PDA

View Full Version : Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!



Leheküljed : [1] 2 3 4

lenC
08.10.13, 04:17
*** Libahunt XIII mänguteema ***

Enne postitamist lugege palun läbi reeglid ja info. (Avage spoiler)

Teemas võivad postitada ainult elusolevad mängijad ja seda siis, kui on päev.

Reeglid

Foorumimäng LIBAHUNT reeglid.

Seni, kuni mäng käib, on lubatud mängust rääkimine ainult mänguteemas.

Millegist rääkimine väljaspool mänguteemat, mis võib mõjutada mängutulemust on reeglitevastane ja üldiselt peaksid üldse hoiduma käimasoleva mängu mainimisest väljaspool mänguteemat. Pea meeles, et mäng käib seni, kuni mängu moderaator on teatanud, et mäng on läbi.

Foorumi tarkvara lubab lisada pilte, videosid ja linke teistele lehtedele. Nende postitamine on üldiselt lubatud aga pole mõeldud, et need on peamised suhtlusvahendid. Nende kasutamine info peitmiseks või maskeerimiseks on keelatud. Piltide, videote või helide kasutamine eesmärgiga oma poste varjata otsingu eest on keelatud. Endast video või helide postitamine on keelatud.

Postitamine on lubatud ainult siis, kui on päev.

Kui öö algab 22:00 siis postid seisuga 22:00 on OK ja hääled sel ajal loevad.

Keelatud on postitamine ja hääletamine 22:01, hääled :01 ei loe ja postid loetakse vigasteks.

Kui mängu moderaator kirjutab stiilis ":00 loeb; :01 ei loe" siis need numbrid tähendavadki minuteid, kuna hääled loevad ja kuna mitte.

Kogemata ööpostitamist vahetevahel juhtub aga sinult oodatakse, et püüad ööpostitamist vältida.

Postitamine on lubatud ainult siis, kui oled elus.

Kui sul on roll, mis lubab suhelda mänguteemaväliselt siis võid seda teha ainult siis kui su roll seda lubab. Ja ainult isikutega, kellega su roll seda lubab.

Hundid võivad üksteisega suhelda 24h päevas.

Postide muutmine on keelatud, ükskõik mis põhjusel.

Isegi kirjaviga, katkist tagi, jne (nt pilti postidades läheb [img] tag valesti) EI TOHI parandada.

Postide muutmine tekitab ebatasakaalus oleva olukorra, nt keegi näeb su orginaal- ja muudetud posti ja see tekitab probleeme mängu aususega. See puudutab kõiki poste, kaasaarvatud neid, mis on tehtud kogemata öösel, valedes teemades, valede kasutajatega, jne.

Keelatud on postitada pilti ja tsiteerida oma rolli privaatsõnumit, külatarga peeke ja muud mänguga seotud suhtlust, mis on toimunud väljaspool mänguteemat.

Libahunt on mäng, kus tõlgendatakse informatsiooni, mis on mänguteemasse postitatud. Seega ei ole oodatud, et mängijad tõestavad oma rolle postitades otsest tõendusmaterjali oma rollist (privaatsõnumist pilti tegemine, selle otsene tsiteermine, jne). Keelatud on ka igasugused kihlveod mille abil saad oma rolli tõestada. (Nt: veame 50 euro peale kihla, et ma küla)

Keelatud on postitada pilt või otsetsiteerida mängumoderaatori privaatsõnumeid. Kõik informatsioon, mida soovid edasi anda, tuleb panna oma sõnadesse.

Võltsitud piltide ja tsitaatide postitamist koheldakse samamoodi nagu päris piltide, tsitaatide postitamist.

Kui sa pole kindel, mida postitada võib, konsulteeru mängu moderaatoriga.

Kui sa oled liitunud mänguga siis sinult oodatakse selles osalemist.

Minimaalselt oodatakse, et postitad vähemalt üks kord iga päev.

Kui juhtub midagi, et pead olema away from keyboard ja sa ei saa enam edasi mängida siis tuleb mängu moderaatorile saata privaatsõnum ja paluda oma kohale asendusmängija. Koheselt tuleb lõpetada mänguteemas postitamine. Mänguteemas kirjutamine, et sa otsid asendusmängijat on keelatud.

Sinult oodatakse viisakat käitumist.

Libahunt on mäng, kus valetamine on lubatud ja isegi oodatud ning on mängijate asi välja selgitada, kes räägib tõtt. Seega vaidlused mängijate vahel on loomulikud aga jälgige, et te üle piiri ei lähe ning kedagi ei solva. Samuti on oodatud, et iga mängija mängib võidu nimel ja oma meeskonda tahtlikult saboteerida ei või.


Ülesehitus.

Mängul on kaks osapoolt.

3 libahunti, kes kõik teavad üksteist ja võivad teemaväliselt omavahel suhelda.

9 külaelanikku, kes üksteist ei tea ning kes teemaväliselt ühegi teise mängijaga suhelda ei või ja võivad teemas ainult postitada kui on päev.

1 külatark, kes igal öösel (kaasaarvatud öö enne esimest mängupäeva) saadab mängujuhile (mulle) ühe mängija nime ning saab teada, kas tegemist on libahundi või külaelanikuga.

Libahuntide meeskond võidab siis, kui nad moodustavad vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Külaelanikud (koos külatargaga) võidavad siis, kui kõik libahundid on surnud.

Mängul on kaks faasi:

1. Päev, millal kõik elusolevad mängijad võivad teemas postitada ja hääletada ühe mängija vastu. Päev algab tavaliselt kell 07:00, aga postitada ei või enne kui ma olen selleks loa andnud. Päev lõppeb 22:00 ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust.

2. Öö, mille ajal libahundid saavad endiselt üksteisega suhelda ja peavad mulle saatma ühe mängija nime, keda nad öösel tappa soovivad. Samuti peab külatark saatma mulle igal öösel ühe elusoleva mängija nime, kelle rolli ta soovib teada. Öö algab 22:01 ja öösel keegi teemas postitada ei tohi.

Hääletamine:

Igal päeval on mängijatel võimalus hääletada ühe mängija vastu. Mängija, kellel on enim hääli mängupäeva lõppedes eemaldatakse mängust. Hääletada võib nii palju kordi kui mängija soovib ning arvesse läheb ainult kõige viimane hääl. Mängija vastu hääle andmiseks postita mängija nimi boldis. Näiteks, kui pastilaa oleks mänguks ja Sa soovid tema vastu hääletada, siis näeb välja nii:
Pastilaa

Bold kirja võib kasutada AINULT hääletamiseks.

Muuda oma foorumi seadeid, et teha mängimine mugavamaks.

Lülita sisse nähtamatus:

Seaded -> Muuda seadeid -> Nähtamatus -> Lülita nähtamatus sisse

Siis teised kasutajad ei näe kuna sa online oled ja tänu sellele on mitmed asjad lihtsustatud. (Huntidel külatarga otsimine öösel, jne)

Kuva 100 posti ühel lehel:

Seaded -> Muuda seadeid -> Postituste arv näitamaks ühel lehel -> Näita igal lehel 100 postitust

Kuna libahunt on mäng, kus postitatakse väga palju ja teemad lähevad suureks siis on palju mugavam seda infot töödelda, kui edasi-tagasi lehti sirvida.

Mängijate nimekiri:

-andres-
donkament
karupoeg
KristjanLaas
MyLolo
q_q
ranka
timz0333
tolmuahv
ToomasL
TõnisL
VisaHing
WowAwiAA

Hakkan kohe rollisõnumeid saatma.


PMid:

Külaelanik:

Sa oled külaelanik.

Sa võidad siis, kui kõik libahundid on mängust eemaldatud.

Edu!

Libahunt:

Sa oled libahunt.

Sa võidad, kui sinu meeskond moodustab vähemalt poole allesjäänud mängijatest.

Sinu meeskonnas on: <tsenseeritud>

Edu!

Külatark:

Sa oled külatark.

Palun esita, mis mängija rolli kohta teada soovid enne 14:00-i(sobiva võimaluse korral isegi varem).

Sa võidad koos külaelanikega, kui kõik libahundid on mängust eemaldatud.

Edu!

ON ÖÖ!

lenC
08.10.13, 04:27
PM-id on saadetud, rumalusest unustasin, et meil on n0 action, loodan et teema saab hiljemalt 14:00-ks avatud.

ON ÖÖ!

lenC
08.10.13, 10:50
Have fun.

Päev!

lenC
08.10.13, 10:53
Hääled seisuga post 4 kuni 0
Öö saabub 12:01:00 pärast
---
HääliLynchHääletajad
12 ei ole hääletanud Toomasl (0), tolmuahv (0), timz0333 (0), WowAwiAA (0), VisaHing (0), -andres- (0), ranka (0), karupoeg (0), donkament (0), KristjanLaas (0), q_q (0), mylolo (0)

lenC
08.10.13, 10:57
Counteriga momendil mingi jama, TõnisL on ka mängus. Pärast uurin.

donkament
08.10.13, 11:21
tere hommikust
ma hilislõuna/õhtupoolikuni afk

ranka
08.10.13, 11:44
sup

VisaHing
08.10.13, 12:03
rigged libahunt. palusin hundurolli ju...

külaloll taaskord sis.

timz0333
08.10.13, 12:05
sup

Hommik külad.

Kas sul lifetime banni polegi :D?

VisaHing
08.10.13, 12:06
Hakkame siis varakult peenestama ..

Soulreadin Donkament

KristjanLaas
08.10.13, 12:14
Olen way rohkem excited kui peaks olema:(

Pean täna päev läbi päris inimese asju tegema ja ei tea kuidas wifiga neis kohtades on. Võimalik, et olen kuni järgmise hommikuni eemal olema, sest jõuangi koju 22 paiku.

KristjanLaas
08.10.13, 12:15
Ilmselt ongi parem mulle, nagu eelmine mäng näitas..

-andres-
08.10.13, 12:51
Sup ka minu poolt.
Tuleb nüüd aktiivsust ootama hakata, et jutud käima saaks.

lenC
08.10.13, 12:53
Hääled seisuga post 4 kuni 13
Öö saabub 09:07:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
1 donkament VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=548195&postcount=10) (2)
11 ei ole hääletanud tolmuahv (0), timz0333 (1), ranka (1), WowAwiAA (0), Toomasl (0), -andres- (1), karupoeg (0), donkament (1), KristjanLaas (2), q_q (0), mylolo (0)

tolmuahv
08.10.13, 13:17
Tere. Pärastlôuna käes juba, keegi vôiks möla käima tômmata. Keegi noobcleari ei taha üritada mône lolli küsimusega?

ranka
08.10.13, 13:26
Hommik külad.

Kas sul lifetime banni polegi :D?

Vist oligi :)

lenC
08.10.13, 14:00
Hääled seisuga post 4 kuni 16
Öö saabub 08:00:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
1 donkament VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=548195&postcount=10) (2)
11 ei ole hääletanud tolmuahv (1), timz0333 (1), Toomasl (0), WowAwiAA (0), ranka (2), -andres- (1), karupoeg (0), donkament (1), KristjanLaas (2), q_q (0), mylolo (0)

timz0333
08.10.13, 14:11
Ütlen ka ära, et ole tight passive see mäng ja day1/day2 palju afk aga katsun külale nii palju kasulik olla kui aeg võimaldab.

Ei plaanind nii aga ootamatud olukorrad in r l :/

mylolo
08.10.13, 14:12
Tere.

Jõudsin ka lõpuks arvuti taha. Kuidagi vaikne on siin.

VisaHing
08.10.13, 14:19
Tere.

Jõudsin ka lõpuks arvuti taha. Kuidagi vaikne on siin.

No aga PM oma kaashundudele, siis... :(

WowAwiAA
08.10.13, 14:20
Terv. teeme lärmi.
visahing

WowAwiAA
08.10.13, 14:23
Tere. Pärastlôuna käes juba, keegi vôiks möla käima tômmata. Keegi noobcleari ei taha üritada mône lolli küsimusega?

yo, tõmbame käima.

timz0333
08.10.13, 14:24
Ja külale juhin tähelepanu, et kui kolmanda päeva lõpuks on elus sellised pärlid nagu: qq, karupoeg, või ranka. tra mis lineup: Neid tegelasi on tegelt siin veel. AGA NIMETATUD TEGELASED VÕTAME SIIS SUURE LUUBI ALLA.

VisaHing
08.10.13, 14:27
Terv. teeme lärmi.
visahing

Ma endameelest clearisin juba end as küla. Proovi uuesti

WowAwiAA
08.10.13, 14:29
JMskndsfsdfsakf??? sina w?

Toomasl
08.10.13, 14:34
Ma tavaline külaelanik, soulreadima ei hakka hetkel. 0 põhjust kedagi välistada/süüdistada atm

mylolo
08.10.13, 14:43
Visahing ei saa PM-da, kuna pole lubatud.

WowAwiAA
08.10.13, 14:50
Mylo, miks Visa?

q_q
08.10.13, 14:54
Kas sul lifetime banni polegi :D?

http://i.imgur.com/hVul08a.jpg

karupoeg
08.10.13, 14:57
http://static.fjcdn.com/gifs/Soon...+There+is+a+seal+laying+on+a+slab+of_6a69b2 _3818102.gif

q_q
08.10.13, 14:57
Visahing ei saa PM-da, kuna pole lubatud.

http://i.imgur.com/wzwtELv.jpg

karupoeg
08.10.13, 14:59
yo

Õnneks ei pea 2 mängu järjest ennast rebestama ning seekord olen aus külamees.

lenC
08.10.13, 15:00
Hääled seisuga post 4 kuni 32
Öö saabub 07:00:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 VisaHing mylolo (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=548269&postcount=27) (2), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=548252&postcount=21) (4)
1 donkament VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=548195&postcount=10) (4)
9 ei ole hääletanud Toomasl (1), tolmuahv (1), timz0333 (3), ranka (2), q_q (2), donkament (1), karupoeg (2), KristjanLaas (2), -andres- (1)

karupoeg
08.10.13, 15:00
rigged libahunt. palusin hundurolli ju...

külaloll taaskord sis.

slip imo

karupoeg
08.10.13, 15:00
Hommik külad.

Kas sul lifetime banni polegi :D?

slip imo.

karupoeg
08.10.13, 15:02
Terv. teeme lärmi.
visahing


yo, tõmbame käima.


JMskndsfsdfsakf??? sina w?


Mylo, miks Visa?

cleared imo

karupoeg
08.10.13, 15:03
sup

sup

WowAwiAA
08.10.13, 15:04
q_q stiil sobib sulle karupoeg.

q_q
08.10.13, 15:04
http://i.imgur.com/EygmFRh.jpg

KristjanLaas
08.10.13, 15:04
Miks need slipid on, mingi history?

karupoeg
08.10.13, 15:05
Ja külale juhin tähelepanu, et kui kolmanda päeva lõpuks on elus sellised pärlid nagu: qq, karupoeg, või ranka. tra mis lineup: Neid tegelasi on tegelt siin veel. AGA NIMETATUD TEGELASED VÕTAME SIIS SUURE LUUBI ALLA.

cleared imo.

+ lisaks juurde, et tolmuahv kuulub ka sinna listi.

ranka pärast ple vaja muretseda, ta on väljamaal lõbutsemas nii et prolly saadab öösel u 3 paiku kõik pikalt

VisaHing
08.10.13, 15:06
Miks need slipid on, mingi history?

lambi leveldamine käib. üritatakse mängu käima tõmmata lihtsalt.

WowAwiAA
08.10.13, 15:06
Tõenäosus räägib, et üks tugevatest playeritest on siinkohal pea alati hunt [ ] ----- Siia käib q_q uus vahva pic.

karupoeg
08.10.13, 15:09
Miks need slipid on, mingi history?

nah. visahinge puhul kuidagi imeliku tooniga lause see:


rigged libahunt. palusin hundurolli ju...

külaloll taaskord sis.

Külana ma ütleks seda teistmoodi. Praegu on nagu liiga palju rõhku pandud sellele "külaloll taaskord sis." Ilusti kasutab punkte jne. Külana oleks tal pigem: "tra sai räägitud et panete hundiks:("

KristjanLaas
08.10.13, 15:13
Veel 2h saan kindlalt refreshida, aga visahing praegu.

Mod pls boldi ta, sest telefonil ei anna sellist valikut mul.

karupoeg
08.10.13, 15:14
Tere. Pärastlôuna käes juba, keegi vôiks möla käima tômmata. Keegi noobcleari ei taha üritada mône lolli küsimusega?

Tere. Kui sa hunt oleksid, siis kellega sa koos oleksid?

q_q
08.10.13, 15:16
Nonii, wowa on mu jaoks väga clear juba.

Kes tahab võib ta eelmise mängu esimesi poste võrrelda selle mängu omadega (teema on lukus, ma ei saa quoteda!) ja otsustada kumba mängu ta täiega vabalt võtab.

Ja ma tean vist ta 2p2 kasutajat ning oskan teda väga hästi readida.

q_q
08.10.13, 15:17
-andres-

karupoeg
08.10.13, 15:18
Olen way rohkem excited kui peaks olema:(

Pean täna päev läbi päris inimese asju tegema ja ei tea kuidas wifiga neis kohtades on. Võimalik, et olen kuni järgmise hommikuni eemal olema, sest jõuangi koju 22 paiku.


Ilmselt ongi parem mulle, nagu eelmine mäng näitas..

KristjanLaas

karupoeg
08.10.13, 15:18
Nonii, wowa on mu jaoks väga clear juba.

Kes tahab võib ta eelmise mängu esimesi poste võrrelda selle mängu omadega (teema on lukus, ma ei saa quoteda!) ja otsustada kumba mängu ta täiega vabalt võtab.

Ja ma tean vist ta 2p2 kasutajat ning oskan teda väga hästi readida.

ma olen ka cleared

KristjanLaas
08.10.13, 15:20
Nvm mod.


Karu miks reaalselt koige obvima lause parast timzi clearisid?

karupoeg
08.10.13, 15:21
ja tolmuahv lendas eelmine mäng külana julgemalt peale kui praegu.

karupoeg
08.10.13, 15:22
Nvm mod.


Karu miks reaalselt koige obvima lause parast timzi clearisid?

see on obv lause, kuid day 1 hundina ma ei ütleks seda alguses kuigi tihti. Päeva lõpus vb. tundub nagu ebavajalik.

KristjanLaas
08.10.13, 15:22
Faking voimatu mangida seda mangu, koik on hundid:/

q_q
08.10.13, 15:23
ja tolmuahv lendas eelmine mäng külana julgemalt peale kui praegu.

Pane tähele, et mõlemad -andres- ja tolmuahv postitavad samas stiilis "keegi võiks mängu käima tõmmata" ja siis kaovad ise ära.

Eriti andres, kes sõnastas lause eriti imelikult veel:


Sup ka minu poolt.
Tuleb nüüd aktiivsust ootama hakata, et jutud käima saaks.

q_q
08.10.13, 15:27
Faking voimatu mangida seda mangu, koik on hundid:/

Kes on hundid?

WowAwiAA
08.10.13, 15:27
kristjan

KristjanLaas
08.10.13, 15:29
Dafuq tegelt ka?

MIKS?

VisaHing
08.10.13, 15:31
Dafuq tegelt ka?

MIKS?

Ole rahulik nüüd :D . Päev on pikk ja ilmselt õhtuks võib kokku lugeda 100 rongi.

WowAwiAA
08.10.13, 15:33
Mina sinu asemel rahulik ei oleks.

KristjanLaas
08.10.13, 15:33
Timz, andres praegu.

karupoeg
08.10.13, 15:36
kristjan

:D teeme väikse replay

karupoeg
08.10.13, 15:36
:D teeme väikse replay

oih (A) - see oli mõeldud skype vestlusesse

q_q
08.10.13, 15:38
http://i.imgur.com/eGEqMvb.jpg

tolmuahv
08.10.13, 15:49
Pane tähele, et mõlemad -andres- ja tolmuahv postitavad samas stiilis "keegi võiks mängu käima tõmmata" ja siis kaovad ise ära.

Eriti andres, kes sõnastas lause eriti imelikult veel:

Davai, ma olen valmis kuuma andma. Kohe Soomest paadiga Tallinna poole, 2h on pask ühendus, aga tekst peaks läbi tulema.

Tegelt keegi võikski argumenteeritult süüdistada vahelduseks. Eelmine mäng tuli ainult 1 poolkõva süüdistus karupojalt, ülejäänud kõik põhimõtteliselt ignoreerisid. Nii on igav mängida, eriti kui endal pole hundikandidaate veel välja kujunenud.

tolmuahv
08.10.13, 15:52
q_q, sa pole veenev.

Kui sa nüüd küla oled, siis on sul mind ilgelt halb vastu hääletada. Kui ma küla olen, siis oled valesti hääletanud. Kui ma hunt olen, siis satud kohe ise tule alla, sest jälgede segamiseks on vist hundid alguses üksteise kallal käinud mingite half-assed argumentidega. Seega, tere tulemast minu leeri, sõber :)

q_q
08.10.13, 15:55
http://i.imgur.com/OPetl6k.jpg

karupoeg
08.10.13, 15:57
ma tolmuahviga tegelikult nõus.

natuke tilti ajav on see long term passiivsus ja kuidagi argumenteeritum võiks see asi olla tõesti. Tolmuahvi ma ei hääleta day1, sama ka q_q. Mõlemad suudavad mängu hiljem ära lahendada ning q_q on on endgame face up

ranka
08.10.13, 15:59
no hakkame siis süüdistama. siis läheb ka jutt teele.

-andres-

q_q
08.10.13, 16:00
ranka

KristjanLaas
08.10.13, 16:00
Jep sama jutt oli sinu kohta eelmine mang. Qq, kp ja timz imo.

WowAwiAA
08.10.13, 16:02
Kas keegi on varem Visa postides ... stiili märganud?

q_q
08.10.13, 16:03
Jep sama jutt oli sinu kohta eelmine mang. Qq, kp ja timz imo.

Mida sa mõtled siin?

karupoeg
08.10.13, 16:03
Jep sama jutt oli sinu kohta eelmine mang. Qq, kp ja timz imo.

kui sa oled küla, siis sul ei ole mõtet praegu hakata meid vihjama. sit back ja vaata teisi. homme reevaluate. minu ja q_q traini alustamine on day one waste of time. Ja kuigi ma seletasin sulle seda eelmine mäng ka hundina, siis see on reaalsus, sest never ever me ei ole day 1 lynch küla poolt ning samal ajal saavad potensiaalsed teised hundid lebos olla.

Mõtle ise kui sa oled a la -andres-. sa näed, et keegi viskab q_q-le tule peale ja sa tead, et ta kõva mängija. Istud ja itsitad pihku ning öösel tapad ise q_q ka veel ilma, et keegi sittagi aru saaks.

WowAwiAA
08.10.13, 16:04
rigged libahunt. palusin hundurolli ju...

külaloll taaskord sis.


Hakkame siis varakult peenestama ..

Soulreadin Donkament

EI libahundis, ei mujal kasuta ta ....? On mul õigus?

karupoeg
08.10.13, 16:04
mina olen visahinge poolt day1. Sest ta ei viitsi väga mängida ja ei ole külale long term kasulik

kui külal ei ole kindlat hundireadi või kandidaati siis on kasulik lynchida nõrgemaid mängijaid

karupoeg
08.10.13, 16:05
wowaga väike telepaatia juba

q_q
08.10.13, 16:07
EI libahundis, ei mujal kasuta ta ....? On mul õigus?

Ei tea,

ma proovisin otsida VisaHinge poste sisuga "..." aga foorumi tarkvara ei võimalda seda.

q_q
08.10.13, 16:08
wowaga väike telepaatia juba

Hakkamegi wowa ütlema, mitte wow.

timz0333
08.10.13, 16:09
mina olen visahinge poolt day1. Sest ta ei viitsi väga mängida ja ei ole külale long term kasulik

kui külal ei ole kindlat hundireadi või kandidaati siis on kasulik lynchida nõrgemaid mängijaid

imo tulistad puusalt mööda praegu. Vaata libahunt 12 kus visa oli pm võtmemängija

KristjanLaas
08.10.13, 16:10
Okei, ma sain pihta asjale. Karupoja jutt on olnud kogu aeg, et tugevaid mangijaid pole motet haaletada, sest nad hiljem nii faced up, aga samal ajal uritab seda mangijate ringi laiemaks ajada tolmuahvi sinna includedes ja seega increaseda oma chance. Tolmuahv cleared mu jaoks ja karupoeg. 8% akut alles ja suure toenaosusega ei muuda selle jooksul. Pls keegi boldige karupoeg

karupoeg
08.10.13, 16:12
Okei, ma sain pihta asjale. Karupoja jutt on olnud kogu aeg, et tugevaid mangijaid pole motet haaletada, sest nad hiljem nii faced up, aga samal ajal uritab seda mangijate ringi laiemaks ajada tolmuahvi sinna includedes ja seega increaseda oma chance. Tolmuahv cleared mu jaoks ja karupoeg. 8% akut alles ja suure toenaosusega ei muuda selle jooksul. Pls keegi boldige karupoeg

ma võin ise endale ka hääle panna kui see küla aitab. no problem.

timz0333
08.10.13, 16:12
Suht lol on neid clearida praegu teades, et mingit vahet ei ole mis rolli omavad. Ikka on külalliku liiniga.

WowAwiAA
08.10.13, 16:12
Vaadake visahinge viimaseid game külana.
Tema rahulolek ka ei meeldi, muidu oli 2 hääle peal juba emade ja vanaemade nimel vandumine.

q_q
08.10.13, 16:13
Visahing

KristjanLaas
08.10.13, 16:13
Veel kahtlasem lol

karupoeg
08.10.13, 16:14
Suht lol on neid clearida praegu teades, et mingit vahet ei ole mis rolli omavad. Ikka on külalliku liiniga.

kes on?

karupoeg
08.10.13, 16:15
Veel kahtlasem lol

ma ütlen sulle külana otse ja ausalt.

Sa ei ole siin kuigi tihti hunt, kuid kui sa tahad mind või q_q-d day 1 külana välja hääletada siis sa oled natukene rumal :). Ei saa esimese mängu süüks ka seda ajada enam.

Ja end of the day on mul vähemalt selles mängus maksimaalselt pohhui, sest mina lendan siit enne sind.

q_q
08.10.13, 16:15
Kristjan, sa võid karupojale hääle panna aga sellest pole kasu väga, sest unlikely, et ta üles puuakse.

Ma võin öelda, et sa võid täna täiesti vabalt postitada ja ei pea muretsema lynchi pärast.

Nii õelad ka libahundi regid pole, et uue mängija 2x järjest day1 lynchivad.

Niiet võta rahulikult ja otsi teisi hunte, isegi kui sa arvad, et karupoeg on 1.

karupoeg
08.10.13, 16:17
Vaadake visahinge viimaseid game külana.
Tema rahulolek ka ei meeldi, muidu oli 2 hääle peal juba emade ja vanaemade nimel vandumine.

:D

donkament
08.10.13, 16:18
Tere jälle KÜLAMEHED! ma ei tea ma nii väga tahtsin HUNDI rolli, pole kunagi saanud. loodetavasti suudame KÜLANA mängu ära lahendada. a ma nüüd loodan et see caps clearis mind.

-andres-
08.10.13, 16:19
Vahemärkusena lisan, et ei saa Laasi boldida ise, sest siis jääks minu edit tema postile. Las lenc päeva lõpus siis teeb seda, kui ei peaks tagasi jõudma.

Hetkel ise ei oska veel miskit selget suunda välja kujundada, sest kogemus veel nõrgavõitu ning sisseelamine võtab aega. Karupoja kombel kedagi clearida ei suuda, sest puudub vahetu mänguline kogemus.

Hetkel minu kohta vaid q_q väljatoodu, et esimese postina lause imelikult koostasin. Pigem hetke küsimus Rankale, kes vist pidevat ligipääsu internetile ei oma, miks põhjenduseta minu peale hääl, mitte näiteks Laasi või Visa peale.

karupoeg
08.10.13, 16:21
Vahemärkusena lisan, et ei saa Laasi boldida ise, sest siis jääks minu edit tema postile. Las lenc päeva lõpus siis teeb seda, kui ei peaks tagasi jõudma.

Hetkel ise ei oska veel miskit selget suunda välja kujundada, sest kogemus veel nõrgavõitu ning sisseelamine võtab aega. Karupoja kombel kedagi clearida ei suuda, sest puudub vahetu mänguline kogemus.

Hetkel minu kohta vaid q_q väljatoodu, et esimese postina lause imelikult koostasin. Pigem hetke küsimus Rankale, kes vist pidevat ligipääsu internetile ei oma, miks põhjenduseta minu peale hääl, mitte näiteks Laasi või Visa peale.

ära palun minu cleare tõsiselt võta. Need olid pandud üsna loominguliselt ja pool naljaga. Just in case, sest sa võid külana jääda pikemaks ajaks sisse

WowAwiAA
08.10.13, 16:21
Ei tea,

ma proovisin otsida VisaHinge poste sisuga "..." aga foorumi tarkvara ei võimalda seda.

Viitsid rabele natuke? käi ta viimased 2 mängu üle kiirkorras. Tema hunditeemas ma ei leidnud igatahes.

KristjanLaas
08.10.13, 16:23
Aga obj. kas mu teooria voib oige olla, suht solved tunne on kull hetkel tbh olgu ma siis loll voi mitte..

tolmuahv
08.10.13, 16:24
Tere. Kui sa hunt oleksid, siis kellega sa koos oleksid?

Kohe ei näinud. Ma ei teagi kindlapeale. Sinuga ei tahaks olla, q_q'ga ei tahaks ka olla. Rankat ei oska hinnata, pole teda üheski mängus näinud (mis nr-d ta osa võttis, ma loen äkki natuke järgi siis?) Kui teid söödud pole, on kohe häda lahti ju.

Vist tahaks KL-ga olla, sest eelmises mängus sai talle kohe alguses liiga tehtud ja ta tegi endale ise ka päris palju kahju külana. Seekord peaks küla teda aktiivselt teemas hoidma, aga pigem mitte liiga ruttu pooma. Kui ta hundu on, siis oleks kõige mugavam just see variant. Timz oleks ka hea hunt imo, ma olen 2 eelmist mängu jälginud ja ta on seal küla olnud, samas pole temaga mingit dialoogi tekkinud ja oleks koos hea opereerida, ilma et keegi hakkaks seletama, et "aga eelmises mängus te...". Siin käivad pooled otsused mingite naljakate soulreadide või kirjapildi pealt ju. Tundub, et timz jagab matsu ka ja ei tõmba liigselt tähelepanu. Päris uute osas pole aimu, kuidas nad toimetavad, kes on aktiivsed, kellele meeldib 21.45 tulla flippama jne. Seega, KL oleks mu praegune pick kaashundiks. Küsi homme uuesti, oskan rohkem ütelda.

karupoeg
08.10.13, 16:24
Aga obj. kas mu teooria voib oige olla, suht solved tunne on kull hetkel tbh olgu ma siis loll voi mitte..

q_q võtame kristjanlaasi? Ei soovi väga sellist analüütikud küla poolt vaadatuna endgame

timz0333
08.10.13, 16:25
Vaadake visahinge viimaseid game külana.
Tema rahulolek ka ei meeldi, muidu oli 2 hääle peal juba emade ja vanaemade nimel vandumine.

Esimene tõsiselt võetav väide.

q_q
08.10.13, 16:25
Viitsid rabele natuke? käi ta viimased 2 mängu üle kiirkorras. Tema hunditeemas ma ei leidnud igatahes.

XII juba ta esimene post:


Hommik külad ja non-külad..

BlackWerewolfGenie - sest nimes on juba Libahunt :D .. liiga easy lul. next1 please

timz0333
08.10.13, 16:25
Laas on way hundisem kui first game.

WowAwiAA
08.10.13, 16:26
Hundi games oli endgames 2x ...

q_q
08.10.13, 16:26
q_q võtame kristjanlaasi? Ei soovi väga sellist analüütikud küla poolt vaadatuna endgame

Täna kindlasti mitte,

vaata post #89.

karupoeg
08.10.13, 16:27
Täna kindlasti mitte,

vaata post #89.

äkki sa oskad talle siis palun paremini seletada, miks minu või sinu peal tule hoidmine ja afkimine on day 1 kahjulik küla perspektiivist.

q_q
08.10.13, 16:30
Hundi games oli endgames 2x ...

Ta kasutab üpriski palju neid punkte, vaata XII.

WowAwiAA
08.10.13, 16:30
Kohe ei näinud. Ma ei teagi kindlapeale. Sinuga ei tahaks olla, q_q'ga ei tahaks ka olla. Rankat ei oska hinnata, pole teda üheski mängus näinud (mis nr-d ta osa võttis, ma loen äkki natuke järgi siis?) Kui teid söödud pole, on kohe häda lahti ju.

Vist tahaks KL-ga olla, sest eelmises mängus sai talle kohe alguses liiga tehtud ja ta tegi endale ise ka päris palju kahju külana. Seekord peaks küla teda aktiivselt teemas hoidma, aga pigem mitte liiga ruttu pooma. Kui ta hundu on, siis oleks kõige mugavam just see variant. Timz oleks ka hea hunt imo, ma olen 2 eelmist mängu jälginud ja ta on seal küla olnud, samas pole temaga mingit dialoogi tekkinud ja oleks koos hea opereerida, ilma et keegi hakkaks seletama, et "aga eelmises mängus te...". Siin käivad pooled otsused mingite naljakate soulreadide või kirjapildi pealt ju. Tundub, et timz jagab matsu ka ja ei tõmba liigselt tähelepanu. Päris uute osas pole aimu, kuidas nad toimetavad, kes on aktiivsed, kellele meeldib 21.45 tulla flippama jne. Seega, KL oleks mu praegune pick kaashundiks. Küsi homme uuesti, oskan rohkem ütelda.

Wtf, point gde? Ära kuluta end ilmaaegu.

karupoeg
08.10.13, 16:31
btw ärme välistame palun wowat.

kuidagi väga tahab mulle külje alla pugeda. Me skypes arutasime ka eelmine mäng, et ta suudab prolly edaspidi mind ülihästi readida. Praegu tal ezgame visahing välja suruda. Seda ei pea isegi põhjendama kuidagi.

kui mina oleks hunt kellegi teise asemel, siis ma suruks külaga koos day 1 visahinge. Öösel võtaks lambivenna ning hakkaksin järgmistel päevadel vaikselt külaga q_q-d või karupoega suruma (eeldusel, et viimased kaks on külad).

tolmuahv, kuidas sina hundina käituksid?

q_q
08.10.13, 16:32
äkki sa oskad talle siis palun paremini seletada, miks minu või sinu peal tule hoidmine ja afkimine on day 1 kahjulik küla perspektiivist.

Jah, proovin.

Las KL jääb praegu, me ei võta teda teist korda järjest day1, either way.

Kui ta hunt siis võib kaashundid sisse rääkida, kui küla siis võib ennast clearida. (nagu eelmine mäng seda tegi day1)

karupoeg
08.10.13, 16:33
Jah, proovin.

Las KL jääb praegu, me ei võta teda teist korda järjest day1, either way.

Kui ta hunt siis võib kaashundid sisse rääkida, kui küla siis võib ennast clearida. (nagu eelmine mäng seda tegi day1)

q_q jätan märgi maha endast.

q_q
08.10.13, 16:34
Kui ma wowaga koos f3 jõuan siis loen ta postid uuesti läbi.

VisaHing
08.10.13, 16:35
Meeldib kuidas arutelu on käima tõmmatud :)

Eriti meeldib see, kuidas te neid punkte analüüsite. ........srsly kutid

Karupoeg, miks ma mõttetu külale? Sa kordad sama asja iga mäng kusjuures. Jah minevikus olen saanud mõned modkillid ja neist õppinud.

WowAwiAA
08.10.13, 16:36
Timz, andres praegu.

Jubedalt tahaks põhjendusi kuulda.

WowAwiAA
08.10.13, 16:36
Meeldib kuidas arutelu on käima tõmmatud :)

Eriti meeldib see, kuidas te neid punkte analüüsite. ........srsly kutid

Karupoeg, miks ma mõttetu külale? Sa kordad sama asja iga mäng kusjuures. Jah minevikus olen saanud mõned modkillid ja neist õppinud.

Ema mängu or claim wolf.

KristjanLaas
08.10.13, 16:37
Midagi polr vaja seletada. Nagu eelmine mang ka oeldi, ma ei suhtu sinusse automaatselt nagu gods gift to this game ja ei tee mingit special kaitumist sulle. Vahemalt mulle tundus sinu tolmuahvi pidev includemine kahtlan ja usun, et sinu pohjalikumad ppstid peaks siiski mingitagamottega olema ja seletasin ara ka, miks see mulle kahtlane tundus.

donkament
08.10.13, 16:37
ma ei saa -andrese- esimest posti oma peast ikka välja kuidagi :( samas mul on raskekujuline leveldamise sündroom viimasel ajal jälle välja löömas.

karupoeg
08.10.13, 16:37
q_q jätan märgi maha endast.

q_q on hunt.

q_q
08.10.13, 16:38
Muideks ma tean, et karupoeg on hunt.

WowAwiAA
08.10.13, 16:38
Ausõna, mängu algusest panen teid kahte huntidena paari.

tolmuahv
08.10.13, 16:39
karupoeg: ma ei välistaks küll kedagi hetkel, kõige vähem Wow-i. Ta pole midagi teinudki ju veel, et peaks välistama. Hundina poleks selget plaani ka ilmselt veel kujunenud. Base case oleks obviously sind, q_q või kedagi teist teravamat pliiatsit esimesel ööl ära süüa. Aga see plaan võiks muutuda vastavalt sellele, mida täna õhtuks siin toodetakse ja kuidas hääletatakse.

Ma endiselt arvan, et esimese päeva lynch on fucking random. Kui inimesel on kasvõi pool aju, siis ei räägi ta end sisse day1. Lynch on tihtipeale juhuslik või kui keegi pahaaimamatult midagi ütleb, kust teised lambist aretama hakkavad. Minu jaoks tugevaid telle day1 praktiliselt ei eksisteeri. Aga seda rohkem tahaks ma näha materjali, mida teisel-kolmandal päeval analüüsida.

VisaHing
08.10.13, 16:39
Karupoeg kui sa oled tähelepannud, siis ma olen ikka suhteliselt aktiivne olnud iga mäng. Seega, miks väidad, et Ma Ei Viitsi Mängida?

karupoeg
08.10.13, 16:43
Midagi polr vaja seletada. Nagu eelmine mang ka oeldi, ma ei suhtu sinusse automaatselt nagu gods gift to this game ja ei tee mingit special kaitumist sulle. Vahemalt mulle tundus sinu tolmuahvi pidev includemine kahtlan ja usun, et sinu pohjalikumad ppstid peaks siiski mingitagamottega olema ja seletasin ara ka, miks see mulle kahtlane tundus.

sa ei pea midagi mõtlema ja suhtuma. aga kui sa vaatad historyt, siis ma olen hundina vägagi tihti võitnud + külana hääletatakse mind alguses välja. Ju sellel mingi objektiivne põhjus on peale selle, et ma "tolmuahvi includinud" olen. Mu track record on lihtsalt parem kui avg inimesel. Mõned kutsuvad seda jumala andeks, mõned näevad selle taga ka teatud mõttes tehtud tööd.

Erinevalt paljudest olen ma igas mängus üks aktiivsemaid postitajaid ning sellise inimese day 1 lynchimine thin teooria peale on ennatlik käitumine.

Ma ütlen sulle ausalt, et mul on praegu täielikult no stress. Eelmine mäng sa ajasid mind tilti, sest ma olin hunt ja ma ei saanud aru, kuidas küla nii mõelda saab. See mäng ma hea meelega üritaksin sulle võimalikult palju oma vaatenurka seletada. Seega palun, kui sulle jääb midagi arusaamatuks minu mõttemaailmas, siis küsi.

Kui sa oled küla, siis halvim, mis sa teha saad on minu hääletamine ja hiljem vait jäämine. Sa võid minu peale hääle panna, nagunii ma ei lenda day 1 küla poolt, kuid lahenda palun mängu ikkagi edasi. Sest 2 hunti peaks ju siis veel olema

karupoeg
08.10.13, 16:44
Muideks ma tean, et karupoeg on hunt.

ma tean paremini.

that being said, KristjanLaas, palun küsi mult võimalikult palju selle tänase päeva jooksul.

KristjanLaas
08.10.13, 16:44
Wowa timzi 1 post. Kui ta peaks olema, siis on ilmselt kellegiga sealt listist, keda nimetas. Andres semilamp, pmst what qq said ja siis oli vahem trafikut.

karupoeg
08.10.13, 16:46
karupoeg: ma ei välistaks küll kedagi hetkel, kõige vähem Wow-i. Ta pole midagi teinudki ju veel, et peaks välistama. Hundina poleks selget plaani ka ilmselt veel kujunenud. Base case oleks obviously sind, q_q või kedagi teist teravamat pliiatsit esimesel ööl ära süüa. Aga see plaan võiks muutuda vastavalt sellele, mida täna õhtuks siin toodetakse ja kuidas hääletatakse.

Ma endiselt arvan, et esimese päeva lynch on fucking random. Kui inimesel on kasvõi pool aju, siis ei räägi ta end sisse day1. Lynch on tihtipeale juhuslik või kui keegi pahaaimamatult midagi ütleb, kust teised lambist aretama hakkavad. Minu jaoks tugevaid telle day1 praktiliselt ei eksisteeri. Aga seda rohkem tahaks ma näha materjali, mida teisel-kolmandal päeval analüüsida.

tolmuahv, lihtsalt for the record, siis mina olen just sinu poolt (mitte teiste) vaadatuna väga sitt nightkill.

Kui sa minu jätad sisse, siis on sul väga palju lihtsam edaspidi mängida, sest sul on nii suur hundikandidaat võtta ja ma ei suudaks never enam sinu peale tuld ajada. Kui sa tapaksid minu ära, siis oleksid hiljem sina hea mängijana rohkem tule all.

WowAwiAA
08.10.13, 16:47
Wowa timzi 1 post. Kui ta peaks olema, siis on ilmselt kellegiga sealt listist, keda nimetas. Andres semilamp, pmst what qq said ja siis oli vahem trafikut.

Väga lamp tundub

Sinu käik oli umbes nii, et ....
hääletasid visahing.
Siis tootsime peale ainult mina q_q ja Karu.
siiskarjusid, et fok kõik külad
ja välja tood andres ja timz ja tegelikult ilma põhjuseta?

Üldse ei mõista praegu.

VisaHing
08.10.13, 16:48
well



btw ärme välistame palun wowat.

kuidagi väga tahab mulle külje alla pugeda. Me skypes arutasime ka eelmine mäng, et ta suudab prolly edaspidi mind ülihästi readida. Praegu tal ezgame visahing välja suruda. Seda ei pea isegi põhjendama kuidagi.

kui mina oleks hunt kellegi teise asemel, siis ma suruks külaga koos day 1 visahinge. Öösel võtaks lambivenna ning hakkaksin järgmistel päevadel vaikselt külaga q_q-d või karupoega suruma (eeldusel, et viimased kaks on külad).

tolmuahv, kuidas sina hundina käituksid?


mina olen visahinge poolt day1. Sest ta ei viitsi väga mängida ja ei ole külale long term kasulik

kui külal ei ole kindlat hundireadi või kandidaati siis on kasulik lynchida nõrgemaid mängijaid

q_q
08.10.13, 16:48
karupoeg: ma ei välistaks küll kedagi hetkel, kõige vähem Wow-i. Ta pole midagi teinudki ju veel, et peaks välistama. Hundina poleks selget plaani ka ilmselt veel kujunenud. Base case oleks obviously sind, q_q või kedagi teist teravamat pliiatsit esimesel ööl ära süüa. Aga see plaan võiks muutuda vastavalt sellele, mida täna õhtuks siin toodetakse ja kuidas hääletatakse.

Ma endiselt arvan, et esimese päeva lynch on fucking random. Kui inimesel on kasvõi pool aju, siis ei räägi ta end sisse day1. Lynch on tihtipeale juhuslik või kui keegi pahaaimamatult midagi ütleb, kust teised lambist aretama hakkavad. Minu jaoks tugevaid telle day1 praktiliselt ei eksisteeri. Aga seda rohkem tahaks ma näha materjali, mida teisel-kolmandal päeval analüüsida.

Loe palun wowa eelmine mäng läbi.

Ma tean kuidas wowa hundina mängib. Tal on commentary mode peal, ta ei süüdista kedagi ega hääleta kellegi poolt.

Ma readisin wowa 1 postiga hundiks hiljuti. (mitte XIII)

Vaatame wowa selle mängu poste:


Terv. teeme lärmi.
visahing


yo, tõmbame käima.


Ja külale juhin tähelepanu, et kui kolmanda päeva lõpuks on elus sellised pärlid nagu: qq, karupoeg, või ranka. tra mis lineup: Neid tegelasi on tegelt siin veel. AGA NIMETATUD TEGELASED VÕTAME SIIS SUURE LUUBI ALLA.


JMskndsfsdfsakf??? sina w?


Ma tavaline külaelanik, soulreadima ei hakka hetkel. 0 põhjust kedagi välistada/süüdistada atm


Mylo, miks Visa?


q_q stiil sobib sulle karupoeg.


kristjan


Kas keegi on varem Visa postides ... stiili märganud?


EI libahundis, ei mujal kasuta ta ....? On mul õigus?


Vaadake visahinge viimaseid game külana.
Tema rahulolek ka ei meeldi, muidu oli 2 hääle peal juba emade ja vanaemade nimel vandumine.

Ta hääletab erinevaid mängijaid. Postitab vabalt. Loeb poste mõttega, (hundid ei tee seda!) vaata kuidas ta märkas sellist detaili VisaHinge postides nagu postitamis stiil. See on tõsi, et tihti mängijatel on erinev stiil hundina ja külana.

karupoeg
08.10.13, 16:48
well

ma arvan, et see on nüüd selge, et ma ei ole hunt.

q_q
08.10.13, 16:51
Ma olen misclickinud timz ja toomasl postid sinna.

Need pole olulised.

karupoeg
08.10.13, 16:51
Ma olen misclickinud timz ja toomasl postid sinna.

Need pole olulised.

q_q miks sa võitled enam?

ranka
08.10.13, 16:54
Vahemärkusena lisan, et ei saa Laasi boldida ise, sest siis jääks minu edit tema postile. Las lenc päeva lõpus siis teeb seda, kui ei peaks tagasi jõudma.

Hetkel ise ei oska veel miskit selget suunda välja kujundada, sest kogemus veel nõrgavõitu ning sisseelamine võtab aega. Karupoja kombel kedagi clearida ei suuda, sest puudub vahetu mänguline kogemus.

Hetkel minu kohta vaid q_q väljatoodu, et esimese postina lause imelikult koostasin. Pigem hetke küsimus Rankale, kes vist pidevat ligipääsu internetile ei oma, miks põhjenduseta minu peale hääl, mitte näiteks Laasi või Visa peale.

Miks sa arvad, et mul ei ole internetile ligipääsu? Online olen 24-7 isegi telefoniga, aga foorumis käin harvem kui kunagi varem.

q_q
08.10.13, 16:54
q_q miks sa võitled enam?

http://i.imgur.com/5J3ZzUC.jpg

tolmuahv
08.10.13, 16:55
tolmuahv, lihtsalt for the record, siis mina olen just sinu poolt (mitte teiste) vaadatuna väga sitt nightkill.

Kui sa minu jätad sisse, siis on sul väga palju lihtsam edaspidi mängida, sest sul on nii suur hundikandidaat võtta ja ma ei suudaks never enam sinu peale tuld ajada. Kui sa tapaksid minu ära, siis oleksid hiljem sina hea mängijana rohkem tule all.

Ma kirjutasin just pika jutu, miks ma nõus pole. Aga siis lugesin läbi ja sain aru, et mõne jaoks on see räigelt hundine jutt. Jätan postitamata. Ütlen lihtsalt, et pole nõus.

karupoeg
08.10.13, 16:55
suure tõenäosusega on q_q-ga koos ka kristjanlaas, see vaadake palun homme kindlasti üle.

karupoeg
08.10.13, 16:57
Ma kirjutasin just pika jutu, miks ma nõus pole. Aga siis lugesin läbi ja sain aru, et mõne jaoks on see räigelt hundine jutt. Jätan postitamata. Ütlen lihtsalt, et pole nõus.

võid homme pm-da selle osa

VisaHing
08.10.13, 16:57
suure tõenäosusega on q_q-ga koos ka kristjanlaas, see vaadake palun homme kindlasti üle.

hakkad surema v?

karupoeg
08.10.13, 16:58
hakkad surema v?

KT

tolmuahv
08.10.13, 16:59
Loe palun wowa eelmine mäng läbi.

Ma tean kuidas wowa hundina mängib. Tal on commentary mode peal, ta ei süüdista kedagi ega hääleta kellegi poolt.

Ma readisin wowa 1 postiga hundiks hiljuti. (mitte XIII)

Ta hääletab erinevaid mängijaid. Postitab vabalt. Loeb poste mõttega, (hundid ei tee seda!) vaata kuidas ta märkas sellist detaili VisaHinge postides nagu postitamis stiil. See on tõsi, et tihti mängijatel on erinev stiil hundina ja külana.

Ei ole nõus. Esimene asi, mida Wow eelmises mängus tegi, oli mind voteda lambikohas suvalise half-assed argumendi peale. Ma sellepärast pidasin teda pikalt isegi ausaks külaelanikuks, sest hundi kohta oli see ikka ülim jultumus :)

karupoeg
08.10.13, 17:00
Ei ole nõus. Esimene asi, mida Wow eelmises mängus tegi, oli mind voteda lambikohas suvalise half-assed argumendi peale. Ma sellepärast pidasin teda pikalt isegi ausaks külaelanikuks, sest hundi kohta oli see ikka ülim jultumus :)

wow lendas esmalt kristjanlaasile peale.

Sa ei pea q_q-ga vaidlema enam. Ma olen KT

q_q
08.10.13, 17:03
Ei ole nõus. Esimene asi, mida Wow eelmises mängus tegi, oli mind voteda lambikohas suvalise half-assed argumendi peale. Ma sellepärast pidasin teda pikalt isegi ausaks külaelanikuks, sest hundi kohta oli see ikka ülim jultumus :)

See on erinev sellest, ma olen väga üllatunud/pettunud kui wowa hunt peaks olema.

q_q
08.10.13, 17:04
wow lendas esmalt kristjanlaasile peale.

Sa ei pea q_q-ga vaidlema enam. Ma olen KT

http://i.imgur.com/FqQWx2b.jpg

lenC
08.10.13, 17:05
Hääled seisuga post 4 kuni 139
Öö saabub 04:56:57 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 -andres- donkament (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=548375&postcount=114) (3), ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=548323&postcount=69) (4)
2 q_q karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=548368&postcount=108) (38), tolmuahv (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=548318&postcount=66) (7)
2 VisaHing q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=548341&postcount=85) (25), mylolo (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=548269&postcount=27) (2)
1 KristjanLaas WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=548304&postcount=57) (18)
1 donkament VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=548195&postcount=10) (10)
4 ei ole hääletanud Toomasl (1), timz0333 (7), KristjanLaas (14), -andres- (2)



ÖÖ KELL 22:00

Counterist puudub TõnisL, kahtlutan, et seetõttu, et nimi sisaldab õ tähte, parandus loodetavasti siis kui USA west coast üles ärkab.

donkament
08.10.13, 17:06
wow lendas esmalt kristjanlaasile peale.

Sa ei pea q_q-ga vaidlema enam. Ma olen KT

wat :confused: :rolleyes:

karupoeg
08.10.13, 17:06
tähelepanu

lähen magama ära suure tõenäosusega, sest suur väsimus.

Olen KT, 1 öö peek oli q_q, kes on hunt

q_q
08.10.13, 17:07
http://i.imgur.com/HoAeJ9i.jpg

karupoeg
08.10.13, 17:07
tulen välja sellepärast, et q_q tapab enamuse aja day 1 mind ja ei ole siin ruumi eksida.

q_q
08.10.13, 17:08
http://i.imgur.com/HXBlPuI.jpg

WowAwiAA
08.10.13, 17:09
adds up, miks ma teid huntidena paari tahtsin panna aga ei õnnestunud.

q_q
08.10.13, 17:09
Karupoeg valetab muideks.

Ma pole hunt ja ta ei peekiks mind.

karupoeg
08.10.13, 17:09
kuna sarnane olukord on juba ühes mängus olnud, kus ma day 0 peekisin q_q-d ning tulin kohe välja, siis ütlen ära, et q_q hakkab rämedalt leveldama kohe! Ranka on tunnistajaks

Aga palun saage aru, et ma ei valetaks külana, et head mängijat välja saada ning hundina ma oleksin kohe järgmine päev surnud kui mind öösel ei tapeta! Seega mul ei ole mitte mingit mõtet seda teises olukorras teha.

q_q
08.10.13, 17:11
Karupoeg, tule wolf chati kiirelt.

Me ei arvestanud ühe asjaga.

WowAwiAA
08.10.13, 17:11
Okei, ma sain pihta asjale. Karupoja jutt on olnud kogu aeg, et tugevaid mangijaid pole motet haaletada, sest nad hiljem nii faced up, aga samal ajal uritab seda mangijate ringi laiemaks ajada tolmuahvi sinnat includedes ja seega increaseda oma chance. Tolmuahv cleared mu jaoks ja karupoeg. 8% akut alles ja suure toenaosusega ei muuda selle jooksul. Pls keegi boldige karupoeg

See on hea post



Wowa timzi 1 post. Kui ta peaks olema, siis on ilmselt kellegiga sealt listist, keda nimetas. Andres semilamp, pmst what qq said ja siis oli vahem trafikut.

See on absurd.

Liiga suur erinevus, kui q_q on hunt sobiks Kristjan sinna kui esimene post on ette söödetud.

WowAwiAA
08.10.13, 17:12
Kuradi mäng see on, 10 asja on teha, mõtlesin et söön enne ära aga nüüd vahin toidukauss ees ja lasen libahundis täiega kaasa.

WowAwiAA
08.10.13, 17:13
kuna sarnane olukord on juba ühes mängus olnud, kus ma day 0 peekisin q_q-d ning tulin kohe välja, siis ütlen ära, et q_q hakkab rämedalt leveldama kohe! Ranka on tunnistajaks

Aga palun saage aru, et ma ei valetaks külana, et head mängijat välja saada ning hundina ma oleksin kohe järgmine päev surnud kui mind öösel ei tapeta! Seega mul ei ole mitte mingit mõtet seda teises olukorras teha.

See samasugune olukord on jube täpselt varem olnud.
Oled samamoodi magamata ja kõik.

donkament
08.10.13, 17:13
miks sa nii vara välja tulid? oleks kell 21 võinud nt

WowAwiAA
08.10.13, 17:14
Ma näen karupoega tegemas seda külana, aga .... Kuradi magamatuse jutt ja kõik jälle.

WowAwiAA
08.10.13, 17:14
Ses suhtes q_q on super hundine, aga wtf siuke claim tuleb hilisemaks jätta :S in either role.

karupoeg
08.10.13, 17:16
Ma näen karupoega tegemas seda külana, aga .... Kuradi magamatuse jutt ja kõik jälle.

q_q-ga võib koos olla ka wowa.

Kui wowa oleks küla, siis ta ei ütleks elusees seda lauset. Miks peaks küla tahtma day 1 valetada ja q_q-d välja hääletada? Võib üritada õhku selgemaks rääkida q_q-le

WowAwiAA
08.10.13, 17:16
no q_q on super hundine ja seda taibates võid sa seda külana teha.

karupoeg
08.10.13, 17:16
kui ma olen küla ja valetaks q_q hundiks, siis ma sureks ise homme. Mängiks super olukorra lihtsalt huntidele ette. No way.

vaadake wowat kõik!!!

WowAwiAA
08.10.13, 17:17
kui q_q on hunt siis mitte, lisaks KT save.

WowAwiAA
08.10.13, 17:18
Kui mina oleks siin real KT siis ma poeg kapinurka

karupoeg
08.10.13, 17:18
no q_q on super hundine ja seda taibates võid sa seda külana teha.

kui sa oled küla, siis sa oleksid sellise mõtteviisiga vait, mitte ei tuleks ja ütleks seda välja, et teine küla valetab. Sa oled olukorras, kus sa arvad, et ma võin seda teha külana või külatargana (hundine vast mitte, eksole), seega sa ei kompromiteeriks mind

WowAwiAA
08.10.13, 17:18
Tra ma söön praegu mu aju ei tööta.

donkament
08.10.13, 17:19
pohui q_q

karupoeg
08.10.13, 17:19
mul on 3 kahtlusalust, kellega q_q võib siin koos olla.

kirjutan selle kõik valmis ning panen kell 21.55 letti. Praegu tahaks magada tbh

timz0333
08.10.13, 17:21
tulen välja sellepärast, et q_q tapab enamuse aja day 1 mind ja ei ole siin ruumi eksida.

Ise räägid kogu aeg kui halb peek on qq ja karupoeg ja nüüd väidad, et peekisid qq?

Karupoeg on küla imo ja pigem pole tahtmist pikalt mngida enam.

tolmuahv
08.10.13, 17:24
Kurat, see on nii fucking retarded situatsioon. Long story short, mina olen KT. Ja ma peekisin q_q pre-game. Ja ta oli hunt.

Ma ei tea, miks karupoeg KT claimiks ja siis minema läheks. Ilmselt, et mingit diskussiooni induceda ja tulla 21.30 tagasi ja ütelda, et bs oli. Aga see on väga counter productive. Enamik inimesi ei mõtle siis enam muud, kui seda, et karupoeg valetas, lõpuks poovad veel tema üles q_q asemel ja kogu geniaalne plaan on vastu taevast.

Ma igaks juhuks andsin kohe alguses märku ka, et mina olen KT. Panin lampi hääle q_q peale mingi suvalise argumendiga, et märk maha jääks. Lisaks ütlesin, et minu peekid oleks olnud q_q, karupoeg. Järjekorras polnud ma kindel, aga otsustasin q_q kasuks, sest karupoega ma natuke tunnen eelmisest mängust. Q_q kohta teadsin vaid, et ta on väga hea mängija, aga that's it.

karupoeg
08.10.13, 17:25
Ise räägid kogu aeg kui halb peek on qq ja karupoeg ja nüüd väidad, et peekisid qq?

Karupoeg on küla imo ja pigem pole tahtmist pikalt mngida enam.

isegi kui ei oleks tahtmist edasi mängida, sisi q_q-d ei tapaks.

Valisin sellepärast tema, et ma olen suhteliselt oma nina ette vaatav vend. Sellepärast mulle meeldibki hunt olla, et ma tahan võita. külana mul isiklikult seda varianti ei ole. Teine asi, mis ma tahan on q_q-le ära teha. Ja võtsin oma 1/4-le ära seekord. Pealegi selles mängus on teisi tugevaid mängijaid ka (ranka, sina, tolmuahv). Ei ole ainult q_q.

q_q
08.10.13, 17:26
http://i.imgur.com/La4Aw5o.jpg

q_q
08.10.13, 17:28
Keegi veel mind peekis?

(Ma olen külaelanik)

tolmuahv
08.10.13, 17:33
Karupoeg, kui siin veel oled, siis selgita natuke, miks see hea oli. KT peaks vaikselt urus püsima ja poolpehmeid vihjeid andma. Mitte tulema kohe välja ja end öösel menüüsse määrama. Sa pidid teadma, et selle liigutuse vastu tuleb välja iga KT, kes pole pre-game sind peekinud ja veendunud, et küla oled. Seega sa võtsid väga suure riski. For what?

q_q
08.10.13, 17:33
Külaelanikud:

q_q
Wowa

q_q
08.10.13, 17:34
Halvad külaelanikud:

karupoeg
tolmuahv

karupoeg
08.10.13, 17:35
Karupoeg, kui siin veel oled, siis selgita natuke, miks see hea oli. KT peaks vaikselt urus püsima ja poolpehmeid vihjeid andma. Mitte tulema kohe välja ja end öösel menüüsse määrama. Sa pidid teadma, et selle liigutuse vastu tuleb välja iga KT, kes pole pre-game sind peekinud ja veendunud, et küla oled. Seega sa võtsid väga suure riski. For what?

leveldad?

donkament
08.10.13, 17:36
Karupoeg, kui siin veel oled, siis selgita natuke, miks see hea oli. KT peaks vaikselt urus püsima ja poolpehmeid vihjeid andma. Mitte tulema kohe välja ja end öösel menüüsse määrama. Sa pidid teadma, et selle liigutuse vastu tuleb välja iga KT, kes pole pre-game sind peekinud ja veendunud, et küla oled. Seega sa võtsid väga suure riski. For what?

seda oleks saanud iga teine teha, peale tema ja q_q.

karupoeg
08.10.13, 17:37
Kurat, see on nii fucking retarded situatsioon. Long story short, mina olen KT. Ja ma peekisin q_q pre-game. Ja ta oli hunt.

Ma ei tea, miks karupoeg KT claimiks ja siis minema läheks. Ilmselt, et mingit diskussiooni induceda ja tulla 21.30 tagasi ja ütelda, et bs oli. Aga see on väga counter productive. Enamik inimesi ei mõtle siis enam muud, kui seda, et karupoeg valetas, lõpuks poovad veel tema üles q_q asemel ja kogu geniaalne plaan on vastu taevast.

Ma igaks juhuks andsin kohe alguses märku ka, et mina olen KT. Panin lampi hääle q_q peale mingi suvalise argumendiga, et märk maha jääks. Lisaks ütlesin, et minu peekid oleks olnud q_q, karupoeg. Järjekorras polnud ma kindel, aga otsustasin q_q kasuks, sest karupoega ma natuke tunnen eelmisest mängust. Q_q kohta teadsin vaid, et ta on väga hea mängija, aga that's it.


Karupoeg, kui siin veel oled, siis selgita natuke, miks see hea oli. KT peaks vaikselt urus püsima ja poolpehmeid vihjeid andma. Mitte tulema kohe välja ja end öösel menüüsse määrama. Sa pidid teadma, et selle liigutuse vastu tuleb välja iga KT, kes pole pre-game sind peekinud ja veendunud, et küla oled. Seega sa võtsid väga suure riski. For what?

tolmuahv.

STFU nüüd.

karupoeg
08.10.13, 17:38
TOLMUAHV

STOP POSTING.

q_q
08.10.13, 17:38
http://i.imgur.com/4DOcIl3.jpg

q_q
08.10.13, 17:38
http://i.imgur.com/LAjtrUQ.jpg

timz0333
08.10.13, 17:39
oeh :(

timz0333
08.10.13, 17:39
http://i.imgur.com/LAjtrUQ.jpg

+1

KristjanLaas
08.10.13, 17:40
Omg kui epic. Ma lihtsalt ei lahe toole tana tundub. Q__q, aga homme on sitaks fun. Ma arvan, et tolmuahv on geenius tho, et ka claimis ja see tostab sitaks meie chancei praegu. See oli mu haal btw.

KristjanLaas
08.10.13, 17:41
See meie oli kahtlane ja ei teinud lvl 1 huntstoorit btw

karupoeg
08.10.13, 17:42
KÜLAELANIKELE

Kõrvalt vaadatuna. Praegu on olukord, kus nii mina kui tolmuahv oleme tulnud KT-na välja. Huntidena me seda koos ei teeks. Ma arvan, et kõik nõustuvad sellega.

Külaelanikena on nüüd nii, et kas mina kaitsesin tolmuahvi peeki või vice versa.

Seega on praegu super olukord, kus tegelikult on teada, et q_q on hunt. Üks meist on kindlasti KT ja me oleme andnud infot sama inimese kohta.

Täna tapame külana ära q_q, kes on peegitud hunt ning järelejäänud huntidel on nüüd väga raske spot. Kumba ta peab külatargaks? kas mind või tolmuahvi. Sellega annaksime veel potensiaalselt ühe päeva KT-le.

Kui te tahaksite teada, miks me huntidena koos või üksinda ei teeks nii? siis sellepärast, et me oleksime absoluutselt face up. Kui me valetaksime ja q_q oleks küla, siis day 2 ja day 3 killid oleksime mina ja tolmuahv, mis jätaks alles ainult ühe hundi.

KristjanLaas
08.10.13, 17:42
Lihtsalt ignorege seda eks ja arge mingeid jareldusi tehke. Ty.

timz0333
08.10.13, 17:42
Omg kui epic. Ma lihtsalt ei lahe toole tana tundub. Q__q, aga homme on sitaks fun. Ma arvan, et tolmuahv on geenius tho, et ka claimis ja see tostab sitaks meie chancei praegu. See oli mu haal btw.

Inb4 sa ei saa enam midagi aru mis toimub...

tolmuahv
08.10.13, 17:42
TOLMUAHV

STOP POSTING.

Mis siin enam. Sa oled face-up. Ma olen face-up. Seda olukorda võib vabalt pulkadeks võtta ja analüüsida. Siin pole midagi enam kaotada. Aga ega midagi väga lisada ka pole paraku.

donkament
08.10.13, 17:45
wtf miks te nii tegite

q_q
08.10.13, 17:46
Hourly reminder: ma olen külaelanik.

KristjanLaas
08.10.13, 17:48
Donkament confirmed kyla, hundina saaks way kiiremini aru

q_q
08.10.13, 17:49
Minu lynch on halb täna, te raiskate ühe väärtusliku päeva.

Praegu hundid saavad vait olla, sest lynch on decided.

Mis te tegeme peaksite on see, et lynchite väljaspoole claime. Ehk karupoeg, tolmuahv ja q_q on off the table täna ja päev jätkub tavapäraselt.

Homme on kõik selge, kes kt ja kes mitte.

KristjanLaas
08.10.13, 17:50
Kui just hundilevel polnud, keegi kogenum voiks oelda kas on capable selleks

donkament
08.10.13, 17:52
Donkament confirmed kyla
lõpuks tuli ära :heart:

KristjanLaas
08.10.13, 17:53
Ei noustu uldse sellega, miks jatta sisse sind veel uheks paevaks kui molemad claimid sind hundina peekisid. sa oled confirmed ja kui homme sa out oled on suurem toenaosus ka teisele hundile pihta saada.

tolmuahv
08.10.13, 17:54
Ma pakin kokku siin praegu, paat jõuab sadamasse, peab veel poest alkot tooma. Aga õhtupoole kindlasti tagasi veel, kasvõi mobiililt.

KristjanLaas
08.10.13, 17:54
Tolmuahv ja kp mangisid targalt, sest pigem lasevadend huntidel syya day 1,2 kui kylal 1 neist valja haaletada day2

VisaHing
08.10.13, 17:55
Day1 tullakse KT-na välja. Me oleme nüüd level 3. gratz.

bs imo

Kas pregame peek ei olegi mitte random külaelanik???

karupoeg
08.10.13, 17:55
Kui just hundilevel polnud, keegi kogenum voiks oelda kas on capable selleks

hundileveline oleks ta hea hilisemas faasis.

Ma ei tea, kas sa mind nüüd selgitajana kuulad, sest mina olen n.ö. aktiivne osapool. Kuid palun ära lase q_q-l ennast ka ära leveldada.

Ma ei mäleta, mis mäng see oli, kuid täpselt sama asi oli ühes mängus, kus ma day 1 tulin päeva alguses KT-na väsinuna välja ja ütlesin q_q. Ta hakkas seal nii hirmsalt moosima, et sai osad külad isegi nõusse alguses. Ma ähvardasin juba, et lasen ennast modkillida, et tõestada. Õnneks too hetk tõmbas ranka piduri peale kõigil. Praeguses spotis ma hüpoteetiliselt ennast modkillida ei tahaks, sest hea spot tekkis, kus mina ja tolm 50/50 KT-na.


p.s. see ei tähenda, et kristjanlaas cleared oleks. Nagu ma alguses ütlesin, et ta võib väga tihti siin q_q-ga koos olla ja hoidke ka temal silma peal! (kristjanlaas, loodan, et sa saad aru, et see ei ole praegu midagi isiklikku vaid standard reminder).

q_q
08.10.13, 17:56
http://i.imgur.com/yWHrpty.jpg

WowAwiAA
08.10.13, 17:56
Kui natuke tagasi kerida ja arvestada mis oleks q_q n1 kill.... mul ei meeldi kogu see jura.

karupoeg
08.10.13, 17:56
Day1 tullakse KT-na välja. Me oleme nüüd level 3. gratz.

bs imo

Kas pregame peek ei olegi mitte random külaelanik???

9 mängijaga jah, 13 mängijaga ei.

q_q
08.10.13, 17:59
http://i.imgur.com/81BjjxW.jpg

timz0333
08.10.13, 18:06
Vist sain aru sellest qq pushimise teemast miks karupog seda teeb.

Nüüd ootan mis qq vastab, ja siis teen järeldused kumb kõlab rohkem tõena.

ranka
08.10.13, 18:08
Kes kt oli.

q_q
08.10.13, 18:08
http://i.imgur.com/TcWPskS.jpg

q_q
08.10.13, 18:09
http://i.imgur.com/vipKY49.jpg

q_q
08.10.13, 18:09
http://i.imgur.com/FqQWx2b.jpg

timz0333
08.10.13, 18:09
Kes kt oli.

lencil on midagi sassi läinud: karupoeg ja tolmuahv mõlemal day 0 peek qq kes on hunt

ranka
08.10.13, 18:14
Moh. Mang labi w? Kes hundid olid? Tolmukas, qq ja karuporg?

q_q
08.10.13, 18:25
Karupoeg ja tolmuahv mõlemad piisavalt targad, et võivad mõlemas rollis seda teha.

Kui nad hundid siis see on ilmselgelt väga haige skeem neil ja angle mida nad suruma hakkaksid oleks "me ei teeks huntidena seda! see oleks enesetapp" jne.

Samas, kui see role neutral on siis on +EV sellist jura teha, sest meelitab päris KT välja tihti.

TõnisL
08.10.13, 18:28
Annan endast märku. Pole varasemaid mänge lugenud ja ei tea kas praegune olukord on pigem erakordne või sarnaseid asju tuleb tihti ette. Hetkel hääletan q_q vastu. Hundid saavad vist isegi aru, et ma olen piisavalt clueless laskmaks mul öö üle elada. Mängiks hea meelega paar päeva veel :). Ja mu jutt ei ole mingi naljakas level.

timz0333
08.10.13, 18:28
Moh. Mang labi w? Kes hundid olid? Tolmukas, qq ja karuporg?

Kõlab külaselt see tekst.

karupoeg
08.10.13, 18:47
Moh. Mang labi w? Kes hundid olid? Tolmukas, qq ja karuporg?

ranka, maga ennast kaineks ja tuleta eelmine kord meelde.

Ma tõesti ei viitsi siin enam uuesti samamoodi teha nagu too mäng kus välja tulin kt-na.

Toomasl
08.10.13, 18:50
Minu lynch on halb täna, te raiskate ühe väärtusliku päeva.

Praegu hundid saavad vait olla, sest lynch on decided.

See lause tundub kahtlane. nö. Eraldad ennast teistest (ehk oled hunt või KT), mitte standard küla. Ja enne ei olnud endal vähemalt ühtki eelistust, aga selle põhjal hääletan samuti
q_q

karupoeg
08.10.13, 18:50
Karupoeg ja tolmuahv mõlemad piisavalt targad, et võivad mõlemas rollis seda teha.

Kui nad hundid siis see on ilmselgelt väga haige skeem neil ja angle mida nad suruma hakkaksid oleks "me ei teeks huntidena seda! see oleks enesetapp" jne.

Samas, kui see role neutral on siis on +EV sellist jura teha, sest meelitab päris KT välja tihti.

KÜLAELANIKUD!

Teil ei ole mõtet seda kuulata.

Pärast eelmist mängu on minu kredibiilsus hundina siin null. te hääletaksite minu day 2 ja tolmuahvi day 3 kui me oleksime hundid ning meil oleks alles ainult 1 hunt! Saage aru, et q_q üritab ennast kaitsta, segades samal ajal jälgi teiste huntidega.

Nendeks võib olla kes iganes siin. ka sina, timz

karupoeg
08.10.13, 18:51
Annan endast märku. Pole varasemaid mänge lugenud ja ei tea kas praegune olukord on pigem erakordne või sarnaseid asju tuleb tihti ette. Hetkel hääletan q_q vastu. Hundid saavad vist isegi aru, et ma olen piisavalt clueless laskmaks mul öö üle elada. Mängiks hea meelega paar päeva veel :). Ja mu jutt ei ole mingi naljakas level.

sa pead boldi panema q_q

karupoeg
08.10.13, 18:51
Karupoeg ja tolmuahv mõlemad piisavalt targad, et võivad mõlemas rollis seda teha.

Kui nad hundid siis see on ilmselgelt väga haige skeem neil ja angle mida nad suruma hakkaksid oleks "me ei teeks huntidena seda! see oleks enesetapp" jne.

Samas, kui see role neutral on siis on +EV sellist jura teha, sest meelitab päris KT välja tihti.

mis mõlemas rollis? :D:D külana laseksin sinu ära tappa kui ma ei ole KT? Segi oled paisanud või?

q_q
08.10.13, 18:53
mis mõlemas rollis? :D:D külana laseksin sinu ära tappa kui ma ei ole KT? Segi oled paisanud või?

Jah, võibolla sa arvaksid valesti, et ma hunt. (Nt mingi "slip" mul, mis tegelikult polegi slip)

Ja see pole kellegile uudis, et sa tahad alati "ownida", mõtle mis fame sa saaksid, kui tavalise külaelanikuna q_q niimoodi ära owniksid.

q_q
08.10.13, 18:54
Täiesti kasutu on mind lynchida täna.

Te ei saa midagi sellest.

Ainus mis see saavutab on see, et kõik saavad vait olla.

Soovitan täna väljaspool claime lynchida, homseks on kõik selge.

karupoeg
08.10.13, 18:54
Karupoeg ja tolmuahv mõlemad piisavalt targad, et võivad mõlemas rollis seda teha.

Kui nad hundid siis see on ilmselgelt väga haige skeem neil ja angle mida nad suruma hakkaksid oleks "me ei teeks huntidena seda! see oleks enesetapp" jne.

Samas, kui see role neutral on siis on +EV sellist jura teha, sest meelitab päris KT välja tihti.

q_q peab ennast kuidagi siin õigustama, aga see õigustus ei ole ju legit.

Miks ma peaks tahtma külaelanikuna seda, et day 2 tekiks olukord, kus q_q on külana surnud (tapetud küla poolt, sest ma peekisin) ja mina olen KT-na (tapetud huntide poolt) surnud. Lolliks peate mind?

Hundina läheks see mul praeguses olukorras mingi imeteooria põhjal läbi siis kui ma oleksin üksinda. Kuid nüüd muutus olukord ning tolmuahv tuli ka kapist välja KT-na. Tuletan meelde, et see seis on väga hea praegu, sest hundid peavad minu ja tema vahel flippama ja hea õnne korral õnnestub 1 päev juurde saada KT-na. Seega see eeldaks, et me oleme tolmuahviga koos.

Kui me nüüd valetaksime, siis day 2 easy lynch küla poolt kas mina või tolmuahv ja day 3 tolmuahv või mina. Või timz (ja teised külad), tahad sa öelda, et ma suudaks kuidagi sulle homme selgitada ära, et ma tahtsingi külana q_q surma???

karupoeg
08.10.13, 18:57
p.s. külaelanikud.

q_q üritab siin koos teiste huntidega samuti jälgi segada. Ainuke põhjus, miks ta edasi räägib on see, et koostöös teiste huntidega peita neid. Thats it.

Siin ei ole mingit mõtet agitatsioonile alluda.

ranka
08.10.13, 18:58
Ma olen teliga aga arvutis loen. Ei taha ligida voorasse arvutisse. Karupojale siis. Enne ei saanud koike labi lugeda.

q_q
08.10.13, 18:58
Karupoeg, ma olen näiteks fake claiminud KT tavalise külaelanikuna ja ütlesin mul üks mängu parimaid mängijaid peeked hunt.

Ja ta oligi hunt.

Ma samamoodi nagu sina, tahan big plays teha, tahad öelda, kui sul väga tugev read, et ma hunt siis sa pole suuteline fake claimima KT-d, et õigele KT-le lisapäev anda mu peekiga?

Sa alahindad ennast.

karupoeg
08.10.13, 18:58
Jah, võibolla sa arvaksid valesti, et ma hunt. (Nt mingi "slip" mul, mis tegelikult polegi slip)

Ja see pole kellegile uudis, et sa tahad alati "ownida", mõtle mis fame sa saaksid, kui tavalise külaelanikuna q_q niimoodi ära owniksid.

q_q sa ei ole never sellist tüüpi, kes hakkab isiklikku laadi teksti sisse panema. Ära nüüd siin ka murdu. Jääme palun omavahel vähemalt viisakaks.

gg ja järgmine mäng uuesti.

q_q
08.10.13, 18:59
q_q sa ei ole never sellist tüüpi, kes hakkab isiklikku laadi teksti sisse panema. Ära nüüd siin ka murdu. Jääme palun omavahel vähemalt viisakaks.

gg ja järgmine mäng uuesti.

See polnud üldse halvasti mõeldud.

Vaata #223, seal selgitasin paremini.

:)

donkament
08.10.13, 18:59
tolmuahv on rohkem hunt kui kt. q_q sai aru et temaga on gg ning lasi tolmukal välja tulla ning claimida et on ise KT ja q_q on hunt. Ehk siis nüüd järgmine öö süüakse ära karupoeg ära 99% ajast ning siis hundi perspektiivist pole tolmukat vaja enam ära süüa, kuna KT on väljas ning tolmukas on cleared.

karupoeg
08.10.13, 19:00
ebaoluline nüüd.

vaadake külad homme ka timzi. väga vabalt võib öelda timz homme, et "ma ei hakkaks q_q-d kaitsma seal hundina, sest KT ju väljas. Tahtsin lihtsalt külaelanikuna paremini analüüsida"

Tahaks afk olla nüüd.

q_q-le ei kavatse enam vastata. Kui teistel on mingeid küsimusi, siis palun andke teada ja vastan hea meelega

timz0333
08.10.13, 19:01
Pean varsti ära hääletama ja kuna meil 2 külatarka kes ütlevad, et qq hunt siis on hetkel qq hääl kõige rohkem obv eks.

Karupoja ainus reason qq-i pushida lihtsalt külana on see, et veel oma ego boostida ja kui peaks täppi minema on eriti win. Samas külaseisukohast on see sitt push ja karupoeg nii külale ei teeks.

Jäävad variandid hunt ja KT

Korra on see liin olnud tõene...

karupoeg
08.10.13, 19:02
tolmuahv on rohkem hunt kui kt. q_q sai aru et temaga on gg ning lasi tolmukal välja tulla ning claimida et on ise KT ja q_q on hunt. Ehk siis nüüd järgmine öö süüakse ära karupoeg ära 99% ajast ning siis hundi perspektiivist pole tolmukat vaja enam ära süüa, kuna KT on väljas ning tolmukas on cleared.

donkament, nõus.

Aga lihtsalt vihjeks sulle, et külana on targem selline analüüs jätta enda teada. See on hea mõte, kuid sa teed selle mõttearendusega kasu huntidele, mitte külale.

ranka
08.10.13, 19:02
Tolmukas ei ole never hunt. Karupoja claim on kahtlane, miks teha 2 x sama viga.


KARUPOEG (pole boldi)

WowAwiAA
08.10.13, 19:03
Täiesti kasutu on mind lynchida täna.

Te ei saa midagi sellest.

Ainus mis see saavutab on see, et kõik saavad vait olla.

Soovitan täna väljaspool claime lynchida, homseks on kõik selge.

:D

q_q
08.10.13, 19:03
Ma ainult kindel, et wowa on külaelanik.

Kõiges muus olen ebakindel.

karupoeg
08.10.13, 19:03
Pean varsti ära hääletama ja kuna meil 2 külatarka kes ütlevad, et qq hunt siis on hetkel qq hääl kõige rohkem obv eks.

Karupoja ainus reason qq-i pushida lihtsalt külana on see, et veel oma ego boostida ja kui peaks täppi minema on eriti win. Samas külaseisukohast on see sitt push ja karupoeg nii külale ei teeks.

Jäävad variandid hunt ja KT

Korra on see liin olnud tõene...

tõene oli see liin siis kui ma ründasin day 1 kaashunti. Ja külana, ma mõtleksin sinu asemel samuti selles liinis. Sest ajalugu on näidanud.

karupoeg
08.10.13, 19:05
Tolmukas ei ole never hunt. Karupoja claim on kahtlane, miks teha 2 x sama viga.


KARUPOEG (pole boldi)

räägin sulle pärast enda surma skype

WowAwiAA
08.10.13, 19:05
Karupoeg vaata mu #151

karupoeg
08.10.13, 19:05
üigemini pärast mängu skype, sorry bout that

ranka
08.10.13, 19:06
Tolmukas ei ole never hunt. Karupoja claim on kahtlane, miks teha 2 x sama viga.




KARUPOEG (pole boldi)

Wtf? Claimind mund hundina?

karupoeg
08.10.13, 19:06
Karupoeg vaata mu #151

mis sellega

WowAwiAA
08.10.13, 19:06
Ma vist hakkan lõpuks vaikselt selgust saama, Karupoeg vaata mu #151

WowAwiAA
08.10.13, 19:07
Tahtsid siduda qq ja klaasi.

q_q
08.10.13, 19:07
:D

http://i.imgur.com/uEfaFHn.jpg

karupoeg
08.10.13, 19:08
karupoeg tsau. ma ei viitsi.

gl teile ja have fun.

donkament
08.10.13, 19:09
no see karupoja claim kas epic level või truth, mingi ego teema võib küll ära unustada. nii ei teha.

ranka
08.10.13, 19:09
Logisin atsetooni arvutisse. Aga karupoeg teeb jälle sohki, sest nüüd ütleb, et pärast surma räägib minuga Skypes. WTF? See ei ole lubatud. See on rollimäng ja sa ei ütle selliseid asju. Sama nagu ma võiksin öelda, et ma bännin kõik ära, kes minu vastu hääletavad.

karupoeg

ranka
08.10.13, 19:10
karupoeg tsau. ma ei viitsi.

gl teile ja have fun.

ty. loodan, et sa sisimas tõesti ei ole teistkorda loll külatark.

WowAwiAA
08.10.13, 19:10
karupoeg tsau. ma ei viitsi.

gl teile ja have fun.

Karupoeg -.- arutame Klaasi olukorda.

ranka
08.10.13, 19:11
ja minu hundikandidaadi: timpz, karupoeg ja keegi veel. miks timz kohe just need nimed üles tõi?

timz0333
08.10.13, 19:12
qq

veenis ära mind oma tiltimisega

WowAwiAA
08.10.13, 19:13
Phmslt seedisin asja ja Karupoeg on hunt siin ainult siis kui ta on suure prohmaka teinud ja kuna me koos alles hundid olime sain aru, et täitsa decent mängijaga tegu. Annan talle siin piisavalt credit et mitte uskuda, et ta siin hunt on.

ranka
08.10.13, 19:13
mis kell päev lukku läheb eesti aja järgi? mul on üks teooria, aga kuna ma +4h, siis pean kella teadma