PDA

View Full Version : Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!



Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

VisaHing
13.10.13, 17:22
*** Libahunt XV mänguteema ***

Enne postitamist lugege palun läbi reeglid ja info. (Avage spoiler)

Teemas võivad postitada ainult elusolevad mängijad ja seda siis, kui on päev.

Reeglid

Foorumimäng LIBAHUNT reeglid.

Seni, kuni mäng käib, on lubatud mängust rääkimine ainult mänguteemas.

Millegist rääkimine väljaspool mänguteemat, mis võib mõjutada mängutulemust on reeglitevastane ja üldiselt peaksid üldse hoiduma käimasoleva mängu mainimisest väljaspool mänguteemat. Pea meeles, et mäng käib seni, kuni mängu moderaator on teatanud, et mäng on läbi.

Foorumi tarkvara lubab lisada pilte, videosid ja linke teistele lehtedele. Nende postitamine on üldiselt lubatud aga pole mõeldud, et need on peamised suhtlusvahendid. Nende kasutamine info peitmiseks või maskeerimiseks on keelatud. Piltide, videote või helide kasutamine eesmärgiga oma poste varjata otsingu eest on keelatud. Endast video või helide postitamine on keelatud.

Postitamine on lubatud ainult siis, kui on päev.

Kui öö algab 22:00 siis postid seisuga 22:00 on OK ja hääled sel ajal loevad.

Keelatud on postitamine ja hääletamine 22:01, hääled :01 ei loe ja postid loetakse vigasteks.

Kui mängu moderaator kirjutab stiilis ":00 loeb; :01 ei loe" siis need numbrid tähendavadki minuteid, kuna hääled loevad ja kuna mitte.

Kogemata ööpostitamist vahetevahel juhtub aga sinult oodatakse, et püüad ööpostitamist vältida.

Postitamine on lubatud ainult siis, kui oled elus.

Kui sul on roll, mis lubab suhelda mänguteemaväliselt siis võid seda teha ainult siis kui su roll seda lubab. Ja ainult isikutega, kellega su roll seda lubab.

Hundid võivad üksteisega suhelda 24h päevas.

Postide muutmine on keelatud, ükskõik mis põhjusel.

Isegi kirjaviga, katkist tagi, jne (nt pilti postidades läheb [img] tag valesti) EI TOHI parandada.

Postide muutmine tekitab ebatasakaalus oleva olukorra, nt keegi näeb su orginaal- ja muudetud posti ja see tekitab probleeme mängu aususega. See puudutab kõiki poste, kaasaarvatud neid, mis on tehtud kogemata öösel, valedes teemades, valede kasutajatega, jne.

Keelatud on postitada pilti ja tsiteerida oma rolli privaatsõnumit, külatarga peeke ja muud mänguga seotud suhtlust, mis on toimunud väljaspool mänguteemat.

Libahunt on mäng, kus tõlgendatakse informatsiooni, mis on mänguteemasse postitatud. Seega ei ole oodatud, et mängijad tõestavad oma rolle postitades otsest tõendusmaterjali oma rollist (privaatsõnumist pilti tegemine, selle otsene tsiteermine, jne). Keelatud on ka igasugused kihlveod mille abil saad oma rolli tõestada. (Nt: veame 50 euro peale kihla, et ma küla)

Keelatud on postitada pilt või otsetsiteerida mängumoderaatori privaatsõnumeid. Kõik informatsioon, mida soovid edasi anda, tuleb panna oma sõnadesse.

Võltsitud piltide ja tsitaatide postitamist koheldakse samamoodi nagu päris piltide, tsitaatide postitamist.

Kui sa pole kindel, mida postitada võib, konsulteeru mängu moderaatoriga.

Kui sa oled liitunud mänguga siis sinult oodatakse selles osalemist.

Minimaalselt oodatakse, et postitad vähemalt üks kord iga päev.

Kui juhtub midagi, et pead olema away from keyboard ja sa ei saa enam edasi mängida siis tuleb mängu moderaatorile saata privaatsõnum ja paluda oma kohale asendusmängija. Koheselt tuleb lõpetada mänguteemas postitamine. Mänguteemas kirjutamine, et sa otsid asendusmängijat on keelatud.

Sinult oodatakse viisakat käitumist.

Libahunt on mäng, kus valetamine on lubatud ja isegi oodatud ning on mängijate asi välja selgitada, kes räägib tõtt. Seega vaidlused mängijate vahel on loomulikud aga jälgige, et te üle piiri ei lähe ning kedagi ei solva. Samuti on oodatud, et iga mängija mängib võidu nimel ja oma meeskonda tahtlikult saboteerida ei või.


Ülesehitus.

Mängul on kaks osapoolt.
4 libahunti, kes kõik teavad üksteist ja võivad teemaväliselt omavahel suhelda.

12 külaelanikku, kes üksteist ei tea ning kes teemaväliselt ühegi teise mängijaga suhelda ei või ja võivad teemas ainult postitada kui on päev.

1 külatark, kes igal öösel (kaasaarvatud öö enne esimest mängupäeva) saadab mängujuhile (mulle) ühe mängija nime ning saab teada, kas tegemist on libahundi või külaelanikuga.

Libahuntide meeskond võidab siis, kui nad moodustavad vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Külaelanikud (koos külatargaga) võidavad siis, kui kõik libahundid on surnud.

Mängul on kaks faasi:

1. Päev, millal kõik elusolevad mängijad võivad teemas postitada ja hääletada ühe mängija vastu. Päev algab tavaliselt kell 07:00, aga postitada ei või enne kui ma olen selleks loa andnud. Päev lõppeb 22:00 ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust.

2. Öö, mille ajal libahundid saavad endiselt üksteisega suhelda ja peavad mulle saatma ühe mängija nime, keda nad öösel tappa soovivad. Samuti peab külatark saatma mulle igal öösel ühe elusoleva mängija nime, kelle rolli ta soovib teada. Öö algab 22:01 ja öösel keegi teemas postitada ei tohi.

Hääletamine:

Igal päeval on mängijatel võimalus hääletada ühe mängija vastu. Mängija, kellel on enim hääli mängupäeva lõppedes eemaldatakse mängust. Hääletada võib nii palju kordi kui mängija soovib ning arvesse läheb ainult kõige viimane hääl. Mängija vastu hääle andmiseks postita mängija nimi boldis. Näiteks, kui pastilaa oleks mänguks ja Sa soovid tema vastu hääletada, siis näeb välja nii:
Pastilaa

Bold kirja võib kasutada AINULT hääletamiseks.

Muuda oma foorumi seadeid, et teha mängimine mugavamaks.

Lülita sisse nähtamatus:

Seaded -> Muuda seadeid -> Nähtamatus -> Lülita nähtamatus sisse

Siis teised kasutajad ei näe kuna sa online oled ja tänu sellele on mitmed asjad lihtsustatud. (Huntidel külatarga otsimine öösel, jne)

Kuva 100 posti ühel lehel:

Seaded -> Muuda seadeid -> Postituste arv näitamaks ühel lehel -> Näita igal lehel 100 postitust

Kuna libahunt on mäng, kus postitatakse väga palju ja teemad lähevad suureks siis on palju mugavam seda infot töödelda, kui edasi-tagasi lehti sirvida.

Mängijate nimekiri :

1)Fabulous
2)Overbet
3)WowAwiAA
4)Camu
5)Timz0333
6)Ranka
7)Eyestabber
8)-andres-
9)Neeme
10)Char
11)Q_Q
12)KristjanLaas
13)BlackWerewolfGenie
14)Karupoeg
15)Avicii
16)LuuK
17)Fortune

Hakkan kohe rollisõnumeid saatma.

PMid:

Külaelanik:

Sa oled külaelanik.

Sa võidad siis, kui kõik libahundid on mängust eemaldatud.

Edu!


Libahunt:


Sa oled libahunt.

Sa võidad, kui sinu meeskond moodustab vähemalt poole allesjäänud mängijatest.

Sinu meeskonnas on: <tsenseeritud>

Edu!

Külatark:


Sa oled külatark.

Palun esita, mis mängija rolli kohta teada soovid enne 14:00-i(sobiva võimaluse korral isegi varem).

Sa võidad koos külaelanikega, kui kõik libahundid on mängust eemaldatud.

Edu!

ON ÖÖ!

VisaHing
13.10.13, 17:46
Rollid saadetud. Kui keegi PM ei saanud, siis võtta ühendust palun.

Kõike toredat, päev algab homme ~8-9 ajal.

VisaHing
14.10.13, 07:15
ON PÄEV.

Good Luck

VisaHing
14.10.13, 07:17
Hääled seisuga post 4 kuni 0
Öö saabub 13:44:07 pärast
---
HääliLynchHääletajad
17 ei ole hääletanud neeme (0), overbet (0), KristjanLaas (0), LuuK (0), timz0333 (0), WowAwiAA (0), q_q (0), ranka (0), karupoeg (0), BlackWerewolfGenie (0), camu (0), -andres- (0), Avicii (0), Fabulous (0), Fortune (0), Char (0), eyestabber (0)

Char
14.10.13, 07:50
helllou

jälle küla, vaatame mis saama hakkab.

väga ei viitsi võimelda seekord :D

-andres-
14.10.13, 09:09
Sup. Samuti taas küla.

timz0333
14.10.13, 09:15
Hommik ka minu poolt külad. Ilus kohe vaadata, et karupoeg ka ikka abis meil.

karupoeg
14.10.13, 09:27
q_q imo

karupoeg
14.10.13, 09:28
tsau timz

camu
14.10.13, 09:38
Tere ka üle pika aja minu poolt!
Kuna olen praktikal ja vahel ka koolis, siis väga suurt aktiivsust ei luba. Samas päris kõrvalvaatajaks ma ka siia ei tulnud. Seega läbi loen teemat kindlasti ja mõned mõtted postitan samuti. Täna olen õhtust alates veidi aktiivsem.

q_q
14.10.13, 09:48
karupoeg

q_q
14.10.13, 09:49
Ma clearin camu ja chari juba.

q_q
14.10.13, 09:49
Keegi peekind ka mind juba on v?

VisaHing
14.10.13, 09:54
Hääled seisuga post 4 kuni 13
Öö saabub 11:06:46 pärast
---
HääliLynchHääletajad
1 q_q karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550103&postcount=8) (2)
1 karupoeg q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550108&postcount=11) (3)
15 ei ole hääletanud LuuK (0), KristjanLaas (0), WowAwiAA (0), neeme (0), timz0333 (1), ranka (0), overbet (0), Fortune (0), BlackWerewolfGenie (0), Avicii (0), -andres- (1), camu (1), eyestabber (0), Fabulous (0), Char (1)

KristjanLaas
14.10.13, 10:01
Char confirmed hunt.

KristjanLaas
14.10.13, 10:02
andres ka ilmselt, char for sure.

KristjanLaas
14.10.13, 10:02
Char

-andres-
14.10.13, 10:03
KristjanLaas

-andres-
14.10.13, 10:04
Seekord tegelikult mina oleks ranka ideega päri, et vaadata päeva jooksul, kes ei ole aktiivseid ja siis neid pooma hakata. Last game näitas, et olukord ei muutu.

karupoeg
14.10.13, 10:05
Seekord tegelikult mina oleks ranka ideega päri, et vaadata päeva jooksul, kes ei ole aktiivseid ja siis neid pooma hakata. Last game näitas, et olukord ei muutu.

nõus

KristjanLaas
14.10.13, 10:13
KristjanLaas

Ära hulluks nüüd mine kohe, et sind ka mainisin:(

Nõus ka eelnevaga inactivuse seisukohalt.

-andres-
14.10.13, 10:14
Ära hulluks nüüd mine kohe, et sind ka mainisin:(

Nõus ka eelnevaga inactivuse seisukohalt.

Miks sa ei ole hunt, kes tunduvad sulle hundised?

:D

timz0333
14.10.13, 10:23
17 mängijat ikka päris palju.

noobcleariks chari, huntidel pigem nähtamatus peal
ja see on level 1 lähenemine!

KristjanLaas
14.10.13, 10:25
Sest ma olen mr. küla, kuigi olin jumala kindel miskipärast, et flippan KT omale.

Praegu mõeldes olen rahul, sest hunt olla on palju stressirohkem ja 2 mängu järjest hunt olles vist ei püsiks enam terve inimesena. Hakkasin juba irl kõigiga hundirollis suhtlema..

Chari esimeen post tundus lihtsalt nii hunt kui olla saab, aga see on 1 post alles. 2 post sampel oleks juba ok:D

neeme
14.10.13, 11:12
Hei.

Paari esimese posti põhjal cleariks ise ka chari.
Eks õhtupoole läeb ilmselt veel actioniks - tuleb oodata.

Fabulous
14.10.13, 11:17
Sest ma olen mr. küla, kuigi olin jumala kindel miskipärast, et flippan KT omale.

Praegu mõeldes olen rahul, sest hunt olla on palju stressirohkem ja 2 mängu järjest hunt olles vist ei püsiks enam terve inimesena. Hakkasin juba irl kõigiga hundirollis suhtlema..

Chari esimeen post tundus lihtsalt nii hunt kui olla saab, aga see on 1 post alles. 2 post sampel oleks juba ok:D
confirmed hunt imo. KristjanLaas

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 11:23
Ahhoi kõik külamehed

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 11:24
q_q imo

Miks q_q?

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 11:24
karupoeg

miks karupoeg?

KristjanLaas
14.10.13, 11:25
confirmed hunt imo. KristjanLaas

Miks muidu?

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 11:27
Hei.

Paari esimese posti põhjal cleariks ise ka chari.
Eks õhtupoole läeb ilmselt veel actioniks - tuleb oodata.

Neeme kas võtsid hide maha peale seda kui timz tegi oma posti?


17 mängijat ikka päris palju.

noobcleariks chari, huntidel pigem nähtamatus peal
ja see on level 1 lähenemine!

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 11:28
tsau timz

eelmine mäng ütles hundina yo seekord pigem külane tsau vist clearin

VisaHing
14.10.13, 11:30
Hääled seisuga post 4 kuni 32
Öö saabub 9:30:44 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 KristjanLaas Fabulous (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550127&postcount=26) (1), -andres- (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550116&postcount=18) (4)
1 Char KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550115&postcount=17) (6)
1 q_q karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550103&postcount=8) (3)
1 karupoeg q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550108&postcount=11) (3)
12 ei ole hääletanud timz0333 (2), ranka (0), WowAwiAA (0), Fortune (0), neeme (1), LuuK (0), overbet (0), camu (1), Char (1), eyestabber (0), Avicii (0), BlackWerewolfGenie (5)

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 11:33
Ma arvan, et vähemalt kolm hunti pole veel hääletanud.

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 11:34
Suht huvitav on see, et teemas peaks nagu kuus matsi peale minu olema ja keegi midagi rohkem ei analüüsi?

Avicii
14.10.13, 11:36
ommik ka minu poolt, üritan seekord siis suurema panuse anda mängu, kui siin eelmistest. aga no 9 venda polnd väga motiveeriv :)

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 11:36
Sest ma olen mr. küla, kuigi olin jumala kindel miskipärast, et flippan KT omale.

Praegu mõeldes olen rahul, sest hunt olla on palju stressirohkem ja 2 mängu järjest hunt olles vist ei püsiks enam terve inimesena. Hakkasin juba irl kõigiga hundirollis suhtlema..

Chari esimeen post tundus lihtsalt nii hunt kui olla saab, aga see on 1 post alles. 2 post sampel oleks juba ok:D

Üpris hundine post

Avicii
14.10.13, 11:37
wow

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 11:37
helllou

jälle küla, vaatame mis saama hakkab.

väga ei viitsi võimelda seekord :D




Miks sa ei ole hunt, kes tunduvad sulle hundised?

:D



Sest ma olen mr. küla, kuigi olin jumala kindel miskipärast, et flippan KT omale.

Praegu mõeldes olen rahul, sest hunt olla on palju stressirohkem ja 2 mängu järjest hunt olles vist ei püsiks enam terve inimesena. Hakkasin juba irl kõigiga hundirollis suhtlema..

Chari esimeen post tundus lihtsalt nii hunt kui olla saab, aga see on 1 post alles. 2 post sampel oleks juba ok:D

:D hundibro'd?

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 11:38
wow

miks wow?

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 11:39
Neeme sul on päris kaua kulunud, et mulle vastata juba kuigi oled teemas active. Üritad hundichatis abi saada?

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 11:44
#YOLO

nothing to do here

out

Fabulous
14.10.13, 11:44
Miks muidu?
näed liialt palju vaeva, et inimesi veenda küla olemises.

KristjanLaas
14.10.13, 11:45
Üpris hundine post

Ma ei saa aru sellest, kui ma teesklesi nkedagi teist hundina, siis mind ei hääletatud välja ja esimene mäng kui kirjutasin ilma filtrita olin out kohe esimene mäng ja nüüd jälle olen hundine.

See, et ma nii hundine tundun on sellisel juhul megatell, et ma olen confirmed küla. Hundina pingutatakse rohkem ja for sure ei tunduks ma hundina hundisena.

Seega lock cleared olen, aitäh ja ootan, et hundipoisid char, andres, eyestabber ja kp mu ära söövad lõpuks.

KristjanLaas
14.10.13, 11:46
esimene lõik mega segane. Esimene mäng külana out day1, teine hundina jäingi sisse ja nüüd külana jälle hundine.

Cliff: kui tundun hundine, siis olen küla.

KristjanLaas
14.10.13, 11:47
näed liialt palju vaeva, et inimesi veenda küla olemises.

You´re a towel.

Fabulous
14.10.13, 11:52
You´re a towel.
ty

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 11:56
Ma ei saa aru sellest, kui ma teesklesi nkedagi teist hundina, siis mind ei hääletatud välja ja esimene mäng kui kirjutasin ilma filtrita olin out kohe esimene mäng ja nüüd jälle olen hundine.

See, et ma nii hundine tundun on sellisel juhul megatell, et ma olen confirmed küla. Hundina pingutatakse rohkem ja for sure ei tunduks ma hundina hundisena.

Seega lock cleared olen, aitäh ja ootan, et hundipoisid char, andres, eyestabber ja kp mu ära söövad lõpuks.

Arvan, et hunt ei ütleks, et ta on lock cleared but then again võibolla ütleks.

neeme
14.10.13, 12:00
Neeme kas võtsid hide maha peale seda kui timz tegi oma posti?



Lol, ei ole näppinud foorume seadeid.
Aga sul vist küll hide peal ?

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 12:01
Lol, ei ole näppinud foorume seadeid.
Aga sul vist küll hide peal ?

Jah mul oli hide juba enne mängu peal.

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 12:02
Miks chari clearid?

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 12:15
Keegi peekind ka mind juba on v?

Kui ma oleksin olnud KT siis sind ma peekinud day1 poleks vaid pigem oleks uurinud kas karupoeg on küla aga seda ainult siis kui ma oleksin KT olnud.

eyestabber
14.10.13, 12:20
Nii tervist ka minu poolt, avastasin et mul pole ka seda hide peal niiet suht kindlalt olen ka cleared küla. Hundina ei riskiks ,et mind võidakse näha pm saatmas.

Kristjanlaas tundub fishine

KristjanLaas
14.10.13, 12:30
eyestabber teab suht kindlalt, et ma olen küla ja juhul kui ta ei tee mingit protection playd, mida ta ei tee, siis ta on hunt.

timz0333
14.10.13, 12:31
Nii tervist ka minu poolt, avastasin et mul pole ka seda hide peal niiet suht kindlalt olen ka cleared küla. Hundina ei riskiks ,et mind võidakse näha pm saatmas.

Kristjanlaas tundub fishine

lol,
nice move! Miks hääletada sest tundub fishine? laasil vist kolmas mäng ja siiani ma ei saa aru mida ta toodab. eelmine mäng oli tal algus hunidne küll. Peaks võrdlema selle mängu algusega.


Praegu aga eyestabber Luusis teemas ringi nägi, et noobc chari ja siis pm snap tahtis samamoodi cleari. Weak hunt tundud stabber. Postita veel midagi huvitavat.

eyestabber
14.10.13, 12:32
Lol miks ma peaks teadma et sa küla?

KristjanLaas
14.10.13, 12:33
Ikkagi on kõik postitanud mängijad hundid..Char nüüdseks tegelt kõige vähem. andres, bwg ja eyestabber pigem on.

KristjanLaas
14.10.13, 12:34
Pluss see mäng peaks eelmise mängu tõttu hundid olema ühed esimestest postitajatest ja pildil püsima.

KristjanLaas
14.10.13, 12:35
See 1 hunt kes nüüd postitanud veel ei ole hakkab nüüd alles 17 paiku postitama siiski.

eyestabber
14.10.13, 12:35
Pluss see mäng peaks eelmise mängu tõttu hundid olema ühed esimestest postitajatest ja pildil püsima.

Sellega olen nõus, aga kell on vähe veel ja paljud grinderid ilmselt magavad veel

KristjanLaas
14.10.13, 12:36
Eyestabber

Hakkan vähem postita kiirvastus nuppu nüüd kasutama ja püüan poste koondada.

eyestabber
14.10.13, 12:36
overbet

Fabulous
14.10.13, 12:38
Fortune

eyestabber
14.10.13, 12:38
eyestabber teab suht kindlalt, et ma olen küla ja juhul kui ta ei tee mingit protection playd, mida ta ei tee, siis ta on hunt.

Ootan vastust. Kust ma peaks teadma et sa küla?

VisaHing
14.10.13, 12:39
Hääled seisuga post 4 kuni 64
Öö saabub 8:21:42 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 eyestabber KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550169&postcount=61) (14), timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550162&postcount=55) (3)
1 Fortune Fabulous (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550171&postcount=63) (4)
1 overbet eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550170&postcount=62) (5)
1 WowAwiAA Avicii (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550139&postcount=38) (2)
1 KristjanLaas -andres- (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550116&postcount=18) (4)
1 q_q karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550103&postcount=8) (3)
1 karupoeg q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550108&postcount=11) (3)
9 ei ole hääletanud Fortune (0), ranka (0), LuuK (0), overbet (0), neeme (2), BlackWerewolfGenie (16), WowAwiAA (0), camu (1), Char (1)

KristjanLaas
14.10.13, 12:47
Ootan vastust. Kust ma peaks teadma et sa küla?
Ei teagi miks:(, sest mina tean, et sa oled hunt, siis peaks sina ka teadma, et ma olen küla. Tõsist argumenti polegi.

WowAwiAA
14.10.13, 12:48
Johhaiidii kus pillutakse hääli. Luuk
0 postereid peab ka keegi hääletama.

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 12:54
Ikkagi on kõik postitanud mängijad hundid..Char nüüdseks tegelt kõige vähem. andres, bwg ja eyestabber pigem on.

Mul on raske sind clearida sellepärast, et mu teine mäng ma tegin ka lock cleared posti hundina aga samas sa tundusid mulle oma esimene mäng hundina kus sa tegelt olid küla, seega mul ei ole sinu kohta erilist read'i välja kujunenud.

Kuna sulle tundub, et mina olen pigem hundine siis kas oled nõus, et lynchime minu ära ja kui tuleb välja, et mul on külaroll siis seljuhul oled sina hunt?

Fabulous
14.10.13, 12:55
see on imelik, et q_q ja karupoeg, kes tavaliselt kohe alguses sae käima tõmbavad on sellel korral äärmiselt vaiksed.

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 12:56
see on imelik, et q_q ja karupoeg, kes tavaliselt kohe alguses sae käima tõmbavad on sellel korral äärmiselt vaiksed.

in b4 q_q makes million posts

WowAwiAA
14.10.13, 12:57
Kas on võimalus, et arvutihiir teeb topelt klikke mingi software häirete tõttu või on raudselt probleem füüsiline? Et peaks hiirt lõhkuma hakkama? GG 7s arvutihiir sel aastal läbi ja ma isegi ei mängi videomänge.

eyestabber
14.10.13, 12:59
Täna tuleb kindlalt hääletada 0 posterite poolt. Aktiivsete mängijate kohta saab veel infot juurde ja neid aega hiljem ka minema saata.

WowAwiAA
14.10.13, 13:01
Kindlaid otsuseid me nii varases mängufaasis vastu ei võta, k.a never-ever lync that and that guy.

KristjanLaas
14.10.13, 13:02
Mul on raske sind clearida sellepärast, et mu teine mäng ma tegin ka lock cleared posti hundina aga samas sa tundusid mulle oma esimene mäng hundina kus sa tegelt olid küla, seega mul ei ole sinu kohta erilist read'i välja kujunenud.

Kuna sulle tundub, et mina olen pigem hundine siis kas oled nõus, et lynchime minu ära ja kui tuleb välja, et mul on külaroll siis seljuhul oled sina hunt?

ei oleks nõus sellega kindlalt, sest obv ma pole kindel, et sa oled hunt ja isegi kui postidest oleks mu arvamus tõusnud 2x% pealt 50-50 peale, et sa oled hunt, siis kaotaksime 2 päevaga 3.5 küla 0.5 hundi vastu.

q_q
14.10.13, 13:04
Hundid:

timz
neeme
bwg
wowa

KristjanLaas
14.10.13, 13:04
Jätsin arutusest välja võimaluse, et sa oled hunt, seega numbrid tegelt sitaks paremad selle diili kasuks. aga ei tahaks ikkagi riskida day1 riidi peale enda eluga, juhul kui see on vale.

KristjanLaas
14.10.13, 13:05
Hundid:

timz
neeme
bwg
wowa

Timz peab minema, imo..

timz0333
14.10.13, 13:06
Timz peab minema, imo..

+1

q_q
14.10.13, 13:07
Mis bwg teeb on väga hundine postide kogumine,

ta kommenteerib igat asja ja küsib mõttetuid küsimusi, nt miks me karupojaga üksteist hääletasime.

q_q
14.10.13, 13:07
Timz day1 kindlasti ei lähe, tema võime viimasena üles puua.

WowAwiAA
14.10.13, 13:08
BWG alustas see kord kui sina moddisid ka mingi lampi süüdistuste ja küsimustega ju?

q_q
14.10.13, 13:08
BWG alustas see kord kui sina moddisid ka mingi lampi süüdistuste ja küsimustega ju?

Vaatame järgi.

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 13:09
Mis bwg teeb on väga hundine postide kogumine,

ta kommenteerib igat asja ja küsib mõttetuid küsimusi, nt miks me karupojaga üksteist hääletasime.

Jah küsin sest see on imelik. Ja ma ei üritagi kuskil radari all ennast peita sest olen küla ja pole midagi karta. Suht simple. Kuidas sa siia sattusid alles siis, kui keegi tähelepanu juhtis, et pole midagi postitanud?

q_q
14.10.13, 13:10
Kuna too teema on lukus siis ma ei viitsi noid copyma hakata aga postid on väga erievad võrreldes selle mänguga.

Bwg lihtsalt spamib siin mängus, et post count kõrge hoida.

WowAwiAA
14.10.13, 13:11
q_q teeb küll kahtlaseid käike. Pühin natuke veel uneliiva silmist kh khh kell ei näita tegelikult pealelõunasst aega khh. Siis asun ka uurima ja puurima.

q_q
14.10.13, 13:11
Jah küsin sest see on imelik. Ja ma ei üritagi kuskil radari all ennast peita sest olen küla ja pole midagi karta. Suht simple. Kuidas sa siia sattusid alles siis, kui keegi tähelepanu juhtis, et pole midagi postitanud?

Camu skype wolf chatis helistas, et ma postitama tuleks.

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 13:12
q_q aga lynchime täna minu ja kui mu külane roll on confirmed siis oled nõus, et sina oled hunt?

q_q
14.10.13, 13:12
miks karupoeg?

Sest ärkasin korra ja vaatasin teemat,

karupoeg oli mind hääletanud ja panin pohuilt vastu.

q_q
14.10.13, 13:13
q_q aga lynchime täna minu ja kui mu külane roll on confirmed siis oled nõus, et sina oled hunt?

Kindlasti ma pole nõus sellega.

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 13:13
Camu skype wolf chatis helistas, et ma postitama tuleks.

hundina alati toonud lambiseid nime alguses välja. Seega kui q_q hunt siis camu pigem külane. Kui q_q küla siis irrelevant information.

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 13:14
Kindlasti ma pole nõus sellega.

Siis hakka hunte mujalt otsima, sest mina ei ole.

WowAwiAA
14.10.13, 13:18
Kas ma ainus, kes qq peale hundilisti tegemist kaitsvas mängus näeb? Ma ei mäleta, et qq alati vaevuks end viise põhjendama, kust ilmus miks keda hääletas. Eriti kui neis midagi diipimat pole ja kui otse pöörduda niimoodi. Confirmige kel qq-ga historyt, ei viitsiks teemasid lappama kohe alguses minna.

timz0333
14.10.13, 13:20
Timz day1 kindlasti ei lähe, tema võime viimasena üles puua.


:heart:

qq - küla.

q_q
14.10.13, 13:21
Mis bwg teeb on väga hundine postide kogumine,

ta kommenteerib igat asja ja küsib mõttetuid küsimusi, nt miks me karupojaga üksteist hääletasime.


Jah küsin sest see on imelik. Ja ma ei üritagi kuskil radari all ennast peita sest olen küla ja pole midagi karta. Suht simple. Kuidas sa siia sattusid alles siis, kui keegi tähelepanu juhtis, et pole midagi postitanud?

Vastasin sellepärast.

KristjanLaas
14.10.13, 13:23
Ilmumise vastus standard ja sellest ei tasu for sure midagi välja lugeda, et postitama tuli kohe peale küsimust, et kus ta on. Peaks alati juhus olema.

q_q
14.10.13, 13:34
Hundid ei julge postitada enam.

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 13:37
pigem hundid - qq, klaas, timz, -andres-, eyestabber

pigem külad - wow, avicii, char, neeme, fabolous, karupoeg, camu

netural - overbet, ranka, luuk, fortune

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 13:39
lol check the post time

KristjanLaas
14.10.13, 13:39
pigem hundid - qq, klaas, timz, -andres-, eyestabber

pigem külad - wow, avicii, char, neeme, fabolous, karupoeg, camu

netural - overbet, ranka, luuk, fortune

super weird set.

Viitsid seletada lahti kuidas pigem hundid combo enda jaoks kokku panid? Miks näiteks -andres- huntide lahtris su arust on?

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 13:41
Sest küsis sult põhjendust kes on pigem hundid, kuigi ees olid sisutud postid.

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 13:41
super weird set.

Viitsid seletada lahti kuidas pigem hundid combo enda jaoks kokku panid? Miks näiteks -andres- huntide lahtris su arust on?

Miks sa üldiselt kaitsed -andrest- ?

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 13:43
Ja see ei ole kombo, see "pigem" hundid.

q_q
14.10.13, 13:43
Klaas ja eyestaber on külad probably.

KristjanLaas
14.10.13, 13:45
Miks sa üldiselt kaitsed -andrest- ?

see polnud kaitsemine, üritasin loogikat leida su listis.

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 13:48
Miks sa ei ole hunt, kes tunduvad sulle hundised?

:D

Kuna eelnevalt ei olnud mingeid sisukaid poste ja mul polnud mitte mingit aimdust nende põhjal kes võiks hunt olla siis oli imelik, et ta sult sellise küsimuse küsis ja sellepärast ongi pigem hundi all.

Miks ma sult küsisin, et miks kaitsed andrest, sest too mäng kui mina ja qq hundid olime tegin ma samasuguse kaitsva posti uurides miks qq peaks olema.

Samas ma ei oska sind readida ja pigem hääletan kedagi teist day1

KristjanLaas
14.10.13, 13:54
Mina pean ka põgenema kella 19ni umbes. Gl ja kui juhtub õnnetus, siis tahan, et mind mäletatakse kui meest, kes juba day1 hundi ära arvas. BlackWerewolfGenie

VisaHing
14.10.13, 13:57
Hääled seisuga post 4 kuni 106
Öö saabub 7:04:35 pärast
---
HääliLynchHääletajad
1 overbet eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550170&postcount=62) (6)
1 Fortune Fabulous (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550171&postcount=63) (5)
1 LuuK WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550176&postcount=67) (6)
1 BlackWerewolfGenie KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550228&postcount=106) (22)
1 KristjanLaas -andres- (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550116&postcount=18) (4)
1 WowAwiAA Avicii (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550139&postcount=38) (2)
1 eyestabber timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550162&postcount=55) (5)
1 q_q karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550103&postcount=8) (3)
1 karupoeg q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550108&postcount=11) (14)
8 ei ole hääletanud neeme (2), overbet (0), ranka (0), Fortune (0), LuuK (0), camu (1), Char (1), BlackWerewolfGenie (28)

q_q
14.10.13, 13:57
Bwg on hundine aga mitte hea day1 lynch,

kui ta küla siis ta väga kasulik, sest ta postitab palju.

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 13:58
Mina pean ka põgenema kella 19ni umbes. Gl ja kui juhtub õnnetus, siis tahan, et mind mäletatakse kui meest, kes juba day1 hundi ära arvas. BlackWerewolfGenie

Eelmine kord läksid kell 19 teatrisse. Olid hunt.

q_q
14.10.13, 13:59
Seekord ema sünna?

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 14:02
Bwg on hundine aga mitte hea day1 lynch,

kui ta küla siis ta väga kasulik, sest ta postitab palju.

pinky-promise, et olen küla.

eyestabber
14.10.13, 14:06
ranka oli eelmise mängu alguses hundina päris vaikne...

q_q
14.10.13, 14:08
pinky-promise, et olen küla.

Ok usun sind,

pinky promise on sacred.

q_q
14.10.13, 14:16
Siin listis ei tohiks hunte olla:

char
camu
klaas
fabulous
eyestabber

timz0333
14.10.13, 14:18
Miks eyestabber ja fab välistad?
Sul null readi kuna nad ueud mängijad.

q_q
14.10.13, 14:21
Miks eyestabber ja fab välistad?
Sul null readi kuna nad ueud mängijad.

Eyestabberi esimene post:


Nii tervist ka minu poolt, avastasin et mul pole ka seda hide peal niiet suht kindlalt olen ka cleared küla. Hundina ei riskiks ,et mind võidakse näha pm saatmas.

Kristjanlaas tundub fishine

Ta on aware, et tal pole hide peal, hundina ta ei teeks sellist posti vaid paneks peale selle.

Fabi esimene post:


confirmed hunt imo. KristjanLaas

Hundid tavaliselt ei kasuta nii enesekindlat tooni, kirjutaks midagi "klaas tundub hundine" vms.

See on üsnagi thin read aga ma tunnen hästi praegu fabi koha pealt.

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 14:26
inactive players modkilled?

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 14:26
Päeva lõpus mõtlen.

Avicii
14.10.13, 14:27
jõhker clearimine käib jälle mängu alguses ja siis lõpus toetutakse nendele faktidele, pliis ärge lockclearige niiapalju, kui mingeid kindlaid reade pole

-andres-
14.10.13, 14:28
inactive players modkilled?

Ei ole modkilled, but nad tuleks esile võtta ning vaadata, kas hakkavad aktiivsemaks või surevad vaikuses.

-andres-
14.10.13, 14:29
unvote

q_q
14.10.13, 14:29
Hundine unvote.

eyestabber
14.10.13, 14:30
Imo just hea n.ö clearida inimesi. nii saab päris palju infot hiljem, kuidas keegi suhtub nende clearimsse jne. Vähe segane jutt vist, aga point selles, et igasugune informatsioon on kasulik.

timz0333
14.10.13, 14:37
Pohhui see informatsioon.

loeb selle hääl kes kõige kõvemini karjub. Day 1 on lototron ja mina olen õhtul afk. ja vb tund ennem lõppu jõuan aga pole kindel. Praegu olen veel siin ja vaatan kas leidub mingeid erinevusi nende liinides kes varem hundid olnud varasmates mängudes.

timz0333
14.10.13, 14:37
Esimene lause nali kui keegi aru ei saanud.

eyestabber
14.10.13, 14:40
Pohhui see informatsioon.

loeb selle hääl kes kõige kõvemini karjub. Day 1 on lototron ja mina olen õhtul afk. ja vb tund ennem lõppu jõuan aga pole kindel. Praegu olen veel siin ja vaatan kas leidub mingeid erinevusi nende liinides kes varem hundid olnud varasmates mängudes.

ehh. Millegi põhjal peab ju otsuseid tegema, muidu võiks ju randomizeriga valida iga päev keda välja hääletada

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 14:43
Kas meil külana ei ole kasulikum, kui meil oleks kolm rongi mitte 7?

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 14:45
Tegelt vist ei ole ka

timz0333
14.10.13, 14:48
ehh. Millegi põhjal peab ju otsuseid tegema, muidu võiks ju randomizeriga valida iga päev keda välja hääletada

Ei või iga päev. Pärast esimest päeva saab alles fakte ritta hakata panema ja kuna meid nii palju siis ilmselt kolmandal päeval tuleb KT välja ja saame 3 kindlat küla teada kui neid selleks ajaks söödud pole.

-andres-
14.10.13, 14:50
Visa pane vahepeal hääled siia ära, siis näeb palju keegi poste ka teinud ja näha, keda suruma hakata.

VisaHing
14.10.13, 14:53
Hääled seisuga post 4 kuni 106
Öö saabub 7:04:35 pärast
---
HääliLynchHääletajad
1 overbet eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550170&postcount=62) (6)
1 Fortune Fabulous (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550171&postcount=63) (5)
1 LuuK WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550176&postcount=67) (6)
1 BlackWerewolfGenie KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550228&postcount=106) (22)
1 KristjanLaas -andres- (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550116&postcount=18) (4)
1 WowAwiAA Avicii (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550139&postcount=38) (2)
1 eyestabber timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550162&postcount=55) (5)
1 q_q karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550103&postcount=8) (3)
1 karupoeg q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550108&postcount=11) (14)
8 ei ole hääletanud neeme (2), overbet (0), ranka (0), Fortune (0), LuuK (0), camu (1), Char (1), BlackWerewolfGenie (28)

Fortune
14.10.13, 15:01
tere

neeme
14.10.13, 15:17
Pole eelmisi mänge vaatand pmst, kes kuidas mängind, vahest nsm päevalõpus vaatand, kuidas hääletus läinud. :D
Aga see selleks.

BWG'le - kui ma kiirelt ei postita, see ei tähenda, et ma olen hunt lol. Foorum vahest nsm ka lahti, kui grind või midagi muud teen. "Online" olemine, ei tähenda ju seda, et ma teemat loeksin või oleksin üldse foorumis parasjasti.

Mina jätaksin praegu kindlasti esimeste päevade puhul puutumata Laasi, q_q ja BWG. Puhtalt sellepärast, et nad on ühed aktiivsemad ja panevad teisi postitama, mis annab reade. OBV, keegi neist kolmest võib ka hunt olla, aga nii varajases faasis ilma kindla readita kohe neid mõttetu hääletada.

Ok , praegu 0 posti mehed - overbet, ranka, Luuk. Valiksin kedagi neist. Kuna overbetil ja Luukil on hääl olemas, siis praegu läeb ranka peale.

Pmst Fortune ka veel 0 posti.

q_q
14.10.13, 15:18
Fortune

Fortune
14.10.13, 15:19
mul juba 2 posti nüüd.

timz0333
14.10.13, 15:29
mul juba 2 posti nüüd.

Küllap saad isegi aru, ets elliste postidega sa end ei cleari.

Seega soovitan välja tuua kes sinu jaoks hetkel kahtlane tundub?

-andres-
14.10.13, 15:30
Char'il pole hide peal ja loeb siin usinalt, kuigi ainult 1 post esimesena tehtud.

timz0333
14.10.13, 15:33
Char'il pole hide peal ja loeb siin usinalt, kuigi ainult 1 post esimesena tehtud.

Noob clearisin ta sellega juba. Ei puuduks chari

q_q
14.10.13, 15:34
WowAwiAA

Fortune
14.10.13, 15:34
Küllap saad isegi aru, ets elliste postidega sa end ei cleari.

Seega soovitan välja tuua kes sinu jaoks hetkel kahtlane tundub?

no ilmselgelt. Kannatust, tõusin alles ja sõin, pole jõudnud veel kedagi kahtlustama hakata.

eyestabber
14.10.13, 15:36
Ma panin hide peale ja soovitan teistel küladel ka seda teha. Muidu huntidel liiga lihtne tuua ettekäändeks et näe loeb teemat aga ei postita jne. Kuna imo huntidel kindlalt hide peal, siis neeme, pyth ja char pigem külad

overbet
14.10.13, 15:36
Sellest, et mul 0 posti on siiani, ei saa küll midagi välja lugeda. Tööpäevadel ei saa lihtsalt varem arvutisse.

Muidu seni q_q-ga suht nõus, et BWG kõige hundisem, aga oleks halb day 1 lynch. Kunagi lugesin ühte mängu, kus BWG hundina aktiivselt tegutses, samas WW13 oli BWG külana üsnagi konstruktiivne ja vaikne.

q_q
14.10.13, 15:36
Pythagoras on küll hundine mu arust.

neeme
14.10.13, 15:38
camu oli ka nats aega tagasi vaatamas teemat - ka 1 postiga.
12 registeerinud kasutajat teemat chekkimas.
Kohe hide vennad panevad ka actioniks.
Peaks ka hide peale viskama vist, kui see midagi annab.

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 15:39
Pythagoras võib hea lynch olla küll. Mis arvate?

overbet
14.10.13, 15:40
Kui keegi uutest külatark on, siis ärge liialt vara välja tulge, isegi kui hunti peegite. Vast day 4-day 5 paras välja tulekuks, aga jätke peeneid hinte just in case kui öökilli saate.

timz0333
14.10.13, 15:41
Mis te teete nalja qq ja bwg? Mõlemad tahate noobcleari w :D

overbet
14.10.13, 15:41
Leveldate? Pythagoras ei mängigi ju?

eyestabber
14.10.13, 15:41
lol avastasin ka just, my bad

q_q
14.10.13, 15:42
Leveldame jah,

eyestabber kirjutas, et pyth pigem küla, sellepärast.

:)

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 15:43
Mis te teete nalja qq ja bwg? Mõlemad tahate noobcleari w :D

Mul ei ole mingit noobclear'i vaja.

Ma olen valmis day1 timzi lynchima sest mulle tundub, et ta on hunt.

q_q
14.10.13, 15:43
Mul ei ole mingit noobclear'i vaja.

Ma olen valmis day1 timzi lynchima sest mulle tundub, et ta on hunt.

Ei, see oleks 4x järjest, kui timz day1 sureb.

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 15:44
Tegelt kolm ja kolm on kohtuseadus ja tal on nii imelikud postid see mäng.

Avicii
14.10.13, 15:44
Leveldame jah,

eyestabber kirjutas, et pyth pigem küla, sellepärast.

:)

slip? sa isegi ei tea kes mängivad ja tahad kohe kedagi suvalist, kes ei ole mängus lynchida?

imo päris hundine tell see

karupoeg
14.10.13, 15:44
see on imelik, et q_q ja karupoeg, kes tavaliselt kohe alguses sae käima tõmbavad on sellel korral äärmiselt vaiksed.

ma võin 7259 põhjust õelda, miks afk olin

eyestabber
14.10.13, 15:44
No ennast sain küll vist noobclearitud. Hetkel Luuk

timz0333
14.10.13, 15:45
Mul ei ole mingit noobclear'i vaja.

Ma olen valmis day1 timzi lynchima sest mulle tundub, et ta on hunt.

+1

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 15:45
ma võin 7259 põhjust õelda, miks afk olin

See on irrelevant, lahenda mäng ära.

karupoeg
14.10.13, 15:45
Hundid:

timz
neeme
bwg
wowa

unvote q_q cleared

overbet
14.10.13, 15:45
Ma paneks BlackWerewolfGenie hetkel #142 readi põhjal.

WowAwiAA
14.10.13, 15:45
No ennast sain küll vist noobclearitud. Hetkel Luuk

Try hard for victory.

q_q
14.10.13, 15:46
slip? sa isegi ei tea kes mängivad ja tahad kohe kedagi suvalist, kes ei ole mängus lynchida?

imo päris hundine tell see

Natuke arusaamatuks jäi see post.

overbet
14.10.13, 15:47
Wowiga nõus, et eyestabberil ka veits kahtlane jutt, noob ei hakkaks noobclearist niimoodi rääkima/noobcleari analüüsima.

Avicii
14.10.13, 15:47
q_q

karupoeg
14.10.13, 15:48
Mis bwg teeb on väga hundine postide kogumine,

ta kommenteerib igat asja ja küsib mõttetuid küsimusi, nt miks me karupojaga üksteist hääletasime.

+1

BWG on by default sarnase stiiliga mängija nagu mina, kes kirjutab wall of texte ja üritab iga venda "ära lahendada". Külana ta on vähem agrom, aga hundina vastab kõigile vähegi imelikuna tunduvatele postitustele üritades justkui ennast näidata "analüüsiva külana".

Aga bwg-d täna ei võta, sest võimeline külana ära lahendama. Hundina räägib ta long run sarnase stiiliga sisse lihtsalt ennast

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 15:48
lol,
nice move! Miks hääletada sest tundub fishine? laasil vist kolmas mäng ja siiani ma ei saa aru mida ta toodab. eelmine mäng oli tal algus hunidne küll. Peaks võrdlema selle mängu algusega.


Praegu aga eyestabber Luusis teemas ringi nägi, et noobc chari ja siis pm snap tahtis samamoodi cleari. Weak hunt tundud stabber. Postita veel midagi huvitavat.

see post muidu on miks ma tahaks timzi lynchida, kõlab nagu miski mida hunt kirjutaks. Aga võib täitsa vale read olla ja kuna timz tõesti saanud esimene päev väga palju tala siis mul süda ei lubaks hääletada ikka, kui mingit raudkindlat telli kuskilt välja ei tule.

q_q
14.10.13, 15:49
See kollane on suht häiriv.

neeme
14.10.13, 15:49
overbet, ma ei saa su loogikast aru.
ütled ise, et BWG on halb võtta praegu, aga siiski viskad hääle talle... ?

timz0333
14.10.13, 15:49
Võib mind hääletada mul nahk paks juba aga siis lihtsalt 1 küla vähem.

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 15:49
+1

BWG on by default sarnase stiiliga mängija nagu mina, kes kirjutab wall of texte ja üritab iga venda "ära lahendada". Külana ta on vähem agrom, aga hundina vastab kõigile vähegi imelikuna tunduvatele postitustele üritades justkui ennast näidata "analüüsiva külana".

Aga bwg-d täna ei võta, sest võimeline külana ära lahendama. Hundina räägib ta long run sarnase stiiliga sisse lihtsalt ennast

Ouuuumis sa oled hunt jälle ???????

karupoeg
14.10.13, 15:50
ranka oli eelmise mängu alguses hundina päris vaikne...

ranka on mälus

q_q
14.10.13, 15:51
Bwg on küla,

ta andis juba pinky promise, mis on sacred.

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 15:52
overbet

eyestabber
14.10.13, 15:52
ranka on mälus

võimalik jah, ma täna teda veel välja ei võtaks isegi kui 0 posti peale jääb.

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 15:53
kolm põhjust - ütleb et ma olen halb day1 lynch, paneb hääle mulle, ütleb et KT püsiks kapis day1 mis suht obvious.

karupoeg
14.10.13, 15:54
täna ei võta:

klaas,overbet,ranka,q_q,BWG,karupoeg,timz,-andres-,fabulous

WowAwiAA
14.10.13, 15:54
q_q

karupoeg
14.10.13, 15:55
aviciid ka ei võta

karupoeg
14.10.13, 15:55
wowat ka ei võta

VisaHing
14.10.13, 16:00
Hääled seisuga post 4 kuni 179
Öö saabub 5:00:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 BlackWerewolfGenie overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550307&postcount=160) (5), KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550228&postcount=106) (22)
2 q_q WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550325&postcount=177) (8), Avicii (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550312&postcount=164) (5)
1 ranka neeme (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550270&postcount=133) (5)
1 LuuK eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550303&postcount=156) (13)
1 Fortune Fabulous (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550171&postcount=63) (5)
1 WowAwiAA q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550282&postcount=139) (28)
1 overbet BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550321&postcount=173) (42)
1 eyestabber timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550162&postcount=55) (14)
2 unvote karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550306&postcount=159) (10), -andres- (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550252&postcount=121) (8)
5 ei ole hääletanud ranka (0), LuuK (0), Char (1), Fortune (3), camu (1)

WowAwiAA
14.10.13, 16:00
timz ja avicii, tehke hästi palju lärmi. Te olete 2 playerit keda väga kerge mislynchida. Hästi, hästi palju.

WowAwiAA
14.10.13, 16:01
Lul meil probs hunt-hunt wagonit poole päeva peal :D

camu
14.10.13, 16:02
camu oli ka nats aega tagasi vaatamas teemat - ka 1 postiga.

Loengus lasin telefoniga jah kiirelt teema läbi.
Esimene päev midagi lahendama hakata pole teema. Kuigi ma isiklikult võtaks tegelt mõne aktiivsema välja ja sellise, kes hundina palju pahandust suudab teha.

overbet
14.10.13, 16:03
overbet, ma ei saa su loogikast aru.
ütled ise, et BWG on halb võtta praegu, aga siiski viskad hääle talle... ?

Segadus arusaadav, seletan. Alguses ma mõtlesin q_q-ga kaasa, et suurima postcoundiga inimest on halb day 1 killida. Aga siis ma mõtlesin WW12 ja WW13 peale. WW12, kus BWG oli q_q-ga hunt, postitas BWG täpselt sarnases stiilis, nagu praegu. WW13, mida ise kaasa tegin, seal postitas BWG küllalt vähe ja minu külareadidega kooskõlastatult ning ta oli ka küla.

Hetkel BWG ajab suuresti iba ja mängib, nagu ta mängis hundina WW12, seega ta on siiski solid lynch. Ma väga ei tahaks sellist bläkki läbi lasta nagu eelmine mäng, et võtame day 1 mingi random inactive ja siis oops, KT. Pigem võtta ikka mõni wolfine tüüp.

karupoeg
14.10.13, 16:03
Loengus lasin telefoniga jah kiirelt teema läbi.
Esimene päev midagi lahendama hakata pole teema. Kuigi ma isiklikult võtaks tegelt mõne aktiivsema välja ja sellise, kes hundina palju pahandust suudab teha.

camu cleared.

aga jutt rumal :(

WowAwiAA
14.10.13, 16:03
Hundid frozen praegu.... "aga meil oli ju kõik läbi mõeldud" "where'd it all go wrong"

overbet
14.10.13, 16:04
unvote q_q cleared

Seleta oma loogikat palun.

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 16:05
Hundid frozen praegu.... "aga meil oli ju kõik läbi mõeldud" "where'd it all go wrong"

wow sa tegid hundina juba sellise posti.

q_q
14.10.13, 16:05
täna ei võta:

klaas,overbet,ranka,q_q,BWG,karupoeg,timz,-andres-,fabulous

Miks fabulous täna ei võta?

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 16:06
Ma juba eelnevalt pakkusin kõikijatele surujatele ka välja, et kui mu roll on confirmed siis nemad on järgmise päeva lynch kuna peavad olema hundid. Mul peaks mingid erilised tunded olema, et day1 17playeris peaksin välja flipatud saama tough luck.

WowAwiAA
14.10.13, 16:07
Jätke jama, et 90% täna ei võta, kui hunti näed siis tulista.

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 16:07
Segadus arusaadav, seletan. Alguses ma mõtlesin q_q-ga kaasa, et suurima postcoundiga inimest on halb day 1 killida. Aga siis ma mõtlesin WW12 ja WW13 peale. WW12, kus BWG oli q_q-ga hunt, postitas BWG täpselt sarnases stiilis, nagu praegu. WW13, mida ise kaasa tegin, seal postitas BWG küllalt vähe ja minu külareadidega kooskõlastatult ning ta oli ka küla.

Hetkel BWG ajab suuresti iba ja mängib, nagu ta mängis hundina WW12, seega ta on siiski solid lynch. Ma väga ei tahaks sellist bläkki läbi lasta nagu eelmine mäng, et võtame day 1 mingi random inactive ja siis oops, KT. Pigem võtta ikka mõni wolfine tüüp.

Aga seljuhul kui mu roll on confirmed siis sina oled nõus, et oled hunt ja homne lynch?

camu
14.10.13, 16:07
camu cleared.

aga jutt rumal :(
Võibolla tõesti. Samas see teooria, et niikuinii lynchitakse aktiivsed, kui nad külad kah pole viimsed mängud paika pidand. Igatahes mingit viimase hetke q_q rongi ma sel korral astuma ei hakka. Mõned mängud tagasi lõikasime sellega ikka räigelt näppu kogu aeg.

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 16:08
overbet

camu
14.10.13, 16:08
miks rankat ei võta?

timz0333
14.10.13, 16:09
timz ja avicii, tehke hästi palju lärmi. Te olete 2 playerit keda väga kerge mislynchida. Hästi, hästi palju.

Ma tõesti ei saa ise ka ükski mäng aru miks ma suudan endast hundi mulje jätta? Peaksin teesklema kuidagi või tegema 2 posti ja ülejäänud päeva peidus olema, et clearida ennast? Tööl vahel liialt vaba aega jasiis elavnen tõmban mõned postid järjest. Siis jälle @ work ja eemal.

WowAwiAA
14.10.13, 16:09
Ma juba eelnevalt pakkusin kõikijatele surujatele ka välja, et kui mu roll on confirmed siis nemad on järgmise päeva lynch kuna peavad olema hundid. Mul peaks mingid erilised tunded olema, et day1 17playeris peaksin välja flipatud saama tough luck.

See on hundi tegu siis kui on vagun juba täies hoos. Miks sa seda praegu teed ma ei tea. Külaselt sa igatahes ei mõtle.

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 16:10
No lynchi ära siis ja homme oled sina lynch. Ära ütle et ma ei mõtle seda külaselt kuna ma olen küla.

WowAwiAA
14.10.13, 16:10
Ma tõesti ei saa ise ka ükski mäng aru miks ma suudan endast hundi mulje jätta? Peaksin teesklema kuidagi või tegema 2 posti ja ülejäänud päeva peidus olema, et clearida ennast? Tööl vahel liialt vaba aega jasiis elavnen tõmban mõned postid järjest. Siis jälle @ work ja eemal.

Sind väga raske readida. Eelmise mängu sinu minek oli muidugi üldse absurd.

WowAwiAA
14.10.13, 16:11
No lynchi ära siis ja homme oled sina lynch. Ära ütle et ma ei mõtle seda külaselt kuna ma olen küla.

Esimest korda mängid w? Mislynch = hunt.... joken right?

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 16:12
Esimest korda mängid w? Mislynch = hunt.... joken right?

Järelikult sa ikka vist tead et ma pole hunt.

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 16:13
wow on parem lynch kui overbet.

WowAwiAA
14.10.13, 16:13
Ei tea ma midagi, püüan mõista mida sina siin mõtled. Sest mõtlemine on valge praegu, püüan välja mõelda kumma rolli poole see kaldub.

q_q
14.10.13, 16:14
Wowa võib küla olla ikka.

overbet
14.10.13, 16:14
BWG teeb päris anti-village playd hetkel tõesti. Selle asemel, et mingeid argumente välja tuua, miks sa hunti ei ole, lendad sa sellise ultimaatumiga peale mulle.

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 16:15
#yoloHUNDITAPJA

overbet
14.10.13, 16:16
#yoloHUNDITAPJA

semi-lolcatting hakkas pihta?

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 16:16
BWG teeb päris anti-village playd hetkel tõesti. Selle asemel, et mingeid argumente välja tuua, miks sa hunti ei ole, lendad sa sellise ultimaatumiga peale mulle.

Kas sul on probleem sellega? Mul ei ole sest pole midagi karta.

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 16:16
overbet

camu
14.10.13, 16:17
Wowa võib küla olla ikka.
Külane jah pigem.

q_q
14.10.13, 16:17
Külane jah pigem.

Kuule sa ise üldse hääletad mind ju.

WowAwiAA
14.10.13, 16:18
q_q mille põhjal enne hundine su jaoks olin? Väga randomilt ujusid minu peale.

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 16:18
Päev tegelt pikk ees veel ei tea miks üldse stressama hakkasin kui hundipoisid üritavad ronge käima tõmmata.

Lynchime täna overbet'i suhteliselt hundine, kui peaksin eksima võite mind homme lynchida aga see on külakill.

WowAwiAA
14.10.13, 16:19
Oijah. #sigh

Fortune
14.10.13, 16:20
Kas sul on probleem sellega? Mul ei ole sest pole midagi karta.

isegi kui sul midagi karta pole, siis mis mõte nendel ultimaatumitel peaks olema?

VisaHing
14.10.13, 16:20
Vabandan ette, sest natuke aega ei pruugi votecounti tulla.

VisaHing
14.10.13, 16:20
Hääled seisuga post 4 kuni 179
Öö saabub 5:00:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 BlackWerewolfGenie overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550307&postcount=160) (5), KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550228&postcount=106) (22)
2 q_q WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550325&postcount=177) (8), Avicii (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550312&postcount=164) (5)
1 ranka neeme (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550270&postcount=133) (5)
1 LuuK eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550303&postcount=156) (13)
1 Fortune Fabulous (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550171&postcount=63) (5)
1 WowAwiAA q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550282&postcount=139) (28)
1 overbet BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550321&postcount=173) (42)
1 eyestabber timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550162&postcount=55) (14)
2 unvote karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550306&postcount=159) (10), -andres- (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=550252&postcount=121) (8)
5 ei ole hääletanud ranka (0), LuuK (0), Char (1), Fortune (3), camu (1)

q_q
14.10.13, 16:21
Täiesti alguses selle posti pärast:


Johhaiidii kus pillutakse hääli. Luuk
0 postereid peab ka keegi hääletama.

Ja külana sa oled tavaliselt aktiivsemalt mängu alustanud, seekord oli ainult see post ja 2 fillerit. (hiire küsimus ja mingi random mängu teooria post)

karupoeg
14.10.13, 16:21
Seleta oma loogikat palun.

basically q_q lubas oma stiili pikalt muuta külana. Seda siis meie omavahelises vestluses, mitte mängus. Ma ei usu, et ta hundina hakkaks praegu nii erinevalt käituma võrreldes varasemate mängudega.

Rohkem loogikat seal taga ei ole, aga minule piisab.

karupoeg
14.10.13, 16:22
Miks fabulous täna ei võta?

IQ

q_q
14.10.13, 16:23
Karupoeg,

miks fabi täna lynchida ei tohi?

WowAwiAA
14.10.13, 16:23
basically q_q lubas oma stiili pikalt muuta külana. Seda siis meie omavahelises vestluses, mitte mängus. Ma ei usu, et ta hundina hakkaks praegu nii erinevalt käituma võrreldes varasemate mängudega.

Rohkem loogikat seal taga ei ole, aga minule piisab.

Mu q_q read võib vale olla :D

karupoeg
14.10.13, 16:23
miks rankat ei võta?

lootus on, et saab kaineks

WowAwiAA
14.10.13, 16:24
BWG

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 16:24
isegi kui sul midagi karta pole, siis mis mõte nendel ultimaatumitel peaks olema?

Hundid ei oska sellele asjalikult kuidagi vastata, imo mult keegi küsiks siukse ultimaatumi siis ma ei saa kuidagi seda vastu võtta külana ja sa ei pea seda salatsema ka vaid saab välja öelda. Mitte keegi aga mulle sellist vastust ei andnud ja overbet tundub kõige kahtlasem, olen valmis ka võtma vastutuse kuna ma ultimaatumeid pakkusin. Kui ma eksin overbetiga võib homme ära lynchida aga see oleks külakill aga ma olen nõus.

q_q
14.10.13, 16:24
basically q_q lubas oma stiili pikalt muuta külana. Seda siis meie omavahelises vestluses, mitte mängus. Ma ei usu, et ta hundina hakkaks praegu nii erinevalt käituma võrreldes varasemate mängudega.

Rohkem loogikat seal taga ei ole, aga minule piisab.

Kuule seda ma tegin eelmine mäng.

Siis küll uskusid, et hakkan erinevalt käituma hundina?

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 16:25
Isegi kui peaksin mina kõige rohkem hääli counteris saama päeva lõpuks siis enne teen posti kus arvan kõige hundisemad vennad.

Peale ülespoomist palun järgmisel päeval kellegil kohe quoteda esimeseks postiks.

karupoeg
14.10.13, 16:26
Kuule seda ma tegin eelmine mäng.

Siis küll uskusid, et hakkan erinevalt käituma hundina?

eelmine mäng ma readisin, et sa oled hunt. Keegi teine ei uskunud ja sõimati veel nägu täis. reaalsuses oli hunt. Nüüd readin, et sa oled küla ja ikka probleem?

karupoeg
14.10.13, 16:27
ei ole mõtet üksteisele kaela minna praegu q_q. ma tegelt jmskns, aga karupoja alt mängin mai tia ju

WowAwiAA
14.10.13, 16:27
Eelmine mäng qq lockis end hundina suht kohe. Arvasin, et see kord adjustib.

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 16:28
BWG

Kui oled küla siis hääleta kedagi muud või unvote, kui oled hunt siis jäta hääl minu peale.

karupoeg
14.10.13, 16:28
q_q tle skype

overbet
14.10.13, 16:28
Karupoeg, mis BWG situatsioonist arvad hetkel?

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 16:29
Ma arvan, et sa oled wow'iga koos hunt. Kui ta just vote ei muuda siis ta pole enam kahtluslistis.

WowAwiAA
14.10.13, 16:30
Karupoeg, keda hundiks kaldud pidama? 230 posti, reade ka tekkinud juba?

WowAwiAA
14.10.13, 16:30
BWG wtf

overbet
14.10.13, 16:30
q_q tle skype

On sul vaja külana wolfclaime teha?

karupoeg
14.10.13, 16:31
Karupoeg, mis BWG situatsioonist arvad hetkel?

ma olen semi afk olnud ja tbh ma ei viitsi väga BWG tekste lugeda, sest need ajavad semi tilti.

aga nii palju kui poole silmaga olen märganud, siis ma ei usu, et ta hundina siin nii tilti läheks kohe. Eriti kui q_q ja mina oleme öelnud, et ta ei ole day 1 hea lynch.

Pigem tundub mulle küla.

Aga perspektiivist jällegi. Kui mingit teist rongi ei ole, siis on mõttetu ta sisse jätta, sest kõik algaks homme all over again, sest osad arvavad, et ta hunt

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 16:31
BWG wtf

Väga lihtne valik ju, miks wtf'ikda. Külana peaksid nägema, et päevalõpuni aega ja hääli saad veel sadakorda tagasi tuua.

wow hundina on imelik jah häält muutma hakata.

karupoeg
14.10.13, 16:32
On sul vaja külana wolfclaime teha?

ei ole eriline wolfclaime

timz0333
14.10.13, 16:33
Miks ranka nii vait on?

BlackWerewolfGenie
14.10.13, 16:34
Priceless karupoeg on jälle hunt.

karupoeg
14.10.13, 16:35
Priceless karupoeg on jälle hunt.

nii on jah nagu elu käib

overbet
14.10.13, 16:39
ei ole eriline wolfclaime

Ma saan aru küll, et sa üritad selle postiga mõista anda, et q_q küla, sest ta pole skypes, aga ikkagi...

karupoeg
14.10.13, 16:41
Ma saan aru küll, et sa üritad selle postiga mõista anda, et q_q küla, sest ta pole skypes, aga ikkagi...

aa sorry. my bad jah. ei mõelnud nii läbi. Kindlasti selle skype peale ei saa nii öelda, sest tal on wolfi jaoks teine skype

q_q
14.10.13, 16:42
Priceless karupoeg on jälle hunt.

Võib olla vabalt, jah.

q_q
14.10.13, 16:43
Seda ma arvasin, et luugil on hide peal.

Kutt raudselt lurkib ja on hunt.

WowAwiAA
14.10.13, 16:47
q_q BWG arvasid enne hundiks oli päris specific tell sinu jaoks. Dropisid selle w? Mis tema järgnevast postitamisest arvad?

q_q
14.10.13, 16:50
Dropisin jah,

ma arvan, et ta postitamine on fine.

ranka
14.10.13, 16:56
overbet