PDA

View Full Version : Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!



Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6

lenC
23.09.13, 04:47
Reeglite teadmatus ei ole vabandus!

Mängijate nimekiri:
Avicii
BlackWerewolfGenie
Char
karupoeg
Looper
q_q
Timz0333
VisaHing
WowAwiAA

Reeglid

Foorumimäng LIBAHUNT (käitumis)REEGLID

Seni, kuni mäng käib, on lubatud mängust rääkimine ainult mänguteemas

Millegist rääkimine väljaspool mänguteemat, mis võib mõjutada mängutulemust on reeglitevastane ja üldiselt peaksid üldse hoiduma käimasoleva mängu mainimisest väljaspool mänguteemat. Pea meeles, et mäng käib seni, kuni mängu moderaator on teatanud, et mäng on läbi

Foorumi tarkvara lubab lisada pilte, videosid ja linke teistele lehtedele. Nende postitamine on üldiselt lubatud aga pole mõeldud, et need on peamised suhtlusvahendid. Nende kasutamine info peitmiseks või maskeerimiseks on keelatud. Piltide, videote või helide kasutamine eesmärgiga oma poste varjata otsingu eest on keelatud. Endast video või helide postitamine on keelatud

Postitamine on lubatud ainult siis, kui on päev

Kuna öö algab 22:00 siis postid seisuga 22:00 on OK ja hääled sel ajal loevad

Keelatud on postitamine ja hääletamine 22:01, hääled :01 ei loe ja postid loetakse vigasteks

Kogemata ööpostitamist vahetevahel juhtub aga sinult oodatakse, et püüad ööpostitamist vältida

Postitamine on lubatud ainult siis, kui oled elus

Kui sul on roll, mis lubab suhelda mänguteemaväliselt siis võid seda teha ainult siis kui su roll seda lubab. Ja ainult isikutega, kellega su roll seda lubab

Hundid võivad üksteisega suhelda 24h päevas

Postide muutmine on keelatud, ükskõik mis põhjusel

Isegi kirjaviga, katkist tagi, jne (nt pilti postidades läheb [img] tag valesti) EI TOHI parandada

Postide muutmine tekitab ebatasakaalus oleva olukorra, nt keegi näeb su orginaal- ja muudetud posti ja see tekitab probleeme mängu aususega. See puudutab kõiki poste, kaasaarvatud neid, mis on tehtud kogemata öösel, valedes teemades, valede kasutajatega, jne

Keelatud on postitada pilti ja tsiteerida oma rolli privaatsõnumit, külatarga peeke ja muud mänguga seotud suhtlust, mis on toimunud väljaspool mänguteemat

Libahunt on mäng, kus tõlgendatakse informatsiooni, mis on mänguteemasse postitatud. Seega ei ole oodatud, et mängijad tõestavad oma rolle postitades otsest tõendusmaterjali oma rollist (privaatsõnumist pilti tegemine, selle otsene tsiteermine, jne)

Keelatud on postitada pilt või otsetsiteerida mängumoderaatori privaatsõnumeid. Kõik informatsioon, mida soovid edasi anda, tuleb panna oma sõnadesse

Võltsitud piltide ja tsitaatide postitamist koheldakse samamoodi nagu päris piltide, tsitaatide postitamist

Kui sa pole kindel, mida postitada võib, konsulteeru mängu moderaatoriga

Kui sa oled liitunud mänguga siis sinult oodatakse selles osalemist

Minimaalselt oodatakse, et postitad vähemalt üks kord iga päev

Kui juhtub midagi, et pead olema away from keyboard ja sa ei saa enam edasi mängida siis tuleb mängu moderaatorile saata privaatsõnum ja paluda oma kohale asendusmängija. Koheselt tuleb lõpetada mänguteemas postitamine. Mänguteemas kirjutamine, et sa otsid asendusmängijat on keelatud

Sinult oodatakse viisakat käitumist

Libahunt on mäng, kus valetamine on lubatud ja isegi oodatud ning on mängijate asi välja selgitada, kes räägib tõtt. Seega vaidlused mängijate vahel on loomulikud aga jälgige, et te üle piiri ei lähe ning kedagi ei solva. Samuti on oodatud, et iga mängija mängib võidu nimel ja oma meeskonda tahtlikult saboteerida ei või

Ülesehitus
Mängul on kaks osapoolt.
2 libahunti, kes kõik teavad üksteist ja võivad teemaväliselt omavahel suhelda.
6 tavalist külaelanikku, kes üksteist ei tea ning kes teemaväliselt ühegi teise mängijaga suhelda ei või ja võivad teemas ainult postitada kui on päev.
1 külatark, kes igal öösel (kaasaarvatud öö enne esimest mängupäeva) saadab mängujuhile (mulle) ühe mängija nime ning saab teada, kas tegemist on libahundi või külaelanikuga. Siin mängus sai külatark suvalise külaelaniku teada enne esimest päeva, edasi saab ta ise valida.

Libahuntide meeskond võidab siis, kui nad moodustavad vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Külaelanikud (koos külatargaga) võidavad siis, kui kõik libahundid on surnud.

Mängul on kaks faasi:
1. Päev, millal kõik elusolevad mängijad võivad teemas postitada ja hääletada ühe mängija vastu. Päev algab tavaliselt kell 10:00, aga postitada ei või enne kui ma olen selleks loa andnud. Päev lõppeb 22:00 ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust.
2. ÖÖ, mille ajal libahundid saavad endiselt üksteisega suhelda ja peavad mulle saatma ühe mängija nime, keda nad öösel tappa soovivad. Samuti peab külatark saatma mulle igal öösel ühe elusoleva mängija nime, kelle rolli ta soovib teada. Öö algab 22:01 ja öösel keegi teemas postitada ei tohi.


Hääletamine: Igal päeval on mängijatel võimalus hääletada ühe mängija vastu. Mängija, kellel on enim hääli mängupäeva lõppedes eemaldatakse mängust. Hääletada võib nii palju kordi kui mängija soovib ning arvesse läheb ainult kõige viimane hääl. Mängija vastu hääle andmiseks postita mängija nimi boldis. Näiteks, kui pastilaa oleks mänguks ja Sa soovid tema vastu hääletada, siis näeb välja nii:
Pastilaa

Bold kirja võib kasutada AINULT hääletamiseks.



ON ÖÖ

lenC
23.09.13, 04:51
Lühidalt üle:

Päev algab edaspidi 10:00 paiku, ühtlasi on see ööotsuste tähtaeg, kui selleks ajaks ei laeku privaatsõnumit, siis kasutan random.org-i külatarga/huntide otsusteks.
Päev lõppeb 22:00, peale seda ei tohi enam postitada.

Mängijad:


Avicii


BlackWerewolfGenie


Char


karupoeg


Looper


q_q


Timz0333


VisaHing


WowAwiAA



Rollid:
2 hunti, kes võivad üksteisega suhelda mänguteemast väljas 24/7, eeldusel et nad elus on.
1 külatark, kes sai minult teada suvalise külaelaniku enne mängu
6 tavalist külaelanikku

lenC
23.09.13, 05:01
Rollid on (suvalises järjekorras) välja saadetud, kui keegi ei saanud, siis saatke mulle privaatsõnum, seda tehke palun kõikide küsimuste korral.

On päev!

lenC
23.09.13, 05:11
Hääled seisuga post 4 kuni 0
Öö saabub 15:49:42 pärast
---
HääliLynchHääletajad
9 ei ole hääletanud timz0333 (0), q_q (0), WowAwiAA (0), VisaHing (0), Looper (0), BlackWerewolfGenie (0), Avicii (0), karupoeg (0), Char (0)

q_q
23.09.13, 05:11
yo

q_q
23.09.13, 05:12
jee ma saan öö otsa spamida üksi ja 4k posti teha omale :^)

q_q
23.09.13, 05:20
ma hakkan dexter finale vaatama

loodame et tuleb woat lõpp

[subscribe] [like] [share]

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 06:30
P2ris kindlasti on hundid kolm siga ja 4 kilo popsu minema viinud 88sel.

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 06:41
Ahned raisk, poolteist siga ja kaks kilo näkku? Täna öösel olen elavhõbehaavlitega valmis, oleks vaja vähemalt kolme kamraadi endaga, et kataks ära nii edela-, kao- kui ka lõuna- ja Ise võtan põhjakaare.

lenC
23.09.13, 07:00
Hääled seisuga post 4 kuni 9
Öö saabub 14:00:55 pärast
---
HääliLynchHääletajad
9 ei ole hääletanud timz0333 (0), q_q (3), WowAwiAA (0), VisaHing (0), Looper (0), BlackWerewolfGenie (2), Avicii (0), karupoeg (0), Char (0)

Char
23.09.13, 07:02
q_q, sest liiga agaralt kirjutas siin

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 07:04
q_q, sest liiga agaralt kirjutas siin

Julge hundirind on haavleid täis. Millist kaart katma tuled Char?

Char
23.09.13, 07:08
Julge hundirind on haavleid täis. Millist kaart katma tuled Char?

ida kandis paiken ise, võtan selle

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 07:12
ida kandis paiken ise, võtan selle

Hästi, vanale koerale uusi trikke ei õpeta. Hundina oleksid vast kodunt kaugema punkti valinud, et jälgi segada.

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 07:14
Aga meil on ikka veel vaja kaks kaart ära katta, külamehed vajan abi... Paar siga veel ja olen busto. Ei saa lubada enam alla EV jooksmist.

VisaHing
23.09.13, 08:01
Hommik külad ja non-külad..

BlackWerewolfGenie - sest nimes on juba Libahunt :D .. liiga easy lul. next1 please

timz0333
23.09.13, 08:17
Hommik ka minu poolt külameestele.

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 08:29
Hommik külad ja non-külad..

BlackWerewolfGenie - sest nimes on juba Libahunt :D .. liiga easy lul. next1 please

Ei tasu raamatut kaane järgi hindama hakata. Huntidele küll teed kergeks ära mängu, kui kohe külale peale lendad. Arvan, et päeva lõpuks leidub siin mingeid kindlamaid kandidaate. Äkki oled ise siis?

Omad peaks ikka kokku hoidma, mul siin kaks ilmakaart vaja ka veel ära katta täna öösel.

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 08:33
karupoeg Tule ütle ka tere.

karupoeg
23.09.13, 08:35
Char. q_q on day 1 viimane vend kelle me välja võtame.

karupoeg
23.09.13, 08:38
BlackwerewolfGenie

ei viitsi isegi põhjendada. sorry egotsemise präast, aga mina ja q_q oleme viimased vennad, keda peaks day 1 hääletama hakkama. Külana peaks ta seda teadma + ta on täiesti võõras ning raske readida

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 08:48
Kuidagi julgelt lahmid.

Täpselt samamoodi nagu mina tean, et külana ei hääletaks ma day 1 ei sind või q_q ega isegi timzi. Tead ka sina, et külana ongi vaja survestada ja mul on alati võimalik oma häält muuta.

Take it iisi, kui just hunt pole siis ma saan aru küll miks ei viitsi põhjendada. :)

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 08:49
BlackwerewolfGenie

ei viitsi isegi põhjendada. sorry egotsemise präast, aga mina ja q_q oleme viimased vennad, keda peaks day 1 hääletama hakkama. Külana peaks ta seda teadma + ta on täiesti võõras ning raske readida

Selliseid vastuseid lugesin ma sul ka ühes endgame'is kus sa olid kriimsilm tegelt...

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 08:54
Kui nitpickida siis day 1 ma hääletaks nii sind ja ükskõik keda veel. Aga su peale häält ei jätaks jep, analüüsivate mängijatega on palju huvitavam/kergem hunte üles leida järgnevatel päevadel aga see obvious, ei pea iga mäng välja tooma seda põhjendust.

lenC
23.09.13, 09:00
Hääled seisuga post 4 kuni 24
Öö saabub 12:00:54 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 BlackWerewolfGenie karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=543993&postcount=21) (2), VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=543986&postcount=16) (1)
1 q_q Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=543979&postcount=11) (2)
1 karupoeg BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=543991&postcount=19) (10)
5 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), q_q (3), timz0333 (1), Avicii (0), Looper (0)

karupoeg
23.09.13, 09:05
sa ei pea mulle stratist rääkima.

esimese asjana minu, q_q või nt timzi peale hääle panemine on -EV, sest suure tõenäosusega sa nagunii meid ei hääleta (nagu sa ka ütlesid) päeva lõpus. Samuti suudame me ka veel suure tõenäosusega ka esimesel päeval ennast puhtaks rääkida isegi siis kui me oleme hundid.

Seega ma arvan, et sa oled nõus sellega, et minu hääletamine on hetkel päeva alguses esimese asjana ajaraisk, sest see toob kaasa just selle, mis praegu toimub - minu ja sinu vahelise pika dialoogi, kus mõlemad üritame ennast clearida. Jällegi, suure tõenäosusega see õnnestub meil mõlemal isegi siis kui me oleksime hundid.

Ja nagu sa saad aru, siis varasemate mängijate jaoks on + ev uute liikmete survestamine (sina ja char), et saada teada teist rohkem.

VisaHing
23.09.13, 09:05
Timz0333 - mis luurad poja. küla või hunt ütle otse välja, siis veits lihtsam mängida.

timz0333
23.09.13, 09:07
http://www.youtube.com/watch?v=5y_KJAg8bHI

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 09:08
sa ei pea mulle stratist rääkima.

esimese asjana minu, q_q või nt timzi peale hääle panemine on -EV, sest suure tõenäosusega sa nagunii meid ei hääleta (nagu sa ka ütlesid) päeva lõpus. Samuti suudame me ka veel suure tõenäosusega ka esimesel päeval ennast puhtaks rääkida isegi siis kui me oleme hundid.

Seega ma arvan, et sa oled nõus sellega, et minu hääletamine on hetkel päeva alguses esimese asjana ajaraisk, sest see toob kaasa just selle, mis praegu toimub - minu ja sinu vahelise pika dialoogi, kus mõlemad üritame ennast clearida. Jällegi, suure tõenäosusega see õnnestub meil mõlemal isegi siis kui me oleksime hundid.

Ja nagu sa saad aru, siis varasemate mängijate jaoks on + ev uute liikmete survestamine (sina ja char), et saada teada teist rohkem.

Argumenteeritud hästi. Polnud mingit vaidlustki eriti plaanis, lihtsalt nägin, et oled onlain aga polnud kirjutanud midagi siis kutsusingi häält tegema.

Ega praeguseks hetkeks võib väga suur tõenäosus olla, et ükski hunt pole veel midagi postitanud. Selleks ongi vaja, et kõik ikka rohkem poste teeks, sa võid mind survestada palju jaksad aga olen küla nii, et ei higista eriti.

timz0333
23.09.13, 09:08
Timz0333 - mis luurad poja. küla või hunt ütle otse välja, siis veits lihtsam mängida.

küla

karupoeg
23.09.13, 09:09
ja nii kaua kuni chari hääl on q_q peal, sinu hääl minu peal on meil tekkinud 4 inimest, kes on omamoodi fucked ja bad case scenario saavad hundid tagaplaanil tegutseda.

ja viimase asjana. te teete endale karuteene sellega, sest "hammas hamba" vastu reegel kehtib selles mängus üsna palju ning sageli minnakse isiklikuks.

Looper, tule tutvusta ennast

karupoeg
23.09.13, 09:11
q_q, sest liiga agaralt kirjutas siin

q_q, mis arvad, kas noobclear?

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 09:16
Sa külana suht alati kohe hääle tagasi pannud, hundina vist muidu mitte. Seega mul omad nipid kuidas siin kergelt clearida üritan potentsiaalsi külasi.

Noobcleare ei tasu andma hakata vist, alati võib noobil olla väga kaval hunt abis.

Pigem survestaks siis mingeid vendi kes veel häält teinud pole wow oled küla? Saad kohe mõtteid jagada kui laivi tuleb.

karupoeg
23.09.13, 09:24
Sa külana suht alati kohe hääle tagasi pannud, hundina vist muidu mitte. Seega mul omad nipid kuidas siin kergelt clearida üritan potentsiaalsi külasi.

Noobcleare ei tasu andma hakata vist, alati võib noobil olla väga kaval hunt abis.

Pigem survestaks siis mingeid vendi kes veel häält teinud pole wow oled küla? Saad kohe mõtteid jagada kui laivi tuleb.

minule on lenc saatnud rolliga sõnumi kell 5:57, arvatavasti ka teistele samal ajal. Char kirjutas q_q jutu 8:02.

Char töötab 9-5 töökohas, seega ma arvan, et ta vahemikus 6-7.30 hommikul ikkagi magas. Mis jätab üsna väikse ajavahemiku, et teise hundiga kontakt saada ja stratist rääkida. + eeldab see seda, et teine hunt ärkab ka hommikul vara.

Mina arvan, et Char mängib esimest korda, varasemaid mänge lugenud ei ole ning vaatas, et üks vend on väga agar ja pakkus ta kohe n.ö. värske mängijana ka välja. Teadmata varasemate mängude dünaamikat ja q_q persooni. Sellest ka see noobclear

karupoeg
23.09.13, 09:25
+ noobclear on seniste mängude jooksul olnud kõige parem clear üldse.

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 09:28
Ei tea, meenub mäng kus backdoorsex sai noobclearituna hundu olla.

karupoeg
23.09.13, 09:29
see oli sellepärast, et ta oli hunt koos minuga

karupoeg
23.09.13, 09:29
:)

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 09:32
Ja sellepärast ei tasugi kõiki noobcleare tõetruuks võtta. Aga muidu võib täitsa nii olla küll, et pigem küla. Hundina vast ei hakkaks kohe omale tähelepanu tõmbama ka.

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 09:35
Küsimus muidu miks ikka veel mu peale aega raiskad oma häälega?

karupoeg
23.09.13, 09:36
panid mind raskesse olukorda post nr 33s.

karupoeg
23.09.13, 09:37
q_q läks prolly magama. Ma lähen käin trennis ära, loodetavasti on siis mingid arengud ka toimunud. hetkel Avicii.

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 09:41
panid mind raskesse olukorda post nr 33s.

Olen küla ja eelnevate häältega oleks veidi liiga kerge nihverdada olnud häältega huntidel ma usun. Praegu on suurem võimalus ennast reeta.

Loodame, et kõik teeva mõned postid järgnevate tundidega muidu hetkeks on mul readid otsas.

Avicii
23.09.13, 10:14
q_q läks prolly magama. Ma lähen käin trennis ära, loodetavasti on siis mingid arengud ka toimunud. hetkel Avicii.
Milles ma süüdi olen nüüd kohe siis?

timz0333
23.09.13, 10:55
minule on lenc saatnud rolliga sõnumi kell 5:57, arvatavasti ka teistele samal ajal. Char kirjutas q_q jutu 8:02.

Char töötab 9-5 töökohas, seega ma arvan, et ta vahemikus 6-7.30 hommikul ikkagi magas. Mis jätab üsna väikse ajavahemiku, et teise hundiga kontakt saada ja stratist rääkida. + eeldab see seda, et teine hunt ärkab ka hommikul vara.

Mina arvan, et Char mängib esimest korda, varasemaid mänge lugenud ei ole ning vaatas, et üks vend on väga agar ja pakkus ta kohe n.ö. värske mängijana ka välja. Teadmata varasemate mängude dünaamikat ja q_q persooni. Sellest ka see noobclear

Mulle meeldib!

lenC
23.09.13, 11:00
Hääled seisuga post 4 kuni 45
Öö saabub 10:00:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
1 q_q Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=543979&postcount=11) (2)
1 WowAwiAA BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544006&postcount=33) (16)
1 Avicii karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544015&postcount=42) (11)
1 BlackWerewolfGenie VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=543986&postcount=16) (2)
5 ei ole hääletanud timz0333 (4), q_q (3), WowAwiAA (0), Avicii (1), Looper (0)

Char
23.09.13, 12:32
Avicii, alati nii vaikne?

WowAwiAA
23.09.13, 12:33
Wow raporteerib: "Olen küla, hunte pole silmanud".

timz0333
23.09.13, 12:44
Praeguse seisuga tundub, et vähemalt üks huntidest ei ole veel postitanud.

WowAwiAA
23.09.13, 12:46
Ou timz millal level up-isid, et sind ka esimeseks päevaks maha kriipsutatakse võimalike poodavate seast?

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 12:49
Wow raporteerib: "Olen küla, hunte pole silmanud".

Täitsa hea raport on, ei usu, et WoW hunt on.

Timz kui arvame, et vähemalt üks hunt pole postitanud siis looper

Ma nägin korra oli käinud siin juba aga kirjutama ei hakanud, ehk pole teist hunti kätte saanud skaibis veel?

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 12:53
Avicii, alati nii vaikne?

Mõnikord on küll, teinekord mitte.

lenC
23.09.13, 13:00
Hääled seisuga post 4 kuni 52
Öö saabub 08:00:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
1 q_q Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=543979&postcount=11) (3)
1 Looper BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544037&postcount=51) (18)
1 Avicii karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544015&postcount=42) (11)
1 BlackWerewolfGenie VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=543986&postcount=16) (2)
5 ei ole hääletanud WowAwiAA (2), q_q (3), timz0333 (5), Looper (0), Avicii (1)

timz0333
23.09.13, 13:09
Ou timz millal level up-isid, et sind ka esimeseks päevaks maha kriipsutatakse võimalike poodavate seast?

Ma ise tahaks ka tegelt teada seda, stnd küla imo.

Looper
23.09.13, 13:28
Tervist ka minupoolt. Ärkan vähe ja siis loen teie hundised postitused üle :)

WowAwiAA
23.09.13, 13:29
Tervist ka minupoolt. Ärkan vähe ja siis loen teie hundised postitused üle :)
Mida eelneval korra, kahel lugesid siis?

Looper
23.09.13, 13:32
Silmasin kiirelt postid üle aga mõttega ei teinud midagi.

WowAwiAA
23.09.13, 13:35
Silmasin kiirelt postid üle aga mõttega ei teinud midagi.

Ok, saan siin relateda. Aga ma kasutan siinkohal võimalust väljalogituna lugeda.

WowAwiAA
23.09.13, 13:36
Ses suhtes, et huvi on teada mis mängus juba toimub, aga tead et kaasa pole võimeline veel mängima.

WowAwiAA
23.09.13, 13:39
Ma ise tahaks ka tegelt teada seda, stnd küla imo.
Selles suhtes, et stnd küla on teha neid mahakriipsutusi keda esimesel päeval ei tasu üles puua?
No järgmisteks päevadeks jäävad neil uksed lahti ikkagi ja clearimine see ei ole niiet midagi tingimata külalikku selles pole.

q_q
23.09.13, 13:46
yo bitches

ma hakkan lugema

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 13:48
Standart ei ole, külale kasulik ka mitte. Aga minu mõtted läksid üldse veits kaduma seal vaidluses.

Esimene päev on nagu pre-flop niikuinii, flopil saab alati re-evaluateda.

q_q
23.09.13, 13:55
karupoeg Tule ütle ka tere.


Sa külana suht alati kohe hääle tagasi pannud, hundina vist muidu mitte. Seega mul omad nipid kuidas siin kergelt clearida üritan potentsiaalsi külasi.

Noobcleare ei tasu andma hakata vist, alati võib noobil olla väga kaval hunt abis.

Pigem survestaks siis mingeid vendi kes veel häält teinud pole wow oled küla? Saad kohe mõtteid jagada kui laivi tuleb.


q_q läks prolly magama. Ma lähen käin trennis ära, loodetavasti on siis mingid arengud ka toimunud. hetkel Avicii.


Praeguse seisuga tundub, et vähemalt üks huntidest ei ole veel postitanud.

esimesed hundised postid

0 posteri hääletamine et teda "survestada" on mingi retarded strat ja tavaliselt teevad hundid seda

ja see timzi post kõlab lihtsalt "pean midagi neutraalset ütlema"

q_q
23.09.13, 13:55
timz

q_q
23.09.13, 13:57
karupoeg sa pakud hundina char poleks siis midagi postitanud?

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 13:58
Ma ei usu, et 0 posterile hääle panemisega midagi valet oleks. Muidu ei tunne vajadust postitamagi hakata, hunt tuleb vaatab teemat hääli poole pandud ja laseks rahumeeli vaikuses edasi kuni riverisse ilusa maasika ära saab panna viimase 15 minutiga päevas.

q_q
23.09.13, 13:59
Ses suhtes, et huvi on teada mis mängus juba toimub, aga tead et kaasa pole võimeline veel mängima.

hmm sa külana loed välja logituna et mitte hundine tunduda?

mul külana tavaliselt pohui kuidas ma "välja näen" ja ma ei mõtle selle peale

WowAwiAA
23.09.13, 14:00
Esimese sisselogimise jah. Muidu hakatakse suruma, tunnen vajadust vastata ja toodan ei tea mida ja kaevan omale augu :D

lenC
23.09.13, 14:00
Hääled seisuga post 4 kuni 68
Öö saabub 07:00:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
1 timz0333 q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544058&postcount=64) (8)
1 Looper BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544037&postcount=51) (20)
1 Avicii karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544015&postcount=42) (11)
1 q_q Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=543979&postcount=11) (3)
1 BlackWerewolfGenie VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=543986&postcount=16) (2)
4 ei ole hääletanud timz0333 (6), WowAwiAA (7), Looper (2), Avicii (1)

q_q
23.09.13, 14:00
WTF

wow

:D

q_q
23.09.13, 14:02
Ma ei usu, et 0 posterile hääle panemisega midagi valet oleks. Muidu ei tunne vajadust postitamagi hakata, hunt tuleb vaatab teemat hääli poole pandud ja laseks rahumeeli vaikuses edasi kuni riverisse ilusa maasika ära saab panna viimase 15 minutiga päevas.

te hääletasite karupoega, wowi ja aviciid

kes kõik aktiivsed mängijad miks sa arvasid et nad vaikselt istuma hakkavad?

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 14:02
Esimese sisselogimise jah. Muidu hakatakse suruma, tunnen vajadust vastata ja toodan ei tea mida ja kaevan omale augu :D

ma ei saa ka aru, kaevasid augu?

q_q
23.09.13, 14:03
0 posteri hääletamine on hundi tell kes ei oska kedagi muud hääletada aga ei taha vaikselt istuda

0 posteri hääletamine on hundi tell kes ei oska kedagi muud hääletada aga ei taha vaikselt istuda

0 posteri hääletamine on hundi tell kes ei oska kedagi muud hääletada aga ei taha vaikselt istuda

WowAwiAA
23.09.13, 14:03
q_q, mis arvad, kas noobclear?


Täitsa hea raport on, ei usu, et WoW hunt on.

Timz kui arvame, et vähemalt üks hunt pole postitanud siis looper

Ma nägin korra oli käinud siin juba aga kirjutama ei hakanud, ehk pole teist hunti kätte saanud skaibis veel?

Minu jaoks väga kahtlust äratavad postid. Teil pole siin cleared külasi, et kamraade otsite või omate.
Näiteks karupoeg --- Kui q_q on siin hunt ja vastab, et "jah muidugi noobclear" siis pistame kohe Chari oksa? Kahtlase väärtusega on seesugused pöördumised.

WowAwiAA
23.09.13, 14:05
ma ei saa ka aru, kaevasid augu?
Külana endast hundi mulje jätta on üli kerge. Ma saan iga mäng day1 tuld. Kui ma poolunes peaksin veel selgitusi andma oleksin igakord day1 rippus.

q_q
23.09.13, 14:05
kui ma vastan jah noobclear siis just ei "pista" oksa chari

keegi pole mu silmis noob cleari teinud so far huvitav miks karupoeg nii arvas

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 14:05
te hääletasite karupoega, wowi ja aviciid

kes kõik aktiivsed mängijad miks sa arvasid et nad vaikselt istuma hakkavad?

Ma ei hääletanud Aviciid, ära laima.

Karupoega hääletasin sellepärast, et mul on tekkinud riid ta koht kus ta hundina ei hääleta kohe tagasi. Samas oli foorumis onlain aga ei viitsinud siia kirjutama hakata nii ma ta siia meelitasingi. (mu riid võib suht mööda ka olla sorri)

WoW'ile panin hääle sest hunt võib kohe ennast suurest ärevusest sisse rääkida, kui kohe enda peal hääli näeb ja too hetk ei tundunud keegi postitajatest eriti hundisena.

q_q
23.09.13, 14:07
karupoeg hääletas aviciid

"te" = "teie, kes te hääletasite 0 posterit"

q_q
23.09.13, 14:07
Külana endast hundi mulje jätta on üli kerge. Ma saan iga mäng day1 tuld. Kui ma poolunes peaksin veel selgitusi andma oleksin igakord day1 rippus.

õu kutid

kui te küla olete kas te tavaliselt pabistate mis mulje te endast jätate?

mul endal täiesti savi külana, ainult hundina mõtlen sellest

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 14:08
Minu jaoks väga kahtlust äratavad postid. Teil pole siin cleared külasi, et kamraade otsite või omate.
Näiteks karupoeg --- Kui q_q on siin hunt ja vastab, et "jah muidugi noobclear" siis pistame kohe Chari oksa? Kahtlase väärtusega on seesugused pöördumised.

Ma arvan, et mu quotes on teine pool palju tähtsam, kui esimene. Üritad külamehi vale radu pidi jooksma panna siin kohe suure hooga?

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 14:08
see pidi q_q quote olema sorri

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 14:09
imelikult võttis ära kõik tähtsa sealt

q_q
23.09.13, 14:12
miks see tähtis on?

lihtsalt õigustad oma hääli

whatever

timz0333
23.09.13, 14:12
see pidi q_q quote olema sorri

Oleks kõigi suhtes aus kui sa ütled oma teise kasutaja.

q_q
23.09.13, 14:14
yo timz

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 14:15
Kuidagi imelik oleks, kui ma ilma mingi suguse plaanita lihtsalt hääli oleks pildunud. Hundina oleks suht retard mäng ma usun, ei hakkaks omale kõike seda tähelepanu tõmbama.

timz0333
23.09.13, 14:16
yo yo,
nagu sa isegi tead siis esimene päev suht raske meil pihta saada hundile, kõik võiks ikka märgi maha jätta endast juba.
Päev on alles ees muidugi.

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 14:17
Oleks kõigi suhtes aus kui sa ütled oma teise kasutaja.

Kui mäng läbi on?

timz0333
23.09.13, 14:19
kohe

q_q
23.09.13, 14:20
tra nii kaua pole mängind ma ei mäleta kuidas kutid mängivad siin

timz su postid on väga weak hetke seisuga, lihtsalt fillerid ilma mingi sisuta

ma lähen vaatan teistest mängudest su poste kui need on paremad siis

http://i.imgur.com/JyCJAQI.jpg

q_q
23.09.13, 14:20
fuckkkkkkkkkkkk ma ei pannud img tage tahaks posti editida :(

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 14:21
kohe

Homme ütlen siis aga ausalt mu survestamisest vähem kasu külale, kui tunduda võib.

WowAwiAA
23.09.13, 14:23
Timz mäng ei klapi ei tema esimeste mängudena kus oli küla, ega ka viimasega kus oli hunt.
q_q kuidas teil hundi chat algul toimima sai eelminekord? Kas sina söötsid talle julgust seal, väga pushirikka jm mängu tegi viimase.

q_q
23.09.13, 14:23
libahunt 10

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12575-Libahunt-10-m%C3%A4ngu-teema

timz miks sa seal ei suru punanekolmratast kes mängis ka gimmickuga?

timz0333
23.09.13, 14:24
tra nii kaua pole mängind ma ei mäleta kuidas kutid mängivad siin

timz su postid on väga weak hetke seisuga, lihtsalt fillerid ilma mingi sisuta

ma lähen vaatan teistest mängudest su poste kui need on paremad siis

http://i.imgur.com/JyCJAQI.jpg

Ma täpselt ei mäleta mitu mängu kokku teinud aga iga mäng olen su tähelepanu saavutanud day 1 ilmselt nagu wow :)
Mida sisukat sa oskad postitada siin ? Imo on karupoja post "34" siiani ainuke sisukas post ülejäänud puhas trashtalk.

q_q
23.09.13, 14:24
hui mäletangi :D

q_q
23.09.13, 14:26
Ma täpselt ei mäleta mitu mängu kokku teinud aga iga mäng olen su tähelepanu saavutanud day 1 ilmselt nagu wow :)
Mida sisukat sa oskad postitada siin ? Imo on karupoja post "34" siiani ainuke sisukas post ülejäänud puhas trashtalk.

no ma olen juba strati kirjutanud et su postid on nõrgad (sisutud postid mida on kerge hundil postitada)

ja et wowi loogika on imelik

ja et 0 posteri survestamine on hundilik

see on trash talk v

timz0333
23.09.13, 14:28
olge nüüd kutid, kunas see viimane mäng toimus? Kindlasti kõik mäletavad mismoodi nad mängisid... Peaksin copyma liigutusi mängust kus olin küla, et clearida siin ennast külana? in b4 epic tilt siin mängus tegelt.

q_q
23.09.13, 14:29
anyway sa kirjutasid et "praeguse seisuga pole 1 hunt postitanud vms"

järelikult keegi tundus sulle juba hundine v

q_q
23.09.13, 14:30
olge nüüd kutid, kunas see viimane mäng toimus? Kindlasti kõik mäletavad mismoodi nad mängisid... Peaksin copyma liigutusi mängust kus olin küla, et clearida siin ennast külana? in b4 epic tilt siin mängus tegelt.

ära põe nüüd :)

sa tead kuidas mängin ja ma surungi nii

kui sa küla siis lihtsalt keep posting ja mu hääl ei jää su peale

timz0333
23.09.13, 14:30
Mul on read, et qq on 50/50

q_q
23.09.13, 14:30
õu mu hääl on üldse wowi peal ju :D

q_q
23.09.13, 14:31
wow miks sa kedagi hääletanud pole veel

WowAwiAA
23.09.13, 14:32
Ei leia head kandidaati.

q_q
23.09.13, 14:33
meh ma vaatan teisi mänge siin timz samas stiilis kirjutanud küll külana

WowAwiAA
23.09.13, 14:34
No räägin ammu.
Btw kui ta kirjutas seda, et "1 kes postitamata on hunt" siis ainus postitama player oli Looper.
Aajaa miks su hääl minu peal on?

timz0333
23.09.13, 14:35
anyway sa kirjutasid et "praeguse seisuga pole 1 hunt postitanud vms"

järelikult keegi tundus sulle juba hundine v

Ei tundu, kui aega võtan "visa" ette. Ei mäleta, et ta varem nii passive oleks olnud, alati peale lendand ju?

q_q
23.09.13, 14:37
Esimese sisselogimise jah. Muidu hakatakse suruma, tunnen vajadust vastata ja toodan ei tea mida ja kaevan omale augu :D

sest külaelanik ei tee sellist posti WTF

q_q
23.09.13, 14:37
yo karupoeg

karupoeg
23.09.13, 14:38
karupoeg sa pakud hundina char poleks siis midagi postitanud?


kui ma vastan jah noobclear siis just ei "pista" oksa chari

keegi pole mu silmis noob cleari teinud so far huvitav miks karupoeg nii arvas

ma ei usu, et ta day 1 kohe hundina hakkaks lammutama ja hääli toppima 1h pärast päeva algust ilma, et räägiks kaashundiga. Kui mina mängiks esimest mängu ja oleksin hunt, siis ma ootaks ära, et saaks kaashundi lisatud, küsiks nõu ja paneks plaani paika vms. Mitte ei viskaks lampi häält. Eriti arvestades seda, et Char ei saanud mängust väga aru alguses. Seepärast noobclearisin

WowAwiAA
23.09.13, 14:40
sest külaelanik ei tee sellist posti WTF
See oli vaid lihtne vastus küsimusele.
Ning see kui meie "loogikad" erinevad ei tähenda, et üks on hundi tell.

WowAwiAA
23.09.13, 14:41
Pigem on igasuguse loogikavastane, et hunt sellise posti teeb.

karupoeg
23.09.13, 14:41
karupoeg sa pakud hundina char poleks siis midagi postitanud?


Milles ma süüdi olen nüüd kohe siis?

Milleski.

Iga mäng, kus sa mänginud, oled sa alati kohe hommikul esimese asjana peale lennanud. Skypes oled ka alati hommikul vara sees olnud. Ainult 1 korra oled sa käitunud teistmoodi ning ei ole hakanud hommikul kohe seletama. Aga siis sa olid KT ja just selle vaikimise pärast poodi sind ülesse. Sa tark mängija, ma eeldan, et sa kahte korda sama viga ei tee KT-na.

Ja nüüd tekib olukord, kus sa jälle ei öelnud pikalt midagi hommikul. Nagu ma eelmises postis ütlesin, siis minu loogika kohaselt hunt ootab ära teise hundi enne kui seletama hakkab.

Aga dont worry, sind ma esimene päev ei hääleta nkn

q_q
23.09.13, 14:42
ma ei usu, et ta day 1 kohe hundina hakkaks lammutama ja hääli toppima 1h pärast päeva algust ilma, et räägiks kaashundiga. Kui mina mängiks esimest mängu ja oleksin hunt, siis ma ootaks ära, et saaks kaashundi lisatud, küsiks nõu ja paneks plaani paika vms. Mitte ei viskaks lampi häält. Eriti arvestades seda, et Char ei saanud mängust väga aru alguses. Seepärast noobclearisin

no visahing hakkas kohe postitama esimeses mängus hundina

see tuleb kohe meelde

see noob clear on way thin

ise soovitasid tal eelnevaid mänge lugeda veel

q_q
23.09.13, 14:43
Pigem on igasuguse loogikavastane, et hunt sellise posti teeb.

miks?

WowAwiAA
23.09.13, 14:44
miks?

Sest hundina on viimane asi mis ma tahan, et mu käitumismaneeridele pihta saadaks? Siira külana aga vastupidi.

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 14:46
Karupoeg ma ei usu, et selle teema arutamine väga kasulik saab külale olla.

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 14:47
Tavaliselt sa ka ikka veidi tagasihoidlikum olnud ju sellega, miks nüüd siis nii.

karupoeg
23.09.13, 14:47
karupoeg sa pakud hundina char poleks siis midagi postitanud?


no visahing hakkas kohe postitama esimeses mängus hundina

see tuleb kohe meelde

see noob clear on way thin

ise soovitasid tal eelnevaid mänge lugeda veel

visa on visa. ta spämmib niisama ka ju foorumis. Char teistmoodi. Visa oli varasemaid mänge jälginud ja teadis, mis süsteemid on. Char ei teadnud midagi.

Aga rohkem ei ole mõtet selle ümber kedrata.

WowAwiAA
23.09.13, 14:48
Looper loeb ikka poste? Tee vahelepõige ja räägi mis praeguseks arvad.
Char ka kohal, ehk põhjendab ise, miks q_q rohke postitamine hundine on.

karupoeg
23.09.13, 14:48
mina ei ole kunagi tagasihoidlik olnud. ma olen ühe korra külana isegi augu kaevanud endale ühes mängus sellega.

q_q
23.09.13, 14:50
Sest hundina on viimane asi mis ma tahan, et mu käitumismaneeridele pihta saadaks? Siira külana aga vastupidi.

well either way "ma ei teeks sellist asja hundina!!" on nõrk defense

WowAwiAA
23.09.13, 14:51
Sinu süüdistus on muidugi eriti tugev.

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 14:51
Ma mõtlesingi, et muidu ikka veidi ülesse kutsunud ju, et seda teemat väga ei arutaks kuna huntidel hea riide võtta.

Mind huvitab hetkel ka näiteks Char'i arvamus, mis mõtted tal siin välja kujunenud nüüd on. Korralikult teksti juurde toodetud juba vahepeal.

karupoeg
23.09.13, 14:52
q_q miks sa nii tõre see mäng oled?

WowAwiAA
23.09.13, 14:53
well either way "ma ei teeks sellist asja hundina!!" on nõrk defense

Kuidas sa üldse tuled selle peale??? Kui su oma süüdistus on "See on hundine post".

q_q
23.09.13, 14:53
ma ei tea mis tõre tähendab :(

WowAwiAA
23.09.13, 14:53
0 kuradi põhjendust, pärid aru, annan aru. Ja siis laidad maha ja surud minu loogikat? Vaata enda oma üle esmalt.

q_q
23.09.13, 14:54
rahune maha :D

q_q
23.09.13, 14:56
lihtsalt su post on imelik (mulle) ja sellepärast hääletasin sind

sa tead wow et ma iga mäng muudan 129840214x hääli ja ei jää pikalt ühe peal seisma kunagi

miks sa nii muretsed selle pärast

su post tundus hundine sp hääletasin sind - su defense oli "ma ei teeks sellist asja hundina!!" mis on nõrk defense

WowAwiAA
23.09.13, 14:58
Vaata mu defence esmalt üle ja siis mõtle paar korda üle. ja btw on täiega chillax.

WowAwiAA
23.09.13, 14:59
Ütlen veelkord, sinu rünnak piirdus sellega, et "Sinu post on hundine" Minu defence oli 100 korda etem.

timz0333
23.09.13, 14:59
0 kuradi põhjendust, pärid aru, annan aru. Ja siis laidad maha ja surud minu loogikat? Vaata enda oma üle esmalt.

Küla!
sest ise külana olles olen ka ärritunud qq peale sama moodi :D wp qq, külad tulevad vaikselt välja wow,timz,qq prolly visa sest hundina spammiks ja jätaks küla muljet. siis veel külad char ja karupoeg

q_q
23.09.13, 14:59
yo luuper ja char

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 15:01
Küla!
sest ise külana olles olen ka ärritunud qq peale sama moodi :D wp qq, külad tulevad vaikselt välja wow,timz,qq prolly visa sest hundina spammiks ja jätaks küla muljet. siis veel külad char ja karupoeg

Sul mingi playerslist, et terve küla juba ära clearitud saad?

timz0333
23.09.13, 15:01
kardad w?

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 15:03
Ei karda aga lihtsalt ma küll ei ole nii kindel terves külas juba, arvatavasti sul mingi insider info.

WowAwiAA
23.09.13, 15:04
yo luuper ja char

Hihi, I win!

Char
23.09.13, 15:06
Ei tundu, kui aega võtan "visa" ette. Ei mäleta, et ta varem nii passive oleks olnud, alati peale lendand ju?

visa pole peale kella 12.46 sisse loginud, enne seda ei olegi väga palju arutelu olnud. vb kuskil ära


Looper loeb ikka poste? Tee vahelepõige ja räägi mis praeguseks arvad.
Char ka kohal, ehk põhjendab ise, miks q_q rohke postitamine hundine on.

no ma mõtlesin niimoodi, et kuna ta kogenud mängija, siis hundina ei saa vaikselt alustada, sellepärast spammiski lambist siin. samas siin teised spammisid ka juba. hetkel jääb hääl sinna


yo luuper ja char

hellou

timz0333
23.09.13, 15:06
0 posteri hääletamine on hundi tell kes ei oska kedagi muud hääletada aga ei taha vaikselt istuda

0 posteri hääletamine on hundi tell kes ei oska kedagi muud hääletada aga ei taha vaikselt istuda

0 posteri hääletamine on hundi tell kes ei oska kedagi muud hääletada aga ei taha vaikselt istuda



1 hääl on seal,

blackhunt miks looper?

q_q
23.09.13, 15:08
looper enne lurkis teemat

nüüd kadunud :(

WowAwiAA
23.09.13, 15:08
visa pole peale kella 12.46 sisse loginud, enne seda ei olegi väga palju arutelu olnud. vb kuskil ära



no ma mõtlesin niimoodi, et kuna ta kogenud mängija, siis hundina ei saa vaikselt alustada, sellepärast spammiski lambist siin. samas siin teised spammisid ka juba. hetkel jääb hääl sinna



hellou

Aga Char ütleme,et q_q ei cleari aga jätame välja, siis kes on hundid?

timz0333
23.09.13, 15:12
Luuk on hunt :D

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 15:12
1 hääl on seal,

blackhunt miks looper?

Sa ei vastanud ju mulle ikka mis siseinfot sa kasutasid oma küla clearimisel.

Looper sellepärast, et ta oli vähemalt (1) korra teemas ringi uidanud ja siis oli vaikus pea tunnike, suht hundine käitumine tundus ja panin hääle ära. Arvasin, et polnud teise hundiga veel jutule saanud.

Hetkel pole ta ka midagi asjaliku välja toonud sellepärast pole vahetama häält hakanud ka, kui sul tuju paremaks teeb võin sind ka hääletada.

VisaHinge arvamust kuulaks ka, kas siiamaani peab mind hundiks?

Mingi pilt on mul ka tekkinud aga ei saa täiesti kindel olla. Uued kasutajad võiks rohkem analüüsi anda, ma usun ma spämminud küll piisavalt juba aga kui keegi ikka hundiks peab siis gg, esimene päev on suht flip ka tegelt.

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 15:13
looper enne lurkis teemat

nüüd kadunud :(

Võibolla ikka veel pole teise hundiga siiski jutule saanud siis ei tahagi liiga palju mingeid poste tegema hakata.

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 15:17
post counti saaks üldse siia lehele?

q_q
23.09.13, 15:20
lencil on bot

ma pakun 17:00 tuleb vote count

WowAwiAA
23.09.13, 15:20
Mul on read, et qq on 50/50

:D pro read. 50/50 on kõik mängijad alguses sinu jaoks, kui neil pole ühtegi posti või sa pole suutnud ühtegi readi saada.

q_q
23.09.13, 15:22
bwg on küla sest mul ei tule pähe ühtegi mängijat kes suudaks hundina nii aktiivselt postitada

nt kui taavi jälle gimmickuga pelab siis lock clear küla

timz0333
23.09.13, 15:23
Hetkel on lihtsalt seis selline, et enamus postid külad.
Avicii lahendaks ka ilmselt hundina mängu esimesel päeval rohkem kui külana.

Sellega nõus, et looperi käitumine kõige imelikum hetkel, aga temaga on mul 1 teine plaan

timz0333
23.09.13, 15:25
bwg on küla sest mul ei tule pähe ühtegi mängijat kes suudaks hundina nii aktiivselt postitada

nt kui taavi jälle gimmickuga pelab siis lock clear küla

Mul tuleb ;)

Char
23.09.13, 15:26
Aga Char ütleme,et q_q ei cleari aga jätame välja, siis kes on hundid?

esiteks ma ei usu, et hundid siin vaikselt väga istuks ja teeks ainult ühe posti
samas iga kommentaari kohta mis me teeme, võivad hundid adjustida

samas ei usu, et hundid ka otseselt kedagi süüdistaks.



Praeguse seisuga tundub, et vähemalt üks huntidest ei ole veel postitanud.
nagu q_q välja tõi, siis see on veits kahtlane, a dunno


BlackWerewolfGenie hetkel


Hästi, vanale koerale uusi trikke ei õpeta. Hundina oleksid vast kodunt kaugema punkti valinud, et jälgi segada.

liiga kergelt clearis ära ja otsis siin sõpru

http://foorum.pokkeriprod.com/search.php?searchid=2005557&pp=&page=2

lugesin ta poste ja suht kõik sellised general ja hundine. ei ole ühtegi normaalset arutelu ja mitte midagi spetsiifilist, tundub nagu kogenud mängija, siis peaks ikka rohkem agressiivsemalt mängima, mitte mingit jama siin ajama

samuti looperile tõmbas miinuse, sest looper polnud postitanud.

Looper
23.09.13, 15:26
Looper loeb ikka poste? Tee vahelepõige ja räägi mis praeguseks arvad.
Char ka kohal, ehk põhjendab ise, miks q_q rohke postitamine hundine on.

Loen Loen :)


looper enne lurkis teemat

nüüd kadunud :(


Võibolla ikka veel pole teise hundiga siiski jutule saanud siis ei tahagi liiga palju mingeid poste tegema hakata.

Minuarust see hundi ja külaelaniku valimine pole Random. Kui mina ja Char ,kes pole ennem mänginud peaks Hundid olema siis põhivennad saaksid kohe sellest aru ja oleks liiga lühike mäng. (Lihtsalt minu mõtted)

Wow ei usu ,et hunt on. Põeb liigapalju ja ma ise ka külana põen seda ,et kui midagi postitan saan kohe rahe kaela ja tagitakse hundiks.

Jäävad alles:

Avicii
BlackWerewolfGenie
karupoeg
q_q
Timz0333
VisaHing

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 15:28
esiteks ma ei usu, et hundid siin vaikselt väga istuks ja teeks ainult ühe posti
samas iga kommentaari kohta mis me teeme, võivad hundid adjustida

samas ei usu, et hundid ka otseselt kedagi süüdistaks.



nagu q_q välja tõi, siis see on veits kahtlane, a dunno


BlackWerewolfGenie hetkel



liiga kergelt clearis ära ja otsis siin sõpru

http://foorum.pokkeriprod.com/search.php?searchid=2005557&pp=&page=2

lugesin ta poste ja suht kõik sellised general ja hundine. ei ole ühtegi normaalset arutelu ja mitte midagi spetsiifilist, tundub nagu kogenud mängija, siis peaks ikka rohkem agressiivsemalt mängima, mitte mingit jama siin ajama

samuti looperile tõmbas miinuse, sest looper polnud postitanud.

Täiesti out of context, loe veel poste vähemalt kaks korda juba selgitanud mis põhjusel ma looperit hääletasin.

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 15:28
Hundina well played liin. :D

q_q
23.09.13, 15:29
Mul tuleb ;)

kes

Char
23.09.13, 15:30
Minuarust see hundi ja külaelaniku valimine pole Random. Kui mina ja Char ,kes pole ennem mänginud peaks Hundid olema siis põhivennad saaksid kohe sellest aru ja oleks liiga lühike mäng. (Lihtsalt minu mõtted)



kusjuures ma mõtlesin sama, et mulle ei antudki võimalust hunt olla, sest mode meelega ei taha mingi lühikest mõttetut mängu. ma isegi mõtlesin, et kirjutan modele vastu, et rigged, aga PMi ei tohtinud saata, siis jätsin saatmata

Looper küla

q_q
23.09.13, 15:32
võin 99.99% kindlusega öelda et tiimid on random

lenc ei tee sellist pulli

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 15:33
Char poste ei tohi muuta.......

Char
23.09.13, 15:34
Char poste ei tohi muuta.......

fuk..

ma panin selle juurde


ma isegi mõtlesin, et kirjutan modele vastu, et rigged, aga PMi ei tohtinud saata, siis jätsin saatmata

q_q
23.09.13, 15:35
Char poste ei tohi muuta.......

jah :(

juhtub

anyway sellel teemal pole mõtet edasi arutada

ära rohkem poste muuda ja ma 99% kindel et saad andeks esimene kord

Char
23.09.13, 15:35
enam ei tee, refleksist muutsin.

q_q
23.09.13, 15:36
aga mulle meeldib looperi ja chari loogika

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 15:36
Ei usugi, et mingeid strateegilisi muutusi tegid. Pole vaja lynchida ka sellepärast, anname andeks.

karupoeg
23.09.13, 15:38
bwg on küla sest mul ei tule pähe ühtegi mängijat kes suudaks hundina nii aktiivselt postitada

nt kui taavi jälle gimmickuga pelab siis lock clear küla

:(

q_q
23.09.13, 15:39
?

q_q
23.09.13, 15:39
sul tuleb v

timz0333
23.09.13, 15:41
Ära ole nii tagasihoidlik

karupoeg
23.09.13, 15:41
sa ei mäleta, mida ma koos backdoorsexiga korraldasin? ei anna üldse respekti mulle :(

q_q
23.09.13, 15:42
idioodid

q_q
23.09.13, 15:42
ma mõtlesin kes juba siin mängus pole

obv sa ei saa bwg olla karupoeg, sest sa ei saa kahe kasutajaga mängida

Looper
23.09.13, 15:42
BWG lubas homme öelda, kes ta tegelikult on. Seega siis Karupoeg ja q_q saavad midagi ta varasemate mängude kohta öelda. Jätaks tema ka hetkel välja. Karupoeg ja q_q liiga head ,et täna minna ja järgi jäävad 3 asjapulka.

Avicii
Timz0333
VisaHing

q_q
23.09.13, 15:45
karupoeg sa küla v :/

timz0333
23.09.13, 15:45
Hetke seisuga tundub, et suurt hunti pole aga se on hetke seis!

Avicii
23.09.13, 15:45
Avicii, alati nii vaikne?
Panin metsa küüniseid ülesse ja Elisal ei olnud levi, et samal ajal raporteerida : (


Milleski.

Iga mäng, kus sa mänginud, oled sa alati kohe hommikul esimese asjana peale lennanud. Skypes oled ka alati hommikul vara sees olnud. Ainult 1 korra oled sa käitunud teistmoodi ning ei ole hakanud hommikul kohe seletama. Aga siis sa olid KT ja just selle vaikimise pärast poodi sind ülesse. Sa tark mängija, ma eeldan, et sa kahte korda sama viga ei tee KT-na.

Ja nüüd tekib olukord, kus sa jälle ei öelnud pikalt midagi hommikul. Nagu ma eelmises postis ütlesin, siis minu loogika kohaselt hunt ootab ära teise hundi enne kui seletama hakkab.

Aga dont worry, sind ma esimene päev ei hääleta nkn

Work hard play hard imo, mul skype logib automaatselt sisse kui läpaka avan, ja seda teen pmst kohe iga päev kui silmad lahti teen :D seega kui sa seda telliks tahad panna siis GG.
Ei viitsinud kohe hommikul midagi kirjutada, sest polnd mingit infot väga millest midagi järeldada : )

karupoeg
23.09.13, 15:45
ma mõtlesin seda, et ma oskasin hundina väga hästi ja sina ka. mitte muud

karupoeg
23.09.13, 15:45
BWG lubas homme öelda, kes ta tegelikult on. Seega siis Karupoeg ja q_q saavad midagi ta varasemate mängude kohta öelda. Jätaks tema ka hetkel välja. Karupoeg ja q_q liiga head ,et täna minna ja järgi jäävad 3 asjapulka.

Avicii
Timz0333
VisaHing

???

kuna??

karupoeg
23.09.13, 15:46
BWG lubas homme öelda, kes ta tegelikult on. Seega siis Karupoeg ja q_q saavad midagi ta varasemate mängude kohta öelda. Jätaks tema ka hetkel välja. Karupoeg ja q_q liiga head ,et täna minna ja järgi jäävad 3 asjapulka.

Avicii
Timz0333
VisaHing

kuna?

q_q
23.09.13, 15:47
ma mõtlesin seda, et ma oskasin hundina väga hästi ja sina ka. mitte muud

jah ja ma mõtlesin et kes mängijatest, kes teoreetiliselt võiksid bwg olla, suudaks hundina nii aktiivselt postitada

mina ja sina ei saa olla, sest me juba siin mängus
vapsik see pole
jne jne

saad aru küll

Char
23.09.13, 15:47
visahingega on nii, et ta hommikul tegi paar posti, ja siis nillis siin niisama 2 tundi.

avicii koguaeg loeb siin, aga midagi ei postita, mõttetu, hundina ei mängiks ju nii ja külana ka mitte, samas ta kasulik ka pole

timzi postid huinamuinad, http://foorum.pokkeriprod.com/search.php?searchid=2005678&pp=

karupoeg
23.09.13, 15:47
karupoeg sa küla v :/

olen küla

timz0333
23.09.13, 15:49
timzi postid huinamuinad, http://foorum.pokkeriprod.com/search.php?searchid=2005678&pp=

sorry - no matches

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 15:51
Suht fail mul sai hiirel patakas tühjaks nüüd ei saagi scrollida :S

Looper
23.09.13, 15:52
Homme ütlen siis aga ausalt mu survestamisest vähem kasu külale, kui tunduda võib.


kuna?

Vot siin

VisaHing
23.09.13, 15:53
10 lehekülge??? omg palju õnne kutid. hakkan alates 3-ndast lugema nüüd.

q_q
23.09.13, 15:55
yo

sa saad seadetest panna 100 posts per page ja siis sul 2 lehte ainult

q_q
23.09.13, 15:55
visahingega on nii, et ta hommikul tegi paar posti, ja siis nillis siin niisama 2 tundi.

avicii koguaeg loeb siin, aga midagi ei postita, mõttetu, hundina ei mängiks ju nii ja külana ka mitte, samas ta kasulik ka pole

timzi postid huinamuinad, http://foorum.pokkeriprod.com/search.php?searchid=2005678&pp=

nillis 2 tundi niisama ehk luges seda teemat koguaeg?

Looper
23.09.13, 15:58
Oleks kõigi suhtes aus kui sa ütled oma teise kasutaja.


Homme ütlen siis aga ausalt mu survestamisest vähem kasu külale, kui tunduda võib.


kuna?

Nii asi selgem.

Char
23.09.13, 15:59
nillis 2 tundi niisama ehk luges seda teemat koguaeg?

seda ei vaatanud tegelikult. niiet ma ei tea kui hea read see on, lihtsalt see, et ta tegi posti kell 10 ja kell 12 oli viimane login, et ilmselt ta oli need 2 tundi arvuti taga ja midagi oleks võinud veel kirjutada.

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 16:00
kuulge ma signing off, tulen mingi tunnikese pärast tagasi.

karupoeg
23.09.13, 16:04
what???

BWG kui sa oled küla, siis ütle kohe, mis su päriskasutaja. külana on väga mõttetu sul niimoodi kaubelda siin endale päeva juurde. Mille jaoks on vaja mingit müsteeriumi sul külana hoida siin???

By far kõige kahtlasem liigutus tänases mängus

q_q
23.09.13, 16:06
yep agree

eriti kuna sul hea chance ennast lock clearida (nt kui oled taavi, luuk vms kes hundina strugglinud siis oled pmslt lock clear insta)

karupoeg
23.09.13, 16:08
jmskns ikka vist ei ole :/

VisaHing
23.09.13, 16:09
nillis 2 tundi niisama ehk luges seda teemat koguaeg?

Hommikul oli teema avatud ja refeshisin iga natukese aja-tagant. Praegu ei suuda süveneda absull mängu. Vaevalt erilisi ''riide'' ka tekiks. Aga üritan mõne aja pärast tiba aktiivsem olla ja vb mõne asjalikuma posti maha panna.

Olen 100% küla muidu ja ärge minupärast muretsege. Valmis hüppama iga asjaliku rongi peale, mis põhjendatud. See peaks olema väga tugev küla tell !!!

:* :*

timz0333
23.09.13, 16:09
never

timz0333
23.09.13, 16:09
karule oli see

q_q
23.09.13, 16:11
Hommikul oli teema avatud ja refeshisin iga natukese aja-tagant. Praegu ei suuda süveneda absull mängu. Vaevalt erilisi ''riide'' ka tekiks. Aga üritan mõne aja pärast tiba aktiivsem olla ja vb mõne asjalikuma posti maha panna.

Olen 100% küla muidu ja ärge minupärast muretsege. Valmis hüppama iga asjaliku rongi peale, mis põhjendatud. See peaks olema väga tugev küla tell !!!

:* :*

nii on!!

BRAVO visahing tegi seda jälle

lock clearis ennast ühe postiga :)

timz0333
23.09.13, 16:14
Raske mäng. 2 tundi aega mul, et otsus teha

Polegi ühtegi head kandidaati keda hääletada siit :/

karupoeg
23.09.13, 16:16
nii on!!

BRAVO visahing tegi seda jälle

lock clearis ennast ühe postiga :)

ei nõustu

q_q
23.09.13, 16:17
see oli irooniaga öeldud

q_q
23.09.13, 16:18
Raske mäng. 2 tundi aega mul, et otsus teha

Polegi ühtegi head kandidaati keda hääletada siit :/

kui ma praegu ära peaksin minema siis ma paneks bwg peale hääle

tal hea chance ennast clearida ja kui koostööd teeb jääb tema peale 1 hääl mis fine see ei muuda lynchi

ja kui ei tee siis see väga kahtlane ja either way decent inimese peal hääl

aga 2h aega veel

Char
23.09.13, 16:24
aga kell 17:00 ei tulnudki counti

q_q
23.09.13, 16:28
Hääled seisuga post 1 kuni 202
Öö saabub 04:33:13 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 BlackWerewolfGenie Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544149&postcount=152) (11), VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=543986&postcount=16) (4)
1 WowAwiAA q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544064&postcount=70) (54)
1 Looper BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544037&postcount=51) (42)
1 Avicii karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544015&postcount=42) (25)
4 ei ole hääletanud WowAwiAA (24), timz0333 (25), Looper (6), Avicii (2)

lenC
23.09.13, 16:35
kusjuures ma mõtlesin sama, et mulle ei antudki võimalust hunt olla, sest mode meelega ei taha mingi lühikest mõttetut mängu. ma isegi mõtlesin, et kirjutan modele vastu, et rigged, aga PMi ei tohtinud saata, siis jätsin saatmata

Looper küla
***MÄNGUVÄLINE MODE***

Võin kinnitada, et postituse redigeerimisel lisati paar lauset ja ei eemaldatud midagi, ärge jumala eest näppige seda edit nuppu.

lenC
23.09.13, 16:37
Hääled seisuga post 4 kuni 204
Öö saabub 04:23:49 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 BlackWerewolfGenie Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544149&postcount=152) (11), VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=543986&postcount=16) (4)
1 WowAwiAA q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544064&postcount=70) (55)
1 Looper BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544037&postcount=51) (42)
1 Avicii karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544015&postcount=42) (25)
4 ei ole hääletanud WowAwiAA (24), timz0333 (25), Looper (6), Avicii (2)

q_q
23.09.13, 16:41
mis teete

WowAwiAA
23.09.13, 16:41
kusjuures ma mõtlesin sama, et mulle ei antudki võimalust hunt olla, sest mode meelega ei taha mingi lühikest mõttetut mängu. ma isegi mõtlesin, et kirjutan modele vastu, et rigged, aga PMi ei tohtinud saata, siis jätsin saatmata

Looper küla

Väga hägune jutt. See, et sa hunti tõmmanud tähendab, et on rigged ja sulle ei antud võimalustki? Ja siis veel editud post, et lisada see, et tahtsin pmi saata. Ma ei oska sellest küll midagi välja lugeda, aga pagana hägune.

q_q
23.09.13, 16:41
Avicii

q_q
23.09.13, 16:43
Väga hägune jutt. See, et sa hunti tõmmanud tähendab, et on rigged ja sulle ei antud võimalustki? Ja siis veel editud post, et lisada see, et tahtsin pmi saata. Ma ei oska sellest küll midagi välja lugeda, aga pagana hägune.

see on külane loogika

hunt vaevalt mõtleks sellise skeemi välja esimeses mängus

"ma teesklen et ma arvasin et rand oli rigged ja noobid said küladeks muidu oleks igav mäng"

lihtsalt ei usu et esimene mäng hundina niimoodi mõtleb keegi

WowAwiAA
23.09.13, 16:44
see on külane loogika

hunt vaevalt mõtleks sellise skeemi välja esimeses mängus

"ma teesklen et ma arvasin et rand oli rigged ja noobid said küladeks muidu oleks igav mäng"

lihtsalt ei usu et esimene mäng hundina niimoodi mõtleb keegi

No ma ei suuda ette kujutada, et ta nüüd tõesti plaanis minna Lencile pmi saatma, et rigged. Seega miks külana midagi sellist lisada.

WowAwiAA
23.09.13, 16:45
Aga jah sp. ma rääkisingi, et hägune on see teema, kuna ise ei ootaks ka sellist advance play-d.

Char
23.09.13, 16:50
üritasin võimalikult straightforward rääkida, siin pole mingit topelt või triple skeemi

VisaHing
23.09.13, 16:59
see oli irooniaga öeldud

q_q huiamise eest :D

VisaHing
23.09.13, 16:59
q_q ei julge edit vajutada.

lenC
23.09.13, 17:00
Hääled seisuga post 4 kuni 214
Öö saabub 04:00:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 Avicii q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544210&postcount=208) (58), karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544015&postcount=42) (25)
1 Looper BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544037&postcount=51) (42)
1 q_q VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544221&postcount=214) (6)
1 BlackWerewolfGenie Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=544149&postcount=152) (12)
4 ei ole hääletanud WowAwiAA (27), timz0333 (25), Looper (6), Avicii (2)

q_q
23.09.13, 17:00
VisaHing

q_q
23.09.13, 17:01
http://i.imgur.com/JyCJAQI.jpg

WowAwiAA
23.09.13, 17:06
üritasin võimalikult straightforward rääkida, siin pole mingit topelt või triple skeemi

Jube masinlikult väljapeetult püüad kuidagi rääkida. Sellised ülevoolavad ebavajalikud väljendid igalpool "kusjuures ..", "esiteks on nii, teiseks nii" "üritasin ...".
Sirvisin mujal foorumis olevaid teisi postitusi ei täheldanud midagi sarnast.

timz0333
23.09.13, 17:06
Looper Seni kuni paremat pakkumist ei tule. liiga kahtlane mängu algus temalt.

q_q
23.09.13, 17:08
Jube masinlikult väljapeetult püüad kuidagi rääkida. Sellised ülevoolavad ebavajalikud väljendid igalpool "kusjuures ..", "esiteks on nii, teiseks nii" "üritasin ...".
Sirvisin mujal foorumis olevaid teisi postitusi ei täheldanud midagi sarnast.

väga külane

Looper
23.09.13, 17:12
Looper Seni kuni paremat pakkumist ei tule. liiga kahtlane mängu algus temalt.

Mõistlik. Millist algust sa siis oleks oodanud first time playerilt?

Avicii
Timz0333
VisaHing

Need 3 pole minu silmis ennast veel clearinud.

q_q
23.09.13, 17:15
hea list looper

timz0333
23.09.13, 17:15
Be cool! Kedagi peab hääletama ja hetkel on seis selline...
Nüüd ka natuke äkki ilmusid välja kui sulle hääle panin vb kokkusattumus?

q_q
23.09.13, 17:16
mul oli enne notepadis umbes sama


char
looper

bwg*
karupoeg

timz
vh
avicii
wow

ja nüüd wow tegi ühe väga külase posti

Looper
23.09.13, 17:16
Jälgin juba viimased 2-4 h mängu ja ei taha midagi vahele jätta.

timz0333
23.09.13, 17:20
Kui avicii ennem 18.55 oma kokkuvõtet ära ei tee siis läheb minu hääl talle. Tal oleks hundina hea mugav praegu kõrvalt vaadata kuidas külad üksteist pakuvad.

Looper
23.09.13, 17:24
Kui avicii ennem 18.55 oma kokkuvõtet ära ei tee siis läheb minu hääl talle. Tal oleks hundina hea mugav praegu kõrvalt vaadata kuidas külad üksteist pakuvad.

Just tahtsin mainida ,et kell 18:00 polnud WowAwiAA (27), timz0333 (25), Looper (6), Avicii (2) teinud ühtegi otsust. Ehk hunt ootab ,et saaks kuskile rongile hüpata. Välistasin juba varem Wow-i, ise ei tee ennatlikke otsuseid ja jäävad timz ning avicii.

Samas timz võis selle asja välja hammustad, tõmbas tule minupeale peale kella 18:00 ja hakkas avicii-t süüdistama ,et teha temast selline ohver?? Võimalik?

timz0333
23.09.13, 17:27
plz, ära levelda üle ennast. See mäng on tegelt abc kui välja jätta: qq avicii ja karupoeg kes võivad level 2 ja 3 teha meile siin

Char
23.09.13, 17:29
timz0333, sest hundine käitumine, päev otsa pole kedagi agronud ja nüüd üritad vaikselt hääle kuskile ära panna.

muidu suht neutraalset(hundist) juttu ajanud.

timz0333
23.09.13, 17:30
timz0333, sest hundine käitumine, päev otsa pole kedagi agronud ja nüüd üritad vaikselt hääle kuskile ära panna.

muidu suht neutraalset(hundist) juttu ajanud.


k
timz0333

Char
23.09.13, 17:32
Just tahtsin mainida ,et kell 18:00 polnud WowAwiAA (27), timz0333 (25), Looper (6), Avicii (2) teinud ühtegi otsust. Ehk hunt ootab ,et saaks kuskile rongile hüpata. Välistasin juba varem Wow-i, ise ei tee ennatlikke otsuseid ja jäävad timz ning avicii.

Samas timz võis selle asja välja hammustad, tõmbas tule minupeale peale kella 18:00 ja hakkas avicii-t süüdistama ,et teha temast selline ohver?? Võimalik?


wowawiaa suht külane, looper külane

timz kahtlane

avicii, ma ei usu, et ta mängiks hunti niimoodi, ning kui timz tahab aviciile ära panna, siis nad mõlemad hundid pole ning timz tahab lihtsalt lambist vaikseks olemise argumendiks tuua

Avicii
23.09.13, 17:32
Kui avicii ennem 18.55 oma kokkuvõtet ära ei tee siis läheb minu hääl talle. Tal oleks hundina hea mugav praegu kõrvalt vaadata kuidas külad üksteist pakuvad.

Tead ma siin loen ja mõtlen aga ei oska midagi järeldada peale esimest päeva, homme on parem vaadata mis kus ja miks juhtus. Kui sellest ei piisa siis GG : )

q_q
23.09.13, 17:33
k
timz0333

why

Avicii
23.09.13, 17:34
Hetkel ma arvan, et suht hundine on hääletada neid kes pole täna palju postitanud, hea ettekääne just saying!

q_q
23.09.13, 17:34
Hetkel ma arvan, et suht hundine on hääletada neid kes pole täna palju postitanud, hea ettekääne just saying!

keda sa siis hääletaksid

timz0333
23.09.13, 17:35
Tead ma siin loen ja mõtlen aga ei oska midagi järeldada peale esimest päeva, homme on parem vaadata mis kus ja miks juhtus. Kui sellest ei piisa siis GG : )

Ma olen sinuga nõus homse kohapealt.

Char ainus mdia ma tahan hetkel on see, et teha selgeks oma külaelaniku roll.

Avicii
23.09.13, 17:37
keda sa siis hääletaksid
ma täna välistaks sind/karu/timz/looper seniste postide põhjal ülejäänud on flipaments

Avicii
23.09.13, 17:38
Ma olen sinuga nõus homse kohapealt.

Char ainus mdia ma tahan hetkel on see, et teha selgeks oma külaelaniku roll.
mind häiris Chari puhul see, et esimene hääl ja q_q - mis on obv et esimesel päeval ei juhtu - aga samas on see andeksantav kuna poisil esimene mäng... seega ei tea üldse. fakt on see, et reaalseid ja tõsiseid järeldusi esimesel päeval teha ei saa, ja tueb flipata lihtsalt kellegi peale..

timz0333
23.09.13, 17:38
keda sa siis hääletaksid

qq ega sa hunt ei ole? Ütle kohe ära!

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 17:38
Kuule karupoeg ma ei kauple omale mingeid päevi juurde sellega, et ütlesin et homme ütlen kes olen. Võib ülesse ka puua, kui see nii suur probleem on vms. Mul üks mäng samamoodi hakati mingid käru keerama kuna ei põhjendanud midagi ja tuli välja, et polnudki midagi põhjendada erilist.

Ma ei tea see timzi lüke oma peale on veits kahtlane, miks külana kohe alla anda nii vara. Hundina äkki mingi masterplay?

Ja ma pidin uusi patakaid toomas käima, muidu polekski postitada saanud enam.

q_q
23.09.13, 17:40
qq ega sa hunt ei ole? Ütle kohe ära!

ma pole

q_q
23.09.13, 17:42
ma täna välistaks sind/karu/timz/looper seniste postide põhjal ülejäänud on flipaments

no ja kui neid kes vähe postitavad on "hundine" hääletada siis väga ei jäägi valikut alles

Avicii
23.09.13, 17:45
no ja kui neid kes vähe postitavad on "hundine" hääletada siis väga ei jäägi valikut alles
jeps, sellepärast ma ei oskagi kedagi hääletada, arvatavasti lihtsalt flipind end kuhugi päeva lõpus või siis ei hääleta üldse : D

timz0333
23.09.13, 17:47
char kes veel kahtlased sul peale minu? Vasta ruttu plz

Char
23.09.13, 17:53
mul on clear looper ja wow

q_q ja karu ja bwg võivad ka olla vabalt, aga neid ei tohi ju esimene päev välja hääletada.

timz visa ja avicii siis järel.

avicii ei usu, sest ta liiga vähe postitatnud
visa kohta ei tea, sest ta pole päev otsa sees olnud.

sina jäädki üle

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 17:53
plz, ära levelda üle ennast. See mäng on tegelt abc kui välja jätta: qq avicii ja karupoeg kes võivad level 2 ja 3 teha meile siin

timz

BlackWerewolfGenie
23.09.13, 17:54
Muule meeldib looperi post kust ta ütleb, et mängu pingsat jälginud viimased paar tundi ja ei taha midagi vahele jätta, väga külane tundub mulle.

q_q
23.09.13, 17:56
karupoeg ka midagi huvitavat ei räägi :/

timz0333
23.09.13, 17:59
vaadake, et te ühtehääletamist ei tee sest minu poomine ei anna muidu midagi. Mingis mõttes oleks mind võtta täna kasulik siis homme teil mäng juba palju huvitavam :)

avicii nagu ma ütlesin kuhugi peab oma hääle panema.

Kodus selgub kes siis maha võeti, kõik on head:)

karupoeg
23.09.13, 17:59
mul on clear looper ja wow

q_q ja karu ja bwg võivad ka olla vabalt, aga neid ei tohi ju esimene päev välja hääletada.

timz visa ja avicii siis järel.

avicii ei usu, sest ta liiga vähe postitatnud
visa kohta ei tea, sest ta pole päev otsa sees olnud.

sina jäädki üle

täpselt nii