PDA

View Full Version : Pokkeriprode jõuluannetus 2013



muruntau
21.10.13, 14:28
Võiks jätkata seda traditsiooni ka see aasta. Endal plaanis annetada 10% novembri kasumist minimaalselt €300. Kes veel liitub?

Ja kellele annetada võiks?

Ise annetaks pool FC PP'le ja pool mingisugusele lastega seotud asutusele/ettevõtmisele/üritusele.

Kui peaks veel olema huvilisi jõuluchallenge'is osalema, kas teeme mingisugust ülevaadet vms ka nt nädalas korra?

VisaHing
21.10.13, 14:42
Annetaks ka võimaluste piires :)

qbj0hn
21.10.13, 15:52
Mõtlesin juba ükspäev, et võiks seekord varakult käima tõmmata selle teema, tubli muru.
Ise olen ka in.

harryahven
21.10.13, 16:04
IN, tubli algatus!

Karelkorm
21.10.13, 16:35
In,
loomad võiks ka jälle variant olla.

VisaHing
21.10.13, 16:41
In,
loomad võiks ka jälle variant olla.

loomad < lapsed

pastilaa
21.10.13, 16:48
loomad < lapsed

lapsed>loomad>visahing

tegelikult igaaastane vaidlus ja pole mõtet seda arutada enam. kui mitu varianti, siis igaüks valib mis meeldib

camu
21.10.13, 17:38
Üritan mingi päev eelmise aasta tagasiside ka kirja panna!

muruntau
04.11.13, 15:05
Pump. Hoiame elu sees teemal. Pakkuge välja, kellele, mis asutusele või üritusele annetada ja ühtlasi kutsuks ka osalema.

Kui keegi on jõuluchallenge'ist huvitatud, siis pole veel hilja liituda. Endal erilisi eesmärke ei ole, lihtsalt õppida ja hästi mängida. Hetkeseis on umbes $6,5k plussi, aga nagu turniiridega ikka võib see veel oluliselt muutuda, mõlemale poole. 10% siis läheb annetuseks.

Owner85
05.11.13, 04:20
ka in,lapsed või loomad oleks teema!

camu
19.11.13, 13:22
Üritan mingi päev eelmise aasta tagasiside ka kirja panna!

Normaalne mees olen!
Aga, on plaan miskit korraldada?

mislinn
19.11.13, 13:55
Mina panustaks ka mingi summa, kui asi käima peaks minema.

camu
19.11.13, 14:26
Kõik võiksid iseenesest välja pakkuda, millised oleks selleaastased annetamise sihtkohad? Inimesed, loomad ja pokkeriprod jälle?

Owner85
19.11.13, 15:25
Pokkeriprood ju prood,saavad ise hakkama,on palju muid gruppe kus seda raha tõeliselt vaja läheb,imo!

pastilaa
19.11.13, 15:35
Pokkeriprood ju prood,saavad ise hakkama,on palju muid gruppe kus seda raha tõeliselt vaja läheb,imo!

see arutlus on iga talv jõudnud samale tulemusele - kui ei meeldi, toeta muud. minu isiklikust seisukohast on spordivõistkondade (ka amatöörid) toetamine igati OK, eriti kui see klubi ka seda foorumit esindab.

Rage
19.11.13, 15:46
imho võiks olla kõik asjad esindatud nagu ikka, loomad, lapsed, muud abivajajad ja igaüks saab valida... vaidlema pole mõtet hakata eelistuste üle.

pokkerisheriff
19.11.13, 16:02
lol, different year, same shit @ fuutboolers.

selline ettepanek, et jätaks see aasta need lapsed ja loomad ja muud pseudoabivajajad üldse välja? eelmine aasta päris suur hulk raha mis jalgpalluriteni oleks võinud jõuda läks nende sihtgruppide peale raisku osade inimeste liialt pehmode väärtushinnangute tõttu :(

inb4 swedbank pakub oma selle aasta jõulukampaanias annetamise võimalust swedi oma töötajate suvepäevade toetuseks.

bauss
19.11.13, 16:13
in after pokkerisheriff

overbet
19.11.13, 16:17
Palju selle jalkatiimi aastased väljaminekud on üldse?

virukunn
19.11.13, 16:23
Nõustun pokkeriseriffiga. Nõus ka sellega, et igaüks toetab seda, keda tahab. Saan aru, et FC pokkeriprode toetamine on normaalne ja vajalik, aga imo ei lähe see kokku jõuluannetuse kontseptiga. Kokkuvõttes on jalkatrennis käimine siiski teie enda lõbu. Leian, et on kohatu kui jõuluannetuse teemas seisavad kõrvuti võimalus toetada nt lastekodusid ja loomade varjupaikasid, ning võimalus kambal pokkeriprodel jalgpalli mängida võimaldada. Jõulud on heategude tegemise aeg ja tahaks aidata neid, kes abi tõeliselt vajavad. Pokkeriseriff tõi hea paralleeli. Jalkatiimi saavad tahtjad toetada ju aastaringselt, iga kell (pole vaja kokku panna punti, kes asjadega tegeleks, nagu siin teemas).
Minu sümpaatia kuulub loomadele ja omaltpoolt panen 50€.


E: Ega ise asja ilmselt paremini ei teeks ja pigem olgu obv nii, kui et poleks üldse mingit annetust. Jõudu neile, kes korraldada viitsivad.

pastilaa
19.11.13, 16:25
Palju selle jalkatiimi aastased väljaminekud on üldse?

orienteeruvalt €10 000 (trennid €4500, treeneri palk €1500, staadionirent mängudeks €1500, varustuse ost €1000, sõprusmängud €800, välimängudele sõit €700)

muruntau
19.11.13, 19:05
orienteeruvalt €10 000 (trennid €4500, treeneri palk €1500, staadionirent mängudeks €1500, varustuse ost €1000, sõprusmängud €800, välimängudele sõit €700)

Nüüd jagaks selle 10k 12 kuuga ja keskmise kuumakse maksjate arvuga, mis meil on vist 16-18 kandis ja saame kuumakseks orienteeruvalt €50. Olgu öeldud, et meil on reaalselt kuumakse 32, mis on ikkagi madalamate liigade minu teada kõige kallim kuumakse. Jõukamatele pokkerimängijatele pole obv probleem kumbagi summat maksta, aga neid on meil trennis umbes umbes 5. Teistel mängijatel on tekkinud selle maksmisega probleeme ja mõni on ka loobunud selle tõttu meie trennis käimast. Kui prooviksime kogu eelarvet trennimaksetest katta, võiksime sama hästi võistkonna ära lõpetada, meile ei jääks mängijaid.

Meil on eelarvesse vaja väljaspoolt raha. Enamus firmasi ei ole huvitatud meile sponsoriteks tulemisest sest ei taha olla seostatud sõltlastega. Veidi annab foorum, vahest panevad mõned jõukamad mängijad, see annetus aitab samuti (tho enamuse panevad siingi meie praegused ja endised mängijad). Mõni siin vist eeldab, et crusherid peaks iga kuu paar sotti klubile viskama, aga paraku ei ole mõtet kellestki sellist arutut laristamist oodata.

Nii et ffs igasugused tasku moraalijutlustajad, kes teavad täpselt, kes mida vajab, tehke ise ka midagi mitte ärge kiunuge niisama. Tilti ajab kui mingid jorsid kes ise ei kavatsegi annetada vahutavad selle üle kuhu keegi oma raha annetab. Palk ja pind, bitchez. Võimalus FC PP'le annetada ei võta ära võimalust muudele üritustele annetada.

kardaanirist
19.11.13, 20:31
Teistel mängijatel on tekkinud selle maksmisega probleeme ja mõni on ka loobunud selle tõttu meie trennis käimast. Kui prooviksime kogu eelarvet trennimaksetest katta, võiksime sama hästi võistkonna ära lõpetada, meile ei jääks mängijaid.

ei taha küll ülbena tunduda, aga see ei ole legit argument. lõpetage siis ära ja ärge käige trennis? hetkel jääb kumama umbes selline mindset, et "toetage meid või me ei käi enam trennis."


Mõni siin vist eeldab, et crusherid peaks iga kuu paar sotti klubile viskama, aga paraku ei ole mõtet kellestki sellist arutut laristamist oodata.

aga kes peaks siis teie trennis käimist toetama? miks peaks seda tegema keskmine foorumikasutaja versus crusher, kes käib teie trennis. ma just pigem eeldaks, et oma lõbu eest maksavad asjaosalised ise.


Võimalus FC PP'le annetada ei võta ära võimalust muudele üritustele annetada.

tõesti, ei võta. mulle aga tundub, et inimestele (kaasarvatud minule) on FC PP jõuluannetuse listis olemine vastumeelt selle pärast, et see "varjutab" teisi valikuid. ehk siis kui foorumikasutaja otsustab, et annetab näiteks 100€, siis on võimalus, et mingi osa (näiteks kui on kolm valikut, siis ehk kolmandik) sellest summast läheb FC Pokkeriprodele. samal ajal kui see summa oleks võinud minna inimestele, kellel on puudus elementaarsetest asjadest ja mitte inimestele, kelle elu on ree peal. subjektiivne arvamus ja ma ei ole teie finantsseisudega kursis, aga kui on võimalus ja soov trennis käia, ju siis on ka toit laual ja riided seljas.

aga nagu sa ütlesid, võimalus FC Pokkeriprodele annetada ei võta võimalust oma raha mujale annetada. lihtsalt mulle tundub, et see "varjutab" teisi valikuid ja kui FC PP ei oleks nimekirjas, siis läheks kogu annetatud summa "õigesse" kohta. ehk siis summa, mis oleks võinud potentsiaalselt minna FC Pokkeriprodele jaguneb hoopis teiste, tähtsamate (minu subjektiivne arvamus obv) valikute vahel. mis on "õige" ja mis on "vale" on muidugi jälle omaette teema. lihtsalt kui ma näen, et keegi tuleb ja kirjutab "annetan 100€, jagage võrdselt ära", siis I die a little bit inside, sest need 33€ oleks võinud minna näiteks abi vajavatele lastele (obv pole minu valik keda ja kui suure summaga keegi toetab, aga saad aru küll, mida mõtlen).

no offence ja ärge isiklikult võtke. mul ei ole selle tiimi ja mängijate vastu midagi. lihtsalt kui vaadata näiteks eelmise aasta valikuid ja sotsiaalkeskuse ja loomade varjupaiga kõrval on FC Pokkeriprod, siis ei tundu see eetiline. esimese kahe puhul on mingi grupi elementaarsed füsioloogilised vajadused täitmata. kolmandal puhul seisneb probleem selles, et inimestel on raskusi oma lõbu finantseerimisel. esindate küll meie foorumit, aga siiski.

rahvavaenlane
19.11.13, 20:41
jep, mulle tundub ka, et jõuluannetus on mingi teine teema. fc pp-d ei tohiks annetusi saada, vaid peaks olema eraldi sponsoreerimis teema.

q_q
19.11.13, 20:41
Soovin listi lisada libahundi mängijad -- osad ei saa mängida, sest peavad tööl käima, jne.

Esindame ka seda foorumit ülemaailmsetel meistrivõistlusel, niiet igati OK.

Hetkel list:

lapsed
loomad
FC Pokkeriprod
libahunt

peete82
19.11.13, 20:57
Minu arust on OK fc pp-d toetada.
Kuigi - 32 eur eest ei saa lihtlabast jõusaali kuupiletitki.
"Pokkeriprod" kõlab veidi sobimatult, mis pro sa siis oled, kui trenniski ei jõua käia. Pigem sobiks nagu FC "Hobimängurid" või FC "Dongid" vms...

Provoker
19.11.13, 21:00
Käisin just mõni aeg tagasi ühes lastekodus tööasjus ning üks pisike plika jälgis vaikuses kuidas me töökaaslasega vajalikud tööasjad ära toimetasime. Miski selles pilgus puudutas hinge ning sel aastal mis iganes summa ma saan välja lubada läheb abi vajavatele lastele.

virukunn
19.11.13, 22:01
Kardaanirist seletas hästi ära. Küsimus pole selles kas FC PP-le peaks annetama või mitte, vaid kas selleks on sobilik jõuluannetuste teema. Aga kuna hetkel korraldab asju muruntau, siis võib ta esimesse posti lisada sellised valikud nagu ise tahab. Nii kaua kui keegi ise paremini ei tee, pole tõesti mõtet vist eriti vinguda, kuna keegi ei sunni jalkatiimile annetama.

Mr_Kenny
19.11.13, 22:09
+1 Toetan kardaani, kunni ja pisikesi poisse-tüdrukuid.

LuuK
19.11.13, 22:37
ma toetan qqd ja rankat

karupoeg
20.11.13, 01:33
The olete full of shit to the max.

karupoeg
20.11.13, 01:43
Te koik the full of shit. Pastilaa vs. Karupoeg väiltus selle Teema kohta let's go

karupoeg
20.11.13, 01:48
Igaksjuhuks seisukoht ka: qq + 1

karupoeg
20.11.13, 03:16
Nii, alustades algusest.

Ma ei ole mingi pokkerivirtuoos ning kindlasti ei ole ma mingi "pokkeripro". Kuid minu jaoks on hämmastav, kuidas jõuluannetuse temaatikas üritavad kaks isikut (pastilaa ning muruntau) endale tähtsat temaatikat peale suruda.

Muruntau ning pastilaa väited, mis on üles ehitatud "pokkeriprode" jalgpalliklubi kuludele on ultimate bullshit. Kuidas peaks kedagi huvitama, et a la player x ei suuda oma isikutasu maksta?

Tegutsege oma egiidi all kuidas tahate ning pange aastaringne toetusteema püsti, kuid ärge siduge seda jõuluannetusega. Sest reaalselt, minul isiklikult läheb süda pahaks kui ma loen, et muru ja pastilaa otsivad oma erahobi promomiseks foorumiliikmete stake. Ning seda kõike jõuluajal.

Ja nagu tuleb välja - ma ei ole ainus.

Karelkorm
20.11.13, 05:33
FC PP ei sobi ka minu arust jõuluannetuse teemasse. Jalka tiimi jaoks tuleks vajadusel eraldi donate süsteem mõelda, et igaüks saab iga kell panustada klubi arengusse ja donatori nimi updeiditakse kuskil tabelis jooksvalt. Jõuluannetus peaks endaga siirast rõõmu kaasa tooma ja ma ise seda ei tunne, kui kellegi annetatud raha eest saaksin trennis uue palliga mängida vms.

pastilaa
20.11.13, 06:51
Ma ei ole mingi pokkerivirtuoos ning kindlasti ei ole ma mingi "pokkeripro". Kuid minu jaoks on hämmastav, kuidas jõuluannetuse temaatikas üritavad kaks isikut (pastilaa ning muruntau) endale tähtsat temaatikat peale suruda.

su hämmastus on ilmselt suuresti valedel alustel - ei üritata suruda midagi, lihtsalt enne sinu aega siin oli see variant pidevalt olemas ja nii laiapõhjalist negatiivset vastukaja ei olnud.

sisulise poole pealt - kui nii paljudel on see ebaeetiline või kuidagi sobimatu kontekst spordiklubi toetamiseks, siis tuleb sellega kindlasti arvestada. minu isiklik seisukoht siin mingit vastuolu ei näe. suuresti vb kuna oma lähedase töö tõttu suht iganädalaselt olen seotud otsese heategevusega ja mingit isiklikku "karmavõlga" mis saabub jeesuse sünnipäeval ei tunne. aga muidugi on see siinne lahe ettevõtmine ja see peaks ka üdini positiivne ettevõtmine olema..

kindlasti pole vaja, et mõnesaja euro pärast paljud pärast "fc pokkeriprod" kuuldes oksendama hakkavad. asja tuleb arutada.

mislinn
20.11.13, 07:08
Mina arvan ka, et FC Pokkeriprodel võiks olla eraldi teema, kus soovijad saavad neid toetada. Pole teie klubi vastu midagi, lihtsalt jõualuannetus ja foorumi jalkaklubi ei sobi kokku imo.

Pumper
20.11.13, 08:05
Teeks heategevusliku FC PP turniiri, nagu kunagi oli?

camu
20.11.13, 08:18
Panen siia ka eelmise aasta Põhja-Tallinna sotsiaalkeskuse tagasiside, et mida osteti ning milleks raha kulus.

Tere!
Teie jõuluannetust kasutasime järgmiselt (lisatud arved):
1. ostsime laste päevakeskusesse lastele 18 tooli ja laua ja sööklasse 25
tooli (toitlustame lapsi sooja toiduga üks kord päevas) 1853,40 eurot
2. laste päevakeskusele lauamängud 133,20 eurot
3. lauamängud+legod 150,40 eurot
2 arvet on jagatud arved, aga ma loodan, et on arusaadav.
Kasutasime Teie annetust põhiliselt laste päevakeskusele inventari
muretsemiseks, kuna meil ei ole juba aastaid olnud võimalik osta uusi toole
ja vanad olid muutunud juba kohati ohtlikuks. Lauamängud laste päevakeskuses
praktiliselt puudusid, need on suhteliselt kallid ja alati oli midagi
olulisemat vaja osta. Kasutasin Teie annetust enda arvates võimalikult
otstarbekalt.
Veel kord suured tänud Teile!

camu
20.11.13, 08:19
Mis puutub pokkeriprode jalkaklubisse, siis ma olen enamusega nõus.

Rage
20.11.13, 08:26
karupoeg +1

pastilaa
20.11.13, 08:39
Teeks heategevusliku FC PP turniiri, nagu kunagi oli?

kindlasti hea variant oleks

camu
20.11.13, 08:42
Hetkel tekivad siiski mõned korraldusega seotud küsimused!
Esiteks, on kellelgi kogemusi või infot, millistel asutustel/organisatsioonidel/inimestel/lastel jne on toetust vaja? Annan endale aru, et tegelikult on vaja seda ilmselt suuremal või vähemal määral kõigil, aga kui kellelgi on isiklikku kokkupuudet, siis võiks siin teemas teada anda.
Teiseks. Kes võtab korralduse enda peale? Kuna eelmisel aastal tegin sisulist poolt mina, võin seda ka sel aastal jätkata, ehk suhelda erinevate potentsiaalsete abivajajatega, teha lõplik otsus, kellele annetada, kirjutada hiljem lühike pressiteade jne.
Kes võtab rahakogumise enda peale? Eelmistel aastatel on see tubli olnud ranka, aga kuna ta Tais, siis ma ei ole kindel, kas ta tahab/saab/viitsib sellega tegeleda. See peaks olema teada-tuntud ja usaldusväärne inimene.

muruntau
20.11.13, 09:43
Minugi poolest ei pea FC PP siin listis siis olema, saan jõuluannetuse väliselt annetada. Kuigi ma ei saa aru, miks see üldse teema on, eelmine aasta annetas FC PP'dele ainult üks inimene, kelle puhul ma ei tea, et meie mängija on kunagi olnud. Muide, meie crushijad ongi peaaegu ainsad, kes FC PP'le annetanud on ja vaevalt vaadates siinset suhtumist ka see aasta teisiti oleks läinud.

Aga kas sellistest valulikest ja ilmselgelt kõrge õiglustundega isikud ka panevad oma raha sinna kus nende jutt on? Teete annetuse ise ka? Ma olen teie jaoks vist väärastunud arusaamadega, olen öelnud, et annetan 10% nov tulemusest, min 300. Te siis järelikult vähemalt protsendina teenistusest annetate rohkem? Teil ju õiglustunne olemas... Siinsete reaktsioonide ja plussühtede järgi võiks vist rekordaastat annetamises oodata?

Ma siiski ei osale PP'de annetuses, annetan eraldi. Ei taha annetada koos selliste ninatarkade jutuvendadega, keda häirib see, kuhu teised annetavad.

vsiu100
20.11.13, 10:52
mulle pole ka väga sügavat jälge hinge suutnud jätta PP olemine listis.
väide, et nende seal olemine võib "kogemata" mõne annetaja raha endale saada, on ridic. sel juhul on see annetaja puudega, kui tema raha läheb sinna, kuhu ei soovinud. või siis peavad need, kes arvavad, et see raha võib valesse kohta minna, teisi annetajaid ajuinvaliidideks.

nagu mainitud, pole varasemalt keegi vastu tahtmist PP-le selle tõttu annetust teinud ja kõik rahad on läinud sinna, kus annetaja soovis(lapsed, loomad jne).


Tore, et päevakeskus tagasisidet andis. Võiks samasse kohta veel anda, kui miskit muud ei kerki välja.

WowAwiAA
20.11.13, 11:32
Ma olen pokkeriprod foorumi liige ning abivajaja, võite mind sihtgrupina kirja panna.

nikitheone
20.11.13, 11:55
Pakuksin ühe variandina välja Tallinna Perekeskust
Tallinna Perekeskus on linna allasutus, mis pakub lastega peredele psühholoogilist nõustamist ja toetavaid sotsiaalteenuseid.
Perekeskuses töötavad psühholoogid, sotsiaaltöötajad, peretöötajad, professionaalsed − ja vabatahtlikud tugiisikud.

Meie poole saavad pöörduda Tallinna linnas elavad eesti- ja venekeelsed pered. Kõik keskuse teenused on peredele tasuta.
Tallinna Perekeskus jaguneb asutuse põhitegevustest lähtuvalt neljaks teenistuseks: nõustamisteenus, tugiisikuteenus, pereteenistus, päevakeskus

Mis arvate?
Võin ise olla kontaktisikuks ja tegeleda info vahendamisega jms.

pastilaa
20.11.13, 12:29
hea valik niki - kunagi pakkusin isegi selle välja juba, aga neil pidevalt vaja abi http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/5417-J%C3%B5uluannetus-2010?p=374215&viewfull=1#post374215

KristjanLaas
20.11.13, 12:36
...Aga kas sellistest valulikest ja ilmselgelt kõrge õiglustundega isikud ka panevad oma raha sinna kus nende jutt on? Teete annetuse ise ka? Ma olen teie jaoks vist väärastunud arusaamadega, olen öelnud, et annetan 10% nov tulemusest, min 300. Te siis järelikult vähemalt protsendina teenistusest annetate rohkem? Teil ju õiglustunne olemas... Siinsete reaktsioonide ja plussühtede järgi võiks vist rekordaastat annetamises oodata?

Ma siiski ei osale PP'de annetuses, annetan eraldi. Ei taha annetada koos selliste ninatarkade jutuvendadega, keda häirib see, kuhu teised annetavad.

Kõigepealt äärmiselt tänuväärne ja hea sinust, et annetad. Ükskõik, mis põhjustel.

Aga kas annetad ainult seetõttu, et kõik näeks kui lahe ja charitable sa oled ja kõik sinuga nõustuks, sest sa oled ju hea inimene ja annetad 10% profitist miinimum 300 euri ja seetõttu, kuna su summa on nii suu ei tohiks keegi sulle vastu vaielda, sest sa oled suht messias ja suurim heategija maailmas ja inimesed peaks sind respectima?


Oma arvamuse Fc PP kohta ütles välja mingi 4-5 inimest, suhteliselt okei argumentidega ja ise välja pakkudes, et tiimil võiks olla meie esindusmeeskonnana aastaringselt toimiv annetussüsteem, heategevusturniirid vms. See oleks cool ja ilmselt täidaks eesmärki samahästi, kui mitte paremini.

Munnimõõtmine teemal, kes rohkem annetab, on kole.

P.S. Väga suure tõenäosusega ei ole võimalik see aasta osa võtta, aga hoian pöialt jätkuvalt ja loodetavasti on järgmine aasta teised võimalused. Seega võid ignoreerida mu teksti kui heaks arvad.

bi0hazard
20.11.13, 12:56
Kõigepealt äärmiselt tänuväärne ja hea sinust, et annetad. Ükskõik, mis põhjustel.

Aga kas annetad ainult seetõttu, et kõik näeks kui lahe ja charitable sa oled ja kõik sinuga nõustuks, sest sa oled ju hea inimene ja annetad 10% profitist miinimum 300 euri ja seetõttu, kuna su summa on nii suu ei tohiks keegi sulle vastu vaielda, sest sa oled suht messias ja suurim heategija maailmas ja inimesed peaks sind respectima?


Oma arvamuse Fc PP kohta ütles välja mingi 4-5 inimest, suhteliselt okei argumentidega ja ise välja pakkudes, et tiimil võiks olla meie esindusmeeskonnana aastaringselt toimiv annetussüsteem, heategevusturniirid vms. See oleks cool ja ilmselt täidaks eesmärki samahästi, kui mitte paremini.

Munnimõõtmine teemal, kes rohkem annetab, on kole.

P.S. Väga suure tõenäosusega ei ole võimalik see aasta osa võtta, aga hoian pöialt jätkuvalt ja loodetavasti on järgmine aasta teised võimalused. Seega võid ignoreerida mu teksti kui heaks arvad.


agree

Rigged
20.11.13, 13:00
Kõigepealt äärmiselt tänuväärne ja hea sinust, et annetad. Ükskõik, mis põhjustel.

Aga kas annetad ainult seetõttu, et kõik näeks kui lahe ja charitable sa oled ja kõik sinuga nõustuks, sest sa oled ju hea inimene ja annetad 10% profitist miinimum 300 euri ja seetõttu, kuna su summa on nii suu ei tohiks keegi sulle vastu vaielda, sest sa oled suht messias ja suurim heategija maailmas ja inimesed peaks sind respectima?


Oma arvamuse Fc PP kohta ütles välja mingi 4-5 inimest, suhteliselt okei argumentidega ja ise välja pakkudes, et tiimil võiks olla meie esindusmeeskonnana aastaringselt toimiv annetussüsteem, heategevusturniirid vms. See oleks cool ja ilmselt täidaks eesmärki samahästi, kui mitte paremini.

Munnimõõtmine teemal, kes rohkem annetab, on kole.

P.S. Väga suure tõenäosusega ei ole võimalik see aasta osa võtta, aga hoian pöialt jätkuvalt ja loodetavasti on järgmine aasta teised võimalused. Seega võid ignoreerida mu teksti kui heaks arvad.

Yep. Suht madal vastus muru. Ul.

inward
20.11.13, 13:30
Ma arvan, et antud dialoogi raames oleks targem FC PP Jõuluannetusest lahti siduda. Nagu näha, siis foorumlastel on erinev arusaam, mis tekitab negatiivset hoiakut meie klubi vastu. See ei ole kindlasti FC PP eesmärk, vastupidi. Ma ei tahaks selle vaidluse tõttu vastanduda foorumlasi ja klubi.

Klubi on loodud selgetel alustel, et meil oleks oma foorumi jalgpalli klubi, kus saavad kõik foorumlased, nende sõbrad ja pokkeriga seotud inimesed mängida jalgpalli. See läbi propageerida ka tervisliku eluviisi ja laiemalt edendada meie sotsiaalset kommuuni - mis seni on väga hästi toiminud. Isiklikult ja ka paljud teised trennis käijad on saanud mitmeid häid tuttavaid. Iseenesest ma olen muru ja pastilaa väidetega nõus, aga tahes tahtmata me oleme biased oma huvide tõttu.




et tiimil võiks olla meie esindusmeeskonnana aastaringselt toimiv annetussüsteem, heategevusturniirid vms. See oleks cool ja ilmselt täidaks eesmärki samahästi, kui mitte paremini.


Täiesti nõus, see oleks hea alternatiiv meie jaoks.

ranka
20.11.13, 13:37
Ma tõsiselt ei saa aru, et miks ei võiks toetada spordiklubi. Isegi kui nimekirjas on Keskerakond, siis las ta olla. See on igaühe enda asi kuhu ta raha paneb. Jama oleks ainult siis kui nimekirjas tõesti oleks ainult Keskerakond ja FC Pokkeriprod, aga seda paraku ei ole.

Ise ma ei anneta kellegile ja seega mu kommentaar võib-olla väga objektiivne või hoopis subjektiivne. Annetaksin raha ainult siis, kui see reaalselt inimest ka aitaks. Näiteks kui Vandalar oleks pantvangis ja teda vaja välja osta, siis ma ka raha annetaksin, sest siis saaks ta vangist välja :)

EDIT: Lisaks annetaksin raha kui kellegile oleks väga huvitav projekt, mis vajab rahasüsti. Näiteks: pokkerisheriff tahab esimese eestlasena ehitada kosmoseraketti ning sellega kuu peale sõita ning tal on rohkem ega vähem kui 10 000 eurot puudu.

karupoeg
20.11.13, 13:57
pastilaa, muruntau, inward

Natuke tobedalt ja ründavalt kukkus asi välja mul. Ka minu arvates on Teie klubi ja selle eestvedamine täitsa tore ning üdini positiivne asi.

Lihtsalt, kui te soovite jõulutähe all oma klubile toetust saada, siis oleks soovitatav teha seda pädevate argumentidega.

Ma olen siiralt veendumusel, et kui muru või keegi teine oleks siin teemas tulnud lagedale a la väidetega, et pokkeriprode pangakonto on arestis ning kuna iga üksikisiku suutlikkusel on piirid, siis oleks tore kui saaksime in corpore klubi toetada. Sealjuures vastutasuks anda igale toetajale tänutäheks a la pokkeriprode tiimi poster. Mida iganes, eksole. Praegusel juhul te lihtsalt tahate raha. Kuhu see läheb või mis põhjustel, seda keegi ei ütle.

ps Kui Te teate varasemate aastate näitel, et keegi klubiväline nagunii ei toeta sellisel viisil ning antud probleem oli minu mäletamistmööda ka eelmisel aastal, siis enda selline tampida laskmine tundub natukene masohhistlik.

pps Kui eestvedaja on leitud, siis panen ka oma väikse panuse lastele teele.

pastilaa
20.11.13, 14:06
Lihtsalt, kui te soovite jõulutähe all oma klubile toetust saada, siis oleks soovitatav teha seda pädevate argumentidega.

Ma olen siiralt veendumusel, et kui muru või keegi teine oleks siin teemas tulnud lagedale a la väidetega, et pokkeriprode pangakonto on arestis ning kuna iga üksikisiku suutlikkusel on piirid, siis oleks tore kui saaksime in corpore klubi toetada. Sealjuures vastutasuks anda igale toetajale tänutäheks a la pokkeriprode tiimi poster. Mida iganes, eksole. Praegusel juhul te lihtsalt tahate raha. Kuhu see läheb või mis põhjustel, seda keegi ei ütle.

sa vist lasid üle ridade sellest muru postist LINK (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/13034-Pokkeriprode-j%C3%B5uluannetus-2013?p=562000&viewfull=1#post562000)

hetkel on seis selline, et väga paljud (tihti noored) on loobunud liiga kõrgete klubitasude tõttu (jah - fc pokkeriprod klubis on mänginud ka mitmed alles 17-18a noored mängijad). FC Pokkeriprod on MTÜ - tuletan meelde. keegi ei aja siin pappi endale kokku vms. lihtsalt kurb oleks, kui raha tõttu just selle foorumi ainus reaalselt tegutsev klubi laguneb.

leits
20.11.13, 14:06
pastilaa pidi toetuse eest uued putsad saama, niipalju tean..

ranka
20.11.13, 14:06
pastilaa, muruntau, inward

Natuke tobedalt ja ründavalt kukkus asi välja mul. Ka minu arvates on Teie klubi ja selle eestvedamine täitsa tore ning üdini positiivne asi.

Lihtsalt, kui te soovite jõulutähe all oma klubile toetust saada, siis oleks soovitatav teha seda pädevate argumentidega.

Ma olen siiralt veendumusel, et kui muru või keegi teine oleks siin teemas tulnud lagedale a la väidetega, et pokkeriprode pangakonto on arestis ning kuna iga üksikisiku suutlikkusel on piirid, siis oleks tore kui saaksime in corpore klubi toetada. Sealjuures vastutasuks anda igale toetajale tänutäheks a la pokkeriprode tiimi poster. Mida iganes, eksole. Praegusel juhul te lihtsalt tahate raha. Kuhu see läheb või mis põhjustel, seda keegi ei ütle.

ps Kui Te teate varasemate aastate näitel, et keegi klubiväline nagunii ei toeta sellisel viisil ning antud probleem oli minu mäletamistmööda ka eelmisel aastal, siis enda selline tampida laskmine tundub natukene masohhistlik.

pps Kui eestvedaja on leitud, siis panen ka oma väikse panuse lastele teele.

Kui FC Pokkeriprode asemel oleks nimekirjas Liikumispuudega Laste Jalgpalliklubi või FC Eesti Vanadekodu või FC Lastekodu, siis oleks see OK?

FC Pokkeriprode klubis ei mängi ballerid, vaid on ka täiesti tavalised mängijaid, kellel osadel 32 euro suurune liikmemaks käib ülejõu. Muruntau, kes on klubi vedanud ja toetanud oma taskust rohkem, kui enamus siin teemas eluaeg kokku annetusi teinud. Seega üldine suhtumine on minu arvates nõme ja vähemalt võiks olla miski tänulikkus, isegi siis kui tema klubi toetamine ei sobiks kokku ühiskondlike normidega. Paraku see nii ei ole.

Tegu on samasuguse MTÜ-ga nagu iga teine nõustamis - ja toetuskeskus, varjupaik või lastekodu, kes ei teeni kasumit ja elab suuremal või vähemal määral annetustest, liikmemaksudest, (riigilikest) toetustest jne.

Ainukeseks erandiks on, et FC Pokkeriprodesse saad kuuluda vabatahtlikult, aga näiteks loom varjupiaka mitte. Samuti annetamine on täiesti vabatahtlik ja nagu ütlesin võiks olla miski tänulikkus ning tema klubi esindamine on minu arvates täiesti õige valik. Olenemata kui ja kas üldse annetusi saab.

pastilaa
20.11.13, 14:07
lol @ ranka sama jutt

karupoeg
20.11.13, 14:24
Kui FC Pokkeriprode asemel oleks nimekirjas Liikumispuudega Laste Jalgpalliklubi või FC Eesti Vanadekodu või FC Lastekodu, siis oleks see OK?

FC Pokkeriprode klubis ei mängi ballerid, vaid on ka täiesti tavalised mängijaid, kellel osadel 32 euro suurune liikmemaks käib ülejõu. Muruntau, kes on klubi vedanud ja toetanud oma taskust rohkem, kui enamus siin teemas eluaeg kokku annetusi teinud. Seega üldine suhtumine on minu arvates nõme ja vähemalt võiks olla miski tänulikkus, isegi siis kui tema klubi toetamine ei sobiks kokku ühiskondlike normidega. Paraku see nii ei ole.

Tegu on samasuguse MTÜ-ga nagu iga teine nõustamis - ja toetuskeskus, varjupaik või lastekodu, kes ei teeni kasumit ja elab suuremal või vähemal määral annetustest, liikmemaksudest, (riigilikest) toetustest jne.

Ainukeseks erandiks on, et FC Pokkeriprodesse saad kuuluda vabatahtlikult, aga näiteks loom varjupiaka mitte. Samuti annetamine on täiesti vabatahtlik ja nagu ütlesin võiks olla miski tänulikkus ning tema klubi esindamine on minu arvates täiesti õige valik. Olenemata kui ja kas üldse annetusi saab.


Esmalt.

Respect on. Tänulikkus ka. Kuigi viimane ehk sellises üldisemas ühiskondlikus plaanis, sest klubiga side puudub.

Teiseks.

Väita, et fc pokkeriprod on samasugune MTÜ nagu a la laste varjupaik, on utterly ridiculous.

Kolmandaks.

Tunnistasin, et olin arvatavasti liiga ründav. Kuid ma ei ole ainus. Kuna mul ei ole mingit soovi kujundada negatiivset hinnangut/hoiakut ühegi isiku (ei inwardi, pastilaa ega muruntau - väärt kutid kõik) või nende tegevuse suunas, siis ma siinkohal ka lõpetan.

Strawberry
20.11.13, 14:32
Tegu on samasuguse MTÜ-ga nagu iga teine nõustamis - ja toetuskeskus, varjupaik või lastekodu

lol

+1 @ karupoeg

Strawberry
20.11.13, 14:34
Ainukeseks erandiks on, et FC Pokkeriprodesse saad kuuluda vabatahtlikult, aga näiteks loom varjupiaka mitte.

See on päris suur ja oluline erand, või mis ?

reggie
20.11.13, 14:42
Paf, Olybet, Tonybet, Triobet, Unibet, Pokerstars.. Olete nendega suhelnud sponsorlusest? Eeldan oma lihtsameelsuses, et neil pole midagi hasartmängijate spordi toetamise vastu, lihtsalt offtopic 5 cents.

inward
20.11.13, 14:56
Paf, Olybet, Tonybet, Triobet, Unibet, Pokerstars.. Olete nendega suhelnud sponsorlusest? Eeldan oma lihtsameelsuses, et neil pole midagi hasartmängijate spordi toetamise vastu, lihtsalt offtopic 5 cents.

Jah, minu teada oleme kõigilt üritanud saanud.. Vastus on olnud eitav, sest toetatakse juba kas mingit muud klubi või sporti üleüldiselt mõne muu alaliidu läbi.

nikitheone
20.11.13, 14:58
hea valik niki - kunagi pakkusin isegi selle välja juba, aga neil pidevalt vaja abi http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/5417-J%C3%B5uluannetus-2010?p=374215&viewfull=1#post374215

Olen teadlik sellest ja olen nendega ka muidu seotud (tho, mitte nagu sina :)). Ehk siis tean, mis inimesed seal on ja et raha jõuaks otseselt abivajajateni. Hetkel on plaan selline, et pool rahast läheks otseselt abivajavatele lastele/peredele (mitterahalisena!) ning ülejäänud poole eest saaks sisustada ühte ruumi, kus tugiisikud saaksid lastega tegeleda. Täpsemad läbirääkimised käivad hetkel, annan teada, kui on mingi selgus tekkinud.

pastilaa
20.11.13, 15:01
wp niki :)

muruntau
20.11.13, 15:28
Kõigepealt äärmiselt tänuväärne ja hea sinust, et annetad. Ükskõik, mis põhjustel.

Aga kas annetad ainult seetõttu, et kõik näeks kui lahe ja charitable sa oled ja kõik sinuga nõustuks, sest sa oled ju hea inimene ja annetad 10% profitist miinimum 300 euri ja seetõttu, kuna su summa on nii suu ei tohiks keegi sulle vastu vaielda, sest sa oled suht messias ja suurim heategija maailmas ja inimesed peaks sind respectima?


Oma arvamuse Fc PP kohta ütles välja mingi 4-5 inimest, suhteliselt okei argumentidega ja ise välja pakkudes, et tiimil võiks olla meie esindusmeeskonnana aastaringselt toimiv annetussüsteem, heategevusturniirid vms. See oleks cool ja ilmselt täidaks eesmärki samahästi, kui mitte paremini.

Munnimõõtmine teemal, kes rohkem annetab, on kole.

P.S. Väga suure tõenäosusega ei ole võimalik see aasta osa võtta, aga hoian pöialt jätkuvalt ja loodetavasti on järgmine aasta teised võimalused. Seega võid ignoreerida mu teksti kui heaks arvad.

Eks munnimõõtmist ole jah lihtne välja lugeda. Vahepeal valutad natuke diivani peal lösutades südant, jagad ühe nunnude loomade pildi fb's, kus palutakse aidata xyz varjupaika ja siis oled sina tohutult rohkem ära teinud kui see kes actually midagi ära teeb. Mu point oli lihtsalt see, et mina teen midagi ja mul võiks olla õigus seda teha ka avalikult teha. Ühtäkki tuli välja mitu inimest, kes on aastaid olnud foorumi liikmed, aga pole suures enamuses kordagi annetanud, tulevad äkki kambaga välja ütlema kuhu teised annetada tohivad või ei tohi. Anna andeks kui mind sellised tüübid närvi ajavad. Üllad õilishinged olete. Kadedus ja kommunism ftw!!!

Järgmine aasta proovin olla rohkem sotsiaalselt aktsepteeritav, ei anneta ja leimin neid kes julgevad üle keskmise anda. Ärme tee midagi, jagame üksteisele +1'sid ja sulandume gruppi. Õigem väljend oleks küll biomassi.

Edit: tundub, et osade jaoks hea tegemine, üldse millegi ära tegemine on halb, aga kui saad pealt vaadates foorumis +1 panna, oled kohe hea. Tra kui tilti mõned ikka ajavad.

Edit2: ausalt ka, pole ime et mitte-annetajad enamuses mikros on. Igasuguse vastutuse ja ise tegutsemise vältimine ei lasegi kuhugi välja jõuda.

Edit3: eelmises editis pidasin silmas siin teemas kaikaid kodaratesse loopijaid

nikitheone
20.11.13, 15:44
veel infot perekeskuse kohta, kes soovib lastele annetada.

Riskiperedega tegelevad meil pereteenistuse sotsiaaltöötajad ja peretöötajad, kelle kaudu saaksime peredele neile vajalikke asju edastada. Peamiselt on probleemiks lastele (eriti poistele) jalanõude hankimine, igas vanuses lastele talveriiete soetamine ning ka voodite ja madratsite puudumine. Tegelikult tuntakse puudust ka isegi toidust, võiksime näiteks peredele jõulutoitutega pakke teha, et lapsed pühadest rõõmu saaksid tunda. Peresid on kokku 60-70, lapsi üle saja. Sotsiaaltöötajad teavad igaüks paremini, kellele ja mida täpselt vaja läheks, saaksin seda esmaspäeval täpsustada.

Kas uurin perede arvu, kellel abi vaja on ja koostame mingi konkreetse nimekirja asjadest, et oleks pisut selgem?

KristjanLaas
20.11.13, 15:48
Naa, sa oledki tubli muru.

Diskussioon läks äärmuslike näidete pärast kergelt käest ära, kõik võivad ja peaksidki andma raha sinna, kus on nende süda. Mõne jaoks on fc pp sama südamelähedane kui ükskõik milline heategevusorganisatsioon, sest nad on seal sees ja näevad ise, kuidas paljudele ei ole jõukohane trennis käia ja see on kurb. Mina ka ei saanud väiksena, muuseas.

Siiski, ei saa kuidagi tuua ükskõik mis kontekstis sisulist võrdusmärki fc pp ja tugikeskuste, turvakodude jms. vahele. For gods sake, ühed elavad näiteks pideva joodikutest vanemate terrori all ja ei saa sinna mitte sittagi teha ja see on nii faking südantlõhestav ja siis väidab keegi, et see on võrdne sellega, et täiskasvanud meestel pole trenniraha..Vot see on minu jaoks hämmastav.

FcPP on super ettevõtmine ja foorumi lipulaev pmst, aga selles kontekstis mitte.

muruntau
20.11.13, 15:50
Kunagi oli see foorum edasi jõudmisele ja ära tegemisele pühendunud inimesi koondav. Mis on juhtunud, et igasugu heiterid ja kibestunud selle nüüdseks üle on võtnud ja nende nõudmistele järgi peame andma. Kurb on sellist delfistumist näha.

KristjanLaas
20.11.13, 15:53
Aight, ei tahtnud heitida. Sorri, et derailisin muru, üritasin lihtsalt veits maa peale tuua, aga võimalik, et olen siiski ka ise biased. Gl ja ma loodan tõesti, et tuleb rekordaasta.

kardaanirist
20.11.13, 16:45
Tegu on samasuguse MTÜ-ga nagu iga teine nõustamis - ja toetuskeskus, varjupaik või lastekodu, kes ei teeni kasumit ja elab suuremal või vähemal määral annetustest, liikmemaksudest, (riigilikest) toetustest jne.

cmon, ranka. ise ka usud? juriidiliselt võib su väide ju korrektne olla, aga ühel puhul toetatakse inimesi, kes ei suuda oma lõbu eest maksta (see on vabatahtlik tegevus nagu mainisid). teisel puhul toetad asutust, mis pakub mõningatele lastele ehk päeva ainsa sooja toidukorra.


Ühtäkki tuli välja mitu inimest, kes on aastaid olnud foorumi liikmed, aga pole suures enamuses kordagi annetanud, tulevad äkki kambaga välja ütlema kuhu teised annetada tohivad või ei tohi. Anna andeks kui mind sellised tüübid närvi ajavad. Üllad õilishinged olete. Kadedus ja kommunism ftw!!!

Järgmine aasta proovin olla rohkem sotsiaalselt aktsepteeritav, ei anneta ja leimin neid kes julgevad üle keskmise anda. Ärme tee midagi, jagame üksteisele +1'sid ja sulandume gruppi. Õigem väljend oleks küll biomassi.


ma ei saa aru, miks sa nii butthurt oled. annetad 10% ja 300€ miinimum. väga tubli oled. kui inimestel on vastakad arvamused (sealjuures veel argumenteeritud), siis see ei tähenda, et ollakse heiterid või leimerid. eks igaüks näeb asja oma mätta otsast ja otsustab ise kas ja kuhu annetada, aga tundub, et mina ei ole ainuke, kellele tundub, et jõuluannetuse tähe all FC Pokkeriprodele raha koguda ei ole kõige õigem.


ja +1 kõigele, mis Kristjan kirjutas.

Godspeed_EJ
20.11.13, 16:55
minu õigus on õigem, kui sinu õigus

Las igaüks annetab sellele, kellele tahab. Annetama õnneks keegi kedagi sundida ei saa, seega x vs y on siin teemas täiesti mõttetu. Eelmine või üleeelmine aasta tekkis arutelu, kas oleks õigem annetada loomadele või siis inimestele. Kumb on eetilisem?! Kas loomad peaks nimekirjast maha tõmbama, kuna inimelu on tähtsam? Või vastupidi?

Oma panuse suunan ka lastele/loomadele, aga ma ei näe midagi valet, et FC PP seal nimekirjas on. Lõpuks teeb valiku ju igaüks ise.

overbet
20.11.13, 16:59
Kunagi oli see foorum edasi jõudmisele ja ära tegemisele pühendunud inimesi koondav. Mis on juhtunud, et igasugu heiterid ja kibestunud selle nüüdseks üle on võtnud ja nende nõudmistele järgi peame andma. Kurb on sellist delfistumist näha.

lol

Sina ja su pallitoksimistiim ei ole mingid pühad lehmad, et sellel teemal inimesed sõna ei tohiks võtta. Ära ähvarda minema joosta ega ära demagoogitse, kui sinu pihta kriitikanooli lastakse.

alaska
20.11.13, 22:24
Arutleks parem selle üle, kust see raha tuleb, mida siin nii õilsalt jagatakse. Nende laste isadelt, keda aidatakse?

Pumper
20.11.13, 22:47
Mõttetu vaidlus ja hetkel et tundub pigem peletab annetajaid.
Hoidke mulgud kinni ja annetage mitte ärge sojuge mis on õigem ja mis mitte.

Peaks banne hakkama jagama! 1 kuu pikkuseid, saab rahus annetada...

peete82
21.11.13, 08:21
võib ka Starsis annetada imo

fyte
21.11.13, 10:55
..aga ma ei näe midagi valet, et FC PP seal nimekirjas on. Lõpuks teeb valiku ju igaüks ise.
// thread imo..

ma ei saa aru, kuidas nii pikalt saab üldse vaielda sellise asja üle. ok, karupoeg, laas ja teised - teie nägemus on selge, miks aga ei või FC Pokkeriprod endiselt listis olla ja lasta inimestel ise oma valikuid teha ?!

Rigged
21.11.13, 11:00
Ise annetaks väikese poisi taastusraviks(2x see aasta juba annetanud).
Vahet pole kuhu oma raha panete, aga katsugem tsiviliseerituks jääda.

http://indrek05.blogspot.com/

pastilaa
21.11.13, 11:22
godspeed ja fyte - väga tabavad postid.

rigged pakutud variant väga hea samuti

nikitheone
25.11.13, 11:25
niih, veel infot siis perekeskuse kohta spoileris. Ehk siis esitan selle ühe kandidaadiks.

1. Perekonnas 5 last: 14-aastane tüdruk. 13-aastane tüdruk, 11-aastane poiss, 7-aastane poiss ja peagi aastaseks saav pesamuna. Ühelgi lapsel pole talveks kindaid. 10-aastasel tüdrukul puudub voodi ja madrats, magab kas põrandal mingis sahtli moodi asjanduses või eesruumis nurgadiivanil. Voodipesuga on ka asjad halvad-kõigil lastel pole padjapüüregi, muust rääkimata.

2. Pere, kes on suvel Eestisse saabunud. Üksikema, kellel on täiskasvanud tütart, 11-aastane tütar ja 2-aastane tütar. Kõik pereliikmed vajavad talveriideid, sest talve ja lumega pole varem pidanud arvestama.

3. Peres on kolm last: poiss 4a, tüdruk 7a, tüdruk 12a. Pere vajadused: kahene narivoodi ja sobivad madratsid, sobivad nii kasutatud kui uued, hinnaklass uuena ilmselt koos madratsitega umbes 250. Lisaks vajavad 2 üheinimese tekki (150x210) ja kaks tavamõõdus patja (50x60) koguhinnaga umbes 50 euri. Nooremale tüdrukule vaja talvesaapaid suurusele 33 ja talvepükse, pikkust ei osanud öelda. Poisile vaja talvesaapaid suurusele 27 ning kombekat (võib olla ka jope+ püksid suurusele 104. Vanemale tüdrukule vaja jopet, suurust ei osanud öelda aga lasteriietel saab aastate järgi osta, ning talvesaapaid suurusele 36.

4. Neljandas peres on kaks last: pea kolmeseks saav tüdrukutirts ja tema 9a õde. Nooremale oleks vaja kombekat ja jopet suurusele 96cm, vanemale vaja talvejopet suurusele 152 ja talvesaapaid suurusele 38. Samuti on sellel perel suur probleem talveküttega. Maja köetakse kalli õliküttega, mida sel aastal rahanappuses ei ole varutud, müüakse seda alates 500 liitrist, talveks kulub u 1500 liitrit. 500l hind umbes 500 eurot.

Rigged
27.11.13, 15:45
http://www.heategevusfond.ee/joulupuu/

TaistoJ
28.11.13, 07:53
niih, veel infot siis perekeskuse kohta spoileris. Ehk siis esitan selle ühe kandidaadiks.

1. Perekonnas 5 last: 14-aastane tüdruk. 13-aastane tüdruk, 11-aastane poiss, 7-aastane poiss ja peagi aastaseks saav pesamuna. Ühelgi lapsel pole talveks kindaid. 10-aastasel tüdrukul puudub voodi ja madrats, magab kas põrandal mingis sahtli moodi asjanduses või eesruumis nurgadiivanil. Voodipesuga on ka asjad halvad-kõigil lastel pole padjapüüregi, muust rääkimata.

2. Pere, kes on suvel Eestisse saabunud. Üksikema, kellel on täiskasvanud tütart, 11-aastane tütar ja 2-aastane tütar. Kõik pereliikmed vajavad talveriideid, sest talve ja lumega pole varem pidanud arvestama.

3. Peres on kolm last: poiss 4a, tüdruk 7a, tüdruk 12a. Pere vajadused: kahene narivoodi ja sobivad madratsid, sobivad nii kasutatud kui uued, hinnaklass uuena ilmselt koos madratsitega umbes 250. Lisaks vajavad 2 üheinimese tekki (150x210) ja kaks tavamõõdus patja (50x60) koguhinnaga umbes 50 euri. Nooremale tüdrukule vaja talvesaapaid suurusele 33 ja talvepükse, pikkust ei osanud öelda. Poisile vaja talvesaapaid suurusele 27 ning kombekat (võib olla ka jope+ püksid suurusele 104. Vanemale tüdrukule vaja jopet, suurust ei osanud öelda aga lasteriietel saab aastate järgi osta, ning talvesaapaid suurusele 36.

4. Neljandas peres on kaks last: pea kolmeseks saav tüdrukutirts ja tema 9a õde. Nooremale oleks vaja kombekat ja jopet suurusele 96cm, vanemale vaja talvejopet suurusele 152 ja talvesaapaid suurusele 38. Samuti on sellel perel suur probleem talveküttega. Maja köetakse kalli õliküttega, mida sel aastal rahanappuses ei ole varutud, müüakse seda alates 500 liitrist, talveks kulub u 1500 liitrit. 500l hind umbes 500 eurot.


@4. hoilaa ebareaalne on 1500€ kütte peale talvel panna ju. Seal peaks küll midagi muud mõtlema, kui seda kallist asja üleval hoida. Enda kodus hoiaks ma 1500€ eest vähemalt 10 aastat elamise soojas.

@3. Sõbral on narivoodeid laos ning peaksin saama pool-muidu. Kui sinu plaan toetamisele läheb siis ilmselt sebingi mingi narivoodi annetuseks ja siis jäävad veel madratsid jms.

nikitheone
28.11.13, 09:23
ty, enda arvates on ka see küte liiga kallis. tahad täpsustan, miks see nii on?

e: kui peaks see perekeskuse variant jääma, siis obv kõik tšekid ja asjad tulevad.

leits
28.11.13, 09:51
keegi võiks mingid variandid üles panna (ala pokkeriprod, loomad, lastekodud vms niki pakutud variandid) ja koguma hakata raha. Muidu jääb way viimasele minutile

karupoeg
28.11.13, 10:11
Ise annetaks väikese poisi taastusraviks(2x see aasta juba annetanud).
Vahet pole kuhu oma raha panete, aga katsugem tsiviliseerituks jääda.

http://indrek05.blogspot.com/

Annaks ka oma väikese osaluse just siia.

Provoker
28.11.13, 10:55
http://www.heategevusfond.ee/joulupuu/

ma panen otse siia seega läheb foorumist tiba kaarega mööda, aga vähemalt asja ette. Lisaks jagasin linki ka fb-s et äkki keegi veel leiab, et võiks rõõmu tuua lastele.

Rigged
28.11.13, 11:15
Annetamise point olekski teistele headmeelt teha, mitte näidata kui helde ollakse, endale meeldiks näiteks anonüümseks jääda. Aga hea valik (Y).

nikitheone
10.12.13, 10:07
Kas toimub midagi see aasta ?:)

nikitheone
12.12.13, 11:13
anywho, paistab, et väga midagi ei toimu. kes tunneb, et tahab annetada lastele, st tallinna perekeskusele, võib seda teha minu kontole. võib ühendust võtta skypes/fb/pm ja anda konkreetselt teada, kuhu raha läheb. kui ei, siis suhtlen personaliga ja kasutan enda parima äranägemise järgi. Obv kõik tšekid ja asjad on olemas. usun, et usaldusväärsusega probleeme ei peaks olema, a kui moded peavad vajalikuks, võite postituse ära kustutada.
SWEDBANK 221046920509 Nikolai Kunitsõn

virukunn
12.12.13, 12:58
Kahju, et keegi organiseerimist enda õlule seekord ei võtnud, aga ärge jumala eest sellepärast annetamata jätke! Oma panuse andsin swedbanki kaudu Eesti Loomakaitse Seltsile.

kardaanirist
12.12.13, 14:27
annetamata ei jäta. siin samas teemas mitu väärt linki/kohta kuhu annetada. kuna muru tahtis asja eest vedada, aga nüüd on nii butthurt, siis vist selline kollektiivne annetus jääb ära?

muruntau
13.12.13, 16:46
Minu poolest jääb ära jah, endal ammu annetatud, hilja ka juba. Ma tõepoolest ei kujutanud ette, millist klassiviha ja kadedust võib spordi toetamine esile kutsuda. Tõepoolest ei ole mingit tahtmist midagi korraldada, kui heade kavatsuste ja eeskuju näitamise (ütlesin enda summa välja, et teistes ka sportlikku hasarti tekitada rohkem annetama, eelnevatel aastatel on jõuluchallenge'gi toimunud)) valatakse hoopis üle süüdistustega eputamises, mu..imõõtmises ja milles iganes veel.

2011 juba jäi ära, see aasta samuti. Sooviks edu sellele kes iganes järgmine aasta püüab midagi korraldada, raudseid närve läheb selle pasarahe jaoks vaja.

Ja korra veel, väga tõenäoliselt oleks mina ja pastilaa olnud ainsad, kes FC PP'le annetavad, tahtsin seda siia listi panna eelkõige seetõttu, et me oleks annetanud niikuinii, see oleks näidanud PP'de jõuluannetust lihtsalt suuremana. Aga ei, tervel kambal oli vaja lihtsalt läbi mõtlemata peale lennata. Hästi tehtud. The road to hell is paved with good intentions. Loodetavasti kõik õppisid sellest midagi. Ma õppisin jätma enda heateod enda teada.

andu_andu
13.12.13, 16:59
Kuidas sulle klassivihaga siin midagi seostub ?

MartinGarcia
13.12.13, 17:06
:D

inward
13.12.13, 18:29
Ja korra veel, väga tõenäoliselt oleks mina ja pastilaa olnud ainsad, kes FC PP'le annetavad, tahtsin seda siia listi panna eelkõige seetõttu, et me oleks annetanud niikuinii, see oleks näidanud PP'de jõuluannetust lihtsalt suuremana. Aga ei, tervel kambal oli vaja lihtsalt läbi mõtlemata peale lennata. Hästi tehtud. The road to hell is paved with good intentions. Loodetavasti kõik õppisid sellest midagi. Ma õppisin jätma enda heateod enda teada.

Tahaks siinkohal sind klubi nimel annetuse eest tänada, hetkel klubi eelarvel on üsna rasked ajad. Tänud veelkord ja loodetavasti need, kes teistesse valdkondadesse annetada tahtsid, seda ka tegid.

Rigged
13.12.13, 18:34
Kuidas sulle klassivihaga siin midagi seostub ?

http://media1.giphy.com/media/tfMmxVG2T6hA4/giphy.gif

Potsataja
13.12.13, 22:28
Tahaks siinkohal sind klubi nimel annetuse eest tänada, hetkel klubi eelarvel on üsna rasked ajad.

Ainus juhatuse liige on ju tema ise? Seega JOKK oleks siis, kui muruntau ise tänaks ennast klubi nimel annetuse eest. :p

Codecci
14.12.13, 07:21
muruntau, eat a Snickers

nikitheone
14.12.13, 09:30
anywho, tänud kes on annetanud. kuni 23ndani saab annetada, siis hakkan tegelema. hetkeseisuga 350€

muruntau
14.12.13, 10:24
Kuidas sulle klassivihaga siin midagi seostub ?

Oli paar kommentaari stiilis, et kui meil on toetust vaja, peaksime võistkonna nimes pro sõna donkide vastu vahetama ja arvamusavaldused, et jõukamad mängijad peaksid ise klubi eelarve puudujäägid kinni taguma. Plussühtesid lendas ka igale poole. Ma ei kujuta ette, keda sellise mõttemaailmaga tüübid üldse valimas käivad, sest isegi sotsid pole nii hardcore.

leits
14.12.13, 12:26
lihtsalt lol.. riggedi pilt sobis h2sti :1

MartinGarcia
14.12.13, 21:01
Oli paar kommentaari stiilis, et kui meil on toetust vaja, peaksime võistkonna nimes pro sõna donkide vastu vahetama ja arvamusavaldused, et jõukamad mängijad peaksid ise klubi eelarve puudujäägid kinni taguma. Plussühtesid lendas ka igale poole. Ma ei kujuta ette, keda sellise mõttemaailmaga tüübid üldse valimas käivad, sest isegi sotsid pole nii hardcore.

Pidid konto ära kustutama ju, liiga hardcore

Ajuvaba
14.12.13, 23:32
Huvitav teema, kes võtab isiklikult ja kes lihtsalt haugub. Mis antud teema point on? Kas tahetakse mingit happeningi korraldada? Vähemalt 4-5.a tagasi selline idee oli. Kuna yhisknda pokkerimänguga väärtust ei looda, siis äkki teeks midagi positiivset, saaks kajastust jne. Kui point puudub, siis olen nende eelkommenteerijatega nõus, et olgu listis mistahes MTÜ ja igayks annetab v mitte ja kui palju ise tahab. Kui aga kogu teemal on mingi suurem väärtus, siis tuleks spordiklubid välja jätta. Tegemist on sponsorlusega mitte annetusega. Vaba aja sisustamine ja eluga toime tulemine on 2 eri asja. Mina ei ole ka kunagi siin foorumis annetanud aga olen seda teinud läbi teiste kanalite. Miks ei ole siin teinud, seda saab eelneva 6lk pealt lugeda.

vennike
15.12.13, 03:26
jesus fucking christ, mis teil viga on ? isegi jõuluannetuse teemas suudetakse kannaga näkku taguda.

Ermii
15.12.13, 14:09
Hey, kuna see aasta midagi sellest teemast välja ei tulnud, siis võiksid foorumlased kes annetavad kuhugi, siia linke visata, kuhu oma panus suunata, nagu seda on teinud juba rigged ja niki.

jrgn hell
15.12.13, 14:52
See imo selle aasta kõige lahedam asi, mis näinud, aga ei tea, mis tal vaja läheb, ning ilmselt pärast saadet sai rämedalt tähelepanu.

http://etv.err.ee/index.php?05593527&video=9751#.Uq2zCtJdUwk

Siin kontaktid ja MTÜ konto ka:

https://www.facebook.com/pages/Jooksev-Koer/468306626616890?id=468306626616890&sk=info

http://i3.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/007/754/happy-cuteness-overload-l.png

Ermii
15.12.13, 16:53
Lisaks siia veel paar varianti mis leidsin, kuhu võimalik annetusi teha:
Tallinna Puuetega Inimeste Koda
http://www.tallinnakoda.ee/1,141
ja
Põhja-Eesti Pimedate Ühing
http://www.ppy.ee/index.php/annetused

kjmrc
16.12.13, 18:58
http://maaleht.delfi.ee/news/uudised/eestiuudised/aita-tuleonnetuses-kannatada-saanud-pisipoissi.d?id=67434018

Kah üks asjalik koht, kuhu annetada ehk.

timz0333
18.12.13, 21:09
Pole ise see aasta annetanud siin keskonnas aga kes ei tea kuhu annetada siis soovitan kindlasti annetada Niki kaudu ja 150% kindel, et raha läheb just sinna kus seda tõesti väga vajatakse!

VisaHing
19.12.13, 08:25
http://maaleht.delfi.ee/news/uudised/eestiuudised/aita-tuleonnetuses-kannatada-saanud-pisipoissi.d?id=67434018

Kah üks asjalik koht, kuhu annetada ehk.

Thx, lükkan ka sümboolse summa teele. :( aga muidu kuidas riik sellistes olukordades aitab muidu? St. ma lihtsalt eeldan et kui haigla küsib annetusi, siis kas riik ei kompenseeri suurt midagi?

inward
19.12.13, 08:47
Thx, lükkan ka sümboolse summa teele. :( aga muidu kuidas riik sellistes olukordades aitab muidu? St. ma lihtsalt eeldan et kui haigla küsib annetusi, siis kas riik ei kompenseeri suurt midagi?

Riik maksab ravi, aga antud juhul tegemist pikaajalise raviprotseduuriga. Järelikult haiglal nii palju raha pole ja seetõttu vajab toetust.

nikitheone
19.12.13, 09:22
anywho, tänud kes on annetanud. kuni 23ndani saab annetada, siis hakkan tegelema. hetkeseisuga 350€
pumpin korra, 4 päeva jäänud. nv rahad väga ei liigu, seega täna-homme kui keegi soovib veel annetada. häid jõule!

nikitheone
24.12.13, 11:20
1450€ tuli kokku. Tänud kõigile, hoian kursis. Häid pühi!

ranka
24.12.13, 14:52
1450€ tuli kokku. Tänud kõigile, hoian kursis. Häid pühi!

Ka kursis matkamarsruudiga?

Tean, et must huumor, aga pidin seda teemat natuke lõbusamaks tegema :)

nikitheone
25.12.13, 09:37
Sry, et pole updatenud, siin matkal sitt nett.... Btw tais näeme ranka, raha oli üheotsapiletijaoks

timz0333
25.12.13, 18:33
Reaalsuses oleks see best scam ever.

overbet
25.12.13, 18:56
Enamus suuri heategevusorganisatsioone ongi sellised semi-scamid. Pool topitakse ikka taskusse.

doublemint65
25.12.13, 19:03
Lastelt tuleb ära võtta, neile pole raha vaja, esialgu piisab kuuest eurost.

BuildUp
25.12.13, 19:46
Eks niki väikse jõulukontserdi organiseeribki.


https://www.youtube.com/watch?v=reZm3-r41Yo

nikitheone
26.12.13, 11:01
Enamus suuri heategevusorganisatsioone ongi sellised semi-scamid. Pool topitakse ikka taskusse.
20% keskmiselt worldwide

Potsataja
26.12.13, 18:17
http://www.postimees.ee/2642196/joulutunnel-on-toidupangale-kogunud-ule-200-000-euro

+

http://www.paikeselill.ee/index.php?id=10646
http://www.paikeselill.ee/public/Tegevus_ja_kulud_2012.pdf

Alati on huvitav, kui kasutada olev raha osatakse ideaalilähedaselt ära kulutada. Samas numbrid on üldjoontes loogilised ja midagi eriti kõrvale panna ei anna. Teiselt poolt on imelik, et kui väidetavalt saadi toidukaupa 1 400 000 euro väärtuses, siis miks jagada 1/3 sellest ainult paarisajale perele Tallinnas?

overbet
26.12.13, 21:14
20% keskmiselt worldwide

Aga näiteks:
http://www.charitynavigator.org/index.cfm?bay=search.summary&orgid=6462#.UryN50DE2rU

3,8% läheb ainult abivajajatele.

nikitheone
27.12.13, 09:56
Keskmiselt

nikitheone
21.01.14, 17:20
Anywho, sain lõpuks kõik asjad ostetud ja ära viidud. Viimased asjad peaksid lähipäevil jõudma abivajajateni.
Peamised asjad mis läks vaja olid jalanõud, joped, püksid jm. Samuti saime ühele perele narivoodi, madratsid ja tekid. Osadele veel ka voodilinu. Osa rahast läks ka perekeskuse tugilaste toa sisutuseks - lauamängud, kus lapsed ja nende tugiisikud saavad aega veeta.
Tänud kõigile kes annetasid!
http://www.upload.ee/image/3839650/IMAG0595.jpg
http://www.upload.ee/image/3839652/photo.jpg
Pilte kõigest ei ole, st madratsid ja voodi läksid kojutellimusega ja ühed jalanõud ka puudu
Kui keegi annetajast tahab näha koopiad tšekkidest + tabelit, siis andke teada.

rasmer
21.01.14, 17:32
Tubli töö !

vonkartoffel
05.03.14, 13:09
Küsimus selline, et mul terve ports vanu riideid tekkind, mida enam ei kanna ja tahaks ära viia kuskile. Kas mingi konteiner, ülemiste taga oli üks riietekonteiner on solid valik või on mingi parem koht kuhu viima peaks?

MartinGarcia
05.03.14, 17:32
Kopli kandis sadama juures kusagil lastekodu, aadressi ei mäleta. Ma viisin sinna

Kotkas1000
05.03.14, 18:09
Peaasi, et mingite türanahkade-edasimüüjate kätte ei vii. Vabandan keelekasutuse pärast, kuid vanade riietega hangeldajad on värdjad.

MartinGarcia
05.03.14, 18:39
Peaasi, et mingite türanahkade-edasimüüate kätte ei vii. Vabandan keelekasutuse pärast, kuid vanade riietega hangeldajad on värdjad.
+1. Pigem asjalik lastekodu leida või usaldusväärne isik. Ega kunagi ei tea lastekodu kasvatajaid ka, viivad endale koju ja parseldavad maha netis.

Kakahirmutis
05.03.14, 18:41
+1. Pigem asjalik lastekodu leida või usaldusväärne isik. Ega kunagi ei tea lastekodu kasvatajaid ka, viivad endale koju ja parseldavad maha netis.

Kui Nike asju viid siis kindlasti :D

nikitheone
12.11.15, 08:46
kui keegi tahab see aasta annetust teha, siis tean neid tüüpe veits ja tundub äge mõte - http://www.hooandja.ee/projekt/eesti-elratastooli-saalihokitajad-soome-liigat-vallutama

inward
12.11.15, 10:35
kui keegi tahab see aasta annetust teha, siis tean neid tüüpe veits ja tundub äge mõte - http://www.hooandja.ee/projekt/eesti-elratastooli-saalihokitajad-soome-liigat-vallutama

Eestvedaja Jüri on mu kursavend, kes on tõesti väga tore inimene.

atsetoon
12.11.15, 19:42
Jürgen samast pundist oli mu kursavend ja ka väga tore inimene!

VisaHing
12.11.15, 21:51
rip lõustamobiil.
http://publik.delfi.ee/news/inimesed/sokifotod-loustmobiili-viimne-teekond-beebiloust-soitis-oma-uhke-ja-voimsa-auto-taiesti-sodiks?id=72940443

karupoeg
12.11.15, 22:35
rip

Kakahirmutis
12.11.15, 22:37
annetame talle uue? :S

ranka
13.11.15, 03:29
rip lõustamobiil.
http://publik.delfi.ee/news/inimesed/sokifotod-loustmobiili-viimne-teekond-beebiloust-soitis-oma-uhke-ja-voimsa-auto-taiesti-sodiks?id=72940443

Vale teema ?

VisaHing
13.11.15, 07:15
Vale teema ?

oih :D Tõesti vale teema.