PDA

View Full Version : Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 17:36
Oh. Kui ma oleks KT olnud, siis ma ei oleks pidanud välja tulema, kui ma viimased 2-3h olen AFK?

Pigem mõelge selle peale miks Camu pidi tegema fake claimi hundina? Äkki nad lootsidki külatarga kätte saada?

Imo ei saa külatark nii oma lauset üles ehitada.

ranka
16.10.13, 17:37
see läheb juba "bwg slip" kategooriasse :D

Mis see slip on? Seda sõna kuulsin mingi kord ka huntide chatis. Mängus ei ole kordagi näinud.

ranka
16.10.13, 17:38
Imo ei saa külatark nii oma lauset üles ehitada.

Tegu on umbisikulise oletusega. Kui camu väidab, et ma olen hunt ja kui ma oleks olnud KT, siis kas ma ei oleks tulnud.

Kuidas sa seda laused siis üles ehitad? Kui ma olen KT, kas ma ei oleks pidanud ? või kuidas?

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 17:40
makes sense I guess aga tal ei ole kuhugi põgeneda kui Avicii on küla samamoodi nagu sul ei ole kuhugi põgeneda kui avicii on hunt seega tundub win win. Kumbagi ei pea aga lynchima kuna olete "potentsiaalsed" KT'd ja annaks freelynchi külale.

Arvatavasti ei ole vahet kuna kas KT päeval ja küla öösel või küla päeval ja KT öösel ainuke asi on see, et seda pidi saame me mingit kinnitust teie claimidele.

Seega mulle tundub Werewulf GTO on siin lynchida Avicii.

ranka
16.10.13, 17:41
Lisaks. Kui ma oleks hunt, kas ma oleks ka siis lammas? Jeesas - minu arvates ainus lammas oled sina.

ROFL. Kui ma oleks hunt, kas ma oleks siis lammas. hahahahahhahahaha. Valus lause.

karupoeg
16.10.13, 17:41
ffs, ma lihtsalt ei saa tööpäevadel enne 16.00 arvutisse. Kirjutasin day 1 seda ja enne mängu ka.

Aga wtf toimub siin? Mitu külatarka meil juba on? Kuus? Ja karupoeg, palun seleta mulle detailselt oma camu vote lahti eile õhtul, see ajas väga tilti mind. Ma üldse ei väida, et wolfy, aga terve päev pole camut üldse arutatud ja siis 5 min enne lõppu paned sa camu peale ja mindfuckid tervet villaget.

loen järjest seega, ei tea, mis pärast post 1405 on juhtunud.

Fortune rong ei meeldinud üldse seega pidi vahetama. Kedagi teist ei olnud kiirelt peast võtta. camu on terve mäng tundunud selline pool üleolev oma vastustes. Ei vasta konkreetselt ja ajab pigem häma. Eilne see, kus ma küsisin talt, et kas ta küla ja ta vastas stiilis :"hea küsimus!..........". No ei tundunud külane see. Ja kui ta mind ka veel eile süüdistas, siis tundus kahtlane, miks ta peaks külana mind süüdistama kui ma almost cleared after day 1. ta vastas, et "kust otsast sa cleared" vms.

aga ma ei ütle, et camu rong olnuks parim, kuid fortune oma ei olnud hea. Ta ei oleks hundina teinud nii, et ütleb, et "karupojal on minu hääl ka" ja basically alla andnud. See pigem külane tolles olukorras

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 17:42
huntidele free lynch :(

kõik on nagu pudru ja kapsad aga teistmoodi ei taha hääletada.

Char
16.10.13, 17:43
makes sense I guess aga tal ei ole kuhugi põgeneda kui Avicii on küla samamoodi nagu sul ei ole kuhugi põgeneda kui avicii on hunt seega tundub win win. Kumbagi ei pea aga lynchima kuna olete "potentsiaalsed" KT'd ja annaks freelynchi külale.

Arvatavasti ei ole vahet kuna kas KT päeval ja küla öösel või küla päeval ja KT öösel ainuke asi on see, et seda pidi saame me mingit kinnitust teie claimidele.

Seega mulle tundub Werewulf GTO on siin lynchida Avicii.

luv dat post

imo esimest korda räägid normaalset juttu siin threadis ja normaalsed argumendid.

no offence :D

a vb lihtsalt sellepärast, et klapib täpselt minu arvamusega

camu
16.10.13, 17:44
huntidele free lynch :(

kõik on nagu pudru ja kapsad aga teistmoodi ei taha hääletada.
???

WowAwiAA
16.10.13, 17:45
Mis on chance, et camu teeb seda siin külaelanikuna?

WowAwiAA
16.10.13, 17:45
Ajeh, ma pole kuhugi kadunud. See mäng ajab mu hauda anyway.

karupoeg
16.10.13, 17:46
Kuna ma pean minema varsti ja ei saa rohkem postitada ning ei saa lubada külale seda, et mind välja hääletatakse. Mina olen KT.

Kuna Camuga on meil eelnevalt kanu kitkuda + tekkinud meta, siis peekisin teda esimesel päeval. Sest siis kui ta on hunt, saan koheselt jätta clear vihje (juhul, kui randomilt süüakse), aga hundid ei hammusta läbi. Seepärast ka eile surusin teda.

Teisel päeval oleksin peekinud q_q, kuna ta liiga osav. Aga kahjuks ta suri ning võtsin Fortune, sest ta on väga tark mängija.

Täna öösel peekisin karupoega ja tema on küla.

Kõik see kometjant, et ma afk jne. oli bshit. Kogu aeg jälgisin mängu pokkeri kõrvale ja viskasin random poste siia ning sinna, et jätta maha vihjeid.

TÄHELEPANU!

Ranka ajab sitta.

ütleb, et "teisel päeval oleksin peekinud q_q, aga q-q sai surma. q_q sai surma öösel ja ranka ei saanud KT-na teada, et q_q surma saab!

1st peek on pregame peek, ranka ütleb, et see oli camu
2 peek on day 1 peek, kus ta ütleb, et oleks day 2 peekinud q_q. see ei ole loogiline. ta saab siin ainult möelda seda, et pärast day 1 oleks ta peekinud q_q, aga kuna q_q sai surma, siis fortune. q_q tapeti huntide poolt, seega kui ranka ütles, et ta peegiks teise peegina q_q, siis ta ei saanud teada, et q_q surnud!

Char
16.10.13, 17:46
Mis on chance, et camu teeb seda siin külaelanikuna?

a miks mitte? vaatasid bwg ja minu loogika läbi? kõige rohkem +EV täna, tule avicii peale.

Char
16.10.13, 17:47
TÄHELEPANU!

Ranka ajab sitta.

ütleb, et "teisel päeval oleksin peekinud q_q, aga q-q sai surma. q_q sai surma öösel ja ranka ei saanud KT-na teada, et q_q surma saab!

1st peek on pregame peek, ranka ütleb, et see oli camu
2 peek on day 1 peek, kus ta ütleb, et oleks day 2 peekinud q_q. see ei ole loogiline. ta saab siin ainult möelda seda, et pärast day 1 oleks ta peekinud q_q, aga kuna q_q sai surma, siis fortune. q_q tapeti huntide poolt, seega kui ranka ütles, et ta peegiks teise peegina q_q, siis ta ei saanud teada, et q_q surnud!

well done karu.

ranka ja avicii..kindluse mõttes lähme avicii peale täna.

camu
16.10.13, 17:49
ahahha, vot see on slip

camu
16.10.13, 17:50
Ajeh, ma pole kuhugi kadunud. See mäng ajab mu hauda anyway.
seleta mulle palun, mis sind häriib

WowAwiAA
16.10.13, 17:50
Aga see ei tee teda ju hundiks. Välistab lihtsalt, et on KT.

karupoeg
16.10.13, 17:50
ja mida te üldse jaurate tra.

Täna võtame ranka. Kui ranka on KT, siis ta jutt tõene ja info olemas. Kui ranka hunt, siis camu tõene ja gg.

vb panen ise mööda, sest ei viitsi osasid tekste lugeda

Avicii
16.10.13, 17:51
Mina oled KT!

pregame peek q_q - kes oli küla ja suri day1 öö
day1 peek karu = küla
day2 peek = wow hunt

WowAwiAA
16.10.13, 17:51
Mis on chance, et camu teeb seda siin külaelanikuna?

Kuna see chance pmslt olematu.
Imo ranka, kui oled külaelanik lase end kohe praegu modkilli ja kõik on selge. Lisaks säästame tõelise KT.

karupoeg
16.10.13, 17:51
Aga see ei tee teda ju hundiks. Välistab lihtsalt, et on KT.

wowa, küla ei counterclaimi seal KT, sest ta töötaks vastu täiega selles olukorras ju. Ta ei kaitse camut vaid ta paneb camu kahtluse alla.

Teine olukord oleks see, kui nt eelmine mäng oli minu ja tolmuahviga, kus ma claimisin q_q peegiga, et ma KT ja tolmuahv counterclaimis, et mind päästa

karupoeg
16.10.13, 17:52
Mina oled KT!

pregame peek q_q - kes oli küla ja suri day1 öö
day1 peek karu = küla
day2 peek = wow hunt

:D:DD

camu
16.10.13, 17:52
Kes su arust kolmas hunt karu?

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 17:52
makes sense I guess aga tal ei ole kuhugi põgeneda kui Avicii on küla samamoodi nagu sul ei ole kuhugi põgeneda kui avicii on hunt seega tundub win win. Kumbagi ei pea aga lynchima kuna olete "potentsiaalsed" KT'd ja annaks freelynchi külale.

Arvatavasti ei ole vahet kuna kas KT päeval ja küla öösel või küla päeval ja KT öösel ainuke asi on see, et seda pidi saame me mingit kinnitust teie claimidele.

Seega mulle tundub Werewulf GTO on siin lynchida Avicii.

huntidele free lynch :(

kõik on nagu pudru ja kapsad aga teistmoodi ei taha hääletada.


???

Parandasin ennast aga seletasin ära miks seda pidi kõige parem lynchida on.

WowAwiAA
16.10.13, 17:52
eyestabber kolmas hunt?

Char
16.10.13, 17:53
Mina oled KT!

pregame peek q_q - kes oli küla ja suri day1 öö
day1 peek karu = küla
day2 peek = wow hunt

viimased hingetõmbed

WowAwiAA
16.10.13, 17:53
Ma olen puuga pähe saanud, et avicii ja ranka siin hundid. See on kõige loogika vastane.

timz0333
16.10.13, 17:53
ranka ja camu on paaris :)

ranka

WowAwiAA
16.10.13, 17:54
Peab siis camu uskuma, asun kohe viimast hunti otsima.

WowAwiAA
16.10.13, 17:55
avicii

ranka
16.10.13, 17:55
TÄHELEPANU!

Ranka ajab sitta.

ütleb, et "teisel päeval oleksin peekinud q_q, aga q-q sai surma. q_q sai surma öösel ja ranka ei saanud KT-na teada, et q_q surma saab!

1st peek on pregame peek, ranka ütleb, et see oli camu
2 peek on day 1 peek, kus ta ütleb, et oleks day 2 peekinud q_q. see ei ole loogiline. ta saab siin ainult möelda seda, et pärast day 1 oleks ta peekinud q_q, aga kuna q_q sai surma, siis fortune. q_q tapeti huntide poolt, seega kui ranka ütles, et ta peegiks teise peegina q_q, siis ta ei saanud teada, et q_q surnud!

Well played :) Lootsin, et keegi ei märkagi seda. Blet, kui pask hunt ma ikka olen :)

GG. Hästi mängitud.

EDIT: muudan anyway posti, sest seda ei lükka mitte kuidagi enam ümber.

WowAwiAA
16.10.13, 17:55
Rofl

Char
16.10.13, 17:56
Well played :) Lootsin, et keegi ei märkagi seda. Blet, kui pask hunt ma ikka olen :)

GG. Hästi mängitud.

EDIT: muudan anyway posti, sest seda ei lükka mitte kuidagi enam ümber.

:(

Char
16.10.13, 17:56
põnev oli, tahtsin 3. hunti huntida

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 17:58
ja mida te üldse jaurate tra.

Täna võtame ranka. Kui ranka on KT, siis ta jutt tõene ja info olemas. Kui ranka hunt, siis camu tõene ja gg.

vb panen ise mööda, sest ei viitsi osasid tekste lugeda

Kuidas külana +EV lynchida potentsiaalne KT et saada ta claimile kinnitust kui ta peab öösel söödud olema?

Mul on optimaalne variant juba pakutud mis lahendab palju paremini, kui sulle see ei istu siis oled vist hunt.

Mina oled KT!

pregame peek q_q - kes oli küla ja suri day1 öö
day1 peek karu = küla
day2 peek = wow hunt

Seega kui sa lynchitud oled KT'na siis wowa on hunt.

Seega on lahendus igati hea ja sinu lynch KT'na on ka kõige optimaalsem sest võimalik, et paned hundi kohe wulfi staatusesse.

Camu KT - wowa küla
Avicii KT - wowa hunt/Camu hunt.

ranka
16.10.13, 17:58
See on, kui mängu ei jälgi. PS! mäng ei ole veel läbi, aga mul tõesti ei ole siin enam midagi teha. Jätke mind ellu, ja hakkan sööma öösel inimesi. Please.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 17:59
Ei sorri wtf camu ei sobi sinna hundiks enam tegelt Avicii claim ei sobi siia vist. mul pani juhtme kokku ära

karupoeg
16.10.13, 17:59
See on, kui mängu ei jälgi. PS! mäng ei ole veel läbi, aga mul tõesti ei ole siin enam midagi teha. Jätke mind ellu, ja hakkan sööma öösel inimesi. Please.

:D

karupoeg
16.10.13, 17:59
ranka ei ole siin KT.

kui ranka oleks KT, siis tuleks selline pasarahe siin, et ise ka ei usuks enam. prolly oleks kõik mängijad foorumist bännitud for life

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:00
Vist on õige tegelt.

Avicii
16.10.13, 18:01
:DDD THIS GAME

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:02
ranka ei ole siin KT.

kui ranka oleks KT, siis tuleks selline pasarahe siin, et ise ka ei usuks enam. prolly oleks kõik mängijad foorumist bännitud for life

Siis peab olema kas camu või avicii aga

camu peeks - wow küla
Avicii Hunt
Ranka hunt

Avicii peeks - qq dead küla
karupoeg küla
wowa hunt

Kui lynchida Avicii ja tuleb välja, et hunt siis Ranka confirmed hunt.
Kui on külatark siis wow hunt ja camu hunt

WowAwiAA
16.10.13, 18:02
3s hunt on pmslt praegu kõige poolt varjatud. Ainus võimalus võtta külad ja hakata välistama.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:04
kui Avicii KT on siis oled sina üks hunt kindlalt

camu
16.10.13, 18:05
nüüd clearis karu ennast minu jaoks ka ära:D
karu küla, wow küla, overbet tundub ka igati küla

WowAwiAA
16.10.13, 18:05
BWG küla endiselt :D

WowAwiAA
16.10.13, 18:06
eyestabber oli ennist räigelt hundine. Kristjan tuleb ka üle vaadata. Minu hard claim öösel oli väiksema KT ev-ga kui Kristjan? What?

camu
16.10.13, 18:06
kui Avicii KT on siis oled sina üks hunt kindlalt
mis sa tõsimeeli vaatad avicii kt claimi vä?

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:06
pinky promise on sacred Avicii on lynch


Ja külana oleks väga rumal olnud selline counterclaim teha.

WowAwiAA
16.10.13, 18:06
BWG paneb 99% ajast nii võssa kui saab :D Lock küla imo.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:07
Kirjutasin juba enne ka et ei tundu loogiline lihtsalt ei tahtnud ühtegi võimalust välistada panin kõik kirja.

Char
16.10.13, 18:07
kui Avicii KT on siis oled sina üks hunt kindlalt

camu ju küla. avicii ja ranka hundid, ülestunnistati ju.

camu
16.10.13, 18:07
eye, timpz, luuk üks kolmest imo

Avicii
16.10.13, 18:07
tra nii rigged mäng lihtsalt :D

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:07
BWG paneb 99% ajast nii võssa kui saab :D Lock küla imo.

Suht jah aga see Avicii lynch on kõige parem lahendus.

Char
16.10.13, 18:08
mis sa tõsimeeli vaatad avicii kt claimi vä?


BWG paneb 99% ajast nii võssa kui saab :D Lock küla imo.


SIMMOOOOOOOO

Char
16.10.13, 18:08
eye, timpz, luuk üks kolmest imo

aga mina

WowAwiAA
16.10.13, 18:08
Luuk oli väga külase flowga. Tema välistaks ka esimese rapsuga.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:08
Mul mingid postid vist vahelt ära jäänud, nett trippis.

Avicii
16.10.13, 18:08
-andres- on kolams hunt ma arvan

WowAwiAA
16.10.13, 18:09
timzoleks vist over eyestabber isegi.

WowAwiAA
16.10.13, 18:09
Ootan juba postgame, kus ma saan d1 EOD kohta aru pärida. Poh see viimane hunt postgame ootan rohkem.

WowAwiAA
16.10.13, 18:10
Ja wtf mu eilset snaipitud hardclaimi ei usutud.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:11
ma mängin esimest korda

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:11
lugesin just paar lehte läbi mis vahelt ära olid jäänud.

Char
16.10.13, 18:12
timz vb jah, sest ta esimene päev muutis ennast ranka neeme vahet, kui mõlemal oli 4-5 häält, et tulevikus clear saada.

eyestabber ja luuk istusid kuskil võsas

WowAwiAA
16.10.13, 18:14
Tegelikult on küla win anyway.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:15
neeme hunt
ranka hunt
avicii hunt

camu kt

wow küla
bwg küla
char küla

eyestabber
karupoeg
overbet
timz

WowAwiAA
16.10.13, 18:16
Oot miks kõik Chari clearivad?

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:16
karupoeg võibolla

WowAwiAA
16.10.13, 18:17
karupoeg

camu
16.10.13, 18:17
karupoeg suht kindel küla ju, ükski hunt poleks ranka slippi nii sisse rääkind ju

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:18
Ta oli mu avichi lynchiga nõus
kutsus muga samaaegselt Camu Avicii't hääletama

Ma clearisin sellega.


mis mul aga just meelde tuli

CHAR TEGID ESIMENE PÄEV POSTI

MA OLEN VÕIBOLLA KT JA BWG VÕIB OLLA HUNT?

Palun selgita

WowAwiAA
16.10.13, 18:19
Ranka teeb KT claim, slipib. #Sel claimil pole kunagi KT value olnud.
KP tuleb ja toob selle slipi välja --- Ranka = Hunt? Ranka ütleb talle GG.
Tegelikult tõestas KP ainult seda, et Ranka =/= külatark.

VisaHing
16.10.13, 18:19
Hääled seisuga post 1187 kuni 1574
Öö saabub 2:41:40 pärast
---
HääliLynchHääletajad
4 ranka timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=552027&postcount=1528) (1), karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=552017&postcount=1518) (22), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=551963&postcount=1474) (11), eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=551710&postcount=1257) (22)
3 Avicii Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=552011&postcount=1514) (36), camu (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=551978&postcount=1488) (62), BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=551962&postcount=1473) (58)
2 camu ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=551832&postcount=1364) (31), Avicii (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=551718&postcount=1264) (52)
1 karupoeg WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=552072&postcount=1571) (71)
1 BlackWerewolfGenie LuuK (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=551639&postcount=1200) (6)
1 ei ole hääletanud -andres- (1)

karupoeg
16.10.13, 18:22
wowa wtf :D

Ma alustasin day 1 koos sinuga neeme rongi ja sa hääletad mind

ma afk nüüd jälle, vaja leivaraha grindida

Char
16.10.13, 18:22
Ranka teeb KT claim, slipib. #Sel claimil pole kunagi KT value olnud.
KP tuleb ja toob selle slipi välja --- Ranka = Hunt? Ranka ütleb talle GG.
Tegelikult tõestas KP ainult seda, et Ranka =/= külatark.

mida sa leiutad? obv ju, et ta hunt. + ta ütles, et krt nii sitasti mängis hunti.

ranka

WowAwiAA
16.10.13, 18:23
wowa wtf :D

Ma alustasin day 1 koos sinuga neeme rongi ja sa hääletad mind

ma afk nüüd jälle, vaja leivaraha grindida

ranka, Neeme = W-W kõik tuleb ümberarvestada.
K.a see, et ma teen su küla ja hundi rollil vahet. Ja sa mängid überväga külaselt enda kohta.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:23
KÜLA KAS TA EI ARVA, ET TÄNA EI PEAKS KINDLAID HUNDIKANDIDAATE HÄÄLETAMA VAID TEGEMA SHOTI MITTE CLEARITUD MÄNGIJATEST?

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

karupoeg
16.10.13, 18:24
Ranka teeb KT claim, slipib. #Sel claimil pole kunagi KT value olnud.
KP tuleb ja toob selle slipi välja --- Ranka = Hunt? Ranka ütleb talle GG.
Tegelikult tõestas KP ainult seda, et Ranka =/= külatark.

kle wowa. what?

miks peaks küla seal counterclaimima? ma seletasin sulle juba seda ju varem ka, et see on külale vastu töötamine.

overbet
16.10.13, 18:25
mis te möllate, votege rankat

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:25
Kuna Avicii ranka lynch on pointless nad võivad niisama trollida homme, aga täna saaks proovida kolmandale hundile pihta saada siis on gg. Kui pihta ei saa siis homme ja ülehomme otsa.

karupoeg
16.10.13, 18:25
KÜLA KAS TA EI ARVA, ET TÄNA EI PEAKS KINDLAID HUNDIKANDIDAATE HÄÄLETAMA VAID TEGEMA SHOTI MITTE CLEARITUD MÄNGIJATEST?

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sellise jutu peale tahaks sind välja hääletada küll. kõige lollim idee ever. Homme hakkame uuesti mõtlema, kas ranka või camu kui hundid nt wowa või minu tapavad?

WowAwiAA
16.10.13, 18:26
Ma liimist lahti. Lock-clearisin Ranka ja Avicii pmslt :D

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:26
mis te möllate, votege rankat

Ei wowa mõtle korraks

Täna süüa ranka - teame hunt
Täna süüa avicii teame hunt

Täna süüa Andres, karupoeg, overbet, char, eyestabber võime hundile pihta saada ja gg?

WowAwiAA
16.10.13, 18:27
Lähen häbenen.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:27
sellise jutu peale tahaks sind välja hääletada küll. kõige lollim idee ever. Homme hakkame uuesti mõtlema, kas ranka või camu kui hundid nt wowa või minu tapavad?

Karupoeg kolmas hunt.

overbet
16.10.13, 18:27
Ei wowa mõtle korraks

Täna süüa ranka - teame hunt
Täna süüa avicii teame hunt

Täna süüa Andres, karupoeg, overbet, char, eyestabber võime hundile pihta saada ja gg?

Tainas oled? Miks me arvama hakkame? Võtame confirmed hundi ja las KT üritab hunte peekida.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:28
tegelt oota overbet võib ka olla ma vaatasin, et wowa tegi selle posti aga hoopis overbet oli miks tahad, et me kindlat hunti lynchiks overbet?

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:28
Tainas oled? Miks me arvama hakkame? Võtame confirmed hundi ja las KT üritab hunte peekida.

KT SÜÜAKSE ÄRA JU :)

overbet
16.10.13, 18:30
tegelt oota overbet võib ka olla ma vaatasin, et wowa tegi selle posti aga hoopis overbet oli miks tahad, et me kindlat hunti lynchiks overbet?

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT6f8eSl8I_jEa5JGsBvkIzr2mhR5hKm Ck1F7eIWOFEgIN5oGDc

overbet
16.10.13, 18:31
KT SÜÜAKSE ÄRA JU :)

Mul midagi kahe silma vahele jäänud? KT on confirmed? Sry, kui nii, mingi 7 erinevat claimi pandi maha siin vahepeal.

WowAwiAA
16.10.13, 18:32
Tainas oled? Miks me arvama hakkame? Võtame confirmed hundi ja las KT üritab hunte peekida.

Kes see confirmed hunt?

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:32
Selgitan veel kord ära miks ma arvan minu mõtte järgi lynchida täna random player on parem, sest me võime väga suure tõenäosusega mängu ära lahendada siis kohe.

Kuna Camu on KT mis on suht confirmed by ranka action, avicii ka hunt ja wow küla.

Meie saame täna hääletada kas overbet, karupoeg, char, andres, eyestabber, timz

Kui saame viimasele hundile pihta siis on mäng läbi, kui ei saa siis saame homme ära puua Ranka/Avicii ja järgmine päev.

karupoeg
16.10.13, 18:32
ma ei saa aru mis siin toimub.

Asi on lahendatud. võtame avicii või ranka ja kogu info käes ning 1 hunt jäänud kui camul õigus ja 2 hunt jäänud kui rankal õigus. wtf siin vaja ratast leiutada.

bwg, sa hinga ka vahepeal. sellises olukorras lähed kõige rohkem cleared külale häält panema (mulle). kui sa oled küla, siis lõpeta see jama ära, sest kui me hakkame omavahel see mäng jamama, siis sina kaotad, sest sa oled terve mäng ainult vahtu ülesse peksnud ja eksinud

Avicii
16.10.13, 18:33
Visahing

WowAwiAA
16.10.13, 18:33
Tainas oled? Miks me arvama hakkame? Võtame confirmed hundi ja las KT üritab hunte peekida.


Mul midagi kahe silma vahele jäänud? KT on confirmed? Sry, kui nii, mingi 7 erinevat claimi pandi maha siin vahepeal.

Sul on confirmed hunt võtta ainult siis, kui sul on siin olemas confirmed KT?

karupoeg
16.10.13, 18:33
Selgitan veel kord ära miks ma arvan minu mõtte järgi lynchida täna random player on parem, sest me võime väga suure tõenäosusega mängu ära lahendada siis kohe.

Kuna Camu on KT mis on suht confirmed by ranka action, avicii ka hunt ja wow küla.

Meie saame täna hääletada kas overbet, karupoeg, char, andres, eyestabber, timz

Kui saame viimasele hundile pihta siis on mäng läbi, kui ei saa siis saame homme ära puua Ranka/Avicii ja järgmine päev.

see on eeldusel, et camu on KT, õige.

overbet
16.10.13, 18:34
Well played :) Lootsin, et keegi ei märkagi seda. Blet, kui pask hunt ma ikka olen :)

GG. Hästi mängitud.

EDIT: muudan anyway posti, sest seda ei lükka mitte kuidagi enam ümber.


Kes see confirmed hunt?

.

WowAwiAA
16.10.13, 18:34
Overbet outtis ennast just?

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:35
see on eeldusel, et camu on KT, õige.

ranka spewis ära juba ju ja kui camu öösel ära ei sööda siis on kolmas hunt tema ja on GG

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:36
Karupoeg võib olla rohkem hunt kui overbet kuna ta ei näinud seda läbi, et camu ei saa teha fake claimi.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:36
Karupoeg

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:37
wowa vali lynch

camu
16.10.13, 18:37
oot, wtf, tegelt, ranka peaks saama modkilli ju, sest muutis posti

karupoeg
16.10.13, 18:38
jea. visa peaks ta nüüd modkillima 100%

Avicii
16.10.13, 18:38
oot, wtf, tegelt, ranka peaks saama modkilli ju, sest muutis posti
QQ

karupoeg
16.10.13, 18:38
kas ta muutis?

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:39
Kaks mängijat kellele ei sobinud minu plaan


Overbet
Karupeog

Suspicious

VisaHing
16.10.13, 18:39
oot, wtf, tegelt, ranka peaks saama modkilli ju, sest muutis posti

Mis postil Ranka seda tegi?

Kui nii, siis on Rankal see teine eksimus juba. Eile sulgesin teema ja Ranka suutis ikkagi 22:01 teha posti. Ilmselt sellepärast, et ta administraator ja saab ka lukustatud teemadesse postida.

overbet
16.10.13, 18:39
tegelt ei muutnud ju

WowAwiAA
16.10.13, 18:40
wowa, küla ei counterclaimi seal KT, sest ta töötaks vastu täiega selles olukorras ju. Ta ei kaitse camut vaid ta paneb camu kahtluse alla.

Teine olukord oleks see, kui nt eelmine mäng oli minu ja tolmuahviga, kus ma claimisin q_q peegiga, et ma KT ja tolmuahv counterclaimis, et mind päästa
Kui ranka on külaelanik ja camu claimib KT(ütleb et ranka on peek = hunt) Siis ta teab, et camu on siin enamjaolt hunt. Miks siis mitte asi kahtluse alla seada?

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:41
unvote

mäng on raske :(

karupoeg
16.10.13, 18:41
Kui ranka on külaelanik ja camu claimib KT(ütleb et ranka on peek = hunt) Siis ta teab, et camu on siin enamjaolt hunt. Miks siis mitte asi kahtluse alla seada?

nõus

WowAwiAA
16.10.13, 18:41
wowa vali lynch

See oli pmslt mu esimene misstep külana sealt maalt, kus ma olen mängu käppa saanud. Ma pole adekvaatne enam.

overbet
16.10.13, 18:41
wow, sa teemat oled lugenud üldse?

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:42
camu kes on kolmas

camu
16.10.13, 18:42
my bad vist, see edit ajas segadusse seal

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:42
wow, sa teemat oled lugenud üldse?

Overbet keda pead kolmandaks hundiks

WowAwiAA
16.10.13, 18:43
Ranka teeb KT claim, slipib. #Sel claimil pole kunagi KT value olnud.
KP tuleb ja toob selle slipi välja --- Ranka = Hunt? Ranka ütleb talle GG.
Tegelikult tõestas KP ainult seda, et Ranka =/= külatark.


kle wowa. what?

miks peaks küla seal counterclaimima? ma seletasin sulle juba seda ju varem ka, et see on külale vastu töötamine.


Kui ranka on külaelanik ja camu claimib KT(ütleb et ranka on peek = hunt) Siis ta teab, et camu on siin enamjaolt hunt. Miks siis mitte asi kahtluse alla seada?


nõus

....?

karupoeg
16.10.13, 18:43
võtame avicii ja siis saab kõik selgeks.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:43
nõus

karupoeg keda pead kolmandaks hundiks

karupoeg
16.10.13, 18:43
my bad vist, see edit ajas segadusse seal

ta on pannud "edit" kuskil?

overbet
16.10.13, 18:43
Overbet keda pead kolmandaks hundiks

Avicii kõige tõenäolisem vast.

camu
16.10.13, 18:43
camu kes on kolmas
ma ei tea

karupoeg
16.10.13, 18:44
karupoeg keda pead kolmandaks hundiks

ei viitsi sinuga rääkida

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:44
imo karupoeg kuna ta oleks külana ammu aru saanud, et random lynch on täna parem ja camu ei saa fake KT claimi teha.

Kuna hundid ei saa teda ellu jätta.

WowAwiAA
16.10.13, 18:44
Avicii kõige tõenäolisem vast.

kolmandaks elusaks hundiks.

WowAwiAA
16.10.13, 18:44
Vaadake mu #1621

camu
16.10.13, 18:44
mismõttes kolmas?
ka skolmas järgiolev või kolmas kogu hundikarjast?

Avicii
16.10.13, 18:44
võtame avicii ja siis saab kõik selgeks.

pls noooo

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:45
Avicii kõige tõenäolisem vast.

Wait wut? Sa teemat ka lugenud. Kes siis järelejäänud kaks on ?

overbet
16.10.13, 18:45
Srsly, kas on mingit põhjust, miks täna rankat mitte hääletada? Wow/karupoeg võiksid ära seletada mulle.

Avicii
16.10.13, 18:45
imo karupoeg kuna ta oleks külana ammu aru saanud, et random lynch on täna parem ja camu ei saa fake KT claimi teha.

Kuna hundid ei saa teda ellu jätta.

karupoeg on hunt!

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:45
mismõttes kolmas?
ka skolmas järgiolev või kolmas kogu hundikarjast?

kolm on elus

camu
16.10.13, 18:45
Võtame Avicii, ranka niikuinii ei viitsi postitada enam

karupoeg
16.10.13, 18:45
Srsly, kas on mingit põhjust, miks täna rankat mitte hääletada? Wow/karupoeg võiksid ära seletada mulle.

vahet ei ole kas ranka või avicii in my book.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:45
Srsly, kas on mingit põhjust, miks täna rankat mitte hääletada? Wow/karupoeg võiksid ära seletada mulle.

JAH SEST KUI RANDOM HUNDILE PIHTA SAAME ON MÄNG LÄBI

WowAwiAA
16.10.13, 18:45
Srsly, kas on mingit põhjust, miks täna rankat mitte hääletada? Wow/karupoeg võiksid ära seletada mulle.

Kiirendame protsessi. Tahaks postgame juba ja aru pärida, mis d1 toimus :D

karupoeg
16.10.13, 18:45
Võtame Avicii, ranka niikuinii ei viitsi postitada enam

mis vahet sellel on

Avicii
16.10.13, 18:46
JAH SEST KUI RANDOM HUNDILE PIHTA SAAME ON MÄNG LÄBI

te ei leia kolmandat hunti never, ni undercovered

camu
16.10.13, 18:46
Avicii võib siin mõne veel ümber sõrme keerata

WowAwiAA
16.10.13, 18:47
wow, sa teemat oled lugenud üldse?

GTFO

Avicii
16.10.13, 18:48
kutid ärge jamage nüüd noh, hääletage camu välja ja küla võidab !

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:48
Kiirendame protsessi. Tahaks postgame juba ja aru pärida, mis d1 toimus :D

karupoeg on more hunt kui overbet


vabalt võivad inactive vennad olla aga täiesti tuimalt ei saa panna. Ma olen pool mängu mööda pannud aga nüüd vist pihtas, + ta ikka üritas mind day1 ära lynchida

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:48
Avicii post makes me think et viimane hunt pole postitanud aga pigem avicii post lihtsalt peaks mind seda mõtlema panema, et siiski on pigem viimane hunt tule all.

Next level thinking.

Avicii
16.10.13, 18:49
karupoeg tule wulfchatti

WowAwiAA
16.10.13, 18:49
See andres sai küll väga hästi lasta liugu selle d1 Neeme lynch najal.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:51
karupoeeeg


+ see kuidas ta mulle kirjutas, et kui temaga vaidlema hakkan siis kindlalt kaotan. Mida ma kaotan ma lock cleared ja see, et sa minuga sõdima tahad hakata on wulftell.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:52
aga kui kaks päeva järjest failida siis oleks ränk.

VisaHing
16.10.13, 18:52
Hääled seisuga post 1187 kuni 1650
Öö saabub 2:08:26 pärast
---
HääliLynchHääletajad
4 ranka Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=552080&postcount=1577) (37), timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=552027&postcount=1528) (1), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=551963&postcount=1474) (20), eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=551710&postcount=1257) (22)
2 karupoeg BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=552133&postcount=1627) (82), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=552072&postcount=1571) (85)
2 camu ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=551832&postcount=1364) (31), Avicii (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=551718&postcount=1264) (59)
2 Avicii karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=552125&postcount=1620) (35), camu (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=551978&postcount=1488) (68)
1 BlackWerewolfGenie LuuK (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=551639&postcount=1200) (6)
1 ei ole hääletanud -andres- (1)



Visahing

Ei lähe arvesse, loeb su eelnev vote.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:52
Imelik, et overbet muidu karjub aga kui ma karupeoga pressin siis on vait.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:53
äkki on char

overbet
16.10.13, 18:54
Imelik, et overbet muidu karjub aga kui ma karupeoga pressin siis on vait.

Mis ma ütlema pean selle peale, kui sa imo hetkel kõige külasemat mängijat pushid?

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:56
No mingi valik peab ju olema.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 18:57
Kui sa arvad, et karupoeg on kõige külasem siis kes on kõige hundisme järelejäänud mängijatest.

Char
16.10.13, 18:58
Selgitan veel kord ära miks ma arvan minu mõtte järgi lynchida täna random player on parem, sest me võime väga suure tõenäosusega mängu ära lahendada siis kohe.

Kuna Camu on KT mis on suht confirmed by ranka action, avicii ka hunt ja wow küla.

Meie saame täna hääletada kas overbet, karupoeg, char, andres, eyestabber, timz

Kui saame viimasele hundile pihta siis on mäng läbi, kui ei saa siis saame homme ära puua Ranka/Avicii ja järgmine päev.

kui me saame viimasele hundile pihta, siis peame ikka 2 päeva tapma blacki ja aviciid..

vahet pole kas me kulutame selleks kohe 2 päeva kohe või pärast.

ainuke vahe on selles, et hetkel saavad black ja avicii meile kärpseid pähe ajada need päevad, mil me lotoga otsime 3. hunti.

overbet
16.10.13, 18:58
Kui sa arvad, et karupoeg on kõige külasem siis kes on kõige hundisme järelejäänud mängijatest.

Sa mõtled kui ranka ja Avicii välja arvata?

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:01
Sa mõtled kui ranka ja Avicii välja arvata?

Kuule ma ei saa aru miks on vaja külana keerutada. Obvious küsimus ju no mis asja. Üritan täna mängu ära võita sa keerutad ei tundu külane.

Ja Char sulle vastata

Sa arvad, et kui täna saame viimasele hundile pihta ja öösel camu söödud confirmed KT keegi hakkab rankat või Aviciit kuulama nad annaks alla ju või saab hääled lockida kohe päeva alguses.

WowAwiAA
16.10.13, 19:01
-andres-?

Char
16.10.13, 19:01
imo karupoeg kuna ta oleks külana ammu aru saanud, et random lynch on täna parem ja camu ei saa fake KT claimi teha.

Kuna hundid ei saa teda ellu jätta.

kuidas sa karu võtad, kui ta tõi ranka fake claimi välja + ranka tunnistas üles selle peale.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:03
kuidas sa karu võtad, kui ta tõi ranka fake claimi välja + ranka tunnistas üles selle peale.

soulreading.


Karupojal polnud toohetk enam midagi teha ja kõige parem oleks olnud hunt tanki lükata. Kuna järgnevast lynchidest oleks kõik niikuinii välja tulnud, siit oli kerge endale küla credi anda.

Ja ta oleks külana tegelt arusaanud, et randomlynch on parem ja saame mängu ära võita kohe.

Overbet võibolla ei saa sellest aru kuna ta pole väga palju mänginud.

WowAwiAA
16.10.13, 19:04
kuidas sa karu võtad, kui ta tõi ranka fake claimi välja + ranka tunnistas üles selle peale.

#1621 Räägin sellest.

WowAwiAA
16.10.13, 19:04
Pmslt tuhnisin natuke veel Karu postides ja kui ta on siin hunt, see on beyong eternity high level wolf play mida ma karust ka ei usu.

Char
16.10.13, 19:05
Kuule ma ei saa aru miks on vaja külana keerutada. Obvious küsimus ju no mis asja. Üritan täna mängu ära võita sa keerutad ei tundu külane.

Ja Char sulle vastata

Sa arvad, et kui täna saame viimasele hundile pihta ja öösel camu söödud confirmed KT keegi hakkab rankat või Aviciit kuulama nad annaks alla ju või saab hääled lockida kohe päeva alguses.

BWG..sa räägid, et kui saame pihta, siis mäng läbi..ei ole ju..2 päeva peame ikka tapma neid..samamoodi nagu praegu peame 2 päeva tapma neid.

ma tapaks ära nad ja siis hakkaks rohkem edasi pushima kõiki mängijaid, ja ranka ja avicii ei toodaks mingit hundisitta vahele.

+ iga öö hundid tapavad inimesi ka ju, kui nad tapavad inimesi, siis on meil lihtsam 2 päeva pärast otsida hunti, sest siin on 2 võrra vähem kahtlusaluseid.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:05
no aga kuidas ta ei näinud läbi, et randomlynch on parem ja ajab mingit teemat, et äkki camu on fake KT.

HUNDID EI SAAKS EVER KT'd ELLU JÄTTA

overbet
16.10.13, 19:06
BWG tundub mingit desperate wolfi juttu ajavat.

Char
16.10.13, 19:06
bwg loe posti..

ütleme, et meil on 8 küla ja 3 hunti...kui me täna hakkame lotoma 8 küla vahel, siis sitt ju, aga kui me 2 päeva pärast hakkame lotoma, siis on 6 küla ja 1 hunt, ehk tõenäosus pihta saada suurem, kui täna.

+ ranka ja avicii ei tooda hundi crappi vahele.

ma ei saa aru kuidas sa ei mõista seda.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:06
BWG..sa räägid, et kui saame pihta, siis mäng läbi..ei ole ju..2 päeva peame ikka tapma neid..samamoodi nagu praegu peame 2 päeva tapma neid.

ma tapaks ära nad ja siis hakkaks rohkem edasi pushima kõiki mängijaid, ja ranka ja avicii ei toodaks mingit hundisitta vahele.

+ iga öö hundid tapavad inimesi ka ju, kui nad tapavad inimesi, siis on meil lihtsam 2 päeva pärast otsida hunti, sest siin on 2 võrra vähem kahtlusaluseid.

HUNDID PEAVAD TÄNA ÖÖSEL SÖÖMA KT.

KUI TÄNA SAAD PIHTA KOLMANDALE HUNDILE SIIS MIKS PEAKS RANKA JA AVICII MÄNGU PIKENDAMA?


WOWA KAS ARVAD, ET CHAR VÕIB OLLA HUNT?

Char
16.10.13, 19:08
HUNDID PEAVAD TÄNA ÖÖSEL SÖÖMA KT.

KUI TÄNA SAAD PIHTA KOLMANDALE HUNDILE SIIS MIKS PEAKS RANKA JA AVICII MÄNGU PIKENDAMA?


WOWA KAS ARVAD, ET CHAR VÕIB OLLA HUNT?

hundid söövad täna KT, aga homme söövad 1 küla, see 1 küla on see, keda me võime kahtlustada hetkel, et on hunt...

millest sa aru ei saa?

Char
16.10.13, 19:09
palun keegi kes tajub natuke loogikat ja matemaatikat seletage bwgle ära, et mu jutt on +EV

WowAwiAA
16.10.13, 19:10
bwg loe posti..

ütleme, et meil on 8 küla ja 3 hunti...kui me täna hakkame lotoma 8 küla vahel, siis sitt ju, aga kui me 2 päeva pärast hakkame lotoma, siis on 6 küla ja 1 hunt, ehk tõenäosus pihta saada suurem, kui täna.

+ ranka ja avicii ei tooda hundi crappi vahele.

ma ei saa aru kuidas sa ei mõista seda.

Matt longab :D

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:10
ajasid mul juhtme kokku tegelt ei ole vahet kas küla saab täna poodud või homme süüakse küla öösel. Küla süüakse öösel niikuinii.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:11
ma mõtlen veits äkki mõtlen välja võibolla on nii parem

Char
16.10.13, 19:14
ma mõtlen veits äkki mõtlen välja võibolla on nii parem

bwg..lihtsustatud variant, numbrid ei pruugi õiged olla, aga see on loogika :


hetkel on elus 5 küla. me peame nende vahelt otsima 1 hundi välja..saame pihta tõenäosus on 20%.

kui me tapame järjest ranka ja avicii, siis nad peavad ära tapma 2 küla 2 päevaga, kui me neid lynchivad

nüüd on elus 3 küla, me peame otsima nende vahetl 1 hundi välja, saame pihta tõenäosus on 33%


+ ranka ja avicii ei tooda hundimula vahele.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:18
Ranka - Hunt
Avicii - Hunt

WoW - Küla
BwG küla
camu KT

luuk
andres
ob
timz
Char
eyestabber
Karupoeg

Täna valime Luuk, Andres, Ob, Timz, Char, eyestabber, karupoeg 7 ( 6 küla 1 hunt) Täna saame pihta hundile GG täna ei saa hundile pihta poome täna küla 5 1 hunt. Homme poome ranka öösel süüakse üks küla 4 küla 1 hunt alles. Poome avicii ära süüakse üks küla 3 küla 1 hunt. Kui suur on tõenäosus, et seal paneme mööda?

Kui täna sööme ära confirmed Ranka hunt ja öösel läheb camu on alles 6 küla 2 hunti. Poome hundi süüakse küla 5 küla 1 hunt

Täpselt sama teeb välja lihtsalt ei saa mängu varem lõpetada.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:19
Panin korralikult puussse ikka oma valemitega sael.


Täna poome random küla siis homme on 5 küla 3 hunti mis ei ole hea play.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:19
aga samas kohe otsa 4 küla 2 hunti 3 küla 1 hunt.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:20
Lõpp kokkuvõttes on ikka 3 küla 1 hunt nii, et täna võib random playerit võtta

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:20
Char

eyestabber
16.10.13, 19:23
Nii jõudsin ka tagasi. BWG sa tundud sitaks hundine praegu oma selle viimase hetke lolli mängimisega. Tra misasja, võtame lihtsalt fking ranka välja, homme avicii ja siis ma võtaks reaalselt bwg kui paremat kandidaati ei ole

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:25
unvote


läksin tilti ära juba

WowAwiAA
16.10.13, 19:26
timz vist ikka viimane hunt.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:26
Nii jõudsin ka tagasi. BWG sa tundud sitaks hundine praegu oma selle viimase hetke lolli mängimisega. Tra misasja, võtame lihtsalt fking ranka välja, homme avicii ja siis ma võtaks reaalselt bwg kui paremat kandidaati ei ole

eyestabber

eyestabber
16.10.13, 19:27
lahe oled:D

WowAwiAA
16.10.13, 19:27
timz?

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:27
Ma panin kõik päevad mööda seega ma ei loodagi, et ma pihta saan aga kui vähemalt korra kõiki hääletada siis olen korra õigele hundile pihta saanud nii, et Win on igati.

overbet
16.10.13, 19:28
no kui me randomi peaksime võtma, ehkki me ei tohiks, siis BWG.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:28
Mu math on suht mööda ka

eyestabber
16.10.13, 19:28
Jah aga me ei võta, isegi kui see oleks bwg

overbet
16.10.13, 19:29
Jah aga me ei võta, isegi kui see oleks bwg

jep, obv.

LuuK
16.10.13, 19:29
Avicii
Tundub loogikat kasutades kõige kindlam lähenemine. Olen valmis muutma.

karupoeg on kolmas hunt raketiteooria kohta: ranka teeb posti ilma fakte kontrollimata. karupoeg märkab seda. ei saa loota, et mitte keegi mitte kunagi seda tähele ei pane. kuna ranka on hunt siis karupoja d1 clear kadunud. ainuke variant clear säilitada on ranka kohe ise tanki panna. lisaks karupoja flow selline huvitav. sobib ideaalselt pilti.
isegi kõike seda arvestades on siiski tegu ülimalt peene mänguga levelil 10 astmes 10 nagu wow ütles.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:29
no kui me randomi peaksime võtma, ehkki me ei tohiks, siis BWG.

overbet

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:30
Avicii
Tundub loogikat kasutades kõige kindlam lähenemine. Olen valmis muutma.

karupoeg on kolmas hunt raketiteooria kohta: ranka teeb posti ilma fakte kontrollimata. karupoeg märkab seda. ei saa loota, et mitte keegi mitte kunagi seda tähele ei pane. kuna ranka on hunt siis karupoja d1 clear kadunud. ainuke variant clear säilitada on ranka kohe ise tanki panna. lisaks karupoja flow selline huvitav. sobib ideaalselt pilti.
isegi kõike seda arvestades on siiski tegu ülimalt peene mänguga levelil 10 astmes 10 nagu wow ütles.

Luuk

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:31
Kõige parem randomlynch kuna kui on küla siis input on olnud 0

timz0333
16.10.13, 19:31
Suht fun. Lahendate mängu pm ära ja siis tahate veel flippima hakata ja pöörate omavahel konflikti

Hundid kogu seda kremplit läbi sirvides on ranka / camu a mr x kõige rohkem pakuks andres selleks. Kas andres on põhjendanud miks ta sama palju afk kui näiteks mina?

Suruvad üksteist, et kui üks peaks minema on teine lock clear küla.

Ülejäänud liigituvad Mr X alla.



See on suht kõhutunde pealt ja fakte ei ole kahjuks letti käija kuna seda mõtetut sitta on siia kokku toodetud metsikult ja pole lihtsalt aega päeval kaasa mõelda.

Rankalt mõnus slip ka muiu ty!

Viimased 1,5h päeval olen teiega karupoeg ja wowa

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:31
Ma vaatan hetkel mul polnud luuki isegi listis vist suht ränk math on päris kindlalt mööda.

VisaHing
16.10.13, 19:32
Hääled seisuga post 1187 kuni 1697
Öö saabub 1:28:41 pärast
---
HääliLynchHääletajad
4 ranka Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=552080&postcount=1577) (44), timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=552027&postcount=1528) (2), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=551963&postcount=1474) (25), eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=551710&postcount=1257) (25)
3 Avicii LuuK (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=552203&postcount=1692) (7), karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=552125&postcount=1620) (35), camu (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=551978&postcount=1488) (68)
2 camu ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=551832&postcount=1364) (31), Avicii (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=551718&postcount=1264) (59)
1 LuuK BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=552205&postcount=1694) (105)
1 timz0333 WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=552196&postcount=1686) (91)
1 ei ole hääletanud -andres- (1)

timz0333
16.10.13, 19:32
Ranka ja camu suruvad üksteist nagu piibeleht vesipruul.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:33
Suht fun. Lahendate mängu pm ära ja siis tahate veel flippima hakata ja pöörate omavahel konflikti

Hundid kogu seda kremplit läbi sirvides on ranka / camu a mr x kõige rohkem pakuks andres selleks. Kas andres on põhjendanud miks ta sama palju afk kui näiteks mina?

Suruvad üksteist, et kui üks peaks minema on teine lock clear küla.

Ülejäänud liigituvad Mr X alla.



See on suht kõhutunde pealt ja fakte ei ole kahjuks letti käija kuna seda mõtetut sitta on siia kokku toodetud metsikult ja pole lihtsalt aega päeval kaasa mõelda.

Rankalt mõnus slip ka muiu ty!

Viimased 1,5h päeval olen teiega karupoeg ja wowa

timz

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:33
Ranka ja camu suruvad üksteist nagu piibeleht vesipruul.

timz

timz0333
16.10.13, 19:34
timz

Sa oled nii nummi,

tänu sulle ongi küla siin praegu sellises pasas ty Genius!

eyestabber
16.10.13, 19:37
Ranka ja camu suruvad üksteist nagu piibeleht vesipruul.

kui nii on siis see tuleb kohe välja ju pärast tänast ööd.

WowAwiAA
16.10.13, 19:38
Kogu mu ranka clearimis teema sai alguse sellest, et Neeme tõmbas omale kahtluse sellal kui Ranka ja Luuk olid kõrvuti vagunid. Neemel oli samal ajal hääl ranka peal, ta oli maininud päeva algul, et ranka peal hääl kuna Ranka pole veel postitanud. Ometi ta ei pannud häält Luuk peale ja sellega ma Ranka ka clearisin.
Pmslt Luuk on vist meie viimane hunt.

timz0333
16.10.13, 19:38
tulebgi

eyestabber
16.10.13, 19:38
see eeldaks et Avicii on KT(mis väga unlikely) või siis KT polegi veel välja tulnud, mis on ka väga ebatõenäoline.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:38
ranka Char (44), timz0333 (2), overbet (25), eyestabber (25)
3 Avicii LuuK (7), karupoeg (35), camu (68)
2 camu ranka (31), Avicii (59)
1 LuuK BlackWerewolfGenie (105)
1 timz0333 WowAwiAA (91)
1 ei ole hääletanud -andres- (1)

TÄNA ELAVAD MÄNGIJAD

RANKA HUNT
AVICII HUNT
CAMU KT
WOW KÜLA
BWG KÜLA
OB
EYESTABBER
LUUK
KARUPOEG
ANDRES
CHAR
TIMZ
(12?)
TÄNA POOME RANKA - ÖÖSEL SÜÜAKSE KT ELUS 10 Mängijat kellest (8 küla 2 hunti) Poome hundi süüakse küla (7 küla 1 hunt)

Täna poome RANDOM KÜLA SAAME HUNDILE PIHTA SIIS MÄNG LÄBI AGA KUI KÜLA SIIS 10 mängijat alles (7 küla 3 hundid), poome ühe hundi üles nad söövad ühe küla alles 6 küla 2 hunti sööme. Poome hundi süüakse küla alles 5 küla 1 hunt.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:41
Ma tahaks randomiga minna aga kui arvatakse, et 7 -1 vastu sõdida parem siis lähem aeglaselt aga wowa on suht kindel öökill kuna ta confirmed küla right after camu nii, et täna saaks veel midagi paremat infi. Kui confirmed küla ära süüakse siis on raskem juba.


WOWA PALUN TEEME RANDOM

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:41
Kuna meil läheb mäng palju raskemaks, kui confirmed küla on ära söödud. Seega

Timz/Char/Luuk

Üks neist 100%

WowAwiAA
16.10.13, 19:42
Ma võin väjaspool claimi võtta küll kui aitate seda viimast hunti otsida. Ma juba pikemat aega siin mässan sellega.

WowAwiAA
16.10.13, 19:42
Kogu mu ranka clearimis teema sai alguse sellest, et Neeme tõmbas omale kahtluse sellal kui Ranka ja Luuk olid kõrvuti vagunid. Neemel oli samal ajal hääl ranka peal, ta oli maininud päeva algul, et ranka peal hääl kuna Ranka pole veel postitanud. Ometi ta ei pannud häält Luuk peale ja sellega ma Ranka ka clearisin.
Pmslt Luuk on vist meie viimane hunt.

Luuk peab olema hunt siin. Kes on hääletuste ja asjadega kursis.

eyestabber
16.10.13, 19:42
kuidas wowa ära süüakse kui camu KT?

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:43
Mitte täna

WowAwiAA
16.10.13, 19:43
Ma võin väjaspool claimi võtta küll kui aitate seda viimast hunti otsida. Ma juba pikemat aega siin mässan sellega.

S.t randomit ma ei tee, me leiame selle viimase hundi ja hääletame tema.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:44
S.t randomit ma ei tee, me leiame selle viimase hundi ja hääletame tema.

Ma mõtlen randomall, out of claim.

timz0333
16.10.13, 19:46
ranka Char (44), timz0333 (2), overbet (25), eyestabber (25)
3 Avicii LuuK (7), karupoeg (35), camu (68)
2 camu ranka (31), Avicii (59)
1 LuuK BlackWerewolfGenie (105)
1 timz0333 WowAwiAA (91)
1 ei ole hääletanud -andres- (1)

TÄNA ELAVAD MÄNGIJAD

RANKA HUNT
AVICII HUNT
CAMU KT
WOW KÜLA
BWG KÜLA
OB
EYESTABBER
LUUK
KARUPOEG
ANDRES
CHAR
TIMZ
(12?)
TÄNA POOME RANKA - ÖÖSEL SÜÜAKSE KT ELUS 10 Mängijat kellest (8 küla 2 hunti) Poome hundi süüakse küla (7 küla 1 hunt)

Täna poome RANDOM KÜLA SAAME HUNDILE PIHTA SIIS MÄNG LÄBI AGA KUI KÜLA SIIS 10 mängijat alles (7 küla 3 hundid), poome ühe hundi üles nad söövad ühe küla alles 6 küla 2 hunti sööme. Poome hundi süüakse küla alles 5 küla 1 hunt.


Suht hea plaan. Poome random küla :D Saan aru, et võimalus mäng lukku panna, aga võimalus mäng niimodi veel lõpuks huntidele kinkida. Minul puudub endgame kogemus ja ei tahaks riskida selle liiniga kui camu juhtub, et pole hunt homme.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:48
Ma mäletan üks mäng karupoeg pressis täpselt samat liini, et teha selline lynch kus viimasel hundile pihta saades oleks mäng läbi ja tegelt ta oleks külana sellest ammu aru saanud ka siin mängus ja sellepärast mul raske teda clearida aga ma ei tea ma terve see mäng mööda pannud :(

WowAwiAA
16.10.13, 19:49
Pole eelmisi mänge vaatand pmst, kes kuidas mängind, vahest nsm päevalõpus vaatand, kuidas hääletus läinud. :D
Aga see selleks.

BWG'le - kui ma kiirelt ei postita, see ei tähenda, et ma olen hunt lol. Foorum vahest nsm ka lahti, kui grind või midagi muud teen. "Online" olemine, ei tähenda ju seda, et ma teemat loeksin või oleksin üldse foorumis parasjasti.

Mina jätaksin praegu kindlasti esimeste päevade puhul puutumata Laasi, q_q ja BWG. Puhtalt sellepärast, et nad on ühed aktiivsemad ja panevad teisi postitama, mis annab reade. OBV, keegi neist kolmest võib ka hunt olla, aga nii varajases faasis ilma kindla readita kohe neid mõttetu hääletada.

Ok , praegu 0 posti mehed - overbet, ranka, Luuk. Valiksin kedagi neist. Kuna overbetil ja Luukil on hääl olemas, siis praegu läeb ranka peale.

Pmst Fortune ka veel 0 posti.


Hääled seisuga post 4 kuni 513
Öö saabub 0:10:58 pärast
---
HääliLynchHääletajad
4 ranka WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550708&postcount=481) (66), camu (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550597&postcount=372) (8), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550560&postcount=342) (35), neeme (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550270&postcount=133) (7)
3 LuuK -andres- (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550655&postcount=429) (11), KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550637&postcount=411) (49), eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550303&postcount=156) (14)
1 WowAwiAA BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550392&postcount=239) (59)
1 Fortune Fabulous (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550171&postcount=63) (5)
1 KristjanLaas Avicii (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550716&postcount=489) (13)
1 camu ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550653&postcount=427) (40)
1 BlackWerewolfGenie Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550497&postcount=298) (4)
1 eyestabber timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550162&postcount=55) (17)
1 neeme Fortune (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550700&postcount=473) (18)
2 unvote karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550712&postcount=485) (46), q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550697&postcount=470) (97)
1 ei ole hääletanud LuuK (5)


:00 loeb :01 ei loe


Tra ma ei tea, kõik on nii segane siin.
Luuk ka lõpuks 1 postiga välja ilmunud.
Ma enda häält ilmselt siiski muutma ei hakka, kuigi enne lubasin seda.
Jääb praegu sinna kus on.

Vaadake nüüd seda. See oli ka kogu põhjust pmslt miks Ranka clearisin. Miks Neeme tuleb tõmbab omale tähelepanud niisama. Ometi ei hääleta Luuki. Ta põhjus päeva algul Rankat hääletada oli, kuna Ranka polnud postitanud. See on nii easy hääle liigutus. Luuk peab olema viimane hunt.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:49
Suht hea plaan. Poome random küla :D Saan aru, et võimalus mäng lukku panna, aga võimalus mäng niimodi veel lõpuks huntidele kinkida. Minul puudub endgame kogemus ja ei tahaks riskida selle liiniga kui camu juhtub, et pole hunt homme.

ok

WowAwiAA
16.10.13, 19:50
Luuk

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:51
CAMU CLAIM EI SAA FAKE OLLA KUNA TA PEAB SÖÖDUD OLEMA KUI TA SÖÖDUD POLE SIIS HUNDID, AVICII RANKA JA CAMU.

Timz on viimane hunt väga paljudel kordadel siin mängus.

karupoeg
16.10.13, 19:51
Ma mäletan üks mäng karupoeg pressis täpselt samat liini, et teha selline lynch kus viimasel hundile pihta saades oleks mäng läbi ja tegelt ta oleks külana sellest ammu aru saanud ka siin mängus ja sellepärast mul raske teda clearida aga ma ei tea ma terve see mäng mööda pannud :(

mida ***** sa ajad bwg?

Ma isegi ei viitsi lugeda neid vahepealseid poste ja nägin kohe seda viimast. ma ei ole elusees sellist juttu rääkinud nagu sa praegu mulle omistad.

Ma ei usu, et sa siin hunt oled, aga no ffs hinga oma jutu vahepeal natukene. Sa ei ole q_q, kes võib endale lubada 100 posti päevas, sest ta ajab nendest 90% ajast normaalset juttu. Sa lihtsalt pritsid segast 3ndat päeva järjest, kõik su jutt on täiesti mööda, su readid on olnud täiesti mööda.

Kopp ees sellise vennaga mängimisest ausalt ka.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:51
Ma ei saa kõik potentsiaalsed külad ütlevad samat jama, et camu ei ole KT see on võimatu peale seda actionit ja see ei saa wulfplay olla kuna neil ei ole sellega tulevikku kui nad kõik koos hundid on.

WowAwiAA
16.10.13, 19:52
**** kas mu postidest vaadataksegi lihtsalt mööda? pole 1435576 erineva nurga alt 256768797 teemat kaalunud, oma poste bumpinud jnejne. Tahaks vähemalt kaasa mõtlemist vms.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:52
mida ***** sa ajad bwg?

Ma isegi ei viitsi lugeda neid vahepealseid poste ja nägin kohe seda viimast. ma ei ole elusees sellist juttu rääkinud nagu sa praegu mulle omistad.

Ma ei usu, et sa siin hunt oled, aga no ffs hinga oma jutu vahepeal natukene. Sa ei ole q_q, kes võib endale lubada 100 posti päevas, sest ta ajab nendest 90% ajast normaalset juttu. Sa lihtsalt pritsid segast 3ndat päeva järjest, kõik su jutt on täiesti mööda, su readid on olnud täiesti mööda.

Kopp ees sellise vennaga mängimisest ausalt ka.

blackwerewolfgenie

out

karupoeg
16.10.13, 19:52
ja mul on nüüd juba absull pohhui, keda te lynchite, sest kogu see viimased 3 lk on täiesti ebaoluline, aga ikka on vaja heietada.

Võtame avicii või ranka välja ja siis on homme kurat selge.

Aga ei, vennad heietavad ja heietavad.

nägemist

WowAwiAA
16.10.13, 19:53
Sha la la nii pea kui närvi lähen lasen end modkilli lalalalala

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:54
ja mul on nüüd juba absull pohhui, keda te lynchite, sest kogu see viimased 3 lk on täiesti ebaoluline, aga ikka on vaja heietada.

Võtame avicii või ranka välja ja siis on homme kurat selge.

Aga ei, vennad heietavad ja heietavad.

nägemist

karupoeg

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 19:55
Locking oma hääle niikauaks kuni hundid ära söövad.

eyestabber
16.10.13, 19:56
Lol, printsessid koos siin ikka

karupoeg
16.10.13, 19:59
Locking oma hääle niikauaks kuni hundid ära söövad.

kasutajate BWG ja Simmo ainsad korrad kui nad siin mängus on täppi pannud on need, kus nad on silmad kinni mind hundiks hääletanud. Kuna nad on seda iga mäng teinud, siis mõnikord läheb see ka täppi. Nimelt siis kui ma olen ka hunt.

Aga BWG, ära lase ennast petta, tegemist ei ole sinu suurepäraste mängulugemisoskustega vaid puhta statistilise tõenäosusega.

Sama statistiline tõenäosus näitab ka, et kõikides oma mängudes oled sa kõikides muudes readides olnud täielikult full of shit.

Ja kui küla hakkab nüüd BWG-d mingilgi moel uskuma, siis gl to you all ja ma loobun vabatahtlikult enne päeva mängimast ja võtan modkilli mitte ei lase ennast välja hääletada.

LuuK
16.10.13, 19:59
kulla bwg ainuke asi mida sa saavutad oma häältespämmiga on et sulle endale tõmmatakse kott pähe.

WowAwiAA
16.10.13, 19:59
Reaalselt jään ma ikka tähelepanuta siin w?

VisaHing
16.10.13, 20:00
Hääled seisuga post 1187 kuni 1733
Öö saabub 1:00:58 pärast
---
HääliLynchHääletajad
4 ranka Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=552080&postcount=1577) (44), timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=552027&postcount=1528) (6), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=551963&postcount=1474) (25), eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=551710&postcount=1257) (29)
3 Avicii LuuK (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=552203&postcount=1692) (8), karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=552125&postcount=1620) (38), camu (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=551978&postcount=1488) (68)
2 camu ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=551832&postcount=1364) (31), Avicii (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=551718&postcount=1264) (59)
1 LuuK WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=552232&postcount=1720) (100)
1 karupoeg BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=552240&postcount=1728) (119)
1 ei ole hääletanud -andres- (1)

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 20:00
kasutajate BWG ja Simmo ainsad korrad kui nad siin mängus on täppi pannud on need, kus nad on silmad kinni mind hundiks hääletanud. Kuna nad on seda iga mäng teinud, siis mõnikord läheb see ka täppi. Nimelt siis kui ma olen ka hunt.

Aga BWG, ära lase ennast petta, tegemist ei ole sinu suurepäraste mängulugemisoskustega vaid puhta statistilise tõenäosusega.

Sama statistiline tõenäosus näitab ka, et kõikides oma mängudes oled sa kõikides muudes readides olnud täielikult full of shit.

Ja kui küla hakkab nüüd BWG-d mingilgi moel uskuma, siis gl to you all ja ma loobun vabatahtlikult enne päeva mängimast ja võtan modkilli mitte ei lase ennast välja hääletada.

Ei pea mulle midagi selgitama.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 20:01
Ma ütlesin sind juba day1 ka siin mängus hundiks. Kui eksin siis eksin tood ise ka välja, et niikuinii koguaeg vale. Kui ei eksi on tiger blood tunne.

Vahet pole, keegi teine sind niikuinii lynchima ei hakka.

WowAwiAA
16.10.13, 20:03
EHk siis ei lahendagi mängu jah? Kepime niisama üksteist?

timz0333
16.10.13, 20:03
Nii küla kui sa bwg ka ei tundu tahaks juhtida tähelepanu wowa tsitaadile 1718 neeme postist



Mina jätaksin praegu kindlasti esimeste päevade puhul puutumata Laasi, q_q ja BWG. Puhtalt sellepärast, et nad on ühed aktiivsemad ja panevad teisi postitama, mis annab reade. ]OBV, keegi neist kolmest võib ka hunt olla[/COLOR], aga nii varajases faasis ilma kindla readita kohe neid mõttetu hääletada.

Elus oled paraku ainult sina.

eyestabber
16.10.13, 20:04
karupoeg tule vähemalt ranka peale, et sulle endale või camule pärast mingit kambakat ei saaks teha

timz0333
16.10.13, 20:04
EHk siis ei lahendagi mängu jah? Kepime niisama üksteist?

Probably the best post in this thread

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 20:05
EHk siis ei lahendagi mängu jah? Kepime niisama üksteist?

feeling hurt

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 20:07
Nii küla kui sa bwg ka ei tundu tahaks juhtida tähelepanu wowa tsitaadile 1718 neeme postist



Elus oled paraku ainult sina.

Miks timz mind hundiks freimida proovid

karupoeg
16.10.13, 20:07
ma teen teile asja väga lihtsaks enda koha pealt.

Põhjused, miks ma olen küla:
*day 1 tekitasin neeme rongi ja neeme lendas. Sealjuures päris agressiivselt surusin neemet viimastel minutitel mistõttu q_q muutis oma hääle neemele. Õnn oli meie õuel.

*day 3 ma lugesin ranka KT claimist välja suure slipi mida keegi teine ei märganud.

Põhjused, miks ma võiksin olla hunt BWG arvates:
* olen hunt koos avicii, ranka ja neemega. nähes day 1, et ranka on minemas, tekitan kõrvale neeme rongi, et ennast to the max clearida. Day on 3 rankaga aga kokku lepitud, et tal on slip, mida mina märkan ja clearin ennast veelgi.

Põhjused, miks viimane teooria on full of shit on järgnevad:
Minul ei ole hundina väga suuri chance endgames. Ja kas ma reaalselt hakkaks kõige tagasihoidlikumat ja peidetumat hunti tapma day 1? ARVESTADES, et nii avicii, ranka kui mina oleme sellised, kes endgame oleks kahtlusalused. Neeme mitte. WOWA võib siin tunnistada, et minu hundi teooria on reaalsuses rajatud teise hundi ümber, kellel endgame suuremad võimalused.

+ neeme väljavõtmiega hundina oleks üsna suur tõenäosus ikkagi, et ranka lendab day 2. Ja nüüd BWG arvab, et ma olen siuke egotripper, et lasen esimesel kahel päeval basically 2 hunti välja, et ennast clearida?

see on minu legacy.

küla ei ajaks siukest teksti suust välja. Tark küla vähemalt mitte.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 20:08
Kristjanlaas surus sind päev otsa hundiks ja sai kohe hundikilli sama öö kas see ei ole suurem hunditell kui see, et neeme random külaelanike oma postis välja toob?

Neeme noobhunt ei pannud ühtegi hunti oma posti kuna ei tahtnud kedagi sisserääkida.

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 20:08
to timz

karupoeg
16.10.13, 20:09
ranka täna ranka, homme avicii

karupoeg
16.10.13, 20:10
Kristjanlaas surus sind päev otsa hundiks ja sai kohe hundikilli sama öö kas see ei ole suurem hunditell kui see, et neeme random külaelanike oma postis välja toob?

Neeme noobhunt ei pannud ühtegi hunti oma posti kuna ei tahtnud kedagi sisserääkida.


to timz

mina surusin day 2 timzi tugevalt. Timz oleks tapnud minu. Ja seda on 10x lihtsam põhjendada kui laasi tappu. Sest ma olen SPK

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 20:10
Timz oled nõus, et kui mina olen küla siis sina oled hunt?

BlackWerewolfGenie
16.10.13, 20:11
mina surusin day 2 timzi tugevalt. Timz oleks tapnud minu. Ja seda on 10x lihtsam põhjendada kui laasi tappu. Sest ma olen SPK

Laas surus kohe päeva algusest timzi.

WowAwiAA
16.10.13, 20:11
Proovin ja Bumpin veel korra oma #1718. Karupoeg, vaata.