PDA

View Full Version : Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!



Leheküljed : [1] 2

q_q
23.10.13, 18:51
*** Libahunt XVI mänguteema ***

Enne postitamist lugege palun läbi reeglid ja info. (Avage spoiler)

Teemas võivad postitada ainult elusolevad mängijad ja seda siis, kui on päev.

Reeglid

Foorumimäng LIBAHUNT reeglid.

Seni, kuni mäng käib, on lubatud mängust rääkimine ainult mänguteemas.

Millegist rääkimine väljaspool mänguteemat, mis võib mõjutada mängutulemust on reeglitevastane ja üldiselt peaksid üldse hoiduma käimasoleva mängu mainimisest väljaspool mänguteemat. Pea meeles, et mäng käib seni, kuni mängu moderaator on teatanud, et mäng on läbi.

Foorumi tarkvara lubab lisada pilte, videosid ja linke teistele lehtedele. Nende postitamine on üldiselt lubatud aga pole mõeldud, et need on peamised suhtlusvahendid. Nende kasutamine info peitmiseks või maskeerimiseks on keelatud. Piltide, videote või helide kasutamine eesmärgiga oma poste varjata otsingu eest on keelatud. Endast video või helide postitamine on keelatud.

Postitamine on lubatud ainult siis, kui on päev.

Kui öö algab 22:00 siis postid seisuga 22:00 on OK ja hääled sel ajal loevad.

Keelatud on postitamine ja hääletamine 22:01, hääled :01 ei loe ja postid loetakse vigasteks.

Kui mängu moderaator kirjutab stiilis ":00 loeb; :01 ei loe" siis need numbrid tähendavadki minuteid, kuna hääled loevad ja kuna mitte.

Kogemata ööpostitamist vahetevahel juhtub aga sinult oodatakse, et püüad ööpostitamist vältida.

Postitamine on lubatud ainult siis, kui oled elus.

Kui sul on roll, mis lubab suhelda mänguteemaväliselt siis võid seda teha ainult siis kui su roll seda lubab. Ja ainult isikutega, kellega su roll seda lubab.

Hundid võivad üksteisega suhelda 24h päevas.

Postide muutmine on keelatud, ükskõik mis põhjusel.

Isegi kirjaviga, katkist tagi, jne (nt pilti postidades läheb [img] tag valesti) EI TOHI parandada.

Postide muutmine tekitab ebatasakaalus oleva olukorra, nt keegi näeb su orginaal- ja muudetud posti ja see tekitab probleeme mängu aususega. See puudutab kõiki poste, kaasaarvatud neid, mis on tehtud kogemata öösel, valedes teemades, valede kasutajatega, jne.

Keelatud on postitada pilti ja tsiteerida oma rolli privaatsõnumit, külatarga peeke ja muud mänguga seotud suhtlust, mis on toimunud väljaspool mänguteemat.

Libahunt on mäng, kus tõlgendatakse informatsiooni, mis on mänguteemasse postitatud. Seega ei ole oodatud, et mängijad tõestavad oma rolle postitades otsest tõendusmaterjali oma rollist (privaatsõnumist pilti tegemine, selle otsene tsiteermine, jne). Keelatud on ka igasugused kihlveod mille abil saad oma rolli tõestada. (Nt: veame 50 euro peale kihla, et ma küla)

Keelatud on postitada pilt või otsetsiteerida mängumoderaatori privaatsõnumeid. Kõik informatsioon, mida soovid edasi anda, tuleb panna oma sõnadesse.

Võltsitud piltide ja tsitaatide postitamist koheldakse samamoodi nagu päris piltide, tsitaatide postitamist.

Kui sa pole kindel, mida postitada võib, konsulteeru mängu moderaatoriga.

Kui sa oled liitunud mänguga siis sinult oodatakse selles osalemist.

Minimaalselt oodatakse, et postitad vähemalt üks kord iga päev.

Kui juhtub midagi, et pead olema away from keyboard ja sa ei saa enam edasi mängida siis tuleb mängu moderaatorile saata privaatsõnum ja paluda oma kohale asendusmängija. Koheselt tuleb lõpetada mänguteemas postitamine. Mänguteemas kirjutamine, et sa otsid asendusmängijat on keelatud.

Sinult oodatakse viisakat käitumist.

Libahunt on mäng, kus valetamine on lubatud ja isegi oodatud ning on mängijate asi välja selgitada, kes räägib tõtt. Seega vaidlused mängijate vahel on loomulikud aga jälgige, et te üle piiri ei lähe ning kedagi ei solva. Samuti on oodatud, et iga mängija mängib võidu nimel ja oma meeskonda tahtlikult saboteerida ei või.


Ülesehitus.

Mängul on kaks osapoolt.

2 libahunti, kes kõik teavad üksteist ja võivad teemaväliselt omavahel suhelda.

6 külaelanikku, kes üksteist ei tea ning kes teemaväliselt ühegi teise mängijaga suhelda ei või ja võivad teemas ainult postitada kui on päev.

1 külatark, kes igal öösel (kaasaarvatud öö enne esimest mängupäeva) saadab mängujuhile (mulle) ühe mängija nime ning saab teada, kas tegemist on libahundi või külaelanikuga. Siin mängus sai külatark suvalise külaelaniku teada enne esimest päeva, edasi saab ta ise valida.

Libahuntide meeskond võidab siis, kui nad moodustavad vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Külaelanikud (koos külatargaga) võidavad siis, kui kõik libahundid on surnud.

Mängul on kaks faasi:

1. Päev, millal kõik elusolevad mängijad võivad teemas postitada ja hääletada ühe mängija vastu. Päev algab tavaliselt kell 04:00, aga postitada ei või enne kui ma olen selleks loa andnud. Päev lõppeb 22:00 ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust.

2. Öö, mille ajal libahundid saavad endiselt üksteisega suhelda ja peavad mulle saatma ühe mängija nime, keda nad öösel tappa soovivad. Samuti peab külatark saatma mulle igal öösel ühe elusoleva mängija nime, kelle rolli ta soovib teada. Öö algab 22:01 ja öösel keegi teemas postitada ei tohi.

Hääletamine:

Igal päeval on mängijatel võimalus hääletada ühe mängija vastu. Mängija, kellel on enim hääli mängupäeva lõppedes eemaldatakse mängust. Hääletada võib nii palju kordi kui mängija soovib ning arvesse läheb ainult kõige viimane hääl. Mängija vastu hääle andmiseks postita mängija nimi boldis. Näiteks, kui pastilaa oleks mänguks ja Sa soovid tema vastu hääletada, siis näeb välja nii:
Pastilaa

Bold kirja võib kasutada AINULT hääletamiseks.

Muuda oma foorumi seadeid, et teha mängimine mugavamaks.

Lülita sisse nähtamatus:

Seaded -> Muuda seadeid -> Nähtamatus -> Lülita nähtamatus sisse

Siis teised kasutajad ei näe kuna sa online oled ja tänu sellele on mitmed asjad lihtsustatud. (Huntidel külatarga otsimine öösel, jne)

Kuva 100 posti ühel lehel:

Seaded -> Muuda seadeid -> Postituste arv näitamaks ühel lehel -> Näita igal lehel 100 postitust

Kuna libahunt on mäng, kus postitatakse väga palju ja teemad lähevad suureks siis on palju mugavam seda infot töödelda, kui edasi-tagasi lehti sirvida.

Mängijate nimekiri:

BlackWerewolfGenie
Char
EmmaWatson
eyestabber
KristjanLaas
overbet
Ranka
VisaHing
WowAwiAA

Hakkan kohe rollisõnumeid saatma.

ON ÖÖ!

q_q
23.10.13, 19:06
PMid on saadetud.

Kes kirja ei saanud siis andke koheselt mulle teada PMiga.

PMid:

Külaelanik:

Sa oled külaelanik.

Sa võidad siis, kui kõik libahundid on mängust eemaldatud.

Edu!

Libahunt:

Sa oled libahunt.

Sa võidad, kui sinu meeskond moodustab vähemalt poole allesjäänud mängijatest.

Sinu meeskonnas on: <tsenseeritud>

Edu!

Külatark:

Sa oled külatark.

Su n0 peek on: <tsenseeritud>

Sa võidad koos külaelanikega, kui kõik libahundid on mängust eemaldatud.

Edu!

ON ÖÖ!

q_q
23.10.13, 19:16
Mõned muudatused see mäng:

Majority lynch aktiveerub olukordades, kus külal on ühe mängijane eelis (nt F5: 3 külaelaniku, 2 hunti; F3: 2 külaelaniku, 1 hunt), kui majority lynch on aktiivne siis iga mängija saab ühe korra hääletada ja siis jääb tema hääl lukku. Kui enamus mängijaid on ühe mängija vastu hääletanud siis lõpeb päev koheselt ära.

Võimalus hääletada no lynch. Seda saab teha boldids no lynch, kui päeva lõpus on enim hääli no lynchi peal siis ei pooda kedagi üles.

Tahtlikult enda mod killimine või reeglite rikkumine tahtlikult, mis toob kaasa mod killi on keelatud. Kui seda teed siis peale su mod killi saab su meeskond veel lisa karistuse.

Siin teemas ärge minult küsimusi küsige. Kui teil tekib reeglitega seoses küsimusi siis saadke mulle PM.

Kui te ei saa enam mängu jätkata siis koheselt lõpetage mänguteemas postitamine ja saatke mulle PM. Mitte mingil juhul ei tohi postitada stiilis "enam mängida ei saa, otsige mulle asendusmängija/modkillige" vms.

ON ÖÖ!

q_q
24.10.13, 03:01
ON PÄEV!

q_q
24.10.13, 03:02
Hääled seisuga post 4 kuni 4
Öö saabub 17:58:18 pärast
---
HääliLynchHääletajad
9 ei ole hääletanud ranka (0), overbet (0), WowAwiAA (0), VisaHing (0), KristjanLaas (0), Char (0), BlackWerewolfGenie (0), eyestabber (0), EmmaWatson (0)

VisaHing
24.10.13, 07:41
Hommik külad ja non-külad.

Kutsun üles kõiki mängijad see mäng tegema palju analüüsivaid poste ja kontrollima fakte :)

Teeme pöörfekt mängu küla.

Tuimalt EmmaWatson, kuna tahan ta identideeti teada.

Char
24.10.13, 07:53
ello, jälle küla, profitz

KristjanLaas
24.10.13, 07:55
Hea meel, et host ka mängida saab gimmickuga:)

eyestabber ilmselt siiski peab see mäng hunt olema. Kui 2 korda pole musta tulnud, siis oddsid ju tõusevad, et nüüd tuleb! Ilmselt locked hääl selle teooria alusel. GG ma lahendasin mängu:)))))))))))))))

VisaHing
24.10.13, 10:21
Nu tahaks juba lahendada mängu :D Postitage keegi midagi.

VisaHing
24.10.13, 10:27
Libahunt on suht rigged mu jaoks.. Enne suve korra võtsin osa. Sain koheselt hundurolli. Peale seda mingi 6-7ene streak kui pole kordagi peale küla muud rolli saanud.

Üks motivatsiooni soundtrack ka meie Libahundule:

http://www.youtube.com/watch?v=ecbg7Hag9LY

overbet
24.10.13, 11:20
Hea meel, et host ka mängida saab gimmickuga:)

eyestabber ilmselt siiski peab see mäng hunt olema. Kui 2 korda pole musta tulnud, siis oddsid ju tõusevad, et nüüd tuleb! Ilmselt locked hääl selle teooria alusel. GG ma lahendasin mängu:)))))))))))))))

Üritad jälle külarolli mängida nii wolfiselt kui võimalik?

KristjanLaas
24.10.13, 12:21
Üritad jälle külarolli mängida nii wolfiselt kui võimalik?

Kunagi hunt olles on siis kergem ju..

KristjanLaas
24.10.13, 12:23
Kuidas jälle võimalikult hundine olen OB?

KristjanLaas
24.10.13, 12:29
http://www.upload.ee/image/3661016/Balover.png

WowAwiAA
24.10.13, 12:46
Visahing

ranka
24.10.13, 12:50
Sup. Oleks äärpealt unustanud. Seekord ausalt hunt ei ole.

ranka
24.10.13, 12:51
visahing​ tundub kahtlane. nii hundine jutt, kui vähegi olla saab.

ranka
24.10.13, 12:51
tegelt oleks võinud eelmine mäng kokku leppida, et kes esimesena postitab on hunt. siis ei oleks keegi julgenud postitada :)

ranka
24.10.13, 12:52
laas ja visahing on hundid. game solved, lõpetame ära?

KristjanLaas
24.10.13, 13:03
Keegi siis ei lähe martingale eyestabber stratiga kaasa? Tundub kuidagi uskumatu gamblimisefoorumis.

Selgituseks link ka: EEMALDAS RANKA

Madis Peterson seletab ilusti ära, asendage lihtsalt punane ja must vastavalt eyestabber ja hunt.

Cmon, mõelge kaasa nüüd.

ranka
24.10.13, 13:05
Sorry host, aga ma editisin laasi posti. Ma ei taha näha selliseid linke foorumis ;( Niipalju, kui ma näen, siis eemaldan ära. Erandiks, kui on diskussiooni teemad.

Back to thread:
KristjanLaas

KristjanLaas
24.10.13, 13:10
Sorry Ranka, tõsiselt.

Anyway tahan lihtsalt rohkem inimesi postitama.

KristjanLaas
24.10.13, 13:13
OB kui aega vasta kuidas ma hundine olin oma esimese postiga?

Pigem tundus su sellekohane post kahtlane ja tõsiselt see osa.

KristjanLaas
24.10.13, 13:15
Kes veel ei tea, ma panen igasse posti sõna tõsiselt sisse, et kõik ikka alateadlikult tunnetaks, et ma olen nüüd tõsine. Tõsiselt.

ranka
24.10.13, 13:17
EmmaWatson

Miks sina hunt ei ole ?

Hakkan hääletama ainult inactive vendi. Seega hundid kõik postitama!

WowAwiAA
24.10.13, 13:42
Hmm. Ranka/Visa hundid?

WowAwiAA
24.10.13, 13:42
Ez game.

q_q
24.10.13, 13:51
Hääled seisuga post 4 kuni 27
Öö saabub 7:09:30 pärast
---
HääliLynchHääletajad
1 eyestabber KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554169&postcount=8) (8)
1 EmmaWatson VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554167&postcount=6) (3)
1 KristjanLaas ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554229&postcount=21) (6)
1 VisaHing WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554216&postcount=15) (3)
5 ei ole hääletanud eyestabber (0), overbet (1), EmmaWatson (0), BlackWerewolfGenie (0), Char (1)

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 14:03
Kõik kaaskülamehed öelge ahhoi.

Visa on üpriski hundise algusega see mäng.

Kas EmmaWatson on karupoeg?

Char
24.10.13, 14:05
ahhoi

WowAwiAA
24.10.13, 14:07
Ei usu, et karupoeg.

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 14:07
Char on kõik kolm mängu alustanud samamoodi ja usun, et ka siin võib külaks ära clearida.

WowAwiAA
24.10.13, 14:07
Trrr ei hakka jälle see mäng, "Arva kelle gimmeckuga on tegu".

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 14:09
Trrr ei hakka jälle see mäng, "Arva kelle gimmeckuga on tegu".

Tegelt nii väga ei huvitagi, lihtsalt kohvipaksu pealt tundub karupoeg, sest registreerimis teemas karjus pick me, kui see teema ülesse tuli aga obviously mu read võib väga vabalt võssa olla. Nii, et jätame selle teema kuni Miss Watson postitama hakkab.

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 14:11
Sorry Ranka, tõsiselt.

Anyway tahan lihtsalt rohkem inimesi postitama.


Kes veel ei tea, ma panen igasse posti sõna tõsiselt sisse, et kõik ikka alateadlikult tunnetaks, et ma olen nüüd tõsine. Tõsiselt.

Kui teame, et vabandamine on hundi tell kas see teeb sust tõsise hundi?

WowAwiAA
24.10.13, 14:13
Ma arvan, et emma võib avicii olla.

WowAwiAA
24.10.13, 14:15
Bwg mis mu hundipaarist arvad?

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 14:16
Libahunt on suht rigged mu jaoks.. Enne suve korra võtsin osa. Sain koheselt hundurolli. Peale seda mingi 6-7ene streak kui pole kordagi peale küla muud rolli saanud.

Üks motivatsiooni soundtrack ka meie Libahundule:


Räägid endast kolmandas persoonis?

VisaHing
24.10.13, 14:16
Hmm..Ranka käitub teistmoodi kui muidu. Eelmine mäng oli hunt hoidis low profile, see mäng ehk vastupidi, et küla ja kukub lahmima.

Veitsa aja pärast tagasi ja loen postid üle ilusti.

KristjanLaas
24.10.13, 14:16
Eii, mind häiris, et 2 postil järjest oli see sõna sees ja hakkasin vaikselt värisema mõeldes, et kõik niikuinii märkavad seda ja arvavad, et ma ei tea, et sünonüüme tuleb kasutada, et kirjastiil häiriv ei oleks ja peavad mind rumalakas. Ometi on mul 2. lapse sündroom ja vaja tõestada, seega kõik hakkas koost lagunema ja midagi oli vaja ette võtta, seetõttu ka kolmas post.

Kas see vabandus oli ka hundi tell?

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 14:17
Bwg mis mu hundipaarist arvad?

Ranka on alustanud see mäng palju aktiivsemalt, kui eelmine mäng hundina. Seega paneks ta hetkel pigem külaks.

Visa kohta quotesin posti mis tundub kahtlane, pigem hundune.

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 14:18
Eii, mind häiris, et 2 postil järjest oli see sõna sees ja hakkasin vaikselt värisema mõeldes, et kõik niikuinii märkavad seda ja arvavad, et ma ei tea, et sünonüüme tuleb kasutada, et kirjastiil häiriv ei oleks ja peavad mind rumalakas. Ometi on mul 2. lapse sündroom ja vaja tõestada, seega kõik hakkas koost lagunema ja midagi oli vaja ette võtta, seetõttu ka kolmas post.

Kas see vabandus oli ka hundi tell?

Nope sa ei kasutanud kordagi sõna sorry või vabandust seega ei olnud.

eyestabber
24.10.13, 14:20
Tere jälle. Sain mingid kooliasjad tehtud ja teoorias peaks saama isegi aega pühendada siia, kui just joomapeale ei satu. Selline küsimus, et kas see varjunime kasutamine on lubatud siis ja miks? BWG ütles ju ära oma vana kasutajanime eelmine kord

WowAwiAA
24.10.13, 14:20
Ranka oli eelmine kord ju krdi eemal alguses kusagil. Krt alles ütlesin, ärge tulge selle jutuga, et mängib teistmoodi.

WowAwiAA
24.10.13, 14:21
Bwg ütles oma kasutajanime, kuna readisin ära ja ta oli nurka surutud. Wop wop.

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 14:21
Tere jälle. Sain mingid kooliasjad tehtud ja teoorias peaks saama isegi aega pühendada siia, kui just joomapeale ei satu. Selline küsimus, et kas see varjunime kasutamine on lubatud siis ja miks? BWG ütles ju ära oma vana kasutajanime eelmine kord

On küll lubatud.

Mind hakati lihtsalt bashima sellega ja kergem oli välja öelda.

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 14:22
Bwg ütles oma kasutajanime, kuna readisin ära ja ta oli nurka surutud. Wop wop.

Jah. :(

eyestabber
24.10.13, 14:25
Teen ka siis järgmiseks mänguks Rupert Grinti nimelise kasutaja :D

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 14:26
Ranka oli eelmine kord ju krdi eemal alguses kusagil. Krt alles ütlesin, ärge tulge selle jutuga, et mängib teistmoodi.

Tõsi oli küll eemal jah.

Kui ta väga just väga palju rohkem ei postita siis ma usun, et KT võiks peekida teda.

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 14:26
Ei tahaks day1 lynchima hakata kuna külana on tast palju rohkem kasu end game's.

eyestabber
24.10.13, 14:32
Char mis teed? Eelmine mäng postitasid külana esimesena

VisaHing
24.10.13, 14:36
Mis krdi readi saab võtta sellest, kes esimesena postitab? Ma ärkan igapäev 8-9 vahepeal. Pmst esimene asi ongi kerge tobi, kohvi, pokkeriprod.com uudistama jne.

WoW miks nii aggresiivselt alustad see mäng. Tundub nagu oleksid millegi/kellegi peale pahane. :D

Char
24.10.13, 14:36
Char mis teed? Eelmine mäng postitasid külana esimesena

seekord teisena jah. 12 min jäin hiljaks . ou nouu

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 14:40
Üks asi Runkle kohta on küll see, et kuigi ta oli mängu alguses aktiivsem oli ta voting pattern sama nagu eelmine mäng.

Tuli ja hakkas hääli lammutama sama põhjendusega, et inactive vendi bashida.

Kuna aga see oleks ka külana õige mäng ei taha mingeid järeldusi teha, lihtsalt panen mõtteid kirja, et hiljem kergem analüüsida oleks.

eyestabber
24.10.13, 14:41
hehe, ei märganudki su postitust seal. sry bro

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 14:42
seekord teisena jah. 12 min jäin hiljaks . ou nouu

Jah 13 min oleks slip olnud, 12 pigem küla.

VisaHing
24.10.13, 14:42
Ranka oli eelmine kord ju krdi eemal alguses kusagil. Krt alles ütlesin, ärge tulge selle jutuga, et mängib teistmoodi.

Ikka tulen selle jutuga. Uurisin su viimased mänge ja mind huvitab, miks nii pahases meeleolus alustad ikkagi see mäng?


WowAwiAA

WowAwiAA
24.10.13, 14:43
Mis krdi readi saab võtta sellest, kes esimesena postitab? Ma ärkan igapäev 8-9 vahepeal. Pmst esimene asi ongi kerge tobi, kohvi, pokkeriprod.com uudistama jne.

WoW miks nii aggresiivselt alustad see mäng. Tundub nagu oleksid millegi/kellegi peale pahane. :D

Enda peale olen praegu pahane. Pärast eelmises mängus enda täielikku rebestamist ütlesin, et hakkan kergemakäeliselt neid mänge võtma. Anu tutkitki.

eyestabber
24.10.13, 14:44
Kõik kaaskülamehed öelge ahhoi.

Visa on üpriski hundise algusega see mäng.

Kas EmmaWatson on karupoeg?

Karupoeg mainis küll kuskil, et ärkab standardina 4-5 ajal päeval. Hetkel nagu klapib

Char
24.10.13, 14:47
Jah 13 min oleks slip olnud, 12 pigem küla.

"simmo slip" jah

WowAwiAA
24.10.13, 14:53
Ma olen vist tänaseks ära pargitud.

WowAwiAA
24.10.13, 14:55
Keegi siis ei lähe martingale eyestabber stratiga kaasa? Tundub kuidagi uskumatu gamblimisefoorumis.

Selgituseks link ka: EEMALDAS RANKA

Madis Peterson seletab ilusti ära, asendage lihtsalt punane ja must vastavalt eyestabber ja hunt.

Cmon, mõelge kaasa nüüd.

Mis siin head peidetud oli?

WowAwiAA
24.10.13, 14:56
Klaas lock küla juba.

WowAwiAA
24.10.13, 14:58
Charilt ja eyestabberilt ootab contenti. Eelmine mäng d4 oli teid väga raske clearida, kuigi midagi väga hundist polnud. Ja lõpuks clearisin ühe ja sama asja pealt.

q_q
24.10.13, 15:00
Hääled seisuga post 4 kuni 64
Öö saabub 6:00:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
1 Char eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554269&postcount=51) (5)
1 VisaHing WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554216&postcount=15) (14)
1 eyestabber KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554169&postcount=8) (9)
1 WowAwiAA VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554275&postcount=57) (6)
1 KristjanLaas ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554229&postcount=21) (6)
4 ei ole hääletanud EmmaWatson (0), overbet (1), BlackWerewolfGenie (13), Char (4)

KristjanLaas
24.10.13, 15:09
Ranka hääl peaks siiski Emma peal olema. Teist korda juba ei loe miskipärast.

overbet, tahaks ikka vastust kunagi.

KristjanLaas
24.10.13, 15:38
Jube vaikne jah kuidagi täna. Mahedam melu on xx fieldiga.

Pean ka ära minema 30min pärast ja täna veel kohta, kus puudub wifi ka.

KristjanLaas
24.10.13, 15:44
Otsustasin see mäng Wowat usaldada nüüd lõpuni. Visat siiski hääletada veel ei taha.

overbet
24.10.13, 15:48
Ranka hääl peaks siiski Emma peal olema. Teist korda juba ei loe miskipärast.

overbet, tahaks ikka vastust kunagi.

At face value on su postitus tegelikult hundine. Aga vaadates, kui wolfiselt sa (minu arvates) WW13 ja WW15 külana mängisid (ja kuidas WW14 hundina), siis sa probably oled küla ikkagi, sest hundina sa sellist posti pigem ei teeks. Villana selliseid poste teha on aga segadustkülvav ja küla valedele jälgedele ajav.

KristjanLaas
24.10.13, 15:49
Jääb ikka eyestabber, post stiilis "Saan see mäng väga palju pühendada" tundub kõige hundim, kes tahab confirmida, et saab külale kasulik olla see mäng ja garanteerida oma sissejäämise vähemalt esimeseks paariks päevaks. Hiljem on juba nn. reade nii palju tekkinud, et manipuleerimisskill olulisem kui alguses kõvasti. Emma võiks postitama hakata ka, siis lihtsam eyestabberit võtta, aga hetkel ma kedagi teist võtta ei tahaks.

overbet
24.10.13, 15:50
Paneks ranka praegu, first page põhjal kõige hundisema jutuga.

KristjanLaas
24.10.13, 15:51
At face value on su postitus tegelikult hundine. Aga vaadates, kui wolfiselt sa (minu arvates) WW13 ja WW15 külana mängisid (ja kuidas WW14 hundina), siis sa probably oled küla ikkagi, sest hundina sa sellist posti pigem ei teeks. Villana selliseid poste teha on aga segadustkülvav ja küla valedele jälgedele ajav.

Mu post oli lihtsalt needle BWG-le ja tänu sellele ka minule eelmisest mängust.

overbet
24.10.13, 15:51
Visa/Laas pigem külad.

overbet
24.10.13, 15:59
Mu post oli lihtsalt needle BWG-le ja tänu sellele ka minule eelmisest mängust.

No ikkagi. At best hammustavad pooled selle läbi. Ja kui sa villa, siis teoreetiliselt mõni villa võib seda posti hundiseks pidada ja hääletab sind, sealt hakkavad juba vagunid tekkima sinu ja hääletaja peale ja 9 mehe omas polegi rohkem vaja. Mind lihtsalt ajab tilti, kui külana tehakse selliseid low-content level poste, see on kasulik ainult huntidele.

q_q
24.10.13, 16:00
Hääled seisuga post 4 kuni 74
Öö saabub 5:00:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
1 Char eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554269&postcount=51) (5)
1 KristjanLaas ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554229&postcount=21) (6)
1 VisaHing WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554216&postcount=15) (14)
1 eyestabber KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554296&postcount=70) (14)
1 ranka overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554297&postcount=71) (5)
1 WowAwiAA VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554275&postcount=57) (6)
3 ei ole hääletanud EmmaWatson (0), Char (4), BlackWerewolfGenie (13)

eyestabber
24.10.13, 16:05
lol klaas, sa ikka eesmärgiks võtnud mind iga mäng välja süüa.

KristjanLaas
24.10.13, 16:06
No ikkagi. At best hammustavad pooled selle läbi. Ja kui sa villa, siis teoreetiliselt mõni villa võib seda posti hundiseks pidada ja hääletab sind, sealt hakkavad juba vagunid tekkima sinu ja hääletaja peale ja 9 mehe omas polegi rohkem vaja. Mind lihtsalt ajab tilti, kui külana tehakse selliseid low-content level poste, see on kasulik ainult huntidele.

Ma pole nõus sellega täiesti. Day1 tahaks mängu võimalikult kiirelt käima saada, et oleks tõesti millegi pealt hääletada ka. Ajalugu näitab, et "hundiselt postitavate" mängijate hääletamine pole day1 edukas ja hunt on saadud kätte pigem last minute mingi eriti hall tüüp hääletades.

Mu sample on väike tho, aga tundub ka loogiline üleüldiselt.

Okei ma pean minema nüüd. Soovitan siiski kõigile eyestabber hääletada kui õhtuks midagi ei muutu ja ikka flipp on.

Pluss Ranka hääl ei ole minu, vaid Emma peal juba 3x järjest tegelt:( Karjuv ebaõiglus itt.

KristjanLaas
24.10.13, 16:08
Ehk siis usun tugevalt, et hundiselt postitavad pigem külad, kuna pole automaatset filtrit peal.
Mängu alguses vähemalt.

Glglgl.

WowAwiAA
24.10.13, 16:13
2 viimast mängu d1 saanud hundid tuld just nimelt oma hundise stiili eest(mis muud) q_q/Ranka.

overbet
24.10.13, 16:13
Ma pole nõus sellega täiesti. Day1 tahaks mängu võimalikult kiirelt käima saada, et oleks tõesti millegi pealt hääletada ka. Ajalugu näitab, et "hundiselt postitavate" mängijate hääletamine pole day1 edukas ja hunt on saadud kätte pigem last minute mingi eriti hall tüüp hääletades.

Mu sample on väike tho, aga tundub ka loogiline üleüldiselt.

Okei ma pean minema nüüd. Soovitan siiski kõigile eyestabber hääletada kui õhtuks midagi ei muutu ja ikka flipp on.

Pluss Ranka hääl ei ole minu, vaid Emma peal juba 3x järjest tegelt:( Karjuv ebaõiglus itt.

Eh, WW13 olid sa ise hundiselt postitav küla, kes oksa tõmmati ja WW15 ranka oli day 1 suht hundine, keda ma ka pushisin enamuse päevast, WW14 kohta ei oska väga rääkida. Aga w/e, eks sa vaatad seda mängu veidi teise nurga alt kui mina.

WowAwiAA
24.10.13, 16:15
Visa hinge 1st post on nii välja pressitud kusagilt, ei tundu loomulikuna. Ja see on hundine.

overbet
24.10.13, 16:16
Visa hinge 1st post on nii välja pressitud kusagilt, ei tundu loomulikuna. Ja see on hundine.

Võimalik, aga #9 järgi pigem äksi täis külaelanik.

WowAwiAA
24.10.13, 16:16
Ranka 180 poole teema pealt minna ebaaktiivasete kallale jälle on samuti hundine. Alustas täiesti teisiti ja poole pealt avastas, et peaks ikka oma vana rada minema.

WowAwiAA
24.10.13, 16:18
Võimalik, aga #9 järgi pigem äksi täis külaelanik.

Õigus sul #9 ja #10 follow up tundub naturaalne.

overbet
24.10.13, 16:21
Ranka 180 poole teema pealt minna ebaaktiivasete kallale jälle on samuti hundine. Alustas täiesti teisiti ja poole pealt avastas, et peaks ikka oma vana rada minema.

This, pluss alguse järeldus, et Laas/Visa hundid, on suht kahtlane.

WowAwiAA
24.10.13, 16:26
ranka

WowAwiAA
24.10.13, 16:26
pendeldab jälle häältega.

WowAwiAA
24.10.13, 16:31
unvote

WowAwiAA
24.10.13, 16:33
ranka

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 16:39
Viimase action'i põhjal tundub wow ka pigem külane.

Ei usu, et hunt niimoodi hääli vahetaks.

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 16:40
mitte "vahetaks" vaid de-voteks ja voteks.

q_q
24.10.13, 17:00
Hääled seisuga post 4 kuni 91
Öö saabub 4:00:58 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 ranka WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554320&postcount=89) (22), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554297&postcount=71) (8)
1 Char eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554269&postcount=51) (6)
1 WowAwiAA VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554275&postcount=57) (6)
1 KristjanLaas ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554229&postcount=21) (6)
1 eyestabber KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554296&postcount=70) (16)
3 ei ole hääletanud EmmaWatson (0), Char (4), BlackWerewolfGenie (15)

eyestabber
24.10.13, 18:29
õhh, väga ebaaktiivne see mäng ikka hetkel. emmawatson mis sa teed seal kah?

VisaHing
24.10.13, 18:33
Emmawatson võib suht avalt Avicii olla. Kui ma ei eksi, siis oli ta eelmistel mängudel ka ikka suht ebaaktiivne. Vb ajan teda kellegagi sassi.

VisaHing
24.10.13, 18:35
Võimalik, aga #9 järgi pigem äksi täis külaelanik.

Ma külana alati ennast ära suutnud claimida hiljemalt day2/day3-eks.

Alati!

Char
24.10.13, 18:37
ma lükkan overbet, liiga palju süüdistad kohvipaksult. üritad segadust teha.

soulread incoming

VisaHing
24.10.13, 18:37
Oot aga mis saab. Kelle võtame muidu? Kellegil mingeid häid riide ka tekkinud kellegi kohta? :(

eyestabber
24.10.13, 18:41
no rankat ikka täna ei võta ju

eyestabber
24.10.13, 18:47
kui emma suud lahti ei, siis võtame tema imo. Samas, ma ei tea hunt vist päris niimoodi 0 posti peal ka ei campiks

q_q
24.10.13, 19:00
Hääled seisuga post 4 kuni 99
Öö saabub 2:00:51 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 ranka WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554320&postcount=89) (22), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554297&postcount=71) (8)
1 EmmaWatson eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554343&postcount=93) (9)
1 eyestabber KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554296&postcount=70) (16)
1 WowAwiAA VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554275&postcount=57) (9)
1 overbet Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554346&postcount=96) (5)
1 KristjanLaas ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554229&postcount=21) (6)
2 ei ole hääletanud EmmaWatson (0), BlackWerewolfGenie (15)

q_q
24.10.13, 19:03
***

Kasutaja Ranka on hääletanud postis #25 EmmaWatson aga kuna ta on selles postis kasutanud värvi #333333, mis on apparently mingi tume hall siis vote counter ei loe seda hääleks.

Iga vote count manually ma seda muutma ei viitsi hakata, though päeva lõpus muudan manuaalselt Ranka hääle EmmaWatsoni peale.

Kõige lihtsam oleks, kui mängija hääletaks uuesti lihtsalt.

q_q
24.10.13, 19:04
Hääled seisuga post 4 kuni 101
Öö saabub 1:56:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 ranka WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554320&postcount=89) (22), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554297&postcount=71) (8)
1 EmmaWatson eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554343&postcount=93) (9)
1 eyestabber KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554296&postcount=70) (16)
1 WowAwiAA VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554275&postcount=57) (9)
1 overbet Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554346&postcount=96) (5)
1 KristjanLaas ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554229&postcount=21) (6)
2 ei ole hääletanud EmmaWatson (0), BlackWerewolfGenie (15)

VisaHing
24.10.13, 19:06
Ma ka ei võtaks Rankat täna.

Tema kasuks räägib natuke ka Random.org. 3 korda jutti hunt? Maybe aga ei usu. Käitumismaneer on ka teistsugune kui eelnevalt ( targa mängijana võib seda muidugi sihilikult muuta )

EmmaWatsonit ei tahaks ka võtta. Väidevalt uus mängija, kes tahtis osa võtta ja nüüd tuleb välja, et 0poster.
EmmaWatson viimane tegutsemise aeg: Eile 13:23 wtf. Ta ei ole oma rollistiki teadlik ju.


Tänase päeva jooksul on siiski mul ainuke suspect WowAwiAA. Keegi millegi paremaga välja tuleb, siis võin vagunile hüpata.

VisaHing
24.10.13, 19:08
Krdi milleks seda EmmaWatsonit võtta. Day1 0posterit ei ole pointi ju võtta. Vb saab üldse modkilled 0postimise eest.

eyestabber
24.10.13, 19:12
nja ma ei mõelnudki et modkilli võib ka saada. lihtsalt mõttekäik oli selline ,et pole kasu tast külale. Kui ta praegu ei postita siis vaevalt ta nädalavahetuselgi seda tegema hakkab

overbet
24.10.13, 19:16
Ma ka ei võtaks Rankat täna.

Tema kasuks räägib natuke ka Random.org. 3 korda jutti hunt? Maybe aga ei usu. Käitumismaneer on ka teistsugune kui eelnevalt ( targa mängijana võib seda muidugi sihilikult muuta )

EmmaWatsonit ei tahaks ka võtta. Väidevalt uus mängija, kes tahtis osa võtta ja nüüd tuleb välja, et 0poster.
EmmaWatson viimane tegutsemise aeg: Eile 13:23 wtf. Ta ei ole oma rollistiki teadlik ju.


Tänase päeva jooksul on siiski mul ainuke suspect WowAwiAA. Keegi millegi paremaga välja tuleb, siis võin vagunile hüpata.

Tahad öelda, et kui ma kaks korda kirja flippan, on kolmandal korral tõenäolisem, et kull tuleb?

VisaHing
24.10.13, 19:17
Tahad öelda, et kui ma kaks korda kirja flippan, on kolmandal korral tõenäolisem, et kull tuleb?

On küll jah.

overbet
24.10.13, 19:18
Oot aga mis saab. Kelle võtame muidu? Kellegil mingeid häid riide ka tekkinud kellegi kohta? :(

vt. #83, #85, #87

VisaHing
24.10.13, 19:19
Hundi rollisaamis võimalus on 18%. Sama, mis KK VS AA võita. 2 korda on ära jopanud, vb joppas ka kolmandat korda aga vähe tõenöolisem on see.

VisaHing
24.10.13, 19:20
vb panin praegu väga mööda :D ei tea. Okei ma ei viitsi vaielda sellekohapealt aga Rankat ikka täna ei võta.

overbet
24.10.13, 19:21
Visa, leveldad? Ja miks rankat ei võta täna?

VisaHing
24.10.13, 19:25
Visa, leveldad? Ja miks rankat ei võta täna?

miks sa rankat tahad võtta . küla ju.

eyestabber
24.10.13, 19:25
lolm pokkerifoorumis sellist tõenäosusteooriat kuulda on päris huvitav:D

overbet
24.10.13, 19:26
miks sa rankat tahad võtta . küla ju.

Mis põhjendab, et ta küla on siis?

VisaHing
24.10.13, 19:28
Mis põhjendab, et ta küla on siis?

Ta esimesed 3 posti on imo suht külased ju

overbet
24.10.13, 19:30
Sup. Oleks äärpealt unustanud. Seekord ausalt hunt ei ole.


visahing​ tundub kahtlane. nii hundine jutt, kui vähegi olla saab.


tegelt oleks võinud eelmine mäng kokku leppida, et kes esimesena postitab on hunt. siis ei oleks keegi julgenud postitada :)

Ranka esimesed kolm posti. The fuck are you talking about, man? Ainuke reaalne väide siin, on, et sa oled hunt. Tähendab, et väidad, et oled hunt?

overbet
24.10.13, 19:32
Krt, Wowi visa-ranka teooria tundub isegi päris loogiline juba.

VisaHing
24.10.13, 19:32
Ranka esimesed kolm posti. The fuck are you talking about, man? Ainuke reaalne väide siin, on, et sa oled hunt. Tähendab, et väidad, et oled hunt?

cmon. külased postid ju?

VisaHing
24.10.13, 19:34
Mis on Ranka postides hundist? Imo tunduvad väga külased postid ja Rankat ei ole kasulik 1 päev võtta kohe.

overbet
24.10.13, 19:35
cmon. külased postid ju?

Seleta mulle pikalt ja põhjalikult ära, kuidas sa clearid ranka tema kolme esimese posti põhjal, millest esimene on bullshit, teises nimetab sind hundiks ja kolmandas teeb nalja.

WowAwiAA
24.10.13, 19:42
Paha lugu, aktiivset mõtlemistööd väga enam kaasa teha ei saa - vähemalt praegu mitte.

overbet
24.10.13, 19:45
Paha lugu, aktiivset mõtlemistööd väga enam kaasa teha ei saa - vähemalt praegu mitte.

Mis mõttes? Täna enam teemasse tulla ei saa? Või terve mäng?

VisaHing
24.10.13, 19:46
Seleta mulle pikalt ja põhjalikult ära, kuidas sa clearid ranka tema kolme esimese posti põhjal, millest esimene on bullshit, teises nimetab sind hundiks ja kolmandas teeb nalja.

Ma ei lock cleari Rankat ju. Ma ütlesin, et need on külased postid. Et Rankat täna võtta on vaja, et ta veel postitaks. Need 3 esimest posti, kus ta korraks hüppab mu peale, siis ütleb, et klaas ja visahing on paar, lets end game? Ma lihtsalt ei usu, et ta hundina niimoodi alustaks mängu.

Külane post ei võrdu lock clear küla.

VisaHing
24.10.13, 19:49
Kui me Rankaga hundupaar oleks, siis ma teda küll siin nii jõuliseks ei kaitseks praegu. St. ma ei kaitsegi teda otseselt vaid lihtsalt avaldan oma arvamust. Kui Te tahate Rankat võtta siis go 4 it. Ega ma keelata ei saa ju :D

overbet
24.10.13, 19:50
Ma ei lock cleari Rankat ju. Ma ütlesin, et need on külased postid. Et Rankat täna võtta on vaja, et ta veel postitaks. Need 3 esimest posti, kus ta korraks hüppab mu peale, siis ütleb, et klaas ja visahing on paar, lets end game? Ma lihtsalt ei usu, et ta hundina niimoodi alustaks mängu.

Külane post ei võrdu lock clear küla.

Eh, siin pole mingit argumentigi ju. 2/3 postist norib mu miswordingu kallal. Calling bullshit. Täna läheb ranka, seer peegib Visa öösel ja free weekend.

overbet
24.10.13, 19:53
visahing​ tundub kahtlane. nii hundine jutt, kui vähegi olla saab.


Sorry host, aga ma editisin laasi posti. Ma ei taha näha selliseid linke foorumis ;( Niipalju, kui ma näen, siis eemaldan ära. Erandiks, kui on diskussiooni teemad.

Back to thread:
KristjanLaas


EmmaWatson

Miks sina hunt ei ole ?

Hakkan hääletama ainult inactive vendi. Seega hundid kõik postitama!

Fine, Visa, kui sa rankaga tiimis pole, siis seleta, kuidas see siin külane on? Ilma, et vahepeal midagi muutuks, hääletab kolme erinevat inimest. Hundine, pluss tegi eelmine mäng hundina täpselt samamoodi.

VisaHing
24.10.13, 19:54
Eh, siin pole mingit argumentigi ju. 2/3 postist norib mu miswordingu kallal. Calling bullshit. Täna läheb ranka, seer peegib Visa öösel ja free weekend.

Mis krdi argumenti? Wtf kuidas ma saan argumenteerida day1 siin millegagi.

Aga tavai võtke Ranka täna. Las seer peekib mind öösel ja siis näis mis saab.

WowAwiAA
24.10.13, 19:55
Mis mõttes? Täna enam teemasse tulla ei saa? Või terve mäng?

Olen kohal, aga hääletan hommikul loetu põhjal.

eyestabber
24.10.13, 19:56
No ei usu kuidagi visa-ranka duosse. liiga obv tundub. Samas ranka võib olla küll, aga täna ikkagi ei tahaks võtta veel teda

overbet
24.10.13, 19:59
Mis krdi argumenti? Wtf kuidas ma saan argumenteerida day1 siin millegagi.

Aga tavai võtke Ranka täna. Las seer peekib mind öösel ja siis näis mis saab.

Samas see suht külane post otsa, pluss algus ka külane. Hmmm....

Aga aru ma ei saa, mis teil day 1 ranka võtmise vastu on? Ärme-day 1-häid-mängijaid-võta teooria?

q_q
24.10.13, 20:00
Hääled seisuga post 4 kuni 130
Öö saabub 1:00:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 ranka WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554320&postcount=89) (24), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554297&postcount=71) (19)
1 EmmaWatson eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554343&postcount=93) (12)
1 eyestabber KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554296&postcount=70) (16)
1 WowAwiAA VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554360&postcount=103) (21)
1 overbet Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554346&postcount=96) (5)
1 KristjanLaas ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554229&postcount=21) (6)
2 ei ole hääletanud EmmaWatson (0), BlackWerewolfGenie (15)

VisaHing
24.10.13, 20:00
Sorry kutid. Ma napsutama ja 15 min jooksul kaon.

Nu mul savi, keda võtab?

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 20:01
No Lynch

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 20:02
Ei tea kust hunte otsida seer võiks ranka / wowa paarist peekida kedagi ma arvan.

eyestabber
24.10.13, 20:02
Nojah, sellessuhtes sul on point et kellegi peab võtma. Aga ma jään vist Emma juurde ikkagi, täiesti kasutu indiviid siin hetkel

VisaHing
24.10.13, 20:03
Tvai Overbet. Loodame, et panid täppi Ranka-ga. Eks day1 ongi suht raske aga eelmine mäng näitas seda, et päris random.org siiski pole :)

l8ers.

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 20:07
Nojah, sellessuhtes sul on point et kellegi peab võtma. Aga ma jään vist Emma juurde ikkagi, täiesti kasutu indiviid siin hetkel

Selles suhtes, et kui Emma peaks modkilli saama siis ma arvan on parem lynchida modkilli saav mängija kuna muidu võime ühe hoobiga jääda ilma kahest külast.

Positiivne pool mitte lynchides on, et võimalik on saada pihta kahele hundile ühe hoobiga. :)

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 20:08
Ranka postid on hundised muidu aga millegi pärast arvan, et oleks siin ennast rohkem kaitsmas, kui ta roll seda ka oleks.

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 20:09
Overbet mis arvad sellest, et Char sind hääletab?

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 20:09
Miks ta võiks sind pidada hundiks?

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 20:10
tavai läheb ranka siis

overbet
24.10.13, 20:10
Overbet mis arvad sellest, et Char sind hääletab?

Mis mul arvata?

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 20:11
Mis mul arvata?

Kui ma sind hundiks eelmine mäng pidasin lendasid mulle peale, et ma olen ise. Täna pole erilist tähelepanu pööranud sellele, et char sind hundiks peab.

VisaHing
24.10.13, 20:12
Oot mul ikka 21:30-ni aega :D.

Kindel olete, et läheb Ranka v?

Char
24.10.13, 20:12
Kui ma sind hundiks eelmine mäng pidasin lendasid mulle peale, et ma olen ise. Täna pole erilist tähelepanu pööranud sellele, et char sind hundiks peab.

+1 , standard hundi käitumine.

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 20:13
Kui Emma peaks KT olema siis oleks parem, kui inactive playerid ei saa modkilli.

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 20:13
overbet

overbet
24.10.13, 20:15
Kui ma sind hundiks eelmine mäng pidasin lendasid mulle peale, et ma olen ise. Täna pole erilist tähelepanu pööranud sellele, et char sind hundiks peab.

Ma ei lennanud sulle absull sellel põhjusel peale. Ma lendasin sulle peale, sest sa ajasid hundist juttu.

VisaHing
24.10.13, 20:16
overbet

Miks? Lahendab mängu ja üks vähestest aktiivsetest. Ei näe ka nagu mõtet.

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 20:17
Miks? Lahendab mängu ja üks vähestest aktiivsetest. Ei näe ka nagu mõtet.

Sest ma ei usu, et külana kui keegi sind hääletab siis sa ei tee sellest välja.

overbet
24.10.13, 20:19
Ma ei ole mitte kunagi lennanud kahes varasemas mängus kellelegi selle pärast peale, et nad mind hääletanud/wolfiks pidanud. Nut retarded käitumine ju kedagi selle tõttu vastu hääletada.

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 20:22
Ma ei ole mitte kunagi lennanud kahes varasemas mängus kellelegi selle pärast peale, et nad mind hääletanud/wolfiks pidanud. Nut retarded käitumine ju kedagi selle tõttu vastu hääletada.

Ma ei ole rääkinud vastu hääletamisest vaid kuidagi juhiks ikka tähelepanu või küsiks nagu seda Laas tegi stabberilt, et miks teda hundiks peab? Vms.

Hundina arvatavasti ei hakkaks pärima, kui mingit ohtu eriti pole kuna tekitad lisa võimalust enda sisse rääkimiseks.

Samas, kui hääletame ranka ja ta on hunt siis overbet suht kindlalt cleared.

overbet
24.10.13, 20:25
Ma ei ole rääkinud vastu hääletamisest vaid kuidagi juhiks ikka tähelepanu või küsiks nagu seda Laas tegi stabberilt, et miks teda hundiks peab? Vms.

Hundina arvatavasti ei hakkaks pärima, kui mingit ohtu eriti pole kuna tekitad lisa võimalust enda sisse rääkimiseks.

Samas, kui hääletame ranka ja ta on hunt siis overbet suht kindlalt cleared.

Not my style, loe WW13 day 3 näiteks. Kellegil mingeid küsimusi, siis ask away, pole varjata midagi.

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 20:26
ranka

VisaHing
24.10.13, 20:27
WowAwiAA

k edu. ma nüüd kaon. Jätan siiski Wow ja lähtun oma '' riididest ''. Mõelge Ranka osas järgi aga samas ei olekski see nii bad idea ta täna võtta. Sest mida kauem ta sees on seda hundisemaks ta muutub nkn :D :D

q_q
24.10.13, 20:30
Hääled seisuga post 4 kuni 155
Öö saabub 0:30:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
3 ranka BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554419&postcount=154) (28), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554320&postcount=89) (24), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554297&postcount=71) (23)
1 EmmaWatson eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554343&postcount=93) (13)
1 eyestabber KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554296&postcount=70) (16)
1 WowAwiAA VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554421&postcount=155) (26)
1 overbet Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554346&postcount=96) (6)
1 KristjanLaas ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554229&postcount=21) (6)
1 ei ole hääletanud EmmaWatson (0)

overbet
24.10.13, 20:33
Kus päevakangelane hr. ranka redutab? Ise jaurab pidevalt inactive mängijate hääletamisest, aga peale kella üheseid shitposte pole piuksugi.

q_q
24.10.13, 20:45
Hääled seisuga post 4 kuni 157
Öö saabub 0:15:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
3 ranka BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554419&postcount=154) (28), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554320&postcount=89) (24), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554297&postcount=71) (24)
1 EmmaWatson eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554343&postcount=93) (13)
1 eyestabber KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554296&postcount=70) (16)
1 WowAwiAA VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554421&postcount=155) (26)
1 overbet Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554346&postcount=96) (6)
1 KristjanLaas ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554229&postcount=21) (6)
1 ei ole hääletanud EmmaWatson (0)


:00 loeb :01 ei loe

eyestabber
24.10.13, 20:46
cmon ranka ei laseks hundina ennast niimoodi lynchida ju:D

overbet
24.10.13, 20:48
cmon ranka ei laseks hundina ennast niimoodi lynchida ju:D

Külana laseks?

eyestabber
24.10.13, 20:48
no pigem külana jah obv

eyestabber
24.10.13, 20:49
ah ma ei tea tehke mis tahate, ma ka ikkagi peole ära. gl!

q_q
24.10.13, 20:50
Hääled seisuga post 4 kuni 162
Öö saabub 0:10:58 pärast
---
HääliLynchHääletajad
3 ranka BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554419&postcount=154) (28), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554320&postcount=89) (24), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554297&postcount=71) (25)
1 EmmaWatson eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554343&postcount=93) (16)
1 eyestabber KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554296&postcount=70) (16)
1 WowAwiAA VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554421&postcount=155) (26)
1 overbet Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554346&postcount=96) (6)
1 KristjanLaas ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554229&postcount=21) (6)
1 ei ole hääletanud EmmaWatson (0)


:00 loeb :01 ei loe

q_q
24.10.13, 20:55
Hääled seisuga post 4 kuni 163
Öö saabub 0:05:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
3 ranka BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554419&postcount=154) (28), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554320&postcount=89) (24), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554297&postcount=71) (25)
1 EmmaWatson eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554343&postcount=93) (16)
1 eyestabber KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554296&postcount=70) (16)
1 WowAwiAA VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554421&postcount=155) (26)
1 overbet Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554346&postcount=96) (6)
1 KristjanLaas ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554229&postcount=21) (6)
1 ei ole hääletanud EmmaWatson (0)


:00 loeb :01 ei loe

WowAwiAA
24.10.13, 20:55
char

Char
24.10.13, 20:56
kui ma KT, siis overbet hunt

overbet
24.10.13, 20:56
Wow, miks nii?

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 20:56
Wowa mis nüüd juhtus?

WowAwiAA
24.10.13, 20:57
See rong veereb ja kutid lurkivad. EI tee counterwagonit, ei hääleta ranka aga lurkivad.

overbet
24.10.13, 20:57
kui ma KT, siis overbet hunt

Day 0 sai KT random villageri nime. Fail much?

Char
24.10.13, 20:57
mind ei võta, võtate küla maha

Char
24.10.13, 20:57
võtke ükskõik, kes teine, aga ma kindel küla.

q_q
24.10.13, 20:58
Hääled seisuga post 4 kuni 172
Öö saabub 0:02:58 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 ranka BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554419&postcount=154) (29), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554297&postcount=71) (27)
1 EmmaWatson eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554343&postcount=93) (16)
1 Char WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554436&postcount=165) (26)
1 WowAwiAA VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554421&postcount=155) (26)
1 eyestabber KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554296&postcount=70) (16)
1 overbet Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554437&postcount=166) (9)
1 KristjanLaas ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554229&postcount=21) (6)
1 ei ole hääletanud EmmaWatson (0)


:00 loeb :01 ei loe

overbet
24.10.13, 20:58
Tegelt Char oleks fine lynch, keegi veel arvab, et see KT claim massive slip minu post #170 põhjal?

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 20:58
Char ei saa siin hunt olla.

BlackWerewolfGenie
24.10.13, 20:58
overbet

overbet
24.10.13, 20:59
Wtf see Chari post tähendab?? ffs, 2 min aega

q_q
24.10.13, 20:59
Hääled seisuga post 4 kuni 176
Öö saabub 0:01:58 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 overbet BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554447&postcount=176) (31), Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554437&postcount=166) (9)
1 EmmaWatson eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554343&postcount=93) (16)
1 Char WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554436&postcount=165) (26)
1 WowAwiAA VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554421&postcount=155) (26)
1 eyestabber KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554296&postcount=70) (16)
1 KristjanLaas ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554229&postcount=21) (6)
1 ranka overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554297&postcount=71) (28)
1 ei ole hääletanud EmmaWatson (0)


:00 loeb :01 ei loe

overbet
24.10.13, 20:59
Char ei saanud mind peekida day 0!!!

q_q
24.10.13, 20:59
Hääled seisuga post 4 kuni 179
Öö saabub 0:01:26 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 overbet BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554447&postcount=176) (31), Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554437&postcount=166) (9)
1 EmmaWatson eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554343&postcount=93) (16)
1 Char WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554436&postcount=165) (26)
1 WowAwiAA VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554421&postcount=155) (26)
1 eyestabber KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554296&postcount=70) (16)
1 KristjanLaas ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554229&postcount=21) (6)
1 ranka overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554297&postcount=71) (30)
1 ei ole hääletanud EmmaWatson (0)


:00 loeb :01 ei loe

WowAwiAA
24.10.13, 20:59
ranka hundid ärkasid.

overbet
24.10.13, 20:59
Char

Char
24.10.13, 20:59
random post oli see. dont mind. ma küla..viimane minut. ei võta mind.

Char
24.10.13, 21:00
see random post ,ei võta mind.

q_q
24.10.13, 21:00
Hääled seisuga post 4 kuni 184
Öö saabub 0:00:53 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 overbet BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554447&postcount=176) (31), Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554437&postcount=166) (11)
1 EmmaWatson eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554343&postcount=93) (16)
1 WowAwiAA VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554421&postcount=155) (26)
1 Char overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554453&postcount=182) (31)
1 eyestabber KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554296&postcount=70) (16)
1 KristjanLaas ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554229&postcount=21) (6)
1 ranka WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554452&postcount=181) (27)
1 ei ole hääletanud EmmaWatson (0)


:00 loeb :01 ei loe

WowAwiAA
24.10.13, 21:00
bwg, ranka w-w

overbet
24.10.13, 21:00
ranka

q_q
24.10.13, 21:00
Hääled seisuga post 4 kuni 187
Öö saabub 0:00:20 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 overbet BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554447&postcount=176) (31), Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554437&postcount=166) (11)
2 ranka overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554458&postcount=187) (32), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554452&postcount=181) (28)
1 EmmaWatson eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554343&postcount=93) (16)
1 WowAwiAA VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554421&postcount=155) (26)
1 eyestabber KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554296&postcount=70) (16)
1 KristjanLaas ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554229&postcount=21) (6)
1 ei ole hääletanud EmmaWatson (0)


:00 loeb :01 ei loe

q_q
24.10.13, 21:05
Lõplik vote count:

Hääled seisuga post 4 kuni 188
On öö
---


Hääli
Lynch
Hääletajad


2
overbet
BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554447&postcount=176) (31), Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554437&postcount=166) (11)


2
ranka
overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554458&postcount=187) (32), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554452&postcount=181) (28)


2

EmmaWatson
eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554343&postcount=93) (16) ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554229&postcount=21) (6)



1
WowAwiAA
VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554421&postcount=155) (26)


1
eyestabber

KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554296&postcount=70) (16)



1
ei ole hääletanud
EmmaWatson (0)




Ranka oli hääletanud EmmaWatson postis #25, vaata selgistust post #101.

7 minutit aega parandusi saata PMiga.

ON ÖÖ!

q_q
24.10.13, 21:14
Mängija overbet on surnud.

Ta oli tavaline külaelanik.

LuuK asendab mängijat EmmaWatson.

Päev algab 4:00, saatke enne seda öökäigud.

ON ÖÖ!

q_q
25.10.13, 03:00
Hundid tapsid öösel mängija VisaHing.

Ta oli tavaline külaelanik.

ON PÄEV!

q_q
25.10.13, 03:08
Hääled seisuga post 190 kuni 191
Öö saabub 17:52:07 pärast
---
HääliLynchHääletajad
7 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), LuuK (0), ranka (0), KristjanLaas (0), Char (0), eyestabber (0), BlackWerewolfGenie (0)

KristjanLaas
25.10.13, 08:00
Foorum võiks võimaldada poste, mis ilmuvad iseenesest mingi kindel ajaperiood hiljem, oleks awesome.

Ühesõnaga kui täna hunti ei peaks tabama ja mängija x on sees, siis best play igatepidi tema homme välja võtta ükskõik kui külasena ta ka ei tunduks.

Char
25.10.13, 08:11
ei saanud aru

KristjanLaas
25.10.13, 08:23
Eyestabber

Kõigepealt claim, et saab palju aega pühendada ja külana kasulik olla.
Siis mu hääle peale sujuvalt mainib ära, et iga mäng tahan teda ära süüa (tõsi olen kiusanud, et infot kätte saada, aga vist ükski päeva lõpp pole tema peale jäänud hääl, sest olen aru saanud, et ta on küla)
Mängijad on kõik sõbrad talle ja kedagi tõsiselt ei attacki, pigem clearib, välja arvatud Emma/LuuK, kes eile kella 13st eemal. Ühesõnaga backib end teiste vastu lihtsalt ja ei taha jääda kellegi esimeseks valikuks hääletamisel.
Öökill sobib ainsana mängijatest temaga kokku, sest tema kaitses Ranka-Visa hundicombo vastu.

Liiga tore ja nunnu on kõik. Confirmed hunt minu jaoks ja väga ebatõenäoline, et häält liigutan või üldse muul teemal midagi postitan, sest ei taha, et see kaduma läheks jälle.

KristjanLaas
25.10.13, 08:26
Kahju ainult, et see on hommikul kirjutatud ja õhtuspammimise ajal pean jälle eemal olema ja heal juhul telfiga inputi anda ja hommiku tekst ilmselgelt ei loe sittagi õhtusel hääletamisel ja pannakse jälle tuimalt.

KristjanLaas
25.10.13, 08:27
Lisaks veel, et eyestabber pole post 193 mängija x.

LuuK
25.10.13, 11:41
Ärkasin,

BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554447&postcount=176)

LuuK
25.10.13, 12:57
no comments?

eemale..

WowAwiAA
25.10.13, 13:01
char


kui ma KT, siis overbet hunt

See ei ole vist crosspost?

WowAwiAA
25.10.13, 13:03
Hääled seisuga post 4 kuni 172
Öö saabub 0:02:58 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 ranka BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554419&postcount=154) (29), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554297&postcount=71) (27)
1 EmmaWatson eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554343&postcount=93) (16)
1 Char WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554436&postcount=165) (26)
1 WowAwiAA VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554421&postcount=155) (26)
1 eyestabber KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554296&postcount=70) (16)
1 overbet Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554437&postcount=166) (9)
1 KristjanLaas ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=554229&postcount=21) (6)
1 ei ole hääletanud EmmaWatson (0)


:00 loeb :01 ei loe


Char ei saa siin hunt olla.


overbet

BWG

WowAwiAA
25.10.13, 13:03
Jube vähe materjali millega töötada.

WowAwiAA
25.10.13, 13:06
Eyestabber

Kõigepealt claim, et saab palju aega pühendada ja külana kasulik olla.
Siis mu hääle peale sujuvalt mainib ära, et iga mäng tahan teda ära süüa (tõsi olen kiusanud, et infot kätte saada, aga vist ükski päeva lõpp pole tema peale jäänud hääl, sest olen aru saanud, et ta on küla)
Mängijad on kõik sõbrad talle ja kedagi tõsiselt ei attacki, pigem clearib, välja arvatud Emma/LuuK, kes eile kella 13st eemal. Ühesõnaga backib end teiste vastu lihtsalt ja ei taha jääda kellegi esimeseks valikuks hääletamisel.
Öökill sobib ainsana mängijatest temaga kokku, sest tema kaitses Ranka-Visa hundicombo vastu.

Liiga tore ja nunnu on kõik. Confirmed hunt minu jaoks ja väga ebatõenäoline, et häält liigutan või üldse muul teemal midagi postitan, sest ei taha, et see kaduma läheks jälle.

Ku hoolega mõtled oma posti üle, siis sa põhimõtteliselt ütled ise ära miks eyestabber ei ole hundine :D. Eile see kommentaar mis ta poole wagoni liikumise peal viskas, oli sarnane eelmise mängu neeme casele. Vaatasin stabberi eelmisi mänge ja tal oli pmslt endgame-ni selline kommenteeriv stiil.

WowAwiAA
25.10.13, 13:07
Kui chariga crosspost pole, siis eyestabber/char on eilsest jurast mis õhtul tundus kõige puhtamad praegu.

KristjanLaas
25.10.13, 13:09
Ok mängija x on Wowa. Miskipärast olen jumala kindel combos wowa-eyestabber. Samas adekvaatselt põhjendada ei oska ja ei olegi võimalik.

WowAwiAA
25.10.13, 13:09
Visahinge postides ühtki fakepeeki ega midagi pole. Kt-ks väga ei loe.

WowAwiAA
25.10.13, 13:12
Ok mängija x on Wowa. Miskipärast olen jumala kindel combos wowa-eyestabber. Samas adekvaatselt põhjendada ei oska ja ei olegi võimalik.

Mis eilse õhtu kangelastest arvad?

WowAwiAA
25.10.13, 13:12
Kristjan, kui oleks praegu päeva lõpp, kelle vaguniks viiksid?

KristjanLaas
25.10.13, 13:13
Ku hoolega mõtled oma posti üle, siis sa põhimõtteliselt ütled ise ära miks eyestabber ei ole hundine :D. Eile see kommentaar mis ta poole wagoni liikumise peal viskas, oli sarnane eelmise mängu neeme casele. Vaatasin stabberi eelmisi mänge ja tal oli pmslt endgame-ni selline kommenteeriv stiil.

Ei, ta on super hundine. Kuna day1 pole vaja mingit wagonit käima lükata, v.a. juhul kui enda peal see pole, siis selline kõigi moosimine on lihtsalt super hundine. Lisaks postide sõnastused tunduvad confident, et püsib mängus kaua. Eyestabber on täiesti kindlalt selles mängus hunt, täpselt 0 kahtlust.

KristjanLaas
25.10.13, 13:16
Kristjan, kui oleks praegu päeva lõpp, kelle vaguniks viiksid?

Eyestabber kindlasti praegu.

Sina oled minu silmis selle mängu q-q ja juba 1 päeva eluspüsimine tegi mind kahtlustavaks pluss siis see stabberi clearimine otsa.

WowAwiAA
25.10.13, 13:16
Klaas, oled nõus oma hääle lukustatuna jätma?

WowAwiAA
25.10.13, 13:17
Eyestabber kindlasti praegu.

Sina oled minu silmis selle mängu q-q ja juba 1 päeva eluspüsimine tegi mind kahtlustavaks pluss siis see stabberi clearimine otsa.
Pole stabberit clearinud

Eyestabber

Kõigepealt claim, et saab palju aega pühendada ja külana kasulik olla.
Siis mu hääle peale sujuvalt mainib ära, et iga mäng tahan teda ära süüa (tõsi olen kiusanud, et infot kätte saada, aga vist ükski päeva lõpp pole tema peale jäänud hääl, sest olen aru saanud, et ta on küla)
Mängijad on kõik sõbrad talle ja kedagi tõsiselt ei attacki, pigem clearib, välja arvatud Emma/LuuK, kes eile kella 13st eemal. Ühesõnaga backib end teiste vastu lihtsalt ja ei taha jääda kellegi esimeseks valikuks hääletamisel.
Öökill sobib ainsana mängijatest temaga kokku, sest tema kaitses Ranka-Visa hundicombo vastu.

Liiga tore ja nunnu on kõik. Confirmed hunt minu jaoks ja väga ebatõenäoline, et häält liigutan või üldse muul teemal midagi postitan, sest ei taha, et see kaduma läheks jälle.

Mine uuri hundi mänge, hundid ei cleari.

WowAwiAA
25.10.13, 13:17
Klaas, oled nõus oma hääle lukustatuna jätma?

?

KristjanLaas
25.10.13, 13:18
Küla kahtlustab pigem kõiki, mitte ei püüa kõiki clearida nagu mr silmapussitaja.
Clearivad agaramalt hundid imo.

WowAwiAA
25.10.13, 13:19
Küla kahtlustab pigem kõiki, mitte ei püüa kõiki clearida nagu mr silmapussitaja.
Clearivad agaramalt hundid imo.

Minu kogemused räägivad muud. Mina olen vist ainus küla, kes viimase päevani on ainult enda külaks olemises kindel. Tegelikult clearivad just külad ja hundid hoiavad kõik otsad lahtiselt.

WowAwiAA
25.10.13, 13:19
Vasta ikkagi tollele varasemale küsimusele, ära vaata üle sellest.

KristjanLaas
25.10.13, 13:20
Mine uuri hundi mänge, hundid ei cleari.
Okei tegelt pole uurinud ja võib-olla rantin, aga mängus, kus me rankaga jäime huntideks käis meil üksteise võidu külade clearimine.

WowAwiAA
25.10.13, 13:20
KristjanLaas

KristjanLaas
25.10.13, 13:21
Jah ma ei vaheta häält täna

KristjanLaas
25.10.13, 13:21
solid, wowa.

WowAwiAA
25.10.13, 13:23
Klaas lock küla juba.
Minu jäetud peek ja ma ei ole söödud - ja arvata võib, et Visa oli KT kill. Ma pidin selle readiga puusse panema.

WowAwiAA
25.10.13, 13:23
Aga ma ei mõista, miks Klaas hakkab out of blue nimekirja keskpaigast suruma, mitte eilseid päeva kangelasi. Oleks hundina palju lihtsam.

WowAwiAA
25.10.13, 13:24
Samas ma hard-claimisin eelmine kord õiged peekid ja ei saanud söödud :D

KristjanLaas
25.10.13, 13:24
Ma ei saanud aru, mis mõttes nimekirja keskpaigast.

WowAwiAA
25.10.13, 13:24
Tervitused Aviciile siinkohal.

WowAwiAA
25.10.13, 13:25
Ma ei saanud aru, mis mõttes nimekirja keskpaigast.

Mängijad kes on under the radar olnud.

KristjanLaas
25.10.13, 13:27
Ja ikka vajub teema laiali..fakk.

Ok wowa räägime edasi eyestabberist, miks minu toodud põhjendused ta sinu silmis külaseks teevad?

KristjanLaas
25.10.13, 13:28
Mängijad kes on under the radar olnud.

Sest väga harva teevad hundid midagi selgelt hundist ja imo tulekski neid sealt otsida kuni keegi on kuidagi slipinud.

KristjanLaas
25.10.13, 13:29
See sunnib utr vennad ka rohkem avama end ja oddsid tõusevad kohe, et keegi end sisse räägib.

Char
25.10.13, 13:31
Kui chariga crosspost pole, siis eyestabber/char on eilsest jurast mis õhtul tundus kõige puhtamad praegu.

wow läheb täna, I smell wölf

Char
25.10.13, 13:31
eyega sobiks kokku küll..vb võtab eye..laas kumb?

WowAwiAA
25.10.13, 13:32
Sinu põhjused eyestabberi ründamisel on, et kuna eyestabber toob ettekäändeid mängus semi-afk olemiseks, on ta hunt. 2p2 näinud pidevalt sama asja, ning seal tõesti teevadki hundid nii tihtilugu. Aga meie mängudes siin pole ma midagi sellist näinud.

WowAwiAA
25.10.13, 13:33
Võta kasvõi ainult eelmine mäng. Jah timz selle jutuga - oli hunt. Fab - ei, andres - ei, stabber - ei. See, et keegi ütleb teemas, et näed ei õnnestu praegu kaasa teha kuna see ja see asi, see ei tee hundiks inimest. See pole hundi tell.

WowAwiAA
25.10.13, 13:35
See, et mina = this game q_q, tahate mu välja võtta? See on 9er see selge jah? see on 4 day game, siin on harva üldse võimalust strong player kille teha, tehakse kas manööverdus kille või siis seer hunti.

KristjanLaas
25.10.13, 13:37
Võta kasvõi ainult eelmine mäng. Jah timz selle jutuga - oli hunt. Fab - ei, andres - ei, stabber - ei. See, et keegi ütleb teemas, et näed ei õnnestu praegu kaasa teha kuna see ja see asi, see ei tee hundiks inimest. See pole hundi tell.

Tegelt vastupidi, mainis just et saab active olla nüüd see mäng. See kõige thinim obv. ja seda ei saa eraldi võtta. Lihtsalt kokku liiga sleazy kogu teema.

KristjanLaas
25.10.13, 13:38
Eriti arvestades eelmiste mängude kerget cockysust külana külade suhtes.

KristjanLaas
25.10.13, 13:41
See, et mina = this game q_q, tahate mu välja võtta? See on 9er see selge jah? see on 4 day game, siin on harva üldse võimalust strong player kille teha, tehakse kas manööverdus kille või siis seer hunti.

Naw, nõme seda siin öelda ja ei tahtnud seda üles tuua enne d3, sest nüüd mõttetu, aga kardan pisut oma elu pärast täna.

Lihtsalt sinu oleks pidanud sööma pigem varem kui hiljem hundid. Nüüd see perses ja kui oled küla, siis okei, aga hundina saad öelda, et minu claimi pärast ei söödagi, et sind kahtlustama hakataks.

KristjanLaas
25.10.13, 13:43
Tulistan sinu suhtes tegelt veits rohkem puusalt kui peaks. Lihtsalt mul on äärmiselt tugev read eyestabberi osas ja tunnen, et seda ei arvestata väga ja 2 hunti koordineeritult suudavad teema ära hajutada. Eksida on ka narr ja eelmine kord jäi mõru maitse kui fab külana tapeti ja eriti innukalt bwg-ga kaasa läksin. Pluss see, et vaikus on paneb ka natukene kahtlema endas. Siiski read on tugev:(

WowAwiAA
25.10.13, 13:46
Tegelt vastupidi, mainis just et saab active olla nüüd see mäng. See kõige thinim obv. ja seda ei saa eraldi võtta. Lihtsalt kokku liiga sleazy kogu teema.

Siis sellises kohas tuleb lihtsalt pressurida kui võimalus, et saaks reade. Kuna mina ei võta arvesse selliseid reade, et näe ta hoiab teemast kõrvale on hunt.

Char
25.10.13, 13:47
minu loogika on see, et kuna te nii intensiivselt siin arutlete, siis üks teist peab olema hunt.

WowAwiAA
25.10.13, 13:47
Naw, nõme seda siin öelda ja ei tahtnud seda üles tuua enne d3, sest nüüd mõttetu, aga kardan pisut oma elu pärast täna.

Lihtsalt sinu oleks pidanud sööma pigem varem kui hiljem hundid. Nüüd see perses ja kui oled küla, siis okei, aga hundina saad öelda, et minu claimi pärast ei söödagi, et sind kahtlustama hakataks.
Kui olen küla ja see okei, siis miks hundid mind sööma oleks pidanud?

Char
25.10.13, 13:48
2 lehekülge üksteise süüdistamist 2 küla ei tooda.

WowAwiAA
25.10.13, 13:48
minu loogika on see, et kuna te nii intensiivselt siin arutlete, siis üks teist peab olema hunt.

Lol'd

WowAwiAA
25.10.13, 13:48
tra sa olid alles eelmine mäng kui char/KP panid sellist asja küla-külana. Ja nüüd jutt, et mkm 100% ei saa 2 küla ju teineteist süüdisatda üle 1 poisti.

WowAwiAA
25.10.13, 13:49
Pohuj ma minema. GL küla.

WowAwiAA
25.10.13, 13:50
tra sa olid alles eelmine mäng kui char/KP panid sellist asja küla-külana. Ja nüüd jutt, et mkm 100% ei saa 2 küla ju teineteist süüdisatda üle 1 poisti.

BWG/KP

KristjanLaas
25.10.13, 13:50
minu loogika on see, et kuna te nii intensiivselt siin arutlete, siis üks teist peab olema hunt.

eelmine mäng bwg-ga mingi 3lk karjusime üksteise peale kuni välja tuli oma readiga, mis oli tugevam kui minu oma tol hetkel.

WowAwiAA
25.10.13, 14:05
Mina siin enam ühtki väiksema mahulist tavamängu kaasa ei mängi. Eks sa mängi kui määravaid otsuseid teevad playerid kes lollid kui puutükid. GG.

KristjanLaas
25.10.13, 14:08
Pane inputi, keda ise mille alusel hääletaksid?

WowAwiAA
25.10.13, 14:10
Minu inputi minekule lehvitati juba kaasa nüüd on game over.