PDA

View Full Version : Libahunt järjekorranumbriga kolmteist - Registreerimine



WowAwiAA
29.09.13, 01:17
Hakkame mingit nimekirja moodustama, eks siis näeb millal ja mitme mängijaga mäng algab.

Otsime:

#Mr. Bossman a.k.a Gamehost

Playerid #1...... infinity

Nimekiri:
1. WowAwiAA
2. q_q*
3. lenC
4. overbet
5. karupoeg
6. timz0333
7. Avicii
8. BlackWerewolfGenie
9. Looper
10. tolmuahv
11. LuuK?
12. KristjanLaas
13. VisaHing

* - Possible gamehost.
? - Varumees pingil

q_q
29.09.13, 01:21
võin hostida või mängida

WowAwiAA
29.09.13, 01:24
Vot, vot. Võtame kohe eeskuju, q_q valmis mängust playerina väljagi jääma, saaks ainult mängu jooksma. Ja seda teiste huviliste ja foorumi üldise heaolu nimel.

EDIT// Haha jätan sellise jura edaspidi välja, liiga odav.

lenC
29.09.13, 02:09
1. WowAwiAA
2. q_q*
3. lenC

lenC
29.09.13, 02:32
Potentsiaalsele modele:

Suhtlus huntide, külatarga ja ka huntidel omavahel peaks kõik toimuma foorumist väljas(nt Skype), sest foorumis on hide funktsioon kaotatud, isegi öökillid ja peekid tuleks submittida mujal.

Misiganes moel modega suhtlemisele viitamine on karistatav.

Viimane mäng ma unustasin privaatsõnumite samplid esimeses postis välja tuua (vt Vapsiku korraldatud kõige esimest libahunti).

q_q
29.09.13, 02:46
miks öökäike ei tohiks pmiga saata?

overbet
29.09.13, 02:55
võtaks ka seekord osa

lenC
29.09.13, 03:04
miks öökäike ei tohiks pmiga saata?
samamoodi:
q_q online
Current activity: Private messaging

Pluss siis potentsiaalsed profiilikülastused ja whatnot. Parim lahendus on vist, et üks hunt(ja KT siis) annab modele skypes privaatselt teada oma actionist, siis ei pea wolfchati läbi scrollima.

võtaks ka seekord osa
awesome, mida rohkem sa eelnevaid mänge läbi viitsid lugeda seda vähem segaduses sa olema hakkad, aga see pole kohustuslik obviously.

karupoeg
29.09.13, 03:16
1. WowAwiAA
2. q_q*
3. lenC
4. overbet
5. karupoeg
6. Avicii
7. Char
8. timz0333
9. VisaHing
10. Simmo


teeme asjad lihtsamaks

q_q
29.09.13, 03:18
öökäigud läbi pm-i võiks jääda. see on safe ja tead et mode saab kindlalt teada

kas sa kindel et läbi skype läheb message 100% läbi?

ma pakun kõigil arvutid ei tööta ööläbi ja skype mu teada on p2p ehk mõlemad peavad samal ajal online olema et message läbi läheks. ütleme mode paneb kell 1 arvuti kinni aga keegi tahab kell 2 öökäiku saata ja siis arvuti kinni panna. ma pakun siis hommikul mode ei saa messageget kätte

see pm-iga "vahele jäämine" on ikka close to 0% chance kui just kohe peale päeva lõppemist seda ei saada

karupoeg
29.09.13, 03:21
öökäigud läbi pm-i võiks jääda. see on safe ja tead et mode saab kindlalt teada

kas sa kindel et läbi skype läheb message 100% läbi?

ma pakun kõigil arvutid ei tööta ööläbi ja skype mu teada on p2p ehk mõlemad peavad samal ajal online olema et message läbi läheks. ütleme mode paneb kell 1 arvuti kinni aga keegi tahab kell 2 öökäiku saata ja siis arvuti kinni panna. ma pakun siis hommikul mode ei saa messageget kätte

see pm-iga "vahele jäämine" on ikka close to 0% chance kui just kohe peale päeva lõppemist seda ei saada

no ma ei tea, natuke bs jutt.

Ise rääkisid ka ju, kuidas day1 olid minu ja wowi vahel (et kumb kt) ja siis nägid, et ma tulin kell 1 öösel korra foorumi ja insta arvarsid, et ma KT.

skype vahendusel jms oleks see palju lihtsam.

Sa lihtsalt pussy sest ei taha skype kaudu ennast nähtavaks teha nagu sa eelmine mäng ütlesid. Küsi telefoninumber siis, saate chättida hostiga

edit: q_q, sest väga hundine

q_q
29.09.13, 03:24
skype vahendusel jms oleks see palju lihtsam.

julged siis confirmida et mu öeldud näites läheb ikkagi message 100% läbi?

kardaanirist
29.09.13, 03:25
e-maili aadressid ka inimestel olemas ju??

vapsik
29.09.13, 03:35
Miks nähtamatus üldse eemaldatud?

q_q
29.09.13, 03:38
Miks nähtamatus üldse eemaldatud?

sest adminid näevad isegi kui hidden ja siis ranka eemaldas selle sest ranka ja lenc mängivad

lenC
29.09.13, 04:06
öökäigud läbi pm-i võiks jääda. see on safe ja tead et mode saab kindlalt teada

kas sa kindel et läbi skype läheb message 100% läbi?

ma pakun kõigil arvutid ei tööta ööläbi ja skype mu teada on p2p ehk mõlemad peavad samal ajal online olema et message läbi läheks. ütleme mode paneb kell 1 arvuti kinni aga keegi tahab kell 2 öökäiku saata ja siis arvuti kinni panna. ma pakun siis hommikul mode ei saa messageget kätte

see pm-iga "vahele jäämine" on ikka close to 0% chance kui just kohe peale päeva lõppemist seda ei saada
Kui mul on juhtunud, et arvuti kinni või vahepeal nett läinud, siis olen korduvalt näinud skype avamisel sõnumeid inimestelt, kes nüüd offline, nii et ma julgen pakkuda, et sa eksid. Isegi kui mingi anomaaliaga läheb sõnum kaotsi, siis ma julgen pakkuda, et selle tõenäosus on 1000x väiksem kui see, et keegi PM-i saatmisel vahele jääb või foorum maha läheb.

Igatahes on teisi optioneid ka, email nagu välja toodud, samuti mingi gimmicku loomine selleks või jätta vana süsteem, aga wolfchati tugevalt soovitada mujal pidada.

sest adminid näevad isegi kui hidden ja siis ranka eemaldas selle sest ranka ja lenc mängivad
Minu teada küll nii ei olnud, kui sa mäletad, kus see diskussioon võis olla, siis oleks tore seda näha.

Kui taastaks vana süsteemi, siis ma eelistaks hide'i pealepanemise ka poolkohustuslikuks teha, ma mäletan, et huntidejaht oli ikka oluliselt kergem tänu sellele ja see ei tohiks eriti osa mängust olla.

q_q
29.09.13, 04:11
ma mäletan just vastupidi et kui ma online ja keegi logib sisse siis tulevad järsku sõnumid mis ta saatnud kui ma offline olen olnud

see selleks

vaata kas sa näed kuna vapsik viimati online on olnud (tal on hidden ja mina ei näe)

ma mäletan suht kindlalt et ranka rääkis et kuna ta admin siis ta nkn näeb kui hidden kasutaja on online ja sellega on tal eelis teiste ees ja siis ta eemaldas selle üldse

proovin otsida kus ta ütles seda

q_q
29.09.13, 04:15
hidemise kohta veel: alates järgmine mäng peavad olema kõik unhiden. sest ma ei mõelnudki selle peale, et tegelt oleks mul selles mängus eelis. ma näen inimesi, kes on hidden (kollane punkt offline/online staatuses, kui teeb posit) võib-olla näevad ka tavakasutajad.

õnneks või kahjuks ei ole seda kunagi kasutanud ega selle peale tulnudki.

ja siis ranka eemaldas selle

lenC
29.09.13, 04:15
vaata kas sa näed kuna vapsik viimati online on olnud (tal on hidden ja mina ei näe)
Profiili alt ei näe, adminpaneelist näen, selles vist ongi asi. Mul ei oleks probleemi anda aumehelik lubadus, et ma sinna ei piilu.

edit: vapsik võiks nüüd tagasi tulla, et saaks seda punkti uurida

q_q
29.09.13, 04:17
jah

ma mõtlen praegu kas see kollane punkt annab sulle eelise

q_q
29.09.13, 04:18
jah

ma mõtlen praegu kas see kollane punkt annab sulle eelise

jah siis ei saa salaja lurkida :(

lenC
29.09.13, 04:20
mul selline seis igatahes:
http://i.imgur.com/ybCC4I4.jpg

q_q
29.09.13, 04:25
http://foorum.pokkeriprod.com/images/statusicon/user-offline.png

user-invisible.png vahetad pildi ära lihtsalt ftp-s käsitsi

siis saab ikkagi vaadata kui paned view image aga kui annad lubaduse et seda ei vaata siis sa enam kogemata ei saaks näha invisible kasutajaid

lenC
29.09.13, 04:27
adminpaneelis on option: Can 'See' Users Who Have Chosen to be Invisible While Online, aga see on praegu 'No' peal adminidel/modedel.

q_q
29.09.13, 04:28
vb sa näed omal aint siis kollast

peab vapsiku ära ootama või pane mind invisible

lenC
29.09.13, 04:31
http://i.imgur.com/xWsrTnn.png

q_q
29.09.13, 04:32
ok väga hea

pane siis tagasi et hidden enabled ja siis (pool)kohustus et staatus hideda

lenC
29.09.13, 04:36
vist on sellega korras

1. WowAwiAA
2. q_q*
3. lenC
4. overbet
5. karupoeg

edit: mulle tundub, et kõik peale q_q peavad uuesti endale nähtamatuse peale panema

timz0333
29.09.13, 11:17
1. WowAwiAA
2. q_q*
3. lenC
4. overbet
5. karupoeg
6. timz0333

overbet
29.09.13, 11:44
awesome, mida rohkem sa eelnevaid mänge läbi viitsid lugeda seda vähem segaduses sa olema hakkad, aga see pole kohustuslik obviously.

Ma 2+2's ühe 7000 posti werewolfi algusest lõpuni läbi lugenud+siit foorumist umbes pooled. See, kuidas siin lynchitakse, on kohati üpris imelik (keegi ütleb day 1 post 1, et on hunt ja jäetakse ellu; keegi teeb esimese tervitusposti teemasse, ranka instavoteb ja teeb 25 posti unreal põhjendustega, jäetakse ellu; see, kuidas BWG eelmine mäng nii pikalt elus püsis).


ma mäletan just vastupidi et kui ma online ja keegi logib sisse siis tulevad järsku sõnumid mis ta saatnud kui ma offline olen olnud

q_q'l õigus selles asjas imo. E-mail oleks parem lahendus.

karupoeg
29.09.13, 15:14
kuulge itigurud. Mis "hidest" te räägite. ma ei biidi seda tagasipanekut vms

lenC
29.09.13, 16:50
Foorumi ülevalt: Settings->General Settings->Invisible mode on, seejärel scrolli alla ja salvesta muudatused. Kui on tõesti vaja, võin eestikeelse foorumi jaoks ka täpse koha öelda. Peale seda ei ole teistele näha, kui sa online oled ja/või, mis sa täpselt parasjagu foorumis teed.

karupoeg
29.09.13, 17:00
ty, peaks olema ok vist nüd

lenC
29.09.13, 17:06
yeah, sul näitab offline nüüd

Avicii
29.09.13, 17:28
no võib proovida veel ühe korra

q_q
29.09.13, 18:02
Foorumi ülevalt: Settings->General Settings->Invisible mode on, seejärel scrolli alla ja salvesta muudatused. Kui on tõesti vaja, võin eestikeelse foorumi jaoks ka täpse koha öelda. Peale seda ei ole teistele näha, kui sa online oled ja/või, mis sa täpselt parasjagu foorumis teed.

Muuda oma foorumi seadeid, et teha mängimine mugavamaks.

Lülita sisse nähtamatus:

Seaded -> Muuda seadeid -> Nähtamatus -> Lülita nähtamatus sisse

Siis teised kasutajad ei näe kuna sa online oled ja tänu sellele on mitmed asjad lihtsustatud. (Huntidel külatarga otsimine öösel, jne)

Kuva 100 posti ühel lehel:

Seaded -> Muuda seadeid -> Postituste arv näitamaks ühel lehel -> Näita igal lehel 100 postitust

Kuna libahunt on mäng, kus postitatakse väga palju ja teemad lähevad suureks siis on palju mugavam seda infot töödelda, kui edasi-tagasi lehti sirvida.

karupoeg
29.09.13, 18:24
1. WowAwiAA
2. q_q*
3. lenC
4. overbet
5. karupoeg
6. timz0333
7. Avicii

BlackWerewolfGenie
29.09.13, 19:04
I am in.

Imo peaks mingi invisible hundi tegema kõik mängijad on hidden ja siis otsime hunte siin. Ja mingi selline lihtne asi nagu kellegi profiili luuramine, et kas saadab PM'e või mitte peaks olema keelatud ja avalikustamine bännitav. Siis kui isegi keegi luurab siis avalikult siin kirjutada sellest ei või.

Üldse kõik viited, et teen pildi oma postkastist rollikirja ütlusega sellised asjad peaks ka keelatud olema.

BlackWerewolfGenie
29.09.13, 19:05
Ja mu meelest q_q'st rohkem kasu mängijana ei ole vaja sul hostida midagi, pead treenima niikuinii, et rahvusvahelisel tasemel särada ikka ;)

karupoeg
29.09.13, 19:30
päris tugev lineup atm (Y)

saaks paar vendaveel, siis homme alustaks juba

LuuK
29.09.13, 19:49
minul oli (vist esimest korda) mängides hide peal ja insta lendas keegi (vist vapsik) teemasse, et mida sa hunt siin hiilid foorumis, endal hide peal..
polnud ma postitanud ega midagi.. vapsik polnud siis enam ammu mode.

WowAwiAA
29.09.13, 19:56
minul oli (vist esimest korda) mängides hide peal ja insta lendas keegi (vist vapsik) teemasse, et mida sa hunt siin hiilid foorumis, endal hide peal..
polnud ma postitanud ega midagi.. vapsik polnud siis enam ammu mode.

Ah mis sa plärad! Paneme nime kirja?

vapsik
29.09.13, 23:19
minul oli (vist esimest korda) mängides hide peal ja insta lendas keegi (vist vapsik) teemasse, et mida sa hunt siin hiilid foorumis, endal hide peal..
polnud ma postitanud ega midagi.. vapsik polnud siis enam ammu mode.

Ei tea küll sellist olukorda.

Looper
30.09.13, 00:03
Liitun ka siis :)

lenC
30.09.13, 07:38
1. WowAwiAA
2. q_q*
3. lenC
4. overbet
5. karupoeg
6. timz0333
7. Avicii
8. BlackWerewolfGenie
9. Looper

Peale q_q pole keegi pakkunud modereerima, nii et meil on põhimõtteliselt 1 ikkagi puudu. Tore oleks kui saaks 13 kokku, aga olen nõus ka 9ga mängima.

tolmuahv
30.09.13, 10:34
Pange mind ka kirja.

LuuK
30.09.13, 11:42
Ah mis sa plärad! Paneme nime kirja?
Sellega on nii, et ei suuda spammida ja oleksin seetõttu suht kasutu mängija.

Ei tea küll sellist olukorda.
Võimalik, proovin leida aga ei luba midagi. Minu mõte oli selles, et kas on mingi viga/koht foorumis mis ikkagi lubab näha peidetud kasutajat.


Peale q_q pole keegi pakkunud modereerima, nii et meil on põhimõtteliselt 1 ikkagi puudu. Tore oleks kui saaks 13 kokku, aga olen nõus ka 9ga mängima.
Pakun ennast, aga kastutaksin suhtlusena ainult foorumit ja kaaluge seda kui viimast varianti. Nähtavasti kvaliteet ka kannataks.

KristjanLaas
30.09.13, 15:20
Kui veel mangu saab liituks ka.

WowAwiAA
30.09.13, 15:51
No Char oli vist ka igaljuhul käpp, lihtsalt registreerimata. Kui siis ühe playeri veel saab, toome q_q ohvriks ja saaks äkki isegi homme pihta hakata? 17 vist liialt kummi venitamine.

q_q
30.09.13, 17:24
1. WowAwiAA
2. q_q*
3. lenC
4. overbet
5. karupoeg
6. timz0333
7. Avicii
8. BlackWerewolfGenie
9. Looper
10. tolmuahv
11. KristjanLaas

14 on vaja (13+mod)

WowAwiAA
30.09.13, 17:31
1. WowAwiAA
2. q_q*
3. lenC
4. overbet
5. karupoeg
6. timz0333
7. Avicii
8. BlackWerewolfGenie
9. Looper
10. tolmuahv
11. KristjanLaas

14 on vaja (13+mod)

Niimoodi teedki varumees LuuKile w :D? OP panin tema ka nimekirja.

q_q
30.09.13, 17:32
Niimoodi teedki varumees LuuKile w :D? OP panin tema ka nimekirja.

lugesin ta posti läbi ja jäi mulje, et ta ei ole in

varumehe teemat ei oska kommenteerida

WowAwiAA
30.09.13, 17:38
Ow mb, ta lubas hoopis varuhost olla.

overbet
30.09.13, 21:28
Oot, kuidas see night actionitega lõpuks jäi? Ikka foorumi kaudu?

BlackWerewolfGenie
30.09.13, 21:39
Oot, kuidas see night actionitega lõpuks jäi? Ikka foorumi kaudu?

Pole vahet, kuidas mugavam on.

Sellepärast tõingi välja, et profiili alt luuratud tegevust ei tohiks kuvada avalikult mängu käigus, ma ei usu et kellegil sellevastu midagi olema peaks. Kui libahunte ilma selleta otsida ei oska siis ei tasu otsima hakatagi... :P

BlackWerewolfGenie
30.09.13, 21:41
Üldse võiks keegi ühe Sheep'i ka laivi lüüa. Pole ammu olnud ühtegi.

q_q
30.09.13, 22:14
Pole vahet, kuidas mugavam on.

Sellepärast tõingi välja, et profiili alt luuratud tegevust ei tohiks kuvada avalikult mängu käigus, ma ei usu et kellegil sellevastu midagi olema peaks. Kui libahunte ilma selleta otsida ei oska siis ei tasu otsima hakatagi... :P

jah, ise tead

nüüd saab teha staatuse nähtamatuks niiet võimatu "vahele jääda"

ja simmo, kui sul hide peal siis profiili luuramine ei eksisteerigi

q_q
01.10.13, 01:01
kuna alustada tahaksite?

hetkel saab ainult 9ga ja seega üks jääks välja (viimane liituja KristjanLaas by default)

võime mõned päevad oodata veel, nt visahing kes muidu mängib koguaeg pole midagi kirjutanud seekord, jne

q_q
01.10.13, 01:10
pohui tule ikka mängima luuk, spamima ei pea

nüüd hide ka töötab saad salaja lurkida :)

WowAwiAA
01.10.13, 01:21
Visa pidi PC taga lähiajal väga vähe olema. Aga ütlesin talle, et registreerima tuleks. Ootame raudselt veel ja ühtki uut kohe kindlasti ka välja ei jäta :D Ootame homse ära ühesõnaga ja siis vaatab.

q_q
01.10.13, 01:23
Visa pidi PC taga lähiajal väga vähe olema. Aga ütlesin talle, et registreerima tuleks. Ootame raudselt veel ja ühtki uut kohe kindlasti ka välja ei jäta :D Ootame homse ära ühesõnaga ja siis vaatab.

kurb, kui prioriteedid elus paigast

WowAwiAA
01.10.13, 01:26
Võta ta oma tiiva alla ja näita talle õige suund kätte ;)

VisaHing
01.10.13, 09:04
kurb, kui prioriteedid elus paigast

Mul naine ja laps Soomest külas. Ei ole võimalik kaasa mängida. Arvutitaga päevajooksul vast 30-45 min max.

LuuK
01.10.13, 18:53
pohui tule ikka mängima luuk, spamima ei pea

pange nimi kirja
igav ju, kõik teavad et ma nkn hunt

BlackWerewolfGenie
01.10.13, 19:25
Luuk
BruceWillis

WowAwiAA
02.10.13, 14:24
Mul naine ja laps Soomest külas. Ei ole võimalik kaasa mängida. Arvutitaga päevajooksul vast 30-45 min max.

Tuled siis väikese aktiivsusega, paneme kirja.

Otsime viimast mängijat, et homme pihta hakata.

lenC
02.10.13, 15:18
out, ei saa nv-l mingit aktiivsust lubada, kahjuks ei saa mängu läbi ka viia

BlackWerewolfGenie
02.10.13, 15:31
out, ei saa nv-l mingit aktiivsust lubada, kahjuks ei saa mängu läbi ka viia

dessertöör

q_q
02.10.13, 16:44
1. WowAwiAA
2. overbet
3. karupoeg
4. timz0333
5. Avicii
6. BlackWerewolfGenie
7 Looper
8. tolmuahv
9. KristjanLaas

randin õhtul ja hakkame homme pihta?

timz0333
02.10.13, 16:54
sobib, ongi igav

WowAwiAA
02.10.13, 20:50
Jes pls. Tee üks korralik rigged rand, et saaks lõbusam.

karupoeg
02.10.13, 21:33
+1

tee nii et kõik külad.

karupoeg
02.10.13, 21:33
hakkame pihta ja homme. muidu hüppavad osad veel alt

q_q
02.10.13, 21:39
ma vaatan jalka ära siis tegelen sellega

WowAwiAA
02.10.13, 22:22
Ou a teeme Laupäev ja Pühapäev eraldi?

karupoeg
02.10.13, 22:32
Ou a teeme Laupäev ja Pühapäev eraldi?

+1

karupoeg
02.10.13, 22:32
ma vaatan jalka ära siis tegelen sellega

mis mängu vaatad

q_q
02.10.13, 22:39
Ou a teeme Laupäev ja Pühapäev eraldi?

by default on nädalavahetus üks mängupäev

allesjäänud mängijad saavad siiski hääletada, kuidas soovivad

aga hääletuse tulemas peab olema ühepoole, s.t kui kasvõi üks mängija soovib, et oleks üks mängupäev siis nii on

(hääletus on anonüümne)

q_q
02.10.13, 22:39
city bayern

q_q
02.10.13, 23:40
OK STFU nüüd

ärge siia teemasse enam postitage ja kui mõni mode näeb võib üldse lukku panna selle teema

teen kohe mänguteema, randin ja hakkan PM-e saatma