PDA

View Full Version : Online kasiinode usaldusväärsusest



MariaLuna
10.10.13, 10:20
Alustuseks, igasuguste sarkastiliste lõõpimiste vältimiseks, ütlen kohe, et annan omale aru, et kaardimäng on ikka õnnemäng, kuid...

Olen jälginud natuke online kasiinode videopilti ja märganud kahtlaseid seaduspärasusi:
1. On teatud diilerid, kellel lihtsalt on õnnelikum käsi
2. Kui pilt hakib, siis on diileril ka õnnelik käsi ja mängijatel kohe üldse ei vea.

Täna vaatasin nii unibet, kui ka pafi keskkonnast sama Blackjack pilti, mis oli paarisekundilise nihkega, kuid hoolimata sellest, samadel momentidel olid nö tõrked ja reeglina tekib tõrge, kui diileri käsi on fikseeritud.

Kas saab olla võimalik, et videopildi paarisekundilise augu ajal diiler vahetab kaarte?

Olen paranoiline?

qbj0hn
10.10.13, 11:50
Teine lõik kujutad ette omale.
Kuskiil superurgastes võib ette tulla, kuigi nii obv scam tundub isegi seal ebatõenäoline.

Legit tubades nagu mainisid, vaevalt.

MariaLuna
10.10.13, 12:08
Blackjackist rääkisin

Char
10.10.13, 12:09
ma saan aru, et sa mängid diileri vastu pokkerit. see on jah õnnemäng, ja tõenäosus, et diiler võidab on suurem, kui et sina seda teed..
sa oled paranoiline lihtsalt, diiler ei pea vahetama oma kaarte, edge on nagunii tal olemas sinu ees.


kui sa mängiksid teiste mängijate vastu, siis tuleks oskus ka faktoriks juurde.

EDIT:

sama blackjacki kohta, diileril on alati eelis.

Vandalar
10.10.13, 14:54
Mul oli nii ükskord Starsis, et läksin mingi KK või AA 4b või 5b ai ning vastane snappis oma Q8-ga vms käega ning flopp tuli väga konkreetne Q88 ja peale seda kätt oli kohe AINULT selles lauas u. pooleminutiline delay- kõik seisis paigal. Kusjuures see mängija ei tundunud stattide järgi vaal olevat ega midagi. Selge see, et pokkeri variatsioon on lihtsalt niivõrd haige asi, et inimajul on isegi korralike matemaatiliste eelteadmiste olemasolu korral seda raske tajuda või hoomata või aru saada sellest, et miks ta siis ometi nii nirusti jookseb.
Samas ei maksa unustada, et online ajaloos on mõned suht huvitavad intsidendid aset leidnud nt. UB ja AP superuserite skandaal, kindlasti on sarnaseid online nõrkusi veel olnud aga ma ei hakka kõiki siin ette vuristama.
Lisaks tõestatud lugudele on suure tõenäosusega veel tõestamata stuffi ja sellist stuffi mida kunagi keegi ei saagi teada...
Arvestades kõiki neid turvaauke ja tubade või nende töötajate endi scame ja seda mismoodi absoluutselt iga tuba nimetab oma lehel enda softi tööstuse parimaks ja eesrindlikumaks, turvaliseks jne, igasugused templid, mis peaks "tõendama" mingite sertifikaatide ja turvalisuse olemasolu jne. Tihtipeale on see lihtsalt siiski bs, mis on loodud selleks, et kerge vaevaga luua kuvand nagu tegu oleks tõepoolest usaldusväärse värgiga, et saada sinult deposiit, samas kui tegelikult tõmmatakse sulle igal võimalusel suur dildo ilma libestita otse anusesse.
Et keegi valesti aru ei saaks, siis pokker on siiamaani biiditav, lihtsalt online keskkondade kohta kuuleme päris kindlasti tulevikuski huvitavaid lugusid.

tolmuahv
10.10.13, 14:58
Alustuseks, igasuguste sarkastiliste lõõpimiste vältimiseks, ütlen kohe, et annan omale aru, et kaardimäng on ikka õnnemäng, kuid...

Olen jälginud natuke online kasiinode videopilti ja märganud kahtlaseid seaduspärasusi:
1. On teatud diilerid, kellel lihtsalt on õnnelikum käsi
2. Kui pilt hakib, siis on diileril ka õnnelik käsi ja mängijatel kohe üldse ei vea.

Täna vaatasin nii unibet, kui ka pafi keskkonnast sama Blackjack pilti, mis oli paarisekundilise nihkega, kuid hoolimata sellest, samadel momentidel olid nö tõrked ja reeglina tekib tõrge, kui diileri käsi on fikseeritud.

Kas saab olla võimalik, et videopildi paarisekundilise augu ajal diiler vahetab kaarte?

Olen paranoiline?

Sa räägid online kasiinost, kus on live diilerid?

Vandalar
10.10.13, 15:12
Isegi, kui ei oleks delayd ja oleks live diilerid, siis õppinud vend võib IMO selle vajaliku kaardi nii osavasti ja kiiresti välja tõmmata, et sa ei näeks siis ka, kui kogu jõust pingutaksid ja mingit delayd ei ole vaja- selles ju kogu mõte ongi, et pettus ei oleks näha, nagu mustkunst.

tolmuahv
10.10.13, 15:14
See on naljateema anyway. Kui petta tahaks, oleks ju deck rigged, mitte ei otsiks läägides uut kaarti pakist. Eriti narr oleks veel, kui vahel connection "valel hetkel" töötaks, siis näeb klient, kuidas diiler paaniliselt kaarte sorteerib? Olgem ausad, see pole tõsine jutt siin.

VisaHing
10.10.13, 15:24
See on naljateema anyway. Kui petta tahaks, oleks ju deck rigged, mitte ei otsiks läägides uut kaarti pakist. Eriti narr oleks veel, kui vahel connection "valel hetkel" töötaks, siis näeb klient, kuidas diiler paaniliselt kaarte sorteerib? Olgem ausad, see pole tõsine jutt siin.

Bently ( või mis ta nimi oli ) pöörab praegu hauas teist külge su jutu peale.