewolfGenie
26.09.13, 21:37
Nüüd on meil Char'iga 2 - 0

Ta mingi 4 aastat tagasi Prode HU meistrikatel tõmbas ka ära mulle :'(

Char
26.09.13, 21:38
Epic vaidlus käis koguaeg ja kumbki alla ei andnud. Ise ka aru saite vahepeal mis jahute w?? :D

kle mul läks vahepeal keel ikka väga pehmeks seal..seal kus ma mingi 5 posti sama küsimuse kirjutasin..

ma teadsin, et pean sama kiiresti vastu kirjutama kui bwg. ja mul oli 0 argumenti, et miks bwg võiks hunt olla. siis pidi ikka korralikult tootma :D

Char
26.09.13, 21:39
See onlain teema ei olnud üldse seotud, PM oli õige küll muidu.

a miks skype ei kasutanud siis ikkagi?

BlackWerewolfGenie
26.09.13, 21:40
ma ei tea, siis oleks kindlasti hoopis teistmoodi mäng olnud arvatavasti oleks võitnud ka.

q_q on hipster tal pole Skaipi :D

Char
26.09.13, 21:41
Nüüd on meil Char'iga 2 - 0

Ta mingi 4 aastat tagasi Prode HU meistrikatel tõmbas ka ära mulle :'(

kusjuures ei mäleta, et oleks olnud..2009 alles tulin foorumisse..a vb oli..kahtlane tundub

q_q
26.09.13, 21:41
ma ei viitsind installida :D

2ksi pole vaja ka nii palju nkn päeval eriti ei räägita hundi chatis nii palju (eriti 2ksi)

Char
26.09.13, 21:41
ma ei tea, siis oleks kindlasti hoopis teistmoodi mäng olnud arvatavasti oleks võitnud ka.

q_q on hipster tal pole Skaipi :D

kuidas keegi seda ei teadnud? :O keegi pole temaga varem hunt olnud?

q_q
26.09.13, 21:41
mul osad skypes ka vist timz karupoeg jne

see oleks kahtlane kui ma 4 kuud pole online ja nüüd lähen

BlackWerewolfGenie
26.09.13, 21:42
See sama aasta vist oligi vms.

Päris kindlasti oli, sa mul skaibis ka veel alles lol.

BlackWerewolfGenie
26.09.13, 21:42
[] existing user [x] register new account

30 seconds dude :D

VisaHing
26.09.13, 21:44
mul osad skypes ka vist timz karupoeg jne

see oleks kahtlane kui ma 4 kuud pole online ja nüüd lähen

lol :D väga hästi ettenähtud.

(Y)

q_q
26.09.13, 21:45
nojah nüüd kui skype ***** keeratud siis kõik hakkavad kasutama

miks te siis mingi msn kasutasite kui skype hea oli? :D

causals are always late to party

Fortune
26.09.13, 21:52
http://www.upload.ee/image/3606733/jopp.jpg
joppas sul jah, et looperil nt sellist rohelist theme pole + suht nuts riid oleks kui taipaks kohe ära, et su tekst hakkab kolmandalt realt üldse

q_q
26.09.13, 21:54
mul on ka roheline theme ja ma ei näinud seda

VisaHing
26.09.13, 22:01
Q_Q mis tunded valdasid kui sinu ja BWG vahel host flippas :D

q_q
26.09.13, 22:04
tra mida küsimust

"mis tunded valdasid"

stfu visahing :D

q_q
26.09.13, 22:05
ma lootsin ma võidan flipi sest arvasin mul parem chance võita kui bwg-l

see pm-i värk jne tegelt oli suht obv hunt ta

BlackWerewolfGenie
26.09.13, 22:05
LOL

BlackWerewolfGenie
26.09.13, 22:05
see whitetext ma jumala kindlalt mõtlesin, et failisin sellepärast postitasingi mingi kolm posti üli kiirelt, et keegi elusees ei hakkaks seda quotema seal kuna quotedes oleks kohe näha olnud :)

WowAwiAA
26.09.13, 22:07
Tänud koos kiidusõnadega Lencile.

Aga annaks teada ka, kes järgmisel otsa kohe osaleks, et kas siis teema ka üldse teha.

q_q
26.09.13, 22:11
f3 oleks võind saada häält lukustada

muidu jah üks väheseid kordi kui probleeme ega modkille polnud vist

ma võin igakord mängida muidu

LuuK
27.09.13, 01:44
Avicii :heart:

timz0333
27.09.13, 08:40
f3 oleks võind saada häält lukustada

muidu jah üks väheseid kordi kui probleeme ega modkille polnud vist

ma võin igakord mängida muidu


Üle noatera

overbet
27.09.13, 17:20
uut ei viitsi keegi?

q_q
27.09.13, 17:33
uut ei viitsi keegi?

aga tee registeerimisteema

karupoeg
27.09.13, 18:57
wp guys

hea kahevõitlus oli ikka lõpus ning looperile props, et suutis ära readida. See hääle enda peale jätmine oli BWG poolt väga nuts asi.

Kahju, et endal ei olnud esimene päev õhtul aega mängida. Seetõttu vist q_q arvas, et ma KT ja õnnestus wowile üks lisa päev saada. Sest nagu q_q ütles, ta kahtles minu ja wowi vahel day 1.

üks asi on küll, mis mind veidi tilti ajas

Nimelt kutid, katsume külana oma faktide ja väidete sisu kontrollida. Ma saan aru, kui hundid ajavad kelbast, kuid külana peaksime olema kindlad. Eriti need, kelle juttu rohkem kuulatakse.

Näiteks räägiti pikalt mingist q_q clearist charile. Tegelikult oli ju asi vastupidi. Mina clearisin chari ja q_q ei uskunud seda cleari. Või siis avicii väide, et Visahing oli q_q koos hunt mingi mäng. Tegelikult oli ta hunt koos minuga. Õnneks suutis Avicii seda kohta parandada. Aga need on spotid, kus tulevad tähtsad otsused ja kahju oleks kui need valel alusel.

Eniveis mina ei viitsi enam mängida. nkn kohe lendan ja kui ei lenda, siis on üliobv, et ma hunt.

q_q
27.09.13, 19:01
biggest bullshit lause siin foorumis

mina enam libahunti ei mängi

Char
27.09.13, 19:03
Eniveis mina ei viitsi enam mängida. nkn kohe lendan ja kui ei lenda, siis on üliobv, et ma hunt.

pead ikka mängima, mängud peavad koguaeg jooksma, siis tõuseb keskmise mängija tase ka kõrgemale, et sind ei sööda ära esimene päev.

kui saad kicki seekord, care.ee ja tegutse enda tavaliste asjadega edasi.

q_q
27.09.13, 19:10
ära põe char ta ütleb peale igat mängu seda :D

BlackWerewolfGenie
27.09.13, 19:43
ma olen küla ausalt ka

VisaHing
27.09.13, 20:10
ma olen küla ausalt ka

okei

Char

vapsik
27.09.13, 20:23
Eniveis mina ei viitsi enam mängida. nkn kohe lendan ja kui ei lenda, siis on üliobv, et ma hunt.

Peaksid 2+2s proovima siis. Seal seda probleemi poleks arvatavasti.

Char
27.09.13, 20:44
Peaksid 2+2s proovima siis. Seal seda probleemi poleks arvatavasti.

kes kiirelt regab, siis mäng algamas just

http://forumserver.twoplustwo.com/59/puzzles-other-games/vanilla-werewolf-sign-up-timelady-modding-runs-when-fills-1374949/

Avicii
28.09.13, 21:44
Avicii :heart:
eh?

Avicii
28.09.13, 21:51
Ma saan aru, et ma veits feilisin selle Visahinge hääletamisega jne aga tol hetkel tundus ta kuidagi rohkem hunt kui BWG. GG küla tho, ning üldiselt ma ei näe ka siin foorumis mõtet mängida väga unless kõik ei tee iga mängu jaoks uusi kasutajaid. Kuna meie grupp nii väike siis see lihtsalt läheb nii jamaks kätte. OP mängijad süüakse või hääletatakse välja jne. my 2 cents

WowAwiAA
29.09.13, 00:12
Ma saan aru, et ma veits feilisin selle Visahinge hääletamisega jne aga tol hetkel tundus ta kuidagi rohkem hunt kui BWG. GG küla tho, ning üldiselt ma ei näe ka siin foorumis mõtet mängida väga unless kõik ei tee iga mängu jaoks uusi kasutajaid. Kuna meie grupp nii väike siis see lihtsalt läheb nii jamaks kätte. OP mängijad süüakse või hääletatakse välja jne. my 2 cents


pead ikka mängima, mängud peavad koguaeg jooksma, siis tõuseb keskmise mängija tase ka kõrgemale, et sind ei sööda ära esimene päev.

kui saad kicki seekord, care.ee ja tegutse enda tavaliste asjadega edasi.

Problem solved.

lenC
29.09.13, 01:26
f3 oleks võind saada häält lukustada

muidu jah üks väheseid kordi kui probleeme ega modkille polnud vist

ma võin igakord mängida muidu
Kui see aitab, siis ma mõtlesin juba paar päeva ette, et kui must lynch tuleb, siis ma lasen lihtsalt päeva lõpuni, sest ma ei saanud teemat piisavalt babysittida ja oleks võinud tundideviisi hiljaks jääda. Ei taha päris pretsedenti ka luua, kus keegi peale mängu mode kuulutab mängu lõppenuks.

Muidu ma tegin teile veidi liiga küll, oli 3 kohta, mida ei tohiks tolereerida, aga 9-mängijaga keeravad modkillid liiga palju balance'it tuksi ja mänge enam väga tihti käima ka ei saa, nii et ma otsustasin mitte.

Need 3 kohta olid:
Kui karupoeg ütles täpse kellaaja, millal talle rollisõnum saadeti. Igal pool mujal instant modkill, kui ma poleks sõnumeid üksikult saatnud, sõnumite nimekirja omakorda randinud ja sellest teemas teatanud, siis oleks pidanud 100% modkillima. (kuigi on võimalus, et ta poleks siis seda postitanud).

Oleks ehk pidanud küla karistama, kui surnud timz mängust mujal rääkis. Not cool.

VisaHinge (ja vähemal määral ka teiste f5-s) naise ja lapse nimel vandumine, et ta on küla. Minu meelest nii tõsiselt sõnastades läheb see angleshooti alla, "kas sa oled küla?" jms küsimused on muidugi cool. Mängige rohkem loogikaga kui emotsioonidega.

Muidu oli meeldiv, uued kutid said hästi hakkama.

Char
29.09.13, 07:55
looperi mängust väljas diil oli ka veits halb imo. olgugi, et saime selle ilusti kindof lahendatud.

aga lihtsalt, looper muutis häält selle tõttu teatud hetkel.

timz0333
29.09.13, 10:22
Yeah, väga emotsionaalne mäng oli ja kui visa oksa tõmmati ajas ikka totaalselt keema. Enam ei tee!

overbet
29.09.13, 10:52
Lenc, peale Visa lynchi ta kirjutas offtopicusse midagi stiilis, et lol gg küla, enam ei mängi, werewolf liialt tilti ajav. Tollele postitusele vastasin, (ise ei osalenud) et huvitav werewolfi mäng käimas hetkel ja teise lausena Visale, et imo ta mängis viimase päeva lõpu halvasti.

Paari minuti pärast mõlemad deletesime oma postid, aga kuivõrd out of line see meie mõlema poolt oli?

vapsik
29.09.13, 13:08
Midagi ei tohiks kommenteerida.

karupoeg
29.09.13, 14:24
Need 3 kohta olid:
Kui karupoeg ütles täpse kellaaja, millal talle rollisõnum saadeti. Igal pool mujal instant modkill, kui ma poleks sõnumeid üksikult saatnud, sõnumite nimekirja omakorda randinud ja sellest teemas teatanud, siis oleks pidanud 100% modkillima. (kuigi on võimalus, et ta poleks siis seda postitanud).


Okei, enam ei tee. aga miks see nii halb on? See oli tol hetkel mängu olukorda ning Chari süüd/süütust arvestades hea analüüs imo.

Hetkel ma saan aru, et täpne kellaaja ütlemine oli vale. Oletades, et ma oleks kirjutanud kellaaja asemel "varahommik", kas siis oleks ok?

Ma ei näe, et see oleks ühegi reegliga hetkel vastuolus (mis siiamaani meil olnud). Kui on, siis palun täpsustage

Char
29.09.13, 14:44
sellesmõttes, et rollisõnumi saamine pole hundimänguga seotud.

sa ei tohiks üldse sellest rääkida

vapsik
29.09.13, 14:49
Varahommik poleks okei.


Keelatud on postitada pilti ja tsiteerida oma rolli privaatsõnumit, külatarga peeke ja muud mänguga seotud suhtlust, mis on toimunud väljaspool mänguteemat


Kellaaeg on osa privaatsõnumist ja osa suhtluses, mis on toimunud väljsaspool mänguteemat. Kellaaegade või mingi kirjavea arutamine saadud kirjas pole lubatud. Pmst üritad ennast clearida kasutades mänguväliseid asju.

karupoeg
29.09.13, 15:31
Varahommik poleks okei.



Kellaaeg on osa privaatsõnumist ja osa suhtluses, mis on toimunud väljsaspool mänguteemat. Kellaaegade või mingi kirjavea arutamine saadud kirjas pole lubatud. Pmst üritad ennast clearida kasutades mänguväliseid asju.

selge. bolditud osa vale tho.

aga fine, saan mõttest aru.

tegelt ei saa ka. Kust jookseb piir?
q_q on 100x copynud tekste teistest mänguteemadest. läheb täpselt sama reegli alla.

vapsik
29.09.13, 15:37
Teised mänguteemad on kõigile nähtav avalik info ja kõik saavad seda c/p. Kasutatakse selleks, et võrrelda eelmise mängu tegevust antud mängu tegevusega.

Kellaaegade välja toomine või oma PM sisu avaldamine pole enam libahundi mängimine, sest küladel ja huntidel pole kasutada samasugust infot. Kõik külad teavad, mis kell nad kirja said või mis seal täpselt kirjas. Hundid seda ei tea ja seega on nad ebavõrdses olukorras.

karupoeg
29.09.13, 15:40
ok