PDA

View Full Version : Non-Showdown Winnings joon väga HALB!!!



robert
20.10.13, 20:12
Tere

Pole ammu pokkerit mänginud mitmel põhjusel, aga nüüd jälle üritan. Lugesin kiiruga läbi, Ranka tabeli ja "Crushing the Microstakes" raamatu, et ilusti kõik meelde tuletada.

Mängin Carbon Pokeris (vaba raha alles), kus ma tahan lihtsalt 50 doltsi kokku saada, et Pokerstarsi kolida. Hetkel on veel pürgida kõvasti. Igatahes seal on julmalt kalakesi ja kuidagi ei suuda neilt muud moodi raha välja meelitada kui just midagi väga head ei kuku sülle, enamus ajast ei hiti absoluutselt ju ja siis on mingi 3 tüüpi rõõmsalt callimas kõike. Graafiku punane joon on ikka väga nutune ja vajaks väga abi. Kuna see pokkerituba jumala tühi, siis mängin nii 9max ja 6maxi. Tavaliselt 2-3 lauda lahti, mis on suht aeglae ja igav, aga seal pole rohkem mängijaid.

Hetkel Umbes sellised andmeid (Minit normaalsed HUD´i pole, raske filtreerida midagi välja:
VPIP: 19
PFR: 14
Cbet: 70%
AggFac:4

Nüüd lõpu poole on üldiselt VPIP natuke madalam ja PFR kõrgem.
Äkki keegi oskab midagi tarka öelda, kuna mina loen ja aru ei saa, mis mul nii hirmsasti lonkab. Täna oli eriti hull tunne, kuna ilma All in nuppu vajutamat ei tulnud pm. mitte midagi :D. Ja ma pm. ei bluffi üldse, kuna see ei tööta fishide vastu.

http://img809.imageshack.us/img809/8575/17yv.png

p0l1
20.10.13, 22:29
See on okei langus punase joone jaoks, -10 bb 100 käe kohta loetakse normaalseks, kuniks roheline üles läheb. Ei eksi palju, kui öelda, mikrolimiitides on 90+ % mängijatel non-SD languses (short stackid välja arvata).

2000 kätt ei ole sample. Mängi 50000 kätt paari kuu jooksul, siis on analüüsil mingi mõte. Paned energiat valesse kohta hetkel.

levis
20.10.13, 22:38
Non-sd tahab ülesse, siis peab muutma stiili. Vaata mängijate videosi, kelle non-sd jookseb ülesse ning õpi sealt (nt.Milwaukee2).
Vähem setmineda, rohkem mängida positsiooni, haarata initsiatiiv, võtta thin valuet, bluffida kogu stack minema jne.
Samas see stiil ei pruugi sulle sobida ning ei pruugi olla alati kõikjal ka kõige optimaalsem.
Muidugi isegi kui sa lauas ei kasuta kõiki võtteid, mis aitavad non-sd tõsta, siis on ikkagi oluline nendest teadlik olla.

Kakahirmutis
20.10.13, 23:00
Non-sd tahab ülesse, siis peab muutma stiili. Vaata mängijate videosi, kelle non-sd jookseb ülesse ning õpi sealt (nt.Milwaukee2).
Vähem setmineda, rohkem mängida positsiooni, haarata initsiatiiv, võtta thin valuet, bluffida kogu stack minema jne.
Samas see stiil ei pruugi sulle sobida ning ei pruugi olla alati kõikjal ka kõige optimaalsem.
Muidugi isegi kui sa lauas ei kasuta kõiki võtteid, mis aitavad non-sd tõsta, siis on ikkagi oluline nendest teadlik olla.

micros ei soovita :D

Priidix
20.10.13, 23:14
u want?

http://i.imgur.com/yVLfRmn.png

rollkopter
21.10.13, 05:37
lol@priidix graph

mikro limiidis ongi raske seda joont plussis hoida kuna mänid ainult value võtmise peale enamasti ja kitsamat käte range-i jnejne. ma ei põeks üldse selle pärast.

bluffimine mikros overrated ja stäkke ei soovita sul maha hakata mängima :D

robert
21.10.13, 10:54
Sellest, et mikros punane jooneke jookseb üldiselt alla, olen täitsa teadlik. Vaadates, aga enda graafikut, siis see tundub kuidagi liiga julm.

Samas pean tunnistama, et oleneb päevast ja kellaajast. Nagu ka graafikult natuke näha, siis mingid sessioonidel see kasvab. Kasvab ta üldiselt, siis kui lauas on mängijad, kes natuke oskavad mängida. Nii kui mingi Ameeriklaste põhi kellaaeg on, siis 9maxi täiesti võimatu mängida, kuna callitakse lihtsalt julmalt ja minul ei ole piisavalt "palle", et iga kord higistada ja loota, et äkki ikka neil pole midagi. Peaks ju jube lihtne olema selliste vastu mängida, aga no ei ole, palju lihtsam on paremate mängijate vastu mängida :D.

Nagu ma jutust aru saan, siis panen ABC edasi ja kunagi vähe kõrgemal limiidis vaja muretsema hakata.

Priidix
21.10.13, 12:24
Ei tasu ka kõrgemal muretseda.

rollkopter
21.10.13, 22:13
eks vaja ka üldist mängu arusaamist edasi arendada, sest väide et paremate mängijate vastu on lõbusam mängida tõestab seda, et approach mängule on vale.

soovitaks videosi vaadata/käsi analüüsida ja leida endale mõttekaaslane (mõni tuttav äkki) kes samat limiiti on biitinud


enda mäng on just tänu eelnevale kõige rohkem paranenud

robert
22.10.13, 06:48
Seda juttu olen ma kõige rohkem foorumites lugenu, et "paremate" mängijate vastu on lihtsam mängida. Ise seda lugedes ma mõistan, et see peaks vale olema. Tavaliselt sellised tüübid naerdakse välja. Aga nagu näha olen ma samasugune. Selline tavaline seltskond lauas on, siis pole probleeme, aga kui tõesti satub mega fishine laud, siis on alati nii, et ei hiti üldse ja callitakse kõike. Nii ma mängida ei oska. Vaadates mu olematut graafikut ma saan küll hakkama, aga ebamugav on nii mängida.
Hetkel veel on kõik korras, ja roheline joon pürgib ikka kõrgemale. Saan oma 50 doltsi Carbonist kätte ja kolin Pokerstarsi, siis peaks vist oma päeviku ka taas avama.
Pean tunnistama, et polegi ühtegi sõpra, kes korralikult üritaks mängida. Käsi ei oska eriti hästi analüüsida. Ma tavaliselt vaatan põhi kaotused üle, aga ega seal pole kõik see kuld.

dabljuu
22.10.13, 07:02
Seda juttu olen ma kõige rohkem foorumites lugenu, et "paremate" mängijate vastu on lihtsam mängida.

Esimest korda kuulen sellist väidet. Ei ole loogiline ju. Selgitalähemalt, lihtsam bluffida neid või mismõttes lihtsam.

timz0333
22.10.13, 07:57
Lihtsam mängida raskem raha teenida.

robert
22.10.13, 08:15
Nl4 regulari suudan ma lugeda suht lihtsalt. Ilusti ABC, üldiselt foldivad kui midagi ei ole ja lihtsalt paariga lasevad rahulikult. Kaovad enamasti peale Cbetti minema, kuna neil pole midagi.
Aga need julmad fishid ei kao kuskile ja enamasti ei hiti mina ja kui mingi 3 tölli passib floppi koos minuga polegi midagi peale hakata. Ja tihti ikka poisid tõmbavad selliste kaartidega koti pähe, et ei oska kuidagi oodata. Tundub just, et selliste tüüpide vastu ei tule ka midagi, et neid koorida.
Aga ma nii vähe veel mänginud ja ise paras algaja, pigem ikka asi selles, et ei ole piisavalt kannatust ja kogemust.

Cash87
22.10.13, 10:33
Eks sa pead siis ruttu üles liikuma seal plaju vähem fishe ja saab rahulikult regularidega mängida :)

robert
22.10.13, 11:55
Üles tahan küll liikuda, aga ma ei arva üldse, et seal lihtsam raha teenida on.

estkriz
22.10.13, 16:59
pre for value, flop for value, turn for value, river for value ....4 tänavat raha! Kahtlen, et kõrgemal nii lihtsalt see klots tuleb. Kui fish su AK vastu oma K6-ga 2 paari hitib on selective memory.

E: Nimetan preflopi ka tänavaks ja lisaks räägib mees, kes ei suuda starsis üle 3 sessi mängida kuu jooksul. Omast kogemusest võin õelda, et urgaste rb vs starsi volüüm ja kogemus...siis rahalises mõttes kindlasti urgaste rakeback! Ise pole kunagi nl5-st kõrgemal mänginud ja teenin 200-300euri kuu rakebacki, aga mul omad diilid ka. Aga see kehtib ainult nl2-nl5-nl10 ...kuna starsis on tõesti väga väike rakeback micromehele. Kõrgema limiidi mehed ilmselt vaidlevad vastu jne.

qbj0hn
22.10.13, 17:37
u want?

http://i.imgur.com/yVLfRmn.png

"Spews for redline's sake." tuli meelde.

http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=25209903&postcount=9

peete82
23.10.13, 19:58
mängid liiga vähe laudu, sellest ka tunne, et ei hiti midagi. Lihtsalt liiga vähe käsi tuleb ajaühikus..

robert
23.10.13, 21:04
Vaikselt summa kerkib ikka 50$ poole. Urkast välja tahan tulla, kuna ma peaksin seal igavesti nl4 mängima, pole piisavalt inimesi kes cash´i peliks. Plaan oli küll Pokerstasi üle ronida, aga tõesti on seal see rakeback väike minusuguse väikese klõbistaja jaoks. Samas näiteks triobetis küll micros on mängijaid, aga kõrgemal jällegi väga hõre. Või peaks veel mingit site kaaluma?

estkriz
24.10.13, 01:43
Vaikselt summa kerkib ikka 50$ poole. Urkast välja tahan tulla, kuna ma peaksin seal igavesti nl4 mängima, pole piisavalt inimesi kes cash´i peliks. Plaan oli küll Pokerstasi üle ronida, aga tõesti on seal see rakeback väike minusuguse väikese klõbistaja jaoks. Samas näiteks triobetis küll micros on mängijaid, aga kõrgemal jällegi väga hõre. Või peaks veel mingit site kaaluma?

revolution

Fuzzy
24.10.13, 08:02
revolution

Kas Revolution mitte ka skill based segreagationi ei harrasta? Selliseid tube tuleks igal juhul vältida imo.

estkriz
24.10.13, 09:40
Kas Revolution mitte ka skill based segreagationi ei harrasta? Selliseid tube tuleks igal juhul vältida imo.

Pole kuulnud küll sellest, seal nii väike traffic niikuinii. Kahtlen, et nad seal midagi sellist korraldada saaks.