PDA

View Full Version : LIVE pokker Lõuna-Euroopas



ESTPatrick
28.04.09, 18:22
on keegi käinud? oskab soovitada kuhu minna, kuhu mitte. Prantsusmaa ja Barcelona on mõttes

vsiu100
29.04.09, 10:32
olen korra Pariisis Aviation Clubis käinud.
limiite on palju, alates 1/2 EUR, imo olid enamus NLH ja mõni vist DC. tol ajal oli mingi aastavahetuse-jõuluturniir käimas ja rahvast palju, cashilaudu ca 15 lahti.
Kohta ise võib olla esmapilgul raske leida(mul kulus selleks ca 1h), kuigi asub otse Pariisi peatänaval Champs Élysées avenüül. Isegi jalgsi patrulliv politsei ei osanud juhatada(ja ingliskeelt nad rääkida ei armasta ka väga, sest prantsuse keel on ju ka maailmakeel!)
Esmakordsel sisenemisel registreeritakse(võetakse pass hoiule) ja soovi korral saad lasta kliendikaardi teha.
riietus peab olema viisakas. T-särgiga sisse ei saa, peab olema triiksärk/kampsun/EMV-lt saadud Triobeti särk vms :)
tossuga sisse ei saa, kinnine king peab olema, kontrollitakse.
Koht ise on mitmest erineva suurusega mängusaalist koosnev, sisustus selline antiikne(a la Classic Tallinnas).
Rake oli minu mäletamist mööda ulme, äkki 5-10%(?) aga mingi Cap-ga.
Mäng oli üü-li loose ja top paar riveris oli nuts, millega 2 all inni ära calliti jne. eriti üldist taset hinnata ei oskaks....aga agro oli küll.
Süüa/juua saab lauda tellida.