PDA

View Full Version : Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!



Leheküljed : [1] 2 3 4

q_q
02.10.13, 22:41
*** Libahunt XIII mänguteema ***

Enne postitamist lugege palun läbi reeglid ja info. (Avage spoiler)

Teemas võivad postitada ainult elusolevad mängijad ja seda siis, kui on päev.

Reeglid

Foorumimäng LIBAHUNT reeglid.

Seni, kuni mäng käib, on lubatud mängust rääkimine ainult mänguteemas.

Millegist rääkimine väljaspool mänguteemat, mis võib mõjutada mängutulemust on reeglitevastane ja üldiselt peaksid üldse hoiduma käimasoleva mängu mainimisest väljaspool mänguteemat. Pea meeles, et mäng käib seni, kuni mängu moderaator on teatanud, et mäng on läbi.

Foorumi tarkvara lubab lisada pilte, videosid ja linke teistele lehtedele. Nende postitamine on üldiselt lubatud aga pole mõeldud, et need on peamised suhtlusvahendid. Nende kasutamine info peitmiseks või maskeerimiseks on keelatud. Piltide, videote või helide kasutamine eesmärgiga oma poste varjata otsingu eest on keelatud. Endast video või helide postitamine on keelatud.

Postitamine on lubatud ainult siis, kui on päev.

Kui öö algab 22:00 siis postid seisuga 22:00 on OK ja hääled sel ajal loevad.

Keelatud on postitamine ja hääletamine 22:01, hääled :01 ei loe ja postid loetakse vigasteks.

Kui mängu moderaator kirjutab stiilis ":00 loeb; :01 ei loe" siis need numbrid tähendavadki minuteid, kuna hääled loevad ja kuna mitte.

Kogemata ööpostitamist vahetevahel juhtub aga sinult oodatakse, et püüad ööpostitamist vältida.

Postitamine on lubatud ainult siis, kui oled elus.

Kui sul on roll, mis lubab suhelda mänguteemaväliselt siis võid seda teha ainult siis kui su roll seda lubab. Ja ainult isikutega, kellega su roll seda lubab.

Hundid võivad üksteisega suhelda 24h päevas.

Postide muutmine on keelatud, ükskõik mis põhjusel.

Isegi kirjaviga, katkist tagi, jne (nt pilti postidades läheb [img] tag valesti) EI TOHI parandada.

Postide muutmine tekitab ebatasakaalus oleva olukorra, nt keegi näeb su orginaal- ja muudetud posti ja see tekitab probleeme mängu aususega. See puudutab kõiki poste, kaasaarvatud neid, mis on tehtud kogemata öösel, valedes teemades, valede kasutajatega, jne.

Keelatud on postitada pilti ja tsiteerida oma rolli privaatsõnumit, külatarga peeke ja muud mänguga seotud suhtlust, mis on toimunud väljaspool mänguteemat.

Libahunt on mäng, kus tõlgendatakse informatsiooni, mis on mänguteemasse postitatud. Seega ei ole oodatud, et mängijad tõestavad oma rolle postitades otsest tõendusmaterjali oma rollist (privaatsõnumist pilti tegemine, selle otsene tsiteermine, jne). Keelatud on ka igasugused kihlveod mille abil saad oma rolli tõestada. (Nt: veame 50 euro peale kihla, et ma küla)

Keelatud on postitada pilt või otsetsiteerida mängumoderaatori privaatsõnumeid. Kõik informatsioon, mida soovid edasi anda, tuleb panna oma sõnadesse.

Võltsitud piltide ja tsitaatide postitamist koheldakse samamoodi nagu päris piltide, tsitaatide postitamist.

Kui sa pole kindel, mida postitada võib, konsulteeru mängu moderaatoriga.

Kui sa oled liitunud mänguga siis sinult oodatakse selles osalemist.

Minimaalselt oodatakse, et postitad vähemalt üks kord iga päev.

Kui juhtub midagi, et pead olema away from keyboard ja sa ei saa enam edasi mängida siis tuleb mängu moderaatorile saata privaatsõnum ja paluda oma kohale asendusmängija. Koheselt tuleb lõpetada mänguteemas postitamine. Mänguteemas kirjutamine, et sa otsid asendusmängijat on keelatud.

Sinult oodatakse viisakat käitumist.

Libahunt on mäng, kus valetamine on lubatud ja isegi oodatud ning on mängijate asi välja selgitada, kes räägib tõtt. Seega vaidlused mängijate vahel on loomulikud aga jälgige, et te üle piiri ei lähe ning kedagi ei solva. Samuti on oodatud, et iga mängija mängib võidu nimel ja oma meeskonda tahtlikult saboteerida ei või.


Ülesehitus.

Mängul on kaks osapoolt.

2 libahunti, kes kõik teavad üksteist ja võivad teemaväliselt omavahel suhelda.

6 külaelanikku, kes üksteist ei tea ning kes teemaväliselt ühegi teise mängijaga suhelda ei või ja võivad teemas ainult postitada kui on päev.

1 külatark, kes igal öösel (kaasaarvatud öö enne esimest mängupäeva) saadab mängujuhile (mulle) ühe mängija nime ning saab teada, kas tegemist on libahundi või külaelanikuga. Siin mängus sai külatark suvalise külaelaniku teada enne esimest päeva, edasi saab ta ise valida.

Libahuntide meeskond võidab siis, kui nad moodustavad vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Külaelanikud (koos külatargaga) võidavad siis, kui kõik libahundid on surnud.

Mängul on kaks faasi:

1. Päev, millal kõik elusolevad mängijad võivad teemas postitada ja hääletada ühe mängija vastu. Päev algab tavaliselt kell 07:00, aga postitada ei või enne kui ma olen selleks loa andnud. Päev lõppeb 22:00 ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust.

2. Öö, mille ajal libahundid saavad endiselt üksteisega suhelda ja peavad mulle saatma ühe mängija nime, keda nad öösel tappa soovivad. Samuti peab külatark saatma mulle igal öösel ühe elusoleva mängija nime, kelle rolli ta soovib teada. Öö algab 22:01 ja öösel keegi teemas postitada ei tohi.

Hääletamine:

Igal päeval on mängijatel võimalus hääletada ühe mängija vastu. Mängija, kellel on enim hääli mängupäeva lõppedes eemaldatakse mängust. Hääletada võib nii palju kordi kui mängija soovib ning arvesse läheb ainult kõige viimane hääl. Mängija vastu hääle andmiseks postita mängija nimi boldis. Näiteks, kui pastilaa oleks mänguks ja Sa soovid tema vastu hääletada, siis näeb välja nii:
Pastilaa

Bold kirja võib kasutada AINULT hääletamiseks.

Muuda oma foorumi seadeid, et teha mängimine mugavamaks.

Lülita sisse nähtamatus:

Seaded -> Muuda seadeid -> Nähtamatus -> Lülita nähtamatus sisse

Siis teised kasutajad ei näe kuna sa online oled ja tänu sellele on mitmed asjad lihtsustatud. (Huntidel külatarga otsimine öösel, jne)

Kuva 100 posti ühel lehel:

Seaded -> Muuda seadeid -> Postituste arv näitamaks ühel lehel -> Näita igal lehel 100 postitust

Kuna libahunt on mäng, kus postitatakse väga palju ja teemad lähevad suureks siis on palju mugavam seda infot töödelda, kui edasi-tagasi lehti sirvida.

Mängijate nimekiri:

Avicii
BlackWerewolfGenie
karupoeg
KristjanLaas
Looper
overbet
timz0333
tolmuahv
WowAwiAA

Hakkan kohe rollisõnumeid saatma.

ON ÖÖ!

q_q
02.10.13, 22:56
PMid on saadetud.

Kes kirja ei saanud siis andke koheselt mulle teada PMiga.

PMid:

Külaelanik:

Sa oled külaelanik.

Sa võidad siis, kui kõik libahundid on mängust eemaldatud.

Edu!

Libahunt:

Sa oled libahunt.

Sa võidad, kui sinu meeskond moodustab vähemalt poole allesjäänud mängijatest.

Sinu meeskonnas on: <tsenseeritud>

Edu!

Külatark:

Sa oled külatark.

Su n0 peek on: <tsenseeritud>

Sa võidad koos külaelanikega, kui kõik libahundid on mängust eemaldatud.

Edu!

ON ÖÖ!

q_q
02.10.13, 23:04
ON PÄEV!

Päev lõppeb 22:00

q_q
02.10.13, 23:04
Hääled seisuga post 1 kuni 3
Öö saabub 21:56:54 pärast
---
HääliLynchHääletajad
9 ei ole hääletanud timz0333 (0), overbet (0), WowAwiAA (0), tolmuahv (0), Looper (0), BlackWerewolfGenie (0), Avicii (0), KristjanLaas (0), karupoeg (0)

karupoeg
02.10.13, 23:11
yo lükkame käima

KristjanLaas
02.10.13, 23:14
Heip,

Külaelanik.

Olen olnud super ebaaktiivne foorumis juba mitu kuud ja host ei riskiks ever mind libahundiks panna esimene mäng ja tekitada võimaliku olukorra, kus libahundid on liiga suures disadvantages ja mäng potentsiaalselt rikutud alguses.

KristjanLaas
02.10.13, 23:15
Ja q_q mõleb sellise asjade peale for sure

WowAwiAA
02.10.13, 23:17
Meh? Kohe mänguga pihta?

WowAwiAA
02.10.13, 23:19
Heip,

Külaelanik.

Olen olnud super ebaaktiivne foorumis juba mitu kuud ja host ei riskiks ever mind libahundiks panna esimene mäng ja tekitada võimaliku olukorra, kus libahundid on liiga suures disadvantages ja mäng potentsiaalselt rikutud alguses.

Rollid määratakse random generaatoriga.
Eelmine mäng oli ka uutel mingi tõsine siblimine sama teemaga... unustasin siis seal öelda kui mäng lõppenud oli.

WowAwiAA
02.10.13, 23:32
Heip,

Külaelanik.

Olen olnud super ebaaktiivne foorumis juba mitu kuud ja host ei riskiks ever mind libahundiks panna esimene mäng ja tekitada võimaliku olukorra, kus libahundid on liiga suures disadvantages ja mäng potentsiaalselt rikutud alguses.
Kuidas üldine ebaaktiivsus foorumis siia mängu puutub?
Ja kas su loogika oli, et kui q_q random geneb su hundiks, siis random geneb rollid seetõttu uuesti w? Ja seda põhjusel, et sa foorumis ebaaktiivne oled olnud?

WowAwiAA
02.10.13, 23:33
Eip jaga lahti praegu. Mõtlesin, et torgin siin kuni hommikul ehk kogu punt kohal siis on teemas soe sees, aga ei vea välja. Täna sai pikalt mingi it-ikatega koos oldud, pidi püüdma jututeemas sammu pidada. Juhe jumm koos.

WowAwiAA
02.10.13, 23:37
Kristjan, väidad end külaks, kas sa oled pettunud?

KristjanLaas
02.10.13, 23:41
Naw, ei teadnud, et random gen. ja eeldasin, et seetottu kulaelanik, et host motles koigile loogilistele faktoritele.

KristjanLaas
02.10.13, 23:44
Ja minu eemalolek oleks suur faktor, sest ise hostina uritaks hea mangu nimel teha voimalikult vordsed osapooled

WowAwiAA
02.10.13, 23:49
Aga üldine foorumi aktiivsus ju mingit exp siin mängus ei anna?
Aga kuidas viimase küsimusega on?

karupoeg
03.10.13, 00:13
Heip,

Külaelanik.

Olen olnud super ebaaktiivne foorumis juba mitu kuud ja host ei riskiks ever mind libahundiks panna esimene mäng ja tekitada võimaliku olukorra, kus libahundid on liiga suures disadvantages ja mäng potentsiaalselt rikutud alguses.

veidi liiga läbi mõeldud post mängu esimese posti kohta

Avicii
03.10.13, 00:29
MA KÜLA SEPP, VALMISTAN TELLIMUSEL HUNDIPÜÜNISEID : )

KristjanLaas
03.10.13, 00:31
esimene mang foorumis

KristjanLaas
03.10.13, 00:31
karupojale

KristjanLaas
03.10.13, 00:32
Aga üldine foorumi aktiivsus ju mingit exp siin mängus ei anna?
Aga kuidas viimase küsimusega on?

exp obv mitte, lihtsalt sel juhul pusiks toenaosus imo, et mangu ajal ka afk.

karupoeg
03.10.13, 00:34
MA KÜLA SEPP, VALMISTAN TELLIMUSEL HUNDIPÜÜNISEID : )

cleared imo

karupoeg
03.10.13, 00:47
Naw, ei teadnud, et random gen. ja eeldasin, et seetottu kulaelanik, et host motles koigile loogilistele faktoritele.

tundub kahtlane. Üsna kindlalt oled sa varasemaid mänge lugenud ja tead, kuidas süsteem toimib. Vastasel juhul oleksid esitanud mängu kohta käivad küsimused pre-game arutelus signup topicus.

karupoeg
03.10.13, 00:51
qq kell 16.44
1. WowAwiAA
2. overbet
3. karupoeg
4. timz0333
5. Avicii
6. BlackWerewolfGenie
7 Looper
8. tolmuahv
9. KristjanLaas

randin õhtul ja hakkame homme pihta?

wow kell 20.50


Jes pls. Tee üks korralik rigged rand, et saaks lõbusam.

qq kell 23.40


OK STFU nüüd

ärge siia teemasse enam postitage ja kui mõni mode näeb võib üldse lukku panna selle teema

teen kohe mänguteema, randin ja hakkan PM-e saatma

ütle nüüd, et sa ei saanud aru, et randi all on mõeldud randomize?

karupoeg
03.10.13, 00:55
KristjanLaas failisid imo.

KristjanLaas
03.10.13, 00:56
2 lk olen eelmist libahunti lugenud. Pluss eelmiste libahuntide outcomed, et naha kas hundid keskmiselt hiljem mangu sekkuvad.

Mottetu pisiasi imo, mida praegu narida, see q_q lause. Polnud lihtsalt kursis ja kirjutasin imo loogilise pohjeduse, miks mind kulaelanikuks pandi.

karupoeg
03.10.13, 00:57
2 lk olen eelmist libahunti lugenud. Pluss eelmiste libahuntide outcomed, et naha kas hundid keskmiselt hiljem mangu sekkuvad.

Mottetu pisiasi imo, mida praegu narida, see q_q lause. Polnud lihtsalt kursis ja kirjutasin imo loogilise pohjeduse, miks mind kulaelanikuks pandi.

pole ise viitsinud nii teha. mis teada said?

KristjanLaas
03.10.13, 01:00
qq kell 16.44

wow kell 20.50



qq kell 23.40



ütle nüüd, et sa ei saanud aru, et randi all on mõeldud randomize?

kamoon ei osanud isegi arvata sellest midagi ja tbh ei marganudki seda sona.

KristjanLaas
03.10.13, 01:11
pole ise viitsinud nii teha. mis teada said?

No mulle tundub loogiline, et hunt ootaks esimest voimalust, et keegi misclickiks (ehk siis sekuks olulise osaga on avg. hiljem) ja haaraks snap voimalusest kinni (tunned ara end?), kuna hiljem kulaelanikuks osutudes on vastase kohta ju pohjendus olemas. Pluss kogenud mangijast kulaelanik ei peaks imo tegema kohe loplike jareldusi, eriti esimest korda mangija kohta.

Hetkel karupoeg

karupoeg
03.10.13, 01:14
No mulle tundub loogiline, et hunt ootaks esimest voimalust, et keegi misclickiks (ehk siis sekuks olulise osaga on avg. hiljem) ja haaraks snap voimalusest kinni (tunned ara end?), kuna hiljem kulaelanikuks osutudes on vastase kohta ju pohjendus olemas. Pluss kogenud mangijast kulaelanik ei peaks imo tegema kohe loplike jareldusi, eriti esimest korda mangija kohta.

Hetkel karupoeg

:D

KristjanLaas
03.10.13, 01:14
Samas ma ei tea, akki sa oledki nii entusiastlik mangija ja tahad kohe scherlock olla.

KristjanLaas
03.10.13, 01:16
:D

Ma tahan mangus pusida ja kuna sina mu kohe mangu alguses outisid jatsid sa mulle tapselt 0 voimalust teha muud, enne kui hilja.

Olen 100% kindel, et said sellest ise ka aru.

karupoeg
03.10.13, 01:21
day 1 on alati olnud loto. Vähemalt nii palju, et seda on tehtud alati pm ühe random slipi peale. teiste slippide märkajate ülespoomine (eriti day 1) on küll väga mittekülalik käitumine ja ei ole üldse kasulik küla eesmärgile.

Basically on meie ülesanne leida ülesse eksijad. Mina leidsin praegu (kui teised ei ole veel liitunud mänguga) sinu jutus suure ebakõla. Uue mängijana on muidugi esimese mõttena "parim kaitse on rünnak". Suurendasid oma kahtlust veelgi.

KristjanLaas
03.10.13, 01:22
Olgu ilmselt magama.

Jutu mote on lihtsalt selles, et puudsin alguses olla kaval ja leida loog pohjenduse oma rollile.

Minu ja karupoja teema eriti lamp, kuna leian tegelt vahemalt sama palju argumente sellele, miks ta hundina ei peaks mulle kohe niimoodi peale lendama.

Nii ongi ja ei tasu ule moelda nuud mu mangu esimest lause, johhaidii.

KristjanLaas
03.10.13, 01:26
day 1 on alati olnud loto. Vähemalt nii palju, et seda on tehtud alati pm ühe random slipi peale. teiste slippide märkajate ülespoomine (eriti day 1) on küll väga mittekülalik käitumine ja ei ole üldse kasulik küla eesmärgile.

Basically on meie ülesanne leida ülesse eksijad. Mina leidsin praegu (kui teised ei ole veel liitunud mänguga) sinu jutus suure ebakõla. Uue mängijana on muidugi esimese mõttena "parim kaitse on rünnak". Suurendasid oma kahtlust veelgi.

Su jutt pole uldse loogiline, sest ebakola on vaid siis kui eeldad, et olen lugenud eelmisi hunte, mis on lihtsalt juba oma olemuselt ebatoenaoline imo.

Su leitud ebakola on tapselt sama vettpidav kui ma pooraks oma eelmise lause ebakolaks sinu kaitumises, moistad?

ebakolaception.

karupoeg
03.10.13, 01:26
ma ka magama. homme tulen 4 paiku, eks siis näha kuhu edasi areneb.

btw see mängu sellisel ajal alustamine oli pigem halb käik q_q poolt, sest ebavõrdses olukorras mängijad. Eelkõige need, kes hakkasid kohe pihta ja need, kes tulevad 10 h pärast. Homme huntidel väga hea kohe tühja koha pealt sappa võtta ilma, et keegi neile valgust heidaks.

karupoeg
03.10.13, 01:31
Su jutt pole uldse loogiline, sest ebakola on vaid siis kui eeldad, et olen lugenud eelmisi hunte, mis on lihtsalt juba oma olemuselt ebatoenaoline imo.

Su leitud ebakola on tapselt sama vettpidav kui ma pooraks oma eelmise lause ebakolaks sinu kaitumises, moistad?

ebakolaception.

kle. basically on see, mis sa tegid praegu, olnud viimastes mängudes insta noobclear. Char tuli mingi lolli lausega eelmine mäng (minu noobclear, mida q_q ei uskunud, sest oli ise hunt!). q_q on noobclearinud ise samal ajal mingit 5 mängijat ning kõigil juhtudel on tal pidanud need ka paika (nt jmsksns).

Kõik mis neid mängijaid ühendab on see, et nad on uued mängijad ja noobmove tehtud mängu alguses.

Seega sa tahad praegu minu käest basically endale noobclear silti juurde. Kuna sa oled lugenud mänge. ERITI vaadanud alguseid, siis oli see sinu jaoks hea spot.

tundub natuke liiga hästi välja mängitud.

Aga ma olen sinuga nõus, et juhul kui su jutt õige, siis on sul väga raske ka selle vastu võidelda hetkel. Ja sul võib väga hästi olla ka õigus.

karupoeg
03.10.13, 01:31
ööd

KristjanLaas
03.10.13, 01:42
Ma tahan mangu voita ja hundina poleks ever tahelepanu hakanud puudma kohe, kuna pole online kontsepti ega mangijatega veel uldse kursis ja ei tea mitmel levelil mang kaib siin, seega oleks way rohkem safenud suht kindlalt alguses, et tutvuda mangijatega.

KristjanLaas
03.10.13, 01:43
ood

KristjanLaas
03.10.13, 01:45
Ja tildis juba. kunagi ei taha lopetada postitamist

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 02:19
Ahhoi kõik külamehed. Seekord ausalt küla ja väga hea enesetunne, et ei pea hakkama mingeid out-of-space leveleid välja mõtlema vaid saan hunte rahus lynchida.

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 02:40
Naw, ei teadnud, et random gen. ja eeldasin, et seetottu kulaelanik, et host motles koigile loogilistele faktoritele.

Kuidagi sulest välja pigistatud põhjus tundub olevat, karupoeg ütles ära, et esimene post ka kahtlaselt läbimõeldud. Kui oled tegelt ka küla siis pead rohkem postitama ja usun, et rong muutub ka õhtuks.


MA KÜLA SEPP, VALMISTAN TELLIMUSEL HUNDIPÜÜNISEID : )

Tahaks custom made elavhõbe-vasarat omale. Esimese lynchitud hundi hamba võib käepidemesse graveerida.


Aga üldine foorumi aktiivsus ju mingit exp siin mängus ei anna?
Aga kuidas viimase küsimusega on?

Wow 'i Avicii vaata ta hambad üle siis tead mis mõõdus valmis teha. Sa liiga agaralt alustad siin Wow, lõhnad hundiselt.

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 02:42
yo lükkame käima

Väga paljud hundid on teinud oma first post'ina "yo"

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 02:43
Aga karupoega lihtne readida, tavaliselt külana süüakse day 1 ära :)

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 02:51
UnOfficialMängu esimene post

Heip,

Külaelanik.

Olen olnud super ebaaktiivne foorumis juba mitu kuud ja host ei riskiks ever mind libahundiks panna esimene mäng ja tekitada võimaliku olukorra, kus libahundid on liiga suures disadvantages ja mäng potentsiaalselt rikutud alguses.

veidi liiga läbi mõeldud post mängu esimese posti kohta


yo lükkame käima

OfficialMängu esimene post


Väga paljud hundid on teinud oma first post'ina "yo"

Laas võib olla hunt küll muidu aga mul lihtsalt igav tahtsin mingeid poste quoteda ja siin pole rohkem materjali millega töötada :D

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 03:21
Ma tahan mangu voita ja hundina poleks ever tahelepanu hakanud puudma kohe, kuna pole online kontsepti ega mangijatega veel uldse kursis ja ei tea mitmel levelil mang kaib siin, seega oleks way rohkem safenud suht kindlalt alguses, et tutvuda mangijatega.

Pigem külane

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 03:22
Tegelt ma ei tea ma nüüd vaatan seda posti ja see esimene pool "Ma tahan mängu võita ja hundina" kõlab täpselt nagu miski mida hunt kirjutaks.

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 03:23
Suht hundine

Fixisin oma posti ära

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 03:34
laas aga WoW tundub ka hunt ja kui Kristjan on tegelt ka külaelanik siis tee rohkem poste ja päeva käigus paku kandidaate. Ei ole vaja kohe alla anda külana, see on hea ainult huntidele. Hundina anna alla jep easy lynch.

q_q
03.10.13, 04:07
Hääled seisuga post 1 kuni 49
Öö saabub 16:53:24 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 KristjanLaas BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546612&postcount=49) (9), karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546585&postcount=24) (12)
1 karupoeg KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546589&postcount=28) (17)
6 ei ole hääletanud overbet (0), WowAwiAA (6), tolmuahv (0), timz0333 (0), Looper (0), Avicii (1)

timz0333
03.10.13, 07:13
Hommik,

olen jälle küla rollis.

Kristjani kohta nii palju, et ei usu uue mängija puhul esimeses postis liigset leveldamist ja pigem tõsi

BWG siseneb jälle aktiivselt mängu, kas kasutaks sama liini 2 korda?

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 09:15
Huntidel ei tasu suruma hakata ei ole mingi hundu seekord ja võime väidelda väga pikalt siin.

tolmuahv
03.10.13, 11:38
Ütlen ka tere: Tere. Rohkem midagi ei oska ütelda. Mängin esimest korda, seni olen teemadest vaid eelmist (Libahunt XII) jälginud.

Tundus huvitav, aga kohati veider. Näiteks see, et kõik kinnitavad end külaelanikud olevat. Wtf, see on ju basic. Seda ei ole mõtet isegi küsida kelleltki, sest vastus on alati sama. Samuti tundub jabur mingite emade või vanaemade nimel vandumine.

Samuti on minu jaoks veits raske mõista, kuidas esimese lühikese ja mitte midagi ütleva posti peale kellelgi tekib 'read', et midagi on kahtlane ja keegi on sellepärast hunt või küla. Mina nii meelevaldselt ja juhuslikult järeldusi ei oskaks teha. Esimesed reaalsed faktid, mida analüüsida, tulevad ju ikkagi teisel päeval. Esimesel õhtul puuakse keegi suvalt üles. Hommikul on hundid kellegi ära söönud ja sealt saab vaikselt harutama hakata. Enne seda on kõik suht pointless rant.

tolmuahv
03.10.13, 11:42
Kui kusagilt oskaks teise päeva jaoks eeltööd teha, siis küsiks mõnelt "kahtlusaluselt", kelle nad hundina esimesena ette võtaksid ja miks. Või keda nad külatargana peekiksid ja mis järjekorras. Sama tahaks teada mõnelt kogenud mängijalt, a la karupoeg.

Seega, KristjanLaas - Kui sa oleksid hunt ja ööseni ellu jääksid, kelle sa öösel ära sööksid kui otsekohe peaks otsustama? Keda sa peekida tahaks kui saaksid?

Karupoeg - Samad küsimused sulle ka. Obv võib vastus olla ka 'no comment'. Aga vastus seegi.

karupoeg
03.10.13, 12:05
Ütlen ka tere: Tere. Rohkem midagi ei oska ütelda. Mängin esimest korda, seni olen teemadest vaid eelmist (Libahunt XII) jälginud.

Tundus huvitav, aga kohati veider. Näiteks see, et kõik kinnitavad end külaelanikud olevat. Wtf, see on ju basic. Seda ei ole mõtet isegi küsida kelleltki, sest vastus on alati sama. Samuti tundub jabur mingite emade või vanaemade nimel vandumine.

Samuti on minu jaoks veits raske mõista, kuidas esimese lühikese ja mitte midagi ütleva posti peale kellelgi tekib 'read', et midagi on kahtlane ja keegi on sellepärast hunt või küla. Mina nii meelevaldselt ja juhuslikult järeldusi ei oskaks teha. Esimesed reaalsed faktid, mida analüüsida, tulevad ju ikkagi teisel päeval. Esimesel õhtul puuakse keegi suvalt üles. Hommikul on hundid kellegi ära söönud ja sealt saab vaikselt harutama hakata. Enne seda on kõik suht pointless rant.

esimesel päeval sul ei saa olla midagi muud kui väike read. Arvestades selle mängu dünaamikat (mitte käesoleva mängu, vaid hundimängu), siis on sageli ebaloomulikud ütlemised need, mis viitavad hundisusele või noobclearile.

Kuna sa ei ole varasemaid mänge jälginud, siis vb raske ka mõista, et on kujunenud teatud mõttes sarnane käitumismall.

karupoeg
03.10.13, 12:11
Kui kusagilt oskaks teise päeva jaoks eeltööd teha, siis küsiks mõnelt "kahtlusaluselt", kelle nad hundina esimesena ette võtaksid ja miks. Või keda nad külatargana peekiksid ja mis järjekorras. Sama tahaks teada mõnelt kogenud mängijalt, a la karupoeg.

Seega, KristjanLaas - Kui sa oleksid hunt ja ööseni ellu jääksid, kelle sa öösel ära sööksid kui otsekohe peaks otsustama? Keda sa peekida tahaks kui saaksid?

Karupoeg - Samad küsimused sulle ka. Obv võib vastus olla ka 'no comment'. Aga vastus seegi.

mina ei ole day one kahtlusalune. Nagu BlackWereWolfGenie välja tõi, siis mind on lihtne readida pärast paari esimest mängu. Sest mind võetakse külana lihtsalt mängu alguses välja huntide poolt välja.

Suure tõenäosusega võtaks day 1 välja sinu, sest sa oled minu arvates lineupi kõige targem liige. Aga samas olen ma jätnud alguses hundina sisse ka q_q, sest ma olen lihtsalt tahtnud, et parim mängija oleks sees ja saaks teda üle kavaldada. Siis muidugi rohkem mängijaid.

Külatargana peegiksin täna öösel seda, kes on kuskil keskpositsioonis. Nt ma ei peegiks kunagi q_q-d, lenci või ennast, sest on suur tõenäosus, et ta võetakse huntide poolt välja ja seega oleks peek mõttetu. Sellise turbo puhul on ka külane peek üliheaks informatsiooniks.

karupoeg
03.10.13, 12:13
bwg, obviously ma mõtlesin "mängu esimese posti all" KristjanLaasi esimest posti (tema poole ma ju pöördusin), mitte terve mängu.

timz0333
03.10.13, 12:18
Kui tolmuahv öösel ära süüakse siis karupoeg üsna clear vähemalt.

timz0333
03.10.13, 12:20
Ei taha huntidele hinte anda aga ise sööksin ka tolmuahvi esimesenaumbes samadel põhjustel mis karu.

karupoeg
03.10.13, 12:21
Ütlen ka tere: Tere. Rohkem midagi ei oska ütelda. Mängin esimest korda, seni olen teemadest vaid eelmist (Libahunt XII) jälginud.

Tundus huvitav, aga kohati veider. Näiteks see, et kõik kinnitavad end külaelanikud olevat. Wtf, see on ju basic. Seda ei ole mõtet isegi küsida kelleltki, sest vastus on alati sama. Samuti tundub jabur mingite emade või vanaemade nimel vandumine.

Samuti on minu jaoks veits raske mõista, kuidas esimese lühikese ja mitte midagi ütleva posti peale kellelgi tekib 'read', et midagi on kahtlane ja keegi on sellepärast hunt või küla. Mina nii meelevaldselt ja juhuslikult järeldusi ei oskaks teha. Esimesed reaalsed faktid, mida analüüsida, tulevad ju ikkagi teisel päeval. Esimesel õhtul puuakse keegi suvalt üles. Hommikul on hundid kellegi ära söönud ja sealt saab vaikselt harutama hakata. Enne seda on kõik suht pointless rant.


See ema-vanaema asi on dick move ja sellele järgneb kindlasti ban. Eelmine mäng juba oleks pidanud.

Teiseks, su loogikat on praegu vägagi raske mõista. Sa ei ole nõus tegema meelevaldseid järeldus suvalise "readi" põhjal day 1, aga sa oled nõus lootma lotole?

Day1 saab läbi, siis on seis 2-5 (juhul kui võetakse küla külaelanike poolt), mis on üsnagi kriitiline.

ma olen KLaasi puhul nõus, et ta võib olla meelevaldne järeldus, kuid hetkel on ta ainuke, mis mul on. Eriti olukorras, kus ta on maininud, et ta on lugenud enamuste mängude esimesi päevi. Sest seal on eriti selgelt näha, et kohe alguses on q_q agaralt noobclearinud (ehk noob käitumise pärast kohe külaks pidaund) mitmeid mängijaid. Selle põhjuseks võib olla kas lambi lause või olukord, kus ei saada aru, kuidas mäng täpselt toimib. Ja just sellepärast arvan, et Klaas võib seda tahta teha.

Loomulikult palju mängijaid on veel rääkimata jne. Seega tekib vähe ebavõrdne olukord tema jaoks.

Millegipärast on karvane tunne, et hundid võivad olla ka praegu vaikivate mängijate seas, sest neil praegu lihtne tagumiste vagunite hulgas kaasa loksuda

KristjanLaas
03.10.13, 12:26
Seega, KristjanLaas - Kui sa oleksid hunt ja ööseni ellu jääksid, kelle sa öösel ära sööksid kui otsekohe peaks otsustama? Keda sa peekida tahaks kui saaksid?

Kui nuud kohe oleks killimine, siis hundi rollis ilmselt karupoja, et tosta voimalust, et mind jargmine paev valja haaletataks. Suure toenaosusega olukord paeva jooksul siiski muutub. Pmst tapaks kellegi, mis jataks kahtluse kulaelanikule.

Kui ma ISE oleks hunt, siis way keerulisem. Ilmselt praegu 0 posteri, et midagi valja ei saaks lugeda killist.

Kulatargana atm for sure sind.

karupoeg
03.10.13, 12:28
Huntidel ei tasu suruma hakata ei ole mingi hundu seekord ja võime väidelda väga pikalt siin.

tuletan meelde, et eelmine mäng tahtis simmo eriti palju väidelda day 1 ja eriti minuga. Ja siis ta oli hunt.

karupoeg
03.10.13, 12:29
Kui nuud kohe oleks killimine, siis hundi rollis ilmselt karupoja, et tosta voimalust, et mind jargmine paev valja haaletataks. Suure toenaosusega olukord paeva jooksul siiski muutub. Pmst tapaks kellegi, mis jataks kahtluse kulaelanikule.

Kui ma ISE oleks hunt, siis way keerulisem. Ilmselt praegu 0 posteri, et midagi valja ei saaks lugeda killist.

Kulatargana atm for sure sind.

wtf? sa hundina hääletaksid mind, et endale tuli peale saada järgmine päev?

karupoeg
03.10.13, 12:30
aa sain valesti aru. et kui keegi teine oleks hunt, siis mis sa teeks, mitte enda persoonina.

KristjanLaas
03.10.13, 12:31
See ema-vanaema asi on dick move ja sellele järgneb kindlasti ban. Eelmine mäng juba oleks pidanud.

Teiseks, su loogikat on praegu vägagi raske mõista. Sa ei ole nõus tegema meelevaldseid järeldus suvalise "readi" põhjal day 1, aga sa oled nõus lootma lotole?

Day1 saab läbi, siis on seis 2-5 (juhul kui võetakse küla külaelanike poolt), mis on üsnagi kriitiline.

ma olen KLaasi puhul nõus, et ta võib olla meelevaldne järeldus, kuid hetkel on ta ainuke, mis mul on. Eriti olukorras, kus ta on maininud, et ta on lugenud enamuste mängude esimesi päevi. Sest seal on eriti selgelt näha, et kohe alguses on q_q agaralt noobclearinud (ehk noob käitumise pärast kohe külaks pidaund) mitmeid mängijaid. Selle põhjuseks võib olla kas lambi lause või olukord, kus ei saada aru, kuidas mäng täpselt toimib. Ja just sellepärast arvan, et Klaas võib seda tahta teha.

Loomulikult palju mängijaid on veel rääkimata jne. Seega tekib vähe ebavõrdne olukord tema jaoks.

Millegipärast on karvane tunne, et hundid võivad olla ka praegu vaikivate mängijate seas, sest neil praegu lihtne tagumiste vagunite hulgas kaasa loksuda

Suudad ikka sitasti tundma panna mind:D

Pmst kas retard voi hunt olen siis:(

timz0333
03.10.13, 12:35
Kas lihtsalt noob või clever wolf oled :)

karupoeg
03.10.13, 12:38
Kas lihtsalt noob või clever wolf oled :)

ainuke jama on selles, et noob ta ei saa hilisemate postituste põhjal olla, sest need olid juba loogilised.

Seega, kas clever hunt või mängija, kes esimese asjana tegi uue mängijana lihtsalt lolli liigutuse kogemata. Mõlemad on vägagi võimalikud

Looper
03.10.13, 12:48
Hommikust ka minupoolt.

http://stream1.gifsoup.com/view1/1357165/confused-o.gif

timz0333
03.10.13, 12:49
Hommikust ka minupoolt.

http://stream1.gifsoup.com/view1/1357165/confused-o.gif


vara veel :D

Looper
03.10.13, 12:52
vara veel :D

Selge, hakkan hiljem lugema siis, mis head te siia kokku kirjutasite :D

karupoeg
03.10.13, 12:52
davai ma out. kuskil 6 paiku prolly tagasi, vb varem. Simmo arvatavasti magab, timz sa survesta siis hoolega

q_q
03.10.13, 13:26
Hääled seisuga post 1 kuni 71
Öö saabub 07:34:07 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 KristjanLaas BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546612&postcount=49) (10), karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546585&postcount=24) (21)
1 karupoeg KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546589&postcount=28) (19)
6 ei ole hääletanud tolmuahv (2), timz0333 (5), WowAwiAA (6), overbet (0), Avicii (1), Looper (2)

tolmuahv
03.10.13, 14:07
Kui tolmuahv öösel ära süüakse siis karupoeg üsna clear vähemalt.


Ei taha huntidele hinte anda aga ise sööksin ka tolmuahvi esimesenaumbes samadel põhjustel mis karu.

Kui timz osutub hundiks, siis nende põhjal peaks ka karupoeg hea hundikandidaat olema. Kui kohe otsustama peaks, siis külatargana checkiks praegu timzi üle.

Samas pole kumbki post ka mitte pehmeks tõendiks, et timz või karupoeg tegelikult ka hundid on. Aga kui timz hunt on, siis karupoeg oleks minu teine kindel kandidaat hetkel. Tal poleks põhjust hundina suvalist külaelanikku clearida nii, eriti topelt postina ja kui ta ise hundina minu kallale kavatseks tulla.

WowAwiAA
03.10.13, 14:07
Sup

tolmuahv
03.10.13, 14:09
"Tal" viimases postis eelviimases reas pean silmas siis timzi.

Btw, kas postituste edit on keelatud mängus? Ärge sellest mingit noobcleari saamise attempti otsige, ma päriselt ka ei tea.

karupoeg
03.10.13, 14:26
Kui timz osutub hundiks, siis nende põhjal peaks ka karupoeg hea hundikandidaat olema. Kui kohe otsustama peaks, siis külatargana checkiks praegu timzi üle.

Samas pole kumbki post ka mitte pehmeks tõendiks, et timz või karupoeg tegelikult ka hundid on. Aga kui timz hunt on, siis karupoeg oleks minu teine kindel kandidaat hetkel. Tal poleks põhjust hundina suvalist külaelanikku clearida nii, eriti topelt postina ja kui ta ise hundina minu kallale kavatseks tulla.

esimese leveli mõtlemine. Esimese mängu puhul ei saa ka pahaks panna. Kuid arvesta sellega, et timzil ja mul mõlemal u 10s mäng. Koos huntidena me nii kindlasti ei teeks.

Üks mäng nt oli olukord nii, et meil oli 3 hunti. Mina üks neist, koos teise hundiga surusime day 1 esimese asjana kolmandat hunti. not in million years me ei teeks nii me ju huntidena ning tänu sellele olin mina kuni lõpuni cleared külana. Kuigi tegelikult olin hunt.

See sulle siis lihtsalt näitena välja toodud, mismoodi asju on aetud.
Seega on kaheldav, kas mina või timz nii first levelil eksiksime. Ja miks ma seda kirjutan on see, et sa mõtleksid kindlasti sellistele asjadele, mitte sellepärast, et ennast kuidagi õigustada.

Aga tegelikult ma tulin tagasi, et öelda, et ma ei saa täna basically üldse enam sees olla, sest vaja neiu vanemate juures aiatöid teha ootamatult. Üritan küll telefoniga sees olla, kuid seal pikemalt kirjutamine raskendatud. 5 paiku liigun

timz0333
03.10.13, 14:27
"Tal" viimases postis eelviimases reas pean silmas siis timzi.

Btw, kas postituste edit on keelatud mängus? Ärge sellest mingit noobcleari saamise attempti otsige, ma päriselt ka ei tea.

Jah,

edit nuppu ära kasuta.

karupoeg
03.10.13, 14:27
"Tal" viimases postis eelviimases reas pean silmas siis timzi.

Btw, kas postituste edit on keelatud mängus? Ärge sellest mingit noobcleari saamise attempti otsige, ma päriselt ka ei tea.

sa editisid seda posti nt praegu.

Ära seda tee, sest see on loomulikult keelatud ja ban on vägagi õigustatud.

q_q
03.10.13, 14:29
*** MOD NOTE ***

Postide muutmine on keelatud, ükskõik mis põhjusel.

Isegi kirjaviga, katkist tagi, jne (nt pilti postidades läheb [img] tag valesti) EI TOHI parandada.

Postide muutmine tekitab ebatasakaalus oleva olukorra, nt keegi näeb su orginaal- ja muudetud posti ja see tekitab probleeme mängu aususega. See puudutab kõiki poste, kaasaarvatud neid, mis on tehtud kogemata öösel, valedes teemades, valede kasutajatega, jne.

timz0333
03.10.13, 14:36
Sup

slip?

WowAwiAA
03.10.13, 14:47
Meh, supthread ju see siin?

timz0333
03.10.13, 14:53
Meh, supthread ju see siin?

Jep, hoian silma peal sul!

WowAwiAA
03.10.13, 14:54
Kristjan, väidad end külaks, kas sa oled pettunud?

Kristjan sellele vastust?
Also, kus su täpitähed on? Sa kuidagi neid kasutada ei saa? Tunnen mingit absurdset mõju kuidagi sellest, et sa täpitähed välja jätad.

WowAwiAA
03.10.13, 15:00
Bwhaha panin reaalselt kajakat BWG peale. Esimesest 4st postitajast 3 hunti, pohui et 9ne game on. Oled jälle vana ajagraafikuga w?

WowAwiAA
03.10.13, 15:01
Kui kusagilt oskaks teise päeva jaoks eeltööd teha, siis küsiks mõnelt "kahtlusaluselt", kelle nad hundina esimesena ette võtaksid ja miks. Või keda nad külatargana peekiksid ja mis järjekorras. Sama tahaks teada mõnelt kogenud mängijalt, a la karupoeg.

Seega, KristjanLaas - Kui sa oleksid hunt ja ööseni ellu jääksid, kelle sa öösel ära sööksid kui otsekohe peaks otsustama? Keda sa peekida tahaks kui saaksid?

Karupoeg - Samad küsimused sulle ka. Obv võib vastus olla ka 'no comment'. Aga vastus seegi.

Selline eeltöö on küla jaoks pigem reverse efektiga.
tolmuahv

overbet
03.10.13, 15:08
No mulle tundub loogiline, et hunt ootaks esimest voimalust, et keegi misclickiks (ehk siis sekuks olulise osaga on avg. hiljem) ja haaraks snap voimalusest kinni (tunned ara end?), kuna hiljem kulaelanikuks osutudes on vastase kohta ju pohjendus olemas. Pluss kogenud mangijast kulaelanik ei peaks imo tegema kohe loplike jareldusi, eriti esimest korda mangija kohta.

Hetkel karupoeg


Kui nuud kohe oleks killimine, siis hundi rollis ilmselt karupoja, et tosta voimalust, et mind jargmine paev valja haaletataks. Suure toenaosusega olukord paeva jooksul siiski muutub. Pmst tapaks kellegi, mis jataks kahtluse kulaelanikule.

Kui ma ISE oleks hunt, siis way keerulisem. Ilmselt praegu 0 posteri, et midagi valja ei saaks lugeda killist.

Kulatargana atm for sure sind.


ainuke jama on selles, et noob ta ei saa hilisemate postituste põhjal olla, sest need olid juba loogilised.

Seega, kas clever hunt või mängija, kes esimese asjana tegi uue mängijana lihtsalt lolli liigutuse kogemata. Mõlemad on vägagi võimalikud

Clever hunt? Nalja teed? Kuidas on werewolfi kõige obvious vea tegemine (insta kellegi poolt hääletamine, kui keegi sinu poolt hääletab) kuidagimoodi clever? Pluss veel randomist mitte teadmine ja teine quote. Siin on kaks varianti, kas halb wolf või halb küla. Millegipärast selle "clever" commenti pärast mulle tundub, et see öine dialoog oli karupoja poolt lavastatud ja nad mõlemad Laasiga hundid.

Tegelikult ma pole karupoja werewolf skillidest eriti teadlik, (ehkki enne mängu räägiti, nagu ta oleks üks tugevamaid) aga kui seda tõena võtta, siis pole loogiline, et ta tugeva külana Laasi mängu mingitkimoodi heaks hindaks. Külatargale mõtlemiseks, karupoeg oleks hea peek täna imo.

q_q
03.10.13, 15:12
Hääled seisuga post 1 kuni 86
Öö saabub 05:48:25 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 KristjanLaas BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546612&postcount=49) (10), karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546585&postcount=24) (23)
1 tolmuahv WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546744&postcount=85) (11)
1 karupoeg KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546589&postcount=28) (19)
5 ei ole hääletanud timz0333 (8), overbet (1), Looper (2), tolmuahv (4), Avicii (1)

KristjanLaas
03.10.13, 15:14
Kristjan sellele vastust?
Also, kus su täpitähed on? Sa kuidagi neid kasutada ei saa? Tunnen mingit absurdset mõju kuidagi sellest, et sa täpitähed välja jätad.

Ma ei saanud aru alguses, et mis mõttes pettunud.

Ei ole pettunud, et küla olen. Elus ka mitte. Endas väga palju.

UKs harjusin täpitähtedeta kirjutamisega ära ja automaatselt lähevad sõrmed valesti, peakski ümber õppima.

timz0333
03.10.13, 15:15
Mul on 2 küla teada

timz0333
03.10.13, 15:15
Tegelt 3

KristjanLaas
03.10.13, 15:16
Tahtsin ka kohe peale tolmuahvi posti seda teha.

WowAwiAA
03.10.13, 15:18
Ma ei saanud aru alguses, et mis mõttes pettunud.

Ei ole pettunud, et küla olen. Elus ka mitte. Endas väga palju.

UKs harjusin täpitähtedeta kirjutamisega ära ja automaatselt lähevad sõrmed valesti, peakski ümber õppima.

Kui küla rolliga rahul oled, siis miks sa mõtlesid sellele, miks sa ei saanud hundi rolli? Ma saan aru, kui eelmine mäng char ja vist on kusagil veel olnud, seda et arvatakse, et moderaator sättinud ise rollid, siis neil puhkudel on alati oldud pettutud, et ei tõmmatud hundi rolli.

KristjanLaas
03.10.13, 15:22
Kui küla rolliga rahul oled, siis miks sa mõtlesid sellele, miks sa ei saanud hundi rolli? Ma saan aru, kui eelmine mäng char ja vist on kusagil veel olnud, seda et arvatakse, et moderaator sättinud ise rollid, siis neil puhkudel on alati oldud pettutud, et ei tõmmatud hundi rolli.

Arvasin lihtsalt, et taipasin ära põhjuse miks külaks pandi ja tahtsin jagada lihtsalt.

overbet
03.10.13, 15:23
Kui nuud kohe oleks killimine, siis hundi rollis ilmselt karupoja, et tosta voimalust, et mind jargmine paev valja haaletataks. Suure toenaosusega olukord paeva jooksul siiski muutub. Pmst tapaks kellegi, mis jataks kahtluse kulaelanikule.

Kui ma ISE oleks hunt, siis way keerulisem. Ilmselt praegu 0 posteri, et midagi valja ei saaks lugeda killist.

Kulatargana atm for sure sind.

Pange veel tähele, et Laas räägib, kuidas ta wolfkilliks karupoja, aga külatargana peegiks hoopis tolmuahvi.

Pluss 13:35 timz kirjutab, et Laas noob või clever wolf ja 3 minutit hiljem karupoeg nõustub sellega ja ütleb täpselt sama, mis timz, ainult teises sõnastuses (eelmises postis kirjutasin, miks see loogiline ei ole).

Ma teen selle riidi oletusel, et timz pigem mitte nii pro werewolf mängija ja karupoeg pro werewolf mängija ehk seda arvestades timzil on ok seda väita, aga karupojal pigem mitte. Kui võssa, siis süüdistage registreerumisteema haipi karupoja skilli ümber.

timz- pigem küla
tolmuahv- kõige külam
BWG- neutraalne
Laas- kõige hundisem
karupoeg- konspiraator hunt?

karupoeg
03.10.13, 15:25
Clever hunt? Nalja teed? Kuidas on werewolfi kõige obvious vea tegemine (insta kellegi poolt hääletamine, kui keegi sinu poolt hääletab) kuidagimoodi clever? Pluss veel randomist mitte teadmine ja teine quote. Siin on kaks varianti, kas halb wolf või halb küla. Millegipärast selle "clever" commenti pärast mulle tundub, et see öine dialoog oli karupoja poolt lavastatud ja nad mõlemad Laasiga hundid.

Tegelikult ma pole karupoja werewolf skillidest eriti teadlik, (ehkki enne mängu räägiti, nagu ta oleks üks tugevamaid) aga kui seda tõena võtta, siis pole loogiline, et ta tugeva külana Laasi mängu mingitkimoodi heaks hindaks. Külatargale mõtlemiseks, karupoeg oleks hea peek täna imo.

Mul ei ole aega enam siin pikalt seletada, kuid ei, ma ei tee nalja.

Saa palun aru, et see põhineb sellel, et laas on lugenud kõikide mängude alguseid (mida ta ise tunnistas). Enamus mängude algustes (mitte küll esimesed mängud) on kedagi noobclearitud mingite vigade eest. Nt keegi on küsinud, et kuna päev lõppeb või kuidas asju tehakse. Siis on arvatud, et sellist asja küsitakse a la teiselt hundilt, mitte sees. See oli küll vb kehv näide, aga point remains.

Ja nüüd on olukord, kus mina süüdistasin pikalt kristjanlaasi sellepärast, et ta seal slippis. Minu jaoks on see slip pigem see, et ta tahab hundina ennast külaks teha, tehes midagi lolli. Ehk käiku mis varasemalt on ülitihti enda clearimisel õnnestunud teiste mängijate poolt day 1. Kuna tema on sellega kursis (veelkord, ta ise tunnistas, et ta lugenud, kui ma talt pärisin infot ta teadmiste kohta), siis on üks vägagi võimalik variant, et ta üritab ennast hundina noob clearida.

Nüüd saad äkki aru, et see obv viga ei pruugi olla obv viga vaid kindel liin.

Loomulikult võib see olla ka obv viga, mis tõestaks, et ta olekski küla, kuid erinevalt nt jmskns69 ma seda ei usuks laasi puhul.

Samamoodi sai nt noobclearitud mingi lolli lause pärast visahing, kes oli too mäng ka hunt.

Samuti ei saa ma üldse nõus olla sellega, et sa palud külana mind peekida, kuna ajalugu näidanud, et ma lendan day 1 öösel. Õigemini enamus kordades on see olnud kas mina või q_q. Kuna q_q ei mängi, siis suur tõenäosus, et mina.

Seega oleks see suure tõenäosusega maha visatud peek. Turbo mängus on see vägagi kahjulik. Kui ma homme olen sees, siis oleks see peek ennast järgmisel päeval juba parem variant.

overbet
03.10.13, 15:25
Selline eeltöö on küla jaoks pigem reverse efektiga.
tolmuahv

Imo mitte, sest Laasi vastus andis küllalt olulist infot.

karupoeg
03.10.13, 15:28
Pange veel tähele, et Laas räägib, kuidas ta wolfkilliks karupoja, aga külatargana peegiks hoopis tolmuahvi.

Pluss 13:35 timz kirjutab, et Laas noob või clever wolf ja 3 minutit hiljem karupoeg nõustub sellega ja ütleb täpselt sama, mis timz, ainult teises sõnastuses (eelmises postis kirjutasin, miks see loogiline ei ole).

Ma teen selle riidi oletusel, et timz pigem mitte nii pro werewolf mängija ja karupoeg pro werewolf mängija ehk seda arvestades timzil on ok seda väita, aga karupojal pigem mitte. Kui võssa, siis süüdistage registreerumisteema haipi karupoja skilli ümber.

timz- pigem küla
tolmuahv- kõige külam
BWG- neutraalne
Laas- kõige hundisem
karupoeg- konspiraator hunt?

hea meel näha, et sa kaasa mõtled, eriti, et sa mõtled kõrgemal levelil, kuid sa jätad osad levelid teenimatult vahele. eriti day 1.

Kas sa arvad tõesti, et juhul kui mina ja kristjan oleksime hundid, hakkaksime niimoodi kohe 1 öö seletama? Mäng algas a la kell 12 õhtul, lühikese aja jooksul oleks minul ja kristjanil olnud vaja saada üksteise skype ja panna see masterplan paika, arutledes iga käik enne läbi.

karupoeg
03.10.13, 15:29
tolmuahvi ma ei tahaks day 1 võtta, sest ma loodan, et ta saab tänase-homsega asja käppa ja siis ta on külana väga kasulik, sest nagu ma ütlesin, pean ma teda kõige targemaks.

karupoeg
03.10.13, 15:30
ja muuseas, mitmed vennad on väga vaikselt, nt Looper. Nagu ma varasemalt ka mainisin, siis praeguses olukorras, kus tuli on teiste peal ,on neil lihtne oma tagasihoidliku külamehe imagoga olla. Looper jõudis täpselt samamoodi eelmine mäng finaali. Siis oli ta küla. Kuna pigem vist kogenematu mängija, siis on targem hoida hundina samat liini.

Lihtsalt mõtted.

KristjanLaas
03.10.13, 15:31
Kamoon nii loll see ka nüüd ei olnud, lihtsalt ei teadnud, et random ja misclick.

Häbi nüüd pärast mängu:(

timz0333
03.10.13, 15:33
ja muuseas, mitmed vennad on väga vaikselt, nt Looper. Nagu ma varasemalt ka mainisin, siis praeguses olukorras, kus tuli on teiste peal ,on neil lihtne oma tagasihoidliku külamehe imagoga olla. Looper jõudis täpselt samamoodi eelmine mäng finaali. Siis oli ta küla. Kuna pigem vist kogenematu mängija, siis on targem hoida hundina samat liini.

Lihtsalt mõtted.


Seep soovitakski KT-l vaiksemaid olijaid peekida

KristjanLaas
03.10.13, 15:34
Ja ma toesti ei saa kuidagi aru kuidas mu tekst hundisena tunduda saab, pigem loogilisem, et huntide next level ish.

KristjanLaas
03.10.13, 15:34
mu süüdistamine siis.

karupoeg
03.10.13, 15:36
Pange veel tähele, et Laas räägib, kuidas ta wolfkilliks karupoja, aga külatargana peegiks hoopis tolmuahvi.

Pluss 13:35 timz kirjutab, et Laas noob või clever wolf ja 3 minutit hiljem karupoeg nõustub sellega ja ütleb täpselt sama, mis timz, ainult teises sõnastuses (eelmises postis kirjutasin, miks see loogiline ei ole).

Ma teen selle riidi oletusel, et timz pigem mitte nii pro werewolf mängija ja karupoeg pro werewolf mängija ehk seda arvestades timzil on ok seda väita, aga karupojal pigem mitte. Kui võssa, siis süüdistage registreerumisteema haipi karupoja skilli ümber.

timz- pigem küla
tolmuahv- kõige külam
BWG- neutraalne
Laas- kõige hundisem
karupoeg- konspiraator hunt?

See on üsna solid mõte level 1. Mõtle nüüd ise. Oletame, et sina oled hunt. Sa näed, et KL ja karupoeg kaklevad terve päev. Aga juhtub nii, et kumbagi ei hääletata välja. Mida sina hundina teeksid? Kui ma mängiksin esimest - teist mängu, siis ma tapaksin sellsies olukorras karupoja, kes punkt 1 on hea mängija ning punkt 2 see viiks tule day 2 otse KLi peale (keda sina hundina teaksid, et on ju küla). Tule viiks ta KLi peale sellepärast, et küla näeb, et karupoeg on öösel tapetud külana. Ning kes seda küll teha võis? Suure tõenäosusega ju KL, kes ei tahtnud, et karupoeg teda edasi süüdistaks!

Aga seda teeb hoopis teine hunt, kes näeb, et see on väga hea võimalus külal üksteisi nahka panna.

tolmuahvi ei oleks kõige parem peek, aga see on arguable

KristjanLaas
03.10.13, 15:37
Iga kord kui tahan kirjutada, siis keegi suhtleb kõrval ka ja võimatu keskenduda. Järgmine hunt kolin keldrisse for sure.

timz0333
03.10.13, 15:37
Ja ma toesti ei saa kuidagi aru kuidas mu tekst hundisena tunduda saab, pigem loogilisem, et huntide next level ish.

Sellep paning clever hundi ette et sellisel juhul su mäng ju level 2. Ma Pole mingi terav pliiats aga ära overbeti analüüsi väga tõena võta praegu, kipub üle mõtlema.

overbet
03.10.13, 15:37
hea meel näha, et sa kaasa mõtled, eriti, et sa mõtled kõrgemal levelil, kuid sa jätad osad levelid teenimatult vahele. eriti day 1.

Kas sa arvad tõesti, et juhul kui mina ja kristjan oleksime hundid, hakkaksime niimoodi kohe 1 öö seletama? Mäng algas a la kell 12 õhtul, lühikese aja jooksul oleks minul ja kristjanil olnud vaja saada üksteise skype ja panna see masterplan paika, arutledes iga käik enne läbi.

Aga miks mitte? Tegelikult see vahe polegi ju nii väga pikk. Kell 12 mäng algas, teie postid vastavalt 00:11 ja 00:14. Laas suudab oma esimese postiga insta noobi panna, sul lööb lamp peas põlema, (sest tead, et nii ennemgi inimesi noobclearitud) võtate üksteise skyped ja panete plaani paika. Järgmine post sinu poolt 01:13 ehk tund aega hiljem, mis on Laasi süüdistav. Kaua see plaani pidamine ikka kesta võiks, et tunniga hakkama ei saaks?

karupoeg

karupoeg
03.10.13, 15:40
Aga miks mitte? Tegelikult see vahe polegi ju nii väga pikk. Kell 12 mäng algas, teie postid vastavalt 00:11 ja 00:14. Laas suudab oma esimese postiga insta noobi panna, sul lööb lamp peas põlema, (sest tead, et nii ennemgi inimesi noobclearitud) võtate üksteise skyped ja panete plaani paika. Järgmine post sinu poolt 01:13 ehk tund aega hiljem, mis on Laasi süüdistav. Kaua see plaani pidamine ikka kesta võiks, et tunniga hakkama ei saaks?

karupoeg

kõige ebaloogilisema liini võtad praegu day 1.

Kas sa tahad mind saada kohe esimene päev välja külana?? Miks??? Ise ütled, et ma hea mängija ja tahad esimene päev võtta siukese leveli peale head mängijat välja?

karupoeg
03.10.13, 15:41
see on lihtsalt nii miinus EV käik kui üldse olla saab. Overbet hakkab praegu kahtlusi tekitama suuri.

timz0333
03.10.13, 15:46
No way ei hääleta hääleta day 1 karupoega!

karupoeg
03.10.13, 15:50
avicii, luurad siin. Anna oma input palun. mul 10 min aega. suure tõenäosusega lähen overbeti peale, kes arvab, et kristjanlaas on kõige hundisem ning seetõttu arvab, et me teeme sellist vaidlust mängu day 1 koos hoos. Üsna ebaloogiline spot, mis alguses saab tekkida + vähe imelik on hääletada siis mind.

Tema eeldus on, et kui KL on hunt, siis mina olen koos temaga, sest me sonisime öösel koos pikalt. Ja selle eelduse kohaselt hääletab ta välja mind???

See on nii halb käik, sest kohe kindlasti peaks siis olema esimene, keda süüdistada KL, mitte mina. Ning kui KL on hunt, siis peaks mingi ime loogikaga olema mina ka.

See on nii haige asi, mida külana teha praegu külale. tõesti loodab mind day 1 välja hääletada küla poolt, et hundina lihtsam oleks?

KristjanLaas
03.10.13, 15:57
Tema eeldus on, et kui KL on hunt, siis mina olen koos temaga, sest me sonisime öösel koos pikalt. Ja selle eelduse kohaselt hääletab ta välja mind???

Obv sind imo, sest ma olen hetkel positsioonis, kus isegi küla jaoks tundun hundine ja minu vastu pole vaja propagandat teha hetkel ja kui ma peakski mängu jääma, saab alati algusesse tagasi tulla ja lasta külal endal mind välja võtta. Hetkel ei ole ma huntide jaoks mingi threat ja seega pole neil minu välja saamisega ka mingit kiiret.

Kui overbeton hunt, siis tolmuahv imo kindlalt mitte ja pigem tark.

Muudan vote nii tihti igaks juhuks kui peaks tekkima olukord, et pean põgenema arvuti eest ja tagasi ei saa tulla.

KristjanLaas
03.10.13, 15:58
See, et karupoeg sellest nn. aru ei saanud jatab temast ka hundi mulje.

KristjanLaas
03.10.13, 15:59
karupoeg ja overbet atm, aga nagu öeldud, siis way mõttekam karupoja vastu mitte hääletada.

q_q
03.10.13, 16:00
Hääled seisuga post 1 kuni 114
Öö saabub 05:00:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
1 tolmuahv WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546744&postcount=85) (12)
1 KristjanLaas BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546612&postcount=49) (10)
1 karupoeg overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546774&postcount=107) (4)
1 overbet KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546785&postcount=112) (29)
4 ei ole hääletanud timz0333 (13), tolmuahv (4), Looper (2), Avicii (1)
1 Viga karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546781&postcount=111) (31)

overbet
03.10.13, 16:01
avicii, luurad siin. Anna oma input palun. mul 10 min aega. suure tõenäosusega lähen overbeti peale, kes arvab, et kristjanlaas on kõige hundisem ning seetõttu arvab, et me teeme sellist vaidlust mängu day 1 koos hoos. Üsna ebaloogiline spot, mis alguses saab tekkida + vähe imelik on hääletada siis mind.

Tema eeldus on, et kui KL on hunt, siis mina olen koos temaga, sest me sonisime öösel koos pikalt. Ja selle eelduse kohaselt hääletab ta välja mind???

See on nii halb käik, sest kohe kindlasti peaks siis olema esimene, keda süüdistada KL, mitte mina. Ning kui KL on hunt, siis peaks mingi ime loogikaga olema mina ka.

See on nii haige asi, mida külana teha praegu külale. tõesti loodab mind day 1 välja hääletada küla poolt, et hundina lihtsam oleks?

Heh, ära ärritu. Tegelikult praegu ma hääletasin sind, sest Laasi hääl oli siiamaani sinu peal. Kui minu teooria on tõene, et te Laasiga olete koos hundid, siis kui mina sind hääletan, on sul kaks häält ja Laas peaks oma hääle kiiresti sinu pealt maha võtma. Mida ta ka üllatavalt ruttu tegi.

timz0333
03.10.13, 16:02
Wow ma tahan sind hääletada, tule ütle oma arvamus.

karupoeg
03.10.13, 16:02
Kristjan. Wtf. Ma rääfin et kui ta oleks kyla siis ta ei hääletaks mind nendel pohjustel. Hundina jah ja seeparast haaletangi ta. Sorry typos seat telefonist

q_q
03.10.13, 16:03
Hääled seisuga post 1 kuni 118
Öö saabub 04:57:54 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 overbet KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546785&postcount=112) (29), karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546781&postcount=111) (32)
1 tolmuahv WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546744&postcount=85) (12)
1 KristjanLaas BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546612&postcount=49) (10)
1 karupoeg overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546774&postcount=107) (5)
1 WowAwiAA timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546791&postcount=117) (14)
3 ei ole hääletanud tolmuahv (4), Looper (2), Avicii (1)

q_q
03.10.13, 16:03
Hääled seisuga post 1 kuni 118
Öö saabub 04:57:30 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 overbet KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546785&postcount=112) (29), karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546781&postcount=111) (32)
1 tolmuahv WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546744&postcount=85) (12)
1 KristjanLaas BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546612&postcount=49) (10)
1 karupoeg overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546774&postcount=107) (5)
1 WowAwiAA timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546791&postcount=117) (14)
3 ei ole hääletanud tolmuahv (4), Looper (2), Avicii (1)

KristjanLaas
03.10.13, 16:04
south park atm, poole h pärast vastan

overbet
03.10.13, 16:04
Peace out, ma paari tunni pärast tagasi. Aga ülejäänud lugege mu postid hoolikalt läbi, eriti see viimane, kus ma karupoega hääletasin, insta shitstorm vallandus ja Laas võttis oma hääle karupoja pealt maha ja hääletas mind.

Hetkel KristjanLaas, sest tema sellest paarist suurema tõenäoususega ikkagi hunt ja külatargal soovitan ikkagi karupoega peekida öösel, ärge kuulake kurja hundi juttu, et teda pole mõtet peekida.

karupoeg
03.10.13, 16:07
Kristjan ma ei saa aru millest sa raagid. Kui tema eeldus kylana et kui sa hunt sis ma ka. Kui ta oleks kula, sis sells eeldusega ta votaks esmalt sinu mitts minu. Hundina tahaks ta aga mind, sest 2 largest 1 hoobiga

timz0333
03.10.13, 16:12
Hääletame wow täna, mul kõhutunne ütleb midagi.

KristjanLaas
03.10.13, 16:37
Kristjan ma ei saa aru millest sa raagid. Kui tema eeldus kylana et kui sa hunt sis ma ka. Kui ta oleks kula, sis sells eeldusega ta votaks esmalt sinu mitts minu. Hundina tahaks ta aga mind, sest 2 largest 1 hoobiga

Ma motlesin, et ma olen end kuidagi olukorda pannud, kus olen enivei mega kahtlane ja suht kerge vajadusel inimesi mind välja hääletama panna, seega tähelepanu hetkel minult eemale ja proovida keegi teine küla välja saada. Sind niikuinii ei hääletata 1. päev, seega okei decoy.

q_q
03.10.13, 17:04
Hääled seisuga post 1 kuni 124
Öö saabub 3:57:27 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 overbet KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546785&postcount=112) (31), karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546781&postcount=111) (33)
2 KristjanLaas overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546797&postcount=121) (6), BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546612&postcount=49) (10)
1 tolmuahv WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546744&postcount=85) (12)
1 WowAwiAA timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546791&postcount=117) (15)
3 ei ole hääletanud Looper (2), tolmuahv (4), Avicii (1)

tolmuahv
03.10.13, 17:15
Selline eeltöö on küla jaoks pigem reverse efektiga.
tolmuahv

Explain? Kui kõik mängijad võimalikult palju oma strateegiat avavad, on võimalik hiljem seda infot analüüsida kui osad üles puuakse ja ära süüakse. Kuivõrd küla on enamuses, siis peaks see loogiliselt küla kasuks töötama. Küla huvides pole see, et kõik istuvad vaikselt ja õhtul hilja lambist hääletavad midagi. Kõige suurem kaotus on see, kui külaelanik kärvab teades midagi olulist, aga jättes selle välja ütlemata.

tolmuahv
03.10.13, 17:24
esimese leveli mõtlemine. Esimese mängu puhul ei saa ka pahaks panna. Kuid arvesta sellega, et timzil ja mul mõlemal u 10s mäng. Koos huntidena me nii kindlasti ei teeks.

Sry, aga minu jaoks on see argument nõrk enamikus kohtades. Ma pean sind heaks mängijaks. Hea mängija arsenalis on täiesti kindlasti liigutus, et tehakse midagi "mida me kindlasti koos ei teeks" ja siis rõhutakse oma kaitsekõnes just sellele. Catch 22. Ma otsin mängus kõige rohkem selliseid poolpehmeid suuniseid, mis üldist sentimenti peaks kusagil suunas veeretama. See oli täpselt taoline koht, kus nii timz kui karupoeg ütlesid midagi, mis pole tugev statement, aga võiks üldist mõtlemist mõjutada.

Ma ise karupoega hundiks ei pakuks, sest ta seletas Laasile üsna arusaadavalt, miks tema hääletamine oleks sitt valik. Teda oleks palju mõistlikum peekida või lasta huntidel süüa. Kui kumbagi ei juhtu, siis on see juba piisav põhjus, et ta varsti üles puua. Sest tema isiku vastu peaks nii huntidel kui külavanemal olema ebaterve huvi.

Ehk

timz0333
03.10.13, 17:28
Panin kaarte: wow ja avicii on hundid game over :)

Avicii
03.10.13, 17:36
Panin kaarte: wow ja avicii on hundid game over :)
ära rohkem kaarte pane eks :D

tolmuahv
03.10.13, 17:41
Kuivõrd ma ise olen 19.30-21.45 trennis, siis panen oma mõtted laias laastus kirja. Õhtul saan tulla vaid hääletama sisuliselt.

karupoeg: Jätaks täna ellu. Kui öö üle elab, siis peaks homme olema infot juures, et teda mitte kiusata. See info võib olla nii külatarga suust tulnud (2 öö jooksul peaks karupoeg olema checkitud for sure) kui seniste sündmuste analüüsist.

timz: Minu jaoks endiselt karupojaga natuke paarisrakend. Võin vabalt eksida. Aga KT peaks neid kaht silmas pidama.

overbet: Pean külaks. Eelkõige seepärast, et soovitab karupoega peekida ja on minus kindel. Ma ise olen ka endas kindel. Adds up.

Wow: Pean külaks. Tuli ja lendas minu argumendile täiesti lampi peale ja hääletas mind. Hundina oleks ta pigem argumenteerinud või vait olnud ja öösel sööma tulnud.

KL: Nfc. Kui hunt on, siis räägib end varem või hiljem sisse. Postitab palju ja hüplikult. Peaks hundina kõige lihtsamini olema pikapeale tuvastatav.

Avicii: Kes eelmisi mänge on jälginud, võiks ütelda, kas selline vaikus on tavapärane.

timz0333
03.10.13, 17:47
Avicii kohta nii palju, et eelmine mäng läks ka kaua ennem kui ta välja ilmus ja oli suht passive küla.


AGA ta ei cleari sellega ennast veel!

tolmuahv
03.10.13, 17:49
Ja finally:
tolmuahv: Suhteliselt norm kesktee külale. Kui mind üles puua, siis jääb KT ellu, which is fine. Kui mind ellu jätta, siis eeldan, et hommikuks olen kas mina või karupoeg söödud. Mind on kergem süüa, sest mitu mängijat on ütelnud, et oleksin nende menüüs eesotsas kui nad hundid oleks. See annab vaiksetele huntidele vabaduse mind ära süüa ja kahtlust mitte äratada, samas võivad ka kõik mind süüa lubanud seda teha ja sellest ei saaks midagi välja lugeda. Aga kui te mind üles poote, siis tehke seda kasulikult. KT peaks siis minu arust kindlalt timzi peekima öösel.

Igal juhul peaks KT sel juhul tulema teisel päeval välja. Kui timz või karupoeg on peekitud hunt, siis peedistage teist niikaua kui vaja ja kahtluse korral pooge üles. Karupoeg on väga hea inimeste ümber rääkimises ja leveldamises. Don't let that happen.

Btw, kui KT on õhtul võrdsete häältega (või #1 kandidaadina) poomisohus, siis võiks 21.45 paiku välja tulla. Sel juhul süüakse ta muidugi öösel ära, aga küla teab hommikuks kindlalt kas üht külaelanikku või hunti. Kõige sitem oleks variant, et täna läheb KT kas poomise või huntide nahka ilma, et infot tuleks.

timz0333
03.10.13, 17:49
Mina ja karupoeg ei ole level 2 team!

timz0333
03.10.13, 17:53
Okei, minu read wow kohta on see, et viiamses kahes mängus on ta olnud külana way way aktiivsem ja hakanud kohe kellegile kõrri ja seetõttu saanud ka kiiresti kahtlusaluseks. Lisa vahetanud hääli ja otsinud juba day 1 erinevaid variante. kui teda on surutud siis kohe vastanud. Nüüd täielik vaikus. Arvestades, et ta pole maininud oma postides eemalolekut siis tundub see hetkel kõige kahtlasem WOW Näita kihva!

q_q
03.10.13, 17:55
Hääled seisuga post 1 kuni 134
Öö saabub 3:05:58 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 overbet KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546785&postcount=112) (31), karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546781&postcount=111) (33)
2 KristjanLaas overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546797&postcount=121) (6), BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546612&postcount=49) (10)
1 tolmuahv WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546744&postcount=85) (12)
1 WowAwiAA timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546828&postcount=134) (19)
3 ei ole hääletanud tolmuahv (8), Looper (2), Avicii (2)

Avicii
03.10.13, 17:58
Avicii kohta nii palju, et eelmine mäng läks ka kaua ennem kui ta välja ilmus ja oli suht passive küla.


AGA ta ei cleari sellega ennast veel!

aha ma suht yolomode lihtsalt, ei julge midagi kirjutada pärast mõni küla läheb jälle : D

timz0333
03.10.13, 17:58
Ma ka eemal nüüd, ennem päeva lõppu vast jõuan tagasi.

tolmuahv
03.10.13, 17:58
Wow hakkas täna mulle ka samamoodi kõrri ju. Seega sama pattern. Ainult, et ma ei hakka talle vastu samamoodi või ei ürita end puhtaks rääkida. Seega pole põhjust ka hääli vahetada. Küsisin selgitust, seda seni pole. Ootaks kindlasti, aga antud kuidas iganes ta ka selgitab, ei oskaks ma sellest selgitusest palju välja lugeda, sest see on opinion-based, mitte fact-based. Seega minu häält tema vastus ilmselt ei mõjutaks.

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 18:00
Bwhaha panin reaalselt kajakat BWG peale. Esimesest 4st postitajast 3 hunti, pohui et 9ne game on. Oled jälle vana ajagraafikuga w?

Just ärkasin muidu jah aga mis sa nearad ma ei öelnud kolm hunti ju, pakkusin kahtlusalusteks Kristjani, Sinu? ja karupoega. Tundsid ennast riivatuna, kui Avicii hambaid mõõtma tuli? :P

P.S. nüüd hakkan uusi poste lugema

tolmuahv
03.10.13, 18:04
Ma out nüüd. Loen veel mobiilist poole tunni jooksul, aga enam pikalt ei kirjuta, sest arvutist eemal. 21.45 paiku tulen, loen ja hääletan.

KristjanLaas, palun selgita meile natuke oma praeguseid mõtteid. Mulle tundub, et ma ei saa sinust üldse aru. Sa oled palju rääkinud, aga ma olen näinud vähe häid argumente. Ma ei saa aru, miks sa mind hääletasid. Ma ei saa aru, kellega sa mind või mõnd teist hunti paari tahaks panna.

Ma ei arva, et sa tingimata hunt oled, aga kuivõrd mu hääl paneb su poomistabeli tippu, siis peaks see sind tegudele sundima. Luban, et kui 21.45 on häid selgitusi, siis on mu häält võimalik maha saada.

WowAwiAA
03.10.13, 18:09
Just ärkasin muidu jah aga mis sa nearad ma ei öelnud kolm hunti ju, pakkusin kahtlusalusteks Kristjani, Sinu? ja karupoega. Tundsid ennast riivatuna, kui Avicii hambaid mõõtma tuli? :P

P.S. nüüd hakkan uusi poste lugema

Seda, et teema oli nii dead ja sa pugesid siin üksi nahast välja. Tundus koomiline.

overbet
03.10.13, 18:09
Heh, ära ärritu. Tegelikult praegu ma hääletasin sind, sest Laasi hääl oli siiamaani sinu peal. Kui minu teooria on tõene, et te Laasiga olete koos hundid, siis kui mina sind hääletan, on sul kaks häält ja Laas peaks oma hääle kiiresti sinu pealt maha võtma. Mida ta ka üllatavalt ruttu tegi.


Peace out, ma paari tunni pärast tagasi. Aga ülejäänud lugege mu postid hoolikalt läbi, eriti see viimane, kus ma karupoega hääletasin, insta shitstorm vallandus ja Laas võttis oma hääle karupoja pealt maha ja hääletas mind.

Hetkel KristjanLaas, sest tema sellest paarist suurema tõenäoususega ikkagi hunt ja külatargal soovitan ikkagi karupoega peekida öösel, ärge kuulake kurja hundi juttu, et teda pole mõtet peekida.


Kristjan ma ei saa aru millest sa raagid. Kui tema eeldus kylana et kui sa hunt sis ma ka. Kui ta oleks kula, sis sells eeldusega ta votaks esmalt sinu mitts minu. Hundina tahaks ta aga mind, sest 2 largest 1 hoobiga

Kõik lugege need postid hoolikalt läbi palun! Mitte ainult need, vaid terve see convo eestpoolt, sest ei hakka tervet teemat quotema.

Juhin tähelepanu, et karupoeg väga vägivaldselt ignoreerib mu posti/väänab mu sõnu siin. Terve mu mõte karupoega hääletades on toodud quotes 1. Ma ei ole kunagi tahtnud karupoega täna ära lynchida+kes aru ei saa siis quote 3 räägib minust.

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 18:10
Kui kusagilt oskaks teise päeva jaoks eeltööd teha, siis küsiks mõnelt "kahtlusaluselt", kelle nad hundina esimesena ette võtaksid ja miks. Või keda nad külatargana peekiksid ja mis järjekorras. Sama tahaks teada mõnelt kogenud mängijalt, a la karupoeg.

Seega, KristjanLaas - Kui sa oleksid hunt ja ööseni ellu jääksid, kelle sa öösel ära sööksid kui otsekohe peaks otsustama? Keda sa peekida tahaks kui saaksid?

Karupoeg - Samad küsimused sulle ka. Obv võib vastus olla ka 'no comment'. Aga vastus seegi.
Külatarka küsitleda ei ole mitte kuidagi külaplay, obvious hundiliin. Liigutan tolmuahvi oma kahtlusaluste listi.


bwg, obviously ma mõtlesin "mängu esimese posti all" KristjanLaasi esimest posti (tema poole ma ju pöördusin), mitte terve mängu.

Unustasid ära sõna "sinu". Mul veits pikemad juhtmed, kui teistel külameestel esimese hooga tundus imelik mislead.


Kui tolmuahv öösel ära süüakse siis karupoeg üsna clear vähemalt.

Miks karupoeg cleared on, kui tolmuahv öösel ära süüakse?


Ei taha huntidele hinte anda aga ise sööksin ka tolmuahvi esimesenaumbes samadel põhjustel mis karu.

Ma ei saa üldse pihta miks selline post teha? Külana ei ole mitte kuidagi kasulik.

WowAwiAA
03.10.13, 18:11
Wow 'i Avicii vaata ta hambad üle siis tead mis mõõdus valmis teha. Sa liiga agaralt alustad siin Wow, lõhnad hundiselt.


Okei, minu read wow kohta on see, et viiamses kahes mängus on ta olnud külana way way aktiivsem ja hakanud kohe kellegile kõrri ja seetõttu saanud ka kiiresti kahtlusaluseks. Lisa vahetanud hääli ja otsinud juba day 1 erinevaid variante. kui teda on surutud siis kohe vastanud. Nüüd täielik vaikus. Arvestades, et ta pole maininud oma postides eemalolekut siis tundub see hetkel kõige kahtlasem WOW Näita kihva!

Interesting

WowAwiAA
03.10.13, 18:13
TOlmuahv, oled siin veel?

tolmuahv
03.10.13, 18:19
KL, olen. Roolis ja mobiiliga loen.

WowAwiAA
03.10.13, 18:19
Ja finally:
tolmuahv: Suhteliselt norm kesktee külale. Kui mind üles puua, siis jääb KT ellu, which is fine. Kui mind ellu jätta, siis eeldan, et hommikuks olen kas mina või karupoeg söödud. Mind on kergem süüa, sest mitu mängijat on ütelnud, et oleksin nende menüüs eesotsas kui nad hundid oleks. See annab vaiksetele huntidele vabaduse mind ära süüa ja kahtlust mitte äratada, samas võivad ka kõik mind süüa lubanud seda teha ja sellest ei saaks midagi välja lugeda. Aga kui te mind üles poote, siis tehke seda kasulikult. KT peaks siis minu arust kindlalt timzi peekima öösel.

Igal juhul peaks KT sel juhul tulema teisel päeval välja. Kui timz või karupoeg on peekitud hunt, siis peedistage teist niikaua kui vaja ja kahtluse korral pooge üles. Karupoeg on väga hea inimeste ümber rääkimises ja leveldamises. Don't let that happen.

Btw, kui KT on õhtul võrdsete häältega (või #1 kandidaadina) poomisohus, siis võiks 21.45 paiku välja tulla. Sel juhul süüakse ta muidugi öösel ära, aga küla teab hommikuks kindlalt kas üht külaelanikku või hunti. Kõige sitem oleks variant, et täna läheb KT kas poomise või huntide nahka ilma, et infot tuleks.

Ise annab ühe põhjuse mitmest välja, miks tema algne taktika mille peale ma hääletasin on halb. Ja nüüd kurat eemal ka.

WowAwiAA
03.10.13, 18:21
TOlmuahv ütle, miks arvasid, et külale on kasulik kui iga player jätab siia selle kelle tema hundina öösel ära sööks?

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 18:21
tuletan meelde, et eelmine mäng tahtis simmo eriti palju väidelda day 1 ja eriti minuga. Ja siis ta oli hunt.

Mu gut-feeling ütles mulle, et kes mind täna hundiks nimetab on hunt.

*öösel süüakse ära olid küla.
*öösel ei sööda ära oled hunt.
*öösel ei sööda ära võibolla oled küla ja segatakse jälgi.

Kui oled küla siis teed mängu huntidele kergeks, kui minu peale varju hakkad viskama. Kui oled hunt siis peabki seda tegema. Aga näe küla ma vannun, et olen külaelanik ja mu esimene post on sincere.

Võite läbi ka highlightida, et ei ole "näpud ristis" white texti kuskil.

tolmuahv
03.10.13, 18:24
TOlmuahv ütle, miks arvasid, et külale on kasulik kui iga player jätab siia selle kelle tema hundina öösel ära sööks?

ei jaksa pikalt selgitada. Aga lühidalt, küla on mängus eelisseisus. Mida rohkem infot, seda suurem eelis. See tuleb 2-3ndal päeval välja, mitte kohe.

WowAwiAA
03.10.13, 18:26
Mu gut-feeling ütles mulle, et kes mind täna hundiks nimetab on hunt.

*öösel süüakse ära olid küla.
*öösel ei sööda ära oled hunt.
*öösel ei sööda ära võibolla oled küla ja segatakse jälgi.

Kui oled küla siis teed mängu huntidele kergeks, kui minu peale varju hakkad viskama. Kui oled hunt siis peabki seda tegema. Aga näe küla ma vannun, et olen külaelanik ja mu esimene post on sincere.

Võite läbi ka highlightida, et ei ole "näpud ristis" white texti kuskil.

Tolmuahviga koos hundid? Mis bad playd te teete, et huntide elu siin kergemaks teete.

WowAwiAA
03.10.13, 18:26
ei jaksa pikalt selgitada. Aga lühidalt, küla on mängus eelisseisus. Mida rohkem infot, seda suurem eelis. See tuleb 2-3ndal päeval välja, mitte kohe.

Öökäike teevad hundid ja kõik trumbid on nende käes. Nad adjustivad sellisest infost.

WowAwiAA
03.10.13, 18:27
Mu gut-feeling ütles mulle, et kes mind täna hundiks nimetab on hunt.

*öösel süüakse ära olid küla.
*öösel ei sööda ära oled hunt.
*öösel ei sööda ära võibolla oled küla ja segatakse jälgi.

Kui oled küla siis teed mängu huntidele kergeks, kui minu peale varju hakkad viskama. Kui oled hunt siis peabki seda tegema. Aga näe küla ma vannun, et olen külaelanik ja mu esimene post on sincere.

Võite läbi ka highlightida, et ei ole "näpud ristis" white texti kuskil.

Noppis üles, kui eelmine teema visahinge clearisin, kuna keegi pole out of blue tulnud valet vanduma :D

tolmuahv
03.10.13, 18:32
Öökäike teevad hundid ja kõik trumbid on nende käes. Nad adjustivad sellisest infost.

Küla adjustib vastu. Ja küla näeb tagantjärgi ausate külameeste juttu, kes on poodud vôi söödud. Kôige halvem küla jaoks oleks keegi random üles puua nii, et kui ta külameheks osutub, pole kellelgi sellest mingit kasu edaspidises mängus.

WowAwiAA
03.10.13, 18:33
Vastus Tolmuahvile: Öökäike teevad hundid ja kõik trumbid on nende käes. Nad adjustivad sellisest infost.
Väga halb, et sa praegu täiskohaga siin ei saa olla.

KristjanLaas
03.10.13, 18:34
Ma out nüüd. Loen veel mobiilist poole tunni jooksul, aga enam pikalt ei kirjuta, sest arvutist eemal. 21.45 paiku tulen, loen ja hääletan.

KristjanLaas, palun selgita meile natuke oma praeguseid mõtteid. Mulle tundub, et ma ei saa sinust üldse aru. Sa oled palju rääkinud, aga ma olen näinud vähe häid argumente. Ma ei saa aru, miks sa mind hääletasid. Ma ei saa aru, kellega sa mind või mõnd teist hunti paari tahaks panna.

Ma ei arva, et sa tingimata hunt oled, aga kuivõrd mu hääl paneb su poomistabeli tippu, siis peaks see sind tegudele sundima. Luban, et kui 21.45 on häid selgitusi, siis on mu häält võimalik maha saada.

Ma ei taba üldse ära kuidas mu esimest lauset sai hundina tõlgendada, andmata 1st time playerile wayyy rohkem crediti kui ta vääriks (eeldades et lähen noobclear strati peale, mida ma isegi ei osanud märgata mänge lugedes, kuna pmst vaatasin lihtsalt seda, kes olid hundid ja millal relevant juttu hakkasid ajama)

lisaks ülejäänud tekst ongi olnud hüplev ja mitte konstantne, mida annab väga hästi seletada lihtsalt haige inimene olemisega ja kauemad postitajad, kes mäletavad mu posting historit, peaks mõistma, et selline ongi mu pattern postitustes üleüldiselt, mitte lihtsalt siin mängus.

WowAwiAA
03.10.13, 18:35
Küla adjustib vastu. Ja küla näeb tagantjärgi ausate külameeste juttu, kes on poodud vôi söödud. Kôige halvem küla jaoks oleks keegi random üles puua nii, et kui ta külameheks osutub, pole kellelgi sellest mingit kasu edaspidises mängus.
Et siis kui karupoeg ütleb et sööks esimesena sinu, sama ütleb timz. Öösel süüakse aga mind. Järgmine päev karupoeg lynchitakse ja on küla, siis on ka timz küla? Saan õigesti aru?

q_q
03.10.13, 18:38
Hääled seisuga post 1 kuni 157
Öö saabub 2:22:51 pärast
---
HääliLynchHääletajad
3 KristjanLaas tolmuahv (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546836&postcount=140) (13), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546797&postcount=121) (7), BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546612&postcount=49) (13)
2 overbet KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546785&postcount=112) (32), karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546781&postcount=111) (33)
1 tolmuahv WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546744&postcount=85) (22)
1 WowAwiAA timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546828&postcount=134) (20)
2 ei ole hääletanud Looper (2), Avicii (3)

tolmuahv
03.10.13, 18:48
Et siis kui karupoeg ütleb et sööks esimesena sinu, sama ütleb timz. Öösel süüakse aga mind. Järgmine päev karupoeg lynchitakse ja on küla, siis on ka timz küla? Saan õigesti aru?

jah.

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 18:50
Noppis üles, kui eelmine teema visahinge clearisin, kuna keegi pole out of blue tulnud valet vanduma :D

Kuule suutsid mu räigelt ärrituma panna nüüd, isegi kui oled küla siis mul pohhui ja hääletan su välja wow. Esiteks kuna gut ütles, et oled hunt, teiseks et väidad ma noppisin midagi sinu teemast välja kui ma eelmine mäng hundina vandusin ja "white textisin" näpud ristis.

KristjanLaas
03.10.13, 18:51
Overbeti enam ei usu ka väga, sest ilmselt postiks rohkem olukorras, kus on ainult ühe häälega maas ja keegi võib minu pealt ära ka võtta.

Kui overbet on hunt, siis ilmselt teamis looperi või aviciiga, kes võivad mu eelmise lõigu counterfitida väga lihtsalt mulle häält andes vajadusel ilma liigset kahtlust äratamata.

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 18:54
Minu meelest on overbet siiamaani üldse kõige külasemaid poste teinud kogu pundist.

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 18:55
Ma ei taba üldse ära kuidas mu esimest lauset sai hundina tõlgendada, andmata 1st time playerile wayyy rohkem crediti kui ta vääriks (eeldades et lähen noobclear strati peale, mida ma isegi ei osanud märgata mänge lugedes, kuna pmst vaatasin lihtsalt seda, kes olid hundid ja millal relevant juttu hakkasid ajama)

lisaks ülejäänud tekst ongi olnud hüplev ja mitte konstantne, mida annab väga hästi seletada lihtsalt haige inimene olemisega ja kauemad postitajad, kes mäletavad mu posting historit, peaks mõistma, et selline ongi mu pattern postitustes üleüldiselt, mitte lihtsalt siin mängus.

Kristjan kuule räägi mis juhtus sa alguses ju postitasid ilma "äõüö"'deta ja nüüd switchisid normal mode'i? Viska väike põhjendus

WowAwiAA
03.10.13, 18:55
Kuule suutsid mu räigelt ärrituma panna nüüd, isegi kui oled küla siis mul pohhui ja hääletan su välja wow. Esiteks kuna gut ütles, et oled hunt, teiseks et väidad ma noppisin midagi sinu teemast välja kui ma eelmine mäng hundina vandusin ja "white textisin" näpud ristis.

Way to go.... Eelmine kord olid ka ju hunt.

overbet
03.10.13, 18:57
Overbeti enam ei usu ka väga, sest ilmselt postiks rohkem olukorras, kus on ainult ühe häälega maas ja keegi võib minu pealt ära ka võtta.

Kui overbet on hunt, siis ilmselt teamis looperi või aviciiga, kes võivad mu eelmise lõigu counterfitida väga lihtsalt mulle häält andes vajadusel ilma liigset kahtlust äratamata.

Ei usu "ka"enam? Tähendab, et mingil ajahetkel uskusid mind? Kõik mu tehtud postid väidavad otseselt või kaudselt, et sa oled hunt, mis tähendab, et sa uskusid, et oled hunt?

Pluss, ma ei tea, mida mul hetkel nende viimaste postide peale öelda on. Minu read on tehtud ja juhtisin veel tähelepanu oma riidile mõni aeg tagasi. Imo see BWG v timz v tolmuahv v wow on pigem külavaheline kemplemine ja mul pole midagi kommenteerida.

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 18:59
Way to go.... Eelmine kord olid ka ju hunt.

Just aga ei vandunud ennast ka külaks.

KristjanLaas
03.10.13, 19:00
Ei usu "ka"enam? Tähendab, et mingil ajahetkel uskusid mind? Kõik mu tehtud postid väidavad otseselt või kaudselt, et sa oled hunt, mis tähendab, et sa uskusid, et oled hunt?

Pluss, ma ei tea, mida mul hetkel nende viimaste postide peale öelda on. Minu read on tehtud ja juhtisin veel tähelepanu oma riidile mõni aeg tagasi. Imo see BWG v timz v tolmuahv v wow on pigem külavaheline kemplemine ja mul pole midagi kommenteerida.

ka selles suhtes, et muudan arvamust tihti ja ei usu enam väga, et sa hunt oled praeguse seisuga.

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 19:00
Minu meelest on overbet siiamaani üldse kõige külasemaid poste teinud kogu pundist.

+ Mis minu jaoks veel Overbet'i pigem külaks kallutab on see, et ta hundina ei hüppaks never karupojale kõrri day1.

WowAwiAA
03.10.13, 19:01
Mis sa BWG tolmuahvi teooriast arvad mille väärtuse ma siin tõstatasin?

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 19:02
Mis sa BWG tolmuahvi teooriast arvad mille väärtuse ma siin tõstatasin?

Ei lugenud su poste.

WowAwiAA
03.10.13, 19:02
Just aga ei vandunud ennast ka külaks.

Aga valet vandusid ju? Ma ei saa aru mida sa taotled, et see "white text" puudumine praegu lockib su külana w?
Ole nüüd Simmo, esimest korda mängid w?

WowAwiAA
03.10.13, 19:03
Erki Nool ju :D

KristjanLaas
03.10.13, 19:03
Kristjan kuule räägi mis juhtus sa alguses ju postitasid ilma "äõüö"'deta ja nüüd switchisid normal mode'i? Viska väike põhjendus

Jäi külge UKs ja nüüd õpin ümber täpitähtedega kirjutama jälle.

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 19:03
Sa ajasid mu tilti ära selle ühe postiga wow mänguisu kadus ka ära.

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 19:04
Aga valet vandusid ju? Ma ei saa aru mida sa taotled, et see "white text" puudumine praegu lockib su külana w?
Ole nüüd Simmo, esimest korda mängid w?

WOW

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 19:04
Täiesti ükskõik mida sa kirjutad ma oma häält ei vaheta enam.

WowAwiAA
03.10.13, 19:05
Am intrigued.

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 19:05
Jäi külge UKs ja nüüd õpin ümber täpitähtedega kirjutama jälle.

eelmine mäng hundina tegin samamoodi algselt kirjutasin ilma siis hakkasin kirjutama täpitähtedega et imelik ei tunduks.

KristjanLaas
03.10.13, 19:07
eelmine mäng hundina tegin samamoodi algselt kirjutasin ilma siis hakkasin kirjutama täpitähtedega et imelik ei tunduks.

lol, keegi mainis, et häirib. Muidu poleks ilmselt ise märganudki.

WowAwiAA
03.10.13, 19:07
BWG sul irl-ga kõik stabiilne praegu?

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 19:08
BWG sul irl-ga kõik stabiilne praegu?

Nope

KristjanLaas
03.10.13, 19:10
Keegi kogenum kirjutage, keda peaks hääletama, sest olen kindla lost paregu.

Keegi nendest palun kes juba aru saavad, et ma ei ole hunt. ty.

WowAwiAA
03.10.13, 19:10
Kurb, parimat sellega. Seedin seda praegust teemat veel.

KristjanLaas
03.10.13, 19:12
Sest pean minema ilmselt suht kohe. Suitsule ja peale seda riidesse ja minek, seega pls mingeid ideid veel.

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 19:12
unvote

q_q
03.10.13, 19:15
Hääled seisuga post 1 kuni 185
Öö saabub 1:46:05 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 overbet KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546785&postcount=112) (38), karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546781&postcount=111) (33)
2 KristjanLaas tolmuahv (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546836&postcount=140) (14), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546797&postcount=121) (8)
1 tolmuahv WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546744&postcount=85) (29)
1 WowAwiAA timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546828&postcount=134) (20)
1 unvote BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546897&postcount=185) (25)
2 ei ole hääletanud Looper (2), Avicii (3)

timz0333
03.10.13, 19:19
Kui timz osutub hundiks, siis nende põhjal peaks ka karupoeg hea hundikandidaat olema. Kui kohe otsustama peaks, siis külatargana checkiks praegu timzi üle.

Samas pole kumbki post ka mitte pehmeks tõendiks, et timz või karupoeg tegelikult ka hundid on. Aga kui timz hunt on, siis karupoeg oleks minu teine kindel kandidaat hetkel. Tal poleks põhjust hundina suvalist külaelanikku clearida nii, eriti topelt postina ja kui ta ise hundina minu kallale kavatseks tulla.

Jäi kuidagi kahe silma vahele, aga see oleks ikka päris nõrk skeem meil :/ huntidena

timz0333
03.10.13, 19:20
See, et päev hakkas eile härib kõvasti!

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 19:29
Kristjan ma ei saa aru millest sa raagid. Kui tema eeldus kylana et kui sa hunt sis ma ka. Kui ta oleks kula, sis sells eeldusega ta votaks esmalt sinu mitts minu. Hundina tahaks ta aga mind, sest 2 largest 1 hoobiga

Lugesin posti väga pikalt ja mõtlesin, et typo largest pidi olema kärbest aga tegelt vist ei ole eks.

overbet
03.10.13, 19:31
Overbeti enam ei usu ka väga, sest ilmselt postiks rohkem olukorras, kus on ainult ühe häälega maas ja keegi võib minu pealt ära ka võtta.

Kui overbet on hunt, siis ilmselt teamis looperi või aviciiga, kes võivad mu eelmise lõigu counterfitida väga lihtsalt mulle häält andes vajadusel ilma liigset kahtlust äratamata.

See on väga, väga kahtlaselt sõnastatud post. Ma ei lugenud ka esimese hooga siit midagi välja, aga Laas järgnevas postis annab mõista, et ta tegelt usub, et ma pole hunt.

Aga kuidas te mõistaksite seda isik B'na, kui isik A ütleb teile, et ta ei usu teid enam? Te saaksite sellest aru nii, et isik A arvab, et te olete valetaja, right?

Isik A ei mõtleks seda ever sellise nurga alt, et "ma ei usu sind enam"="ma uskusin, et sa valetad, aga nüüd usun, et sa räägid tõtt" ilma selgitavate kommentaarideta.

Põhimõtteliselt ei saa aru, kuidas Laas saaks küla vaatepunktist mulle nii öelda. Mis arvate?

KristjanLaas
03.10.13, 19:33
olgu, hetkel excludeks vaid timzi ja vb ka tolmuahvi, kes mingil põhjusel tundub tark

KristjanLaas
03.10.13, 19:38
Isik A ei mõtleks seda ever sellise nurga alt, et "ma ei usu sind enam"="ma uskusin, et sa valetad, aga nüüd usun, et sa räägid tõtt" ilma selgitavate kommentaarideta.

Põhimõtteliselt ei saa aru, kuidas Laas saaks küla vaatepunktist mulle nii öelda. Mis arvate?

Dafuq, mu põhjus oli selles, et postitasid vähe selle kohta, et olid vaid napilt teine häälte poolest ja hundina oleksid ilmselt rohkem mures.

Aga kuna sa väidad, et sa seda ei märganud ja käitudki täpselt nii, nagu ma eeldasin, et sa peaksid käituma siis, minu hääl jääb ikkagi samaks ja ei näe põhjust muuta.

Küla kohta kuidagi way desperately püüad kindlustada mu välja hääletamist

overbet
03.10.13, 19:44
Dafuq, mu põhjus oli selles, et postitasid vähe selle kohta, et olid vaid napilt teine häälte poolest ja hundina oleksid ilmselt rohkem mures.

Aga kuna sa väidad, et sa seda ei märganud ja käitudki täpselt nii, nagu ma eeldasin, et sa peaksid käituma siis, minu hääl jääb ikkagi samaks ja ei näe põhjust muuta.

Küla kohta kuidagi way desperately püüad kindlustada mu välja hääletamist

???

Ma pole kunagi väitnud, et ma ei märganud, et ma häälte arvu poolest teine olen. Quote kohta, kus ma seda ütlesin.

Pluss ma ei saa üldse aru, kuidas see desperate tundub. Ma nägin su keelekasutuses midagi, mis tundus peale väikest mõtlemist võimaliku vihjena ja panin selle mõtte siia teistele analüüsimiseks.

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 19:48
Dafuq, mu põhjus oli selles, et postitasid vähe selle kohta, et olid vaid napilt teine häälte poolest ja hundina oleksid ilmselt rohkem mures.

Aga kuna sa väidad, et sa seda ei märganud ja käitudki täpselt nii, nagu ma eeldasin, et sa peaksid käituma siis, minu hääl jääb ikkagi samaks ja ei näe põhjust muuta.

Küla kohta kuidagi way desperately püüad kindlustada mu välja hääletamist

No tegelt ei ole vale mäng külana kuna väga suure tõenäosusega võid sa hunt olla küll. Samas tundub see olukord, kuidagi liiga rahulik hetkel.

Pigem hundid istuvad vaikselt mul mingi selline list hetkel

KristjanLaas
Karupoeg
tolmuahv
wow
overbet
timz
Avicii
Looper
BlackWereWolfGenie

Ülevalt on kahtlasemad, sinine on neutral ja alla poole külasemad, kollased on küll caution sest pole väga palju infot. Looper võis vabalt hundiks saada see mäng ja nüüd vaikselt üritab teise päeva seigelda. Külana oli ikka way aktiivsem.

KristjanLaas
03.10.13, 19:48
Ei. Sa kirjutasid, et ma muutsin arvamust su kohta ilma põhjeduseta, kui ma tõin väga selgelt välja põhjuse, miks oma arvamust muutsin

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 19:49
ja by the way minu roheline color ei tähenda, et ma olen 100% cleared vaid lihtsalt seda, et see on minu list.

KristjanLaas
03.10.13, 19:52
kammmmooon ffs küla tulge nüüd välja ja seletage 1 kord elus, miks ma ei ole hunt, et keegi undecided küla oma häält minu peale ei paneks ja ainult hundid propagandat teha ei saaks. See EI OLE LIHTSALT VÕIMALIK, et mina külana nii hundi mulje saan jätta.

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 19:52
Avicii kes sult eile püüniseid tellimas käis?

KristjanLaas
03.10.13, 19:52
tegelt ka, 1h pärast hääletus.

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 19:54
kammmmooon ffs küla tulge nüüd välja ja seletage 1 kord elus, miks ma ei ole hunt, et keegi undecided küla oma häält minu peale ei paneks ja ainult hundid propagandat teha ei saaks. See EI OLE LIHTSALT VÕIMALIK, et mina külana nii hundi mulje saan jätta.

No ma olen küla aga mu jaoks ei ole sa ennast küll suutnud clearida ennast ja sellepärast ei ole ka midagi öelda osanud. Ma usun, et teistel on ka täpselt sama seis ja sellepärast jälgitaksegi teie vaidlust overbet'iga.

q_q
03.10.13, 19:54
Hääled seisuga post 1 kuni 200
Öö saabub 1:06:35 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 overbet KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546785&postcount=112) (43), karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546781&postcount=111) (33)
2 KristjanLaas tolmuahv (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546836&postcount=140) (14), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546797&postcount=121) (10)
1 tolmuahv WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546744&postcount=85) (29)
1 WowAwiAA timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546828&postcount=134) (22)
1 unvote BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546897&postcount=185) (30)
2 ei ole hääletanud Looper (2), Avicii (3)

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 19:55
oota wtf looper on midagi postitanud ????

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 19:56
Mind räigelt häirib Looper (2) ja Avicii (3) viimane võiks mu eelmisele küsimusele ka vastata palun.


Avicii kes sult eile püüniseid tellimas käis?

KristjanLaas
03.10.13, 19:58
Veel korra muudan häält, blackwereolfgenie ja overbet jälle natuke ka.

Samas veel 30min olen arvuti juures ja hääl võib muutuda.

KristjanLaas
03.10.13, 19:59
see oli valmis kirjutatud enne su vastust mulle muidu.

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 20:00
Veel korra muudan häält, blackwereolfgenie ja overbet jälle natuke ka.

Samas veel 30min olen arvuti juures ja hääl võib muutuda.

Ma ei usu, et ta hundina mu peale häält paneks, kuna ma pole teda isegi hääletanud. Samas võibolla su semuhunt pakkus mingi plaani välja, kuidas kahtlust minu peale lükata?

Ei tea rumalalt läbi mõeldud anyway.

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 20:01
Veel korra muudan häält, blackwereolfgenie ja overbet jälle natuke ka.

Samas veel 30min olen arvuti juures ja hääl võib muutuda.

Palun selgita miks mina peaksin overbetiga paaris olema?

timz0333
03.10.13, 20:05
Mulle tundub, et laas ongi noob

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 20:06
Ma just hakkasin laasi pidama 100% hundiks.

2 põhjust

Ütles on 30 min more arvuti taga ja mu küsimusele kulub aega kauem kui 5 minutit, et vastata.
Teiseks hundi tell on kellegile hääle panemine ja öelda, et hääl võib veel muutuda.

KristjanLaas

KristjanLaas
03.10.13, 20:07
Mulle tundub, et laas ongi noob

word!

KristjanLaas
03.10.13, 20:09
Ma ei usu, et ta hundina mu peale häält paneks, kuna ma pole teda isegi hääletanud.

tahtsin ise ka seda kohe peale enda postimist kirjutada

KristjanLaas
03.10.13, 20:10
Aga jah, kui bwg pole hunt, mis puht matemaatiliselt tõenäolisem, siis minu jaoks gg ja peale tänast 5 küla alles, gg. Tapsin ise siis end noob olemisega.

Looper
03.10.13, 20:10
Avicii kuna ei räägi midagi.

KristjanLaas
03.10.13, 20:11
Ma just hakkasin laasi pidama 100% hundiks.

2 põhjust

Ütles on 30 min more arvuti taga ja mu küsimusele kulub aega kauem kui 5 minutit, et vastata.
Teiseks hundi tell on kellegile hääle panemine ja öelda, et hääl võib veel muutuda.

KristjanLaas

sest krahlis hakkas alles viimane vaatus ja eeldasin algselt, et lõppeb 21 paiku see ja pidime sõbraga peale teatrit kokku saama.

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 20:11
Looper miks te Aviciiga samal ajal teemasse tulete

Looper
03.10.13, 20:12
sest me oleme hundid ja pole midagi paremat teha, kui käestkinni siia teemasse tulla :)

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 20:12
unvote

Ma tahaks ikka teada kuidas te kaks semu samal ajal siia sattusite, see veits imelik.

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 20:13
sest me oleme hundid ja pole midagi paremat teha, kui käestkinni siia teemasse tulla :)

Liiga obvious et olla tõsi aga karm ju

KristjanLaas
03.10.13, 20:13
küsige palun mult veel ükskõik mida ja vastan kõigele ausalt ja äkki saate veel aru, et ma ei ole hunt. shoot pls ASAP

Looper
03.10.13, 20:13
mul endal ka imelik

Looper
03.10.13, 20:14
küsige palun mult veel ükskõik mida ja vastan kõigele ausalt ja äkki saate veel aru, et ma ei ole hunt. shoot pls ASAP

Oled hunt või ei ole? Lihtne küsimus , paluks ausat vastust.

KristjanLaas
03.10.13, 20:15
Oled hunt või ei ole? Lihtne küsimus , paluks ausat vastust.

ei ole

q_q
03.10.13, 20:15
Hääled seisuga post 1 kuni 222
Öö saabub 0:45:31 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 KristjanLaas tolmuahv (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546836&postcount=140) (14), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546797&postcount=121) (10)
1 Avicii Looper (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546934&postcount=213) (6)
1 BlackWerewolfGenie KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546921&postcount=204) (51)
1 tolmuahv WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546744&postcount=85) (29)
1 overbet karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546781&postcount=111) (33)
1 WowAwiAA timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546828&postcount=134) (23)
1 unvote BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546938&postcount=217) (38)
1 ei ole hääletanud Avicii (3)

karupoeg
03.10.13, 20:15
Kõik lugege need postid hoolikalt läbi palun! Mitte ainult need, vaid terve see convo eestpoolt, sest ei hakka tervet teemat quotema.

Juhin tähelepanu, et karupoeg väga vägivaldselt ignoreerib mu posti/väänab mu sõnu siin. Terve mu mõte karupoega hääletades on toodud quotes 1. Ma ei ole kunagi tahtnud karupoega täna ära lynchida+kes aru ei saa siis quote 3 räägib minust.

WOOOOW.

Ma ei ole praegu post nr 142 kaugemale jõudnud ja ei tea, mis toimunud , kuid ma pean selle kohe ära kirjutama. roheliseks tehtud tekst on ULTIMATE bullshit ja enese kaitsmine. Sest post nr107 ütleb overbet nii:


Aga miks mitte? Tegelikult see vahe polegi ju nii väga pikk. Kell 12 mäng algas, teie postid vastavalt 00:11 ja 00:14. Laas suudab oma esimese postiga insta noobi panna, sul lööb lamp peas põlema, (sest tead, et nii ennemgi inimesi noobclearitud) võtate üksteise skyped ja panete plaani paika. Järgmine post sinu poolt 01:13 ehk tund aega hiljem, mis on Laasi süüdistav. Kaua see plaani pidamine ikka kesta võiks, et tunniga hakkama ei saaks?

karupoeg

roheline osa karupoja all on siis hääl mulle.

Enne seda eelnes meie diskussioon omavahel, kus ta arvab, et mina ja kristjanlaas on koos hundid. Ja siis hääletas mind. Pärast hiljem kui ma põhjendasin pikalt, miks see on nii halb käik tehes seda nii:

post nr 111



Tema eeldus on, et kui KL on hunt, siis mina olen koos temaga, sest me sonisime öösel koos pikalt. Ja selle eelduse kohaselt hääletab ta välja mind???

See on nii halb käik, sest kohe kindlasti peaks siis olema esimene, keda süüdistada KL, mitte mina. Ning kui KL on hunt, siis peaks mingi ime loogikaga olema mina ka.

See on nii haige asi, mida külana teha praegu külale. tõesti loodab mind day 1 välja hääletada küla poolt, et hundina lihtsam oleks?

Põhimõtteliselt ta sai aru, et see on nii sitt liin tema poolt ning külana ta ei teeks seda never. Ja siis üritas ennast mingi jamaga puhtaks pesta, et mind ja kristjanlaasi testida. Justkui testimise põhjus oleks näha, et kas kristjanlaas vahetab oma häält. Kui ta vahetas, arvas, et see on justkui üllatav. never ei failiks ma hundina kristjanlaasiga koos seal nii, et ma laseks tal kohe häält muuta.

overbet kogu su liin on NII kahtlane. Megaslip selle koha pealt, et sa mind hakkasid süüdistama. Pealegi sa süüdistad mind mingi eriti metakäitumise alusel. Ja siis loed mingi 1st level noob eksimust selle kinnitajaks. Siis üritad ennast veel puhtaks pesta kolme kopeeritud postiga (sinu post nr 142) jätmata kõrvale põhifaktorid, mis eelnevalt toimusid.

veelkord, ma ei tea, mis edasi toimunud pärast post nr 142, kuid palun jälgige seda olukorda väga lähedalt täna või siis kindlasti homme!!!!

loen edasi nüüd

Looper
03.10.13, 20:16
ei ole

Clear , next on.. BWG oled hunt?

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 20:16
Looper

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 20:16
Clear , next on.. BWG oled hunt?

ei ole aga sa vist oled.

KristjanLaas
03.10.13, 20:16
Veel- Ükskõik mis kahtlus on, siis öelge välja, äkki õnnestub kuidagi arvamust muuta. Hetkel lähen muidu välja ilmselt anyway.

Looper
03.10.13, 20:18
Looper

Ty m8, ma pikka viha ei pea aga eriti taibukas sa seemäng pole naq näha ;)

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 20:18
WOOOOW.

Ma ei ole praegu post nr 142 kaugemale jõudnud ja ei tea, mis toimunud , kuid ma pean selle kohe ära kirjutama. roheliseks tehtud tekst on ULTIMATE bullshit ja enese kaitsmine. Sest post nr107 ütleb overbet nii:



roheline osa karupoja all on siis hääl mulle.

Enne seda eelnes meie diskussioon omavahel, kus ta arvab, et mina ja kristjanlaas on koos hundid. Ja siis hääletas mind. Pärast hiljem kui ma põhjendasin pikalt, miks see on nii halb käik tehes seda nii:

post nr 111



Põhimõtteliselt ta sai aru, et see on nii sitt liin tema poolt ning külana ta ei teeks seda never. Ja siis üritas ennast mingi jamaga puhtaks pesta, et mind ja kristjanlaasi testida. Justkui testimise põhjus oleks näha, et kas kristjanlaas vahetab oma häält. Kui ta vahetas, arvas, et see on justkui üllatav. never ei failiks ma hundina kristjanlaasiga koos seal nii, et ma laseks tal kohe häält muuta.

overbet kogu su liin on NII kahtlane. Megaslip selle koha pealt, et sa mind hakkasid süüdistama. Pealegi sa süüdistad mind mingi eriti metakäitumise alusel. Ja siis loed mingi 1st level noob eksimust selle kinnitajaks. Siis üritad ennast veel puhtaks pesta kolme kopeeritud postiga (sinu post nr 142) jätmata kõrvale põhifaktorid, mis eelnevalt toimusid.

veelkord, ma ei tea, mis edasi toimunud pärast post nr 142, kuid palun jälgige seda olukorda väga lähedalt täna või siis kindlasti homme!!!!

loen edasi nüüd

karupoeg mulle meeldis su analüüs see makes sense tõesti aga mis arvad sellest, et Avicii ja Looper ei ole siin päeva jooksul põhimtteliselt üldse olnud ja siis tulevad legit samal ajal teemasse ja looper lükkab hääle aviciile?

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 20:18
Ty m8, ma pikka viha ei pea aga eriti taibukas sa seemäng pole naq näha ;)

Ausalt siis mul mindfuckis nii räigelt ära, et te samal ajal siia sattusite aga ära põe ma ei usu, et keegi sind lynchima niikuinii hakkab.

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 20:19
Pealegi ma arvan, kui sa Aviciiga koos hunt oleks siis ta oleks vist juba midagi vastu ka kirjutanud.

Avicii
03.10.13, 20:19
Looper miks te Aviciiga samal ajal teemasse tulete
Mis see sinu asi on kellega ma koos elan ? :D

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 20:20
Mis see sinu asi on kellega ma koos elan ? :D

:D

karupoeg
03.10.13, 20:20
Lugesin posti väga pikalt ja mõtlesin, et typo largest pidi olema kärbest aga tegelt vist ei ole eks.

typo on. ma kirjutasin peale kella 5 osa teksti telefonist ja seal on autocorrect peal ingliskeelne.

Avicii
03.10.13, 20:20
karupoeg mulle meeldis su analüüs see makes sense tõesti aga mis arvad sellest, et Avicii ja Looper ei ole siin päeva jooksul põhimtteliselt üldse olnud ja siis tulevad legit samal ajal teemasse ja looper lükkab hääle aviciile?
ma olen lugend ikka, pole eriline esimese päeva spämmida vend, end of the day on 1st day lottery, ja nii ongi.

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 20:21
ma olen lugend ikka, pole eriline esimese päeva spämmida vend, end of the day on 1st day lottery, ja nii ongi.

Keegi püüniseid tellis eile?

KristjanLaas
03.10.13, 20:23
Ty karupoeg.

Anyway lähen nüüd. overbet ja bwg suht kindlalt.

Karupoeg jääb veel homseni suht kindlalt ellu, et tekiks võimalus, et ta välja hääletataks ja alles jäänud hundi eluiga pikendada.

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 20:23
Need overbet'i quotetud postid karupoja poolt on suht samas stiilis muidu nagu mul eelmine mäng hundina kui ma lõpus pidin mingeid leveleid kokku panema. Aga ma ei tea miks peaks day 1 hundina nii räigelt suruma hakkama.

Looper
03.10.13, 20:23
Ausalt siis mul mindfuckis nii räigelt ära, et te samal ajal siia sattusite aga ära põe ma ei usu, et keegi sind lynchima niikuinii hakkab.

Pole hullu. Oli päevotsa tegemist, käisin töövestlusel jne. Nüüd leidsin aega ja tulin uurima mis toimub.

overbet
03.10.13, 20:24
Karupoeg räigelt valetab hetkel. Minge tagasi ja vaadake. See, millele karupoeg viitab, kui "quote 1" on tegelikult hoopis:

"Heh, ära ärritu. Tegelikult praegu ma hääletasin sind, sest Laasi hääl oli siiamaani sinu peal. Kui minu teooria on tõene, et te Laasiga olete koos hundid, siis kui mina sind hääletan, on sul kaks häält ja Laas peaks oma hääle kiiresti sinu pealt maha võtma. Mida ta ka üllatavalt ruttu tegi."

Mis on post 116, minge vaadake ise. See on tegelik põhjendus. See, millele karupoeg viitab kui mu tegelikule põhjendusele, on tegelikult post 107, mis oli mõeldud trapina Laasi jaoks ja pole selle hääle tegelik tagamõte.

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 20:25
Ty karupoeg.

Anyway lähen nüüd. overbet ja bwg suht kindlalt.

Karupoeg jääb veel homseni suht kindlalt ellu, et tekiks võimalus, et ta välja hääletataks ja alles jäänud hundi eluiga pikendada.

Wait WUT? Esiteks ma olen küla ja teiseks sa pole siiamaani vastanudki mille alusel ma olen hunt ja mille alusel ma overbetiga paaris peaks olema. Külatola pigem, tolahunt võib ka olla aga ei tea.

BlackWerewolfGenie
03.10.13, 20:26
Karupoeg räigelt valetab hetkel. Minge tagasi ja vaadake. See, millele karupoeg viitab, kui "quote 1" on tegelikult hoopis:

"Heh, ära ärritu. Tegelikult praegu ma hääletasin sind, sest Laasi hääl oli siiamaani sinu peal. Kui minu teooria on tõene, et te Laasiga olete koos hundid, siis kui mina sind hääletan, on sul kaks häält ja Laas peaks oma hääle kiiresti sinu pealt maha võtma. Mida ta ka üllatavalt ruttu tegi."

Mis on post 116, minge vaadake ise. See on tegelik põhjendus. See, millele karupoeg viitab kui mu tegelikule põhjendusele, on tegelikult post 107, mis oli mõeldud trapina Laasi jaoks ja pole selle hääle tegelik tagamõte.

Ta ei pruugi valetada midagi, ta quotes su enda teksti ju.

karupoeg
03.10.13, 20:27
karupoeg mulle meeldis su analüüs see makes sense tõesti aga mis arvad sellest, et Avicii ja Looper ei ole siin päeva jooksul põhimtteliselt üldse olnud ja siis tulevad legit samal ajal teemasse ja looper lükkab hääle aviciile?

ma olen mitu korda öelnud täna, et raskesse olukorda pani küla see päeva alustamine kell 12 öösel, sest paljud olid offline. Nüüd oli pm terve päev räige diskussioon minu,overbeti ja kristjanlaasi vahel. Samal ajal hundid saaksid väga lebolt seda ära kasutada.

Samas ma ei peaks neid mõlemat hundiks koos, sest ma ei usu, et Avicii, kes ka suht kogenud mängija, mängiks siin olukorras päris niimoodi seda. Et mõlemad oleksid vait. Pigem üks peidaks ennast ära. Samas see on lihtsalt nii õhuke teooria nii et ma ei oska midagi arvata.

Ma olen siinkohal tolmuahviga veidi nõus, et kui me hääletame praegu a la looperi või avicii ja tuleb välja, et nad küla, siis meil homme sitt seis, sest meil ei ole mingit telli nende kohta ja ei saa kuidagi ära kasutada. Samas jällegi on 9kesi mäng nii lühike, et ruumi veaks on nii vähe.

No matter what peaks homme külatark välja tulema. Sest isegi kaks külacleari on suur asi.

KristjanLaas
03.10.13, 20:29
Üleüldine postituste stiil tundub mulle sinu ja ob puhul kõige hundisem. Polegi ilmselt teoorias midagi valesti teinud, lihtsalt hunch.

q_q
03.10.13, 20:30
Hääled seisuga post 1 kuni 245
Öö saabub 0:31:00 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 KristjanLaas tolmuahv (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546836&postcount=140) (14), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546797&postcount=121) (11)
2 overbet KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546960&postcount=238) (54), karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546945&postcount=224) (36)
1 Avicii Looper (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546934&postcount=213) (9)
1 Looper BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546947&postcount=226) (48)
1 tolmuahv WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546744&postcount=85) (29)
1 WowAwiAA timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=546828&postcount=134) (23)
1 ei ole hääletanud Avicii (5)

overbet
03.10.13, 20:30
Ta ei pruugi valetada midagi, ta quotes su enda teksti ju.

Ei. Ta väidab, et minu hääle tegelik põhjendus on post 107, kuid tegelikult on see hoopis post 116, aga post 116 teemal pole karupoeg üldse sõna võtnud.

KristjanLaas
03.10.13, 20:31
bwg pmst kõige rohkem selle pärast, et 2 mängija koos sisse tulemise nii suure kella külge üritasid panna. Huntidena ei teeks nad ever sellist viga, et seda üldse faktorina arvestada imo.

Avicii
03.10.13, 20:31
karupoeg